Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Desperado

+3
Skaara
Hürrem
Phobos
7 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Hürrem Csüt. Jan. 23 2014, 20:38

A tériszony sajna megteszi a hatását, és olyan használhatatlannak érzem magam, mint még soha. A forgó világban csupán haloványan érzékelek egy kis hibát, amit az egyik társunk vét, mégpedig hogy Rolf tisztán megmondta, hogy én is a Skaara-gyerek legyünk a jeladók, amikor szükséges. Nos, én csak örülök, ha egy ilyen feladatkör lekerül rólam, és nem kell olyan sok felé figyelnem.
A spórák eltűntek, és Zenobia élete végre színesbe váltott. Két kézre fogtam a kaszát, és megpróbálva nem törődni forgó gyomrom érzetével, megrohamozom a dög elérhető részeit.
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 23 2014, 20:38

The member 'Hürrem' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Desperado - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Phobos Szomb. Jan. 25 2014, 21:36


Támadás sikertelen, mivel Zenobia lőtávolon kívül van.

Rolf támogatófegyverei összesen 35-öt sebeznek Zenobián (Hátramaradt fegyverek száma: 1).

Zenobia: -227 HP (piros)

Joey: 55 HP, 9 páncél
Rita: 67 HP
Yuichi: 40 HP
Hürrem: 29 HP
Skaara: 11 HP

Skaara jön.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Skaara Vas. Jan. 26 2014, 12:21

Felgyorsultak az események, Zenobia élete már lement pirosba. A spórák lementek, hála Yuichinek, és gyógyítás nélkül Zenó koma nem valami életképtelen. A hajó fegyverzete is elég rendesen levitte az életpontjait, és már csak egy kicsi kellene.
Rolf, mehet a támadás, és utána közeledj hozzá! - kiáltottam Rolf felé, majd az erkélyen támaszkodva néztem a repülő mobot. Talán a gyorsabb csapattagok köreire odaérünk, és ők könnyűszerrel kivégzik Zenobiát. Gyors fejszámolás Zenó koma életcsíkja, és annak csökkenése alapján... Vagy Yuichi, vagy Rita fogja kivégezni, hacsak Rolf nem tankolt kávét a hajóba, hogy a hajó fegyverei jobb formában legyenek...

_________________

Pontozás:


Skaara
Skaara
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Sep. 08.
Age : 36

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Phobos Pént. Feb. 07 2014, 14:14


Nem volt szükség többre: Rolf utolsó, megmaradt rakétáinak hála a Zenobia szörny fájdalmas üvöltés közepette pixeleire esett. Ahogyan átrepültök a mob megmaradt adathalmazain és néhány vastag felhőzeten keresztül, a feladathoz vezető nyíl arra a földtől különállóan lebegő romokra mutat, melyhez másodpercről másodpercre egyre csak közeledtek. A kristályoktól csillogó épület csillagként tündöklött az elsötétedő égbolton. Talán elcsodálkozhattok rajta, mi lehet ez, de mindannyian üzenetet kaptok.

Raven írta:A Regnum Dei hamarosan kezdődik. De vigyázzatok, a vörös szőnyegnek agyara van.

Épp, hogy időtök lehet ezt elolvasni, amikor a gép valahol a romok tetején tesz le benneteket, a csúcson található kristálypavilon melletti "kifutón". Ahogyan leállnak a motorok, láthatjátok, hogy elveszített élet- és páncélpontjaitok lassan, de biztosan alapon visszatöltődnek. Hogyha a távolba pillantotok, a pavilon alatt egy kupolás építményt láthattok, mely szintén kristályból állt. A kapuk zárva voltak.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Rita Hanami Vas. Feb. 09 2014, 11:02


Az utolsó rakéták egyszerűen pixelekre szakították Zenobiát így egy gonddal már kevesebb.
- Menjünk vissza a hajóba! – Javasoltam látva, hogy a dög végleg eltűnik közben pedig visszacsúsztattam a kardom a hüvelyébe. – Szép munka. – Dicsértem meg a többieket. Reméltem viszont, hogy Rolfnak van valami orvosi kabinja is mert az életpontjaink viszont jócskán megcsappantak. Ha már az elején ilyen szörnyekkel akarnak minket feltartani mi lesz később? Minden esetre tovább haladtunk és hamarosan meg is pillanthattam a célt.
- Gyönyörű! – Nyugtáztam mikor a távolból megpillantottam az úti célunkat. Egy pillanatra el is felejtettem miért is megyünk oda. Ezt viszont egy üzenet jutatta ismét eszembe.
- Sietnünk kell! – Jegyeztem meg az üzenetet elolvasva de alig hogy kimondtam már landoltunk is. A hajtóművek leálltak mi pedig végre szilárd talajt érezhettünk a talpunk alatt. A kristály palota közelebbről sokkal szebb volt mint ahogyan azt a távolból gondoltam. Ámulva néztem végig a romokon és olykor-olykor megérintve egy kristály sétáltam előre.
- Hiányzik a való világ, de ezek helyszínek néha azért képesek kárpótolni. Otthon biztosan nem láthatunk ilyen romokat. – Mondtam Yuichire nézve, csupán ekkor pillantottam megy, hogy az élete visszatöltődött és nem csak az övé. Mindannyiunk élete és páncélja ismét a maximumon van. annyira letaglózott a látvány, hogy ezt csak most vettem észre. Távolban egy kristály pavilont láthattunk alatta pedig egy kupolás épületet, ha a többiek is beleegyeztek, akkor arrafelé indultam el. Azonban a kapuk zárva voltak.
- Valami ötlet? – Néztem a többiekre, elsősorban Rolfnak szegezve a kérdést már ha velünk jött.

_________________
[Küldetés] Desperado - Page 3 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Küldetés] Desperado - Page 3 Ritahanamiwwwkepfeltolt[Küldetés] Desperado - Page 3 Ritahanamiwwwkepfeltolt
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Feb. 17 2014, 15:12

Sokáig néztem még az elpixeleződő sárkányt. Ha maradt még valaki fent a tetőtérben, ha nem közel landolás előtt tértem csak vissza. Az üzenet jelzésére figyeltem csak fel, korábbról, Rita szavai halványan derengtek, de nem tértem vissza azonnal. Mindig is egyvalamitől féltem, ha valami magas, vagy én vagyok magasban. Kihajoltam a korláton, majd így újra elolvastam az üzenetet. Mire figyelmeztetsz minket, vajon? Szemeim előtt a távoli föld stagnált, a maga nyugodt forgatagában. Mily nyugodtnak tűnik így, nem látszódnak az éppen szörnyeket farmoló játékosok, a nagyvárosok zajai, ahogy kereskednek az njk-k a játékosokkal, valamint az aréna harcok. Majd fél lépést hátrébb csusszanva, fejemet hátravetve és két kézzel kapaszkodva a korlátba feltekintettem a második szint aljára. Félelmetesen nagy… és közeli. Lábam rögvest menekülni próbált, mire követtem is, a belsejébe. Korábban is megcsodáltam a lebegő szigetet, ahogy viszont már így fölé szálltunk már vártam a landolást.
Leszállva a hajóból Rita mellé zártam lépteim, és csatlakoztam kezdődő felfedező túrájához. Idegen hely, ki tudja miket rejthet, milyen csapdákat. Ugyan kardom nem vettem elő, de figyelmesen néztem a sarkokat és a sötét helyeket. Legtöbb időm erre szántam, míg vélhetően a többiek is erre tartottak. Vajmi kevés figyelmem viszont elsősorban mesteremre szántam, és persze a piros lány szemmel tartásában. Jobb, ha nem támad minket hátba azzal az ormótlan kaszával.
- Ilyet nem, ez lenyűgöző. Ilyen hely nem létezik odakint – mondtam közvetlen Rita után. Bár egyben veszélyeket is rejthet, szörnyek valamint az a rébusz. Jobb lesz odafigyelni, közben megérintettem a kristályt. Bólintottam Rita felvetésére, és hangtalan sétáltam a pavilon irányába. Ahogy rápróbált a kilincsre, sikertelen távolodott el tőle.
- Másszunk fel a tetejére és egy ablakon ugorjunk be – mondtam ötletekkel tele..mivel egy sem volt használható így hangom is halkabbra fogtam – csak egy buta ötlet volt – néztem magam elé a földre, majd én is Rita célpontjára. A sárkányt is tulajdonképp ő lőtte le, és fel is gyógyított minket Rolf valahogyan, valamikor.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Feb. 18 2014, 18:03

Ez az, kinyuvadt Zenobia, hála a rakétáknak!\o/ Fúú, azért kisebb kosszal is felrobbanhatott volna, alig látok valamit a pixelhalmaztól és a felhőtől! Mikor végre láttunk valamit, hát nem hittem a szememnek! Olyan romok álltak, pontosabban lebegtek előttünk, mint ha valami fantasy könyvbe csöppentem volna! Hirtelen üzenet jött. A Regnum Dei hamarosan kezdődik. És milyen vörös szőnyegnek vannak agyara?O.o Hirtelen leszállt a hajó, amitől olyant rázkódott, hogy leestem róla a földre. Áú.>.< Ekkor vettem észre, hogy a páncélom és a HP-m visszajött teljesen, mint a többinek is. Ott volt egy nagy pavilon, alatta kupolás épület, amerre Rita elindult. Mentem utána. Közelebb érve láttuk, hogy a kapuk zárva. Rita kérdésére, hogy van-e valakinek valamilyen ötlete, Yuichi javaslata, hogy az ablakon át.
- Nem is rossz ötlet!Very Happy megfogtam egy követ. - Csak kiverek egyet, hogy lehessen valahova bejutni!Very Happy és megcéloztam az egyik ablakot, és tűz! És mellé.O.O” A falat találtam el.
- Ööö hopp... Technikai hiba... - nevettem zavaromban. Na igen, a célzás nem igen volt az erősségem, még úgy sem, ha az egyik szememet becsukom, hogy jobban a célpontra pontosuljak. Egy baseball meccs is úgy ért véget, hogy mentőt kellett hívni az ellenfélnek, mert azt a szeme között találtam el, utána a golyóit is.^^” a csapatom örült neki, az ellenfél már nem annyira.
- Van valakinek ennél jobb ötlete az ablaktöréshez?^^” - maximum egy akkorra kővel dobom meg a falat, hogy az ablakot is eltalálja. Vagy egy szikla. Esetleg a Mount Everest. Vagy kettő darab. Hacsak valaki meg nem leli a kulcsot a kapukhoz!

_________________
[Küldetés] Desperado - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Desperado - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Hürrem Hétf. Feb. 24 2014, 15:11

A dög végül pixeleire robban, bár arra nem figyelek, hogy ki vagy mi ütötte végül szét a fejét. Még azzal sem törődöm, hogy semennyire sem tudtam a csapatot támogatni - na nem mintha szerettem volna. Csupán az érzés hajtott, hogy ha már tag vagyok, illik valamit a közösbe rakni, ha viszont ez nem ment, akkor így jártam. A magam részéről amilyen gyorsan csak lehetett, visszavonultam, kaszámat eltettem, és kezeimet a szám elé tapasztva igyekeztem úrrá lenni a rosszullétemen.
A többiek persze bezsongtak, mint hangyaboly a közelgő eső érzésére, így csak kíváncsian és némileg tán irigykedve figyeltem, mit nézhetnek az ablakokon át. Rita és Yuichi mint egy gerlepár, elválaszthatatlanná vált, a lovag pedig rikoltozott, mint a madár. Kicsit még jól is esett, hogy rám senki nem vetett egy pillantást, hogy kicsit csak néző lehetek. Majd akkor elég, ha visszacsatlakozom, amikor már kicsit közelebb leszünk a szilárd talajhoz @_@
Bár a föld még távol van, a hajó végül elékezik valamiféle célponthoz. A felvillanó üzenetet gyors átfutom, de sem a Regnum Dei nem mond nekem sokat, sem a vörös szőnyeg meg az agyarai. Illetőleg, ez utóbbit lehet annak venni, hogy vörös szőnyegre lépni tilos, mint fűre is általában. Jól van.
Miután a hajó döccenve úgy dönt, hogy most megáll, feltápászkodom ültömből és lehetőleg utolsónak, kivételesen, kikászálódom belőle. Ha van vörös szőnyeg, nem lépek rá ˇ^ˇ
Elvégre, olvastam az üzenetet.
A többieket bár nem érem utol, már egyértelmű, hogy bejutni nehézkes lesz. Két eshetőség jut először eszembe kopogunk és várunk, vagy ha van még Rolfnak fölösleges kakaója, szétverjük az egész szakramenciát. Odalépek a kapukhoz és három hatalmasat koppantok/ütök rajta, hogy lehetőleg hallani lehessen, majd karba tett kézzel hátrébb állok és várok.
Ha nem történik semmi, hátrafordulok. -Rolf! Van fölös kakaód?
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Skaara Szomb. Márc. 01 2014, 18:02

Az utolsó rakétának hála Zenóbia olyan laza lett, hogy menten szétesett. Aztán nemsoká megpillantottunk egy lebegő sziget-féleséget. Felettébb különös épület, és felettébb különös az elhelyezkedése. Normál módon ide sem lehet jutni. És ami a legaggasztóbb: a béta idején semmi hasonlót nem láttam, és nem is tudtam róla, hogy terveznek hasonlót.
Aztán üzenet csipogott. "A Regnum Dei hamarosan elkezdődik" - ez még addig oké. De a "piros szőnyegnek agyara is van" kicsit értetlen. Kétlem, hogy valami Aladdin-féle piros szőnyegre utalna, és elég hülyén is nézne ki két agyar egy repülő szőnyeg elején, mint valami lökhárító...
Ami viszont kicsit megnyugtatott, hogy biztonságban egyben "földet értünk" és az életpontjaim szépen lassan kezdtek visszatöltődni. Védett övezet lenne? Vagy csupán valami nagy dolog mellékhatása? Vagy csupán egy olyasfajta terület amik az útvesztőkben igen ritkán előfordulnak egyfajta pihenőhelyként? Kétlem hogy útvesztő lenne itt, hiszen annyira nem tűnik nagynak. Ellenben a Desperado lehet, hogy pont itt van. Logikus lenne, hogy itt van, vagy legalábbis volt, erre még a részeg madár se jár, már csak abból az egyszerű indokból kifolyólag, hogy nem tudunk repülni, sem "repülőgép-készítő" jártasság sincs.
Szép nyugodt léptekkel elindultam a többiek után, és a zárt kapu előtt tettem egy kört, majd körbenéztem. Majd újra ránéztem a kapura. De jól jönne ilyenkor egy-két rendszerparancs... Akkor legalább nem tartana fel minket minden akadály ennyire. Jobb híján csupán vártam, hátha történik valami, és észreveszi valaki az érkezésünket.
Ami viszont furdalta az oldalam, hogy ki, és miért építette ezt a helyet, és hogyan sikerült eddig elkerülnie mindenki figyelmét. Valahogy kicsit érdekelne, kiféle lehet ennek a helynek a birtokosa, és pontosan hogy is sikerült megalkotnia ezt a helyet. Bár utóbbihoz lehet a Desperadonak is köze van, feltéve hogy az az, aminek gondolom...

_________________

Pontozás:


Skaara
Skaara
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Sep. 08.
Age : 36

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Phobos Kedd Márc. 04 2014, 16:02


Mivel még az udvarias kopogás sem segít, így Hürrem javaslatára Rolf belead egy házi készítésű, jó minőségű kakaót, hogy a gépmadárral betörhesse a kristálytákolmány ajtaját. Ahogyan a szerkezet ütközik az építménnyel egy láthatatlan fal megrepedése és kettészakadása jelzi, hogy a kapuk nyithatóak. Mintha csak egy szemmel fel nem fogható akarat tárta volna ki a bejáratot, a vörös szőnyeg tényleg ott volt a lábatok alatt. Ahogyan kívülről nem látszott, az épület belseje egy nagy, sötét dimenziószerűség volt, itt-ott lebegő sziklákkal, és azzal, amit kerestek: egy kicsúcsosodott kristályba egy gigászi gépszerű teremtmény kapaszkodott. Négy pár lábbal, két pár sötét szárnnyal, egy skorpiószerű farokkal, két csápszerű szarvval rendelkezett. Ahogyan átlépitek a küszöböt, az ajtó becsukódott volna, ha nem lenne útban a gép - tehát még van esélyetek a menekülésre, de még nemigen engedhetitek magatoknak eme kiváltságot. Épp, mikor beléptek az ismeretlenbe, a masinaszerű szörnyeteg feje mozgolódásba kezd, és szájából a távolból felbecsülhetetlen hosszúságú ágyú tör elő, miközben a lény szemét jelző kék optika lefelé, éppenséggel rátok mered. A távolban kísérteties zongorajátékot hallhattok, mely tökéletes összhangban van azzal, amiről a küldetésfeladótok már beszélt: a pusztulásról.

[Küldetés] Desperado - Page 3 Gr2hk50jaqpgm5zc74

- A Desperado. - Rolf a legváratlanabb pillanatban terem mögöttetek, az ésszerű következtetést levonva. - Valahol odafent van Raven is.
Ahogyan ő megindul, láthatjátok, hogy a lebegő sziklák (nagyjából mindegyik között negyven-ötven centi távolság van) spirálisan vezetnek föl, a Desperado színe elé.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Hürrem Pént. Márc. 07 2014, 20:30

Heh, tudtam én. Csupán én vagyok elég okos ahhoz, hogy működő ötlettel álljak elő, amíg a többiek csak néztek össze-vissza bambán. Ezt kapjátok ki; kinyitottam nektek a kaput ˇ^ˇ
Oké, Rolf is elég sokat segített, de ez már mellékes, apró részlet.
Ha már a nyerő javaslat az enyém volt, nem hezitáltam, s az elsők közt léptem be a termett résen, hogy szembenézzek a benti igazsággal. A vörös szőnyeg itt fogadott minket, én pedig, hallgatva a megjelenő üzenetre, bölcsen elkerültem, hogy még kislábujjam se érje a szélét. Igaz, a szőnyeg meglétével jóformán csak pár másodpercig törődtem, hisz tekintetem rögvest megtalálta a terem fő attrakcióját, ami úgy magaslott előttünk, mint egy híres Jézus-festmény.
Bevallom, nem így képzeltem el a gépezetet; elvégre ezt csak szigorú szabályok szerint nevezném annak. Ki hallott arról, hogy egy masinára élőlényekre jellemző testrészeket aggassanak? Én nem, az biztos...
Gyanús mozgást kísérek figyelemmel, s mintha egy hatalmas tigris tank lenne, a Desperado ránk célozva a jelek szerint készül valamire. Rolf mégsem kap szívbajt, motyog valamit és megindul előre, én pedig nem teszek mást, követem, lehetőleg fél szemmel folyamatosan a különös gépet figyelve. Ha lőni készül, azt valószínűleg hosszabb előkészület fogja megelőzni, amit ha időben felismerünk, kitérhetünk előle.
A zene mindenesetre érdekes, fülbe mászó, és számomra gyönyörű. Ahogy közeledünk és hallom egyre hangosabban, úgy dobog egyre jobban a szívem. Ezzel a zenével az egész világot el lehetne pusztítani, ha valaki nagyon akarná... talán ez lenne az a Regnum Dei, amiről az üzenetek szólnak? Kérdőn és kíváncsian nézek hátra a többiekre, ők mit gondolnak, esetleg meg is szólalnak-e, mert egyenlőre olyan passzívak néha, mint egy adag becsomagolt párizsi.
Hürrem
Hürrem

Hozzászólások száma : 173
Join date : 2013. Aug. 10.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Márc. 08 2014, 21:25

Hirtelen Rolf kilőtte az ajtót. Szó szerint! Nem esett szét az épület, de arra bőven elég volt, hogy kinyitható legyen a kapu. Ami magától ki is nyílt.
- Nézzétek már, automata, pedig elvileg középkorban vagyunk! - mondtam meglepve. A szőnyeg valóban ott volt, de nem volt foga. Amikor bementünk, azt hittem elájulok, mert egy komplett univerzum, legalábbis egy dimenzió volt benne! Itt-ott hébe-hóba lebegett egy-egy szikla, amit nem igen értettem, de amikor megláttam azt, amit kerestünk, majdnem elvesztettem az államat: egy kristályon akkora szörny kapaszkodott, mint fél Kanada! Na jó, nem, de rohadt nagy volt. És rohadt ronda is! Pont illik a rondasága a zongorázáshoz, ami éppen ment a háttérben! Rolf azonnal beazonosította jóóóó messziről, és kiderült, hogy ez a valami a Desperado! És valami Ravennek is ott fent kell lennie!
- Milyen Raven? Mi van? - kérdezgettem zavaromban, mert nagyon megijedtem az ágyútól meg hogy minket les az az izé, de persze nem mutattam ám ki, nehogy a többiek is betojjanak! Majd annyit vettem észre, hogy Rolf a lebegő sziklákon megy a gép felé, utána Hürrem.
- Hé, várjatok meg! - és mentem utánuk, mert nem akartam itt lenni, mikor meghúzzák a ravaszt erre felé! Valamelyik helyen kishíján leestem a sziklák közé, de szerencsére nem történt meg, és átugortam inkább szikláról sziklára. Lehet pici lassítani fogom a mögöttem lévőket, de nem akarok lezuhanni basszus kulcs, hiszen nem kamikaze-ra jelentkeztem, mikor ezt vállaltam! Bár mondjuk megnézném, hogy ki jelentkezne egy olyan küldetésre, amiben meg kell ölni magunkat.O.o bár lehet, akadna egy pár, amilyen hülyék néha az emberek.

_________________
[Küldetés] Desperado - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Desperado - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Skaara Kedd Márc. 11 2014, 17:47

A kapu kinyílt, hála a bombának. Aztán a csapat eleje megindult, én még egy pár másodpercet vártam. Pár lépésnyi távolsággal odébb mentem, majd a menümben nézelődtem. Hátha valami frissült a küldetésnaplómban, vagy hátha valamelyik hónapokkal korábban letiltott funkció elérhetővé vált, majd miután végigfutottam ezeket a dolgokat, kocogva siettem a többiek után. Majd onnantól inkább óvatosan lépkedtem fel a lebegő sziklákon. Szemügyre vettem a Desperadot. Mit ne mondjak, meglehetősen szokatlan megjelenése van, nem éppen emlékeztet a Kezdetek Városa alatti konzolra. De attól függetlenül, lehetségesnek tartom, hogy egy rendszerkonzol legyen ez a monstrum, hiszen ebben a világban semmi sem az, aminek látszik. Ahogy látjuk, az teljesen más is lehet, mint ami. Minden objektum, ami ebben a világban létezik, külön megjelenése és külön működése van, amik általában összhangban vannak egymással. De csak általában. És ezesetben nem zárhatom ki a lehetőséget, hogy ez a valami tényleg az-e aminek gondolom. Ki kell derítenünk, hogy mi is ez valójában, és ha igazam van, meg kell kísérelnünk kiléptetni mindenkit, majd ha nem járunk sikerrel, akár el is pusztíthatjuk. Nem hagyhatjuk, hogy rossz célokra, gyilkolászásra, használják. Amúgy Rolf, ki is ez a Raven pontosan? - vontam meg a szemöldököm. - Mit kell róla tudnunk? - tettem fel a kérdéseket, majd a válaszra várva lépkedtem tovább az instabil ösvényen. Tisztára úgy éreztem magam, mintha a Super Marioban lennék, csak ugrálni egyik szikláról a másikra. Milyen kár, hogy nem annak a régi játéknak a dallamát zongorázzák éppen. És hol vannak a sárga kérdőjeles dobozok az arannyal meg a gombával? És hol van a sárk... izé, inkább erre nem is gondolok, hátha a gondolataim alapján véletlen megteremtem azt a termetes jószágot. Ki tudja, milyen hatósugara van a Desperadonak, és ki tudja, érzékeli-e a gondolataimat...

_________________

Pontozás:


Skaara
Skaara
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Sep. 08.
Age : 36

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Phobos Csüt. Ápr. 24 2014, 16:15

Küldetést ihlet- és időhiányban lezárom.

Jutalmak:

Rita (helyett Maci), Yuichi, Joey, Hürrem (vele még egyeztetek, ki kapja meg), Skaara: 51 Exp + 70 arany

Jártasságok:

Keresés
Joey: nem talált

Másodlagos jártasságokat, növényeket és érceket KA intézi.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 03 2014, 12:17

Joey Chrome: Érclátás: 73 -> 93, 1 Holdkő 5 Bronzérc 4 Munkálatlan Bőr 3 Sída Kő 2 Halvány Rubin 2 Vasérc
Növénylátás: 73 -> 93, 1 Kristálylevél 5 Kis Tövisgyökér 4 Faeno Levél 4 Barna Gomba 2 Tövisgyökér 1 Vörös Pitypang

Hayashi Yuichi: Potion/Méregfőzés (T2): Gyenge Gyors Ütés Potion Recept, Pet Bódító Méreg Recept
Növénylátás: 76 -> 96, 7 Kis Tövisgyökér 5 Faeno Levél 3 Tövisgyökér 5 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Desperado - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Desperado

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.