Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mezőség #3

+6
Akae
Shukaku
Mirika
Noxy
Hayashi Yuichi
Kayaba Akihiko
10 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Okt. 18 2013, 18:58

- Köszönöm, segíteni is fogok - mosolyogtam rá, nincs is jobb, mint amikor ketten főzhetek valakivel, egyedül elég monoton meg unalmas, társaságban, meg több és finomabb étket lehet készíteni, na meg persze egymás lába alatt tudunk lenni, persze nem hátráltatni szeretném kotnyeleskedésemmel, de majd kiderül. Kérdésemre viszont nem a kitörő öröm volt válasza, hanem elszomorodott és, amit mondott az alapján, ez fájó kérdés volt számára. - Judy, nem számít mennyi a főzés pontod, az előbb láttam szemedben, hogy az csak egy szám. Egyszerűsítsünk, levágjuk a számokat - próbáltam jobb kedvre deríteni. Mivel odakint ezzel foglalkozom így én is igyekszem kerülni a számokat, de ez már beleivódott tulajdonságaimba sajnos szakmai ártalom. ért a harcművészetekhez? Ezt viszont nem tudtam elhanyagolni. - Említetted, hogy a harcművészetektől is megfosztott Kayaba, milyen harcművészeteket tudsz? - kérdeztem tőle komolyan.
Vajon miket tudhat.. ránézésre amellett, hogy csinos, sportos és.. és.. igen nehéz levenni róla a tekintetem. Próbálkoztam közben egy fürkészéssel, de állatot továbbra sem láttam. Majd egy kicsit hallgattam és feleltem baráti kapcsolatokkal kapcsolatban. Chan legjobb barátom itt bent és ezt el is mondtam neki, ő érdekeset is kérdezett és többnyire tudtam is a választ, hisz a boltban mindig Jayről beszél, köztük arról, is hogy összeköltöztek a YJ céhházában.
- Sokat beszélünk, bár mostanában volt, amikor került, de nem tudom miért. Amikor ott voltam abban a romos vidámparkban, fogalmam sincs mi történhetett ott, azután megváltozott homlokegyenest. Kiérti ezt? Jaj de igen, tudok kicsit Jayről, Jayt felvették a Young Justicebe és most már együttlaknak Chanceryvel. Azóta kevesebbet tartózkodik Chan a boltban - húztam fel a szemöldököm és mosolyogtam Judyra, amolyan érthető miért nézéssel. - Erről nem tudok sokat, mennyire egészítik ki egymást, de szerintem, mint a dió és a dióbél. A méhecske és a virág az szerintem elvontabb hasonlat lenne. Védik egymást és egymásért léteznek, ez szép dolog. Semmi-semmi gond, és még egy mondat engedj meg kérlek - néztem szemébe, ha bármi képen elcsitított, akkor nem folytattam, ha megengedte úgy még hozzá tettem - Nem foglalkozik velem olyan sokat, főleg, hogy én általában a laboromban vagyok. És ott vagyok elfoglalva. Egyszer benézhetnél oda - vetettem fel ötletnek.
- Nem teljesen erre gondoltam - mosolyogtam rá - de oké, és örülök ennek is. Azzal ahogy mellette sétáltam eszembe jutott később talán még alakulhat, bár kimondta, hogy barátság, de mégis rokonszenves és másképp mint egyszerű barát. Speciális képességemről érdeklődött - igazad lehet, íjásznak is jó ez  képesség, egybeolvad a természettel és levadássza a vadat - fordítottam fejem rá és közben haját apró szellő lengedezte, a szálak csak úgy táncoltak a napfényben - mesteri rejtőzködő képesség. Saját speciálisom annyiban tevődik ki, hogy a kardom erejét manipulálja az érzelmeim. Például, ha mérges vagyok, akkor erőre ad bónuszt, míg ha jó a kedvem, vagy vidám vagyok akkor gyorsaság bónuszt. Ez színekkel is megjelenik világos és sötét színekben jelenik ez meg. Éppen ahogy befejeztem, halkabbra fogta hangját és mutatott egy irányba. Odanéztem és megláttam én is a vadat. Közben ő leguggolt, követtem a példáját, és óvatosan közelítettem hozzá és a fedezékül szolgáló bozóthoz. Két térdre ereszkedtem mellette és úgy figyeltem mit tesz. Egyik tőrét dobásra készítette elő, és egy határozott mozdulattal irányába dobta. Talált is, mégpedig nem akár hogyan, homlokon dobta, az őz összerogyott. Ő megindult a zsákmány felé én pedig vártam. Miközben visszatért a háta mögött szépen elpixeleződött a vad és visszakerült a gyűjtőbe, ahonnan jött, később biztosan újjáéled és folytatja programját.
Ahogy visszatért elmagyarázta mégis miért volt ilyen könnyű vad. Végül is, miért ne. Ahogy felhozta az őzpörköltet témának megkordult a gyomrom. Szerintem hallhatta, pedig még alig lehettünk úton egy órája.
- Nem éhes még, csak íz ínyenc nevekre válaszol, inkább követel - nevettem fel - bár nekem is összefut a nyál a számban. Mit szólnál, ha a következő vad után megfőznénk és megkóstolnánk azt a husit? Mondjuk délben elkészítjük amolyan kóstolónak. Álltam fel közben, mire ideért teljesen. - Meg volna még itt valami, jobb ha meg is mutatom. van egy dolog nálam, amivel nem tudok sokat kezdeni, de talán számodra hasznosabb lehet - lenyitottam menüm, és minimális keresés után meg is találtam azt a tizenegy apró üvegcsét, amit kerestem. Kivettem egyet és odanyújtottam Judynak. Ha elolvasta ez állt a címkéjén: "gyenge lassító méreg" - neked adom mind, ha kellene, számomra használhatatlan és mivel a kis könyvben olvastam, hogy az árnyharcosok ilyesmiket használnak, nem tudom te hogy viszonyult ehhez, mint jó árnyhacos - mondtam növekvő érdeklődéssel válaszát és szemét kutatva.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Noxy Hétf. Okt. 21 2013, 13:15

Yuichi befolyásolta a Chanról szóló aggályokat, amik az imént törtek fel bennem, ahogy mélyen elgondolkoztam ezen. De ez van: ha túl sokat gondolkozok, kombinálok, különböztetek, akkor néha előfordulnak a tévedések. Most tévedtem úgy, ahogy, részben.
- Nos, ha úgy van, ahogy mondod, akkor nincs miért aggódnom, bár nem mintha nagyon bele akarok szólni a kapcsolatukba. Tulajdonképpen korábban ismertem meg Chant, mint Jay-t, akkor még egymást keresték, és Jay szerencséjére éppen ismerem Chant. Szóval ha nem találkoztunk volna Jay-el a cukrászdában, még mindig egymást keresnék. - Azért félre forgattam a szememet. - Ezt leszámítva én és Chan közötti viszonyról csak annyit mondok, hogy nálam egy kicsit lesüllyedt, de az már más esetek, és az egyik igen megalázó volt. Ekkor veszett el a becsületem. De ne aggódj, Channak semmi köze ahhoz a gyáva akcióhoz.
Gyáva, hátulütős akció... az ilyenek döntik porrá egy ember életét, becsületét. Nekem meg fontos a kapcsolatok, összetartások mellett a becsület. Akár engem, akár mást aláznak meg, nem engedhetem, hogy akár az apróbb, megmaradt becsületüket is elvegyék. A Fehér Viharfőnix megígértette velem, hogy vissza fogom szerezni azt, amit a nagypofájú kislányka és a tükörképem már elvett. A tükörképem és utó-réme már a múlté, őt legyőztem. Már csak az a kis vigyorgó bestia maradt.
Most már áttértünk a speciális kérdésemre. Yuichi képessége igen érdekes: érzelemtől függ, hogy akkor a kardja más színben foszforeszkál és más pontokat ad. Azért nehéz belegondolni, hogy ez a kedves, okos, nagyszerű ember milyen lenne igen dühösen. Ebbe a gyomor-szörnyetegem is beleborzongott.
Most, hogy már két őzünk is van, a mai napra biztos, hogy lesz nekünk ebédünk és vacsoránk is bőven. Már csak egy vadállatra kellene vadásznunk az ebédig. Amúgy tényleg lassan délre járt az idő, és biztosan a városokban már ebédelni vagy nassolni tértek a játékosok.
- Nem éhes még, csak íz ínyenc nevekre válaszol, inkább követel - nevetett Yuichi, és ez a mondat még az én számra is egy nevető mosolyt csalt. - bár nekem is összefut a nyál a számban. Mit szólnál, ha a következő vad után megfőznénk és megkóstolnánk azt a husit? Mondjuk délben elkészítjük amolyan kóstolónak. Meg volna még itt valami, jobb ha meg is mutatom. van egy dolog nálam, amivel nem tudok sokat kezdeni, de talán számodra hasznosabb lehet.
Elővett egy Gyenge Lassító Mérget, amit felém nyújtott. Kicsit meglepődtem, hogy egyből nekem ad valamit annak ellenére, hogy még nem ismerjük egymást annyira, mint ahogy kellene két barátnak. Az a fehér hajú srác, akivel Judy Lolita összefutott, tényleg csak egy szánalmas kis utánzat volt legtöbbször ellenkező jellemekkel. Ez az igazi Yuichi viszont lovagias. A gyomor szörnyem lelkesen morgott, és követelte, hogy fogadjam el az ajándékot.
- Óh... köszönöm. Nagyon kedves tőled - Mondhattam volna, hogy nem fogadhatom ezt el tőle, de nem tettem meg, mert egyrészt udvariatlan dolog lenne. Másrészt meg Yuichi túl kedves ahhoz, hogy tőle bármit is visszautasítsak.
Átvettem tőle a Gyenge Lassító Mérget és megköszöntem neki egy udvarias meghajlással.
- Remélem, egyszer még ez az üvegcse fogja megmenteni az életemet. No, akkor szerintem folytathatjuk is a vadászatot, mielőtt felbukkannak mások is, hogy levadásszák előlünk a legkövérebb vadakat.
Mosolyogva néztem rá a fiúra. Akárhányszor Yuichi szemébe nézek, ez az egész vadászat számomra olyan, mint egy életem végéig tartó mosolygó kalandozás. A szörny kéjesen dorombolt a hasamban.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Okt. 21 2013, 15:52



- Szóval akkor te találtad meg őket és hívtad őket össze valahol és úgy találkoztak? - képedtem le a csodálattól. Judyról egy rendkívül kedves lány, ezt már tudom, ha ezt összeromantikázta nekik ejtettem meg egy szélesebbre sikeredett mosolyt. De vajon rákérdezzek-e, hogy mi történt, túl nagy sebet tépnék fel vele, azonban jobban érdekel, hogy kibántotta őt, és hátha elmondja, remélem nem lesz tőle baja.
- Ki vette el becsületed és.. - nehezen akaródzott előkerülni ez a szó, mert tudom a férfiak, ha el akarnak, érni valamit azért bevetnek mindent, az égvilágon mindent - hogyan? - ejtettem ki tétován a szavakat és talán egy apró szellője is kicsúszott annak a gyűlöletnek, amit az ártó emberek irányába érzek.
Hamarosan azonban kedvesebb vizekre eveztünk és talán számára is kényelmesebbé vált. Viszont úgy éreztem érdemes hova tenni Judyt képzeletben, mert nő a szememben, mint a gomba. Amolyan őzláb gomba, féle és nem a a galóca. Miket gondolok én, pirultam el egy pillanatra. Gyomorkorgásom okozott is galibát.
De úgy tűnik tetszett neki a ez első főzés lehetősége én már nagyon vártam, itt még eddig senki nem főzött rám, szóval, megtiszteltetésnek éreztem ezt.
A kis méreg fiolát átadtam Judynak és míg elővettem a másik tízet a következő pár szócska szökött számra.
- Szívesen.. bármikor - azzal viszonoztam a meghajlást.
Szavai mézként folytak le torkomon, úgy legyen remélem tényleg megmentheti bajban. Bár az hogy baj legyen, azt nem kívánom kicsit sem, se neki, se magamnak, se másnak. De ezt tudni, nem kívánság kérdése, jön az magától.
- Gyerünk - nevettem fel, a szavak jelentésén, tudom mire utalt, ne teketóriázzunk és igaza is van, lesz még időnk megállni és beszélgetni és még többet beszélgetni. Rámosolyogtam amolyan, jó rád nézni stílusban, majd elindultam és nem siettem túl előre, de innentől aktívabb figyelmet szenteltem, a monoton, füves, pusztás tájnak, ahol mindig igyekeztem keresni egy pontot, ahol Judy is felbukkan. Megráztam a fejem, mintha mágnes lenne? Mindegy is, kell egy vad. A földről felreppent egy madár tőlünk alig hat méterre. Judy felé fordultam és kérdeztem:
- Le tudod szedni? - gondoltam az előbbi dobókéses trükkjére. Ez sokkal nehezebb, de bízom a lány hozzáértésében, az a madár ellen hasznavehetetlen vagyok.. talán, ha meglesz mindenem ahhoz, hogy azzá váljak, aki odakint vagyok. Talán.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Noxy Hétf. Okt. 21 2013, 16:24

- Kagurának hívják. Egy magát istennek és vezérnek gondoló lány. Voltunk egy közös küldin, ahol kifejtettem a véleményemet egy-két dologról, aztán erre, mikor nem számítottam rá, kigáncsolt, visszacibált. Nevetve. És további ostobaságokat makogott azt bizonygatva, hogy ő jobb és okosabb. Igaz, hogy előtte azért megragadtam a kezét tudatva vele, hogy ne érjen hozzám. - Eltettem az ajándék-mérget, majd a további tízet is, amit szintén megköszöntem. - Amit tett, az egy gyáva, hátulról támadó dolog volt. Majd viszonozom neki a kedvességet egy tisztességes párbajjal, és visszaszerzem a becsületemet és tekintélyemet. Ő meg akkor végre megtanulja, hogy jobban tisztelje a nála idősebb, tapasztaltabb embereket.
Ezután nem is törődtünk ezzel többet, és a kedvesebb, vadakról esett szavak után mentünk tovább a kis "ösvényünkön" az erdősoron. Mivel most a vadak voltak fontosabbak, most volt okom rá, hogy ne Yuichire bámuljak. Nem tudom egyáltalán felfogni, hogy miért érdeklődöm ennyire iránta. A gyomor-szörnyetegem ezzel ellentétben a tetszését fejezte ki melegséggel, amit én éreztem is a mellkasomban. Aztán nem volt időm elgondolkozni azon, hogy miért is van ez, mert mikor a pusztán mentünk át, egy madarat láttunk elröppenni a fejünk felett, majd hat méterre tőlünk leszállt egy szikladarabra. Kisebb falat ugyan szó szerint, de annál nehezebb levadászni. De próba szerencse...
- Megpróbálhatom, de itt a gyorsaságra és pontos célzásra kell hagyatkoznom. - feleltem Yuichi kérdésére. - Úgy tűnik, azért mégis jobb, ha használom az elsődleges képességemet.
Mikor a Cseppkövet kezembe vettem, majd osonó pozícióban beleolvadtam a környezetbe. Így osontam el a következő, egyben harmadik zsákmányunkhoz, aki egyelőre mit sem sejtett az egészből. Csak ott állt a sziklán és tollászkodott. Lassan, nesztelenül közelítettem meg két méter közelségre, már dobásra készen. Ekkor a madár szárnyra kapott, és tovarepült egyenesen Yuichi feje fölötti irányba. Úgy tűnik a madár mégis rendelkezik annyi észleléssel, hogy felfogja: van valaki a közelében, aki a húsáért jött.
Még elég közel volt ahhoz, hogy gyorsan becélozzam, majd odadobjam a késemet. A Cseppkő egy darabig a levegőben pörgött, majd beleállt a madárba. A madár szépen lezuhant, egyenest Yuichi karjaiba. Utolsó pillanatban pontos célzás, és pont a legjobb helyre zuhant. Csakhogy a madár elpixelődzött, mire ott volt a fiú kezében. A zsákmány megint csak az én inventorymba került, a Cseppkő meg ott maradt Yuichi kezében.
- Nah, pont az utolsó pillanatban. - sóhajtottam kissé megkönnyebbülve. - A jómadárnak volt észlelése, és észrevett. Na mindegy, egy harmadik zsákmány pipálva. Ebédig még van időnk még egy utolsót keresni.

/A madár elkapását kidobtam. Very Happy/

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Okt. 21 2013, 17:28


Kagura, régen hallottam nevét és régen találkoztam vele, még a 2. szinten nem sokkal azután, hogy elérhetővé vált számomra. Ott nem tűnt veszélyesnek, bár az igaz, keveset volt ott, hamar ment is útjára, és az a rejtvényt az óta sem sikerült megfejtenem. Három alkalommal voltam lent, de mindannyiszor majdnem megfulladtam. Azonban az hogy ilyet tett, ez, szörnyű. Csak bólintottam elhatározására, valószínűleg ezt akkor megfogadhatta Judy. Eltökélt és vissza fogja szerezni becsületet biztosan. És át is ért mind a tizenegy üvegcse.
Utunk ezután kicsit szótlan volt ő is pásztázta a terepet és kiszúrta a madarat.
- Jó - suttogtam felé és néztem, ahogy beleolvad a környezetébe. Ezzel a képességgel, ha lehasal, teljesen észrevétlen maradhat. Ez valami elképesztő. Elsődleges képesség, vajon miket tudhat még? Illetlenség volna megkérdeznem, elő fog vele rukkolni, ha azt szeretné, hogy lássam. Ebben biztos vagyok. Aztán ahogy közeledett a madár felé az megriadt és felrepült. Levegőben egy jól irányzott dobással majd tíz méterről telibe találta a mozgó célpontot, ami hihetetlen, de a kezembe pottyant. Az elpixeleződő fehér madár után csak a kés maradt meg, amit dobásra használt. Könnyű volt a súlyozása, ahogy így a tenyeremben pihent. Ahogy sétált közelebb én is elindultam felé.
- Nagyon szép dobás volt! - örvendtem - Bámulatos, ahogyan célzol, ahogyan kivitelezel egy támadást, kellek én egyáltalán a vadászathoz? - kérdeztem kicsit visszafogottabban, de ahogyan a markolattal felé nyújtott tőrt kinyújtottam, hogy kezébe adjam, úgy már mondtam is határozottabban - Kellek - és mosolyogtam rá. Furcsa, de utolsó pillanatban eszembe jutott, hogy a vadásznak is kell egy öleb, hogy összeszedje a zsákmányt. Azért mondjuk remélem, hogy hasznosabb is tudok lenni egy kutyánál.
Amint visszavette tőrét, csípőre tettem kezem pár másodpercre, míg felmértem a környéket. Körbenéztem és terveztem. Okos lépést tegyünk, hogy sokat és finomat ehessünk. Játszadoztam el egy hangtalan mondókával. A mező szélén lévő tákolmányra mutattam.
- Odakint etetőnek is elmenne az a valami. Nézzünk körül ott bár lehet jobb volna, ha te már most elrejtőznél én pedig halkan a csatorna medrében közelíteném meg a helyet. Védve lennék az árgus állat szemektől és hangot is alig csapnék, lassú mozgással. Sőt még lehet, egy vad érdeklődve jönne értem, hogy megnézze, miért csapkodnak a halak, és mekkora hal lehet az. Mondjuk egy medve - mondtam Judynak. Sokban hibádzhat a tervem, talán ha ő is a mederben jönne egy ideig, hogy mindkettőnk lábnyomai és emberi szagunk eltűnjön. Könnyebben levadászhatnánk őket. De képessége mellett nem szabadna gondnak lenni, maximum a szellővel. Bekaptam ujjam végét, majd feltartottam elé. Hideget éreztem észak-északkeleti irányból. Térképem elővettem és Judy mellé léptem, hogy lássa ő is, a nyugat kelet irányú erdősáv, ezúttal szerencsés nekünk. Ha fordulna a szél, akkor lenne csak baj.
- Jó megvan a terv és a szél is nekünk kedvez. Gyere velem egy rövid ideig a folyó mederben, belemegyek előbb természetesen én, hogy lemérjem, mélységét aztán szólok hogy jöhetsz, csak addig, hogy senki ne találja meg nyomaink, vagy illatunk.
Judy mellett állva kicsit küzdenem kellett, hogy ne okozzon beszédbeli zavart, parfümjének illata, amennyiben használ.
Felnéztem a tákolmányra, majd vissza a térképre. Közel hat-nyolcszáz méterre lehet és egyenesen a csatorna parton van. Csak az átellenes oldalán. Kész a terv, kivitelezés menni fog.
- Jaj és még egy dolog. Négyszáz méteren te menj majd ki a vízből én haladok melletted tovább. Negyven méterre a céltól én kiugrok a vízből és lerohanom a helyet. Ha épp vannak ott vadak, addig csak juss az erdőszegélyre, remélhetőleg irányodba fog ugrani akár egy is. Mehet Judy? - kérdeztem mosolyogva.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Noxy Kedd Okt. 22 2013, 12:35

Visszavettem a Cseppkövem, miközben Yuichi örült a sikeremnek lelkesedéssel, majd visszafogottsággal. Még meg is kérdezte, hogy ő kell-e egyáltalán a vadászathoz, majd kijelentette, hogy igen, mielőtt válaszoltam is volna valamit. Ezen mosolyogtam egy kicsit, aztán tényleg hozzátettem.
- Ami azt illeti, tényleg kellesz, hiszen egyedül nem mindig jó vadászni.
A szörnyem egyetértően bólogatott.
Ezután csendben vártam, hogy Yuichi felmérje a terepet. Idő telt el, mire Yuichi már tudta, mi a következő teendőnk: egy etetőhöz hasonló tárgy állt a közelben, amit csalinak felhasználhatnánk. Ha abba belekerülne valami csaliétek, az állatok közül valamelyik előbb vagy utóbb odajönne enni. Majd Yuichi odamegy körülnézni, addig én elrejtőzöm. Persze az is előfordulhat, hogy a csatornamederbe is odamegy az állat megnézni, mi van ott, így Yuichinak könnyebb lesz felém terelni. A probléma az, hogy ezen sok minden bukhat, például az állat már messziről érezne minket, kivéve ha a szél éppen nekünk kedvez és a mederben való pancsikolás elveszi a szagunkat és a lépéseink hangját. Szerencsére jó felé fúj a szél. Yuichi már ki is eszelt valamit:
-  Jó megvan a terv és a szél is nekünk kedvez. Gyere velem egy rövid ideig a folyó mederben, belemegyek előbb természetesen én, hogy lemérjem, mélységét aztán szólok hogy jöhetsz, csak addig, hogy senki ne találja meg nyomaink, vagy illatunk.
- Jó terv. - bólintottam. - Csak vigyázunk, hogy ha kilépünk a mederből, akkor tócsanyomokat ne hagyjunk. Azt is simán észrevehetik a vadjaink. Kifelé osonva töröld meg a lábad.
Emellett abban is megegyeztünk, hogy a négyszáz métert követően én menjek ki a vízből, ő meg követ, majd negyven méterre kiugrik, ha a tákolmánynál ott vannak a vadak. Akkor ezek szerint valóban etető lenne? Etetők csak egy helyen van: védett vadterületeken. De lehet, hogy csak véletlen egybeesés az egész... de még így is ezen áll vagy bukik minden.
- Rendben, essünk neki. - viszonoztam a mosolyát, azzal készen álltam a megbeszélt taktikára. Szóval mártózunk egyet a vízben, aztán onnantól kezdve, én kimegyek a vízből és az erdőszegélyhez osonok, ahol majd meglepek egy vagy annál több állatot. Természetesen "láthatatlanul".

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Okt. 24 2013, 20:37

Elidőzött szemem kézfején, ahogy visszavette a kést, majd jószerével bólintottam. Ez is rendben le lett tudja, egy pillanatra sem fordult meg fejemben más alternatíva, pedig ismeretlenként, és ha a gonosz gondolataim lennének előtérben, akár megtámadhattam volna, de ilyen még csak eszembe se jusson, attól, hogy az odakinti világ ezen gonoszságok körül forog, itt legalább lehet egy piciny nyugalom.
Szerinte is kellek, csak mosolyogtam, hogy a magányos vadászat helyett, mégis csak eljött, és annak ellenére, hogy kiderült Ő egy igazi vadász, az a féle, aki nem csak beszél róla, de tesz is érte és van látszata is.. addig én.. hajaj. "Bazsalyogtam tovább, addig én talán meg tudom zargatni a bozótot. Férfi létemre vajon, hogy tudnék feltűnni előtte úgy, hogy.. miket gondolok én! Alig látom két-három órája és máris hormon háború dúl bennem? Nem, elég! Szeretném megismerni, jobban, már tudok róla valamicskét, például azt, hogy egy lány, akit korábban ismertem csúnyán megalázta Judyt. Számtalan helyről jöhet a gonosz. Számtalan.
Ez után közöltem Judyval tervem és szerintem készen állt minden, hogy levadásszuk az ismeretlent. Mit meg nem adnék egy távcsőért, és akkor lehetnénk igazi társak vadászatban. Úgy kiegészíthetném, vadászathoz simuló képességeit, előrelátással. Bár azt még nem tudom, ő mennyire probléma megoldóképes. Azt mondta, hogy képes higgadtan gondolkozni, és a feladat elvégzésében igyekszik arra törekedni, hogy gyorsan és ügyesen megoldja. Vagy ezt már csak beképzelem?
Gyors, ügyes és pontos. Tetszik. Húztam széles mosolyra a szám és konstatáltam, hogy..
- Igen, le fogom rázogatni a lábam, de nyomot nem fogok hagyni, szerencsére el fognak pixeleződni a vízcseppek, nem marad sokáig mögöttem vizes a fű. Volna még egy valami, mivel ismeretlen mennyiségű vad lehet ott, valahogy a látásom akadályozza a játék, Te látsz esetleg ott most vadat? - kérdeztem érdeklődve. Látás jártasság nélkül ez valahogy messzi távnak számít. Esküdni mernék, hogy valami van a háttérben, hisz odakint kilométerekre ellátok gond nélkül és ott is legalább egy kilométerig képes vagyok mozgást felismerni, közelre, meg egész pontos képet tudok adni a látottakról. Itt ezt nagyon nem értem miért van.
Mikor készen voltunk és ő is rábólintott azzal a szép mosollyal, megindultam a víz felé. Remélhetőleg jött. Mivel zajt nem nagyon csaphattam, igyekeztem minél halkabban sétálni a vízben. Szólni akartam, de csak nem tettem, egy szikrányi esélyt nem akartam hagyni az állatoknak. Nem telt kevés időben, de elértünk a ponthoz, ahol Judy valószínűleg álcázta magát és útban volt féloldalasan az esetleges állatok mögé. Haladtam tovább a derékig érőre mélyült vízben. Hideg volt, de mást nem éreztem. A bakancsom már első pillanatban átázott, tudtam ez sem lehet igazán gond, Judynak meg remélhetőleg elég magasra felért a csizmája, hogy ne ázzon be. Kezemmel oldalam mellett sodortam a csillogó tiszta átlátszó vizet. Nem hullámzott, nem folyt, csak állt. A fentről érkező meleg, az alsó végtagjaimba áradó hideg egyaránt szétválasztotta és megsemmisítette, kellemes közérzetet teremtve. Ezzel a hellyel, mintha egy álom valósult volna meg, bármennyire is megvetem Kayabát.
Közel volt már, a térképen bejelölt hely és szívem elkezdett zakatolni. Hirtelen késztetést éreztem, hogy megnézzem a térképet, hol jár Judy, de nem tettem, bármennyire is ostromol a kétely, meg bízom benne, hiszek szavának, hogy ő fehér árnyharcos. Vajon mit kérdezzek tőle, mikor készítjük az ebédet? A gondolatot szétcsaptam azon nyomban palacsintasütővel, már ezen jár az agyam..
Elértem a kiszállási pontot elindultam a part felé, könnyedén kiemelkedtem a vízből és a főre érve leguggoltam. Berogyasztott térdekkel útnak indultam miután lecsaptam némi vizet bakancsomról. Ahogy vízszintesbe ért az erdő előtti tisztás, továbbra is rogyasztott térddel rohanni kezdtem, ahogy közeledtem a tákolmányhoz folyamatosan felegyenesedtem és kardom is készenlétbe helyeztem. Ténylegesen egy itató volt. Egy kút és körülötte három vályú. A vályúknál iszogató fenevadak.
Ahogy megláttam a közel másfél tucat farkast, legyökerezett lábam. Ezek sokkal nagyobbak voltak, mint az első szinten lévők és az első néhány már ki is szemelt magának sós húsnak, ami után még jobban fog neki esni a víz. Kardom magam elé tartottam, vártam. Rohamozó farkasokkal néztem farkasszemet, és vártam az utolsó pillanatig.


/18 farkaska (12 életerő 10-es gyorsaság, 6-as fegyverkezelés és 5-ös sebzés jellemzi őket, minden más statjuk elég gyengus.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Noxy Pént. Okt. 25 2013, 09:55

Észrevettem, hogy Yuichiban nagyon sok minden vívna egymással háborút, de nem törődtem vele. Hozzászoktam, hogy vannak akik zavarban érzik magukat például egy dicsérettől. Yuichiről azért nem állítanám, hogy ilyen lenne, de mégis... kezdek nagyon aggódni érte. Az aggódásomat a szörnyeteg jó jelnek vette, és még kéjesebben dorombolt. Hogy hagyhatná abba a dorombolást ez az akármi, ami ráadásul csak képzeletbeli! Ha ez így folytatódik, félő, hogy a végén Judy Lolita visszatér ennek a szörnynek a formájában. Eleget vesződtem vele, úgyhogy jobb, ha végre békén hagyna, különben a lelkem Fehér Viharfőnixe nem áll jót magáért, én aztán főleg nem.
Yuichi  kérdésére csak fejet csóválva megvontam a vállam:
- Innen még én se látom, mik vannak ott. Nem vettem még látást.
Mivel már megbeszéltük a taktikákat, el is indultunk a végrehajtására. Yuichi még a mederben úszkált, mikor kijöttem a vízből, megtörölgetve szárazla a lábaimat elindultam az erdősávhoz. Valóban pixelekké hullottak a cseppek is. Kayaba úgy tűnik még ezt se tudta elevenebbé tenni.
Mikor az erdő szegélyéhez értem, belenéztem a térképbe, hogy hol jár Yuichi. Még mindig a medernél mászkált egy darabig, aztán már térkép se kellett, mikor láttam kijönni az itatóhoz. Mindezzel nem is lett volna nagyobb baj, de sajnos ott nem is akármilyen állatok voltak: farkasok. Azok a farkasok, ami az első szintűeknél sokkalta nagyobbak voltak, és agresszívebbek. Mind a tizennyolcan észrevették Yuichit, és ahelyett, hogy a terv sikerülhetett volna, fordítva sült el. A dögök mind Yuichi felé iramodtak, hogy a személyében meglegyen nekik a mai ebédadag. Azt már nem! Nem ácsoroghatok itt, miközben szegény Yuichi tizennyolc vadállattal viaskodik!
Elhagytam a helyemet, és a fiú védelmére kelve megrohamoztam a farkasokat hátulról. Tekegolyóként nekiütköztem a farkasoknak, és néhányuk szépen fel is borult. Ideje aktiválni a második speciális képességemet. Ha sikerül, és eltalálom őket, fele annyit sebeznek. A háttérben hallani lehetett furcsa módon a csattanó hangokat, amik a tekebábuk felborulása okoz. Úgy tűnik, valamelyik készítő éppen nézi a csatajelenetünket, és a poén kedvéért benyomott egy kis hangot, hogy élethűbbé tegye a dolgot.
Mivel vagy heten még vergődtek, gyorsan előkaptam a késeimet, és egy-egy vágást intéztem négy különböző farkasnak, amik nekem rontottak. Nem tudtak sebezni, egyelőre. Túl gyors vagyok hozzájuk képest. Pillanatok alatt pixelekké robbantak.
- Van még kutyuli, aki kikezd velünk? - kérdeztem a megmaradt pár farkasoktól, csak úgy a vicc kedvéért.

// A sebzésem kétszer 13, és kétszer támadtam. Dobtam a második speckómra:)//


A hozzászólást Judy Noxia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 25 2013, 09:56-kor.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 25 2013, 09:55

The member 'Judy Noxia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Mezőség #3 - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Okt. 25 2013, 11:02

Váratlanul ért a felismerés, hogy nem csak gyámoltalan vadak lehetnek itt, és amit Judy korábban mondott úgy tűnik bebizonyosodni látszik. Az éjszakák is veszélyesek lehetnek, estére tényleg fán alvás lesz. Méregettem a rohamozó farkasokat.
- Nem esztek belőlem - húztam össze a szemem és mondtam a farkasoknak. Azzal beindultam, a szemből érkező farkos szájánál szúrtam a b a kardom és húztam végig oldalán, nem is figyeltem oda, hogy ez elég volt-e neki, máris fordultam a következőre. Szabdalóm átlendítettem fejem fölött és egy csapással hasítottam volna szét koponyáját, azonban pixeleire robbant. Elkiáltottam magam - Hiko Niji! - és bal kezembe is előkerült másik kardom. A következő és még két farkast szabdaltam le, ekkor már láttam megérkezett Judy is és ő is aprította a farkasokat.
A farkasok felé intézett kérdése megmosolyogtatott. Közel fele falka elhullott és maradék is földön fetrengett Judy előtt. Odaléptem mellé.
- Nem jött be számításom, igaz az sikerült, hogy volt itt valami, de nem pont olyan vad, mint ami nekünk kellene.
A farkasok felkeltek ránk vicsorogtak, de nem mozdultak. Még mindig létszámfölényben voltak, azonban a jelentősen megcsappant létszámuk módosíthatta programjukat, vagy Judy kérdése hatott rájuk, de eliszkoltak. Az erdő sűrűjében elvesztek.
Ha Judy utánuk indult volna, a bal kezem vállára tetem volna és csóváltam volna fejem, hogy ne, nemszükséges. Azonban én magam semmiképp sem akartam üldözésükre menni. Az itató és a tisztás környéke nyugodt volt és zajtalan. Talán túlságosan is.
- Köszönöm - mondtam és mosolyogtam rá a lányra. Következő szavaim, nyelvemen kialakultak, de nem jutottak el nyelvem hegyéig, csak egy apró sípoló hang. Velőt rázó ordítás jött a közelből és egyre erősödő kolosszális erejű morgás. Tőlünk kicsit balra az egyik fa mögött megbújt egy nagyobb árny. A bozót takarásából kiugorva egy farkas vetette lábnyomait a tisztásra. Azonban ez a farkas hatalmas volt. Gerince valahol tíz láb magasban tornyosult fölénk. Mancsa, mégha Judy feje mellé tenném az enyém, akkor is nagyobb lenne kettőnkénél. A háromméteres négylábú fenevad irdatlan hosszú volt. Acsargott ránk, mögötte a bozótból kinéztek az alacsonyabb társai, és mind morgott. Hangzavaruk betöltötte a tisztást és odakint minden bizonyára most elfutnék, ha egyedül lennék. Itt biztosan elteleportálnék, ha egyedül lennék. Azonban a vadászok vadászokkal néznek szembe.
- Azt hiszem itt a nemes vad, amire vártam - mondtam Judynak és rohantam a szörny felé. Amíg nem ember kerül utamba, könnyedén fellépek bármi ellen. Támadást indítottam ellene. Elrugaszkodtam és egyetlen vágást ejtettem, pofázmányán, mire ő válaszul, beletaposott a gyepbe.


/ Wolfmother (indikátor piros, életerő zöld); Yuichi (indikátor zöld, életerő zöld, páncél hiányos); Judy (indikátor zöld, életerő zöld, páncél teljes)

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Noxy Vas. Okt. 27 2013, 10:29

Yuichit nem kellett nagyon félteni, elbánt a farkasok egy részével, miközben megérkeztem. Mégis ha nem jöttem volna, tizennyolc farkassal azért mégsem tudna egyedül elbánni, de ha itt vagyok én is, akkor úgy már könnyebb legyőzni őket, többnyire. Szegény srác páncélja szépen tönkrement a farkasok támadásában.
A vadak eliszkoltak. Azt hittem, hogy a viccből feltett kérdésem rémisztette meg őket. Aztán belegondoltam, hogy ezek a bestiák túl ostobák és túl megprogramozott lények voltak ahhoz, hogy az ilyesmitől megrémüljenek. Azt hiszem lesz itt valami igen nagy baj... ne igyunk előre a medve bőrére!
- Szívesen - viszonyoztam egy kedveskedő mosollyal a fiúnak, rátettem a kezem a vállára. Yuichi mondott volna még valami, de szavai a torkába akadtak. Ha én is mondtam volna még valamit, én se tudtam volna szólni a meglepetéstől. Az erdőt bezengte egy földet rengető üvöltés, és a fák közül kilépett egy hatalmas farkas. Olyan hatalmas, amilyet eddig még nem is láttam, pedig sok pár nála nagyobb dolgot is megismertem már azóta, amióta be lettünk ide zárva. A kisméretű társai a bokrok mögül kukucskáltak. Figyeltek abban reménykedve, hogy talán a főnökük majd szépen ellátja a bajunkat, amiért kikezdtünk a falkájával.
Kezem még mindig Yuichi vállán volt. Mikor a döbbenet után ezt észrevettem, kicsi zavarral levettem róla.
- Azt hiszem itt a nemes vad, amire vártam - Ezzel Yuichi már meg is rohamozta a farkast.
- Veled tartok, drága jó partnerem! - szóltam utána. Hogy ezeket a szavakat mi késztette belőlem, nem tudom, de most fontosabb volt, hogy megpróbáljak segíteni Yuichinek. Igazán bátor ez a fiú, meg kell hagyni. Tényleg megvan neki minden tulajdonsága, amit én szeretek látni egy férfiban. Azt hiszem, lassan kezdem felfogni, hogy mi is az a gyengéd érzés, amit érzek iránta az első látásre. Nos igaz, hogy nem akartam bevallani magamnak, hogy tetszik a fiú, de a szörny a gyomromban zsigereimet marcangolva harcolt azért, hogy hagyjam elterjedni az érzéseimet.
Siettem is Yuichi segítségére. Roham közben aktiváltam a második képességemet. A testem megtelt feszültséggel, és mikor nekimentem a nagy farkasnak. Ha a dög hozzámér, vagy én érek így hozzá, akkor szépen leszedi róla a sebzésének a felét /egy körre/. Képességem mellett először az egyik mancsába, majd a hasába intéztem egy vágást a Cseppkővel és az Oldalkarddal.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Hayashi Yuichi Hétf. Okt. 28 2013, 21:28

Keze ahogy vállamhoz ért, szinte azonnal oldatta feszültségem, jóleső érzés járt át, sőt némi szív ritmus szaporulat is kihatott mellkasomra. Főleg hogy elidőzött, de ez lehetett attól is, ahogyan bődületes hang megfagyasztotta őt is. nem fogom engedni ennek a nagy darab behemót farkasnak, hogy kioltsa életünk szikráját. Ha mégis nagy falat lenne, úgy beáldozom magam, hogy Ő élhessen.
Rohamom alatt Judy szavai kísértek, talán pont ezért sikerült bevinnem azt a találatot. Pechemre gyors volt és most a mancsa alatt pihenhetek, de így fordított világnézetben láthatom Judyt támadni. Mintha a teste körül feszültség cikázna, ami apró nyelvével kóstolgatja a környezetének részecskéit. Hiába volt rajtam a termetes súly nem éreztem. Hiba rongyolta a le a páncélom és közel sárgába esett életerőm, nem zavart. Tudtam, hogy Ő egy rendkívüli lány, egy tünemény. Le fogjuk győzni a farkast. Harcolni fogok érte, és nem hagyom, hogy csak úgy a földbe tiporjon egy programozott szörnyeteg. A mozdulataim programozottak, azonban érzem még nem Kayaba irányít. még szabad akaratomból cselekedhetem. Nem csak a saját életemért, hanem az övéért is. Ráfogtam a terjedelmes mancsra és egy szikrázást halottam, valószínűleg elérte Judy a megnőtt farkast. Először csak egy kicsit sikerült megemelnem a farkas lábát, majd annyira még sikerült emelnem rajta, hogy egy forgással kicsusszanjak alóla. Majd kissé távolabb akartam kerülni tőle. Felszereléseim közül előhúztam másik kardom, míg kikerültem egy orbitálisan nagy pacsit és elrugaszkodtam a szörnyeteg felé. Feje fölött vöröslött neve, amit eddig nem láttam "Wolfmother" furcsa hogy ezt angol nyelven hagyták. Jelentése nem volt nehéz, de számomra kiejthetetlen marad örökre.
Judyt kerestem a forgatagban, igyekeztem kerülgetni a harapásokat és a karmolásokat. Hárítottam, félrelöktem és kitértem. Vártam a megfelelő pillanatra és szögre, amikor támadhatok.
- Judy! Most támadj, én lefoglalom a fejét, ne kíméld! - kiáltottam és remélem, hogy eljutott hangom hozzá. Sokat ugrált termetéhez képest a nőstény farkas. És nem is szívesen oltanám ki életét, de csak egy program, nem több. Kivártam és próbáltam támadni, azonban szinte nevetve kikerülte a vágást. A kardom visszakerült eredeti helyére és így kellett fogadnom a következő tánckört.
Mégsem, a farkas megállt és vonyított. Néztem mi lelte, de nem tudni. Vonyított. Megvágtam egyszer és tovább vonyított. Még kétszer belemélyesztettem kardom és szépen megindult életereje lefelé. Csak vonyított tovább. Valószínűleg program hiba lehet.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Noxy Kedd Okt. 29 2013, 13:52

Csak most vettem észre, hogy ezt a nagy bestiát Wolfmothernek hívják. Ez akkor nem is falkavezér, hanem farkasanyuka. Biztos látta, hogy a "kicsinyei" egy részét önvédelemből semmivé tesszük, így visszahívta a megmaradtakat, hogy maga intézzen el minket. Így már világos, bosszút akar állni a megölt farkasokért. Hiába állhat rajtunk bosszút, először is a "kölykei" kezdtek ki velónk, másrészt meg éppen vadászaton vagyunk, és számunkra ő már egy nemes zsákmánynak számít, ahogy Yuichi mondta. Meleg érzés fogott el megint a gyomromban, a szörnyetegem jólesően mártózott benne. Természetesen tudok uralkodni az érzéseimen, főleg amikor csatába vonulok. Nem szabad, hogy az érzelmeink eluralkodjanak rajtunk, mert az ellenségeink ezt észreveszik, és vissza is élnek ezzel. A Wolfmother azért elég primitív volt ahhoz, hogy felfogja a belé programozott állati ösztöneivel, egyáltalán mi is a gyengéd érzés.
Yuichi utasítására már mentem is bevégezni a dolgom. Amíg ő elszórakozik a Wolfmother fejével, én a testét támadott. Ahhoz képest, hogy kicsit nehéz a dolgunk vele, elég sokat vonyított. Mit csinál ez az állat? Ez valami programhiba lenne már megint. Régebben engem is elértek a bugok egy rövidke időre, de aztán alábbmaradtak. Néha már hiányoltam is őket, viszont nem vetne rám túl jó fényt, ha pont a társaságban következne ez be ismét, főleg Yuichi előtt.
A lábait vagdostam. Egyszer jobbra, egyszer balra, a farkasanyuka mindig felkapta a mancsait, akárhányszor belé vágtam. Hmm, tulajdonképpen visszaélhetnék ezzel a lehetőséggel... olyan gyorsan, ahogy csak tudtam, támadtam mind a négy lábát. Addig szökdécseltettem meg a vágásaimmal, amíg végre elszédül, és felborul. Az életereje fokozatosan csökkent, mégis nehezen jutott el a vörös zónáig. Éppen hogy ezt elértük a támadásainkkal, a Wolfmother végre valahára felborult. Pont úgy, ahogy terveztem. A bokorból leskelődő kisebb kompánia döbbenten figyelte, miként győzzük le szép lassan az "anyukájukat". Egy-két dög már menekülésre is fogta a dolgot.
Most már nincs más hátra, mint megölni végleg. Ezt már inkább Yuichinek akartam meghagyni, had élvezze ő is a győzelem ízét a vadászatban.
- Na hajrá, Yuichi, intézd el, amíg vergődik! - szóltam az én jó vadászpartneremnek.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Nov. 05 2013, 12:48

Judy cselekvésre kért, és én ugyan miért is várattam volna meg, egy szúrást indítottam a pofája felé, de kitért előle, felkászálódott a földről és folytatta a vonyítást. Elindítottam felé egy újabb támadást
és talált! Azonban továbbra sem tűnt el, még egy nagyon kevés maradt életerejéből. Majd hirtelen hat fénykör jelent meg körülötte. Nem vagyok benne biztos, de ez egy hatszög csúcspontjaihoz hasonlatos ábra. A földről felemelkedtek és létre jött belőlük egy-egy oszlop. Ugatott kettőt a termetes farkas és felvillant az egyik oszlop. Mindegyik obszidián színű volt sötétek, mint a farkas bundája. A farkas vicsorgott és morgott, apró zizegési hang jött a kristályokból. Nem akartam kivárni, hogy mit csinálhat az a pár tárgy, neki rugaszkodtam egy támadásnak. Mielőtt elérhettem volna a farkas kellemes könnyed női hangon megszólalt - hiszen neked tetszik ez a lány - csapta a fejét a farkas Judy irányába és folytatta - nem öllek meg, emlékeztetsz a férjemre egykoron ő is... Szőrös pofája nyálas vicsorra húzódott, ahogy méregette szavai közben Judyt. Kardom markolatán a döbbenettől megereszkedett szorításom, és közel el is ejtettem. A hang, az értelem és amit mondott. Mi ez a teremtmény? - H-hogy.. h-hogyan? - próbáltam kérdezni dadogva. Nem hittem szememnek és fülemnek. A kristályok hirtelen pukkantak és a farkas átalakult, először egy nő alakját vette fel, nem egészében, csak úgy mint egy fekete massza, majd apró pillangóvá. Csapkodott párat szárnyával és ahogy a fekete kristályok visszahúzódzkodtak a földbe pár másodperc leforgása alatt a pillangó is úgy tűnt el. Az erdő sávja felől, női kacarászás hallatszódott és egy gyermeteg mondóka, aminek az elejét elfojtotta az, hogy nyeltem egyet ".. mindig együtt jár..". Döbbenetemben csak álltam és hangosat csörrent a kardom, ahogy kicsúszott elernyedt ujjaim közül. Ránéztem Judyra lassan, de így is tarkóig vörösödhettem. Hogy juthatott be az agyamba ez a teremtmény, és csak azért mert elkapott egy szálat máris meglovagolja? Hogy merészel turkálni bennem! A kacarászás és a szavak ismétlése is elhalkult és minden farkas eltűnt. Legalábbis egyet sem láttam, amikor újra felnéztem.
Merjek-e most Judyra nézni. Végül is csak egy pillanatnyi teketóriázás után megindultam felé, jobb túlesni mihamarabb azon bármi is következik.
- Nem találok szavakat – mondtam miközben a lábbelije orrát néztem – köszönöm segítséged a harcban.. és amit mondott – haboztam egy pillanatra. Felnézzek, vagy ne nézzek, felnézek – van benne árnyalatnyi igazság – mondtam már egyenesen rá nézve, bár szemem kapkodtam, de főleg azért, hogy nehogy felére értse, próbáltam csak tompítani az igazságot, de még a jelenet ellenére is korainak gondolom a teremtmény kijelentését.
- Tudod – léptem egyet előre és egy csattanást hallottam csak. Fent az életerő sávom elég nagyot csökkent, és bőven sárgába zuhantam. Lenéztem és egy csapda szorult a lábamra. Régóta nem éreztem elképzelt fájdalmat. Most azonban, csak úgy feltört belőlem egy kiáltás, robbanásszerűen, és kezemmel i csaptam egyet ijedtemben. Majdnem lekaszáltam a velem szemben álló hölgyet és ezzel útjára indítani egy lavinát. Szégyenemre újra inkább a födet, vagyis a csapdát néztem, ami szívta az életerőm. Hangtalan és megilletődve, ő vajon hogy élte meg, hogy majdnem lekevertem neki egy pofont? .. hangtalan és megilletődve guggoltam le elé és kinyújtottam a lábam, próbáltam leszedni az ádáz csapdát. Első felindulásra nem engedett.


_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Noxy Szer. Nov. 06 2013, 12:09

Yuichi megtette a tőle telhetőt, mikor szóltam neki, hogy itt a megfelelő pillanat. Érdekes módon a dög mégis kitért előle. Ráadásul kicsit furcsálltam, hogy folyamatosan  vonyított. Aztán még azok az obszidián oszlopok... itt mi a fene történik?
Mielőtt bármit is tehettem volna, hogy a fiú segítségére siessek, egyszer csak jöttek az újabb váratlan dolgok, amit a farkasanyából egyáltalán nem néztem volna ki. Olyan könnyedén, lágyan beszélt nőies , mintha egy színházban lenne. Mégis úgy tűnt, mintha gúnyolódott volna, mikor kijelentette hogy tetszem Yuichinak, és ezért emlékezteti őt, mármint a farkasóriást a megboldogult férjére.
Első reakció:
Nemhogy a Yuichi volt megdöbbenve, még én is úgy néztem rá a mobra, mint aki életében először látott volna farkast. Ám vele ellentétben én nem dadogtam, még csak meg se nyikkantam. Olyan voltam, mint egy lefagyott Windows 95-ös.
PUKK! Az oszlopok pukkantak és a farkas először egy árnyalakos nő alakjában volt, majd pillangóként elszállt az erdő irányába. Tisztán hallottam, amint a "Bábuci-bááá, két szerelmespár" című gúnydalt énekelte, ahogy elment.
A szörny lelkesen bólogatott a pillangó-kisasszony megmozdulásaira, miközben jómaga megdübörgette azt a bizonyos valamit a testemben, mitől éreztem azt a melegséget, amit nem éreztem még sose ezelőtt. Jó, talán egy nagyon picikét akkor, amikor a vidámparkban találkoztunk először Yuichival. De ő egy fehér hajú szadista volt, én meg egy üresfejű, szánalmas lolita, aki cukinak, hercegnőnek és mindennek hitte magát, miközben ha kellett, akkor dührohamában gyilkolt, ha nem kapta meg azt, amit akart. Érdekes... Yuichi miért nem emlékszik ebből semmire? De tényleg... talán valahogy nem bántam, hogy a véletlen kétszer is összehozott minket, akár magunk vagyunk, akár nem. Eme gondolatok dorombolásra késztette a szörnyemet.
Az incidens után csak néztem Yuichira, még mindig ugyanabban a pozícióban, mint eddig. Ami Yuichit illette, ő is hasonló helyzetben volt, ámbár ő nem meredt kővé, mint ahogy én. Őt is annyira meglepte a farkas-pillangó-asszony, hogy a pirosló orcájával, zavart beszédével már rám se mert nézni. Nem hibáztatom, a helyében én is ennyire megzavarodnék. A szörnyem kéjesen dorombolt.
- Nem találok szavakat. Köszönöm segítséged a harcban... és amit mondott... - Végre rám nézett. – van benne árnyalatnyi igazság.
Második reakció:
- Tényleg? - szólaltam meg végre. Az az érzés, amit eddig éreztem, mostanra háromszorosára nőtt. A sors akarhatta még ezt is: hát ez... ez nagyon-nagyon káposzta! Éppen hogy alig ismerjük egymást, és alig pár óra eltelik, már a levegő szikrázik közöttünk. Teljesen más, könnyed értelemben. Egy kérdés: miért gondoltam ilyesmire monst, mint a káposzta?
- Tudod - kezdte Yuichi, de nem tudta befejezni a mondatát, mert a zavart állapota befolyásolta őt fizikailag. Méghozzá egy csapta képében. Még egy váratlan fordulat: annak ellenére, hogy nincs nekünk fájdalomérzetünk ebben a virtuális fogolytáborban, Yuichi erdőrengetően felordított. Hangjára a bokorból leskelődő farkasok mind elmenekültek, a madarak felreppentek az égbe, más játékosok egymás nyakába ugrottak ijedtükben, a kisgyerekek elsírták magukat, a holtak felriadtak holtálmukból, a bugok megszűntek ijedtükben, felrobbant néhány játékos Nerve-Gearje, Kayaba Akihiko monitor figyelése közben ijedten leesett a székéből és lábát törte... na jó, igazából csak a madarak és a farkasok igazak ebből az egészből, bár mint minden játékos, kívántam Kayabának hasonló balszerencséket, amivel minket ítélt el azzal, hogy az ördögi játékába bezárt bennünket. Yuichi csapott a kezével ijedtében. Majdnem engem ütött le véletlen, de szerencsére meg sem történt ez. Az ilyesmit nem veszem magamra, mert váratlan esetekben, váratlan reakciókban, főleg ilyen események közepette előfordul az ilyesmi.
Yuichi nekiesett, hogy leszedje a lábáról a csapdát. Nem sikerült neki. Egyedül így meg soha nem fogja leszedni ezt... úgyhogy...
- Várj. Majd én leszedem.
Leguggoltam mellé, és megragadtam a csapda mindkét csapó-szélét. Szerencse, hogy erre árnyharcosként már képes vagyok, mint íjászként. Íjászoknak sajnos nincs erőpontjuk. Addig feszítettem a csapdát, amíg Yuichi kihúzhatta belőle a lábát, aztán elengedtem hirtelen. A csapda nagyot csattant a földön. Belerúgtam a kis folyóba, hogy más ne járjon úgy, mint szegény Yuichi.
- Jól vagy? - néztem rá kis aggodalommal. - Van nálam egy gyógyital, amit nemrég kaptam egy küldetésből. Igyál abból, és mindjárt jobban leszel.
A fiú felé nyújtottam azt a kis üvegcsét, és ha elfogadta, vagy nem, akkor felnézek az égre. Már elmúlt dél. Lehet, hogy már kora délután is lehet. Talán ilyen sokáig osontunk egy kicsit a csata előtt, vagy eddig viaskodtunk az ál-Wolfmotherrel?
Megint ránéztem a fiúra. Nem bírom ki azt a pár másodpercet anélkül, hogy rá ne nézzek Yuichira. Tehát tényleg igaz a mondás, hogy vannak szerelmek első látásra?
A mob szavaiban tényleg volt valami, és én részemről is elég kölcsönösek az érzelmek.
- Szerintem telepedjünk le valahová enni. Pihennünk kellene, hogyha még az esti vadászatkor megkíséreljük elfogni az erdő egyik legkövérebb vadját. Ám arra a dologra visszatérve... - Kicsit zavart voltam. - Neked van párod odakint, vagy idebent?
A szörnyetegem kapzsin szaglászott.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Nov. 06 2013, 23:36

Nem volt csoda, a farkas lány mondandója, megemészthető számomra, vagy csak én vagyok ostoba? Nem tudtam mitévő legyek, a habozás rám telepedett, akár a hegyek. A súly, amit most éreztem, és az hogy elárulták bensőm egy szegletét, ez olyan volt, mintha levágták volna és megették volna életem tortájának egy szeletét.
Ott álltam a lány előtt, akiért talán jobban dobogott eddig az, mint amit valaha is hittem hogy tud, felnéztem és hallottam őt, azt. Ahogyan nézett.
Apró dallam zengte be bensőm, szavainak nyomán tapogatóztam fensőn. Mit érdemelhetne ez a lány, vajon engem? Vagy egy jobb sorsú herceget?
Kitudja.. tudatára akartam juttatni, de e helyett csak a lábamon hallottam csattanni, a csapda mely megköt és ott tart, előtte, a kedves előtt remélem ez örökké így tart.
Hisztim és próbálkozásom reménytelen, nekiveselkedem, hogy újra enyém legyen, de nem! Nem enged a bitang szerkezet, csak fogva tart és gyötör a szemtelen.
Judy, a helyzet megmentője, a gesztenyebarna hajtincsek, ahogy cirógatják lábam és kezem, eljő.. reménytelen, vagy nem reménytelen?
Nem reménytelen, a csapda enged keze érintésének. Lábam szabad engedetlen, esetlen. Csattant újra a szörnyeteg, féltem, hogy bekebelezi Judyt, de nem! Szerencsére nem! Nem tett mást, mint egy rugaszkodással útjára eredt és a csatorna mélyén ragadt örökre ernyedten.
Mosolyogtam. Csak ültem ott előtte, talán karjai körül fontak? Nem tudom, a sokk, a kábulat hatással voltak. Csak ültem és hallgattam szép szavait, valami elém került, talán egy sztalagmit? Nem! Egy ital volt, szomjas vagyok, tudtam akkor és most is. Mikor is van, hisz most van most. Felemeltem kezem és elvettem az üvegcsét, ajkaim közül halkan súrlódtak a szavak - köszönöm, Judy - megittam, szinte egy húzásra, de miért érzem úgy magam, mintha várnék a nyúzásra?
Nem tudom.. de tudom.. Szeretem őt? Talán, nem tudom, minden olyan zavaros, egy könyv és lapjait látom magam előtt, olvassa valaki, az a valaki én vagyok, a leírtak? Igazak, mind egy szálig, nem is lesz ez másképp mostanáig.
Szavai mézként csöpöghetnének, azonban nem, reálisak és valósak, ennünk kell, hogy bírjuk az esti vadászatot. Miért is nem inkább kedveltem meg a halászatot.
- Jól vagyok, és egyre jobban, nézd, nem csak az életerőm, de a kedvem is új lángra lobban - mosolyogtam vidáman már. - Maradjunk itt, hangulatos ez a kis tisztás, jobb lenne, mint újabb egy óra gyaloglás. Éhes is vagyok már rendesen - levettem a sisakom és hajam elzuhant a súlyától valamikor kioldozódhatott - az ebéd aztán jó finom pörkölt legyen.
Ahogy felhozta, hogy térjünk vissza a szavaira, igen a farkas anyó, aztán tudta, hogyan akasszon fel az agyaraira. Arcomat némi pír színesíthette, de álltam Judy tekintetét - nincsen egyik helyen sem - ráztam meg fejem tetejét. - És tényleg - mondtam a szemébe mosolyogva, kezem a vállára téve - a lényeg, most először is. Készítsünk pörköltöt, lesz ördög szósz is! - kicsit lejjebb csúszott a kezem és felkarját megsimítva kezem róla levéve.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Noxy Pént. Nov. 08 2013, 14:00

Megtettem azt, amit meg kellett. Kiszabadítottam Yuichit a csapda fogságából, amely már azóta a meder mélyén bánta azt, miért gyártották. Yuichi elfogadta az italt, amit egy pillanat alatt megivott. Ettől vissza is nyerte erejének nagy részét. Egy jó ideig csak néztünk egymásra. Már tisztán tudtuk egymásról, azt, amit már tudni kell. Emellett már elég éhes voltam... összefut a nyál a számban már egy jó ideje, és ez szó legszorosabb értelmében értve.
Végül közös egyetértésre jutottunk: itt maradunk ebédelni.
- Gyorsan végzünk, ha én megcsinálom az őzpörköltet, amíg te megcsinálod a szószt - javasoltam a fiúnak, közben egy-két nyálcsepp lecsurgott a számon. Megtöröltem a számat, de úgy tűnik egyre több nyál termelődik. Mikor a fiú megérintett, megint valami bizsergés járta be a testem, amire a szörnyem még jobban rázendített a dorombolásra. De azért rögtön levette, mintha ettől zavarba érezné magát. Kicsit én is zavarban voltam, de jólesett az az érintés. Megint megtöröltem a számat.
Átvettem Yuichitól a sisakot, csináltam egy kis tábortüzet, aztán nekiestem az őzpörköltnek. Hogy a főzőcskézést is hangulatossá tegyük, ideje végre közelebbről is megismerni egymás tulajdonságát.
- Nos, ha volt is legalább egy szerelmed, elég szerencsés fickó vagy - mondtam a fiúnak, bár hangom kicsit bugyborékos volt. - Nekem se voltak komolyabb kapcsolataim, de még szerelmem sem. Ha nagyon pasizós lennék, akkor is nagyon válogatnék. Nem szeretem a felvágós, hősködő szépfiúkat, meg a nagyon agresszívakat, a lusta bulizósokat sem. Magamat olyan okos, ügyes, őszinte, kedves fiú mellett képzelném el, mint te. - Nah, ezt azért túl korai lett volna mondanom. Fene tudja mit hoz a jövő. - Bocsánat, ne vedd tolakodásnak. Én... - Elcsuklott a hangom, mert nagyon elkezdett folyni a nyálam. A fene egye meg! Pont a legrosszabbkor. És éppen akkor, mikor, éppen főzöm is az őzpörköltet. Az a szerencse, hogy nem csöpögött bele az ételbe. Nem is az a legnagyobb probléma, hanem az, hogy épp akkor kell valami nyálrohamnak történnie, amikor éppen a frissen megismert új barátommal (vagy több, mint barát első látásra) beszélgetek. Nagyon cikis helyzet!
Elővettem az inventorymból az egyik kendőmet, ami éppen az ilyen balesetekre volt félrerakva. Szorosan a számhoz tartottam, hogy a nyál ne folyjon vagy csöpögjön oda, ahová éppen nem kellene. Nagyon szégyelltem magam ettől. Csak nem egy újabb bug?
- Egek! Ezer bocsánat! Nem tudom, mitől van ez, máskor nem szokott ilyen előfordulni - szabadkoztam rózsaszín orcával, szavaim szinte dünnyögések voltak a kendőből. Még ettől is sok nyálam gyűlt össze, majd folyt ki a számból egyenest a kendőbe.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Nov. 12 2013, 23:09


Előbb nem tudom mi üthetett nyelvembe és még egészen gondolataimra is kihatott. Valahogy ki akartam adni magamból a hirtelen felgyülemlett kényszert, vagy inkább a zavart. Zavarban voltam még mindig, amit a farkas beszélt, vajon mire gondolhatott, azzal a múlt idővel és, hogy olyan vagyok, mint a férje. Ismerem a jövőbe látó képességem, tudom jól bármi megeshet, ha lehunyom a szeme és látok valamit, arra van némi esély, hogy meg is történik. És ezt ébren átérezni, furcsa és maga módján még egészen kellemes is. Judy hangja rángatott ki a révületből. Máris odafigyeltem rá. - Egyetértek, de azért szólj, ha segítségre volna szükséged - nyújtottam a sisakot. Egy pillanatra összeértek ujjaink. Lehívtam menüm és elővettem a szószhoz a hozzávalókat. Nem sok időm volt rá, még a levegőben egy mozdulattal apróra szeleteltem őket és hozzá adtam a csípős alapot, ami további két mozdulat volt és mielőtt az egész a fölre ért volna eltüntettem felszereléseim közé a máris kész szószt.
Judy azonban szerencsére beszédesebb volt, és neki nem ilyen sitty-sutty gyors elfoglaltság jutott. Bele is pirultam, sőt az orrom vére is megindult. Piros pixelek potyogtak orromból, pontosan az esete vagyok, mégis csak igaz, vajon minden, amire gondoltam, vagy minden, amit a farkas mondott? Ennyitől elpattant egy ér bennem, hogy szeretne mellettem lenni, a kellemes döbbenet végig szánkázott gerinc oszlopomon és nemcsak karomon, de hátamon is felálltak az apró szőrszálak. Kellemes érzés telepedett rám, annak ellenére, hogy folyt digitális vérem.
- Bocsi itt is, semmi baj, neked a nyálad csöpög, nekem a vérem - hangos gyomorkorgás - vajon.. lehet ezért. És odaültem a rögtönzött bogrács mellé. Néztem, ahogy készül a pörkölt alap és majdan a hússal hogyan párosítja az eddig elkészülteket. Figyelmesen néztem, ugyanis nem tudtam főzni ilyesmit, és ha egy nap szeretném meglepni nem árt a tudás hozzá, még most alig tudnám pár aprósággal meglepni. De igen itt az alkalom arra, hogy megismerjem is miért ennyire vonzó és mégis, mi az, amiért ennyire óhajtom látni. Hisz vannak lányok, akikre ránézek, csinos és kész, megyek tovább. Alig pár hete volt, hogy Himét átkaroltam, és azelőtt alig pár hete volt, hogy féltem attól az embertől mai napig. Chan is, amikor olyan rossz bőrben volt és segíthettem rajta, már akkor megnyitotta előttem a változás felé vezető utat. Nem kell tartanom a Csuklyástól, bátran ismerkedhetem. Nem fogja megölni szeretteim.
- Judy - néztem rá, amikor a kendőt a szája elé tartotta - mesélj magadról egy kicsit kérlek, adok azért támpontot is, mi az amiket szeretsz, miket szoktál itt csinálni. Bármi érdekel. El tudnék képzelni veled, könnyedén akár egy.. - romantikus vacsorát, nem mondhatok neki ilyet, még a végén gyengének tartana, pedig nem hiszem magam annak, csak súlyosan szeretet hiányosnak? Talán így szoktak fogalmazni - táncos mulatságot is. Szeretsz táncolni? - kérdeztem érdeklődve és tágra nyitott szemmel, miközben őt néztem, ahogy mozog, a kezének mozdulatait és persze kicsit részben a bogrács tartalmát is. Hisz az éhség érzet már itt kopogtat.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Noxy Szer. Nov. 13 2013, 13:03

Amíg nekem a nyálam csöpögött rendesen, Yuichinak a vére kezdett folyni, miközben nekilátott a szósz elkészítésének. Csodálkoztam is rajta, mert ez egy olyan játékvilág, ahol a fájdalomérzetmentesség mellett még vérünk se szokott igazán folyni, csak a pixelek. Nem gondolkoztam el azon, hogy lehetett ez, mivel én azzal voltam elfoglalva, hogy elkészítsem a pörköltet, valamint a számhoz tartsam a kendőt, amíg folyt a nyálam. Kicsit teljesen összezavarodtam. Vagy a főzőcskézés mellett járó problémával, vagy az éhségtől, vagy attól, hogy Yuichi olyan szemekkel néz rám vérző orrával, mintha fel akarna falni (a szörnyem örül ennek)... kondenzcsík... kondenzcsík... miért jtu ez az eszembe? Talán kellene nekem? Mire is kell? Valamire, de nagyon kell az a kondenzcsík!
Arra járt egy nyúl. Ránéztem, aztán megszólítottam.
- Nyúl! Kellene nekem egy kondenzcsík! Indulj el a boltba, és vegyél kérlek nekem egyet. Kapsz egy répát, ha megteszed.
A nyúl néz.
- Hmmm. Akkor két répát kapsz, és nagyokat.
A nyúl mozgatja az orrát, és vakaródzik.
- Na jó... tízet kapsz! Tíz, nagy, ropogós répát.
A nyúl elügetett.
Magamhoz tértem. A nyálam már nem folyt, elvehettem a kendőt a számtól. Egy biztos: vagy a Yuichi ejtett zavarba, vagy az éhség tette ezt velem. Furcsa dolgok történnek ebben az erdőben. A tündérpillangóvá átalakuló farkasmama után már ezen nem is tudnék csodálkozni, mégis továbbra is furcsa dolgok és bugok áldozataivá válunk. Ezt az erdőt valami igazán titkos, misztikus dolog fedi körül.
Nem törődtem vele, hogy Yuichi talán nem volt egészen őszinte azt illetően, hogy volt neki valakije, vagy valakijei. Engem az ilyen múltak nem érdekelnek, és nem is tesznek engem féltékennyé. Ha mégis mostanáig van ilyen kis drámai esemény a fiú körül, azt majd ő eldönti, hogy mit akar igazából. Nekem fontos, hogy boldog lehessen azzal, amit szeret csinálni, és azzal, akit igazán szeret. Lehet, hogy talán ezt a vidámparkos dolgot előbb vagy utóbb meg kell említenem neki. A kérése volt az, ami igazán kizökkentett ebből az egészből. Senkinek, de még Channak, Kurokotonak, vagy bármelyik más közelebbi barátomnak soha nem meséltem magamról igazán, és mostanság sem nagyon akartam ezt. Valahogy mégis úgy éreztem, hogy ideje végre valakinek mesélnem magamról. Miközben folytattam a pörkölt készítését, belefogtam.
- Tulajdonképpen az igazi nevem Judy Sarnatrina, és én egy művész vagyok. Legalábbis még nem teljesen hivatalosan, mivel még végzős egyetemista vagyok Tokio egyik legnevesebb művészeti akadémiáján. Érdekes, mert magyar származású vagyok, brit és japán állampolgársággal. Az igazi szüleim születésem után meghaltak egy balesetben, és brit házaspár fogadott örökbe, akikkel alig négy-öt évvel ezelőtt költöztünk Japánba munka és iskola miatt. Emellett keleti harcművészetekkel is foglalkozom odakint, mint hobbi és sport. De ez nem látszik most rajtam, mert az ilyesmit legátol a játék. Majd talán sikerül az akrobatikámat felhúzni annyira, hogy visszanyerhessem régi valós formámat. De legalább még mindig ugyanúgy tudok rajzolni és írni. Most sok mindent nem tudok csinálni küldetéseken és bossolásokon kívül, viszont egy Viharmadár Páncélja nevű páncélboltot vezetek egy harcos segédletével.
A táncos mulatságok megemlítésére könnyed pirrel az orcámon elmosolyodtam.
- Igen, szeretek táncolni. A nagy zajos, modern, dübörgős bulikat nagyon utálom, de az olyan táncos mulatságokat mindig is szerettem. Két éve a nevelőszüleimmel voltunk egy velencei jelmezmulatságon, amire az apám főnöke hívott meg minket. Életemben az volt az első és egyetlen olyan élmény, amit soha nem felejtek el, és olyat többet nem is élhetnék át. Reneszánsz kor, szép hosszú, uszályos báli ruhák, azok a könnyed olasz zenék, fényes bálterem... néha szívesen élnék a régebbi korokban, amikor még az emberek normálisabban beszéltek egymással, a lányok erkölcsösebbek voltak, még a KA-hoz hasonló emberek is tisztességesebbek voltak a maiakhoz képest... és mikor még egyáltalán nem létezett egy olyan gép sem, aminek feltalálása nélkül nem lenne most SAO.
Eszembe jutottak a nevelőszüleim. Őket is már nagyon régóta nem láttam. Legutoljára egy szerverleállás során találkozhattam velük, akkor is csak alig öt percre. Ha nem lett volna olyan kockázatos, hogy levehessem magamról a NerveGeart, akkor talán fogtam volna azt az ördögi ketyerét, kivágtam volna az ablakon, s Annáékkal maradtam volna. De ez az egész rólam és az életemről szólt. Ha én is és ők is szeretnék, ha élve és teljes épségben visszatérnék hozzájuk, akkor muszáj elérnem a századik szintet, addig nem juthatok haza semmilyen körülmények között sem, de még a szerverleállás esetén sem. Belépésemmel KA idekötött engem. Amíg nem jutok el a csúcsig, addig KA szánalmas kis játékszere vagyok, akit saját kedvére meg is ölhet. Sajnos Yuichi is az ő bábja, akár a céhem minden egyes tagja, Mogorva a boltomban, az összes játékos Aincradban. Jon a nevelőapám annyira vissza akart kapni, hogy képes lett volna erőszakkal levenni a fejemről a sisakot, vagy elvágni a zsinórokat. Szegény pont akkor törte el a lábát nem verekedő-típusú dulakodás közt, mikor a szerver ismét elindult, és újra itt találtam magam a virtuális valóságban.
Nem sírtam el magam, de a szemeim így is csillogtak. Szomorúan levettem a tekintetem YUichiéról, és kevertem tovább a pörköltet az üstként szolgáló sisakban.
- Bocsánat, csak ezek az emlékek... nem érdekes. Éppen ezért sem szoktam nagyon beszélni magamról másoknak. Senki nem ismer engem igazán, de még a legjobb barátaim sem. Mégis úgy érzem, hogy azok se igazán foglalkoznak velem, de elvárják, hogy én foglalkozzam az ők problémáikkal. Lehet, hogy nem éppen az intellektuel hozzáállásaim az oka, hogy nem barátkoznak velem... bocsáss meg Yuichi, remélem, nem nyomasztlak el.
A szörnyem morgott.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Mirika Vas. Júl. 20 2014, 02:02

Tűző napsugarak bombázzák a nyári hőségben a mező zöld füvét, a szellőtől remegő bokrokat. A forróság elviselhetetlen, minden létforma árnyékba húzódva igyekszik átvészelni a déli kánikulát, a pechesek pedig kétségbeesetten kutatnak, hátha akad még egy magányos fa, mely oltalmat adhat. A 10. szinten, a szafari nyugati területén efféle időjárás uralkodik éppen. Nem való se embernek, se állatnak a fojtogató meleg. Egy, csak egy legény, vagyis leány van talpon a vidéken. A távolból csupán apró körvonalai látszanak, ahogy higgadt léptekkel rója a köröket. Árnyékot nem kell keresnie, megadja azt számára rózsaszín napernyője, melyet szórakozottan pörget feje felett. A lágy fuvallatok olykor-olykor belekapnak copfba kötött hajába, vagy meglobogtatják rövid szoknyáját. Ruhát alig visel, öltözéke a lehető legszellősebb. Rendületlen, már-már elmebeteg mosoly virágzik arcán, tekintete pedig meg nem áll, jobbra-balra pillant felváltva, fürkészi a magas füvet, a bokrokat, a fákat. És dúdol. Valami ostoba popsláger dallamát hümmögi egyfajta pótcselekvésként. Nem látszik rajta, de erősen koncentrál. Szabad kezében egy tőrt tart, melynek pengéjén meg-megcsillan a napfény, ahogy járás közben billegteti. Felpillant az égre egy pillanatra, így a napernyő hátrabukik, és láttatni engedi a feje tetején csücsülő macskafüleket, melyek szeméhez hasonlatosan élénken mozognak, kutatják a hangforrásokat. Ártatlannak látszó jelenség, mégis van egyfajta fenyegető kisugárzása. Látni rajta, hogy veszélyes. Olyan kisugárzást kelt, mint aki könnyeden, erőfeszítés nélkül alázná meg a legerősebb harcost is, miközben gyerekesen kuncog és okít. A kislány, aki halálos játékot játszik. Számos szintfőnök vére szárad már kezén, a mobok valósággal rettegik nevét. Mii-nyan, a boss-slayer. Táncol, s közben követhetetlen sebességgel méri rád a sebeket, mire észbe kapsz, már miszlikbe aprított.
- Na jó, elég lesz, legem van a drámai hangodból >.> - szóltam rá a narrátoromra bosszúsan. Hogy tud ez ennyit süketelni? Ráadásul tuti, hogy a pofázása miatt nem jön elém egy préda sem, márpedig a húskészletem kimerülőben van, szóval kelleni fog valami vadhús, amit aztán megfőzhetek majd mondjuk holnap ebédre :3 Ma már így is csak egy saláta van bennem, mert ami még husi maradt, azt estére tartogatom. Elvégre Anat elé nem fogok holmi abrakot lerakni az asztalra, és nem is lehettem olyan pofátlan, hogy azt mondom, hozzon egy kis halat. Amúgy se volt gusztusom a halhoz most Rolling Eyes
A horgászattal szemben a vadászattal rengeteg tapasztalatom volt már, mióta elértem a főzés jártasság tűrhető szintjét, azóta próbálok vadászni finomabbnál finomabb húsokra. Nem mindig itt, sőt, ez lenne a legutolsó hely, ahol amúgy vadásznék, mert annyira random, hogy mi kerül szembe az emberrel. Teszem azt a Kezdetek Városa környékén rengeteg a vaddisznó, aztán ismerek egy barlangot, ahol rengeteg béka tanyázik, de itt... hát, akármi jöhet szembe. Mondjuk most nyúlra fentem a fogam, a húsa nagyon finom volt megfelelően elkészítve, márpedig olyan nincs, hogy én rosszul készítsek el valamit :3 Voltak spéci fűszereim, amiket - szerintem - csak én tudtam, legalábbis máshol, másnál még nem láttam azokat a kombinációkat, és olyan fincsi pikáns ízt adtak a húsoknak *.* Heh, egy vagyont kereshetnék húsos szendvicsekkel, komolyan mondom. A majonéz meg a szójaszósz tök pite volt ezekhez képest. Megérte próbálgatni, elég sok alapanyagom ment rá el mondjuk pocsékba, de hát áldozatok nélkül most nem lenne meg az ínyencségi faktor a kajáimban. Most újabban valami extra csípős szert próbáltam kikísérletezni, hogy Anat kedvében járjak vele, de még nem volt az igazi. Szét akarom égetni a nyelvét Cool
- Hopp! - mozgást észleltem a szemem sarkából, és abban a pillanatban már reppent is a késem, de csak a földbe fúródott. Nem találtam el >.> Kénytelen voltam végignézi, ahogy a kistestű, vinnyogó állatka elfut a fű rejtekébe bújva, szóval ez így ugrott. Mindegy, ebből amúgy se jött volna túl sok hús, bár hallottam olyanról, hogy egészen picike állatokból is négy-öt főre elég alapanyagot lehet kinyerni magas vadászat szinttel. Vajon az enyém elég magas ehhez? Hát, fene tudja Suspect Mindegy, odabaktattam a tőrömhöz és felvettem, majd letisztogattam a pengéjét a rátapadt földtől, aztán megráztam. Sóhajtottam egyet, és indultam tovább, nem messze volt egy nagyobb bokorcsoport, ami ideális búvóhely volt ebben a hőségben. Nem siettem, kényelmes léptekkel közelítettem, és próbáltam csendes is lenni. Nem akartam kifáradni, a meleg elég rendesen kiszívta az energiám, már elfogyott az első kulacs vizem a kettőből, pedig alig fél órája voltam itt. Mondjuk elég ciki, hogy ennyi idő alatt nem sikerült még semmit sem fognom. Megverem a narrátort >.>
Jól sejtettem, valami, vagy akár valamik voltak a bokrok között, nem csak a szél mozgatta meg az ágakat és leveleket. Mosolyom szélesebbé vált és lopakodó léptekre váltottam. Jártasságom nem volt hozzá, de az óvatosságom igen, szóval lépés lépést követett, és közelebb osontam. Erszényemből elővontam egy dobótűt, és a megfelelő mozdulattal felemeltem, hogy aktiválódjon a sword skill, amit még íjász koromban tanultam. A terv az volt, hogy felijesztem vele az állatot, és aztán a késemmel, hát vagy utánaugrok, és levágom, vagy azt is hajítom, miközben még a levegőben van, és nem tudja kikerülni :3 És igen, a levelek között ott volt a vörös indikátor... remélem... nem játékos... bár... ha az is, akkor legalább jót tettem a világgal Rolling Eyes Szóval kiengedtem a levegőt, amit eddig visszatartottam, és becsuktam egy pillanatra a szemem, majd ahogy felpattant, azzal a lendülettel el is hajítottam a tűt, majd megvárva, merre ugrott a célpontom, erősen koncentrálva utána dobtam a késem.

[csirke]
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jan. 05 2015, 17:40

Akae

-Nem tudom Timidus, egyszerűen nincs kedvem már csirkézni. Tudom, hogy csak az az egy hiányzik a teljesítményhez, de hát mit tegyek, ha egyszer nem akadnak ssirkék az utunkba? Tudod jól, hogy a csirke nem járkál csak úgy el mindenhova… vagyis… vagyis pont, hogy eljárkál, és így még azt sem tudom, hogy hol kellene pontosan keresnem. Uncsi lesz ezt így egyedül játszani. Talán… Junt kellene meggyőzni. Legutóbb mesélte ugye a szafaris terveit, szóval akár ki is mehetnénk szafarizni, és megtudhatnánk, hogy neki megvan-e a kellő szintje ahhoz, hogy magasabb szintekre jöjjön velünk. Talán úgy kellene, hogy az alacsonyabb szintűek is tudjanak ott vadászni, csak éppenséggel ne tudják elfogni a magasabb szintű vadakat. Az úgy sokkal jobb lenne. Persze tudom, hogy nem olyan nehéz megszerezni a mester szintet, nekem is nagyon hamar megvolt. Jujj Timidus! Emlékszel Akaera? Tudod, aki lovagolni szeretett volna a hátadon. Szóval… tudom, hogy nagyon kedveled, mert ő találta ki, hogy neked nem kell feltétlenül repülnöd ahhoz, hogy én a hátadon lovagoljak. Ugye sokat fejlődtem azóta, Timidus? Már egyszer sem esek le, ami azért nagy szó ahhoz képest, ami először volt. Na mindegy, szóval legyen úgy, hogy elmegyünk a nyugati részre, megpróbáljuk elfogni a manócskát, mert az már nagyon régóta nincs meg nekünk, és szólunk Akaenak is, hogy ő is jöjjön velünk, utána pedig beszélünk Junnal. Mit szólsz?
-Ez a te napod Shu, azt csináljuk, amit te szeretnél.
-Hát akkor eldöntöttem, és ez lesz. Már írom is a levelet.

Kód:
Kedves Akae!

A Szafari Nyugati részének bejáratánál várunk rád egy kis sétálgatásra. Most megmutathatnád, hogy hogyan tudod használni a fegyvered.

Üdv: Shu és Timidus

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Akae Kedd Jan. 06 2015, 20:22

Akae éppen kint játszadozott a kezdetek erdejében mikor megkapta Shu-tól az üzenetet. Gyorsan el is olvasta a levelet és már írta is neki a választ.
- Szia, nagyon szívesen jövök ha most elindulok akkor úgy nagyjából pár órán belül oda is érek.
Majd gyorsan el is küldet a levelet, és útnak is indult. Út közben nem ált meg sehol hanem egyenesen Shuékhoz ment. Elég hamar oda is ért, de eleinte a térkép alapján sem találta Shuékat. Próbált nézelődni és a térképet is nézni közben, de végül azért sikerült megtalálni őket és mikor meg látta Timidusz a távolban tudta hogy Shu sem lehet messze, és integetett nekik. Mikor közelebb ment hozzájuk illedelmesen köszönt.
- Sziasztok, hogy vagytok? Örülök hogy gondoltatok rám.
Mosolygott a kislány, majd kíváncsian nézett Shuékra hogy vajon merre is fognak menni.
- Megint keresünk állatokat? Nagyon jó lenne és és talán a Gladiátorral még egy Ritka állatot is sikerül majd látni.
Mesélte boldogan Akae Shuéknak, igaz nem volt benne biztos hogy ez tényleg így is fog történni, de ennek ellenére határozottan mondhatta hogy mindent meg tesz majd ennek az érdekébe. Kicsit izgatott volt ezért ellenőrizte hogy mindent elhozott-e amit el szeretett volna, de minden itt volt. Majd fel is szerelte a hátára a fegyverét hogy bármikor amikor szükség lehet a képességére gyorsan tudja alkalmazni.
-Képzeld azt tervezem hogy arra használom fel a Gladiátort hogy közelebb mehessek az állatkákhoz és így jobban meg tudjam őket figyelni, szerinted ez jó ötlet?
Kérdezte lelkesedve Akae hátha a nem mond túl nagy butaságot. És talán ezzel a technikával van a legtöbb esélye Hiúzt látni.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Kedd Jan. 06 2015, 20:52

-Pár órán belül? Honnan kell kikeverednie, egy kazamatából?
-Vagy éppenséggel a kazamatákon keresztül akar eljönni idáig.
-Nem hiszem, hogy gyalog jönne el idáig. Azért rengeteg mobbal kell megküzdenie, meg ugye némelyik kazamatában elég sötét is van, és mindenki tudja, hogy a Hazatérés Kristállyal egyszerűen kimondja az adott szinten lévő város nevét, és akkor azonnal odateleportál, onnan pedig minden városhatár maximum fél óra gyaloglás…
-Ugye nem akarunk órákon át itt állni és várni rá? Az teljes időpocsékolás lenne.
-Nem, dehogy is! Ne aggódj Timidus, tartjuk a napirendet… csak egy kicsit felcserélve. Ha már szafarit ígértünk neki, akkor tartjuk a szavunkat, és nem fogjuk el előtte a manót… szóval mit szólnál ahhoz, ha most hazamennénk, megebédelnénk, utána pedig visszajönnénk ide. Addigra talán ő is ideér. Tudom, hogy kicsit később szoktunk ebédelni, de ennyi pici eltérés még neked sem baj… ugye?
-Ez a te napod Shu. Ha fel kívánod borítani a napirendedet, akkor az is a te felelősséged lesz. Számomra lényegtelen, amíg ezzel nem sodrod bajba magadat.
-Hát… izé… köszönöm… azt hiszem…

Így hát párosunk várakozás helyett elköltötte az ebédjét, és még így is bőven visszaértek mielőtt Akae megérkezett volna. Mikor azonban megérkezett, akkor lelkesen köszöntötték ők is.
-Szia, persze, hogy gondoltunk rád, ne butáskodj. A múltkor is olyan jól elvoltunk…
A Gladiátor ecsetelésére Shu lelkesen bólogat, bár úgy, hogy semmit nem tud arról, hogy mit is beszél a lány. Timidus viszont, aki már tudja, nem igazán bólogat.
-A fegyver leírása szerint csak egy támadásig működik, ami pár másodperc. Nem hiszem, hogy ez elég idő lenne ahhoz, hogy állatok közelébe lopakodj. Kipróbálni viszont kipróbálhatod, talán működik küzdőtéren kívül is.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Akae Szer. Jan. 07 2015, 19:40

Mikor Timidusz elmondta Akaenak az elméletét a kislány is kicsit átgondolta ezt, de véleénye szerint csak a combat probléma léphetett fel.
- Hát... szerintem ha tudom használni itt akkor addig amég nem támadok, legalábbis én így értelmeztem... Mondjuk Timidusz te sokkal bölcsebb vagy nálam biztos neked van igazad.
Persze mélyen legbelül Akae remélte hogy neki lesz igaza de ezt nem akarta beismerni senkinek.
- Heh... fárasztó volt az út idáig, attól a sok sötét katakombától még mindig ráz a hideg.
Panaszkodott Shuéknak, muszáj volt a katakombákon át jönnie mert azt hitte hogy a teleportkristály csak a kezdetek városára működik.
- Ti biztos korán keltetek ha ilyen hamar ideértetek, ahogy megkaptam az üzeneted Shu rögtön indultam csak összeszedtem egy két apróságot, meg egy kis ennivalót mert még nem ebédeltem és ugyebár korgó pocival nagyon nehéz állatot keresni mert mind elfutna előlem.
Mesélte Akae, de végig a szokásos vidám hangnemében.
- Sokat segített a lámpás amit tőletek kaptam. Tényleg te kaptál valamit karácsonyra?
Nem volt benne biztos hogy az eventen kívül itt szokás-e ajándékozni.
- Tényleg Timidusz, Shu kérhetek egy kis segítséget? Ugye az arénában tapasztalhattátok hogy elég lassú vagyok... ezt tudnám kompenzálni kicsit a köpenyem újra pontozásával szerintetek érdeme rááldozni az erőmből pár pontot hogy kicsit gyorsabb legyek? 6 db pontom lehet jelenleg rajta ebből 5 erőn 1 gyorsaságon van segítenétek ezt újraosztani?
Nézed kiscica szemekkel a kislány Shuékra és remélte hogy valamelyikük tud neki segíteni.
- Először arra gondoltam hogy úgy rakom újra hogy 3-at fegyverkezelésre és 3-at gyorsaságra de az 17-re csökkentené az erőmet. Az talán túlzás nem?

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Shukaku Szer. Jan. 07 2015, 20:05

-Ezt én sem tudom Akae, ki kell próbálni, és akkor megtudod. Hiába lennék bölcs, amíg nincs tapasztalatom az adott fegyverrel kapcsolatban, addig én is csak találgatni tudok. Az pedig nem mindig biztos, hogy nekem van igazam. Én is tévedhetek.
Arra, hogy Akae valóban a kazamatákon keresztül jött, Shunak elállt nemcsak a szava, de a lélegzete is. Persze Timidusnak nem, hiszen ő fel is vetette, számolt a lehetőséggel, lévén tudja, hogy az emberi butaság és figyelmetlenség, valamint a tudatlanság igenis határtalan, vagy legalább is erősen közelít a végtelenhez. Szóval a kislány nem is találta meg a hangját egy ideig, ám ezalatt Timidus legalább elmagyarázhatta a pontok elosztásának minden csínját és bínját, legalább is azt a részét, amit ismert.
-Az ellenfeleid folyamatosan változnak, így nem érdemes ellenük pontozni. Mindig önmagad ellen pontozz. Te ismered a legjobban önmagadat, és ha egy olyan ellenfél ellen is győzni tudnál, aki minden lépésedet ismeri, akkor nincs olyan, aki ellen lenne esélyed, és ne tudnád legyőzni. Emellett a saját szinted ellen pontozz, mert az a megfelelő összehasonlítási alap. Ha a te életpontjaid és páncélpontjaid mellé megfelelő a tizenhét pontnyi sebzés, akkor nem túlzás. Az én pontozásom kiegyensúlyozott, és a felszereléssel alakítom valamelyiket magasabbra, ami az erősségem. Így ha eltűnik a felszerelés, akkor sem vagyunk túl nagy hátrányban, míg azok, akik egyes statjaikat kizárólag a felszerelésből építették, ők igen.
-Akae… nem kell mindig végigjárnod a kazamatákat ahhoz, hogy eljuss egy szintre. A kazamata veszélyes, még a végén valami bajod esik. Te is kaptál Hazatérés Kristályt. Miért nem használod azt?

Nyögte ki végül Shu, amikor legyűrte az értetlenkedését.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Mezőség #3 - Page 2 Empty Re: Mezőség #3

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.