Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Konferencia

+9
Ryuu
Kusumi Ayani
Atoru
Danee
Anatole Saito
Noxy
Enheriel
Kincaid
Silica
13 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by RenAi Szer. Jún. 11 2014, 12:09

Kyubei megmoccant, amint értelmezte a hallottakat. Én megijedtem már csak azért is mert féltem hogy leesik, de ekkor tudatosult csak bennem hogy mindeddig csak színlelte az alvást… de a nyáladzást az persze nem… >< Megszeppenve, ugyanakkor megörülve, veszem le a nyakamból a kis petet. És teszem az ölembe, aki rögtön magához térve vette fel a szót.
- Köszönöm, méltányolom a hozzáállásukat! - *faceplam* Legszívesebben az asztal alá bújtam volna, ilyen hangnembe… és még Ő méltányolja…>< Kezdek félni hogy ennek rossz vége lesz.
Vöröslő arcal pillantok a pasasra, és biccentek neki én is megköszönés képen, miközben lehuppantam a székre. Az emberek mondtak sok okosságot és butaságot, olyan butaságot amiről még én is tudom hogy butaság…de nah. Azt hiszem senkinek nem volt elég ideje hogy ténylegesen átgondolja a dolgokat és úgy jöjjön ide. Még el sem kezdődött szinte de már zúgott a fejem a sok vitától és véleménytől. Egy papíra jegyzeteltem címszavakat remélve hogy majd eszembe jut mit is akartam ezekkel kapcsolatban.
Amikor Danee véleményezte a ninja lány reakcióját és ezt is választ kapott rejtve felkuncogtam, Kyubei csak forgatta a szemét. Helyezdekett az ölemben, nem érezte egészen jól magát, kereste a helyét, azt hiszem ideges lehetett picit. Majd amikor a pirosok kizárásáról kezdett el beszélni akkor gondolkodás nélkül tudtam hogy az rossz dolog. Nem kell ilyesféle határt szabni, hisz ha falakat állítunk, kiközösítünk az negatív választ fog kapni… amire ninc szükségünk.

- Ömm, akkor felszólalok én is. Az én véleményem, Danee ötletéről az hogy ha kiközösítjük a pirosokat akkor az negatív választ fog szülni, amire azt hiszem nincs szükségünk… Chan válaszával egyet értek, mivel nem mindenki szándékos gyilkosságból lesz piros. – Majd Anatra pillantottam, aki elég sokmindent mondott így kellett némi idő mire összegyűlytöm öket és kiválogatom mihez is akartam kommentet fűzni.
- Öhhm, Azat véleménye sem jó… akarom mondani rossz.. – Bele zavarodtam kissé.
- De a börtön kristályok csak akkor működnek ha piros indikátoros élete pirosban van, plusz ha valaki még nem piros de ölni akar akkor is hasztalan… - Magyarázom, végig úgy mintha a fiút akarnám meggyőzni. Majd amikor a felszerelés témát felhozza csak elmosolyodok… persze… rögtön az üzlet…y< Amikor Ayani kifejtette amit mondott elkerekedett a szemem…>< Igaza van, okosat ondott és nem tűnt fel ez nem csak nekem de az eddig felszólalkonon kívül senkinek sem.

Majd új téma került napvilágra. Meglepődtem hisz nem ismerem Enherielt, és nem vájtam bele magam ebbe a témába eléggé ahoz hogy konkrét véleményt tudjak alkotni. Volt vele pozitív és negatív gondolatom is…

- Öhhm.. – Köszörültem meg a torkom.
- Az amit te felhoztál itt nekünk Eneriel, nagyon nagyszrű kérdés. Nem csak azért mert tényleg eléggé elvogult téma ez, de talán erre is találhatnánk megfelelő megoldást.
Amit azért gondolok pozitívnak, elvégre az embereket rabul tudja ejteni a sötétség, kétségbeesés és bizonytalanság… a halál és a megváltás utánni sóvárgás, a belefáradtság… ugyanakkor mindez csupán egy állapot! És ezekből van kiút, vissza is lehet bele esni, de mindig van valamiféle kiút, és az nem a halál nem az öngyilkosság! Viszont ha ezt meg tudnánk akadályozni akkor lehet… több lenne a piros indikátorosok száma… hisz azok akik ilyen állapotba kerülnek veszélyesek magukra, és talán másokra is… mármint nem úgy értem… de például tegyük fel hogy valaki úgy kerül be hogy kint nincs aki vagy épp ami várja, és idebent szerez egy családot, akár egy céhen belül… de azt a családot is elveszíti, vagy épp a számára legfontosabb tagot… lehet hogy megkér valakit hogy ölje meg mert már nem bírja… nehéz téma ez… és azok a verziók amit Chan mondot… is félő hogy fel-fel fognak bukkanni… -

Majd az a fura kisvakarcsra pillantottam, Ryuu. Magam sem értem miért, meglepődtem hogy egy ilyen korrekt és komoly véleményben rá tudott világítani a dolgok ezen pontjára. Pár pillanatig, meregnek a fiún majd folytatom.
- És Ryunak is igaza van! – Ennyi ehez nem tudtam mit mondani, bár a felagma előadásmódja nem nyerte el a tetszésem de a mondandójának a lényege az bizony igen. Már kapott leoltást, így nekem nem kellett sőt ahogy néztem eléggé szorítkozni kell az ilyenektől, pedig elmondtam volna neki hogy miért is vagyunk itt és miért nem máshol. Így eddig még nem tette meg seni sem nyíltan de kimondom.
- Ezt a javaslatot ellenzem! Bocsánat Enhi márha hívhatlak így. Tényleg nagyszerű feltétel volt ez a részedről… de igazság szerint… mindez csak még több haragot kelltene az emberekben, méginkább kalitkába zárt madaraknak érezzék magukat… és ez még több rossz dolgot szűlne… Judy, nagyszerű dolog a céhed. Szükség van az ilyenekre! Főleg hogy a kezdetben kialakult céhek vagy telítve vannak, vagy erősen megválogatják a tagokat, és főként frontra törő embereket veszik be…- majd rájöttem hogy talán butaság volt mindezt kimondani így nyiltan… biztos most meg fognak rám haragudni… de.. nem tudom..
- Fejlődsz! – Hallottam Kyubei elismerő szavát. Amin megdöbbentem még sosem dícsért meg. És most egy ilyen dologért tenné?! Nem értem ezt a jómadarat…>< Elbizonytalanodva folytattam tovább a lapra pillantva kik is vannak még hátra.
- A kék hajú sráccal is egyet értek… végüls ebből születet meg az én véleményem egy része is… - Tekintettem Atoru-ra akinek ugyan nem ismertem a nevét és most jutott csak eszembe hogy rá is tdok ókuszálni…Majd Kinre pillantottam. Ő is az én véleményemen osztozott, vagy én az övén? Nem tudni melyikőnké született meg hamarabb bár tény hogy előttem szólalt fel.
- Öhhm… Osztom a véleményed, és csupán annyit fűznék hozzá hogy akkor sem állapot hogy KA egy olyan játékott készítsen nekünk ami pszichésen teszi tönkre az embert, és inkább meghal majd kijut és juhuuu élek! >< Ilyen nincs… nekem erről az a véleményem hogy ha valaki eljut odáig hogy ennyire kockáztassa az életét az már.. az már nem él igazán… és lehet nem is fog… elvégre egyszer már elhatározta az ember hogy meghal, kész ennyi… nem? – Pillantottam a jelenlévőkre, egyfajta választ várva bár tudtam hogy úgyem fogok… Majd Ayanira pillantottam. Nyeltem egyet… nem is gondoltam hogy ilyen szörnyű dolgokon ment keresztül… nem tudtam mit mondjak… elképzelni nem tudhattam mit is érezhet igazán. Sajnáltam… szántam.. leginkább együttérezni szerettem volna vele, hisz tudom a sajnálás és a szánás… nem használ csak árt! Elkaptam a szemem., nagy levegő és elkezdtem.. nem tudtam megszólalni…
- Nem is tudom… yossh! Rendben! – Határoztam el magam.
-
Ilyen téren Ayani esetét is vehetjük példának, elvégre azért is hozta fel gondolom. – Bizonytalnanul rámosolygok a mellettem ülő lányra.
- Ha ő azt mondja hogy jó ötlet lehet az ikon, akkor támogatom! – Próbáltam teljesen tárgyilagos lenni, hisz itt most nincs helye az érzelmeknek.
- Köszönöm! – És lehuppantam vissza székemre… rápillantottam a lányra, de csak lopba, majd szélesre húztam a szám, és elő vettem az asztal belső polcán egyfajta fiókján tárolt sütit. És megkínáltam vele. Majd mindezt lopva hogy mások ne nagyon vegyék érsze, súgva oda szólok neki miközben nyújtom a kisújam:
- Legyünk nővérek! – Mosolyodtam el. Komolyan gondoltam. Teljesen komolyan. Tudtam hogy Yuichival együtt van, egy picit féltettem őt, mármint nem tudtam hova tegyem, főleg hogy nem is ismertem Ayanit… de elnézve rendes lány. És szívesen látnám az én kis családfámban.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Szer. Jún. 11 2014, 12:35

A vezető bólint, majd feláll, hogy még nagyobb tekintélyt adjon a szavainak.
-Köszönöm a válaszaikat. Örömmel látom, hogy nagyrészt olyanok jelentek meg, akik érdemesek arra. A hölgyek figyelmét...
Itt Ayanira és RenAira pillant.
-...pedig felhívom arra, hogy tartózkodjanak a személyeskedéstől. A személyes körülményekre való hivatkozás illetve a szánalomra apellálás olyan szintű érzelmekre ható érvelési hibák, amelyeket nem engedhetek meg. Emellett ismételten egyedi és elszigetelt esetből általánosított. Megkérem RenAi kisasszonyt, hogy ne arra alapozza a véleményét, hogy az, amire reflektál kinek a szájából hangzott el. Köszönöm.
Választ nem is vár, ezután rögtön Ryuura pillant.
-A következő felszólalónk Ryuu úrfi. Kérem fejtse ki, hogy mi okból tartja fontosnak az új páncélelemek bevezetését. Azonban felhívom a figyelmét arra, hogy az obszcén és szexista megnyilvánulások következményeket vonnak maguk után.
Bólint, szót ad a fiúnak, majd visszaül a helyére.

Határidő: Június 25.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Ryuu Szer. Jún. 11 2014, 14:13

Volt itt aztán minden. Életutak, anekdóták, majdnem bealudtam. Suspect Kin chan ~ magamban már csak így hívom, mert vicces x3 ~ is felszólalt. Éreztem én , hogy direkt kerüli a tekintetem, én meg csak figyeltem rá, és egyáltalán nem akartam mosolyogni, majd jött az a rész, hogy "Lehet mi öngyilkosságnak hívjuk, de mi van ha..." Itt teljesen kész voltam. Kéne alapítani egy céhet, amiben összegyűjtjük az olyanokat, akik nem hisznek abban, hogy aki itt meghal, az kint is. Wehehehee, ezzel az elgondolással a sok piri, jogosan mondhatná, hogy ő nem tett semmi rosszat, sőt! Hát én kész vagyok. Gondoltam erre jómagam is anno, de ahogy utána is kifejtették, nincs erre semmi bizonyíték. Én jól szórakozom itt, mások meg csináljanak amit akarnak. Embert meg azért nem öltem, mert az nem szórakoztat. \o/ Örüljetek! Razz
A kis kék hajú lány is egyet értett velem, még külön ki is emelt. *.* Óóó, ezt a csajt megjegyzem magamnak. Cool Talán később még dumálhatunk is. x3 Pusztán szorítkozva az időjárási témákhoz, hát persze! xP
Majd jött az én felvetésem, s ahogy meghallottam a konferencia vezetőjének aggályait, el kellett nyomnom egy újabb vigyorgást. Felállva, megköszörültem a torkom, s most úgy álltam a nagy közönség elé, mint eddig sehogyan. Komolyan! A legesleg komolyabb ábrázatomat láthatták. Mindenki érezze, hogy ez egy tényleg fontos felvetés. Bezony ám.
Tulajdonképp úgy álltam fel, hogy amióta a konferncia megkezdődött, az én felvetésem az egyetlen, ami érdemel is komoly megvitatást és aminek esélye is van arra, hogy átmenjen a rostán.
- Köszönöm a szót. - biccentettem udvariasan Saiakárki felé, csak azért is. Razz - A felvetésem egyszerű, és talán nektek is feltűnt. Egy japán mmoban vagyunk és mégsincsenek rendes japán páncélzatok, ruhák itt. Főleg alacsonyabb szinteken. Nem furcsa ez? - Behunytam a szemem és egy férfiúi mozdulattal az asztalra ~helyeztem~ a tenyerem. - Ebbe az mmoba is kellenek a nőiesebb páncélzatok. A lányoknak nem szabadna állig felöltözve harcolniuk! A miniszoknya és a melltartó ugyanolyan jó páncélzat, mint a többi! ˇ^ˇ Sokkal sokkal kawaiibb ruhák kellenek a harctérre! Hiszen ez japán! Ne hagyjuk magunkat elamerikaisítani! o/ - Azzal leültem egy újabb bólintás kíséretében a pápaszem felé. Ennyi. Surprised Teljes komolysággal adtam elő magam, ott emelve fel a hangom ahol kellően drámainak és hatásosnak éreztem. Lássuk, mit váltottam ki a közönségemből. ^^

_________________
[Event] Konferencia - Page 3 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Szer. Jún. 11 2014, 14:24

-Nos? kívánják megvitatni a felvetést?
A vezető körbenézett az egybegyűlteken, majd intett, ha volt jelentkező. Látszott rajta, hogy nem érzi elég megalapozottnak a felvetést, de érvelési hibát nem vétett a fiú... és ha a többiek is ezzel akarnak foglalkozni ezen az alkalmon, akkor lelkük rajta. A kis ninja ezzel szemben lesütötte a tekintetét... de Ryuu még élt.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Chancery Pént. Jún. 13 2014, 15:21

 Shocked 
A részemről ennyi elég is lenne reakció-leírásnak, tény... majd lesütöttem a szemem, a tenyereimbe temettem az arcom, és teljesen rádőltem az asztalra.
Nos, a gondolataim: ez komoly? ; ugye csak valami vicc? ; milyen jó, hogy egyeseknek csupán ennyi gondjuk van ._. ; atyaég, ha nekem olyan "páncélokat" kéne hordjak, mindenki elokádná magát...
Felemeltem a szemem, hogy lássam, valaki hozzászólt-e, de a jelek szerint nem csak engem sokkolt le ennyire a dolog. Elmosolyodtam, azzal a furcsa, széles Joker-mosollyal, ami csak akkor jellemző rám, ha az idegeim a tűréshatár szélére kerülnek. Álomkelő farka rögvest meglegyinti a lábam szárát, az érzés szinte villámként éri a testem és a mosoly kissé gyengédebb hatást kezd kelteni.
-Izé... -forgatom a szemem, majd kicsit jobban kihúzom magam. Egyrészt hogy legyen elég bátorságom megszólalni és a hangom ne remegjen ennyire, másrészt hogy kicsit kimutassam, nem csak dinnyemellűek vannak a csoportban ._.
-Aranyos vagy, de... szóval én nem hiszem, hogy ez lenne a legfontosabb dolog O.o Meg nem tudni, a nagyobb tiereken miket lehet találni. Én el tudom képzelni, hogy lesznek ilyen stílusú "páncélok" is...
Kicsit kuncogok, majd folytatom.
-Viszont ha nem lesz, akkor se keseregj. Ott vannak a divatruhák, azokból bárki csináltathat bármilyet, akár ilyesfélét is. Először is; had a nő döntse el, mit hord. Hiszen ha például nekem kellene kötelező szinten ilyet viselnem, inkább rohannál a vécébe okádni a látványomtól O.o Akkor már jobb, ha belebújok abba a fedettebb páncélba. Azt viszont jó ötletnek tartanám, ha például a divatruhákat lehetne úgy hordani, hogy megkapjuk a páncélokból adódó bónuszokat is. Ez már volt jelen régebbi japán játékokban, szóval nem lenne lehetetlen Smile  Az mindenkinek jó lenne Smile
Magam sem tudom, ez most hogy jött belőlem, de tény, hogy nagyon sokszor gondoltam már rá. Próbáltam is megoldani, elég kevés sikerrel, hisz mindig bele kellett bújnom a bronzvértbe, meg utálom a sisakokat is ._. Régen a Skyrim-ben is csak azért nem vettem fel sisakot, mert szerintem csúnya volt, és nem láthattam a karim fejét Very Happy

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Enheriel Szomb. Jún. 14 2014, 13:25

Sajnos nem igen jött pozítiv visszajelzés, de a fal gondolata mindenkinek tetszett. Kivéve annak a szemétláda Ryuu-nak, aki rávágta, hogy az egész csak hátrány, meg hogy én azt akarom kirendelni, hogy ne haljanak meg, meg inkább menjek foglalkozni azokkal, akik meg akarnak halni. Mégis miért hagyja a szervező, hogy ez a kis parazita megszólaljon? Végig sem hallgatta, és úgy ítél el engemet is, mintha valami lotyó lennék. Majd ő jött sajnos. Micsoda szemét disznó! Nem elég, hogy az eddigi javaslatokba pocskondiozta a másikat, mert hogy ilyen hülye, olyan hülye, most meg elvárja, hogy az, hogy a nőkön csak melltartó meg miniszoknya lehessen csak Kayaba-hoz kerüljön! Adok én ennek a nyavalyásnak!
- Ellenzem!- álltam fel felháborodottan, miután a cicafülű lány befejezte a mondanivalóját. - Még pedig azért, mert csak azért akarja, hogy a lányokon csak ezek lehessenek „páncélnak”, hogy a nők minél megalázóbb helyzetbe kerüljenek! Ennyi erővel valamelyik nő itt azt kérhetné, hogy a fiúk csak herevédőben járjanak mindenhol, mellesleg ez nem is javaslat, hanem csak egy éretlen, taknyos kölyök fölösleges szájassága, aki azt hiszi, hogy mindenki fogyatékos csicska, és ő a nagymenő, csak mert itt van és kész. - nehogy már ez a kis pelenkás mondja meg, hogy mi, nagy szintűek mit csináljunk és mit nem! Remélem a ninjalány fogja, és kihajítja innen ezt az embernek csúfolt férget, de Aincrad szélére! Mégis hogy jutott a szervező eszébe meghívni őt?! Ha ennyire akar pucérkodó lányokat látni, akkor takarodjon egy szexoldalra, amint kijutottunk innen! Ezek után leültem, és vártam, hogy a többi lány mit fog reagálni rá. Biztosan nem fognak pozitívan reagálni rá, és azok sem, akiknek valamelyik lány fiúja.

_________________
[Event] Konferencia - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Event] Konferencia - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Szomb. Jún. 14 2014, 13:34

-Utoljára hívom fel a figyelmét Hölgyem, hogy csillapodjék. A fiatalúr kérése bár valóban nem tűnik releváns témának az eddigiekhez képest, azonban megindokolta a javaslatát. Ha ellenezni kívánja azt megteheti a helyénvaló módon is, amiképpen Chancery kisasszony is kifejtette a nemtetszését, bár a személye negatív példaként való felhozatala... nos mindenesetre érdekes módja az önkritikának. Még egy ilyen kirohanás és kénytelen leszek kivezettetni. Utolsó figyelmeztetés volt.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Danee Szomb. Jún. 14 2014, 14:39

- Támogatom! - emeltem fel lazán a kezemet, de ezúttal nem éreztem szükségét, annak hogy az indokláshoz fel is álljak ületemből
Enheriel stílusán kiakadt a kedves szervező, és már kivezettetéssel fenyegetőzött, amit finoman megmosolyogtam. Az ex-céhvezérem stílusa már csak ilyen, vagy megszokod vagy megszöksz a közeléből. De úgy éreztem itt most viccesen jött volna ki az utóbbi, ha a "házigazda" hagyja el sietve a termet, csak mert nem tudja már tolerálni az ilyen szintű megnyilvánulásait
- Ami azt illeti, kedves Ryuu... Ryuu, ugye? Nos, az felvetésed úgy hiszem többünk számára se éri el igazán azt az ingerküszöböt, amiért összegyűltünk, és valóban nem múlnak rajta életek, de! -
kicsit mozgolódtam a székemen, megigazítottam a párnát alattam, mert már kezdett nyomni, a többiek meg csak had várjanak a folytatásra
- Hol is tartottam? Ja igen, szóval, igazából ez csak megközelítés kérdése. Úgy gondolom hogy kulturális hatása nagyon is lenne ha efféle változások kerülnének bevezetésre, hiszen az egyénre van bízva mit visel, így mint új divatirányzat szabta viseleteknek is nyilván meglennének a követői, ezért nem hiszem hogy jó megközelítés az, ha kötelezőnek hisszük az újonnan elérhetővé tett páncélzatok viselését
Nagy levegő, közben az tárolóból előhalásztam egy whiskys poharat, lögyböltem bele valami áttetsző italt, nem sokat, de azt egy húzásra el is tüntettem. Krákogás, szájtörlés, folytatás:
- Másrészt a SAO nem egy teljesen hiteles szimulátor, és itt most a páncélok által fedett és védett testrészekre gondolok. Teljesen mindegy, hogy csak egy mellvért van rajtam, akkor is számítani fog a védőértéke, ha netalán tán alatta ér egy csúnya vágás, így aztán nem látom értelmét a konvencionális teljes testet fedő vértek egyeduralmának, mikor legtöbbünk már biztosan látott korábbi videójátékos korszakából különféle lehetetlen vérteket, legyen az rövidnadrág, bikini-felső kombináció és társai. Nem kezdenék felsorolásba, mert vége-hossza nem lenne. Szóval támogatom, sok sikert az ötletedhez Ryuu.... -san! - emeltem poharamat felé üdvözlés és bátorításképpen

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jún. 18 2014, 15:10

Egyre többször kezdem azt érezni, hogy elvesztettem a fonalat, mert nem figyelek eléggé. Máshol járnak a gondolataim, egyelőre feleslegesnek bizonyult a jelenlétem. Néha csak az zökkent vissza a konferencia ütemébe, ha valaki kikel magából és a ceremóniamester meginti emiatt. Hogy ez zavar-e? Engem csöppet sem. Lehet, hogy mások elvárják tőlem, mint céhvezértől, hogy velős gondolatokat hallassak, elmés felvetéseket tegyek és rettentő okosan érveljek, de nem ezért vagyok itt. Csak bevégzem a feladatom, amiért jelen kell lennem: képviselni a céhem és tenni a dolgom, amit megkövetel a pozícióm.
A limonádémmal hátradőlve kényelmesebb pozícióba vágom magam és kivételesen próbálok koncentrálni a sárga indikátoros fiú felvetésére. Mindezt csak azért, mert más az indikátora színe. Hogy "rasszista" volnék? Ugyan, most nem erről van szó. Egyszerűen csak nem idevaló a fiú. Értem ezt úgy, hogy szemmel láthatólag kezdő játékos - ehhez még a képességemet sem kell alkalmaznom - és a stílusa megmagyarázza, hogy miért sárgult be. Bajkeverő.
- Komolyan ez a legnagyobb problémád? - Vetem oda Ryuunak kelletlenül. Az eddigi felvetésekben is voltak furcsaságok, de a felvetőik legalább a közösség és a túlélés előrelendítéséért szólaltak fel, nem holmi divatolás végett. - Egyébként csak hogy hozzátegyek valamit a felvetéshez: Tapasztaltabb kovácsoktól lehet egyedi küllemű felszereléseket kérni. Persze a fémpáncél attól még fémpáncél marad, de lehet némi sajátos dizájnt, színt alakítani rajtuk. S hadd szabadjon megjegyeznem Chan, hogy ma is csinos vagy! - biccentek oda a felszólalásom végén a lánykának.
Danee támogató hozzászólásán meg sem lepődöm, mint ahogy a lányok tiltakozásán sem. Ami azt illeti szívesen legeltetném én is a szememet a szebbik nemen, de én sem örülnék neki, ha a párocskám többet mutatna meg magából, mint amennyit illene. Az iszapbirkózáson így is átesett a ló túloldalára facepalm
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Kincaid Szer. Jún. 18 2014, 22:21

Mondanám, hogy velős védőbeszéddel készültem Ryuu érveinek alátámasztására, de ugyan már, ki a fene lenne akkora barom, hogy így vágná maga alatt a fát? Eszem ágában sem volt bármit is hozzátenni a kialakult „vitához”. Hívhatjuk egyáltalán vitának? Becézzük mondjuk… Nem is tudom. A fröcsögés talán túl erős kifejezés. És a szinonima szótáram jelen pillanatban nem is dobott fel több találatot a fejemben, így mégis, maradjunk csak annál, hogy fröcsögés. Igen, ez jó lesz – bólintottam elégedetten magamban.
Be kell vallanom: hazudtam. Nem egészen igaz az, hogy nem akartam semmit mondani a nagyérdeműnek a témával kapcsolatban. A személyes részét most hagyjuk is – hiszen magam is egyébként női karakter bőrébe bújva flangálnék, minél minimálisabb minikben. Éljen az alliteráció csodás irodalmi eszköze! Viszont ha már egyszer KA ellehetetlenítette a nemváltás egyezményes intézményét, akkor vessünk fátylat a múltra, és…
Egyetértek Anattal! Kár több szót pocsékolni a témára, komoly időbeosztással élő céhvezérek is ülnek közöttünk. Ne raboljuk egymás és a saját időnket. Lépjünk tovább, ha van erre mód! – Egy köszönöm még igazán odaférhetett volna a végére, de túlságosan felpaprikázott állapotban voltam ahhoz, hogy ilyesmikre energiát fecséreljek. Sok megrovás lett már kiosztva, igazán nem osztott, ha sárga lapot kapok én is. Persze kívánta a halál, hogy strófa legyen a neve mellett – félve pislantottam a ninjalány irányába –, de ami elhangzott, azt már nem lehetett visszaszívni. Ilyen alapon pedig nincs visszaút.
Finoman közelebb hajoltam Ryuuhoz, ajkam majdnem a füléhez ért, ha partner volt a sugdolózásban. Egyetlen szót mondtam, de olyan halkan, hogy meleg leheletem cirógassa a fülét.
Barom… – A szemébe néztem, önmagammal kapcsolatban teljes elégedettséggel bólintottam hozzá, mintegy megerősítésképpen, majd kényelmesen visszadőltem a székembe.

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Szer. Jún. 18 2014, 22:29

-Amennyiben úgy kívánják, Kincaid úrfi javaslatára megszavazhatjuk, hogy ugorjuk a témát. Emelje fel a kezét aki támogatja a javaslatot.
(Az előbbiekben alkalmazott PM-es módszer.)
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Noxy Csüt. Jún. 19 2014, 12:33

Feltettem a mancsomat két alkalommal. Egyszer azért, hogy hozzátegyek egy-két szót ennek az idegesítő küllemű kölyöknek a perverz látókörű javaslatára. Másodszor pedig a szervezőnk és Kinkaid javaslatát, miszerint ugorjuk a témát, kézemeléssel fejeztem ki egyetértésemet irántuk. De persze előbb jöjjön az a pár szó, mert ugye ez a két kézemelés mégsem egy időben történt.
- Hmmm... elnézést kérek, még emelhetnék egy-két szót a... szépen megfontolt javaslathoz? - ha igen, akkor nekiesek - Kedves Ryuu. Azt örömmel hallom, mint nő, hogy egy bizonyos szinten mennyire kedveled a hölgyeket és az ők idomaikat, amit a természet adatik meg nekik (*szarkasztikus és gúnyos, mégis ártatlan megjegyzés*). Azonban sajnos ez ellen tiltakoznom is kell, mint nő. Egyrészt azért, mert teljesen felesleges javaslat mindenféle szabadidős szép ruha és kedvükért egyedileg elkészített ruhák mellett. Másrészt ezzel valamennyi feminizmus elvet követő hölgyet igencsak megsértenél, illetve megsértenél. Harmadrészt meg hadd kérdezzem meg, hogy miért annyira fontos, hogy a nők falatnyi ruhákban járkáljanak Aincradban vagy a valóságban? Talán mert úgy szebbnek tűnhetnek? Pedig vannak ugyanolyan csinos zárt ruhák is - Aztán mosolyogva végig mutattam magamon, ki éppen a céhe egyenruháját viseli. - Nos, nem vagyok egy tündéri bálkirálynő, de azért ez is egy igen nőies, csinos öltözék ám. Majd a konferencia után megbeszéljük, kinek mennyire tetszik... na de mellőzük a céhes egyenruhát. Még egyszer szólva ellenzem a javaslatot, valamint támogatom Kincaid javaslatát, hogy inkább lépjünk tovább és halljuk a következő javaslatot.
És pont akkor, ahogy a konferencia szervezője is szavazásra szólít fel minket, felteszem a kezem, és már alig várom, hogy a többiek is megszavazzák a téma elhanyagolását. Ha jól láttam, Kin odahajolt a kölyökhöz, és súghatott neki valamit. Talán leszólta, vagy valami. Ha kicsivel kevesebb lenne az önfegyelmem, legszívesebben a konferencia után legszívesebben megmondanám a fiúnak, hogy jobban teszi, ha elbújik valamerre, mert ha ez a dolog kiszivárog, akkor Aincrad valamennyi büszke női lakója addig fogja kergetni, amíg lehetőségük nem adódik rá, hogy ledobhassák Aincrad széléről, amíg még nincs körülötte védőpajzs (hacsak el nem lesz fogadva ez a javaslat Kayaba által).

//Bocsi, nem tudtam ezt kihagyni XD Azért ment a pü ^^" //

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Vas. Jún. 22 2014, 18:13

A vezető megvonta a vállát, majd gyorsan végigtekintett a felemelt kezeken, majd végén Judyn "nyugtatta" meg a tekintetét.
-Hölgyem, ha a téma átugrását támogatja, akkor kérem ne intézzen további kérdéseket Ryuu úrfi felé, mert ennek semmi értelme nincsen. A megfelelő számú szavazat beérkezte miatt a témát átugorjuk. A következő Kincaid úrfi, aki igen nagy változtatásokat kíván eszközölni. Kérem fejtse ki a javaslatát.
Int a fiú felé, majd hátradől a székében.

Az ügymenetet meggyorsítjuk, ezentúl egy hetesek a körök.
Következő határidő: június 29.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Kincaid Kedd Jún. 24 2014, 19:46

Az, hogy ezek a változások mekkorák is, ne feszegessük. Szerintem szó sincs arról, hogy túl nagy változást ajánlanék. A dolog… Egyszerű. Hány éve vagyunk itt? Lassan kettő is lesz. És hányadik szint főboss-sza van éppen terítéken? A húszast sem értük még el. Egy dologban biztos vagyok: minden csak egyre nehezebb és nehezebb lesz. Nem fogunk gyorsan haladni. Gyakran ráununk majd erre a játékra. És az nem vicces, hiszen jelen pillanatban ez az életünk. Ott van… Enheriel, igaz? Enhi felvetése. Szabad, igaz? Enhi, rendben. Enhi felvetése. Mit látunk abból, ha valaki „kilép” a játékból? Hogy meghalt. Számunkra. Nem tudunk többé kapcsolatba lépni vele, nem érjük el, nem reagál. Számunkra halott. Pedig mi ez? Egy játék! Ilyen szinten élünk mi már itt. A külvilág? Ahol az igazi testünk van? Azt sem tudjuk, hogy nem szarkofágokban fekszünk-e otthon. Rokonaink élnek-e még? Nincs háború? Egyáltalán: élünk mi még? Vagy rég levették rólunk a sisakot, és nincs is hova visszatérnünk?
Ha ez show? Játék a túlélésért. A hozzánk tartozók fizethetnek azért, hogy lássák, hol tartunk, életben vagyunk-e még. Szurkolhatnak nekünk. Vásárolhatnak szerencserátát nekünk! Kinek nem múlott már pillanatokon az utolsó néhány életpontja? Mi van, ha ez olyan dolog volt, amit megvettek nekünk? Mi van, ha kint alkudnak ránk? Ki éli meg a holnapot? Ki viszi be az utolsó találatot a következő bosson? Ugyan már… Ne mondjátok, hogy nem gondoltatok ilyesmire!
De már két éve vagyunk itt. A húszas szinten sem. És ha egyre nehezebb lesz, akkor még ötször ennyi időre minimum szükségünk lesz. Tíz év. Ez a legkevesebb. Érdekelni fog bárkit ez a show még tíz évig? Nem mondanak le rólunk a rokonaink? Ugyan már, benned élne a remény tíz évig, hogy a gyereked talán kijut egy játékból? Most komolyan, addigra már a testvéreid gyerekeivel fognak babázni. És nem téged pelenkáznak át ezredszer is. Tíz év múlva már nem is vár minket test kint. Csak egy halom sorvadt izom és csont. Tíz év múlva már mi sem akarunk kijutni! Felejtsék el!
A javaslatom… Igen egyszerű. Szintugrások. Több exp. Gyorsabb fejlődés. Rohamosabb léptek.

Ennyit akartam. Köszönöm!

_________________
A D A T L A P  ll Nem én vagyok hűvös, Te vagy meleg. ll


pontozás:
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Kedd Jún. 24 2014, 20:24

A vezető továbbra is hátradőlve hallgatja a szavakat, majd teátrálisan széttárja a karját.
-Nos?
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Noxy Szer. Jún. 25 2014, 10:29

Szóval átugortuk a kis perverz barátunk javaslatát... és ha már átugrásról beszélünk, pont ez volt a téma Kincaid javaslatában. Több exp, gyorsabb fejlődés. Hmmm, talán nem is lenne olyan rossz ötlet és nagyon elgondolkoztatott. Ha csak itt tengődünk sokáig, ki tudja mi várhat ránk. Bár az is lehet, hogy itt már csak a tudatunk él csak, a testünk talán két év üres gyomor és ápolatlanság után akár meg is halhatott... talán az enyém még nem, hiszen offline idején ott voltak a nevelőszüleim, és gondoskodtak rólam, mint egy tetszhalott betegről.
Feltettem a kezem, és elmondtam röviden, tömören a véleményemet.
- Tisztelt jelenlévő hölgyek és urak. Azt hiszem érdemes volna támogatni a javaslatot, és ezt támogatom is. Nagyon lassan fejlődünk itt. Most kivételesen ehhez több hozzáfűznivalóm már nincsen.
Azzal visszaültem a székembe és vártam, hogy a többiek mit fognak ehhez a javaslathoz szólni. Nem mintha olyan gyorsan sietnék én vissza a valóságba, mert a magam módján szeretek itt lenni, de hiányoznak a nevelőszüleim és a kint maradt barátaim. De ha olyan gyorsan vissza is sietnék én a valóságba a gyorsfejlődés miatt, az egyetlen hátránya az lenne, hogy annál kevesebb időt tölthetnénk együtt Ozirisszel, bár nagy szerencse, hogy a valóságban jelenleg egy kontinensen élünk.
Csak tekintettel néztem végig a többieken, hogy megállapítsam az ők státuszukat.

Enheriel - Őt senki se várja odakint, idebent ott van neki Snowcat, aki valahogy mégsem jött el erre a konferenciára.
Ayani - Őt sem igazán várja senki a valóságba, de majdnem Enheriel régi szintjére zuhant azzal a sajnáltatással, hogy nincsenek szülei meg ilyenek. Nekem sincs, de nem kötöm senki orrára, mert ezzel még magamnak is fájdalmat okoznék, nemhogy kellemetlenséget másoknak.
Ryuu - Nem ismerem még a kisfiút.
Kincaid - Róla se tudok még semmit.
Anatole - Azt hiszem őt várják odahaza, bár Mirika miatt nem sietne. Kicsit jobban ki kéne építeni vele is a baráti viszonyt.
Danee - Talán a verekedős haverok.
Atoru - Sok mindenről beszéltünk, de erről még sose.
Chan - ismeretlen státusz.
RenAi - Az biztos, hogy a szülei várják odahaza, de ki tudja.

Nem tudhatom, mik vannak a háttérben és valójában mi a legtöbbjük státusza. Vannak, akik csak hazudnak, hogy ne legyen lelkileg kellemetlen itt lenniük, én is hazudok abban az egy dologban, hogy nem Noxia az igazi családi nevem, de erről egyedül csak Ozirisz és Yuichi (mikor együtt voltunk) tud, és mindketten megígérték, hogy nem mondják el senkinek, és én sem mondom el az ők titkaikat.
De a fenti gondolatok csak feltevések voltak magamnak. De mint mindig szoktam mondani: nem bízhatunk meg mindenkiben... de nem árt az összefogás, legyen hasonló vagy ellentétes személyiségek, vélemények és viszonyok.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Enheriel Szer. Jún. 25 2014, 11:19

A szervező rám szólt, hogy még egy ilyen, és kimehetek. Akkor küldje ki előbb ezt a taknyos kölyköt, azt csak az érdekli, hogy tegye tönkre mások idegrendszerét! De legalább a lovagnak, Kincaid-nak volt annyi esze, hogy javasolta az átugrását, ami meg is történt, mivel a lovag javaslata következett. A javaslata az volt, hogy több EXP, így gyorsabb fejlődés legyen, mert amit igen sötéten vázolt fel, lassan haladunk, és lehet, hogy már nincs testünk, amiben visszatérhetnénk, sőt, lehet már senki nem vár már minket, hanem lemondtak rólunk, sőt, lehet a legtöbben arra fogadnak, hogy ki éli meg a holnapot, ki viszi be a jelenlegi bossnak a kegyelemdöfést, stb. Lehet, nekem szerencsém van, mert a nevelő szüleim várnak rám, de az sem kizárt, hogy lemondtak rólam. Már az az elképzelhetetlen dolog is eszembe jutott, hogy az igazi szüleim kimentek japánba, és letépték rólam a sisakot bosszúból, hogy meghaljak, amiért embertelenségük miatt börtönbe kerültek, amiért szerintünk én vagyok egyedül a hibás. Ugyan már, lehet már megölték őket a börtönben, mert nem bírtak magukkal, ahogy ismerem őket. Judy már támogatja az ötletet, ami szerintem sem rossz, mert nem igen akarok 10 évig itt maradni. Bár fájni fog a szívem Snowcat miatt, mert ő meg Svájcban van, én meg Japánban, és sajnos a két ország nem egymás szomszédja. Remélem lesz majd módja, hogy vele éljem le az életem, ha a kedvesem is úgy akarja. Judy után én is feltettem a kezemet, és mikor szólítottak, elkezdtem a mondanivalómat.
- Támogatom. Így gyorsabban kiszabadulhatnak azok, akiket ott kint mégis várnak a családjaik, a barátaik, vagy éppen a szerelmük. Ennyi lenne nekem is a mondanivalóm, köszönöm.

_________________
[Event] Konferencia - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Event] Konferencia - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Chancery Szer. Jún. 25 2014, 13:10

"De én nem akarok kijutni."
Szokták mondani, hogy a gondolataink hangja egy élő emberéhez sem hasonlít, most én mégis kételkednék benne. Mert jól tudom, hogy ki is jutott eszembe, mikor ezek a szavak eszembe jutottak.
Álomkelő ezen a ponton megcirogatja farkával a lábamat. Talán ő is érzi, hogy a halál témája lassan kezd az agyamra menni a konferencián. Hanyadik téma is ez, ahol ez előjön? Akkor már inkább Ryuu páncéljairól akarok többet beszélni, csak ezt hagyjuk már...
Lehajtom a fejem, és ez a pozitúra egyre mélyebbre és mélyebbre kerül, ahogy hallgatom a szavait. Két évet már "elraboltak" tőlem, mit számít még nyolc?! Ezen kívül ha kijutok, csak ugyanott leszek. Nem lesz munkám, mert a SAO miatti idők után, a passzivitásra hivatkozva úgyse fognak felvenni sehova. Ez azt jelenti, hogy kénytelen leszek végleg elszakadni Jay-től. Sőt, talán már neki se lesz munkája, és valószínűleg nem is fogják visszavenni. Társadalmilag örökre kirekesztettek leszünk, a "nagy kockák", akik egy játékban éltek évekig, offline nélkül.
Itt viszont? Itt van Jay. Legalábbis úgy-ahogy. Igaz, hogy társadalmilag ugyanazt a helyet töltöm meg - tehát a büdös semmit -, de mégis jobban érzem magam itt. Érek valamit, még ha picit és csak magamnak is. Ez az egyetlen oszlop még, ami miatt nem vetettem le magam a szintről.
És akkor még ott vannak azok, akiknek tényleg semmijük odakint. Akiknek mindenük a játékban van.
Az a gondom Kincaid javaslatával, hogy egyetértek vele... meg nem is. Nekem tökéletes ez a tempó, és nem nagyon érdekel a kinti világ már. Az úgyis gonoszabb; tudom, meglepő, hogy erre gondolok azok után, amiket velem műveltek a társaim. Vagyis hogy mit nem műveltek...
Felemelem a kezem.
-Egyet értek, meg nem is. -mondom végül halkan. -Ki garantálja, hogy ha végigvisszük, mindenkinek ki kell lépnie? Miért ne maradhatnának azok, akik akarnak? Tudom, hogy ez kérdés, nem véleménynyilvánítás, de nekem erre külön véleményem nincs. Csak kérdéseim.
Pillantok fel végül. Valahogy nem érdekel, most mit fognak gondolni rólam a többiek; én nyíltan kimondom, hogy elsősorban azokat támogatom, akik nem akarnak kijutni, akik nem sietnek. Felőlem lehet annyi expé szorzó, amennyit akarnak, meg ugrálhatnak. Úgyis csak azért csinálják, hogy megint messze legyek a fronttól, nem igaz? Nem akarják, hogy ott legyek. Kincaid frontharcos... így biztos, hogy összebeszélt Anatole-val is. A harcosra pillantok, majd vissza az asztalra. Igazán mondhatják a szemembe is nyíltan, ha nem akarják, hogy ott legyek. Még egy csalódás ide vagy oda nem számít nekem. Már tönkre vagyok téve.
Érzem, hogy Álom véleményt formál... és sejtem is, hogy mit. Csak azért nem kapom meg üzenetét, mert tudja, mi az az illem, és a konferencián eldöntötte, hogy vagy mindenkihez fog szólni, vagy senkihez, ezt pedig csak nekem szánja. No, akkor majd odakint.
-Felőlem lehet, ha cserébe gondoltok azokra is, akiknek semmijük sincs odakint. Nem lehetetlen dolog, ismerek ilyen embert.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Ryuu Szer. Jún. 25 2014, 13:27

A javaslatom elsöprő győzelmet aratott. Már ha nevezhetjük annak, hogy elértem végre, hogy mindenki egyet értsen valamiben. Kivéve Daneet. Az egy perverz állat. >.> Meghökkenve néztem vissza rá, majd integettem neki kedvesen pohár alkohol híján, mikor felém bökött vele. Koccintani akar? Mire? Fúúú, ezzel a gyerekkel lehet akarok is még találkozni. Höhö Twisted Evil
Anatole, a nagy céhvezér komolyan gondolta mindent, s cak úgy mint mindenki más is, közölte a nagy kérdéseit felém. Akartam is meg nem is válaszolni rá, azonban ez nem egy párbeszéd ő és én köztem így inkább hagytam. Persze mondhattam volna, amit gondoltam is. Ez az egész időpocsékolás az én javaslatomnak van a legtöbb esélye is arra, hogy átmenjen Kayaba rostáján. Ahelyett, hogy meg akarnák váltani a saot, inkább tettek volna fel olyan javaslatokat, amivel az itt töltött idő kellemesebbé lesz. Vagy mittomén, de az előttem szólók egytől egyig ostobák. Rolling Eyes
Kin chan pedig meglepett, ahogy közel hajolt hozzám, de az az egy szó! Elvigyorodtam, majd a szemébe fúrva a sajátom megrántottam a vállam.
Kincaid szavai, felvetése, mint mindig, összeszedettek voltak. Ennyi, semmi több, s noha ez is olyan, mint a "mentsük meg a három farkú cickányokat" kérés KA felé, azért mégsem hurroghatom le. Hogy miért? Hát mert ez kivételesen tetszett is!
Nem volt semmi esélye, de sokkal több mint az előzőeknek, és még logikusan is érvelt.
Nem álltam fel, a menümben babrálva emeltem fel a kezem, majd lehívtam egy kis, szürke zacsit.
- Én is támogatom. Az előttem szóló meg egyszerűen csak jobban érzi magát itt, mint kint. - Nem néztem Chancherryre. gyávának, önzőnek tartottam. - Arról papolt, hogy meg kéne adni a lehetőséget a bent maradásra, miközben nincs meg a lehetőség a kijutásra!!! Érdekes... -
Nonszensz....
Azzal Kin chan felé fordultam és kivettem egy csokis puszedlit a zacskóból. - Tessék. x3 Add tovább. ^^ - És a kezébe nyomtam.

_________________
[Event] Konferencia - Page 3 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Szer. Jún. 25 2014, 13:42

A ninja bár nem moccant, de figyelme Ryuu felé irányult, amikor az matatni kezdett a menüjében. Amikor azonban kiderült, hogy csak süti, akkor újra alapállásba helyezte magát. A konferencia vezetője egy picit elgondolkodott, de a végén úgy döntött, hogy mégis megejti a helyesbítést.
-Ryuu úrfi! Annyiban kijavítanám, hogy a jelenlegi információik szerint megvan a lehetőség a kijutásra. Az, hogy önök milyen hatékonysággal élnek vele, már valóban egy másik kérdés, de a lehetőség adott.


/ Mivel Chan helyezkedik el a sorrendben a vezető mellett, így ő döntheti el, hogy megkínálja-e őt is a sütivel.  Very Happy  /
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Chancery Szer. Jún. 25 2014, 14:03

-És? Igen, én itt jobban érzem magam, mint kint. Szeretnék kijutni, de már most nem vár ott senki és semmi, akkor minek gürcöljek érte? Minek siessek? És ezzel egyébként sem vagyok egyedül.
Tisztában vagyok azzal, hogy mindenki csak egyszer szólalhat meg, most mégsem tudtam megállni. Nem érdekel, ha kikapok érte, nem érdekel, ha kidobnak, sőt, dobjanak. Már a második strigula arra vonatkozóan, hogy ez a kisfiú nem hogy tapasztalatlan és félreért mindent, de még egy baromarc is. Baromarcokkal pedig nem akarok egy légtérben lenni.
Majd nagy mosollya, ami közel sem nevezhető normálisnak, a vezetőnk felé bólintok. -És ad kettő. Már meg is van a válaszod. Egyébként is félreértettél. Én benne vagyok Kin javaslatában, felőlem fejlődhettek gyorsabban, én arra akartam választ kapni, hogy ha végigviszitek a játékot és kijuttok, Aincrad megmarad-e utána is, vagy tényleg véget ér a játék.
Nojó, talán rosszul fogalmazhattam az előbb ezek szerint... de tény; ez a téma engem frusztrál. Ryuu-kun is frusztrál, meg ez az egyértelmű kijelentése annak, hogy nem kellek a frontra a képességeink ellenére sem.
A zacskót először nem is értem, végül kiveszek belőle egy darabot, de egyenlőre nem eszek meg. Szótlanul nyújtom tovább a vezető felé, hogy körbe mehessen a zatyek, az én sütim pedig egyenlőre védelmet és biztonságot élvezve fekszik előttem az asztalon. A szavatossága még jó, nem fog elpixeleződni, addigra meg majd úgyis megeszem, de most még nem kívánom annyira. Nem nézek senkire, csak bámulom a sütit, és már bánom, hogy mégis eljöttem, valószínűleg Uta helyett. Elegem van az egészből,sikítva ki akarok menekülni innen. Én úgyse küldtem be javaslatot, ha pedig Uta megtette, én úgyse fogok tudni szólni róla. Egyáltalán minek vagyok itt, ha vagy nem hallgatnak a szavamra, vagy egyenesen lehurrogják? Pont, mint odakint.
Valójában talán nem is különbözik olyan sokban a két világ. Itt is utálva vagyok, kint is utálva vagyok.
Azt hiszem, a konferencia után véget vetek ennek az életnek... mert enyhén szólva is elegem van.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Silica Szer. Jún. 25 2014, 14:10

-Hölgyem, kérem! Ön nem küldött be javaslatot, de a jelenlévők bizonyára reagálni fognak a felvetésére, ha engedi őket szóhoz jutni. Kérem csillapodjék!
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Danee Szer. Jún. 25 2014, 15:14

Egy javaslat amit csak a hülye nem támogatna. Persze kérdés, hogy ha ilyen kézenfekvő lenne a dolog, akkor miért is nem került még bevezetésre, miért ilyen lassú még mindig a fejlődés. A legkeményebb mmorpg is amit ismerek négy-öt év alatt végig vihető max szintig, úgy hogy alig napi 4 órát öl bele az ember, mi viszont szinte a a nap felét fejlődéssel töltjük.
Szépek a tájak, üdítő a változatosság, de valljuk be: időnként nagyon idegesítő tud lenni, hogy nem a modern környezetemben élem a napjaim, hanem egy pixeles megkreált középkorra hajazó high fantasy környezetben, ami csak ideig-óráig köti le igazán a figyelmemet. Hol vannak a másik kedvenc zsáneremnek az elemei: epikus űrharcok, hatalmas, lenyűgöző, szemet gyönyörködtető vonalú űrhajókkal, humanoid forma robotokkal, vadászgépekkel, a Macrossom, a Gundamom?
Remek lenne ez az Aincrad, nem hiába léptünk be több mint tízezren már az első napon, de ki az az őrült, az a végletekig szenvedélybeteg, antiszociális otaku aki képes lenne élete hátralévő részét egyetlen egysíkú virtuális világban leélni, megfosztva magát minden más lehetőségtől, legyen az a valóság minden áldása és kihívása, vagy akár egy teljesen más vrmmorpg?
- Én is támogatom! Azt hiszem, nincs olyan érv, ami megállná a helyét a felvetés előnyeivel szemben. A játék befejezése és a kijutásunkat követő események azonban, úgy hiszem nem a mi kezünkben vannak. Lehet ezekkel kapcsolatban elméleteket gyártani, de nem feltétlenül működik odakint minden úgy, ahogy azt a józan ész diktálná. Ezzel nem fogunk tudni mit tenni. Csak reménykedhetünk, hogy várnak még ránk, hogy nem csak a tudatunk épp, és képesek leszünk még a valódi életre, amikor kijutunk.
- Én is szeretnék még visszanézni ide, találkozni veletek, de előbb szeretném visszakapni a szabadságomat, hogy akkor léphessek be és ki egy játékba, amikor kedvem tartja, s ne egy elmebeteg foglyaként kelljen kísérleti patkányt játszanom!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Atoru Szer. Jún. 25 2014, 21:01

Az előző, Ryuu által felvetett témához egy remek okom van, amiért nem szóltam hozzá.
Nem értek a nőkhöz.
Nem tudom, hogy mennyire látszik rajtam, hogy randik terén analfabéta vagyok, de szerintem az a tény, hogy továbbra sincs barátnőm, eléggé megerősíti a tényt. Így csak ültem, és figyeltem, ahogyan a többiek vitáznak a kérdésen. Az én meglátásom szerint kicsit sem volt meglepő, hogy a fiúk inkább pártolták, a lányok pedig ellenezték. Persze voltak kivételek. És jött a remek ötlet, ugorjuk a témát! Legszívesebben feltettem volna a kezem, de én úgy gondoltam, hogyha nem szóltam hozzá a témához, akkor a szavazati jog sem túl reális. De azzal is tisztában vagyok, hogy a többieknek más lenne a véleményük, hiszen mindnyájan kedvesek. Azok legalább is azok, akiket ismerek. Judy sem szólt egy rossz szót sem arra, hogy kiléptem a céhéből. Pedig lehet, hogy megérdemeltem volna egy dorgálást. Ebből is látszik,  hogy ő is megbocsájtó. A többiek is, mint Ayani és Danee is olyan, akikre egy rossz szavam nem lehet. Anatole, Kincaid és Chan pedig... őket nem ismerem eléggé ahhoz, hogy véleményt tudjak nyilvánítani, de eddig róluk is csak pozitív kép alakult ki, főleg, ha a Mafiára gondolok. Ilyenkor örülök,  hogy ismerhetek ilyen embereket.
Közben jött Kincaid javslata, ami egyszerű és nagyszerű volt. Gyorsabb fejlődés. Jobbat nem is kívánhatnánk! Ha prsze ki akarunk jutni. Én speciel jobban elvagyok idebent, főleg, mert tudok járni, de ez most más lapra tartozik. A többi játékost is szem előtt kell tartani, nem csak saját magamat.
- Támogatom az ötletet. - mondtam tömören.  Nem is nagyon szólaltam volna fel, hogyha nem vetődött  volna fel egy másik téma, Aincrad előmyei. És itt bizony kissé meglepődtem,  hogy több mindenkivel ülök egy hajóban, mint hittem volna.
- Aincrad nem csak a családtalanoknak nyújt, vagy nyújtott segítő kezet.  Testi fogyatékosoknak is segített, hiszen itt visszakaphatták elvesztett testrészüket.
- Azt pedig én is támogatom,  hogy Aincrad maradjon nyitva akkor is, hogyha végigvinnénk a játékot. Itt remek társaságra leltem én is, és a távolság sem akadály. - mondtam, és tényleg így gondoltam. Aincrad összehozza az embereket, aminek örülnünk kéne. De üröm az örömben az, hogy bevagyunk zárva. Ezért lenne majd jó, hogyha ki tudnánk jelentkezni. Akár még találkozókat is tarthatnánk. Csak azt nem tudom, hogy mit szólnának ahhoz, hogyha tolókocsiban jelennék meg. De ennyire még nem szabad elkalandoznom. Egyelőre meg kell maradnom annál a ténynél, hogy a többiek ki akarnak jutni. Ebben pedig én is támogatni akarom őket.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by RenAi Csüt. Jún. 26 2014, 08:48

Sok dolog történt hirtelen. A kisfiú valami értelmetlen ötletett hozott fel, ami az igazat megvallva megmosolyogtatott. Látszik kis tini korát éli, míg Danee le is csapott a dolgora. *Faceplam* Valahogy éreztem hogy ez lesz, nem is tudom honnan. Nos a lényeg hogy gyorsan átugrottuk a témát, bár ha még felvetésre kerül biztos válaszolok a sráckának márcsak a lányok nevében is. A következő felvetést feltevő Kin volt, az ötlete feletébb elgondolkodtatott, és bár én is rávágtam volna rögtön az igent, valami nem hagyott nyugodni. Míg tisztáztam magamban a dolgokat addig sorra érkeztek az igen válaszok, egyedül Chan válaszára kaptam fel a fejem. Bevallom nem ismerem a lányt, az egyik küldiben Kyubei megríggatta és még majdnem én lettem ÁK vacsorája, bár előtte az allstar eventen egész aranyosnak tűnt, most is hozta a formáját. Rápillantottam a lányra, de még nem szólaltam meg. Danee válasza hogy szívesen viszont látna itt minket is meglepett, hisz ebből egy erős talánnal merek következtetni hogy hasonló helyzetben lehet mint Chan. Majd mire felkeltem volna, addigra a kék hajú srác beelőzött. Kyubei kellemetlen ficánkolt, mikor megmoccantam, de amint érezte hogy felállok hogy felszólaljak, felpattant az asztalra és onnan kémlelte tovább az eseményeket.
- Bevallom elsőnek én is igennel szavaztam volna, de felvetült bennem egy gondolat… mármnt… hogy ha gyorsabban fejlődünk akkor hamarabb kinőjük a cuccainkat, amiket azért annyira gyorsan nem tudunk pótolni… szóval egy idő után gyengébbek lennénk mint ha az itemekkel együtt fejlődünk nem? Vagyis ez inkább kérdés, mintsem felvetés, olynokat kérdezek akik jártasabbak ennél. Hisz azt értem hogy több expet kapnánk a küzdőterek és küldetések után… de egy küldetés mindig lassabban zajlik le mint egy harc… szóval így nézve is vegyük át a dolgot. De ha nincs igazam vagy tévednék, akkor természetesen igen-el voksolok… és még valami. – Itt Chanra pillantottam.
- Ha kijutunk és van lehetőség, természetesen én is visszajárnék, hisz ahogy Kin is mondta, már itt éljük az életünket szinte… bár én inkáb… inkább valami hosszú nyaralásnak fogom fel, mintsem börtönnek, hisz így könnyebb számomra… de akivel itt jóban vagyok, természetesen kint is szívesen látnám, szívesen elmennék vele egy manga-caffe-ba, vagy vidámparkba vagy bárhova… - Felelem az itt lévőknek, de főként Can-nak és Ayaninak… legalábbis rájuk pillantottam.
- Hisz az itt történtek, akárhogy is nézzük összeköt minket, mindannyiunkat. – Tekintek körbe mindenkin.
- Azt hiszem ennyi..volt. – Majd leültem, miközben Kyubei egy nagyot ásítva lépdelt vissza az ölembe.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Konferencia - Page 3 Empty Re: [Event] Konferencia

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.