Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Cassandra

+10
Jun
Anatole Saito
Ryuninji Ren
Kusumi Ayani
Saya
Suzume
Aoi Shizuka
Szophie
Hinari
Eugeo
14 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by RenAi Vas. Okt. 05 2014, 12:34

Mindenki élete teljes, mi gyakjuk a bost, egyedül Anat sárgult be de a kazamata után tudom hogy neki támadás bónusza lesz tőle, és amíg nem szól sem ő sem Hinari addig nem is teszek ellene semmit. A kis zöldike leswitchelte átadta a körét neki, amit úgy nézem ügyesen is tett. Most megint rajtam volt a sor, támadnom nemigen kellett bár kigondoltam valamit, kitartást kéne buffolni, nem tudom a statjaikat a többieknek hogy mennyit is segítene, de hátha mégiscsak jól jön, majd switchelek valakire.
- Switch Hinari. - Kiáltom, Anat lehet fárad így nem őt választottam, bár nem tudom hogy ténylegesen jól döntöttem-e.

Majd mindezek után egy olyan személyt kerestem meg a tekintetemmel aki már kezdetek óta felkeltette a figyelmem. Igaz most csupán ücsörög és megfigyel de talán új és azért tesz így hogy tanuljon, ellesse miként mit lehet csinálni. Oda lépek a lila hajú lány mellé majd törökülésbe leülök közvetlen mellé. Oldalra pillantok és elmosolyodok. Szememmel pásztázom az arcát, ruházatát, sőt még közelebb is hajolok hozzá. Érezni akarom az illatát, látni a méreteit, mindent-mindent összehasonlítni mivel olyannyira ismerős, olyannyira egyezik, szinte már-már félelmetes. Ha a vizslatással zavarom, akkor sem hagyom abba, majd megszólalok.
- Hmm.. - Szünet. Majd jön még egy vizsga. Hátrébb húzódok, és a hóna alatt benyúlva megmarkolom mindkét cicijét. ~Uhhh, ismerős kellemes érzés, bár mintha kissé nagyobbak lennének. :3 ~
- Tudod... nagyon hasonlítasz valakire. - Mosolyodok el. Kicsit zavar, kicsit megnyugtat, furcsa kesze-kusza érzések járnak át szinte kiráz tőle a hideg.
-Ai vagyok -, nyújtom a kezem a lányfelé.

/Kitartást buffolok, és a támadásom átadom./

Kitartás növekszik 17 pontal mindenkinek.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Hinari Hétf. Okt. 06 2014, 12:58


Próbáltam nem odafigyelni Ai-ra. Aztán persze nem tudtam nem észrevenni, amit az ismeretlen lánnyal művelt, de maga a lovaglány hozzáállása és a szavai... igen, igaza volt, tényleg volt némi hasonlóság. Halkan sóhajtottam, megmosolyogva a szituációt, majd gondolataimba mélyedve fordultam vissza a harchoz. Jeaniet nem veszíthetjük el, többé már senkit... Tudtam, hogy valószínűleg lehetetlent kívánok, de jelenleg tehettem valamit ennek érdekében, s nem is haboztam kihasználni a switchet.
- Köszi Ai - mondtam a lánynak, majd támadtam a víz aromát.


102 sebzés a víz aromába.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Eugeo Vas. Okt. 12 2014, 11:12


/Az adatok ideiglenesen elszálltak, a winyócsere után a buffot követő számolás meg fog történni. Egyelőre úgy kalkulálom, hogy senkinek sem kell pihennie./

Ozirisz jön, nem pihen.

Sorrend /Buff/:

A boss által elszenvedett sebzés:
A sebzés okozói:
(1.) 102 - Hinari támadása
(2.) 2 - seb


Játékos egyéb cselekvések:

Gyorsaság buff (2/3)
Kitartás buff (1/3)


Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Cassandra megbénul (2/2)

Cassandra 10 HP-t gyógyul

Életpontok/adatok:
Cassandra: -1182 HP

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Bce4999b6dee52aa47ae990b5cd46a5b_ce1eb05f9ce07eff7667628d3ac079c2fd7c9b30

Víz aroma: -164 HP

[Miniboss] Cassandra - Page 4 9f720b7ace1a8262b39b6ac0574b068b_85fd23a35e869a8d8ebe6a3ead53140f8415a7de

Test aroma: Teljes HP

[Miniboss] Cassandra - Page 4 3ae881261e7b02641d1233b21200b5f4_de67cfee9a609498ac55726d103eb081686d577f


--------------------------
Ren: 160 HP, 83 páncél
Hinari: 135 HP
Anat: 111 HP
Szophie: 160 HP, 25 Páncél
Yurihime: 95 HP, 48 Páncél
Ayani: 215 HP, 50 Páncél
Saya: 80 HP, 35 Páncél
Jun: 100 HP, 30 Páncél
RenAi: 255 HP, 84 Páncél
Ozirisz: 90 HP, 30 Páncél
Shizuka: 55 HP, 24 Páncél
Suzume: 50 HP, 2 Páncél
--------------------------
Nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Eugeo
Eugeo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 129
Join date : 2014. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Hinari Hétf. Okt. 13 2014, 11:59


Egész jól haladtunk, a következő dps-hullám már valószínűleg képes lesz leütni az aromákat.
- Továbbra is a víz aroma a célpont, valamint a nagysebzők közül még Szo és Ren nem kapott kört, igyekezzük kihasználni tehát ezt is. Előtte lehet képizni ha akartok és van egyéb jó ötlet - fordultam a társasághoz - Reményeim szerint mostmár nem lesz változás egy esetleges következő fázisig.


(Eu, teljesen kiment a fejemből hogy parancsnok vagyok és a parancsnok nem kaphat kört. Szal ha úgy ítéled meg visszamenőlegesen semmisnek veheted a támadásom. Surprised )

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Okt. 13 2014, 18:19

Kicsit kezdtem úgy érezni magam, mint aki nem itta meg a reggeli kávéját. Támadások itt, kardcsapások ott, színes bogyók szanaszét, majd színes bogyók fogyásnak indulnak, mindez aránylag rövid idő leforgása alatt. Én csak néztem ki a feje,ből, és vártam a lehetőséget amí tehetek bármit is. Bár az előző cselekvésemmel valószínűleg a támadásommal együtt a "reggeli zombi" debuffot is sikerült átadnom Ayaninak, mert elég szépen elbambult szegényke. Bár ez előbbi annyira nem lepett meg, de az, hogy Tűzrózsa is csak kamillázott, már inkább. A petek nem szoktak kábák lenni ha nem isznak kávét, meg ilyesmi. Főleg a lovak. A lovak mindig talpon vannak. Vajon állva is alszanak? Rolling Eyes
Ezen kicsit elgondolkoztam, majd arra eszméltem, hogy megint én jövök, és Hinari stratégiai utasításai visszhangoztak a fülemben. Kört átadni Szonak vagy Rennek. Hm... kire is switcheljek? Hmm... Pár másodperc eltelt amíg körbenéztem, majd nyugtáztam az ellenfél életcsíkját. Sárga. És közelít a piros felé. És a sok színes bogyeszból is már csak kettő ólálkodott, szóval aránylag jól állunk, már ha mondhatjuk ezt. Szo és Vezér... hát, nem árt, ha kicsit szusszannak mielőtt Vezér túlhajszolja szegény lányt a harccal... Meg aztán hátha a gonosz nőcivel leülne teázni... Jó a tea, de nem egy harc közepén Suspect Tehát csak egy lehetősé maradt:
- Switch Ren! - kiáltottam, majd elhátráltam a nőci közeléből, és gondolatban visszatértem az univerzum nagy rejtélyéhez: A lovak tényleg állva alszanak? Rolling Eyes

// kör átadva Rennek

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Okt. 16 2014, 21:29

- Hehh?? - egyszer csak a nevem halloma semmiből Rolling Eyes egy kcist sikerült elbambulnom, csak tudnám min... mintha lenne itt nézni valamit... majdnem mindenki deszka és túúúúl sok a ruha.... Rápillantok a az ellenfelekre... nemsokára vége ennek.... Az érdekelne azért, hogy ha lecsapjuk a ribit, akkor lezuhanunk? Akarom mondani lezuhannak? Én tudok repülni.. hehe.. Rolling Eyes

1 támadás a víz aromára

_________________
[Miniboss] Cassandra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 16 2014, 21:29

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Cassandra - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Eugeo Vas. Okt. 19 2014, 17:12


A figyelmetlenség tisztázva lett privátban, így mostantól nem lehet a parancsokra switchelni!

Shizuka jön, nem pihen.

Sorrend /Buff/:

A boss által elszenvedett sebzés:
A sebzés okozói:
(1.) 45 - Reginald támadása
(2.) 2 - seb


Játékos egyéb cselekvések:

Gyorsaság buff (2/3)
Kitartás buff (1/3)


Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Cassandra 35 sebzést osztott ki a következő játékosra: Hinari

Cassandra 10 HP-t gyógyul (1/3)

Életpontok/adatok:
Cassandra: -1190 HP

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Bce4999b6dee52aa47ae990b5cd46a5b_ce1eb05f9ce07eff7667628d3ac079c2fd7c9b30

Víz aroma: -209 HP

[Miniboss] Cassandra - Page 4 3707f46430aed8e8f7cef5add754767f_3da4b4a803d32843090a9c88c8c87330691fe50b

Test aroma: Teljes HP

[Miniboss] Cassandra - Page 4 3ae881261e7b02641d1233b21200b5f4_de67cfee9a609498ac55726d103eb081686d577f

--------------------------
Ren: 160 HP, 83 páncél
Hinari: 100 HP
Anat: 111 HP
Szophie: 160 HP, 25 Páncél
Yurihime: 95 HP, 48 Páncél
Ayani: 215 HP, 50 Páncél
Saya: 80 HP, 35 Páncél
Jun: 100 HP, 30 Páncél
RenAi: 255 HP, 84 Páncél
Ozirisz: 90 HP, 30 Páncél
Shizuka: 55 HP, 24 Páncél
Suzume: 50 HP, 2 Páncél
--------------------------
Nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Eugeo
Eugeo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 129
Join date : 2014. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Hinari Vas. Okt. 19 2014, 17:30


Sárgába csúszott az életem, Cassandra pedig elég nagyokat sebzett, nem hittem, hogy olyan sok kisköröm lenne még hátra segítség nélkül. Shizu jött most, ám nem kérhettem őt, hogy switcheljen le, az őutána következő íjászlányban pedig egy kicsit sem bíztam. Más megoldás kellett.
- Shizu, kérlek add át a köröd Szophienak, Szo, te pedig támadd a víz aromát és szedd le rólam a minit, mielőtt baj lesz - mondtam a lányoknak sietve. Nem kéne a végső fázist piros életcsíkkal kezdeni...

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Aoi Shizuka Pént. Okt. 24 2014, 19:30

Annyira fogytak az aromák, hogy szinte már fura volt, hogy nem érezni semmilyen aroma illatát.
Plusz még a Cassandra is szépen olvadt. Mármint nem a szörnyszülött-szerű nő maga, csupán az életcsíkja.
A madaras idomár, Szophie, meg Hinari csapkodták szinte csak felváltva, mindenki más csupán asszisztált a kezük alá:
- Hai, hai, Hinari-sama! Switch Szophie!

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Szophie Pént. Okt. 24 2014, 20:06

- Rendben. - bólintok Hinari felé, majd amikor kört kapok, a kérése szerinte cselekszem.
- Switch Hinari. - kiáltok, majd lelkes farkasommal karöltve az engem támadó miniboss elé megyek, és támadom a víz aromát.
- Suzume. - lépek aztán a lány mellé. - Mégis mi a francért ücsörögsz itt? Azt hiszem, nem érted.. Ez most nem egy olyan játék. Tessék szépen tenni valamit azért, hogy legközelebb is legyen alkalmad velem "játszani". Például a következő körben, amikor te jössz, switchelhetnél engem.. - közlöm vele, majd közelebb hajolok hozzá, és úgy súgom.
- Hidd el, meghálálom az együttműködésedet. - kacsintok rá. Aztán majd meglátjuk, mi lesz.. Igazából egyszer találkoztam csak ezelőtt a lánnyal, úgyhogy nem tudtam pontosan, mit miért tesz, vagy nekem mennyit hajlandó megtenni. Természetesen utána ehhez mérten fogok hozzáállni a továbbiakban. Ez egy egyszerű kis próba felé. Igazából én nem sokat vesztek, mert tudom, hogy Hinari nem hagy bajba kerülni. Így ha hamarosan alacsony lesz az életem, valamit ki fog találni ellene. De persze ezt Suzu nem tudhatja. Na meg.. egyelőre jól álltam élet ügyileg. Egyáltalán nem voltam veszélyeztetve. És éppen ezért találhatja ki könnyedén, hogy ez voltaképp egy próba számára.

_________________
[Miniboss] Cassandra - Page 4 0510[Miniboss] Cassandra - Page 4 1110[Miniboss] Cassandra - Page 4 0310
[Miniboss] Cassandra - Page 4 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Eugeo Szomb. Okt. 25 2014, 18:09


Suzume jön, nem pihen.

Sorrend /Buff/:

A boss által elszenvedett sebzés:
A sebzés okozói:
(1.) 63 - Vezér támadása
(2.) 250 - Robbanás
(3.) 2 - seb


Játékos egyéb cselekvések:

Gyorsaság buff (2/3)
Kitartás buff (1/3)


Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Cassandra megbénul (1/2)

Cassandra szeme fekete lesz.


Életpontok/adatok:
Cassandra: -1440 HP

[Miniboss] Cassandra - Page 4 616c9814f63bebc649369911ceccb7e7_f1c2060c4258d5978d37bdefae6cd86dea86aaa4

Test aroma: Teljes HP

[Miniboss] Cassandra - Page 4 3ae881261e7b02641d1233b21200b5f4_de67cfee9a609498ac55726d103eb081686d577f

--------------------------
Ren: 160 HP, 83 páncél
Hinari: 100 HP
Anat: 111 HP
Szophie: 160 HP, 25 Páncél
Yurihime: 95 HP, 48 Páncél
Ayani: 215 HP, 50 Páncél
Saya: 80 HP, 35 Páncél
Jun: 100 HP, 30 Páncél
RenAi: 255 HP, 84 Páncél
Ozirisz: 90 HP, 30 Páncél
Shizuka: 55 HP, 24 Páncél
Suzume: 50 HP, 2 Páncél
--------------------------
Nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Eugeo
Eugeo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 129
Join date : 2014. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Suzume Szomb. Okt. 25 2014, 18:36

Olyan jól szórakoztam az egészen, hogy még egy zacskó chipszet is elővettem, hogy legyen egy kis rágcsám. Már csak egy kis cola hiányzik. Nem igazán izgattnak a rosszálló tekintetek és a megjegyzések. Láthatóan tökéletesen megvannak nélkülem is, inkább figyelem a kibontakozó drámát és várom a végkifejletet, egészen addig amíg az egyik lány le nem ül mellém. A szemem sarkából óvatosan figyelem mit akar de az csak ül mellettem a így elé nyújtom a chipses zacskót.
- Vegyél csak. - Bátorítom miközben épp bekapok én is egy falatot. Erre hirtelen fogja és megmarkolja a melleim. Kissé meglepett ez a fajta reakció a chips kínálásra de hát vannak ám fura emberek.
- Azért elvárom, hogy előtte picit udvarolj mielőtt még magadénak szeretnéd ezeket.- Nyomom hozzá a kezeit a melleimhez majd el is engedem. Kibújt a szög a zsákból, mármint nem a jelenlevő férfiaknál a jelenet láttán, sokkal inkább a hirtelen letapizásra.
- Talán nem is csak hasonlítok. - Hajolok oda a füléhez. - Találkozzunk valahol kettesben és megkapod a kérdéseidre a választ. - Suttogom majd felállok. Ekkorra már Szophie-chan is ott termett. Remélem nem féltékeny.
- Ó, egy ilyen ajánlatra már muszáj cselekednem. - Kacsintok rá a lányra. Majd elkezdem kinyújtóztatni a végtagjaim.
- No lássuk csak, ki az akinek adhatok támadást...- Nézek szét és közben agyalok ki az akire switchelhetek - Switch Jun! - Esik végül a lányra a választásom. Ha jól emlékszem neki van valamicske sebzése, a többi nagy sebző már kilőve a boss le van bénulva úgyhogy marad ő.


Kör Junnak adva

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Jun Hétf. Okt. 27 2014, 17:27

Fülelek, figyelek, szemmel tartom a csapatot, próbálok odafigyelni az életpontokra, de úgy tűnik nekem előbb adnak kört minthogy nekem adódna ilyesmire lehetőségem. Bólintok a lánynak, hogy értettem, máris támadok, és buummm..

//Test aromára támadok //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 27 2014, 17:27

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Cassandra - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Eugeo Kedd Okt. 28 2014, 11:56


Ren jön, nem pihen.

Sorrend /Buff/:

A boss által elszenvedett sebzés:
A sebzés okozói:
(1.) 34 - Jun támadása
(2.) 2 - seb


Játékos egyéb cselekvések:

Gyorsaság buff (2/3)
Kitartás buff (1/3)


Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Cassandra megbénul (2/2)


Életpontok/adatok:
Cassandra: -1442 HP

[Miniboss] Cassandra - Page 4 616c9814f63bebc649369911ceccb7e7_f1c2060c4258d5978d37bdefae6cd86dea86aaa4
Test aroma: -34 HP
[Miniboss] Cassandra - Page 4 9eeccbe3ac72b13bd1fc9a03df1cc8a0_8e8cc2127974f0915c855c191f625e8bb9c518d7

--------------------------
Ren: 160 HP, 83 páncél
Hinari: 100 HP
Anat: 111 HP
Szophie: 160 HP, 25 Páncél
Yurihime: 95 HP, 48 Páncél
Ayani: 215 HP, 50 Páncél
Saya: 80 HP, 35 Páncél
Jun: 100 HP, 30 Páncél
RenAi: 255 HP, 84 Páncél
Ozirisz: 90 HP, 30 Páncél
Shizuka: 55 HP, 24 Páncél
Suzume: 50 HP, 2 Páncél
--------------------------
Nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Eugeo
Eugeo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 129
Join date : 2014. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 28 2014, 12:53


Ha nem is csinált semmit, legalább a körét átadta. Ez már mindenképpen haladás volt, még akkor is, ha csak Szo kérésére tette, hozzáfűznivalóm azonban nem volt, jobban foglalkoztatott a pillanatnyi állás, amelynek két vége lehetett. Vagy az aromát támadjuk, ezzel kiiktatva vagy legalábbis egyedül, védelem nélkül hagyva Cassandrát, vagy magát a minibosst ütjük ki... ha tudjuk. Elhúztam a számat, rosszat sejtettem.
- Nem hinném, hogy eltűnne az aroma, ha Cassandrát támadnánk... és a fekete szín se tetszik - mormoltam, majd egy kissé megemeltem a hangom - Ren, kérlek inkább a test aromát támadd - néztem a fiúra - Van egy olyan sejtésem, hogy nem halna meg a miniboss, ha a "test" még jelen lenne, egy fázisváltást vagy újjáéledést meg nem kéne megkockáztatni... - tettem hozzá, szétnézve a csapaton. Életünk még volt bőven, ám Cassandra sebzése is magas volt, nem biztos, hogy akár switchhullámmal kibírnánk, ha teljes életről kezdené újra.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Okt. 28 2014, 19:49

Hmmmm... csak kettejüknek van sárgában az életük, ez így elég unalmas, sehol az izgalom, a kapkodás, a pánik \o/ Ez így csak olyan, mint egy kirándulás, egy picike kis csihi-puhival Rolling Eyes
Támadni készülnék, már lendülne férfias öklöm, de félbeszakítják koncentrációmat. A kis szöszi szól közbe... már megint Suspect
- Veeeeeh... tiszta uncsi banda.... Miért baj az, ha feltámad? Sok kárt nem okozott eddig sem >.> - mérgelődök egy sort, de mivel megkért, nem utasítom vissza.... most Rolling Eyes
- Majd ledolgozod Razz - felelem, és nekiugrok annak a fránya aromának, hogy jól megcsapkodjam azt is

3 támadás az aromára, találatonként 52 sebzés

_________________
[Miniboss] Cassandra - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 28 2014, 19:49

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Cassandra - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s [Miniboss] Cassandra - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] Cassandra - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Eugeo Kedd Okt. 28 2014, 20:38


Hinari jön, nem pihen.

Sorrend /Buff/:

A boss által elszenvedett sebzés:
A sebzés okozói:
(1.) 90 - Reginald támadása
(2.) 2 - seb


Játékos egyéb cselekvések:

Gyorsaság buff (2/3)
Kitartás buff (1/3)


Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Cassandra 35 sebzést osztott ki a következő játékosra: Szophie

Ismeretlen számláló (1/?)

Életpontok/adatok:
Cassandra: -1444 HP

[Miniboss] Cassandra - Page 4 616c9814f63bebc649369911ceccb7e7_f1c2060c4258d5978d37bdefae6cd86dea86aaa4
Test aroma: -124 HP
[Miniboss] Cassandra - Page 4 0dd0128ce541d8560a6636f576772c89_af3ef7995db6ae73b4363195226dcb437565f71e

--------------------------
Ren: 160 HP, 83 páncél
Hinari: 100 HP
Anat: 111 HP
Szophie: 150 HP
Yurihime: 95 HP, 48 Páncél
Ayani: 215 HP, 50 Páncél
Saya: 80 HP, 35 Páncél
Jun: 100 HP, 30 Páncél
RenAi: 255 HP, 84 Páncél
Ozirisz: 90 HP, 30 Páncél
Shizuka: 55 HP, 24 Páncél
Suzume: 50 HP, 2 Páncél
--------------------------
Nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Eugeo
Eugeo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 129
Join date : 2014. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 28 2014, 21:55


- Neked nem is - vágtam vissza az idomárnak, inkább élcelődve, mint rosszallóan, a támadását követve pedig bólintottam: örültem neki, hogy megtette, amit kértem, s már éppen kezdett valamiféle jobb kép kialakulni bennem róla, amikor újra megszólalt.
- Heh? Na persze, álmodozz csak - ingattam a fejem, majd egy sóhaj után én is támadtam, három pixelcsíkot hagyva a fekete aromán: valószínű ez elég lesz ahhoz, hogy leüssük, és utána márcsak magát a minibosst kell elintézni, és készen is vagyunk. Reméltem, hogy időben leszünk, és meg tudjuk még menteni Jeaniet, mielőtt Cassandra őt is magával rántja...


3x102 sebzés az aromába

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Eugeo Szomb. Nov. 01 2014, 17:52


Az utolsó aroma pusztulásakor a nőies szörnyeteg megremeg, majd egy drámai sikolyt követően fekete köddé válik. A sötétségből a lány, Jeanie élettelen teste huppan ki, előttetek landolva. Eszméletlen. A homály lassan egy amorf, rendkívül félelmetes szörnyeteg formáját veszi fel. Torz hangján felüvöltve, elvakult dühvel támad.


Anat jön, nem pihen.

Sorrend /Buff/:

A boss által elszenvedett sebzés:
A sebzés okozói:
(1.) 126 - Hinari támadása (Test aroma)
(2.) 180 - Hinari támadása (Cassandra)
(3.) 2 - seb


Játékos egyéb cselekvések:

Gyorsaság buff (2/3)
Kitartás buff (1/3)


Boss cselekvések:
(Amennyiben nincsen rá vásárolt taktikai információ, a számláló(k) neve ismeretlen számláló.)

Cassandra 2 sebzést osztott ki a következő játékosra: Szophie


Életpontok/adatok:
Cassandra: -1626 HP

[Miniboss] Cassandra - Page 4 518cfdeb7eeddea331fd468e74234bd6_0657e2528e3e6cba73f59ec2503119580fbc8acf

--------------------------
Ren: 160 HP, 83 páncél
Hinari: 100 HP
Anat: 111 HP
Szophie: 148 HP
Yurihime: 95 HP, 48 Páncél
Ayani: 215 HP, 50 Páncél
Saya: 80 HP, 35 Páncél
Jun: 100 HP, 30 Páncél
RenAi: 255 HP, 84 Páncél
Ozirisz: 90 HP, 30 Páncél
Shizuka: 55 HP, 24 Páncél
Suzume: 50 HP, 2 Páncél
--------------------------
Nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Hinari
--------------------------
Eugeo
Eugeo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 129
Join date : 2014. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 02 2014, 17:29

Ahogy a démon kiszökik a testből és egy eszméletlen leány és egy gusztustalan, ocsmány szörnyeteg marad utána, felfordul a gyomrom. Miért kell mindig ilyen förmedvényeket kitalálniuk a programozóknak? Sírba visznek pale Alaposan meg kell takarítanom a pörölyömet ezután a mob után is...
- Hinari, vigyétek biztonságos helyre a lányt! - kiáltok oda a társamnak, persze biztos vagyok benne, hogy ez lesz az első dolga. Amiért ezt kérem, az inkább abból a félelmemből indul ki, hogy ha leütjük a szörnyet, akkor lehet robban vagy ki tudja, és az az eszméletlen, védtelen lány még csak elugrani sem tud. Mikor látom, hogy kezdik kivonszolni a lányt, s közben Szophiet csépeli a dög, félreteszem minden undoromat és nekitámadok a démonnak.

Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 02 2014, 17:29

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Cassandra - Page 4 4767250438_224285ea8b_s [Miniboss] Cassandra - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Eugeo Vas. Nov. 02 2014, 22:07


Az utolsó támadást követően az amorf-Cassandra kínjában felüvöltött, s az oldalára dőlve lassan pixeleződni kezdett. Karjával kétségbeesetten az eszméletlen lány felé nyújtózott, de már nem érhette el. Miközben a szörnyeteg darabjai szerterobbantak, a fekete torony lassan veszíteni kezdett az általa megtett magasságából. Miután percek múltán az épület visszatér eredeti pozíciójába, a kapuk kitárulnak, a fáklyák fényei kihunynak. A toronyban is hirtelen esni kezd a hőmérséklet. Cassandra kastélya meghódításra került.


Gratulálok! A miniboss legyőzésre került!


Jutalmak:

Fejenként 30 exp jár.
Anatnak pluszba Halvány Füst Kristály jár, a miniboss elpusztítása miatt.

Továbbá a Falánk 22 exp-el gyarapodik.

Hálásan köszönöm a részvételt és a türelmet! Smile A topicot egyelőre nem zárom le, az utolsó kört még le lehet reagálni (nem jár érte jutalom). Az expek be lesznek írva.
Eugeo
Eugeo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 129
Join date : 2014. Apr. 23.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Cassandra - Page 4 Empty Re: [Miniboss] Cassandra

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.