Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A medve és a szűz

+3
Ryuu
Maci
Silica
7 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Silica Vas. Aug. 03 2014, 22:52

Maci2 úgy tűnik teljesen a bizalmába fogadta Teddyt, a szavai hallatán örömködve ugrálja körül, és mindenhova követi, jobbra is, majd balra is, majd közben arra is rájön, hogy Maci most ért medvéül, tehát ha úgy szól hozzá, akkor nem kell suttognia, így hát gyorsan beszélni is kezd, hogy kielégítse Maci információéhségét.
-Húúúú! Te nagyon okos vagy Maci, én a nyomokra nem is gondoltam, mert azt hittem, hogy majd jönnek értem… és jöttek is… de te vagy az aki leginkább jött. A kastélyban meg… volt pihe-puha ágyikóm, ami sokkal pihe-puhább volt mint itt mondjuk bármelyik levélkupac, és volt aki hozta nekem innen az erdőről a málnát olyan dobozokban, és akkor majdnem olyan friss volt, mint így a bokorról, de csak majdnem, mert ezért is jöttünk ki ide, hogy frissen is egyek, mert ha ugyanolyan friss lenne, akkor ki sem jöttünk volna, és akkor el sem tévedek…
Hirtelen felhúzza az orrát, és megsuhintja mancsával az egyik közeli bokrot.
-A málna tehet mindenről!
De ezután a rövid megtorpanás után már rendületlenül folytatja útját Maci mellett… bár azért egyszer odasúgja, egy kis félelemmel a hangjában.
-Tényleg bántani fognak minket Maci-sensei, ha odaérünk a városhoz?
Azonban ha sem Maci nem torpan meg, sem az emberek nem bírják megállásra, akkor a nyomok -amiknek most érdekes módon szaguk is van, így még könnyebb követni-, visszavezetnek az erdő széléhez, egészen a védett terület határáig, ahol Maci (egyedül csak ő látja így) meg is látja a falat a fák közül, ami most furcsán vibrál, pedig ilyet eddig soha nem csinált…

Határidő: Augusztus 10.
Ryutoshi 750 szóval pótolhat.


A hozzászólást Silica összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 10 2014, 13:09-kor.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Maci Vas. Aug. 10 2014, 10:57

Valamiért tök mókás volt így menni. Én voltam a nagy erős maci aki védi a kicsi és esetlen bocsot aki kiskutya módjára követ mindenhova. Talán most kellene megtanulnom rendes medveként élni. Már lenne egy tanítványom is. Minden esetre tovább ignoráltam az embereket és követtem a nyomokat közben Teddy2-vel beszélgettem.
- Én okos? *.* - Csillan fel a szemem. Még soha nem mondta senki, hogy okos vagyok. Persze mindig is tudtam, hogy kumagánnyomozónak születtem de kell a megerősítés. Most bebizonyítom, hogy igenis okos vagyok!
-Uh-uh… mást is hoznak a málnán kívül. Mondjuk almát vagy szőlőt? A szőlőt úgy is etetik meg veled, hogy aranyos cselédlányok föléd tartsák a fürtöt miközben két másik hatalmas levelekkel legyezget? – Egyből el is képzeltem, hogy én ott fekszem a pihe puha párnán és a lányok engem legyeznek. Még külön a senpai-nak is lenne egy mini párnája és őt is legyeznék. Ahogy elkezdtem követni a nyomokat egész közelhajoltam a földhöz és szaglászni kezdtem mint egy vadászkopó. Volt szaga így még könnyebb volt az egészet követni egész az erdő végéi ahol most egy furcsa fal vibrál.
- Ez mikor jöttem nem volt itt. – Jegyzem meg. Óvatosan közelítem meg a falat. Rácsapok a mancsommal és várom mi történik. Lehet már ezzel meg akarnak akadályozni? Már megint nem tudom mitévő legyek. Szomorúan huppantam le a földre és a fejemet ráztam.
- Pedig már azt hittem végre haza tudlak vinni. – Pityeredem el. Tanácstalanul ücsörögtem ott. Most mégis mi tévő legyek? Menjek vissza? Vagy próbáljam meg a másik irányt? Mit tegyek?


_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Ryuu Vas. Aug. 10 2014, 13:02

- Na! - És megveregettem a hátát a pirinek játékosan. - Úgy látszik van esze az egyiküknek! ^^ - Úgy örültem ennek a "fejleménynek", mintha nem is tudom, megtalálták volna a rák ellenszerét, én meg a végső stádiumban vagyok. Vagy valami ilyesmi. x3 A lényeg, hogy legalább az egyiküknek van gógyija, amit használni is képes. Így nem vagyok egyedül ezzel a konok, csökönyös szamárral. Ott volt a város fala. Pont ugyanúgy terült el a tájon mint eddig, a Mackótetsvér meg biztosan rájött, hogy mekkora pácban van! x3 Hát aztán! De az a fekete pixeltömeg csak ledobta magát és ennyi. Mellé "vágódtam" én is. Ott ültünk a kilátást bámulva. Én, az oriás mob, és egy kis bocs. A pet! - Hát ennyi? Idáig tartott az elhatározásod? o.O - Meredtem rá kis várakozás után a mobra. - Akkor már el is mehetsz, ha nem vagy képes segíteni a kis medvének. Vagy elfogadhatod a segítségem. - Jahp. Muszáj lesz neki, vagy jobban mondva, nekem lenne muszáj kicsikarnom ezt belőle. De csak észre veszi, hogy egyedül nem fog menni! Vegye észre, még akkor is, ha menne neki egyedül is! Megnéztem a menümet, hogy hová is kell vinnem a bocsot. - Én tudom, hol van az idomárkája. Ő kérte a segítségem. Azt hiszem akár ki is hagyhatjuk a várost. Megkerüljük. - Ezzel fel is álltam. Elég volt a nézelődésből, ám várva az igenlő (!) választ, néztem   ~ még mindig fel ~ a medvére. Haaahhhh, mennyivel jobb lenne, ha nem ezen a túlméretezett mobon keresztül kellene megközelítenem azt a kisebbet! -.-

Hátrafelé meg nem is néztem már. Ha nem jön az a pipogya britt majmoló majom, akkor nem jön. Annál jobb nekem. Úgy látszik annak nem volt elég esze, hogy átlássa nagyságom. x3 Ide én kellek! x3

_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Ryutoshi Kurasai Vas. Aug. 10 2014, 20:02

A fiú válaszára kissé felhúzom a szemöldököm. Nem éppen úgy tűnt, mint aki nagyon az a típus, aki rendesen befejez dolgokat, bár lehet tévedtem első megítélésre, viszont a helyzeten nem változtat. Egyik csapatnak fel kell oszolnia, vagy segítenie a másikat, különben nem lesz jó vége. Tantalosz is a fiú felvetését erősítette meg. Társamra pillantok, és megcsóválom ma fejemet.
- Egy a feladat, más a vég. Hacsak nem szerzünk még egy bocsot a küldetés egyik részét elbuktuk, ugyanis ha egyikünk, azaz vagy mi, vagy az úrfi – mutatok a narancsindikátorosra – visszaviszi a feladónak, a másik fél nem tudja teljesíteni a küldetést, ugyanis a medvét a másik fél leszállította. Nem tudom mennyire érthető ez úrfi.
Bár jobban örültem volna, ha a betolakodót eltávolítjuk köreinkből, inkább csak gyanakodva, méregetve követem őt, és a 2 medvét, illetve természetesen Tantalosz úrfit. Egy kis idő után azonban ahelyett, hogy továbbhaladtunk volna a medvék megtorpantak, és inkább visszafordultak arról amerről jöttünk. Tantaloszék eközben megpróbálták eltántorítani a fekete medvét a céljától. Némán hallgattam egy ideig, mielőtt én is felszólalnk.
- Ez nem teljesen igaz. Nem 100%-os az esélye a támadásnak, azonban amint a városba érünk az utunk ígyis-úgyis kettéválik. – ha Tanatalosz, vagy valaki rákérdez, hozzáteszem, ha nem, akkor nem folytatom – Ne feledkezzenek el a védett területek előnyéről. A városok területére nem léphetnek be mobok, csakis kizárólag petek, meg Játékosok, illetve természetesen az NJK-k. Namár most úgy vélem eme medve. – intek most a feketeindikátoros felé – Nem tartozik személyes véleményem szerint egyik említett kategóriába se, ugyanis fekete indikátor csak vad moboknak van. Bármennyire is tűnik szelídnek a drága barátunk, a város attól még nem fogja beengedni. Bár kitudja, azonban az eddigi tapasztalataim alapján én mégis így gondolom.
Végül is nekem nem gond a kis sétálás, csak gondoltam megemlítem a társaságnak, nehogy a végén még ebből legyenek majd a gondok, hogy senki nem szólt erről a medvének. Már ha bejuttatjuk a bocsot a mezőn belülre, a nagy medvével már nem lenne gondunk. Azonban ha lehet, nem fogok ilyen aljas módszerhez folyamodni, bár ha veszélyezteti a küldetést valamelyik bocs, akkor sajnos muszáj lesz, azonban mindaddig nem szeretnék bajt keverni, míg nem szükséges. Ahogy haladunk visszafelé amerről jöttünk egyre inkább kerültünk kifelé az erdősségből, ami veszélyeztette az út biztonságát. Hiába állítottam, hogy nem 100%-os a támadás esélye, sajnos elég magasak a találkozási arányok más játékosokkal tekintve, hogy ez az 1. szint, az az emelet, ahol a legtöbben fordulnak meg. Mióta elindultunk nem szereltem le a felszereléseimet, a pörölyöm a jobb kezemben, míg a pajzsomat a bal karommal tartom. A halk zörgés, mely lépteimkor megzördülő páncélzatom kelt, kissé zavaró lesz egy idő után, mely kissé gátolja a hallásomat. Hallgatózás, vagy bármiféle más jártasság nélkül elég problémás. Mindenesetre amint elérjük a falat a medve megtorpantja a sort, illetve a narancs indikátoros, máris át akarja venni a menet fölött az irányítást. Nincs az ínyemre, de sajnos nem akartam beleszólni, egyelőre kíváncsi vagyok, merre tartunk, majd ha odaérünk, a helyszínre megtudjuk az igazságot. Mindenesetre intek a fiúnak, hogy haladjunk tovább arra, amerre ő véli jónak, majd a Medve felé fordulok.
- Nincs sok választás.

_________________
Spoiler:
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Dec. 19.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Silica Vas. Aug. 10 2014, 23:27

Teddy2 vidáman bólogat Maci mellett, és lelkendezve brummog.
-Igen Maci-senpai, te nagyon okos vagy, hiszen már idáig is eljutottunk, és amíg egyedül voltam, addig nem jutottam el, tehát a te érdemed, mert nagyon okos vagy.És... és... van mindenféle gyümölcs, még füge is, ami nagyon finom, de levelek nincsenek, csak hatalmas legyezők... de biztos szereznek neked leveleket is, ha megkéred őket.
Amikor megálltok, akkor kíváncsian néz fel Macira, mert ő csak a sima városfalat látja, a vibrálást nem, azonban végighallgatva Ryutoshi elmélkedését, felgyúl a villanykörte a feje felett, és újra beszélni kezd.
-De hát haza tudsz vinni. Azért nem tudsz bemenni, mert mob vagy, én pedig pet. Csak az kell, hogy egy ember megszelídítsen, és akkor máris be fogsz tudni menni. Csak kérd meg valamelyiket, és biztosan segíteni fognak.
Mutat a követőik felé, majd kérlelő tekintettel néz feléjük, és mutogat Maci fekete indikátora felé.

Határidő: Augusztus 17.
Tantalosz 500 szóval pótolhat.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Maci Vas. Aug. 17 2014, 15:40

Ott ücsörögtem, szomorúan és csalódottan. Teddy2 ugyan megpróbált felvidítani és egy ötlettel is elő állt de… Nem tudom. Nem akarok az ő állatkájuk lenni. Én inkább akkor a senpai vagy Ai-chan petje vagy a királyi pet akarok lenni nem az övék. Ráadásul szinte amennyin vannak annyi félét beszélnek. Nem tudom bízhatok bennük. Pedig általában bízom az emberekben, de most. Most nem rólam van szó hanem Teddy2-ről. Szomorú vagyok azonban az egyik fiú igazat szólt. Elhatároztam magam! Hazaviszem Teddy2-őt bármi áron. Tehát tényleg azért nem mehetek be mert egy mob vagyok… Akkor nincs más választásom tényleg meg kell „szelídülnöm”. A kérdés csupán az, hogy kinek az állatkája legyek. Azt hiszem itt Teddy2 segítsége kell.
- Figyelj! – Fordulok oda macitestvéremhez. – Én nem tudok velük kumanukálni de te elvileg igen. Mind azt mondták ugyanaz a feladatuk de mástól kapták. Kérdezd meg, hogy kik és mit akartak teljesen pontosan és neked kell megmondanod, hogy kinek a petje legyek. Olyan kell akiről tudjuk, hogy mindketten megbízhatunk. – Azt hiszem ez az első, hogy felelősen gondolkodom. Furcsa érzés. Minden esetre most az a lényeg, hogy Teddy hazajusson. Nem szabad most feladni. Bízom benne, hogy Teddy2 képes helyes döntést hozni, vagy egyáltalán beszélni az emberekhez. Abban reménykedem, hogy abban amit ők mondanak Teddy2 majd felismeri melyik az ő gazdája és aszerint választ nekem gazdát. Jobb ötletem már tényleg nincs hacsak nem tudom megkerülni valami más módon a várost.
- Esetleg nem tudsz valami titkos bejáratról a városba? – Kérdezem meg tőle biztos ami biztos alapon.

_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Tantalosz Vas. Aug. 17 2014, 21:10

- Szerintem Ryutoshi úrfinak is ugyanúgy van esze. Suspect - osztom meg a véleményem narancs... barátunkkal? Lehet ezt a kölyköt barátnak nevezni? Először majdnem megöl, aztán meg jópofizik. Ezek a mai fiatalok...
No, nem mintha én olyan öreg lennék, de azért egy-kettő generációval felette vagyok. Vegyük úgy, hogy én az internetezők első,  míg ő a harmadik, vagy negyedik generáció tagja.  Emlékszem, amikor kis kölök koromban még kint játszottunk, bújócskáztunk, fogócskáztunk, és kidobóztunk. Aztán rátaláltunk a PlayStation-ök és a PC játékok világára. Milyen jó is volt! Szépen, lassan haladtunk egyre feljebb. Először csak Mario-val, vagy Sonic-kal játszottunk, aztán jött a Rayman, utána a Battlefield, Halo, és még sorolhatnám. A felnőttek bezzeg nem értettek egyet velünk. Mindig azt mondogatták, hogy nekik bizony sokat kellett dolgozniuk. Eljöttek az iskolából, lerakták a táskájukat, és már mentek is kapálni, vetni, vagy éppen aratni,  attólfügg, hogy melyik évszakban voltak. Játéknak pedig csuhéból készült babájuk volt, vagy pedig feltalálták magukat, és úgymond "szerepjátszottak". Játszottak papás-mamást, zenekarost, és ilyeneket. Télen pedig kijártak szánkózni a domboldalba -ami az én gyerekkoromra kicsit lekopott, az autók alatt - vagy éppen hógolyóztak, vagy hóvárat építettek. Erre persze mondhattuk volna, hogy "Az akkor volt, változnak az idők..." De mi még qzt a nevelést kaptuk, hogy tiszteljük az időseket, és ezért nem mertünk visszaszólni.
Az ábrándozásaimból Ryutoshi aggodalma hozott vissza az erdőbe, amit részben sajnáltam. De a kötelesség, az kötelesség.
- Ryutoshi úrfi, nem tudom, hogy mennyire emlékszik, de a báró uraság, csak annyit kért, hogy ezt a fenevadat, aki terrorizálja a falusiakat, öljük meg. Nos, én nem látok fenevadat. Csak nézzen rá erre a medvére! - mutatok beszédem tárgyára. - Maga szerint ez fenevad? Nevetséges. A kismackó pedig egy bizonyos Királykisasszony háziallata. És gondom, ha királykisasszony, akkor nem a báró lánya. Hanem mondjuk annak a bizonyos öregembernek a lánya,  akiről eme fiú beszélt. - intek narancssárga indikátoros ismerősünk felé.  - Szóval, lehet, hogyha egyenesen neki visszük el, akkor is megkapjuk a jutalmat. - végeztem a mondandómmal. Ennél logikusabban nem tudom előadni ezt a tervemet. Pedig ez pofonegyszerű,  nem értem, hogy hogyan nem esett le Ryutoshi úrfinak. Neutral
Talán erre mondják azt, hogy más felfogású. Mindegy is. Akármilyen felfogása legyen is, a tervem logikus. Egyedül azzal lehet gond, hogy a becsületünk lesz oda... De amúgy sem vagyunk lovaggá ütve - hivatalosan. Hm-hm... Pedig milyen szépen hangzana! Sir Tantalosz! Na jó,  annyira talán mégsem jó... De azért ennek a névnek is lenne egy ereje, hogy is mondjam... Úgy, mint a Teofil királynak. Hangozzon bármely furcsán ez a név, már magában a király jelző is tiszteletet parancsol. Persze nem tudom, hogy ez az egész dolog hogyan működne a játékosoknál, de a NPC-knél talán beválna.
Mondjuk a tervemben azt is sajnálom, hogy így nem találkozhatunk udvarhölgyekkel... Pedig érdekes lenne, annyi szent! De valamit valamiért.
Sőt, az is meglehet, hogy nem kapunk akkora jutalmat. Vagy pedig ezen a kölyön fog múlni, hogy kapunk-e. Hiszen a király őt kérte meg, és így övé a döntés joga is: Vagy bevallja, hogy segítettünk, vagy pedig azt mondja,hogy eddig észre sem vett minket, és csak úgy verődtünk hozzá a városban.
Tehát az egész küldetésünk egy olyan fiún múlik, aki éppen most ült le sziesztázni egy fekete indikátoros mob mellé.
Mondanom sem kell,  ez így eléggé kétséges kimenetelű küldetés lesz.
De aki nem mer, az sosem nyer.
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Ryuu Csüt. Aug. 21 2014, 18:24

- Szerintem Ryutoshi úrfinak is ugyanúgy van esze. -
- Pff... - Csak legyintettem. A nagy szőrös medve meg, hát nem úgy nézett ki mint aki hallgat ránk. Dumál össze vissza a másikkal, ha csak ugyan kommunikálnak, és nem egyszerűen hangeffektekkel kápráztatnak el minket a programozók. A másik gyerek kuka, ez a piri meg hegyi beszédeket tart. Untam! Untam az egészet a fenébe és az is megfordult a fejemben, hogy itt hagyom az összeset, had szenvedjenek. De ez egy küldetés! Suspect Az meg expvel és pénzel jár, így még kibírtam egy darabig.
- Jól mondja a piri. Smile És Ryuu. ^^ - Mutatkoztam be neki, ha még nem tettem volna. Jah igen, lehet hogy elvonta a figyelmem Kin chan. Vajon honnan tudhatott arról a lovagról ez a másik? o.O Veh kérdések kérdések és csak még több kérdések. Nem kellenek. >.> - Téged hogy hívnak, baj-társs? x) - Nyomtam meg közben jól hallhatóan a lényeget. ^^ - Az öreg király a megbízóm, biztosan oda tartozik a kis pet idomárja is. - A medvéhez fordultam. Utána még mindig el lehet vinni ennek a nagy mobnak a pixeleit, miután megkaptam a jutalmat. De, petként se lenne rossz. *.*
- Véleményem szerint csatlakozz hozzám medve san. A sárga indikátorom nem olyan jámbor, mint egy zöldinek, és így tartani fognak tőlem, de nem jön dühbe tőle senki, nem úgy mint egy vörösétől. Rolling Eyes -
Tiszta haszon vagyok. Cool Kell még más? Erős vagyok, jó az indikátorszínem, és a király a legjobb megbízó ever. x3 Fiorever ever \o/

_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Silica Csüt. Aug. 21 2014, 18:31

Teddy2 nagyon gondolkodik, hogy vajon tényleg olyan jó ötlet-e amit kitalált, de nem nagyon jutott sokra, csak szomorúan csóválta a fejét.
-Én nem bízom meg semelyikben...
Már éppen megszólalt volna, rászánva magát a beszédre, amikor azonban Ryuu felvetése megérkezett, és pont ugyanarra a következtetésre jutott, amire ők. Teddy2 felettébb megörült, elfelejtett minden veszedelmet, és odaszaladt a fiúhoz, majd megölelte, miközben hátrapislantott Macira.
-Ő legyen az!
Határidő: Augusztus 28.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Maci Csüt. Aug. 28 2014, 09:54

- Értem! – Csapok bele a mancsomba. Végre azt hiszem tényleg meg értettem mi is folyik itt. A három lovagnak egy szörnyet kell megölnie, egy nagy fenevadat még a másik fiúnak haza kell juttatnia teddy2-őt. Hogy én ezt, hogy nem láttam eddig? De… De… ha én nem vagyok a fenevad akkor kell lennie egy fenevadnak, mert én nem bántottam senkit de valaki igen aki már előttem is fenevad volt ezért küldték a lovagokat. Hacsak… wááá megint nem értem ezt az egészet. Valami nem hagy nyugodni de nem tudom mi.
- Várj egy picit Macikoma! – Szólok megint Teddy2-nek. – Nem mehetünk még vissza. Van egy fenevad ami bántja az embereket, nem hagyhatom, hogy valami bántsa őket hisz megígértem magamnak, hogy segítek az embereknek. – Hívom őt vissza a fiútól. Előbb el kell kergetnünk az igazi fenevadat. – Kérlek mond meg a fiúnak, hogy előbb a szörnyet kell megtalálnunk és utána segítünk neki visszavinni téged. – Kumárcsak annyit kellene kitalálni, hogyan beszéljek a többiekkel. A rajz nem jött be tehát… miért nem írok? Csapok a homlokomra. Ez valahogy meg sem fordult a kuma kobakomba. Így hát elkezdtem a földbe firkantani jó nagy betűkkel mit is akarok.
- Előbb segítek megtalálni a fenevadat mert nem én vagyok. Csak nem rég változtam ilyenné… - Nem írhatom, hogy aranyos maci voltam, az fura lenne… - előtte én is játékos voltam. – Ez megteszi. - Csak valamiért ilyen nagy és ijesztő medve lettem de ezek szerint tényleg van egy fenevad ami bánt másokat. Előbb őt kell megtalálni! – Igen, ez így megteszi! Viszont még egy utolsó pillantást vetettem Teddy2-re. - Ha akarsz elmedvehetsz a fiúval ő majd haza visz. De én nem hagyhatom, hogy más emberek veszélybe kerüljenek egy szörny miatt.

_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Tantalosz Szomb. Aug. 30 2014, 10:22

- Tehát Ryuu úrfi. Örvendek a találkozásnak. - nyújtom felé a kezemet, de félúton meggondolom magam és a karomat oldalamhoz csapva, meghajoltam. Hiába éltem Japánban három évet, hiába beszélem a nyelvet és gyakorlom a kultúrát, még mindig vannak berögzüléseim az azelőtti időkből. Hiába, van ami nem változik soha. És ez érdekes...
- Oh, pardon, milyen udvariatlan vagyok. Tantalosz volnék. - emeltem meg feléje a kalapom. Nem tudom, hogy Japánban ez mennyire szokás, de én kedvelem ezt a fajta köszönést. Van benne valami, ami a huszadik századra emlékeztet. Talán Charlie Chaplin. Hiszen tőle elégszer láthattuk ezeket a mozdulatokat.
Vajon Ryuu úrfi is ismeri? Nem vagyok benne biztos. A mai kölykök már nem repesnek annyira a régi dolgokért. Főleg nem olyanokért, amelyek akár száz évvel ez előtt készültek. Nem hiába, változnak az idők...
Viszont akár tud Chaplinről a fiú,  akár nem, az esze a helyén van.
- Tehát maga a király?  Akkor jól gondoltam, Ryutoshi úrfi! - fordulok a társam felé. Kezd összeállni a kép... Megvan a megbízó és megvan a medve is... De ez csak az egyik része a küldetésünknek. A másik rész szerint végeznünk kéne egy fenevaddal is. De ez Fenevad nélkül nehéz... Itt pedig nincs Fenevad... Igaz?
Ha jobban átgondolom... Nem fésültük át az egész erdőt. Csak addig haladtunk, amíg ezt a két medvét meg nem találtuk. És egyből azt hittük, hogy ez a medve lesz a szörnyeteg. Úgy tűnik az ember nem változik. Mindig előítéletes lesz, bármi legyen is.
Ennek a kölyöknek áldott logikája van. És ahogyan a szavakat csavarintja... Esélyünk sincs, minden neki kedvez. A feladatát is teljesítheti és ehhez még a segítségünk sem kell. Irigylem, amiért ilyen jól megy a sora. És még a bocsot is megnyerte magának... Ez már tényleg hihetetlen.  
Már éppen feladtam volna a reményt a jutalomra, mikor valami rendkívüli történt.  A nagyobb medve újból elkezdett rajzolni a földre. Legalábbis ezt gondoltam.  De a rajzok ismerősek lettek, kanák és kanjik alakját öltötték.
Ez a medve tud írni!
Ez a felfedezés meglepő volt. Ez a mob... fejlődik. Egyre többet tud meg a környezetéből. Ez ijesztő. De vajon mit írhatott?
Mikor megnéztem, megdöbbentem. Tehát a medve ért minket! Érti a nyelvünket! És le is írta, hogy miért. Hm... Tehát játékos volt? Érdekes... Vajon Kayaba Akihiko emlékekkel is el tudja látni az NPC-ket? És ha igen, akkor most is erről van szó? Ha igen, ha nem,  a medve koma azt mondta, hogy segít nekünk.  A segítség pedig mindig jól jön,  jöjjön bárkitől.
- Én segítek neked. Gondolom Ryuu úrfi biztonságban elviszi a bocsot, Ryutoshi úr pedig segít nekünk, nem igaz? - nézek a másik két játékosra. Így lenne logikus. Ryuu úrfi küldetése a bocs megmentéséről szól, míg a miénk a fenevad legyőzéséről. Úgy tűnik,  hogy itt elválnak útjaink...
Vagy mégsem?
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Ryuu Vas. Aug. 31 2014, 17:08

Örvend a piri a találkozásunknak. \o/ Ilyen se volt még, avagy de, csak az a furcsa, hogy egy piri öröme ennyire fel tud villanyozni. Razz Még nem látott olyat a világ, hogy egy piri kézfogását elkapja egy japán, és jó szorosan megrángassa, akarom mondani, megrázza. x3 Aztán ha meghajolt ha nem, vettem a kalaplevevős trükköt, mire csak sejtelmesen vigyorogtam. A kis bocs aztán valamit megdumálhatott a nagy boccsal, mert odafutott hozzám é s átölelt! LOL! Suspect Ez valami speciális támadás, vagy hihetek a szememnek? O.o
Azért teljesen természetesen viselkedtem. Úgyse tudtam volna kivédeni így egyelőre nem volt érteni foglalkoznom a fejleménnyel. Ha majd elpatkolok emiatt akkor elkönyvelhetem, hogy nem voltam elég gyors. Ezt pedig a rendszer számlájára lehet írni, nem az enyémre természetesen. Rolling Eyes - üdvözletem Tantalosz "úrfi" x3 - Ismételtem meg az általa használt furcsa amcsi jelzőt, csak remélhettem, hogy gúnyos próbált lenni és ezzel megsértettem. o.O A további beszélgetésbe egy időre kiiktattam magam. Nem voltam túl motivált arra, hogy újra elmagyarázzam azt amit már egyszer leszögeztem. De azért bólintottam a piri szavaira. "Igen. Maga a király." És valahogy egy sokkal felsőbbség-teljesebb állást vettem fel ezen közben.
A medve kanjik és kanák sorozata lassan értelmét nyerte én pedig bíztatón néztem fel a mobra, mint aki megdicsérni készül. - Ez igen kedves tőled Medve koma. A kis bocst viszont nem tehetjük ki a veszélynek. Én elmegyek vele az öreg királyhoz, és amint lehet csatlakozom hozzátok. Így megfelel? - Bíztatásképpen még egy újabb biccentés is kitellt tőlem, csak hogy minnél jobban megbízzanak bennem. Annak elenére, hoyg az elején a gyereket majdnem megöltem, ő volt az akit leginkább elkápráztattam a tudásommal és ezálltal magam mellé állítottam. Ez két dolgot jelentett. helyén van az esze és ha kicsit értelmesebb, legközelebb megpróbál kihasználni, mert hát az ember ilyen. Másrészről pedig azt is jelenti, hogy az ember jobban szereti azokat, akiknek értelmük van, mint azokat akiknek nagyszerű ideológiáik a szép új világról. Ez is emberi tulajdonság. Így hát ez a piri sem hazudtolta meg a fajtáját. x3 Rolling Eyes

_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Silica Vas. Aug. 31 2014, 21:30

Teddy2 csak elkerekedett szemekkel bámulta Macit, és most már szinte istenítette a tekintetével ezt a bátor hőst, aki lovagabb volt a lovagoknál, és önként akart visszamenni a veszedelembe. Nagyot bólintott, és már indult is volna vissza, amikor Maci elkezdett rajzolgatni a földre. Ez sokkal érdekesebb volt, mint protokolldroidot játszani, így hát el is felejtette a feladatát, és azt kezdte el bámulni… az azonban nem jelentett számára semmit, csak krikszkrakszokat, ami egyébként valamennyire igaz is volt, mert nagy macimancsokkal igencsak olvashatatlan volt az írás, mondhatni macikaparás, ám a többiek azért el tudták olvasni, ha nagyon megerőltették magukat. A turpisságot a két fiú beszédében azonban még ő, a kisebb maci is észrevette, és azonnal meg is osztotta felfedezését a nagyobb macival.
-Szerintem összejátszanak, és csak el akarnak tőled választani. Én mindenképpen veled szeretnék maradni, mert te vagy a legmacibb mind közül.
És magabiztosan oda is állt Maci mellé, jelezvén, hogy ő bizony egy tapodtat sem mozdul innen. Aki viszont szintén nem mozdult egy tapodtat sem, az Ryu úrfi volt. Ha így visszagondoltok, egy jó ideje nem mozgott, annyira nem, hogy mostanra teljesen eltűnt, mintha a föld nyelte volna el.

Ryutoshi kiesett a játékból.
Határidő: Augusztus 7.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Maci Hétf. Szept. 08 2014, 12:56

Hogy tényleg nem jutott kumakobakomba az, hogy leírjam mit akarok. Nem fér a fejembe… lehet pont azért mert nem fért a fejembe ez az ötlet mert nem fér a fejembe, hogy nem fér a fejembe… összezavarodtam. Minden esetre a két ember el tudja olvasni amit írok és ennek örülök. Azt mondták segítenek is meg minden. Az egyikük megígéri, hogy márpedig ő haza viszi Teddy2-őt a másik meg segít felkutatni azt a csúnya bestiát amiről azt hiszik, hogy én vagyok. A cselekmény adott már csak cselekedni kell. Ám viszont mikor Teddy2 oda jön hozzám, hogy ő nem akar elválni és szerintük összejátszanak és csak el akarnak választani gondolkodóba esem.
- Igazad lehet. Ez esetben viszont kettőnkre vár a feladat, hogy megoldjuk a feladatot! Először is meg kell keresnünk a bestiát ami fenyegeti az embereket. Utána pedig rá kell jönnünk, hogy miért lettem nagy gonosz medve! végül ha visszaváltoztam cukikumává akkor annyi a dolgom, hogy hazaviszlek és mindenki boldog lesz. – Vázolom fel a teendők listáját majd a mancsaimat kezdem el nézni. – Sokkal medverősebb vagyok így mint amúgy így előbb a szörnyet kell elintézni. majd azután vissza alakulni. Kihasználom azt a kumadotságot, hogy győzedelmeskedjek a rossz felett. – Emelem fel jó magasra a kezem. Aztán el is kezdek körmölni.
„Bocsi de úgy határoztunk Teddy2 velem marad még a helyzet meg nem oldódik” – Az üzenetben csak ennyi állt majd biccentettem Teddy2-őnek hogy induljunk. Bevetem minden tudásom! A nyomkövetésem is minden más képességem, hogy megtaláljam a szörnyet. Úgyhogy el is indultam, hogy átfésüljem az erdőt.

_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Ryuu Hétf. Szept. 08 2014, 16:54

Ez nem igaz! A két lovag csak, jah nem is, az egyikük eltűnt, de mikor? Suspect Most meg a másik sem akar megszólalni, vagy tőlem várja a csodát? Közben már-már örülnöm kéne, hogy megoldódik a dolog, de a kis medvebocs visszafut a nagyobbhoz. Azt hittem, hogy már vége a megpróbáltatásoknak, s noha nem mulattam olyan jól, de eddig legalább elüthettem a két tökfejen az unalmam. Azonban nem kívánkozom két pettel szócsatát vívni, amit mégis csak meg kell tennem. Kezd frusztrálni a kis szintem, bárcsak kapnék egy jobb felhívást valahol egy föntebbi szinten! :/
- Álljatok csak meg egy pillanatra! - Intettem a két Micimackó felé, és megingattam nagy búskomoran a fejem. Hagytam, hogy megálljanak, előtte nem beszéltem és semmi jelét nem is mutattam, hogy velük mennék.
Ha viszont úgy döntenének, hogy kihagynak a buliból, akkor csak egyetlen mondatot intéztem hozzájuk. - A kis medve életcsíkja így is sárgában van már. - Ha ez nem rázza fel a tök fejét a másiknak, akkor semmi sem, én nekem meg nem volt kedvem ölre menni egy benga "négerrel" xd Meg aztán mi értelme lett volna? Nincs segítségem. Az okosabb sajna piri, és első unalmamban alig hagytam életben. A másik meg felszívódott. Britt. Rolling Eyes Egyszóval nincs mit tennem a dolog ellen, vagy szorul abba a feketeségbe annyi ész, hogy megforduljon, vagy eluralta a sötétség, amin nem tudok segíteni. sok mindenen igen, de azon nem. Sajna. :/
Nem gondolhatja az a másik komolyan, hogy veszélybe visz egy olyan petet, akit meg kéne védeni minden áron! Ráadásul sebesült, amit neki köszönhetünk. Persze azt nem mondtam meg, hogy milyen képim van. ^^
Ha vége rám figyeltek és mutattak egy kis együttműködési szándékot, akkor bizony mosolyogva folytattam.
- Okés. Azt ajánlom, hogy ha nem akartok elválni egymástól, előbb menjünk el a királyhoz, és te medve koma... - Mutattam lágyan a feketére - mint a petem, leszel jelen. ^^ Utána minden simábban fog működni. - Hahhh ._.

_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Tantalosz Hétf. Szept. 08 2014, 22:08

Olybá tűnt, hogy minden rendben lesz. A sárga indikátoros Ryuu úrfi elviszi a kisebb medvét a királyhoz, míg én a nagyobb medvével elindulok a bestia megkeresésére.
De valaminek mindig történnie kell.
Ezt szinte már írásba foglalhatnák az alapvető törvények közé.  "Ha minden úgy alakul,  ahogyan szeretnéd, készülj arra, hogy valami történni fog." Bezzeg a tárgyakra már létezik egy ilyen törvény.  Ami elromolhat, az el is romlik. És most bizony a mi helyzetünk is "elromlott". Hogy miből jutottam erre a következtetésre? Erre nagyon egyszerű választ adnom.
Ott álltunk egy helyben.
Pedig már mindent elrendeztünk, a csapatokat is feloaztottuk. De a medvéknel hirtelen megbeszélnivalójuk támadt. Ez pedig azt jelentette, hogy valami gond akadt. Hiszen normális körülmények között meg lehetne beszélni az úton. Ha itt kell várakoznunk, akkor valami nincs rendben.  De mi lehet az? Tán az indikátorom karmazsinvöröse? Nem hinném. A medvekomának fekete indikátora van, így ez nem sokat ér. Akkir a kölyökkel lehet gond? Talán. Igaz, én sem bízom meg benne, de azt tudom, hogy helyén az esze és nem fog őrültséget csinálni. Legalábbis remélem.
Vagy más kivetnivalójuk akadt? Nem tudom mi járhat egy NPC agyában.
Viszont úgy tűnt,  hogy végre történik valami, mert a nagyobb medve elkezdett kanákat és kanjikat rajzolgatni a földbe. Tehát arra jutottak, hogy nem válnak el. Akkor most hogyan legyen? Kettő medvét elvinni a fenevadhoz és veszélyeztetni a kisebb medvét, talán nem egy okos gondolat. De a városba sem vihetjük be. Amiről úgy látszik, hogy Sárkány-san nem tud. Akkor magyarázzunk.
- Ryuu úrfi, nem hinném,  hogy be tudod vinni az NPC területre. Szerintem az már a Védett Terület része, ahova a mobok nem juthatnak be... De ehhez feltételeznünk kell, hogy a rendszer mobnak érzékeli... Hm... Egy próbát megér. - vallom be végül. Azonban ha nem sikerülne az akció... Akkor vagy kettéválunk, vagy pedig veszélyeztetjük a macit. Vagy pedig a medvék nem tartanak velünk a fenevadhoz. De ha nem engedik át, akkor hogyan visszük haza a bocsot? Hiszen nem akar tőle elválni. Ez bizony nehéz lesz. És Ryutoshi úrfi is eltűnt valahová. Előbb Kincaid úr, most ő. Ki lesz a következő?  Talán én? Vagy Ryuu úrfi? Vagy itt vége az ördögi körnek?
Áh! Túl sok dolgon töprengek egyszerre! Előbb derítsük ki, hogy bejutunk-e a Védett Zónába, aztán ráérek ezeken gondolkodni.
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Silica Szer. Szept. 10 2014, 10:48

Teddy2 csak ide-oda kapkodja a fejét a sok mindenki variációi között, majd Ryuu elméletére bólogat a legjobban, és Maci felé fordul.
-Ez lesz szerintem a legjobb ötlet Maci! Ha tényleg a petje leszel, akkor visszavihet minket a palotába, és ott majd szólok a gazdámnak, hogy vegyenek el tőle, ha esetleg nem akarna átadni, és onnantól kezdve örökkön örökké velem maradhatsz, és a királykisasszonnyal, és akkor mindenki boldog lesz, és még...
Azonban itt egy kicsit elakad, és gondolkodóba esik, majd most először Ryuuhoz intézi a szavait, és úgy, hogy a fiú is értse.
-De... te tudod egyáltalán, hogy hogyan lehet macit idomítani?

Határidő: Szeptember 14.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Maci Hétf. Szept. 15 2014, 18:44

És megint itt tartunk! Pedig reméltem, hogy még sem kell petnek lennem de végül csak addig érvelnek míg nem megint ide lyukadtunk ki. Ráadásul most már teddy2 is azt mondja, hogy legyek a fiú petje.
- De… de… - Próbálok valami ellenérvet felhozni de mind hiába. – Rendben! De biztos vagy benne, hogy a szolgálók… - Itt megakadtak medve ajkaim. Valami villogott a fejemben. Nem tudom mi… elfelejtettem… Szolgálók… szolgálók… ja igen! – Biztos vagy benne, hogy a szolgálók vagy a királykisasszony el tud majd venni tőle? – Kérdem tőle, de nem is ezt akartam. Valamiért villogtak a vész villogok… Jajj tudom már. – Várj! Elvileg van egy csomó cselédetek meg mindenféle alkalmazott a királyi udvarban? Akkor a király miért egy teljesen idegen fiút küldött ráadásul magában? Meg… meg itt van a bestia esete. Azt hiszem nem mehetsz haza! – Teddy kumagánnyomozó megoldotta az ügyet. –Nem nekem kellett volna ilyenné válnom hanem neked! A király nem akarja, hogy hazamenny csak én véletlen jöttem és helyetted én lettem a fenevad. – Bólogatok hevesen. – Minden egybevág. – Igen, teljesen össze állt a kép. A király, a vadászok, az hogy Teddy2-ért csak egy idegent küldött, csak arra nem számított, hogy én is megjelenek… Várjunk ez így nem jó. Hisz én nem véletlenül keveredtem az erdőbe. Engem ide hívtak! Méghozzá… Teddy2.
- Te vagy a fenevad! – Mutatok rá teljes Kumkagabiztossággal a medvére. – Átláttam gonosz terveden. Engem és a fiút akartad felhasználni, hogy bejuss a védett területen belülre! – Hogy én milyen macinteligens vagyok. ^^ - Azért hívtál ide, hogy átváltoztass ezé az izévé mert tudtad, hogy vadászokat küldenek rád de te felvetted a kisasszony petjének álcáját engem pedig szörnyé alakítottál, hogy majd a vadászok legyűrjenek téged pedig vissza visznek a királyságba. Hol van a valódi Teddy2? – Tökre ügyi vagyok, erre biztosan senki sem gondolt bounce

_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Tantalosz Csüt. Szept. 18 2014, 20:10

/elnézést a késésért.../

Mentünk volna. Erre a kicsi bocs elkezdett beszélni a nagyobbhoz – ha a brummogást beszédnek számítjuk.  És a kisbocs végül megszólalt, de a mi nyelvünkön. Ez… kicsit meglepett. Ha egészen eddig tudott beszélni a nyelvünkön, akkor mégis miért nem szólalt meg? Ezt meg fogom tőle kérdezni, de előtte a problémával kell foglalkozni, amit felvetett.
Azzal, hogy a nagy macit meg kell szelídíteni.
Már hallottam történeteket arról, hogy valaki megszelídített egy vad mobot, és a háziállata lett. De… Ez működik fekete indikátoros mobokkal is? Hiszen, ha nagyobb szintű a mob, akkor nehezebb elfogni is, legalábbis, a logika ezt diktálná. Ez pedig egy logikus játék, tehát így kell lennie. Ez nem jelent persze semmit, csak azt, hogy sokkal kisebb százalék esélyünk van arra, hogy sikerül. De vajon mennyire kicsi?
És egyáltalán hogyan csináljuk? Ha jól emlékszem, akkor én olyan esetről hallottam, amikor étellel sikerült a szelídítés. És milyen étellel csináljuk? Méz? Esetleg valamilyen málna, vagy szeder? Én mindkettőben kiegyeznék.
Vagy nyúljunk vissza egészen a Kishercegig? Aki a rókát szelídítette? … Nem, nem, arra nem lenne időnk. Jobban mondva… lenne, de nekem most semmi kedvem egy többnapos küldetéshez. Eddig egészen jól alakulnak a dolgok, ha a szelídítés könnyen sikerült, akkor mehetünk utána a Fenevad után, és már végeztünk is.
Ekkor a nagyobb medve mutogatni, és brummogni kezd a másik medvéhez. Ezt most nem értem, de akkor inkább rendezzék le ők, maguk között.
- Nos, Ryuu úrfi – szólok az egyetlen társamhoz, aki megmaradt a küldetésből. – Tudod, hogyan kell szelídíteni? – kérdezem meg a fiútól, hátha tud valamilyen módszert.
- Na és Bocs úrfi, - fordulok a medvéhez – miért csak most szólaltál meg a nyelvünkön? Eddig miért nem? Sokkal könnyebb lett volna minden. Nos? –kérdezem meg végül a medvétől. Ez az egész egy kicsit furcsa…
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Ryuu Vas. Szept. 21 2014, 21:34

Végre történik az unalmasságon túl is valami, és tetszik ahogy a dolgok alakulnak. Minden az én malmomra hajtja a vizet. Cool Aztán jön az a furcsaság, ami után szoktak jönni a problematikák. Jelen esetben a nagyobb medve megint morog valamit. Megint.... kavarja a kakit. Suspect Csak értenénk, ez egy kicsivel megkönnyítené a helyzetünket, de csak nem fogja a kedve GM, vagy akárki aki a szálakat mozgatja easyre tenni a játékmenetet, csak mert mi nem tudjuk megoldani. Ami azt illeti, nekem nem is kell! ˇ^ˇ - Persze hogy tudom! Suspect - Förmedek rá nemes egyszerűséggel a kisebbre,. de hangomban megbújik annak az embernek a sértettsége, aki valójában csak azt sérelmezi, hogy feltételezték jó szándékának megvalósítására tett erőfeszítései silányságát. Még szép, hogy ha azt tanácsolöom, van valami fogalmam is róla! Persze halvány gőzöm sem volt arról, mit kéne csinálnom. Tantaloszra kedvesen rámosolyogtam. Amolyan "tartsd a szád és figyelj" jelzéssel. Aztán lehívtam a menümet. - Nos, úúúgy van... - húztam el a szót a végén, míg keresgéltem. - hogy nem harci petnek felvehetlek. Láttam már ilyet másoktól is. x) - A kis mormogását pedig figyelmen kívül hagytam. Azt kellett tennem, hiszen nem hozzánk beszélt és most a földre irkálás is elmaradt. - Nos? Suspect - Játszom a türelmetlent, és most nem is kell túlságosan megjátszanom magam. Mehetnének volt nah. -.- Meg aztán, jobb ha kicsit feszélyezem őt is. Ez volt acélom. Legyen ideges és kapkodja el, akkor a javamra fog válni amiért nem gondolta ~ gondolhatta ~ át kellően a dolgot. És ezt igyekeztem rendesen is elérni nála.

_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Silica Vas. Szept. 21 2014, 22:14

Hát az biztos. Erre tuti senki nem gondolt. X3
Teddy2 megszeppenve, de azért még mindig odaadó érdeklődéssel hallgatja Maci kirohanását, az elsőre ijedten bólogat, a másodikra meglepetten bólogat… majd rájön, hogy Maci most őt vádolta meg, úgyhogy a bólogatás után heves fejrázásba kezd, majd elszomorodik, hogy ilyen egyáltalán a másik eszébe jutott, majd hirtelen felvidul, hiszen neki is eszébe jutott valami, és egyszerűen besétál a védett terület határán belülre a városfal kapuján át, majd integet Macinak, és karba fonja a mancsait, orrát pedig peckesen felemeli.
-Ez butaság!
Ezután az egyik simabőrű felé fordul, aki kérdést tett fel neki, és ugyanolyan sértettséggel a hangjában válaszol neki is.
-Azért, mert eddig nem kérdeztetek, és nem is akartam nektek semmit mondani. A királykisasszony azt mondta, hogy ne álljak szóba idegenekkel.
Majd várakozó tekintetét Ryuura emeli, aki természetesen tudja, hogy hogyan lehet Maciból petet csinálni, és hogyan juttathatják végre őt vissza a palotába.

Szigorúan, mindenki számára betartandó határidő: szeptember 28.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Maci Vas. Szept. 28 2014, 19:15

- De… de… moooh. – Huppanok le a földre. Pedig olyan jól kitaláltam mindent. pedig tényleg mindent összeraktam. Az indítékok, az okok meg… meg… minden. Erre mégsem. Ez olyan szomorú. DE most akkor mit csináljak? Nem akarok ennek a valakinek a petje lenni! Én nem vagyok se mob se pet. Én Teddy vagyok. De szegény másik Teddy… vele mi legyen? Valyon a Senpai mit tenne? Valószínűleg eldobná a saját büszkeségét és érdekeit, hogy segítsen. Ahogy velem is tette. Nekem is ezt kell tennem. Nincs más módja.
- Rendben, a peted leszek. – Pattanok fel a földről ismét medvelhatározva magam. – Megteszem A Senpai-ért és Teddy2-ért és minden valaha elkóborolt maciért! Megvédelmezem a medvéket és hazajuttatom bármi áron mert én vagyok Kuman! – Állok fel két lábra csípőre tett mancsokkal. Érzem ahogy a lángoló szenvedély elárasztja a testem. Nincs senki aki megállítson így el is kezdek szaladni a kastély irányába de aztán egy nagyot puffannva visszapattanok a láthatatlan falról vagy mi. Jó a védőmezőn kívül nincs semmi ami megállítson.
- Tégy hát a peteddé, hogy bevégezzem a sorsom! A medvék sorsát! – Állok meg a sárga indikátoros fiú előtt. Ez az én végzetem, hogy itt és most megmentsem ezt elkóborolt medvét és játsszak az aranyos cselédlánykákkal naphosszat… De nem! Egy hős maciharcos nem pihenhet, oly sok mindenkin kell még segítenem és oly sok mindenkit kell megmentenem. Sok dolga van egy ilyen bátor Kuma lovagnak. Tényleg talán mondom a királynak üssön lovaggá. Sir Teddy a maciasztal lovagja… hehe… egész jól hangzik. A medveterán lovag.

/Maciban túl fűt a hősiesség se hall se lát most :3 /

_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Keep_calm__and_hug_teddie_by_eevee76719-d5cm28f
Maci
Maci
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Jan. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Tantalosz Vas. Szept. 28 2014, 20:27

- Oh, elnézést a hirtelen megvádolásért, Bocs úrfi. – hajolok a medve felé. Hát persze, a királykisasszony. Várható, hogy jól kioktatja a petjét, hogy az fel legyen készülve a különböző helyzetekre és szituációkra. Eléggé talpraesettnek tűnik ez a királylány. Vajon hogy néz ki? Hm… Lobogó dús, szőke haj, karcsú termet, nádszál vékony és olyan 160 centi magas lehet. Vagy pedig tévedek, és egyáltalán nem találtam el. De álmodozni szabad…
És álmodozás közben lehet várakozni is. Hogy mire? Arra, hogy történjen valami. Most én igazából csak mellékszereplője vagyok ennek a fejezetnek. Most csak sodródnom kell a többiekkel, és semmi fontosabbat nem kell tennem.
Ezt pedig az is alátámasztja, hogy a bizonyos „Fenevad” is a fiúhoz intézte a szavait. Nekem pedig semmi dolgom! Persze, jó lenne a dicsőség mámorában fürödni, de… Már talán öreg vagyok ehhez. Most a fiatalabb nemzedéken a sor, hogy megmutassák, hogy mit is tudnak… És ezt egy játékon belül kell megtenniük…
Nekem amúgy is csak egy valamire kell koncentrálnom: a bosszúra. Ha megtalálom az elkövetőt, akkor nem ússza meg szárazon! De addig fejlődnöm is kell, és azt csak küldetésekkel tudom megtenni.
És ez is egy küldetés lenne, aminek résztvevője vagyok. És… ha nem akarok lemaradni, akkor jobb lesz, ha odaállok a kis Bocs mellé, aki valamiért az előbb integet… Suspect Ez most mindegy is. Viszont őt kell elszállítani, így nem lenne jó, ha idő előtt nyoma veszne, míg Ryuu úrfi és Medve úr megbeszéli a petté alakítás módszerét. Kár hogy ezt a petes dolgot nem lehet megoldani egyszerűbben. Mondjuk egy menüponttal. Vagy mégis?
- Bocs úrfi, - szólok az mellettem álló medvéhez – téged hogyan szelídített meg a királykisasszony? – teszem fel a kérdést. Még nem igazán ismerem ezeket a módszereket… És így talán egy újat is tanulhatok.
Tantalosz
Tantalosz
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 125
Join date : 2014. Apr. 04.

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Ryuu Vas. Szept. 28 2014, 21:34

Nos akkor. Nem hallhattuk tisztán a macink beszédét, azaz a brummogását, de abból sem hallottunk ki semmit- Biztosan nagyban mondott valamit, csak nem nekünk. Vagy ha nem nekünk is, hát nem jól. Mert nem értettük! Értitek! Nah ha igen, akkor folytatom, szóval! Ott álltam, már már teljesen remény vesztve, amikor..... aztán jött ez meg az, meg amaz. A kis bocs, megszólalt, amit Tantalosz barátunk egyből szóvá is tett, amire egyből reagált is a kis bocsunk, miközben a nagyobb feketeség meg feketéllet és nem szólalt meg. - Te tudsz beszélni, melá... medve kun. x3 - Kezdtem úgy érezni magamat, mint egy nélkülözhető kis porszem, ami azért nem kifejezetten illik hozzám, hogy úgy mondjam, egyáltalán nem. Suspect Nos, akkor koppant egyet a medve kununk a védett övezet falán. Erre csk egy kaján vigyorral tudtam felelni. - Bárcsak tudnál beszélni. Rolling Eyes De tudod, még mindig felvehetlek petnek. x3 Tudod mit? ^^ Megnézzük, hogy az előbbi értelmetlen szóáradat, amit leadtál nekünk... - nyújtom el a szavakat szépen, miközben a feketségre meredek és a kis bocsot meg a pirit hagyom kibontakozni arrébb. - .... egy bele egyezés volt e. - És ekkor megpróbálom felvenni nem harci petnek a mobocskát. Ha jól emlékszem van ilyen menüpont mindenkinek. O.o
// elnézést az elégtelen mennyiségű és minőségű posztért, majd a köviben pótolm a fen maradt adósságot. ><
illetve szeretném megkérni Medve kunt, hogy legközelebb ne utolsó napon írjon, mert rá várunk (nélküle nincs reagálni való) és így nem tudunk rendesen írni. ~ azaz én biztosan nem ~ Köszönöm ^^//

_________________
[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Silica Vas. Szept. 28 2014, 21:56

A kis maci csak mosolyogva szemléli az eseményeket, majd amikor mindhárman lereagáltátok a történéseket, lassan felemelkedik a földtől, hátából tündérszárnyak nőnek ki, pici mancsocskájában pedig egy aprócska varázspálca villan fel, csillaggal a végén, meg persze rengeteg csillámporral. A macitündér először is Maci felé fordul, megsuhintja a pálcáját, és Teddy visszaváltozik eredeti alakjába.
-Drága Hős Lovagom! Feláldoztad volna a szabadságodat, hogy segíts egy fajtársadnak. Bizonyítottad rátermettségedet és jószívűségedet. Megérdemled a jutalmat.
Újabb suhintás, és Maci nyakába kerül egy medál, amelyen a Legjobb Medve felirat díszeleg, és a tündérke még egy puszit is nyom Teddy nózijára. Ezután pedig a fiúk felé fordul.
-Ti ketten pedig... szóval ti ketten... hát ti is kaptok jutalmat... de persze nem vagytok olyan jók, mint a macik... de tiszteletbeli macik lehettek, mivel megpróbáltatok segíteni...
Újabb suhintás, és a két fiú egy-egy macifüles fejpántot kap a buksijára a cuki medvebocstól.
-Köszönöm szépen a segítségeteket, és legyetek büszkék magatokra, amiért ilyen nagy szívetek van.
Egy újabb suhintás, és a medvetündér szivárványos pukkanással eltűnik. A rendszer pedig felcsipog, miszerint teljesítettétek a küldetést.





Naszóval... sajnálom, de ez annyira nyögvenyelős lett, hogy már nekem is elment tőle a kedvem. Kin kilépésével elment Ryuu kedve, azután Maci kari ihlete veszett el elvileg, miközben mindenki rá várt... szóval nem akartam tovább húzni, mert nem látom, hogy élveznétek. Bizonyára én is elrontottam valahol valamit, szóval várom a kritikákat.

Jutalomosztás majd holnap.
Köszönöm mindenkinek a részvételt.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A medve és a szűz - Page 3 Empty Re: [Küldetés] A medve és a szűz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.