Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

+4
Hermit
Hürrem
Kayaba Akihiko
Lizbet
8 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Lizbet Szer. Okt. 30 2013, 17:13

Macskarisztokraták
Player
HP
PP
SP
Gyors.
Találat
Spec k.
Pihenés
Medál
Anatole
150
35
48
45
2-->
  3-->
6. körben
Ezüst
Yuichi
75
25
25
40
4-->
4-->
5. körben
Bronz
Hürrem
110
12
13
11
6
5-->
2. körben
Arany

VS
Team JL – meg egy sárga
Player
HP
PP
SP
Gyors.
Találat
Spec k.
Pihenés
Medál
Hinari
140
44
35
42
---
---
5. körben
Bronz
Hermit
110
28
14
22
3-->
2-->
4. körben
Ezüst
Oziris
80
31
19
16
4-->
3-->
3. körben
Arany


A hozzászólást Lizbet összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 03 2013, 21:33-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Lizbet Pént. Nov. 15 2013, 17:23

- Íme, itt van a mai nap utolsó, de ne kevésbé várt küzdelme, és persze én is, az önök kedvence Papa’rashi.  Már csupán ez a két csapat ismeretlen még a számunkra, de nem váratom önöket tovább… jöjjenek hát a csapatok, először is a Macskarisztokraták… hmmmm… milyen fura név, de én már meg sem lepődök:
- Akkor először is következzen csapat kapitánya, aki bár egy céh vezére is, mégsem veti meg a kétkezű munkát, mivel nagy kovács hírében áll. A Macskarisztokraták első embere tehát, a nagy állatbarát, a koravén: ANATOLE SAITO!
- A cica nemesek második embere két kardot forgat, a Justice League egy tagja, aki rendkívül gyorsan halad felfelé a ranglétrán: HAYASHI YUICHI!
- A csapat hófehér kiscicája marad utoljára. sokat nem tudunk róla, de ránézésre igen elbűvölő teremtés, rettentően magabiztos lehet, ha páncél nélkül ki mer állni… Hölgyeim és uraim, nagy tapsot: HÜRREM-nek…. mit ne mondjak, szívesen befogadnám Rolling Eyes

- Hoppá, egy kicsit elkalandoztam, de akkor lássuk is a másik csapatot, kinek a neve már sokat mondhat: Team JL meg egy Sárga…. hmmmm azért megnézném a versenyzőinket pár év múlva, hogy milyen nevet adnak majd a csemetéiknek Rolling Eyes
- De kezdjük is egyből a kapitánnyal… Oh, egy újabb kis növésű céhvezér. A az újabba szőke JL vezér, az ügyeletes törtető: HINARI! Nagy tapsot neki…. De komolyan.. ezek a kislányok mire nem viszik az életben nem?  Ezek szerint megéri aranyosnak lenni  Suspect
- A csapat második tagja egy újabb szőke, de ezúttal egy férfiről beszélek.   Úgy tűnik kerüli a feltűnést, mert vajmi kevés információnk van róla, pedig középkategóriás: HERMIT! Azt hiszem rá érdemes lesz odafigyelni Suspect
- És végezetül, oh jaj Shocked  Ez nem semmi. Hölgyeim és uraim, ő nem más, mint a Héliopoliszi enneád egy tagja, a nagy három egyike, a holtak és a túlvilág istene: OZIRIS!  Vakmerő névválasztás, azt meg kell hagyni. Csak túlzott önbizalom lenne? majd meglátjuk

Kezdődjét a küzdelem \o/


// A Macskarisztokraták kezdenek. //


A hozzászólást Lizbet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 03 2013, 19:38-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 15 2013, 17:23

The member 'Lizbet' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hürrem Szer. Dec. 18 2013, 00:14

Ha már macskák lettünk, macskás kacérral lépdelek a helyszínre, csókokat dobálva a nézőtér felé, élvezve a figyelmet, s mikor bemondónk is elbambul egy időre, egy kacsintás kíséretében őt is megajándékozom egy távoli puszival. Megérdemli azok után, amiket mondott rólam :3
Türelmesen végigvárom, míg bemutatja három ellenfelünket is. Egyiküket sem ismerem, de Anatole és Yuichi sokat mesélt róluk, főleg a két JL tagról. Vetek egy sanda pillantást kardforgatónk ábrázatára, hogy most, itt, a helyszínen miként is éli meg, hogy saját céhvezére ellen kell küzdenie.
Nem értem az ilyesmit.
Mikor mindannyian kidumálták magukat és jelt kaptunk a kezdetre, látványosan megforgattam csillogó-villogó kaszámat a levegőben, és már ugrottan is előre, mosolyogva, a már említett céhvezért célozva. Hogy is hívják, már elfelejtettem... valami Hina.
-Ezt kapd ki! -nevetek, miközben egymás után kétszer sújtok rá a kaszámmal. Az elsővel külön célomat szeretném megvalósítani, a második csak a ráadás sebzésokozásra szolgál. Meglátjuk, sikerrel járok-e.


//Képihasználat, ha sikerül és a kétoldalú korona, akkor Hinari két körig nem lesz képes egyik képijét sem bekapcsolni.
Ha halál, akkor 19+2 sebzést okoz.
Végül egy sima támadás, ha sikerül, akkor 19 sebzés.

Edit: Képi nem sikerült, sima támadás igen//


A hozzászólást Hürrem összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 18 2013, 00:15-kor.
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 18 2013, 00:14

The member 'Hürrem' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766604805_c1598fabbe_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hermit Szer. Dec. 18 2013, 21:46

* Ez az alkalom is eljött! Igazából épp, hogy csak beugrott valaki helyett. Hermit egyáltalán nem emlékezett, vagy nem tudta, ki az, aki lelépett, csak azt tudta, hogy hiány lépett fel az egyik csoportban, így rántott egyet a vállán, s megpróbálkozott belépni. Sárga indikátora ellenére nem utasították ki. Sőt piros indikátorosok is harcolhatnak, így nem nagyon lehetett őt kinézni a többiek közül. Mondjuk a nagy JL vezető oldalán akár "megtiszteltetésnek" is érezhetné, hogy harcolhat, de igazából teljesen mindegy volt ebből a szempontból neki. Harcolhat, ez a lényeg. De akkor villanyozódott fel igazán, amikor megtudta, hogy az első ellenséges csoportban maga Yuichi is ott lesz.*
~ Hehe, vajon mit szólna a kis srác, ha most kérném tőle azt a bizonyos egy kívánságot? Mondjuk azt, hogy támdjon saját csapattársai ellen? ~
* De csak mint kacérgondolat jelent meg a fejében, nem volt kedve így szerezni előnyt, amúgy az egész harc a szórakozásról szól, teljesen mindegy, hogy nyer vagy veszít a csapata. Azt az egy kívánságot meg nem pocsékolhatja el ilyen ostobaságokra.  Mikor végre őt említették meg, kíváncsian felvonta a szemöldökét, majd nem túl bizalomgerjesztően elvigyorodott. *
~ Hehe... rám érdemes lesz odafigyelni. Razz~
*Végre megkezdődhetett a harc. Hürremet már ismerte korábbról, a tégla játékból, persze a lány nem ismerhette fel, mert akkor Hypnose-ként mutatkozott, most pedig az eredeti alakjában volt. Valahogy nem csodálkozott, hogy ez a vérmes csajszi, aki ráadásul maga a tégla egyike volt, ő kezdi a harcot. Hinari kapott egy "pofont", de az neki úgysem árt meg. Na de most a taktika szerint itt volt az ideje, hogy Hermit vegye elő pengéit, s feszítsen egyet. Futásnak eredt, majd megpróbált kaszabolni kettőt Anatole-on. A híres céhvezéren. :roll:Amint ezzel megvolt, visszaállt a helyére, majd megpróbálta bekapcsolni a képijét. Onnantól már csak ácsorognia kell egy darabig. *


//Két vágás Anatolra, majd megpróbálja aktiválni a képességét.
UI.: Nem sikerült...//


A hozzászólást Hermit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 18 2013, 21:47-kor.

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 18 2013, 21:46

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766612103_86ee832108_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Dec. 18 2013, 22:59

Nyehehehe! Ekkora közönség előtt érzem csak igazán elememben magamat. \o/ Ideje végre megmutatni, hogy melyik a győztes csapat! A Stella kupa mellé elfér még bőven az All Starsé is Cool A csapatot egészen tűrhetően sikerült összekovácsolni, már amennyire lehetséges ez egy ismeretlen, piros indikátoros lánnyal. A képessége viszont kecsegtetően hangzott, meglátjuk mire megyünk majd Hinariék ellen.
A küzdőtérre lépve előkelő tartással integetek a nézőknek, majd odakacsintok Hinarinak is jó szokásomhoz híven. - Szervusz szőkeség! Felkészültél az első vereségedre? hentai - Mielőtt még elkezdődne a harc, hátrafordulok a társaimhoz és odasúgom nekik. - Tudjátok mit nem szabad. Jah és Yuichi, ne feledd, ez csak játék, egy verseny, nem szabad túl komolyan venni. A vezéred is csak egy ellenfél a sok közül, engem is vert már el céhtagom Razz Csak ügyesen, győzelemre fel! - utóbbi szavakat már harsányabban.
Meglepetést kívántunk okozni azzal, hogy Hürremet előreküldtük. Mindenki arra várna, hogy majd a gyenge nőcit bevédi a két férfi, de szó sincs erről. Megfontolt taktikánk része, hogy a Hinari számára legveszélyesebb tagunkat küldjük előre. Ahogy akcióba lendülünk, szorosan haladok Hürrem mögött és úgy bújok elő a szélárnyékából, mint egy villámgyors forma 1-es autó. - Switch Hürrem! - váltom le a lányt, hogy engem érjen a neki szánt támadás. Közben Hermit próbálkozik azzal, hogy késeivel kilyuggasson. Első hevenyész próbálkozását könnyedén hárítom, de másodjára elcsíp. Nem gyenge sebzés, jobb lesz vele vigyázni, főleg, ha mindkét kése betalál, de most még csak a páncélomat sem sikerült leütnie. Innentől pedig nekem nincs más dolgom, mint tovább gyengíteni Hinarit és aktiválni a képességem. Először egy ütést kívánok mérni Hinarira, majd megpróbálom kiterjeszteni a Mátrixot a küzdőtérre.

150 hp, 21 páncél
Sebzés: 48 alap + 5 harcos bónusz + 1 seb (ami abban a körben is sebez, ha épp nem én támadok)

//Mindkettő sikeres Razz A képit nem mondom meg hogy működik, mert karijaitok sem tudják, nem adok useri taktikai előnyt Razz Majd ha írt tőletek a következő ember, akkor megmondom mi történik. Razz //


A hozzászólást Anatole Saito összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 18 2013, 23:09-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 18 2013, 22:59

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 20 2013, 01:32


Már alig vártam, hogy végre elkezdődjön a küzdelem, a csapatbeosztás is megfelelő volt, habár a narancsindikátoros tagunkkal szemben volt némi bizalmatlanság, de összességében sikerült elrendezni, úgy ahogy. Ozirisznek örültem, a csapatmunkát mi már kipróbáltuk egy miniboss ellen, nem is akárhogyan, így bíztam benne, hogy ez most sem lesz másképpen. Szerencsére Hermit is hajlandó volt az együttműködésre, ha nem is teljes mértékben, bár ezt sem tőle, sem magamtól nem vártam el igazából. Egy verseny miatt nem fogom elárulni neki azokat az információkat, amikkel a frontharcosok nagy része sem volt tisztában, s ő is ugyanezen az állásponton lehetett. Ozi, mint céhtárs már más lapra tartozott, ám nem lett volna szép feltűnően titkolózni a csuklyás fiú előtt, így végül hárman beszéltük át az alapokat, s néhány taktikai elemet, ami segítheti a minél előkelőbb helyen végzést, nem is beszélve a Katana fejlődéséről.
- Csak úgy, mint a múltkor – biztattam céhtársamat, amikor bevonultunk, Hermit felé csak bólintva, jelezve neki, hogy tegyen a megbeszéltek szerint. Már az elején megkaptuk az egyik legvészesebb csapatot, Anat sebzésére ugyan felkészítettem a többieket, Yui kétkardos művészetére is, ám sajnos nekik még mindig ott volt a harmadik taguk, akiről semmit sem tudtunk, s a túlélő csarnok miatt ők is felkészülhettek lehettek.
- Szia, hehe, majd meglátjuk – feleltem s kacsintottam Anat felé, Yuichit is üdvözölve utána, nekik is sok szerencsét kívánva, hiszen így volt helyes.

Nagy nézőközönség előtt vagyunk, ne feledd, számítok rád, de próbáld meg nem túl hangosan – tájékoztattam a kezemben lévő fegyvert, majd vártam a soromra. Ahogy várható volt, engem támadtak először, ráadásul mindketten el is találtak, ami nem kis meglepettségre adott okot. Elhúztam a számat, ezek szerint engem akarnak kiiktatni, hát legyen. Miután a harcos fiú hátralépett, még azt a rendkívül bosszantó fénysávjait is aktiválta, amit ugyan próbáltam kikerülni, ám igen kevés sikerrel. A tervemen azonban egy kicsit sem változtatott, összenéztem a többiekkel, majd bólintottam, és elindultam céhtársam felé. Kár, hogy nem volt elég idő ahhoz, hogy két ellenfél között ugrálgassak, így egy mosoly után húztam végig a pengét Yuichin, s amíg még nem távolodtunk el egymástól túlzottan, támasztottam ki, és kiáltottam el magam:
- Summoning Fire Dragon!
S a sárkány már száguldott is a fiú felé, próbálva megharapni őt. A párbajunkon túl sokszor talált el, s bár a sebzése akkor még nem volt annyira nagy, sem magamnak, sem a többieknek nem kívántam, hogy megkóstolják a duplafegyveres harci modorának eredményét. Két kardra még én sem tudtam figyelni a céhház kertjében, hátha könnyebb dolgunk lesz, ha kicsit leviszem a kardforgató fiú fegyverkezelését. Persze ha a képességem betalált, én is vesztettem életpontot, de reméltem, nem eleget ahhoz, hogy kiessek az első pár körben.


Támadásra nem kell dobnom, 35 sebződés Yuichinak, valamint képességhasználat.
Sikeres képességnél Yuichi FK-ja csökken 10 ponttal, teljes harcra, így innentől csak 6-ossal talál; valamint sebződik 7-et, én pedig sebződök 10-et. Elvben nem kéne dobnom képességre. Rolling Eyes De khm azért dobok mégis, de szólj ha nem kellett volna mégse. Wink
Edit: sikeres képi \o/

Élet: 108 hp


A hozzászólást Hinari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 20 2013, 01:34-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 20 2013, 01:32

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 20 2013, 12:22

Megjegyzés a képimhez:
Mivel Hinari következett nálatok, az én képihasználatom és támadásom is sikeres volt, ezért Hinari belekerült a Mátrix hálójába, spec pontjai csökkentek 7 ponttal, 15 spec pontja maradt.

Ki kéne számolni, hogy így mennyit kell megdobnia Yuichi ellen (úgy sejtem képipróbád így is sikeres 5-össel Razz), de ami számunkra fontosabb, hogy Hürrem képességdobását ez hogy módosítja majd a következő körében.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 20 2013, 14:17


2-est kellett nekem megdobni. ^^
A kérdés hogy mivel mindenkinek csökkenti elvben, úgy a ti csapatotok tagjainak is? Mert ez nem tiszta >< Hiszen 14 négyzetméter az egész küzdőteret befedi asszem.
Amúgy aktív képidnél:

Hinari: 2-->
Hermit: 4-->
Ozirisz: 6-->
(Yuichi: 6-->
Hürrem: 6-->)

Ugye hiába csökkent nekünk a specünk, az a szabályzat szerint nem befolyásolja a csapat specünket így azt sem mennyit kell nektek megdobni ellenünk, így marad a táblázat szerinti dobásérték (minusz a képid hatása ha a csapattársaidra is hat, ezt nemtom). Smile

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 20 2013, 19:37

Csak arra hat a képim, aki belesétál, ez pedig itt úgy működik (Kleinnel egyeztetve) hogy akire én kifejtem a képimet, illetve az, aki esetleg leswitcheli, amíg a képi tart. Az én csapattársaim nyilván nem akarnak belesétálni, rájuk csak akkor ha, ha engem leswitchel valamelyik, amíg a képim tart. Razz

Tehát a képim jelen esetben rád hat, meg majd Ozirisra és Hermitre, HA le akar switchelni.

Am úgy, hogy ha a csapatspecet nem tudom csökkenteni, ergo Hürremnek nem lesz nagyobb esélye megdobni a képijét, akkor kb nem is ér semmit a képim Razz Very Happy
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Dec. 20 2013, 21:11


A találkozó a küzdelmünk előtt nem jött rosszul, legalább valamennyit tud már Anat Hürremről is és már amikor a hirdetőtáblán olvastam a neveket, hogy kik ellen megyünk elsőnek. Kiábrándított. Ezt a nevet említette Chan, azon a fura estélyén, de ő vajon honnan tudta meg, esetleg a barátnőjétől, aki most épp itt teszi magát mellettünk? Valahova a lelátó felé néztem, de igazából nem is láttam semmit, csak kellett valami, amit a külvilág lát.. Hermit. Veled harcoltam akkor, amikor a neved volt a tét, elbuktam. Azonban azóta fejlődtem és kíváncsi vagyok te mennyit fejlődtél, és továbbra sem érdekelnek az emberek védelme és még mindig.. olyan gonosz? Előlépdeltünk mindannyian sorra mutattak be minket és erőteljesen felnéztem, amikor két kardos kardforgatónak neveztek. Összeszorítottam szemeim, úgy próbáltam fókuszálni a felkonferáló emberre. Egyszerűen csak Hayashi Yuichi, nem vagyok nagy szám, nem is akarok az lenni.
Hinari, Ozirisz és Hermit. Hinarinál tudom mivel kell vigyázni, és ő is ismer már. Vajon hozta.. a.. biztosan. Lehajtottam a fejem és elmosolyodtam. Ügyeletes törtető visszhangoztak a szavak fejemben. Bezzeg Hürremnél meg csorgott a nyála még a mikrofonnak is. Szélesebben elmosolyodtam, milyen könnyen lehet irányítani.
Felnéztem, egyenesen rá Hermitre, majd Ozira. Hinarit ameddig lehet kerülön, nem akarok neki ártani, a másik kettővel más a helyzet, Ozi kardforgató technikájára kíváncsi vagyok, nem tudom, mit tartogathat ez a hely. Ránéztem Anatolra és a lenge ruházatú Hürremre, aki még mindig dobálta csókjait az égvilágon bárki felé. Mindkettőjüknek biccentettem.
- Anatole, hoztam pár elixirt, ha gond lenne, még-meg a kaktusszá változtatók közül.. - mondtam halkan - sejtelmem sincs, hogy használni kell-e majd, vagy sem.
Az indító kürtszóig integettem Hinarinak és Ozinak, kiabálást feleslegesnek véltem, ha lesz rá alkalmam üdvözlöm őket szóváltás távból. Majd a szabdalóm markolatára helyeztem belső tenyerem. A katanát nem szeretném sokáig használni, hisz itt van későbbi becses tulajdonosa, aki még erről semmit sem tud, legalábbis remélem, hogy nem szólta el magát a hasbeszélőkéjével.
Megindult Hürrem, ahogyan megbeszéltük, és hamarosan már a csata hevében voltunk. Hermit eltűnt szemem elől és Hinari egy védhetetlen támadással rontott rám. Korábban ilyen módon nem támadott, haránt vágás, visszahúz, szúr és vágássá alakítás. Ott is éktelenkedett egy szép hosszú piros csík az oldalamon és alig pendült kettőt a kardjaink míg hárítani próbáltam. Ezután valami megharapott, és kicsit túl szaladt rajtam Hinari. Szerencsére Hürremtől távol van, így neki nem árthat, még most nem.
- Ügyesen harcoltok, így együtt - dícsértem a támadás hullámot, amit megkaptam, és ideje volna már nekem is felmutatni valamit. Chan ahogy kérted úgy teszem, valószínűleg elfelejtett már Hermit.. nincs okom a sárgával játszadozni. Ozirisz felé fordultam felemeltem a kardom és meg is jelent a narancsosan világító köd a pengém körül. Suhantam, vágtam egyet rá, ami viszont furcsán instabil volt, megittam az egyik italt, ami nálam volt és újra támadtam, majd újra, de ha sikerült, úgy elővettem a katanát is, Bal kezemben megjelent a kardom és igyekeztem minél többet kihozni magamból Ozirisz, veled lesz még beszédem, Chocobo falónál elég furcsa voltál. Azzal lesújtottam a szabdalóval, és ha talált, ha nem, úgy eltűnt a fegyverem a kezemből. Védekező állást vettem fel Ozirisz előtt. Remélem ügyes leszel.


// gyorsaság niji 3 támadás Ozi felé harmadiknál duplakard:
(22+22+30) ez a max sebzés
Kockák: 1. római alap niji, 2. római duplakard, 1. kocka első támadás (csak 6-os esetén talál)
edit: egyik vágás sem talált be


A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 20 2013, 21:41-kor.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 20 2013, 21:11

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4767242330_2db9f185a1_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Dec. 20 2013, 21:21

. ( hosszú pontosság potion többé nem létezik éljenek az íjászok \o/ )


A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 20 2013, 21:42-kor.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 20 2013, 21:21

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4767249862_5877ffd2ef_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Dec. 21 2013, 07:10

Végre eljött ez a nap is. Elkezdődött a bajnokság, a felkonferálás alatt elégedetten néztem körbe. Nem gondoltam volna, hogy jártasak óegyiptomi mitológiában errefelé...
Csapattársaim Hinari és Hermit. Hinari a céhvezérem, és korábban harcoltunk együtt a Chokobó faló ellen is, ahol szép nagy tömeg jött össze, és jött besegíteni a Sördögűző miniboss ellen is, amikor már pont a halálomat vártam...

Aztán felkonferálták a másik csapatot, onnan csak Yuichit ismertem, hisz ő is JL-es, meg előtte volt vele is közös küldetésem. A jó öreg Kyubii... Vajon ő is itt lesz valamerre? Nem lennék rajt meglepődve, ha erre csavarogna Szokratész társaságában...
Bevonuláskor még egyeztettük a taktikát, Hinarinak nagyon örültem, hisz vele egész jól össze tudtunk dolgozni a múltkor is. Hermitről nem sokat tudok, de remélem az ellenfeleink sem. Aztán láttuk az ellenfél csapatát, Yuichi már messziről integetett nekünk, és hasonlóképp tettem én is.

Aztán indult a harc. Hürrem támadta Hinarit, majd Anat is. Yuichi viszont engem pc-zett ki, de hála a harcrendszernek, és az összeadó pontértékeknek, a védelmem igencsak megállta a helyét, hisz 3 támadásból egy sem talált be, pedig jóval magasabb szinten lehetett...
Ahogy a rendszer lehetővé tette, elugrottam Yuichi közvetlen közeléből, és Anat felé mentem, és készültem a támadásra.
Amennyiben sikeres a támadásom, aktiválni próbálom a spec képességemet is. Ha luftot ütök, képesség nem aktiválódik, hisz a találat szükséges hozzá.


// Anatot támadom, és megpróbálok képizni. Luft esetében nincs képi, és a következő körben lesz hatása //

// edit: luft, ergó képi se aktiválódik :/


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 21 2013, 07:13-kor.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 21 2013, 07:10

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hürrem Szomb. Dec. 21 2013, 15:52

Eddig egész jó. Yuichi drágám ugyan mellétámadott, de ugyanez Oziriszra is igaz volt, legalábbis. Meg rám, a kaszám ugyanis a sebzésen kívül mást nem okozott.
Elmosolyodtam. Sebaj. Legközelebb már menni fog, ha Fortuna istenasszony is velem van.
Illetőleg ha én válok Fortunává.
-Nana, az én lábamra ne lépjen senki. -nyújtottam ki a nyelvem a bajszom alatt, majd kicsit odébb léptem, hogy kikerüljek a harcolók célkeresztjéből, én magam pedig inkább a nagy vezérre, Hinarira figyeltem. Sosem fogom megérteni, egy nőt mi vehet rá arra, hogy efféle vaslemezeket aggasson magára. Ha én egyszer, valaha is eljutok odáig, hogy felvegyem, akkor inkább Haru baltája szedje ketté a fejem, mert biztos, hogy addigra megőrülök.


//Pihikör, miután rám lett szólva .__.; Máskor ne vezessetek félre, fiúk Razz //


A hozzászólást Hürrem összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 21 2013, 17:47-kor.
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 21 2013, 15:52

The member 'Hürrem' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hermit Szomb. Dec. 21 2013, 21:54

*Facepalm. Amikor Hermitnek nem sikerült a képijét aktiválni, lefogta tenyerével az arcát. *
~ Ekkora baklövést!! ~
* Kicsit furcsa volt az egész, hogy olyan kicsin múlott, hogy Hürrem sikeres legyen, s az is lett, Hermitnek pedig ugyanolyan kicsin múlott, hogy ne legyen sikeres, s mégis elbénázta. Mikor a fejét fogta felröhögött. Addig röhögött, míg Yuichi és Ozirisz támadtak. Majd hirtelen elkomolyodott, mert ő következett. *
- Ch...
* Fogta pengéit, s vágtába indult ismét a vezér, Anatole ellen. *

//Ha sikerül, két vágás Anatra//

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 21 2013, 21:54

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4766612103_86ee832108_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Dec. 22 2013, 16:33

//Bocsi a bikapotiért, én csesztem el figyelmetlenségből. Na meg arra is figyeljünk oda srácok, hogy ha nem sikerül a képi, következő körben nem próbálhatjuk újra. Erről is tegnap lettem felhomályosítva. //

KÉRÉS MINDENKIHEZ! MINDEN POST VÉGÉN ÍRJÁTOK KI MENNYI HP-TOK MARADT! NE KELLJE KERESGÉLNI!

Kikapcsolom a képimet, mert semmi értelme nem volt egyáltalán bekapcsolni sem, mivel a csapatspecet állítólag nem fogja befolyásolni. Hermittől közben benyalok így újabb vágást, de még kitart a páncélom! Oziris is próbálkozott az imént, de időben ki tudtam térni előle. - Hürrem, ha kifújtad magad, switcheld majd Yuichit! - jelzek a lánynak egy taktikai elemet, majd támadom tovább Hinarit. Csak úgy van esélyünk, ha a legkomolyabb ellenfelünket kiiktatjuk, járjon is érte bármennyi pont.

150 hp, 7 páncél
Sebzés: 48 alap + 5 harcos bónusz + 1 seb (ami abban a körben is sebez, ha épp nem én támadok)
Képi kikapcsolva.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.