Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Fogócska

+4
Danee
Cú Chulainn
Miu
Kuradeel
8 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Küldetés] Fogócska Empty [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Kuradeel Szer. Május 07 2014, 15:23

//kép kivéve technikai okok miatt//


Résztvevők:
Chanchery?
Yurihime
Raven
Danee
Kaibutsu
Cú Chulainn

Határidő: Május 18 dél (Vasárnap)
__________________________________________

Felmerészkedtünk a 9. szintre? Nézzünk is körül! Rolling Eyes
Arany legelők, gyönyörű táj, festői égbolt, naplemente és egy gyanús alak a távolban. Fehér alapon, vörös csíkokkal szegélyezett, feszes kabát, már-már katonás kiállás. Vár valakit, vagy valakiket. Régóta várhat,mert türelmetlenül dobol a lábával.
Amint meglát titeket, végig néz rajtatok. Talán fel is tűnhet nektek, hogy gyorsan reagált rátok.
Nem szólal meg. Mindegyikőtöknek elküld egy küldetés elfogadó táblát.

Kód:
Gyakorló terem

Hirdeti a quest sajátosságát a felugró ablak címe. A küldő egy bizonyos Kuradeel. Céhtag, még pedig a magát annyit fényező Knights of Blood tagja. A feje fölött is ott virít a jel.

Kód:
Legyetek üdvözölve a küldetések alapján.
Ez nem könnyű kaland, ez azoknak való, akik ismerni akarják, hogy milyen jók az érzékeik, mire képesek a pontjaik, és milyen képességéekkel rendelkeznek.

Lehet olvasni tovább a szöveget, ami a questet hirdeti.

Kód:
Aki elfogadja az erősebb lesz!

Kuradeel megvárja, hogy mindenki megeméssze az olvasottakat, majd rátok.... vigyorog.
- Üdvözlöm az egybe gyűlteket. Gondolom hallottatok a Kinghts of Blood Tréningjéről? ^^ Alkalmunk adódott egy régi questet feleveníteni, amit mi egyszer már végig vittünk, de most újra megnyílt.
Egyetlen feladatom az volt, hogy elküldjem a meghívókat.
Jó szórakozást! :')
-
Ha kérdeznétek tőle, ő természetesen nem válaszol. Elteleportál. Nos, talán észre vehettétek, hogy a quest ablakán nem volt elutasító gomb. Helyette viszont volt kétféle elfogadó is. Egy kék, meg egy zöld.  Rolling Eyes


A hozzászólást Kuradeel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 18 2014, 17:54-kor.

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Küldetés] Fogócska Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Miu Szomb. Május 10 2014, 20:24

 Nem régiben jártam annál a kiképző fickónál, aki kicsit ugrasztott a szintemen, bár azokon a számokon kívül semmi sem változott. Még mindig minden unalmas és okosabb sem lettem, tehát még mindig nem értek ehhez a játékhoz. De, ha már szint akkor legalább több fele kódoroghatok, valahogy ezzel a gondolattal kötöttem ki a 9.szinten. Valami mezőn vagy pusztán vagyok vagy tudom is hol. Igazából annyit tudok magamtól kérdezni, hogy minek jöttem én ide?...Hogy gyorsítsam a homokóra pergését ami az éltemet méri, igazából többre nem volt jó az, hogy ide merészkedtem. Kicsit jobban körbenézek szép festői táj, sík terep amerre csak a szem ellát, semmi sem akadályoz a terep átlátásában. Miközben kémlelem a terepet, úgy mint egy szurikáta kiszúrok egy alakot, annyira nem is érdekelt csak azért vettem felé az irányt, hogy kicsit útbaigazítsam magam, mármint útba igazítást kérjek…De nem igazán nyílt lehetőségem kérdezni, mert már reakció látszott az idegen alakon, majd fel is ugrott egy ki ablak előttem. Ez meg mi a szösz? Olvasom a felugró ablak üzenetét, meg egyéb infókat is lelehetett venni, mint mondjuk az üzenet küldőjének nevét, meg a céhe nevét. Bár a céhek nevei számomra nem mondanak semmit se, mivel semmit se tudok róluk, mert én már ilyen kis tudatlan lennék…Olvasom az előttem lebegő szöveget, de nem értem mi ez és miért kaptam…Talán ez valami feladat lenne…Közben beszél valamit az idegen alak is, de sajna nem, nem hallottam arról a tréningről, még a céhről sem...De akkor ez tényleg egy feladat vagy küldetés, teljesen mindegy hogyan is nevezem akkor se értem mi van itt. Akkor kérdések újra írása és majd most kérdezek…Kérdeznék, ha nem tűnt volna el az illető akihez  a kérdéseim akartam fűzni. Fogalmam sincs mi ez, én nem akarok így rész venni benne, bár érdekesnek tűnik, de ilyen kevés infó mellet. Ki tudja mibe keveredek, ha elfogadom. Magamba dilemmáztam, kivételesen próbálom használni azt a dísztököt a nyakamon, majd feltűnik, hogy nincs is elutasító gomb, mármint nem látok ilyen felíratott vagy olyan jelet ami arra utalna. Helyette kétféle elfogadó is van, egy kék meg egy zöld. Na ez most mit akar jelenteni? Talán két csapatra osszák a népet, azért kell színt választani…Akkor, ha már kihátrálni nem tudok akkor elfogadom, csak melyik színt válasszam. Hát…legyen a zöld, mert most az olyan szimpi szín nekem, úgy se leszek elsőre szimpi senkinek sem az indikátorom miatt. Közben rá is böktem a zöld gombra, majd vártam a csodát mármint azt, hogy mi is fog történni ezután…
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Cú Chulainn Hétf. Május 12 2014, 16:38

Ha már kiképzőtiszteztem magamat, ki is élvezhetném a felsőbb szintek látványát és mobjait. Pontjaim elvileg elegek ahhoz, hogy felvegyem a harcot az itt lévő szörnyekkel. Ideje szétnéznem, pár napja már róvom a szinteket. Most értem fel a kilencedikre, de eddig az itt lévő mező az egyik legszebb hely, amit láttam. Egy ideje szörnyekkel sem találkoztam itt, nem zavarják meg a festői táj szépségét. A baj csak az, hogy ez így uncsi. Tudom értékelni a szépséget, de hiányzik a kaland...vagy legalább valakinek a társasága. Szerencsére nem kell sokat sétálnom, fel is tűnik két alak a távolban. Odamegyek hozzájuk, köszönök is illendően.

- Sziasztok! –az egyik profinak néz ki, egyenruha, egyenes hát, céhlogó. A másik egy lány, piros indikátorral. Legyek óvatos? Ugyan már...- Kit tisztelhetek bennetek?

A köpenyes tag nem köszön, helyette már fel is ugrik a küldetést hirdető ablakocska. Neve Gyakorló terem, ezen kívül felsorolja az infókat. Olyannak hangzik mintha egy teszt lenne. Azt írja aki elfogajda erősebb lesz...nem az, aki meg is csinálja. A küldetés befejezése után természetes a jutalom, de pusztán az elfogadástól? Érdekes...mindenesetre meggondolom...hopp. Itt nincs elutasítás. Van egy kék és egy zöld gomb, de mindkettő azt jelenti, hogy elfogadom. Gondolom nem a lány adta a küldetést, főleg azokután, hogy a tag el is magyarázza, az egyik nagyhírű céh tréningjét csinálhatjuk...akarommondani kell végigcsinálnunk. Jó szórakozást kíván, majd elteleportál. Ez aztán az aggresszív agitálás valami mellett. Egy életem egy halálom...csakazértis a kéket nyomom meg, és úgy fogadom el a küldetést, tréninget, meg minden ilyesmit. Kettesben maradtam a lánnyal..lehet elő kellene készíteni a meneküléshez használt kristályomat? Inkább kérdezek.

-Nálad is csak elfogadni lehet, ugye?
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Danee Kedd Május 13 2014, 00:53

Végtelen búzamezők...
- Pfff, bullshit... -
végignéztem a fölöttébb izgalmas tájon, ahol egyfolytában olyan mintha éppen naplemente lenne...
- Aztán egyszer csak az összes csoki kiömlött a búzamezőre és BUMM! Így lett a chocapic -
kiáltottam a pusztába, mert épp ez a képtelen hülyeség jutott az eszembe és persze nem voltam rest mindezt idétlen levegőbe kalimpálással mégjobban érzékeltetni
- Ja, nem... -
tettem hozzá morózusan és tova sétáltam.
Tenyeremet lágyan cirógatták a pixel búzakalászok akár csak Russel Croweét mikor a germán munka után hazaért egy haláli jó partira a Hispaniába...
- Szóval remélem nincsenek errefelé kicsi búzák... -
pislogtam laposan a tájra, mint aki támadástól tart.
De helyettük egy hórihorgas, cloroxal mosott vértezetű fickót pillantottam meg. Mivel jobb dolgom nem volt, és kivált kép szerettem volna szociális énemet egy kis kötözködéssel táplálni, ezért hát nem voltam rest megközelíteni a célpontot... azaz, mindaddig, amíg az örökké aktív loliméter egy különös csillag-együttállást kiszúrva éktelen csörömpölve és vörösen villódzva, be nem jelzett.
Két másik emberszabású lényt is regisztráltam az optikai szenzoraimnak hála, az egyikükről hamar lehozta a képelemzőm, hogy egyezést talált az adatbázisban, az alany nem más, mint a céhtársam Lancer. Azonban mindez ebben a szent minutumban érdektelen volt.
A loliméter csakis a harmadik példány miatt jelezhetett be, s ahogy hunyorogva rázummoltam a háromdimenziós kivetülésre...

Tényleg van olyan hogy szivárványt nyáladzol és kis rózsaszín dobogó szívekké alakulnak a szemeid? Mert valami ilyesmi történhetett...
- Az a loli az enyém! -
kiáltottam, s hű fegyveremet előrántva egyetlen jól irányzott mozdulattal úgy elhajítottam a kardom, hogy pörögve-forogva végül a kis növésű nőnemű egyed mellett csapódott csak a földbe, de pont ott és pont úgy, pengével lefelé
Galoppozva tértem meg a háromfős társasághoz, és egy ugrással vetettem rá magam a lolira. *vetődik*
Majd vigyorgó fejjel üdvözöltem céhtársamat, miközben minden erőmmel a zsákmányállat lefogásával voltam elfoglalva
- Yo, Lancer-san!
Közben jött valami üzenet is, fél kézzel nyitottam meg, épp csak beleolvastam a nagy viaskodás közepette, majd valami felugró kveszt elfogadó ablakra nyomtam zsigerből igent. A két igen közül.
- Mi? És ha én nem akarom? Najó... legyen a ződ! Vagyis a kék. Igen, a kék, az jobb -
rányomtam a kékre. (A loli kezét is)
- Kawaii!!! -
intéztem első kommunikációs kísérletemet a fogvatartott személyhez
- Szia! Danee vagyok, van egy pepsid?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Phobos Vas. Május 18 2014, 10:37


Azt mondták, láttak egy fura vörös kabátos fickót - Emlékeztem Sándor szavaira, és minden kétséget kizárólag őróla volt szó - de az, hogy hogyan tudott róla, kész rejtély. Igazából nem is számított. Nyugodt maradtam: reggel felteleportáltam, s azzal a szánt szándékkal futkostam fel-alá, hogy a nap valamely szakában fel fog bukkanni... és akkor nem lesz menekvés. Sok reményt fűztem az oroszlán állításához, viszont nem úgy tűnt, mintha ő fel akarna bukkanni. Jobban érdekelt a bátyám sorsánál, és bár fogalmam se lehetett arról, milyen az, hogyha az idegennek testvére van, a szó valamilyen kötelékről, szoros viszonyról árulkodott. Már hónapok, sőt, akár egy év is eltelt, mióta a nyitott szemmel járok Aincrad arcán, de nem foglalkoztatott, merre van Rolf Kreiss, s mit csinálhat. Az egyetlen személy ő volt, akinek személyazonosságára szerettem volna rájönni: barát? ellenség? Az utóbbi aligha, hiszen egy ellenség minek segítene a haragosán?
Kitartáspontjaim nem engedtek több futást, így le kellett ülnöm jónéhány percre a búzásba pihenni. Egy rövidebb szálat letépve a szájamba vettem, és a hátamra fekve elmerengtem. Nem sokról, hiszen csakis az járt az eszembe, a feltételes barátot vajon az odakintben ismertem-e. A legvalószínűbbnek tartottam - ennek örültem. Ez arra engedett következtetni, hogy bármennyit is éltem én a kintiben, akadt barátom - ha nem is sok, egy megfelelt. Pedig azt hittem, hogy az ilyen hercegi származékok elvannak szigetelve a nagyobb társadalmi rétegektől - bár ezt az a lány is megcáfolta. Sok-sok ellentmondásba és paradoxonba ütköztem, hogy már meguntam az elmélyült gondolkodás a kintről - majd egyszer, ha kijutok, a saját szememmel fogom látni. Felálltam, s nagy nyújtózás közepette elindultam valamerre, de egy küldetésablak mintha egy fal lett volna, úgy akadályozott a tovahaladásban. Körbenéztem, aztán megláttam a fehér páncélos idegent, néhány másikkal együtt, akik valószínűleg ugyanúgy jártak, mint én. Odalépek közéjük, még mielőtt bármit is csinálhattam volna a felkéréssel. Gyanúsan körbenézek az egybegyűlteken, majd tekintetemmel a szöveget pásztáztam. Rosszat sejtettem, elvégre még elutasítani se tudtam a küldetést, csupán a kék és zöld gomb között választhattam. Miután a lovagszerű idegen elillant, rövid vállrándítás közepette a zöld gombot nyomtam meg. Már amúgy sem számíthatott sokat, melyiket választom, az eredmény ugyanaz lesz: baj.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Sakamoto Rin Vas. Május 18 2014, 16:34

Reggel. Egy újabb reggel, és mint már nem is olyan rég már nem egyedül. A fogadó kétszemélyes ágyában fekve mellettem csendben szuszog a szépséges íjász leányzó.
Ez az egész helyzet igen csak jó érzéssel tölt el. Bár a kis ˝játékunk˝ nem volt olyan szórakoztató, mint anno Majo-channal, mégis mindig a megtartása mellett döntök, habár már többször is elhajthattam volna, főleg mert olykor elég zavaró tud lenni a túlzott ragaszkodása.
Persze értem én miért teszi ezt, de akkor is… Na, mindegy.
Mozgolódásomra az ágyban a lány is felébred.
- Ohayo Kaibutsu-chan~ – dörzsöli meg a szemét miközben egy mosollyal az arcán rám pillant.
- Ohayo… – jelenik meg az én arcomon is egy mosoly, habár az teljesen más természetű, mint Mayáé. Ezt követően hamar teste fölé csusszanok miközben a két karját lefogva az ágyhoz nyomom.
- K-kaibutsu-chan… mooo~ már megint? Áh~ ne… – kezdtem el csókolgatni a nyakát miközben az íjász lány teste alattam izeg-mozog. - Chott~ Ahh… na… várj… – próbál meg ellenkezne, de végül feladja, látva mennyire kívánom.

- Mooo~ mindig olyan durva vagy. Bezzeg, ha itt kint vagyunk… – jegyzi meg kicsit durcásan, és habár jól tudja, milyen vagyok.
- Maya-chan, ne légy már ennyire mérges… és egyébként is már elmondtam, nem? – vetem rá a megjátszót kislányos mosolyom felé fordulva, miközben a macskaköves úton hátrafelé kezdek el lépkedni.
- De akkor is… egyszer itt kint is lehetnél olyan…
- Oh… Maya-chan ecchi… itt akarja mindenki előtt?
- N-nem úgy értettem… – kapkodja a fejét jobbra balra elpirult arccal. Majd hirtelen felém fordul.
- Megvan! Menjünk el… *közelebb hajol* randizni…
- Hmm? És hová?
- A 9. szint… az egy nagy terület és… és a magas búzamezőn csak mi ketten lennénk… mint a szobában… – kezdett megint egyre vörösebb lenni.
- Rendben… ez izginek hangzik. Akkor piknikezzünk egyet… mivel van főző jártasságod te csinálsz fincsi szendvicseket, én meg addig megnézem azt a szintet, rendben? – miért is ne, ez tényleg jól hangzik. A szabadban mmm… igen. A fellelkesülve a mondatomon el is siet hozzávalókat vásárolni, míg én egyenest a kilencedik szint felé veszem az irányt.

- Hooo… nem rossz. – jegyzem meg a mezőséget róva egymagam. Amerre csak elnézek, búzamezők melyek már álló helyzetben is derékig ellepnek. És ráadásul sehol…
-… senki. Vagy mégis… Tch… – szúrom ki az előttem felbukkanó kis társaságot.
~ Mi a fenét csinálna… – tenném fel magamban a kérdést, mikor hirtelen egy ablak jelenik meg előttem. Egy küldetés felkérés volt, amihez semmi, kedvem így automatikusan nyomom le azt a gombot mely az általában az elutasítás oldalon helyezkedik el.
- Az nem ˝Elfogadás˝? Tch… – ejtem meg hangosan az észrevételem, ám már késő, hisz a küldi valóban felkerül az elfogadottak közé.
Jókedvem ettől hamar elszáll, amit még inkább fokoz a felismerés, mikor közelebb érek a bandához. A fehér és vörös színekben pompázó férfi szövegelése aligha köti le a figyelmem, ellenben a női társamat molesztáló ismerős egyén már annál inkább. És bár a lány feje fölött ott leledzik a vörös indikátor, mely egyértelműen azt jelzi, hogy meg tudná védeni magát, mégsem tudom megállni, hogy ne avatkozzak közbe.
- Ááh… mily öröm újra látni… Danee-san. – jegyzem meg egy a rosszindulatot egyáltalán nem sugárzó mosolyommal, habár ettől eltekintve a kezemben ott díszeleg a Futó Kaszám, melynek éle a férfi torkától alig egy-két centire áll meg.

/Bocsi a késésért^^”/


_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Kuradeel Pént. Május 23 2014, 03:54

//Krhm ^^ Nem gond Kaibutsu chan késése, én se vagyok mostanában mesélő kedvemben, de talán most.*.*
Yurihime san pedig ha érez rá affinitást, akkor leírhatja 500 szóban az előző és a mostani kör reakcióit is. Surprised //


Zöldek: Miu, Raven, Kaibutsu
Kékek: Lancer, Danee


Újabb ablak
Kód:
Küldetés elfogadva, térkapu aktív, maradjanak életben a legvégéig!
Majd ahogy ablak egyszerre tűnik el mindőtöknél, úgy nyílik meg a föld. Kinek kinek a saját területe alatt és egy-egy személyre szóló nyíláson átzuhantok, zuhantok le a mélybe \o/ Sokáig zuhantok, kiabáljatok, nem hallja meg senki sem. \0/ Twisted Evil
Aztán újabb lyuk nyílik meg, majd egy szobában köttök ki. Surprised

[Küldetés] Fogócska Fantasy-Theme-Interior-Design3
A falak tükrök, ám ha kárt akarnátok benne tenni, Immortal Object. Azonban nem vagytok egyedül, de nincs is meg az egész csapat. Rolling Eyes

Kékek

Sajnos, hiába nyomtad le a lányka kezét is, ő már jóval előtted választod Danee san! ^^ Sajnálattal kell látnod, hogy a csinos loli lányka helyett csupán egy kék hajú, és talán hawaii inget hordó férfiember van rajtad kívül a szobában. Szép, habár kissé absztrakt, vagy szürrealisztikus helyen vagytok, egyetlen ajtóval.
A térképetek is megváltozik, csupán a szobát mutatja.
Minden felszerelésetek megvan. Körbe lehet nézni. Egy mini labirintus van a szoba közepén, alacsony bokroból készítve. Annak közepén pedig egy asztal két székkel és koktélok. Szintén kék színűek. Rolling Eyes

Zöldek
Raven kun igazán örülhet, két csinos lányka mellé került. Egy aranyos, cica ruhás lolita és egy dúsabb domborulatokkal megáldott hölgyemény mellé. A szoba nálatok is olyan, mint a kékeknél, azzal a különbséggel, hogy a koktélok zöld színűek, illetve három szék van körülötte. Egy ajtó, a térkép ugyanúgy megváltozott. Kizárólag a szoba belső alaprajzát mutatja meg.
___________________________

A térképet küldöm püben a csapatnak.
Szék annyi van amennyi játékos, tehát ha beszáll Yurihime san, akkor ott eggyel több szék lesz, ahová megy.
Határidő: Május 30.-a

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Küldetés] Fogócska Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Cú Chulainn Csüt. Május 29 2014, 22:34

Páron összegyűltünk még, amikor hirtelen felugrott az üzenet, hogy életben kell maradnunk. Meg valamire térkapuról is írt, de ekkor elkezdek eltűnni a földalá ._. Izé...megnyílt alattam a föld, és oda esek. Utolsó pillanatban látom, hogy a többiek is, nem csak én, mindenki saját verembe. Zuhanok. Sokáig. Nem hiszem hogy értelme lenne kiabálni nem is teszem, csak szégyen lenne. Ekkor újabb lyuk nyílik és szerencsémnek hála, féltérdre ereszkedve érek talajt, mint az igazi hősök. Körbeznék, tükörrel körbevett szoba, pontosabban az a fala. Egy ajtó is van. Meg egy Danee. Mást nem látok, de a szoba közepén helyet foglaló labirintustól et nem is csodálom.

-Yo! Úgylátszik együtt kell kijutnunk innen...vagy épp beljebb.–intek fejemmel a labirintus felé. Nekidőlök a tükörnek és tovább beszélek. – Az ajtót is megnézhetjük majd...csak nehogy csapda legyen. Én nem nagyon mozognák ameddig meg nem gondoljuk mit tegyünk. Az azonban érdekel mi van a labirintusban. Lehet kincs? –csillan fel szemem és majdnem berohanok, meggondolatlanul. Szerencsére csak majdnem. Valamiért úgy érzem óvatosnak kell itt lennem, nem tudom megindokolni döntésem. ._. Máskor nem is vagyok ilyen...most meg késztetést érzek rá. Lehet a hely van ilyen hatással rám? Kitudja. Legyőzöm. – Szerintem derítsük fel a szobát. Enyém a labirintus, ha nagy baj van, majd kiáltok. Vagy velem tartassz? –kérdezem tőle és elindulok egyenesen a bejárathoz.

Belépek, semmi extra. Találkoztam már nehezebb labirintussal is, ez nem fog kifogni rajtam, öt perc alatt megtalálom a közepét, ha semmi nem jön közbe. Két szék, és koktélok. Megy a hajam színéhez. Szólok Daneenak ha nem jött utánam, hátha neki is kedve van koktélozni.

-Danee! –kiáltok ki- ha szeretnél koccintani várlak középen. –[b]jelentem ki és leülök az egyik székre.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Phobos Pént. Május 30 2014, 17:38


Pókerarcot vágtam, miközben karjaimat ölbe fonva vártam. Nem történt semmi - egy darabig. Már lassan az ásítozó roham kerülgetett, amint az ablak felnyílt, mely egy küldetés elfogadását jelentette be. Nem nagyon hozott lázba, bár amint az utóbbi szóban forgó szöveg eltűnt a szemem elől, kissé váratlanul ért, hogy mintha a pokol rántott volna magába (már ha létezett olyan hely, hogy pokol...), úgy kezdtem el zuhanni, az ismeretlen felé tartván. Kicsit olyan volt, mintha ismét azokba a mesékbe csöppentem volna, amiket éjjelente látok... az álmok? Egy darabig nem jött semmi sem - nem mintha hiányzottak azok a rémképek, vagy az összefüggéstelen látomások, melyek inkább újabb kérdéseket szültek, semmint válaszokat. Ajkaimat összepréselve, önkénytelenül lehunytam szememet, miképpen a szél enyhén csípte arcomat. A kéjutazás amúgy sem tartott sokáig, és bár ugyanazon a szinten voltunk, a helyszín egy zuhanásnyi idő alatt megváltozott.
Még élsz. - vonta le a következtetést a ló, kissé fellélegezve, megkönnyebbültem. A komolyság nem vette el szavainak élét, persze kevésbé lehetett érezni a belőle áramló aggodalmat, amit még talán egy idéző számára is hosszú időbe tellene észre vennie. Ez volt a legnehezebb, mely megnehezítette volna az együttműködésünket, de néhány nappal később, amikor már sikerült a magam oldalára állítanom Sleipet, a kommunikáció hatékonyabbá vált: ő megértett engem, ahogyan én is őt. Noha voltak vehemens kirohanásaim az emlékek kapcsán, a ló támogatott. Hűség? Nem: ennél sokkal többről volt szó - jóval többről. Hűség annyit jelentett, hogy képtelen volt elárulni, még a legkritikusabb helyzetekben sem. Sosem segített más genjuk próbáján, mivel Esmarch szabályai megkötötték ennek lehetőségét. Nem hibáztattam: a helyében én sem tehettem volna mást, és nem akartam, hogy miattam kerüljön bajba. Az még egy fantomtól is hatalmas ostobaság lenne...
Szememet kinyitva tápászkodtam fel, majd eltakarván őket próbáltam felocsúdni a nem túl szívélyes környezet láttán. Egy-két pillanattal később igyekeztem ügyet sem vetni a kissé kínos helyzetre, és kitalálni, hol lehetünk. Ujjaim már az ajtó kilincsével játszadoztak. Nem tetszett az új környezet... egy kicsit sem.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Miu Szomb. Május 31 2014, 00:44

Nem sokkal utánam érkezett még valaki. De nem foglalkoztam vele rögtön, mikor oda ért csak biccentettem felé köszönés kép. Közben pedig azt próbáltam kitalálni melyik gombra nyomjak, majd végül rányomtam arra amelyik épp szimpi volt. Szinte rögtön ezután hallottam, hogy valaki kiabál, majd egy kard csapódott mellém a földbe. A szívem kihagyott egy ütemet tőle és valami nyüszögéshez hasonló hanggal kommentáltam az eseményt azt is ugyanazzal a hanggal kommentáltam mikor az illető rávetette magát és lefogott. Egy pár pillanat erejéig iszonyat megvoltam ijedve, de amint rájöttem ,hogy egyébként nem kinyírni akar, kicsit megnyugodtam és az egész átváltott kellemetlenbe. De lehet csak nekem volt kellemetlen és irritáló az, hogy plüssállatnak néztek. Nem tetszett a helyzet, így fogtam és próbáltam úgy a lábára lépni, hogy megérezze annak ellenére is, hogy itt nincs fájdalom érzet.
-Én Miu vagyok és Eresz el!!
Az egész komédia közben pedig érkezett még egy lány, aki rögtön fegyvert fogott a zaklatómra. Hova kerültem én? Ezek itt nem normálisak! Vagy lehet igen csak jól titkolják…
Majd megnyílt a talpam alatt a talaj. Aztán zuhanás, a történésen már meglepődni sem mertem, valahol mélyen tudat alatt számítottam valami ilyesmire. Zuhanás a sötétben, aztán változik a kép és egy szobába lelem magam a földön, hát hol máshol, most vagyok túl az eddigi legnagyobb esésemen…Vannak még itt rajtam kívül ketten, de az aki plüssállat nézett nemrégiben nincs itt. Most kicsit megkönnyebbültem, nem tudom mi lett volna, ha végig gyöntölt volna küldetésen…És persze, hamar gyorsan rálehet jönni, hogy nem értek a játékhoz és komolyabb ellenállásra képtelen vagyok. Na, de hol is vagyok? Van itt egy kisebb labirintus, meg egy ajtó. Felkelek a földről végre és próbálnék átlesni a kicsi borok felett, hogy lássam mi van a labirintusban, de nem nyert a dolog, muss vagyok végig menni rajta.
-Öömm…én bemegyek a labirintusba szétnézni…ha van ott valami akkor szólok róla…
Bár lehet, nem foglalkoznak velem az indikátorom miatt, de lehet pont amiatt kell nekem figyelni arra, hogy mit és hogy cselekszem. Ez hosszú távon nehéz lesz csinálnom, de muss igyekeznem, ha azt akarom, hogy jó véleménnyel legyenek rólam. Be is rohantam a labirintusba, nem volt egy nehéz útvesztő, így egész hamar végig rohantam rajta és beértem a közepére. Volt ott egy asztal, három szék és ugyanannyi zöld löttyi. Megfogtam az egyik poharat megemeltem és közelebbről megnéztem a tartalmát, de nem ittam belőle. Nem tudom mi ez és még zöld is és még csapda is lehet, inkább nem iszom meg, most észnél kell lennem, akár mennyire is nehéz és távol áll tőlem. Viszont nem volt másik kijárat, kiabálni nem akartam és visszarohanni se volt kedvem a kacskaringós úton. Így fogtam az egyik széket oda raktam a bokor mellé, majd neki futottam és átugrottam bokron, mármint felakadtam rá és átbukfenceztem rajta, majd nem éppen elegánsan, de földet is értem és ismét csak a padlón voltam elterülve. De én már hozzá szoktam, így rögtön fel is pattantam és közöltem is a felfedezésem a többiekkel.
-A labirintusba nincs semmi extra, csak valami zöld lötty. Amint nem hiszem, hogy  meg kéne innunk…most lehet, hogy csak jó fejek akartak lenni a szervezők, de lehet, hogy csapda és van valami keverve azokba az itókákba. De megnézhetitek ti is. Nem bonyolult ez az útvesztő inkább csak kacskaringós, de nem igazán lehet eltévedni benne…
Nem igazán tudtam mit kéne még hozzá tenni vagy nem hozzá tenni. A lényeg, hogy részemről labirintus pipa, most jön az ajtó, amit nem csak én szándékozok kinyitni. Oda léptem az ajtóban ácsorgó csapat társa mellé és igyekeztem beszélgetni vele, igazából eddig egy hangot nem hallottam tőle és lehet nem is kéne zaklatnom, de hát én meg nem tudok csendben maradni és érdekel mi van az ajtó túl oldalán.
 -Kinyitod? Ha nyitod az ajtót akkor maradj mögötte, hogy nehogy átlőjön valami vagy elkapjon vagy esetleg valami le ne harapja a fejed…meg ilyesmik…
A mondandóm végén pedig csak értetlenül pillogok kettőt a saját beszédem miatt, igazából én se hittem el amit mondok, mármint csak a megfogalmazását, még is hogy tudok én így fogalmazni? Pedig nem mondtam hülyeséget csak idiótán fogalmaztam meg. Bár igazából azt se tudom kikkel vagyok egy csapatba, lehet azt is ki kéne deríteni, de legalább a nevüket jó volna tudni, ha mást nem is…Így megkerestem mindkét csapat társam tekintetét, majd megkezdtem a bemutatkozást.
-Amúgy…én Miu vagyok. Bennetek kiket tisztelhetek?
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Danee Szomb. Május 31 2014, 02:08

Nem. Nem sikerül. Hiába nyomogatom az ujjával a kéket többször is egymás után. Sikertelen. Nem történik semmi se
- Naaaaaaandatte?! -
fakadtam ki a hülye rendszer miatt - Csak nem választottál már? - hasított belém a felismerés, s futott végig rajtam a félelem jege, saroktól nyakig recsegve beborítva, s arcom vált hófehérré mint kiadós róka előtt a kisgimnazistáknak
- Igenis -
ugrottam le a loliról, s vágtam magam haptákba, a nap fényesen csillant a hibátlan pengén, ahogy a kardom fémesen csúszott vissza hüvelyébe. Fessen feszítettem példátlanul pedáns, frissen vasalt egyenruhámban, miközben a szél vadul, de hiábavalóan csapkodta azt, s megdicsőülten álltam a lemenő nap sugaraiban megkoronázva
- Moshi wake arimasen deshita, Miu ojousama! -
hajoltam meg egészen mélyen, formálisan a kishölgy előtt, a bocsánatát kérve

Aztán rajtam kívül állok okokból megnyílt a föld. Mivel nem estem rögtön kihegyezett karókra, s a pokol fortyogó bugyrainak lángjai sem csaptak fel odalentről, ezért teljesen megnyugodtam.
Olyannyira, hogy a lassú pörgés-forgás közben előkerült egy míves kínai teás kancsó, csésze és csészealj is, s forgás közben, de még fejjel lefelé is, óvatosan töltöttem magamnak, majd a rám leselkedő veszélyekkel mit sem törődve komótosan felhörpintettem a kötelező délutáni teámat. Mindeközben a teáskészlet ott zuhant körülöttem egyre lejjebb és lejjebb

Az érkezés kicsit váratlanra sikeredett, én puffanva, a többi csörömpölve ért földet. De nem hagytam el a lélekjelenlétem, urasan poroltam le magam, s egy nyújtózkodással adtam a világ tudtára, hogy nekem ugyan semmi bajom!

Lancer-san hangja ütötte meg a fülemet, s a tenyeremet a homlokom elé fogva kémleltem szét ide-oda kapva a fejem gyors egymásutánban
- Hooo! -
mutattam a bátor céhtársra, amint kiszúrtam az ismeretlen hely lim-lomjai közt, s miközben hozzám intézte szavait, én erőteljes lépésekkel kurtítottam meg a távolságot köztünk
Megragadtam az alkarját s jó férfiasan meg is ráztam
- Jó téged itt látni Lancer-san! - üdvözöltem újfent, aztán csak kapkodtam a fejem a szavait követve
- Jó meglátás Lancer-san! -
vágtam rá, de az már nem volt biztos, hogy épp melyik javaslatára, végül is csak büszkén bámultam szerteszét a szoba-szerű helységben, mely kellőképpen bizarr látványt nyújtott azzal a mini-labirintussal a közepén
Miközben még az elmúlt események, a loli, az esés, Lancer-san, és az új hely okozta információtúlcsorduláson próbáltam férfiasan bamba büszkeségemben úrrá lenni, a fejemen kívül valamivel gyorsabban telt az idő, s már azon kaptam magam, hogy Lancer az útvesztő közepe felől invitál. Ivászatra!
Nem kellett több unszolás, pillanatok alatt átverekedtem magam az átkos sövény-rengetegen, s már koccant is a pohár, gurult is lefelé a pohár tartalma, akármi is legyen az.
- Amúgy,
- jött a felismerés - ez nem valami zsugorító ital volt az Alice Csodaországban meséjéből?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Hime Kedd Jún. 03 2014, 19:32

/Csatlakozok a küldihez Kuradeel engedélyével./


1.Kör
Már napok óta nem akadt utamba egy nyamvadt küldetés se... Idegesen mászkálok végig a szinteken, egyik városból be, a másikból ki, de egy nyamvadt küldi táblán se látok semmit. Ez roppant irritáló tud lenni, főleg, mivel eléggé elmaradtam a fejlődésben. Nagy nehezen eljutok a kilences szintre, ahol egy virágokkal eléggé színesen tarkított mezőn találom magam. Virágok pfuuuuj.... Magamban szitkozódok pár sort... Nem tudom elhinni, bármerre megyek, virágokat találok. Gyűlölöm a virágokat azóta az eset óta... De erre jobb nem is gondolni. Erőt veszek magamon, majd lépteimet meggyorsítva sétálok tovább, mígnem egyszer csak fel nem tűnik előttem egy fehér-vörös köpenyes alak. Valami nagy fejes lehet, vagy legalábbis egy menő céh tagja, mert ilyen katonásan rendben lévő embert én még nem láttam. Nem szól egy szót sem, ám egy kis küldetés jelző ablakocska kezd el villogni. Na végre valami. Gondolom boldogan. És amikor elolvasom a szöveget, a szám még nagyobb mosolyra húzódik. Kipróbálni a képességeimet. Hát oké. Amennyit edzettem mostanában ez nem lehet probléma. Ám mikor megkérdezném, hogy pontosan mi is ez a küldi, vagy mi lesz a dolgunk, akkor az alak hirtelen eltűnik, mint szürke szamár a ködben. Na nem baj. Majdcsak kiderül, mi is vár ránk. Idő közben észlelem, hogy rajtam kívül ácsorog még pár ember a környéken, de nem veszek róluk túlzottan tudomást. Nem akarok senkivel beszélni egyenlőre, és mivel ismerős embert nem látok, így csak egyszerűen még mélyebben az arcom elé húzom a csuklyám. Bármennyire is Yuichire emlékeztet ez a köpeny, nincs hozzá lelki erőm, hogy ki dobjam. Ám egyik percről a másikra egy zöld és egy kék felirat jelent meg előttem. Hmm... Most mitévő legyek. Zöld vagy kék... Egy határozott mozdulattal a kék-re nyomtam, majd vártam, hogy mi fog történni.

2.Kör
Ahogy ott álltam, egyszerre csak mintha megnyílt volna a föld a lábaim alatt, és én csak zuhantam a semmibe. Egy éles sikoly hagyta el ajkaimat, majd néma csendben maradtam, és megpróbáltam végig gondolni, mi is várhat itt rám. Lehet hogy egy szörnyektől hemzsegő terembe esünk, ám az is lehet, hogy egy kicsit mókásabbra véve a figurát, egy kissé furcsa világba csöppenünk. Ekkor egy régi mese az Alice csodaországban jutott eszembe, ám rögtön el is komorult az arcom, hisz a horror verziója is elém vetült pár pillanatig. Ám egy pár pillanattal később újra megnyílik alattam a föld, és ha nem lettem volna résen nagyot eshettem volna. Ám így egy kicsit meginogva de talpra érkeztem, mint a macskák, és egy hangulatos kis szobában találtam magamat. A falak tükörből voltak, így felfedeztem, hogy koránt se vagyok egyedül. Nem messze tőlem egy fehér hajú férfi állt magabiztosan, és egy kék hajú srác nem messze tőle. Úgy látszik ezek ketten ismerhetik egymást, hiszen elmélyült diskurálásba kezdtek, rólam tudomást se véve. Mielőtt megszólalnék, és megzavarnám a beszélgetést, kicsit körbe nézek a szobába, mindezt olyan hangtalanul, ahogy egy párduc jár az őserdő mélyén. Három szék, három pohár kék ital, és egy labirintus. Kezd a fejembe újra beköltözni a régi mese, de még mindig csak a horror verziója, és abból is legfőképp a macska. Fene a punk formámat.
Kissé megköszörülöm a torkom, majd hangomba nyugalmat és magabiztosságot vegyítve így szólok:
- Sziasztok! Hime vagyok. Szerintem még nem találkoztunk.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Kuradeel Vas. Jún. 08 2014, 22:51

Zöldek: Miu, Raven, Kaibutsu
Kékek: Lancer, Danee, Hime


Aki beleivott a pohárba, az tenyérnagyságú zsugorodott. \o/
Ha mindenki ivott, sebaj, ki tudtok találni így is. A nagy ajtó alján van egy kisebb. Azt nyissátok ki. Smile

Ha átléptetek az ajtón egy hosszú, fekete-fehér négyzetekkel felfestett folyosót pillanthatok meg.

// térkép püben
Kaibutsu 500 szóval pótolhat
Mindenki küldje nekem vissza a kapott térképet, jelezve, hogy hová ment. //

________________
Határidő egy hét.

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Küldetés] Fogócska Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Danee Pént. Jún. 13 2014, 15:03

Finom alkoholos, édeskés íze szétterjedt a számban, enyhet adóan gördült végig torkomon minden egyes cseppje, persze arról szó sem volt, hogy eme luxus nyúlüreg labirintusunkban hamar bajunk feledve hevenyészett italozásunk laza nyugalmát egy visszhangot vérő női sikoly és a plafonon megnyíló féregjárat pulzáló plazmásan kék száján áteső humanoid létforma bezuhanása fogja megzavarni.
Érdeklődve figyeltem volna, ha eme kisszerűnek semmiképp sem degradálható közjáték hatására nem köhögöm fel az ital egy részét, szájon, orron át, s a fent említett események éppen Lancer háta mögött történtek volna, akkor bizony őt sikerülhetett volna beteríteni meglepődésem melléktermékével. De mázlija lehetett a srácnak, mert oldalt kellett fordulnom, hogy lássam ki a következő aki átesett a nyúl üregén.
Egy takaros kis teremtés állt talpra, egy a fehérnépből. Bár annyira nem igazán sikerült fehéret találni öltözékét alaposan szemügyre véve, melyet szigorúan szabászati szempontok alapján hajtottam végre. A bokájától a feje búbjáig és vissza, igaz másodjára már több időt szenteltem a ruha szabásának mellmagasságban és csípőtájékon.
- Szia Hime -
fojtottam el kitörni készülő kacajomat melyre a lány semmikép sem szolgált rá, de újra gondolva az iménti mustrálást, mellyel szinte legomboltam róla azon pirosas rétegeket, egészen parasztnak éreztem magam, s ez a felismerés váltott ki belőle némi nemű vidámságot
- Én pedig Danee vagyok, én sem emlékszem hasonlóan szerencsés találkozásra kegyeddel eleddig! -
mondtam majd mint egy lufiból süvített minden pórusomon át ki a levegő, úgy hogy végül egészen picire mentem össze. Hime drága akkora lett mint egy óriás, az, hogy így már akaratlanul is ráláttam az egyetlen fehér ruhadarabra a piros fedése alatt, igazán nem róható fel nekem, hisz útba esett míg végül újra megpillanthatta az arcát. S látám, hogy Lancer barátom is hasonlóan járt vala.
- Azt hiszem, ezt benyeltem mint Alizka... csak nyulat nem látok erre felé... de volt itt egy ajtó, ha minden igaz, remélem elérjük a kilincset, vagy van rajta egy macskaajtó! -
azzal elvágtattam a Hime kisasszony lábai közt, el az ajtó irányába, s igyekeztem átjutni rajta


A hozzászólást Danee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 14 2014, 11:54-kor.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Kuradeel Szomb. Jún. 14 2014, 11:27

írjatok báránykáim x3

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Küldetés] Fogócska Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Cú Chulainn Vas. Jún. 22 2014, 13:44

||Bocsi a késésért.||
- Valami rémlik belőle, de már nem emlékszem ott milyen volt az ital…pár perc múlva kiderül eltaláltad e.

Koccintás után eléggé felgyorsultak az események. Szépen sorjában…Először is, az ital finom volt. Annyira finom, hogy elvette a figyelmemet arról, hogy a tárgyak egyre nagyobbak körülöttem. Közben egy nő is közzénk csatlakozott, eléggé látványos bevonulással: égből az áldás…Mégpedig ránézésre ez a hölgy áldás volt szépsége terén. Formás a lány, bár sajnos nem ismerem. Nagyok a mellei…túl nagyok…ilyen nagyok nem lehetnek…a tekintetem máshová téved….a tárgyak is túl nagyok. ._. Öklöndözést hallok az oldalamról, Danee köhögte fel az előző italt és lehet mast is. Viszont ő legalább olyan “nagy” mint én. Egyszer a Vidámpark, most pedig ez…a végén még kissebbségi komplexusom lesz.

- Neked volt igazad. –szólok Daneenak majd a hölgy felé fordulok.- Szia Hime! Én pedig Lancer, találkozásra sajnos én sem emlékszem. Ha szeretnél csatlakozni a méreteinkhez, hajts fel te is egy pohárral. A koccintásról lekéstél, de miután kijutottunk innen, pótolhatjuk, ha szeretnéd. – italra invitálás első találkozás alkalmával: pipa. Következő lépés, hogy be is tudjuk teljesíteni az ajánlatot ha elfogadja, ki kellene jutni innen. – Danee, ne siess annyira, veled tartok én is. –mondom neki és futok utána az ajtó irányába. Szerencsére gondoltak azokra akik megisszák a pohár tartalmát és fel sem érik a kilincset, raktak egy ajtót az ajtóba. – Más út nincs, szóval ideje kinyitni. –kijelentésem után kinyitom az ajtót és így rálátást nyerek a túloldalra, egy fekete-fehér négyzet mintájú folyosóra. – Stílusos, de kreatívabb megoldást is láttam már…ajánlott irodalomként megkellett volna jelölni az Alice csodaországbant…
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Miu Vas. Jún. 22 2014, 19:46

Eddig is mi történ…Valahogy rám tört az a gondolat, hogy menjek fel a 9.szint pusztájára. Ott volt valami fura alak aki adott egy küldetést amit csak elfogadni lehetett és utána jött még egy fura alak aki meg mindenféle jelzés nélkül rám ugrott és nyomorgatni kezdett. Aztán zuhantam egyet, amit követően egy fura helyen kötöttem ki…Ahova igen szótlan és elkalandozott egyéneket kaptam csapattársul és azt ki ne hagyjam a sorból, hogy sikerrel átbukfenceztem a mini labirintus egyik bokrán csak ,hogy rövidítsem a kiutam onnan. A csapattársaim meg, hát próbáltam velük beszélgetni, de hiába nem válaszoltak. Pedig csak a nevükre kérdeztem rá eddig.  Lehet az indikátorom a ludas, az nem tetszik nekik és ezért nem válaszolnak vagy csak őket is leköti a hely tanulmányozása és el sem jutott hozzájuk az amit mondok. Ez így unalmas és nyomaszt, ez a szótlanság megőrjít. Így úgy döntöttem ,hogy akkor fel is út le is út innentől a magam útját járom. Ha ők nem foglalkoznak velem, akkor én se velük, majd ha hozzám szólnak végre akkor majd figyelni fogok rájuk és meghallgatom őket addig meg csinálom azt ami az eszembe jut. Mit sem foglalkozva azzal, hogy lovag az ajtó kilincsét szorongatja és kinyitni készül vagy tudom is én mit akar. Megfogtam a srác kezét és lenyomtam a kilincset és nyitottam az ajtót vele együtt. Majd miután megbizonyosodtam arról, hogy semmi se ugrik ki az ajtó mögül és semmi se fog semmit kilőni onnan, beléptem rajta. Visszanéztem a csapattársaimra, hogy mit reagálnak. Ha semmi különösebb reakciót nem kapok akkor indulok is jobbra az ajtó mögött lévő folyosón. Persze nem rohanok, hogy a másik két tag fülön tudjon csípni, ha netán fűzni szeretnének valamit a hirtelen kezdett magán akciómhoz vagy esetleg lenne valami egyéb felvetésük az üggyel kapcsolatban.
-Ennél lehet az is jobb lett volna, ha azzal a Danee nevű alakkal kerültem volna egy csapatba. Nem tetszett a belépője, de talán nem lenne ekkora a csend…
Morogtam az orrom alatt, úgy hogy azt csak én halljam. Haladtam előre a folyosón a választott útirányomba és keresni egy másik ajtót egy rés a falon. Majd egy idő után araszolva haladtam a falhoz simulva és tapogattam valami kapcsoló után, ha vannak díszek a falon akkor azokat is megpiszkálom hátha történik valami. Tekintve az egész hely furcsaságát lehet nem is lesz szembe tűnő az ajtó, hanem van valami kapcsoló a falon ami valami titkos alagúthoz nyit járatot majd.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Jún. 23 2014, 16:27

aki írt, küldjön térképet.
Aki nem az sürgősen pótoljon!

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Küldetés] Fogócska Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Hime Hétf. Jún. 30 2014, 19:41

Ahogy sejtettem. Nem találkoztam még a két fiúval. Na nem baj, majd most. Bár a pasik terén most még a szokottabbnál is óvatosabb vagyok. Nem szeretnék még egy nagyot koppanni. Még érezhető az előző hatása, ami nem túl jó. DE nézzünk csak kicsit körül. Mi...Hee.... Hova tűntek a fiúk? Néztem körbe ijedten, majd egy pár másodperccel később már lentről hallottam Lancer hangját. Való igaz,még egy pohárka állt a tálcán. Aminek a hatása ezek szerint az, hogy össze megy tőle az ember. Hmmm vajon mi lesz a vége... Hime csodaországban, vagy Hime horrorországban.... Nem tudom mi lesz ennek a vége, de a poharamat megfogtam, fejet hajtottam a két fiú előtt, majd egy hajtásra kiittam a tartalmát. A világ hirtelen hatalmasra nőtt, én meg törpicurrá zsugorodtam, és már futottam is a fiúk után, akik egy miniatűr ajtó felé vették az irányt.
- Ha innen kijutunk szívesen fogadom az ital meghívást. Azt hiszem ránk fog férni, nem is egy ital.- Mondtam, miközben végiggondoltam a lehetőségeinket. Bár nem sok minden jutott eszembe, maximum egy szemüveges nyuszi, és egy kártyahadsereg. Na meg persze a Punk macska a horror verzióból. A biztonság kedvéért invertorym-ból elő hívtam a pajzsom, és a kardom, valamint magamra öltöttem a páncélom is. Jobb félni mint megijedni gondoltam. miközben befejeztem az előkészületeket. Ki tudja mi vár minket az ajtó mögött. Régi küldijeimből kiindulva vagy egy nagy dög, amivel meg kell küzdenünk, vagy egy üres terem, de az is lehet, hogy egy feladvány lesz ott. Minden esetre úgy döntöttem, hogy ha lehet még inkább hátul maradok.


/Gomene a késésért, de a héten majdnem minden nap a kórházba voltam./

/+20% exp szóló menedékes dobásért./

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Kuradeel Pént. Júl. 18 2014, 19:54

Zöldek: Miu, Raven, Kaibutsu
Kékek: Lancer, Danee, Hime



Miu: "Miu végig megy a folyosón és ha nem talál semmi érdekeset, akkor elmegy a másik irányba <.<"

Reven: Még mindig a kilinccsel játszadozol, mi történt? o.O
(500 szóval pótolhatsz)

Kaibutsu: rendre bent maradt a szobában....
(750 szóval pótolhat)



Miu chan nagyon előre sietett és benézett minden alá  meg mögé, meg fölé aztán nem mert picike x3
Egy fehér folyósót látsz semmi mást.
Jobbra felé vezető utadnál egy LILA színű ajtót látsz, ezzel a felirattal mellette: " A lila az uralkodás színe. "
Ám ha vissza mész, vagy még előtte is észre veheted, hogy az ajtón, amin bejöttél, ez a felirat található: "Néha az út visszafelé vezet."
Ezen felül semmi.

A többiek is ezt járhatják be....
// meguntam a püzgetést, ezentúl spoilerbe kérem a térképeket Razz //
Miu (alias zöldek) térkép:

Nah akkor: Himétől nem kaptam térképet, de nem várok erre, most úgy veszem, hogy mindenki mögött van, és az ajtónál.

Danee, Cú: "Épp csak kilépek az ajtón." Ráadásul aki ivott a pohárból az kicsi is lett. \o/


Aki bejárja a terepet, rálelhet két dologra is.
Sőt... ha az ajtót megnézitek, ugyanaz van írva rá, mint a zöldeknek, csak ők nincsenek jelen: "Néha az út visszafelé vezet"
Ezen felül balra fordulva egy kis séta megtétele után a vakító fehérségben rálelhettek egy szürke ajtóra, ami mellé szürke betűkkel ez van felvésve: "Szürke hétköznapok."
Jobbra fordulva a nagy fehérségben pedig egy naracs sárga "portál" található, a fehér falon körbe egy nagy hármassal ellátva.
[Küldetés] Fogócska Portal___orange_portal_by_maxiesnax-d5pcfmj_www.kepfeltoltes.hu_

Kékek térképe:

// Határidő egy hét. //

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Küldetés] Fogócska Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Danee Vas. Júl. 20 2014, 19:43

Ajtó az ajtón, kijutottam, mögöttem Lancert hallottam futni, no meg az égből pottyant lányt, Himét
Valamiféle folyosóra jutottam, de se jobbra se balra nem láttam semmit az égadta világon. Se szörnyek, se npck, sőt, még berendezés se volt.
Biztos, ami biztos, kivontam a kardom, bár a folyosón az új méretemmel röhejesen festhettem, elég lett volna agyontaposnia az első vaddisznónak, hogy pixelpárnává változzak.
- Szétnézek! - kiáltottam magam mögé, s átlibbentem a szemközti falhoz, onnan már sprinteltem is jobbra. Hogy miért nem balra? Nem tudom, a jobb oldal szimpatikusabbnak tűnt.
Aztán véget ért a fal, bár a folyosó még üresen folytatódott pár méterig.
- Valami ajtó van itt - gondolkodtam hangosan, s sietve kémleltem át a túloldalra. Újabb folyosó, az egyik vége unalmasan üres, míg jobbra... ott derengett valami teleportkapu szerűség. Vagy féregjárat... de az scifi. Tehát akkor térkapu és kész. Közelebb futottam, majd az utolsó tíz méteren már nagy lassú léptekkel haladtam tovább felkészülve a legrosszabbra: a kapuból esetlegesen kicsapó esemény horizont plazmája láttán biztos hogy rögtön oldalt ugrok a falnak, mielött felperzselné a pixeleimet
Csak egy szám volt rajta, 3-as. Semmi egyiptomi hókuszpók, meg tárcsázókeret. Aztán szépen visszasétáltam az ajtónkhoz, s balra is felderítés követtem el.
A dolgokat színezte, hogy ezúttal volt egy kanyar is, majd mindent bántóan egyre erősebb fehér fény nyalábolt, a végén egy valamivel sötétebb folt, egy szürkés ajtó fogadott. A feliraton jót vigyorogtam, de nem mertem benyitni, helyette inkább visszasprinteltem az ajtóhoz, amin át a szobából kijöttem.
- Balra van egy szürke ajtó, van rajta egy felirat is, miszerint "szürke hétköznapok" - jeleztem mutató és középső ujjaimmal az idézőjeleket mindkét kézzel
- Jobbra meg egy térkapu, 3as számmal. Mást nem találtam. Szerintem maradjunk együtt! Választanunk kéne merre tovább, de a szürke hétköznapok nem túl csábító, ha voksolni kéne én a térkapura szavaznék, de ha az ajtót szeretnétek inkább, akkor megyek utánatok.
Majdnem térkép:

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Hime Szomb. Júl. 26 2014, 17:40

Danee bátor vállalkozóként már előre is rohant felderíteni a terepet, ami nem tűnt túl veszélyesnek az elmondottak alapján. Én is beléptem a sötét folyosóra, majd elindultam körbe nézni, de én egy kissé más szemmel szemléltem a dolgokat. Próbáltam a dolgok mögé látni, ami a valóságban elég gyakran sikerült. Kíváncsi voltam, vajon itt is működnek-e ezek az érzékeim. Nem voltam benn teljesen biztos, hogy sikerülni fog-e hisz ezeket a képességeimet eddig itt még nem próbáltam kamatoztatni, de úgy gondoltam, hogy most szükség lehet rá. Pár mély lélegzetvétel után szép lassan megpróbáltam felnyitni a harmadik szemem, és kiélesíteni a hatodik érzékem. Azt hiszem sikerült is, hisz így már nemcsak a dolgok valódi formáját láttam, de a belőlük áradó energiát és aurát is. Ahogy sejtettem, mindkét továbbjutási lehetőségnél érzékeltem a veszélyt, de a szürke ajtónál mintha jeges félelmet éreztem volna. Arra semmiképp nem mennék, de mindenképp diplomatikusan meghallgatom Lancer-t is, neki mi a véleménye. Én mindig csak utána szoktam dönteni, mikor már mindenki felszólalt. Hisz hiába tudom, hogy a megérzéseimre kéne hagyatkoznom, sajnos még mindig előbbre tartom a többség döntését, mintha a saját szívemre hallgatnék. Pedig ez már sokszor sodort bajba a kinti világban is. Tűnődök el egy keveset. És bár a portálszerűség a hármas számmal szintén negatív kisugárzást hordoz magával, mégsem annyit, mint a szürke hétköznapok feliratú. Lassan, töprengve megyek vissza a kiindulási pontra a fiúkhoz. Magamban végig gondolok számtalan lehetőséget, de még így is az együtt maradást tartom a legjobbnak. Bár ha harcra kerülne sor, se fogok megfutamodni, vagy elbújni. Hisz nem hagyhatom, hogy mindig mások védjenek meg engem. Már nem az a gyenge, védtelen lány vagyok, aki eddig voltam.
Mikor vissza érek, így szólok.
- A megérzéseim alapján én is a hármas számmal ellátott hely fele indulnék el.- Azzal lazán a falnak dőlök, miközben ellenőrzöm, hogy a fegyveremmel, a pajzsommal, és a páncélommal minden rendben van-e.



/Bármelyik irányba is indulnak el a fiúk, én megyek velük./

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Miu Hétf. Júl. 28 2014, 18:46

Végig vizsgáltam folyosót. Nem találtam semmi érdekeset csak egy lila ajtóba botlottam, ami mellett a egy felirat díszelgett:  „A lila az uralkodás színe.” Kicsit érdekesen hangzott. De előbb visszarohantam a kiindulási pontra és rálestem a többiekre…Hát ők még mindig elvannak maguknak, nem is zavartatják magukat. Én ezt nem értem. Itt vannak egy küldetésen, ahol elég sok lehetőség van és még sem csinálnak semmit, mintha itt se lenének. Észrevettem ezen az ajtón is feliratot, ami a következő volt: „Néha az út visszafelé vezet.”  Nekem nincs kedvem visszafelé haladni, főleg, hogy ott csak a kuka játékos társakba botlok és kicsit idegesítő a hírtelen befagyásuk. Mitől van ez? És miért?...Mindegy is, ha ők nem akarnak haladni akkor toporogjanak, én meg folytatom a magam útját. Bár már eldöntöttem magamban, hogy bemegyek a lila ajtón azért szétnéztem a folyosó másik végén is. Ha netán vissza jutnék ide, akkor nem árt tudni, hogy arrafelé mik vannak. Körbe néztem a másik irányba is, bár arra nem olyan alaposan mint az előbb. Amint megnézte, hogy arrafelé mi van, elindultam vissza a lila ajtóhoz. Most a mellette lévő felirat lehet, hogy arra utal, hogy mi várhat az ajtó mögött, de lehet valami mást takar. Lényegtelen, majd kiderül. A kezem a kilincsre raktam, még vetettem egy kémlelő pillantást visszafelé, hátha öntudatra ébredtek a többiek és még is csinálni terveznek valamit. Viszont, hiába vártam a csodát. Semmi…Ha nem jönnek, akkor nem jönnek. Azzal lenyomtam a kilincset és már be is léptem az ajtón. Remélem semmi olyanba nem botlok ahova kellenének a többiek is és egyedül is szépen megfogok majd tudni oldani mindent, bármit is kellene majd itt csinálnom.


Spoiler:
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Aug. 04 2014, 18:31

Zöldek: Miu, Raven, Kaibutsu kiesett
Kékek: Lancer, Danee, Hime

Hime írt hogy nem lesz (azért hátha befut) most írt, szval reménykedünk, hogy lesz netje x3
Raven 750 szóval pótolhat.
Lancer szintén írt (500 szóval pótolhat)


Kékek
térkép:
// pff //

Akkor úgy veszem, hogy Térkapu! ;P
Belépve semmi különöset nem vesztek észre, talán csak annyit, hogy megváltozott a hely.

Hátra nézve egy ugyanolyan térkaput láttok, csak négyes szám van felvésve a falra körbe.

A térkép azonban most már sokkal több mindent mutat.

Talán észre vehetitek a szobákat, amikből kiléptetek. Bizony, elmehettek oda és megnézve az ajtókat, újabb kiírást találhattok.
"Minden a kezdetből indul ki, de a kezdet nem minden."
Be lehet nyitni, a kérdés, hogy azt találjátok e bent, amire emlékeztek?...

Vagy...
inkább választjátok a rózsaszínnel jelölt kis pontot a térképen, ami egy újabb kapu?
Ide az van írva, hogy: " Gyermeki képzelgés csupán, tovatűnő szerelem."

Hova? Rolling Eyes

Zöldek
térkép:

Huhúúú hirtelen hogy megugrott a térképeden a bejárható területek száma! Ez valóban egy nagy hatalom! x)
Amikor átlépsz az ajtón, mögötted a tárva nyitva lévő ajtó, még láthatod a fehérséget magad mögött, amíg be nem zárod. Előtted pedig egy ablak szerűség.
[Küldetés] Fogócska UDK_2013_02_05_16_42_16_84.jpg_www.kepfeltoltes.hu_

Mintha látnál egy kék ajtót, de csak elhatárol titeket az üvegfal. .... és rá van firkálva valami. Suspect
Megfordulva a mögötted lévő ajtónál egy újabb szöveg olvasható.
" Aki nagy akar lenni, az legyen a legkisebb a legkisebbek között."
Vajon ha benyitsz ás átmész rajta, ugyanoda fogsz jutni, mint ahonnan jöttél? Rolling Eyes

Ha úgy döntesz, hogy bejárod a terepet, először egy sárga ajtóra bukkanhatsz tőled balra. Ide nincs írva semmi. Egy ábra van rajta.

/Ha tovább mész és befordulsz jobbra, akkor...
egy hosszú folyosó vezet balra egy barna ajtóhoz.
Azon csak ennyi van írva. " A természet hív"
Jobbra pedig, egy újabb kacskaringós, hosszú folyosó a lila ajtóhoz és újabb nyíláshoz, ami egy kis rózsaszín ajtót rejteget.
Ide ez van írva:
" Gyermeki képzelgés csupán, tovatűnő szerelem."
Ám tovább is van, ha túlmész a lila ajtón. ( amely ajtóra ugyanaz van írva, ami a tiédre, tehát: " Aki nagy akar lenni, az legyen a legkisebb a legkisebbek között."
Egy furcsa libafos színű ajtóval nézhetsz farkas szemet. Ide csak ennyi van írva: "Lépj be és megtudod."

/Ha viszont nem ezt az utat választod, akkor egyenesen haladva először egy újabb nyílást láthatsz meg.
Ezt:

Tovább haladva egy ( a kékekéhez hasonló ? ) teleport kapu tárul a szemed elé.
kapu:

________________________
Határidő egy hét, de most már tényleg! Suspect

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Küldetés] Fogócska Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Miu Hétf. Aug. 04 2014, 19:34

Beléptem a lila ajtón és egyből mehettem ezer fele. A térkép is jóval nagyobb lett. Akkor most merre? Sok új irány és mindenféle színben játszó ajtók, mármint a térkép jelzések elég színesek. Hát lehet sok fele menni akkor előbb nem árt körbe nézni, hogy még is mi hova akar vezetni. Elindultam felfedező körútra az újabb folyosókon. Találkoztam egy sárga ajtóval amint valami ábra volt. Tovább haladtam jobbra, egy elég kacskaringós folyosóra kerültem, majd ismét megleltem a lila ajtót és egy kisebb nyílásban bujkált egy rózsaszín is. A felette lévő feliratot olvasva rögtön ki is húztam a listáról az ajtót. Nincs kedvem a rózsaszín felhős világhoz vagy ahhoz amihez ez akarna vezetni…Vissza rohantam az úton amint ide jöttem, majd elnéztem balra is. Ott egy barna ajtó várt, ami a természetbe invitált vagy valami ilyesmit akart vagy tudom is én. Majd vissza kavarogtam az egész kiindulási pontra. Csak akkor vettem észre az ottani ajtó felett lévő szöveget. Valahogy ez sem hívogat. Ha nagy akarok lenni, legyek kisebb vagy mit akar zagyválni, nem értem. Sok szín, sok szöveg, sok út…Kezdek bele zavarodni, már azt se tudom követni lassan, hogy merre voltam és mit néztem már meg. Ránéztem a térképre, még jó hogy ilyen színes minden, legalább követni tudom, hogy melyik színeknél voltam már és melyiknél nem. Minden szín rikító és szép, de a térképen látszott egy elég csúnya szín. Erősen figyelve a térképet megindultam a leginkább nem hívogató színű ajtóhoz. Oda érve elolvastam az ott díszelgő feliratot. „Lépj be és megtudod.” Ez az, itt fogok tovább menni. Az ajtó nem hívja fel magára figyelmet és még csak a színem sem csalogató és arról se próbál utalást adni, hogy mi lehet mögötte. Meg van az útirány, már nyitottam is ajtót és rohantam is be rajta. Na vajon akkor erre mi lesz? Mi fog várni?...Majd megtudom.


Spoiler:
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Fogócska Empty Re: [Küldetés] Fogócska

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.