Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

3 posters

Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Askr Szer. Aug. 14 2013, 23:47

Ki tudja, mi vitt rá arra, hogy a negyedik szinten, holmi szórakozás céljából elkezdjek tombolni. Igazából csak az új képességemet akartam kipróbálni, ami az Ifriten való felülkerekedésénél kaptam. Hamar rá kellett jönnöm, hogy a bal karomon lévő tetoválás összefüggésben van vele és bármilyen szélsőséges érzettel aktiválni tudtam. Kifejeztem élveztem azt az időt, amit a három méteres és közel kétszáz kilós bestia alakjában töltöttem! A Taidana hagyatékából kapott irányítópálcám a tűzdémon által használt jogarrá változott. Már csak négy kar egyszeri irányításában akadtak kisebb-nagyobb problémák, na meg a második, különálló testrészemmel. Hati ott trónolt a vállamon, fülét-farkát behúzta, mikor a jogarral erős csapást mértem a legközelebbi fára. Még nem voltam elég erős, hogy kidöntsem, de azért megérezte Ifrit rettenetes erejét! Lompos, rókáéhoz fogható farkamat meglendítettem, csak úgy, kedvtelésből. Hogy mennyi feszültségtől szabadultam meg, egy kis törés-zúzástól, azt nem tudom. Talán az utóbbi három-négy évet sikerült úgy tíz perc alatt ledolgoznom. Ennyi időnyi tombolásban elfárad ám az ember, szóval egy időre leültem a földre, karomat kinyújtottam, hogy Hati lecsúszhasson rólam.
- Hiába is nézel ki úgy, mint egy démon, mert így is ÉN vagyok a leghatalmasabb pokolfajzat egész Aincradban! - jelentette ki, sziklaszilárd elszántsággal, és egy csipetnyi gúnnyal a hangjában.
- Mondja az, aki itt, föntről úgy néz ki, mint egy morzsaszem. - kuncogtam a kis démonfarkas előbbi kijelentésén, aztán minden akaratomat összeszedve, visszaváltoztam. Furcsa bizsergés járta át minden porcikámat, - különösen a bal karomat - mint amikor sebzést mérnek rám. - Ezt azért még meg kell szoknom.
- Ja, meg azt is, hogy nem pusztíthatsz el csak úgy egy fél szintet! - Furcsának tartottam: pont ő tart nekem órát arról, hogy ezt nem szabad, azt nem szabad. A sors fintora, hogy a szerepek csak úgy felcserélődtek. Zavarodott mosollyal vakargattam meg a tarkómat, miközben körbenéztem: pontosan azon a helyen csücsültem, ahol egy bizonyos... khm, egzotikus szépséggel harcoltam. Itt jutottam arra, hogy ki kéne találni egy játékot, a többiek szórakoztatására. Még nemigen volt időm a szórakoztatóforrás kiöltésére, de ha már itt vagyok, ismét gondolkodhatok rajta. Valami extrémre, észbontóra gondoltam, ami olyan élvezetes, mint ahogy az előbb tombolhattam. De féltem: mi lesz, ha Annabellnek lesz igaza és nem fogadják olyan jól? Tény, hogy meggyőztem a kardforgató lányt erről, de egy egész tömeg előtt ezt kinyilatkoztatni? Sokkal másabb. Ezen töprengtem, miközben Hati üres szavakkal oktatott, s magam elé bambultam.

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Halász Alex Szer. Aug. 21 2013, 07:48

Csak figyel, mint akit épp letaglóztak és meredten bámul a játék furcsaságára, ami nem kevés fejtörést okozott számára így is. Akkor most, hogy is van ez? Egy játékos változott volna át? Átváltozott volna? De mi a fészkes fene volt ez? Mi? Mi? Miiii?!?!?! Mad 
Akkor vegyük szépen sorra a történteket.
Az a nagy helyzet, hogy itt sétálgatott nagy ráérősen, mire hangokat vélt hallani a távolból. Reccsenést, gallyak, (ágak?...már nem tudja) ropogását. Hát arra vette az útját, mert hát kíváncsiságból sosem elég, nah de ami a szeme elé tárult, nah az nem volt semmi. Szó sincs rá, hogy leírja az ember.
Leginkább a bizarr szörnyeteg jelzőt használná. Eddig oké, talán egy mob lehet. Már már ott tartott, hogy előveszi az íját, és megsorozza. Ne mászkáljon már itt egy szerencsétlen mob csak úgy! Razz
Talán még kap is érte valami díjat. Cool
...amikor. Amikor átváltozott. Lassan, módszeresen vedlette vissza (talán) eredeti méretét, alakját. ><
Vagy ez csak egy illúzió, vagy a fejébe szállt a legutóbbi epershake... (talán romlott volt Rolling Eyes )
A titokzatos illető eztán szóba elegyedett a mellette ácsingózó (és eddig tökéletesen takarásban lévő) kutyával! o.O
Ha jk akkor tuti állatdomár. Annyi idomár rohangál erre felé, hogy az már szinte fáj. Midnenkinek kell egy program hiba, ami segít neki a fejlődésben, mi? -.-
Annyira szánalmasnak találta ezt a kasztot, hogy eddig nem is igen foglalkozott vele. Olyan mintha az ellenséget kérné az illető arra, hogy segítsen. O.o Miféle logika ez? mattaku 
Pff, nah mindegy. Ha jk, akkor nincs para, azért még nem nyugodott meg a kiléte felől. A múltkor Salazar is jk szerű volt.... de csak szerű... erre kirázta a hideg.
Aztán döntött. Elővette a felszerelését, lehívta a nyilakat, és az íját, majd kilépett a takarásból.
Egyelőre azonban nem szólította meg a szőke srácot a kutyusával. Had vitatkozzanak, bár az íjat sem szögezte rájuk. Nem paranoid alak. Rolling Eyes

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Askr Hétf. Szept. 09 2013, 21:09

Élveztem a játékot. Annyira, hogy folytatni akartam. Hogy ez mások számára játék-e, na, az részletkérdés. A lényeg: én rettentően élveztem. Annyira megfeledkeztem a környezetemről, hogy még azt a pusztítást se vettem észre, amit magam mögött hagytam. Körbenézve kínosan kuncogtam, de Hati persze ezt nemigen nézte jó szemmel. Csak lökte-lökte a rizsát, ám észre se vette, mennyire elkalandozott a figyelmem. A távoli vizeket néztem, ahol a sirályok köröztek. Vissza gondoltam arra a napra, mikor elhatározásra jutottam: kell valami, ami lázba hozza Aincradot. Valami, ami eltereli azt a gondolatot, hogy rengetegen haltak meg, és mindahányszor gyászolnunk kellett. Valami, ami összehozza a játékosokat, indikátortól, nézetektől függetlenül. Egységre volt szükség, és számomra úgy tűnt, mintha a játékosok két táborra szakadtak: a vörösekre és zöldekre. Ez nekem nem tetszett, elvégre mindnyájan egy célért küzdöttünk: a kijutásért. Ha nem is tudom összeboronálni a két tábort, de egy próbát megérhetne. Hinarit sikerült meggyőznöm erről, talán a többiekkel is menni fog. Talán. Egy elégedett sóhajtás közepette elmosolyodtam. Hogy min is, azt nehéz lenne megmondani. Elégedettség töltött el: úgy éreztem, most csupa siker töltötte el napjaimat, ami kifejezetten vidámmá tett.
- Figyelsz te rám egyáltalán? - Hati persze már nemigen tudta türtőztetni magát, és az arcomnak ugrott.
- Mi? Bocs, nem figyeltem... - Már annyira elkalandozott a figyelmem, hogy még a démonfarkaska váratlan támadásán se tudtam nagyon feldühödni.
- Valamit vagy valakit érzek. - mondta, gyanakodó pillantásokkal megfűszerezve. - Nem kéne megnézni?
- De-de... sok szerencsét hozzá... - Naná, hogy vérig sértődött. Felemelt fejjel, egyenes testtartással, kissé mócsingos járással indult el egy kis szagvadászatra, hátha megtalálja azt, amit annyira érzett. Jó magam pedig arra vártam, hogy visszatöltődjek, és újból tombolhatok \o/

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Szept. 16 2013, 15:40

Szóval bambán állok a jelenség előtt. Ez tény, és ha ez a kutyus egy pet, akkor ezt  is láthatja. Elnyújtom oldalra a számat. Nah várjunk, akkor ezek jk-k vagy mifene? o.O Most már meg nem mondanám, de a gyerek ide se bagózik, ami felettébb irritál. Nem vett volna észre? Ejj, de figyelmetlenek vagyunk. -.- ... vagy csak egyszerűen nem talál veszély forrásnak. Ez kicsit visszahőköltet. Ha ez van a háttérben, akkor két kimenetel lehetséges. Már ha játékos kariról van szó és nem egy Eizohoz hasonló James Bondról. No jééé zöld az indikátora. Ez, na várjunk csak, ez kétséget kizáró tényező kell legyen nem de? :oAz njk-k, az ártalmatlant is beleértve mind naracssárgák, meg persze azok akik már támadtak rá így vagy úgy zöld indikátorosra. Vörös a gyilkos jk, meg az ellenséges mob. Egyszóval ha zöld vagy, mindenféle képen játékos karinak kell legyél. A kutyus meg a petje lesz a kis srácnak, épp csak ezt az átváltozósdit nem vágom.
Hopp végre észre vett, még ha csak a kutyus is. Nem tehetek róla, egyből rá szegeztem az íjat, biztos ami biztos. Hallottam már olyanról is, hogy a zöld jk se biztos, hogy barátságos, ez a gyerek meg aztán még furcsa is hozzá. ><
- Állj! - Kiáltok rájuk. - Kik vagytok és mit csináltok?
Ehh mintha csak a törvény egyik nagyon képzett embere lennék, de erről se tehetek. :roll:Nem mindig jutnak eszembe a legmenőbb szövegek nah. >< Meg aztán most amúgy is beszéljenek ők. Ők a gyanúsak nem én. És amúgy is, mi ez az egész? Nem vagyok benne biztos, hogy tetszeni fog a válasza. >.>

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Askr Pént. Szept. 20 2013, 11:38

Azt hittem, ez a nap tökéletes lesz: tombolhatok egy olyan helyen, ami egy játékosnak sem tűnhet fel, de ehelyett számolnom kellett egy-két zavaró tényezővel. Nem is tudom, mi lehet rosszabb: egy dühös Hati, vagy egy fenyegetőző szőke srác? Bevallom, először nem gondoltam volna komolynak azt a fajta hozzáállást, amit akkor, abban a pillanatban levágott, de valamiért felettébb szórakoztatónak találtam az ipse különcködését, mégis összezavart. Mint ahogyan a rendőrség letartóztat egy rossz fiút, úgy tettem fel kezemet, és zavarodottan mosolyogtam.
- Beszéljük meg a problémát. De légy szíves ne tartsd rám azt az... izét... - szólítottam meg. Simán megtehettem volna, hogy átváltozok, hogy jól ráhozzam a frászt a kölyökre, de az gonoszságra utal. Lehet, démoni az ábrázatom, de semmiképpen sem nevezhetnek gonosznak. Sértő lenne, ha azt mondanák, és ha ezt tényleg kiejtenék, nos, számolhatnak a következményekkel. Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek. Valahogy így hangzott az a mondás, és egyet is értettem vele. Ott álltam, a sráccal szemben, teljesen együttműködően, elvégre máshogyan is meg lehetett beszélni a problémát. De milyen problémája volt a kölyöknek? Furcsállóan billentettem oldalra fejemet, és már meg is akartam kérdezni, mi a baja, de egyvalaki megelőzött. Ki más lenne, ha nem Hati? Az ordaskoma szörnyű sértésnek vette a hirtelen előbukkanást és fenyegetőzést. Mócsingos lépteket tett előrébb, egyenes testtartásban állt én és a fiú közé, miközben borotvaéles agyarait megvillantotta a nap fényében.
- A te helyedben én letenném azt a fegyvert, öcsi-pöcsi! - rivallt rá az idegenre. Ajjaj, ebből baj lesz... - Tudod, kivel állsz szemben!? A hatalmas Hatival, Aincrad rettegett démonfarkasával, és az a fiú, Askr - Mancsával rám mutatott. - az ÉN személyes védelmem alatt áll!
Sejtettem, hogy a farkas nem hagyja annyiban a dolgot, de hát mit lehetett tenni? A démonfarkastól mást sem várhattam, minthogy még ennek az idegen férfiúnak is megmutassa, micsoda alfa ő. Szememet forgatva tettem le kezemet, mert már úgy sem számított, mit mondok a fiúnak, úgy is mindegy.
- Sorry.

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Halász Alex Vas. Szept. 22 2013, 11:44

HálIsten nem változott vissza, hanem rendes humanoid módra feltartotta a kezét, és normális válaszra méltatta íjászunkat. Már hogyne tenné, ha Alex épp rá szegezi az íját? Razz Noh, de ettől eltekintve meg volt elégedve magával a fiú. Nos akkor kérdés ad1.
- Játékos vagy? o.O - ad2 - Idomár vaaagy!?! :OO
Ekkor már nem igazán volt rajta a fiún a "célkereszt". Inkább a démonfarkast mustrálta Alex. És ez lenne a petje. Ehh, nem szívlelheti az idomárokat. >.> De hát a jk az jk.
Öhm, majd ugye beugrik, hogy miért nézte mobnak a srácot, eléggé figyelmen kívül hagyva a kutyulit. A mob viselkedjen mobként, és várjon a gazdi parancsára. ˇˇ Így hát csak a szőke gyerekre összpontosított.
- Mi volt az a hatalmas valami az előbb? Valami képesség? O.O
Úgy néztél ki, mint egy Final Fantasyból kilépett szörny, brrrr :/

A kutyus hiába jártatta a kutyuli száját, Alex egyszerűen rá se hederített. Nem fogta se sértődöttre, se figyelembe nem vette. Mindvégig a szőke fiúhoz beszélt, és ha az nem tudja leállítani a petjét, akkor a kutyura minden teketória nélkül lőni fog, ám a srácra semmi esetre sem. Legalább is így gondolta ő, és nagyon remélte, hogy nem kell majd ennek bekövetkeznie. A kutyus ennek az idomárfiúnak a "fegyvere" ha úgy vesszük, úgy hogy nem akarta elvenni azt tőle, de persze rákényszeríthetik, amit nem szeretne. Kiegyenesedett, leeresztve a saját fegyverét.
- Hmmm, zöld az indikátorod is. Tényleg játékos vagy. Neutral
Nem egészen csalódottság ült ki az arcára, de mégis úgy lehetett érteni. Inkább értetlenül állt a jelenség felett. Olyat még nem látott, hogy játékos átváltozott volna.

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Askr Vas. Szept. 22 2013, 12:40

Meglehetősen furcsa volt ez az íjász. Nem az első, akivel találkoztam, de nem is az utolsó. Minden íjász ilyen különcke? Ran se volt túlságosan százas, és ez a fiú se túlságosan komplett. Emlékeztem arra a harcra. Nekem jött, holmi képernyőhibából és ennek fejében meg kellett zaboláznia Hati fékezhetetlen energiáit. Akkor szólalt meg először, és kissé frusztrált, hogy első szavait nem nekem intézte. Na, mindegy. Ott álltam, a fiú előtt, már-már letaglózva a saját butaságán. Felsóhajtottam.
- Hát naná. - feleltem neki, mintha ez teljesen magától értendő lenne. - Miért, mit gondoltál? Mob, aki egy másik mobbal spannol? - elnevettem magamat, miközben félszemmel Hatit méregettem. A fiú rátartotta az íját, amitől a démonfarkas felettébb felhúzta magát. Hörgött egyet, majd mellém lépett. Egy kicsit sem zavartatta magát, sőt, úgy tett, mintha nem is fenyegetnék.
Az idegen fiút látszólag a képességem zavarta össze, nem a farkas pofázása. Féloldalasan elmosolyodtam.

- Ühüm, én voltam az. Így nem is kell mindig a petemre támaszkodnom, saját erőből harcolhatok. Persze pontjaimtól és a dühömtől függően. Azért nem leszek teljesen Beliashoz hasonló, tomboló Esper lenni. - kacsintottam, elvégre értettem a célzást. Elcsodálkoztam magamon. Ez a fiú még be se mutatkozott, mégis úgy beszéltem neki a képességemről, mintha egy régi bizalmasom lenne. Final Fantasy... elkuncogtam rajta. Szerettem, méghozzá nem is kicsit. Hasonló világokat képzeltem el a fejemben, amit sosem osztottam meg a többiekkel. Milyen rég is volt. Kissé kezdett idegesíteni az a gondolat, hogy a fiú holmi célpontnak nézte Hatit, ráadásul semmit se mondott magáról.
- Tedd le nyugodtan az íjadat, Hati nem mob. Inkább mond meg, ki vagy, és mik a szándékaid. - mondtam neki kissé diplomatikusan, miközben a farkast oldalba bökve próbáltam arra sarkalni, hogy hagyja abba a morgolódást, nyugodjon meg. Nemigen sikerült, persze mit is várok ettől a négy lábon járó, fekete méregzsáktól?  

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Szept. 23 2013, 22:05

Nos, letette az íját, ha már ilyen közlékenynek bizonyult a másik. Persze magáról nem mondott el semmit, csak felkérte Alexet erre. Az már biztos, hogy jk, és, hogy idomár. A kutyuli mellette meg a petje lesz. Olyan kitartóan védelmezik egymást. Ha igazi kutyus lenne elmosolyodna a dolgon, de így akaratlanul is elhúzta a szája szélét, amint átsuhant az gondolatain ez a kósza kép. Ők ketten együtt harcolnak Kayaba ellen. Valaki ellen, akinek a létét az a kis szőrmók köszönheti. Még jó, hogy ezek programok, és valóban arra vannak beprogramozva, hogy segítség az idomárt, máskülönben nagy pácban lennének. Habár még mindig könnyen át lehet programozni őket. Sosem adna teljes bizalmat egy ilyennek. Ártalmatlan petként, mint ami Anatolenak van, az még érthető, de persze az is furcsa. Furcsa mert ez egy átprogramozható adathalaz, ami talán a következő percben rád támad, ha a nagyfőnöknek úgy esik jól. Persze ilyen esetben nem bízhat meg az íjában sem, vagy a pánik burkokban sem, még is rá vannak kényszerülve. Így azért, nah meg, hogy ő is váltott volna kasztot rég, ha ki tudja szedni azt valakiből, meg tudja érteni azokat akik játszásiból idomár kasztra nyomtak, és most a petjüktől függenek. Meg kell barátkozniuk velük, és rá kell tudniuk bízni az életüket a petre. Nem irigyli egyiket sem.
Amit a szőke srác mond, az viszont felkeltette az érdeklődését. Pont arról beszélt, ami az eszébe is jutott ennek kapcsán. Hogy nem kell szükségszerűen a kutyulijára hagyatkoznia. Derék dolog. Smile
Bólintott. Már rég a föld felé nézett az íja.
- Ahm, szóval Hatinak hívják? Én csak erre felé gyakoroltam.
Emelte magasra az íját, mint céleszközt.
- Alex vagyok. Te?
Nem akarok játékosokat támadni, téged is csak messziről nem tudtalak behatárolni.

Majd el is rakta a fegyvert, mutatva, menyire nem áll szándékában harcot kezdeményezni.

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Askr Pént. Szept. 27 2013, 18:11

Vagy az enyém, vagy Hati szerencséjére Alex leengedte az íját, jelezvén, hogy nincsen benne ártószándék. Felsóhajtottam, de a démonfarkas persze már megszólalt volna, ha nem venném a karomba, és nem cirógatnám meg a füle tövét. Azt nagyon szerette, és szinte úgy dorombolt, mint egy macska. Ám naná, hogy így is volt véleménye. Meg is adta a módját.
- Ceh, attól még az ifjú Robin Hood le akart nyilazni. Hatit senki sem nyilazhatja le! - morgolódott, mint egy bolhás kutya. Hiába is próbáltam ezeket a féktelen energiákat kontrollálni, nem ment. A múltkor is, Ran segítségére volt szükségem, hogy lenyugodjon... Mit kezdek én ezzel a döggel?
- Ehh, azt hiszed? - kérdeztem a farkastól, aztán Alexhez fordultam, a válasz megadásáért. - Ühüm, kicsit szókimondó, de attól még egész aranyos is tud lenni. Főleg ha a lányok cirógatják... - kacsintottam egyet. Hati felnézett rám: tudtam, mire gondol.
- Ezért cserébe szépen elviszel engem vagy Szophiehoz, vagy pedig Hinarihoz! Vezérrel akarok játszani... - követelőzött, majd ásított egy nagyot. Komolyan, mint egy kis herceg...
- Askr vagyok, nagyon örvendek. - mosolyodtam el, azután eszembe jutott valami. Valami, ami lecsillapíthatja Hati kedélyeit. - Mit szólnál egy harchoz? Barátságos lenne persze, és ha beleegyezel, te szabhatod meg a feltételeket. Felőlem akár játékot is csinálhatunk a dologból, fő a szórakozás. - kacsintottam Alra, miközben vártam a megtisztelő válaszát. Hati közben kiugrott a kezeim közül, kihívó morgásba kezdett. Fejét megrázta, hogy megmutassa félelmetesnek tűnő szarvacskáit, hátán növő sörényét pedig lobogtassa a hűs, tengerről jövő szélben. Harcolni akart. Megmutatni, hogy ő a legszebb, a legjobb, a legokosabb, a legravaszabb, és akármilyen démonfarkas a föld kerekén...

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Szept. 28 2013, 20:16

Robin Hood? o.O... ehh olyan jó nem vagyok kutyus! Razz Valahogy amúgy se akartam sose. Mindig is a közelharc vonzott. Tudom, tudom... az íjászat szép dolog, ... békeidőben. <.< Sose tudnék hidegvérrel lelőni valakit egy rejtek biztonsága mögül. Mondjuk egy közelharcos ugyanolyan kegyetlen gyilkos, ha arról van szó, és persze sose szeretnék harcos lenni. Valóban <.< Egész egyszerűen azért, mert nem élném túl az első csatámat. @.@ Vagyis mindig úgy gondoltam, hogy nem tudnék valóban ártani senkinek. Ezért is vagyok én a könnyebb sérülések "szakembere", ami itt a saoban ugye nem jelent semmit. Razz Sosem azért tanultam harcművészetet, mert ártó szándék lenne bennem, hanem azért, mert ha én erős vagyok, az kiterjesztődik azokra is akiket ismerek és szeretek, és ahhoz, hogy egy csatát megnyerj, nem kell elpusztítanod az ellenségedet. ... honnan is kanyarodtunk ide? Jah, Robin Hood....szóval nem ő vagyok. ^^
Csak figyelek és hallgatom a kis bájcsevelyt petje és idomárja között. Egy segítségre programozott mob hogy tud így szájalni. xd Egyre jobban örülök, hogy nem az idomár kasztot jutott eszembe kipróbálni. mattaku  Majd a szöszi felém fordul és meghív kt-ra. Egyelőre szóban. Elmosolyodom, majd lehívom a menümet.
- Rendben van. Ha jól vettem ki a szavaidból, akkor Hatival kell megküzdenem.
Ezzel el is küldtem egy fél életes kt meghívást a srácnak.
- ... ehh mindig is hátránynak éreztem az idomárokkal szemben, hogy ketten vagytok. Így meg kell osztanom a figyelmem. Legyen most inkább "pokés" felállás. ^^
Ha már az FF-et ismerte, akkor a Pokémont is fogja...legalább is remélem. Surprised
- Én magamat képviselem, téged meg Hati "kutyus"
Kacsintottam rá a fiúra, majd egy galád vigyorral álltam lőtávolságba. Amint vége a felkészülési időnek, > már ha elfogadja, de miért ne tenné, ő kezdeményezte < akkor a gyorsabb fog először lecsapni. >< Remélem a nyilaim elég ütősek ahhoz, hogy egy betaláljon legalább, mire kutyus ide ér.

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Askr Szomb. Szept. 28 2013, 21:10

Hati lelkesen csóválta farkát. Igen, ismertem azt az arckifejezést, amit ott, abban a percben levágott - a fiúba akarta vágni az agyarait. Megmutatni, hogy ő Aincrad rettegett démonfarkasa, akitől félni kell. Rosszallóan csóváltam meg fejemet, persze mosolyogtam, miközben a pet egy önelégült vigyorral fordult felém. Ha a fiú elutasította volna a párbajfelkérést, Hati egyszerűen nem tekintene rá, mint potenciális tekintélypusztító egyedre. Kihívás. Ez kellett neki, én meg nemigen akartam küzdeni. Lazítani jöttem, de ha már az ordas akart, én csak leülök a homokba, és nézem, hogyan szenved. Nem tudtam, Alex hányas szinten áll, de még nagyjából sem. Ránézésre frontról származott, sőt, mintha már láttam volna. Mindegy is. A lényeg, hogy ő segíthet nekem, még ha ő nem is tud róla. Kénytelenül elmosolyodtam azon, amiket mondott. Előbbi feltételezése után némán, hümmögve biccentettem, miközben ujjammal az irányítópálcámmal játszottam. Megforgattam, aztán a vállamra téve meghallgattam a feltételeit. Végül is volt benne valami, amiket Al mondott.
- Tégy úgy, mintha itt sem lennék. De ajánlom, hogy alaposan leckéztesd meg! - kacsintásomat egy rosszalló morgás követte, a démonfarkas részéről. Vigyorogva vontam meg a vállamat.
- Ehem, te mégis kinek az oldalán állsz?! - Naná, hogy a harc kezdeténél is inkább a szájkaratét választotta. Komolyan mondom, ha a szájkarate igazi sport lenne, nem létezne olyan, aki Hatit két vállra tudná fektetni. Figyelmen kívül hagytam a démonfarkas felháborodó szavait, és az íjászfiút néztem, aki idő közben el is helyezkedett. Füttyentettem Hatinak, aki egy ideges vakkantással jelzett. Lehajtott füllel, megfeszített izmokkal jelezte: ő készen áll. Amint a párbaj kezdetét jelző gong megszólalt, a démonfarkas egy csatakiáltás közepette vetette magát Al felé, hogy megharaphassa. Én viszont leheveredtem a homokba, és nem túl izgatottan vártam, mi lesz ennek a párbajnak a kimenetele.

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Halász Alex Kedd Okt. 01 2013, 12:07

Vicces volt látni, ahogy pet és gazdája egymást méregetik szóban. Ehe, na még a végén megszeretem ezt a furi kasztot. Persze hozzá teszem, csak távolról. Egy nyíl röptényi távolról. ˇˇ Noh, a felkérést elfogadta, ahogy gondoltam, és már le is heveredik a fa tövébe, amit eddig csépelt. Surprised Kedvére van a pokémonosdi. Persze, így még a kisujját se kell megmozgatnia. Hagyhatja, hogy a kutyival szépen csépeljük egymást. Razz Hati kutyus még azért vissza szólt egyet, a várakozási idő alatt. Hinari neve nem jutott el hozzám, így nem is kapom fel a fejem a démonkutyi szavaira. Meg Szophie neve sem rémlik, Vezéré sem. Volt egy lány, akivel elsőnek harcoltam, és petes volt, de nem vagyok biztos benne, hogy ő lenne az a bizonyos Szophie. Biztos ő is már szépen fejlődik, talán már le is hagyott. -.- Ahogy Hinari chan. T.T Ilyen a solosok élete. >.> Nehéz ám fejlődni, mondjuk most, hogy van ez a Szolomenedékes dolog, sokkal könnyebb, talán még utol is érhetem őket. ^^ Azután, hogy kijussak, ez minden vágyam. :") Majd meg kéne látogatni Hinari chant. Rolling Eyes Csak úgy véletlen arra járni, ahol ő van :3 Úgy tudom, hogy a Justice Legue tagja, és abban az ódon kastélyban rendezkedtek be. De nem állíthatok be oda csak úgy. >.< Iiie, valami mást kell kitalálnom. Aztán huss, már rohan is felém a kutyi. o.O Jól elkalandozgattam itt míg lejárt az idő. pale 
Lövök. >< Aztán megpróbálom bekapcsolni a speciális képességem, hogy fentről lőhessek még kettőt, hármat rá, mielőtt leterít teljes testsúlyával a pet. Rolling Eyes .... Hiába. ... O.o... Túl közel van \o/... el fog taposni.  /o\ ...

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Askr Pént. Okt. 04 2013, 19:08

A harc minden szép és jó volt - nem kellett azon agyalnom, hogyan vezessem le a fekete dög féktelen energiáit. Kergetőzés? Bújócska? Verekedés? Az utóbbi félév során sajnos egyik sem vált be. Mindig talált egy okot, amiért a felsoroltak közül egyik sem tetsszen neki. És még ő lesz feldühítve. Ő alatta gyullad fel a kanapé, nem alattam. Mondjuk az nem lehetett véletlen, hogy ismét egy íjász segítségét kértem a feladatra, de mindegy! Hálásan köszönöm, hogy egyelőre csak segítőkész íjászokkal találkoztam! ^^" A hátamra dőltem, a száraz homokban, persze szemem sarkából figyeltem, hogyan ölik meg egymást. Kénytelenül is elmosolyodtam, mikor Hati játékosan nyüszített, amikor Al nyila a hátán suhant el, ami ugyan életpontoktól fosztotta meg a démonfarkast, de rendkívül élvezte a helyzetet. Farkát hevesen csóválta, marát magasba nyújtotta, míg első felével a földhöz lapult, akár egy játékra kész kiskutya. Nem ér, én is akarok játszani... De hogy most miért jött rám ez, az egy nagyon jó kérdés. Valószínűleg a fiú csalásnak gondolná azt, hogy felállnék, és bejelenteném: én is akarok küzdeni. Arról nem is beszélve, hogy ezzel az egyszerű kijelentéssel magamra haragítanám Hatit, aki köztudottan az a harcolós fajta. Mégis, ki szerettem volna próbálni a képességemet - hogy milyen is lehet egy olyan monstrum alakjában harcolni? Biztosan jó, persze voltak érdekes elképzeléseim. Milyen lenne, ha tüzet okádnék? Vagy ha megvadulnék az erőtől? Nemigen akartam erre a sorsra jutni, így is csak próbálgattam az átváltozást: egy kis tombolással, meg bömböléssel megspékelve. Na, mindegy, majd megpróbálom. Egyelőre jót szórakoztam Hati lelkességén. Kecskegida módjára ugrándozott Alex körül, fogaival csattogtatva. Valamit ki akart próbálni: ezúttal nem harapásra, hanem hátsó lábaival rúgott az íjászfiú felé, hátha az is megsebesíti őt.

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Okt. 05 2013, 17:06

//sztem írd le spoilerbe, hogy mennyi élete maradt Hatinak a mennyiből. Surprised //

Alig érintette a nyílvessző a kutyus hátát, de még éppen annyira, hogy sebződjön. Hogy én ennek mennyire örültem.*-* Aztán valamiért nem sikerült... Lehet hogy csak félre nyomtam, mert meg mernék esküdni rá, hogy kapcsolható volt. Azért 12-es spec pontot, csak nem szárnyal valaki túl annyira, hogy ne tudjam bekapcsolni. A kutyus nem rohan le, mint aki játszani igyekszik. És no lány. \o/ Azt hiszem levittem a páncélját. Jó vagyok. Cool
Lövök még egyet a kutyi felé, ha már ilyen lelkesen várja a következő támadást. Kemény 30 pontnyi sebződés nem semmi egy nyilacskától, ugye? ^^" De persze egyből hátrálok, hogy tarthassam a távolságot, habár elég gyorsan lecsökkentette a kutyi, míg kilőttem az első nyílvesszőt. Ezzel bajban leszek. Legközelebb megint megpróbálom bekapcsolni a specem. Fentről még három ilyen nyílvesszőt zúdíthatok rá. :F Csak győzze elkpani őket. \o/ Azaz sebződni sebződni. ^^ Gyorsan sebességbe is kapcsolok, hátha a gyorsimon van annyi, hogy lehagyhassam, és már készülök s a következő nyílra. Eddig nem támadott a pet, ami elég fura, de egyben aggasztó is. Remélem nem fog megnőni úgy, mint a gazdija, habár akkor nagyobb felületet biztosít a nyilaim számára. Cool
Azt hiszem ezt most én nyerem. *.* Milyen jó lenne, most valóban nyerni, hehe, észre se veszem nagy lelkesedésemben, hogy a gazdi mocorog hátul. Nagyon meglepődnék, ha bekapcsolódna a harcba, elvégre ő mondta, hogy adhatok feltételeket, és úgy nézett ki, hogy örült annak, ami javasoltam. Le is heveredett, még azt is mondta, hogy "leckéztessem meg". Nem hiszem, hogy baj lenne, ha megteszem amit kért. :3 Desho?

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Askr Kedd Okt. 08 2013, 16:59


Láttam, hogy Hati nemigen birkózik meg Alexszel. Persze, elvégre egy pet az idomára nélkül nemigen boldogul, és ez fordítva is igaz. Hiszen több alkalommal kiderült, hogyha egymásra vagyunk utalva, akkor minden bizonnyal nem érhet baj. Az íjász nem vehette ezt számításba, ezért tűnt úgy, mintha akadályok híján győzne. Az ember egyszer eljut arra a pontra, hogy nem hagyhatja magára társát, még ha nem is igazi teremtmény is. Füttyentéssel magamhoz hívtam a rakoncátlan démonfarkasomat, aki hüledezve, csodálkozva nézett rám. És ennek hangot is adott.
- Mi az? Csak nem félsz, hogy veszítek?
- Meggondoltam magamat, én is beszállok. - mondtam fennhangon, hogy a fiú is hallja. - Egy idomárnak a petje mellett a helye. - azzal újabb jelzéssel felhívtam magamra Hati figyelmét, aki a képességét használva egy legközelebbi fa árnyékába lökött, és ő követett. A nyilak mellesleg szerencsére nem érték utol a démonfarkast, habár nem sok híja volt. A tervem egyszerű, megvalósítható: miután a dolgok lecsitultak, egy vetődés közepette kilépek az árnyékok birodalmából, és amint a felszínen vagyok, tűzóriássá változok, hogy a levegőben lévő Alexre sújtsak. Vagy így, vagy úgy, de a vállamon elhelyezkedő Hati megpróbálja a harapásával megsebesíteni az íjászfiút. Már csak az a kérdés, hogy beválik-e.

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Halász Alex Kedd Okt. 08 2013, 21:29

Sikerült aktiválni a specet. Hogy ennek mennyire örült amúgy. Annak már annyira nem, hogy egyik nyila sem talált célba. Mintha a kutyus játszva kerülte volna ki, és az előbbit is csak azért hagyta megkarcolni, hogy elterelje a figyelmét Alexnek. Hogy úgy érezze, van esélye. Nem tetszett a dolog. Vagy ő vétette volna el ennyire? Nem nagyon tud nyilazni a valóságban, azaz sose használta. Nem gondolta volna, hogy neki a közelharcokon kívül más is hasznára válna ilyen téren valaha is. Persze arra sem gondolt sose, hogy egy játékba fog bennragadni egyszer, és az életéért harcolni nyomi mobok ellen.
Az viszont, hogy a gazdi is belép a harcba már rosszul érintette. Eddig csak saját tehetségnélküliségén gondolkodott el, most azonban túlerőben voltak. Ez a baj az idomárokkal. Túl táposak. Csak állt ott a levegőben és pislogott maga elé. Eltűnt mindkét ellenfele, és nagyon zavarta a kialakult helyzet.
Még hogy az "idomárnak a petje mellett a helye", cöhh... milyen nagyképű egy kijelentés. Mintha arról lett volna szó, hogy megszabhatta, hogy milyen legyen a harc. Nah meg nem utolsó sorban csak az izgága Hatit kellett volna lenyugtatni nem? Még éljenezte is, hogy kiáll harcolni, erre most bújócskát játszanak.
Mégis merre lehetnek? Fent? Lent? Oldalt?
Csak forgott cél nélkül körbe-körbe, azonban nem talált rá a két kutyaütőre, majd hirtelen a semmiből beárnyékolta az az előbbi monstrum alakja őt. Sréjjen voltak neki. Oldalról támadtak, de mégis fölülről egy kissé. Habár a taktika nem sokat jelentett, mert Alex ledermedt a látványra.
Össze szorított fogakkal, összeszűkült pupillákkal meredt rá az ellenre.
~ Yappari kowai. Túl nagy, túl gyors! Dekinai... ~
Előbb a tűzóriástól kapott egy hatalmassat, majd Hati is ráugrott, de azt már lefelé száguldva kapta. Még az eséstől is sebződött. Nagy porfelő keletkezett a nyomán.
Nem fájt. Egyáltalán nem fájt fizikailag. Lelkileg annál inkább.
~ Legyőztek. Sonna kantan ni. ~
Keserű volt a szája íze ettől. De ahogy a por elült meglátva őket, feléledt a haragja.
- Usotsuki! Akuma! Mad 
Pattant fel egyből, és megtörülve a száját eltette az íjat.
- Győztél.
Mérges volt. Oldalt fordult, és az utolsó szava elég halkra sikerült. Nem akart itt maradni többet. Elmegy.

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Askr Vas. Okt. 13 2013, 15:59


Mellem dagadhatott volna a büszkeségtől, ha nem lepődök meg ellenfelem reakcióján. Pipa volt, mert segítettem a farkasnak. Hogy honnan jött a felismerés? Egyszerűen csak tudtam. Furcsállóan döntöttem oldalra nagyobbik fejemet, államat gondterhelten vakartam, vajon mi üthetett a srácba, hogy ennyire a lelkére veszi a játékot. Igazából tényleg Hati lecsillapítására ment ki a küzdelem, viszont ha tudná, mennyire pipa szokott lenni, hogyha legyőzik, visszasírhatná a küzdelmet. Démonfarkaskoma leült a száraz homokban, kihúzta magát, s jobb hátsó lábával vakarózott. Győztem - ennyit mondott, aztán faképnél hagyott. Visszaváltoztam, s furcsállóan néztem utána. Igaz, én is gyűlölök veszteni, de annál nincs is rosszabb, hogyha egy férfi egy nőtől kap ki. Ahhoz túl büszke vagyok, mégis már legalább két-három lány tiport a sárba. Először az a Miyako, aztán Hinari... Nekem kettő is bőven elég volt ahhoz, hogy ne becsüljem alá a gyengébbik nemet. És pontosan azon a helyen voltam, ahol egy kis röpizés közben el lettem fenekelve. Hati hibája: ha egyszer belefejelt abba a lasztiba, miért is én tehetnék róla? Mégse vettem zokon, hogy ő vert meg, Miyako meg más tészta, ott csak egyszerűen nem volt szerencsém - se nekem, se Hatinak. Azonban ezt a menetet nem tartottam csalásnak. Egy idomár miért is ne küzdhetne a petje mellett, ha alkalma nyílik rá? Arról én végképp nem tehettem, hogy magamtól is tudtam harcolni, és az előnyömre akartam fordítani. A fronton, a bossozásnál se lesz másképp - mondjuk nem vettem részt annyi harcon, hogy legyen tapasztalatom az ilyesmihez, de akkor se küzdjek a démonfarkasom oldalán, mert csupán csalásnak minősítenék? Gondoljanak, amit csak akarnak, mi ketten harcolunk. És így néztem Alex után, gondolataimat elpalástolva, integettem utána.
- Szerinted dühös? - kérdeztem a farkasomtól, mire az unottan nézett rám.
- Cöh, most legalább már tudja, hogy ne kezdjen ki Aincrad leghatalmasabb petjével, Hatival! - büszkén húzta ki magát, és egy kacagást hallatott. Azon a napon Alex nagyon elgondolkodtatott ezzel a pet-idomár harcolós dologgal.

_________________
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 13 2013, 16:45

Szegény Alex, újabb keserű vereség Sad 50 xp és 130 arany azért jár érte, lezárom a párbajt!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr Empty Re: Szőkék kanpárbaja avagy Alex vs. Askr

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.