Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A Pusztító alkonya

5 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 25 2013, 12:22

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Shukaku Pént. Okt. 25 2013, 19:44

~Persze, hogy helyes.~
-Gyerünk Timidus! Bírod még?
*Aggódva nézett a sárkánylányra, de az csak mosolygott, és kezével erősen szorította a lány kezét, mintha örülne annak, hogy most erre is képes.*
-Én is! Legközelebb én is válaszolok! Ugye Shu? És majd rajzolsz nekem… hajót is. Sokat. Ugye?
*Egy kissé lihegett, de láthatóan élvezte, hogy két lábon futhat. Shu csak visszamosolygott és bólintott.*
-Vitorlásat is és gőzöst is. Ha találunk elég nagy papírt… és nem pixeleződik el, ha vízre teszem, akkor még kapitány is lehetsz egyen.
*Ekkor érkeztek el a falhoz, ahol mindannyian megtorpantak.*
~Egy újabb fal. Miért állítanak elénk falakat, ha azt szeretnék, hogy segítsünk?~
*Amikor felpillantott a magaslatra, rögtön meglátta a küzdő feleket, és azonnal körmeit a falba mélyesztve igyekezett volna megmászni azt, ám Peter egy másik megoldással állt elő.*
-Repülni? De az magas…
*Ekkor Timidus Shukaku háta mögé lépett, átölelte a lányt a hóna alatt, magához szorította, majd bólintott Peternek.*
-Ne aggódj Shu! Repülni jó móka. Nem kell félned.
*A lány bár bízott a sárkányban, hiszen Timidus a repülésben mindenképpen ügyesebb és gyakorlottabb volt nála, de végig összeszorította a szemét, és erősen kapaszkodott. Timidus ellökte magát a földtől és repült. Miközben a levegőbe emelkedtek, mindketten ugyanarra gondoltak. Vajon képes még Timidus enélkül is repülni? Amikor felértek, Peter azonnal támadásba lendült, de előte még azt kérte tőlük, hogy maradjanak hátra. Shu azonnal bólintott, mert Peter hangja parancsolónak tűnt, bár kérésként hangzott el.*
-De…
*Próbált utána ellenkezni, azonban akkorra már Peter támadásba is lendült.*
-Én megyek. Nekem kell harcolni.
*Shukakut meglepte Timidus kijelentése. Egyrészt amit mondott, másrészt ahogy mondta. A sárkány a lány jellemtelen hangját próbálta utánozni.*
-Nem is tudod, hogy tudsz-e így! Semmit nem tudunk! Mondd meg neki Hisame!
*Shu megszorította Timidus kezét, majd könyörgőn nézett Hisamére. Timidus azonban nem figyelt rájuk, a csatát szemlélte.*
-Sárkányok. Mindketten sárkányok. Az enyéim. Segítenem kell nekik.
-De véreznek! Szenvednek! Te nem tudod, milyen az a fájdalom.
-Csak te félsz a fájdalomtól. Én nem ismerem. Segítenem kell nekik!
*Szinte újra visszatért hangjába az a vinnyogó nyüszítés, amit sárkányként hallatott. Félt, de elszánt volt.*
-Akkor én is megyek!
-Maradsz! Hallgass Peterre! Kérlek!
-De...
-Hadd döntsek! Segíteni akarok!
~Dönteni… eddig csak engem óvott, ami a feladata volt. Most saját maga szeretne dönteni, és megvédeni valakit, aki nem én vagyok. Timidus! Hogyan tud ilyen gyorsan ilyen komollyá változni? Az előbb még rajzokat kért tőlem. A harc... mindig a harcban komolyodik meg. Miért kell harcolnunk te hülye játék?!~
*Megölelte a lányt, majd az inventoryjából elővette a kezdő idomár kést, és odaadta neki.*
-Nem tudom, hogy tudod-e használni… de tessék. És gyere vissza!
*A sárkánylány elmosolyodott, elfogadta a kést, majd próbálgatta kicsit a kezében.*
-Te pedig beszélj többet, bízz meg Hisamében és ne süsd meg annyira a húst.
*Elvigyorodott, majd arcára ugyanaz a mosoly ült ki, amit Shukaku jól ismert. Timidus játszik. Elég magabiztos ahhoz, hogy minden küzdelmet játéknak tekintsen, és talán az egész életét így fogja fel. Most azonban ez a mosoly picit más volt. Picit halványabb, picit erőltetett… olyan emberi.*
-Gyere vissza!
*Suttogta halkan Shukaku, könnyező szemmel.*


Timidus támadja a Vörös Skorpiót, átadtam neki egy Kezdő Állatidomár Kést.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 25 2013, 19:44

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 29 2013, 21:17


Valamiféle jutalmat, könnyebbséget vártam, miután a pillangófal leomlott, de csalódottan vettem tudomásul, hogy a tüskés bozótos folytatódik tovább, mintha mi sem történt volna. Végeláthatatlan erdő, sűrű, mi pedig csak rohantunk tovább, amíg már lassan tényleg érezni kezdtem a belém vágódó tüskéket. Kellemetlen bizsergés, már a fejem is kezdett megfájdulni tőle, le kellett lassítanom. Megálltam, és egy mélyet lélegeztem, Nestor felém fordult, mire csak bólintottam, hogy megvagyok, jól vagyok: mehetünk tovább. De jobban belegondolva… egyáltalán nem voltam jól. Semmi logikája nem volt semminek, amióta itt voltunk. Tudom, mindez egyszerűen megmagyarázható a „másik” dimenzió elméletével, ám Kayabának valóban ennyi szabadideje lett volna?

Szinte már vártam a percet, amikor a mezőn magunkhoz térünk, és a mesénk után, ahol a sárkányok emberré változtak, a pillangók sárkányfejet formáltak, és emberek nem emberi nyelven daloltak, mindenki furán nézzen ránk. Umm, forget it. I just… you know… I was getting too close to Sin’s toxin and…
Peter hangja térített magamhoz, és nekem nevethetnékem támadt az elképzeléseimtől. Mégis mióta keverem én bele az anyanyelvemet a gondolataimba, ráadásul ilyen abszurd módon? Ez a hely tényleg más volt, mintha minden máshogy működött volna, még mi is, én is. Ijesztő volt. Testem könnyebbé vált, pont, ahogyan azt a YJ céhházában tapasztaltam, csöndesen húztam elő a Katanát, remélve, hogy az ellenfeleink nem vesznek észre minket, hogy nem hallják Timidust és Shukakut. A sötétbőrű kisfiúra néztem, és amikor tekintetünk találkozott, némán megráztam a fejem: most én megyek. Tudom, hogy éppen edzettünk, amikor megjelent a bálna, de nem kockáztathattam, s bár afelől nem volt kétségem, hogy Nes is erős, mégis, ebben a rendszerben csak a pontok számítottak. De vajon itt is az aincradi rendszer érvényes? Bekapcsoltam a Lopakodásomat, hátha így könnyebb dolgom lesz, majd a mob felé suhintottam a fegyveremmel.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 29 2013, 21:17

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Phobos Pént. Nov. 01 2013, 22:29

Úgy tűnt, hogy Peter és Hinari nem jártak el túl jól: a skorpió savas váladékot köpött rátok, aminek köszönhetően nem tudtok támadni. Egyszerű paralízis. Ugyanakkor a késsel támadó Timidusra nem számított. Különös oknál fogva a pet kezében lévő fegyvernek hála a sebzése összeadódik, így a szörnyeteg megtántorodva fordult szembe az emberré változott sárkánnyal. Újból a váladékköpést igyekezett bevetni, de úgy tűnt, egyszerre csak kettőre volt képes.
- Ne szólj bele! Toruk örököseire halál vár! - sziszegte fenyegetően, aztán egy különös rikoltó hangot adott. Az egész erdőt bevisszhangozta.

Rajzásig 5 kör van hátra.

Vörös skorpió: -18 élet (sárgászöld)

Hinari (Sebzés: 35, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.) Támadás helyett dobj egyet a halál-korona kockával!
Hinari
Hinari
Hinari
Hinari
Hinari
Hinari
Hinari
Vörös skorpió
Peter (Sebzés: 34 (+ Hisame), Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy fölé kell dobnia.) Támadás helyett dobj egyet a halál-korona kockával!
Peter
Peter
Peter
Peter
Peter
Vörös skorpió
Shukaku (Sebzés: 18 (+ Timidus), Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy fölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy fölé kell dobnia.)
Vörös skorpió

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Hinari Pént. Nov. 01 2013, 23:19


Nem figyeltem. Vagy nem eléggé. Nem tudom, csupán a skorpió mozdulatát láttam, még bevillant a fiú arca, és a vérvörös folyadék, ami végigfolyt a testén, majd egy pillanat, és megjelent a kis sárga ikon, ami jelezte a bénulást. Összeszorítottam a fogaimat, nézhettem volna Nestorra, Peterre is, de mégsem tettem. Le fogok zuhanni. A felismerés villámként csapott belém, és még arra volt időm, hogy a testsúlyomat áthelyezzem egy minél lejjebbi pontra, így szótlanul rogytam össze: ez volt most a leghelyesebb döntés. De jól voltam. Tehetetlenül, de jól, asszem. Ismerős volt, tapasztaltam már párszor, ennél lehetetlenebb helyzetekben is, de… Chh. Mégis minek dolgoztam ennyit, ha a pontok semmit sem érnek soha? Kicsit el is vette a kedvem. A Katanámat még tartottam, éle a földön pihent, mesze az állattól, kit támadnom kellett volna. Csak idő kérdése. A bénulás el fog múlni, előbb vagy utóbb. És akkor majd…
Az emberré változott sárkánylány eltalálta, ám alig vitt le neki, s ha tudtam volna beszélni, rögtön kérdeztem volna, mennyi a pontos sebzése: egy ismeretlen mobbal szemben az első az informálódás. Minden más ráért. Behunytam szemeim, majd újra kinyitottam, át kellett kicsit állítani az agyamat, az elkalandozás luxus lett volna. Még akkor is, ha képtelen vagyok érdemben hozzájárulni a sikerhez. Még. Igen, bíztam benne, hogy ez csak időleges, így gondolatban a lány gyorsaságát viszonyítottam az enyémhez, amikor a bozótosban futottunk, azt pedig a skorpióéhoz, akit megsebzett, hármunk közül egyedüliként. Próbáltam kitalálni a többi statját is, ám szemeimre árnyék vetült, és egy kisfiú takarta el a kilátást: Nestor elém állt. Mondtam volna, hogy ne tegye, ám ha tudtam volna, se szóltam volna neki. Ő meg akart védeni, ámbár valószínűleg ő maga se tudta, mit vállal: éreztem, hogy ez a skorpió még semmi ahhoz képest, amik ránk várnak még.
- To… ruk…? – néztem ki a tűzsárkány mögül, igyekeztem szemkontaktust felvenni a mobbal, ki képes volt az emberi beszédre. Reméltem, hogy többet is elárul nekünk…

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 01 2013, 23:19

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Phobos Szomb. Nov. 02 2013, 20:28


Paralízis még mindig hat, következő körre elmúlik.

A Vörös skorpió csúnyán néz Timidusra.

Rajzásig 4 kör van hátra.

Vörös skorpió: -18 élet (sárgászöld)

Hinari: 140 HP, 44 páncél
Peter: 145 HP, 50 páncél (Hisame: 73 HP)
Shukaku: 15 HP, 2 páncél (Timidus: 8 HP)

Peter jön, paralízisben van.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Peter Worker Vas. Nov. 03 2013, 20:33

Ismét mozdulatlanná váltam, ismét a vezéri csorbám romlott, ismét Shu előtt és ismét Timudus támadott helyettem. Némán káromkodtam és rogytam térdre, öklömmel ütöttem volna dühömben a földet, de nem tudtam mozdulni. Mondtam nekik, hogy maradjanak hátul, de nem hallgattak rám, hisz miért is tettek volna így? Hi és Timudus. Mozdulatlanul csóváltam a fejem.
- Hisame, Timudust! – üvöltöttem, hogy hallja a hangom és nem szóltam többet. Tudtam, hogy tudja, mire gondolok.
Megrázta magát, bőrét fényben vedlette le magáról, hogy képességével Timudust, a sárkánylányt erősítse.


Ha a képesség sikerül, akkor Timudus következő három támadásához hozzáadódik 26 - 26 sebzés, ha nem, hát úgy semmi sem történik.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 03 2013, 20:33

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Phobos Kedd Nov. 05 2013, 16:06


A képesség sikeres. Paralízis még mindig hat, következő körre elmúlik.

A sárkányfiú felkapja muskétáját, és a Vörös skorpióba szúrja.

Vörös skorpió lebénult, nem tud támadni.

Rajzásig 3 kör van hátra.

Vörös skorpió: -18 élet (sárgászöld)

Hinari: 140 HP, 44 páncél
Peter: 145 HP, 50 páncél (Hisame: 73 HP)
Shukaku: 15 HP, 2 páncél (Timidus: 8 HP)

Shukaku jön.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Shukaku Kedd Nov. 05 2013, 20:50


~Mindketten lebénultak, Timidus pedig egy ilyen erős ellenfél ellen küzd, aki ilyen könnyen képes volt mindkettejüket megállítani? Nem!~
-Timidus!
*A sárkánylány furcsa mód újra visszatér saját nyelvéhez, és azon válaszol Shukakunak. Shu arcára először a döbbenet ül ki, hogy ilyen módon rendre utasítják egy egyszerű maradj paranccsal, de azután csak bólint, és a felszerelései között kezd el kutatni.*
-Van két Mini Potionom. Az egyiket oda adom, ha valamelyikünk lebénul, és…
*Itt elcsuklik a hangja, hiszen nem akar a legrosszabbra gondolni, de egy pillanat múlva már folytatja is.*
-… megsebesül, akkor a másik akkor is meg tudja majd vele itatni.
*Timidus Shu javaslatára bólint, és elismerően mosolyog a lányra, majd elfogadja az egyik potiont.*
~Ez a hang, egy sebesült, csapdába esett állat hangja. Apu szerint ilyenkor a legveszélyesebbek. Vigyázz Timidus!~
-Nem tudom, hogy ki az a Toruk, de ők a segítségünket kérték, és te megtámadtad őket.
*Dühösen kiált vissza a skorpió felé, és már fel is készült a következő támadásra, kezében görcsösen szorítja a kést. Hisame mutatványára ő is megrázza magát, köszönetképpen biccent egyet a sárkánylány felé, és újra csak a saját nyelvét használva köszöni meg Hisamétől a segítséget. Arra, hogy a sárkányfiú is támad, kicsit meglepődik, és már indulna is felé, hogy megvédje a több sebből is vérző fajtársát. Eddig is csodálta, hiszen megvédte a társát és szembeszállt a skorpióval, de most, hogy nekik is segít, csillogással a szemében tekint rá, és felé is intéz egy köszönömöt.*
-Timidus megvédi Toruk örököseit!
*Kiált a skorpióra és támadásba lendül.*
~Még sohasem láttam ilyen elszántnak, bár engem még sohasem kellett életveszélyes helyzetből megmentenie… illetve valószínűleg ő nem ítélte annak. Remélem tudja, hogy mit csinál.~


Átadtam Timidusnak az egyik Mini Potiont.
Timidus támad.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 05 2013, 20:50

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Phobos Kedd Nov. 05 2013, 22:59


Vörös skorpió 5-öt sebez Timidusra.

Rajzásig 2 kör van hátra.

Vörös skorpió: -62 élet (piros)

Hinari: 140 HP, 44 páncél
Peter: 145 HP, 50 páncél (Hisame: 73 HP)
Shukaku: 15 HP, 2 páncél (Timidus: 3 HP)

Hinari jön.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Hinari Kedd Nov. 05 2013, 23:23


Figyeltem, füleltem, mégsem tudtam igazán követni a történteket: minden erőmmel azon voltam, hogy fel tudjak állni. Ismerős érzés volt, de most nem esett jobban, mint máskor, habár itt legalább voltak, akik megvédtek. Hangtalanul sóhajtottam, ennek nem így kellett volna történnie, s bár sosem gondoltam magam jobbnak senkinél, azért egy kicsit mégiscsak fájt, hogy egy ismeretlen lány és a sárkánya intézik el a dolgot a két frontos helyett. Egy kicsit csalódott voltam, talán, ehhez pedig semmi köze nem volt Shunak vagy Timidusnak, én tehettem róla csak, ez zavart a legjobban. Nestor indult volna, akár pusztakézzel is, én viszont az utolsó pillanatban megfogtam a vállát, és amikor a szemembe nézett, megráztam a fejem. A méreg kezdett elhalványulni testemben, beszélni még nehezemre esett volna, ám Nesnek nem kellett verbális kommunikáció, hogy megértsen. Nem hittem, hogy elfogadja, tudtam, hogy nem szívesen marad ki a harcból, de nem akartam, hogy baja essen. A gyermekek, akik mintha ugyanolyan sárkányok lettek volna, mint Hisame és a többiek, érezték itt a fájdalmat. Átélték. Véreztek. És ezt nem akartam Nestornak, semmiképpen sem. Csak remélni tudtam, hogy megérti.
Végre sikerült mozogni, lélegezni úgy, ahogy eddig is. A szívszorító érzés azonban megmaradt, továbbra sem éreztem olyan jól magam, egyvalami viszont, ha csak egy minimálisan is, de csillapíthatta ezt. Előreléptem, a Katanát két kézre fogva, majd még visszanéztem a társaimra, mielőtt megindultam volna. Nem tudtam, képes leszek-e egy támadásból megölni a skorpiót, nem tudtam, vannak-e még, jönni fognak-e még többen, azt viszont igen, hogy mi a dolgom.
- Switch Timidus! – kiáltottam, biztos ami biztos, majd meglendítettem a fegyvert, és amennyiszer csak lehetséges volt, sebeztem az ellenfelünket.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Phobos Szomb. Nov. 16 2013, 16:08


Vörös skorpió pixeleire esett.

Az elpusztult mob pixeldarabjai ahelyett, hogy az ég felé törtek volna, elhúztak a rengeteg egy távoli sarkába. A rajzásra szánt hang, amit korábban kiadott, még mindig hallatszott. Dühös zümmögés, megannyi láb topogását hallhatjátok, de nagyon azok tulajdonosai még nagyon messze voltak. A lány mintha a korábbi támadásból kicsit felocsúdott volna, úgy ugrott le a sziklafalról, egy-két métert. Könnyedén vette az akadályt, otthonosan mozgott a sziklás területen. Ha eddig nem figyeltétek meg, most meg tudjátok: neki is szarvai vannak - rövidek, fióka korra emlékeztetőek, de épek. Karon ragadja társát, és ugyanolyan jácintkönnyedséggel visszaugrott arra a pontra, ahol eredetileg volt. Miután elengedte a fiút, az a magasból nézett le rátok. Kissé megszeppentnek tűnt, bár a hála egy fikarcnyi jelét sem mutatta. A vércseppek elpixeleződtek, mielőtt azok a földdel érintkezhettek volna. Őt egy kicsit sem zavarta, hogy vérzik, sőt - már egyáltalán nem mutatta ki fájdalmát. Muskétája még azelőtt eltűnt, mielőtt a lány elrángathatta volna a harctérről. Az előbbi rátok se nézett, habár félelme kézzel tapintható volt. Hátat fordított, s eltűnt a sziklán. A törött szarvú fiú még állt ott egy darabig, tekinteteiteket kémlelve, majd azután tétován megfordult. Még utoljára rátok nézett, fejével majdhogynem hívóan legyintett felétek, miközben a dühödt zümmögéseket egyre jobban hallhattátok - aztán ő is eltűnt a sziklán, egyetlen egy fehér tollat hátrahagyva... A topogásuk lassan elhalkult, miközben egyre csak távolodtak tőletek. Gondterhelt zümmögésük majdhogynem elnyomta a közeledő, rettentő haraggal bíró szörnyetegek zsibongását - vészjósló, de egyben nyugtató is.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Shukaku Szomb. Nov. 16 2013, 17:02


*Timidus csak állt némán a támadása után, még a szája is tátva maradt. Figyelte, ahogy a Vörös Skorpió életcsíkja szédületes sebességgel zuhan.*
-Azta!
*Csak ennyit tudott mondani, majd ránézett a kezében tartott Kezdő Idomár Késre, és még jobban megmarkolta.*
-Ezek az izék jobbak mint a fogak. Ezekkel a vackokkal úgysem tudnék mit kezdeni.
*Nyelvével megnyalta a fogait, és továbbra is csak a kést bámulta. Talán ez lehetett az oka annak is, hogy az ellenfél támadása egyszerűen félresöpörte, még kitérni sem volt ideje előle, egy ugrásra sem. Végigcsúszott a földön, de folyamatosan szorította a kést, nem volt hajlandó elengedni azt a tárgyat, amivel ilyen sebzést tudott okozni. Amikor végre megállt, nem foglalkozott azzal, hogy felkeljen, mindössze felkönyökölt, és úgy, a hátán fekve nézte végig, ahogy Hinari kivégzi a skorpiót. Kicsit elhúzta a száját, de azért látszott rajta, hogy örül annak, hogy vége.*
-Pedig én akartam.
*Megrázta a fejét, és az az eltökéltség, ami az előbb látható volt az arcán teljesen eltűnt róla. Mindössze egy gyerekes büszkeség ült ki rá, amikorra a lány odaért.*
-Timidus!
*Sikította Shukaku, és már az előtt futni kezdett Timidus felé, mielőtt a támadás betalált volna, amikor pedig a sárkánylány nagyot nyekkenve földet ért, már a legrosszabbra számított. Ahogy odaért, kezével megtámasztotta a lány fejét, és már nyomta is a szájába a potiont. Timidus elkerekedő szemekkel tiltakozott egy ideig, de azután engedelmesen lenyelte a kortyokat, hogy legalább vége legyen. Amikor a lány elvette az ajkaitól az üveget, nyelvét kiöltve finnyáskodott.*
-Nem is szeretem ennek a vacaknak az izét. Túl édes. Ti emberek az összes olyan dolgot édesre csináljátok, ami jót tesz, és még szeretitek is. Fogadok, hogy a méregnek meg valami nagyon vacak íze van.
~Shu elkuncogta magát, és nevetve ölelte át Timidust. Nagyon örült annak, hogy hallhatta a sárkány vinnyogását, mert az azt jelentette, hogy nem esett semmi baja. Elgondolkodott azon, hogy a kanalas orvosság mintájára vajon tényleg olyan ízű-e a poti, mint ahogy Timidus mondja, de gyorsan félretette a kivizsgálandó dolgok közé a fejébe a kérdést.~
-Láttad? Láttad ezt? Ilyet még sohasem csináltam! Még Hisame sem!
*Hangja ujjongó volt, és csak úgy csengett belőle a büszkeség.
Csodálattal tekintett a kezében lévő késre, és hosszú, elnyújtott, kérlelő hangon szólalt meg újra.*
-Megtarthatooom? Ugye igeeen? Ugye nekem adoood? Lécccííí!  
*Shukaku hóna alatt megragadva a társát talpra állította, és bólintott egyet.*
-Csak akkor, ha megígéred, hogy legközelebb jobban vigyázol magadra. Már csak egy potionunk van.
*Egy kicsit elgondolkodott, hogy letörje-e a sárkány lelkesedését, de mivel biztos volt abban, hogy Timidus is tudja, hogy miként ért el ekkora sebzést, és nem akarta, hogy a sárkány elszálljon magától, így még hozzátette.*
-És persze megköszönöd Hisamének azt a valamit, és Hinarinak, hogy megmentett.
*Szavait már egyszerre intézte a másik sárkánylány és társa felé is, meghajolt, Timidus pedig ügyetlenül leutánozta a meghajlást, és köszönömöt mondott mindkettejüknek. Ezután azonban gyorsan körbetekintett, és megkereste a két alakot, akiket idáig követtek.*
-És nektek is köszönöm!
*Ezután körbenézett, és sürgető tekintettel szólt a többiekhez.*
-Nem követjük őket? Vagy meg akarjátok várni a zümiket?
*Ezután pár lépéssel nekifutott, felugrott a levegőbe, és megpróbált felemelkedni, ahogy mindig is szokta. Természetesen mivel ő sem volt biztos a sikerében, ezt a próbálkozást nem a szakadék szélén ejtette meg. Shu csak megvonta a vállát. Régen megtanulta már, hogy ha harci szituáció van, vagy olyan helyzet, ahol a harc elkerüléséről kellett dönteni, akkor Timidus irányított. Sokkal jobban értett ezekhez, mint ő. Természetesen azért voltak olyanok, akiknek a tapasztalataiban talán ugyanannyira megbízott, mint Timidus ösztöneiben, főleg, hogy Peter mellett Hisamének mindkettőből volt elegendő a lány szerint, így rájuk tekintett, és tőlük is várt egyfajta megerősítést.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Nov. 16 2013, 21:19

A földön térdeltem. Mintha a hátam súlyos esőcseppek verdesték volna, hogy ne tudjak felállni, pedig nem esett az eső és a probléma az volt, hogy a skorpió mérge is már kiszállt a testemből. Fel tudtam volna tápászkodni, tudtam mozogni elméletileg…
Sok történt már, nem csak most, máskor is és úgy ahogy a helyzetekhez képest mindig is tartottam magam, de most felkerült az a pont az ire, mi a földön marasztalt pár pillanatig. Régebben nem voltam ilyen, de például legutóbb már egy fával birkóztam mikor nem látta senki sem, hogy kiadjam magamból, mi bennem volt. Gyenge voltam és sokszor tehetetlen. Nem mondom, hogy sokat vállaltam, mert nem, mások milliószor többet és mit vállaltak, azokkal is jobban foglalkoztak - itt tekintettem rá Hinarira -, de úgy tűnt, hogy nekem az is elég volt, mit csináltam, vagy épp mit nem. Pedig azt hittem, hogy nem erőltettem meg magam. Tévedtem. Most csupán csak majd a két legfontosabb ember előtt rogytam térdre pont mikor nem kellett volna. Nem is a bizonyítási vágy hajtott, nem akartam olyannak mutatni magam, milyen nem voltam, de meg akartam felelni bizonyos dolgoknak. Akartam, hogy ne csak egy barátot lássanak bennem, ne csak egy egyszerű fiút, hanem ha kell úgy nevezni, akkor egy férfit, ki tudja védeni őket, kire lehet támaszkodni, vagy Shu esetében még kire fel lehet nézni. Nem, most megint rájuk kellett támaszkodnom. Timudusra és Hinarira. Mindketten mentettek már meg. Az a csörgőkígyó, az arctalan katonák és íme a közös sikerük e vörös skorpió, mi a pixeljeire hullt előttünk. Nem úgy, mint kellett volna, valami szokatlan volt benne és a rajzás hangját is lehetett még halványan hallani, de elpusztult a bestia elméletileg.
Felálltam, a jobbomat zsebre dugtam, hogy rejtsem annak remegését, majd fordultam a többiekhez. Hisame volt, kit szemeimmel elsőnek kerestem és lépett is hozzám hamar.
- Minden rendben? – kérdezte az, ki elől semmit sem tudtam elrejteni.
- Persze. – de a próbálkozást sosem adtam fel.
Mindenki rendben volt, úgy ahogy. A fiú továbbra is pocsékul nézett ki, de Timudus például sokunk lelkesedését helyettesítette az örömével. A fiú társa, a lány holmi könnyedséggel, szinte megerőltetés nélkül ugrált szikláról sziklára, majd kapaszkodott bele a fiúba, hogy segítse őt. Mintha repült volna, úgy kerültek vissza a szikla tetejére.
- Hogyan? – egyszerű csodálkozó szó, kérdés, mire nem vártam választ. Nem is hittem, hogy bárki tudta volna. Míg ő rájuk tekintettem, addig Hisame kedvesen szólt.
- Nincs mit, Tim. Ügyes voltál. Ügyesebb, mint ez itt mellettem. – láthatóan súgta, de láthatóan úgy, hogy mindenki hallja. Egyszerű cukkolás, mire ironikus nevetéssel reagáltam – Ja, menjünk utánuk szerintem.
- Ne várjuk meg a zümiket.
Célom volt felvenni a fiú elejtett fehér tollát, függetlenül attól, hogy az kellett e neki, vagy sem. Egy madár elhullajtott tolla lehetett, mit már nem lehetett vissza tenni a helyére, de dísznek, egy emléknek jó lehetett, nem mintha úgy tűnt volna, hogy az itt történtekre akarnék emlékezni.
Éreztem, az idegesség valamelyest enyhült, elmúlt a remegés. Az arcom mimikája változott, csak annyira, hogy semmi rosszat se lehessen leolvasni róla, majd indultam a sziklához, a lány és fiú után.


_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Hinari Vas. Nov. 17 2013, 00:14


Arcomon elégedett mosoly szaladt végig, ahogy a kardom nyomán elpixeleződött a gyerekekre rátámadó skorpió. Fújtam egyet, és a többiek felé néztem, hogy kell-e segítenem, figyelmem azonban nem kerülte el a zümmögést, mely nem hagyott alább. Úgy tűnt, hogy várnak még ránk harcok, így egy bólintással jeleztem Nestornak, aki hasonló következtetésre juthatott, ugyanis közelebb lépett hozzánk. Shu eközben már meg is gyógyította Timidust, mosolyogva vártam meg őket és halgattam a kialakult párbeszédeket. Peter nem festett túl jól, s ami azt illeti, bennem is bujkált némi feszültség: amióta ide kerültünk, semmi sem történt úgy, ahogy azt gondoltuk. Ennek ellenkezőjéről pedig a két sárkányfi sem győzött meg, sőt: ahelyett, hogy egy minimális hálát mutattak volna, szó nélkül fordítottak nekünk hátat, és indultak tovább. Tartás. Rejtélyesség. A felsőbbrendűség érzése, talán. Mind jellemző lehetett e lényekre, melyek három képviselője mégse mutatta jelét, vagyhát nem ennyire, mint ők ketten. Vajon tényleg sárkányok? Vajon tényleg senkik vagyunk a szemükben? Nem volt minden világos, láthatóan voltak ellenségeik, az erdő lakói, egy valami, ami hamarosan ránk fog szabadulni, ha nem sietünk.
Nestor csöndesen nézte, ahogy Timidus az idomárját kérleli, és az előző mutatványa kapcsán lelkendezik. Sóhajtottam, majd odasétáltam melléje, és a vállára tettem a kezem:
- A következőnél beszállhatsz. Ígérem.
Majd már másztam is feljebb, határozott célom volt utolérni a párost, és minél előbb, minél távolabb jutni ettől a helytől. Volt egy olyan sejtésem, hogy hamarosan vendégeink lesznek, és bár tudtam, hogy Nes is segíteni akar, aggódtam érte: fogalmam sem volt a pontjairól. Sem. Meg úgy egyáltalán, hogy mire képes, nem akartam, hogy baja essen, hiszen én nem voltam idomár, nem küldhettem harcba magam helyett senkit, és nem is akartam volna. De azt is megtanultam, milyen érzés tehetetlennek lenni. A sárkánynak pedig nem kívántam ezt, egy pillanatig sem.

Én is megnéztem magamnak a tollat, melyet hátrahagytak, azonban engedtem inkább a fiúnak, hogy eltegye, én közben a Látásomat bekapcsolva néztem az erdő irányába, hátha szerzek némi információt arról, ami onnan várható.
- Igen, menni kéne. Van valamelyikőtöknek nyomkövetése? Azzal talán egyszerűbb lesz – fordultam feléjük, majd biztatóan elmosolyodtam: bármennyire is volt kiismerhetetlen és meghatározhatatlan a helyzetünk, én azért megpróbáltam pozitívan hozzáállni.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Phobos Kedd Nov. 26 2013, 12:11


Nem kellett nyomkövetés ahhoz, hogy kiszámítsátok, vajon merre és milyen messze mentek - ott álltak, nagyjából huszonöt méterre tőletek, egymás kezét fogva. Míg a lány bal, míg a fiú a jobb vállán nézett át, tekinteteket fürkészve. Tekintetük nem mutatott semmi emberit. Jobbára az állatok nyelvén kéne érteni, hogy megértsétek ezeket a különös jövevényeket, de kétségtelen, hogy az utat mutatták nektek. Természetesnek kéne lennie az effajta tartózkodásnak, nem? A fiú jobbára nyitottabb volt, jobban érdeklődött irántatok, míg a lány egyszerűen csak le akarta tudni a dolgát. Mintha csupán a kötelességét végezné azzal, hogy vezet benneteket. Félhetett az újtól, még ha az új mentette meg a bőrét a veszedelemtől.
A táj csupán kicsit változott: a sziporkázás egy pillanatra sem hagyott alább, sőt. Minél többet mentetek, annál jobban átérezhettétek ennek a helynek a varázsát. Mintha egy természetfölötti hatalom, egy mindent felülmúló akarat teremtette volna ezt a helyet. A gyermekek természetes mozgása ezen szokatlan helyen már rég nyilvánvalóvá tette, hogy ők idevalósiak. Meztelen lábuknak kicsit sem esett kellemetlenül a köves mezőkön való áthaladás. Öt-tíz méterenként megálltak, megbizonyosodva arról, hogy valóban követitek őket. Mintha több óhajuk nem is lenne, minthogy kövessétek a párt. A lány egy ponton szembefordult veletek, de nem azért, hogy hozzátok szóljon, hanem valami másért. Együttérzően belenézett a fiú szemébe, magáéhoz szorította homlokát, és ahogyan egy tisztálkodó macska csinálná, úgy nyalta le társa halántékáról a vért. Szokatlan lenne? Az rajtatok áll. A fiú lehajtotta fejét és a lányéhoz dörzsölte. Nonverbális kommunikációt folytattak, amit csakis a sárkányaitok érthettek. A megbékélt zümmögés felhívhatja a figyelmüket arra, hogy a fiú és a lány valamit mondani szeretnének. Az erősebb nemű ezúttal vette a bátorságot, hogy ténylegesen felvegye veletek a kapcsolatot. A lány mögötte állt, lesütött szemmel, de párja bal karját erősen megszorította.
- É...én...- nyögte kissé bizonytalanul a fiú. Új lehetett neki az emberi nyelv használata, s ritkán is vetette be eme tudását. - K-köszönöm. Hogy segítettetek. A nevem. Coryn. Ő itt. Corina. - Nem csak hogy ritkán használta, de egyáltalán nem vethette be, hiszen szinte minden tagnál levitte a hangsúlyt. Közömbösen eltekintette, ezzel jelezvén, hogy sajnálja, amiért többre nem futotta, hangszálai így is felmondták a szolgálatot. Segítségkérően a Corinának nevezett lányhoz fordult, aki bár félénken, de felétek nézett.
- Sajnálom, hogy nem megy neki. Nem szoktunk beszélgetni... mármint a nyelveteken. Nagyon nehéz, és fáradtságos. Már aki innen származik... - Meglepő lehet, hogy a lánynak sokkal jobban ment, mint a fiúnak? Valószínű. Oka ugyan nem volt, de már így is többet nyújtottak, mint ahogy azt elvárnátok tőlük.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Shukaku Kedd Nov. 26 2013, 15:49


*Shu nyugodtan követte őket Timidussal karöltve. Nem kérdezett semmit, megállt, amikor ők is megálltak, ment, amikor úgy döntöttek, hogy menni kellett. Nem sürgette őket, nem próbált közelebb menni hozzájuk, folyamatosan tartotta azt a távolságot, amit úgy látszott, hogy a két lény biztonságosnak ítélt meg. Amikor utoljára megálltak, és megtörtént az a bensőséges jelenet, Shu elmosolyodott. Egyáltalán nem csodálkozott ezen, hiszen Timidus is hasonlóképpen szokta kifejezni ha éppen túláradó örömöt érez társa iránt. Ránézett a sárkánylányra, és mindketten egymásra mosolyogtak. Amikor Shu továbbra is türelmesen hallgatta a szavakat, még mosolyogva bátorította is a lényeket. Ezután Timidusra nézett, és egyszerre bólintottak.*
~Jobb ha most te beszélsz. Te amúgy is könnyebben érted őket.~
*Bár a lány csak gondolta ezt, nekik sem kellettek szavak ahhoz, hogy megértsék egymást.*
-Timidus vagyok, ő pedig a társam, Shukaku.
*Mutatkozott be, majd sorban a többieket is.*
-Hisame, Nestor, Peter és Hinari. Mindannyian örülünk, hogy segíthettünk.
*Ő is kedvesen elmosolyodott.*
-Ha szeretnétek, akkor szívesen fordítok nektek. Én és Nestor azt hiszem értjük mindkét nyelvet, és nekünk nem esik nehezünkre.
~Még sohasem beszélt ilyen komolyan és szépen… vagy csak talán én nem vettem észre. Az a kevés szó amit ismerek a nyelvén, nem volt elég ahhoz, hogy halljam, hogy milyen jól tud beszélni.~
*Timidus körülnézett, majd újra a két lényre szegezte a tekintetét.*
-Nagyon szép helyről származtok.
*Nem kérdezett semmit, és Shu sem várta el, hogy ezt tegye. Mindketten úgy érezték, hogy a sárkánylényeknek volt oka arra, hogy idehozzák őket, tehát majd ha eljön az ideje, akkor mindent el fognak nekik mondani. Megállt Shu mellett, megfogta a kezét és mindketten türelmesen vártak. Egy pillanatra azonban Shu felkapta a fejét és ránézett Peterre. Amikor a sárkány elejtette a tollát, akkor még éppen Timidussal foglalkozott, így nem tudta megszerezni, de azt még látta, amikor a fiú eltette. Halkan odasúgta neki.*
-Psszt! Peter! Add vissza nekik amit elejtettek, ha már megtaláltad.
*Fel sem merült benne, hogy a becsületes Peter esetleg meg akarja tartani a tollat, főleg nem a sárkánylények beleegyezése nélkül. Azon azonban már elgondolkodott, hogy ha mégsem kérik vissza, akkor ő viszont szívesen elkérné tőle, ha neki nem kell. Nagyon szépen mutatna a gyűjteményében.*
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Nov. 28 2013, 18:56

Jelen voltam, hallottam, figyeltem a történéseket, de valahogy nem reagáltam rájuk. Nem volt nálam tükör, hogy lássam az arcom, de üresnek képzeltem el most a tekintettem. Próbáltam érzelemmentes maradni, minthogy a jó nehezen ment volna, a rosszat pedig nem akartam, hogy lássák. Sosem voltam jó színész, így nem tudtam, hogy mennyire is sikerült ez, de próbálkoztam. Hisame léptetett előre és ő állított meg. Nem jelentette ez azt, hogy irányításra szorultam, nem bolondultam meg, de ha már fogott, úgy azt ki is használtam önző mód.
Kedvesnek tartottak. Az voltam. Úgy ahogy. Azonban volt, hogy időnként mások tettek akaratlanul is azzá engem. Talán rászorultak, hogy legyen egy kedves ember körülöttük és én nem ellenkeztem ezt illetően. Most például eszembe nem volt, hogy az elhullajtott toll a fiút illette volna, így meg is lepődtem, hogy Shu ezt illetően szólt hozzám. Sóhajtottam, és talán most az egyszer nem örültem Shu lelkes kedvességének. Szerencse, hogy nem hallották a gondolataim.
- Ja, igen. Ez a tiéd, bár nem tudom, hogy még van e haszna a számodra. – néztem a tollát, majd nyújtottam felé azt – És nem csak a hely, de a nevetek is igazán szép.
Volt pár érdekes cselekedetük, például miként egy ruhadarab helyett a nyelvével tisztította a lány a fiút, de ettől függetlenül a nevük valóban szép volt. Coryn és Corina. Hisamének sem én adtam a nevét anno, Rin volt velem ott a téren, mikor ki kelt a tojásból, ő nevezte el a sárkányt így. Ötletem sem volt hirtelen, hogy mi lett volna, ha ő nincs ott, de mindegy is, hisz elég rég történt már ez. Nem is tudtam, hogy azóta találkoztunk e újra Rinnel komolyabban a korábbi szörnyharcokat leszámítva. Na majd ha ennek vége.
- Egyébként valóban ilyen ijesztőek vagyunk?

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Hinari Pént. Nov. 29 2013, 19:05


Ez már nekem is kezdett kicsit elvont lenni, ami elég meglepő ahhoz képest, hogy általában én vagyok az, aki a felét ki nem mondja annak, amit gondol. Most viszont a két sárkány – merthát lassan egészen biztos lettem ebben a tényben – érezhetett olyanokat, melynek mi csak a felszínéről szerezhettünk tudomást, pár mozzanatból, kézemelésből és pillantásból, amik amúgy egyértelműen jelezték nekünk, hogy semmi közünk hozzájuk. Lopva Nestorra pillantottam, ő vajon érti-e, ám a kisfiú karba font kézzel nézte a jelenetet, kissé előttem állt, így nem tudtam semmit sem leolvasni róla sem. Sóhajtottam, és az övembe csúsztattam a Katanát: úgy tűnik, egy ideig nem kell harcolnunk, s most ez volt az egyetlen információ, amire normálisan tudtam reagálni.

Aztán megálltak, s ugyanúgy torpantam meg én is, hosszan néztem őket, ám nem szólaltam meg, nem illett volna, azt hiszem. Furcsa volt. Mindenesetre bólintottam, ahogy Timidus bemutatott, a tájat néztem, miközben beszélt, majd a fiú arcát kezdtem el fürkészni, kíváncsi voltam, vajon mit akarhatott tőlünk. Amit valójában szeretett volna, mégse mondta ki. Megköszönni a segítséget… lehet. De lehet egyben felmérni minket, a hozzáállásunkat, hogy mennyire vagyunk veszélyesek rájuk és erre a világra nézve, logikus kérdés lehetett, hiszen kintről jöttünk. Türelmes voltam, mert ide türelem kellett, megtanulni az ő ritmusukban létezni, s habár rengeteg kérdésem lett volna, egyiket sem tettem fel. Ők viszont tudhatták rájuk a választ, láttak már embert, találkoztak már emberrel, és azzal is tisztában voltak, hogy kik a társaink, mégsem bíztak meg bennük sem teljesen. Sőt, olyanokról is tudtak, amiről mi nem, továbbra sem felejtettem el, hogy rögtön megvádoltak minket, volt szó Pusztítóról, bár ha a bálnáról beszéltek, nem volt világos, az ő világukra miképpen hathat egy Aincradi lény. Ha az volt egyáltalán. Mélyen beszívtam a levegőt, és hátrasöpörtem az egyik tincsemet: a tudatlanság nyomasztott, lassan nem kaptam tőle levegőt…

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Phobos Pént. Nov. 29 2013, 19:43


- Timidus. Shukaku. Hisame. Nestor. Peter. Hinari. - ismétli a fiú szépen, lassan, miközben mindnyájatokra vet egy-egy pillantást. Hunyorít egyet, majd amikor a Peter kezében lévő tollat, vidámsága szertefoszlik, szemébe kétségbeesés szökik. A legváratlanabb sebességben kapja magához a zsákmányt, és szinte elérzékenyülve simogatta meg. A lány ugyanúgy elérzékenyül a toll láttán, és bár ugyanúgy aggódott azért, szemmel láthatólag bizalma jócskán megnőtt, és be akart avatni benneteket az érzékenység okáról.
- Az anyánké. - kezdett bele. - Nem tudjuk, hol van. Az is lehet, hogy meghalt... A Pusztító ellen harcolt. Akkor láttuk utoljára. Sokat sírtunk otthon. Mindenki, mert valahol minden sárkány testvére a másiknak. És mi, ahonnan jöttünk egy anyánk van. És most elveszett, és nélküle nem tudjuk, mit csináljunk, hogyan harcolhatnánk az igazi ellenséggel. - sóhajtott egy nagyot, aztán gyöngéden átvette Coryntól a tollpelyhet. A dicséret sajnos eltörpül a fájdalom mellett, amit ez a két gyermek érzett.
- Yu Yevon az... anyánk. Minden ottani sárkány. Szülője. - folytatta a fiú, a lány helyét átvéve. - Reméltük. Reméltük, hogy ő... megállíthatja. Az igazi ellenséget. Ezek a lények is a Pusztító ikrái. Nem bírjuk tovább. Segítség... kell. - Corin úgy zihált, mintha percekig nem vett volna levegőt, mégis folytatta az emberi nyelven való kommunikációt. Megdörzsölte a homlokát, ahonnan a vér is eredt. Megkopogtatta törött szarvát, mire ingerülten összehúzta szemét, és egy nyögéssel fejezte ki, mennyire nehezére esik a lüktető fájdalmat elviselnie. Valószínűleg nem nagyon szoktak hozzá, hogy efféle fenevadakkal harcoljanak. Ahhoz túlságosan ártatlanoknak tűntek. Corina aggodalmasan kapaszkodott bele Coryn bal karjába, és már majdhogynem könnyek lepték el szemét. Hiányzott nekik az anyjuk - Yu Yevon. Hiányzott nekik a régóta várt béke és nyugalom, ami kiemeli ennek a helynek a szépségét és varázsát. Csakis egymásra számíthattak a bajban - másra nem. Ezek a tapasztalatlan kölykök nem konyíthattak úgy a harchoz, mint az idomított társaik. Segítségre volt szükségük.

Annyi kérésem lenne, hogy néhány kör teljen el így. Szeretném, ha beszéltetnétek az njk-kat, hogy könnyebben menjen a jellemeik kibontakoztatása, valamint a kijátszásuk. Smile

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A Pusztító alkonya - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A Pusztító alkonya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.