Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Empty Re: Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

Témanyitás by Mirika Pént. Ápr. 18 2014, 20:29

Felszisszentem és összerándultam az együttérzéstől, ahogy a tőröm célt tévesztve a lány szépséges combjában landolt. Hát, ezt elcsesztem, kellett volna kicsikét gondolkodni is >.> Eleve őrült volt az ötlet, most hogy oldom meg, hogy szobrot álljon nekem? Pontosan, sehogy. Baka mitai Rolling Eyes Az a mázli, hogy párbajszabályokkal játszottunk, különben már sárga lennék. Ismét mattaku Sokadjára, és mivel már elég közel vagyok ahhoz, hogy permanens sárgává váljak, ügyelnem kell. Ilyen kis játszi-táncikba nem fér bele, hogy elszínesedjen az indikátorom :/ Hála a jó égnek legalább ennyi eszem volt, így most csak szimplán lejjebb szaladt a lány életcsíkja, és bebukott cirka 40 HP-t, ami azért nem olyan sok. Legalábbis a mi szintünkön. An-chan vagy éppen kicsi Saito kábé kétszer ennyit tud, de hát ugye harcosok, azoknak meg alap a monszter sebzés :3 Én meg kicsit sebzek, de sokat, és imádtam ezt a harcstílust. Sokkal inkább illett hozzám, mint Anaték dps-típusa. Viszont... ez most nem ide tartozott, egyáltalán, nem is kellett volna sebeznem, csak lerántanom róla a bugyiját, és kész Rolling Eyes És akkor nyertem, és mehetünk játszani tovább :3
Így viszont szépen zavarba jöttem, hála a felsülésemnek, és még az se jutott eszembe, hogy bocsánatot kérjek. Talán nem is akartam, minek? Cél szentesíti az eszközt, meg van egy olyan is, hogy a szerelemben és a háborúban minden megengedett. Ezt meg annak a furcsa keveréke volt x3 Szóval csak felhúztam az orromat, és próbáltam nagyon gőgösnek tettetni magam.
- Urusai! ˇ^ˇ Ez is a te hibád, a nem lennél ilyen erős, nem kéne ilyen trükkökhöz folyamodnom ˇ^ˇ - feleseltem vissza, és kikaptam a kezéből a fegyvert. Vagyis megpróbáltam, aztán lehet, hogy olyan hirtelen mozdulatot tettem, hogy helyette magamra rántom, mert a kezét ragadom meg Razz Na jó, arra nagyobb volt az esély, hogy ha már a késem nem kerül vissza a kezembe, akkor a levegőt fogom markolászni. Vagy esetleg a lendülettől hátra esek, de nem, ez utóbbi nem történt meg :3
- Nyertem? Mire fel? Suspect - kérdeztem gyanakodva, ugyanis hiába pillantottam le, rajta volt egy fél bikini még. Mindenesetre ügyesen elaltatott, mert eszembe se jutott, hogy közel tudott kerülni hozzám. Sőt, ahogy viselkedett, még örültem is neki, mert... hát na, tetszett a csajszi, amikor ilyen provokatív és bevállalós volt :3 Én meg hirtelen csaj vagyok, szóval a kérdését hallva léptem felé egyet, és lazán lesmároltam Szophiet ;P Érzékien, lányos gyengédséggel.
- Ez válasz a kérdésedre? :3 - vigyorogtam rá, miután elválasztottam az ajkaim az övétől. Ha tippelnem kellett volna, akkor ő még nem csinált ilyet, és ki fog akadni, de... meglátjuk. Nem tudom mit gondolt, hogy ilyen kis ártatlannak néz :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Empty Re: Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

Témanyitás by Szophie Kedd Ápr. 22 2014, 16:59

- Tudod a pontok.Rolling Eyes Nem tehetek ellenük. - vontam meg a vállam. Na jó, természetesen tehetek. Ám nem akarok. P is kihasználja az előnyeit.ˇ^ˇ Hisz ő sem vesz vissza a cukiságból, meg a mellekből. Én is kihasználom, amim van... Súlyemelés.\q Köhömm..
- Az első találat nem számít? - néztem vissza rá kérdőn. Vagy nem olyan felkérést küldött nekem? Akkor milyen a mi párbajunk most? Fél életes? Teljes? Na nem mintha ez olyan játék lenne, ahol annyira zavar, ha ezt a fajta párbajt elveszítem..
Hát.. Valahogy tudtam már előre, hogy a kérdésemnek hasonló hatása lesz, ugyanakkor nem érdekelt... Ami fura. Elég durva dolgok jártak akkor a fejemben. Kicsit ijesztő is ez igazából. O.o Ha nem teszi meg, talán én csókolom meg őt. Remélem, az égből a halottak nem látják azt, hogy a játékban mi történik, mert akkor most az illemtan tanárnőm szikrákat szór, miközben apa és anya árgus szemekkel figyel. >.> Azt hiszem, apunak még tetszik is, anyu meg elgondolkodik a lehetőségen, hogy talán ő is kipróbálja.. Egyáltalán miért gondolom én azt, hogy ilyesmik járhatnának a fejükben? Hiszen sosem ismertem őket ilyennek. Játékosak voltak, az nem kérdés. De azért az ilyen.. szexuális életüket nem ismertem. Egyszerűen csak magamat azonosítani kezdtem velük. Mondjuk valahonnan örökölnöm kellett. Lehet, hogy Tereza nagymamám....?
Persze ezek a felettébb különös gondolatok teljesen eltűntek, ahogy Mirika ajkai az enyémet érintették, és helyüket átvették az olyan gondolatok, mint hogy "Én most komolyan egy lánnyal csókolózok? Megcsókolt? TÉNYLEG? Cselekednem kéne! Dee.. Ahhww..." Halovány tudat még maradt a kobakomban, így nem csak az érzések vezettek, amikor a derekára csúsztattam kezem, és átöleltem.Azért azt se várja, hogy visszacsókoljam. >.> Ahhoz jobban össze kell melegednünk.Rolling Eyes Most nekem komolyan olyan dolgok járnak a fejemben, hogy ezt újra megteszem? Nem vagyok normális. -.- Szerintem ezt inkább mélyen eltemetem magamban, és nem beszélek róla soha. Mirika mellett sem hozom fel a dolgot, sőt.. úgy viselkedünk, mintha mi sem történt volna. Na jó, úgysem..>.> Mire feltette a kérdését már azon ügyködtem, hogy a bugyit megsemmisítsem. Ugyanis a derekától nem volt messze az. Pont pálcányi távolságra csak. Mindeközben rákvörös arccal meredtem rá, és továbbra sem vettem le másik kezemet az álla alól. Szemeim is továbbra is az övét keresték. Most sikerülhet nyernem, ha nem figyel fel a tevékenységemre! Habár kiszolgáltatott is vagyok neki..
.

_________________
Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 0510Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 1110Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 0310
Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Empty Re: Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

Témanyitás by Mirika Csüt. Ápr. 24 2014, 12:04

Pontok, cöhh. Nem is erősebb nálam, csak véletlenül pont egy olyan játékot választottunk, amiben van némi előnye. Minek birkózok én egy súlyemelő ellen? Mondjuk tudnám egyensúlyozni a dolgot az akrobatikámmal, mert ugye ha nem tudna lefogni... Csakhogy neki is van olyanja >.> Szóval van valamim, ami neki nincs. Biztos a nyomkövetés, amivel semmire se megyek jelen helyzetben Rolling Eyes Vagy ha sötét lenne, akkor talán ki tudnék eszközölni valami fölényt, de hát nincs. Szóval maradnak az ostoba trükkök, amikkel meggondolatlanul és felelőtlenül felsértem azt a selymes bőrt és csúnya vörös csíkokat kreálok rá Sad
- Nem vagyok én olyan baka, hogy egytalálatos párbajt vívjak, amikor ilyen élvezetes veled játszani ˇ^ˇ - húztam fel az orrom megjátszott sértettséggel, majd elmosolyodtam és rákacsintottam a lányra. Jah, amúgy tényleg élveztem, rég szórakoztam ilyen jól, és kellett is a kikapcsolódás egy olyan jó fej csajjal, mint Szophie :3 Ott volt Hina-chan is, de ő azért nem tudja úgy elengedni magát, és akkor én is visszafogom magam automatice, de ez a lány más, vele kirúghatok a hámból simán Cool
Ugye? És lám! Semmivel se téveszthető össze egy lány csókja, valahogy puhábbak az ajkai. És most itt jönne az, hogy áradozok arról, mennyire gyengéd és játékos Szophie egy fiúhoz képest mondjuk, meg itt mondhatnám el azt is, ez nekem menyire bejön, meg értekezhetnék arról, hogy találkoztam már olyan sráccal, aki lányosan csókolt, de az igazihoz képest azért mégis elmaradt... Csakhogy Szophie nem csókolt vissza, csak hagyta magát >.> Legalább átölelte a derekam, szóval azért nagyon nem lehetett ellenére, vagy megtetszett neki... és nem jött úgy zavarba, ahogy arra számítottam, király! Lehet, hogy muris lett volna úgy, de sokkal jobban csíptem a szitut így, hogy nem kezdett el hebegni-habogni, meg nem akadt ki, nem visszakozott. Ölelt tovább, éreztem a lágy tartását az állam alatt is. Csak fülig elpirult, és az pont annyi cukiság, amennyi kellett. Gondolom én is kicsit kipirultam, azért jól esett... Szóval... repetázni akartam rögtön, de...
- Minijátékot? Akinek előbb megremeg a lába, az veszít ;P - mondtam, majd újra rá szándékoztam tapadni az ajkaira. Csalafinta terv volt, mert egyrészt el akartam érni, hogy visszacsókoljon, márpedig csak akkor nyerhet, ha felvállalja a csókcsatát velem, de az igazi cél az volt, hogy elmerüljön ebben a spéci párbajban, és ne foglalkozzon az igazival. Én viszont foglalkozni fogok vele, és amint rásiklott a tenyerem a lány fenekére, a másik kezemmel a bikinialsó zsinórjához másztam, és megpróbáltam meghúzni a csomót és kioldani a bugyiját. Csakhogy ebben a pillanatban megéreztem, hogy az enyém is elenged... Elaltatta a figyelmem! Hogy az a...! Nem maradt időm gondolkodni, igyekeztem megrántani a madzagot, hogy legalább döntetlenre mentsem. Tényleg, nem is egyeztünk meg abban, mi lesz, ha döntetlennel végzünk... mondjuk ezt könnyű eldönteni, akkor mindketten megkapjuk, amit a másik akar Razz
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Empty Re: Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

Témanyitás by Szophie Hétf. Ápr. 28 2014, 19:36

- De.. - kezdtem bele, de aztán végül nem mondtam semmit. Igaza volt. Tényleg nem lett volna bölcs dolog sima egytalálatos párbajt játszani, na nem mintha ennek a játéknak az lett volna most a lényege. Persze annyira nem is értettem a párbajokhoz, hiába a magas szintem. Egyszerűen nem szerettem harcolni, réges régen nem mentem vérre egy küzdelemben, csak a boss és miniboss harcok számítanak szinte olyan eseményeknek, ahol én is azért egy picit megerőltetem magam. Meg esetleg a kazamaták. Viszont ha egyszerű mobozásra került a sor, azt hagytam Vezérre egymagára. nem tudtam egyszerűen örömömet lelni a farmozásban, és az örökös harcban. Egyébként is, fiatal vagyok, nem fogom ilyesmire fecsérelni az időmet! Ezek a legszebb éveim!!~ Mondja ő, aki évekig puszta makacsságból és embergyűlöletből nem mozdult ki a szobájából, még az utcára sem! ~ Na persze ezzel szemben most meg.... talán már túlságosan is társasági lény lettem._. Ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy egy lánnyal csókolózok. Valljuk be, nem vagyok az a konzervatív fajta, hiába a nemesi cím.. Nyitott vagyok az újításokra.Wink Persze azért nem mondhatom, hogy át fogok szokni erre.. Viszont azt sem állíthatom, hogy kellemetlen. Mégis furcsa volt belegondolni, hogy mégis egy lány szája, egy lány nyelve... Brr... És még furább gondolat volt, hogy viszonoznom is kéne. Inkább kihasználtam az alkalmat, és a tervemet próbáltam meg kivitelezni lassanként, habár a rám telepedő kellemes bizsergés egyre kevésbé hagyta. Lassanként elmúlt kezdeti feszültségem, és alighogy vége lett első csókunknak, simán belementem a következőbe. Végighúztam nyelvemet felső fogsoromon, miközben vigyorogva meredtem a lány ajkaira. Hát akkor legyen még egy játék, felőlem benne vagyok.
Gyengéden közelebb húztam magamhoz a derekát, miközben ő máris újra ajkaimra tapadt. Elég akaratos nőszemély, én mondom. Először csak lassan, félénken csókoltam vissza, mert figyelnem kellett közben a tervem véghezvitelére is. Végül amikor biztosan éreztem, hogy a pixelek felszálltak, úgy adtam át magam jobban az egésznek. Nem mondom, hogy bódító volt, azt sem, hogy beleremegtem - még nem -, viszont üde, friss, és játékos mindenképpen. Összes sem hasonlítható egyik csókkal sem, amelyet eddig kaptam. A selymes íz lassan terjedt szét érzékeimben, én pedig még többet akartam. Mindeközben éreztem Mirika lecsúszó kezeit, majd a rólam leeső bugyit is, ám nem igazán foglalkoztam vele. Csak egyet közelebb léptem, hogy teljes testemmel érinthessem, majd lassacskán véget vetettem a csóknak. Akkor lágy puszival illettem az arcát, majd a fülét is, és rámosolyogtam. Kellemetlenül éreztem magam a gondolattól, hogy mit teszek, igen.. viszont ez az érzés valahol mélyen el volt rejtve bennem, és nem tört felszínre. Nem volt más ott, csak a szabad játékos akarat.
Egy céhvezér.. ilyen.. Sosem jutott volna eszembe, hogy erre is képes lenne. Nem vezérhez illő, valljuk be. Esett a szememben most a vezéri tisztelete, de azt hiszem, ezt a javára írhatom a lánynak. Vajon a tagjait is így toborozza? Ayani...Ayanit is?? :O Nem! Többet nem engedhetem a pacis lány közelébe! A végén még megrontja nekem, előttem!!

_________________
Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 0510Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 1110Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 0310
Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Empty Re: Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

Témanyitás by Mirika Hétf. Május 05 2014, 22:04

Öhm... szóval úgy volt, hogy meglegyintett a vereség szele. Sietnem kellett, szóval határozott voltam és gyors, ami még csókolózás közben is relatíve jól ment, mert meg tudtam osztani a figyelmemet kellőképpen. És így történt, hogy mindketten egy időben váltunk meztelenné. Deee... valami más is történt. Valami... megváltozott ebben a pillanatban. Hirtelen elkezdett nagyon jólesni a csók, amit Szophietól kaptam. Ő közelebb húzódott hozzám, én pedig hozzásimultam, és valahogy mintha már egyikünket sem érdekelte volna semmi, csak egymás közelsége. Átadtam magam az élvezetnek, de nem lettem mohóbb, vagy tolakodóbb. Játékos akartam lenni és gyengéd a lánnyal, akivel ez az első, és remélhetőleg nem az utolsó élményem. Ha rajtunk múlik, akkor biztos fogunk még játszani :3
A csók véget ért, és lassan visszatértek a fejembe a gondolatok is. Egyikünk se adta meg magát könnyen, a puszikba viszont beleborzongtam. Kuncogni kezdtem, és mosolygó tekintettel néztem bele a lány szemeibe. Kezemmel az oldalát és a hátát cirógattam szeretetteljesen. Fantasztikus volt! Szívem a torkomban dobogott a gondolattól, hogy meztelenül feszülünk egymásnak.
- Nem számoltunk a döntetlennel, deee... legyen az, hogy akkor mindketten nyerünk, nem? :3 - kérdeztem fülig érő mosollyal, amint volt erőm arra, hogy végre megszólaljak - Tudod, eredetileg arra gondoltam, hogy ha én nyerek, akkor megcsókollak, de ezt már korábban megkaptam, szóval... máshová kell adnom a csókocskát :3 - avattam be az ötleteimbe kicsit, és úgy tettem, mintha tényleg elgondolkodnék - De azt nem szabtuk meg, hogy csak egy helyre lehet puszit adni, szóval választhatom azt, hogy mindenhová adok? Embarassed - tapogatóztam félénken, majd szó nélkül újra megcsókoltam, ezúttal kicsit éhesebben. Nem bírtam ellenállni neki, még közelebb akartam érezni magamhoz a lányt, akkor is, ha ez fizikailag nem is volt lehetséges. Azonban még lehetséges volt, meg is találtam a módját úgy, hogy a combomat a lábai közé csúsztattam, és így még közelebb léphettem hozzá Embarassed
- Tiéd a legédesebb csók, amit valaha kóstoltam. Biztos azért, mert sok sütit eszel Razz - szakadtam el egy pillanatra Szophietól - Tudod, hogy rossz kislányok vagyunk? :3 - kérdeztem kuncogva, de ideje volt megkóstolni máshol is, úgyhogy betámadtam a lány nyakát, és egy hosszú csókot nyomtam rá.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Empty Re: Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

Témanyitás by Szophie Csüt. Május 08 2014, 22:51

*Falat a homokban fekszik a hátán. Valószínűleg orr vérzésben meghalt. Ő az első regisztrált gyík, akinek ilyen körülmények fűződnek halálához. Lehet, ez egy eddig ismeretlen, új típusú gekkó betegség.*

Valljuk be, ez egy nagyon fura helyzet volt. Alapvetően életemben eszembe nem jutott volna, hogy egyszer majd ilyesmit csinálok, és még élvezem is. Pedig így volt. Egy pillanatig enyhe szégyen érzet szállt meg, miután véget ért a csók. Hisz mégis mit csinálunk? Hogy vagyok képes ilyesmire? Ő is nő. És ha ettől eltekintek, és csak úgy nézek rá, mint emberre, akkor is van miért a föld alá süllyednem, mivel épp most csalom meg a barátomat. Egy nővel.TAT Ezt is az ördög számlájára írhatom. És a bakancslistámról is kihúzhatom, pedig még fel sem került rá.. Egy csók, mégis csak egy csók, még ha lánynak adom is. Még ha csak játék is.. Most akkor én is olyan agancs.. vagy mi... trófea gyűjtő vagyok? Az.. az nagy bűn, igaz? Azt hiszem, Snowcat ezt mondta.. Alávaló ember vagyok! Talán.. talán el kéne mondanom Makotonak, mit tettem. Hisz mégis csak az a legjobb, ha meggyónom bűneim. Vagy.. egyszerűen csak titkoljam? Hisz ha nem tudja, nem fáj neki.. Meg van egy rossz érzésem azzal kapcsolatban, hogy ha elmondom, valami furcsa és képtelen ötlet jut eszébe, ahelyett, hogy komoly bűnként fogná fel.
Talán a kelleténél hosszabbra nyúlt a pillanat, míg ezeket mind végiggondoltam, ám az oldalam cirógatására vissza kellett rázódjak a jelenbe. Borzogató volt a lány érintése. Csak ekkor tűnt fel, mennyire közel is van Mirika, éreztem magamon leheletét. És még azt is, ahogy lélegzik. Ugyanis a mellkasa ütemesen emelkedett majd süllyedt, és olyan közel volt, hogy éreztem ezt a mozgást akaratlanul is. Hirtelen elveszettnek éreztem magam a karjai között. Óvatosan öleltem magamhoz, kezemet feljebb csúsztatva a hátára, és jólesően hajtottam vállára fejemet. Mint szeretet hiányos gyerek az anyjához, úgy bújtam hozzá, belélegezve illatát. Kimondottan jól esett, hogy így ölelhetem. Úgy éreztem, ezzel nmegszabadultam a gondjaimtól. Így aztán minden probléma és ellenkezés nélkül fogadtam második csókját, ámde ebből hiányolnom kellett a játékosságot. Helyette viszont elhitette velem,hogy elég lenne csak kettőnknek létezni een a világon. Az volt a minden, és megteremtette a semmit. Viszont biztos vagyok benne, hogy lehet még fokozni.
- Ejnye, Picúr, milyen mohó vagy. - mosolyogtam rá végül kedvesen. Ne kérdezzétek, miért kezdtem el becézgetni.>.> - Az édességből is megárt a sok. De ki vagyok én, hogy erről papoljak neked.Rolling Eyes - pláne hogy pont én tudok a legkevésbé ellenállni a kísértéseknek.. és nem csak sütiben. Imádtam, ahogy rátapadt a nyakamra. Apró sóhaj hahyta el a számat, miközben végigsimítottam a hátán, le a derekán át a fenekéig mind két kezemmel. Anyi mindent akartam tenni, mondani, és mégsem tettem semmit.E most az én győzelmi ajándékom volt. Végül, nem is tudom, miért, mégis kiszaladt valami a számon, amikor végzett a nyakammal.
- Hinari mindig elfoglalt, olyan régen beszéltem vele rendesen. - jegyeztem meg csendesen az orrom alatt. Pedig nem is illik most a képbe az egész. Mégis úgy éreztem, most ki kell ezt mondanom. Talán mert ezzel jelezni akartam, mennyire szükségem lenne Hinarira, vagy mellette egy másik barátnőre, mint... Mirika. Azt hiszem, talán... képes lennék vele megbeszélni úgy dolgokat, mint Hinarival. Csak talán más módon. Lassan Mirika szájára tetem az ujjam, és végig hútam rajta. - Puha. - mondtam csendesen, majd kezem lesiklott a nyakán át a melleire. - És itt is.- másik kezemmel továbbra is a fenekét fogtam, most végigsimítottam rajta. - És itt is. Most te jössz, hova kérsz csókot?

_________________
Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 0510Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 1110Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 0310
Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Empty Re: Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

Témanyitás by Mirika Vas. Május 11 2014, 20:22

Teljesen belefeledkeztem a lány csókjába, az érintésébe. Borzongatott engem is, ahogy keze a hátamat cirógatta, de nem ilyen hideglelésesen, hanem kellemes volt. Nagyon is, talán túlságosan is élveztem azt, amit műveltünk. De hát na, tök régen érezhettem már egy másik lány testének közelségét, simogatását, és hiányzott már. Szophie pedig benne volt a játékban, beszállt ő is a kölcsönös kényeztetésbe. Imádtam az egészet, nem néztem volna ki belőle, hogy teljesen magától hozzám ér. Sokkal visszafogottabbnak tűnt eddig, de ma maximálisan bebizonyította, hogy van olyan belevaló csaj, mint én *.* Már rég nem csak a tűző naptól volt forró a bőröm, alig tudtam betelni az idomárlány selymes hajával, bőrével, puha melleivel, melyek az enyémeknek nyomódtak, ahogy csókjaink közben egymáshoz bújtunk. Egy papírlap nem fért volna el köztünk, úgy simultunk egymáshoz :3 Vajon Vezér les minket valahonnan? Vagy egy bámészkodó strandoló? Izgi lett volna, ha kukkolnak is Razz Nem tudom, miért találom izginek, ha kilesnek, biztos betegnek néznének, ha elmondanám ._.
- Picúr? :3 - szélesedett a mosolyom. Pöttöm már voltam, de Picúr? Nem is vagyok én olyan pici, de mégis jópofák voltak ezek a becenevek, mert bennük volt a cukiság :3 - Meg akarom találni a legérzékenyebb pontod, de ha akarod, ezt mohóságnak is hívhatod ;P - kuncogtam kacsintva, aztán nekidöntöttem a homlokom az övének, és két kézre fogtam az arcát néhány pillanatra, hogy mélyen belenézhessek a vöröslő, szenvedélyes szemeibe. Sőt, még az orromat is hozzáérintettem az övéhez, mielőtt végül megkóstoltam volna a lány nyakát. Megkaptam az első sóhaját is *.* Hihi, vajon kicsalok belőle erősebb sóhajokat is? :3
- Ha kell valaki, aki meghallgasson, én is szívesen... vállalkozom rá :3 - ajánlottam fel végül elszakadva tőle - Olyan kevés lánnyal találtam meg eddig a közös hangot, de szerintem veled jól megértenénk egymást. Mármint... ezen a játékon kívül is. Akarsz a barátnőm lenni? :3 - kérdeztem, és hát muszáj volt hozzátenni, hogy nem a mostani helyzetre célzok, mert erősen félreérthető lett volna Rolling Eyes A fiúkat szeretem... főleg Anatot... meg a lányokat is, de velük csak játszani :3 Vajon mit szólna hozzá a párocskám és az admirálisa, ha látna minket?
Nagyot nyeltem, ahogy Szophie újra simogatni kezdett. Hirtelen ért a gyengédsége és a kérdése is, olyan... erotikus felhangja volt, és... és nem gondoltam volna, de zavarba hozott. Engem! Elpirultam. Nem tudtam mit feleljek, abszolút nem számítottam rá, hogy rám bízza a választást, és ebben a helyzetben ez több, mint zavarba ejtő volt. Mármint kimondani, amire gondoltam Embarassed Feleljek kitérően? Hogy akárhová? Vagy ahová gondolja? Vagy hogy fogalmazzak? Egy csapásra kiszáradt a szám és összetapadtak az ajkaim. Muszáj volt benedvesítenem, mielőtt kinyitottam a szám.
- Szerintem... szerintem használd ki, hogy most olyan helyeken is megkóstolhatsz... amit máskor takar a bikini Embarassed - Júj, ez nagyon perverz volt >.> Finomabban kellett volna fogalmaznom, de hogy a fenébe tudnék gondolkodni, miközben a mellemet és a fenekemet simizi? Lesütöttem a szemem szégyenlősen. Mit tettél te velem, te sütiboszorkány? >.>
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Empty Re: Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

Témanyitás by Szophie Pént. Május 16 2014, 18:54

- Igen, Picúr. - paskoltam meg a fejét nevetve. Még én is magasabb voltam nála. Na persze azért nem vagyok én sem alacsony, legalábbis Japán viszonyokhoz mérve.. De ő még ezekben a viszonyokban is picike. Szóval szerintem tejesen jogosan hívhatom így.. Meg cuki becenév ez véleményem szerint.*.* Mostantól magunk között ő csak Picúr!
Csak bólintottam, nem szóltam többet. Valahogy jobban érdekelt abban a pillanatban a közelsége, ahogy a homlokunk összeér, meg minden.. Olyan furcsa volt a helyzet. És akkor megcsókolta a nyakamat.*.* Annyira jól csinálja.. Persze mert ő is nő, és tudja, mi kell egy nőnek. Ez lehet az oka, igen. Kezdtem nagyon élvezni az egészet... És akkor kegyetlenül, minden könyörület mentesen bekúszott a képbe Ayani. T___T Ez egy kissé megdöntötte a játékkedvem.
- A céhtagjaidat is ilyen módszerrel csábítgatod magadhoz? - kérdeztem meg félve, miközben elgondolkodva végigsimítottam az arcán. - Mondjuk... Ayanit..
Aztán témát váltottunk, és egy nem várt pillanatban egy nem várt dolgot panaszoltam el neki, magam sem tudom, miért. Nem akartam panaszkodni, hiszen tényleg megértettem, Hinari miért nem ér rá.. rám. És egyébként évekig éltem úgy, hogy senkivel nem beszéltem, szóval a legjobb barátnőm hiányolása nálam tényleg nem jelenthetett volna akkora gondot.. Erre valamiért mégis. Annyi mindent meg kellene már egy ideje beszélnünk.. De ez lehetetlen, ha csak bossokon meg kazamatákon találkozunk, amikor pont nem az én problémáim a legfontosabbak.
- Hát.. Azt elhiszem. - néztem végig rajtunk, ahogy még mindig karjaim között van a lány, és természetesen azóta sem termett rajtunk ruha.. Ilyet nem sok lány csinál. O.o És ha nála ez a közös hang alapja...
- Igen! - tartottam pacsira a kezem boldogan. Hirtelen döntés volt, de szerintem Mirika amolyan céhvezéren kívüli barát.. Nem tudom, miért, de most már nem tűnik annyira vezérnek.O.o De azért neki sem lehet sok szabadideje, nem? Szóval akkor ha úgy vesszük, vele sem vagyok annyira kisegítve.>.>
A kis beszélgetős kitérő után viszont én következtem a jutalomban.. Habár még nem döntöttem el, hogy ez most nekem avagy neki jutalom.O.o Egy zeljesen ártalmatlan kérdést tettem fel. Erre elpirult. Pedig eddig semmitől nem csinált így.O.o Cöhh.. nők.Rolling Eyes Ki érti őket? Aztán benedvesítette az ajkait, amitől én ijedtem meg. Vajon most mire készül ezzel? :O Nem úgy volt, hogy most az én jutalom csókom következik? De végül meggondolhatta magát, vagy nem tudom.. Viszont nem tett semmit, csak válaszolt.
- Hümm.. - néztem végig a lányom elgondolkodva, és végig simítottam a teljes felsőtestén.. - Szerintem azt mégis meghagyom Anatnak.. - ejtettem le a kezem és végül inkább az arcára nyomtam egy tök egyszerű puszit. - Vagy a következő alkalomra.Wink - kacsintottam rá, ezzel jelezve, hogy remélhetőleg játsszunk még ilyesmit.. És akkor nem fogom kihagyni a lehetőséget.

_________________
Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 0510Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 1110Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 0310
Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Empty Re: Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

Témanyitás by Mirika Szer. Május 21 2014, 19:29

Volt abban valami gyerekes felhang, ha a fejemet paskolták, és őszintén szólva nem is szerettem. Olyan lekicsinylő volt Rolling Eyes Viszont voltak olyanok, akiknek elnéztem, mert tudtam, hogy a cukiságomnak hízelegnek vele. Én szerettem kicsi lenni és cuki, meg néha eljátszani, hogy mégse, kicsit tsunderéskedni miatta Razz Szophie se lenézésből tette azt, amit, szóval nem fogom érte fejre borítani. Nem hát, mert tőle bóknak vettem :3 Persze ha közben nem hív Picúrnak, akkor más lenne a leányzó fekvése talán, de akkor nem is paskolgatta volna a buksimat, így az egész eszmefuttatás teljesen felesleges. Nekem meg elkalandoztak a gondolataim az értelmetlenség mezejére, mert megőrülök ettől a csajtól >.> Jó értelemben, mármint :3
- Hihi, tetszik :3 Csak az a cink, hogy akkor nekem is ki kéne találnom valami becenevet neked No - és ebben nem voltam jó, viszont nem most fog rajta főni a fejem, hiszen egy kicsit mástól érzek forróságot éppen. Ezen amúgy se szabad gondolkodni, egyszerűen csak jön magától. A szituáció hozza, ahogy neki is biztos csak úgy kipattant a kobakjából a dolog, mikor rám nézett :3 Szóval ha sokat leszek vele, akkor előbb-utóbb be fog ugrani valami találó, egyedi és kreatív. Öhm... remélem.
- Baka, dehogy o.O Te vagy az egyetlen, akivel ilyet játszom :3 - legalábbis most, bár ebben se szoktam több vasat tartani a tűzben, ahogy a pasiknál sem - Ayanira az erdőben találtunk rá, kazamatát mentünk tisztítani, csatlakozni szeretett volna hozzánk, és megmentette Kota életét - fejtettem ki csak úgy, ahogy visszaemlékeztem. Sokféle emlék tolult a fejembe, kellemesek és kevésbé kellemesek... valahol ott kezdődött a pókiszonyom is, azoknak a dögöknek valami baja van velem, hogy folyton megtalálnak.
- Yatta! - kiáltottam fel örömömben, és belecsaptam a lány mancsába szélesen vigyorogva. Éreztem, hogy végre tényleg egyenesbe jön az itteni életem, van párom, barátnőim, spéci barátnőm is, az meg már eddig is megvolt, hogy sikeres és menő játékos vagyok, de az amúgy is alap. Kevés olyan MMO volt eddig, ahol ne tettem volna szert hírnévre... persze lányként nem is volt nehéz dolgom :3 Aztán itt valahogy mégsem azért vagyok neves, mert lány vagyok, de ez már egy másik történet. És most... hát az ilyen anekdotákra volt a legkevesebb energiám, miközben Szophie kezei kalandoztak rajtam, kérdéseibe meg belepirultam, mert így együtt kicsit sok volt még nekem is, ahogy bánt velem. Szóval... talán nem is baj, hogy megelégedett egy sima puszival, ha olyan helyre nyúlt volna, akkor én tuti elveszítem a fejem, annyira a határon voltam Embarassed
- Akkor a következő alkalom :3 Még sok mindent meg kell mutatnom, ami ezt a játékot illeti, ez csak a kóstoló volt ;P - kacsintottam, és tovaszökkentem, reflexszerűen keresve a bikinimet, de az... hát abból nem maradt semmi facepalm Kénytelen voltam a menüt előhívva magamra aggatni egy könnyű nyári ruhát. Nem mondom, jó is edzésem volt, de végül is testmozgásnak se volt utolsó, amit játszottunk - Akkor legközelebb. Bai bai :3 És ha csak simán dumálni akarsz, akkor is keress meg nyugodtan ^^ - kuncogtam, majd intettem egyet és elszaladtam, magára hagyva a lányt a gondolataiban. Biztos van miről filozofálgatnia :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Empty Re: Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 29 2014, 14:05

A küzdőteret lezárom. Kíváncsi vagyok a folytatásra. hentai 

Jutalom:  80 exp 220 arany
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli] - Page 2 Empty Re: Mirika vs. Szophie [Szilveszteri buli]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.