Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Mr. Abraham

+3
Jun
Joey Chrome
Egil
7 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Márc. 08 2014, 19:05

~ Hát én berontottam ~ ><
Kint még mindenki rendben volt. A piri is, a félkegyelmű is, a ladyboy is, meg a-Ábrahám is. :oSzóval nyugodt szívvel ment,.... azaz rontott be azon a bizonyos ajtón Alexünk. És mit lát ott? Most ezért kergették, üldözték eddig a dokit, hogy most lejátssza a szokásos, filmbeli nevetőgörcsöt? Hát ez nem komplett. Suspect-.-
- Hát ha így, akkor nem kell kérni, egy őrült doki takarítás rendel. Surprised-
És már vette is elő a nagy kardot, hogy odacsapjon. xD Huss és volt őrült doki, nem volt őrült doki. A többiek mögötte loholtak, hallott mindenkit....legalább is úgy érzékelte.
Most komolyan, végig rángatott ez a dilinyós valami furcsa katakombákon, aztán meg előáll és felröhög? Van ennek az embernek lelkiismerete? Legalább valami nagyobbal rukkolt volna elő! Nem ám odaállni és megöletni magadat, hanem egy csapda, vagy valami. Jószerivel semmi ilyesmi nem jutott eszébe Alexnek, csak rohamozott. Ment előre vaksi tank módjára, és csapott. \o\
Bepörgött, és nehéz lesz leállítani, vagy mégse ha megint luftot nyomat. :roll:Kitudja. xP Majd Jun lehűti a kedélyeit egy simivel. :3 Vagy átvágtat Mer egy pofon erejéig az egész kazamatán, ... :roll:De az is lehet, hogy nem üt luftot, Jun nem simizi meg, és Mer sem jön pofozkodni... a doki meg lehiggad azaz berezel Alex erejétől, és elárulja, hol van Mr. Abraham felesége.
Egyszóval még bármi megtörténhet. o3o Valóban bármi. Az is lehet, hogy beront Kazuma alias piri, és Alex elé érve lekaszabolja a dokit. :3 Bármi meglehet... bármi... igazán bármi, semmit sem lehet tudni előre. Talán rájuk szakad a plafon.... és mivel fölöttük volt a feleség, épp Alex karjaiba, vagy a hátára zuhan. Surprised

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 08 2014, 19:05

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Szomb. Márc. 08 2014, 19:18

Alex támadása talál, de úgy tűnik az orvosi köpenynek sok páncélja van, a Professzor életéből még nem ment lejjebb.
Viszont támad ő is és egy orvosi tűt, szurit ad Alex karjába, kinek így elzsibbad a keze, elejti a fegyverét és sebez is a fiún a tű.

Alex - 10 HP.

Alex (Sebzés: 70, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Professzor
Joey (Sebzés: 12, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Professzor
Jun (Sebzés: 31, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Professzor
Abraham
Professzor

Professzor: Full élet (zöld)
Alex: 39 HP
Joey: 46 HP
Jun: 70 HP 7 Páncél
Mr. Abraham: 66 HP

Joey jön.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Márc. 11 2014, 19:12

A szőke berontott helyettünk is, ami jó, mert előbb meg kéne szárítani a csukámat. Vagyis mégsem, mert eszembe jutott közben, hogy itt nem lesz baja a ruhának!XD
- Akkor gyerünk! RUMBATÖÖÖÖÖK! - ezt üvöltöttem csatakiáltás gyanánt, és mentem a szőke után. Ott volt a filmbelien megőrült prof egy túlsó oldalon lévő laborban. Komolyan, miért kell minden őrültnek nevetnie? Komolyan, hol vagyunk mi, moziban? A szőke már neki is...  VÁRJUNK, HISZEN LÁTHATOM A NEVÉT! Na szóval Alex támad, lő és GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Csak sok a dilis doki páncélja, aki beleszúr egy tűt a kezébe, ami el is zsibbad! Mármint Alex keze és nem a dokié!
- Szent... - nem engedte kimondani a nagy dolgot a etnikai mód, hogy korhadna meg. Mi van, ha érces volt az a tű???D8 Ja várjunk, ebben a játékban nincs olyan... Ugye? Ugye?? Hirtelen belenéztem az invertory-mban. Ez az, 4 Béna frissítő!\o/ kár, hogy nem a parton ittam meg őket. -.- Mindegy, most is megteszi! Gyorsan megittam egyet, majd nekirontottam a dokinak.
- GYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! - és megkíséreltem belecsapni a kardommal, hátha telibe találom, vagy nem. Jun meg hol van? Jöjjön már segíteni az isten szerelmére! Mr. Abraham Lincoln meg leül és a fenekén marad, mert nem kell meghalnia, ha nem szükséges! Te jó ég a doki beleszú-- ja várjunk, ezt már mondtam!  Hol van Kazuma? Á, még ott. Legalább látom őt. De mi lett a feleséggel? Kísérleteztek rajta, megölték, megették, vagy mindez szépen sorjában? És miért jut mindig ilyen, amikor horrorisztikus a helyzet? Remélem azért Jun és Kazuma segít nekünk.


//megittam egy Béna Frissítő Potion-t (+2 gyorsaság egy körig és +10 HP, 3 maradt), és egy sima támadás//

_________________
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 11 2014, 19:12

The member 'Joey Chrome' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Hétf. Márc. 17 2014, 16:41

Joey + 10 Hp.

Azonban a lovag kardja elől könnyedén hajol félre a Professzor és most egy szikét ragad meg, melyet állít is ismét Alexba, most épp a fiú combjába, úgy mintha egy igazi tűpárna lenne.

Alex - 10 HP.

Alex (Sebzés: 70, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Professzor
Joey (Sebzés: 12, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Professzor
Jun (Sebzés: 31, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Professzor
Abraham
Professzor

Professzor: Full élet (zöld)
Alex: 29 HP
Joey: 56 HP
Jun: 70 HP 7 Páncél
Mr. Abraham: 66 HP

Jun jön.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Jun Kedd Márc. 18 2014, 19:05

Udvariasan előre engedtem a lovagot, aki volt olyan kedves és ki is nyitotta azt a kevésbé szimpatikus ajtót, ami azóta amióta partra vetődtünk sugározza felém a nyugtalanságot. Az ajtó kinyílt, hagytam, hogy a fiúk előre törjenek, hogy a lehetséges csapdákat aktiválják és a lehető legkevesebb, vagy ha egyáltalán lehetséges teljes mértékben elkerüljem őket, és minimalizáljam a kárt.
- Csak óvatosan... - majd jött az az őrült kacaj egyenesen a szoba irányából, óvatosan közelebb léptem, és belestem a helyiségbe ami egy laboratórium volt.. - Jé a professzor Úr is előkerült végre. - picit vártam még mielőtt belépek a helyiségbe, hogy biztosan nem aktiválódik semmilyen csapda ami felrobbantaná Joeyt és Alt, végül gondosan figyelve, hogy hová lépek beléptem, a fiúk mögött maradva. Biztos ami biztos.
- Szerintem várnunk kellene és nem pedig ész nélkül nekirontani, bármilyen terv nélkül a... - hát nem nekirohantak a professzornak? - Hé! - kiáltottam utánuk, de késő volt, egy vágás itt, egy pofon ott, és máris szép számban csökkentek az életpontok. Kezeim közé temettem a fejem, elég kellemetlen lett a helyzet, majd a lovag is bepróbálkozott, reméltem, hogy szerencsésebb lesz mint Al, viszont ö még csak meg sem sebezte az öreget.
- Rumbatök? - wtf fejvágásból itt van bőven, de viszont több szerencsém lesz, ha nem figyelek a buta bekiáltásokra, és valami okosat is cselekszek. A páncélom még tart ugyan, de minek pocsékoljam amikor itt van helyette két hős... De ha nem pocsékolom meghalhatnak.
- Hjaj... Switch Alex - nyögtem ki, hogy átvehessem a támadásokat a professzortól, és megszabaduljak én is néhány pontomtól. - Mit szólnál hozzá Proff, ha minden bekapott találat után, szépen lassan mesélne, hova is rejtetted Abraham feleségét?! - közben tőrt ragadtam és ugrottam az öregedő férfi felé.

//Átveszem Altól a proffot//

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 18 2014, 19:05

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Kedd Márc. 18 2014, 20:26

Jun támadása sikeres és a páncéljától is megfosztja a Professzort. A köpeny lehull a Professzorról, azonban alatta van egy kinézetre hasonló tartalék fehér köpeny. Ne aggódjatok, ez már nem ad páncélt, de kell, hogy a Professzor egy professzornak hasson.

A switch sikeres és a Professzor Alex helyett immáron Junt támadja. Jun mellkasába egy fejszét dob. Hogy azzal miket is boncolhatott, azt ne kérdezzétek inkább.
- Felőlem. - vonja a vállát a kérdésre - Itt van a laborban.

Jun - 10 sebzés.

Alex (Sebzés: 70, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Professzor
Joey (Sebzés: 12, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Professzor
Jun (Sebzés: 31, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Professzor
Abraham
Professzor

Professzor: - 15 HP (zöld)
Alex: 29 HP
Joey: 56 HP
Jun: 67 HP
Mr. Abraham: 66 HP

Abrahamot megkértétek, hogy ne vegyen részt a küzdelemben és Alexről is elhárult a veszély most, így csak az ajtóból figyel.

Alex jön.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Márc. 20 2014, 15:43

~ O.O ~
Megnyikkani sem volt ideje, olyan gyorsan és ellentmondást nem tűrően szúrta belé azt a tűt az őrült proff, hogy csak pislogni tudott, már nem. Mint valami nagymenő kórháznak egy nagymenő orvosa, aki épp vérvételre készül és nem ereszti a páciensét, csakhogy ő nem egy beteg! Furcsa érzés lett úrrá rajta. A bal karja elzsibbadt és el is ejtette a fegyvert ennek hatására. Nem fájt különösebben, csak épp csípet, meg zsibbadt a karja! Ez nem ér! Még mindig a helyén maradt, még akkor is, mikor Joey támadott. Volt a támadásban valami furcsa, és már csak akkor vette észre amiértjét, mikor már késő volt. Hiába próbálta a srácot a nevén szólítani! Nem switchelte le! Neee! :O
Teljesen kiborult a tudatra, ráadásul az a bénaság még csak nem is talált! EZt meg fogaj emlegetni! Mad Vissza kapja még! A professzor pedig már neki is ment újra. Ő támadta. Olyan gyors volt, hogy azt se tudta felmérni, hogy akkor most hova fogja kapni a következő sebet. No
De lehet hogy csak számára volt ilyen gyors, vagy pszichésen győzte le a fiút a másik. A lényeg a lényeg, remegve kellett elnyomnia egy kiáltást. Egymillió százalék, hogy a kis szadista élvezi! Az élete pedig rohamosan fogyott. Nézetet váltott, és igen. 29 hpval nem biztos, hogy sikerülni fog egyben maradnia. De legalább kéznél van a hazatérés kristály- Ám nem szándékozott használni. Bízott a pánik burokban. Ugyanis ő úgy tudta, hogy a küldetéseken is működik. facepalm
De még mindig nem ő jött. A kitartás pontjai pedig lassan érték el újra a max szintet.
Még egy ilyen támadást, ha az életereje ki is fogja bírni, nagyon nagy lelki erő kell hogy ő maga is kibírja. Főleg miután a lányt támadta a prof. Első gondolata az volt, hogy hálát adjon Istennek, amiért nem az ő mellkasába dobta a köpenyes ördög a baltát, a második pedig, hogy ezek szerint akkor leswitchelték!
Jobb karjával kirántotta a kést és elhajította, majd lehúzott a céh inventoryból egy Kis Potiont. Úgy emlékezett, hogy neki nincsen már, és nem volt ideje most keresgélni. HA mégis van, hát legfeljebb majd beteszi a céhbe akkor azt ehelyett, amit most megivott.
Sokkal jobban is érezte magát tőle.
- Cshh, túl a nagy a szád, öreg! -
Kiáltott vissza a proffnak, majd megpróbálta aktiválni az Air walkot. Ha sikerült, akkor fölébe kerülve sújtott le teljes erejéből rá. >.<

// Ha sikerül a képi, akkor sikeres támadás esetén 10%-al megnövekszik a 10%-al megnövekedett (mivel 50% alatt van az életem) sebzésem. Azaz 77 + 7,7= 84,7 ~ 85 a sebzésem.
Ha nem aktiválódik a képi, de a támadás sikeres, akkor is 77 lesz a sebzésem.

És megittam egy Kis Potiont. +20 hp. //


_________________
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 20 2014, 15:43

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Egil Szomb. Ápr. 12 2014, 09:17

Bár még Alex ütése után él még a Professzor, azonban utána Joey és Jun is sikeres és végül elpixeleződik a Prof. A Feleség pedig előugrik egy titkos ajtó mögül és filmbe illő jelenettel öleli a férjét.
A hazajutás kérdéses, hisz ha emlékeztek akkor elégérdekes úton mentettek keresztül, hogy eljussatok ide, azonban nem várt segítség érkezik és láthatjátok, hogy a kisfiú korábban látott Hernyója időközben milyen szép pillangóvá alakult át. A hátán mind elfértek kicsit szűken, de haza repít titeket.

A küldetést köszönöm és ezennel le is zárom.

Jutalmak:
Kazu: 83 exp, 93 arany
Alex, Jun, Joey: 91 exp, 101 arany

Jun: Hallgatózás jártassága miatt: "Küldetések után ingyen dobhatsz egy tárgy infót, a dobott értékből mindegyik kockánál le kell vonni kettőt."

A keresés jártasságok sikeresek. Joey: Futópajzs (+6 páncél +3 gyorsaság) Jun: Míves *Fegyver* (+3 fegyverkezelés +1 erő)

Artes adatlap : Raven 3 exp, Anat, Esu, Alex, Jun: 13 exp; Meredith, Saya, Ayato: 12 exp

2 recept Junnak és 15-15 növény és érc kerül majd még hozzátok a látások szerint.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 01 2014, 20:30

Joey: Érclátás: 58 -> 73, 1 Holdkő, 5 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr, 3 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 5 Vasérc
Növénylátás: 58 -> 73, 6 Kis Tövisgyökér, 2 Faeno Levél, 2 Barna Gomba, 4 Tövisgyökér, 6 Vörös Pitypang

Jun: Kristályírás (T2): Pofon Kristály Recept, Hamis Sebzés Kristály Recept
Növénylátás: 90 -> 100, 7 Kis Tövisgyökér, 2 Faeno Levél, 1 Barna Gomba, 6 Tövisgyökér, 4 Vörös Pitypang

Kazuma: Érclátás (T2): 100 -> 115, 6 Fémkő, 4 Vastag Bőr, 5 Drágakő, 3 Tömény Rubin, 2 Acél
Növénylátás (T2): 100 -> 115, 7 Vastag Tövisgyökér, 2 Faeno Ág, 3 Vörös Gomba, 3 Nihil Levél, 5 Óriás Pitypang

Alex: Érclátás: 65 -> 80, 7 Bronzérc, 5 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 2 Halvány Rubin, 3 Vasérc
Növénylátás: 67 -> 82, 8 Kis Tövisgyökér, 3 Faeno Levél, 5 Barna Gomba, 3 Tövisgyökér, 1 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Mr. Abraham - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Mr. Abraham

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.