Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

+4
Hermit
Hürrem
Kayaba Akihiko
Lizbet
8 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hermit Szomb. Jan. 04 2014, 18:06

* Még tarthatná. De nem teszi. Nem tetszik neki a dolog, ahogy itt switchelgetnek össze vissza. Mindegy is, nem az a dolga, hogy aggodalmaskodjon, amúgy sem az a típus. Szépen, kényelmesen felállt. Anat furcsa mozgásba kezd. Rolling Eyes Hermit ránéz, majd odanyúl magához, s olyan kéztartásban, amivel ráveszi Anatot, hogy a fegyverét fogva, maga ellen támadjon. *
~ Milyen drámai az öngyilkosság... ~
* Gondolta magában. A mozdulatokkal elérte, hogy Anat saját magát üsse meg a pöröllyel.*
~ Vajon most mire gondolhat? ~
*Ebben a pillanatban véget is ért a képessége, futott, s megpróbált két vágást intézni Anat ellen. *

//Biztos 53 sebzés megy Anatole-ra, mivel magát megvágja, + 2 vágás rá, ha a dobások sikeresek. Támadáskor a képi már nem aktív. //
HP: 110 Páncél: 28

Hürrem, neked elvileg 13 a sebzésed. Smile//


A hozzászólást Hermit összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 04 2014, 19:34-kor.

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 04 2014, 18:06

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Jan. 05 2014, 09:55

Megmoccant, háhá, megmoccant! Én is, én is \o/ És jól meg is sebzem magam facepalm Mad Bakker! Ezt nem hagyhatom annyiban! Mozogj már tovább Anatole, mi vagy te, egy rozoga vénember? Mad
Hogy a magamra mért vágás hatására, vagy számomra bármilyen más ismeretlen okból kifolyólag-e, de végül csak sikerül nekem is megmoccannom, elgémberedett tagjaimat jólesik megmozgatni. Olyannyira jólesik, hogy Hermit további két támadása elől már könnyűszerrel kitérek, s miután végighúzom ujjamat a sebemen, eltüntetve ezzel azt magamról, meg sem állok Oziriszig. Ideje megkóstoltatni Falánkkal a másik JL-est. Twisted Evil


2x gyorsabb vagyok, mint Ozi, így elméletileg 2 támadás megy rá, vagyis 2x58 sebzés és 2 seb. Magamról leveszem a sebet, így az nem von hp-t.

55 hp, 0 páncél


A hozzászólást Anatole Saito összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 05 2014, 13:20-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 05 2014, 09:55

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4766612103_86ee832108_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Jan. 05 2014, 09:55

Nem tudom miért dobtam hatszor O.o Nyilván első kettő számít
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 05 2014, 13:09

Anat, 55 életed van, egy általam okozott 35 sebződést kihagytál ^^ Viszont így nem vagyok képben a sebzéseddel, maradt 53?  scratch  Amúgy reag majd akkor érkezik tőlem, ha Liz válaszolt a pm-emre. Smile(Vagy Kleintől rákérdezek ha lesz időm, vagy utánanézek hátha más meccseknél is előfordult stb.)
Edit: Klein és Yui szerint okés a kérdés, Liz válaszára várok még.


A hozzászólást Hinari összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 05 2014, 14:10-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Jan. 05 2014, 13:17

A Hp-t illetőleg igazad van, elkerülte a figyelmem, elnézést. És így a sebzésem is nőtt, 50% élet alatt a sebzésbónusz 20%, tehát 53 helyett 58-at sebzek. Javítva mindkettő, köszi, hogy jelezted!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 05 2014, 13:22

Én úgy tudom ha sárgában van az életed nő a harcos bónusz is, viszont én nem tudom pontosan hogy működik, csak rákérdeztem, mert fair play ^^

Edit: oh már rájöttél, akkor oké ^^

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 05 2014, 16:04


Pihenés, pihenés, pihenés. Nem mondom, ideje volt már, de a lehető legrosszabbkor voltam kénytelen szünetet tartani, Anat ugyanis újfent tudott mozogni, méghozzá elég ügyesen ahhoz, hogy kikerülje Hermit csapásait. Majd Ozi felé indult, én viszont még javában kapkodtam a levegőt, így nem tudtam odaérni időben, hogy a támadás elé ugorjak. De muszáj volt, tisztában voltam vele, a harcos mekkorákat tud ütni, céhtársam élete pedig olyan ütemben zuhant le, hogy azt hittem, egyetlen csapással kiejti. Szerencsére viszont még bírta a fiú, így egy mély levegővétel után elrugaszkodtam, és, útközben aktiválva a képességem, vetődtem be Anat második csapása elé.
- Switch Ozirisz! – kiáltottam, ám ezúttal elmaradt a mosoly, ugyanis nem álltunk túl jól, s éppen ezért, inkább feszült voltam, semmint nyugodt és jókedvű. Főleg, mivel rákényszerítettek, hogy használjam az Element Absorbot, amit nem akartam. Nagyon nem. A hátrányáról szerencsére senki nem tudott semmit, és ez így is fog maradni, én azonban tudtam, hogy ezzel, igaz rövidtávon jól jártunk, de hosszútávon már nem annyira. Vagy gyorsan nyerünk, vagy sehogy. Nem gondolkodtam sokat, már indultam is Hürrem felé, aki a leglassabban mozgott az egész csapatból, ám túl messze volt, így inkább fogtam, és elhajítottam a Katanát, ami íjászokat meghazudtoló pontossággal süvített a lány felé. És már rohantam is utána, a maradék időmet arra használva, hogy újra kézbe vegyem a fegyverem, hogy újra halhassa a gondolataim. Túl sok néző volt, nem akartam, hogy sokat beszéljen.


Képiaktiválás, életem nő. Innentől mindenki dobás nélkül aktiválhat képit, amennyiben ellenem teszi azt (a többiek ellen ugyanúgy dobni kell). Ez addig tart amíg vagy deaktiválom a képit, vagy leütik rólam a képiből vett életpontjaimat.
Anat 2. támadását switchelem, majd elhajítom a Katanát Hürrem felé, biztos találattal, 7 sebzéssel.

Élet: 104-6seb=98 +115képi -58, tehát: 155 (ebből 57képi)

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Jan. 05 2014, 22:03

Kardomat közel elejtettem, egy lépést hátrafelé tettem Ozitól el, Anat és Hinari is bevágódtak ide, legszívesebben én is a pallos elé ugrottam volna, ami Ozirisz felé csapott, azonban Anatole pengéje könnyedén talált. Míg én csak karistolni se tudom. Már Hinarit sem tudtam támadni, ez mi?? Hermit felé néztem, aki eddig ült, most meg ott áll.. nyeletem egyet, nekem itt nincs helyem, képtelen vagyok támadni, és ez.. és ez.. elképzelhetetlen. Az a rengeteg gyakorlás Ritával, a korrábbi küzdelmek, mind illúzió. Mi vagyok én.. létezem még? Anat második vágását kábán láttam magam előtt, látni? Nem is akartam igazán látni, csak elmenni innen. Hinari újra Hürremet támadta, életerővel elbírná, de ez nekem egy lehetőség, hogy kijussak innen. Nincs értelme maradnom, a kardforgató aki képtelen kardozni, ez talán a legrosszabb.. másodjára lát a Csuklyás úgy, hogy semmit sem érek, már értem elsőnek miért neki kellett látni ezt. Elrugaszkodtam.
Leestem és valami kiállt a vállamból, Hinari jött és kitépte kardját vállamból, fent a jelző nagyon rosszul állt, de lehetett volna jobb is. Még a gyors kijutásom is megakadályozta a játék. Versenyben voltam még, hisz nem jött a hangosbemondóban a nevem. Egy életerő. Ránéztem Oziriszre, céhtársamra. Ezek után kerülni fogom, míg hasznavehető nem leszek, addig távol maradok tőle. Odaadhatnám a pontom neki, de Anatolet ismerem annyira, nem díjazná. És Chan barátnője előtt is égés lenne, ha csak úgy odaadnám a pontot.
Anat nincs magánál, valami rosszul sült el, nem beszél szinte semmit és Hürrem is nagyon szótlan.
Piros Niji fény vette körül kardom, az otolsó csapás, elővegyem a másik kardot, vagy.. poti.
Csomagomból elővettem egy újabb kis potiont. Bal kezembe átvettem és támadásba lendültem. Ozit meg nem ütöm még egyszer, Hermit.
Feltápászkodtam teljesen és Hermit felé futottam egy vágást próbáltam intézni ellen.  És taszítani rajta egy kicsit, majd vágás után megittam a palack tartalmát. Egy másik palackot is kivettem, amit a bírák nem koboztak el és eldobtam. Bye hosszú pontosság poti, a harcok előtti utolsó módosítással elvettétek reményem, végleg.
- Te ölj meg! - mondtam magam elé érthetőn.

// poti használat és támadás próba
Életerő: 21
edit: nincs találat.


A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 05 2014, 22:03-kor.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jan. 05 2014, 22:03

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Jan. 06 2014, 14:36

Yuichi támadásai elől ismét sikeresen kitértem, Anat viszont kiütött volna, ha Hinari nem áll be az egyik támadása elé... Hát, az tény, Anat sebzését nem a Részeges Kardforgatóhoz találták ki... Yuichi ismét megivott egy potit, egyet meg elhajított... hogy pazarolja az itókát... Jut eszembe, lehet nekem is innom kellene? Vajon kizárnának-e a versenyből, ha elugranék a sörsátorba, majd utána újult erővel visszatérnék? Hát, inkább nem kéne kipróbálni... Nem vennék tőlem jó néven a csapattársaim, főleg nem Hinari.

Köszönöm - mondtam Hinarinak, amiért ismételten megmentette az életem, majd minden erőmet beleadva Anatot próbáltam támadni. 


// Élet: 52 Páncél: 0 Sebzés: 19

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 06 2014, 14:36

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hürrem Hétf. Jan. 06 2014, 16:26

Pihikör, és hogy biztos ne legyen már semmi félreértés meg had ne kelljen mindent százezerszer átírnom, most kimarad a karakteri szemszög. Egy darabig .__.

Sebzést mindig benézem Saya miatt, akármit is írok, 13-al számoljatok XD
96 HP, páncél 0
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hermit Hétf. Jan. 06 2014, 18:06

//Yui switchelte Hürremet, így Hürremnek 103 hp-ja van most, nem 96//

*Sok dolgot nem lehetett leolvasni Anat arcáról, de amit igen, arra Hermit egy elégedett gonosz mosollyal reagált. Megint ment rendesen minden oldalról a csihi-puhi. Yui azonban felé rohan.*
~ Nocsak. Végezni akarsz a démonoddal? ~
* A srác tekintetébe mélyesztette sajátját, közben le nem vakarta magáról a korábban felpakolt mosolyt. Csak egy kicsit korrigált a mozgásán, így ki is kerülte a fiú pengéjét.*
- Majd legközelebb, hős harcos!
* Mondja a srácnak, amikor az végzett a támadással, s épp távolodott tőle. Ezt persze a találatra értette, hogy legközelebb biztos eltalálja majd Hermitet. A szőke fiú Hürremre tekintett. Jah, hogy neki pihiköre van... Akkor most végre megint ő jön. Bár az eléggé furcsa volt, hogy ennyire nem bírja megvágni Anatole-t. //Két 1es?! facepalm // Azonban nem adja fel. A terv marad, nem is óhajt taktikát váltani. Egyenesen az Artes céhvezére felé száguld. Egyébként milyen hangulata van? Totálisan élvez minden pillanatot! *



//Két vágás Anatra. Még mindig minden max//

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 06 2014, 18:06

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4766612103_86ee832108_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Jan. 07 2014, 16:07

- Sebezhetetlen vagyok, sebezhetetlen \o/ - tartom föl a kezeimet és úgy lépkedek, mint egy primadonna vagy mint egy balettáncos. Egy kis ugrás, meg még egy szökkes, és el is táncolok Hermit elől, majd Ozi próbálkozik ellenem, de ő is esélytelen, végül Hermit mégsem adja fel és ismételten engem támad. Butuska, hát nem tudja, hogy sebezhetetlen vagyok? Sálálááá! Újra balettozok párat, az első vágást ki is kerülöm, a végét már tényleg elbohóckodom, mert egy sebzést benyalok. Üsse kő, belefér, a közönségnek tetszik, amit lát \o/ - A hős harcos én vagyok, szőke herceg! - Fordulok Hermit felé immáron vérkomoly és elszánt arccal és két támadást indítok felé.

2 vagy afölé kell dobnom, még nem kell pihennem, találatonként 58 sebzés és 1-1 seb (sebek Hinari és Ozi köreiben is vonnak hp-t)

41 hp, 0 páncél
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 07 2014, 16:07

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Jan. 07 2014, 16:08

meg mégegy
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 07 2014, 16:08

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 12 2014, 14:53


Hogy én miért nem lepődök meg? facepalm Elkezd a csata, mitöbb, egy fontos csata közben ugrándozni, meg vidáman kiáltozni, ráadásul elég abszurd dolgokat. Már hogy lenne sebezhetetlen, ha nem látná, elég kevés élete van már… Én persze csak a szemeimet forgatom, Anat most sem hazudtolta meg önmagát, képtelen komolyan viselkedni, és már lassan ott tartok, hogy én érzem kényelmetlenül magam miatta.
Sóhaj, fejrázás, ideje a tényleges küzdelemmel foglalkozni. Yui persze bevágódott elém az előző támadásomnál, már kezd idegesíteni, hogy nem tudom sebezni azt, akit én szeretnék, mert állandóan a nyomomban jár. És potizik, mintha nem tudná, hogy a készlet az összes meccsre vonatkozik, ha mindet megissza az elsőn, az esélye erősen csökkenni fog a többin. Nem teljesen értem, miért nem gondolkoznak előre, de mindegy, ezzel csak mi járunk rosszul, meg ők, a többi csapat pedig jól. Pontgyűjtés? Kezdtem kételkedni benne, hogy Anat durván magas sebzése mellett játszhatunk-e egyáltalán erre, de így, jobban belegondolva, ez nemcsak ránk lesz igaz ezen a bajnokságon. Elegem volt, végezni akartam ezzel a fordulóval, minél hamarabb. Főleg a sebek miatt, amik az első ütése óta, folyamatosan vették le az életpontjaimat, és amikből már szintén kezdett elegem lenni. Ő meg itt bohóckodik előttem… Nem mozdultam, nem akartam több sebet, arról nem is beszélve, hogy valamit igazán bekaphat a csuklyás fiú is. Ozi persze más, ő céhtárs és kevesebb élete is van, mint az árnyharcosnak, nyilván megvédem, de én sem álltam túl jól. A következő körben Anat úgyis leüti rólam a képesség adta előnyöm, de addigis, legalább a sebek nem az igazi életcsíkomból fogyasztanak. Igazán megszüntethetné már, ahogy az Aldos párbajunkon tette, lassan találat se fog kelleni, csak egy, hogy kiessek. -.- Nem szimpatikus így ez a fegyver, határozottan nem. No Tényleg, vajon ha Anat kiesik a harcból, a sebek is megszűnnek rajtam? Bíztam benne. Hátulról közelítettem a fiú felé, és egy lendített vágással próbálkoztam, beleadva minden feszültségemet, ami ebben a fordulóban felgyűlt bennem.


Támadás Anatra, 35 sebzés.
Élet: 98+57-9seb: 98+48

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Jan. 12 2014, 23:55

Hinarit sem tudtam eltalálni. Térdeimre lerogytam és elengedtem a szabdaló markolatát. Hangosat csörrenve zuhant az aréna talajára. Nem érdekelt már, hol van a kardom, és az egész torna sem. Eltérek a csapatkapitány tervétől. Nincs miért maradnom. Felmarkoltam a markolatját kardomnak, miközben lefordítottam fejem és könnyeim hullajtottam. Ez a hely, belülről kitépett egy darabot, maradandó lesz érzem, kardomban sem bízhatok, akkor ugyan miben? Sose voltam másban jártas, csak ebben..
Felálltam és szétnézve a csatatéren, Hürrem állt a legjobban, az életerőm régóta a pirosban ingadozott, Ahogy Anatole is csehül állt. Hinarira, majd Ozira pillantottam, céhtársaim, előttetek járattam le magam, nem való nekem ez a kardozás. Nem való nekem semmi. Lehunytam szemeim és rohantam. - Switch Anato.. - csuklott el a hangom, majd egy lila mező megvédett az erős támadástól. A nyakon éktelenkedett a piros csík. Nem néztem rá sem Hinarira, sem Anatolera, csak egyszerűen ellépdeltem és kisétáltam az arénából. Bocsájtsd meg JL, nem leszek többet gyenge kardforgató.. Azzal a sziget legtávolabbi pontjára indultam el.

// Anatol sebzését átvettem így kiestem.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ozirisz Kedd Jan. 14 2014, 00:11

Ami azt illeti, Anatole sebezhetetlennek hitte magát, és valamilyen szinten igaza is volt. Én nem tudtam megkarcolni sem, Hermit hol talált, hol nem, Hinari simán el tudná találni, hacsak nem ugrott volna be Anat elé egy egész Yuichi. Megunta volna a küzdelmet? Igen rossz állapotban volt. Minden bizonnyal kiborult a sok melléütés miatt, ami puszta balszerencse műve. Igaz, a kiborulására én is rátettem egy lapáttal, és ha úrrá lesznek az emberen a negatív érzelmek, az bizony a kellő odafigyelés és koncentrálás hiányához vezethet. Tapasztalatból tudom, amikor dühből kaszaboltam a mobokat, hajlamos volt egy sima vérnyúl is kitérni előlem, majd újra, és még vagy tizenhétszer... De akkor olyan hangulatom volt, hogy legszívesebben végigkaszaboltam volna az összes mobot és bosst, egészen ezen digitális teremtmények szülőatyjához... Még akad egy kis beszédem hozzá... De az egy másik történet lesz. A rendszer ismét a jól bevált fáradtságot zúdította rám, és szokásomhoz híven a kardom magam elé a földbe leszúrtam, és kifújtam magam. Közben láttam Yuichi hátát az arénából kifele elvillanni. Majd valamikor vele is kellene beszélnem...



// Pihikör
Élet: 49 Páncél: 0 Sebzés: 19

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hürrem Hétf. Jan. 27 2014, 21:12

Támadom Oziriszt Rolling Eyes

//96 HP, páncél 0
13 sebzés, ha talál, és remélem, már jól emlékszem rá x_x//
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 27 2014, 21:12

The member 'Hürrem' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 3 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.