Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona tér

+7
Shukaku
Kemabat
Szophie
Benedict Arata
Chancery
Hayashi Yuichi
Cardinal
11 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Benedict Arata Szer. Feb. 25 2015, 02:53

Szophie
Kicsit összerezzent a megszólalásomra. Biztos félénk, nem hibáztatom, hisz még is egy picit veszélyes a hely, még ha szép is. Illetve a petje is most ment el, legalábbis a „tolakodó tömegből” ítélve másé nem nagyon lehetett. Vagy inkább visszahúzódó? Fordul meg a fejemben, amikor összehúzza magán a ruhát, és válaszol. Őszintén szólva érdeklődve jöttem ide, de most felpiszkálta a fantáziámat, és kíváncsiságomat. Természetesen főleg a szépsége, de a hűvösség, melyet így elsőre árasztott is igazán vonzó. Nem is beszélve arról, hogy egy kis változatosságot hozna a napjaimba, élményeimbe, még akkor is, ha addig a „bizonyos” pontig nem jutok el vele. Azonban valahol el kellett kezdeni a dolgot, s csak reménykedtem benne, hogy nem pont a rossz oldalán fogom meg a fegyvert.
-Igazán csinos.. öltözék. Őszintén szólva én még csak hallottam Wiskotáról, esetleg, ha nincs különösebb terved élvezhetném a társaságod? Szívesen vevő lennék szinte mindenre. Azt mondják a téren remek szórakozás nyílik amit a széléről látható csodás látvánnyal felvezetve igazán lehet élvezni, aztán sokat hallottam még a fürdőjükről is, bizonyára isteni felfrissülés lehet egy kis mulatozás után. A bárról már nem is beszélve! Viszont oda inkább társasággal mennék, ha már, ha lenne. Te mennyire ismered ezeket? Oh, bocsi, nem akartam ennyire tolakodó lenni, csak kicsit elkapott a hangulat, ahogy idefele tartottam.
Mosolyodom el, miközben megvakarom kissé kínos kuncogás közepette a tarkómat, majd lágy tekintettel nézek vissza rá, kissé kérlelve, hogy ne hagyjon cserben. Aztán, mint aki kapcsol, még hozzáfűzök pár dolgot az iméntihez.
-Ah, és izé… Szóval, ha csak kevesebb helyhez-eseményhez kérhetném a társaságod, az is igazán boldoggá tenne! Jaj, de fafej vagyok. Aratának hívnak, örvendek!
Hajlok meg feléje bemutatkozáskor. Ugyan ritkán használom ezt az oldalamat, de néha napján igencsak hasznos, és szórakoztató tud lenni, az úriember adása, illetve a kedves ártatlan szerep játszása. Ez a kis színészkedés pedig semmiség ahhoz képest, hogy milyen különböző formákba tudok bújni, melyeket élethűen alakítok, főleg, hogy valamerre mélyen ott lapul bennem ez is. Amennyiben rábólint valamire őszinte örömmel csillan fel a szemem. Képes vagyok beleélni magam a különböző érzelmi állapotokba, de jelen pillanatban ennek a reakciónak több az eredetisége, mint általában sok másnak.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal1413/1500Korona tér - Page 2 Exp_ures  (1413/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Szophie Pént. Feb. 27 2015, 22:23

Arata

- Csinos? Ezt hogy érted? - néztem végig magamon. Nem mondhatnám, hogy pont erre akartam hangsúlyt fektetni, sőt, azt sem, hogy egyáltalán akármit is el akartam érni a magamra aggatott göncökkel. Azon kívül persze, hogy mégis takarja valami a testem. Persze, a szürke egyszerű ruha valahol a kedvemet is tükrözte, így mondhatjuk akár azt is, hogy a belső hangulatomat fejeztem ki vele. Igazából mindegy, mit mondunk rá, sokkal inkább foglalkoztat az, hogy ezt csak úgy mondta-e, avagy ténylegesen csinosnak tartja az egyszerű szürke szövetkabátot. Nem hiszem, hogy túl sok jelentősége lenne ennek az információnak, de valami azért mégis, akármi is rejlik a kijelentése mögött.
- Nocsak, akkor te többet tudsz, mint én. - fordítottam a fiú felé tekintetemet, és némi mosolyt kerítettem az arcomra.
- Ha elfogadod komor társaságom, szívesen leszek partnered. - biccentettem aztán rövidke gondolkodás után. Végül is mi hátrányom származna mindebből? Csak egy újabb embert ismernék meg. Az pedig egyáltalán nincs kőbe vésve, hogy közel is kell kerülnöm hozzá. Így pedig talán elterelhetem a figyelmem, és egy picit még jól is érezhetem magam. Természetesen csak akkor, ha valahogy kicsit háttérbe tudom nyomni ezt a buta érzést itt, az egész belsőmben. Viszont erre lehet segítség ő. Nem mondanám nyíltan azt, hogy kihasználom a társaságát, de valahol pontosan ez történik, és igazán nem is tagadhatom. Hehh, de mostanában kinek a társaságát nem használom ki? Nem mondhatnám, hogy önzetlenül beszélgetek akárkivel is.
- Szia Arata, Szophie vagyok! - nyújtom kezem felé kézfogásra meghajlásának viszonzása után. Feléjük ez úgy szokás, mifelénk meg így. És miért is ne köszönthetnénk egymást mindkét kultúra módjára?
- Szívesen megnézném veled akármelyiket, vagy akár mindet is. - nézek magam elé a városkára, némi pozitív lehetőséget meglátva benne. Vezér pedig úgyis megtalál majd. Nem igazán féltem a farkasom. Így, vagy úgy.. Meg.. Annyira nagy bajom csak nem lehet.. Nagylány vagyok, tudok vigyázni magamra! Jahm, hogy egy ismeretlennel szántam rá magam a bandukolásra, és cukorkát is akármikor elfogadnék tőle? Ugyan, ez mellékes..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal12046/10500Korona tér - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Benedict Arata Szer. Márc. 04 2015, 20:21

Szophie
Visszakérdezése nem ért annyira meglepetésként. Valóban nem egy báli öltözékben volt, de nem is ez volt a lényeg. Felkeltette az érdeklődésemet, az elején szűkszavúbbnak gondoltam, valahogy ridegebbnek. Elmosolyodtam, majd válaszoltam neki.
-Lehet nem egy piperkőc estélyi, de szerintem jól áll hozzád, egyszerű, szolid, még is elegáns a szövetkabát, és a színe is remekül passzol hozzád.
Örömmel hallgatom a véleményét. Az én tudásom is közelít a nullához, de ha ezt egy bókkal le tudja reagálni, akkor azt hiszem, kellemes estének nézünk elébe. Az elfogadását egy lágy mosollyal, és egy biccentéssel vettem tudomásul. Ugyan a komort nem tudom mennyire mélyen értette, de remélem azért fel tud oldódni egy picit. Úgy hallottam hölgyeknek nem illik kezet nyújtani, de ha ő kezdeményez, akkor azt biztos elfogadhatom, így egy lazább kézfogással is nyugtáztuk ismeretségünket. Szám szélesebbre húzódik, majd egy kacsintás közepette mellé lépek, s karoláshoz tartom a kezem.
-Ha gondolod, persze, ha egyelőre távolságtartóbb szeretnél lenni azt is megértem…
Adok rövid magyarázatot, hogy értse nem kényszer a dolog. Ha elfogadta, akkor barátian karolva egymásba kísérem, ha nem akkor egy apróbb lépésnyire mellette sétálok. A tempót, ha nem választja meg magának, hanem igazodik, akkor egy lassú lépkedés, hogy kiélvezhessük a város fényeit, kirakatait.
-Van kedved megnézni a mutatványosokat?
Amennyiben igennel felelt, akkor a tér azon része felé vettem az irány, ahol még volt egy-két bűvész. Estére járt, hétköznap volt, így nem volt tömeg, és kelt életre a tér a sok muzsika és különböző hangeffektek által, de még így is akadtak páran, akik szórakoztatták az erre járókat. Ha ehhez nem lett volna kedve, akkor kicsit módosítottam az útvonalat, s az egyik szolidabb cukrászdát céloztam meg. Csak-csak kedveli az édességeket, s ha mégsem akkor is tudunk egyet békésen teázni, mielőtt egy zsúfoltabb, vagy privátabb helyre mennénk. Mindkét esetben vártam, hátha kezdeményez egy kis beszélgetést, ám ha ehhez nem volt kedve, vagy csak nem mert-tudott, akkor én tettem róla, hogy ne sétáljunk teljesen némán.
-Szereted az ilyen helyeket? Mármint az ilyen erdőset, szép kilátással rendelkezőket, mint Wiskota, vagy Morishi.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal1413/1500Korona tér - Page 2 Exp_ures  (1413/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Szophie Pént. Márc. 20 2015, 21:43

Arata
Óvatosan ráemeltem tekintetem, és kissé összehúztam szemöldököm, de végül nem feleltem semmit. Igazán nem volt mit. Érdemtelen lenne tovább beszélgetni a kabátomról, meg arról, csinos-e, vagy sem. Persze nem is vennék fel akármit. Még összetört lelkiállapotban is adok magamra valamennyire. Csupán csak a színek komorodtak el rajtam, a formák visszafogottabbak és sokkal távolságtartóbbak, szürkébbek, unalmasabbak, ridegebbek. Szomorú volt még a ruhám is.
A felkínált kézre pillantva hezitálás nélkül elfogadtam, még a magyarázat alatt. Ilyesmiből sosem csináltam igazán gondot. Csak talán egyszer. Akkor meg meg volt rá az okom, miért is zavart annak a bizonyos személynek a közelsége. És bárcsak sosem fogadtam volna el az általa felém nyújtott kezet. De ezen már nem lehet változtatni.
Most viszont ilyesmiről szó sem volt. És nem úgy neveltek, hogy egy kis összekarolós sétától zavarba jöjjek, sőt, az elutasítás lett volna kifejezetten udvariatlan.
Csak csendesen bólintottam kérdésére. Volt is kedvem meg nem is. A figyelmemet mindenképp elterelné a mutatványosok színpompás parádéja, de kérdés, hogy szükségem van-e erre, vagy sem. Hogy vajon nem látok-e további fájdalmat ezek mögött is?
A fiú társasága viszont kapóra jött. Több szempontból is. Még úgy is, hogy eldöntöttem, teljes szívemből gyűlölni fogom az összes nyomorult férfit a világon. Persze én magam is tudtam, hogy ez sosem lesz így. Ezt csak a pillanatnyi helyzet mondatta velem, és csak az elmúlt napok eseményei miatt ódzkodom kissé társaságuktól.
Ő is olyan fura volt. Csak úgy odajött és elkezdett kedveskedni. Persze lehetek az áldozata is, főleg így, hogy valószínűleg látta petem távozását. Könnyen megeshet, hogy bajba kerülök. De félős kislány sem igazán vagyok. És talán már nem is számítana, ha meghalnék.. Úgysem vagyok jó semmire. Hiába minden igyekezetem.
Azért csak-csak rábólintottam a közös városnézésre, innen pedig már nincs visszaút. És talán megpróbálhatnám pozitívan is kezelni a helyzetet, erőmhöz mérten.
- Van. - bólintottam, majd elindultunk a mutatványosok felé. Nem volt túl sok az ember, és ennek örültem. Irtózom a tömegtől. Az idő sem volt olyan zord, cudar, mint amilyenre ebben az évszakban számítani lehet. Így pedig nem volt okom igazán panaszra.
- Szeretem a természetet. De a legfontosabb a nyugalom, és hogy ne legyen körülöttem túl sok ember. A céhház is csak azért jó, mert elég nagy ahhoz, hogy az üresség érzetét keltse. - magyaráztam válaszul. Ha már itt vagyunk, akkor fecserésszünk üres témákról.. Nem, azért ennyire nem volt jó a kedvem, és ez látszódhatott is nyúzott arcomon. De miért is ne próbálhatnám meg? Egy kis barátkozásból, vagy annak tettetéséből sosem lehet baj.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal12046/10500Korona tér - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Kemabat Hétf. Május 02 2016, 20:03

A Biscott Bár mondhatni Kemabat törzshelyé nőtte ki magát, rengeteg időt, és pénzt pazarolt el már itt. Jelenleg is egy újabb pohár alját vizsgálta meg, majd mielőtt kikérte az újabbat egy üzenetet kezdett pötyögni. Shu volt a címzett, meg persze Timidus, nélküle úgysem beszélhetett volna vele, egyébként sem volt semmi olyan, amit nem szeretett volna megosztani a sárkánnyal is.

Hey-hey Shu, Timidus,
Elég régen beszélgettünk már el így hármasban, mit szólnátok hozzá, ha meglátogatnátok, és behoznánk a lemaradást? Jelenleg itt ülök a Biscott Bárban, és magamat ismerve egy darabig itt is leszek. Ha nem ismernéd a helyet, a 14. szinten van, Wiskota városában. Kicsit magas, de legalább szép a kilátás. Ha ez a hely valamiért nem lenne számodra megfelelő, akkor nyugodtan szólj, el tudok menni bárhová. Jó lenne találkozni.
Üdvözlet:
Kem

Miután elküldte az üzenetet, egy újabb pohárkával rendelt, és várta a választ, vagy magát az idomár megjelenését. Utólag elgondolkodva, lehet, hogy nem ide kellett volna hívni, de megkedvelte ezt a helyet, nagy jelentősége volt a számára. Kicsit türelmetlen lett, igaz egy perc sem telt még el, és két korty között állandóan az üzeneteit frissítette. Próbálta nyugtatni magát, a táncos lányokat bámulta, de most nem sikerült elveszni bennük, mint oly sok alkalommal.
- Na jó van, máshol várom őket. – mondta halkan, majd lehúzta italát, és kilépett a bárból.

Ismét én vagyok, talán szimpatikusabb számotokra a Korona tér, inkább ott találkozzunk!
Kem

A térre érve szétnézet, de még nem látta a párost. Lehúzódott a szélére, és mosolyogva vette tudomásul, hogy a kilátás még mindig lélegzetelállító.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal496/1500Korona tér - Page 2 Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 02 2016, 20:37

Shu és az ismerősei egy fura katyvasz volt mindig a lány számára. Hála Timidusnak az összes nevét akármikor előkereshette volna, akivel csak pár percet beszélt, vagy akár csak egy Aréna harc, vagy Küzdőtér során látta a nevüket... de túlságosan sokan voltak. Az, hogy ételt osztott, az, hogy a Dojoba is várta az embereket, az, hogy a Szabad Rablás Boltocskának is egyre nagyobb híre lett, egyszerűen követhetetlenné tette számára az embereket... és ez megrémítette. Megrémítette, mert nem tudta, hogy mit kezdjen vele. Voltak nagyon közeli ismerősei, akikről tudta, hogy bármikor felkeresheti őket. Voltak barátai is, méghozzá többesszámban, de őket sem írom le, mer a végén még valaki megsértődne, hogy miért került az egyikbe, és miért nem a másikba. Persze sokan tűntek el nyomtalanul, azonban szerencsére a rosszakarói közül is, akik egyébként úgy tudta, kevesebben voltak, mint ahogyan azt először képzelte. A baj azonban az volt, hogy nem tudta, hogy a felszínes ismerősökkel mit kezdjen. Az olyanokkal, akiknek szívesen segített, akiknek megmondta, hogy keressék nyugodtan, és újra szívesen segít... de túl sok ilyen név volt. Ha véletlenül olyanra ír rá, aki ezt nyaggatásnak, túlzott ragaszkodásnak venné, akkor talán őt el is veszítheti; de ha olyanra nem ír rá, aki viszont igényelné, akkor őt is. És hogyan bökhetne rá csak valakire, miközben a többiekre nem bök rá? Ez a baj azzal, ha az embernek túl sok ismerőse, de kevés barátja van. Na ebbe a nyűglődésben nyújtott segítő kezet az üzeneted. Az, hogy nem válaszolt azonnal, annak volt köszönhető, hogy éppen egy állat után loholt, és Timi pedig a teljesen átellenes oldalon dolgozott a bekerítésen. Mire sikerült megfogni a vadat, és megnyitni az üzenetet, már érkezett egy másik is... és ennek örült. Nem szívesen járt olyan helyekre, és nem azért, mert nem érezte magát elég nagynak, hiszen lassan betöltötte a tizenhetet is, de tudta, hogy valaki tuti ellövi majd, hogy mit keres egy ilyen helyen egy gyerek. Nem, nem zavarta, hogy gyereknek néz ki... az emberek zavarták. A sok gyakorlás miatt már a magasság sem volt akadály, így miután mindketten elolvasták, és Timi is beleegyezett a találkába, gyorsan elküldött egy választ.


Kód:
Szia Kem!
Köszönjük szépen a meghívást, azonnal ott leszünk!
Üdv: Shu és Timi


És az azonnal tényleg szinte azonnal volt. Még kocogott egy kicsit, egyrészt azért, hogy ne legyen csapzott és ne lihegve érkezzen meg, levezesse a loholást, másrészt azért, mert ezidő alatt egy mozdulattal ruhát válthatott. A szafari felszerelés nem egy olyan szép térre való. Ezután azonban már villant a kristály, és a páros feltűnt a tér közepén, és Shu már messziről integetett, Timi pedig közelebb érve biccentett.
-Halihó! A Biscott bárban? Valami gond van? Vagy nyomra akadtál?
Vágott azonnal a közepébe, kicsit illetlen módon, de izgatott volt amiatt, hogy miért is hívtad ide valójában őket.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal12695/10100Korona tér - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Pént. Dec. 16 2016, 14:17

/ Cear /


Végre készen állok. Ma felfedező útra indulok a magasabb szinteken. A pletykán hatására a 14-es szintre megyek, Wiskota városba. Egy erdős szintől van szó, én pedig szeretek az erdőben sétálni, WIskotáról pedig azt beszélik, hogy érdemes megnézni. Na, majd meglátjuk. MIndenesetre megérkezve az erőbe, le vagyok nyűgözve. Gyönyörű ez az erdő, még így télen, lombok nélkül is.  Gyerek módjára szaladgálni, ugrándozni kezdek a fák között, hóangyalt csinálok, és építen egy hóembert
Így néz ki körülbelűl a hóemberem ^^:

 Kimelegedve, jókedvűen indulok tovább a városba. Ahogy az utcákat járom, szerzek magamnak forrócsokit, és a korona térre tévedek. Az első gondolatom, hogy ezt a helyet meg kell néznem tavasszal is. Leülök egy padra, és gyönyörködöm a fára épült térben. Néhány pillanatokra elidőzök egy-egy színtársulat előadásában, és forrócsokimat kortyolgatva egy-egy járőkelőt is nézek pár másodpercig. Lassan lecsukom a szememet, és csak a hangokat hallgatom. Jól esik a pihenés. Elgondolkodom rajta, hogy szálláshely után nézve is át kellene majd kutatni ezt a várost. Még nem sikerült ugyan megtalálnom a megfelelő petet, de már kerestem a szállást, ahol kényelmesen elférünk. Így félig meddig fekvő helyzetben a padon szép szép lassan félálomba merülök. Még mindig hallom a tér zajait, de távolinak tűnnek. Mintha valahol kilóméterrel arébb lévő helyről szűrődnének hozzám a hangok. Élvezem, nagyon élvezem ezt a nyugalmat. Hálás vagyok érte Shunak és Charitonnak. Nélkülük még mindig mindentől tartanék Aincardban, ők viszont megtanítottak, hogy felesleges az aggodalmam.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal9545/9700Korona tér - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Cearso Pént. Dec. 16 2016, 15:04

Néha kell egy kis áramszünet. Úgy döntöttem, hogy mostantól nem fogom magam nagyon beleártani a dolgok folyásába, és meglátogatok olyan helyeket, ahol régen jártam, és nem fűz hozzájuk valamilyen fájdalmas emlék.
Néztem a helyeket, és rájöttem, hogy valahogy minden szinten vannak ilyen helyszínek.
Néhány emlék már lassan a múltba téved, s elkezdtem utazgatni. Egyik helyen se tudtam sokáig megmaradni. A kezdetek Városa tele volt Anat emlékével. A harmadik szintet messze elkerültem. Még mindig nem tudom, miért nem akarta Asu, hogy odamenjek, de biztos okkal kért meg rá, hogy ne menjek oda.
A tizes szintet már csak a Vigo miatt is elkerülöm. Most semmi kedvem ahhoz a hangulathoz.
11. szint:
Taft. Ahogy elhaladok az oltár mellett, úgy érzem, mintha Asu még mindig itt lenne valahol. Talán el kéne költöznöm, de nincs másik hely igazán, ahova mehetnék.
13. szint:
Solvik. Egy másik borzalmas emlék. Még mindig nem tudok itt elmenni anélkül, hogy ne haragudnék meg Hinari-ra azért a borzalmas tervéért.
Akkor vesztettem el Katharinát.
Gyakorlatilag sokkal később történt a baj, de ez az pillanat, amit tényleges az eltűnésének számítok.
14. szint:
Wiskota. A kobold invázió. Yorick, és a koronázás. Néha még eszembe jut a dolog, és elszégyellem magam, hogy akkor nem álltam ki a céh mellett. Egyszer vettek volna részt egy komolyabb küzdelemben, de én akkor is cserben hagytm őket.
Már indulnék is tovább, mikor felfigyelek valakire. Egy padon elalvó alakra.
Kíváncsi természetem miatt közelebb is megyek, de inkább nem ébresztem fel. Biztos oka lehet arra, hogy a mai napon a pihenést válassza. Így csak olyan körülbelül két-három méterre állva vigyázok arra, hogy senki se zavarhassa meg a nyugalmát.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal10/5900Korona tér - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Szomb. Dec. 17 2016, 00:11

Valahol halványan, a tudatom szélén érzékelem, hogy valaki megáll tőlem két három méterre. Nem nyitom ki a szemem, ameddig jön közelebb, vagy nem szólít meg. Viszont a félálomba sem süllyedek vissza. Hallgatom ahogy az NPC- k beszélgetnek, ahogy egy gyerek nyalókát kér az anyjától, ahogy egy másik anyja rászól gyerkőcére, hogy ne szaladgáljon el. Másutt talán egy játékos próbált alkudozni az eladóval. Eddig nem jutott eszembe, most viszont beugrottak a karácsony és újév környéki fesztiválok. És hogy mennyire élveztem az egyik ilyen fesztivált Takashival. Előtte nem igazán szerettem kimonot hordani, mert ismerőseim, és akkori osztálytársaim valamikor, régen kinevettek benne. Takashi viszont az este folyamán újra és újra megdicsérte, hogy milyen gyönyörű vagyok benne. Furcsa nem? Elég egy embernek az odaadása, és szeretete, hogy átírja a régi, kellemetlen emlékeket, mik egy bizonyos dologhoz fűződnek. Innentől kezdve minden alkalmat megragadtam, hogy Takashi társaságában felvegyem a kimonomat. Úgy általában bármit csináltam vele, azt élveztem. Akár moziba vitt, akár színházba mentünk… Egyetlen dolog volt, amiben nem tudtunk soha osztozni… Ő odavolt a számítógépes játékokért, én viszont jobban szerettem a könyveimet bújni. Annyira nem is különböző tevékenység a kettő, nem? Kivéve, hogy…

 Ácsi, Chakna, ez nem jó! Nem szabad ilyen dolgokon sokat merengened! Megint teljesen magadba akarsz fordulni? Nincs baj a szép emlékekkel, de már megint Takashi felé terelődnek a gondolataid, és ez előhozza azt is, amire inkább nem szeretnél gondolni! Gondolkodj inkább az alakon, aki még mindig itt áll, tőled alig pár méterre, már hoszzú percek óta! Hozzám hasonlóan a vásárt figyeli, vagy csak elgondolkozott álltában? Lassan kinyitom a szemem, és ránézek az ácsorgó srácra.  
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal9545/9700Korona tér - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Cearso Szomb. Dec. 17 2016, 07:18

Egy darabig csak figyelem, ahogy csukott szemmel pihen a padon. Egy darabig elgondolkozom azon, hogy fel kéne kelteni. Majd végül amellett döntök, hogy hagyom pihenni.
A hátamat fordítom a padnak, és a tér zajait figyelem. Persze nem azokat a mindennapi zajokat, a vásár és az itt lakók zaját, amiket mindenki észrevehet az első pillanatban. A csendesebb zajokat, amik valóban a veszélyt hordozzák.
Mondjuk kevesebb csavargó található ezen a szinten, mint másutt, de azért itt is akad néhány.
A kevésbé merészebbek már attól is megijedtek, hogy a lány közelében vagyok, és inkább lemondtak dologról.
Másoknál elég volt egy kicsit megemelnem a karom, mintha a fegyveremért nyúlnék, máris nagy ívben elkerülték a padot, és vele együtt a lányt, amit őriztem.
Nem, ezeknek a csirkefogóknak nincs meg az a kurázsijuk, hogy engem is megtámadjanak annak a kis haszon reményében, amit a lánytól kaphatnak.
Eltartott egy darabig, mire észrevettem, hogy egyre kevesebb szempár szegeződik ebbe az irányba, mire megfordultam, hogy ott van-e még a védencem. Bár biztos észrevettem volna, ha a téren keresztül távozik.
-Jó reggelt, Csipkerózsika.
Köszöntöm egy mosollyal, miután észrevettem a gyanakvó tekintetét.
-Nem igazán biztonságos ilyen nyílt helyszínen elbóbiskolni. Hiába a nagy nyüzsgés, a védett terület meg minden, de az NPC-k és a város sem tudnak senkit megvédeni a valós veszélyektől. Jobb volna valahol szállás után néznie, ha szunyókálni szeretne.
Ezzel fogom magam, és elindulok a legközelebbi teleport felé. Azért az észlelésemmel nyomom követem, ameddig elég közel vagyunk, még egyszer visszanézek félúton, hogy mennyire fogadta meg a lány a tanácsomat, ha egyáltalán megfogadta.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal10/5900Korona tér - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Vas. Dec. 18 2016, 17:23

Beletelik pár pillanatba, mire a fiú észreveszi hogy nézem. Ez elég nekem kicsit végigmérni: Európai srác hosszú sötétbarna hajjal lófarokba fogva, és enyhe túlsúllyal. Nincs sem ijesztő, sem félelmet keltő megjelenése, úgyhogy nyugodtan figyelem, ahogy észreveszi, hogy nézem. és felém fordul. Ma jó hangulatom van, és nem akartam feladni ezt, amihez segítség volt, hogy nem adott okot az aggodalomra ez a srác. Mikor felém fordul igyekszem az arcát is alaposan megnézni, mert az is sok információt rejthetett. A szeme vörös, és mintha valamiféle fájdalmat, letargiát látnék benne… Nem tudom ezt hova tenni ezen a gyönyörű helyen...
- Szia - válaszolok a fiú köszönésére. Abból, hogy így köszönt azt a következtetést vonom le, hogy miattam ácsorgott itt. - Segíthetek valamit? - kérdezem félig-meddig értetlen, félig-meddig kérdő tekintettel. A mosolya rám is kezd hatással lenni, de csak akkor mosolyodom el én is, amikor figyelmeztet a nyílt helyen alvás veszélyeire. Nem mintha nem venném komolyan, de hát csak félig aludtam, és őt is észrevettem amikor megállt.
- Köszönöm az aggodalmadat - reagálok szavaira az említett mosollyal. Gondolkozom egy darabig, hogy hozzá tegyek-e valamit, vagy ennyiben hagyjam a dolgot, de feleslegesnek érzem az orrára kötni, hogy nem voltam olyan óvatlan, mint ahogy az tűnhetett. - Ezért álltál itt? - kérdezem csodálkozva, mikor összerakom, hogy ez lehet az oka, hogy már negyed órája ácsorgott a padtól nem messze. Ennyire gyámoltalannak néznék ki? Részben megmosolyogtató, részben elkeserítő gondolat… Tudok én vigyázni magamra, és örülök, ha ez látszik is kívülről. Persze a feltételezés nem sértett, hiszen női hiúságomnak mégis csak bókolt, hogy arra késztettem, megvédjen.

- Egyébként Chakna vagyok – mutatkozom be végül hálám jeleként.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal9545/9700Korona tér - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Cearso Kedd Jan. 17 2017, 16:29

Nem, nem szeretnék semmit, csak ahogy megláttalak eszembe jutott valaki, aki mindig ilyen felelőtlenül heverészett, és aztán... Aztán nem is történt vele semmi komoly. De történhetett volna.
Tudom nem jó példa, de biztos vagyok benne, hogy csak azért van ez így, mert sohasem gondoltak arra, hogy érdemes lenne bármit is csinálni... Mondjuk most, hogy a kiképzősök már erre a szintre is feljöhetnek talán itt se fenyeget hasonló veszély. De ha zavar a jelenlétem, el is mehetek.


Bemutatkozott. Pedig még alig ismerjük egymást, és fogalmam sincs, hogy fogunk-e még találkozni ezek után. Ez azonnal felvet egy problémát.
Egy újabb név. Fogalmam sincs, hogy ezzel most mit kezdjek. Ha nem jegyzem meg és később találkozunk, abból biztos nagyobb probléma lenne, mintha most megjegyezném, de soha többé nem találkoznánk.
Alapjáraton én is azonnal erre gondolnék. Viszont....
Minél több nevet jegyzek meg aminek nem tudom hol van a gazdája, annál nagyobb eséllyel megy el a kedvem az itt léttől. Már így is rengeteg ember körül forognak a gondolataim.
Nem is véletlenül akartam elvállni egy jó időre a Vigotól. Rendbe kell szednem a gondolataim.
Ráadásul illik viszonozni egy ilyen gesztust. Gondolkodás nélkül válaszoltam.
-Üdvözletem Chakna, én pedig Árnyék vagyok.
Fogalmam sincs, mért azonnal a farkas nevét mondtam, akit nagy nehezen sikerült magamhoz édesítenem, de így is jó. Lényegében nem is hazudtam nagyot, hisz szerintem én vagyok az egyetlen, aki valaha ezt a nevet használta, bár sok ezer ember közül ezt nehezen tudnám bebizonyítani.
Eldöntöttem. Mostantól ezt a nevet fogom használni, ha nem akarom felfedni a valós kilétem.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal10/5900Korona tér - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Szer. Jan. 18 2017, 12:40

Visszafogottan kuncogok, amikor elmeséli, hogy eszébe juttattam valakit, akinek nem lett semmi baja, pedig állandóan így heverészett. Úgy látom tényleg aggódott, és úgy érzi komoly veszélyt rejt magában az efféle felelőtlenség, csak maga sem tudja, hogy jogosan tart-e ilyesmitől... 
- Lehet, hogy ennek az illetőnek is akadt egy őrangyala - kacsintok rá. Igen, most leginkább egy őrangyal jut eszembe róla... és kicsit reménykedem, hogy azt a fura búskomorságot, amit éreztem felőle, kicsit enyhíteni tudom azzal, hogy ezt felé is jelzem... Bekapcsolt az a rossz(?) tulajdonságom, hogy ha komor embert látok magam körül, amikor jó kedvem van, akkor nagyon szeretném felvidítani...
- Ezt hogy érted? - kérdeztem a kiképzősökkel kapcsolatos mondatára... Én is az vagyok, de miért csökkenti a veszélyt, hogy már "kiképzősök" is feljöhetnek ide? Vagy csak a front feljebbjutására gondol? Ezek szerint a fronton jelentik egymásra a legnagyobb veszélyt a játékosok? A gondolat persze rögtön tovább fonódik a gondolataimba... Takashi a fronton lehetett? Sosem gondolkoztam még ezen... De ha így van, akkor a gyilkosa is valahol ott lehet... Vagy akárki, aki tudhatja mi történt... De ma túl jó kedvem van ezen rágódni, úgyhogy inkább visszatérek térek a srác tanulmányozásához. 
- Ami azt illeti, nem zavarsz - mosolygok rá, és kicsit arrébb húzódom a padon - Ha gondolod, le is ülhetsz. Nem lehet kellemes ennyit ácsorogni - ajánlom fel neki a lehetőséget. Elég sok hely van a padon, így nem kellene egymáshoz túl közel lennünk akkor sem, ha leül.
 Árnyék... hm... érdekes név. Egy alkalommal szívesen meghallgatnám, hogy miért választotta ezt a nevet. De tolakodni nem akarok. Kivárom, hogy vagy ő maga mondja el, vagy pedig hogy egy alkalmasabb helyzet adódjon megkérdezni.
- Üdvözletem Árnyék - biccentek a fejemmel, mosolyogva a bemutatkozásra. Észlelek egy halvány jelet, hogy valamit nem mond el, de hát én sem kívánom az odakinti nevemet felfedni, és még sokminden mást sem, úgyhogy nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal9545/9700Korona tér - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Cearso Szer. Jan. 18 2017, 16:57

-Őrangyala? Neki?
Megengedek magamnak egy halk és rövid kuncogást, ha egyszer már neki is sikerült valami vicceset kicsikarnia.
-Az őrülteknek nem kell őrangyal, nem halnak meg ők anélkül sem. Ott voltam, mikor az a szerencsétlen fogta magát és átúszott a folyamló forró láván. Aztán meg vissza. Csak azért mert volt valami a túloldalt, amit mindenáron meg akart nézni.

Érdekes dolog saját magadról külső szemlélőként beszélni. Az biztos, hogy nem tudnám sokáig csinálni.
-Ne érts félre. Nekem semmi bajom nincs a kiképzővel, se azokkal, akik használatba veszik a szolgáltatásait. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy azt az utat válassza, amelyik szimpatikusabb lenne neki. Sosem éreztem magam többnek, csak azért, mert én saját magam szenvedtem végis a szintek között.
Viszont, ha vannak olyanok, akik nem a Kezdetek Városában próbálnak lecsapni az áldozatra a könnyű préda reményében, azok már valószínűleg nem pár aranyat remélnek a sikerük zálogaként. Mivel esély van a kiképzősök és a nem kiképzősök jelenlétére, aki rossz szándékra adja a fejét, vagy beveti magát a könnyű haszon reményében, de csalódnia kell, és olyan pottan a hálójába, akinek nem olyan könnyű elterelni a figyelmét, vagy történhet az ellenkezője is. Felállít egy bravúros csapdát, hogy félrevezessen egy viszonypag jobb felszerelésekkel bíró egyént, erre jön egy komisz kiképzős és az egész tervet elpazarolta valami soványka kis vigaszdíjra. Szóval inkább jobban járnak, ha olyan szinen vadásznak, ahol inkább csak kezdők, vagy csak profik vannak. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem árt óvatosnak lenni. Tudod, jobb félni, mint megijedni.

Mindezek után felkínál egy helyet a padon.
-Ami azt illeti, igazad van.
Adok helyeslést a kijelentésére. Majd elfoglalom a helyet, amit felszabadított nekem. Megpróbáltam úgy helyezkedni, hogy ne zavarjam a kényelmét, de közben őt és a teret is figyelhessem a lehetséges veszélyekre felkészülve.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal10/5900Korona tér - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Pént. Jan. 20 2017, 12:29

Van valami furcsa abban, ahogy erről a bizonyos illetőről beszél… De nem tudok rájönni hogy mi…
- Hát igen veszélyes a kíváncsiság – kuncogok én is, arra gondolva, hogy tulajdonképpen nekem is milyen szerencsém, hogy a kíváncsiságom miatt nem kerültem még kellemetlen, és veszélyes helyzetbe… - De tudod, aki kíváncsi, az mindig talál valami érdekeset, sosem unatkozik, és ritkán van ideje rágódni dolgokon – legalábbis, én így tapasztaltam… Egy apró árnyék átsuhanása az arcomon talán jelzi, hogy tisztában vagyok vele, hogy van, amikor az embert annyira maga alá temetik az emlékek, hogy a kíváncsiság sem rángatja ki a depresszióból… Ó, de még milyen jól tudom…
A kérdésem úgy néz ki egyfajta védekezésre készteti… Pedig meg sem fordult a fejemben, hogy baja lenne a kiképzősökkel, velünk… Ő is tudja, hogy mindenkinek meg van az oka, amiért úgy tesz, ahogy… Egy apró bólintással jelzem, hogy értem már, mire gondolt.
– Más is mondta már, hogy nem árt állandóan résen lenni – mosolygok rá barátságosan az ismert mondásra reagálva – De aki folyton fél, nem igazán tudja élvezni az apró szépségeket. – Nem mintha nem lennék óvatos… De vannak olyan napok, mint ez a mai nap is, amikor egyszerűen belesüppedek a környezet szépségébe, egy ehhez hasonló gyönyörű tér látványába, és az óvatosság kissé háttérbe szorul.
Mosolyogva fogadom, hogy elfogadja a padon felkínált helyet. Ez azt jelenti, hogy nincs ellenére a további beszélgetés. És minél többet beszélgetünk, annál több lehetőségem adódik megismerni valamennyire, és ezzel együtt pedig kicsit talán felvidítani is.  
Szélesebbre húzódik a mosolyom, amikor látom, hogy igyekszik mindenre egyszerre figyelni… Alaphelyzetben én is hasonlóan tennék, sőt, igazából ami azt illeti most is igyekszem figyelni a környezetet, de a mai nap valahogy nincs kedvem túl sok energiát belefektetni ebbe... Kicsit megint belemerülök a látványba… De néhány pillanatnyi csend után már meg is szólalok.
– Szereted a telet? -  Nem túl izgalmasnak tűnő kérdés, csak a tájról jut eszembe, de a beszélgetést tovább viheti.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal9545/9700Korona tér - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Cearso Vas. Ápr. 23 2017, 22:19

Kezdek egy kicsit fellazulni, persze még mindig bennem van egy kisebb görcs, hisz mégnem sikerült feldolgoznom a múltat, de egy halvány mosolyt megengedek magamnak, mikor visszaemlékezek, milyen is voltam én annak idején. Mennyire őrült... mennyire egyszerű és egyenes... és gondtalan.

Talán már sosem leszek a régi, de ezek az emlékek nem fognak elkopni.

Az utazás a lávában, Shakan megmentése, Cézár újraölése, Marie kiszabadítása a kötél elharapásával, a hatalmas zuhanás Timi hátáról, az elveszett menyasszony meg nem találása...

Istenem, egyes dolgok milyen régen is voltak. Azóta rengeteg dolog változott. Köztük én is, így tőrténhetett meg a következő esemény:

A kérdés után elmerengtem kissé, majd elfordulok és a két kezemet összekulxsolva, a két térdem közé ejtve nekikezdtem az alábbi monológnak:

-A téllel nincs semmi bajom. Viszont amit itt látunk az nem a valódi tél. Ez csak egy nagyon torz tükre a valóságnak. Egy, vagy esetleg több őrült ember pontokból és vonalakból kreált hazugsága, ami arra hivatott, hogy elfelejtsük, ez nem a valódi világ.
Szörnyű szavak ez tőlem arról az emberről, akire annak idején felnéztem, de ez még azelőtt volt. Azelőtt, hogy.. "az" történt volna.
Megráztam a fejem...
-Sajnálom. Sok dolog történt az elmúlt időszakban, ami nem igazán tette kellemessé az ittlétemet. Anyira viszont még nincs elegem annyira a dologból, vagy csak nincsenek olyan tévképzeteim, mint másoknak.

Elcsendesedtem ez nem hangzott valami bizakodó kezdésnek.

-Mit szólnál valami más beszédtémához, hogy viszonyulsz mondjuk a pókerhez...

Ez nagyon hirtelen és erőltetettnek hangzott, mert az is.
Csak próbáltam valami passzívtémával elterelni a figyelmemet, és rr vigyázni, hogy nelegyenújra ilyen érzelemkitörésem.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal10/5900Korona tér - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Hétf. Ápr. 24 2017, 00:28

Néhány pillanatra Árnyék elmerül az emlékeiben, én pedig nem zavarom meg ebben. Néha éppen ez segít, hogy azután tovább lépjen, és az emlékek béklyójától megszabadulva az az önmaga tudjon lenni, akivé éppen a történtek formálták. Nekem ehhez ez a 4 hónap úgy tűnik csak nagyjából volt elég. Még mindig többször merülök el a múltban, mint szeretném. Elmosolyodom a gondolatra: De hát ez egyre többször jelenti azt, hogy a boldogságra, és a legkedvesebb pillanatokra emlékszem, ahelyett, hogy a tragédiák elevenednének meg bennem. Ez a mai szép nap is pontosan erre ösztönöz, bár hogy társaságom lett, az ebben megakadályoz, ami pozitív, hiszen mégiscsak jobb a jelenben élni.

Ejha, még a szokásosnál is jobban telve vagyok vidámsággal, és optimizmussal. Bárcsak eltarthatna ez a nap jó sokáig…

Máskor a kérdésemre adott válasza talán lelombozna.  Ma viszont nem tudja megtörni a jókedvemet.
– Engem éppen az emlékeztet rá, hogy ez nem a valódi világ – reagálok mosolyogva – hogy néha túl szép ahhoz, hogy az legyen. Például itt van ez a tér. A való világban én még nem láttam ennyire szép díszítést, ilyen hihetetlen választékot, és nem sugallt még egy ilyen vásár ekkora karácsonyi békét. Ez odakintre valahogy túl tökéletes – egészítem ki a mondandómat. – De kevésbé lesz szép tőle, hogy nem a való világban van?

– Nincs miért bocsánatot kérned.- rázom meg én is fejemet, még mindig vidáman mosolyogva – Megértem, hogy történtek olyan dolgok, amit nagyon nehéz elfogadni – nézek rá megértően. Egy teljesen egyszerű, és hétköznapi kérdést tettem fel, a válaszból ehehz képest rengeteg mindent megtudtam. Például: Valahogy úgy viszonyul Aincardhoz, mint ahogy én, mielőtt Shuval találkoztam... Ami azzal az információval együtt, hogy ránézésre tapasztalt játékos, érdekes kérdéseket vet fel... Többek között egyszerűen azt, hogy mi történhetett vele, ami ezt a gondolkodásmódot hozta magával? Illetve, hogy mennyi igazságalapja lehet, ha egy látványosan tapasztalt játékos is így gondolkodik...

Egy pillanatra meghökkenek azon, ahogy hirtelen beszédtémát vált, de a mai napra jellemző jókedvvel bólintok rá. Azzal egészen biztosan nem segítek, ha erőltetek egy témát, amiről nem akar beszélni. Szívesen meghallgattam volna a történetét, mert sokszor az segít a legtöbbet, ha kibeszéljük magunkból a történteket. De nem várhattam el tőle, hogy egy idegennek kezdjen el mesélni.

– Az attól függ – gondolkodom el kicsit mosolyogva – Ha pénz a tétje, akkor nagyon veszélyesnek, és felelőtlen dolognak tartom a játékot. Egy baráti társaságban, komoly tét nélkül viszont kifejezetten szórakoztató tud lenni – foglaltam össze röviden a gondolatokat, amik a pókerről eszembe jutottak. - Neked milyen a viszonod hozzá? - dobom vissza a kérdést.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal9545/9700Korona tér - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Cearso Hétf. Ápr. 24 2017, 20:41

A lány próbálkozására egy kicsit megenyhülök. Mármint már biztos nem látja rajtam azt az elgyőtört arcot, amit még pár perce láthatott. Az is igaz, hogy az ilyen változások nem mennek egyik pillanatról a másikra, és még mindig ott van a kétely a szívemben, így nem voltam teljesen pozítiv hangulatban, de a lány sugárzásából rám is átragadt egy kevéske...

-Igazad van. Nem érdemelte meg azt, ahogy beszéltem róla. Még ha igaznak és jogosnak is tartom a kijelentésemet, akkor se... Viszont maga ez a világ sem tökéletes, megvannak a saját hibái.

Erről viszont most inkább nem beszélnék, főleg nem olyannal, akivel most találkozok először. Ha elég sokáig megmarad, akkor úgyis észre fogja ő is venni ezeket a hibákat.

-Ha megengeded, szeretnék ismét válaszolni a kérdésedre, elvonatkoztatva arról, hogy az idelenti, vagy a valódi világról beszélünk. Mint ahogy mondtam, szeretem a telet. Az olyankor keletkező hó nem válogat, hogy kinek az udvarába esik le. Ilyenkor jobban úgy érzem, hogy minden ember egyenlő, és a legzordabb időben lehet látni a legtöbb embert, aki önzetlenül segít másoknak. Ráadásul a téli hideg ellen sokkal egyszerűbb védekezni, mint a nyár kánikulájával szemben.

Majd nyugodtan fogadta a hirtelen témaváltásomat. Mondjuk a kiborulásom után már nem is igazán csodálom.

-Én nem szeretem a pókert. Szerintem a pókerben túl nagy szerepet játszik a szerencse, és az, hogy mennyire ismered azokat, akikkel játszol. Sokkal jobban szeretem azokat a játékokat, ahol nem kell találgatnom, hogy milyen esélyei vannak a másiknak. Mint például a sakk. Persze ott is tudni kell az ellenfél fejével gondolkozni, de azon nem, hogy mit lát vagy láthat a másik, hiszen az állások mindenki számára teljesen egyértelműek.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal10/5900Korona tér - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Kedd Ápr. 25 2017, 23:45

Kicsit jobb hangulatra sikerült derítenem Árnyékot, aminek örülök, így nekem is még jobb lesz a kedvem. Persze abba nem hagyom az óvatos próbálkozást, hiszen messze nem sikerült még felvidítanom, de legalább már kevésbé komor.

– Nem mondtam, hogy a kijelentésed nem teljesen jogos – rázom meg a fejem mosolyogva a szabadkozására. Egyáltalán nem kötekedni akarok, csak rámutatni, hogy nincs miért szabadkoznia. És most is igaza van. Messze nem tökéletes ez a világ… De mit is várunk, hiszen emberek alkották, és emberek élnek itt… Nem is lehetne tökéletes.

 A második válaszából megint érdekes információt tudok meg. Zavarja az egyenlőtlenség a társadalomban.  És hogy aki meg tudná tenni, az nem segít a rászorulóknak… Valahogy én is így érzek, csak éppen nekem a tél mást juttat eszembe. Ami pedig a nyári meleget illeti, na azt kifejezetten nehezen tudom elviselni.

– Nekem a téli hó a tisztaságot juttatja eszembe – osztom meg vele az én véleményemet – Mintha minden mocsok eltűnne a világból – teszem hozzá, mosolyogva.

 A pókerrel kapcsolatos véleménye hallatán kezd egyfajta tisztelet formálódni bennem Árnyék iránt. Kifejezetten érdekes, ahogy a világot szemléli, de józanságról, és erős igazságérzetről tanúskodik. A szememben pedig mind a kettő tiszteletre méltó tulajdonság.

– Ezek szerint te inkább a nyílt játékokat kedveled, ahol mindenki számára egyértelmű, hogy kinek mi áll rendelkezésére a játékhoz – összegzem a kialakult véleményemet, félig-meddig magamnak. Az biztos, hogy egy pókerparti alapján nem mondhatom, hogy azért nyertem, mert én voltam a jobb. Egy baráti összejövetel keretében viszont talán éppen ezért előnyös, hiszen senkinek nincs oka kevesebbnek érezni magát, ha veszít, mert nagyrészt a szerencsén múlik a dolog. – Mi a véleményed a többi kártyajátékról? – fűzöm tovább a témát.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal9545/9700Korona tér - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Cearso Szer. Ápr. 26 2017, 07:59

Örülök, hogy ilyen hamar elfogadta a hirtelen témaváltásomat, és nem kényszerít arra, hogy arról beszéljek, amiről nem akarok. Szerintem nem állok készen arra, hogy ilyen dolgokról beszéljek egy idegennek, egyszer talán, ha esetleg jobban megismerjük egymást, akkor lehet rá esély, hogy beszélek róla, de addig inkább kerülném a témát. Nem is tudom mért nyom ilyen nehéz súlyt a lelkemre valami, ami már legalább fél éve történt. Persze volt előtte egy sokkal jobb időszakom, ami az egyik pillanatról a másikra véget ért, de ha folyton a múlt elvesztése miatt kesergek, akkor nem fogok tudni a jelenben élni. Pedig én racionális embernek képzeltem magam, soha nem gondoltam volna, hogy ennyire el tudnak ragadni az érzések. Már kezdem kapizsgálni, mire is akart Shu utalni azon a napon, csak akkor még nem értettem...

Veszek egy megkönnyebült sóhajt, majd válaszolok a lánynak.

-Igen, jobban támogatom azokat a játékokat, amik egyenlő eséllyel kecsegtetnek. És ha nincs is sikerélmyényem az elvesztett mérközésből akkor is tudok tanulni, és a következő alkalommal felkészültebben állhatok a kihívás elé.

A kérdés viszont komplikáltabb, mint ahogy első pillanatban gondolná az ember.

-Ha megkérhetlek pontosítanál a kérdéseden. Hisz kártyajátékból is létezik ezer meg egy fajta, amit ismerek, ezer és egy fajta, amit csak hírből ismerek, de sose játszottam, aztán még egy ezer és egy fajta, amiről esetleg még fogalmam sincs. Ha most elkezdeném sorolni az összes kártyajátékot, amit ismerek, és mindegyikről elmondanám a véleményem, akkor ülhetnénk itt napokig, és lehet, hogy olyan játékok is szóba kerülnek, aminek a milétéről eddig még fogalmad se volt.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal10/5900Korona tér - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Pént. Május 05 2017, 18:42

A mai nap olyan, hogy teljesen mindegy miről beszélünk. Legalábbis ameddig nem ütközünk olyan témába, ami Árnyék búskomorságát erősíti. Hogy ezt elkerüljük, figyeltem a rezdüléseit, hogy lehetőleg az első jelnél kiszúrjam, ha mégis ilyen téma merülne fel. Eddig nem lettem figyelmes egy ilyen jelre sem. Majd, ha bizalmat szavaz nekem, és el akarja mondani, akkor örömmel meghallgatom, mi nyomja a lelkét, de pontosan tudom, hogy messze nem vagyok ebben a helyzetben.  Úgyhogy csak annyit teszek, amennyit tudok: próbálom a saját vidámságommal elűzni kicsit a rosszkedvét. Nem látványos sikerrel, de lassacskán azért úgy néz ki, eredménye van a dolognak.

A megkönnyebbült sóhajt észreveszem, de egy mosolyon kívül nem jelzi ezt semmi.

Az érvelésére bólintok. Teljesen igaza van. Semmi jó nincs abban, amikor pusztán a szerencse miatt veszít vagy győz az ember, nem pedig „tisztességes küzdelemben” kerekedik felül, vagy marad alul. Előbbi esetben a győztes hamisan érzi jobbnak magát, a vesztes pedig nem tudja elfogadni, hogy gyengébb lett volna. Utóbbi esetben viszont a vesztes őszinte elismeréssel tud gratulálni a győztesnek, aki viszont tisztelni tudja ellenfele teljesítményét. Így mindketten épülnek a játszmából. Legalábbis ideális esetben…

– Igazad van. Egy baráti játék esetén viszont sokszor inkább az a fontos, hogy közösen jól érezzük magunkat, mint az, hogy tanuljunk. – vázolom mosolyogva az én meglátásomat. Közeben pedig megállapítom magamban, hogy igencsak mély gondolkodású személlyel hozott össze a sors. Ez pedig a szememben tiszteletre, és megbecsülésre méltó tulajdonság.

Alátámasztja ezt a megállapítást az is, ahogy a kérdésemet fogadja. Meglátja a kérdésben a komplikációt, amit eredetileg végig sem gondoltam.
– Nem gondoltam konkrét kártyajátékra – válaszolok, megint mosolyogva – csak úgy általában, mint fogalom a kártyázásra. Canasta, Kent-kupé, durak, blackjack, és a többi. –  sorolok fel egyet-kettőt, példának.

Közben ahogy közeleg a naplemente, szép lassan elkezd a tér elcsendesedni. Pedig, még azért bőven van idő addig.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal9545/9700Korona tér - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Cearso Hétf. Május 08 2017, 23:53



-Mint mondtam, rengeteg kártyajáték létezik, viszont azokat a játékokat, amikben a szerencse nagy szerepet játszik nem szeretem. Ezért nem szeretem például a kockás játékokat se. Az mondjuk az igaz, hogy mig a kockás játékokban egy a hathoz az esélyed a sikeres dobások többségéhez, ami szétoszolhat többfelé, ha esetleg többféle dobás is jó lehet neked. Ez az esély még mindig nagyobb, mint a pókerban, ahol egy specifikus kártya kihúzására az esetek többségében egy az ötvenkettőhöz az esélyed, és még akkor sem biztos, hogy erősebb a kezed, mint a másiké. Pontosan ugyanebből a szempontból a Black Jack sem játszik nálam. Ráadásul ott még csak nem is egy paklit használnak, hanem többet. Persze hihetnéd, hogy mert több van egy kártyából, nagyobb esélyed van kihúzni egy megnevezett kártyát. Ami totál nem igaz. Egy darab pikk ászt ugyanazzal az eséllyel húzol ki egy teljes pakliból, mint két teljes pakilból, kettő a száznégyhez, ami teljesen megegyezik az egy az ötvenkettőhöz aránnyal. Viszont jön a csavar, a Black Jackban nem egy lap kell neked, hanem legalább kettő. Lehetőleg egy ász és egy tizes értékű. Tehát a tizes, vagy valamelyik figura. A király, a dáma, vagy a bubi. Egy pakli esetében ez négy lap az egyik oldalt, és tizenhat a másikon. Tehát van négy az ötvenkettőhöz esélyed, hogy az első lapod ász lesz, és már kihúztál egy lapot. Tehát következő ötvenegy lapból neked pontosan tizenhat darab, ami megfelelő, és mivel ez a két feltétel függ egymástól ezt a két esélyt össze kell szorozni. Négy az ötvenkettőhöz szorozva tizenhat az ötvenegyhez, ami egyenlő...
egy kis gyors számolás.
-Hatvannégy a kettőezer-hatszázötvenkettőhöz. Harminckettő az ezerháromszázhuszonhathoz. Tizenhat a hatszázhatvanháromhoz. Ezt az arányt jegyezd meg. Ugye ezt megcsinálhatnánk még egyszer más számokkal, hisz huzhatjuk előbb a tizest, után az ászt, de az egyszerűség kedvéért ezt hanyagoljuk, maradjunk annál a felállásnál, hogy előbb az ász utána a tizes. Persze sok más kombinációval is elérhetjük a huszonegyet, de minél több kártyából próbáljuk meg összehozni, annál kisebb az esély, tehát ha a két kártyás kombinációk mellett a többinek elhyanyagolhatóan kicsi az esélye. Vegyük akkor most a két paklis esetet. Az első húzásnak ugyanannyi az esélye, mint az előbb, tehát négy az ötvenkettőhöz, viszont a második kártyára ez már nem igaz, hisz az első húzás nem ugyanannyi százalékot huzott el a pakliból, mint az elöző esetben, hanem fele annyit. Vagyis a tizenhat nem ötvenegy kártyára fog jutni, hanem ötvenegy és félre. Aminek ugye kisebb az esélye. És most hülyének érzem, hogy feleslegesen számolgattam azokkal a hatalmas számokkal. Kérlek nézd el nekem, nagyon rég használtam a számokat ebben az összefüggésben.
Viszont ha választanom kéne egy kártyajátékot, akkor szerintem a bridzset mondanám. Sok szerencse nem kell hozzá, mert mindig kiosztják az összes lapot a parti elején, még a licit előtt, ezért már akkor tudod, hogy te melyik tizenhárom lapból gazdálkodhatsz, viszont oda kell figyelned a társadra is,....
Akaratlanul is ő jutott eszembe, még nem tettem túl magam rajta. Viszont ezt nem itt akarom kibeszélni. Veszek egy mély lélegzetet, és befejezem a mondatot.
... mert az ő lapjaival együtt kell felülkerekednetek az ellenfeleitek ütésein. A bridzsnek ezen kivül két varázsa van. Az egyik, hogy nem elég tudnod jól játszani, ismerned kell azt is, akivel játszol, hiszen a licitrendszer egyszerűnek tünik, a hatodik ütés feletti első ütéssel kezdödik a licit, tehát már az első licittel azt vállalod, hogy többet üttök, mint az ellenfél csapat, és ez hetes licitig mehet, hiszen tizenhárom a maximális ütés. Ezen belül figyelni kell a szinek erőbeli sorrendjére, a minor szinek, a legygyengébb a treff, a káró, majd a major szinek, előbb a kör, majd a pikk, végül a legerősebb adu a szanzadu, tehát az aduszin nélküli játék. Tehát a licit egy trefftől indulhat, amit felüllicitálhatnak egy káróval, és így tovább hét szanig. Egyszerűnek tünik, mégsem az, mert minden egyes licit jelenthet mást és mást attól függően mi hangzott el eddig az adott pillanatban, és mennyire merész az egyik, vagy másik fél. És a licitálás csak az egyik fele a játéknak. A bridzsben ez a lényegesen nehezebb fele. Ezután még következik a tényleges játék, ahol a kihivó egyedül szál szembe a két védővel. A csavar az egészben, hogy a kihivó két kéznyi kártyával játszik, aminek az egyik felét asztalnak hivják, amit mindenki lát, egyaránt a két védekező játékos, mind a kihivó. A két védekező nem látja a másik védekező kezét, és igy próbálják megakadályozni a kihívót a licitált ütések végrehajtásában.
A bridzs másik szépsége a változatossága. Megkaphatod szó szerint ugyanazt a leosztást, aminek amúgy nagyon kicsi a esélye, és mégis lehet más a végeredmény attól függően, hogy kivel, vagy ki ellen játszol.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal10/5900Korona tér - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Pént. Május 12 2017, 12:58

Meglepő. Az ember kifejezetten egyszerűnek gondolna egy ilyen kérdést, és lám, itt egy férfi, aki komplett kiselőadást fűz hozzá, aminek a végén kicsit szégyenlem magam, hogy én nem gondoltam még soha ilyen mélyen át a témát.

Az első mondat tulajdonképpen válaszol is a kérdésemre, viszont kifejezetten érdeklődve figyelem a gyors kombinatorikai számolást. Láthatóan magam is elkezdek számolni, elismétlem, mikor azt mondja jegyezzem meg: tizenhat a százhatvanháromhoz, de valahol ott, ahol már a két paklival kezd el számolni sikerül elvesztenem a fonalat. Ez a része a mateknak sosem volt a kedvencem, így, papír és ceruza nélkül pedig nem is tudom követni… Azért még mindig vidáman igyekszem megint elkapni az elvesztett fonalat. Halkan kuncogok, mikor elnézést kér, mert fellélegzem, hogy akkor most azt a fonalat nem kell tovább kergetnem.

 – Ne érezd magad hülyének. Ha te az vagy, akkor én micsoda? Alig, sőt, nem is tudtalak végig követni – mondom félig még kuncogva, félig mosolyogva.

Brizsd. Ezt a játékot nem ismerem, úgyhogy egy kiváncsi tanuló tekintetével, figyelmesen hallgatom amit mond róla. Nem teljesen értem meg, hiszen kártyapakli hiányában bemutatót nem tud tartani, anélkül meg kicsit nehézkes nekem a megértés, de azért körülbelül sikerül felfognom a játék lényegét.

– Így, ahogy elmesélted, valóban nagyon izgamas játéknak hangzik. Sajnos még sosem játszottam, de, ha neked sincs ellenedre, alkalomadtán megtaníthatnál rá, rendesen – nézek Árnyékra mosolyogva,  

- Nekem azok a játékok a kedvenceim, ahol nem egymás ellen játszunk, hanem csapatban próbálunk elérni valamit. De ha választhatok, hogy mit csinálok, egész nap a könyveket bújom - terelem át a témát egy területre, ami nekem kifejezetten kedves, és nagyban meghatározza, hogy miként viszonyulok a körülöttem lévő emberekhez. No meg azért is a váltás, mert amikor a brizsdről kezdett beszélni, megint láttam a szemében egy szomorú villanást.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal9545/9700Korona tér - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Cearso Szomb. Május 20 2017, 21:28

Miután láttam, hogy türelmes, és figyelő hallgatóságom akadt, egyre lelkesebben kezdtem el mesélni, mire a végére értem. Azonban mikor a megtanítás került szóba, megráztam a fejem?
-Nagyon szívesen megtanítanálak, viszont van néhány probléma: Ez egy nagyon régi játék. Egyre kevesebben ismerik. Annak az esélye, hogy idelent találnék bárki mást, aki ismerné, és be is tudná mutatni, szerintem kevesebb, mint hogy öt éven belül le tudnám győzni az ötvenes számú szintfönököt, egyedül, felszerelés és itemek nélkül.
Ez egy erős kijelentés, hiszen a húsz felettiekkel is alaposan meggyülok a bajom, mikor egyedül vágok neki a túlélő csarnoknak, és itt még használom a felszereléseimet.
-Ez nem olyan, amit egykönnyen meg lehet tanítani a gyerekednek, és a saját korosztálya szinte biztos, hogy nem fogja megtanítani. Fiatal korában legalábbis nem hiszem. Én is csak azért ismerem, mert a szüleimnek voltak idős ismerősei, akik egyszer vigyáztak ránk, én pedig kiváncsi voltam... de ez egy hosszú és öreg történet.
Igazából nem egészen az a probléma, hogy régi, hisz vannak sokkal régibb játékok, amiket sokan játszanak, mint például a sakk, a backgammon, vagy a dáma.
Viszont biztos vagyok benne, hogyha gondolkozol egy kicsit biztosan rájössz, hogy mi a közös ebben a három játékban.
Hallgatom, amit mond, majd mikor megemlíti a könyveket egy kicsit elcsodálkozom. Nem azon, hogy honnan ismeri a könyveket egyértelműen, hanem valami máson.
-Könyvek? Nem is tudom, mikor tartottam a kezemben utoljára valódi könyvet, mármint a tankönyveken kívül... Az is jó rég lehetett már. Meglehet hat vagy hét éve. Nem mintha nem szeretnék olvasni, csak történt egy és más, ami miatt nem tudtam időt szánni az olvasásra. Leginkább utaztam a nagy világban, míg ki nem kötöttem Japánban. És Japánban sem maradtam volna sokáig, ha nem találkozok valakivel...
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal10/5900Korona tér - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Chakna Vas. Május 28 2017, 17:04

Sajnos úgy tűnik, Árnyék nem látja lehetségesnek, hogy megtanítson a bridzsre… Még inkább sajnálom, hogy az érvek, amiket felsorol, teljesen jogosak, logikusak, és valóban szinte lehetetlenné teszik, hogy meg tudja nekem tanítani ezt az érdekes kártyajátékot… A kijelentése, ami végignézve rajta erős túlzásnak tűnik, pedig megmosolyogtat. Nagyon lehetetlennek találja, hogy egy másik játékossal összefusson, aki tud bridzsezni…

- Ahogy ezt mondod, eszembe jut, hogy sajnos éppen így vesznek el szépen lassan a régi, szép szokások, hagyományok. Japánban legalábbis ez így van… Én szerencsésnek érzem magam, hogy a családomban ez fontos volt, és a nagymamám pedig maga is része volt az ilyen hagyományoknak - ezt mondva elhallgatok. Lehet túl sokat mondtam magamról… Lopva ránézek a mellettem ülő férfira, akiből már szinte alig érezni a búskomorságot. Nem, valószínűleg nem mondtam túl sokat. Sőt, igazából, ha valami érdekelné, szívesen mondanék még kicsivel többet is.

Amikor a könyveket említem, meglepetés látszik az arcán. Ennyire furcsa lenne egy élő, viszonylag fiatal könyvmoly?  Azután világossá válik a helyzet.

- Sajnos egyre inkább csak az Antikváriumokban lehet igazi könyvet találni - bólintok a gondolatmenetére. 

Utazgatás.. Sosem volt bátorságom nekiindulni, én inkább a könyveken keresztül utazgattam, viszont mindig csodáltam azokat, akik nem féltek elindulni, hogy felfedezzék a világot. - Ne vedd tolakodásnak - szólalok meg - nem kötelező, vagy hasonló, de szívesen meghallgatnék egy két történetet az utazgatásodról. - mondom kissé bátortalanul - És örülök, ha találkoztál Japánban valakivel, aki miatt hosszabb időre ott maradtál - mosolygok kedvesen, őszinte örömmel, és eszem ágában sincs kérdezősködni, hiszen az egyértelműen tolakodás lenne.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Korona tér - Page 2 Exp_bal9545/9700Korona tér - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Korona tér - Page 2 Empty Re: Korona tér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.