Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Tanulmányi kirándulás

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Tanulmányi kirándulás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tanulmányi kirándulás

Témanyitás by Silica Hétf. Júl. 07 2014, 16:33

A sárkány bólint, bár nem mondhatnánk, hogy teljesen egyetért, és ennek hangot is ad.
-Tudom, hogy logikus. Annak kell lennie. A kinti lehetőségeit pedig ő ismeri. Ő dönt. Én a társa vagyok, segítek neki.
Persze Timidus ezzel egyáltalán nem arra akar célozni, hogy nem őt kell meggyőznie a fiúnak. A véleménye mit sem változott, továbbra is logikátlannak tartja az emberek állítólagos kinti világát. Miért lenne olyan nagyon különös, hogy mindannyian egy közös, hibás tudattal jöjjenek a világra? A sárkányok tudnak énekelni, a madarak tudnak csiripelni, a kutyák tudnak ugatni. Talán az embereknek ez a tévképzet jutott, mint ösztönös tulajdonság. Az utolsó mondatra azonban megcsóválja a fejét.
-Ha láttatni akarod a lehetőségeit, akkor mondd el neki, de ő azt mondta, hogy már választott. Alex is azt mondta, hogy neki emberek között van a helye, és ebben igazatok lehet. Én vadászom, ő beszélget. Jól van ez így.
Újra elgondolkodik, és hátracsapja a füleit.
-Ha igaz az amit mondtál, és Shu itt akar maradni, akkor nekem őt kell megvédenem. Ő úgy hiszi, hogy a kijutásotok a véget jelenti. Ha nem te vagy az a Kayaba, vagy nem te döntesz erről, akkor lényegtelen, hogy mit akarsz, nekem pedig meg kell akadályoznom, hogy elérjétek a századik szintet.
Nyugodtan battyog a fiú mellett, még fel sem száll, nem akarja, hogy Anatolenak ki kelljen lépnie. Számos dolog eszébe jut még, de a talán használható dolgok megint csak Álomkelő szavaiból hámozhatóak ki. Az a macska jól ért az emberekhez, amit Timidus nem is csodált, ismerve Chant, és ÁK képességét. Az empátia egy fura és bonyolult dolog, és Timidusnak sem sikerült volna talán a másik pet segítsége nélkül. Azt tudja, hogy az emberek -legalább is a nagy részük- nem akarnak meghalni. Azt is tudja, hogy amennyire az ő feladata Shu megvédése, ugyanannyira egy másik pet feladata az ő társának a megvédése. Anatole feladata pedig a saját magának a megvédése. Felnézett a céhvezérre, és szomorú hangon tette fel a kérdést.
-Akarod, hogy azt mondjam, hogy sajnálom?
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tanulmányi kirándulás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tanulmányi kirándulás

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Júl. 07 2014, 17:00

- Nem kell sajnálnod, te csak azt teszed, amit úgy hiszed, hogy tenned kell. Viszont ez azt is jelenti, hogy valószínűleg többet nem beszélhetünk így egymással, mint ma. Nem lehetek a segítségedre, mert azzal magam ellen teszek, hiszen egyszer egymás ellenségei leszünk, hacsak nem állunk át a másik oldalára. Azt viszont kétlem, hogy ezt bármelyikünk is megtenné. Kedvellek Timidus, ugyanakkor tartok is tőled és attól is, hogy Shuval mi lesz, ha sokáig álmodozik még idebent a társaságodban. Mindaddig azonban, amíg gondját viseled a lánynak, nincs okom elpusztítani téged. Én csupán annyit kérek, hogy ne biztasd Shut, nem az a feladatod.
A kezdetek városának széléhez érve megállok és eltűnődve nézem egy ideig a sárkányt. Nem bízom benne, s úgy hiszem, ez helyén való gondolat. Azonban Shu nem az én céhemnek tagja és nem is vagyok az apja. Mondhatnám, hogy felelősséggel tartozom érte, de ez nem lenne igaz. Nem fogok az a gonosz felnőtt lenni, aki meg akarja mondani a lánynak, hogy mi a jó neki. Én csupán azt akarom elkerülni, hogy Kayaba magához édesgesse a sárkányon keresztül. Sajnos abban azonban igaza volt a sárkánynak, hogy ha pusztulnia kell ennek a világnak, aligha én leszek az, aki tenni tudok ellene. Elég vacak érzés abba belegondolni, hogy mennyire jelentéktelen a szerepem. Erősödni, erősödni, erősödni! Ennek a célnak kell továbbra is a szemem előtt lebegnie. Ha pedig ahhoz, hogy megvédhessem magam és a szeretteimet, az kell, hogy egyszer megvívjak Timidussal, erősebb akarok lenni, mint amilyen erőssé a sárkány valaha is válhat. Csak így kerülhetem el, hogy végeznem kelljen vele...
- Azt hiszem ideje elköszönni Timidus. Köszönöm a... fura reggelit és a beszélgetést. Üdvözlöm Shut és szép napot kívánok! - Majd ha a sárkánynak nincs több kérdése és elválunk egymástól, akkor bevetem magam a Keleti negyedbe.

/Köszönöm a küldetést, igazán tartalmas és jellemfejlesztő volt!/
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tanulmányi kirándulás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tanulmányi kirándulás

Témanyitás by Silica Hétf. Júl. 07 2014, 17:33

A sárkány bólint, és újfent elvigyorodik.
-Azt teszem. Ez a feladatom. Te ugyanezt teszed. Ellenségeknek viszont nem kell lennünk. Amint eléritek azt a szintet, hogy nem tudtok tovább jutni, be fogod látni, hogy nekem volt igazam. Titeket csak a kijutás motivál, nincs más célotok. Nekem van. Ha majd ott leszel, akkor megkereshetsz. Jó harcos vagy, és jó céhvezér. Eredményes. Hasznos. Átállni csak te állhatsz át hozzám. A te oldaladnak számomra nincs értelme, és nincsenek benne lehetőségeim.
Kicsit elgondolkodik, de folytatja.
-Kedvelsz. Fura kifejezés, de mindenesetre figyelemreméltó. Ha valóban az ellenségednek hiszel, akkor még most kellene megölnöd, amíg ilyen nagy a szintkülönbség. Shu miatt nem teszed. Shu véd meg engem. Különös. Érdekes. Én gondját viselem a lánynak, és mindaddig, amíg te is így gondolod, nem is fogsz elpusztítani engem. Amíg nem ártasz neki, addig én sem próbállak majd meg elpusztítani téged. Ezt megígérem. Biztatni pedig nem biztatom. Legalább is nem maradásra. Nincs rá szükség.
Megrogyasztja a mellsőit, és felröppen a levegőbe.
-Én is köszönöm. Hasznos volt. Átadom az üdvözletet Shunak.
Biccentett egyet, majd elindult a céhház irányába, természetesen légvonalban.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tanulmányi kirándulás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tanulmányi kirándulás

Témanyitás by Silica Hétf. Júl. 07 2014, 17:36

Keresés 2. szinten: Nagy esély normál tárgyak megtalálására.
Talál: 3, 4, 5, 6
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tanulmányi kirándulás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tanulmányi kirándulás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 07 2014, 17:36

The member 'Silica' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Tanulmányi kirándulás - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tanulmányi kirándulás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tanulmányi kirándulás

Témanyitás by Silica Hétf. Júl. 07 2014, 17:51

Gratulálok a küldetés sikeres teljesítéséhez!

Jutalmad: 210 Exp, 220+310 (képi bónusz) arany

Keresés: Gyenge Tisztító Kristály (maximálisan egy nem méreg negatív hatást levesz a használóról, ha a negatív hatás pontokat vesz le, akkor maximum két (2) pontot ad vissza (ami nem lehet élet))

Céhbónuszok:

110 arany

Ayato: 17 exp céhbónuszt kap
Mer: 17 exp céhbónuszt kap
Saya: 17 exp céhbónuszt kap
Jun: 16 exp céhbónuszt kap
Esu: 16 exp céhbónuszt kap
Gilbert: 2 exp céhbónuszt kap (betelt)
Alex: 4 exp céhbónuszt kap (betelt)
Anatole: 16 exp céhbónuszt kap

Recepteket pedig Kayaba bácsi oszt neked.

Exp, arany, céhbónuszok beírva!
Érclátás [T4] 300->320 (beírva!)

KA osztására vár: 2 db T3-mas páncél recept, 20 db T4-es érc.

/Ros/
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tanulmányi kirándulás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tanulmányi kirándulás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 11 2014, 00:24

Anat: Páncélkészítés (T3): Arany Mellvért Recept, Királyi Nagy Köpeny Recept
Érclátás (T4): 6 Fekete Holdkő, 1 Pikkely, 4 Mithril, 4 Orichalcum, 5 Platinum
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Tanulmányi kirándulás - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Tanulmányi kirándulás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.