Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Fogócska

+4
Danee
Cú Chulainn
Miu
Kuradeel
8 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Danee Vas. Aug. 10 2014, 17:41

Pulzálva remegett előttem a kapu síkja.
Senki sem mondta, hogy biztonságos, és hogy át kell mennem rajta, elvégre egy sima ajtó biztonságosabb.
Igen - nevettem magaban - a valóságban szinte biztos nem kockáztattam volna.
Ez azonban egy játék, a SAO, akármennyire is igyekszik valóságosnak tünni. Mi bajom történhetne hát? Más játékokban is kérdés nélkül léptem át minden ilyen átjárón.
Előrenyújtottam a karom, s hagytam, hogy a kapu plazmás anyaga körbenyalja, magábarántsa, falja. Lassú lépésekkel léptem egyre közelebb, majd amikor már az orrom elött örvénylett, lehunyt szemmel tettem meg az utolsó lépést.
Hirtelen talajvesztés érzése, mint a szabadesés a meredek csúszdában, nincs lent és fent, csak előre, a gyomrom forogni kezd, kiver a veríték, ahogy nem találom a megnyugtató szilárdat a lábam alatt. Az időérzékem is elveszni látszott: hogy percek vagy pillanatok csupán, nem tudom megmondani.
Aztán a lábam talajt tapodott. Megrogyó térdekkel okádott ki magából a kapu. Nem tudtam tartani magam, térdrerogytam, a tenyeremmel tompítottam, a fülem zúgott, hányinger öntött el, remegett mindenem.
A változkozó-hideg meleg érzés csak lassan hagyott alább alá, ahogy igyekeztem a légzésem kontrolálni, a szívverésem lecsendesíteni. Lassan visszanyertem az irányítást a testem felett. A hátamra fordultam, úgy néztem körbe. Semmi. Nincs veszély.
Percekkel késöbb talpra tornáztam magam, s neki indultam szétnézni. Találtam új ajtót, nem is egyet és egy másik térkaput. Nem, semmi kedvem nem volt egyelőre hozzá, újra átélni azt a rémületet.
Az egyik ajtó a kezdetekről papolt, a másik rózsaszín izé volt, de a szövege tetszett. Írtam egy fecnit:
Danee írta:Benézek ide.
Aztán benyitottam a rózsaszín ajtaján.
Hogy miért? Szerelem. Jól hangzik, még ha tévútra is vezet. A képzelgés pedig mindig is én voltam, egész életemben a képzeleteim között éltem, az ábrándozás volt a mindenem.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Hime Hétf. Aug. 11 2014, 19:05

Érdekes kis küldi az már tuti. Nem tudom, hogy mennyi ajtó vár még ránk, és hogy mi hova fog vezetni, de hogy ez érdekes lesz, az tuti. Csak abban reménykedhettem, hogy ha átmentünk, akkor hirtelen a semmiből nem fog kismillió mob, vagy esetleg egy nagyobb boss ránk támadni. Amikor átléptünk a portálon kicsit olyan érzésem akadt, mint amit olvastam egy kedvenc regényemben a hoppanálásról. Mintha egy szűk csövön rántottak volna át. A látásom elhomályosult, hideg verítékben fürödtem, és a gyomrom háborgott, mint mikor otthon egy nagyobb buli alkalmával kicsit mélyebben néztem a pohár fenekére. Az ájulás kerülgetett, és minden levegővételnél mintha egy éles tőrt döftek volna a mellkasomba. De most mutatkozhattam gyengének. Most semmiképpen. És bár hirtelen egyik fiút se láttam, nem lehettem biztos abban, hogy nincsenek a közelemben. Így hát mikor már kissé összébb szedtem magam, elindultam kicsit körbenézni. Ám egyik ajtó vagy portál se fogott meg túlzottan. Ám az egyik ajtónál, aminek már a színétől is hányingerem támadt megláttam Danee cetlijét. Ő a rózsaszín ajtó mögé ment be. És mivel nem szerettem volna túl sokáig egy ilyen helyen egyedül bóklászni, ezért akár mennyire nem szerettem a rózsaszínt, mégis oda léptem be, bár nem tudhattam, hogy mi is fog rám várni a túloldalon. Már alapból a szerelem szó se tetszett, főleg a múltkori mutatvány után, de minekutána nem akartam egyedül várni kinn se, hisz Lancer-t nem láttam, Danee pedig minden valószínűség szerint ott benn lehetett, így túl sok választásom nem volt.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Kuradeel Szer. Aug. 20 2014, 19:03

Zöldek: Miu, Raven, Kaibutsu
Kékek: Lancer, Danee, Hime
//áthúzottak kiesve Rolling Eyes //

Zöld! Suspect
térkép:


Ahogy átlépsz azon a bizonyos ajtón, kapsz egy üzenetet.
"Innentől magadra maradtál."

És ennyi. Surprised Körbenézve pedig a hely...
csak egy hosszú folyosó,

Biztos nézed közben a térképed, és az ne mutat semmit. Jól mutatja, ám hátra nézve nem látod az ajtódat. Előre kell indulnod, de...

viszont előre haladva, nem lelsz semmit sem, csak a szivárvány színeiben tükröződő falakat. Pedig még elágaznak is, ami nincs feltüntetve a térképen! Suspect

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Antichamber-1-o

És amikor már feladnád, újra felbukkan az a Libafos színű ajtó. Rolling Eyes
// Azt még ne írd le, hogy ha átmész a lilafos színű ajtón, mit csinálsz Rolling Eyes //


Kékek
térkép:

Amikor átléptek az ajtón (egymás mell értek, függetlenül az időeltolódástól Rolling Eyes ), mögöttetek a tárva nyitva lévő ajtó, még láthatjátok a fehérséget magatok mögött, amíg be nem zárjátok. Előttetek pedig egy szöveg figyelmeztet arra, hogy ne nézzetek le. ...

ha pedig lenéztek:



ez egészen addig ismétlődik ameddig el nem szakadtok a látványtól és nem indultok el valamerre. Razz

A térképen haladva a lila ajtónál:
" Aki nagy akar lenni, az legyen a legkisebb a legkisebbek között."

sárga ajtóra bukkanva. Ide nincs írva semmi. Egy ábra van rajta.

Egy hosszú folyosó vezet balra egy barna ajtóhoz.
Azon csak ennyi van írva. " A természet hív"


A furcsa libafos színű ajtóval nézhetek farkas szemet. Ide csak ennyi van írva: "Lépj be és megtudod."

A ki bemélyedésnél.
Ezt:

Tovább haladva egy ( az eddigiekhez hasonló (?) ) teleport kapu tárul a szemetek elé.
kapu:
_____________________________
Határidő: Aug: 26.

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Hime Szer. Aug. 27 2014, 15:38

Ahogy átléptem az ajtón Danee mellett találtam magam egy igencsak furcsa területen. Lenéztem a padlóra, és kissé sok időmbe telt, mire újra fel tudtam nézni, ugyanis mintha zuhantam volna lefele a semmibe. Kellett pár másodperc, mire rájöttem, hogy valójában még mindig ugyanott vagyok, hol eddig is voltam. De Danee mintha lefagyott volna, csak állt egy helyben. Úgy gondoltam, hogy mivel eddig se támadt be semmi, így előre megyek, és körbe nézek. Első körben egy lila ajtót láttam, ám a felirat valahogy nem tetszett annyira, mivel így is elég kicsi vagyok, nem igen szeretnék még kisebb lenni. A következő egy sárga ajtó volt, egy számomra ismeretlen ábrával, ami szintén nem volt túl bizalomkeltő.
Ahogy tovább haladtam, egy hosszú folyosót láttam, a végén egy barna ajtóval. A rajta lévő szöveg megmosolyogtatott. " A természet hív."  Ezt szoktuk páran mondani, amikor neten dumáltunk, és bármelyikünk elment mosdóba. Ám itt nincs szükség arra, hogy mosdóba menjünk. Bár teljesen más jelentése is lehet a mondatnak. Minden esetre folytattam a körülnézést, és egy érdekes színű ajtóra bukkantam. mintha valakire rájött volna a cifra és az ajtóra végezte volna el. Ezen sem tetszett a felirat. "Lépj be és megtudod." Még mit nem. Az kizárt. Ezután már csak egy  teleportkapura bukkantam, ami határozottan taszított. Ez most túl más volt, mint amiket eddig láttunk. És a hideg rázott tőle. Nagyon durván nem tetszett, és úgy döntöttem, vissza is megyek oda, ahonnan elindultam. Ám hiába próbáltam szóba elegyedni Danee-val, ő nem válaszolt, így egy üzenetet hagytam neki.


"Keresd a  sárga ajtót a furcsa jellel. Oda mentem be.

Üdv: Hime"

Azzal tovább is indultam, és harcra készen állva nyitottam ki a sárga ajtót, és mindenre elszántan léptem be rajt.



/Sárga ajtón mentem be a furcsa jellel./

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Danee Csüt. Aug. 28 2014, 18:17

Hogy is volt ez?
- Gyermeki képzelgés csupán, tovatűnő szerelem - motyogtam mantraként magamban, ahogy nyílt az ajtó, s beléptem.
Furcsa mód Hime valahogy beért, pedig nem vettem észre, hogy együtt értünk volna az ajtóhoz, talán ennyire profin lopakodik, vagy az is lehet, hogy a hely sajátsága?
Mindenesetre értetlenül néztem szét a helyiségben, mert hogy szerelemre, meg gyermeki képzelgésre utaló dolgoknak a nyomát se véltem felfedezni, azonban a terem szegényessége, ami semmiben sem volt több vagy kevesebb, mint amit a folyosók tudhattak magukénak, nem sokáig tudták lekötni a figyelmem.

Jobban mondva inkább semmeddig. Alig telt el egy két pillanat, mire az egyetlen mozogni látszó színekben káprázó padlóra esett a pillantásam
- Ne nézz le - olvastam fel hangosan szótagolva a hirtelen feltűnő feliratot
- Miért? - böktem ki egyszerűen az örökké kíváncsikodó, mindennek ellenkező énemnek helyt adva, s ha már Hime is ott volt hát rá pillantottam egy tűnő mozzanatnyi időre, hogy lám ő mit tesz, hogy dönt, de csak állt ott és...
... és akkor megelevenedett a padló, ahogy a szemem sarkából láttam, és hiába a figyelmeztetés, a szemeimet rögtön odavonzotta, ahogy a padló hírtelen színes veremmé nyílt meg.
Legalábbis elsőre ezt fogták fel az érzékeim és az ijedség áramütésként szaladt végig rajtam, a térdeim akaratlanul is megrogytak, én pedig kétségbeesetten kaptam kapaszkodó után.

A kezdeti ijedség aztán elmúlt, és rá kellett jönnöm, hogy nincs tényleges veszély, nem zuhanok be sehova. Csak egy érzéki csalódás, egy csíny áldozata lettem.
Ez azonban nem sokat változtatott azon, hogy rosszul, és leginkább veszélyben éreztem magam, szó szerint kényszeríteni kellett magamat, hogy ne nézzek lefelé, így aztán tenkintetetmet jobbára a plafon irányába fordítottam amíg át nem botorkáltam a kérdéses padló-részleten
- Ez durva volt - a falnak támaszkodva fújtam ki magam, míg a rosszul lét és a remegés el nem múlt
Közben Himét szem elől tévesztettem, valószinüleg előre ment, s talán nem is tűnt fel neki, hogy lemaradtam mögötte. Szörnyek ezen a folyosón se fogadtak. Lassan be kell látnom, hogy ez nem az a hely, viszont, ahogy ajtótól ajtóig sétáltam a feliratok szövegei közt szemezgetve, azon kezdtem tűnődni, hogy mi végre is vagyunk mi ebben az ajtókkal és térkapukkal teli útvesztőben, s mi célja volt az alkotónak az egésszel? Azt se értettem, hogy a szerelemnek miköze egy feneketlen kút szerű dologhoz, s hogy ezek után mennyire bízhatok majd meg az ajtóknál olvasható utalások igazságtartalmában.

Aztán végül ráakadtam a sárga ajtóra és Hime hátrahagyott üzenetére. Beléptem hát a sárga ajtón én is, s közben új kérdés vetődött fel bennem, s hangot is adta kételyemnek, amint Himét megpillanthattam:
- Annyi ajtó van, biztos, hogy az a lényeg, hogy együtt maradva járjuk be ezt a fura labirintust? Mármint... úgy értem, biztos volt valami célja a megalkotójának vele, de eddig még nem jöttem rá mire jó ez az egész! Neked van ötleted? Egyáltalán együtt mozogjuk szerinted?

//sárga ajtón át

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Kuradeel Szomb. Szept. 06 2014, 13:11

// >.< //

Nos. Miu chan pótolhat 500 szóval ( és még van olyan jó, hogy mesél is neki, hátha megjön az ihlet )

Zöldek
térkép:

Két ajtót látsz. Egy vöröset, zöld csíkkal rajta és egy :"Hazaút mindig édes" felirattal.

A másik pedig amin beléptél: arra az van felírva, hogy : "Lépd át és megnyered".
De mit? Rolling Eyes
A döntés a tiéd! Razz

Jah igen. Ha bejárod a terepet pár méterenként találsz egy furcsaságot. Kíváncsi vagy rá? Surprised
Lehet hogy ha megérinted mozgásba hozod Surprised
[Küldetés] Fogócska - Page 2 Antichamber-2z_dek_www.kepfeltoltes.hu_

Kékek
térkép:

Újra egymás mellett vagytok, hiába léptetek át az ajtón különböző időben. Ez lehet valami sajátossága a helynek. Az első amit észrevehettek, hogy kis lila négyszögek "ugrálnak" , "gurulnak" elétek és ahogy mentek előre, követnek titeket, jah meg minden sárga. Két ajtó azonban nem.
Egy libafos színű, ami talán ismerős lehet:
A felírat azonban nem: " Egy másik világ"

Illetve egy magenta színű ajtó, egy Zöld (!) csíkkal, amire ennyi volt csupán írva: "Párbaj"

A döntés a tietek. Surprised

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Antichamber-review_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Hime Vas. Szept. 14 2014, 17:08

Ahogy átléptem a sárga ajtón eléggé meglepődtem. Ez a terület eléggé szokatlan volt, jóval másabb, mint amerre eddig jártunk. Itt szinte minden sárga volt. Sárgák voltak a falak, a padló és a mennyezet is. Eléggé furcsa egy hely volt, szinte a hideg rázott és libabőrös lettem. Ám a meglepetés csak ezután ért. Ahogy pár lépést előrébb mentem, abban a pillanatban kis lila kockák voltak ott mellettem, és amerre léptem, ők is követtek. Kissé idegesítő volt az, ahogy ott ugráltak körülöttem, és egy pillanatra bevillant egy régi anime képe, amikor egy kislány szellemországba kerül valahogy, azt hiszem Chihiro, és ott egy rakás kis koromlény kezd körülötte ugrálni.
Pár perccel később Danee is befutott. Miután végighallgattam a gondolatmenetét, elgondolkodtam. Lehet, hogy valamilyen szinten igaza van, én mégis biztosabbnak érzem, ha együtt maradunk, hisz így, ha a valamelyikünk bajba kerülne, akkor segíteni tud neki a másik.
- Lehet, hogy van valami abban, amit mondasz, de tegyük fel, hogy külön utakon megyünk, és egyikünk bajba kerül. Az koránt sem biztos, hogy a máik el tudna jutni oda, ahol az illető bajba került, illetve az sem biztos, hogyha oda is érne, akkor időben odaérne. Lehet, hogy már csak azt látná, hogy pixeleződik szét a másik, vagy még azt sem.- Mondtam a fiúnak.
- Ezzel nem azt akarom mondani, hogy félnék egyedül menni.- Néztem rá magabiztosan Danee-ra.- Bár itt az a hülye, aki nem érez egy szemernyi félelmet sem. Hisz itt elég egy meggondolatlan lépés, egy rossz mozdulat, egy elhamarkodott döntés, és az életünknek vége.
Mikor ezt elmondtam, egy kicsit alaposabban is körbe néztem a teremben, és megakadt a szemem két ajtón. Az egyik egy sárgás-zöldes ajtó volt, amiről a libafos jutott eszembe, a másik pedig egy rózsaszínes lilás ajtó volt, talán magenta színű.
Az elsőnél egy másik világba juthattunk, hirdette a felirat, a másiknál pedig a párbaj szócska látszódott és egy felkiáltó jel. Ám nekem erős kétségeim akadtak azzal kapcsolatban, hogy a párbaj során kivel is kéne párbajozni. Bár a másik világ sem vonzott annyira. Mégis a megérzéseim inkább arra fele vezettek.
- Én a libafos színű ajtón megyek be. Danee te dönts belátásod szerint, de fontold meg azt is, amit én mondtam.- Szóltam oda a fiúnak, majd nagy levegőt véve kinyitottam az ajtót, és beléptem rajta.



/A libafos színű ajtón mentem be, amin a felirat: "Egy másik világ" /

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Danee Kedd Szept. 16 2014, 21:18

Egy biztos: Sárga volt. Mármint a szoba úgy mindenestül: falak, padló, még a plafon is. Néztem én is körbe, ahogy sorstársnőm, Hime.
Azt gondoltam, hogy itt sem lesz ránk leselkedő szörny, ahogy eddig sem akadtam össze eggyel sem eddig az útvesztő folyosóin.
De ezúttal tévedtem: gyorsan mozgó, guruló és ugrálva közelítő lila kockák csaptak le ránk, egész csoportnyi!
Sietve vontam ki a kardomat, hogy megvédhessem magam a bestiákkal szemben, bármennyire is egyszerűnek látszanak. Itt a SAO-ban semmi sem igazán az, mint aminek látszik. Amilyen ártalmatlannak tűnhetnek, olyan csalafinta mód furfangos és veszélyes jószágok lehetnek valójában.
Minthogy a lilaságok nem átállottak megijedni kardom suhogatására, már azt terveztem, hogy leszámolok velük, amikor Himére pillantva egy másodpercre, meghökkenve tapasztaltam, hogy ő bizony semmit sem tesz a védelme érdekében, s a kockák sem sebezték meg.
- Heh? - engedtem le a kardomat - Te nem is tartasz tőlük?
Ezek szerint mégsem veszélyesek. A kard visszacsuszant a tokjába, én pedig lassan fogyó türelemmel igyekeztem nem figyelni az utamban nyüzsgő-mozgó legokiállításra.
- Igazad van, meg aztán nem szeretnék egyedül elveszni, mint Lancer. Nem tudom, ő hol a fenében szakadt le tőlünk, de remélem külön-külön is kijutunk innen. De ha már így sikerült eddig együtt maradnunk, akkor nem kóborlok el másfelé egyelőre!
Találtunk két ajtót is, a párbaj ugyan izgalmasnak hangzott, de különösebb értelmét jelenleg a célunk elérésében, a kijutáshoz, nem éreztem én sem.
- Jól van menj csak előre, mindjárt jövök én is!
Mert eszembe jutott, most, hogy Lancer eltűnését szóba hoztam, hogy a többiekkel, akik a zöld gombra nyomtak vajon mi történhetett.
Nem igazán emlékeztem, hogy kik voltak még ott, csak az a lány ragadt meg az emlékezetemben, akit kissé letámadva üdvözöltem.
- Miu! - idéztem fel hangosan a nevét, majd rögvest baráti felkérést küldtem neki, s akkor már ugyanazzal a lendülettel, rövid üzenetet is lekörmöltem neki
Danee írta:Szia Miu! Danee vagyok a kék gombos csapatból. Azt hiszem a gomb választás lehet az oka, hogy nem találkoztunk össze a zuhanás óta. Mi a helyzet veletek? Jól vagytok mind? Mi leszakadtunk Lancertől, attól a kék hajó sráctól, és most csak Himével ketten próbáljuk megtalálni a kivezető utat, eddig sikertelenül
Elküldtem az üzenetet Miunak, aztán követtem Himét a libafos színű ajtón át.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Miu Vas. Okt. 05 2014, 21:18

//Bocsánat a hosszú kimaradás és késlekedés miatt ^^" //


Beléptem azon a nem éppen szép színű ajtón. Mikor az ajtó bezáródott mögöttem egy üzenet jelen meg előttem: „Innentől magadra maradtál!”
~Ez vicces! Mintha eddig nem magam lettem volna…~
Magam előtt csak egy hosszú folyosót látok. A térképet hiába nézem azon se látni sokkal többet. Annyi volt kivehető rajta, hogy az a ajtó amin idejöttem eltűnt. Hátrafordultam, hogy biztosra menjek és tényleg az ajtó eltűnt. Akkor nincs más út csak is előre, bár az is igaz, hogy nem igazán volt szándékomban visszafordulni. Meglódultam előre, de csak irritálóan színes falakba botlottam és a folyosóba ami szinte mindig elágazik, de nem vezet sehová. Émelyítően zavaróak voltak azok a cifra falak, már-már kezdtem rosszul lenni a látványuktól. Egyre sutábban kezdtem el kóvályogni előre. Már jojóztak a szemeim a szivárvány színeiben tündöklő falaktól. Egyre csak az kattogott a fejemben: Hogy ha sikerül továbbjutnom innen én megyek és megkeresem a kiutat, ami haza visz. Kezdett nagyon elegem lenni ebből az egészből. Itt megyek fel és alá egy fura útvesztőben és még eddig semmi érdekesbe nem ütköztem bele a bizarr látvány világon kívül. Elég idétlen küldetés ez és szörnyen unalmas is. Csak azért nem fekszem le most rögtön szunyókálni, mert ezek a színes falak már beleégtek a retinámba és már csukott szemmel is csak azokat látom. Plusz ez a környezet piszok irritáló az alváshoz, még is hogy lehet ilyen vibráló környezetben nyugodtan pihenni! Sehogy ez itt a baj…Nagyot sóhajtottam, majd megtámasztottam az egyik falat és a fejemet ingatva néztem magam előtt a talajt. Mikor újfent felemeltem a tekintetem láttam, hogy a folyosó a vége felé készül közeledni és a végében ott vár az ajtó, ami látszólag úgy néz ki, hogy ez ugyanaz az ajtó amin bejöttem ide. Lényegtelen végre kijutok erről a hormonzavaros folyosóról. Sprinteltem az ajtóig, mikor oda értem, rámarkoltam a kilincsre és kiugrottam az ajtón. Ezt követve lehuppantam a földre törökülésben és mélyeket lélegeztem. Próbáltam elfelejteni azokat az irritáló falakt. Közben körbenéztem magam körül. Egy vörös ajtó zöld csíkkal, rajta pedig a következő felirat: „Hazaút mindig édes”. Mikor kiszúrtam már tudtam, hogy azon fogok tovább haladni, de azért kicsi körbenéztem az új terepen. Azon az ajtón is amin beléptem díszeleg egy felirat: „Lépd át és megnyered!”. Még is mit? Ezt a bizarr játékot amibe kerültem, inkább kihagyom nem akarok én semmit se megnyerni csak haza akarok jutni végre. Túlzottan nem is néztem szét. Úton-útfélen fura tárgyak ácsorogtak, amiket eszem ágában sem állt megpiszkálni, még a végén elkerülök valahova máshova. Már épp készültem volna feltépni a vörös ajtót, mikor valami pityogást hallottam. Megnéztem mi is a történés. Kaptam egy üzenetet és egy barátfelkérést. Elolvastam a feladó nevét és egyből beugrott a küldetés elején megejtett üdvözlése irányomba. Mindegy elfogadtam a felkérést, majd elolvastam az üzenetét is, majd írtam is a válasz üzenetet.

Szia!
Én már az egész mizéria eleje óta egyedül mászkálok mindenfelé. A másik két csapat társam oda fagyott az első szobába, még a nevüket se tudom meg azt se, hogy azóta mi lett velük…Lehet leltem kiutat, de az is megeshet, hogy csak valami tréfa lesz. Az egyik ajtó a hazaútról magyaráz a másik meg a győzelemről. Én a nyerés helyett inkább megpróbálok haza menni. Ez a hely irritáló és unalmas. Nem akarom, hogy több közöm legyen hozzá…Szívesen megmondanám, hogy merre vagyok, de azt még én se tudom megmondani pontosan. Plusz ezek az össze-vissza ajtók meg átjárók, biztos odébb költöztek már vagy legalább is lehet, hogy titeket már másfele fognak elvinni, mint engem. Ettől a helytől kitelik az ilyesmi. Még az se biztos, hogy én kifogok jutni, ha most belépek az ajtón, de mindegy is…Mindenesetre sok sikert nektek a kijutáshoz!  ^^ 
Elküldtem az üzenete és már nyitottam is a vörös ajtót magam előtt. Remélem az fog történni amire számítok, hogy történni fog…
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Nov. 03 2014, 21:51

Ahogy átléptetek az ajtón egy gyengéd, lágy _férfi_ hang hallatszik a fejetekben. Az avatárotoknak mondja, mint egy a _régi szép időkből felidézett_ emlék. Ez egy rendszerüzenet...
Időtúllépés.
The Game is over.


Majd ott álltok, immár csak hárman, ahol elkezdtétek az egészet. A 9. szint arany legelőin. A fura céh fura tagja meg persze sehol.


____________________________

7 kör, ami pont nem elég semmire xd.

Miu7, ( Raven2, Kaibutsu 1 )
(Lancer 3), Danee7, Hime7

Azaz:
Raven: 10 exp; 20 arany
Kaibutsu: 5 exp; 20 arany
Lancer: 15 exp; 30 arany
Danee: 35 exp; 50 arany
Miu: 35 exp; 50 arany
Hime: 35 exp; 50 arany

Artes:  10 arany céhbankba
Saya: + 1 exp
Jun: +1 exp
Koshitsu Esutel: +1 exp
Raven: +1 exp
Halász Alex: +1 exp


Anarchisták: 40 arany céhbankba
Cú Chulainn: +10 exp
Angelica Katharina: + 5 exp
Danee: + 10 exp
_____
2.-lagos jártasságok fele jár: Danne, Miu, Hime számára.

A küldetést lezárom.



_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 30 2014, 22:25

Miu: Fegyverkészítés: Pókháló Pajzs Recept
Érclátás: 37 -> 49, 1 Bronzérc 5 Sida Kő 2 Halvány Rubin 2 Vasérc

Hime: Kristályírás: Hangrögzítő Kristály Recept
Növénylátás: 56 -> 68, 3 Kis Tövisgyökér 2 Faeno Levél 2 Barna Gomba 2 Tövisgyökér 1 Vörös Pitypang

Danee: Érclátás (T2): 120 -> 132, 3 Fémkő 4 Vastag Bőr 1 Drágakő 1 Tömény Rubin 1 Acél
Növénylátás (T2): 100 -> 112, 4 Vastag Tövisgyökér 2 Faeno Ág 1 Vörös Gomba 2 Nihil Levél 1 Óriás Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.