Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

+4
Hermit
Hürrem
Kayaba Akihiko
Lizbet
8 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hermit Kedd Feb. 04 2014, 15:14

* Ilyen nincs! Ez az arrogáns pökhendi senki! Hermit legszívesebben kibelezné az Artes kis vezérecskéjét. Még hogy sebezhetetlen. Hermit már-már sértve érezte magát, amikor Anatole játszadozott vele, míg támadta. De végül ő is kapott nem kevés sebzést az illetőtől. *
~ Pancser! ~
* Hinarira nézett, aki már "fogta a fejét" Anat szánalmas viselkedése miatt. Már támadta is a céhvezért, de ekkor valami különleges dolog történt. Nem mondhatnánk, hogy Hermit nem számított rá, mégis egy kicsit meglepte a dolog. Benne volt a pakliban, hogy Yuichi megteszi ezt, de ezt végignézni mégis egy különleges élmény. Kiesett a fiú. Hermit Anatolera nézett. *
- Te kis sebezhetetlen. Te vagy a hős?! És ő ki volt?! És ő ki volt?!
* Villogtak a szemei a céhvezérre, s lenézőn tekintett rá. *
- Annyira vagy csak képes, hogy fényezd magad, ezzel aláásva a társaid tekintélyét. Nézz körbe! Az egész csapatban csak te érsz valamit, egyik társad sem képes megvágni bennünket! Ahogy te egyre fényesebbre csiszolod magad a bohóc táncoddal, annál szánalmasabbá teszed a társaidat is. A céhed is a te seggedet nyalja?
* Ezzel a lendülettel ismét nekiesik Anatnak. *

//Két vágás a céhvezérre

Saját HP 18 ha minden igaz//

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 04 2014, 15:14

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Feb. 04 2014, 21:19

- Lepereg narancsfiú Razz - öltök nyelvet Hermitre, mert igencsak átlátszó az a lelki terror, amit indítani akart ellenem. Cool Viszont arcátlanságáért most meg kellene, hogy büntessem. Azt viszont tudom, hogy Hinari le fogja váltani, akkor is, ha egy suttyó. Nyerni akar a szöszi, ennyi. Én meg már úgy is tudom, hogy minden hiába. Yuichit elvesztettem, már az elején kiiktatták mellőlem, Hürrem pedig túl fáradékony. Na nem baj, majd a következő menet Smile Viszont felemelt fővel akarok veszíteni, a vérző sebei meg úgyis kinyírják majd a nagyszájú csuklyást Razz - Hinari, nekem te kellesz! - S ahelyett, hogy switchelnie kellene, egyenesen őt támadom. Arrivederci >.<
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 04 2014, 21:19

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hinari Kedd Feb. 04 2014, 21:39


Hermit szavai nem kimondottan enyhítették a feszültségemet, de csak nem szólhattam rá, nem? Látszott rajta, hogy nem ismerte Anatot, ugyan már, a fiúnál ez mindennapos és teljesen megszokott, szituációtól függetlenül. Én ki sem akadtam rajta... ellentétben a pixeldarabokkal, amik folyamatosan szállingóztak belőlem. Jelentem, egy bizonyos fegyvernél máris jobban kedvellek - jegyeztem meg a Katanának, majd elhúztam a szám, úgy figyeltem, ahogyan az árnyharcos fiú támad. Lehet neki csak ez a düh kellett, mindkét kése betalált, pirosba lökve Anat életét.
- Igen? Akkor gyere! - mosolyodtam el, védekező pozícióba állva, ám akárhogy is igyekeztem, azért hárítani csak nem sikerült az ütését. A képességem védelme egy szempillantás alatt hullott le rólam, ám nem támadtam vissza, egy pontnál azért többet ért nekünk a harcos fiú. Kihasználva Yuichi dicséretreméltó önfeláldozását, a fehérhajú lány felé indultam el, megszabadítva őt pár életponttól. Sajnos pihennem is kellett a két vágásom között, de azt hiszem ez most bőven belefért.


Hürremet támadom, támadás-pihi-támadás, össz 70 sebzés.
Élet: 98+57képi-10seb-62= 83 élet


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 05 2014, 13:51-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ozirisz Kedd Feb. 04 2014, 22:41

Hürrem próbálkozott az előbb, de Yuichihoz hasonlóan ő is a levegőt szeletelte körülöttem. Hermit elég szépen levitte Anatole életerejét, így már a piros zónába került. Ha szerencsém van, és sikerül eltalálnom, akkor biztos a győzelem. Egyetlen tiszta találat elég lenne. Csak reménykedni tudok, hogy nem kaptam el a luftszériát Yuichiéktól... De majd meglátódik, és csak egyféleképpen deríthetem ki...
Határozottan megmarkoltam a kardom, és rohantam Anatole felé, és egy szép tiszta vágást próbáltam ejteni az oldalán. Remélem nem ugrik be a támadásom elé Hürrem, vagy nem botlok el egy kőben, vagy bármi hasonló...

//Anatot támadom
Élet: 46 Páncél: 0 Sebzés: 19 //

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 04 2014, 22:41

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hürrem Szer. Feb. 05 2014, 13:31

Megeresztek egy nagy ásítást, majd mosolyogva, a kaszámra támaszkodva figyelem az eseményeket.
Heh. Véleményem szerint ezt már úgyis elvesztettük. Kicsit azért sajnálom a tankunkat és a szamurájt, mondjuk, de hiába.


//Pihikör//
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hermit Szer. Feb. 05 2014, 22:12

* Szánalmas volt ez az Anatole. Nem sértődik meg? Ne tegye! Hermitet nem igazán izgatja, ő elmondta a véleményét. Idegesíti-e továbbra is a dolog? Egy cseppet sem.

//pihi köröm van//


A hozzászólást Hermit összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 05 2014, 22:21-kor.

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 05 2014, 22:20

- Na mi van, kitikkadtunk narancsfiú? Razz - heccelem Hermitet, de közben én is lihegek, mint aki maratont futott.

//pihikör//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hinari Szer. Feb. 05 2014, 22:41


Mindenki pihent, így a beállt mozdulatlanságban már-már kényelmetlen volt elindulni. Egy sóhaj után aztán mégiscsak megtettem, egy vágással kiejtettem a meccsből a fehérhajú lányt, majd Ozihoz futottam:
- Hajrá! - kacsintottam rá, és reméltem, hogy ezúttal sikerül betalálnia.


Vágás Hürremre.
Élet: 83-15seb: 68

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ozirisz Szer. Feb. 05 2014, 22:57

Sorra pihenőre fogta mindenki, avagy senki se fáradhatatlan. Én is csak amiatt bírom, mert nemrég pihentem... Hinari egy szép vágással legyőzte Hürremet, most már csak Anatole van játékban a másik csapatból. Az előbb is megpróbáltam kiejteni, de szép luftot ütöttem. Lehet elkaptam a luftszériát Yuichitól valahogy mégis? Rolling Eyes

Sajnos lehetséges... Aztán Hinari bíztatásának hála, eloszlattam a kétségeket, és újult erővel rohamoztam meg Anatot.

// Anatot támadom

Élet: 43 Páncél: 0 Sebzés: 19 //

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 05 2014, 22:57

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hermit Szer. Feb. 05 2014, 23:03

*Elvigyorodott Anat piszkálódása miatt, de egy szót sem szólt, csak támadta a ficsurt. *
~ Ideje befejeznünk... ~

//2 vágás Anatra//

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 05 2014, 23:03

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 4 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.