Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juurei vs. Fumiaki

3 posters

Go down

Juurei vs. Fumiaki Empty Juurei vs. Fumiaki

Témanyitás by Kyrena Juurei Szomb. Jan. 26 2013, 09:24

Ez a nap egészen másként kezdődött, mint amilyenekhez hozzá tudtam szokni. Unalmasan. Nem történt semmi érdekes és még egy pofont sem tudtam adni Rennek, mert nem volt velem. Na igen... Ő küldetésen szórakozik, én meg itt poshadok. Valamit csinálni kellene. Valahogy fel kellene dobni ezt a napot. Egy kis pofozkodás, vagy csak beszélgetés valakivel. Az itteni világban sok dologra van lehetőség. Számomra többre is, mint a valódiban. Lassan felébredtem és nyújtózkodtam egyet. A városba mentem, hátha rá találok valamire, vagy rám akad valami, ami érdekfeszítő eseménynek mutatkozik. Jobb híján azonban... Nem találok semmit. Ez az én szerencsém. Lassan harapni is kellene valamit. Megállok egy szimpatikus bolt előtt és bemegyek. Szerencsém van. Az eddig ebben a világban evett legfinomabb sütiből, még van egy darab. Azt azonnal meg is veszem és azzal kezemben sétálok ki az utcára. Még nem fogok hozzá. Csak nyugodtan sétálok vele addig, amíg nem találok egy kényelmesnek ígérkező padot. Amint azt megtalálom, helyet foglalok és rákészülök a nagyszerű élményre, melyet a kezemben tartogatott süti fog nekem okozni, amint megízlelem első falatját.

_________________
Adatlap

Stat:
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Juurei vs. Fumiaki Empty Re: Juurei vs. Fumiaki

Témanyitás by Shade Szomb. Jan. 26 2013, 15:48

Mint, mindig most is a reggeli felkelés ceremóniája zajlott le. Már az utcán is voltam, sétáltam, próbáltam elütni a felesleges időmet, amit egyébként egyszerűen fejlődésre is használhattam volna, de az túl rizikós, mivel itt, már vigyázni kell az életemre. Éhség érzet. Ez jelzi, ha a virtuális test, éhes. Abban a helyzetben, mindennél erősebb volt ez, az érzés. Valami édeset szerettem volna, a való világban, csak nagy ritkán ettem olyat, mivel apa sokszor nem volt otthon, így ellehetetlenített attól, hogy kiélvezzem az egyedüllétet, azzal, hogy keresek egy cukrászdát, és veszek magamnak valamit, vagy bármi mást tudjak csinálni, amihez pénz kell. Ellenben ebben a világban, saját magam bántam a pénzemmel, arra használtam, amire volt elég, és kedvem szottyant, most épp’ süti evészethez kellett. Futottam, és közben a fejem csavartam, egy cukrászdának kinéző boltot keresve. Egy kis futás után, sikerült megtalálnom a keresett helyet, amibe éppen akkor ment be egy lány. Vártam. A kezében egy finomnak tűnő süteménnyel jött ki! Követtem, leült egy padra, és készült megenni! Odasétáltam.
-Szeretnélek kihívni egy küzdelemre, a süteményért cserébe!- mondtam, és ez volt a lehető legmeggondolatlanabb dolog, amit életemben elkövettem, eddig.
~Fél életes küzdelem lesz, abban nem fog tudni megverni, és... és... és az enyém lesz a süti.~ gondoltam, és enyhén fölcsillantak a szemeim, mire elküldtem a meghívást a küzdelemre. Eltettem a fegyveremet, kellhet a gyorsaság. Ökölbeszorítottam a kézfejeimet, és felhúztam magam elé. A szívem, akármennyire sem volt, virtuálisan hevesen dobogott. Izgatott voltam, a harc kicsit felpörgetett. Nem voltam Harcművész, hogy ököllel harcoljak, de az erőmet nem tagadhattam le. Valljuk be, a szintemhez képest keveset osztottam a gyorsaság pontokra.

_________________
Színem: #DC7726 (Ha valaki már lefoglalta, szóljon >_<)
Spoiler:
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Juurei vs. Fumiaki Empty Re: Juurei vs. Fumiaki

Témanyitás by Kyrena Juurei Vas. Jan. 27 2013, 17:09

A süti az enyém, ez már tény. És hamarosan el is tüntetem, csak még egy ideig gyönyörködöm az édesség szépségében. Igen, mennyeien fest. A hatalmas koncentrációmat viszont, mellyel a desszertet megtiszteltem, léptek zaja töri meg. Felnézek és egy srácot pillantok meg. A barom, hogy merészel megzavarni, mikor a napom eddigi legjobb pillanataira készülődtem? Szavai még inkább megdöbbentenek. Hogy ki akar hívni és a tét az én sütim? Azt már nem! Ez csak is az enyém, nem érdekel, hogy mit gondol, ha visszautasítom a kihívást. Bár... nem is tudom...
- Miért nem veszel magadnak? - kérdem, cseppet sem udvariasan.
Elvégre a süteményemről van szó, nem lehetek vele kedves. Ekkor villan be. Hiszen ez volt az utolsó szelet. Na szép, pont nekem kell kifogni egy ilyen idiótát. Megküzdeni egy sütiért. De nincs kedvem tovább menni és keresni egy másik helyet. Főleg, hogy éhes is vagyok. Ez volt az egyik fő ok, amiért megvettem. Sóhajtok egyet, majd felkelek. Az édességet eltettem, biztonságos helyre. Majd ismét elővarázsolom, néhány pillanat alatt, a panelom nyomkodásával.
- Remélem tudod, hogy arcátlanság ilyesmit kérni egy éhes embertől. Főleg egy lánytól... - mérgelődök és kezembe kerítem fegyverem.
A kihívás meg is érkezik. Én azt elfogadom és várok. Amíg tart a visszaszámlálás, némiképp hátrébb húzódok. Kell egy kis mozgási tér, itt a pad mellett közvetlen nem lenne túl kellemes megküzdeni ezzel a sráccal. Ami viszont furcsa, hogy nem rántja elő a fegyverét. Nem is érdekel... Megsértett, megzavarta a sütemény körül forgó rituálémat. Ezért halnia kell. Vagyis... félig. Amint a visszaszámlálásnak vége, előre lendülök. Elé ugrok, kardtávolságban. Bal lábam elől, jobb hátul. Testem oldalirányból fordítom felé, miközben a jobb karomban tartott kardot felé lendítem, oldalirányból. Gyorsan le akarom tudni az egészet. Meg akarom enni a finom falatokat, és egy ilyen mitugrász nem fog visszatartani.

_________________
Adatlap

Stat:
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Juurei vs. Fumiaki Empty Re: Juurei vs. Fumiaki

Témanyitás by Shade Kedd Jan. 29 2013, 21:31

-Miért nem veszel magadnak?- kérdezte a lány, és a hangsúlya nem tetszett. Éhes voltam, nem tudtam, hogy a lány is az-e, vagy sem. Felkelt, és lerakta a sütit a padra, csak bámultam, azt gondoltam, hogy mindjárt oda rohanok, és befalom, de a kötelesség tudat győzött.
-Remélem tudod, hogy arcátlanság ilyesmit kérni egy éhes embertől. Főleg egy lánytól...- tájékoztatott, de nem érdekelt a mondani valója, pusztán a sütemény lebegett a szemem előtt. A fegyvere egy kard volt. Egy kardforgatóval volt dolgom. Elküldtem a kihívást, és elfogadta. Hátrébb ment, és a visszaszámlálás elkezdődött.
-Multiple Strike- mormogtam magamban, és az öklöm fényleni kezdett, a képesség aktív volt. A számláló a végéhez érve jelezte, hogy szabad a harc. A lány kezdeményezett. Elém ugrott, és oldalról vágott, leguggoltam, most állapítottam meg, hogy egy kicsit gyorsabb vagyok. A lendület kicsit lassította a reakcióját, a fénylő öklömet indítottam meg felé, közben figyelve, arra, hogy minél pontosabb, és kikerülhetetlenebb legyen, mivel a találat nagy eséllyel győzelmet hozott volna, reméltem hogy azt is fog. Lebecsülni nem érdemes az ellenfelet, de akkor én miért harcolok ököllel? Mikor a magasabb szintű, szemüveges játékos ellen harcoltam, ő is lebecsült, azért nem támadott. Mikor viszont támadott, halálközeli élmény volt számomra, mint valami nyíl zápor, ami a harci szellememet célozta, úgy ez az ütés is úgy száguldott, mint egy pöröly, ami összezúzza az ellenfél lelkét. Jelenleg nem tudom, hogy becsapódott-e, vagy csak illúzió érzet, de vágyakozom, és az összes zsigerem ezen dolgozik. (Juu döntsön, hogy eltaláltam-e, vagy sem)

_________________
Színem: #DC7726 (Ha valaki már lefoglalta, szóljon >_<)
Spoiler:
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Juurei vs. Fumiaki Empty Re: Juurei vs. Fumiaki

Témanyitás by Kyrena Juurei Kedd Jan. 29 2013, 21:50

A fiún látszik, hogy éhes, de most nem tudom sajnálni. Én is éhes vagyok, ráadásul én fizettem a sütiért. Legalább pénzt kínálna érte, hogy vehessek rajta magamnak másikat. De nem... Ő kihív egy párbajra. Éhes vagyok, nincs kedvem párbajozni. Na jó, talán kicsit mégis van. Elvégre... Ez csak élvezetesebbé teszi a napot, nemde? Nem is beszélve arról, hogy tapasztalatot szerezhetek a más játékosokkal folytatott harcokból. Egyre jobban kiismerhetem ezt a világot, találkozhatok különböző képességekkel. Az ilyesmi sosem árt, ha a kijutás a cél.
Támadásom elől a srác sikeresen kitért. Azt hiszem, kezdek kijönni a formából. Rég nem küzdöttem senki ellen. Nem is beszélve arról, hogy az éhség csak rontja a teljesítményt. Bár erre nem foghatom. Egyszerűen csak gyorsabb nálam, bár nem sokkal. Szerencsére. Fegyverét azonban még mindig nem használja. Engem nem zavar, ha így akar játszani, hát legyen. Az ő dolga. Az pedig, hogy itt most nyerjek, az enyém. A lendület egy szemernyit tovább visz. Ekkor látom meg szemem sarkából világító öklét. Ez nem sejtet semmi jót. Véleményem szerint, el kellene azt kerülni. Ha egy egyszerű ökölről lenne szó, azt is illene elkerülni, nem még hogy egy fénylőt. Ez lenne a képessége? Ennyire éhes lenne, hogy máris beveti ellenem? Szerencsére hiába viszi tovább a lendület karomat, lábaim a helyükön vannak, így el tudok ugrani. Éppen időben. A keze majdnem hozzám ért, az nem hiszem, hogy kellemes lett volna. Eközben azonban én sem tétlenkedtem. Kardomon fordítottam és visszafelé indítottam, ezúttal aktiválva képességem is, még a csapás előtt. Így biztosan találnom kell. Ez által felmérhetem ellenfelem életének nagyságát is. Feltéve, ha a páncélja nem akkora, hogy a csapásomat teljes mértékben kibírja.
Úgy másfél méterre a fiútól érek földet. Még egyet ugrok hátra és úgy figyelem. Közben látható, hogy életpontjaim csökkennek. Szám szerint egyel, még így is, hogy a páncélom helyén van. Ezzel fizetek képességemért. De így legalább a találat biztos. Ez elől nem lehet kitérni, tekintve, hogy hozzá sem kell érnem az ellenfélhez a karddal, csak felé kell csapnom.
- Ha jól sejtem, az imént a képességedet akartad használni, igaz? Egyébként... Tisztában vagy vele, hogy amíg mi itt kint viaskodunk... Könnyedén vehettél volna magadnak valamit odabent?

_________________
Adatlap

Stat:
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Juurei vs. Fumiaki Empty Re: Juurei vs. Fumiaki

Témanyitás by Shade Szomb. Feb. 02 2013, 08:36

//Bocsi a késésért ^^"""//

Azt hittem, hogy elfogom találni, de nem úgy jött össze. A lány elugrott előle, így az öklöm vissza esett az eredeti állapotába, emellett az ellenfelem, meg is sebzett, nem tudom, hogy a kitérésemmel, hogy nem tudtam elkerülni. Nagyot sóhajtottam.
-Ha jól sejtem, az imént a képességedet akartad használni, igaz? Egyébként... Tisztában vagy vele, hogy amíg mi itt kint viaskodunk... Könnyedén vehettél volna magadnak valamit odabent?- mondta, amiben volt igazság, nem is kicsi.
-Igazad van... de ha már elkezdtük a harcot, fejezzük is be, mert akkor van értelme, annak hogy elkezdtük, és ezzel töltöttük ezt a néhány másodpercet.- mondtam, és a padhoz sétáltam, majd megfogtam, és a fejem fölé kaptam. Megfordultam, és a lány felé próbáltam hajítani, és amíg az a felé repülő paddal foglalkozik, én hozzá futok és, megcsapkodom, ameddig az élete nem esik a feléig. Miközben a pad repült néhány mozdulat után a kezemben termett a fegyverem, és már futásnak is eredtem. Éhes voltam, de most már nem is foglalkoztam vele, mivel a győzelmi éhség nagyobb volt. Most már nem becsültem le, sokkal inkább egyenlő ellenfélként tekintettem rá, aki ellen használhatok fegyvert, a nemétől függetlenül.

Páncél: (2/0)
Élet: (25/18)
Shade
Shade
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2012. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Juurei vs. Fumiaki Empty Re: Juurei vs. Fumiaki

Témanyitás by Kyrena Juurei Kedd Feb. 05 2013, 16:35

A fiú válasza igencsak helyénvaló. Ha már elkezdtük, illik befejezni. És ígéretes küzdelemnek tűnik. Majd kiderül, hogy mi lesz belőle a végén. Nem mellesleg, legalább elütjük valamivel az időt. A sütit utána is megehetem, már ha legyőzöm. Ha pedig nem, hát keresek egy másik helyet és veszek két sütit, az elvesztett emlékére.
Támadásom sikeres, bár nem is véltem másként. Eltávolodnom is sikerült. Így legalább van időm kitapasztalni a másikat. Kardom védekezően tartom magam elé. Fő a biztonság. Szemeim azonban elkerekednek, mikor a fiú megragadja a padot és felém dobja. Nem a pad aggaszt. Azt el bírom kerülni. Így is teszek, először hátrálok, majd oldalra ugrom. Manőverezésem végén térdelek a földön és úgy nézem azt, mi küzdelmünk tárgyát képezte.

- A süti! - suttogom.
Az édesség bizony a padon volt. Most pedig, annak elhajítása után, száll egy szépet a levegőben, azonban sajnálatos véget ér. A desszert a földön landol, széttrancsírozódik, majd pixeljeire hullik szét. Legszívesebben fognám a pixeleket és azzal dobálnám meg ezt a barmot. Mégis hogy merészelte? A süti... Ráadásul én fizettem érte...

- Te nyomorult... Ezt megkeserülöd! - kiáltok fel eszeveszetten.
A köztünk lévő távolság hamar eltűnik. Nem nekem hála. Amíg én a finomsággal foglalkoztam, ellenfelem elővette fegyverét és veszettül csapkodva közeledni kezdett. Egy pillanatra mintha megrémülnék. De ez tényleg csak egy pillanat. Viszont, ha továbbra is ácsorgok, akkor hamar vége a küzdelemnek, ráadásul a vereségemmel. Csak egyetlen pillanatra lenne szükségem. Nem többre. Egy megfelelő mozdulatra. Új ötlettől vezérelve, nem távolodom, úgy, mint ahogy eddig tettem. Megtorpanok és ellenfelem felé vetem magam. Csapok egyet, de ezzel is célom van. Tudom jól, hogy egy ilyen rohamot lehetetlen kikerülni, főleg, hogy a távolság csak csökkent, lévén, ő gyorsabb nálam valamivel. Így a hátrálást maximum egy két lépésig folytathattam volna. Ezért döntöttem amellett, hogy én is támadok. Fegyvereink összeütköznek, én pedig veszettül próbálom tartani a másikat. Egy pillanatra sikerül megállítanom. Rá kell jönnöm azonban, hogy sokkal erősebb, mint én. Csapását végül félre csúsztatom, kardom élén, miközben elugrok a fiú mellett és ismét felveszek tőle egy tisztes távolságot.

- Ez nem ér... Jössz nekem egy sütivel! - mérgelődök, miközben lábra állok.
Remélhetőleg lesz némi időm, hogy összeszedjem magam, a következő roham előtt.

_________________
Adatlap

Stat:
Kyrena Juurei
Kyrena Juurei
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 217
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 8
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Juurei vs. Fumiaki Empty Re: Juurei vs. Fumiaki

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 02 2013, 16:25

A küzdőteret inaktivitás miatt lezárom.

Jutalom az eddigiekért: 5 exp 10 arany
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Juurei vs. Fumiaki Empty Re: Juurei vs. Fumiaki

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.