Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

4 posters

Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Utahime Vas. Feb. 16 2014, 19:03


A gólemmel való játszadozás után Falco egészen kikelt magából. Miután hazaértünk, kipihente magát, de amint kipihente magát, egyfolytában a tűzfújást gyakorolt, hogyan tud minél messzebb fújni. Szinte a közelébe sem lehetett menni, főleg a másnapra ígért visszavágó miatt. Aztán csak rászóltam, hogy ha nem hagyja abba, holnap nem fog tudni tüzet fújni, mert megfájdul a torka. Bár nem tudtam, lehetséges-e, de legalább abbahagyta egy időre.
Másnap korán keltem, arra, hogy bizony melegem van. De egy kis frissítő pancsolás után máris jobban éreztem magam, és mivel Falco is indulásra készen állt, azonnal el is indultunk a városba. Persze a találkozó csak később lesz, de így legalább sétáltunk kicsit, ami jobb, mint tűkön ülni. Bár részemről nem volt szó ilyesmiről, de Falco azóta is az ég felé eregette a tűzcsóváit. Vettünk magunknak egy kis reggelit, és a park felé vettük az irányt. Ott egy padon leülve kényelmesen elfogyasztottam a csokis palacsintámat, és Falco is finomat csemegézett a félnyers húskockáiból, tőlem távolabb. Még az kéne, hogy mellettem egye azt a fertelmet.
Ezután már nem maradt más hátra, mint várni, hogy jönnek-e. Pár perc szieszta után - amit Falco a park körberohangálásával töltött - már jöttek is Desdemonáék.
- Sziasztok! Gyertek, itt vagyunk! - Rikoltott Falco feléjük rohanva, majd velük együtt a padhoz sétálva.
- Sziasztok. Üljetek le ti is. - Húzódtam arrébb a padon, hiszen csak nem kezdünk bele rögtön. Biztos nem laknak nagyon messze, de azért talán ők is akarnak pihenni egy kicsit, esetleg megbeszélni, hogyan is kéne nekivágni a dolognak. A gólemet kíváncsian nézegettem, vajon hogyan tud leülni egy ilyen teremtmény?  És hogyan alszik? Tán vízszintesen lebeg, vagy ugyanígy, állva? Esetleg le tud szállni?
- Falco nagyon izgatott ám, a mai gyakorlás miatt. Egész igáig csak a lángját próbálta erősíteni. Egész jól is megy neki, és én is szereztem új tárgyakat, amiktől erősebb lehet egy kicsit. - Dicsekedtem, és megmutattam az új szerzeményeimet, pontosabban azok közül a gyűrűimet. Falco mindkét lábán is volt egy-egy ilyen kicsinyített verzióban. Nagyon aranyosnak találtam, hogy Falco is kaphat belőlük egy példányt. Bár így lehetséges, hogy legalább az egyiket inkább le kell vennünk a harchoz, hogy reálisabb legyen a küzdelem. De az is igaz, hogy a brutális erejét leszámítva, mindketten nagyon sebezhetőek vagyunk.
- Ti is megerősödtetek azóta ugye? - Aisuról is el tudtam képzelni, hogy edzette magát, miután olyan dühös lett tegnap...
- Nézd csak, ettől sokkal forróbb lett a lángom. - Mutogatja Falco is az ékszereit. Peteknek nem nagyon lehet kiegészítőket és felszerelést venni külön, ezért nagyon boldog volt, hogy ő is kapott valamit. Ezt követően az égnek eresztette az érezhetően sokkal forróbb lángjait.
- Ah, Falco! Hagy már abba! - Egész nap ezt műveli, és még csak el sem fárad. Bizony ráfér egy kiadós edzés, akkor estig nyugton lesz... de mi van, ha azután megint újult erővel pattog majd?
- Bocsánat. - Csóváltam a fejem fülig vörösödve. És még tegnap én mondtam, hogy Aisu neveletlen...
- Ma a gazdáinkkal együtt játszunk ugye? Kíváncsi vagyok, hogy sikerül, Uta nem érti, amit mondok neki, de a fejlődésnél sikerült oda tetetnem vele a pontjainkat, ahova én kértem. Van nálunk egy okos sárkány, és még ő tanácsolta, hogy hogyan tegyem. - Pattogott a csöpp madár.
- Azt hiszem Falco már nem bír magával, szóval beszeljük meg, hogy is játszunk. Tartson fél életig, és... - Jobbnak láttam megmutatni a pontjainkat, így lehívtam a menüt és Desdemona felé mutattam.
- Na, szerinted milyen? - Ezért is jó az ilyen játék... egy kis baráti csetepaté után máris mennyivel erősebbek lettünk.
Mutatott Pontok:

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Desdemona Hétf. Feb. 24 2014, 13:45

Aisu teljesen kifáradt a tegnapi játékban, ez abból is elég feltűnő volt, hogy amint vissza értünk a fogadóba el is aludt sőt magához képest későn is kelt fel. Amíg a kis gólem még aludt reggel én lementem reggelizni, bár vártam a múltkori esemény ismétlődését, mikor először léptem le reggelizni nélküle, de mikor vissza értem ő még mindig aludt, úgy kellet fel ébresztenem, hisz mára is van egy találkozónk Utahimével és Falcoval. Nagy nehezen de őkelme felkelt végre és elindultunk a parkba, ugyanoda ahol tegnap is játszottak a kis csöppségek. Ami tegnap mind kettőnknek meglepő volt az szint lépés, erre nem számítottunk egyáltalán, a szintlépésért kapott pontjaink is elosztásra kerültek, de még semmi különösebb a változás se olyan feltűnő, talán majd, ha megtudom végre venni az előjegyzett felszereléseket, igen talán akkor lehet jobban felleszünk zárkózva, bár még akkor is le leszünk maradva. Meg is érkeztünk a parkba, ahol a kis főnix már fogadott is minket, eléggé lelkesnek és aktívnak tűnik, őt biztos nem kellett költögetni.
~Szia Falco!
Aisu már köszönt is a kis barátjának, amint a padhoz értünk én is üdvözöltem Utát, majd leültem, még Aisu is letette magát mellén, még egy kicsit koppant is a padon, de ez neki fel se tűnt.
-Szia! Milyen korán ide értetek vagy netán mi késtünk volna? A tegnapi után Aisu kissé elaludt ma reggel.
Bár Uta csak Falcoról beszélt az izgatottság terén, de látszott rajta, hogy ő is ugyanolyan izgatott.
-Szóval Falco ennyire várta a mai napot, Aisu is izgatott a maga módján, bár tényleg kissé komótos magához képest. Új tárgyak, nos igen én még csak előjegyeztetni tudtam magamnak őket, sajna megvenni még nem tudtam, de rövidesen itt az ideje annak is.
Mosolygok a lányra, nos a kis főnix tényleg igen aktív, még a tegnapinál is élénkebben eregeti a lángjait.
-Ugyan, semmi gond csak aktív és izgatott, nem kell idegeskedned miatta.
~ Tényleg forróbbak a lángjaid, lehet a mai játékot tenyered majd. Igen, ma a gazdáinkkal együtt játszunk majd, mármint nekem így rémlik a dolog…
-Nos igen Falco tényleg nagyon aktív, így elnézve a két kis petet, Aisu tényleg nem önmaga most kifejezetten nyugodtan viselkedik.
Közben Utahime megmutatta az új pontjait, tényleg lényegesen erősödött, bár sokat számít a felszerelése is ebben, de nem sokára én is feltudom majd szerelni magam egy kicsit jobban.
-A fél éltes játszma nem rossz ötlet. Elég szépen megnőttek a pontjaid, így elnézve meg is van a mai játék kimenetele.
Továbbra is tarom azt az enyhe mosolyt az arcomon és várom, mik is lesznek a további pontok vagy netán lehet, hogy már kezdünk is…

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Utahime Kedd Feb. 25 2014, 18:02


Csodálkozva néztem a gólemet. Leszállt, és koppant is. Jó nagy darab jégtömb volt, meg kell hagyni. Közben válaszoltam is Desdemonának.
- Nem, nem jöttetek későn. Mi itt is reggeliztünk a városban, ezért korábban jöttünk. - Majd egy kicsit gondolkodom. Falco is elég sokat aludt, de ő nem köti ezt a tevékenységet a napszakokhoz. Tegnap délután mintha többet aludt a szokásosnál és este is, de nem annyira, hogy azt elalvásnak nevezzem. No meg persze a fejemen is képes elaludni míg a városban sétálunk... tehát alapból is annyit alszik, hogy nem tudnám megmondani, több volt-e a soknál. Amikor pedig ébren van, még többet is pattog, mint eddig. Így csak bólintottam.
- Falco is fáradt volt utána, de szerencséjére én könnyen tudom cipelni. - Azt a gólemet biztos nem viszik ölben sehová...
Majd széles mosollyal dicsekedtem a talált tárgyaimmal, de utána rögtön vörösbe is váltott az arcom. Még csak pár napja vagyok egy céhben, de majdnem elfelejtettem, hogy más nem csak felkel reggel, és kinézi a ruhatárból, hogy miben akar ma eljönni... Nagyot nyeltem, és bólintottam.
- Ezeket én csak úgy kaptam... többnyire. - Mondtam, mire Falco újra pattogni kezd, de Desdemona csak mosolyog rajta. Megmutattam a pontjaim, és ha megengedi meglesem az övét is. A kijelentésére pedig csak elkerekedik a szemem. Nem értem, miért mondja, való igaz, hogy a felszerelésem sokat dob a pontokon, de egy harc tényleg csak arról szólna?
A jenlegi felállás szerint elméletileg kettőt kell betalálnia Falconak, hogy nyerjünk és hármat a gólemnek hogy veszítsünk. A mi ütéseink pedig nem sokat játszanak, hacsak valamelyik pet el nem véti... de a találati esélyük nekik nagyobb. Tény, hogy ez a tegnapi fordítottja, de evvel most azt akarta mondani, hogy tegnap esélyünk sem volt? Vagy talán csak kedves akart lenni, és bátorít... Mindenesetre ennek a játéknak a lényege a taktikánk csiszolása, így a pontjainkat minél jobban ki kell egyenlítenünk.
- Öhm... ha levesszük az egyik gyűrűt, úgy egy kicsit jobb ugye? - Vettem is le, magamról, majd Falcoról is. A köpenyem is beraktam a virtuális tárolóba, és felé mutattam a pontokat. Ez esetben az én találataim is sokat számítanának, de hátha ez sem jó, így lekaptam magamról a bőrsisakot is, amibe Falco a fészkét építette. Evvel Desdemona támadásai is felértékelődtek.
- Így mindketten fél életen leszünk, ha kétszer eltaláljuk egymást, és a petek is kétszer betalálnak... ugye? - Reméltem, hogy jól számoltam... Belegondolva, ez pedig azt jelentené, hogy aki kezd nyer? Reméltem, hogy nem így működik, ez elég szomorú lenne. Egy erdei mobtól csak nem kérdezhetem meg előbb, hogy "hány ütés vagyok neked?" Ezen töprengve vártam, mit szól a változáshoz.
Falco kidagasztotta a mellét a gólem válaszára.
- Ugye, hogy forróbb? Azért kíváncsi vagyok, hogy tudunk a gazdáinkkal együtt harcolni. Uta nem érti, amit mondok neki, ezért nem tudom hogy fogunk együtt dolgozni... ilyesmiben ti lesztek előnyben. - Csipogta, majd a lányok felé nézett. A pontok kiegyenlítésében egyet értve, nyújtotta a lábát, de a fészek lerombolásáért méltatlankodva csipogni kezdett.

Változás:
Most hogy nem azonos a találati esélyünk, arra dobni kell valahogy? Ha igen, hogy? :3

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Desdemona Csüt. Feb. 27 2014, 11:23

-Értem, már kissé aggódtam, hogy várnotok kellet ránk. Én a fogadóban reggeliztem, mivel nem akartam olyan felkelteni Aisut, hagytam had pihenjen még kicsit.
Falco is fáradt volt elmondása szerint, de igen az a kis csibét nem nehéz cipelni, bár Aisut talán én is tudnám ölbe vinni egy ideig, de szerintem Aisu nem is hagyná, hogy én vigyem akárhova is…
-Igen Falco méretté figyelve, nem is lehet nehéz a dolog. Bár Aisut is lehetne ölbe fogni és vinni egy darabon, ha nagyon fáradt, de ő nem is szereti, így makacsul kitart az önerő mellet akármilyen fáradt is.
Nagy örömmel mutatta meg az j felszerelését, majd azok után amit én mondtam, egyből fülig vörös lett, majd csak annyit mondott, hogy ő kapta ezeket. Kissé furcsa volt, mert elég nehéz felszereléseket csak úgy kapni, így csak megkérdeztem honnan is szerezte be akkor őket.
-Kaptad? Eléggé szerencsésen jártál akkor. – mosolygok rá – Ha szabad megkérdeznem, honnan vagy kitől kaptad? Már nem azért, hogy én is oda rohanjak, hogy igényelném a szolgáltatást csak kissé furcsa, hogy ennyi felszerelést lehet szerezni csak úgy valahonnan.
Az kissé meglepett, hogy elkezdte leszerelni magáról a felszereléseket, igen jelentősen növelte az erejét, de ebben semmi rossz sincs, hisz az a lényeg, hogy minél erősebbek legyünk a harcokban. Még, ha ez csak egy baráti mérkőzés is akkor is túl kedves dolog ez tőle.
-Ugyan, hagyd nem kell leszerelned a felszerelésed csak azért mert én híján vagyok nekik. Elfogadom a tényt, hogy jelentősebben megnőtt az erőtök. Tényleg nem kell emiatt zavarban lenned és lentebb adni a dolgaid.
Átért a találatokra, hogy hányszor is kéne találnunk, hogy  lesebezzük a másik életpontjainak felét.
-Nem tudom. Az igazat megvallva én nem számolgattam ezt. Bár lehet lényege ez is, de én nem tartottam fontosnak ennek a kiszámolását…
~Te érted mit mond neked, nem Falco? Akkor nagy baj nem lehet. Igazából szerintem az a lényeg, hogy figyeljük a gazdáinkra és a reakcióikra, hisz harcközben elég nehéz hosszasan megbeszélni a dolgokat itt inkább összhang és jó megérzések számítanak…többnyire…igazából lehet nincs igazam…
A kis gólem eléggé gondolkodóba esett a mondata után, tényleg nem tudta, hogy is működik ez a harc dolog, közben én is legondolkoztam, hisz megnéztem én is ezeket a pontokat és még is mennyi is lenne a jó találatok száma…

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Utahime Pént. Feb. 28 2014, 18:11


Ránéztem a gólemre, és elképzeltem, amint Desdemona ölben cipeli... Majd gyorsan a szám elé kaptam a kezem. Mulatságos látvány lehet, egy ekkora kőtömböt cipelni. És az előző koppanásból ítélve nem könnyű jégdarab, tehát a lebegésével akkor is rá kéne segítenie talán. A gondolatba is belefájdult a derekam.
- Huhu, értem. Lehet jobb is, hogy ilyen önálló. - Igyekeztem lenyelni a nevetést, miközben a hátamat simogattam. Tulajdonképpen ilyen nagy dolgot nem is lehet kényelmesen megfogni. Bár nem tudom egy jégtömbnek hasonló érzékei vannak e...
- Haaja. - Sóhajtottam egy nagyot amikor szerencsésnek mondott, egyet kellett értenem vele. Az égre mézem, és elgondolkodtam. Ha nem botlok olyan kedves emberekbe az erdőben, nem hogy felszerelést nem szereztem volna ilyen gyorsan, de talán már rég nem is lennék... Becsuktam a a szemem, és lassan bólintottam.
- Igen, a céhem bankából vannak. - Mosolyogtam felé én is.
- Tele van olyan holmikkal, amit már kinőttek a többiek. Jobb, ha használja valaki, mintha csak raktároznák... - Mondtam, majd felcsillant a szemem. De hiszen épp a minap kérdeztem meg, hogy én is meghívhatnék e valakit. Márpedig Desdemona már többé kevésbé a barátomnak számít. Örülnék neki, ha ő is biztonságban lenne... Megropogtattam csontjaimat egy kis nyújtózással, és újra bólintottam. Ha együtt laknánk, akármikor összemérhetnénk az erőnket is.
- Elég sok holmiból lehet válogatni, így találtam ezekre... - Néztem rá ártatlanul. A gyűrűkből rengeteget láttam... Majd halkan kuncogtam magamban, amikor Aisut ebben elképzeltem, és egy Dzsinnt láttak lelki szemeim. Elhessegetve a gondolatot igyekeztem tovább csábítani.
- Bizony, bizony. A céhben rengeteg erős játékos van, és majdnem mind idomárok. Sok jó tanácsot kaptam már, hogy hogyan kéne megértenünk egymást Falcoval, és biztosan taníthatnak még jó néhány dolgot. - Bólintottam néhányat és a petekre néztem.
- Meg persze Falco is eljátszik a többi pettel. - Újra a távolba révedve emlékeztem a játékainkra a kertben, vagy a mesedélutánokra... pedig még egyáltalán nem lakom ott régóta. Talán egy hónapja sincs még...
- Mi is csak egy rövid ideje vagyunk tagok, de mindenki nagyon kedves és segítőkész volt... akivel találkoztam. Mert még nem láttunk mindenkit. Persze Többnyire senkit nem látni a környéken, mert abban a hatalmas házban, úgy szét vagyunk szórva... - Sóhajtok egyet, és rámosolygok, mintha csak most jutna eszembe.
- Nektek nem lenne kedvetek csatlakozni? Biztosan Aisu is jól érezné magát... - Mosolyogva vártam egy keveset, reméltem, hogy nem utasítja el csípőből...
A kijelentésére pedig határozottan megráztam a fejem.
- Jobb, lesz most így, egyébként is csak játszani akartunk. Legközelebb majd maradhatnak úgy a dolgaink, ahogy. - Mondám komoly és határozott arccal, és amit már elraktam, azt nem vettem elő, de a kezemben lévő két páncélos sapkát visszacsaptam a fejemre. Legalább jó ülőhelye legyen a madárkámnak.
- Ühm, akkor most így maradunk, azt hiszem. Ha nem kell számolgatni az csak könnyebb... - Mondtam bólogatva, majd kijelentettem.
- Ezúttal ti kezdtek, mert mi kezdtünk a múltkor.

Falco ahogy meghallotta, hogy a céhről beszélnek gazdáik, azonnal a gólemhez fordult.
- Aisu, hallod ezt? Ha szomszédok lennénk minden nap játszhatnánk! - Pattogott néhányat, és folytatta.
- Vannak ám hozzád hasonló ritka petek is. - Legalábbis egy sárkány biztosan.
- Csak ott mindenki nagyobb nálunk ott, és elfoglaltak... Persze nagyon sok mindent tanítanak, de jó lenne, ha a mi szintünkön lévők is lennének. Esetleg közös küldetésekre is mehetnénk majd, vagy ilyesmi.. mit szólsz?
Majd a vetkőztetés közben elgondolkozva válaszolt a gólemnek.
- Én értem, és ez jó dolog. De néha örülnék, ha ő is értene. - Csipogta, és elbillentette a fejét.
- Tudod, teljesen igazad van, de sokszor nem vesz észre dolgokat... - Mint amikor rohant felé a vaddisznó, és először rám néz, hogy mit csipogok, és csak utána arra, amerre mutogatok...

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Desdemona Kedd Márc. 04 2014, 10:48

Bár mikor Aisu cipeléséről volt szó ne tudom milyen képet láthatott a fejében ezzel kapcsolatba, hisz elképzelve nekem is furcsa és komikus a dolog. Küzdött ott a nevetés ellen én csak mosolyogva figyeltem a kijelentése után csak bólintottam egyet, inkább nem firtattam tovább ezt, bár érdekes lenne megbeszélni melyikünkbe milyen kép alakult ki Aisu cipelésével kapcsolatban, de az ilyesféle beszéd témákban nem jeleskedem, így inkább hagyom a dolgot annyiban. Majd a felszerelésekre áttérve említette, hogy a céhétől vannak azok a tárgyak. Még sose gondoltam arra, hogy egy céhbe is belépjek, sőt nem is igazán tudom eddig milyenek vannak vagy mit is csinálnak, mindig is jobban lekötött Aisu nevelése és Sachi keresése, de talán egy céh tagjaként ezek is egyszerűbbek lennének. Közben hallgattam mit mond még Uta a céhről és az ottlétről, nem szóltam semmit, kivételesen a kis gólem is hallgatta a monológot. Végül jött az invitálás abba a bizonyos céhbe, Falco is csipogott valamit, amint Aisu felkapta a tekinteté már tudtam is, hogy vele közöl épp valamit gondolom felbíztatja a csatlakozásra.
-Elgondolkodtató ajánlat. Pontosan mi is a céh neve? Lehet én nem figyeltem eléggé vagy netán tényleg ne említetted volna, bár az igazat megvallva nem vagyok otthon céhek terén még sose néztem meg egyiket se, ugyan néhány szóbeszédet hallottam párról, de azokat se tudom már.
~Tényleg jó lennem ha szomszédok lehetnénk, akkor rengeteget játszhatnánk, pontosan ahogy mondod. Részemről rendben, bár úgy is Desdemona dönt ez ügyben. Na, de mindenki magasabb szintű nálunk ott, akkor mi lennénk ott a kicsik…Bár lényegtelen, ha már veled többet tudok játszani akkor már jó…
Aisu a visszafogott lelkendezést abbahagyva igen csak könyörgő tekintettel nézett rám várva mit is lesz most, belépünk e vagy sem, bár a tekintetéből ítélve jó időre duzzogósba váltana, ha nemet mondok, de eddig akármilyen jót is hallottunk ez egy eléggé megfontolandó döntés. hisz sok mindent befolyásolhat a közeljövőben.
-Az ajánlatod még fontolóra veszem a játék közben átgondolom a dolgokat és a végén akkor elmondom mire is jutottam.
A kis gólem semmit se reagál erre, inkább folytatta a beszélgetést Falcoval, bármit is csipogott neki a kis főnix, viszont ahogy hallgatom Aisut nem mond nagy butaságokat.
~Szóval figyelmetlen…hmm…ez ellen csak is a gyakorlás tud tenni, akkor jobban kiéleződik ez az összhang vagy hogy is nevezzem…
-Akkor most mi kezdünk. Nos ez esetben ne is húzzuk az időt álljunk fel egymással szemben és kezdhetjük is.
Majd felállok a padról és kisétálok az ott lévő nagyobb füves placra Aisu követ engem, megvárjuk míg az ellenfeleink is felállnak, addig kikerestem a harchoz való beállításokat és beállítottam a mérkőzést féléletesre.
-Ahogy nézem minden rendben akkor, kezdhetünk is…
Időm nem volt befejezni a mondatot vagy bármit is mondanom még, hisz Aisu indult is. Szemből indította a rohamot, majd kitért balra, megkerülte Utahimét és hátulról ékezve jobb oldalról mért egy ütést rá. Amint észbe kaptam, már Aisu ismét mellettem volt, szó mi szó eléggé meglepett ez a hirtelen lépése én nem is tudtam mit csinálni, kicsit jobban kéne figyelnem rá vagy nekem kéne gyorsabban reagálnom nem tudom, kissé új még nekem ez a harcolás.

Hp: 35 (zöld)
Pet Hp: 17 (zöld)

//Ha Aisu talál 5-öt sebez.//


A hozzászólást Desdemona összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 04 2014, 10:53-kor.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 04 2014, 10:48

The member 'Desdemona' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Utahime Kedd Márc. 04 2014, 16:35


Meglepődtem, milyen megfontolt lány is Desdemona. Azt mondta, hallott némi szóbeszédet róluk. Amikor én csatlakoztam, nem is ismertem ezt a részét a játéknak - ahogy sok mást sem - és nem is tudtam, mi is az a céh. Egyáltalán... fel sem merült bennem az eshetőség, hogy utánajárjak, vagy másokat megnézzek csatlakozás előtt. Ezenfelül még ma sem vagyok tisztában a többi céh mibenléte felől. Talán a sajátomról sem. Persze tisztában vagyok vele, hogy ez nem követendő példa, sőt. Jobban is teszi, ha előbb alaposan átgondolja a dolgot.
Szóval... Hogy mi is a céhünk neve? Kicsit az ajkamba is harapok ahogy fellesek a látóterem tetejére, és megolvasom az írást, előbb párszor magamban, majd hangosan kimondom a lányra nézve.
- Young Justice... a nevünk. - Majd mosolyogva felmutatok a fejem mellé, ahol ugyan én nem látok semmit, de az ő nézőpontjából az életem, nevem és egyéb adataim közt a YJ monogramot és a logónkat láthatta.
- Ilyen mancsos pajzs a jelük, talán mert a legtöbb tag idomár. Biztosan örülnének nektek! - Majd az előző megállapításom eszembe jutott, ahogy összenézett a gólemmel minden bizonnyal a telepatikus kommunikációjuk véget. Erre én gyorsan megráztam a fejem, és a két kezem is feltartottam, jelezve, hogy előbbi invitáló kérdésem ugyan komolyan gondoltam, és örülnék is, ha rábólintana, de semmiképp sem akarnám, hogy elrángatva érezze magát. Csupán egy feltételes hangvételű kérdés volt, melynek nem kell megvalósulnia. Ezen gondolkodva halottam az ő konklúzióját is a dologról, és eszembe jutott a saját csatlakozásom a céhbe, így ez alapján megpróbáltam ezt meg is fogalmazni.
- Tudod, csak a céhmester vehet fel új tagokat... Tehát... a játék után, valamikor meglátogatnátok ott, és ha úgy gondolod tetszik, akkor... megkérjük Pétert, hogy vegyen be. - Így talán lesz elég ideje megnézni másokat is, és a játék végéig eldöntheti, hogy egyaltalán meglátogatna-e.
- Igen, mi lennénk a kicsik, egy ideig. De talán lesznek tagok, akik mi utánunk jönnek még, és az biztos, hogy céhben sokkal gyorsabban fejlődünk mi is. - Bólintott Falco Aisu megállapítására.
~A múltkor is Uta csak napozott a kertben, és egyszer csak expet kaptunk... bizonyára a tagok bármit tesznek, abból az összes tag kap.~
Így mindketten bólintva, hogy később visszatérünk a témára, felálltunk, egymással szemben, ő gólemmel az oldalán, én főnixszel a fejemen. Már kaptam a meghívást a  fél életig tartó játékra.
- Rendben, kezdjük. - Biztattam magam, de ahogy lenyomtam az elfogadás gombját, már el is húzott mellettem egy fehér csík. Evvel majdnem egyidejűleg éreztem, ahogy hátba ver, majd a túloldalamon elsuhan egy fagyos szellő. A gyors és meglepő támadás hatására tántorogtam egy cseppet, és egyensúlyom visszaszerzésének érdekében, előre ugrottam néhány lépést. Ekkor már a meleg szellőt is éreztem, ahogy a lángcsóva is érkezett és az egyedül hagyott lányt vette célba. Falco már tüzelt, is, ahogy lőtávolba került, de a gólem már a helyén is volt mire felnéztem. Értetlenül pislogtam néhányat, megállapítva, hogy ha első találatra megyünk, már vesztettünk volna. Majd védekezőn felemeltem a kezem, és elnevettem magam.
- Falco, Aisu, most nekünk is kéne támadnunk nem? - Erre egy fejbekoppintást kaptam, de csak óvatosan, nehogy ő vegyen le az életünkből. Felegyenesedtem és óvatosan hátrafelé lépkedve.
- Hogyan is kéne nekünk támadnunk csapatban? - Néztem bizonytalanul a lányra, de látva, hogy ő is olyan értetlenül áll az elmúlt eseményeken töprengve mint én, elnevettem magam.
- Akkor fogócskázzunk! - Evvel eliramodtam, és bár a gyorsaságunk egyenlő, de reméltem, hogy a bokrok közt szlalomozva kihasználhatjuk, hogy míg ők közelharcosnak tűnnek, mi távolsági támadásokban jeleskedünk.

HP: 19/20; 0/4páncél (az előzőben elfelejtettem írni pontot, csak annyit írtam, hogy feltettem a sapkám.. de a többi ugyanaz egyébként is ^^)
Pet: 10/10

//Falco 10-et sebez, ha talál//
Messze voltál \o/


A hozzászólást Utahime összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 04 2014, 16:41-kor.

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 04 2014, 16:35

The member 'Utahime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Desdemona Vas. Márc. 16 2014, 22:28

Tehát a céh neve Young Justice, igyekszem észben tartani, bár tényleg nem tudom, hogy belépjek e vagy sem, jobban belegondolva nem lenne rossz dolog, sőt Aisu már lázba jött a dolog miatt. Utát hallgatva csak hümmögök párat, majd mikor a feje fölé mutatott egy kicsit zavart mosoly ült ki az arcomra, igen eszembe se jutott, hogy itt az emberek feje fölött kivannak írva a dolgok ez olyan idegen nekem, még csak gondolni se szoktam arra, hogy azt kis micsodát megnézzem ami a játékosok feje fölött jelenik meg, még az indikátorokat se figyelem túlzottan, pedig azt tényleg nem ártana megnézni, hisz azok színe figyelmeztető jelleggel bír. De visszatérve, a céhvezérrel való mondandójára is csak bólintottam egyet. A petek még mindig beszédesebbek, mármint csak feltételezni merem, mert nem sokat diskurál velem Aisu most…
~Biztos igazad van a fejlődés terén, bár én nem igazán tudom ezt…
Gondolkozott magában Aisu is, közben végül csak elkezdtük a játékot is, hogy is mondjam a kis góle elég nem hévvel kezdett neki, én magam nem is tudtam még mit csinálni, bár ez Utára is igaz volt, hisz Falco hamarabb reagált a dolgokra mint a gazdája, bár az eleresztett lángcsóvája nem ért el minket.
~Nem az én hibám, hogy lassúak vagytok Falcohoz és hozzám képest, mi csak azt csináltuk amit kell…
Duzzogott magában Aisu, kicsit magára vette Utahime kérdését, bár jogos volt most tényleg a gazdiknak is aktivizálniuk kéne magukat csak hát ez nme is olyan egyszerű dolog mint gondoltuk.
-Csapatban? Hát gondolom előbb lépést kéne tartanunk a petjeinkkel, így hogy mindenki cselekszi a maga dolgát eléggé káoszos minden.
Feleltem Utának, bár nem tudom menyire figyelt rám, mivel hirtelen elrikkantotta magát, hogy fogócskázzunk, ez a lépése meglepett, de még Aisut is meglepte, bár igaz Falco könnyebben támad távolról, de nem érnek el a végtelenségig a lángjai, így nem sok értelmét látom, talán ez elterelés lenne, lényegtelen akkor csak jobb ha figyeljük merről is akarnak majd támadni, felesleges lenne utánuk rohanni.
~Aius, forduljunk egymásnak háttal, de marad közel hozzám, így a hátunk védve lesz és ketten többfelé látunk.
A kis gólem csak bólintott egyet, majd egymásnak hátat fordítottunk, persze úgy, hogy a hátink szinte összeértek és mindketten figyeltük merről is akar majd nekünk szaladni Uta és Falco.

Hp: 35/35 (zöld) Páncél: 6

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Utahime Hétf. Márc. 17 2014, 00:26


A játék kezdetével mind én és Desdemona egy cseppet lemaradni látszottunk a petek mögött. Ezt javítva igyekeztem még egy kis időt nyerni, hogy rájöjjek mit is tegyek, de Falco fejbe vágott a sok fecsegésért, de Desdemona javasolta, hogy előbb vegyük fel a versenyt az ő sebességükkel, amire úgy gondoltam futok egy kört, így fogócskázhatunk is. Persze, hogy ezután nem e lesz káoszos minden, azt nem gondoltam. Főleg, hogy én magam vagyok a káosz. Sosem tudtam rendszerezni a dolgaimat, sem bármilyen ritmust kialakítani magam körül. Egyszerűen csak megyek amerre van út, és a többi meg ahogy esik, úgy puffan alapon rendeződik valahogy.
De ez az elmélet igen gyakran meg is bukik, már onnan indulva, hogy a stratégiai dolgokban mindig is rossz voltam. Nem tudom kiszámítani, mit tehetnek az emberek legközelebb, így arra is képtelen vagyok, hogy bármilyen használható tervvel álljak elő. Falco mondandóját még mindig nem értem, és a spontán ötletek sem mindig kifizetődőek... Ahogy most sem. Márpedig a fogócska attól fogócska, hogy egy fogó kerget valakit, és a valaki pedig fut a fogó elől. Ha pedig valaki nem fut, azt nem lehet kergetni sem, így tulajdonképpen már nem is lehet fogó. Ahogy erre rájöttem egy bokor mögé ugorva, visszalestem a két alakra, akik egymásnak háttal állva kémlelték a terepet, és várták, mit is teszünk ezután...
A baj csak az, hogy én is tudom, mit kéne tennünk. Futkároznunk nagyon nincs értelme, hiszen se nem követnek, se nem menekülnek. Állnak. Talán támadnunk kéne, de vajon hogyan? Sóhajtva levettem a fejemről a csibém, és a bokrok takarásában igyekeztem mozogni a páros körül, de nyilván látták Falco fényét fel-felvillanni időnként a bokrok levelei közt.
- Szerinted mit tegyünk? - Kérdeztem, ő csipogott. Egy ideig csendben néztem, majd megint sóhajtottam.
- Nem most kéne barkóbázni ugye? - Erre lehangoltan csipogott újra, amit vehettem egyetértésnek is... A következő bokor elég sűrűnek bizonyult, hogy mögé bújva talán már Falco fényét sem láthatták. Ekkor a madár kitárta a szárnyait és feléjük böködött a csőrével. Még mindig csak pehelytollai vannak, messze van még attól, hogy használni tudja őket. Mégis csapkodni kezdett velük.
- Ah, szóval mégis leülünk Activity-zni! - Tettem le magam elé a bokor tövébe, és közben rálestem az ellenfeleinkre. Ha mozognak, igyekszünk takarásban tartani a távolságot. Végtére is, a pszichológiai hadviselés egyik formája az időhúzás is. ^^
Végül sikerül megértenünk egymást és ketté válunk. Amíg Falco meghúzódik egy bokorban, én csendben Desdemona oldala felé veszem az irányt.

HP: 19/20
Pet: 10/10

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Desdemona Hétf. Márc. 17 2014, 17:48

Nos a lépésünk jól kivetkeztük, bár nem egy nehéz dologról van szó, ha támadnunk kellet volna kicsit nagyobb bajban lennénk, de legalább a védekezéshez jól állunk hozzá és mivel ketten vagyunk tudjuk egymást fedezni és jól szemmel tudjuk tartani a környéket is. Bár Uta és Falco nem támadtak, de a rohanást is abbahagyták és meghúzták maguk a messzebb lévő bokrok takarásában, így nem láttuk őket, viszont ha vissza kijönnek a nyílt részre észrevesszük őket és remélhetőleg időben is tudunk reagálni rájuk.
~Nem jönnek…Vagy várj még is, nem az a szél volt…
~Aisu nyugalom ez most türelem játék, ha most támadásba kezdenénk nem lennénk előnyben, bár most se túlzottan, viszont annyi előnyünk van, hogy látjuk ha jönnek felénk. Utána már csak időzítés kérdése a dolog…
~Jó jó…Akkor várjunk és figyeljünk. Jobb ötletem nekem sincs, fura ez a harc…
~Csak nem értünk hozzá, egyikünknek sincs igazi tapasztalata még harcok terén, de ezért is vagyunk itt, hogy gyakoroljunk. De harc közben nincs helye beszédnek, így berekesztem a cseverészést.
~Rendben…
Kicsit lassúak voltak a dolgok, de gondolom csak társalogtak valamit az ellenfeleink is, hisz megbeszélés és taktika nélkül nem szerencsés dolog bármibe is belekezdeni, főleg harcoknál lehet más téren néha jó a durr bele hozzá állás, de harcoknál nem a legszerencsésebb húzás az ilyesmi. A várunk és figyelünk dolog se valami egyszerű főleg úgy, hogy egy parkban elég nagy a mozgás, így elég sok fele lehet figyelni, tehát már tényleg akkor tudunk reagálni mikor az ellenfeleink kilépnek a bokrok rejtekéből és támadnak, bár azt se igen tudom, hogy is lehetne hatásosan védekezni vagy kitérni mert mást nem nagyon tudok tenni a támadás Aisu reszortja, mivel nekem igencsak beletörne a bicskám sőt sokat se számít, hisz nem túlzottan raktam pontot a magam sebzésére, így tényleg esélyesebbek vagyunk, ha csal jó alkalmat teremtek Aisunak a támadáshoz…Próbáltam figyelni amennyire csak tudtam és igyekeztem felkészülni arra is, ha lépnünk kell, bár tényleg nem tudom mit kéne tennünk akkor azt se tudom, hogy kéne állnom vagy mozognom vagy mi is az ami ilyenkor lényeges, de jobb ha nem is agyalok ezen sokat csak elterelem vele a saját figyelmem, majd alakulnak dolgok úgy ahogy, amíg túléljük nincs baj és most nem vérre megy a játék tehát nincs is min aggódni.

Hp: 35/35 (zöld) Páncél: 6

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Utahime Szer. Márc. 19 2014, 13:22


Miután sikerült megértenünk egymást, fél szemmel az ellenfeleinket figyelve, különváltunk és Falco Desdemona előtt, én pedig negyedkörrel arrább, az oldalukon kerestem meg a legközelebbi bokrot, amin még nem láthatnak át. De ilyen bokrok túl messze voltak... Még így is ültünk egy kicsit, várva egymásra, meg váratva az ellenfeleinket. Rá kellett jönnöm, hogy a rendszer miatt ez nem olyan jó taktika, mint lehetne. Mivel egy bizonyos távolságnál nem mehetünk messzebb, nem hihetik, hogy itt hagytuk őket. Meg egyébként is, ez egy közösen megbeszélt csata-féle, tehát tudják, hogy itt vagyunk. De ez nem jelenti azt, hogy nem veszthetik el a türelmüket, így még vártunk egy kicsit. Legközelebb lehet, hogy az időkorlátos játékot fogják választani...
Majd megjött Falco jele, vagyis kiugrott a bokorból és éles rikoltással szaladt előre Desdemonához. Viszont nem ment közel, amint lőtávolsága szélébe ért az ellenségnek, ami valljuk be, nincs túl messze, csak nagyjából négy méterre, Desdemonára célozva tüzelt. Én pedig még a tüzelés előtt kirohantam a kettejük közé néző bokorból, és szintén Desdemona felé szúrtam a pálcámmal. Az akció után pedig mindketten igyekeztünk vissza felé venni az irányt, és kivédeni az esetleges ellentámadásokat. Igyekeztem úgy helyezkedni, hogy mindig Aisu és Falco közt legyek. Bár egyértelmű, hogy az én életem felére csökkentése volt a cél, de ha nem engem támadnának és Falco kiesik, onnantól szinte nyert ügyük van.
Végül akár eltaláltak, akár nem, csak elfutottunk újra. Mégpedig a sűrűbben benőtt részekre, és kíváncsian néztük, most vajon követnek-e. Mindenesetre ezúttal felkapom Falcot, és a fejemre ültetem, hogy együtt futkározzunk egy keveset körbe, és keressünk egy jó kis rejtekhelyet. A kiszemelt bokorban megbújva pedig új akcióra készülhetnénk, ha lerázzuk az ellentámadásba lendült barátainkat.
- Na, most fogócskáztok? - Kiáltok hátra nevetve, elkacsázva a sűrűbb rész felé, ahol remélhetőleg Aisu kevésbé mozoghat szabadon, bár igaz, hogy ez rám is vonatkozhat. Nem tudom, ezek a játékok mennyire számíthatnak csatának, de legalább nekem tetszett a játék. Merthogy inkább csak játszottunk, mint csatáztunk, ahogy a petek is mondták.
/Uta 3-at, Falco 10-et sebez, ha talál.
Első kocka Falcoé, a második az enyém/

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 19 2014, 13:22

The member 'Utahime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 4767249862_5877ffd2ef_s Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Desdemona Pént. Márc. 21 2014, 18:20

Valami mozgolódást lehetett látni a bokrok között, most van Utahime és Falco az vagy valami más, mindenesetre nem árt figyelni. Bár akármennyire is a nagy figyelem és készenlét, hisz nem voltunk összhangba Aisuval, így mikor érkeztek a támadások összeakadtunk kicsit, de épp elég volt ahhoz, hogy akadályozzuk egymást a cselekvésben, mikor felém küldte a lángcsóvát azon felül, hogy a kezem az arcom elé húztam és próbáltam mozdulni sikertelenül, kicsit nagyon is sikerült egymást akadályoznunk a gólemmel, majd Uta támadása is betalált…Nem tudtam mit is kéne csinálnom, így megpróbáltam megütni Utát míg közel volt hozzám, valahogy ott egyeztetve mikor ő is támadott engem, hisz akkor volt a legközelebb, bár nem tudom így is eltalálom e vagy mellé ütök, igazából semmi tudással nem rendelkezem a harcokról, még a vitákat és az összetűzéseket is igyekeztem kerülni nem, hogy mér harcoljak…Mikor Uta eltávolodott, akkor pedig Aisu indított egy rohamot felé és igyekezett időben elcsípni, mivel elindultak vissza bokrok felé…Én meg hátul maradtam teljesen tanácstalanul és dermedten, tehát így megy ez nem tudom, hogy valaha is képes leszek e ezt megszokni vagy megtanulni a harchoz szükséges dolgokat, bár ez ennek a világnak a lényege, ha nem tanulok bele a harcokba és szokok hozzá az itteni dolgokhoz, akkor hamar kiesek innen és vége mindennek, amit meg nem szeretnék, tehát muszáj lesz kellőképp gyakorolnom mindent ami annyira idegen nekem ebben a játékvilágban. Miután az Utahime és Falco elérték a bokrokat, akkor Asiu visszatért mellém és csak csendben vissza ment a hátam mögé, hogy felvegyük ismét az előbbi formációnkat, nem válaszolunk vissza, gondoltuk eléggé egyértelmű lesz a dolog abból, hogy nem megyünk utánuk.
~Legközelebb, igyekszem jobban figyelni, emiatt pedig nem kell bánkódnod Aisu ez most az én hibámból történ így…
~Nincs semmi…
Kicsit csalódottnak hangzott a hangja, de nem is folytatta tovább csak figyelte környéket, én pedig a kezembe vettem azt az pálcát ami elvileg a fegyverem lenne, talán ezzel egyszerűbb lesz támadnom, nagyobbat nem ütök vele, hisz a pontjaim nem változnak attól, hogy épp mivel támadok én magam…

Hp: 28/35 (zöld)


//1. kocka Des 1 sebzés, 2. kocka Aisu 5 sebzés, ha talál//

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 21 2014, 18:20

The member 'Desdemona' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Utahime Szomb. Márc. 22 2014, 01:58

A tervünk nem tűnt kifejezetten rossznak, sőt sikerült is... Félig. Betaláltak ugyan az ütések, ami tán a meglepetés erejének volt köszönhető, de a menekülés már nem ment olyan könnyen. Azaz jóformán sehogy sem ment. Ahogy megszúrtam Desdemonát már magamon is éreztem azt a kellemetlen érzetet, amit fájdalom helyett generál a rendszer. Falco pedig ügyesen támadott előttem, mégis... a visszavonulással neki is akadtak problémái. Például, hogy Aisu szinte azonnal reagált a támadásra, de szerencsénkre még így sem tudta kivédeni. Végül, miközben felkaptam Falcot, újabb támadást kaptam be, ezúttal a gólemtől. Elfutva vártam, hogy kövessenek, de ez megint nem történt meg. A jégtömb visszaúszott a levegőben a gazdája oldalára, és az előbbi pozíciójukat tartva várták a támadásunkat.
Falcoval az ölembe befutottam a bokrokig, és nagy ívben kerültem a túlfelükre, remélve, hogy nem számítanak ránk abból az irányból. Ezúttal hamar ki is rontottam a bokorból, hogy a támadás előtt ne legyen idejük rendbe szedni magukat ennél is jobban. Plusz, hogy még váratlanabb irányból érkezzen a támadás, elhajítottam feléjük a röpképtelen madarat, hogy felülről kapjanak lángzuhanyt. Igyekeztem Aisu elől elfutni, ezért körbe kőröztem a kis tisztás szerű részközül, majd vissza a bokrok mögé, és újabb nagy kerülővel siettem Falco oldalára. Falconak láthatóan nem tetszett a hirtelen önpusztító - pontosabban szólva az őt pusztító - akcióm és éles, ijedt rikoltással szállt a levegőben pörögve, forogva és csak sodródva a hajítás irányába. Egyszer csak széttárta a szárnyait, majd teljes erejéből csapkodva, próbálta legalább irányba állítani magát. Sikerülvén megállítania a forgását, kicsit már tovább repülve Desdemona feje felett, így inkább Aisura célzott és lőtt. Ez alatt én csak futottam a bokrokon át, hiszen még egy támadástól már elveszteném a mecset. Átfutottam a helyet és a madárkám mögött bukkantam fel aki az ellencsapattól egy cseppet arrább landolt, enyhén koppanva a földön.
HP: 13/20
Pet: 10/10

/Falco támadja Aisut, ha talál 10 sebzéssel./

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 22 2014, 01:58

The member 'Utahime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Desdemona Szomb. Márc. 22 2014, 21:27

Az előző támadások után már igyekeztünk jobban figyelni, sőt a kis gólem rendíthetetlenebbnek tűnt mint valaha. Bár a gólemek erős kötelesség tudattal rendelkező lények, így teljesen érthető. hogy véresen komolyan veszi a dolgát még, ha csak egy baráti mérkőzésről is van szó. Vártuk a következő támadást, de eléggé váratott magára dolog. Elképzelni se tudom, mit is csinálhat Uta ott a bokrok takarásában, hisz amíg nem jön ki onnan addig egy lépését se láthatjuk, de jelenleg nem is tartom jó ötletnek a követését az felállás a legbiztosabb, mármint szerintem…lehet másnak jobb ötlete lenne, de részemről ez a logikus cselekvés. Majd hangos és ijedt rikoltás hallottunk a fejünk fölül. Falco volt az és ott pörgött küzdött a levegőben, Utahimét nem láttam, talán ő dobta volna el? Hiszen a kis főnix nem úgy néz ki mint aki önszántából repülne, de végül az ösztönök működni kezdtek benne és sikerült úgymond siklania a levegőben, de felettem már átért, így naivan nem is számítottam támadásra, de úgy tűnik rosszul gondoltam a hátam mögött érzet hírtelen meleg mást mondott, Aisu kapott helyettem lángzuhatagos a „nyakába”. A kis gólem csak megrázta jég testét a támadás után, amiről néhány kis pixel darab hullott alá, talán a hírtelen Hp vesztés miatt, hisz rögtön a sárga zónába ért az életcsíkja. Ilyenkor persze azt várná az ember, hogy majd Falconak ront, de nem tette. Helyette inkább megvárta, míg Utahime előjön, hogy összeszedje a kis kalandja után Falcot. De nem rontott rögtön frontálisan, míg Uta a főnixszel foglakozott addig a gólem mögéjük került, hogy kicsit tudja zárni az utat a bokrok felé, majd mikor az ellenfeleink vissza megindultak volna a bokrok felé, Aisu nagy rohamot indított Uta felé fejel előre, ha ebből ütközés lesz, akkor abból jó nagy esés is fog kisülni…

Hp: 28/35 (zöld)
Pet Hp: 7/17 (sárga)


//Ha Aisu talál 5-töt sebez.//

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 22 2014, 21:27

The member 'Desdemona' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Utahime Vas. Márc. 23 2014, 21:51

Amíg a cseppet félre sikerült támadást követően indultam, hogy a  földről összekapartam a nagyon is morcosan néző főnixem, észre sem vettem, hogy a gólem közben mögénk került. A halk koppanást mint kiderült valami tartály széttörése okozta, ami ugyan tompította a becsapódását, de ezenkívül semmi jót nem jelentett. A kétségbeesetten csipogó, madarat próbáltam megnyugtatni először, aki valami fekete sáros anyagban landolt, de a hő hatására furcsán nyúlóssá is vált, és rátapadt a tollaira. Először meglátva a szerencsétlenül landoló madarat, megálltam egy pillanatra, és igyekeztem legyűrni a kitörő nevetést ami valljuk be, nem sikerült. Harsány nevetésben törtem ki, de alig akaródzott hozzányúlni, a ragadós nyálkához. Viszont mivel a mozgásban jelentősen gátolta a dolog amibe beleesett, csak felkaptam magamtól eltartva.
- Nézzétek, mibe eset! - Kiáltottam a könnyeimmel küszködve, mikor indultam volna hátra, de Aisuba botlottam. Lehet, hogy a csibe nem is a reptetés miatt csipogott, hanem hogy vigyázzak a hátamra? Mindegy, most az első, amit tenni próbáltam, hogy elfutok előle. Hamar Desdemona irányába indultam, továbbra is messze magam elé tartva a madarat, de a gyors irányváltás nem jött össze, és a gólem is meglehetősen ügyes volt, így szinte beleszaladtam a támadásába mikor fejjel előre rohant - vagy inkább siklott? – felém a levegőben. A látványra megszorítottam a kezemben a madárkát, és elhúztam az útjából, minek eredményeként a gólem, aki láthatóan jól tudta használni a fejét, beleállt az oldalamba és le is csapott egyszerre mindkettőnket, úgy hogy kicsit meg is tántorodtam. "Hupsz" Egy röpke pillanatnyi sápadtság után összecsuklottam a füvön és Falco megint elrepült, ezúttal kisebb röppályán, egy fekete nyálkacsíkot húzva a levegőben. Felülve az életemre tekintettem és láttam, hogy bizony máris fél élet alá estem. Újra felnevettem, és mivel úgyis csupa nyálka volt már az én kezem is, magamhoz vettem az esés közben elejtett főnixet, aki mostanra már tetőtől talpig fekete volt, és lángjai szinte kialudni látszottak a ragacs alatt.
- Megint ti nyertetek! Tényleg erős vagy Aisu! - Nevettem fel a kis gólemre, majd hátra néztem Desdemona felé. Addigra már a rendszer is kihirdette az eredményt, így egy nagy lilás rendszerüzenet kúszott el előttem: Loser.
- Fufu, ezt nézd, mibe esett Falco! - Mutattam felé a madaram, akinek immár összetapadt a csőre is és csak némán tűrhette, hogy magammal ráncigálom. Viszont a nevetgélés után a fejemmel a park túloldala felé biccentettem.
- Arra láttam egy szökőkutat, velem jöttök madarat mosni? - Még egyébként is terveztünk beszélgetni erről-arról a meccs után, így reméltem, velem jönnek. El is indultam arra, amerre a kérdéses objektumot láttam, de még mindig nevetgéltem immár mérsékeltebben.
- Nem hittem, hogy ennyire nem tudja irányítani magát a levegőben. Még ha nem is tud repülni, azért legalább vitorlázhatna nem? - Persze, eleve nem volt szép tőlem, hogy így eldobtam, de nem bírtam ki, hogy ne nevessem ki...
A szökőkút nem volt épp nagy, de a célnak épp megfelelt. Le is nyomtam a madarat a víz alá és viszonylag óvatosan elkezdtem dörzsölni. Mivel elég ragadós volt a fekete nyálka, nem könnyen akart lejönni. A madársikálás közben a többiekhez fordultam.
- Ügyesek voltatok, nem is igazán tudtam mit kitalálni ellenetek... - Közöltem most már kicsit nyugodtabb lelkiállapotban. Bizony megint olyasmi jutott eszembe, aminek nem kellett volna és ezt a társam járta meg. - Remélem nem lesz nagy baja ettől az izétől... - Néztem a vizet színező fekete hullám csíkokat, ami egyre inkább rátapadni látszott. A szökőkút vize lassan forrni kezdett, és elszürkült a Falcoról levakart kosztól. A maradékot már már kopasztással vakartam le szegényről, amit a néhány, vízben úszkáló vörös toll is bizonyított.
- Na, azt hiszem mind lejött. - Emeltem az arcom elé a madarat, aki szégyenében igyekezett elfordítani a tekintetét tőlünk.
- Gratulálok nektek, ügyesek voltatok. - Nézett végül a barátainkra, és megrázta magát. Igencsak vicces látványt nyújtott így is, de már megálltam, hogy ne nevessem ki. A látvány hasonló volt az első találkozásunkhoz, mikor még majdnem kopaszon előbújt a tojásából. A szinte teljesen kialudt tüze már alig fodrozódott a bőre mentén. De nem féltem attól, hogy kialudna. Korábban is fürdettem már, és azt tudtam, nem bánja. Ilyen anyagtól viszont először próbáltam megszabadítani, de láthatóan tollfosztás lett az eredmény, amiért nem lehetett túl hálás...
Végül eszembe jutott, hogy visszakanyarodva a kiindulási témára talán meg kéne kérdeznem, hogyan is döntöttek a céhhel kapcsolatban. De, ha még nem is akar belépni ilyen helyekre, biztosan nem lenne probléma, ha néhanapján eljönnének meglátogatni. Nem kérdeztem ugyan, de biztosan nem tiltja a házirend... Bizonytalanul néztem rájuk, hogy rákérdezzek-e és Falcot letéve a kút peremére, feléjük fordultam.
- A céhről szólva pedig... egyszer azért meglátogathatnátok minket, ha gondoljátok, akkor is, ha nem jöttök... De nem kell rögtön dönteni. - Tulajdonképpen lehet, hogy nem is tudunk annyit segíteni nekik, hiszen erősek már most is. Nem akarom rájuk erőltetni, csak azért, mert én szeretném, ha mellettünk lennének.

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Desdemona Vas. Márc. 30 2014, 18:09

Mily meglepő dolgokat képes alkotni maga az élet, hisz nem igazán erre számítottam a kis játékunk kezdetén. Bár ez erőst írható Fortuna asszonyság számlájára, hisz lehet ha Uta figyelmét nem vonja el az, hogy Falco valami furcsa anyagba esett akkor talán könnyen kitudta volna kerülni a kis gólem támadását. Végül mindketten megérezték picit a roham hatását, ugyanis nem csak Utahime esett el, de Aisu is kicsit megingott a levegőben utána, nem lehetett túlzottan stabilnak nevezni a helyzetét, de viszonylag hamar összeszedte megát és újra  volt önmagának. Majd mindketten kicsit jobban megnéztük a kis főnixet, aki elég szerencsétlenül landolt a kissé szerencsétlen „repüléséből”. Uta kijelentésére, majd Aisu feltételezése szerint dicséretére csak meghajolt a levegőben, ezzel megköszönve a harcot és kifejezve a tiszteletét az ellenfelei felé. Majd tovább lett foglalkozva a Falcot beterítő furcsa valamivel, igazából nem tudtam sokat hozzá szólni a dologhoz, mivel ez volt egyben meglepő és kissé komikus, ha vesszük miféle támadást is provokáltak nem rég és ezzel együtt nézve azt, hogy mi lett a vége eme kis mutatványnak.
-Érdekes valamibe sikerült landolni, de komolyabb baja legalább nincs…Persze, hisz úgy is beszélnünk kéne még pár dologról, akkor azokat beszéljük meg, ha már a madár mosásban nem fogok tudni segíteni neked…
Megindultunk a szökőkút felé, közben feljött Falco előbbi kis repülése.
-Lehet van igazságod, de lehet csak azért nem ment neki a dolog mert hirtelen jött neki és megijedt…azért csak röpképtelen még és ezzel tisztában is van, lehet ha előre megbeszélitek és van ideje rákészülni akkor sikeresebb lett volna.
Igazából nem tudom, hogy megbeszélés és rákészülés után jobb röptét mutatott volna be a kis főnix, de lehet ha tudja mi vár rá akkor már nem lett volna a nagy riadalom és az ösztönök jobban előjöttek volna belőle, de ezt már nem fogjuk megtudni már túl vagyunk rajta. Közben elértük az említett szökőkutat és Utahime el is kezdte a furcsa valami eltávolítását Falcoról.
-Ügyesek? Inkább szerencsések. Igazából elég sok lyuk és hiba volt a mi taktikánkban is, mivel nem vagyunk jó összhangban még Aisuval. Így inkább mondanám szerencsének magunkat, hisz lehet az utolsó csapás be sem talál, ha nincs az furcsa anyag ami Falcora ragad…
Arra, hogy lesz e valami baja attól az anyagtól nem reagáltam semmit, hisz nem is tudtam mit, inkább elkönyveltem egy madár mosdatás közbeni költő kérdésnek vagy mondatnak. Végül csak megszabadult Falco a ragacs által alkotott béklyójától és pár pihés toll elvesztésével megúszta a kalandot végül. Egyébként se nézi az ember egy erő és magát ellátó kis madárkának Falcot, de így vizesen még gyámoltalanabb látvány nyújt.
~Köszi Falco, de ti se voltatok rosszak. Igazából nem csak a gazdám hanem én is kételkedtem abba, hogy nyernénk, így kicsit meg vagyok lepve a végeredményen.
Végül feljött a céh téma is amit már a meccsünk előtt is beszéltünk és a végére ígértem pontos választ a meghívással kapcsolatban. Bár az igazat megvallva még mindig nem jutottam rendes döntésre ezzel kapcsolatban, harcközben nem igazán jutott eszembe ezen gondolkozni.
~Menjünk! Biztos jó móka, ha egy céh tagja vagy!
~Meglehet…
~Desdemona ne csinál ezt, mond azt, hogy rendben van a dolog…
~Nagyon szeretnéd igaz, bár lehet jelentősen a javunkra is válna…Talán így könnyebb lesz fejlődnünk és ami még fontosabb megtudhatunk még egy-két trükköt is többiektől majd…
~Akkor ez eldőlt, akkor megyünk!
Miután befejeztem a diskurálást Aisuval a tekintetem Utahimére vezettem át és már mondtam is mire jutottunk a kis gólemmel a céh ügyében.
-Persze bármikor szívesen elnézünk hozzátok és szívesen csatlakoznánk a céhez is. Egy gyors megbeszélés szerű valami után végül arra jutottunk Aisuval, hogy nem lenne rossz döntés az, ha csatlakoznánk hozzátok. Tehát amint a céhvezér tud ránk időt szakítani akkor szívesen beszélnénk vele is ez ügyben. Addig is az épülete megnézhetjük?
Zártam egy apró és butus kérdéssel a mondandómat és egy apróbb mosollyal az arcomon vártam mit mond a lány a most elhangzott dolgokra.

_________________
Színeim: #FF9999 #00FFFF
Szöveg|Beszéd|~Telepátia
Aisu, mikor csak Des és a petek hallják|Aisu, mikor mindenki hallja

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) 2014-05-18-650072


Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Utahime Kedd Ápr. 01 2014, 20:22

A zuhanás utáni pillanatok gyorsan lezajlottak, és Falco nem túlzottan szerencsés landolása miatt hamar helyszínt is váltottunk.
- Nem is kell nagyon. A rendszer elég hamar megtisztítja, ha vízzel lejön… - …ha pedig nem, akkor akármeddig sikálnám, se jönne le. Legalábbis így tippeltem, hiszen ez még mindig egy játék, ahol a cselekedeteinknek viszonylag hamar lesz valami látható eredménye, mutatva, hogy működik a dolog. És így is lett. Ahogy beletettem a vízbe, az amellett, hogy a hőtől gőzfelhőket eregetett, lassan, de biztosan el is színeződött. A vékony sötét örvények pedig azt jelzik, hogy az anyag lemosható, így nyugodtam nevetgéltem tovább, látva, hogy csak idő kérdése, hogy jobban legyen a madárkám.
- Ah, igazad lehet… Falco ötlete volt, hogy két oldalról támadjunk, és az első sem egészen jött össze… Ezért gondoltam, hogy a két irányból fogalmát átértelmezem egy kicsit, és ahogy jött, már el is hajítottam. - Nevettem a madarat sikálva. Tény, hogy nem volt a legjobb ötlet, de ha megpróbáltuk volna ezt is megbeszélni, ki tudja hány órát dekkoltunk volna még itt…
Ahogy eddig értem a gondolataimban enyhén elpirultam. De hiszen az időhúzás is egy hasonféle tervünk volt, remélve, hogy az ellenfél elveszti a türelmét, és elmozdul a pozíciójából… Desre sandítottam, majd sóhajtottam egyet. A nyugalom fogalmát is róla mintázhatták. Én pedig a saját csapdámba sétálva elveszettem a türelmem és azelőtt cselekedtem, hogy megbeszéltem volna a társammal… Egy ideig csak hümmögtem magamban, és megállapítottam, hogy ügyesen kifogtak rajtunk. Evvel. pedig mintha nem értett volna egyet Desdemona…
- Hát, ha nem abba esik, akkor sem figyeltem a hátamra, tehát Aisu biztos talált volna… - Mosolyok a gólem felé, aki valóban ügyesen került mögém. Csak arról vártam támadást, amerre a társával együtt állt, és fel sem néztem, hogy tényleg mindketten ott vannak-e úgy elfoglalt a madár keresés. Persze, ahogy mondják, ők sem egy csapat még, vagyis annyit szűrhetünk le a dologból, hogy egy hangyányi taktikai érzékem sincsen… Ekkor már a víz egésze halványszürkére váltott, és a fekete örvények is megszaporodtak, mégsem látszott a madáron, hogy segítene rajta a mosás. Sőt, a tollai is egyre laposabb lángokat eregettek. Talán tévedtem volna, és mégsem olyan egyszerű megszabadítani a ragacstól, ahogy én azt reméltem? De lassan még is lejött róla, pontosabban, mikor már elég szürke lett a víz, mintha egyszeriben lefolyt volna a madárról a maradék feketeség.
- Haa… Kész! - Sóhajtottam egyet, és tetettem az ázott fiókát a kút szélére. Hát ennyire játék volna, hogy szinte semmi átmenet nincs a ragacsos és tiszta madár között?
Aisu válaszára Falco kicsit hunyorította a szemeit, ahogy rám nézett, és lerítt róla, hogy neheztel rám.
- Ne haragudj, többet nem csinálok ilyesmit… Ígérem! - Húztam összébb magam, és gyorsan igyekeztem elterelni a témát.
- Oh, tényleg! Mindenképpen gyertek el meglátogatni, legalább egyszer… - Csipogott Aisu felé vidámabban, bár biztos voltam benne, hogy nem heverte ki olyan gyorsan azt a röptetést… Amíg a többiek megbeszélték még egymás közt a dolgot, az ölembe vettem Falcot és a köpenyembe burkoltam. Bár a lángjai úgyis hamar megszárították, jobban esik neki, ha a környezete is melegebb.
- Természetesen! - Csillant fel a szemem a válaszra. - Ha gondoljátok, most is velünk jöhettek, és megmutatom a házat... Nagyon szép kertje van, mintha egy kisebb erdőrészlet lenne.
Majd válaszuktól függően elindultam a ház irányába, vagy elköszönve ígértem egy üzenetet, ha ráér a vezérünk.

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 20 2014, 20:06

Ossu!

Ügyesek voltatok mindketten, megérdemlitek a 30 xp-t és a 80 aranyat. Lezárom a párbajt!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játék a parkban (Utahime&Desdemona) Empty Re: Játék a parkban (Utahime&Desdemona)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.