Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Guild of Gods

5 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Egil Vas. Okt. 13 2013, 15:56


Guild of Gods


Résztvevők:
- Anatole
- Mirika
- Jun

Egy bálra vagytok hivatalosak, mire nem látok okot, hogy ne menjetek el. Egy egyszerű palota, éjszakai kivilágításban, egyszerű vendégekkel. Eddig nem ismert céhvezérek, céhtagok, mind – mind estélyiben, így e öltözék dukál nektek is. Nézetek ki szépen! Egy – két csodálkozó szempár, hisz a nagy Mirika és Anatole van jelen, kik főszerepet játszottak a tizedik szörny legyőzésében. A hírnév.
Halk zene, lassú tánc, pincérek, pezsgők és egyéb italok, egy – két rajongó, vagy százan lehetek, majd végül a zaj, mi vonzza a figyelmet, készülődnek a színpadon. Három férfiú áll fel egymás mellé: Egy kék szemű, szőke, nevezzük Drakenek, egy hosszabb és sötétebb hajú, ő ezentúl Hyde, és egy vörös, szemüveges, Tyler. Csupán csak egy – két dologban hasonlítanak, ám azokban nagyon. Megjegyezendő a lazának nevezhető stílus és a lenéző pillantás, melyekből önteltség és nem kis gőg olvasható ki. Majd érkezik kocogva a színpadra Pierre is és áll a mikrofon elé.
- Hi. – szól bele vigyorogva.


Spoiler:
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Okt. 13 2013, 18:07

Kicsit izgulok, mikor megérkezek az Angelic Towerbe. Igazán kitettem magamért, már ami a külsőmet illeti és egy csokor virággal is készültem Mirikának, meg olyan csuklóra húzható mini virágcsokorral is, mint amit az első bálozók szoktak kapni. Régóta ígérgetem már a lánykának, hogy elviszem egyszer táncolni, s mivel kaptunk mindketten meghívót egy bálra, hát itt az alkalom. Gondolom ő valami lazább bulit tervezgetett, de nekem nincs ellenemre ez a puccos táncika sem, s végül ő is beleegyezett. Bizonyára nem véletlen, hogy egy ilyen rangos eseményre mindketten kaptunk meghívót, mégiscsak céhvezérek vagyunk, meg van valami hírnevünk vagy mi a szösz... Egyrészt persze lubickolok a hírnévben, büszkeséggel tölt el, hogy olykor már felismernek az utcán is, ugyanakkor nem egy hálás dolog az ismertség. Bármikor balul sülhet el, jobban a célkeresztben van az ember. Ma este viszont aggodalomra semmi gond, hisz szórakozni indulunk. Eleinte fel-alá járkálok az előtérben, majd mikor már megunom a várakozást, ledobom magam egy ülőalkalmatosságra, a virágcsokrot a fejem mögé vetve. Egyik lábam átvetem a másikon, úgy rugózok vele unalmamban. Nők... mennyit tudnak készülődni.


[Küldetés] Guild of Gods Enx1


Ahogy Mirika leérkezik a lépcsőn, mosolyt csal arcomra a látvány. Roppant csinos, ennyire csinosnak még talán sosem láttam, pedig mindig is ad magára, ugyanakkor a kislányos bája is magával ragadó. Felpattanok gyorsan, elé lépek, majd illedelmesen kézcsókkal köszöntöm, mintha csak a lovagja lennék, nem is a fogadott bátyja. Kedves mosollyal átnyújtom neki a csokor vörös rózsát. - Reméltem, hogy örülnél ennek a kis csekélységnek. Gyönyörű vagy, mint mindig, de ma különösképpen. - bókolok a pöttömnek, majd ha nincs ellenére, a csuklójára húznám a kis csokrot is. Megvárom, míg összekészülődik, addig megkötöm én is a nyakkendőmet és indulásra készen tartom a kezem, hogy belém karolhasson.
A helyszínre érkezve lenyűgöző látvány fogad bennünket, pontosan olyan, amilyenre számítottam, a programozók igazán kitettek magukért. Kellemes, halk zene, finom italok, jó társaság, csupa jó küllemű, illedelmes ember. igazán elememben érzem magam ilyen környezetben és közösségben. Francia őseim járhattak ilyen összejövetelekre, a megbecsülés pedig, ami övez kettőnket, igazán szívet melengető. Többen is odajönnek gratulálni a 10. boss legyőzése végett, s bár eleinte ügyetlenül fogadom a kézfogásokat, dicséreteket, majdcsak belejövök és magabiztosabbá válok. S kellő magabiztosságom lesz ahhoz is, hogy végre táncba vigyem Mirikát.
- Szabad lesz egy táncra, szépségem? - hajlok meg előtte, balomat a hátam mögé téve, jobbomat felé nyújtva. Nincs helye ellenvetésnek, hiszen azért jöttünk, hogy táncoljunk, s hamar be is bizonyítom a lánynak, hogy bár csapni való szakács vagyok és nem biztos, hogy össze tudnék neki valaha is barkácsolni valami asztalosmunkát, de a parketten ízig-vérig férfi vagyok és tudom a dolgom. Biztos tartással vezetem a lányt, s nem kell sokáig kutakodnom elmémben a tánciskolában tanult lépések után. Ez jön ösztönösen. Ráadásul ideben is rendszeresen "karban tartom magam" Violával, s csak bízni tudok benne, hogy Mirika legalább olyan jó partnernek bizonyul majd, mint a kedvesem.
Már jó ideje pöröghetünk-foroghatunk, s beszélgetésbe is szívesen elegyedek Mirivel, amikor is megpillantok a tömegben egy ismerős arcot. Ami azt illeti az egyetlen ismerőst. - Megbocsátanád nekem, ha most félbehagynánk a táncot? A puncsos pulttól nem messze megláttam egy ismerősömet, akinek szívesen bemutatnálak. - S ha Mirika velem tart, akkor illedelmes köszöntéssel illetem Junt is. - Üdvözletem kisasszony. Örömmel látom, hogy ismerős arcok is előfordulnak egy ilyen rendezvényen. Engedd meg, hogy bemutassalak benneteket egymásnak. - Mosolygós arccal ácsorgok a két lány között. - Ő itt Mirika, a fogadott húgom, a játékban az egyik legkedvesebb ember számomra. Ő pedig itt Jun, újdonsült kis barátném. Úgy hiszem könnyedén kijönnétek egymással, nagyon hasonló a habitusotok, már ami a huncut csillogást illeti a szemeitekben. ^^ - Különösebben nem figyeltem fel a színpadon történő mozgolódásra, viszont mikor odapillantok a látvány, jobban mondva a mikrofonba szóló emberke kiléte olyan sokkolóan ér, mintha gyomorszájba ütöttek volna. Arcomra fagy az eddigi felhőtlen mosoly, öklöm ökölbe szorul, szám teljesen megmerevedik és kelletlenül elhúzom. Pierre...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Mirika Vas. Okt. 13 2013, 21:19

Meg fogok halni 💫Mióta megkaptam a meghívót, folyton azon járattam az agyam, hogy ugyan mit keresnék én egy bálon? Sose voltam ilyesmin, nem az a... társadalmi réteg voltam, aki ilyen helyekre járt. Ha szórakozásról volt szó, akkor házibuli meg diszkó, naná! Olcsóbb is volt, kényelmesebb is és én élveztem. Viszont mikor a tévében láttam képeket ilyen nagy estélyekről, sose tudtam magam elképzelni a forgatagban, most meg mégis... Az árnyoldalát már megtapasztaltam, vettem pár ruhát ugyanis, de arról a darabról, ami a legjobban tetszett, hamar kiderült, hogy egyrészt röhejesen festek benne, másrészt két lépés után kis híján orra buktam a hosszú szoknyában, és csak az akrobatikám által biztosított egyensúlyérzék segítségével tudtam talpon maradni. Brrrr 💫Ránéztem még a másik hasonló ruhára is, de a friss élmény hatására egy erélyes fejrázással eltemettem az inventory-m mélyére. Helyette inkább egy zöld-sárga színkombós rövidebb ruhára esett a választásom, az sokkal inkább a stílusom volt, meg jobban is éreztem magam benne. És ami a legfőbb, nem fogom megcsókolni a földet, amíg viselem Neutral
- Atyaég, már ennyi az idő? o.O - kiáltottam fel az órára nézve. Nii-chan már biztosan itt van rég >.> Kapkodva kaptam fel egy kiskabátot, hogy az őszies időben ne szívjam meg az öltözékem miatt - nem mintha itt meg lehetne betegedni - és amennyire csak engedte a magas sarkúm, iszkoltam lefelé a lépcsőn.

[Küldetés] Guild of Gods 90d994da073d18000f8e2da21d8e19ec7488e9fc

Ám amint megpillantottam partneremet, lépteim lelassultak és eltátottam a szám. Hirtelen azt sem tudtam, hogy a röhögőgörcsnek engedjek-e, vagy aléljak el inkább, Anat egyszerre volt lenyűgözően sármos ebben a hacukában, meg vicces is. A máskor végtelenül komolytalan srácon nagyon furán festett ez a fehér öltöny, holott folyton mindenféle inget meg mellényt hordott az elegancia jegyében, szóval nem kellett volna szokatlan legyen, és mégis az volt.
- Ah... ööö... - jesszusom, nyögj már ki valamit, Kana >.> - Régóta vársz? :3 - Persze hogy, de úgyis azt fogja mondani, hogy csak most érkezett (én meg leszúrhatnám, hogy elkésett, hehe), ismertem már ezt a dumát jól. És úristen, rózsák! o.O Sose hoztak még zavarba figyelmességgel, de most úgy éreztem, fülig pirulok a fiú modorától. Nem igényeltem az ilyesmit, de... de... ez... lehengerlő volt, teljesen kész voltam @.@
- Ih... - nagy levegő - Nagyon szépek, köszönöm. Ha így folytatod, nem csak táncolni fogunk, hallod :3 - szippantottam bele a csokor virágba, a digitális illatok távolról azért emlékeztettek a valódira. Milyen kár, hogy ha lejár a virágok "szavatossága" el fognak pixeleződni, bár egy kicsit meg tudnám hosszabbítani az életüket, volt némi jártasságom hozzá - Remekül festesz te is :3 - tettem hozzá, és bár nyelvemen volt még egy s más, valahogy nem éreztem úgy, hogy el kéne rontanom a nyelvezetemmel a hangulatot, meg ide nem illőnek éreztem azt is, hogy más lányok jövőbeni irigykedő pillantásairól beszéljek. Elvégre Anat nem a pasim volt, bár ilyen pillanatokban nem tudtam nem meglátni benne a férfit. Ez csak természetes volt Rolling Eyes
Zavaromat valamelyest letudva karoltam beléje, miközben a csuklómon díszelgő virágocskát bámultam. Iszonyúan tetszett, hirtelen megjött a kedvem ahhoz is, hogy mondjuk a nyakamban hordjak valami ilyesmit. Felpillantottam Nii-chanra, rég nem látott széles mosollyal hálálva meg a gesztusait. Nagyon közel éreztem őt magamhoz és boldog voltam, hogy van, akit magam mellett tudhatok. El is felejtettem, hová megyünk, de érkezésünk rögtön vissza is csalta belém a cseppnyi feszültséget. Tök idegennek éreztem magam a sok öltönyös fickó között, és kábé fogalmam se volt, hogy kellett volna viselkednem. Nem, nem az én világom volt, az tuti. Még csak nem is ihattam, mármint pezsgőt vagy bort, pedig gyorsan kiszáradt a torkom o.O Igyekeztem minél közelebb maradni Anathoz, és lázasan kerestem valami gyümölcslét a közelben. Közben odajöttek hozzánk gratulálni néhányan, hál' istennek legalább az ilyesmit gyorsan megszokja az ember lánya :3
- Nem mondhatok nemet, ugye? Razz - nyújtottam nyelvet pajkosan, mikor Anat felkért, de csak aztán jutott eszembe, hogy heló, itt nem úgy kell táncolni. Hogy kell itt táncolni? o.O Kicsit bizonytalanul helyeztem bele a kacsóm partneremébe, hogy a parkettre kísérhessen, és azon agyaltam, hogy ebből hogy fogok leégés nélkül kijönni? Totál jó voltam, ha táncolni kellett a diszkóban, de asszem itt furán néznének rám, szóval maradt a gyorstalpaló és az odafigyelés. Nyugalmat erőltettem magamra, ha mindent szétidegeskedek, nem fogom magam jól érezni. Szerencsére amilyen ösztönös tehetség vagyok Cool nem voltam teljesen elveszett, de azt hiszem Nii-chan érezhette, hogy lényegében gőzöm se volt róla, mit művelek, és csak a ritmust, meg az ő vezetését követtem le Embarassed
- Hogyne, persze :3 - feleltem a hirtelen indítványra, nem is bántam a szünetet. A kissé görcsös mozgás kifárasztott, jól esett a pihenő. Addig remélhetőleg a gondolataimat is rendezhetem, hátha elkezdem élvezni a sürgés-forgást a karót nyelt társaság ellenére. Elvégre Anat velem volt, ha más nem, legalább róla tudtam, hogy nem ilyen... izé. Talán a többiek sem ilyenek alapból, csak a környezet meg az elvárások, ugye... Nii-chan egy lánynak mutatott be: alacsony, mint én, fiatalka, mint én, szereti a cuki elemeket a ruháján, mint én, és... és így elsőre ennyi hasonlóság volt köztünk asszem. Most már kétségtelenné vált: lolicon vagy, öcsém Neutral Vagyis bátyám :3
- Szia, Mirika vagyok :3 - hajoltam meg kissé köszönésképpen, bár már majdnem a kezemet nyújtottam reflexből, de ha már japánok vagyunk, ne egy gaijin szokás uralkodjon már el rajtunk, na :/ - Hol ismertél te meg egy ekkora gyereket? :3 - érdeklődtem félig Anatra sandítva, azonban a srác arcán már nem az a könnyed, barátságos arckifejezés volt, mint eddig. A szemeivel fürkészett valamit, és mikor arra néztem, pár nem túl bizalomgerjesztő alakot pillantottam meg a színpadon. Ezen kívül azonban semmi különösre nem figyeltem fel.
- Mi baj, Nii-chan? - kíváncsiskodtam picit meghúzgálva a zakója ujját. Mint valami kisgyerek, de úgy tűnt, elmerült a nagy bámulásban.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Jun Hétf. Okt. 14 2013, 16:55

Egy átlagos papiros, díszes betűtípus, részletesen kifejtett tartalom, és megadott hely és időpont. Ez bizony egy meghívó, méghozzá nem is akárhova, egy bálra. Kétszer is elolvastam, értetlenül vakargattam a fejem, mégis én miért kapok egy ilyen helyre meghívót? Csekély hőstetteim ilyen nagy port kavartak volna, hogy végre én is reflektorfénybe kerülhetek? Elégedetten bólogattam halvány vigyorral az arcomon. Egy ilyen lehetőséget nem szalaszthatok el, és egy kis szórakozás is kijár nekem...na meg persze az ingyen kaja...Fel is túrtam az összes eddig megvásárolt ruhámat, kiegészítőmet, rövidesen sikerült kiválasztanom egy többrétegű szoknyát amit gyorsan személyre is szabtam. Eltávolítottam az abroncs egy részét, ezzel lágyabbá téve az öltözetet, visszavágtam egy részét, és hozzácsaptam egy két masnit is. Tökéletes, és még aranyos is. Gyorsan a tükör elé rohantam és magamra öltöttem pár gombnyomás segítségével a kész terméket. Forgolódtam benne, tettem egy két kört, közben kerestem egy fehér balerina cipőt is. Sokkal furcsább volt benne sétálni, mint a megszokott bakancsban, de könnyebb is. Egy darabig csodáltam magam, de lassacskán befurakodott az az érzés az agyamba, hogy itt bizony valami hiányzik. Hosszas gondolkozás, és ruhacserélgetés közepette rátaláltam a hiányzó elemre ami nem más mint a combfix! Pont volt a készleten fehér, már nem is emlékszem mikor vásároltam ennyi ruhát, de legalább most hasznosnak bizonyulnak. Most a tükörből egy szép fodros ruhába öltözött lányka nézett vissza rám, tökéletes! Annyira elmerültem a játszadozásba, hogy még egy fátylat is a fejemre rögzítettem, pont úgy festettem benne mint egy menyasszony. De nem akartam túlságosan kitűnni a tömegből ezért azt le is vettem, és a helyébe egy fehér virágot tűztem fel.
[Küldetés] Guild of Gods Zbrd
Kétszer is ellenőriztem a címet ami a papíron volt, és sikerült elsőre odatalálnom. A bálteremben lehettek vagy százan, ha nem többen, mindenhol táncoló párok, a pincérek pedig tálcán szolgálják fel az italt. Az illatok gyorsan odacsaltak a roskadásig rakott asztalokhoz, amin mindenféle sütemény, hús és különféle köretek sorakoztak. Főleg a sütik érdekeltek, rögtön tányérra is tettem belőlük és elkezdtem falatozni, természetesen mint egy hölgy, nem mint holmi disznó módjára. Időközben már kezdett szorongató érzés magába keríteni, sok emlék tört fel a régi szép időkből amikor még gyakran jártam ilyen helyekre a családommal, hála az ő befolyásuknak... A tánctér mögé felállított színpadon folynak a készületek, ez kíváncsivá tett, ezért az asztalon hagyva az üres tányért átverekedtem magam a tömegen. Nem igazán tudtam kitalálni mire készülhetnek, valójában nem is volt rá túl sok időm ugyanis egy ismerős arc lépett oda hozzám egy csinos körülbelül velem egy magasságban lévő hölgyikével. Illedelmesen üdvözölt amire én egy bájos pukedlivel válaszoltam.
- Örülök, hogy megismerhetlek. - a meghajlásra meghajlással válaszoltam széles mosollyal az arcomon. - Szólíts csak Jun-nak. Nem is gondoltam volna, hogy itt fogunk összefutni. - De a csevej nem tarthatott sokáig, ugyanis egy férfi zengte be a termet. Először a színpad felé néztem, hogy ki is lehet az, különösebben nem törődtem vele, mivel nem ismertem, de amikor a hirtelen elsápadó senpai-ra néztem, volt egy olyan sejtésem, hogy itt valami nincs rendben. Csak nem a mikrofon idézte elő belőle ezt a hirtelen váltást.

// végül ennél jobb képet nem sikerült találnom Smile //

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Egil Szer. Okt. 16 2013, 23:16

- És a kristályok lejárnak öt… négy… három… kettő… egy…
A körülöttetek levő nézők, táncosok több mint fele pixeleződve vált szinte majd ugyanarra az alakra. Szűk, fekete nadrág és felső, sötét maszk az arcokon, egy – egy kés a kezekben.
- És káosz. – nem vár Pierre, nem magyaráz.
A katonák, a szolgák, vagy tekintsünk rájuk a sakktáblán levő parasztokként, parancsszó nélkül esnek nektek. Hármatoknak és a megmaradt körülbelüli húsz – harminc másik játékos áldozatnak. Drake, a szőke fiú eközben egy marék kristályt dob le a színpadról közétek. Egy tucat zavaró denevér és farkasagyar kristály közt tör egy fagytér kristályt is.

E sötét ruhás katonák gyengék, egyes szintű senkik, kiket egy – egy ütéssel el lehet szinte intézni, azonban sokan vannak. Miként a csapásaitok után – már ha csaptok – meghalnának, úgy egy pánikburokhoz hasonlítható burok veszi körbe őket és távoznak innen. A ház ajándéka, hogy az indikátorotok színe nem változik. Mit tesztek? Harcoltok, védekeztek? Ütitek a kicsiket, vagy nagyokat szemelitek ki magatoknak? Menekültök ajtón keresztül, vagy törtök kristályt, hogy a kezdetek terére jussatok?
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Okt. 19 2013, 17:32

Mire feleszmélek és válaszolhatnék Mirika kérdésére, már megtörténik a baj! A semmiből tűnnek fel sötét ruhás, maszkos alakok, akik könyörtelenül szúrják le a bálozó vendégeket. A döbbenettől teljesen lefagyok, csak a túlélési ösztönömnek köszönhetem, hogy sikerül kellő adrenalint pumpálnom magamba. Arra sincs időnk, hogy páncélt öltsünk, hiszen máris támadnak bennünket. S ha ez még nem lenne elég, egy halom denevér és farkas is megrohamoz bennünket. A farkasoktól nem tartok, hisz ha kristályokból születtek, akkor csupán illúziók, amik keresztülrobogva rajtunk, szertefoszlanak. Viszont a denevérek sokkal zavaróbbak és nem tűnnek el csak úgy pillanatok alatt. Az ellenfeleink nem tűnnek jól felszereltnek, lehet könnyedén elbánnánk velük, de rengetegen vannak. Ekkora túlerővel nem bírunk el! Emlékeztetem is magam, hogy a korábbi Pierres találkozás alkalmával is pont a túlerő volt az, ami a vesztünket okozta. Ráadásul a fagytér kristálytól már maga a közlekedés nehézkessé válik, röviden fogalmazva, minden az ellen szól, hogy öngyilkos akcióba fogjak Pierre elkapása érdekében.
Minden porcikám tiltakozik az ellen, hogy veszni hagyjak egy lehetőséget, amikor elkaphatnám azt a szemétládát. Erre készültem éjszakákon keresztül, azért jártam annyit a Karmazsin selyemlepelbe és más lebujokba, hogy a nyomára akadhassak. S most, mikor már kezdtem volna megfeledkezni róla, pont most jelenik meg, ráadásul ilyen körülmények között, mikor esélyem sincs szembeszállni vele. Iszonyatosan dühös vagyok, fel tudnék robbanni. Azonban az eszemmel próbálom uralni a testemet, nehogy meggondolatlanul cselekedjek. A lányoknak nem eshet bántódása, csak azért, mert egy tesztoszterontól tomboló állat lesz belőlem, akiből kihunyt minden felelősségérzet mások, s persze maga iránt is. Így hát teleport kristályomért nyúltam és erre sarkalltam Mirikát és Junt is rémült tekintetemmel.
- Lányok, teleport a Főtérre! - S ha ők is így tesznek, akkor aktiválom én is a kristályt.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Jun Szomb. Okt. 19 2013, 17:58

A figyelmem a színpad iránya felé terelődött, amikor a borostás férfi ismét beleszólt, értetlenül figyeltem ahogy visszaszámol majd közben az egyik előadó előre sétált kezében pedig jó néhány ismerős tárgy csillogott.
- Kristályok...- mire feleszméltem már hajította le, az ismeretlen kristályok tömkelegét. - Mindenki menedékbe! - kiáltottam fel a mögöttem lévő étkező asztalt pedig fel is borítottam. De mielőtt még bármit is tehettem volna, hogy elbújhassak a semmiből egy hatalmas raj denevér tűnt fel, amiket jó néhány farkas követett. A békés bálterem hangulata rövidesen megváltozott a levegő fagyossá vált és a padlón alig lehetett megállni annyira csúszóssá vált. Ha nem egy ilyen helyzetben ismertem volna meg ezeket a különös kristályokat azt mondanám, hogy érdekes és jó néhány kérdéssel bombáznám a feltalálót. De a több tucatnyi fekete ruhás alak jelenléte inkább félelmet kelt bennem mint kíváncsiságot.
- Mégis miféle alak tesz tönkre egy báltermet és próbál megölni több száz idegent a saját szórakoztatására? - néztem fel a színpadra. Minden perccel amit itt töltök egyre inkább úgy érzem megbántam hogy ide jöttem. Inkább maradtam volna otthon...Ehelyett a felénk közeledő maszkos alakoktól próbálok minél távolabb kerülni. A felborított asztal tökéletes védelmet nyújthat, egy könnyed mozdulattal mögé is kerültem hála az akrobatika képességemnek. A Senpai-ra pillantva jobban átjár a félelem érzése, ha egy hozzá hasonló neves céhvezért ennyire megráz egy ilyen szituáció akkor rosszabb a helyzet mint amilyennek tűnik. Már éppen a felszereléseimet bújom amikor végre kapok némi instrukciót.
- Én is pont ezt akartam javasolni. - válaszoltam vissza, habár ez cseppet sem volt igaz. Szégyen a futás de hasznos, főleg ha nem akar az ember egy életre üldözötté válni hála egy indikátorszínnek... Kikaptam a Hazatérés kristályomat, és mellé egy meglepetés Hullám Kristályt is. Jó erősen megmarkoltam és egy hatalmasat lendítettem remélve, hogy a tömeg közepébe sikerül behajítani.
- Akkor a főtéren találkozunk! - szóltam, és sietve aktiváltam a kristályt.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Mirika Szomb. Okt. 19 2013, 19:25

Kétségtelenül furán éreztem magam ebben a flancos környezetben, nem is illettem bele, hiába volt rajtam ez az amúgy csinos ruha, aminek az egyetlen baja az volt, hogy nem rózsaszín Rolling Eyes Anattal szemben én nem képviseltem azt az elegáns stílust, amit ő, viszont még ebben a giccsparádéban fürödve is el tudtam feledni, hogy hol vagyunk, miközben táncoltunk. Mindig is imádtam táncolni, lehet hogy nem bírtam sokáig, de imádtam. Itt legalább nem volt meg a fáradékonyságom, így jobban és tovább élvezhettem a mozgás szabadságát. Vele meg különösen jó volt, Nii-channal teljesen máshogy éreztem magam, mint mondjuk Kotával vagy Rennel. Ők nem bántak velem így, ennyi... nem is tudom, mivel, de tök klassz érzés volt. Irigyeltem Vio-chant, képzelem, hogy ő milyen bánásmódot kaphatott, ha velem szemben így viselkedik Anat :3 Olyan volt az egész, mintha a mesebeli hercegnő lennék...
...aztán ez az álom egy csapásra szilánkokra tört. Halomnyi kristály képviselte a váltást, a máskor összeszedett és gyorsan reagáló Mirika meg valahol kint ragadt a kastély előtt. Persze, hiszen abszolút nem számítottam arra, hogy egyik pillanatról a másikra farkasok, denevérek és késes bankrablók fognak körülvenni egy bálon. A csúszóssá váló talajtól az akrobatikám se mentett meg, úgy vágódtam el a padlón, mint a liszteszsák. Mellettem egy asztal borult, sikítozás, kiáltozás és léptek zaja vett körbe. Lehet én is adtam ki ilyen hangokat, fogalmam sincs. Nem voltam a magam ura hosszú pillanatokig. A fölém tornyosuló sötét alak volt az első dolog, amit ténylegesen felfogtam, menekülni azonban nem tudtam előle, és kése a lábamba hatolt. Alig-alig karcolta meg az életpontjaimat, ami segített észhez térni. Nem kellett félni ettől az alaktól. Összeszorítottam a fogaimat és a jég segítségével lendületet szerezve kisöpörtem a lábait. Nagyot nyekkenve zuhant a földre, a tőr is kiesett a kezéből. Jobb híján azt kaptam magamhoz fegyverként, hiszen a menüt kezelni nem nagyon volt idő, és igyekeztem talpra állni. Ekkor jött Anat hangja, és Jun-chan egyetértése is eljutott végre hozzám. Párducként vetődtem fedezékbe, hogy legyen időm előhalászni a teleport kristályom, mentőöv volt az ötlet. Ha ez nincs, én tuti nekiállok hadakozni, gondolkodni sem tudtam normálisan, és hát ugye ez tűnt a legösztönösebb megoldásnak.
- Francba... Teleport << Starting City >>! - kiáltottam, amint a kezembe akadt végre az a nyavalyás kristály. Ijedt voltam, bár még nem vettem észre magamon. Azt hiszem ez a felfedezés majd a főtéren fog elérni.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Egil Szomb. Okt. 19 2013, 19:47

A főtérre értek mind, azonban nem lesztek egyedül. Folyamatosan jelennek meg mellettetek hozzátok hasonló menekülők. A ruháikat nézve pontosan onnan jönnek, jöttek, mint ti, de nem állnak meg, futnak tovább. Félnek, sírnak, kiabálnak. Egy – két fekete ruhás jött csak utánatok, mondhatni dísznek, sem mint eredménnyel végeznék a dolgukat, de ha az elkapásuk szándékával élnétek, az sikertelen lenne. Keressétek meg egymást, legalábbis ezt tanácsolom. Mi volt ez az előbb? Merre tovább? Vártok és készültök? Ha esetleg jönne még több ellenfél. Ha igen, miben különbözne a helyzet a korábbitól? Menekültök? Szétváltok? Mertek szétválni? Együtt maradtok? Hova mentek? Kinél pihentek meg?
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Okt. 20 2013, 01:46

A teleport simán ment, legalább is ezt hittem egészen addig, amíg észre nem veszem a csökkent életsávom. Ahogy körbepillantok magamon, hamar meg is találom a ludast, ugyanis még a kristály aktiválása előtt valaki orvul oldalba szúrt egy késsel. Fene vigye el, hogy nincs észlelésem, meg hogy fájdalomérzet híján egy olyanfajta káoszban, mint amibe csöppentünk, akár ilyesmi is megtörténhet. Mármint az, hogy nem veszem észre a sebzést. Ez azért gáz, valljuk be őszintén. Az oldalamba fúródott fegyver tényét rideg tekintettel veszem tudomásul, majd megragadva azt, szinte kitépem a testemből. Hp-t nem sokat vesztettem, ráadásul most már védett területen belül vagyunk, így nem is tudok tovább sebződni. Ingerülten vágom földhöz a tőrt, majd tekintetemmel a teret kezdem fürkészni, ahova egyre többen érkeznek meg kristályaikat használva. Ehh, nem ide kellett volna teleportálni! Magasabb szinteken talán nagyobb biztonságban lennénk, oda talán nem jönnének ezek a fekete ruhások. Végre megpillantom a lányokat, s tétovázás nélkül rohanok oda hozzájuk, ügyet sem vetve a maszkoskról. Itt már úgysem árthatnak senkinek, maximum párbajra hívással. De ugyan ki lenne az a balga, aki elfogadná egy bandita felkérését?
- Jól vagytok? Minden rendben? Egyben vagytok? - Az ijedtségtől még vagy ezerféleképpen meg tudnám kérdezni ugyanazt, miközben szorosan magamhoz ölelem Mirikát és csókot adok a homlokára. Junt is magamhoz vonom és alaposan megvizslatom, hogy neki sem esett-e baja. - Haza kellene mennünk, biztonságba! Nem maradhatunk nyílt terepen, mert bekerítenek, mint a múltkor. A túlerő ellen pedig nem tudunk mit tenni, hiába vagyunk védett területen. A csatornákat kellene használni, de tartok tőle, hogy ott még kevésbé biztonságos. Az öltözetünktől mindenesetre meg kell szabadulnunk, bármerre is indulnánk, mert így túl feltűnőek vagyunk. - Asszem kezd elhatalmasodni rajtam az üldözési mánia. Csodálod? Pierre, az a kukkoló galád semmirekellő! Te jó ég! Mi van ha már a Limennél is ott vannak!? O.O Viola! Sürgősen üzenetet kell írnom neki! S már pötyögöm is a menüben a levelet kedvesemnek, hogy értesítést adjon arról, otthon minden rendben-e. Nem akarok pánikot kelteni, de nem árt, ha ő is tisztában van vele, hogy bajba kerülhet. Megüzenem neki, hogy tegye meg az óvintézkedéseket és senkit se engedjen be a Limen kapuján belülre.


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 21 2013, 15:39-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Mirika Hétf. Okt. 21 2013, 15:21

Az ismerős kékesfehér fény elragadt a káosz közepéből és a még ismerősebb főtérre dobott akadály nélkül. Életcsíkom pillanatok alatt helyreállt, de ezt már nem vettem észre. Csak az járt a fejemben, hogy biztonságba kerültem, és ahogy az adrenalin elszállt, úgy vette át az uralmat testem felett a remegés. Kis híján össze is csuklottam, de ki tudja hogyan, mégis állva tudta maradni. A sokk teljesen letaglózott, iszonyatosan ijedt voltam. Én, a tapasztalt és híres frontharcos remegtem a félelemtől, de úgy igazából. Itt mit sem számított az expem és a rutinom a különféle mobok elleni harcokban, csak egy rémült kislány voltam, aki végre megengedhette magának, hogy megijedjen azok után, hogy az iménti krízishelyzetben képes volt megtartani a lélekjelenlétét.
- Anat! - kiáltottam fel, ahogy látóterembe bekerült a fiú, és olyan szorosan átöleltem, amilyen szorosan csak tudtam. Fejemet belefúrtam a mellkasába. A tudat, hogy itt volt mellettem, segített enyhíteni a félelmemen, mellette biztonságban éreztem magam. Pedig ő is ijedt volt, mint én, pánikolt meg minden. Nem volt önmaga, és mégis, a jelenléte megnyugtatott. Egy kicsit. Mély, szaggatott lélegzeteket vettem az ölelésében, és vonakodtam elválni tőle, de hagynom kellett, hogy levegőhöz jusson ő is. Ettől függetlenül viszont továbbra is kapaszkodtam belé.
- Nem! Veled akarok maradni... úgy érzem magamat a legnagyobb biztonságban... - tiltakoztam kétségbeesetten a gondolatra, hogy szétválunk, bár mondandóm végét már csak motyogtam lesütött szemekkel. Most tényleg úgy éreztem magam, mint egy csepp lányka, akinek szüksége van a bátyja szerető ölelésére, és ettől semmi pénzért nem akartam megválni. Otthon amúgy is csak egyedül lettem volna...
- Mi folyik itt? Te tudsz valamit, ugye? - néztem fel a fiúra óvatosan. Nem hittem el, hogy ő is ugyanazért pánikolna, amiért én, meg eszembe jutott az a sötét tekintet is, amit a színpadon álló alakok láttán költözött az arcára. Lassan visszatértek a józan gondolatok is a fejembe, leesett, hogy egy csapdába sétáltunk bele, és hogy talán már a meghívót is ezek az alakok küldték, nyilván nem véletlenül. De vajon miért? Mi céljuk van? Ez csak egy figyelmeztetés volt... annak viszont... nagyon is hatásos.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Jun Hétf. Okt. 21 2013, 16:40

A teleportálás sikeres volt és pillanatokon belül a főtér közepén találtam magam. De nem érezhettem magam sokáig biztonságban ugyanis sorra érkeztek meg további alakok szintén báli ruhákban és öltönyökben hatalmas pánik szerűen csordákba tömörülve menekültek amerre csak tudtak. Nem foglalkoztam különösebben velük, nyomorogjanak csak ha nincs annyi eszük, hogy felváltva menjenek a sikátorokba ahelyett, hogy egymást nyomják szét... Egyre több és több kérdés vetődött fel bennem. Mégis kinek állt szándékában egy tömeges mészárlást megszervezni? Mi haszna lehet belőle? Na meg persze, az hogy vajon még veszélyben vagyok e...Lassan kezdett minden elcsendesedni, elkezdtem sétálni a macskaköves utcán, rejtekhely után kutatva, innen túlságosan messze van a lakásom, és valószínűleg nem véletlenül támadtak ránk, végezhettek előzetes nyomozásokat is. Nem telt sok időbe mire kék pixelek milliói kezdtek világítani az utcákon. Nem bíztam a dolgot véletlenre gyorsan bebukfenceztem pár láda mögé amit valljuk be elég nehéz volt balerina cipőben és szoknyában.Hangtalanul lapultam a dobozok között, fél szemmel kinéztem, és a sejtésem beigazolódott. Utánunk jöttek a maszkos alakok. Vártam egy kicsi, hogy elmenjenek, utána pedig velük ellentétes irányba kezdtem rohanni minél hangtalanabbul. A távolban két ismerős alakot pillantottam meg, mielőtt közelebb értem volna letöröltem a nagy menekülés közben szememből kiszökő könnycseppeket. Habár az arcpír elég sok mindent elárulhat.
- Anat! Mii-chan! - álltam meg előttük próbáltam levegőhöz jutni, - Szóval nektek is sikerült elmenekülnötök. - nyugodtam meg. Közben Anatole-senpai szorosan magához ölelt, mint egy aggódó apa aki biztonságban tudhatja a lányait.
- Nyugalom, - veregettem meg kicsit pánikba eső férfi vállát. - A kapkodás figyelmetlenséggel jár! - osztottam meg a bölcsességem, habár le sem tagadhatnám, hogy ugyanúgy pánikolok mint ők sőt talán még jobban. Lenyitottam a térképem és egy jól eldugott fogadót kezdtem keresni, és keskeny sötét mellékutakat.
- Mi lenne ha meghúznánk magunkat egy fogadóban és ott döntenénk el, hogy hogyan tovább. Betörni nem tudnak, és nem hinném, hogy van nyomkövetés vagy hallgatózás jártasságuk ezeknek a maszkos alakoknak. - vetettem fel az ötletet.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Egil Hétf. Okt. 21 2013, 18:13

Kérdeztek Anat. Te tudsz valamit?
Csatornába ne menjetek, büdös és mocskos, visszhangoznak a föld alatt a patkányok léptei. Ha megbújni lehetne is ott, pihenni biztos nem. Egy fogadó. Talán. Jobb ötlet úgy tűnik, hogy nem született. Találjatok egyet, hol csak egy szoba üres és vegyétek is ki azt. Egy nagy ágy, egy üres asztal és szék, egy ruhásszekrény. Semmi extra, semmi plusz, de egy ilyen éjszakára pont elég.
Nem keresnek titeket, nem kopognak váratlanul az ajtón. Az ablakon kinézve láthattok suhanó árnyakat, de egyik sem töri be az ablakot. Az ablakhoz lépve hallhattok visszhangzó kiabálásokat, sírásokat, de mind távol van. Vége, megmenekültettek.
A hajnali Nap ébredező sugarai törjenek be hozzátok a kör végén.

Beszélgetettek egész este, vagy tudtatok aludni? Merte egyikőtök is álomra hunyni a szemeit?
Szívesen olvasok több posztot is itt, ha beszélgetésre szánjátok el magatokat. Kérdezlek majd, hogy mehet e a folytatás.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Nov. 01 2013, 20:49

Violától valamelyest megnyugtató üzenetet kapok, de azért röviden elmagyarázom neki üzenetben a helyzetemet és hogy ma nem megyek emiatt haza. A lányok mellett a helyem, másrészt nem akarom, hogy hazáig kövessenek a támadók, esetleges orvgyilkosok. Meghagyom kedvesemnek, hogy jól zárkózzanak be és értesítse a céhtársakat is arról, hogy ne engedjenek be senkit a Limenbe. Lehetséges, hogy felesleges aggodalmaskodás az egész, de jobb félni, mint megijedni, pláne azok után, ami a bálon velünk történt. Mielőtt még komolyabb feltűnést keltenénk, gyorsan leváltom a hófehér öltönyömet, mellyel igencsak kitűnök a járókelők közül. - Lányok, vetkőzzetek! Ruhaváltás, gyorsan! El kell vegyülnünk az utca emberei között, ezért nem javallom a páncélt sem. Mindent elmondok, csak előbb menjünk biztonságos helyre! - Kivételesen én is mellőzöm az elegáns megjelenésemet. Egyszerű ruhát húzok, nyakkendő és egyéb más nélkül, s szemüvegemet is felveszem, melyet nem igazán szeretek viselni. Egyszerűen nincs rá szükségem a SAO-ban, anélkül is tökéletesen látok.
Egy mindannyiunk számára semleges fogadóba térünk be, céhlogómat mindenesetre elrejtem, senkire sem tartozik a dolog. Kigombolom az ingem két-három felső gombját, kicsit ziláltabb küllemet kölcsönözve magamnak, majd átkarolom a két leányzó derekát, úgy lépek a pulthoz. - Bízzatok bennem! - súgom Mirikának és Junnak, miközben vigyort ragasztok az arcomra. Ha nem ellenkeznek, akkor a fogadóshoz lépek velük, s egy sejtelmes mosollyal egy franciaágyas szobát kérek. A fickó értő pillantással bólint és kellemes időtöltést kíván hármunknak az estére, miközben átnyújtja a pénz ellenében a kulcsot. Egésze addig fenntartom a mosolyt és a laza playboy látszatát, amíg fel nem érünk az emeletre a szobánkba. akkor elengedem a lányokat és gondosan bezárom az ajtót, eltorlaszolom a szoba asztalával és az ablaknál is behúzom a függönyt. A világítást félhomályra állítom, az ágyat természetesen a lányok számára felajánlom alvásra. Én magam az ágy melletti fotelben foglalok helyet, gyorsmenübe készítve a páncélom, mellettem pedig már ott pihen a szüntelenül vérző Falánk is. Nem érdekel most, hogy eláztatja a padlót (úgyis pillanatok alatt elpixeleződik a vér) és hogy elég groteszk külsőt kölcsönöz nekem, a biztonságunk fontosabb a komfortérzetnél. Ha végre lenyugszom kicsit és megbizonyosodom hallgatózásom révén is, hogy nem követtek, akkor elkezdek beszélni.
- Az a férfi, aki a hangosítóba beszélt. Pierre. Aki jelt adott a támadásra. Én őt ismerem. Illetve az túlzás, de meggyűlt már vele a bajom és amennyire ismerem, biztos vagyok benne, hogy nem fog futni hagyni. - Óriásit sóhajtok, de végül elszánom magam és folytatom. - Egy emberi életet vettem el az ő hibájából. Egy rossz embert öltem meg, ki Violára támadt. Pierre régóta üldöz bennünket és bizonyára az incidens óta sem hagyott fel beteges kukkolásával. Ő egy ember, Viola múltjából. Egy őrült, ki nyilván tőrbe csalt és velem együtt benneteket is bajba sodort. Mikor egy bábfiguráját legyőztem párbajon és meg akartam kímélni az életét, meglökte a kezem és én a halál gombra nyomtam. Soha nem mondtam még ezt el senkinek, így kérem őrizzétek meg a titkom! Azért mondtam el most nektek, mert nem akarom, hogy elferdítve, az ő szájából halljátok a történteket, ha esetleg ránk talál. Nem akarok számotokra nagyobb csalódást okozni, mint amekkorát most okozhattam azáltal, hogy elárultam a vétkem. - Érzem, hogy homályosodik a tekintetem, bizonyára a szemembe szökő csüggedt könny az, ami zavarja. A tehetetlenség dühével törlöm meg azonnal a szemeimet, mint egy dacos gyerek. Nem gyengülhetek el, a lányokra kell vigyáznom! Férfi vagy Anatole, ne picsogj már! Te is tudod, hogy nem a te hibád volt, nem szándékkal öltél!
Félénken pillantok fel a lányokra, eddig magam elé meredtem. Remegnek a kezeim az idegességtől, lábaimmal már azóta rugózok, hogy leültem abba a fotelba. idegesen pillantok hol Mirikára, hol Junra. Az egyikük számomra az egyik legfontosabb ember idebent, a másikuk pedig a leendő céhtagom, ki talán felnézett rám eddig. Talán most veszítettem el örökre a bizalmukat, de nem bírnék titkolózni a jelenlétükben. Mégis hogyan bízhatnának meg bennem? Na és ezután fognak?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Mirika Hétf. Nov. 04 2013, 18:28

Válasz? Azt nem kaptam, csak további kapkodó, kétségbeesett kéréseket egy olyan Anattól, amilyet még sose láttam. Konkrétan megijesztett, ahogy viselkedett, de nem azért, mert féltem volna tőle, sőt. Épp ellenkezőleg, nagyon aggódtam érte. Mi lehetett az, ami ezt a viselkedést kiváltotta belőle? Valami nagyon nem volt frankó, és tudni akartam, mi folyik itt. Bár... biztos, hogy jó az nekem? Bizonytalan voltam, ha Nii-chant ennyire pánikba sodorta, akkor... Mi van, ha én is megtudom ennek az egésznek a hátterét és olyan állapotba kerülök, mint amilyenben ő van? Hát... az nem segített volna. Most légy erős, Kana!
- Jó, szerintem is legyen egy fogadó. Otthon talán még keresnének is... - bólintottam Jun ötletére, és igyekeztem megacélozni a vonásaimat, hogy ne tűnjek olyan ijedtnek. Pedig egészen biztosan falfehér voltam és a remegésem se maradt abba még. Nem segített, mikor Anat félreérthető szövegekkel kezdett el dobálózni, persze rögtön odakaptam a tekintetem, hogy dafuq o.O Nyilván egy pillanattal később leesett, mire céloz és elő is hívtam a menümet a szokásos intéssel. Igaz, a ruháim 99%-a pont annyira látványos, vagy talán még jobban kitűnik, mint az, ami most is rajtam volt, de na... Körbenéztem, hogy keressek valami sikátort, ahol elbújhatok, de gyorsan rájöttem, hogy nem alkalmas az időpont az ilyesmire. Még szerencse, hogy nem voltam szégyenlős, pláne nem Nii-chan és egy másik lány előtt, így ha a szokásosnál kicsit lassabban is, de ott helyben átcseréltem a ruhámat, próbálva egy kevésbé hivalkodó megjelenésű öltözetet magamra aggatni.
Valamivel később már egy olyan fogadó előtt toporgunk, amilyenben hónapok óta nem jártam. Tehetősebb játékos lévén ha meg kellett szállnom valahol, valami kényelmesebb helyet választottam, nem a spórolásra törekedtem. Ez viszont olyan hely volt, ahová a kispénzűek járnak. Nem kellett nagy ész hozzá, hogy rájöjjek, Anat minek a látszatát akartja kelteni, így persze ellenkezés nélkül hozzábújtam és szerelmes pillantásokat vettettem rá. Már amennyire a jelenlegi állapotomban tellett tőlem ilyesmire, nem hiszem, hogy túl hiteles volt Rolling Eyes
- Nem tudom erre miért volt szükség wtf - jegyeztem meg azért, miután már otthagytuk a fogadóst és a szoba felé tartottunk, felfelé a lépcsőn. Anat amúgy is furcsán viselkedett, és nem csak azóta, hogy az incidens megtörtént. Megszoktam tőle már, hogy gavallér módjára bánik velem, de nem ennyire. Azok barátságos gesztusok... ez viszont több volt annál. Még akkor is, ha bálba tartottunk. És most ez? Utalni akar valamire? Zavarj már össze te is, Nii-chan >.>
A fiú kétségtelenül full kivolt, homlokráncolva pislogtam rá, ahogy paranoiás módjára átrendezte a szobát és blokkolta a bejutást... meg a kintről beszűrődő fényt. Nem mintha sok lett volna, de azért na. Durva látvány volt, ahogy mérgezett egér módjára pattog a szobában, és aztán úgy ül le a díványra, mint aki éppen most futott egy maratonit. Legszívesebben odamentem volna, és... heh, oda is mentem, hogy lekuporodjak mellé és megöleljem. Nekem is szükségem volt rá... Így hallgattam, mikor végre elkezdte a mondókáját, és megállapítottam magamban, hogy rossz volt őt látni, hallani, ahogy nehezen böki ki a szavakat. Lesütöttem a szememet, mikor felfogtam, mit is mondott. Bennem is megfordultak azok a gondolatok, hogy embert öltem, még ha közvetetten is. Azzal, hogy nem segítettem annak, akinek szüksége volt rá. Hoku, Ran, Mizuki... Sokat mardosott a bűntudat, míg az álmaimnak köszönhetően nem jutottam magammal dűlőre. De Anat... az ő helyzete még rosszabb volt. Arcvonásaim megkeményedtek, szigorúan néztem fel a srácra, mire ő felém fordította a tekintetét. Csak egyvalami járt az eszemben.
- Miért nem mondtad ezt el eddig? - vontam kérdőre - Vagy talán ez olyasmi, amit... nem adnál a tudtomra? - folytattam kicsit bizonytalanabb hangon. Azért is, mert annyira közel éreztem magamhoz, és ő mégsem mond el nekem ilyen fontos dolgokat, de azért is, mert én is így tettem. Így tettem, mert féltem, hogy mit szólna hozzá, ha megosztanám azt, ami a lelkemet nyomja. Gombóc került a torkomba és a fájdalmat helyettesítő bizsergést éreztem meg a fejemben is. Hülye vagyok. Hülyék vagyunk mindketten.
- Én melletted maradok, jóban-rosszban. Ha az egész világ ellenünk fordul, akkor is. Szóval eszedbe se jusson titkolózni, hallod? Szeretlek, Nii-chan~ :3 - mosolyogtam rá a fiúra és megfogtam a kezét. Azt hiszem kicsit belepirultam a dologba, meg azt is elfelejtettem, hogy Jun is a szobában van, de most már mindegy >.>
- Ez a Pierre valamit biztos akar Juntól meg tőlem is... Ha azt mondod, nem hagy békén, akkor nem kéne megvárni, hogy újra felbukkanjon - morfondíroztam félhangosan, bár igazság szerint én magam sem tudtam, hogy mi a fenét kéne ezzel a helyzettel kezdeni. Mindenesetre legalább szépen hangzott, amit mondtam, bár tartalom az nem volt mögötte Neutral
- Alhatok veled? Mármint... úgy értem most biztos nem esne jól, ha egyedül kéne aludnod... az ágy meg elég nagy hármunknak is... - köhintettem zavartan, de miért gondoltam, hogy félreérthető a szándékom? Mindegy, jobb tisztázni a biztonság kedvéért... ugye ._.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Jun Szer. Nov. 06 2013, 15:45

Egy kicsit vártam mielőtt még bármit is cselekedtem volna a fogadós ötletem elhangzása után. Mii-chan is belement az ötletbe, ami érthető, bizonyára ő sem szívesen menne haza egyedül, sötétben, veszélynek kitéve. Na és persze, aggódva, hogy mi is van a  többiekkel. Hatalmas kő esett le a szívemről, közben úgy tűnt Anat is belement. Épp a térképet böngésztem lehetséges "búvóhely" után kutatva amikor felhangzott a meglepő kijelentés tőle, meglepetten fordítottam felé a fejem. De mielőtt még kérdőre vonhattam volna a több jelentésű javaslatát, gyorsan folytatta is és számomra egy teljesen új értelmet nyert a dolog. Kivételesen nem sok ruha volt nálam, de egy pöttyös térdnadrág és egy hozzá passzoló inget gyorsan ki is választottam. Kicsit félrefordultam, a többiektől és villámgyorsan lecseréltem a szép báli ruhámat, a könnyedebb viseletre. A cipőt csak utólag vettem át, amikor már mindenki átöltözött, hozzá pedig egy térdzoknit is felvettem. A fogadóhoz érve, Anat megtörte a csendet, csupán két szót mondott, igaz, hogy nem olyan régóta ismerem, de minden bizalmam elnyerte már így is. Bólintottam a dologra, és a fogadóshoz sétáltunk. A fogadós meglepetten nézett végig rajtam, amikor összetalálkozott a tekintetem, egy mosolyt intéztem felé, hogy minden rendben van, ezzel a kétes helyzetet próbálva kicsit lecsillapítani. Sietve, de hangtalanul rohantam a szobánkba.
- Eddig egészen könnyen idejutottunk. - fújtam ki magam. - Remélem a fogadós nem annak az alaknak az egyik beépített embere volt... - a történtek után már nem tudok kevésbé gyanakvó lenni... A szoba bútorzata pillanatok alatt helyet cserélt. Csak forgattam a fejem, jobbra, majd balra miközben Anat az ajtó elé épített egy kisebb barikádot. Először csak egy kis asztal, majd a hozzátartozó szék, néhány apróság, és végül egy éjjeli szekrény is...és a többi... A függönyt is hihetetlen sebességgel elhúzta. Amikor végzett a dolgokkal jutott el a tudatomig, hogy ez nem is olyan hülye ötlet. A kemény munka végeztével lehuppant egy karosszékbe, és elkezdett mesélni végre arról az alakról aki a mikrofonba beszélt. Lehuppantam az ágyra és törökülésben hallgattam végig ahogy meséli megkönnyezve a történetet.
- Hát... Nem is tudom mit kellene most mondanom... - tekintettem félre, kicsit elcsendesedtem, hogy összeszedhessem a gondolataimat. - Szerintem mindenki követhet el hibákat, ne emészd magad a múlton, főleg egy olyan dolog miatt ami nem a te hibád volt. - próbáltam megnyugtatni. - Viszont... hogy ha most tényleg bosszút akar rajtad állni, akkor valószínűleg nem fog annyival megelégedni, hogy megöljön téged. - sápadtam el a gondolattól. Ez a Pierre talán képes lenne a bosszúért kiírtai egy egész céhet. - De ne aggódj, én soha sem hinnék el akármit egy olyan alaknak akit nem ismerek. Főleg nem egy olyantól aki majdnem megölt... - gondoltam itt vissza az elmúlt pár perc/óra eseményeire a bálteremben.
- Én még sosem találkoztam vele, legalábbis szerintem nem... fogalmam sincs mit tehetnénk. - csóváltam a fejem Mirika gondolatára. Meggondolatlanság lenne, nekünk felkeresni ezt az alakot, úgy hogy nem tudunk róla szinte semmit.
- Mii-channak igaza van! - bólintottam, amikor Anatot próbálta közénk csalni az ágyikóba. - Fáradtan megannyi esélyünk sem lesz ellene ha megtalál minket. - sétáltam oda hozzá, és próbáltam az ágy felé húzni. - Egy székben amúgy sem tudnál aludni.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 10 2013, 11:24

Az ajtó eltorlaszolva, az ablak is zárva, még azért egy bilincset is teszek az ablak két szárnyának nyitójára, melyre ráakasztom az Aldo által rettentően gyűlölt zörgő cicanyakörvet, így ha mégis nyílik az ablak, azt mindannyian észrevehetjük. Idegesen pillantok hol az egyik, hol a másik lányra, miközben hallgatózásomat pedig az ablak és az ajtó felé fókuszálom. Amilyen reakciók érkeznek, azokra azonban nem számítottam. Először is Mirika még sosem került hozzám ilyen közel. Néha még megölelni is félek őt, pedig számomra aztán végképp nem okoz gondot, hogy másokhoz fizikailag közel kerüljek, de a pöttöm az egyetlen kivétel. Most pedig szemrebbenés nélkül ideül egészen közel hozzám, átölel, a kezemet fogja és azt mondja, hogy szeret. Földöntúli boldogságot és megnyugvást kellene éreznem a közelségétől, de a gombóc érzete a torkomban és a kétségbeesés elhatalmasodik rajtam. Junnal való ismertségünk bár rövidke, mégis elnyertem a bizalmát és a hallottak ellenére sem pártol el mellőlem. Hálás lehetek azért, hogy ők ketten most itt vannak mellettem.
Hogy miért nem mondtam el eddig Mirikának? Nos, mert az ilyesmiről nem beszél az ember. Mégis hogy álljak elé? Szia Mirika, képzeld megöltem egy embert, de semmi gáz, véletlen volt. facepalm Viola sem beszélt sosem arról, hogy An Tol, akivel végeztem, hogy akarta megerőszakolni, s Pierre-ről sem esett sosem szó, hisz' miért is beszélnénk egy múltbéli kellemetlenkedő alakról, aki bele volt bolondulva. Sosem hitte volna kedvese, hogy ezeket az alakokat valaha még viszont látja, pláne itt Aicradban, a múltjának ezen részét lezárta. Én persze képtelen vagyok lezárni magamban a hónapokkal korábban történteket, időnként még álmodom arról a pillanatról, mikor a rendszer felajánlotta, hogy meg akarom-e ölni An Tolt. Van, hogy sikerül az életben hagyásra nyomnom, de általában azt hallom csak, hogy "hopsz" és máris harag és elkeseredettség gyúl a szívemben, amelyet az álnok Pierre ellen akarok felhasználni, hogy péppé verhessem. Aztán persze mindig zihálva, könnyes szemmel ébredek és csak a párnámba tudok boxolni, mert kicsúszik a kezeim közül. Viola már meg sem próbál nyugtatgatni. Hagyja, hogy kitomboljam magam. Őszintén? Megromlott a kapcsolatunk. Sok minden hozzájárult, például az is, hogy fél az emlékfelidézős képességemtől, nem bízik már bennem maximálisan, s ami azt illeti, én sem bízom benne annyira, mint régen. Hisz miért félne a képességemtől, ha nem azért, mert vannak még titkolnivalói előlem. Amikor az OFF után nem tért vissza, feltett szándékom volt, hogy elkapjam Pierrt, éjszakáról éjszakára csehókba, mindenféle kétes helyekre jártam, alvilágiakkal kártyáztam, abban bízva, hogy valahol majdcsak Pierre nyomára bukkanok. De semmi! Mióta Viola visszatért, egyszeriben meg is feledkeztem Pierről, bár időnként bevillan a kép, hogy talán a sarkon állva éppen minket les, mikor a piacon vásárolunk vagy a tóparton sétálunk. Boldog voltam, hogy visszakaphattam életem értelmét és megfeledkeztem a gondokról. De a boldogság illékony dolog, bizonyítja ezt az is, hogy kezdünk elhidegülni egymástól. Vannak kimondatlan problémáink, amiket inkább a szőnyeg alá söprünk és fenntartjuk az idilli pár képzetét. Pedig aki nem vak, az maga is láthatja, hogy nincs minden rendjén. Viola nem vesz rész céhes összejöveteleken, nem barátkozik a többiekkel, állandóan küldetéseken vesz részt, folyton úton van, vagy éppen otthon gubbaszt a lakásban. Csendes háziasszony vagy harcos amazon. S én egyiket sem várom el tőle, én csak vissza szeretném kapni a gondtalan régi életünket, mait nem fertőzött meg Pierre és társainak jelenléte.
- Szégyellem a tettemet és megvetem magam érte. Ez egy olyan titok, amiről nem mesélget az ember önfeledten egy forró tea kíséretében. Nem csak a te tudtodra nem adtam, Mirika. Senkiére sem. Félek a reakcióktól, hogy megkérdőjelezik az eddig elért eredményeimet, a céhvezérségemet, az egész aincradi életemet, hisz gyilkossá lettem én is, kiket kezdettől fogva megvetettem, elítéltem. Sokat változott azóta a gondolkodásmódom a vörös indikátorosokról. Annak idején megaláztunk egy fiút, ki azt mondta baleset miatt vált indikátora a gyilkosokévá, mi pedig porig aláztuk és nem hittünk neki. Pedig én is hasonló baleset áldozatává váltam, s örülhetek, hogy az indikátorom színe nem bélyegez meg a játék végezetéig.
Elgondolkodtat azonban az, amit a lányok mondanak. Valószínűleg nem ússzuk meg ennyivel. De mégis mi volt a célja Pierrnek a bálon történt káosszal. Miért kellett emberek tucatjait megölnie? - Nem vagyok benne biztos, hogy valóban ellenem irányuló bosszúhadjárat és hajtóvadászat része lett volna a bálon történt incidens. Előre megtervezett akció volt, abban viszont nem lehetett biztos, hogy én is jelen leszek. Ráadásul nem részesültem megkülönböztetett figyelemben, "csupán" ugyanolyan áldozata voltam én is az értelmetlen balhénak. Nem tudom milyen cél vezérli, mégis mit akart elérni azzal, hogy lemészároltatja az embereket. Viszont ha tényleg engem akart volna elkapni, akkor sokkal több emberével vett volna körbe, s talán személyesen akarna elkapni. Nem tudom lányok, de nekem ez bűzlik. És az sem tetszik, hogy úgy remegek, mint egy nyuszi, holott a legerősebb játékosok egyike vagyok. Szembe kellene mennem vele. Nyíltan kiállni ellene, akár párbaj formájában. S ezúttal nem lesz, aki meglökje a kezem! De igazatok van, aludnunk kell, hogy holnap tiszta fejjel kitaláljuk, hogy mi legyen.
Mirika kérdésére, hogy alhat-e velem, nos egészen egyszerűen csak bólintok, nem tudom mégis mit illene mondanom. Közben már Jun is megfogja a kezemet és az ágy felé kezd finoman húzni. Engedek nekik és az ágyra ülök. Megszabadulok a cipőmtől és az ingemtől, félmeztelenül azért mégis kényelmesebb az alvás, boxerre azért nem vetkőzök neki. Udvariaskodhatnék, hogy alszok majd a földön, de egyrészt valóban van hely mindhármunknak, előrelátó volt a kocsmáros, mikor a szobakulcsot adta, másrészt a két lány előtt most már tényleg nincs miért pironkodnom. Mielőtt azonban elhelyezkedhetnénk, egyszerre ölelem át mindkettőjüket és egy-egy puszit nyomok az arcukra. - Köszönöm, hogy mellettem vagytok. Sokat jelent ez nekem... - Az ágyon való elhelyezkedést rájuk bízom, oda fekszem, ahol marad hely.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Mirika Vas. Nov. 10 2013, 16:25

Nii-chan aranyos lányt vett magához az Artesbe, akár csak én, ő is igyekezett megnyugtatni a fiút és biztosítani róla, hogy mellette áll. Vicces volt elképzelni egy kívülálló szemével, ahogy a két törékeny tinilány bizonygatja a férfiállatnak, hogy minden okés és semmi gáz nem lesz. Fordítva könnyebb lenne elképzelni, de hát... na, mindenkinek lehetnek nehéz pillanatai :3 Jelenleg Junnak és nekem kellett erősnek mutatnunk magunkat, hogy kihúzzuk a csávából az általunk nagyra tartott srácot, és ő is tudjon minket támogatni majd, ha fordított lesz a felállás. Valamit valamiért... ugye? Ami azt illeti, az én aggodalmam lassan dühössé is tett, úgy éreztem , hogy aki ezt tette Anattal, az nem úszhatja meg szárazon. Csak kapjuk el egyszer ezt a Pierre-t >.>
- Tudom, hogy érzel. Nekem is... vannak olyan titkaim, amiket félek elmondani és csak nyomasztanak és nyomasztanak... Ezért mondatom most azt, hogy mekkora idióták vagyunk mi ketten :3 - mosolyodtam el kicsit kesernyésen - Természetes, hogy nem hiszel egy tökismeretlen vörös indikátorosnak, te és ő mások vagytok. Ne vedd magad egy kalap alá vele, te már megalapoztad a hírneved és van hitele a szavadnak. Legalább a barátaid körében - pillantottam itt Junra is. Nehogy már random gyilkosokkal hasonlítsa magát össze, akik akár hazudhattak is arról, ami történt velük :/ Lehet, hogy rosszindulatú vagyok, de akkor sem véletlen, hogy Nii-chan indikátora zöld maradt... Felsóhajtottam és még közelebb bújtam Anathoz. Szerencsére a remegés lassan elmúlt és valamelyest megnyugodtam, kitisztult a fejem is. Tudtam gondolkodni, tervezni.
- Ez engem is zavar, de ha nem te voltál a célpont, hanem mi mindannyian, akik ott voltak, az még nyugtalanabbá tesz. Nálad tudjuk, mi áll a háttérben, de nekem fogalmam sincs, mit akar tőlem az a pár majom >.> Abban viszont majdnem biztos vagyok, hogy csak ránk akartak ijeszteni. Azok a fekete ruhás alakok harmatgyengék voltak. Szóval... mutassuk meg nekik, hogy nem félünk tőlük! Le merném fogadni, hogy ők maguk sem túl erősek, ha ilyen trükkökhöz folyamodnak! - szorítottam össze az öklöm, hangom pedig határozottan csattant. Heh, már csak az hiányzik, hogy játszanak az érzéseimmel, akkor sem fogok úgy táncolni, ahogy ők fütyülnek! Nem a két szép szememért voltam Aincrad egyik legerősebb harcosa, tapasztalat és bátorság áll a hátam mögött. Ebben a virtuális világban nem egy gyenge, fáradékony csajszi voltam, hanem veterán frontharcos. A béta teszt óta keményen melóztam azon, hogy az legyek, aki. Mindenféle jött-ment alak nem fog megfélemlíteni >.>
Míg Jun áthúzta az ágyra Nii-chant, addig én takarásba szökelltem, hogy hálóingbe bújhassak. Remélem tudok majd aludni, biztos szokatlan lesz Anat és egy lényegében azért még ismeretlen lány mellett, de én ajánlottam fel, szóval visszakozni nem ért. Viszont a másik oldalról meg ott volt az is, hogy most a fiúra úgy gondoltam, mint az én kis teddy macimra, amit alvás közben átölelhetek és biztonságot ad, szóval vettem egy mély levegőt és én is az ágyra pattantam azzal a céllal, hogy mindkettejüket leteperem Twisted Evil
- Jaj már, ne légy ilyen érzelgős! Inkább legyél macsó, és birkózz le Embarassed Razz - vigyorogtam rá a srácra, az örökké vidám Anatot akartam látni, nem ezt a gondterhelt verziót. És ha holnap felébredtünk, akkor utánajárunk ennek a Pierre-nek meg a bandájának!
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Jun Vas. Nov. 10 2013, 17:36

A szoba kezdett úgy kinézni mint egy menedék, ahol túlélhetjük a háborút. Úgy festett, hogy ide nem hogy be, hanem kimenni is lehetetlen és még egy ilyen tökéletes védelmet is tökéletesítget. Nagyon rossz érzés volt, látni a megrendíthetetlen férfit félni. Épp az ablakkal bíbelődött amikor közelebb léptem hozzá, és a vállára tettem a kezem.
- Senpai, most már tényleg minden rendben lesz, gyere feküdjünk le. - és az ágy felé kezdtem húzni, - Amúgy sem áll jól ha ráncolod a szemöldököd. Mosolyogj - próbáltam én is rámosolyogni, de közben rájöttem, hogy hiába próbálkozok lehetetlen, hogy egy ilyen szituációban bárki is mosolyogjon, főleg, ha még közös múltja is van az illetővel.
- Én nem ítélek el miatta, véletlenek mindig vannak, még ha olyan súlya is lesz ami épphogy nem roppant össze. Csak hagyd, hogy segítsünk lezárni a múltad. - Próbáltam vigasztalni, tényleg az lenne neki a legjobb, ha egyszer és mindenkorra megoldanánk a helyzetet, habár fogalmam sincs mit tehetnénk. A halottak nem térnek már vissza. Egyetlen halott sem... Sosem viseltem túl jól ha a szemem láttára hal meg valaki, főleg azóta amióta ebben a játékban vagyok. Akár egy szóval is, életet menthettem volna, de túlságosan magammal foglalkoztam abban a kísértetházban is, és végül a szemem láttára halt meg valaki, soha többé nem akarok olyat látni, nem akarok tehetetlen lenni. Mindent meg fogok tenni, azért, hogy ez ne ismétlődhessen meg.
- Mirikának igaza van. Mindenkinek vannak titkai, - sóhajtottam. - Én örülök, hogy elmondtad, még ha most rögtön nem is tudunk segíteni, de legalább a lelkednek könnyebb lesz valamennyivel. Ez a Pierre szórakozásból ölt, amíg te csak egy véletlen miatt. Semmi hasonlóság nincs köztetek. - Nem tudom mennyire segítettem a szavaimmal, vagy egyáltalán segítettem e vele. De ez mindenkire igaz, én sem vagyok gyilkos azért mert nem voltam elég gyors, vagy elég bátor. De most sokkal inkább a pihenésre kell koncentrálnom, ha fáradt leszek, semmiben sem lehetek hasznára Anatnak, sőt csak hátráltatnám. Elfordultam, egy pillanatra, amíg a többiek is átöltöztek, én is magamra húztam egy jókora pólót. Mindig is szerettem olyan ruhákban aludni amik sokkal nagyobbak mint amilyenre szükségem van. A kinti világban is gyakran aludtam valamelyik bátyám pólójában...
- Senpai, feküdj csak középre, - mutattam az ágyra. - Úgy lenne mindenkinek a legkényelmesebb, és így te sem lógnál le az ágyról. -gondoltam itt arra, hogy közülünk ő a leghatalmasabb, és Mirikával körülbelül azonosak a méreteink, ezért biztos vagyok benne, hogy neki sem jelentene gondot ez a felállás. Anat lefekvés előtt még egy jóéjt puszit is adott, válaszul visszamosolyogtam és annyit mondtam, hogy
- Jó éjt. - és, leoltottam a világítást. Elalvás után, a párna szerepét egyre inkább kezdte átvenni Anat.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 10 2013, 18:43

A lányok bátorító szavait hallva egyre inkább érzem, hogy úgy épül vissza a magabiztosságom és a bátorságom, mint ahogy téglákból összeáll egy stabil ház. Talán túlságosan is paranoiás vagyok, ha Pierre-re kerül a szó, de ők nem voltak ott, nem élték át azt a tehetetlenséget, amikor a tucatnyi zsoldosok letepertek mindkettőnket, s ha Esu nem jelenik meg, ki tudja élünk-e még. Egy biztos, nem szabad lebecsülnünk ezt a fickót, ráadásul most már nincs egyedül társai is vannak, ráadásul fogalmam sincs mi lehet Viola klónjával, Pierre csatlósával. Vajon őt is be akarja vetni ellenem? Egyáltalán üldöz minket most, vagy felesleges minden elővigyázatosságom a szobában? Falánkot mindenesetre az ágy mellé teszem, hogy egy mmozdulattal a kezembe tudjam venni, ha baj van.
Aztán nekivetkőzünk, s az ágyon ülve halovány mosolyt azért végre tudok intézni a lányok felé. Most már nem rugózik a lábam, nem tördelem a kezem, nem cikázik jobbra-balra a tekintetem. Sikerült lecsillapítaniuk, ami óriási eredmény a részükről. Valóban érzelgős volnék? Szabad egyáltalán egy férfinak kimutatnia, hogy ha elgyengül? Szabad-e egy férfinak félnie? Apám most biztos nem lenne rám büszke. A nagy céhvezér, akit két tinilányka kapar össze, mert padlón van, mert betojt egy senkiházitól és a harmatgyenge embereitől. Úgy hiszem kicsit túlmisztifikáltam ezt a Pierre szálat az életemben. Szokás mondani, hogy az emlékek megszépülnek, de ez egy kivételes, fordított helyzet, amikor is talán sokkal borúsabban látom a dolgokat, mint amennyire kellene. Valóban, semmi hasonlóság nincs köztem és Pierre között, és azokkal a pirikkel sem kellene egy lapon emlegetnem magam, akik élvezetből vagy hidegvérrel öltek. Nem, ennél jóval többre kell tartanom magam.
- Van aki az érzékeny pasikra bukik, jó? Lehet csak teszteltelek benneteket, hogy mennyire vagyok így is szívdöglesztő! - öltök nyelvet Mirikára, miközben a pöttöm éppen azon van, hogy leteperjen minket, én viszont nem érzem azt, hogy ez most alkalmas pillanat lenne a mókázásnak egy ágycsatához. Bár igaz, lehet nem volt véletlen az egész báli meghívóm és az a bizonyos fehér öltöny sem. Csak éppen nem úgy sült el az este, ahogy terveztem. Engedek a letaglózásnak, s elfoglalom a nekem szánt középső helyet. Hanyatt fekszem, hogy egyik lánynak se kelljen hátat fordítanom, s kényelmesen elhelyezkedve felajánlkozom, mint teddy maci. Jólesik a közelségük, s bár szívesen átölelem mindkettőjüket, Mirikát egy hangyányival jobban magamhoz húzom. Érezni szeretném, ahogy a meleg szuszogása a bőrömet cirógatja, tudni szeretném, hogy minden rendben, mire elalszom.
Ma éjjel is rémálmok gyötörnek, melyben újra átélem a bálon történteket. Csak ezúttal olyan valóságos az egész, hogy szinte kézzel fogható. Pierret látom a színpadon, ahogy kiadja a jelszót a támadásra, s a következő pillanatban már Violát tartja a karjaiban, kést szegezve a torkának. Rohanni kezdek feléjük, de már késő, a penge villan és belemar Vio nyakába, miközben vér kezdi beborítani hófehér ruháját. Ekközben kardot szúrnak belém is, s egyre nehezebben kapok levegőt a vérrel megtelő tüdőmmel.
Levegő után kapkodva ébredek, kissé összerezzenek, de hang nem jön ki a torkomon. Hamar abbamarad a zihálásom, mikor rájövök, hogy könnyedén tudok már levegőt venni. Automatikusan az oldalamra fordulok, s keresem azt, aki a legfontosabb számomra. Reflexszerűen bújok hozzá a lányhoz és míg egyik karommal szorosan átölelem, addig a másikkal finoman ébenfekete hajába túrok, úgy, ahogy mindig is szoktam. Apró, féltő csókokkal halmozom el a nyakát, az arcát és az ajkait. Csókokkal, melyek megnyugvással töltenek el. Viola, hát itt vagy mellettem, nem esett bántódásod! Csak egy álom volt. Csak egy álom az egész...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Mirika Vas. Nov. 10 2013, 22:27

Hát, a birkózásból nem sok lett, de amilyen fáradt voltam, úgyis hamar kiterültem volna valószínűleg. Miközben elhelyezkedtem én is az ágyon Anat oldalán, tekintetem reflexből az ablakra siklott, ám nem láttam ki rajta persze. Otthon, mármint ténylegesen otthon mindig résnyire volt hagyva a függöny, úgy szerettem, ha mielőtt becsukom a szemem, még vethetek egy pillantást az éjszakai égboltra, reggel pedig a szemembe világít a nap és azzal ébredhetek. Őszintén szólva lövésem sincs, miért alakult ki bennem ez a szokás, csak így éreztem jól magam. Azóta sem találtam olyan fekvésű szobát, amivel ugyanezt meg tudtam volna csinálni. Hiányzik, mint annyi minden :/
- Aha... Én nem olyan vagyok, de nem baj, így is szeretlek :3 - válaszoltam széles mosollyal, majd az oldalamra feküdtem és Nii-chan felé fordultam. Míg ő magához ölelt, végig azon morfondíroztam, hogy akkor ez így most nekem kényelmetlen-e vagy sem, és frankón kettős érzés kavargott bennem. Pont, ahogy sejtettem. Mikor folyton ölelget, akkor is van ez a fura érzés, hogy túl közel van, ma viszont én voltam vele úgy, hogy minél közelebb szeretném magamhoz tudni, mindkettőnk érdekében. Neki is jól esett, meg nekem is. Úgyhogy végül mégis engedtem a kísértésnek és a férfi mellkasára tettem a fejemet. Ha már macivá változtattam fejben Nii-chant, akkor nesze Rolling Eyes

Megint egy olyan álmot éltem át, mint azóta a vidámparkos kavar óta sokszor. Mindegyiknek hasonló volt a forgatókönyve, önfeledt boldogsággal kezdődött, aztán mindig történt valami, ami miatt végül egyedül maradtam és elöntött a keserűség és a magány érzése. Olyanok voltak, mint az emlékképek, és nem ritkán könnyezve ébredtem fel belőlük, rettenetesen rosszul érezve magamat. A félelmetes az volt bennük, hogy cseppet sem voltak szürreálisak, és úgy hatottak, mintha figyelmeztetések lennének. Ezúttal Ayanival álmodtam, és a vége az lett, hogy a saját kezemmel kellett végeznem vele, mert... nem volt más választásom. Választanom kellett az ő élete és a sajátom között, más megoldás pedig... nem volt. Elszorult torokkal néztem az élettelen testére, az üres szemeire, majd rám jött a sírógörcs. És most először beköltözött a lehetetlen ezekbe az álmokba, ugyanis a következő pillanatban a halott lány átölelt és... megcsókolt o.O

Az ébredés pillanata ekkor érkezett el, és hamar rájöttem, hogy a valóság kúszott be az álmomba, azért lett ilyen különös vége. Örömmel viszonoztam a csókot, legalább nem rohanták meg a fejemet azok a gondolatok, hogy mi lenne, ha tényleg meg kéne ölnöm Ayanit a saját túlélésem érdekében. Viszont éppen csak belemerültem a kellemes tevékenységbe, mikor valahol mélyen ráébredtem, hogy igazából fogalmam sincs, ki fekszik mellettem, ki az, aki olyan szorosan átölel :suspect:Kábán próbáltam visszaemlékezni az előző estére, mikor is egy fogadóba tértünk be Junnal - aki nem lehetett, mert ő nem volt ilyen nagy, meg lány is volt -, és Anattal, aki... mellé én... lefeküdtem este... Felpattant a szemem, és velem szemben tényleg Nii-chan feküdt, az álom pedig azon nyomban kiment a szememből.
- N-N-N-Nii-chan?! Shocked- vontam hátra a fejemet és hátra is ugrottam, vagy valami olyasmi, aminek a vége az lett, hogy lebucskáztam az ágyról és a padlón kötöttem ki nagyit nyekkenve. Legalább nem fájt, így gyakorlatilag lendületvesztés nélkül bukfenceztem ülő helyzetbe. Kezemet védekezően kaptam magam elé, és hosszú pillanatokig bámultam a srácot, igyekezve felfogni, hogy mi is történik éppen és legfőképpen miért o.O
- A-Anat... fogalmam se volt róla... n-ne haragudj. Azt hittem tegnap csak kicsit túlzásba vitted a gavallérkodást, meg amúgy is mindig ezt csinálod, és azt hittem, hogy csak a szokásos történet, de izé... Persze tudom, hogy ha nincs Kota, akkor talán mi ketten most egy pár lennénk, mert láttam rajtad, hogy szimpi vagyok neked, meg te is az voltál nekem mindig is. Emlékszem, te voltál az első, aki igaziból meg tudott nevettetni, de nekem ugye ott volt Kota, te meg rátaláltál Vio-chanra, és akkor izé... És tudom, hogy tegnap azt mondtam, hogy szeretlek, de-de-de-... Szo...szóval tényleg bocsi, hogy nem vettem észre, és nem is tudom, hogy most mit is válaszolhatnék... Ne hívjalak mostantól Nii-channak...? - A szavak csak ömlöttek, de azt se tudtam miről hablatyolok éppen, csak félrenézve hadartam, és közben az ujjammal a padlón rajzolgattam a köröket, meg fészkelődtem a sarkaimat magam alá vonva. Aztán végül félénken csak felnéztem, miközben valami olyasmi kép volt a fejemben, hogy ott fog ülni Anat az ágy szélén, és szívdöglesztő mosollyal az arcán, szerelmes pillantással nyújtja felém a kezét, mintha valami shoujo mangából lépett volna elő... Nem... ez lehetetlen. Miért kell mindenkinek túlkomplikálnia az érzéseimet?! Sad
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Jun Hétf. Nov. 11 2013, 18:48

Sikerült megtalálnom a számomra legkényelmesebb pózt az ágyon, úgy, hogy a többiek is rendesen elférjenek. Fáradtan hunytam le a szemeimet, hogy kialudhassam a fáradt és cseppet sem normális napot amit megéltünk. De mielőtt még ezt megtehettem volna valami hatalmas rám vagyis inkább ránk esett.
- UWAH! - nyögtem fel és ha nem hallom, Mii-chan aranyos kuncogását akkor lehet rá sem jöttem, volna, hogy ő volt az aki ránk vetődött. Pillanatok alatt felültem az ágyon, és egy hatalmasat ásítottam, közben résnyire kinyitott szemeimen keresztül figyeltem az aprócska társaság mozzanatait.
- Szerintem, nagyon menő vagy érzelgősen is Senpai. - közben ismét ásítottam, de mivel az illem is azt diktálja ezért gyorsan a szám elé kaptam a kezem. - és Mii-chan is nagyon aranyos volt. - törölgettem a szemeim, miközben feleszméltem, hogy annak ellenére, hogy alig ismerem, ma már többször is tudat alatt elkezdtem becézgetni. Gyorsan felkaptam a fejem, és a lány felé fordultam, lábaimat magam alá küzdöttem, hogy kényelmesen meghajolhassak.
- Bocsánat, rossz szokásom, hogy mindenkivel rögtön, elkezdek tegeződni, vagyis inkább becézgetni... - a fáradtságtól már azt sem tudtam mit mondjak, inkább hagytam a további formalitást és felnéztem. - Nyugodtan szólj ha zavar, hogy így szólítalak. - majd visszamásztam a takaró alá, és próbáltam felvenni azt a pózt amit azelőtt is sikerült, mielőtt még Mii-chan ránk ugrott volna. Kényelmetlenül forgolódtam, igazgattam a párnát, vagy éppen a lepedőt, mire sikerült ismét kényelembe helyeznem magam.
- Jó éjt. - habár már elég régóta sötét volt a szobában, és a csend is tartósan fennmaradt, szóval lehet elkéstem vele. A takarót az orromig húztam, és úgy forgattam a szemeim, a szoba egyik sarkától a másikig. Furcsa érzés volt, egy olyan szobában aludni, ahol minden össze vissza van, az ablakon szinte semmi fény nem szűrődik be, hála a függönyöknek, és az ajtó előtt is akkora barikádot épített Anat, hogy csoda lesz ha kijutunk rajta. A sötét szoba szemre vétele után már olyannyira elnehezedtek a szemeim, hogy rögtön mély álomba merültem. Ahogy az utóbbi időben is történt most is álmatlanul telt az éjszaka, mint ha csupán lehunynám a szemem és kinyitnám, csak annyi a változás, hogy lényegesen sok idő eltelik a két pillantás közben. Egy hatalmas puffanás ébresztett, de erre a zajra még nem nyitottam ki a szemeim, majd Mii-chan hangja keltett fel végleg miközben valamit nagyon hevesen magyaráz. Lassan toltam fel magam az ágyon, jó néhány tincs korlátozta a látásomat, felültem az ágyon, fáradt szemeimbe ökleim ágyaztam, és próbáltam felfogni mi is történt.
- Semmi baj Mii-chan én is szeretlek. - válaszoltam neki, habár a félig meddig elkapott szavakból nem igazán tudtam kikövetkeztetni, hogy hozzám vagy éppenséggel a Senpaihoz beszél e. Jobb kezemmel az arcomba bomló hajszálakat, próbáltam a fülem mögé tenni, és a rakoncátlan tincset pedig, a már megszokott hajcsattal rögzíteni.
- Jó reggelt. - szálltam ki az ágyból és nyújtóztam ki magam. - most már kihúzhatom a függönyöket? - kérdeztem a többiek felé fordulva, fáradt hangon.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Nov. 11 2013, 20:52

Akkor kezdek ráébredni, hogy valami nem stimmel, amikor a lány visszacsókol. Ekkor kezdek ráeszmélni, hogy az illata sem a Violáé. Kellemes ez az illat, a bőre is puha, fekete haja selymes, ajka édes, akár a méz, mégsem a kedvesemé. Ezer közül is megismerném Vio csókját, de akkor eddig miért nem vettem észre, hogy valami nem stimmel? Ennyire kómás lennék? Már tudom kit tartok a karjaimban, tisztulni látszik a kép a tegnap este eseményeiről. Egy fogadóban vagyunk, nem otthon a Limenben. Mégsem hagyom abba kellemes tevékenységem és nem szakadok el a csókból. Hogy miért? Mert jólesik. Nem érzek bűntudatot, nem hiszem, hogy bármi rosszat is tennénk. Most csak egyszerűen átadom magam a mámoros érzésnek. Az eszembe sem jut, hogy a mellettünk fekvő Jun is észreveheti, hogy mit művelek. De ha eddig nem is ébredt fel, akkor most aztán biztos, mert Mirika akkorát ugrik ijedtében alattam, hogy menthetetlenül le is esik az ágyról. A szívem a torkomban dobog, fogalmam sincs, hogy mit mondjak, vagy hogy Mirika mit fog mondani. Visszacsókolt? Valóban visszacsókolt, vagy csak álmodtam azt is? Esetleg csak tényleges gondolat nélküli, ösztönös cselekedet volt mindkettőnk részéről? Meggondolatlanság? Az ösztönök játéka? Vagy valós érzelmektől fűtött cselekedet?
Aztán a pöttöm egyszeriben elkezdi rám zúdítani a gondolatait, amit komoly fejjel hallgatok az ágy szélén ülve. Haragudni? Ugyan miért kellene haragudnom? Egyáltalán nekem kellene elnézést kérnem a tettemért? Hiszen én voltam a kezdeményező, azt hiszem. Mondjam azt, hogy nem akartam? Igaz nem megfontolt döntés eredménye volt a tettem, hanem megszokásból fordultam vélt kedvesem felé, de mikor rájöttem a turpisságra, akkor sem hagytam abba. De hogy jön most ide Kota? Enyhe ránc szökik a homlokomra a vetélytársam említése nyomán, de vonásaim azonnal meglágyulnak, amikor Mirika azt említi, hogy ha ő nincs, akkor már rég egy pár lehetnénk és hogy mindig is szimpatikus voltam neki. Nem vette észre? Mit? Talán azt, amit én sem akartam észrevenni...
Sosem gondoltam még így a lányra. Mármint nőként. Bár lehet ez hazugság. Lehet magamnak sem akartam sosem bevallani, hogy igenis vonzódok hozzá. Különben miért lennék zavarban akkor, mikor egészen közel vagyunk egymáshoz, miért támaszkodom mindig rá, miért hiányzik mindig, amikor nincs velem, miért van köztünk a gyerekes versengés, miért éreztem magam kínosan és féltékenynek, amikor az iszapbírkózáson ledér küllemmel versenyzett és miért kellett kilépnem a céhből? Elkönyveltem magamban, hogy ő nem több, mint a fogadott húgom, egy lány, aki nagyon közel áll hozzám, de fiatalsága és cserfessége miatt nem több, mint közeli barát, ráadásul nem is volt facér. És én tiszteletben tartottam, hogy ő Kotát szereti, ő pedig tiszteletben tartotta, hogy nekem el kell hagynom őt, ahhoz, hogy új életet kezdhessek nélküle. Violával. Nem hiszem, hogy a Violával való kapcsolatba belemenekültem volna. Szerelem a miénk, perzselő, szenvedélyes, igazi. De akkor mégis mit érzek Mirika iránt? Lehet szeretni egyszerre két embert is? Muszáj választani? Lehetek ennyire mohó és önző? Tudnom kell, hogy ő pontosan mit is érez irántam. Megerősítésre vagy elutasításra van szükségem ahhoz, hogy a felkavarodott érzéseimen úrrá lehessek!
De nem itt és nem most. Egyrészt mert az alkalom nem a legmegfelelőbb, hiszen nemcsak hogy egy rideg fogadó slampos szobájában vagyunk, de tekintettel kell lennem az ébredező Junra is. Különben sem biztos, hogy amit tenni szeretnék, az helyénvaló lenne. Pedig szívem szerint lehuppannék az ágyról, egyenesen Mirika mellé. Hosszúra nyúló pillanatokig fürkészném a tekintetét, majd mutatóujjamat a szájára tapasztanám, és csak annyit suttognék neki, hogy "Sss, ne fecsegj annyit! Inkább megmutasd, hogy mit érzel. A szavak félreérthetők, a tettek sosem." S bizonyára újra megcsókolnám, csak sokkalta szenvedélyesebben. Próbatétel lenne ez számomra és számára is. De nem itt és nem most. Az ilyesminek meg kell adni a módját, nem akarom, hogy a koszos padló és a kellemetlen sötétség árnyékolja be ezt az emlékképet. Lehet egyszerűbb lenne visszaaltatni Junt és leteperni Mirit, de annál azért többet jelent számomra a pöttöm, minthogy egy egyéjszakás kaland legyen. Az meg végképp kavart okozna, ha még Junt is bevennénk egy hármasba. Anatol, hol jár az eszed Razz
Elrugaszkodva az ágytól, odalépek Mirika mellé és egy kedves mosoly kíséretében kezemet nyújtom neki, hogy felsegíthessem. Nem mondok semmit, nem teszek semmi félreérthetőt. Csupán visszakísérem az ágyhoz. Jun kérdésére bólintok, az talán nem árt, ha résnyire elhúzza a függönyt és némi természetes fény költözhet a szobába. Talán segít kitisztítani a fejemet. Viszont ha Miri megfogta a kezem, akkor el nem eresztem. Még akkor sem, mikor ismét az ágyon ülünk. Közelebb hajolok hozzá, úgy súgok a fülébe.- Majd megbeszéljük, ha lesz rá alkalom, ne rágd magad rajta... majd lopva egy apró csókot lehelek a nyakára, szinte tényleg csak a forró leheletem érződik. Ez talán emlékezteti majd arra, hogy a történtek, nem csak egy álom részei voltak. Ám ha már úgyis felébredtünk, s már pirkad is, akkor ideje lenne talán felöltözni és kitalálni, hogy mitévők legyünk.

- Gondolkoztam a dolgokon elalvás előtt, s arra jutottam, hogy nem lenne szabad menekülnünk. Nem fogok gyáva nyúlként meghunyászkodni és bujdokolni azt várva, hogy Pierre mikor talál rám, mikor támad újra váratlanul. Egyszer, s mindenkorra véget kell vetnem ennek az egésznek. Nem akarlak benneteket bajba sodorni, éppen ezért megértem, ha nem tartotok velem a hajtóvadászatban. De én el akarom kapni azt a szemétládát és börtönbe akarom záratni! - Elszánt tekintetem korántsem azt a kétségbeesett, remegő alakot tükrözik, mint aki tegnap éjjel voltam. Apám képe lebeg a szemem előtt, s bizonyítani akarok neki és magamnak, hogy egy Saito sosem fordít hátat a problémáknak, hanem szembe megy azokkal.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Mirika Hétf. Nov. 11 2013, 22:32

Félig igazam volt, félig nem, legalábbis mikor felnéztem, megláttam a kezet meg a mosolyt is, de az inkább barátságos volt, semmint lehengerlő, és a tekintetében sem azt a fajta csillogást láttam meg. Rámeredtem a kezére, és ha tétován is, de elfogadtam azt. Valahogy most az érintése máshogy esett, mint eddig, sokkal... gyengédebb volt, több melegséget keltett bennem. Bár lehet, hogy azért éreztem így, mert nem mertem úgy megfogni, rendesen támaszkodni rá. Neeem, ez hülyeség, akkor nem érezném úgy, hogy mindjárt elszédülök Rolling Eyes Szép lassan amúgy is rájöttem, hogy miket hadováltam össze, kezdett leülepedni és visszhangozni a fejemben a sok sületlenség. Legfőképpen az járt a fejemben, hogy mi a fenéért reagáltam így, elvégre nekem aztán az égvilágon semmi bűntudatom nem kéne legyen, mégis eltávolodtam azonnal, meg nekikezdtem magyarázkodni tök gáz módon >.> Lehajtott fejjel követtem Nii-chant az ágyhoz és engedelmesen leültem, de valahol nagyon máshol járt az eszem, hisz azt próbáltam kitalálni, hogy akkor az előbb most ezzel a Kotás dologgal bevallottam neki, hogy nem csak testvéri szeretet érzek iránta? Vagy én kombinálom túl és azzal, hogy túlgondolom az egészet, csak ártok magamnak? Eeeh, józanodj már ki, Kana! <.<
És éppen ahogy ezt gondoltam, jöttek a fiú suttogó szavai. Igazság szerint észre sem vettem, hogy nem vette el a kezét, csak akkor jöttem rá újra, amikor megéreztem az apró csókot a nyakamon, és az a libabőr minden egyes fokozatát átküldte minden egyes porcikámon. Eddig megkövülten meredtem magam elé, de ez az apróság meglágyított, éreztem, ahogy a fejembe tódul ismét a vér. Azonban hiába volt igaza Anatnak, mégis tovább pörögtek a gondolataim, csakhogy megváltozott az irányuk. Eszembe jutott az a rengeteg bizonytalanság, amit átéltem az elmúlt hetekben, és úgy éreztem, most találtam meg az okát. A nyakamon hagyott édes lenyomat megerősítette bennem, hogy amit most látok, hallok, tapintok és stb, az nem holmi baromság, hanem tényleges dolgok. Nem képzelgések, illúziók, félreértések. Mintha széthúzták volna a függönyt... és itt most nem arra gondolok, amit Jun csinált, hanem ami az elmémen volt, és jótékonyan benntartotta az eddig kényszerből elfojtott érzéseimet. Kota már nem volt, és ha Nii-chan ezt most józanul csinálja, akkor az ő háza táján sincs minden rendben... és akkor miért is kéne bűntudatot éreznem Vio-chan miatt? Merthogy más miatt nem érezhetem, ugye.
- Várj, Anat, egy kérdésre feltétlenül tudnom kell a választ. Többet érzel irántam testvéri szeretetnél... ugye? - fordultam felé és néztem a szemébe olyan komolyan, amilyen komolyan csak tudtam. Lehet igaza van, és ezt később kellene megbeszélnünk, amikor mindketten higgadtak vagyunk, de egy csók mellett nem tudtam egyszerűen elmenni és félresöpörni egy későbbi alkalomra. Meg különben is, ha most futni hagyom, még a végén meggyőzni magát, hogy csak valami marhaság miatt megbolondult és visszasüpped oda, ahonnan éppen menekül. Vagy ahonnan éppen én menekülök. Nem, ezt itt és most kellett tisztázni, különben nem fogok tudni lenyugodni. Erre az egy válaszra szükségem volt, minden más várhat.
- Ez a beszéd! Amit meg tegnap mondtam, még mindig komolyan gondolom. Nem hagylak cserben, melletted leszek, akármilyen sors is vár rád :3 - szorítottam ökölbe a kezemet és támogatóan a levegőbe csaptam vele. Valahol teljesen új embernek éreztem magam, tettre kész és minden eddiginél határozottabb voltam.
- Mi leszünk az Anti-Pierre Front! Add a kezed! - fogtam meg Nii-chan kezét, és az enyémet az övére tettem, majd Junra pillantottam, várva hogy csatlakozik-e a csatakiáltással megerősített kis szövetségünkbe.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Jun Kedd Nov. 12 2013, 17:24

Gyorsan érkezett a válasz Anattól, jól feltételeztem, hogy ők sem szívesen fekszenek a sötétben, főleg ha már reggel van. Meg talán nagyobb feltűnést okozna, ha behúzva hagynánk fényes nappal. Kiszálltam az ágyból, és elkezdtem nyújtózni, majd lassú léptekkel odabattyogtam az ablakhoz és egy könnyedd mozdulattal széthúztam a függönyt. Az ablakon betörő hirtelen fény, a sötétség után kicsit marta a szemem, de mégis jól eső érzés fogott el közben észrevettem valamit az ablakon, leakasztottam róla a tárgyat amit korábban Anat rakhatott rá, elővigyázatosságból. Nem vizsgáltam meg alaposabban mi is lehetett az, gondoltam gyorsan visszaszolgáltatom a jogos tulajdonosának, illetve illetlenség lenne, csak úgy mások cuccait nézegetni. Amikor megfordultam, Anat felsegítette a földön ücsörgő Mirikát, pár másodpercig fel sem fogtam igazán, miért lehetett ott. Majd amikor átfutottak gondolatok az agyamon odasiettem hozzájuk.
- Ugye nem én túrtalak ki titeket az ágyból? - Ez tűnt a leglehetségesebb magyarázatnak, sosem aludtam korábban másokkal egy ágyban, és kitudja milyen mozdulatokat teszek álmaimban. Azon sem lepődnék meg ha, akár Anatot is lelöktem volna csak ő visszamászott...de ha visszamászott akkor Mii-chan mért nem tette? Közben tapogattam két kézzel a bilincset, amit az ablakon találtam, amikor lepillantottam a említett eszembe jutott, hogy mit is akartam vele.
- Tessék Senpai, azt hiszem ezt a tiéd. - A reggeli rémes rövidtávú memória...csoda, hogy nem tettem le valahova, hogy aztán itt felejtsük az én hibámból. A szoba légköre máris kellemesebb volt, a napfénnyel, vajon megharagudnának ha az ablakot is kinyitnám, hogy egy kis friss levegőt is szívhassunk? Ismét visszasétáltam az ablakhoz, visszanéztem, egy pillanatra de úgy tűnt valamit négyszemközt beszélnek meg a többiek, ezért nem is zavartam őket felesleges kérdésekkel, és kitártam az ablakot. A függönyt szépen megigazítottam, amire semmi szükség nem volt, a szoba rendetlen stílusából kilógott. Amikor Anat elkezdett beszélni, megfordultam és az ablaknak támaszkodtam, élveztem ahogy a friss levegő végigsuhan a hátamon. Kicsit megmosolyogtattak a gondolatai, teljesen igaza volt, én sem akartam örökké bujkálni, egy gyáva alak miatt aki csak több száz emberrel mer megtámadni néhány játékost.
- Tetszik a csapatnév. - léptem közelebb hozzájuk. - és ez már csak természetes, hogy segítek, végre megmutathatom mit is tudok Senpai. - mosolyogtam rá. - Remélem nem leszek nagyon a terhetekre. - Ha engedték, csatlakozok hozzájuk egy hármas kézfogásra, és egy csatakiáltásra is.
- Szerintem a bálterembe kéne mennünk, ha mást nem is néhány nyomot talán találhatunk ott, ami alapján megtaláljuk Pierréket.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Guild of Gods Empty Re: [Küldetés] Guild of Gods

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.