Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Muzsika

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 15 2014, 01:07

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Muzsika - Page 2 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Phobos Szomb. Szept. 20 2014, 13:07


A helyzettel kicsit sem volt megbarátkozva, mégis, valami olyan érzése támadt, mintha a válaszok a mocsaras részen túl vannak. Habár a köd oszladozott, az állatias hangú vadak rivalgása továbbra sem adott a fiúnak okot arra, hogy bízzon bennük - ki bízna egy lényben, ami az életére akar törni? Habár ő maga szövetséget kötött olyan teremtményekkel, melyek eleinte nem csak, hogy taszítóak voltak, de még a halálát is kívánták az emlékhiányos lovagnak. Fogalma sem volt arról, a sikeres vizsgák után miért is bízik meg, teljes szívből olyanokban, amik - jelen állapotában is - az épségét veszélyeztethetik. A fantom más volt - sokkal másabb, mint egy mob: gondolkodott, tanult, sőt, emóciók kifejezésére is hajlamosnak bizonyult. Nem vélte petnek sem, mert valamiben más volt, noha ennek igazára még ő sem jöhetett rá. Csak érezte a differenciát, akárcsak az emóció és az érzés között is meg tudta húzni a határvonalat. Most hirtelen nem oly régi emlékek kavarogtak Gilbert fejében, miképpen megismerkedett az első kiválasztottjával, hogyan ütközött meg vele, és mennyi mindent megtanult azóta róla, a többi genjuról, s - főleg - magáról. Ha volt valami, amit nem hiábavalónak nevezhetett, hát a ló és a többi másik társaságával töltött idő tökéletes például szolgált. Esetleg több emberség is szorult ezekbe, az élet utánzataiba - sokkal több, mint azt bárki gondolhatná…
Miképpen a barna íriszek sejtelmes csillogása ismeretlen gondolatok felé kalauzolták Gilbertet, óvatlannak bizonyult, a saját környezetét illetően. Hiába állt fent egy krízishelyzet, valami miatt figyelmetlenkedni kényszerült, és amikor már azon volt, hogy hátráljon, az egyik hófehér emberszabású, amit a rendszer csak Mocsári ogérnak titulált, mellen durrantotta egy sárból tapasztott golyóval. Pókerarcot vágott, miképpen két tenyérrel törölte le magáról a mocskot. Egyszerűen képtelen volt türtőztetni magát.
- Ez undorító! >.> - Igazából ő sem tudta, honnan jöhetett mindez, de nem is tartotta igazán fontosnak. Azt viszont igen, hogy ezeket a majmokat valakinek a helyükre kéne tennie. - Csak 10 HP-t szedett le. De annyi is bőven elég volt… - Megborzongott. - Nem tudom, hogy át tudnánk-e repülni. Megvan rá a mód, de az is kockázatos… szerintem. - Az ogrék felé sandított, éreztetvén velük neheztelését, aztán a fák lombjai felé bámult, persze csak azután, miután visszalépett a veszélyzónából. A világért sem akart újból saras lenni


Spoiler:

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Strea Hétf. Szept. 22 2014, 12:05


A mocsár elég sokáig elnyúlik és se fatörzs, se más egyéb tárgy nincsen, ami segítene nektek, ám ha tüzetesebben megnézitek a terepet, vagy rádobtok egy követ, rájöhettek, hogy a láp igenis átjárható süllyedés nélkül - csak meg kell találni a helyes ösvényt. Nagyjából olyan 8-10 méter lehet köztetek és a mobok között, akik - látva a reakciótokat - immáron még az eddiginél is lelkesebben gyúrják a sárgolyókat: három labda készül, rohamos tempóban. A többi ogre eleinte csak nézi társait, majd szemüket rátok emelik, ugrándozva, kezükkel kalimpálva hívják fel magukra a figyelmet. A második egyed kezét ökölbe téve emeli azt vízszintesen, az ötödik ujjait összezárva és tenyerét kinyújtva, élével fölfelé jelez, a harmadik pedig röhög, s közben mintha azt mutogatná, mennyire rosszul játszotok: hüvelykujját lefelé fordítva, ökölbe tett kézzel. Időközben pedig a sárgolyók bevetésre készek...

Az átláthatóság kedvéért rajzoltam egy térképet, a reagjaitokban majd betű-számmal hivatkozzatok a mezőre, ahová léptek. Játszunk kicsit :3

Térkép:

Dobások:

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Muzsika - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Saya Hétf. Okt. 13 2014, 13:41

Nyáá, nekem ez nagyon nem tetszik pale
Mármint, én nem szeretem a mocsarakat, mert olyan fúj meg undi, meg koszos, tönkre fog menni a szép fehér ruhácskám ˇ^ˇ  Ezek az ogrék sem tetszenek, mert dobálnak, és ha nem sikerül kikerülnöm, akkor aztán moshatok. Jó, tudom, hogy nem kell, mert ez digitális és hamar le fog bomlani meg minden, de amíg ott van, addig csúnya és fúj.
Anat is látni, hogy nem tudja, mit kéne csinálni, mert hát ez elég ingoványos, és a cipőcskémet sem akarom bekoszolni, szóval én inkább oda lépnék, ahova biztos lehet. De mondjuk én vagyok a legkönnyebb hármunk közül, tehát ha én lépek, akkor én süllyedek a legkisebb mértékben, igaz? O.o Akkor mennem kéne. De nincs kedvem .-.
~Az Istenit... na add ide!~
Hugi úgy terít be, mint valami víz a halat és már hátul is vagyok, mert már nem én mozgok, hanem ő. Vagyis már a szemem is vörös, mint neki. Kicsit próbálgatja a kezeimet, hogy megy-e, és megy, mert elvigyorodik és előveszi az íját.
~Íjászok vagyunk, távolsági harcosok. Elvileg innen is el kell tudnom találni azokat a mocskokat.~
Oké, én bízom benned Rolling Eyes
Felhúzza a nyilat és megcélozza vele az első ogrét, lehetőleg még mielőtt dobna, majd mikor biztos a dolgában, elengedi az ideget és nézi, ahogy száll a nyíl. Sajnos itt nem vagyunk olyan gyorsak, hogy Legolas módra többet is ki tudjon lőni Sad még építenem kell a Gyorsaságomra Sad
~Na, így szárazak vagyunk, egyenlőre, és ugrálni sem kell. Legalábbis remélem. Anaték meg vagy megvárják, amíg leszedem őket, vagy megindulnak, de akkor ne ugorjanak a nyilaim elé.~
Nyugi, okosak, nem fognak :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 13 2014, 13:41

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Muzsika - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Strea Pént. Okt. 17 2014, 13:54


Saya nyila távolságban elérte a mobokat, ám azok röhögve kerülték ki, ajándékul pedig mindhárman kaptok egy-egy sárgolyót, 10-10hp sebződéssel együtt (+-felszerelés). (Hogy hova csattan, azt most még eldönthetitek :3 )
Az ogrék továbbra is ugyanazt csinálják, amit eddig.

(1/5) Saya: 100+85 -- (10%)
(0/6) Anat: 225+79 -- (10%)
(0/6) Raven: 205+100 -- (-2D ha van P) Előző sebződést is 8nak vettem a pajzs miatt.

Dobások:

Akár jöhet Raven is, a sorrendnek mostmár úgyis annyi…
Szólimit 100 szó.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Muzsika - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Okt. 24 2014, 13:28

Mindig elgondolkozom azon, hogy az emberek mit miért tesznek. aztán persze újból és újból emlékeztetnem kell magamat, hogy a mobok nem úgy működnek, mint az emberek. A quest szerint arra vannak programozva, hogy ha közeledünk, akkor automatikusan megtámadjanak. Nincs mód támadásra és indokokat is kár keresni. Persze ha nagyon akarnám, akkor mondhatnám azt, hogy betolakodtunk a territóriumukra. Na és hogy miért nem próbálok indokot keresni arra, hogy mégis mi a csudáért akarunk átjutni ezen a mocsáron és miért nem hagyjuk inkább békén ezeket a jetiizéket? Roppant egyszerű a válasz. Mert ez egy queeeest! S mint ilyen, a lényege, hogy legyőzzük a mobokat, exp-t szerezzünk és végigjárjuk a küldetés állomásait, hogy a végén fény derüljön a küldi lényegére és jutalmakkal megtömve érkezzünk haza. S így ezt végiggondolva a fehér hajú nő, a kotta és a hangfelvevő kristály mind csak a quest részei voltak, az indító elemek. Valszeg akkor aktiváltuk a küldit, mikor elindítottuk a felvevő kristályt, csak ezt a rendszer nem jelezte egy felugró üzivel. Egyre ritkábban jelzi Razz Akkor lehet, hogy ez nem egy rendszer adta küldi, hanem a fehér hajú nő nem NJK, hanem valós játékos és ez az ő rejtélyes küldije. De a küldi az küldi, én pedig fejleszteni karom magam, ehhez pedig az kell, hogy átjussunk ezen az átkozott mocsáron >.> Meg is van magyarázva, tessék ˇ^ˇ
Miután rendbe tettem a fejemben a gondolatokat, ideje a feladatra koncentrálni. Ugyanis amíg én elbóbiskoltam gondolataim tengerén, addig elkezdtek záporozni bennünket a sárgolyók. Remek -.-
- 10 hp, értem. Nem sok, de nem is kevés. Főleg, hogy ez csak a dobásuk, ki tudja mekkora az ütésük. - Elhúzom a számat, bár az is meglehet, hogy az ütőerejük is ugyanakkora. Persze ki tudja hányan vannak... - Milyen lehetőségre gondolsz, Gilbert? Képesség? Kristály? - Arra gondolni sem akarok, hogy megpróbáljam átdobni őket. Sosem tettem még ilyen módon próbára a súlyemelésem, ötletem sincs adott súlyokat milyen messzire tudok röpíteni és nem is áll szándékomban ezt először a társaimon tesztelni. Viszont csak akad itt a környéken valami mozdítható. - Áhh, bakker! Meg is van! Csak ki kell döntenünk egy fát és azon át tudunk jutni! - El is kezdem keresni a mocsár partján a legvastagabb, legmagasabb, legstabilabbnak tűnő fát, hogy hármas súlyemelésemmel nekiesve félig kidönthessem és a mocsár fölött hidat képezhessek belőle. // Sekélyebb szélére döntöm a fát, ha ilyen nincs konkrétan és muszáj választani, akkor az 1. oszlopba döntöm a fát.//

Ha nem jön be a kidöntött fa módszer:
Azonban még ez sem bizonyul elégnek az átkeléshez. Mérgemben dobbantok egyet, aztán lassan kapcsolok... - Ez mégsem jött be... - Valamire azért jó volt ez az egész. A lápon át lehet kelni, csak meg kell találni a megfelelő ösvényt. Egy ösvényt, amire a mocsárba lassan süppedő fa adta a felismerést. Amíg ezen ügyködök, addig kapok a combomra egy szépen placcsanó sárgolyót és a többieket sem kímélik a mobok. Fene. Kitépek egy jóval kisebb, úgy másfél méteres fát és a hónom alá fogva töfködöm meg a lápot, ezzel megkeresve a legstabilabbnak tűnő pontot. //Arra a kockára lépek, ahol a legkevésbé süpped be a piszkafám Razz //
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Strea Hétf. Okt. 27 2014, 13:09


Anat ki tudja dönteni a fát, természetesen, és még arra is van elég ideje, hogy elkezdjen átfutni rajta. A fa azonban útközben elpixeleződik alatta, így beleesik a mocsárba, derékig xP A moboknak a harcos mutatványától pedig csak még ennél is jobb kedvük lesz, vígan gyúrják az újabb adagot, mindenki kap egyet. A maradék három ogre a lovagot nézi meredten, egy pillanatra megállnak a mozgásban, majd újra elkezdenek mutogatni, ugyanazt, amit eddig is.

(1/5) Saya: 100+75 -- (10%)
(0/6) Anat: 225+69 -- (10%) /1C/
(0/6) Raven: 205+92 -- (-2D ha van P)

Dobások:

Rav jön.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Muzsika - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Phobos Kedd Okt. 28 2014, 08:59


- Nem sok, de ha ezek még egyszer besároznak... No - És jött is a következő adag /o\ Az egyetlen dolog, amit mindenképpen el akart kerülni, hát az a kosz. Undorító... >.> Saya felé pillantva aggódni kezdett a lánykáért, de szemlátomást jól boldogult.
- Hát, éppenséggel átrepülhetnénk a láp felett, ha sikerülne bekapcsolnom. De nem tudom, hogy a túlsúly miatt egyszerre mennyit bírna el. scratch - Anat már be is dobta magát... szó szerint. Újabb adag latyak... Még ha eleinte nem is érezte biztosra, a fiú megpróbálkozott az oroszlánját magához szólítani.
Ha sikerül, a szóban forgó Sándor körkörös ívet téve, egyre alacsonyabb magasságban szállingózik a levegőben, majd a fiú mellett telepedik le, fogát villogtatva, grimaszolva.
Legénybúcsú nem is lehetne sárdagonyázós fight nélkül, Gilbert Rolling Eyes
- Kuss, és szedd már ki. -.- És Sayát is vidd.
Ha nem sikerül, a fiú - vállat vonva - indul meg a mocsár másik szélén. Hátha a rusnya majmok egyszerre csak irányba tudnak figyelni. /o/


//Képipróba, siker esetén a Sándor felkapja Sayát, kihúzza Anatot (ha karik nem ellenkeznek) a mocsárból. Ha sikertelen, az utolsó sor mentén indulok meg.//


A hozzászólást Raven összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 28 2014, 11:18-kor.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 28 2014, 08:59

The member 'Raven' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Muzsika - Page 2 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Strea Kedd Okt. 28 2014, 12:00


Képesség sikerül, Sanyi megjelenik, és mivel Ravennek van súlyemelése, így elbírja Sayát és még Anatot is ki tudja húzni a mocsárból. ( Szerencsére Sad ) Közben a három bombázó ogre nem lankadnak, ám a másik három elhúzza a száját és legyintenek, hiszen láthatóan senkit nem izgat, mit mutogatnak, nem figyel rájuk senki. No

(1/5) Saya: 100+63 -- (10%) /1C felett/
(2/6) Anat: 225+57 -- (10%) /1C felett/
(1/6) Raven: 205+84 -- (-2D ha van P) /parton/

Dobások:

Saya jön.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Muzsika - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Strea Pént. Okt. 31 2014, 12:30


Először csak a szemetek sarkából láthatjátok, pár fehér tincs libben, s a lány már húzódik is vissza az egyik fa mögé. Majd előlép, kezében a két kristállyal, amit otthagytatok neki. Bizony visszament a kertbe, s utána rögtön utánatok eredt, szemeiben aggodalmat fedezhettek fel. Nem szól egy szót sem, csak szomorúan megrázza a fejét, és félénken lép Ravenhez – az egyetlen személyhez, aki épp nincs a levegőben. Némán néz rá, majd gyengén megfogja a fiú karját, és visszafele húzza, minthacsak azt akarná mondani, hogy forduljatok vissza. Akárhogy is próbálkoztok, nem fogtok kihúzni belőle semmit, s lány a város felé veszi útját, ha követitek, úgy a teleportkapu előtt, ha nem mentek vissza vele, úgy még a helyszínen adja vissza nektek az aktiválatlan hangrögzítő kristályt. Ezek után pedig enyhén, szomorúan megrázza a fejét, végignéz rajtatok, majd elköszönésképp meghajol, és eltűnik.

Ezt most itten lezárom. Egyikteknek a régi karijellem kijátszása miatt nehézkes, másikótok meg olyannyira unja, hogy ezt nem volt rest a szemembe is mondani, szóval úgy vagyok vele, hogy én nem fogok semmit sem erőltetni. Amúgyis a mesélő van a játékosok szórakoztatásáért, és nem fordítva. Smile Szal ez van, elhúzódott, ha ezen kívül volt vele más gond is, az építő jellegű kritikákat szívesen fogadom.
Több mesélés már nem lesz, erre még reagáljatok, ha akartok. Határidő egy hét, ha előbb írtok, előbb lesz zárás is. Sayának köszönöm az aktív részvételt. ^^

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Muzsika - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 02 2014, 22:41

//Úgy játszom ki, hogy Sándor nem át, hanem visszahoz.//

Hát ez rohadt undorító! De komolyan! Hát nem beleesek ebbe a trutyiba? Ráadásul pofával bele a mocsárba, sőt, derékig elsüppedek ebbe a förtelembe. Úgy pixeleződött el alattam a fa, mintha csak hungarocellből lett volna. Hát mi ez már? A jetiogreizék meg csak vihognak rajtam, remek >.<
Az, hogy pontosan mi zajlik mögöttem, arról fogalma sincs, csupán annyit érzékelek, hogy a mutyi folyik be a páncélomba, a gatyámba, én meg menten elhányom magam a bűztől, ráadásul újabb galacsinokkal próbálnak megdobálni, a mobok meg össze-vissza mutogatnak a kezükkel mindenféle jeleket, amiket pláne ebben a helyzetben csöppet sem tudok értelmezni. Próbálok valami szilárdabb pontot keresni, hátha abba megkapaszkodva ki tudom cuppantani magamat, de nem sok sikerrel járok, a lábaimat mázsás súlyokkal leterheltnek érzem. Aztán valami a vállamba csimpaszkodik, amitől menten a gatyámba csinálok - nem mintha a sok trutyi közepette feltűnne (már ha lenne kaki Razz) - aztán ez az ismeretlen lény egyszer csak kihúz a mocsárból. Wow! O.O \o/
Ez a fantasztikus lény, akit minden bizonnyal Gilbert hívott segítségül, mint egy patrónus, úgy mentett ki a szorult helyzetből. Ahogy földet érek, négykézláb görnyedve próbálok erőt venni magamon és jó nagyot sóhajtozok, hogy ne hányjam el magam. Legördítem a menümet és sebtiben tisztává varázsolom az öltözékemet, mert enélkül menten kiszaladok a világból undoromban.
Mire összeszedem magam, arra eszmélek, hogy egy fehér hajú nő - feltehetőleg pont az, akit Saya emlegetett, ezért a kislány reakcióit fürkészem, hátha felismeri - nonverbális kommunikációt folytat Ravennel és próbálja a fiút visszatartani attól, hogy egyenesen az ogrék markába belefussunk. Ez a lány tuti néma, máskülönben miért nem szólal meg? Sőt, akkor nem egy kottát hagyott volna ott nálunk, meg egy aktiválatlan hangfelvevő kristályt. De akkor ki figyelmeztetett korábban bennünket a mocsárra? Mégsem ő volt? Mindez kezd nagyon kusza lenni. O.o
Miután szépen letisztázzuk magunkat és kellő távolságba kerültünk az ogrék lőtávolságától, próbálom szóra bírni a lányt, de mind hiába. Bármennyire is mutogatok kézzel-lábbal, nemcsak hogy nem beszél, de még activity-ül sem tud :/ Fene. Ahogy elindul a város felé, azt javaslom a többieknek, hogy biztos ami biztos, kísérjük el. Egyrészt hátha megtudunk róla mégis valami többet, másrészt meg nehogy most meg éppen ő fusson bele egy másik mocsárba vagy mobba tökegyedül. Annyi óvintézkedést azért teszek, hogy kirakok egy táblát rajta ezzel a felirattal "Vigyázz, mocsári ogrék!"
Azonban csupán addig jutunk el a történetszálban, hogy a teleportkapunál elköszön a lány, visszaadja a kristályunkat, majd már ott sincs. Hát ez így elég fura volt. Mindenesetre nem látom értelmét annak, hogy visszamenjünk az ogrékkal hógolyózni, a hátam közepére sem kívánom azt a mocsárt. Annál egy sokkal jobb öletem támad. - Nem tudom ti hogy vagytok vele srácok, de én elég koszosnak érzem magam. Onsen? Jó lenne kiáztatni magunkat és pancsolni egy kicsit a forró vízben Razz
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Phobos Hétf. Nov. 03 2014, 16:25


Sándor nem habozott: a földtől elrugaszkodva újból a magasban termett, hogy a lehető legkisebb erőfeszítéssel átjutassa a fiú céhtársait a láp túlsó oldalára. A megdöbbenésre (már ha volt) az oroszlán kaján vigyorral felelt, miközben különösebb megerőltetés híján kihúzta Anatot a lápból. Fura mód Gilbert úgy érezte, mintha ő maga segítette volna ki céhvezérét a szorult helyzetből. Nem tapasztalta a húzódzkodás utáni fáradtságot, leszámítva egy enyhe kis zsibbadást. A súlyemelése nem engedhette, hogy ennyitől kifulladjon. Miközben az oroszlán a rá szabott feladatát végezte és puttonyra kapva próbálta a két társat biztonságos helyre juttatni, a lovag undorodva mosta le magáról a maradék latyakot. Fejét megrázva vetette hátra szemébe lógó haját, míg lábával erőteljeseket dobbantva verte le a cipőjére tapadt, maradék sarat.
Magában motyogva átkozta mind a majomrémeket, mind a mocsarat, miközben minden áron meg akart szabadulni az őt bemocskoló szennytől. Ahogyan kezéről épp lepucolta az utolsó darab sárcsomókat, a szolid érintésre a fiú nem tudott nem figyelni a hallgatag lányra. Eleinte csak a fa mögött megbújva látta, de Gilbert el volt foglalva a tagjait fedő sár letakarításával. Az idegen gyöngéd rántásával a szóban forgó fiú együtt mozdult, s ő furcsálló gyanakvással fürkészte az ismeretlen lány tekintetét. Bár nem tudta hová tenni és megmagyarázni a lány rejtélyes szomorúságát, tudta, hogy jószándékból, semmint rossz célokért küldött a triónak figyelmeztető jeleket - már ha az unisex hang egyáltalán őhozzá tartozott. A fiú fejében kérdőjelek sorakoztak.
Miután az oroszlán végrehajtotta mentési akcióját, látván a fiúhoz közeledő ismeretlent, kérését megtagadva visszatért idézője mellé, társait gyöngéden letéve, majd a lovag képességét megszűntetve eltűnt. Az idegen egy szót sem szólt, de még Anatole kezdeményezésére sem reagált. Megindult, majd az utóbb említett céhvezér tanácsára követték a misztikus lányt. Volt benne valami szépség, báj, ami felkeltette a fiú figyelmét. Mivel nem ismerte, nem szimpatizálhatott vele, de rokonszenve okán megigézte Gilbertet. A lány távozott, miután visszaadta a kristályt. A fiú kiüresedett tekintettel, hosszasan maga elé bámult, míg Anat ki nem zökkentette - számára - furcsa állapotából. Az érzés ismerős volt, de nem tudta hova tenni azt. Sok megválaszolatlan kérdés lebegett Gilbert elméjében, ám sejtette, hogy a lány távozásával a válaszok is köddé foszlottak. Ha nem később, akkor sosem fogja lerántani a leplet erről az egészről. A fiú igazán örült volna, hogyha legalább a lány elmondja, miért járt a Limen kertjében. Még a legkevesebbel is beért, de a minimumtól is meg lett fosztva. Vállat vonva, félmosollyal ocsúdott föl a kudarcból.
- Én benne vagyok. Végre megszabadulhatok ettől a sok trutyitól… - felelte kissé elhadarva, majd Sayára nézett. - Mit szólsz hozzá, picur?

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Saya Kedd Nov. 04 2014, 22:52

~Chh, a francba. Na add ide, majd én leszedem őket.~
De... itt a Raven is... mi van, ha meglát? pale
~Tojok rá! Utálom ezt a mocsarat, utálom ezeket az ogrekat, és menjünk már tovább!~
Oké-oké. Lehunyom a szemem, de azért figyelek rá, hogy fogjam rendesen az íjam, nehogy a földre essen és a Raven észrevegye, hogy valami megváltozik. Az Anat már ismeri, meg mivel ő is azt mondta, hogy tartsam titokban, nem hiszem, hogy ő el fog engem árulni, ha meglátja a Hugit a szemeimben. Szóval hagyom, hogy a Hugi jöjjön és megint legyen az a bizsergető érzés a fejemben, hogy mintha ilyen pici csápokkal tapogatná végig az agyam és lassan úrrá lenne mindenemen.
Mikor ezzel kész van, kinyitja a szemünket és látom, hogy az Anat közben kidöntött egy fát és épp megpróbál átmászni rajta. Ezen ő is elmosolyodik és hallom a gondolataiban, hogy jó ötletnek tartja, már rakja is a következő nyilat az idegre, de miközben becéloz egy ogrét, a fa eltűnik és az Anat toccsan egyet. Juj...
-Fjáj.... ._. -fintorog a Hugi is és lenéz a szép fehér ruhácskámra, ami már sáros Sad  Mondjuk a papucsom már az volt eddig is, szóval majd le kell róla szedni, de ez tényleg fjáj.
Mondjuk én még a sárral vagyok elfoglalva, mikor a Hugi a Ravenre néz. Ne már, miért nézel oda? Nehogy meglássa, hogy vörösek a szemeim ;_;
~Valami mással van elfoglalva, és kíváncsi vagyok, hogy mivel.~
Mondjuk nem várunk sokat, mert kiderül, hogy mire. Ezdejó \o/ Repülő oroszlán *.*  Szeretem az oroszlánokat, mert én is voltam már az egy darabig. :3
Mondjuk a hugi az nem pattog úgy, ahogy én szoktam, pedig kéne, nehogy gyanús legyen Razz
-Hú, hú, ez de cuki, ezen fogunk utazni?
Ehrm... Hugi, ennél unottabb hangot nem tudsz megütni? mattaku
~Most mi van? Engem nem izgat a dolog... ._.~
Ajj, de akkor is, kicsit több lelkesedéssel légyszí, nem akarok lebukni miattad.
Hugi ismét másfelé néz, ami jó, mert így a Raven nem veheti észre a változást... még jobban. És... jaj, ez a hölgy o/ Ő mondjuk nem pattog tőle annyira, mint én fejben, csak nézi őt kifejezéstelen arccal, ahogy közelít felénk és a Ravennel izé... testdiskurál. Le sem veszi a szemünket a hölgyről, majd mikor egyértelmű, hogy mit akar, a Sándor meg letett minket, kicsit közelebb húzódik az Anathoz és lehunyja a szemem. Ne már, én még nézni akajom!
~Gyere előre. Vége a harcnak, nekem már itt nincs dolgom.~
Jaaa, értem, oké! Igyekszem is, ahogy tudok, csak ez nekem mindig olyan fura, mert hát én nem ilyen vagyok, hogy mindig hátul vagyok, és akkor ezért húzódott az Anathoz, hogy ha dőlnék, akkor oda dőljek hozzá és ne legyen nagyon feltűnő a váltás. De most jól csinálom nem nagyon dőlök, max annyira, hogy mintha picit rosszul lépnék és azt javítom, szóval tudjátok :3  Addigra már a fiúk is döntésre jutottak, hogy menjünk haza, meg onsenbe o/
-Menjünkmenjünkmenjünk! -pattogok tapsikolva o/
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Strea Csüt. Nov. 06 2014, 21:14


Aktivitási bónuszt értelemszerűen csak Saya kap, a sima mob felfedezéséért viszont mindenki megkapja a plusz aranyat. A küldi félbehagyására, nyögvenyelősségére és a többszöri figyelmeztetésekre tekintettel csak fele jártasság jár. Én sem így akartam, de erre egyszerűen nem adhatok annyit, mint egy teljes, befejezett küldetésre. :/ Sorry .__.

Exp és arany:

Anat: 103 exp, 140 arany + 330 arany képesség miatt
Raven: 103 exp, 140 arany
Saya: 133 exp, 170 arany

Jártasságok:

Anat: tárgyat nem találtál. Ingyen dobhatsz egy tárgy infót, az első kockánál egyet levonva, a többinél kettőt.
Saya: ingyen dobhatsz egy tárgy infót, a dobott értékből mindegyik kockánál le kell vonni kettőt.

Anat: 14 szint érclátásra, 10db T4-es érc, 1db T4es páncélrecept
Raven:  14 szint növénylátásra, 10db T1-es növény, 1db T2-es potirecept
Saya: 14 szint a látásokra, 10-10db T2-es érc és növény

Céhbónuszok: Artes bankba megy 225 arany

Anat, Esu, Jun: 36 exp
Saya: 37 exp
Alex: 3 exp
Raven: 22 exp

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Küldetés] Muzsika - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 06 2014, 22:02

Saya: Érclátás (T2): 100 -> 114, 2 Fémkő 3 Vastag Bőr 2 Tömény Rubin 3 Acél
Növénylátás (T2): 100 -> 114, 1 Vastag Tövisgyökér 4 Faeno Ág 1 Nihil Levél 4 Óriás Pitypang

Anatole Saito: Páncélkészítés (T4): Orichalcum Tömény Páncél Recept
Érclátás (T4): 320 -> 334, 5 Fekete Holdkő 2 Pikkely 2 Orichalcum 1 Platinum

Raven: Potion/Méregfőzés (T2): Páncélbőr Potion Recept
Növénylátás: 63 -> 77, 2 Kis Tövisgyökér 2 Faeno Levél 1 Barna Gomba 2 Tövisgyökér 3 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Muzsika - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Muzsika

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.