Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Húsvéti akció

+22
Halász Alex
Koshitsu Esutel
Kusumi Ayani
Anatole Saito
Phobos
Utahime
Snowcat
Mirika
Ayse
Peter Worker
RenAi
Noxy
Hinari
Tachibana Makoto
Danee
Chancery
Jun
Atoru
Szophie
Kincaid
Shukaku
Rosalia
26 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Snowcat Vas. Ápr. 27 2014, 21:06

Nyo, éppen most éjszaka tértünk vissza a tojáskeresésből. A csoportvezetőnk húsvét-neuraszténiát kapott az erdőben. Túlságosan megrenydítő élmény volt, semhogy képes lennék csillogó értelemmel és intelligens szerénységgel összefoglalni az eventen történt eseményeket. Az egész azzal kezdődött csupán, hogy egy héttel a játék előtt megláttam azt a körlevelet a privát üzeneteim között, hogy lesz ez a tojáskereső játék, és mint szokásom, nyo, rész akartam venni rajta. Aztán egyszer csak összefutottam egy újabb hirdetéssel, amit a csoportvezető adott fel, hogy szeretne alkotni egy csapatot a Húsvéti Akció erejéig, hogy együtt keressük meg a tojásokat az erdőben, és a jutalmat, azaz a szintlépést vagy egyéb átlagos talált jutalmat valahogy majd megosszuk egymás között. Szuper ötletnek tűnt, ezért felkerestem a srácot, hogy jönnék én is és Regina is.
Persze a közönség joggal tarthat igényt a Húsvéti Akciós kitérőnkön, valamint az útközben és az erdőben történtekről egy elfogulatlan és még beszédképes megfigyelő élőlény tárgyilagos összefoglalójára. Én vagyok az erre hivatott élőlény. Mindenki más képtelen erről beszélni, mert talán kínosnak tartja az ügyet, és én meg is tudom őket érteni, bizony. Regina továbbra sem beszél nyilvánosságban, csak velem és Enhi-channal, plusz - tagadhatatlan fényes képességei ellenére - nem rendelkezik az én kötélidegzetemmel.
Akkor hát írom is a jelentést.

Jelentés a Húsvéti Akció részleteiről órára és percre pontosan - Snowcat nevű 19 éves angol-svájci származású férfi állatidomár, valamint Regina nevű nőstény vadmacska petje szemszögéből, Snowcat szavainak alapjáról, melyet a többi tag a csoportból megerősítette aláírásokkal

7.00 Indulás a gyülekező helyről, magyarul a Kék Bivaly fogadóból.
7.05 Megesszük az előre csomagolt ebédet és megisszuk az üdítőt.
7.10 A csoport megáll, a punk srácnak hánynia kell.
7.20 A csoport megáll, egy csajnak pisilni kell mennie.
7.30 A csoport elhagyja a Kék Bivaly küszöbét.
7.35 A csoport visszatért a Kék Bivalyhoz a csoportvezető táskájáért.
7.40 A jó szemű megfigyelők szerint a csoportvezető kezd különösen viselkedni.
7.45 A csoport megáll, a punknak már megint hánynia kell.
7.55 Közeledünk a város szélére.
8.00 A csoportvezető megálljt parancsol, és mindenkit felszólít, hogy ne mutogasson vagy ne csináljon semmi félreérthetőt, vagy ne támadja le a többi játékost, akik ugyanúgy keresik a tojásokat, mint mi.
8.10 A csoportvezető elveszti a hidegvérét, addig nem hajlandó elindulni velünk, amíg "a rohadt okostónik nem kapják el a csoport neveletlen hülyéinek tökeit".
8.20 Egy Okoska nevű mindenkit lenyugtat csapzott állapotban. Találok az első kutatás során egy tojást, egy szép sárga-fekete csíkost... kinyitva a darazsak szétcsípték az arcom!
8.25 A szavannán haladunk. Páran már találtak tojást, de különlegesek nem voltak... bár az egyik tojással a punk félreérthetetlen dolgokat művelt.
8.30 Mindenki a "Tíz zöld üveget" énekli kutatás közben.
8.30 Mindenki a "Tíz zöld szart" énekli kutatás közben.
8.45 A csoport hangos üvöltözéssel félbeszakítja az éneket, és hozzánk vág egy zöld tojást, amiből büdös szemét robban ki. Az egyik csaj sírva menekül el.
9.15 Megállunk egy óázisnál. A jó látóképességű (itt az észrevétel a fontos nem a Látás képesség, mert ugye nagyon feltűnő az ilyen) megfigyelők szerint előveszi a farzsebéből és meghúzza a laposüveget. Így keresgéli a tojásait. Az én birtokomban egy kék pöttyös, Regináénál egy vörös-sárga csíkos.  Az enyémben békák kánkánoznak, Regináéból meg kirepül egy gombolyag, és azt elkezdi kergetni és ütögetni.
9.30 A punk a csoportvezetőtől lopott tojásokat osztogatja. Az Okoska a Kinder Tojás színűt választja. Én meg sikk-cakk mintásat (ebben egy olló szét akarta vágni az arcom).
9.40 A punk útközben hány.
9.50 A punk mellett menetelő két másik kiránduló is elhányja magát.
9.51 A csoportvezető nem hajlandó megállni.
9.55 Az egyik kiránduló menet közben zacskót tart a punk szája alá.
9.56 Az imént említett kiránduló hány, mint a lakodalmas kutya. Ezalatt Regina a vállamon ül, én meg előveszek egy hatalmas terjedésű újságot, és felnyitom. Így most van egy kis magánéletünk, és elcseveghettünk a hülye punkról. Átesek egy újabb tojáson, ami felrobban a fenekem alatt.
10.30 A csoport egy hosszabb, veszélyesebb ösvényen indul a bokrosok közt, mert a rövidebb út le volt zárva.
11.30 Hamarosan megérkezünk az erdőbe, a csoport hátsó sorában verekedés tör ki.
11.45 A verekedés véget ér. A "sérülteket" egy healer típusú lovag látja el, a punk büntetésből a csoportvezető mellett kell tovább keresgélnie.
11.50 Átkelünk egy hídon, ami leszakad. Szerencsére senkinek sem esett baja, mivel pont időben átértünk mind.
11.55 A csoportvezető idegei elszakadnak.
12.30 A csoport megy tovább, és megérkezik az erdőbe.
13.00 A csoport az ösvényről lesétál egy másik ösvényre be a dzsungel sűrűjébe.
13.15 Írtam egy PÜ-t Enhi-channak, érdeklődöm, hogy nem ismer-e egy jó pszichológust, aki megvizsgálná a punkot. A szerelmem sajnos senki ilyet se ismer, de azt mondta, hogy otthon várni fog engem egy kis meglepetéssel.
13.30 Belépünk a vadászövezetbe. Én és Regina le vagyunk nyűgözve a tojásvadászattal járó kellemességektől, és sikerült újabb tojásokat összeszedni. Annak ellenére, hogy a keresésem nem túl jó, egész jól megkeresek minden olyan dolgot, aminek köze van a tojásokhoz. A csoport maradéka röhög egymáson, a szétspriccelt csoportvezetőn és az ártatlan vadak lepixeleződésén.
14.05 A csoportvezető az összeomlás szélén. Újabb PÜ-t írok Enhi-channek. Azt kérte a szerelmem, hogy most ne zavarjam, mert dolga van. Kíváncsi vagyok, vajon milyen dolga van... remélem nem csal meg, mert akkor én is annyira összeomlanék, mint a csoportvezető!
15.00 Egy csapat vérengző vérnyúé körbekeríti és elhurcolják a falujukba a a csoportot, hogy megegyék őket (hogy lehetséges ez, mikor mire meghalunk, addigra elpixeleződünk, mire egy falatot is ennének belőlünk?).
15.05 A vérnyulak elveszik összes tojásunkat (hé, ez a mi tojglijaink!), egy csapat kis vérnyuszika "vicces macskaembernek" hív és körbetáncolják ketrecemet. Végül a punknál volt egy rejtett bicska, amivel elvágta a köteleinket, és elmenekültünk, mielőtt az üstben végezzük. Visszaszerezzük a tojásokat, miután visszaszerezzük a fegyvereinket is és bosszút állunk a vérnyulak harcosain (vérnyúl husik a táskában!)
15.15 A csoportvezető magához tér, és úgy dönt, inkább menjünk el a fenébe... de eltévedünk, és mindenki térképe egy rendszerhiba miatt tönkremegy. Szemét KA!
16.00 A punk - miként mindenki más megjósolta - A folyónál beleugrik egy igen szép fejessel. A tojásai elfolytak szó szerint. Valami zöld trutyik, és inkább nem kockáztatom meg meginni.
16.30 A punk eltűnik; amikor utoljára látták, észak-kelet felé tartott.
16.35 Az Army megérkezik, elhurcolnak mindannyiunkat a tizedik szinten lévő kis bázisukba. Értesítik vezérüket, akivel komoly tárgyalást kellett intéznünk, mert azt pampogják nagy gorilla képükkel, hogy engedély nélkül beléptünk a területükre és lenyúltuk a tojásaikat. Az egyik lány hisztériás rohamot kapott, Okoska meg közölte a csoportvezetőnkkel, hogy ő a csoportvezetői hivatás szégyene és elcseszte nekünk a csoportosra szervezett Húsvéti Akciót, és hála neki ráadásul az Army tagjai MINDENT elvettek tőlünk, még a fegyvereinket is, a tojásainkat is, meg plusz Reginát is. A csoportvezető sírógörcs közt megígéri, hogy abbahagyja ezt a munkát. Csak azért vállalt különböző eseménybeli kirándulásokat, hogy legyen miből megélnie.
18.00 A punkot megtalálják, valamint rögtön tetten érik az ők külön szexbolt-részlegükben. Azzal vádolják, hogy el akart lopni egy tégely "Hadd-nőjön-a-kicsike" kenőcsöt és két kéjpiszkátort. Plusz meg egy tojást, ami Madonnát énekelt.
19.00 Az Armysok elengedik a csoportot kísérettel, miután tisztázzuk az ügyet, visszakapjuk a felszereléseinket és Reginát is. De a tojásokat bezzeg megtartják a szemetek óvadék érdekében.
19.30 Az armys-kíséret búcsút int.
19.35 A csoportvezető könyörög nekem és Reginának, hogy teremtsünk végre rendet.
19.35 (10 másodperccel később) Hála Regina hangos oroszlánüvöltésének rendet teremtünk.
20.00 A csoportvezető dzsungel-neuraszténiát kap.
20.30 Visszatérünk a Kék Bikához. A csoportvezető rögtön leönti magát három hordónyi erős szakéval. A csoport rémületében elnémul, és búcsúzkodás nélkül elrohannak külön helyre. Én azért elköszöntem a tökrészeg csoportvezetőnktől, és mondtam neki, hogy tanúskodom mellette majd az armysoknál, ha megtörténne a legrosszabb.
20.40 A céhházunk településére teleportáltam, miután ittam egy kis erősítőt.

Jelentés vége - Snowcat nevű 19 éves angol-svájci származású férfi állatidomár itt zárja beszámolót

Nyooo, még mindig ideggörcsöt kapok, ha eszembe jut ez a baráti csoportra szerválódó közös megosztós-keresős akció, a vérnyulak és az Army. Na de rávjunk csak egy kicsit... van itt egy tojás a céhház külső sarkában... Regina megszaglászta, és szerinte elég átlagos kis narancssárga tojás volt vigyorgó tökfejjel (halloween húsvétkor!). Biztos csak cukorkák lesznek benne, vagy egy rám ijesztő boszi...
A tojás kinyitásával... nyertem egy elsődleges szintet a keresésemre, valamint egy bolyhos pihe-puha nyuszikának öltözött Enhi-chant a szobámban! Szóval erre készült az én kis drágám! \o/


A hozzászólást Snowcat összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 29 2014, 08:27-kor.

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Utahime Vas. Ápr. 27 2014, 23:00

A reggeli harapnivalónkat a már törzshelyünkké vált közeli boltban szereztük be most is, mint már oly sokszor. A helyiség ezúttal viszont másnak tűnt, mint eddig. Különböző színű  tojások lógtak minden asztal közepén egy-egy vázába állított hófehér ágon. Közelebb sétáltam az egyik ilyen fácskához, hogy megnézzem a díszeit közelebbről is. Megfogtam egy festett tojást és lám, egy felirat volt rajta. Jobban megnézve, minden tojáson hasonló feliratok voltak. Ritka tárgyakért, kijutásért szóló imák, szerelmi vallomások és a többi. Az emberek a kívánságaikat akasztották az ágakra… de mégis miért? És miért tojások? Egy ideig tűnődtem rajta s közben Falco is fel-fel szökkent mellettem, mivel újabban már nem szoktam cipelni. Amikor elkapta a terítő szélét és majdnem magára húzta a vázát, már én is észrevettem, hogy ő is próbálja meglesni, mi van itt. Időben elcsíptem a terítéket, hogy ne essen le, majd felraktam a madarat az asztalra.
- Nem úgy volt, hogy türelmet gyakorolsz? Egyébként is, inkább szólj nekem, ahelyett, hogy lerántod a terítőt. - Hunyorogtam rá durcásan, majd én is leültem az asztalhoz. A kiszolgáló lány, láthatóan egy NPC, azonnal mellettem is termett, hogy felvegye a rendelésem. Gyorsan fel is soroltam mit szeretnénk, amíg Falco szemügyre vehette a tojás-fát. Az eladó elsétált és pont mikor visszafordultam láthattam, ahogy egy tojást nézett az asztal közepén ágaskodó főnix fióka. Sehogy sem tudta elérni, így egy erélyes lángcsóvával próbálta lebillenteni az ágról, ami a jelek szerint nem volt immortal object. Vagyis ehhez hűen azonnal lángra is kapott, és a tojások is lepotyogtak az asztalra, sorban széttöredezve. Egy meglepett kiáltással pattantam fel és a felperzselt maradványoktól gyorsan elkaptam a petem. Az asztalra már nem terjedt tovább, csupán a dekoráció lett hamuvá, de az pillanatok alatt.
- Ez miért volt jó? - Pislogtam a petemre, mikor magamhoz tértem annyira, hogy szólni bírjak. Újabban valamiért szereti önállósítani magát. Ez is egy ok, amiért nem cipelteti magát, hanem inkább mellettem jön. Nem mintha ez különösebben ellenemre lenne és igazán bajt sem csinál - ettől komolyabbat - de nem értettem, miért nem hajlandó szólni, ha nem ér fel valamit. Ha legközelebb találkozom Timidussal majd megkérem, hogy tolmácsoljon nekünk…
- Lám csak, rongálják a dekorációt? - Felkaptam a fejem a hang irányába. A felszolgáló lány érkezett vissza rendelésünkkel és szúrós szemekkel tekintett felénk, miután látta a porrá lett barkaágat elpixeleződni az asztalon. Kíváncsian néztem vissza rá, hiszen NPC-ról lévén szó,nem szokták észrevenni az ilyesmit. Hacsak nem egy küldetést vagy hasonlót aktiváltam… Talán ezért is érdekelték Falcot a tojások.
- Igen, elnézést. - Biccentettem, bűnbánó kifejezéssel, és vártam, mi a büntetésem. Majd mikor elém nyújtotta a reggeli árát, hamar rá is jöttem, hisz ezt is ki kellett fizetnem. Egy gyors pillantást vetettem a baj okozójára, majd lehívtam a menüt, hogy átutaljam az aranyat.
- Hmm, ugye tudja, hogy ma van a húsvéti event? Aincrad szerte tojások vannak elrejtve és hasonló dekorációk díszítik az üzleteket… - Kezdett bele, miközben letette a reggelinket az asztalra. Majd felegyenesedett, és sóhajtott egyet megrázva a fejét.
- De sajnos nincs több tojásunk, amit kirakhatnánk dísznek. - Itt megállt lehajtott fejjel. Egy kicsit vártam, hátha folytatja még, de nem tette.
- Szeretné, ha keresnénk az elrejtett tojások közül, amit kirakhat?
- Megtenné? - Nézett fel az NPC hölgy, majd nem sokkal később azon kaptam magam, hogy már a Kezdetek Városa melletti erdőben kutakodok a bokrok közt. Természetesen a reggeli befejeztével, de azonnal ide indultunk. Egy csöppet elgondolkodtam, hol is lehetne ilyen tojásokra lelni, de úgy emlékeztem, a tojás és a nyúl a kelta istennő, Eostra jelképe volt, mint a termékenység szimbóluma. Őt pedig hol máshol keresnénk, mint az erdőben? Ez furcsamód a kívánságokkal megírt barkafáról jutott eszembe. A keresztények átfedtek egy régi ünnepet és az ő teóriájukat is ellepték a nyulak. Most meg ide hozták, és az itteni szokásokkal is keveredik… Igazán érdekes, ahogy színesednek a hagyományok.
Nem is tévedtem, hiszen tényleg bőven volt jó néhány tojás elrejtve az erdőben. Szinte minden bokor alatt a fák odvaiban és a gyökerei közt is. Néhol kis fészkek is voltak elrejtve amiben egyszerre több tojást is letehet találni. Viszont az NPC egyszínű tojásokat kért, hogy írhassanak rá a vendégek. Ezért a tarkára színezett és csipkésre lyuggatott tojásokat eltettük magunknak, ahogy a csokitojásokat, és főtt tojásokat is. Bár zsákmány volt rengeteg, mégis majdnem lement már a nap, mire a követelményeknek megfelelő, kifújt egyszínű tojásokból szereztünk eleget, hogy megtöltsük vele a kapott kosárkánk és visszacaplassunk a bolthoz. Az eladót szerencsére nem zavarta, hogy alig zárás előtt értünk vissza, sőt egy aranyszínű tojással jutalmazta a fáradalmainkat.
Visszatérve a lakosztályunkba, kidekoráltam a szobát is a szerzeményekkel Falco pedig elpakolta az édességeket. Az biztos, hogy főt tojásból és édességből jó darabig nem szenvedünk majd hiányt. Majd elővettem a kapott aranytojást is, hogy kiállítsam valahova. Ahogy megböktem, egy elosztható jártasság pontot ajánlott fel.
- Nahát, szerinted mire tegyük ezt Falco? - Ő a keresés menüpont felé böködte a csőrét.
- Ühüm, úgy legközelebb talán gyorsabban menne az ilyesmi. - Bólintottam én is és rákattintottam a Keresésre.



_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Phobos Vas. Ápr. 27 2014, 23:04


Meglepő nyugodtsággal lógattam a lábamat a Naptól langyos, széltől kissé fodrozódó vízbe. Lábujjaimat görcsösen behajlítva töprengtem ennek a szokatlan derűs állapotnak az okán - hiszen az idegen ok nélkül csak nem lehet derűs, jókedvű. Alsó ajkamat szippantva meredtem a tavon túli ismeretlenbe: önkénytelenül elmosolyodtam, amint a Sándor említésre méltatta azokat a perceket, amikor még az ő kegyéért és az életemért harcoltam. Ahogyan a szél átsüvített az arcomon, méltóságteljesen sóhajtottam fel. Fantom végül megadta magát: megnyertem a kihívását, ezáltal a segítségét is. Elgondolkodtam azon, vajon legközelebb milyen teremtmény méri fel erőmet, de sem a ló, sem az oroszlán nem mondott semmit - főleg, mióta azt a különös álmot láttam arról a gyerekről és a sárkányról. Egy idő után fel kellett adnom azt a tényt, hogy a két társtól fogom megszerezni a szóban forgó rejtély kulcsát. Ahhoz képest, hogy még az élet értelménél is jobban akartam tudni a sárkánygyerek mibenlétét, - hogy tényleg fantom-e vagy csupán a képzeletem szüleménye - a meghitt körülmények kellő türelmet biztosítottak a számomra. Számos fennálló probléma sorakozott fel elmémben, de az álomhoz kapcsolódó rejtélyek tompították a tanácstalanság frusztrációját. Gondoktól mentesen dőltem hátra a stégen, a felhőktől tarkított eget fürkészvén. Kevés ehhez fogható alkalom adatott meg Aincradban, amikor semmi másra nem kellett gondolnom, csak magamra - magamra, és a jó közérzetemre. Mint csekély vaj a kenyéren - lehettem volna dühös, mert Kayaba Akihiko a legkisebb örömtől is meg tudott fosztani, mégsem törődtem ezzel a hatalmas problémával. Semmi sem számított, ami máskor mindennél fontosabbnak tartottam - még az idegenek iránti gyűlölködésem is tovaillant.
Most valahogyan más vagy - közölte kissé dallamos hangon az oroszlán. Szememet lehunytam, résnyire kinyitottam számat, hogy levegővel tölthessem meg tüdőmet. Általam kimért mosollyal és sóhajtással adtam a világ tudtára pillanatnyi gondtalanságomat. Tagjaimat görcsösen kinyújtóztatva ráztam meg fejemet, mikor a ló és az oroszlán gondterhelten próbálták kiszedni belőlem bizarr nyugodtságom okát - rájuk se hederítettem: azok után, hogy nem mondták el nekem a sárkánygyerekről szóló igazságot, nem várhattak tőlem jobbat. Sejtelmes hümmögésemmel elfojtottam az aggodalmas szavakat, és folytattam nem túl megerőltető tevékenységemet.


Ő elment, s nem jön vissza - vagyis mert bölcs és okos teremtmény vagyok, ki tudtam következtetni abból, amit láttam. Kilépett a céhház kapuján, egy fekete madarat követve. Azóta sem szándékozott visszatérni - még az én kedvemért sem! Elvárta, hogy legyek olyan ostoba és idióta, mint a mobok. Még, hogy vad! Nem kell a hatalmas, rettenthetetlen, démoni Hatinak vadnak lennie ahhoz, hogy eldönthesse, mit kezdjen az életével. Elkezdtem keresni azt az idiótát, de szőrén-szálán eltűnt - nem csak elment, hanem eltűnt: mindenkit magára hagyott, akihez kötődött. Hülye volt, és meghalt! A hónapok gyorsan teltek… olyan gyorsan, mint amilyen én magam - a legkiválóbb és legügyesebb pet Aincradban - is voltam. Hogy a dolgok hiába történtek meg? Igen is, meg nem is. A bolondom nélkül nem lehetek az a Hati, akit minden ember és mob fél, ha tízezer mérföldes körzetben észreveszik. Nélküle akár mobként is születhettem volna, és nem lennék oly erős, oly hatalmas és oly jóképű, akiért olvadoznak a nők. Hagytam volna magamat mobbá degradálódni? Nem hát! Mivel okos vagyok, megtaláltam a módját, hogyan maradhassak… öhm… szelíd: az emberek társaságát kerestem - azok biztosan örülhettek annak, hogy a kiválóan charme-os, erős és hatalmas petcsászár Hati megtisztelő őket a jelenlétével. Minek legyek mob: hogy eláruljam őket? Nem. A hatalmas és erejéről hírhedt Hati nem fog hirtelenjében oldalt cserélgetni… még ha gonoszul, ijesztően, rettenthetetlenül is fest.
Az erejéről méltán híres démonfarkas, - aki nem téveszthető össze egy átlagos farkassal - aki mellesleg én volnék, különösebb céllal járta körbe a második szint tavas vidékét. Az emberek azt híresztelték, hogy valami el van rejtve, tojás formájában - minek adjam emberek kezére, ha én is használhatom? Jó orrom volt, de az magában mit sem ért, ha nem kaptam arról a bizonyos dologról szagot… Hiába is, még a hatalmas és rettenthetetlen petcsászár, Hati sem ér túl sokat, egy állatidomár nélkül - de nem alázkodok meg: ő volt a legjobb! És ha rajtam múlik, soha többet nem szegődök más idomárok társaságába… a bolondok biztosan azt hinnék, hogy megülhetik a megülhetetlent, betörhetik a betörhetetlent - vagyis engem, Aincrad petcsászárát. De mivel okos és rafinált démonfarkas volnék, így nem az állatidomároktól fogok segítséget kérni - és misem természetesebb, hogy ahol a szükség, ott a segítség: a fiú, akit kiszemeltem magamnak, ott feküdt a stégen, és magával beszélgetett. Kicsit lányos volt, annyi szent, de nem tűnt ránézésre állatidomárnak (mivel éles a szemem és jó következtetőképességgel bírok, ezt is kitaláltam), így megfelelt a céljaimnak. Óvatosan mögé lopóztam, - mivel okos démonfarkas létemre tudok egy, s mást a vadászatról - agyaraimat megvillantottam a napfényben, és aztán…


…Habár a szarvasnak tűnő farkas túlságosan nagy zajt csapott a fűben, a megjelenése váratlan volt - nem csak nekem, de még a ló is ijedten horkant fel. Először egy agresszív mobnak véltem a támadót, de vetődése közepette megláttam annak narancssárga indikátorát. Egyszerűen elbukfenceztem az útjából, és a fekete állat a vízben találhatta magát. Néhány másodperc elteltével, a vörös csíkokkal tarkított fej kibukkant a haboktól, és frusztráltan prüszkölte a vizet. Meglepett dühvel, rubinvörös szemeivel nézett rám.
- Ezt most minek kellett!? - ripakodott a démoni ábrázatú ordas.
- Megtámadtál. Hagytam volna, hogy megharapj? - kérdeztem tőle diplomatikus nyugodtsággal, mire a fekete farkas egy ideges felsóhajtással hagyta rám az ügyet. Kutyamódjára kiúszott a sekélyes partra, és szánalomra méltó módon rázta ki bundájából a vizet. Furcsa egy teremtés volt: nem tűnt se veszélyesnek, se ártalmatlannak. Valamiért emlékeztetett valakire… Nem. Fejemet megrázva meredtem a farkas pofájába, ahogyan elhagyja a homokos partot, és a tisztes távolságot megtartva szemlélt engem.
- Szóval ki vagy és mit akarsz te éntőlem? Egyáltalán - Bizalmasan a lény felé hajoltam. - mióta császkálnak a petek egyes egyedül?
- Cöh, nem ismered az én nevemet? - morgott felháborodottan, miközben szőrét idegesen borzolta. - Majd talán elmondom neked, ha teljesíted az óhajomat. Mást úgy sem tehetsz, szöszi.
- Miért, kötelességem lenne alávetnem magamat az óhajodnak, „felség”? - vetettem oda gúnyolódva. A fekete, szarvakkal megáldott farkas idegesen felhúzta ínyét. Nem volt az a pet, akit a tűrőképesség megtestesítőjének lehetett nevezni - persze amiért nem egy bestiaszelídítő társaságában jelent meg, erős aggodalmat gerjesztett bennem. Fenyegető mimikáján meglepő gyorsasággal enyhített, és gondterhelten sóhajtott fel.
- Csak. Mert… megkértelek rá. - Közömbös eltekintésével arról tett tanúbizonyságot, hogy mennyire nem szeret udvariaskodni. Valakire emlékeztetett, de nem tudtam emberi arccal egyeztetni.
Újabb üres emlék? - Sleipnir kérdését teljesen figyelmen kívül hagyva néztem a névtelen állatra. Egy pillanatra úgy tűnt, mintha megsajnáltam volna… vagy mégsem?

- Jól van, te démoni farkas, segítek neked, de cserébe áruld majd el a nevedet. - szögeztem le határozottan a tényeket. A farkasnak tetszhetett a megnevezés, az ördögi fogvillantásából következtetve. Az utóbbi szóban forgó állat mellső mancsait összecsapva állt fel, és indult meg egy bizonyos irányba. Én követtem őt.

És a szöszi követett - más amúgy sem tehetett volna: előbb-utóbb mindenki fejet hajt Aincrad petcsászárának az akarata előtt. Elmondta, hogy Hollónak hívják és atomokkal (vagy fantomokkal?) beszélget… jó, így is elég hülyének fest - bár kevésbé annyira, mint ő. Ahhoz képest, hogy kifejezetten ostoba kinézettel áldotta meg az ég, jó hallgatóság volt: vagyis ő kussolt, én beszéltem.
- Megtalálod nekem a tojást, én meg elmondom a nevemet. Szerintem mindkettőnk jól jár. - szögeztem le, miután elmondtam valódi feladatát. Holló némán bólintott.
- És minek neked az a tojás? - kérdezte. De minek kérdezte!? Hát nem egyértelmű, mit akarok azzal a tojással?
- Hát megeszem! Nem egyértelmű, Hollócska?
- Raven. És… őőő, nem. De inkább odanézz. - Mutatott egy sziklacsoportra. Ott volt a tojás, két kő közé helyezve, sértetlenül. Gyönyörű pofámat megnyalva settenkedtem oda, magamhoz hívva hűséges követőmet, a Hollót. Számba vettem a tojást, és már azon voltam, hogy egyetlen harapással - ami messzi földről volt híres - pixelekre zúzzam azt, a lányos fiú megállított. Pofátlanul elvette tőlem jussomat, és valamit babrált az izéjével… még meg se ropogtatta, de a tojás megtört! A fiú a gondolatával repesztette meg! Talán túlbecsültem volna!? Nem, nálam hatalmasabb, erősebb akaratú nemigen akadhat Aincradon. A tojás mérete ellenére egy jókora, vörös szemű, nyálban tobzódó fehér nyúl jelent meg… Montgomery? A fiú említette, hogy atomokkal beszélget, meg harcban nekik dirigál, de ez már sok…
- Ne fussunk az életünkért? - Nézett rám bájosan az újdonsült szolgám.
- Igen, légy szíves.

***

- Ez már hányadik nyúl volt, inas?
- A huszonharmadik. És nem vagyok az inasod. - közölte nyugodtan, a nem túl igaz tényeket. A szolgám volt, és punktum!
- Akkor a szolgám. - ismertem be ugyanolyan nyugodtan.
- Az ugyanaz. - nézett rám derűs vidámsággal. Horkantással jeleztem neki, mennyire nem szívlelem a játékát, ám még változtatni se próbált pimaszságán. Velem, Aincrad petcsászárával senki sem lehet szemtelen! Mindegy, addig tűrtem rossz attitűdjét, míg meg nem találja nekem azt a tojást - és éreztem, hogy a küldetésem sikere a küszöbön áll.
Már este volt, mire már ki tudja, hányadik alkalomra jártuk körbe a második szintet. A tojások hol itt, hol ott megjelentek, de egyik sem rejtett mást, csak nagyra nőtt vér korcsot. Mivel okos és rafinált démonfarkas vagyok, a tojásokat megszagolva kerestem a többit… bár a huszonnegyediknek más illataromája volt. A fű mintha egy kicsit világított volna, így ránézésre is másnak tűnt.


- Na, mire vársz? - Néztem rá kissé önelégült grimaszt vágva. - Elment a kedved a tojásevéstől?
- Vigyázz a szádra, te! A hatalmas Hatinak mindig van kedve az evéshez! - Hoppá, megtört a jég. Nyelvemet kiöltve kaptam kezembe a tojást, mire a Hati nevezetű farkas elképedve meredt rám. Értette a célzást - hogy ne értette volna? Pofáján mély ráncok keletkeztek, és az eddiginél jóval bosszúsabb volt.
Hát Gilbert, a te helyedben futnék… és nagyon gyorsan futnék! - kacagott fel a Sándor, és mire végigmondhatta volna, Hati ezúttal nem viccelt a támadással. Hátat fordítva a démoni állatnak fejvesztve loholtam, nyomomba a szóban forgó bestiával. Különféle szitokszavakkal dobálózott, de ezzel csupán a saját magát fárasztotta. Kezdett lassulni, de egy-két előreszökkenéssel behozta a négy-öt méteres távot.
Nem akarnál inkább eltűnni a szeme elől? - értettem a célzást, és mielőtt használhattam volna a Hazatérés kristályt, kinyitottam a tojás tartalmát. Elvigyorodtam, amiért sokkal másabbra számítottam. A benne lévő különlegességgel fejleszthettem az akrobatikámon. Hamar érvényesítettem a tojás hatását, és mire a farkas állkapcsai a lábam köré szorultak volna, egy nevetés közepette el breakeltem a szörnyeteg útjából. A váratlan irányváltástól Hati kibillent az egyensúlyából, s a hátán találta magát.

- Legközelebb a hatalmas Hati tudhatná, hogy a farkasok nem esznek tojást. - bólintottam, majd kézbe véve a kristályt kimondtam az úti célomat. Még mielőtt elvitt volna Hati szeme elől, az utóbbi még utánam kiáltott:
- Démonfarkas vagyok, te!

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Ápr. 27 2014, 23:40

//Két lájkot kapni egyetlen mondatra... Suspect//

Farkasszemet nézek a tükörbeli énemmel.
Ki is vagyok én igazán? Ki? Egy nyegle pojáca? Komolytalan bájgúnár? Egy komoly, ám simlis üzletember? Mindenki bohóca? A figyelmetlen, az együgyű, az idétlen? Aki képtelen vigyázni a társaira?
Farkasszemet nézek a tükörbeli énemmel.
Petyhüdt karjaimra tekintek, ahogy a fürdőszoba pulton támaszkodok. Átkozott virtuális világ! Hiába vagyok lassan két éve folyamatos edzésben, mégsem változtam semmit. Gyenge vagyok, csenevész. Hogy védjem így meg a társaimat? Hogy juttassam ki így az embereket ebből a játékból? Hogy teljesítem be a küldetésem? Hogyan tehetnék így bárkit is naggyá?

Farkasszemet nézek a tükörbeli énemmel.
Ki vagyok én? Még mindig az a puhány fiúcska, akit megvertek a nagyobbak az uzsonnapénzért? Miért nem változhatunk? Miért nem lehetek csak egy kicsit érettebb arcú, egy kicsit komolyabb, egy kicsit odafigyelőbb, na meg egy kicsit izmosabb és... és sokkal de sokkal erősebb? Aincrad legerősebb embere! S mindez mit sem ér, ha mégis gyenge vagyok belül. Ki is vagyok én? S ki is az a lány, ki most is az ágyamban fekszik? Mit lát bennem? Mit szeret bennem? Milyennek szeretne látni? Ki vagyok én neki? Milyen vagyok neki valójában?
Farkasszemet nézek a tükörbeli énemmel, miközben az edzőtermemben húzódzkodok. Nem feszülnek úgy az izmok, ahogy szeretném. Nem bírom olyan sokáig, mint amennyire szeretném. Rengeteg pontot tettem erőre, mégis gyengének érzem magam. Gyenge vagyok, igen gyenge, főleg belül. De ezt senki sem tudhatja meg. a gyengéket eltapossák. A gyengéket ugródeszkának használják. A gyengéket kihasználják. S mindezt a gyengék hagyják is. Mert gyengék.

Erősödnöm kell! Erősödnöm, minden nap!
Hogy naggyá válhassak, s hogy másokat is naggyá tehessek!
Még mindig farkasszemet nézek a tükörbeli énemmel. Zihálok, szaporán kapkodom a levegőt, a pulzusszámom az egekben. Őrületes súlyokat mozgattam meg, egy pillanatra azt hittem, hogy szét fog szakadni a karom. Lelki szemeim előtt az lebegett, hogy az izmaim egyszercsak felmondják a szolgálatot és szétpixeleződnek a jócskán megpakolt vasat emelgetve. Mégis édes szenvedés ez számomra, hisz mégsem hasznontalan teljesen az edzés. Bár a külsőm képtelen a változásra, a jártasságaimon van bőven mit csiszolni, s a legnagyobb szükség mind közül egyértelműen a súlyemelésemre van. Falánkfiú étvágya csillapíthatatlan, azonban minél több pixelt zabál meg, annál több negatív statot fog produkálni, amit nem győzök majd ledolgozni.

Elfáradtam, de kellemes fáradtság ez. Sikerült levezetnem a feszültséget. Van ennek más módja is, de most magányra vágyok. Jólesik néha egyedül lenni és csak magamra koncentrálni. Furcsa érzés ez... régen pont az ellenkezőjét igényeltem, s rettegtem még a gondolattól is, hogy egyedül kell maradnom. Nincs testvérem, s most már valószínűleg nem is lesz. Azt hittem találtam egy testvért, de kiderült, hogy tévedtem. Csalatkoznom kellett az érzéseimben, de a csalódás mégis pozitívnak bizonyult. Csillapodik a szuszogásom, s ezzel együtt kezd megjönni az önbizalmam. A tükör egyszeriben megelevenedik a szemem előtt. A tükörbeli énem hetykén rám mosolyog, s furcsa gondolatokat sugall. Ritka kevés helyes pasik táborához tartozol. Igenis helyes, fess fiatalember vagy. Viselkedj is úgy végre, embereld meg magadat. Légy férfi! Riadtan hőkölök hátra pár lépést, s automatikusan a bal kézfejemhez kapom a kezem. Azóta éktelenkedik egy halványan vöröslő stigma ott, amióta abba a tükrös teremben meg kellett küzdenem önmagammal. Ha nem maradt volna meg ez a jel a kezemen, azt hihettem volna, hogy a történteket csak álmodtam. Arról viszont fogalmam sincs, hogy az imént csak képzelődtem-e. Akárhogy is, de ez egy jel volt. Egy üzenet, akár tőlem magamnak, hogy hagyjam már abba ezt a folyamatos önmarcangolást.

El kell engednem őt. El kell fogadnom, hogy nincs többé. Nem pörgethetem többször a barátlistámat a V betűhöz. Nem ellenőrizhetem minden nap, hogy még épségben van-e. Cserbenhagytam volna? De... miért hibáztatom magamat? Ő döntött úgy, hogy elmegy. El kellett engednem. S most is ezt kell tennem. Nem érzem magam üresnek, s valamiért a könnyek sem akarnak előtörni. Ennyire érzéketlen volnék? Vagy már el is felejtettem, hogy milyen volt, mikor csak mi ketten voltunk egymásnak? Nem, persze, hogy nem feledtem. Egy része bennem maradt, egy részem benne szakadt. S most... most egy részem meghalt, vele együtt. Lehet gyászolni könnyek nélkül. Csendben. Egymagad.

Sokan azt hiszik, hogy a macskák mihaszna jószágok. Hogy számító, alattomos kis dögök, akik nem képesek arra, hogy empátiát és hűséget érezzenek az emberek iránt. Rafináltak, önzők, lobbanékonyak, de megvan a magukhoz való eszük. Legalább is az én virtuális macskámra ez fokozottan igaz. Öntörvényű, de nem is várom el tőle, hogy hűségesebb legyen, mint amennyire az. Legyen is önálló, ne függjön tőlem, legyen életképes minden helyzetben! A hűségét már akkor bizonyította, mikor hozzám szegődött, ugyanakkor újra és újra bizonyítja, amikor nem tűnik el mellőlem. Pedig számtalanszor lett volna rá alkalma, sőt, még csak nem is hibáztattam volna érte. Bertold a lelkét is kiijesztette belőle - hm, nem a legjobb kifejezés egy virtuális lénynél... - s ami azt illeti, én is sokat nyúzom, legutóbb például azzal a buta túlélő csarnokkal. Ő mégis derekasan helytáll és még az ádáz orrbecsípő kagylókkal is leszámol \o/ Most is hűségesen itt fekszik az ölemben, érzi, hogy valami nincs rendben, érzi, hogy egyedüllétre vágyom, mégis szükségem van egy társra. Ő nem kérdezgeti, hogy mi bajom van, nem erősködik, hogy mondjam el, nem bujkál a szemeiben kínzó kíváncsiság, még csak nem is néz rám úgy, hogy abban bármi kérdés vagy rosszallás mutatkozna meg. Egyszerűen csak összegömbölyödik, odafúrja a buksiját a kezem alá és már dorombol is. Halkan, csendesen, ütemesen. Akár a felpörgetett szívverés. Nem is gondolkozom már olyasmin, hogy vajon ilyennek programozták-e, egyszerűbb szimplán macskaként gondolni rá. Azon sem szoktam már gondolkozni, hogy vajon milyen lesz majd odakint nélküle. Egyszerűen elkezdtem a mának élni, s ez hozta azt is magával, hogy azt a bizonyos mát nagyon is meg akarom élni. Nem akarok tétlenül tölteni ezután egyetlen napot sem. Edzésben kell tartanom magam testileg, szellemileg és lelkileg is. Ez a kulcs a kiegyensúlyozottsághoz, anélkül pedig aligha lehetnék boldog.

Zsebre dugott kézzel, céltalanul lófrálok a Kezdetek városának védett övezetének peremén. Ez már majdnem a vadon, de még biztonságban vagyok. Áh, butaság azt mondani, hogy céltalanul kóborolok. Mindennek van célja. Minden okkal történik - ahogy szoktam mondani - s valóban, most sem vagyok igazán tétlen. Beszélgetéseken merengek. Alex és Shu szavai egyre többször ilyen csendes elmélkedésre sarkall. Aldo most is mellettem tipeg, s én szeretném azt hinni, hogy nem csak a zsebemben lapuló cicanasi illata vonza őt hozzám. Felszegett fejjel, kackiás mozgással, a farka hegye pedig szokás szerint úgy jár, mintha fejben egy pattogós nótát dúdolna. Szinte hallom a fejemben, ahogy azon a rekedtes kis vertyogi hangján valami halászéneket ad elő. Teljesen megihlet a gondolatfoszlány és a hozzá párosuló látvány, s a mai nap folyamán először őszinte mosoly szökik az arcomra. Megállapodok, mire ő értetlen fejjel felnéz rám és kérdőn nyávog egyet. Azon nyomban lehuppanok és előrántom az inventorymból a gitáromat. Muszáj lejátszanom a fejemben visszhangzó dallamot, persze az igazi az lenne, ha valóban a macska énekelné, persze ez képtelenség. Hmm, már miért lenne képtelenség? Hisame is tud énekelni, s ki tudja hány pet még. Akkor Aldo miért ne tudhatna? Különben is, tigrissé is át tud alakulni, csak még nem tudja kontrolálni, hogy mikor és hogyan. Lehet a hangjával és a beszédkészségével is ugyanez a helyzet. Habár... annyira nem is bánom, hogy nem tud, vagy nem akar beszélni. Ki tudja hányszor égetett volna már le xP
Vadul kottázgatni kezdek a menüm jegyzettömbjébe, nehogy elillanjon ez a dallam. Teljesen felvillanyoz az alkotás, s kivételesen nem valami melankólikus sikeredik, mint oly sokszor ilyen pocsék lelkiállapotú napon. - Köszönöm Aldo, rád mindig számíthatok ^^ - Nem igazán érti miről beszélek, csak billegeti jobbra-balra a fejét a játékomat hallgatva. - Ha kész lesz, írunk rá szöveget is, mit szólsz? Ez lesz a te dalod! Csak olyat írok bele, ami neked is tetszik. - Egyetértően bólogat, azonban valami megzavarja az idillünket. Az utolsó épületek felől sikítás hallatszódik. Nem, ez nem sikoltás. Ez éles, ám egyre inkább elhaló macskanyávogás. Aldo pillantása azonnal elárulja, hogy igazam van, riadtan pillant fel rám. Soha nem viselkedett még így egy pettel szemben sem, sosem aggódott egyikükért sem. Most azonban, hogy egy fajtársának fájdalmas hangját hallja, nyomban futásnak ered az irányába. Én magam is utána kaptatok, gitáromat hirtelen az inventorymba ejtve. Úgy, ahogy Rantól tanultam. Egyre sűrűbben fordulnak elő a kétségbeesett nyivákolások, s mire beérem Aldot, már nyilvánvaló a probléma: Egy pöttöm cica beszorult egy megrakott szekér alá. Aldo hol felém fordítja tekintetét, mintegy üzenve, hogy igyekezzek már, hol pedig halk torokhangokkal a kiscicát próbálja nyugtatni. Nem késlekedek soká, megragadom a szekér egyik keresztfáját, de az moccanni sem akar. Nekifeszülök, hogy hátha el tudom tolni, mire Aldo idegesen kap a lábam felé. Azt hiszem ez nem jó megoldás. Ráadásul már kezdenek megjelenni a bundáján a tigriscsíkok, ami azt jelenti, hogy egyre feszültebb. A tehetetlenség miatti haragja szüli azt a faramuci helyzetet, hogy rámtámad. Föl-alá járkál, miközben én ismét nekigyűrkőzöm a feladatnak. Segítség aligha akad ezen a kihaltabb részen, az NJK-k meg aligha rendelkeznek súlyemeléssel. Nekiállhatnék lepakolni a szekérről, de a cicusnak már vészesen csökkenni kezd a hp-ja. Ajjaj, már védett területen kívülre kerültünk. Szerencsétlen pára. Wehh, nem hagyhatom! És Aldonak sem okozhatok csalódást. Harmadjára is nekigyűrkőzöm. Ismét az az érzés fog el, hogy menten szétdurran a karom. Majd szét hasad a bicepszemen az ing, a nyakkendőm szinte folytogat, a erek kidagadnak a nyakamon, fogaimat összeszorítva igyekszem megemelni végre ezt az átkozott szekeret. Aztán valami történik! Valami nem várt esemény. Nem várt? Végül is logikus a maga nemében. A rendszer egy felugró feliratban tájékoztat arról, hogy a súlyemelés jártasságom a kitartó munka eredményeképpen szintet lép, s ettől a pillanattól fogva az a bizonyos szekér már nem is tűnik olyan nehéznek. Sőt, mi több, fél kézzel is meg tudom már tartani. A narancsos életsávú kismacska párás tekintettel pillant föl rám, s ekkor már maximálisan biztos vagyok abban, hogy egy tüneményes cicalánnyal van dolgom. - Nincs semmi baj pici, most már minden rendben lesz! - Szabad kezemmel finoman arrébb terelem, hogy letehessem végre ezt a nyomi terhet, s inkább Aldo gondviselésére bízom. Koromfekete macsekom is még csak kölyök, úgy fél év körüli fejlettségben ragadt meg, de ez a csíkos, caramellszínű cicalányka még nála is kisebb. Miután Aldo körbedorombolja és finoman megnyalogatja a bundikáját, fel is hagy végre a nagy ijedtséggel. Így már nyugodtabb szívvel hagynám magára, a hp-ja is visszatöltődik azon nyomban, ahogy védett területen belülre sétálunk. Aldo azonban valamiért rettentően ragaszkodik a kicsihez, s ami azt illeti, a kis csíkos sem akaródzik menni a maga dolgára. Indikátora ugyan olyan színű, akárcsak az Aldoé, azonban nem látok rajta semmilyen nyakörvet, vagy hasonlót. Pet volna, aki elkóborolt a gazdájától? Egyáltalán hogyan keveredhetett bajba? Sok kérdés, amire választ kellene találni, de a legfontosabb kérdés az, hogy ezek ketten miért ragaszkodnak ennyire egymáshoz és... és hozzám?

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Besltw

- Rendben cicus, akkor gyere velünk haza, jut még tej bőven neked is. Addig is találjunk neked valami nevet, amíg meg nem találjuk a gazdidat. Legyen a neved... legyen... Violett. - s a kis karamell boldogan elmosolyodik a bajsza alatt.


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 29 2014, 00:32-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Ápr. 28 2014, 17:53

// gyors becsempészi a postot, míg Anat ádáz harcot vív a tükörbeli énjével. Gomene a késésért, remélem még nem gond hogy msot küldtem >.> //

Mostani időkben szoktam értékelni igazán, hogy nem ismerek annyi fiút itt Aincradban, ugyanis eljött a Húsvét napja. Igazság szerint nem magával az ünneppel van a bajom, hanem egészen pontosan a locsolókkal. Ám ami még annál is jobb, hogy szárazon megúsztam, a mai nap még egy új event is van. Nagyon izgatott voltam, mert mindig is szerettem volna tojást keresgélni, mert ez sajnos kimaradt az életemből, és végre olybá tűnik, végre valóra válhat ez a kis álmocska. Amint felkeltem, már rúgtam is le magamról a takarót, és vígan nyitottam ki az ajtót, és futottam kifele. Azaz futottam volna, mert alig tártam szélesre az ajtót, illetve indultam el, a kanyarban ügyesen átbucskáztam Tűzrózsán. El is feledkeztem, hogy Tűzrózsa ma ajtóm előtt feküdt, mert a fogadós megtiltotta, hogy a szobába belépjen. Így viszont volt egy szép kis kalandom lefele gurulva a lépcsőn, majd egy szép koppanás a falon.
- Ajajajaj. – fogdosom a fejemet, mert kicsit megszédültem a forgástól – Jaj nem késlekedhetek… találnom kell tojást…
Eltartott egy ideig, mire sikerült kiszédelegnem a fogadóból, és még az utca végéről is halottam a bent lévők röhögését, akik az óta nem hagyták abba, mióta lehuppantam a földszintre. Tűzrózsa lelkesen lépkedett oda mellém, és látszott rajta, hogy nagyon mulat rajtam, hogy lehettem ilyen szerencsétlen, még az sem zavarta, hogy véletlenül megrúgtam, és igazság szerint miatta estem ekkorát. De nem baj a mai kedvemet semmi sem ronthatta el. Szokás szerint a Kezdtetek Városában szálltam meg, és mivel a Kezdetek Erdejének szinte minden pontját ismerem. máris afelé vettem az irányt. Azonban mikor megérkeztem elgondolkoztam. Bár ismerem szinte minden négyzetcentiméterét, a tojások búvóhelye random, így végül is bárhol lehetnek. Végül úgy határozok, hogy 3 helyen nézelődök körbe. Így hát elsőként ahhoz a fához megyek. Alig értem a közelébe, máris felcsillan szemem, mert az egyik odúban, egy vörösen fénylő valami csillogott. Hangosan ujjongva szaladtam oda, és szinte kiszabtam a fából. Nem mintha elfeledkeztem volna, hogy ezek tojások, de olyan izgatott voltam, hogy nem bírtam kibírni. Legördítem a tojás menüjét, majd rákattolok a „Kinyitás”-ra. Egy kis pillanat múlva a tojás megremeg, majd a tetején egy szám jelenik, majd meg pityegve átvált.

„5….4…”

Olyan izgatott voltam, hogy amint megláttam a visszaszámolást szinte megdermedtem.

„3…2…”

Az arcomra fagyott mosollyal álltam a kezemben a vörös tojással, ami számolt vissza, és közbe füstölt.

„1… 0... Bye Bye”

A következő pillanatban a tojás felrobban kék lángokat szétpüffögölve magából. Én még mindig mereven álltam kezeim a mellkasom előtt, mintha még mindig a kezemben lenne az az átkozott tojás. Megfeketedett arccal, végül ökölbe szorítom a kezem, és akkorát ütök a fába, hogy az egész testem beleremegett.
- Azt értem, hogy itt találtam a tűzparipám tojását, de attól még nem kellett volna egy rohadt robbanó tojást idedugni. Vááá Tűzrózsa menjünk innen! – mondom, miközben magamban morgolódva trapptatok előre. Tűzrózsa furcsa nyihogós nevetésétől csak még idegesebb lettem. Ekkor egy másik játékos tűnik fel a távolból, aki rám néz nevet egyet, majd ide kiállt.
- Hé csajszi ég a hajad. Vigyázz a végén még odakozmálsz.
- Hagyj békén. – kiáltom vissza neki idegesen.
Ám ekkor megérzek valami füstös szagot, és mikor a fejemhez kapok valóban érezni lehetett a tűz melegét. Felsikoltok, és futásnak eredek. Alig 5 méterrel arrébb a fák ágai szétágaznak, majd egy tisztás vált láthatóvá, a közepén egy nagyobbacska tóval. Amilyen gyorsan csak tudtam odafutottam, majd egy fejest dobva észleltem, hogy a tűz sisteregve kialudt. Teljesen átázva kászálódtam ki a vízből. És fáradtan a partra esek össze. Tűzrózsa patáinak kopogására ráemel mutató ujjamat, és hozzászólok.
- Ha bármi gúnyolódó viselkedést látok tőled, nagyon megemlegeted. – mondom zsémbesen, hisz nem nagyon örültem neki, hogy felgyulladtam… ki örülne neki?
Eltartott egy ideig, míg megszáradtam, de addig legalább sikerült lenyugodnom kicsit, és a hangulatom is úgy, ahogy vissza-visszatért. Felültem, és gyors bekaptam a tegnap gyorsan előkészített kis ennivalómat. Bár itt nem éhezünk meg, azért jó dolog megtömni a hasunkat valamivel, és Mesteri szintre fejlesztett Főzésemnek hála ínycsiklandó kajákat tudok elkészíteni. Most például egy Vaddisznó húsos szendvicset majszolok, miközben a környéket pásztázom. Bekapcsoltam Keresésemet is, hátha segít valamit, már az utolsó falatot is bekaptam, mikor hirtelen jelzett a jártasságom. Felkapom fejemet, majd arrafelé megyek, amerre jelzett a jártasságom. Hamarosan az egyik kisebb szikla mögött rálelek egy szürke tojásra. Az előzőből tanulva most nem rohantam kinyitni, hanem elkezdtem vizsgálgatni. Kopogtatom, hallgatózok hátha kegyek benne valami, meg ilyesmi, de egyelőre semmi ilyesmit nem tudtam. Legördítem a menüt, majd a legtávolabb tartva magamtól aktiválom a kibontást. Várok, várok, várok de nem történik semmi. Majd, mikor azt hittem már üres a tojás egy lányos hang megszólal mögöttem.
- Eleget vártál, vagy meg is nézed, mit a jutalmad. – hallom Tűzrózsa irányából, ám amikor odanézek senki sem volt ott petem közelébe… eltartott egy ideig, de végre leesett, mire ismét meghallom petem hangját – Igen eltaláltad. A tojásnak köszönhetően 24 óráig képes vagyok használni az emberek nyelvezetét.
Megfogtam a fejem, és sóhajtottam egy nagyot. Igazság szerint most jobban örültem volna az ismételt felgyújtásnak, mint ennek. Jó az is igaz, hogy azért mert víz közelébe vagyunk, de Tűzrózsa gúnyolódása ma igen irritált. Lehet, hogy a versenyszerű esemény csinálja ezt az idegeimmel, hisz nem mindenkinek jut jártasság fejlesztő tojás. És hát valljuk be, hogy nem sok kedvem lenne 10.000 aranyat kidobni az ablakon, ha van ilyen lehetőség is, hogy egyszerűen csak találjunk meg egy nyamvadt tojást, amelyben egy kincset érő dolog van… most viszont hallgathatom. Valahogy eddig mindig úgy éreztem nem kell beszéddel megértetni magunkat egymással, így akaratlanul sem tudjuk megsérteni egymást Tűzrózsával. Jó én meg tudom sérteni Tűzrózsát, de nem tudott eddig visszavágni, így általában ennyivel lezártuk, most viszont csak úgy röpködtek ide-oda a rossz tulajdonságok, jellemhibák a másik fejéhez. Mindenesetre miután mindketten ki-kifogytunk a sértegetésből önelégült tekintettel Tűzrózsa megkérdezte.
- Nos, még mindig szeretne tojást keresgélni a gazda?
- Igen, és nem érdekel, te mit mondasz! - vágom vissza eléggé sértődötten.
Az igaz, hogy a kettőnk közötti mély gödör, most jó ideig köztünk fog maradni, mire ismét megkedveljük egymást. Bár 3 nap, és szerintem úgyis úgy fogunk tenni, mintha mi sem történt volna… bár ha nem találok tojást lehet egy 1 hét is lesz belőle a végén. Alig indultam el a Kereső Jártasságom ismét jelzett egy tojást. Boldogan odaszaladtam jelölt helyhez, és felkaptam a kis fekete, aranyszalagos tojáskát. Az előző kettő tojás után kicsit keserű szájízzel bontottam ki a tojást, ám ami azután jött, kis híján a szívrohamot hozta rám. Kék pixeltenger vett körbe, és alig pislogtam egyet máris a kezdetek városában termettem. Kicsit remegtem a meglepődöttségtől, mert kényszerített teleportálásra nem nagyon készültem fel.
- Szép ruci. Teleportálás közbe szerelted fel? – hallom Tűzrózsa nevető hangját.
Furcsállóan néztem petemre, majd mikor látom, hogy ő ruháim felé pillantgat, oda is rápillantok. Körülbelül a szívem kihagyott egy dobbanást, mikor megláttam miféle szemét van rajtam. Egy fekete testhez simuló bőr, nyuszi jelmez. A farok csomó, és a két fül sem hiányzott…
- Most ugye csak szórakoztok velem?! – kiáltok fel idegességemben.
Hiába hívtam le a menümet, mikor a felszerelésemet akartam megnyitni a következő felirat ugrott elő.

„Kényszerített Felszerelés! A Felszerelés menü blokkolása még 30:00 percig tart.”

Ezek után már csak egy dolgot tehettem. Mégpedig azt, hogy vöröslő arccal, és a nyuszis ruha feltűnősége közepette hazafelé vándorolni. Csak 1 bibi volt. Az a fogadó, amibe megszálltam jelenleg a város túlsó végén van, és jobb esetben is 5 perc az út. Sajnos, ahogy vártam a poénok, és a figyelmek nem kísértettek engem békével, hanem úgy ahogy voltak a nyakamba borultak, és terheltek, míg szinte már futni nem kezdtem vöröslő fejjel. Végül is sikerült lihegve megérkezni a fogadó elé. Bár a célomat nem sikerült elérnem, és a hangulatom is valahol a béka valaga alatt volt, de legalább az önbecsülésemet sikerült jól tönkrevágnia ebben a nyamvadt egésznek. A részeg férfiak fütyörészése közepette indultam fel letörten. Kb azt se tűnt fel, hogy Tűzrózsa, már a lépcső tetején jó éjtet kívánt. Becsaptam az ajtót, és szinte át is estem volna az ágyon, ha nem kapaszkodtam meg volna az ágy szélében. Mikor kicsit sikerült összeszednem magamat rá kellett jönnöm, hogy valamire ráléptem, ami megcsúszott, én meg borultam egy nagyot. Mikor körbenézek a szobán csak 1 olyan dolgot látok, ami keresztezte utamat. A takaróm, amit odarúgtam reggel… de kicsit furcsa volt. Mintha kipúposodott volna a takaró. Mikor felemeltem a takarót egy húsvéti tojás kandikált ki alóla. Az eddigi eredményeim után nem meglepő, hogy nem éppen lelkesen fogtam kezeim közé a tojást. Megforgattam, és élveztem az ezüstös csillogását. Egy kicsit más volt, mint a többi tojás. A többi öklömnyihez képest, ez olyan apró volt, hogy a tenyeremben is bőven elfért. Fáradtan fújo kegyet, majd azt mondom.
- Végül is… ennél rosszabb nem lehet. Felgyulladtam, vitatkoztam a petemmel emberi nyelven, és bolondot csináltam magamból az erős város szeme láttára.
Most körülbelül már csak az rontaná kedvemet, ha a tojás leszakítani a ruháimat, és egy férfi fürdőbe dobna ki… kb akkor összetörtem volna. Mindegy. Lehoztam a tárgymenüt, majd kinyitottam a tojást. A kis húsvéti apróság ekkor vízszintesen szétvált, majd aranyló tűzijátékok röpködtek jobbra-balra a szobában. Illetve egy felirat ugrott elő.

„Gratulálunk! Megtalálta a néhány ritka húsvéti Tojás egyikét! Jutalma pedig a Keresés Jártasság 3. szintje”

És ekkor esett le, hogy megtaláltam azt a tojást, amit eddig kerestem. A mai nap rossz hangulatát feledve, boldog könnyekkel az arcomon feküdtem le, és hunytam le szemeimet, hogy az álom elragadjon az éjszakában.

// Keresés 3. szint //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Ápr. 28 2014, 21:47

//With Alex//

*Nagyban törölgetem a szememből az álmot. Mert még mindig azt hiszem, hogy álmodok, ugyanis nem akarom elhinni, amit látok. Valahogy az asztalomra került egy kis papírka, amin meghívás volt a húsvéti NAGY eseményre. *
~ Anat… <.< ~
*Tuti ő pakolta az asztalomra, míg nem voltam bent. Mintha engem annyira érdekelne ez a tojáskeresősdi marhaság. Nyuszik meg tojások meg az anyám tyúkja. Valami olyasmi a lényege, hogy Aincrad-szerte tojásokat lehet keresni, s azokban ajándékok lelhetőek. Hát, semmi kedvem nem volt még csak kidugni is az orromat a szobából. Éppen magam mögé dobtam a papirost, amikor kopogást hallottam.*
~ Nah, ez meg kicsoda hajnalok-hajnalán? ~
*9 óra volt. Megvakartam fejem búbját, majd kicsit nyammogva sántikáltam az ajtó felé. Kinyitottam. Alex állt előttem. Őszintén szólva, amiatt a hülye ábrázat miatt, amit rajta láttam, inkább becsaptam volna az ajtót. Nincs nekem erre energiám. Tuti valami hülyeséget akar. *
- Helo. ^^
* Mosolyogtam az arcába, mintha minden rendben lenne. Viszont… amikor bemutatkozott…*
- Helo Alex.
~ Nem mondja el? ~
-(WTF)
~ Valamit mondani akar… ~
*Húzogattam a szemöldökömet, mert már kezdtem belezavarodni Alex logikájába. Tudtam én, hogy fáradt vagyok őhozzá. Majd a végén… tücsök ciripelés… mármint madárcsicsergés, mivel reggel volt. Nem tudtam először szóhoz jutni. *
~ Tojásokat? Egyszer már szeretted volna, ha találnék tojásokat… ~
*Majd elmosolyodtam. *
- Öhm… biztos vagy benne?
~…most dobtam ki a kukába a papírt. ~
*Na jó, csak rosszul indult a napom. Igazából két ember van, akivel bármikor elmennék tojásokat keresgélni. Rolling Eyes Alex és Anat… Szóval miután pár másodperc alatt végiggondoltam a szitut, mosolyogva hozzátettem. *
- Végülis miért ne?! ^^
*Csak bólogattam, mikor Alex visszakérdezett, de legszívesebben nyomattam volna egy facepalmot. Nem értem, mi baja a gyereknek. Ez mindig ilyen gógyis? Rolling Eyes *
- Ahm, jó… menjünk az erdőbe, de ha sokan lesznek ott, feljebb is mehetünk.
* És csatt, már be is csuktam Alex orra előtt az ajtót.*
~ Mit vegyek fel, mit vegyek fel, mit vegyek fel????? ~
*Lenyitottam a menümet, s meglestem a rucijaimat. Térdgatyót vettem fel meg egy lenge csinos felsőt. Még gyorsan meglestem magam a tükörben, megigazítottam a hajam, majd belemosolyogtam saját képembe. *
~ Oké Esu… Nem randira mész… ~
*Úgyhogy nyomattam magamnak egy facepalmot, s kiviharzottam a szobámból. Nah, nem gondoltam volna, hogy csak elmegyek erre az ostobaságra. Ennyit a normális húsvétról. Rolling Eyes Persze valójában izgatott voltam, s kíváncsian vártam, mi lesz. Hirtelen gyereknek éreztem magam, mint aki egy pajtásával elmegy játszadozni. Alex olyan volt számomra, mint egy testvér. Mikor leérkeztem, Alex már várt rám. Rámosolyogtam, s kissé aranyosra sikeredetten megálltam előtte. *
- Mehetünk. ^^
*Alex is izgatottnak tűnt, amire újra gyermeki, csintalan mosoly került szám szegletére. Megyünk tojásokat keresni! \o/ Örültem, hogy Alexel tölthetek egy kis időt. Őszintén szólva nagyon utáltam volna magam, ha ezt a napomat is elszúrom. Nem vagyok az a típus, aki elmegy társat keresni, hogy legyen kivel ünnepelnie. Inkább magamba fordulok, bezárkózok, s úgy teszek, mintha az adott nap ugyanolyan hétköznapi volna, mint a többi. Mert hát miben más egy ünnep, mint egy egyszerű nap? Igazából a kapcsolatokból. De ahogy már mondtam, nem vagyok az a típus, aki mások után rohangál. Tehát valójában nagyon jól esett, hogy Alex gondolt rám. Sőt…. Hogy Rám gondolt. Persze gondolhatnék egy nem rég történt elég kínos esetre, haragudhatnék is rá, de minek? Őrá nem lehet. :3 Ráadásul tutkóra semmi rossz nem járt a fejében, s biztos vagyok benne, hogy Anattal tisztázta a dolgot. Legalábbis nagyon remélem. <.< Na majd számon kérem. Twisted Evil Hamar kiértünk a ligetre, s láss csodát, még azért jó pár tojást lehetett látni erre-arra elszórva. A nap csodálatosan sütött, kellemes volt az idő, a levegő, hirtelen vidámság és békesség költözött a szívembe. Mosolyom fülig ért, nem lehetett volna azt semmivel sem levakarni. Elindultunk hát tojásokat keresgélni. Találtam egy szép türkiz színűt.*
- Nézd Alex! De szép!
* De kb meg sem vártam, hogy reagáljon, már fel is törtem. Egy csodaszép pillangó repült ki belőle, de persze el is szállt messzire. De nekem tetszett. ^^ Amúgy is, mit kezdenék egy pillangóval? Rolling Eyes Majd tovább keresgéltünk, s amikor valami szép dolgot találtam, megmutattam Alexnek, ha a közelben volt. Persze, az egyik tojásban valami ronda folyadék volt, amiről nem is tudtam, mi az, de olyan büdös volt, hogy csak sikerült a mosolyomat egy pillanatra eltorzítania. De csak egy pillanatra! Ugyanis nagy felfedezést tettem. Egyik nagyobb bokor tövében még mások által meg nem lelt tojásokra bukkantam. Ráadásul volt köztük egy szép nagy. *.* Csillogtak a szemeim. Szólni akartam Alexnek, de aztán mégis csak csendben maradtam, mert magamnak akartam a tojást. ^^ Odasomfordáltam, s szépen megsimogattam a nagy-nagy tojást. *
- Szép tojás, jó tojás…
*Elővettem egy nyílvesszőt, s azzal törtem fel a tojást. *
~ Vajon mi lehet benne?! *.* ~
* Megrepesztettem a tojást, majd a kezemmel kezdtem tovább bontogatni. Majd magától bomlani kezdett tovább. Először valami színes cuccos jelent meg. Toll? Vagy micsoda? Aztán megjelent valami fura szörnyszerű fej. Ami színes volt. Rolling Eyes És tollas. Rolling Eyes Hjaj, ez a húsvét! Rolling Eyes Majd hirtelen előtört egy kis kajmán fej a tojásból. Szélesen vigyorgott, lihegett, pislogott. Én kissé megrökönyödve állapítottam meg, hogy nagyon is ismerős ez a fej, de kb végiggondolni sem volt idő, hogy mivel állok szemben. Ugyanis, ahogy kiszabadította elülső lábait, már el is rugaszkodott, és támadásba lendült. S nem, nem egyenesen a képembe ugrott, hanem lejjebb. Rolling Eyes A mellkasomra ugrott, s bemászott a blúzomba felülről. :S Én hátra rugaszkodtam, ezzel hátra is estem, de sikoltozni kezdtem. *
- Ááááh…egy szörny! Egy szörny! Ááááh….
* Próbáltam kiszedni a fölsőm alól a kajmánt, de olyan gyorsan ficánkolt mindenfelé, s végigtapizott hűvös testével, hogy azt hittem, elhányom magam. Kirázott a hideg, egyszerűen undorító volt az egész. Eleinte úgy sikongattam, mint egy ostoba csitri, aztán már csak nyöszörögtem. Éreztem, hogy valami nedves is hozzámér, ami abból az állatból jött. Rolling Eyes Azért reméltem, hogy nem rajtam eresztette ki a „gőzt”. Felálltam, s ugrálni kezdtem, hogy kiessen a blúzomból, de az nagyon kapaszkodott… valamibe… De aztán már azt sem tudtam, mi van, hirtelen Alexet láttam magam előtt, vagy legalábbis valami szőke fejet, amely tulajdonához tartozó kezei először bizonytalanul, majd mégis egy-egy határozott mozdulattal elkezdtek tapizni engem. Most meg mi van?! Újra felsikoltottam. *
- Szállj le rólam, hagyj békén!
* Hogy ez kinek szólt, már magam sem tudom, de ellöktem magamtól a fiút, ugyanis szerencsésen olyan helyre sikerült nyúlnia, ahova nagyon nem illik. >< Ellöktem magamtól Alexet, de már olyan ideges voltam, hogy nem tudtam másra gondolni, csak arra, hogy megszabaduljak ezektől a perverzektől. A nagy rakás tojás azért még mindig ott hevert a bokor alatt, így megfogtam egyet, s Alex fejéhez vágtam. Majd még egyet, majd még egyet. *
- Húzzál innen elfele!!!
* Kiabáltam. *
- Te idióta perverz!!
* Már nem is néztem, hogy mit fogok meg, csak dobtam és dobtam Alex felé. Egy kicsi tojás, egy kicsit nagyobb tojás. Egy kicsit nagyon nagy tojás. Egy Chocobo… Miután eldobtam, erre kicsit pislogtam egy párat. Mit keres itt egy Chocobo? O.o Na mindegy. Megrándítottam a vállam, de úgy éreztem, Alex nem kapott még eleget. Megfogtam egy szép, tökéletesen kidekorált tojást, ami már-már csillogott a fenséges napsütésben. Ekkor a kajmán már rég leszállt rólam, de az nem érdekelt. Alex hibája! Már megint a kajmánja! Miért nem zárta be?! Erre a gondolatra még inkább feldühödtem, s tökéletes célzással Alex fejéhez vágtam azt is. Alex persze magyarázkodott valamit, de kifigyel ilyenkor? Rolling Eyes Mikor az utolsó kezem ügyébe került tojás is összetört, akkor valami csodálatosat láttak meg szemeim. Ráadásul valahogy csendesebb is lett a vidék. Elmúlt minden haragom, mert csak arra a pár szóra tudtam figyelni, ami a széttört tojásból jelent meg. „Nyertél! Akrobatika jártasságod harmadik szintre emelted!” Csillogtak a szemeim. *.* Felugrottam örömömben, s felkiáltottam.*
- Éljen!
* Ekkor tudatosult bennem, hogy miért is van nagy csend. Alex a földön fetrengett, s fogta a fejét. Hát ennek meg mi baja? O.o Odasétáltam hozzá értetlen fejet vágva, s néztem a kínlódását. Majd Alex hirtelen elájult. Heee?! Hogy lehet elájulni a SAO-ban? Mondjuk Alexról van szó… Rolling Eyes Vele bármi megtörténhet. De azért erősen aggódni kezdtem. Letérdeltem hozzá, s szólongatni kezdtem. De az nem felelt, nem is mozdult. Most már komolyabban aggódni kezdtem. Így rázogatni kezdtem. Közben a kajmán merre sétálgat… ki tudja. Suspect Komolyabban pofozgatni kezdtem a gyereket, de semmit nem reagált. Bepánikoltam, így rángatni kezdtem, hogy keljen fel. Megragadtam a vállainál, s kicsit felhúzva a földtől rázogatni kezdtem. Szegény gyerek feje hátrahanyatlott.*
- Alex, ne szórakozz velem te idióta! Kelj… már… fel!!!!
* Ekkor kinyitotta a szemét, meglepetten nézett rám, sőt megrémült, s hirtelen ellökött magától. Én el is engedtem, hisz én magam is megijedtem az ábrázatától. Ekkor viszont a fiú hátraesett, s egy újabb reccsenést hallottam… …

Az ágyamban feküdve egy jó darabig mozdulatlanul bámultam a plafont, s a szám valahogy nyitva maradt. Lesokkolt ez a mai nap. Alapvetően jó kis szórakozásnak indult, s be kell vallanom, jól éreztem magam. Azonban Alex kajmánja… <.< Egyszer tuti kinyírom azt a dögöt… majd ha Alex nem látja… <.< A kis perverz… Megnyalt. Sad Na meg a tojások… és a Chocobo… :S Nem értem… És Alex… Hjaj, sok titka van még ennek a gyereknek. És tudni akarom mind. >< Nem felejtem el ezt a mai napot, az biztos. És azt sem, hogy mi a helyzet Alexel. Már korábban is sejtettem, hogy nincs minden rendben nála… Kicsit irigykedtem rá, hogy erősebb, s magasabb szintű, mint én. Persze ez így jó, de akkor is szerettem volna hasznos lenni a számára. Most már tudom, miben lehetek az. Meg fogom védeni a fájdalomtól. ^^*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Ápr. 28 2014, 21:54

//Anat tükörbeli énje o///

~ Húsvét. Volt kint egy megszokott rutinja, de ennek már bő két éve vége. Hogy gondolok e még rá, naná! Csakhogy ezzel azért egy kicsit magányossá és értelmetlenül kívülállóvá válok. Ki kell mozdulnom, még ha a húsvét nem is a tojásokról szól. Tojások, cuki-muki nyuszikák, háááát, nagyszerűű. Igazán örülök annak, hogy japán barátaink is figyelnek a keresztény hagyományok nyugatias megünneplésével. De ha van ez így. Mint minden más, ez is tipikus japános lett, és ha őszinte akarok lenni, nem utálom. Persze minden nagyon kawai, meg már szívűrványszínű az ember szeme is tőle, ám jó ok arra, hogy ne unalmas mobolással töltsem az időt, vagy nagy magányo… Vagy mondjuk megpróbálhatnám tisztázni a kis félre… Vagy mit Esuval. Az a patkány képű kajmán a lehető legrosszabb ötletet eszelte ki. Így bemutatkozni a lánynak! -.- persze voltam olyan hülye, hogy megpróbáljam nem megtörténté tenni a dolgot, amiből mi lett a következmény! Hát az, hogy én kaptam. >.> Át is megyek. Meg kell beszélnem vele! Pont jól jön ez a húsvéti akció. x3 Tojások, rózsaszín köd, pihe-puha nyuszikák, meg mi egyéb. Ha pedig szerencsések vagyunk, akkor még találunk is valami hasznosat is a sao kivitelére. Talán egy vértet, vagy sisakot. Ha Anat nem gondolta komolyan, hogy „meg akar koronázni” o.O Én vágom, hogy sok stat, meg örül az új receptjeinek, de szerintem ne rajtam próbálja ki, hogy hogy néz ki, ha egy random jk végig sétál Aincrad egyik forgalmasabb utcáján egy koronával a fején! … Biztos komolyan gondolta. ._. ~
Felállt, nem törődött a már olyan szépen megemlített kajmánkával. Az alszik valahol, esetleg bújócskázik, már jó ideje a színét se látta. Nem is vágyik rá, nyugodjon le és ne zargass, főleg most, hogy az ő miatta okozott károkat szeretné jóvá, vagy talán remélhetőleg jobbá tenni. Kinyitotta az ajtaját, majd nem csukta be, hanem egyenesen Esutel chan ajtaja elé lépve bekopogott. Negvárta a lányt. Hallotta, hogy bent. Valamit szöszmötölt éppen. Elég sokat tartózkodott a szobájában, ami azt illeti, még ő sem volt ennyit szobán, mikor depizett sem. Pedig régebben elég sokat depizett. >.> Nah szóval, nagy levegő, és hajrá! O.o
- Szia. :3 …öhöm, Alex vagyok. ^^ Noh, mivel látsz, tudod, hogy Alex vagyok, szóval nem mondom el, csak gondoltam, hogy… noh, sono, ano…. Nem akarsz velem tojásokat keresni? Rolling Eyes -
Fülig érő, zavaros, motyogással teli vigyor on. Talán nem fejezte ki magát elég jól? scratch Esu minden átmenet nélkül köszönt eki, mintha legalább is tényleg most találkoznának először. Vagy most már nem csak perverz tapizós a szemében, hanem aranyhal is. >.> Alex legalább kétszer mutatkozik be egy lánynak, de csak akkor ha megérdemli. Cool Vegye mindenki megtiszteltetésnek ezt a felettébb kitüntető gesztust! \o
De Esu chan nem akar menni! No Alex viszont nem adja fel, határozottan lép fel az ügy érdekében. Nekik márpedig az lesz a mai feladatuk, hogy tojásokat fognak felkutatni Aincard szerte és összetörni őket, majd kiszedni a belük. Neutral Illetve valami ehhez nagyon hasonló dolgot képzelt el.
Szóval határozottság. <.< Ez ki is merült annyiban, hogy nevetgélve, fej vakarva helyeselt Esu chan „Biztos?” kérdésére.
- Igen, igen, persze. ^^ Ke- Nagyszerű! *-* Akkor beleegyezel? Lent várlak a Hallban, kezdhetnénk mondjuk elsőre a kezdetek erdeje mellett. Van ott egy kisebb liget. :3 -
Esu pedig egyszerűen kijelentette, hogy ha sokan lesznek, akkor mehetnek feljebb is. Igaz volt, amit a lány mondott, nem is volt semmi különösebb oka, vagy terve a kiválasztott helyszínnel. Habár elgondolkozott, lehet nem kéne húzni az időt, és menni kéne élből jóval feljebb? Esetleg, valami eldugottabb helyet keresni, ha már tojásokat akarnak, legyenek minél ritkábbak! Különben is. Ez az akció egyre jobban izgatta a fantáziáját. Talán kapnak valami igazán remekbe szabott itemet, ami sokkal menőbb lesz, mint holmi korona. X3 Nem akart koronát. Naaagyon nem. ._. El sem tudná mondani mennyire nem akart, azonban mikor Anatolé állt a hiper szuper tervével, meg a furcsa szóhasználatával, szóhoz sem jutott. „Drágáim”? Fújt egyet… majd észrevette, hogy Esu rácsapta az ajtót már egy ideje. Még akart volna mondani valamit. >.> De mit? Neutral
- Hmmmmmm ma ikka…. Mindegy >.> -
Majd eszébe jut, ha fontos volt. Megfordul, becsukja az ajtaját, és leindul a megjelölt helyiségbe. Amint Esu chan megjelenik ő is fülig érő mosollyal köszönti a lányt, és most már nem olyan bárgyún, mint az előbb! o/
- Yoshi! … ha sokan lesznek, tényleg menjünk feljebb, de azért nézzük meg. Lehet mások is így gondolkoztak és meg se nézték ezt a szintet. : )
Nem kellett hozzá pszichológia diploma, hogy lássa az ember Alexen, mennyire be van zsongva. Szeretett volna Esuval beszélgetni, és persze nem fogja felhozni azt a szerencsétlen incidenst, de ha most el tudnak tölteni együtt egy vidám napot, akkor nem iskell. ^^ Elindultak, rajta félhosszú, halász gatya volt, és egy kockás ing. :3 Esu mindig ilyen lezseren, mégis visszafogottan öltözködik, szal meg se lepődött a lány választásán. Meg nem is nagyon figyelte, az a lényeg, hogy lejött, nem igazán az, hogy miben. Persze akkor biztos megjegyezte volna magának, ha miniben és kis toppan szambázik le a lány. *.*
A legelő nem volt túl nagy, ám tele pillangókkal, virágillattal és sok-sok apró tojglikkal. Felettük az ég égszínkékbe pompázott és valahogy a szelíden csücsülő nyuszikák látványa megnyugtató volt. Melegen sütött a Nap. Ontotta áldásos melegét Alexékre, talán csak a szivárvány hiányzott az égről, ámbár ha lett volna sem azt néznék, mivel a hímes tojások vonták el minden figyelmüket. Volt itt minden féle. Kisebb nagyobb, még nagyobb. Piros, zöld, tarka, meg barka, kis csibe, tyúkanyó.
Alex csillagszemekkel állt meg a rét szélén, aztán megragadta Esut, hogy magával vonja.
- Hol kezdjük? -.* -
Válasz nem kellett hozzá, Esu cselekedetei elegek voltak bőven. A lány lelkesen vetette bele magát a nagy tojás törő versenybe per keresésbe. Egyikből pillangó, másikból egy chibi nyuszi, a harmadikból valami rágcsálócska, a negyedikből egy nonfiguratív, nagyon cukinak képzelt muppet figura kelt ki. >.> legalább is Alex szerint. A nagy szemeivel, az alig látható szájával és az orrának hiányával még megbarátkozna, de miért lila? Élénk lila az egész organizmus, ami a fiúnál kicsapta a biztosítékot.
- Há jó -.- Menj dolgodra >.> Nem vagy hiper-szuper vért, nem kellesz <.< -
S azzal magára hagyta a lényt. Rolling Eyes Esut is figyelte, még ha ő is tördelte a tojglikat, mert hát az a poén az egészben nem? És a mai nap csak ilyen semmittevéssel akarta elütni az időt. A lány is jól szórakozott. Alex is meg-megcsodálta a cukibbnál cukibb lényeket, melyek boldogan ugráltak tova, miután szabadokká lettek a hímes tojások belsejéből. Egy hősök Esuék! \o/ A világra szabadítottak egy rakás kawai, creepy mobot! \o Alex is talált magának egy nagy, szép színes tojást, míg Esu nagy csöndben el volt magának. Megkocogtatva a tojgli oldalát, óvatosan figyelte a bentről jövő hangokat. Ő nem akar undi löttyöt, amitől felfordulhat a gyomra. Surprised
Majd míg ő mit sem sejtve a saját tojásaival volt elfoglalva, Esu felsikoltott. Nem lehetett ezt az őszinte segítség kérést nem észre venni, de ha csak játszásiból tette volna, a fiú akkor is felkapja a fejét, már csak magára a hangra. És lám-lám nem várt „vendég” tollas farkincája kandikál ki Esu blúzából. A perverz kajmán végül elérte a célját! No Alex sem gondolta volna, hogy ez a célja, de nagyon úgy tűnt, hogy mégis ez volt a nagy terv. Rohadék mob! Mad Felpattant, s futtában próbált kiötleni valamit a kajmánszörny ellen. Nem ment, fogalma sincs, mit tegyen ezzel az izével. Egyet tudott csak, hogy kinyírja. Meghal, mindenképpen, csak kerüljön a kezei közé. Ám most kényes helyen leledzik épp, Esu chan pedig paprika vörös. Közel merészkedni is alig mer hősünk. >.>
- Segítek! o.o
Mégis egy ideig csak a levegőt markolászta kellő fogódzót keresve, és persze nem találva. Esu felsikít. Ez kész! Mit csinál az a dög most? Olyan gyors, és olyan kínos az egész, de gyorsan kell cselekednie! >.<
- Megvan! >.< -
Kapta el a törzsét az egészen gyorsan szaladgáló hideg állatnak…. hüllőnek. Suspect Azonban kajmánszörnyi erősebb volt, mint a fiú hitte, és botor módon súlyemelés jártasság nélkül markolt rá a testére, minek az lett a következménye, hogy amaz feljebb vitte egyszerűen a fiú kezeit és „lerázva” magáról Alex kezét, a srác Esu melleinél állapodott meg.
~ Oóóó Embarassed ~
Esu meg fogja ölni! Már mondaná, hogy Vá-vá-vááárj Esu chan, …. nem én …. nem akartam…. meg tudom magyarázni… nincs menekvés! A csaj bepöccent, és ennek belátható és gyors következménye az lett, hogy egy tojás loccsant Alex fején. Majd még egy, és még egy.
- Hé! h-h-hé héh héééhh :O
…toccs \o/ egy újabb hímes, mi zöld masszát engedett ki magából, ahogy megrepedt, majd követte utána a párja, mely tükörként folyt szét a fején.
- Hallgass me… -
Lila köd szállt fel a következőből, majd a rá következő jó kemény lehetett, mert meg se repedt. >.> A sárga csibét látva nagyra kikerekedetek a szemei, s maga elé emelte a kezeit, de persze semmit sem ért. A chocobo szinte el se ért hozzá, ám még mielőtt végleg átbukfencezett volna repülni képtelen, gyenge szárnyaival, még jól megcsapkodta előtte. A srácot teljesen elvakította a jelenet, s így fel se tudott készülni a következő orvtojásra. >.> Elterült. Hangtalanul feküdt a fűben. Lapult, mint nyuszi a fűben, az az hogy pont hogy nem. Fájt a buksija. Sad
Majd fölé emelkedik valaki, eltakarja a napot, és sötétség… a következő emléke az, hogy rángatják. Kinyitja a szemét, és már- már ráförmedne a galád elkövetőre, mire ráeszmél, hogy…
- Esu?! Ne bánts! >.<\ -
Reflexszerűen löki el magától a csajszit, aminek újabb fájdalmas reccsenés a jutalma. Nem a gerince tört ezúttal meg, hanem alatta egy újabb tojás. Túlzás nélkül lehet mondai, hogy csillagokat lát, aztán előugrik egy panel.
Nyertél. Súlyemelés jártasságod harmadik szintre emelted.
Merthogy? Mivel is? Azzal hogy túlélte Esu chan tombolását? Hmmm, ez egy nyomós érv lehet. Nem bólintott, az túl fájdalmas lett volna, de gondolatban megtette. Ennek lehet realitása. Biztos díjazták a túlélő képességét. Igen. >.>

Végül minden kiderült, de végül Esu lelkére kötötte, hogy ne mondja el senkinek. Nem tudhatják meg, hogy érzi a fájdalmat. Az bonyodalmakkal járna. Mint barátok, mind ellenségek közt. Mert van ám olyan is. Sajnos. …. Nem lehetnek elég óvatosak. A kajmán pedig jobban teszi, ha egy ideig nem dugja elő a pofikáját. -.-

_________________
[Event] Húsvéti akció - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Ápr. 28 2014, 23:52

//Elnézést a késésért, és a low minőségért, de megint sikeresen bekavartak a hetembe, így maradt a kapkodás -.- //

~ Nesze, nesze-nesze…neszeee ~ Aranyszínű lángokkal körülvett, éles karmok tépnek fel egy mellkast. Vörös pixeldarabok reppennek minden irányba, és megjelenik a győztes felirat, ma már vagy huszadjára.
~ Ezt is lenyomtam ~.~ ~ Nagyszájú petem dicsekedését hallgatva csupán egy sóhaj hagyja el ajkaimat. Fogalmam sincs, mit élvez még ezen. Ezek itt mind gyengék, alacsonyszintűek, egyáltalán nem jelentenek kihívást és ez gáz. A tizenegyedik szinten vagyok, mégis ilyenekkel vagyok körülvéve… nagyszerű.
- Menjünk végre! – eddig bírtam, elértem a határaimat… nem ácsorgok tovább és nézem, ahogy a főnixem elver mindenkit anélkül, hogy nekem akár a kisujjam is meg kellene mozdítanom.  Hol vannak ilyenkor a nagyágyúk? :(Talán aktívkondom kellene egy kicsikét, hogy betaláljak egyet-kettőt? Veeeh, semmi kedvem, de minden más már túl unalmas
~ Ki tart vissza? ˇ^ˇ~ ghrrr… a kis…  Itt látszik ennek a világnak a legnagyobb hibája. A testi fenyítés hiánya.. pofonokból tanul az ember, de hiába osztogatom.. fájdalom nélkül csak olyan, mint egy simogatás..
- Már megint elfelejted, hogy nélkülem nem tudsz párbajozni Rolling Eyes- Így van, bár a teste megnőtt, és osztja az igét egy ideje, nem lett sokkal okosabb. Sok szónak az értelmét sem tudja, csak használja őket. No, meg néhány dolgot én tanítok neki tévesen, csak a poén kedvéért Suspect
~ Ne má’ >.<
- Ez van, ezt kell szeretni
~ >.<  Csak még egyet
- Hárommal ezelőtt is ezt mondtad… nincs több
~ Cöh… nyomi >.>
- Ezt meg sem hallottam Rolling Eyes
~ Halld meg ~ mellette tényleg felnőttnek érzem magam. Egy nagyon, de nagyon gondterhelt felnőttnek, akinek a nyakába sóztak egy elég sűrűn idegesítő kölyköt. Néha egész jól elvagyunk… néha.
Elindulok zsebre tett kézzel, lassan lépegetve, de csak nem akar utánam jönni. Megmakacsolta magát... még hátat is fordít
- Vehh…. Ha találkozunk erős playerrel, akkor kihívom és lenyomhatod
~ *-* ~ érteni kell a kölykök nyelvén, hehe… Máris itt liheg a sarkamban, még felszállni sem hajlandó, nehogy elmulasszon akár egy jelöltet is. Persze eszem ágában sincs többet párbajozni ma, duma volt és semmi más…
~ Hé, Ren! Ez egész erős nem? ~ mászik bele egy nagyobb darab fickó arcába, aki elég rendes wtf fejet vág. Érthető.. ki ne lepődne meg ezen? Egy nagyra nőtt madárka mászik az ember arcába Suspect
- Áh, felejtsd el. Ő harmatgyenge! – persze, hogy furán néz rám a fickó… Arra már rég rájöttem, hogy nem hallja mindenki Reginald szavait. Ráadásul itt nem csak vele beszélgetek, de picikét be is szóltam a csávónak.
~ He?! De nézd má’ mekkora
- Jah, nagy, de az ilyeneknek esze nincs…  könnyű préda – na, ennél több nem is kell, megunta a degradálást és lendül a keze, azonban én gyorsabb vagyok nála, mert kinél nem? Egy határozott mozdulattal megpöckölöm a benga orrát és elrepítem picikét távolabb a soundwave-el.
- Látod?
~ Aha >.>



Hazamenni nincs kedvem, marad a séta és a bámészkodás, mint szokásos napi program.  Arra már felfigyeltem egy ideje, hogy a szokásosnál jóval nagyobb a sürgés a városban, de valamiért az okát nem tudom. Szokjak rá az újságolvasásra? Pfff.. még mit nem… majd ha benne leszek , addig nem ˇ^ˇ Megkérdezni sincs kedvem, de van hallgatózásom ~.~ Majd fülelek és tuti megtudok valamit.
~ Ren! Ez mi?
- Micsoda? – nézek  Regi irányába és észreveszek valamit a… csőrében?
~ Ez ~  Nyújtom felé kezem, ő pedig a kezembe ejt egy tojást. o.O
- Egy tojás?
~ Az mi?
- o.O Nem tudod mi a tojás? Te is ilyenből keltél ki
~ O.O Kamu!
- Nem… nem az. – látom, hogy szegényben egy világ tört össze.. ez van. Egyszer mindenki megtudja, hogy honnan is került a világra, aztán vagy beveszi a „gyomra” vagy nem Rolling Eyes 
- Bár ez nem teljesen olyan – forgatom a kezemben…. elég csicsás.. hol láttam én már ilyeneket? Hmmm…
- Húsvét, tojások, ingyen lvl up jártasságra – ismételgetem a szavakat, melyeket kiszűrök a tömeg zajaiból
~ Tojásból… O.O… Én.. O.O
- Meg Aikon, meg vezér is
~ Az nem érdekel >.< ~ Mégiscsak rászánom magam, hogy elolvassam a napilapot. A hallottak alaposan felkeltették a figyelmem…
- Voah, de menő event *-* - egyértelművé vált számomra, hogy nem szabad kihagynom ekkora lehetőséget. Elég drága pénz a jártasság mostanában. Nekem meg aztán főleg nincs kidobandó párezer aranyam. Csóróság van, beismerem, alig van ezer párszár aranyam Sad
- Amúgy honnan szerezted?
~ Az a nagydarab izé hagyta itt a földön
- Hová ment?
~ Elrepült Rolling Eyes
- Áh, akkor ezek szerint neki már nem kell… - Ennél több nem kel, azonnal rámozdulok a drágaságra, hogy megnézzem, mi van benne.  
- O.O – majd a szívem ugrik ki, mikor előugrik belőle egy amolyan rugós bohócféle. Csak azért nem kiáltottam el magam, mert annyira meglepett a dolog, de a mellkasom csak úgy dübörög. Mély lélegzet, mély lélegzet… nem kell szívroham…
~ Ez mi?
- E-ez fail…. – nyögöm ki végül
- Te Regi, keressünk még ilyen húsvéti tojást Suspect
~ Húsvéti? Az milyen? ~ kár is volt reménykednem a ilyen körű tudásában
- Amilyet az előbb hoztál, szép díszes, kicicomázott és általában jól elrejtik őket, de felülről könnyebb rájuk találni Suspect- Tökéletes, Reginald fentről keres, én pedig lentről, így tuti találunk egy rakattal.
- Na?! Benne vagy?
~ Mennyiért? 
- Lesz harc, plusz egy kevés nasi Suspect- megvesztegetés forever \o/  
~ Sok nasi ˇ^ˇ
- -.-’’’ rendben! Te keresed fent, én lent… gyerünk \o/ - Veszettül rohanni kezdek, mondjuk nem tudom hová. A tojásokat mindig elrejtik, nekem meg se keresésem, se látásom. Trééé a helyzet, de van tapasztalatom 8)Ott kell keresni, ahol más még nem tette, és mivel itt mindenki gyík, ezért nem lehet annyira nehéz.  Átkutatok mindent, ami szembe jön és el lehet dugni valamit belé, vagy mögé. Hordók, ládák, sikátorok zegzugai, de semmi :)Körülöttem az emberek is ezt csinálják, jó sokan, így az esélyeim rohamosan csökkennek. Egymás után hallom a felkiáltásokat: Találtam egyet! Ez az! Megvan! …. csak én nem találok semmit sem? Ennyire low lennék ilyen téren?

Két óra aktív keresés után sincs semmi, amit felmutathatnék. Körülöttem szinte mindenki sikerrel járt és talált tojást… én nem…  Mennyire lehangoló tud lenni egy picike kis kudarc…  Veeeh.. inkább hazamegyek…. trééé hely ez a Taft, el is költözöm innét ˇ^ˇ
~Reeen!
- Hmm?! – Reginald érkezik és csőrében látok valamit *-* A buta madaram megcsinálta és talált párat \o/ Lehet nem is annyira buta, mint képzeltem..
- Voah *-* Sugoi Regi *-* - kipakol a csőréből és nem egy, nem is kettő, hanem egyből három tojást. Ez igen… büszke vagyok a petemre *-*
- Nagy vagy pajti.. egy-két bűnödet itt helyben megbocsátom
~ Cool~ na de lássunk is hozzá a kinyitásukhoz. Elvonulok egy kicsit csendesebb helyre, és nekilátok a nem túl bonyolult műveletnek. A korábbiból tanulva, már sokkal óvatosabban várom a megváltást, mely a kemény héj alatt rejtőzhet. Kezdjök először a pirossal, az annyira nem szép szín :suspect:Csak óvatosan… nem szabad elsietni… ééééés…
- o.O Ebben nincs semmi o.O. Ezt az átverést már…. – sokáig nem elmélkedem balszerencsémen, helyette a zöld tojáshoz nyúlok, hogy megnézzem annak tartalmát, miközben imák ezreit sorolom el magamban, hogy ez legyen az amire szükségem van….. rajta
- O.O…. Mi a franc ez?!!! – Nem hiszek a szememnek. A tojásból egy újság kerül elő, nem is akármilyen.
- A ********-ba – az imáim nem hallgattattak meg Sad Azt kértem, amire szükségem van, erre kapok egy pornóújságot? Na menjenek ám a francba >_< mindek ide egyáltalán ilyen dolog? Csak hízelegni kell picit egy magányos, naiv lánykának és probléma megoldva… Sosem használnám itt Suspect
~ Mi az
- Semmi-semmi 
~ >.> ~ gyorsan el is teszem.. majd később kidobom.. valamikor Suspect 
Egyetlen egy tojás maradt még, ebben van minden reményem… legyen benned a jutalom, legyen benned a jutalom….
- Hapci….hapci…hapci…. – valami porféle durrant az arcomba, amitől veszettül kell trüsszentenem nekem, na meg Reginaldnak is… újabb Fail…. Veeeeh… elegem van ebből a napból… hazamegyek
~ Harcolunk?
- Majd >_< …

Már késő délután van, épp lógatom az orrom a fogadóm étkezdéjében egy nagy tál palacsinta társaságában. Tisztára elvagyok szontyolodva. Mi az, hogy nekem, a nagy Ren-nek nem sikerült egy event? Itt valami bunda van az tuti, lehet nincs is jutalom, csak szívatnak mindenkit.. főleg engem …
Hogy végképp el legyen rontva a napom, leül mellém egy kölyök, aki kipakolja az asztalra a zsákmányát.
- Hogyaza… - hatig számoltam, aztán oda se nézek, még a végén elsírom magam, itt mindenki előtt.. .
Talán a borzalmas napom tehet róla, de sötét gondolatok támadnak bennem. Erős késztetést érzek arra, hogy eltulajdonítsak pár húsvéti tojást a kis takonytól itt mellettem…. Nyehehehe… tök egyszerű lenne…
- köhömm… - bár rá tudnám venni magam.. esélytelen… mert… izé.. vaaaagy. :idea: :idea:  :idea:  :idea:
- Pszt…. pssssszt.. hé.. öcsi… - suttogok oda a kölyöknek, és a karom alatt mutatom meg a nem rég zsákmányolt, színes újságocskámat..
- Csere? – hehehe… már fel is csillantak a szemei… én is voltam ennyi idős… nem is olyan rég, talán három, négy éve? Akkoriban mi srácok a lelkünket eladtuk volna egy ilyenért…
- Na! Benne vagy? – suttogom, igyekezve nem felhívni magunkra a figyelmet. A válasz  egy sunyi bólintás…. Fű alatt megoldjuk az egészet.  Pár röpke gombnyomás és az enyém a tojás *-*Nyissuk ki \o/  Érzem magamban az erőt… Több rossz dolog ma már nem történhet velem.. hajrááá \o/
- Három, kettő… egy Suspect……….

_________________
[Event] Húsvéti akció - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Rosalia Szer. Ápr. 30 2014, 00:29

Az eddigi teljesítmények be lettek írva, s mivel jófej vagyok, meg hattalmas a szívem (és mert én is kicsúsztam a határidőből), ezért még 1-2 napig jöhetnek a pótlások, de hamarosan zárom a topicot. Éljetek ezzel a lehetőséggel, nem mostanában lesz ilyen újra!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Aidor Csüt. Május 01 2014, 19:00

Eljött a húsvét ha otthon lennék most nyilván élvezném a tavaszi szünet gyönyöreit. De itt Aincradban nincs ilyen lehetőség. Itt akkor pihensz és úgy ahogy akarsz. Ez lehet déltől háromig. Mától holnapig. Vagy a jövő hónapig. De ha elég pénzed van az eljövendő évekig is. Aincrad így eltér a valóságtól, de hasonlít is rá. Ugyanis a pénz az amivel képes lehetsz kihúzni addig ameddig. A pénz szerzésnek három módja van. Nap hosszat járod a dungeonokat és a vadmezőket és az életedet kockáztatod félelmetesebbnél félelmetesebb küzdelmekben. Második, üzlet emberként tengeted a minden napjaidat kevéske pénzedből árut/ nyers anyagot veszel majd amit belőle csinálsz jó pénzért eladod. A harmadik pedig: Bízol a szerencsédben, ugyan kicsit kockázatos, de kétségkívül szerencsésnek lenni a legjövedelmezőbb szakma Aincradban. Na sajnos ez önmagában ritkán elegendő. Mivel a szerencse forgandó. Ép olyan gyorsan elvesztheted mindened mint ahogy megszerezted. Ezért elég ritka, hogy valaki pusztán a szerencséből megéljen. Az pedig, hogy én melyik vagyok? Azt hiszem kicsit mind három. Nem adom fel a harcot és nem menekülők bár a frontnak közelében sem vagyok én itt a háttérben teljesítek. A harcok alatt szerzett tárgyakat és nyersanyagaimat pedig jó pénzért értékesítem és minden hónapban adok egy kicsit a szerencsémre is. Hátha egy nap megnyerem a lottót. Persze ezt csak mondani könnyű. A másik módszeremről nem is beszélve. Ugyanis a szerencsét másképp is próbára lehet tenni mintsem egy papír darabbal és néhány számmal. Az pedig a kincs keresés. Aincrad nem véletlenül egy lebegő varázs kastély. Tele van kincsekkel olyan helyeken ahol nem is gondolnád. Az én „küldetésem” ezek megtalálása. Bár eddig nem sok szerencsével... Minden, vagy legalább sok pletykának utána járok abban a reményben, hogy egy nap tényleg valami értékes üti a markom. De eddig csak kis fogásaim voltak. Olyanok amiken túladtam amint lehetett. Némelyik meg még mindig a nyakamon van. De ilyen az üzlet. Most is valami akkora ostobaság után kutatok amit már mióta elkezdtem azóta százszor megbántam, hogy egyáltalán hozzá láttam. Tojások... rengeteg tojás. Szanaszéjjel hevernek, bokrokban, csatornákban, cserjék alatt vagy fák tetején. Olyat is láttam ami rá ragadt egy erősebb mob hátára azt „szedd le onnan”. Összességében nagyon vicces az egész, egy kívül álló számára aki azt se tudja mi ez az egész és csak kacag a sok szerencsétlenen. Ezen tojások valamelyikében értékes kincs lapul, de senki sem tudja melyik az, aki pedig rossz tojásra voksol keservesen megbánja. Ugyan teljesen ártalmatlannak tűnhetnek, azok akik reggel vagy már előző nap hozzá láttak a keresésnek már tudják, hogy nem azok. Abban a pillanatban ahogy kinyitsz egyet, történni fog valami. Valami ami jobbik esetben a kincs felbukkanását jelenti, egyébként meg... Néha azt kívánod bár meghalnál. Már volt olyan, ami felrobbant a kezemben. Volt amelyik megharapott. Volt amelyik egy banános tortát lőtt ki és persze olyan is ami nem csinált semmit. De a kedvencem még mindig az mikor egy furcsán illatozó trutyival kínált meg ami vonzotta magához a környék mobait és minibossait. Órákig tartott amíg a hatása elmúlt. Ez idő alatt én meg játszadozhattam az engem üldöző tucatnyi teremtménnyel. Lassan kezdem azt hinni ez az egész csak kamu és nincs semmiféle kincs. Tegnap húsvét első napján délután halottam először ezekről a tojásokról. Egy véletlenül meghalott beszélgetés részlet hívta fel a figyelmem rá.

– Azok az átkozott tojások.
– Ahogy mondod, már teljesen kivagyok, így sose találjuk meg a kincset.

Én ekkor ép a közelben jártam miközben a téren keltem át, a beszélgetés felkeltette a figyelmem ezért csatlakoztam hozzájuk. De nem lett volna képem azt kérdezni, hogy miféle kincs inkább úgy döntöttem csellel szedem ki belőlük, még a végén pénzt kérnének az információért az meg nekem is kevés van. Szóval inkább úgy tettem mintha mindent tudnék. Ha mégse jönne be az egyenes megkérdezés még mindig ott van B tervnek a fizetéssel együtt. De csak legrosszabb esetben.

– Valóban idegesítőek azok a tojások. Mondtam.
Kíváncsi lennék kinek az ötlete volt. A két játékos felém fordult és éber szemekkel méregettek, de azért még rá bólintottak, hogy ne nagyon maradjanak le.
Idegesítőek, de szerencsére pontosan tudom hol van a kincs. Húztam ki magam. A kétjátékos most úgy nézett rám mint egy hülyére majd nevetésben törtek ki.
– Ugyan már, honnan a fenéből tudhatnád, hogy melyik tojásban van a kincs?
– Ja annyi van szanaszéjjel mindenfele.
– És alig néhányban van csak kincs.

– Na jó valóban nem tudom hol van, de tudok egy módszert amivel megtalálhatjuk. Mondtam teljesen megelégedve a fel nem tett kérdések válaszaira.
– Na és mi lenne az?
– Csatlakozzatok a csapatomhoz, együtt gyorsabban megtaláljuk és ha én leszek a vezető ígérem, hogy a kincsen egyenlő arányban osztozunk. Mondtam, a reakció pont az volt amit vártam. Röhögtek és leráztak. De nem gond, meg tudtam amit akartam. Szóval tojások vannak szanaszéjjel és valamelyikben kincs lapul. Nekem kell elsőnek megtalálnom.

Gondoltam... akkor, de azóta a lelkesedésem jócskán alább hagyott. A rengeteg megpróbáltatás és csapda, kezd elegem lenni ebből az egészből. „Csak pletyka nincs itt semmiféle kincs.” Mondogattam magamban miközben a mezőn haladtam. Ezek után körülbelül 10 perc séta után egy embernyi méretű szikla állta az utamat. Rajta pedig egy tojás. Nagyot sóhajtottam majd fel húzódzkodtam a tetejére. Meg fogtam a tojást és megpróbáltam felemelni, nem bírtam. A tojás nem mozdult. Mintha csak oda tapadt volna a sziklához. Felálltam és ezúttal mind a két kezemmel megragadtam és húztam ahogy tudtam. De meg se mozdult. Ez tényleg oda ragadt, gondoltam.. Leugrottam a szikláról és magamban szitkozódtam. Menet közben belerúgtam egy a földön heverő tojásba ami rögtön felrobbant. Az ereje hátralökött. Megnéztem az élet erőmet, már a sárga zónában volt. Majd megnéztem magamat teljesen fekete voltam. A füsttől és a koromtól, persze tudtam előbb utóbb ez is eltűnik ahogy a többi. De mégis ekkor úgy éreztem valami eltört bennem. Valami ami bosszúért kiáltott. Felpattantam és vissza rohantam a sziklához. A tojás még mindig a hején volt. Terpeszben megálltam előtte majd azt mondtam:
– Kihívás elfogadva! És elrugaszkodtam... és egy hatalmas erejű ütést intéztem a sziklára. Néhány pixel darab szállt fel, de semmi több. Hátráltam.
– Szóval ennyi nem elég, mutasd mit tudsz! Megint elrugaszkodtam ütéseim és rúgásaim záporoztak a sziklára, de az még meg sem repedt. Aktiváltam a képességeimet. Fegyverzetem felizzott, minden eddiginél erősebb csapások érték a sziklát. De az nem engedett. Combination Attack, Double Attack, csapás, csapás, elejétől... Így telt az idő. Nem tudtam milyen erős ez a szikla, de egyértelműen nem elpusztíthatatlan. Bár kétségkívül távol sem áll tőle. Pont olyan mint a 2. szinten az öreg emberé. Így telt a nap hátra lévő része és a következő egy kis része is. Közben több szünetet is kénytelen voltam tartani, de végül sikerült. Húsvét hétfő, a szikla megrepedt. A repedés felkúszott egészen a tojásig az meg mintha csak a végszóra várt volna. A kezembe esett. Majd kinyílt. Egy összehajtott papír darab volt benne. Azt írja:
„NEM NYERT”. Felsóhajtottam. Ennyi munka a semmiért. Fáradt voltam egész éjjel nem aludtam, pihentem ugyan, de... még se ugyan az. Most nyilván a szemeim is karikásak. Leültem a földre és lehunytam a szemem egy pillanatra. Már majdnem el aludtam mikor egy reccsenés zavarta meg a nyugalmam. A sziklán még több pixelező repedés keletkezett majd az egész eltűnt, illetve hagyott maga után valamit. Egy tojást... egy embernyi mérető nyúl tojást. Szóval ez csak a burok volt és ez volt az amit valójában rejtett. Úgy éreztem végre megtaláltam, amit kerestem. Mivel ez a tojás szemmel láthatólag kitűnik a többi közül tekintélyes méretével. Azonnal neki láttam volna a kinyitásának, de szemet szúrt egy kis számítógép monitor ami rá volt ragasztva a tojásra. A kijelzőjén egy felirat villogott:
„GAME OVER” Majd egy kacagó koponya váltotta fel.
-Mi a? Kiáltottam. A tojás több helyen is megrepedt majd darabok repültek szét, két robot kar és láb jött ki belőle. A tojás fel állt. A tetején két tojás héjból lévő nyuszi fül kunkorodott fel. Két szem formájú lyukon pedig egy pár vörös szem nézett rám.
-Oh my good! Spuri!!! Kiáltottam és futásnak eredtem. A nyúl tojás meg mintha csak erre várt volna, behúzta végtagjait és ismét tojásformában felpörgött és utána gurult rendkívüli sebességgel.
-Mi az isten folyik itt??? Ordítottam teli tüdőből. Aztán a tojás átgurult rajtam, majd előttem megint talpra állt. A földön feküdtem az életerőm a vörös zónában volt. A robot felemelte gigászi karját, tudtam ez itt a vég majd... lecsapott.

Mikor felébredtem sötét volt a hold és a csillagok fényesen ragyogtak az életerőm tele volt. Egy apró tojást szorongattam a kezemben. Persze már emlékszem, miután a sziklát sikerült szét törnöm el aludtam. Nagyon fáradt voltam... Ezért egyszerűen össze estem és el aludtam. A szikla sehol sem volt és az álmomban látott nyúl sem. Csak 1 tojás. Az a tojás amiért annyira megküzdöttem. Mindenesetre nagyon szerencsésnek érezhettem magam. Itt kint aludni nem egy életbiztosítás. Bármikor rajtam üthetett volna egy mob és akkor végem. De ehelyett nem történt semmi az élet erőm meg lassan regenerálódott. Már egy idő óta most éreztem magam először kipihentnek. Most már csak egy dolog van hátra. Megnézni a tojást. Szép lassan elfordítottam, talán a csillagos ég tette talán más, de éreztem, hogy ez lesz az. Szívemet lelkemet remény öntötte el és így csavartam szét a tojás két felét... aztán felrobbant.

Haza felé ballagtam úgy tűnik ez nem jött össze, de mégse adtam fel, minden tojást kinyitottam ami még az utamba botlott majd pár kilométerre Fribentől hangosan kacagtam az éjben. Megtaláltam!








_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Enheriel Csüt. Május 01 2014, 23:14

Lulu értesített engem nagyon vidáman, hogy olyan húsvéti akció van, amiben elsődleges jártasságot lehet fejleszteni ingyen, ha megtaláljuk a megfelelő tojást. Jaj de jó, így meg tudok spórolni egy csomó pénzt!^^
- Villámlás, gyere, tojásvadászatra megyünk!^^ - szóltam a kis petemnek, majd így indultunk meg. Szerencsére egy kisebb csoport is éppen tojásvadászatot akart rendezni, így örömmel vettek be minket. Az indulás kicsit nezékesen ment, mert egy csibész rossz vicce miatt a csoportvezető szó szerint eltanyázott, és idő volt a többieknek feltörölni a padlóról. Végül, 15 pec késéssel sikerült elindulnunk a Kezdetek Erdejének egy olyan részlegébe, amit csak a Csoportvezető, és már mi is tudtunk, illetve pár más játékos csak, így nem lesz vesenyzés hála Istennek.
- Oké fiúk, lányok, lányok, fiúk! - viccelődött a csoportvezető. - Kezdőjön a vadászat! Aki talál tojást, szóljon, hogy a többi is lássa, mi van benne! - és szét oszlottunk, hogy nagyobb területen kereshessünk.
- Itt van egy bazzeg! - Hogy beszél ez meg?? Ez a gondolat jutott egyből eszembe, mikor egy igen kövér fiú felkiáltott, miközben mint valami hős a legyőzött szörnyet, emelte a feje felé a szürke tojást. Mind odanéztünk, és vártuk, hogy mi lesz benne. Hamarosan sikoltozva futottunk el mi, lányok, mert patkányok jöttek ki a tojásból. A gyerek, akit a barátai Dagadtnak neveztek, nem véletlenül, felkiáltott:
- Milyen tojás ez meg bazzeg?!
- Patkánygyár! - mondta nevetve az egyik barátja. Szerintem meg nem volt túl vicces. Két perc sem telt el, mikor egy szőke lovag, Joey Chrome, aki úgy mutatkozott be mindenkinek, hogy mindenidők legnagyobb és legbátrabb lovagja felkiáltott váratlanul:
- KÍGYÓÓÓÓÓÓÓ, ÓRIÁSKÍGYÓÓÓÓÓÓÓ, EMBEREVŐ KÍGYÓÓÓÓÓÓÓ!!! - és megdöntötte a guiness rekordot gyors menekülésben. Odanéztünk a pikkelyes tojásra, és elkezdtünk éktelenül nevetni, ugyanis a „nagy, gonosz kígyó” igazából egy tündérien aranyos kis siklóbébi volt, aki nagy bociszemekkel nézte a világot, ahová került. Istenem, hogy ijedhet meg valaki egy ilyen aranyos kis babakígyótól?^^ Miután egy Pet nélküli idomár magához vette a kis ártatlant, tovább kerestük a tojásokat. Snowcat közben küldött egy üzenetet, hogy nem ismerek-e egy jó pszichológust. Sajnos nem ismertem, így ezt a választ küldtem neki. Fél óra múlva a Csoportvezető talált egyet, és mikor kinyította, egy adag konfetti repült a képébe. Egy másik srác 4 üveg szakét talált a tojásban, amit ő talált, aminek nagyon örült, és belerakta mindent az invertory-jába. Lulu is talált egyet, és mikor kinyította, két pici, bolyhos nyuszi nézett vissza rá.
- Jaaaaj, de aranyosak!!*.* - nem bírta megállni a barátném, hogy ne dögönyözze meg mindkettőt, akik élvezték a kényeztetést. Valakinek a kezébe robbant a tojás, valakinek egy kiscsibe volt a tojásba, ami miatt agyoncsipkedte a tyúkanyó, így követelve vissza a kicsinyét. Villámlás is olyan pechje volt, hogy inkább a fán feküdt, és figyelte, hol van még tojás. A végén a legtöbben annyi mindent találtak, hogy inkább hazamentünk, még mielőtt megsérül valaki. Amíg a többiek nem figyeltek, Villámlás hozott nekem kettőt is: egy átlagos, matt tojást, és egy halloween-i tojást. Az utóbbi majd jó lesz a ki Snowcat-emnek.^^ egy órája az utolsó üzenet óta jött egy másik Snowcat-től. Ezúttal azt írtam neki, hogy ne zavarjon, mert dolgom van. Jaj, remélem nem érti félre szegénykém! A halloween-i tojást elhelyeztem oda, ahol a kedvesem biztos megtalálja, míg én a szobámba beöltöztem nyuszinak, hogy meglepjem. Amíg várakoztam, kinyítottam a matt tojást. Örömömre a nemrégen megvett Akrobatikám szintje nőtt 1-el!^^ Hopp, Snowcat jön, ideje meglepnem!

/Az Akrobatikámat növelem 1.-ről 2.-re//

_________________
[Event] Húsvéti akció - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Event] Húsvéti akció - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Kazuma Pént. Május 02 2014, 12:06

– Érzem, hogy már közeledünk.
– Mert egyre erősebbek a mobok?
– Igen. A végén nem lesz egyszerű dolgunk.
– Nem érdekel. Megoldom.
– Várj! Mi az ott?
– Egy… tojás?
– De mit keres ott fent?
– Nem tudom. Megszerzem.
– Meg vagy húzatva? Az az izé legalább száz méter magasan van!
– Szerintem nincs annyi...
– Még azt sem tudjuk mi az! Lehet csak valami madár odaszarta! Lehet hogy semmit sem ér!
– Láttál már ilyet? Nem? Akkor fogd be! Megszerzem!
– Tovább kéne mennünk. Nem azért indultam el hogy félúton megölesd magad valami hülyeség miatt… - fejezte be morogva, de nem foglalkoztam a „barátommal”. Egy kis mászás, pár ugrás és már meg is van. Fura de úgy néz ki, mint valami húsvéti tojás… Milyen nap is van ma?
Futva indultam meg ám először egy szakadékon kellett átjutnom. Megtorpantam a szélén. Na igen, de hogy jutok át? Ha kicsit világosabb lenne egyszerűen, aktiválnám a képességemet, és madárrá változva összeszedném azt a tojást. A sötétben azonban semmit sem fénnyel játszadozó képességeim. A nehezebb utat kell választanom. Lenéztem, de nem igazán láttam az alját és úgy tűnt, mintha felfelé sem akarna véget érni. Itt-ott nagyobb sziklák, építmények nyomai állnak ki a falból mintha itt több szint helyezkedett volna el egymás felett, míg a nagy része le nem omlott. Elnézelődtem egy darabig, de végül megakadt a szemem valamin, a túloldalon. Egy nagyobb kő állt ki szemben egy kicsit lejjebb a falból. Elég nagy lehet, ahhoz hogy összehúzva magam felálljak rá, vagy elkapjam. Addig viszont jó hosszú az út a semmin keresztül.
– Induljunk már. Ha egy helyben ácsorgunk, megtalál. - toporgott mögöttem idegesen a társam, de továbbra se nagyon vettem róla tudomást. Elindultam vissza a folyosón, amin érkeztünk és megnyugodva lépkedett utánam.
– A közelben szerintem találunk majd megint egy védett szobát, ott majd pihenhetnénk... - kezdte el, ám hirtelen megfordultam és rohanni kezdtem a szakadék felé. Hallottam, ahogy társam meglepetten felkiált, míg én futás közben előhalásztam a köpenyem alól az egyik magasugrás kristályomat. Okosan kell használnom a felszerelésemet, de úgy érzem, most megéri. Aktiváltam és a lendületemet kombinálva a kristállyal elrugaszkodtam a szakadék széléről. Több métert repültem és minden erőmmel kis kiszögellésre összpontosítottam. Elkaptam! Elég keményre sikerült az érkezés de sikerült megkapaszkodnom.
– Te nem vagy normális! - hallottam a bosszankodó kiáltást. - Halottnak kéne lenned te barom! - továbbra sem vettem róla tudomást. Az első akadály elhárítva. Most jön a fárasztó része. Egy kis résbe nyomtam a cipőm orrát és megkapaszkodtam egy repedésben, végül pedig lassan húzni kezdtem magam fölfelé. Hosszadalmas és nehézkes műveletnek néztem elébe, de némi nyújtózkodással és erőlködéssel azt hiszem egész jól haladtam felfelé. Felettem úgy egy emeletnyi távolságban, egy fél folyosónyi darab állt ki a falból, ha azt elérem, egy kicsit fújhatok és onnan már könnyebb lesz. Több nagy kiszögellés is van ott, amiken keresztülugrálva azt hiszem, feljuthatok majd.
Már alig egy-két méter választott el az első úti célomtól, amikor rémült kiáltást hallottam.
– Itt van! - rögtön tudtam, mire gondol és oldalra nézve meg is láttam a szörny közeledtét jelző mintát a falon.
– Most azonnal el kell tűnnünk! - te bolond… lendület nélkül nem tudok visszaugrani… Kétszeres sebességgel kezdtem el mászni, hogy elérjem az emeletet, de éreztem, hogy nem fog menni. Összeszorítottam a fogaimat és minden erőmet és gyorsaságomat bevetve kerestem meg a kapaszkodókat és nyomtam fel magam egyre feljebb. Alig egy karnyújtásnyira voltam már mikor meghallottam a süvítő fém hangját. Végem. Még a szememet is becsuktam, ahogy vártam a halálos csapást, de nem éreztem, ahogy a fém a testembe vágna. Csak egy hatalmas csattanás volt és beleremegett a fal, ahogy a hatalmas fegyver lecsapott. Kinyitottam a szemeimet de csak egy fémes felületet láttam milliméterekkel az orrom előtt. Elhibázta. Egy pillanatig sem teketóriáztam. Nem akartam megvárni, míg újra próbálkozik. Kinyúltam és megkapaszkodtam a fegyver életlen felében. És egy erős rántással már fel is húztam magam. Két lábbal álltam a vékony kaszán és el is rugaszkodtam, mielőtt kirántotta a falba szorult fegyverét. Megérkeztem a nagy kiszögellésre. Mögöttem a fal, előttem pedig egy magas oszlop állt, azon keresztül pedig feljuthatnék még egy emelettel magasabbra, a következő kiszögellésre. A boss azonban már fel is jött mellém és ismét felém suhintott a kaszájával. Egy ugrással sikerült elkerülnöm az alacsonyan érkező fegyvert.
– Hé te dög! Hagyd békén! Rám figyelj te ocsmány csontkupac! - hallottam a társam kiáltozását, de a boss persze ügyet sem vetett a sértegető szavaira. Hátrahajolva egy újabb csapást kerültem ki.
– Inkább switchelj te barom! - kiáltottam le neki.
– Na persze, még mit nem!? Hülyének nézel? Akkor rám figyelne! - oldalra ugorva ismét elkerültem a boss ütését.
– Akkor meg mi a francnak kiáltozol neki, ha tudod hogy semmit sem ér!? - kiáltottam neki dühösen.
– Ez tűnt helyénvalónak.
– Ha nem switchelsz kinyírlak amint lejutottam! - kerültem el tántorogva az újabb csapást.
– Jelenleg ettől a lehetőségtől tartok a legkevésbé.
– Akkor bazdmeg! - fakadtam ki, míg az ismét felemelkedő kaszát figyeltem. Ebből is magamnak kell kikeverednem. A kasza ezúttal függőlegesen érkezett és beleállt a földbe. Felugrottam és megkapaszkodtam a nyelében. A boss kirántotta a földbe fúródott fegyvert, de olyan lendülettel tette mindezt, hogy azonnal lerepültem róla. Az oszlop nagy sebességgel közeledett felém és csodával határos módon sikerült elkapnom és megkapaszkodnom a tetejében. Gyorsan felhúztam magam a tetejére, de alattam ismét lecsapott a kasza. Ezúttal azonban nem engem célzott, hanem az alattam lévő oszlopot szelte ketté elég ferde szögben, amitől el is kezdett szétcsúszni. Elrugaszkodtam az összedőlő oszlopról és ismét feljutottam egy nagyobb kiszögellésre.
– Legalább a képességedet használhatnád!
– Mit gondolsz miért élsz még!? - igaza van. Jöttem rá hirtelen. Magamtól sohasem tudtam volna elkerülni a csapásokat. Most látom csak milyen hasznos is ez a képessége. Ő maga teljesen lebénul a képesség hatására és az életereje is csökkenésnek indul, viszont sokszorosára növelheti valaki másnak a kitérési esélyeit a támadások elől. Ezek szerint mégsem én vagyok ügyesebb, mint gondoltam. Ebben az esetben viszont nagyon kell sietnem, mert ha kritikus pontra ér az élete ki fogja kapcsolni a képességét, mielőtt az megölni.
– Tartsd még! Mindjárt ott vagyok!
– Siess! Lassan vörösbe csúszok!
– Igyál egy potit!
– Le vagyok bénulva te seggfej! - oh tényleg. Gyorsan csúsztam végig a falhoz lapulva a vékony párkányon amire feljutottam de a boss sem várakozott odalent. Egyszerűen felrepült mellém. Magamban átkoztam a programozókat, akik kitalálták, hogy ez a dög képes legyen még repülni is. Összehúztam magam, ahogy a fejem felett a falba állt a fegyvere. Belegondolva a bossnak is elég boss(z)antó lehet, hogy nem tud kinyírni mikor mást már egy, vagy max két suhintás után végleg kiiktat a játékból. Végül gyorsan eljutottam a következő nagyobb kődarabhoz, ami kiállt a falból. A tojás már csak pár méterre volt a fejem felett. Azt hiszem ideje lenne kipróbálni valami újat. Hátráltam egy kicsit majd a kaszát kikerülve megindultam előre. Minden gyorsaságomat beleadva rohantam a fal felé és előtte elrugaszkodva felfutottam rajta pár métert és elkaptam a tojást, ami az apró szikla tetején várt rám. A lendületem viszont elfogyott és szépen visszazuhantam a sziklára.
– Egy életem maradt! Nem bírom tovább tartani! - a francba! Valahogy még le is kell jutnom. Na de hogy? A választ gyorsan megkaptam. A kasza ismét lecsapott de ezúttal szerencsére nem engem célzott. Úgy tűnik elege lett az őrünknek, hogy soha nem talál el és inkább a falba vágta a fegyverét. Ezt viszont olyan erővel sikerült megtennie, hogy valószínűleg a fél kazamata beleremegett és hatalmas darabokban kezdett omlani a falból és a plafonról a törmelék köztük azzal a darabbal, amin én is álltam. Már biztos voltam benne hogy meghalok, mikor megláttam, hogy egy kés repül el alattam és beleáll a falba a markolatára, pedig egy kötél vége van kötve. Nem gondolkoztam, csak elkaptam a kötelet és egy darabig zuhantam tovább a szakadékba aztán megfeszült és a függőleges zuhanás lassan vízszintesbe csapott át, ahogy a falhoz közeledtem és jó erősen bele is csapódtam megszabadulva pár életponttól.
– Mássz! - hallottam az összeszorított fogak közül érkező utasítást és rögtön engedelmeskedtem is neki. Gyorsan kapkodtam a kezeimet és a lábaimat és hamarosan meg is kapaszkodhattam a folyosó peremében. Felhúztam magam és lihegve estem térdre árnyharcos társam mellett, aki szintén elég kimerültnek látszott miközben felhúzta a kötelet és leoldozta róla a kését.
– Őrült barom. - lihegte egy apró piros pöttyel a feje felett, ami az életerejét volt hivatott jelezni.
– Megszereztem. - nyögtem ki.
– Legalább háromszázszor meg kellett volna halnod! - nagyjából eddig jutottunk mielőtt megláttam újra a bosst. Ahogy a szétrombolt fal előtt lebegve felénk fordult és látszólag nagyon dühös volt.
– Jön! - kiáltottam és a fáradtságról szinte teljesen megfeledkezve kezdtem rohanni a folyosón mögöttem a megcsappant életű társammal és a dühödt bossal. Egy kis sprint után aztán meg is láttam az apró védett szobát és elérve fejjel, előre vetődtem be az ajtaján. Nem is mozdultam jó sokáig csak feküdtem egyhelyben. Nem is lettem volna képes megmozdítani egyetlen végtagomat sem.
– Miért érzem úgy, hogy csak veled van esélyem kijutni, de a hülyeségeid miatt fogunk mégis mindketten meghalni? - hallottam meg az erőtlen nyöszörgést.
– Nem tudom… szerintem egész jól ment.
– Kapd be… legalább mondd azt hogy megszerezted.
– Megszereztem. - átgördültem a hátamra és megláttam a bosst, aki szokása szerint letelepedett az ajtóban és várta, hogy elhagyjuk a védett zónát. Nem törődtem vele. Megnyitottam a menümet és keresgélni kezdtem az inventorymban. Nem találtam. Visszagondolva nem is emlékszem hogy eltettem volna, miután megszereztem.
– Na? - fordult felém érdeklődve.
– Nincs…
– Hogy érted, azt hogy nincs.
– Azt hiszem elejtettem mikor szétverte a romokat.
– Miii!? Szóval a semmiért ölettük meg magunkat majdnem!? - kezdett kiabálni.
– Elég lesz... - sziszegtem dühösen de, látszólag meg sem hallotta.
– Idióta barom! Miattad még a kötelemet is elhagytam és majdnem kinyírt az a dög, míg a hátad mögött rohantam ide! Tudod ki fogja legközelebb fedezni a hátsódat!? Ennyi erővel baromság volt elindulni, hiszen csak megöletsz mindkettőnket!
– Fogd be! - üvöltöttem rá, ahogy felálltam. - Hogyha switcheltél volna, és nyugodtan leszedhettem volna a tojást, akkor most nem üres kézzel ácsorognánk itt! Egyszerűen el kellett volna csalnod az első védett szobáig és nem kellett, volna egy száz méteres lyuk felett egyensúlyoznom miközben egy kaszát, lengetnek körülöttem! Itt helyben ki kéne, hogy nyírjalak!
– Oké-oké. - nyüszítette a bal karomat figyelve, ami már nem emlékeztetett egy emberi kézre. - Nyugi hallod? Mély levegő. Ne hadonássz itt vele. - hangosan fújtam ki a levegőt, ahogy a falnak dőlve leültem. Pár percig teljes csöndben ültünk csak a boss morgott halkan.
– De akkor is a te hibád volt… - morogta halkan mire elég erős késztetést éreztem arra, hogy behúzzak neki egyet, de végül csak tovább fújtattam és megnyitottam a menümet hogy lefoglaljam magam valamivel. A céltalan babrálásban aztán furcsa dolgot találtam.
– Fejlődött az akrobatikám. - jegyeztem meg homlokráncolva.
– Nagyszerű… - érkezett a nem túl lelkes válasz. - menj el kötéltáncosnak…

//1 Magasugrás Kristály elhasználva//
//Előzmények és folytatás majd az élmények között. Smile//

_________________
"Trusting someone... means relying on them and only the weak do that."
[Event] Húsvéti akció - Page 2 Tumblr_m3w64cxZZc1qh97ajo1_500
"The only ones who should kill, are those who are prepared to be killed."
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Rosalia Pént. Május 02 2014, 13:54

Senki többet harmadszor, az eventet ezennel lezárom! Szintlépések beírva.
Gratulálok a tartalmas, pazar postokhoz, szép munka  cheers 

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Event] Húsvéti akció - Page 2 Empty Re: [Event] Húsvéti akció

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.