Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Guild of Gods

5 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Guild of Gods - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Mirika Vas. Feb. 09 2014, 23:50

- Teme..! - Összekoccantak a fogaim, úgy összeszorítottam az állkapcsom, kidagadt egy ér a homlokomon és megfeszült minden izmom. Teljesen felcseszett ez a kurva, egyik pillanatról a másikra veszítettem el a fejem, és dühöm teljével rántottam egyet rajta, aztán taszítottam meg teljes erőmből. Kikaparom a szemét, az tuti! Erkölcstelen ribanc, a hajánál fogva kötném rá egy lóra, hadd húzza végig a főutcán! Bár jobban illett volna hozzá, ha egy guro hentai áldozatává vált volna, kár hogy itt nincsenek olyan lények, amik halálra kefélnék ezt a kis... Mad
Szinte minden figyelmem rá összpontosítottam, Pierre válaszát már meg sem hallottam, csak villámokat szóró tekintettel kínoztam lelki szemeim előtt a kék hajú lotyót, és próbáltam türtőztetni magam. Minden vágyam az volt, hogy nekieshessek és megtépjem, de vérszomjas állapotomból valamelyest kirántott a teleportálás villanása. Egy nagyon rossz bőrben lévő csajt hozott meg valami fickó, az Anat arcára kiülő érzelmek pedig gyorsan ki is józanítottak. Az túlzás, hogy nem érdekelt Kota szeretője, de elmémben egyre jobban átvette a helyét a fiú miatti aggodalom. Megígértem, hogy mellette állok, most mégis a saját, önző indokaim vezéreltek. Pfff, ennyit erről. És ami azt illeti, én még mindig harcolni akartam, csakhogy Nii-chan nem volt abban az állapotban, hogy ilyesmire tudjon összpontosítani. Sőt, talán én sem. Nem voltam nyugodt, éreztem, mennyire robbanásközelben vagyok. Ilyen állapotban nem stratéga voltam, csak egy erőszakos vadmacska. Még vetettem egy gyűlölködő pillantást a kvartettre, aztán Nii-chan mellé siettem.
- Én is veled maradok. Vagy együtt, vagy sehogy. Amúgy is, egyikünknek sem tiszta a feje, hagyjuk őket a francba - szólaltam meg halkan, együtt érzően, és próbáltam egy halvány mosolyt erőltetni az ajkaimra, de csak valami fancsali, keserű grimasz lett belőle - Én tuti nem fogok beijedni négy lúzertől! - emeltem fel a hangomat, immár Pierre-ék felé intézve a szavaimat. Ha azt hiszik, megfélemlíthetnek, hát nagyot tévednek. Nem fogok rettegni tőlük, és várni sem fogok rájuk. Ha rajtam múlik, minden követ megmozgatok, hogy rájuk bukkanjak és meglepjük őket!
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Egil Vas. Feb. 16 2014, 16:04

A "négy lúzer" megnevezésen csak kuncognak, majd fordítanak hátat nektek és sétálnak el.
- További szép napot!
Ahogy Meredith-t hazaviszitek, úgy a lány is kezd ébredezni. Nyilván nem a legelevenebb, de nem látszik rajta semmilyen más sérülés a fáradtságon és a megviselésen kívül. Jól érzi magát Anatole ölében, majd a puha ágyon, ahova teszitek. Egy takarót kér majd és mint egy kis gyerek kuporodik alatta össze.

Estébb, vagy csak egy pár órával később: A nap további részében nem keresnek meg titeket Pierrék és hallani sem lehet róluk semmit sem. Ugyanakkor, ha tesztek egy sétát, vagy csak épp keresgéltek valamit az adatok között, úgy megleshetitek a listát, melyen a halottak nevei szerepelnek. Harminc - negyven főt a tegnap esti időpontra listáz - nyilván a bál -, azonban a legfrissebbet a mai napra nem sokkal azutánra, hogy hazaértettek. David Smith.
A név hallatán, vagy épp azt olvasva Anat eszébe juthat Charlotte, a hallott barátnő is.

Ha gondoljátok lehet összegezni a dolgokat, ez az utolsó kör.

Kellemes írást.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 19 2014, 13:18

Rettentően idegesít az a felsőbbrendűség, amit sugároz magából ez a négy kellemetlen alak. Na és ki tudja mekkora szervezetet irányít egymaga Pierre. S én még azt képzeltem, hogy az én céhem kiemelkedik a többi közül... Ki tudja, hogy az alvilág hány ilyen komplett bandát működtet! Amiről nem tudsz, az nem fáj. Azzal, hogy most hátat fordítunk nekik, a probléma még nem oldódott meg. Nagyon is tudjuk, hogy bármikor újra előkerülhetnek. Hogy ismét minden sarkon befordulva attól tartok majd, hogy ők jönnek velünk szemben. A tudat, hogy megint veszélybe sodortam azokat, akik bíznak bennem, kezdi felőrölni ismét az idegeimet. Nem akarok visszaesni újra abba a mederbe, amibe akkor kerültem, mikor Viola kint maradt az Off után én pedig minden éjjel lebújokban Pierrere vadásztam. Ami a legkellemetlenebb ebben az egészben, hogy a Bertoldos eset után ismét mély lejtőn van a kapcsolatunk Violával, így most rá sem számíthatok. Ki tudja milyen állapotban lesz, mire hazaérünk, tudván, hogy a rémálmaiban továbbélő férfi újra megkeserítheti az életünket. És akkor még nem is beszéltünk arról a kavargó érzésről, ami a tegnap este nyomán alakult ki bennem Mirikával kapcsolatban. Mintha nem lenne elég gondom enélkül is, kellett nekem még ez is Neutral Kíváncsi lennék rá, hogy másokat is ennyire szívat a rendszer, vagy csak én keveredek olyan helyzetekbe, ami komplett közösségek életére hatással van wtf(És itt még Bunmei küldi előtt vagyunk.)
Nem érzem úgy, hogy köszönnöm kellene, sőt, még csak utánuk se nézek, hogy lássam eltűnni alakjukat a horizonton. Az már bizonyos, hogy ezután elővigyázatosabban kell megválogatnunk a programjainkat, de nem szabad hagynom, hogy paranoiássá váljak. Kavarognak bennem az érzések, legszívesebben ordítani tudnék a bennem tomboló feszültségtől, de nyugalmat kell erőltetnem magamra, hiszen Mert tartottam a karjaimban és minél hamarabb biztonságos helyre kell vinnem a három lányt. Biztonságos hely... bah, ilyen nem létezik Aincradban!
Megszaporázom lépteimet és bár meg kell állnom párszor hazafelé, hiszen a súlyemelést sem lehet örökké fenntartani, de amint visszanyerem kitartásom, már sietek is tovább, oldalamon a két lánnyal. Szótlanul haladok, eltökélten magam elé meredek és az utcákat fürkészem mindenfelől. Az nem lehet, hogy ilyen könnyedén elengedjenek! Vagy egyelőre beérik a tudattal, hogy a kétségbeesés eluralkodik mindannyiunkon. Elég csupán most az is, hogy a riadt és dühös arcunkat látták, aztán jó ideig hagynak még vergődni a felkavarodott érzéseink közepette. Káosz... nos azt sikerült kirobbantania. Viszont látásra Joker...

Továbbra is szótlanul figyelem Mereditht az ágyán fekve. Úgy érzem megfutamodtunk, ugyanakkor tudom, hogy most nem lettem volna képes higgadtan átlátni a harci helyzeteket, s lehet úgy jártunk volna Pierrek ellen, mint a legutóbb. A lány minden rezdülésére ugrok, minden sóhajára, nyöszörgésére mellette termek. Legszívesebben mellé feküdnék és addig simogatnám, amíg el nem űzök mindent, mi gondtalan álmát zavarhatja. Úgy érzem kár ostoroznom magam a történtek miatt, hiszen nem én tehetek arról, hogy Pierre az, ami. Az pedig, hogy fogást talált rajtam, megintcsak nem róható föl az én számlámra... vagy már az is baj lenne, hogy vannak szeretteim, kiket félteni kell, kiket óvni kell az őrültektől? De mégis hogy tudták ilyen könnyedén elrabolni? Vajon mit tehettek vele, amitől ilyen megtépázott? Csak bízni tudok abban, hogy nem ejtettek csorbát az ártatlanságán. Rengeteg kérdés kavarog bennem, de ezek várhatnak. Most pihennie kell, én pedig gondosan betakargatom.
- Itt maradnátok még velem egy kicsit? - Kérdezem sóvárgó tekintettel Mirikát és Junt. Tudom, hogy nekik is pihenésre van szükségük, de most szükségem van a közelségükre és a támogatásukra, s ugyanezt tudom talán én is nyújtani nekik. Nem tudok még elszakadni tőlük. Összeköt bennünket az eltelt pár óra, s olyan kötelék alakult ki köztünk, amit nem lehet ezután könnyedén elszakítani. Bajban ismerszik meg az igaz barát, s most már maximálisan biztos vagyok abban, hogy életem egyik legkülönlegesebb napja volt, amikor Junt megismertem. Mirika pedig... ha összetalálkozik tekintetünk, bizonyára elpirulok. De csak addig lesz a miénk a pillanat, amíg Viola meg nem érkezik...

//Az elhunytak listájának nézegetését majd később játszanám ki egy élményben vagy egy játékban.//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Mirika Szer. Feb. 19 2014, 17:48

Leléptek. Otthagytak minket, és néma csend ereszkedett le közénk, legalábbis se Nii-chan, se én nem tudtunk megszólalni. Én meg akartam, de nem tudom, mit mondhattam volna. Elég volt egy pillantást vetnem a fiúra, az arcán lévő keserűség, düh és fájdalom keveréke máris belé fojtotta a szót. Lehajtottam a fejem, miközben mint valami gyászmenet, úgy indultunk el az Artes-céhház felé. Anat, kezében Meredith-szel, én meg mellette, és gondolom Jun is. Igazság szerint nem sokat érzékeltem a külvilágból Anat jelenlétét leszámítva, pedig folyton forgolódtam, belestem minden sikátorba, minden sarok mögé és nem egyszer néztem hátra, nem bukkan-e fel bármelyikük hirtelen az említett negyed óra letelte után, hogy belekényszerítsenek minket a harcba. Szerencsére egyetlen árnyékból sem emelkedett ki Pierre, sem a két ribanc, így megtehettem azt, amire a legjobban vágytam: csoszoghattam erőtlenül. Kétségtelen volt, hogy nem csak Anat volt a célpontjuk, az a csaj nem véletlenül piszkált fel. De... miért? Pierre elmondta, miért van rákattanva Nii-chanra, de ami engem illet, csak a homályban tapogatóztam. Mit akarnak tőlem? Kota is veszélyben van? Vagy esetleg ő is a cinkosuk? Lehet, hogy ezért távolodott el tőlem, mert elcsavarta a fejét az a lotyó, és ez az egész hülyeség a kasztváltásom körül csak kifogás volt? Beharaptam az alsó ajkam, tenyereim pedig ökölbe szorultak. Elvesztettem Kotát, végleg. Nem... nem bízhatok meg benne, nem hihettem egy szavának sem. Látni sem akartam, soha többé.
A percek, órák villámgyorsan repültek, és kiesett a fejemből mindaz, ami történt azóta, hogy elváltunk tőlük. Nem tudtam visszaemlékezni rá, hogy is kerültem az Artes-céhház egyik szobájába, egyszerűen csak ott termettem és csendben, továbbra is néma csendben meredtem magam elé. Időnként ellazítottam magam, elengedtem a szoknyám szélét, melyet úgy szorongattam, hogy kifehéredtek az ujjaim is, de két perc múlva már megint ugyanúgy voltam. Újra és újra felnéztem Anatra, ahogy a vörös hajú lányról gondoskodott, aggódott miatta, azt látni is szívszorító volt. Vajon ha én lennék ott, engem is így ápolgatna? Vagy még kétségbeesettebb lenne? Oda kéne mennem, hogy megfogjam a kezét és rámosolyogjak? Heh, nekem is kellett volna valaki, aki megfogja, a mosoly pedig olyan távol állt tőlem, mint a napkorong a horizonton.
- Én félek egyedül maradni, szóval... - nem fejeztem be, elcsuklott a hangom. Ki volt száradva a torkom, egy örökkévalóságnak tűnt, mióta utoljára megszólaltam. És nem haboztam kimondani, hogy félek. Anat és Jun előtt nem, nincs miért visszafognom magam és elrejteni az érzéseimet. Most semmi másra nem vágytam, csak arra, hogy a fiú mellettem legyen és láthassam, minden rendben van vele. Máskülönben betegre aggódtam volna magam miatta azok után, ami ma történt, kezdve a reggeli beszélgetésünkkel. Az ajkaim elé emeltem az egyik falfehér kezemet és megérintettem a szám. Próbáltam a csókját felidézni, de unos-untalan másfajta gondolatok furakodtak be az elmémbe, nem hagyta hogy menedéket találjak abban az érzésben, amit a perzselő ajkak jelentettek.
Tétován hívtam elő a menümet, nem hagyott nyugodni Pierre. Hátha van valamilyen elrejtett menüpont, ahol találhatok róla valamit. Valamit, ami hasznos. Így tévedtem rá arra a játékoslistára is, szemem pedig megakadt egy néven. David Smith... Egy csapásra elfogott a remegés, ahogy ráébredtem, mit látok. Úgyis csak véletlen egybeesés, ez nem lehetett ő! De ha nem... akkor is, akkor is... Újra ránéztem Anatra, és szólásra nyitottam a számat. El akartam mondani neki... de aztán mégis hallgattam. Még a végén magát hibáztatná, pedig ha mi is ott vagyunk, lehet a mi nevünk is felkerül erre a listára. Egyedül nem... nem lehet boldogulni. Ebben a kegyetlen világban lehetetlen, és jelenleg az egyetlen támaszom Anat volt. Nélküle én is egyedül maradnék, ahogy Hoku, ahogy Ran, ahogy David. Anat volt az egyetlen, akit tényleg közel éreztem magamhoz, úgy éreztem akár minden mást elveszíthetnék, de vele együtt képes lennék előretekinteni, nélküle viszont... akkor mindent elveszítettem volna. Összeszedtem minden erőmet, és odavánszorogtam a fiúhoz, hogy szorosan átöleljem, és belefúrjam az arcom a mellkasába. Bár könnyeim nem jöttek, de olyan volt, mintha sírnék...
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Jun Szer. Feb. 19 2014, 18:32

Hozzám hasonlóan Mirika is Anat mellett döntött, habár cseppet sem lepődtem meg a döntésén, sőt tényként kezeltem, még mielőtt kimondta volna ezeket a szavakat is. Ugyan legszívesebben nekiugrottam volna, már csak a mosolya végett is. Mit meg nem adtam volna azért, hogy azt az idegesítő, lekicsinylő vigyort letörölhessem az arcáról. Felszereléseim között ott lapult még a nemrégiben kifejlesztett börtön kristály is, mégsem mondtam egyszer sem senkinek sem, hogy használjuk, vagy legalább próbáljuk ki. Talán egyfajta halvány félelemérzet kerekedhetett felül rajtam a kristállyal kapcsolatban. Nem vagyok biztos a működésében. De valamiért úgy érzem, hogy jobb is ha egyenlőre nem hozom Anat tudomására, legalábbis addig amíg biztosra nem tudom, hogy nincs e semmilyen káros mellékhatása a használóra nézve. Ha a kezébe adnám, minden bizonnyal azonnal használná nem törődve a saját épségével, és ha kell akár Pierrel együtt saját magát is börtönbe kényszerítené, csak azért, hogy ne legyen több felesleges áldozat... Túl sokat képzelek a dolgokba. De tagadhatatlan, hogy Anat személye egyfajta hősiességet sugall. Amikor Pierre és kis sleppje távozott egy gúnyos köszönést is eleresztett, viszont mit sem törődve velük, inkább csendben mentem a többiekkel, észlelés jártasságot azért bekapcsolva hagyva, igaz, hogy alap szinten van még, de minimális biztonságérzetet azért nyújt. Csendben lehajtott fejjel sétáltam, egy kavicsot rugdalva magam előtt. A bal, tényleg azért rendezte volna, hogy szórakozásból lemészároljon pár tucat embert, csak azért, hogy eljátszon egy régi szuperhősös képregény fő gonosz szerepét miközben Anatra aggat egy másik szerepet..? Séta közben minden aprócska neszzenésre odafigyeltem amit Mer-chan adott ki magából. Túl sokat aggódok, de ezek után ez nem csoda. Ezek után kétszer is meggondolom, hogy egyáltalán elmenjek egyetlen bálra is, még akkor is ha ismerős küldi a meghívást. Miközben közeledtünk a céhház felé, fokozatosan kezdtem úgy érezni, hogy itt már tényleg biztonságban vagyunk, nem lesz semmi baj, bemegyünk és mindennek vége. Talán furcsa is, hogy az a ház érezteti velem a legnagyobb biztonságot ahol nem is olyan régen még egy Reynailhoz hasonló szörnyeteggel álltunk szemben. Az ajtóhoz közeledve előrébb siettem, hogy a Mer-chant cipelő Anatnak ne kelljen még a bejutással is bajlódni, csendben "tisztogattam" előtte az utat, hogy a lehető legkönnyebben juthassunk el a fürtöske szobájába. A gyomrom kavargott, nem éreztem jól magam, főleg ahogyan a lányra néztem, hibásnak éreztem magam azért ami vele történt. Ha itthon maradtam volna velük a céhben, akkor talán nem rabolhatták volna el és nem történt volna mindez vele. Nagyobb segítségük lehettem volna Anatéknak is, ha itthon maradok? Talán a dolgok fele sem történt volna meg ha én itthon maradok, sőt talán még az a fura srác sem tűnik el a dolgok végeztével. De talán jobb is neki így, mialatt mi lefoglaltuk Pierre kis cinkostársait addig ö ügyesen meglóghatott. Zavaros gondolatmeneteimből a lány újabb nyöszörgései zökkentettek ki, egy pokrócot kért, amit sietve be is szereztem neki, óvatosan betakargatva, haját pedig oldalra fésülve ujjaimmal.
- Ühüm - beleegyezően bólintva Anat kérdésére további hangokat ki sem adva, egy széket kerestem a szobámban amit az ágy széléhez cipeltem, onnan figyelve a megviselt társaságot. Annyi mindent akartam mondani, de mégsem sikerült. Bocsánatot kérni, megnyugtatni őket, felajánlani, hogy készítek egy meleg teát, vagy az eltitkolt kristályról tanakodni velük. Na meg persze az az érzés, hogy nem vagyunk biztonságban továbbra sem tűnt el, sőt...

//Köszönöm a küldetést, nagyon élveztem. Jutalom nekem nem jár, mivel negyedik küldetésként vettem fel, miközben három a megengedett.   vampire   //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Egil Szer. Feb. 19 2014, 20:20

A küldetés véget ért.

Köszönöm nektek. Nagyon jó volt olvasni titeket!
A szép megfogalmazáshoz eléggé rosszul vagyok jelenleg, de a hétvégén összedobom az NJK listát, mi a Guild of Gods - ot illeti. Majd mutatom nektek.
Ha találkozni akartok velük, úgy szóljatok majd, kérés nélkül nem fogom használni őket.

Anatole: + 175 exp, + 260 arany
Mirika: + 175 exp, + 185 arany

Artes Liberales: + 83 arany Az Artesben mindenki + 11 exp-t kap.
Angelic Voice: + 185 arany A Voice-ban Mirika, Aidor és Kusumi Ayani: 18 exp; Sakamoto Rin és  Fuun Kotarou: + 17 exp

Junnak köszönjük a részvételt!!!

Receptek majd KA-tól. Mirika 3 receptet kap és 10 ércet.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 21 2014, 16:36

Mirika: Páncélkészítés (T3): Opáltalpas Cipő Recept, Önerősítő Gyűrű Recept, Pókmintás Köpeny Recept
Érclátás (T3): 163 -> 183, 4 Fémkő, 2 Vastag Bőr, 2 Drágakő, 2 Tömény Rubin, 0 Acél

Anatole Saito: Páncélkészítés (T3): Topáztalpas Cipő Recept, Jeti Sapka Recept
Érclátás (T3): 200 -> 220, 3 Halvány Holdkő, 5 Jeti Bőr, 3 Topáz, 5 Opál, 4 Aranyérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.