Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

+4
Hermit
Hürrem
Kayaba Akihiko
Lizbet
8 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 22 2013, 16:33

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hinari Vas. Dec. 22 2013, 17:36


A sárkányom szerencsére sikerült, így Ozirisz is megmenekült Yuichi vágásai elől, valamint az se volt rossz, hogy a fehérhajú lánynak máris pihennie kellett. Viszont nekem minden körben csökkent az életem, először fogalmam sem volt, miért, csak azután vettem észre a pixeldarabokat, mik Anat vágása után, azóta is estek ki belőlem. Áh igen, a fegyvere. Sóhajtottam, az életben maradás eléggé bizonytalannak tűnt, azt hiszem itt az ideje, hogy a legközelebbi támadóm fürödjön egy kicsit a sártengerben. Anat úgyis eleget dagonyázott már benne a túlélő csarnokban, bizonyosan nem fog megharagudni érte, az iszappakolás úgyis jót tesz a bőrnek. Rolling Eyes Persze felém igyekezett, nyilván engem akarnak kiiktatni először, ám ehhez nekem is lesz még itt egy-két szavam. Erősen koncentráltam a föld elemre, és úgy lendítettem meg a Katanát, azon egy cseppet elcsodálkoztam, hogy Anat megszüntette a képességét, bár lehet, hogy csak egyetlen körig tudja fenntartani? Mindegy is volt, a fiú belegázolt a sárgyűrűbe, feltöltve ezzel az életem, ám sajnos még így sem tudtam kitérni a csapása elől.

A képim egy kiskörig marad a pályán, így a lehető leggyorsabban szúrtam oda a harcos fiúnak, egyfajta ellentámadásként, s jót mosolyogtam ennek taktikai jelentőségén, majd intettem Ozirisznek, hogy jöhet a már előre megbeszélt lépés.



Képességaktiválás, nem kell rá dobnom. Ugye ezek a képik nem utólag hatnak (lásd AS harcrendszer), így gyógyulok 53hp-t. Támadok Anatra, biztos találattal (35 sebzés), ám a sárgyűrű a kövi csapattagom kiskörének kb a feléig tart, így ha Yui le akarja switchelni Anatot (eléugrik ugye), bizony bele kell sétálnia a sárgyűrűmbe. Rolling Eyes Plusz még Ozi is belesétálhat a támadása előtt (ahogy TCS-ben csináltuk).

Élet: 104 hp (105-53-1seb+53), a többi majd a későbbiekben kiderül. Plusz van 2 sebem is (innentől nem 1, hanem 2 sebződés az ellenfelek kisköreiben).

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Dec. 22 2013, 23:28

Minden vágásom mellé, ilyet sem láttam még, és emlékszem, amikor Hinari bekonferálta Oziriszt, akit korábbról ismertem, nem volt magas szinten, legalábbis nem rémlik. No mindegy újra megpróbálkozom, mindennel.
Lábam meghúzom hátrafelé és Anat, Hinari összecsapásával nem foglalkozva, szememmel csak a kört Hinari körül vizslatva néztem, hogy mit kell kerülni és Hürremre pillantottam még, hogy egyben van-e. Hál'istennek igen.
Ozit újra ostromolni készültem. Katanám előrehozva támadásra indultam, ha bekapcsolt, úgy bátorító narancs fényében tündökölt.


Életerő: 58
Páncél: 0

// ha képi aktiválódik úgy három támadás, ha nem úgy 1 támadás 1 pihi. Fk-m 10-re emelkedik innentől 5-nél nagyobbat kell dobjak.
edit: egy támadás történt és mellé
edit2: szabályzat kijátszása azt hiszem kizárással egyenlő: tehát, 2 körig nem használhatnám képességem, erre aktiválni próbáltam, ugyan nem sikerült, de a próba jól látszik. Második hiba, harcban nem cserélhetek kardot, dupla kard hátránya, hogy kedvemre nem válthatok. Túl erős képesség lenne. 2 újabb szabályszegés. A bocsánat tudom kevés..


A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 23 2013, 01:23-kor.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 22 2013, 23:28

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Dec. 23 2013, 00:38

Anat szerencsétlenségemre kitért a támadásom előtt. Nem fest valami túl rózsásan a helyzet, Hinarit próbálják kiiktatni, leszámítva Yuichit aki ezelőtt is engem támadott, és most is. Hogy mi miatt sikerült kitérnem a támadásai elől, azt nem tudom, hisz minden bizonnyal magasabb szintű mint én. És ezelőtt is kitértem a vágásai elől, meg most is. De az még fúrja az oldalamat, hogy miért pont én kaptam célkeresztet... Lehet fel akar mérni, hogy mit tudok? Lehet, hogy valami más állhat a háttérben? Vagy csupán a stratégiájuk része, amihez szokás szerint mindenféle rejtett okokat keresek? Vagy csak a szomjúság teszi a gondolkodásom egyre kaotikusabbá válását? Majd kiderül...
Hinari aktiválta a képességét, egy sárgyűrű vette őt körbe. Ismerős, múltkor a 404-en is valami hasonlót aktivált, bár akkor fényből volt a gyűrű. Majd Hinari jelét is láttam, és elkezdtem rohanni a sárgyűrűbe, ha minden igaz, gyógyulni fog tőle valamennyit a lány. Aztán minden erőmet összeszedtem, és támadni próbáltam Anatot. Remélem most nem olyan luftot ütök mint előbb, legalábbis a luftjaimmal nem szeretnék a közönség előtt röhejes, a csapattársaim számára pedig hasznavehetetlen lenni...

// Sárgyűrűbe befutottam, majd egy támadás Anatra
Élet 80 Páncél 31 Sebzés 19

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 23 2013, 00:38

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hürrem Hétf. Dec. 30 2013, 21:13

Hát igen, én már csak ilyen kis gyenge nőszemély vagyok. Tény, hogy okolhatom magamat is - túlságosan kevés a kitartásom, de valamit valamiért, nem igaz?
Szenvtelenül figyelem a pörgő eseményeket, kicsit lemaradva, hátulról. A páncélos leányzó különlegessége lenyűgöző, de valahogy semmi kedvem sáros lenni semmi pénzért. Anatole úr kiáltása pedig számomra értelmét veszti, mikor Ozirisz, az egyiptomi istenség végül nem Yuichit veszi célba.
-Ha nem bánod, akkor nem. -mosolygok végül. Anatole-t sok értelme nincs leswitchelnem, azzal csak azt az igen kevés páncélpontomat veszíteném el, amit magamra tettem végül, és onnantól kezdve szabad célpont lennék. Ehelyett két kézre fogom drága kaszámat, és futva indulok afelé az emberke felé, aki nincs benne a sáros buliban.


//Támadás Hermitre, találta esetén 13 sebzés.
Full Élet és Full Páncél eddig a teljesítményem.

És nem talált (mondjuk azzal a csak-hatossal nem is fog sűrűn).//


A hozzászólást Hürrem összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 30 2013, 21:14-kor.
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 30 2013, 21:13

The member 'Hürrem' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hermit Hétf. Dec. 30 2013, 21:50

* Furcsa volt ez az egész! Hinari pontjai egyre csökkentek, így félő volt, hogy nagy veszteség éri a csapatot. De egyszer csak valami furcsát csinált, s amikor az ellenfél belépett a sárgyűrűbe, növekedett a pontja. Majd láthatóan Ozirisz ezt tudatosan megismételte. *
~ Mi az anyám van?! ~
* Nem kevés HP-t hozott ez a kiscsajnak. Elismerően elvigyorodott. Így már izgalmasabbnak tűnt a harc, talán még esélyük is lesz. De itt volt az ideje, hogy figyeljen, mert a kis piri csaj, aki egyébként a tégla volt, éppen őt támadta. *
- Ch.
* Egy egyszerű mozdulattal kivédte. Nem is foglalkozott tovább a lánnyal, ő következett. Nekifutott Anatolenak, próbált két vágást lekeverni neki, majd visszaállt a helyére, s feltűnő módon, egyszerűen csak lecsücsült a földre, s kényelembe helyezte magát, s ismét megpróbálta aktiválni a képességét.*
~ Ha megint nem jön be, én megőrülök! ~
* Bár korán sem volt ideges. Egyre jobban élvezte a harcot, s azt, hogy megfigyelje a többiek viselkedését, reakcióit az eseményekre.*

// HP: 110 Páncél: 28;

Kétszer 14 sebzés Anatra, ha talál, ha képi aktivizálódik, Anat 3 körön át nem mozdulhat, nem támadhat, nem tehet semmit.

Edit: Képi aktiválás előtti mozzanat pici változtatása. //


A hozzászólást Hermit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 01 2014, 18:52-kor.

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 30 2013, 21:50

The member 'Hermit' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jan. 02 2014, 01:03

Hát nem lefogott ez a goni Hermit? >.> Vigyázni kell vele, én mondtam O.o

//Lusta disznó vagyok és csak ennyit írok Razz Kimaradtam képije miatt.//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hinari Csüt. Jan. 02 2014, 01:56


Eddig minden jól alakult, s végre az eredeti tervünk is bejött, Anat ugyanis nem támadt a körében, sőt, mégcsak meg sem mozdult. Hermitre pillantottam, aki a harctér közepén üldögélt, láthatólag teljes nyugalomban, ám most az egyszer nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, nem húztam fel magam rajta, hiszen nem tudtam, hogyan is működik az a bizonyos képessége, amit a harc előtt említett. Helyette inkább a többiekre koncentráltam, Ozinak hálásan biccentettem a segítségéért, majd felgyorsítottam lépteimet, és a fehérhajú lány felé vettem az irányt. Útközben erősen elgondolkoztam a sárkányom újabb használatán, ám végül elvetettem az ötletet. Talán majd később. Megtorpantam, hiába beszéltünk meg elég sok dolgot előre, elbizonytalanított a felismerés, így egy sóhajtás után irányt változtattam, és inkább a céhtársamat támadtam, ezúttal kihagyva a képességhasználatot. Nem akartam se vitát, se bonyodalmakat, ellenszenvet meg méginkább nem. Nem tett volna jót senkinek, de főleg a céhnek nem… céhvezérként pedig ezt is figyelembe kellett vennem, verseny ide vagy oda.

35 sebzés Yuichire.

Élet: 117 (104+19/Ozi gyógyítás/-6seb)

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Jan. 02 2014, 02:11

Újabb két sikertelen támadás, Mi lehet a karodmmal? Nézek értetlenül a szabdalóra, majd Ozira. Ez lenne a spec képessége a céhtársamnak, hogy nem tudom eltalálni? Biztos megdöbbent képet vághatok most, jobb lenne, azonban koncentrálnom.
Kardom magam elé tartottam és suttogtam neki..
- Niji, segítsd meg a csapatom, csak most az egyszer, és térj észhez - azonban a köd nem jelent meg csak ott volt előttem a kardom, öt alkalommal ütöttem mellé, ha eddig kitartott a védelme, vagy ez a furcsa elhárítása, most megpróbálom újfent. Azonban előbb megiszok egy potiont. De furcsa az íze ennek, saját főztöm, valahogy jobb. Megszorítottam markolatát a szabdalónak, majd..
Azzal újra szelni kezdtem magam előtt a levegőt Ozi felé, balsejtelem fogott el a csuklyással kapcsolatban. Hiába tudom már a nevét, nem tudnám sose úgy szólítani. Lehet most azért ült le oly nyugodtan, hogy tudja rajtam van az átka és ezt kell teljesítenem, egy hangtalan kérését a gonoszság felé. Ne találjak el semmit többé.. a gondolat ott motoszkált, de újabbat vágtam és újabbat.


Élet: 23+20(43)
Páncél: 0
//mivel előző körben nem is aktiválhattam volna a képim, így most körömben képesség pihi valamint megiszok egy Kis potiont

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 02 2014, 02:11

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Jan. 02 2014, 02:32

Hinari életereje normalizálódótt, a legerősebb ellenfelünk pedig egy kis ideig hatástalanítva. Még a végén így lesz belőlünk valami...
Yuichi ismét csapott kettőt, de már állítom, Aincrad levegőkészletére is veszélyes lesz ez, ahogy felszeleteli a levegőt. A felszeletelt levegő meg nem jó. Hátha megakad az ember torkán, és akkor inni kell rá... Persze, ha nincs az ember keze ügyében valami iható, akkor már régen rossz... De akkor is, elhagyta volna a céhtársamat a szerencséje? Ejj, ebben a világban a szerencse forgandó, ezt mindannyian tudjuk, legyünk az Örök Bitmezőkön innen, vagy túl. Lehet a kataklizma napján őt is ilyen balszerencsés események sorozata érte, és még teleportálnia sem sikerült? Azt hiszem ezt már sosem tudjuk meg...
Yuichi közben értetlenül nézett ki a fejéből, hogy miért nem tud egyszerűen legalább egyetlen egy támadást bevinni. Lehet, hogy a képességemre gyanakszik? Hmm... ez jó ötlet, alapozzuk meg a gyanúját.
Magam elé elkezdtem mormogni a szöveget: "Su heila astra aisis" - mintha csak egy réges-régi varázsigét mondtam volna el, majd a kardom a földbe szúrtam magam elé, és rátámaszkodva pihentem egy kicsit...

// pihikör, Élet 80 Páncél 31 //

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hürrem Csüt. Jan. 02 2014, 15:35

Ismét nem talált. Tudatlanságom a felszerelések terén tán most ütött rám egy hatalmasat, de nem igazán izgat a dolog. Ha veszítünk, akkor veszítünk, én nem fogom világvégének megélni, az biztos, a férfiak pedig viseljék el, ahogy tudják.
Félreértés ne essék, semmi kedvem ahhoz, hogy miattam, a nő miatt veszítsünk, de tény, hogy a páncélos bözsi sártengere igencsak megnehezíti az utunkat.
A két férfi olyannyira el van foglalva a saját dolgával, hogy ismét elveszítem az érdeklődésem a támadás iránt. Bár igaz, ha ennyiszer kell pihennem, lehetőleg úgy, hogy ne lehessen ezt észrevenni rajtam, talán taktikázásnak veszi a másik csapat és óvatosabban fog a dolgokhoz hozzáállni. A meglepetés ereje bármikor lecsaphat rájuk, talán pont az én drága fegyverem képében.


//Pihikör .__. és világuralom-tervezgetés \o/ //
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hermit Csüt. Jan. 02 2014, 18:26

*Úgy tűnik, most ez a semmittevős időszak van. Mindenki pihengél, Anat, Hürrem, Ozi, és persze Hermit is. Yui adja magát és luftol, Anat megint nem fog tudni mozogni, úgyhogy Hinari, hajrá! Gondolja Hermit. Pislog egy párat, majd egy nagyot ásít, de más különben egyáltalán nem mozdul. *

//Pihi, s ugyancsak világuralom-tervezgetés \o/ HP: 110 Páncél: 28 //

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jan. 02 2014, 21:47

Vajon ezt tényleg Hermit teszi velem? De hát ki más lehetne, hiszem velem együtt ő sem moccan. Se egy szó, se egy mozzanat, még csak a kisujjamat sem tudom moccantani. Még csak kényelmesebb pózba sem tudok elegyedni, pedig már nagyon feszül a vádlim, ehh... Semmit sem tudok csinálni >.< Ohh, de valami, egy hangyányi morzsa, egy leheletvékony reményfonál... Tudok ásítani, akárcsak Hermit. Hát akkor bizony ásítok egyet. Fő a lazaság Cool Nehogy már azt higgye Hinari, hogy befeszültem. Mert én aztán nem.

//Ásítottam.//

143 hp, 0 páncél
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hinari Csüt. Jan. 02 2014, 22:09


Nagyon jól elvoltak azok ott ketten. Egy mosoly Anat felé, majd egy terepszemle, hogy ki hogyan is áll. Ahhoz képest, hogy a meccs elején küszködnöm kellett minden hp pontomért, talán még össze is jöhet, amit eredetileg terveztünk. Viszont most már ideje volt az ellenfél csapatának harmadik tagjától is szedni néhány életpontot; így, hogy Yuichi potizott, volt egy halvány sejtésem, mire megy ki a játék. Sóhajtottam, és ezúttal megtorpanás nélkül értem Hürrem elé, meglendítve a Katanát, mely élesen csillogott az arénába besütő napon.

2x35 sebzés Hürremre (támadás, pihi, támadás).

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Jan. 02 2014, 23:13

Astra.. shisz? Próbáltam magamban megfejteni a két elvágódó támadás és Ozirisz szavait. Összeráncoltam szemöldököm, ha most mondta ezt, akkor így kapcsolta ki a képességét? Az nagy hiba lenne, hisz eddig nem is tudtam eltalálni sem.
Anatole nem mozdult, de Hinari igen.
-Switch Hürrem! - vágódtam be Hinari elé és kaptam a találatot a lány helyett. Piros zóna, de szerencsére, nem fogom ennyiért elveszíteni fejem. Amit meccs előtt mondtam, azt megmondtam, védem a lányt, és Anat is elfogadta ezt.
Kardommal finoman félre löktem Hinarit, taszítottam rajta kicsit, hogy visszafussak Oziriszhez. Ha már kikapcsolt az az ádáz burok körülötte, nincs más dolgom, mint támadni.. Kardom ha felfénylett, úgy pirosan ontotta fényét és furcsa színes aláfestést adott futásomnak. Kicsit meg is ugrottam, és vissza kézből suhintottam, majd átfordítva, főbb szerveket elkerülve válla irányában szúrtam.


Élet: 8
Páncél: 0

// switchelem Hinari támadásait, így egy találat ér engem, majd, Ozit támadom ha sikerül képességgel, 25, vagy 31-es sebzés találatonként.
edit: képesség aktív, és luftok.


A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 02 2014, 23:14-kor.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 02 2014, 23:13

The member 'Hayashi Yuichi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ozirisz Pént. Jan. 03 2014, 04:46

Ami azt illeti, a varázsigés dolog jól sült el, Yui szemöldökráncolásából következtetve most már valószínűleg abban sem biztos, amiben eddig az volt. Elbizonytalanítás és összezavarás maximumon, de ez pont így van rendjén. A titokzatosság, amely a lényemet láthatatlanul körbeveszi, elég fontos lételem számomra. Nem árt, ha nem vagyok nyitott könyv senki előtt, legyen az egyszerű földi halandó, vagy a létezés magasabb síkjaira jutott egyén. 
Yuichi a csapattársa elől benyelt egy kis sebzést, és már alig maradt életereje. Majd visszatért hozzám, és körülöttem a levegőt ismét kisebb kockákra aprította, hogy könnyebben emészthető legyen, és nehogy a következő lélegzetvételemkor megfulladjak.
Kihúztam a kardom a földből, majd a srácon megpróbáltam egy vágást ejteni.
Csupán két dologban legyen szerencsém:
1 - Végre sikerüljön eltalálnom
2 - Ha eltalálom, és levinné a maradék ép-jét, akkor csak simán győzelem legyen, és a rendszer megállítson mielőtt a túlütést bevinném... Ez utóbbi eléggé nyugtalanít, Kayaba útjai kifürkészhetetlenek. A kataklizma idején is valami simlisség volt a dologban, mert Ai Hane-t és Himekot holmi 1es szintű vaddisznók és vérnyulak nem győzték volna le, főleg nem olyan gyorsan, hogy ne tudjon kiteleportálni sem... Már ha egyáltalán mobok voltak...


// Támadás Yuichira,

Élet 80, Páncél 31, Sebzés 19

edit: végre találat Smile


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 03 2014, 04:50-kor.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 03 2014, 04:46

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Hürrem Pént. Jan. 03 2014, 21:26

Kérésre cakkumpakk törölve.

//Páncél le, 103 életem maradt
Hinarit támadom ismét, hatos kocka esetén 19 sebzés.//


A hozzászólást Hürrem összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 06 2014, 16:26-kor.
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jan. 03 2014, 21:26

The member 'Hürrem' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga - Page 2 Empty Re: Macskarisztokraták vs Team JL – meg egy sárga

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.