Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anat és Alex, avagy...

3 posters

Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Feb. 25 2013, 11:30

…avagy a reménytelem küzdelem Razz

[off]Hiro-s kt után, időrendben[off/]

Reményvesztettség, ami most igazán jellemezhetné. Azonban nem csak ez. A határtalan düh, ami mardossa legbelül, az a tettre képtelen állapot, amit akkor átélt egyszerűen belé ívódott. Tennie kell valamit, különben beleőrül. Belehal saját gyengeségébe. Hogy mi történt akkor és ott, egy nagy homály, és csupa kérdőjel. Nem érti. Hát ennyire gyáva lenne? Ennyi az ő bátorsága, ereje? Ennyire lenne pusztán képes? Csak ült a sáros fűben és nézte, ahogy a másik egyik ütést méri rá a másik után, magával sodorva az életpontjait. Érezte a fájdalmat, amit át sem élt, mégis olyan valóságos volt. Dübörgött hangosan az ég fölötte, és a villámok sejtelmes fényei csak rontottak a helyzeten. Sosem fogja elfelejteni azt az eszelős ábrázatot. A kéjes vigyort, amikor a kasza pengéje a húsába vágott. Az első ütésnél, mikor a földre került, egész egyszerűen nem tudta meg sem mozdítani a karját. Az agya lázasan próbálta felfogni a gyors egymás utáni történéseket, de a teste leragadt a „halál” gondolatánál. Remegett, egész testében remegett. Pedig akár esélye is lehetett volna, mégis úgy érezte, hogy zsibbadnak a végtagjai, és a sebek iszonyatosan fájnak. Hátráltatják a mozdulatokban. Az eső pedig olyan nehéznek tűnt hirtelen, hogy az is egy-egy ütés volt, minden cseppje. Most is ugyanolyan hevesen vert a helyén a szíve, ahogy aznap is, mikor kiért a füves részre. A Kezdetek városának erdeje, s az azelőtti kis rétféleség. Most voltak kint mobok, s noha nem olyan sok, ennek csak örülni tudott. Hiszen azért jött ki, hogy tegyen valamit. Ha pedig üres lenne a terület, akkor csak azt érné el, hogy belemélyedhet a nem túl kellemes és nem is olyan régi emlékképekbe. A gondolatra is megborzongott, de a felgyülemlett undort inkább dühével szabadította útjára. Cselekedni akart, és ehhez pár mob leirtása a legmegfelelőbb. Elővette az íját, majd kilőtte az első nyilat, magára vonva pár disznó figyelmét.
Ezek után jó párórát, vagy csak egyet töltött itt, nem mondaná meg, olyan gyorsan szaladt az idő. Az utolsó disznót nem a fegyverével akarta kivégezni. Az előzőbe belevágta az utolsó nyilát, ami a tegezben volt, kegyelemdöfésként, majd eltette a fegyvert, hogy puszta kézzel „szaggathassa szét” a csúf mobját. Nekifutásból ugrott a fejére, majd oldalt érve bel is rúgott. -2 hp, még 18 van. Ide vele! Aktiválta a speciális képességét, és már három lépés magasságról érkezett az értetlen varacskos felé. Az akrobatikája és gyorsasága segítségével, már nem volt ellenfél számára az állat, de pontot ad, és még így is egyesével levinni az életét hosszadalmasnak ígérkezik. Ám ő pont így szerette volna. Közben kiadhatta azt, ami eddig egész végig nyomta, és rágta a lelkét legbelül.
- Vidd végig a száz szintet!… *egy ütés*…Felelj meg az agyament elvárásoknak! … *egy rúgás* Légy te a legjobb…. az íjászok a legjobbak, mi? …* kikerülte a disznó támadását, majd megfordulva, rávágott az állat farára is, aztán utána fordulva, fellépett a levegőre pár lépést, hogy rávethesse magát. Már olyan 15 hp-nál tart a disznó, és még nem sebezte meg. Alex legurulva róla, pedig míg várta az újabb támadást, és persze ki is fújta közben magát, folytatta kis monológját.* … És persze légy szimpi zöld,…*félre ugrik, majd megint oda sóz* …ha meg nem vagy az, minden a te hibád!... * ugrik, majd megint rátámad, most egyszerre hármat is*…A fenébe is,…*jön a disznó, kikerüli, majd huss, még egy hp-t levesz.*… az a gyilkos zöld volt, mégis majdnem meghaltam!
A fehér bőrű vigyori kaszás jutott eszébe, ahogy megint csak felemeli a fegyvert, és rávág. Minden vörösbe borul előtte a testéből áradó pixeldarboktól, és ezzel együtt a jelenben is elborította valamiféle vörös köd. Nekirontott a disznónak, és nem engedte támadni, habár már ő is kimerült volt, de végül csak elérkezett a 2hp-ig, amikor újra remegni kezdett a keze a fáradság hatására, és a disznó szépen felöklelte. Nekirontott az állat, s az elején kissé kábultan nézte az ő fejében „deja vu” szituációt, majd hirtelen lehívta a tegezt, de csak azt, és kitépve belőle egy nyilat belevágta a mobba, majd mikor megtorpant, még egyszer. Pont, mint Hironál, csak akkor a fiú nem esett darabjaira, pedig nagyon is akarta. Azt akarta, hogy meghalljon, és most se tudja, hogy bűne ez. Az, hiszen egy ember halálát kívánja, mégis, nem érez megbánást. Örülne a halálának, mert egy gyilkos volt, és az is, hiszen ő gyáván megfutamodott. Zöld akart maradni. És most a fának dőlve, kimerülten rázza a hideg, vagy valami egészen más, de nem…akkor sem akar sírni. Az nem férfihoz méltó, még saját maga előtt sem.

_________________
Anat és Alex, avagy... 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Feb. 25 2013, 14:10

Úgy döntöttem, hogy ideje ismét kicsit több figyelmet fordítani Aldora. Igaz, hogy nem vagyok az idomárja, de mégiscsak elköteleztem magam, hogy gondoskodok róla, s ebbe beletartozik az is, hogy alkalmanként kiviszem a szabad levegőre. Ma a Kezdetek erdejére esett a választásom, reménykedve abban is, hátha ráakadok valami hasznos ércre, bár ez a terep inkább a növénygyűjtőknek való. Ám sosem lehet tudni, érdemes mindig nyitott szemmel járni.
Kellemes órákat töltöttünk el a macsekommal, mindig meg tud lepni valami új dologgal, most például azzal, hogy szereti a gombát. Persze minden egyes gombát, amire harciasan rávetette magát, gyorsan bevizsgáltam a menüjén keresztül, hogy nem mérgező-e. Odakint el kellene vinni szakértőhöz, bevizsgáltatni, de minimum egy szakkönyvvel a kezemben kellene lófrálnom, itt viszont sokkal könnyebben meg lehet oldani az ilyen jellegű információhiányt. Szóval Aldo bundája most tele van mindenféle gazok maradványaival, így arra gondoltam, hogy a közeli tisztáshoz érve nekiállok kicsit kicsinosítani, de minimum nekiállok eltüntetni azt a sok koszt. Így mégsem vonulhatunk keresztül a Kezdetek városán hazafelé menet. Leheveredek a fűben, majd ezernyi kézharapás és gyomrozás közepette sikerül kikefélni Aldo szőrét.
Közben váratlan vendégre leszek figyelmes, aki úgy tűnik nem vesz minket észre a fák árnyékában. Észlelés jártasság kilőve, vagy csak ennyire lefoglalja a harc. Mondjuk nekem sincs, de a fiú épp elég hangos a vaddisznó csépelése közben ahhoz, hogy könnyedén észre lehessen venni. Hallgatózásomnak hála sikerül tisztán értenem, hogy miről duruzsol az orra alatt, miközben módszeresen püföli azt a hevenyész kezdő mobot. Most becézgeti azt a jószágot, akarom mondani felesel vele, vagy magát szidja? Fura egy alak. Na de miért nem sorozza meg nyilakkal? Felkelek a földről, majd Aldot a lábamhoz intem. Máskor nem engedelmeskedne elsőre, de a veszélyesnek tűnő idegentől most tart egy kicsit. Nekitámaszkodom egy fának és összefonom mellkasom előtt a karjaimat, s érdeklődve figyelem a küzdelem kimenetelét. De miért puszta kézzel támad? Az első cocákat még az íjával végezte ki... Edzi magát? Közelharcra is gyúr? Ha ez így van, akkor az igazán dicséretes, akárki is ez az íjász. Az éleslátás még mindig nem az erősségem, csak annyit látok az emberkéből, hogy nagy valószínűséggel fiú és szőke a haja, meg hogy nem kezdő a felszerelése. Ennek ellenére jól megszenved azzal a nyomi cocával. De végre sikerült neki, pixeljeire szaggatja a dögöt. Bravó! Önkéntelenül megtapsolom, amivel valószínűleg sikerül is felhívnom magamra a figyelmet.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Feb. 25 2013, 20:42

>>Anat<<

A kimerültség felső fokán van. Lüktet a homlokán kidagadt ér, jelzi, hogy még él, és valahol kint, egy kórházi ágyban még rendes, piros vér folyik benne. A zsibbasztó, és most nagyon is jóleső fáradság állapotát „élvezi”, mikor tapsolásra lesz figyelmes. A fejében lüktető „erecske” pedig, ahogy elfordítja a fejét feléjük, meg is szűnik létezni. Ekkor döbben csak rá, hogy ez az érzés talán nem is a fáradság jele volt, hanem a nemrégiben vett Észlelés jártassága. A Kezdetek városát már úgy ismeri, mint a saját tenyerét, és itt megpróbált mindent megvenni, ami megérte. És a jártasságok bizony ebben a kategóriában leledzenek, magasan. Tehát akkor ilyen lenne. Egy njk macska, és egy Jk fiú, de miért ilyen ismerős?... ><
Hunyorogva, lomhán pillant csak feléje, s közben a jártasságon agyal. Akaratlanul is a Pókember és a „pókjelző” jut eszébe, mire elmosolyodik kissé. Valami ehhez hasonló ez az „észlelés” is. Azonban ahogy egyre inkább méregeti a másik fiút, úgy ugrik be, egyik pillanatról a másikra, hogy ki is áll előtte. Újabb érzelmi vihart kavar fel a látvány, és legszívesebben most felpattanna, és bele lőne pár nyilat. Hogy miért? Egész egyszerűen mert ő az egyik jelképe annak a megszégyenülésnek, aminek nem is kellett volna meglennie. Hogy ő mekkora egy barom volt akkor. Miért nem látta elsőre, hogy itt csupa műember él, hiszen csak kockák! Azonban nem teszi meg ezt, több okból is. Az első és legnyomósabb érv, hogy nem tudja biztosan, meg állna e a lábán, nem hogy egy nyilat húzzon fel az idegre. A másik pedig, hogy ismeri milyen képtelen gondolatai támadnak sokszor, főleg ha dühös, amiket úgy se vált be, még ha nem is jár fájdalommal. A harmadik pedig ezzel együtt jár, miszerint igyekszik ezt az oldalát elnyomni, és lehiggasztani magát, mielőtt a baj megtörténne. Ám a mostani helyzet túlmutat rajta, vagy csak abbéli törekvésein, hogy ne legyen belőle jelenet. Hiszen minden egyes pillanat melyet vele foglalkozik, egy újabb sebet tép fel benne. A bizonyosság, ami utána következett, keserű igazság volt, de sajnos csak számára. Hiszen ki értené meg őt, mikor csak ő volt az, aki átélte a halál közeli élményt, mindezt egy talán kezdő jk-tól, aki ráadásul full zöld színben pompázott? Aki nem élte ezt át, okoskodna egyből, hogy a kristályt kellett volna használni, vagy hogy „ugyan már, nem is érzel fájdalmat”, meg ehhez hasonlók. És ahogy ezeken rágja magát, kezdi elhinni, hogy gyenge, és gyáva. A csapongó gondolatok, melyek a céhvezér megjelenésére elözönlötték, azonban nem tartottak több ideig, míg a fiúból ki nem fogyott a levegő, mert bizony a látvány belé fagyasztotta, s most, ahogy kiengedte, lassan, módszeresen, le is hajtotta kissé a fejét hozzá. Talán nyugodtan is tudna hozzá szólni, talán, de valahogy egyáltalán nincs ilyesmi a szándékában. Hangja telve van keserű epével, és a vesztesek fölényeskedésével.
- No lám, csak nem a „nagyon különleges céh”, „nagyon különleges” vezére? Mi járatban itt, ahol nincsenek a céhnek való különlegességek?
Hiába, sokféle érzés özönli el a magát Anatolenak hívó jk-t látván. Persze az akkor kapott levelét nem olvasta el, őszintén el is felejtette. És ebben a pillanatban sem ez járt a fejében, hanem a több különféle reakciója a másik felé. Miszerint a) Felugrik és bever neki párat, vagy b) előbb kiosztja rendesen, és azután ver be neki párat, avagy c) csak úgy kiossza, és d) hagyja a fenébe az egészet, illetve e) ezt meg is mondja Anatnak, illetve, hogy eltakarja a napot, avagy utolsó sorban, f), van nála két üveg üdítő, ha már ketten vannak, meg is ihatnák. A poén pedig az, hogy minden dühe ellenére, legszívesebben ezutóbbit választaná, de hát ezt meg ’nem lehet”. Így egyelőre marad a hallgatásba burkolózás. Beszéljen a másik.

_________________
Anat és Alex, avagy... 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Feb. 27 2013, 18:23

Bizony-bizony, a nagyon különleges céh nagyon különleges vezére én vagyok, úgy ám! Már húznám is ki magamat, hogy arcoskodva odalibbenjek az idegenhez kezet rázni és érdeklődni, hogy mégis honnan hallotta a céhem jó hírét, amikor leesik, hogy nekem ez a hang ismerős. Na meg a hangszín sem volt az igazi... lehet nem is elismerés volt, hanem gúnyolódás? Hunyorogva próbálok fókuszálni a fiúra, s ahogy a hangtónust összekapcsolja elmém a szőke hajjal, hirtelen majdnem felkiáltok. Ez az aranyhörcsög fiú! Akarom mondani az az Alex gyerek, aki felajánlotta a barátságát a nem túl jó megítélésű ex-piros indikátoros fiúcskának. Nocsak-nocsak, kit nem fújt erre a szél. Vagy a sors inkább engem hozzá. Most nincs itt semmilyen zavaró tényező, csak mi ketten végre tiszta vizet önthetünk a pohárba. Gyanítom, hogy el se olvasta a levelem, csak törölte anélkül, hogy megnyitotta volna. Legalább is erre tudok következtetni abból, hogy nem érkezett válasz. Első felindulásból lehet én is azt tettem volna. Nem... mégsem... ahhoz túl kíváncsi vagyok, hogy olvasatlanul töröljek bármit is a postaládámból. Ezer meg egy válasz jut az eszembe az iménti (költői?) kérdésre, de végül úgy döntök, hogy nem fogok támadó hangnemben válaszolni. Nem tud kihozni a sodromból, nincs miért haragudnom rá, egyébiránt meg szerintem pont hogy rám neki sem kellene. Viszont hízelegni sem fogok neki... szerettem volna íjászként a céhemben látni, de tartok tőle, hogy túlságosan elfogult vagyok azzal a kaszttal szemben. De hát mégiscsak két igen jeles íjászt ismerek, Mirika és Ranmaru igencsak kiváló példák arra, hogy háttérharcosként is lehet eredményes az ember. Van aki gyávának tartja őket, amiért nem test a test ellen nyomulnak a tűzvonalban, én viszont sosem néztem le emiatt őket. Sőt, csapatvezetőként gondolkodva, sokkal megnyugtatóbb érzés, hogy egyel kevesebb embert kell féltenem az adott mob karmaitól, de ennek ellenére hatékonyan tud sebezni is.
Szóval rövid elmélkedésem eredményeképpen végül az arany középutat választom, így zsebre vágott kézzel teszek pár lépést a fiú irányába és színtelen, de inkább talán kicsit nyájasabb hangnemben szólok hozzá.
- Már hogyne lenne... te magad is az vagy, bár lehet a különc megnevezést kellett volna használnom... mármint a céhleírásban. Hehe, igen, a különc szó talán jobban lefedi a jelenlegi társaságot - nevetgélek, miközben számba veszem a céhtagokat fejben és igencsak elvigyorodok, mikor Ren és Luv kettőse jut eszembe az Iszapbirkózásról. Közben lopva a fiú felé sandítok, kíváncsi vagyok hogy reagál és hajlandó-e felhagyni az eddigi stílusával. Ha kell, akkor olcsó vicceket fogok mesélni, de per pillanat misszióként tűzöm ki célul, hogy mosolyt csaljak az arcára. A toborzón törtéteknek ehhez semmi köze... illetve olyan szempontból mégiscsak, hogy számomra imponálóak voltak az általa ott elhangzottak. Jóravaló gyerek, mondjuk az más téma, hogy rettentő naiv.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Halász Alex Szer. Feb. 27 2013, 20:48

//Azért az "aranyhörcsxög fiú"-nál volt egy facepalm Razz //

Az eddig támasztott fa törzsét, ezentúl se hagyja el. Ott ül, kissé elcsúszva, holt fáradtan, és hallgatja a másikat. Nem vág pofákat, ugyan, de nagyon közel áll hozzá. Szeretne felröhögni, olyan vadul, gonosz felhanggal, azonban értelmét nem látja. Szeretné, nagyon élvezné, habár előnye, a pillanatnyi öröm, majd hátránya a levonatkoztatás. Anat megbotránkozása, és a tény, mivel elkönyveli őrültnek, de legalább is egy önveszélyes valakinek, akivel jobb, ha csak Pszicho mókus jelvénnyel áll szóba az ember. Azóta a végzetes nap óta, hogy olyan csúnyán elbántak vele, még inkább belé ívódott az éles megkülönböztetés késztetésének vágya, mint eddig. Sokat és sokszor beszélgetett már olyanokkal, akiket a legtöbben nem is érdekelnek, vagy fel se fogják, hogy léteznek, holott tudnak róluk. Katsumoto Hiro esete pedig, akinek a nevét ugyan nem tudja, teljes fényt derített a sötét és világos között, egyenesen szürkévé téve azokat, azaz teljes káosszá formálva az igent és a nemet. Neuro is belekavart, s ő nem csak gondolatilag, de gyakorlatilag is az elmélet összességébe. Szó ami szó, mindig úgy vallotta, hogy meg kell látni a felszín alatti lényt, és mindez elméletben nagyon szép és jó volt, ám mikor a gyakorlatba próbálta belevinni, hitetlenkedő és szörnyülködő ismerősei vádjait kellett elviselnie. Ő talán más…talán igen. Tényleg naív. Ha viszont így lenne, miért érzi, és érezte nagy szükségességét az azonnali „leszámolásnak” a kaszás fiú ellen? Gondolatban megrázza a fejét rá. Nem tudja, nem is érti magát egészen. Ő egy kiegyensúlyozott látásmódot szeretne megtalálni, és tovább is adni, ha már kitudódott róla, hogy jó, de ebben mindig megakadályozzák. A végén pedig egyedül is marad. … hogy is jutottunk el ide?... jah igen, a kételkedés. Nem érzi, pedig érezhetné a céhvezérben a jóindulatot. Mégis úgy viszonyul hozzá, mintha egy lenne Rennel, vagy Juuvel… hát nem egyértelmű, hogy egy céhben, egy csapatban vannak? „Mind ugyanolyan” Elhúzza a száját a kis beszámoló végén, és szándékosan nem néz a fiú felé. Az előtte lévő fákon legelteti tekintetét. Fáradt karjait meg a lábán pihenteti.
- Pff, a céhnek? Én? Nem vagyok sült bolond, és még ha akkor nem is látszott, nem szeretek magamból hülyét csinálni. Vagy talán jól esik a megalázott „naív” kissrácot beetetni, majd nevetni rajta, hogy elhitte? Chh…
Vettem az adást elsőre is. Fent vagyok a céh listáján, mint „potenciális veszélyforrás, akinek kétes haverjai vannak.” Ne aggódj, nem fogom a céhed rosszhírét kelteni, és a közelébe se megyek, nehogy lehúzzam a színvonalat. Még egybekötnek a céheddel, meg azt a kis „malőrt” a városban.

Nem nézett rá. A végén sem. Nem akarta látni az arcát. Ha haragvó, azért nem, ha meg csodálkozó, vagy szomorú, netán sajnálkozó, akkor meg azért. Nem akart magának lelkifurdalást, hogy talán nem kellett volna, vagy nem érdemelte meg. Az üzenet újfent nem jutott eszébe, és nagy valószínűséggel nem is fog. Az azonban egyre inkább ugrik be, hogy el kéne menni innen. Itt hagyni ezt a helyet. Megkeresni azt a Hirot, és csinálni vele valamit, mert az az ember nem áll le, ha nem állítják le. És ő hagyta elmenni….

_________________
Anat és Alex, avagy... 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Feb. 28 2013, 22:36

- Ne beszélj sületlenségeket! Nem értem minek dumálsz be magadnak ilyen zagyvaságokat. Ami pedig a "hülyét csinálni magadból" témát illeti, nos nem akarlak megbántani Alex úrfi, de mégis sikerült könnyelmű barátfelajánlásoddal kirobbantanod egy olyan vitát, ami miatt magadnak köszönheted, hogy az lett a vége, ami. Hiába csitítottalak benneteket, egy kutyák vagytok mind a hárman. Sokkal okosabban is lehetett volna kezelni azt a szituációt, de mindannyian csak a saját igazatokat fújtátok a másik érveit meg sem hallgatva. Persze nem lehet minent egy jó ital társaságában, kulturáltan megvitatni, de törekedni lehet rá. Én viszont ez úton is szeretnék bocsánatot kérni Juurie kisasszony nevében a pofonnak szánt mozdulatért, ha alkalma nyílna rá, bizonyára ő maga mondaná ezt el neked. - Nem voltam benne maximálisan biztos, hogy Juu valóban bocsánatot kérne, bár a toborzó estéjén folytatott beszélgetésünkből nekem az jött le, hogy igenis megtenné. Ren már más kérdés, ő sosem hunyászkodna meg senki előtt és bizonyára teli pofával szórná az igét, hogy neki mennyire igaza van. Ami azt illeti, igaza is volt. Mindenkinek. Csak ezt éppenséggel senki sem volt képes felfogni.
- Nem vagyunk egyformák, unalmas is lenne a világ, ha azok lennénk. Az, hogy véleménykülönbözőség van emberek között, az természetes. Az is normális, hogy ki-ki a habitusa szerint cselekszik, viszont azt tanuld meg, hogy időnként bölcsebb hallgatni... - A magasztos atyai jó tanács lehet csak olaj a tűzre, de jelen helyzetben ennyivel tudom lezárni a témát. Így is újabb epés megjegyzések sorára számítok, s ha sokáig folytatja még ezt a konok zagyvaságot, bizony Isten itt hagyom a csudába. Aztán majd egymást méregetve kikerüljük a másikat, ha az utcán találkozunk. Nem elég, hogy naiv, de csökönyös is, mint a szamár. Nehéz eset. Vajon ki tudná megpuhítani azt a kemény kobakját? Nem tudom én és a társaságom alkalmasak lennénk-e erre. Nem tudom, hogy akarunk-e egyáltalán alkalmasak lenni egy ilyen feladatra...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Márc. 02 2013, 18:12

//Nah és hol marad a…”misszióként tűzöm ki célul, hogy mosolyt csaljak az arcára” és a „Ha kell, akkor olcsó vicceket fogok mesélni”? Razz //

~ „Nem vagyunk egyformák,” nah pfff, de annak örülnél legjobban, ha úgy gondolkoznék mint te. ~
Lerítt róla az az unalmat sugárzó arckifejezés, amit akkor vág az ember, mikor nem csak, hogy unja, mert unalomig hallgatta, de sértve is érzi magát miattuk. Zöld szemeiben háborgó lelke öltött alakot, s fel-fel lobbant a „kedvesnek” szánt jótanács alatt.
~Csak mert ránézésre pár évvel idősebb, már feljogosítva érzi magát arra, hogy ki is oktasson... -.- ~
Ahogy Anat befejezte a mondókáját egy darabig még nem szólalt meg, s lassan újra leveszi tekintetét a másikról, hogy újra csak a semmit bámulhassa. Egyik térdét maga mellé húzva a másikat meg kinyújtva tartja, s az elsőn nyugtatta a kezét. Végül egy apró mozdulatot követően előre, megrázta magát és mint, akinek egy éve van erre, vontatottan állt fel. Közben teleszívta a tüdejét levegővel. Lehet, hogy csak a SAO virtualitásában léteznek, de ennek a testnek most erre a levegőre van szüksége, így pont olyan érzés, mintha a valóságban szívná tele a tüdejét, majd szép lassan kiengedné a levegőt. Érzi ahogy megtelik oxigénnel a belseje, és a véráramban szétárad. A vére felpezsdül, már nem fáradt. Újra erősnek érzi magát. Ki tudna állni egy egész falka farkassal is, vagy egy oroszlánnal, de talán most lesz is rá lehetősége. Határozottan emeli zöldjeit rá Anatolera, azzal a mindent sejtető nyílt tekintettel, amivel tudatni lehet elsőre, hogy döntött. Cselekedni fog, de mit? Azonban meg sem moccan. Nagy kelletlenül lehívja a menüjét, majd matatni kezd közötte. Le, fel gördíti a menüsort, de nem csinál semmit, egyelőre. Az első szavakat még arra felé fordulva intézi, majd közben emeli rá újból tekintetét.
- Hallgatni, hmm, nos, hallgatni a bárányok szoktak. Azok, akik változtatni akarnak a rosszon, cselekedni.
Kissé becsukta a szemét. Folytassa? Ha már elkezdte.... Valójában mostanra lehiggadt, és nem szívesen osztaná ki pont azt az egyetlen személyt, aki normálisan állt hozzá az ügyhöz. Azonban érezhetően nagy a különbség a gondolkodásuk között. Most elválik melyik a jobb. Az életképesebb.
Újra Anatra szögezte komolyságot sugárzó szemeit.
- Amit akkor tettem helyén való volt. Nem fogok érte sem bocsánatot kérni, sem pedig megígérni, hogy többet nem teszem.
Annak a srácnak ott nem tapintatra volt szüksége, hogy elmehessen, és megaláztatásban is volt már bőven része. Eggyel több vagy kevesebb mit sem számít. Elhiheted.

Összevonta a szemöldökét a következőknél.
- Koránt sem vagyok olyan naiv, mint gondoljátok. Sőt, én titeket tartalak annak. Azt hiszitek az ember jó, majd ha csalódtok, egyszerűen csak nem vesztek tudomást róla. Én szembe nézek az igazsággal, és ehhez mérten ítélem meg az embereket. Pont olyan idegbetegnek, akaratgyengének, lelkibetegnek látom őket, mint amilyenek. Lehet, hogy nem tudok mindent, de ehhez eleget tudok... noha mindig lehet mit tanulni.
Felemelte jobb kezét, amely eddigre ökölbe szorult, s kis mosollyal, de egy elszánt, sejtelmes mosollyal folytatta.
- Anatole Saito, az élet egy hosszú harc. Egy végeláthatatlan harc amelyben, mindannyian győztesek és vesztesek is vagyunk. Csak a szerencsén és a kitartáson múlik épp, mikor melyik.
Sajnos ez nem lehet másképp. Hiszen hogy győzhette majdnem le egy teljesen kezdő? Hogy lehetett az, hogy majdnem meghalt és nem bírt felülkerekedni saját félelmein, míg a többieknek ezt nem kellett átélniük? Annak a Rennek, vagy az előtte álló Saitonak. Persze nem tudja mi történt velük, ám egy halálközeli élmény sokat változtat az emberen. Nem lesz már ugyanaz az ember, nem lesz olyan derülátó. És ővele ez már másodszor játszódott le, mégis úgy érzi, túl tud lenni rajta. Azon viszont nem, hogy ezt mások nem tudják megérteni.
- És tudod mi a győztesek felelőssége? A vesztesek…
~ Hadd lássam milyen győztes vagy! ~
Ekkor elővette az íját és a tegezt is megtöltötte nyíllal, majd megnyomta a kűzdőtéri gombot. Nem választott módot, azt Anatra hagyta, de az íja idegére már ráhelyezett egy nyilat, mutatván, hogy a következő szavai nem légből kapottak lesznek.
- Kihívlak egy párbajra. Látni akarom milyen a céhed vezére.
Bizony látni. Milyen erős, milyen képzett, és milyen harcos! Hogy és hogyan bánik a fegyverével, illetve az eszével!


//Gomene, ennél nem tudtam Alexszet jobban takarékra venni, ha ezután megutálod, akkor ez van. :/ *azért remélem nem-> egy jó vezér meglátja a nemes eszmét, és a tehetséget Wink ....Razz *no ego xD* //

_________________
Anat és Alex, avagy... 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Márc. 02 2013, 23:06

Nem értem miért akar minket csúnya, gonosz alakoknak beállítani. Meg ez az egész duma, amit levág... Jesszusom, ha én is így beszélek, akkor nyomjatok egy tockost a fejemre legközelebb. Egyszerűen túl jó hangulatom van ahhoz, hogy el tudja rontani. Az imént majdnem meginogtam, egy pillanatra felpaprikázta a kedélyemet, de amikor Aldo hozzádörgölőzik a lábszáramhoz, akkor észhez kapok, hogy én bizony ma jól akartam érezni magam. Egy mondatot azonban nem tudtam szó nélkül hagyni.
- A döntésedért nem kell bocsánatot kérned... mondtam is egy szóval hogy kellene? - Kiakasztó ez a fiú, meg egyre idegesítőbb ez a fene nagy igazságérzete. De hát ilyennek is kell lenni. Ezek szerint a magyarok ilyenek lennének? Vagy mit is mondott? Lehet bolgár? Bevallom nem emlékszem és nem vagyok jártas a balkáni kis nemzetekben... No, de Aldo türelmetlen és nem veszi jó néven, hogy mással foglalkozom helyette, így éles kis körmeit belemélyeszti a nadrágomba. Beadom a derekam és felveszem a karomba, hogy megvakargathassam a füle tövét, mielőtt még gilette pengének használná a karmait és szőrtelenítené a lábamat. Akaratos kis bolhazsák, de sose tudok neki ellenállni. Közben Alex meg csak mondja és mondja és mondja. Levegőt azért néha vesz, ugye?
- Szép szónoklat, de nem megyünk inkább sörözni? - vigyorgok rá, mintha mi sem történt volna - Jót tenne neked, ha néha nem vennéd annyira komolyan ezt a játékot. Persze-persze, az életünk a tét, nem felejtettem el, de ha ennyire ráfeszülsz mindenre, akkor előbb-utóbb megkattansz. Egy jó vacsora, pár pohárka jóféle ital, néhány cimbora vagy egy bájos hölgy társasága, ha ügyes vagy, némi hancúr, s máris újjászületnél! Ismerek egy szingli csajszit, bemutassalak neki? - Bezony, nagyon is úgy rémlik, hogy Esutel érdeklődést mutatott a mi kis aranyhöcsögünk iránt, ráadásul csinos, szemrevaló leányzó az íjászhölgy, Alexnek nem lehetne kivetnivalója rajta. Aztán hátha meglennének Esu módszerei arra, hogy befogja a száját "valamivel". A gondolattól ismét elvigyorodok, valóban jót tenne egy kis lazulás ennek a srácnak. A párbajra hívását nem vagyok hajlandó elfogadni, semmi értelme az erőfitogtatásnak. 11. szinten meg amúgy is lecsapnám, mint a legyet. Muhahahaha Very Happy
- Gondold át úrfi! Azért mert egy középkori barbár világba csöppentünk, nem kell mindent a háború nyelvén elintézni. Én nem vagyok híve az erőszaknak, téged meg különben sem szívesen vernélek el.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Márc. 04 2013, 22:14

- He?...O.o
Az előbb még az idegen feszült a nyíl most viszont leengedte. Karjai ernyedten hullottak alá, engedve a gravitáció súlyának. Arcán az az egyértelmű megrökönyödés, meg persze a teljes fokú értetlenség sugárzott, ami olyankor ül ki az emberre, mikor mindenre számított csak erre az egy eshetőségre nem. Hogy mi van? Kiakadnod kellett volna, és a saját igazadat nyomatni, mint az az önelégült Ren, vagy megmondani, hogy te vagy az erősebb ( így az okosabb is, meg az intelligensebb, pusztán szintbéli fölényed hatalmától fogva), és befenyegetni, vagy leállni, vitázni vele, de megtehetted volna azt a valójában is intelligenciára utaló lépést, hogy megpróbáld felfogni -> megérteni a szövegelés tartalmát, illetve mélységét. Nem a semmiért jártatta a száját, volt célja vele, de ez, ez miiII?? Első megdöbbenéséből is egyfajta nagy kérdőjellé változott az egész testtartása, nem beszélve elhúzott szájáról, és felvont szemöldökeiről, amik egyértelműen hirdették a nagy álláspontját... Nem érteni te beszéd. o.O
Hirtelen hallani vélhették tücskök cirpelését, majd egy feltehetően harkályszerű, de minden esetre elég hangos madár repült el a fejük felett, folyamatos károgással zavarva meg a kis csöndet. Kár…
Vagy mégsem? Alex oldalra billentette a fejét, s egy egészen „új” látószögből próbálta feltérképezni az új élőlényt, alias Anatot. Majd levegőt vett, és…
- Mi, mi a …(magyarul)… ho-ho-hogy a fené….(még mindig magyarul, habár a srác elég korán várhatja avatatlan füleknek a Mikulást Razz )… mit? ?.?
Wha…what…

~What’s this fake?~

Anat és Alex, avagy... 870991capturesuper

Ekkor történt valami olyasmi a fejében, amit egy nagy kiáltással lehetne leírni. Egy nagy világvége, és miegyébb felkálltással, mint amikor egy világ omlott össze az emberben, vagy még inkább, mint mikor valami olyasmire jött rá az illető, ami a lehető legjobban felháborító az adott pillanatban. Mint például, hogy szójaszószt eszik majonéz helyett a másik. xD
Valami olyasmi, amit látni kéne, de esetünkben, Alexnek elsőre… elég volt csak fejben tudatosulnia, hogy rohadtul felhúzta magát. Úgy érezte, mintha fejbe vágták volna jó erősen egy villáskulccsal. A céhvezér válasza annyira „sokkolta”, hogy a kezdeti megdöbbenés, amolyan rövidzárlatként hatott rá, de most, hogy kezdett „észhez” térni, kirobbant belőle a felgyülemlett alaptalan és alapos harag. Az, hogy kire, az már „lényegtelen”??!!
Elsötétült tekintettel nézett fel, de nem olyan komolyan, mint a jóelőbb, sőt. Dühe nem tudott elég meggyőző lenni, épp csak hangos, lármás, de az nagyon. Most lelőni se lehetne. És már mondta is. Hatalmas fejjel, vicsorogva, tiszta vörösen a dühtől.
- Én levágok neked itt egy egész speechet, és a te reakciód meg csak annyi, hogy „menjünk sörözni”?
Hadonászott közben és elég értelmetlen gesztikulálásokba fogott bele, ezzel is inkább a felgyülemlett, túlcsorduló adrenalin szintet hívatott lejjebb vinni.
- Mondmégegyszer,hogyhülyevagyok,éssemmilyenszintenemfogmegvédeni…!!!
*Mondta ezt valaki? xD Levegővétel, kissé zihálva, kapkodva, de azért folytatja.*
- Ésmostmondom,hogyahajszínnekehhezsemmiköze, a Japán poppot pedig utálom!
Pont, azaz felkiáltójel. Azt lehetett volna hinni, hogy mentem megfullad, annyit beszélt egyhuzamra, de végül csak kimondta, és még csak nem is csorbultak a szavak végei, ha az eszeveszett hadarást nem vesszük. A zenés megjegyzésre pedig, ha megkérdezné Anat, nem igazán tudna válaszolni, habár egyértelműen Renre utalt. Nem mintha, tényleg feketelistán lennének a Japán poppok, habár a kedvencei sem. Van olyan, amit szeret belőlük, és van sok amit nem. A térdét támasztva, Anatot figyelve vett pár mély levegőt, hogy visszaszerezze, amit elpazarolt olyan gyorsan az előbb. Kiegyenesedve azonban, kissé komolyabban, de még mindig egy csipetnyi légszomjjal küszködve folytatta.
- A harcot pedig nem kérésre küldtem el, vagy talán tartasz tőlem?

_________________
Anat és Alex, avagy... 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Márc. 08 2013, 19:51

Hát ez a fiú meg milyen nyelven gagyog? Lehet, hogy már meg is kattant a bezártság miatt? Tyűha, ha ez igaz, az ízletes vacsorán és a hancúron kívül másra is szükség lehet, hogy helyre billenjen a srác gógyija. Ráadásul elég fura ez a nyelv, olyan mintha gagyogna. A bolgár ilyen nehézkes lenne? Azt hiszem az olaszra szokás mondani, hogy olyan, mintha állandóan veszekednének a használói egymással. Bezzeg az én drága francia nyelvem, az ám maga a kifinomultság, a kecsesség, egy szóval a tökély. No, de én most komolyan a nyelvek szépségéről elmélkedek? Ragadós lehet ez az Alex féle bolondság... Na tessék, most meg itt ordítozik nekem, hát mi lelte ezt a gyereket? Egy komplett háremet kellene biztosítani neki, hogy ezt a rengeteg feszkót levezethesse. De végre valahára emberi nyelven is megszólal, ám kérdésére, hogy komolyan sörözni akarok-e, vállat vonok és csak ennyit mondok: - Ha le vagy égve az nem gáz, csak mondd és szívesen meghívlak 1-2 korsóra.
Sejtettem, hogy eddig is feszegettem nála a határokat, de innen már nem lehet meghátrálni. Akármennyire fogja még felhúzni magát, akkor sem adom be a derekam. És már megint elkezd sületlenségeket beszélni. A párbajra hívás ablakát oldalra tolom, hogy kikerüljön a látóteremből, persze nem vagyok hajlandó továbbra sem elfogadni a felkérését. Amíg érthetetlen, egybefüggő, összemosódó szavak áradata hagyja el száját, addig elé lépek. Pillanatok alatt hidalom át a köztünk lévő távolságot, maximum sebességre kapcsolva egész szép tempót tudok már produkálni, gyorstalpalóm pedig mindig a lábamon van. Ahogy előtte állok, kinyújtom mutató ujjam, hogy megérinthessem a homlokát.
- Öhm, minden rendben? - bökdösöm meg a buksiját, hacsak nem próbál a kezem felé nyúlni, mert akkor bizony elkapom a pracliját, hogy kézfogással köszönthessem. - A pop zenéért pedig én sem vagyok oda, jobban szeretem az igényes rockot. Játszol valamilyen hangszeren, Alex úrfi? - terelem el a témát a párbajról, arra pedig végképp nem vagyok hajlandó válaszolni, hogy tartok-e tőle, mert már a kérdés bagatell és hangyányit sérti az egómat is. Még a nálam jóval gyorsabb és ügyesebb Kotától sem tartottam anno, pedig ő aztán alaposan elvert a párbajunkon.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Márc. 09 2013, 15:17

Nagy haragjában észre se vette, hogy a másik beszédre nyitotta a száját, s talán ha nem így lenne, akkor is ezekkel a szavakkal folytatná. Mert hát valljuk be, Anat „úrfi” sem hazudtolta meg magát, ami a viselkedését illeti. Kérdése után azonban mintha eltűnt volna a szeme elől a másik személy. Mi ez, varázslat? Hát mégis van varázslat a SAO világában? Nem tudott róla, de eez, ennek minden bizonnyal annak kell lennie. Teleportáció, vagy dimenziókapuk megnyitása, és az azon való közlekedés, netán emberfeletti gyorsaság! Egyetlen levegővételnyi ideje volt csak, és már a céhvezér közvetlen jelenlétét „élvezhette”. Meglepetésében szál egyenesre húzta ki magát. Megfogni az előtte lévőt, meg még csak eszébe se jutott. Így Anat könnyű szerrel koppinthatott a homlokára. Alex tátott szájjal, nagy kerek szemekkel állta végig a kis jelenetet. Talán még sincs varázslat és ennyit jelent az, hogy „nagy szintkülönbség”. Ám első gondolata még sem ez, vagy a mérhetetlen félelem volt. A fiú kedvesnek is mondható kérdése, mellyel utolsó szavaira válaszolt, foglalta le abban a pillanatban teljes agykapacitását. Aztán már mondta is, kissé szaggatottan, vontatottan, ám egész egyszerűen közölte a választ, mint egy megbabonázott kisegér.
- Öö, eto…dobon…doboltam egy ideig….
~ De ez most, hogy jött ide?... ~
Kérdésre kerekedtek a szemei, de nem kérdőre vonóan, egyszerűen nem értette a helyzetet. Mit is csináltak eddig? Ő mondhatni, kiengedni jött a gőzt ide, majd összetalálkoztak Anatoleal, és egy elég érdekes beszélgetés kerekedett ki belőle, amiből aztán valahogyan megint csak az a téma kerekedett ki. Majd valamiért felkapta a vizet, a többire meg nem igazán emlékszik. Mégis ki kezdte és miért, meg hogyan? O.o
Egyet viszont biztosan tudott. Meg akar mérkőzni ezzel az emberrel. Ki tudja lesz e még lehetősége rá. Még így is, hogy jól tudja, nem lenne sok esélye. Azt azért nem nézi ki a macskás fiúból, hogy hidegvérrel gyilkoljon, főleg ezek után, amiket lead beszélgetés címén. Egyszóval, talán azért, mert ellensúlyozni akarja az eddigi élményeit, egy normális küzdelemmel, szeretne egy amolyan „barátságos” harcot, amiben felmérheti ő is, hogy mit tud egy frontharcos. Persze ezt azok után, amit lerendezett, a világért se mondaná ki így, ám önkénytelenül is lejjebb vette a gőzt. Az előbb is megtette, mikor válaszolt a kérdésre.
Visszagondolva az előbbiekre meg, el kell ismerni, hogy van benne némi visszafojtott feszültség. Majd ami őt illeti volt egy kis áramszünet nála a válasz után, amiben rendszerezte az eddig történteket, és egy halovány mosolyt eresztett el, habár hátrébb lépett. Túlságosan is benne van a képében ez az Anat. -.- Meg aztán kissé kínos is volt az egész helyzet. Hírtelen azt se tudta, hova csöppent, és mit csináljon...
- Mond, te mindenkivel ilyen vagy? Razz
A fenébe azzal a hülye témával, meg az egész Neurós üggyel, ott egye meg ahol van! Ráadásul a másik se feszegette, nem is hánytorgatta fel neki, minek felhozni… persze a hasonlatát nem értette, vagy csak nem szándékszott a tudtára adni, hogy érti, de ez is mindegy. Nem hívatott senki gondolkodását helyre tenni. Előbb Anatra tekintet, majd levándorolt a táblára, amit nyitva hagyott, és amin az ő felkérése díszelgett. Csendesen az ajkaiba harapott.
~ De én meg akarok vele küzdeni… ~

_________________
Anat és Alex, avagy... 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Márc. 09 2013, 17:25

- Komolyan? tudsz dobolni? - csillan fel a szemem, mint amikor a kisgyerek rálel az édességre az édesanyja bevásárlótáskájában - Én meg gitározok, Ren meg állítólag kint nagy népszerűségnek örvendő énekes. Hehe, hármunkból már meg is alakulhatna az első aincradi együttes - Jót kuncogok a hangosan is kimondott gondolaton, elképesztő népszerűségre tehetnénk szert. Jót tenne a céhnek hirnevének egy befutott banda, na meg a pénztárcánknak is. Bakker, de menő lenne! *.*
- És milyen zenei műfaj áll hozzád közel, ha nem a jpop? Várj csak, te nem is vagy japán. Nálatok Európában mi most a divatos? - Esküszöm komolyan elgondolkoztam ezen az együttesesdin. S amíg erről van szó, legalább addig sem tereli a szót arra a buta párbajozásra.
- Miért, milyen vagyok? - vonom fel a szemöldökömet kicsit értetlenül, nem tudom pontosan mire akar utalni és nem is akarok találgatni, hiszen az ő kifürkészhetetlen agytekervényeibe igen nehézkes belelátni. Legalább is ma eléggé szét van csúszva a srác, viszont a múltkor is mondott ám kacifántosakat. Azért azt már egy sikernek könyvelem el, hogy legalább mosoly sikerült csalnom az arcára. Mission completed! Észreveszem viszont azt is, ahogy tekintete a nyitva maradt párbajra hívó üzenetre téved. Úgy tűnik ő viszont nem hajlandó lemondani a csihi-puhiról.
- Úgy sejtem bármennyire sem akaródzik nekem megküzdeni veled, te hajthatatlan maradsz... - sóhajtok egy nagyot megadóan - Ha tudsz mondani egy nyomós indokot, hogy miért kellene veled megküzdenem, akkor lehet belemegyek. - Nem, még mindig nem akartam ellene harcolni, de ha képes lesz felmutatni egy olyan érvet, amire azt mondom, hogy rendben fiú, meggyőztél, ezért érdemes ráböknöm arra a panelra, akkor hát legyen. Mindez rajta áll, de nem fogom könnyen adni magam. Ha úgy vesszük, már ez egy mentális párbaj kettőnk között. Ha viszont nem tud meggyőzni, legfeljebb kártyázni vagyok hajlandó vele. Abban talán több esélye lenne megverni.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Halász Alex Vas. Márc. 10 2013, 22:17

- Öhm, hát, ami mostanában otthon megy „dupstep” néven, az engem nem köt le. Azt hiszem elég retro vagyok, de a mostani rockokat se vetem meg…:3
Meg vannak örök kedvenceim, mint a Metalica. Very Happy

Kissé félrebillenti a fejét, és míg a céhvezér beszél, őnála lassan, de biztosan összeáll a kép. Azt nem mondhatja, hogy a jó kép, de valami határozottan a helyére került. És ha már ilyen szépen kikristályosodott ez a valami, akkor teszteljük, jól gondolta e. Alex, mint akinél épp felgyulladt egy villanykörte, elmosolyodott, és sejtelmesen megbökte az előtte állót. Mintha csak egy régi cimboráját vélné felfedezni benne.
- Áhháá, értem én….
Szélesre húzta a száját, és azzal az ellenállhatatlan fülig érő vigyorral a képén, ami leginkább egy ijesztő álarcra emlékeztetne mindenkit, ha nem lenne olyan izgő-mozgó közben. Ezzel közelebb hajolt, és rettentő jókedvét össze se lehetne hasonlítani előbbi énjével. Hogy miért lett ilyen derült égből vidámság nála, azt nem lehetne leírni szépen. Hogy miért? Surprised Hát, hiszen nem is akar bejutni, vagy mááár, nem, de mégis….
- Te még mindig számolsz velem! Nem tudom, hogy íjász kell neked ennyire, vagy én…habár…inkább ne válaszolj. xD
Ezzel viszont magad adtál egy támpontot.
Én harcolni akarok veled, mert…hmmm, mindig is akartam egy frontharcossal, te pedig letesztelhetsz.
Persze csak ha tényleg komoly volt az előbbi, és nem csak játszol.:3

Nem. Nem akar belemenni, de mégis annyira affelé sodródik. Habár….Ren? o.O Az a piierkőc, kihaénnem, nagyszájú galambtartó majomparádé Ren?
Őőőőőő?

Anat és Alex, avagy... Jingujiren240793872

Neeeeeee! De nem adja ki érzelmeit. Ennyivel nem fogják elüldözni. Legalább is, ami az Anat kt-t illeti. Akkor is harcolni fog. :3
Habár, ahogy a gesztenyebarna hajú srácot figyeli, nem tudja felfogni, hogy találtak egymásra, azzal a dalospacsirtával ketten. Immár nem olyan hevesen mosolyog rá a fiúra, nagyjából tisztázta gondolatait, és örömmel látta, hogy még így is van kedve harcba szállni az előtte lévővel. Miért ne? Surprised Jó móka lesz. Annak ígérkezik, mert …mert ez most biztosan nem az élethalál kűzdelem lesz, hanem egy már rég átérzett harcművészeti óra.
Aztán folytatta is, ha ennyi még nem lenne elég.
- És hogy lásd, mennyire komolyak a szándékaim, elárulom a szintemet is.
Hmm, te olyan tíz környékén lehetsz, én meg csak hármas. Ez is mutatja, hogy nem nyerhetek. Nem arra megyek, pusztán látni akarom, hogy milyen egy élharcos. De ha engeded, én is mutathatok egy-két ütősebb trükköt. :3

Tele volt adrenalinnal, nah meg önbizalommal. A szintet persze hasraütésre mondta, meg mert halványlila gőze nem volt, hogy hol lehet a fiú…és szereti a kerek számokat. Razz

_________________
Anat és Alex, avagy... 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Márc. 11 2013, 02:46

- Alex, Alex, Alex... ejnye, nem válaszoltál a kérdésemre, hogy milyen is vagyok mindenkivel. Ráadásul thrash metal? Ejj... Hárman három felé húzunk műfajilag, úgy tűnik ebből nem lesz együttesalapítás, s kénytelen leszek továbbra is Rent menedzselni. - Hát igen, ez van akkor, mikor képes vagyok pillanatok alatt beleélni magam egy elképzelt szituációba, majd kártyavárként omlik össze minden. Még jó, hogy a postereken és a banda nevén nem kezdtem el komolyan agyalni. O.o
Az viszont megnyugtató érzés, hogy a fiú nemcsak, hogy felhagy a citromba harapott, világfájdalmas ábrázattal, az iménti tébolydáról már nem is beszélve, de már vigyorog is. Mission totally completed! Áhh, érti ő, na de mit? Azt hiszem nem maradok válasz nélkül, ismerve a beszélőkéjét. Egy ponton megböki a testemet, hanyagul odapillantok, aztán nemtörődöm módon belevigyorgok a képébe, ha már ennyire az arcomba mászott. Én is ezt szoktam csinálni, szóval engem nem igazán lehet ilyesmivel zavarba hozni.
- Ami azt illeti, van már íjászunk - A vigyor továbbra is marad a képemen, azt amúgy is nehezen lehetne letörölni ma. Szavaimból azonban nem gúny érződik ki, szimplán közöltem vele a tényt, hogy valóban erősít már bennünket egy íjász. Hogy ki ő, mi ő, az nem tartozik rá, hacsak el nem fogadja azt az ajánlatot végül, hogy bemutassam Esutelnek. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy miként reagál a kurta mondatomra, nyilván ezért sem részleteztem nagyon a válaszom. Néha jobb megtartani magamnak a szavaimat, mint örökké fecsegni. Valami ilyesmit mondtam Alexnek is a toborzón történtek kapcsán.
Számolok-e még vele? Egyáltalán számoltam-e vele valaha? A második kérdésre a válasz igen, az elsőre bizonytalan. Nyilván mindenkivel számolok, aki kicsit is beleillik a céhkoncepcióba, viszont nem tudom a többiek mennyire látnák szívesen a fiút. Engem nem zavar a jelenléte, sőt, inkább szórakoztat, de az, hogy céhmeghívót ajánljak neki, ahhoz nem elég csupán a kasztjával tisztában lennem. Alig tudok még róla valamit...
- Tizenegy - javítom ki ismét kurtán, még mindig azzal a szemtelen vigyorral a képemen. Nem kérkedni akarok, csupán a precizitásom nem bírja elviselni a pontatlanságot. Bár tuti nagyképűségnek fogja vélni, örökké félreértenek, pedig általában csak tényeket közlök. Hmm, sejtettem, hogy nem túl magas szintű, habár önerőből egész tűrhető felszerelést tákolt össze magának. Tehát küzd a fejlődésért és valóban tenni is akar valamit addig, amíg bezárva vagyunk ebbe a világba. Arcomról azonban egyetlen pillanat alatt eltűnik a mosoly, majd lehunyt szemmel, kissé kelletlen arckifejezéssel vakarom meg a tarkóm.
Anat és Alex, avagy... Anatole
- Helytelen válasz, nem akarok kiállni ellened. - Szememet lassan kinyitom, az arcomat pedig nem fordítom el. Kezemmel viszont váratlanul kinyúlok oldalra és rábökök az utolsó életpontig tartó párbaj elfogadására. A bennem tomboló kisördög nem hagy nyugodni, a kíváncsiság, hogy milyen trükköket tudna nekem mutatni, kicsinálná az elmém és ezen kattognék. Abban a pillanatban azonban ahogy egyik kezem a panel felé nyúl, a másikkal meglepetésszerűen elkapom Alex felsőjét, hogy a ruhát megmarkolva, s súlyemelésemre hagyatkozva a fiút elemelhessem a földtől. Nem megfélemlíteni akarom, bár hízelgő lenne, inkább csak stresszhelyzetbe akarom állítani. Illetve függeszteni. Ha nagyon rúgkapálni kezd, akkor legfeljebb felkenem a mögötte lévő fára. Amíg letelik a felkészülési idő, az alatt az egy perc alatt még tudunk bájcsevegni.
- Nos, még mindig nem győztél meg. Mi a csudáért akarsz te minden áron megküzdeni velem, ha úgyis tudod, hogy veszíteni fogsz? - Az eddigi játékos Anatot most felváltja a komoly Anatole. Ha kicsit is úgy kezdem majd érezni, hogy túlfeszítem a húrt, azon nyomban eleresztem, de most még játszadozni akarok vele. Lássuk stresszhelyzetben, íjászként közelharcban, váratlan szituációban éppenséggel milyen trükköt tartogat a tarsolyában. Fegyver nincs nálam és nem is szándékozok elővenni. Egyedül a gyorstalpaló van a lábikómon, azt semmi pénzért nem tárolnám az inventorymban napközben a többi harci felszerelésem mellett. Van, hogy a cipellőmben térek nyugovóra és Vionak úgy kell lekönyörögnie a lábamról, pedig egyszerűen csak olyan kényelmes, hogy észre sem veszem, hogy rajtam maradt.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Márc. 11 2013, 21:48

Kissé megvonta a vállát rá.
- Hát sajnálom. Ez van xd
Meg persze elhinni is elég nehéz volt, hogy egyáltalán mit is akar Anatole tőle. Nagyon úgy fest, hogy nagy magányában, azaz egy semmit mondó napján, éppen őt pécézte ki magának, és egy jót játszadozik vele. Ez pedig sértette a büszkeségét. Mondja meg kerek perec, hogy minek van itt, és egyáltalán miért? Meg ugye mit is akar tőle. Ő megmondta. Ki is fejti konkrétan, hogy mire gondol, miután az előtte álló is befejezte a saját gondolatát. És mi a reakció rá? Rossz válasz? Nem helyes? Hol is hallotta már ezt egyszer? Megborzong, és igen. A többit már nem igazán figyelte. A másik könnyű szerrel emelhette akár a magasba is. Jelen pillanatban Alexünk csak meredten bámult maga elé, vagyis inkább rá a gesztenye hajúra. Nem csak, hogy látható volt a változás rajta, amit a szavak váltottak ki belőle, de nem igazán lehetne elsiklani felette valakinek, aki csak egy kicsit is ráemeli a tekintetét. Elhúzta a szája szélét, és amúgy is. Az egész arca tükrözte a kellemetlen emlék nyomait. Ezek az akaratlan szavak is könnyen elindították benne az „összefüggéskeresőt”. Erre pedig a küzdőtér egész életig tartó változatának választása pedig, arra az egyértelmű következtetésre engedte terelni, hogy Anat nem az, akinek mutatja magát, vagy legalább is nem megbízható. Most meg főleg nem. Ha nem lett volna ez az előzmény a találkájuk előtt, akkor könnyen lehet, hogy próbának veszi, és amolyan a bátorsága tesztelésének fogja fel. Nem tulajdonít a gesztusnak különösebb felhangot, és valami olyasmivel válaszol, hogy : „Jártál önvédelmi sportra? Ha csak a gyengébbeket gyakom le állandóan, expét talán szerzek, de tapasztalatot nem, ami itt is ugyanúgy fontos. Hát ezért.”
Most viszont ez kimaradt. Elöntötte a vörös köd. Hát ennyire félreismerné az embereket? Oké, teljesen érthető, hogy mellé nyúlt, és fenntartotta ezt a lehetőséget mindvégig, de gyilkosnak nem nézte volna a harcművészt. Meg mégis, miért gondolja, hogy az? Józanul belegondolva, egyáltalán nem biztos, hogy direkt, vagy komolyan tette, amit tett. De, és emiatt a „de” miatt, az egész elmélete a feje tetejére borult. Mondani akart valamit, de nem jött ki hang a torkán. A visszaszámlálóra pillantott, és eldöntötte, hogy ő erőszakoskodott, hát most nem futamodik meg. Azonban mégis, mondania kéne valamit. De csak egyetlen épkézláb gondolat jutott eszébe, amit rögtön ki is mondott.
- Minek kérdezed, ha már elfogadtad? Kezdem én.
Akkor sem hátrált meg, pedig a kaszás fiú komolyan a halálát akarta, és akkor régen sem, és a való életben sem tette soha, de soha, akkor most sem fogja! Csalódott. Nagyban, pedig nem is ismeri a másikat. Mostanában sokat csalódik az emberekben. Zöldjei valóságosan megvillantak a fényben, ahogy felemelte a fejét, majd végül nem is teljes gyorsasággal, de annál határozottabban döfte át a harcművész ruháját tartó alkarját alulról, és ezzel együtt a nyíl végét karként használva, felfelé forgatta. Olyan mozdulat ez, amihez nem kell különösebb erő, így súlyemelés sem, de a másikat elmozgatja, pusztán amiatt a tény miatt, hogy még itt sincs gumiból a testünk, és ha nem is fáj, de kellemetlen érzés, ahogy a még el nem pixelőzött nyíl a karcsontok közt nyom előre. Az ominózus nyíl a bal kezében volt, és jobbra forgatta el, a jobb kezében lévő íjat pedig újfent nem rendeltetésszerűen használta. A nyíllal a kezében, bal lábával előre lépett egy szabályos önvédelmi állásba, s az ezzel járó kis lendület elég volt ahhoz, hogy folytassa a törzse hajlítását is derékból. Jobb kezében tartott íját pedig egyenesen előre szegezte, s így a harcművész gyomrát volt hívatott elérni.
Mindezt meglepetésként, elsőre szánta. Habár nem úgy, és nem olyan kedvben, ahogy elképzelte, de ember tervez… aztán a másik pedig keresztülhúzza a számításait. Jelen esetben a kedvét.
Ha a manővere sikeres, akkor egyszer 2 hp-tól szabadította meg, másodszor pedig nagyobb távolságra tett szert. Nem várt, egy kicsit sem habozott, vagy mosolygott rá. Teljesen fölöslegesnek és bárgyúnak gondolta, meg aztán…nem is nagyon foglalkozott ezzel. Egy valami járt a fejében. Az a mondat, és az a változás. Meg se várta Anatole reakcióját, már illesztette is a húrra a nyilat, és célzott. Lőtt.
Úgy, ugyanott, ahol eddig volt, nem félt a közelségtől, hiszen amióta az eszét tudja, ő bizony puszta kezes harcos. És amíg nem használja a másik azt az eszeveszett gyorsaságát, esélye is lesz.


_________________
Anat és Alex, avagy... 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Márc. 16 2013, 21:27

- Én kérdeztem előbb... Egyébként nem azt mondtam, hogy nem fogok veled párbajozni, hanem azt, hogy nem akarok. A kettő nem egy és ugyanaz, ne legyél felületes! - Ebben a pillanatban elkezdem szépen letenni a fiút, mert ennyit bírt a súlyemelésem, de nem akarom, hogy beremegjen a kezem. Nem lenne túl mencsi. Másrészről már megint jön ezzel a koki fejjel, s tovaszállt a mosolya. Ahogy földet érhetne, hát mit csinál ez a jótét lélek, na mit? Beledöf a karomba egy nyílvesszőt! Meg van ez húzatva? Mindjárt besárgul az indikátora. Jah nem, mert elfogadtam a párbajt. Öreg hiba, de ha egyszer beadtam a derekam. Pedig le akartam szépen tenni, leporoltam volna a vállacskáját, majd traccspartizunk tovább, miközben esetleg kiosztok pár pofont, de még az se biztos.
- Au? - konstatálom kurtán a szúrását, életpontjaim nem igazán csappantak meg a kis bolhacsípésnyi próbálkozástól, még így páncél híján sem. Azt a karomat, amelybe a nyílvesszőt döfte, gondolkodás nélkül elrántom, mielőtt a csavarós manőverét végrehajthatná. Nem igazán izgat, hogy közben kirántja-e belőlem, vagy végigtépi a húsomat, hiszen már hozzászoktam a fájdalom nélküli harchoz és tátongó véres seb sem marad utána, aminek a látványától beájulnék. Íjával közben másik oldalamon taszítana, döfni, de erre már nincs esélye, mert de hűséges társaimnak, a gyorstalpalómnak és a magas fegyverkezelés, alias ügyesség pontjaimnak hála ezt már kikerülöm és hátrálok pár lépést előle. Már nem tud a meglepetés erejével sem élni. Kitépem karomból a nyílvesszőjét, ha végül bennem maradt, ami pixelekre hullik, miközben ő próbálna hátrálni és felajzani az íját. Nem támadom meg, csak a háta mögé szaladok. Eszem ágában sincs megütni vagy bármi brutalitás, csak mögötte akarok maradni, bármerre is lépked, hogy semmiképpen se tudjon rámlőni. Szorosan a nyakában loholok, szó szerint és a fülébe duruzsulok.
- Beszéljük meg ezt Alex úrfi inkább egy kártyaparti során. Folyton az erőszak, olyan kellemetlen. Én hajlandó vagyok megbocsájtani az iménti oktondiságodat, ha hajlandó vagy végre lehiggadni. - Lágy, kedves szavakat intézek felé, semmilyen támadó, lenéző, vagy fölényeskedő él nincs benne. Inkább olyan a hangszínem, mint az édesanyáknak, mikor csemetéikkel beszélnek. Szeretem ezt a hangszínemet használni Aldoval szemben például, ettől mindig lehiggad. Lássuk emberre hat-e.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Halász Alex Vas. Márc. 17 2013, 21:20

A nyílnak még sikerült a célját elérnie, de sem a csavarás sem a döfés kísérlete nem hozta meg az eredményét. Azért szögezzünk itt le egy-két dolgot Alexünkkel kapcsolatban. Először is, meglepődött, mert ugyan tudta, hogy nincs fájdalom, de hogy ennyire ne érezze az ember, nem gondolta volna. Másodjára meg, nem állt meg. Nem függesztette fel a mozdulatai menetét, csupán csak kicsit gyorsabbra, még kevesebb mozdulatra korrigálta. Például nem lépett hátra, épp csak terpeszbe állt, ahogy a tegze felé nyúlt, a hátához. Az utolsó fontos dolog pedig, hogy ahogy tudta azt is, hogy a való életben ez egy szépen vérző artériás seb lenne, meglehet, hogy töréssel is, ami pedig nem kevés mozgás képtelenségre kárhoztatná az ellenfelet, azt is nagyon jól tudta, hogy ilyet még csak fejben se játszana le, hacsak nem ez a legvégső megoldás. Egy nyílt törést, gyorsan vérző sebbel, ráadásnak pedig az alhasba bekapott ütés, ami jószerivel a földre kényszeríti a másikat, hacsak nem Stalone az illető. Azonban ebben a világban ilyenek nem léteznek, és nem fog kihatni…(legalább is nagyon úgy tűnik), az igazi testükre, amit itt a virtuális világban átélnek. Kivéve persze a gyors agygrillezést, ha meghal valaki, vagy kint leveszik a NerveGearjét. Félelmetes a játékok hatása az emberre. Itt megteheted azt, amit valójában, soha de soha nem tudnál, és nem is lehetne. Itt beleszúrhatsz valakibe anélkül, hogy nagyobb károsodása lenne, főleg ha íjász vagy. Nem kell vigyáznod, épp csak arra a pici csíkra a feje felett. És most még erre se kellett ügyelnie. Fizikailag lehetetlen, ...azaz inkább matematikailag, hogy meg tudjon ölni valakit, aki nyolc egész szinttel magasabb nála. Skilles a fiú, meg kell hagyni.
A húron a nyílvessző azonban a célpont sehol, avagy inkább túl közel és túlságosan is kint a látóteréből. Csak a fülbemászó hangot hallhatta, és hogyan próbálja a harcművész rávenni, hogy hagyják ezt az egészet abba. Hogy mi? Hiszen ő nyomta meg azt a pici gombot, amin az állt, hogy „Egész életig”. Komolyan mire gondolt akkor? Főleg, akkor, ha most meg nem hajlandó semmit se csinálni. Egy darabig teljes gyorsaságát beleadva fordult a céhvezér irányába, de amaz nem engedte, hogy akár csak egy pillanatra is meglássa. A következők pedig teljesen spontán történtek meg vele. Tiszta ideg volt, és a legyőzöttség érzése, a meg nem értés, egyfolytában súgták a fülébe, hogy „béna vagy.”…”Minek erőlködsz?”
Nem ezt kellett volna gondolnia, és utólag ha másnak nem, magának biztosan bevallaná, azonban a józanész száműzötté lett, s az ösztön vette át az uralmat. Egy idő után, ami valójában elég gyorsan bekövetkezett, épp csak négy-öt lépést tett az ügy érdekében csak, s a következővel teljes erőből vágta saját íját oldalra. Amaz pedig útjának végén, nem is olyan távol tőlük, nekicsapódott egy fának, majd még egyszer hallatva magát a földre puffant.
Alex ekkor már a nyilat is, ami eddig az idegen pihent, földre dobta. Feltett kezekkel tett pár lépést előre. Mérge viszont a tetőfokára hágott. Eddig csak a filozofikus énje hallatta sértettségét, hogy „miért nem értik meg őt”, aztán a komolytalan kiborulás csak egy előszele volt annak, amit meg is lehetett volna előzni. Most, most azonban komolyan megmondta a magáét. Mindenről és mindenkiről.
- Oké, okéé! Megmutattad, milyen nagyfiú vagy, én meg egy vesztes. Aincrad harcművészével nem állhat ki akárki.
Hol magas hangon, hol meg olyan mélyen beszélt, hogy az ember nem is tulajdonítaná neki ezt a hangszínt, ha nem látná, hogy bizony ő beszél.
- De tudod mit, az egész el van cseszve. Ez az istenverte játék meg főképp!
Eszébe jutott, hogy kivel áll szemben. Egy harcművésszel. Ő is lehetett volna az. Ha nem az újdonságra vágyik, mert végül is „ez csak egy buta játék”, akkor most nem ez lenne a helyzet. Ha lehetséges, akkor mostanra már megfordult és egyenesen Anatole felé dobta szitkait.
- Talán túl durva voltam Anat „úrfival”? Jaj, bocsásson meg… talán ha nem fölényeskedne a 10-es szintjével együtt…hopp, Surprised, bocsánat, tizenegy… akkor nem váltaná ki ezt belőlem se.
Nem tudta magába tartani hirtelen jött cinizmusát, ez azonban egy nagyban mondható szánalmas vádba torkollott. Később ő is ezen a véleményen volt. Az úrfit is megnyomta, hogy érződjön, mennyire kirázza a hideg ettől a szótól, de a többit is nagyban túljátszotta. Mint egy ókori görög színi előadáson. Egy fa mellett állt meg, s a gyorsan összetömörödő és kitörni készülő indulat, egyetlen mozdulatban összegződött. Kissé oldalt fordult és egy szabályos, de annál erősebb jobb egyenessel ütött rá a fatörzsre. Az elmaradhatatlan „immortal object” felvillanását már nem is látta. A mozdulatba kissé még bele is rezgett. Ez pár újpercet biztosan laposra nyomott volna a való életben, ha nem az egész kezét töri szilánkosra. A fa felé bámult, már nem látta, és talán nem is hallotta Anatot.
~ Ez csak egy francos játék. Annak kellett volna lennie! Azért választottam íjászt, csakis azért! Ha harcművész vagy kardforgató lettem volna, nem beszélne velem ilyen fennhéjázva. Már rég egy szinten lennénk! Rég! ~
Vicsorgott, s összeszorított fogakkal bámult a semmibe, kissé üveges, meggyötört tekintettel.
~ Nem féltem volna kimenni, nem zavart volna a teljes tudatlanságom. ~
A fa törzsének nyomta a homlokát. Fáj az igazság.
~ Mert féltem! Egy gyilkos játékban élni, féltem! A világ nem ilyen véres, de ez a hely igen! Rosszabb, mint bármi, és az ember erőszakosabb, mint valaha. Nincs vér, nincs fájdalom, azt hihetnénk, hogy bármit meg lehet tenni, és közben emberek hallnak meg! Én,.. én félek!!!~
Eddig feszülten támasztotta a fát, mintha legalább is el akarná tolni a helyéről, de most lejjebb engedte a vállait, a szája pedig lefelé konyult.
~ Gyáva vagyok. Ez az igazság. Azt hittem, hogy erős, és bátor vagyok, még az ismeretlenben is, de ez nem igaz. Félek az ismeretlentől!
Félek tenni bármit is, megmozdulni, mikor nem tudom, mit kéne tennem. Vesztettem. Legyőzött a játék, csak még nem vettem észre. Egyike vagyok azoknak, akik nem jutnak innen ki sohasem.
Hiszen már kétszeresen is meg kellet volna halnom. Valójában már az is vagyok. Halott, egy élőhalott.

~ Helyes válasz! ~ *Fakó fehér bőre ördögien mozdult meg az esőben, s a félhomályban eltorzult arca, mely egy mosoly kezdete, démonivá tette. Rémképei egyike. A kaszás fiú. Az az első szintű játékos, aki legutóbb hajszál híján megfosztotta az életétől. Vörös. Mindent beborított a vörös köd. A „vére” kis pixedarabkái, melyek az egyre sűrűsödő sebeiből szálltak felfelé, majd tűntek el végleg. El fog enyészni ő is, csak idő kérdése. „Helyes válasz”
Áramütésként érte az a régi, esős napon elhangzott mondat a gondolataira. Mintha válasz lenne rájuk. Valóságosan is megremegett. Mint mikor az embert nyakon öntik egy dézsa jéghideg vízzel, vagy megrázza az áram. Magatehetetlenül vergődve, egyetlen pillanatig. Két kezével a fát támasztotta meg, s a mostani hangszíne inkább egy haldoklóéhoz hasonlított, habár ő ezt nem érzékelte. Komoly akart lenni, nem félholt, csak így sikerült.
- Én mos megyek, „engedelmeddel”. Jobb dolgom is van, mint veled pusztítanom az agysejtjeimet. …
…Nem veszel komolyan, én meg nem vagyok kíváncsi az „atyai” jó tanácsaidra.

Ellökte magát a fától, és az íj felé fordult, s szándékában is állt megindulni felé.

// user sóhaj :\ , //

_________________
Anat és Alex, avagy... 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Márc. 18 2013, 02:03

Nagyon úgy tűnik, zokon vette a fiú, hogy nem hagytam magam felnyársalni. Mégis mit várt, hogy majd visszafogom magam? Elvégre próbára akart tenni, az meg épp elég helyzeti előny számára, hogy nincs rajtam a páncélom és már életponttól fosztott meg. Nem mondom, hogy nem volt kellemetlen érzés és elborzasztó látvány az átdöfött karom, de ennél már sokkal rettenetesebb és gusztustalanabb dolgokat is kénytelen voltam átélni aincradi életem során. Nem tudom mitől van ennyire szétesve ez a fiú, de valami nagy gondok lehetnek vele. Az viszont, ahogy viselkedik velem szemben, az minősíthetetlen. Teljesen korrektül álltam hozzá, pedig bohócot csinált belőlem és az alakuló céhemből a Keleti negyedben. Próbáltam mosolyt csalni az arcára, bevallom incselkedtem is vele, próbálgattam feszíteni a húrt, de ez az újabb dühkitörés már nagyon unalmas. Fölényeskedő vagyok? Lehet. De talán mögé kellene nézni, hogy miért és kivel szemben. Elég csak visszaemlékeznem a legutóbbi párbajtársamra, Allen Dantéra, aki a legudvariasabb, legderékebb fiatalember, akivel egész Aincradban találkoztam. Amikor ő kért fel edzőpárbajra, neki bezzeg nem mondtam nemet és eljutottam arra a szintre is vele, hogy az általam roppant mód gyűlölt JK-JK elleni harcot élvezni kezdtem. De ez a duma, amit kihíváskor levágott Alex, számomra gyomorforgató. Még maga sem tudja, hogy mit gondol és néha tényleg jobb lenne befognia a száját. Feldühített? Igen. Hagyom, hogy látszódjon rajtam? Nem. Csendben végighallgatom, nyelem a fejemhez vágott szitkokat. Kezdem lassacskán átérezni, amiket Mirika mondott nekem legutóbb, mikor összekaptunk. Fölényeskedik, mert megteheti. Mert már letett valamit az asztalra. Mert nap mint nap azért harcol, hogy kijussunk innen, hogy kijuttassuk még az olyanokat is, mint ez a balga Alex. Talán én is ezt teszem, még ha tartózkodni is akartam ettől a viselkedéstől. Talán. A hatalom nagy úr, ami a kezeimben van, még ha csak egyesek és nullák adják ezt a mérhetetlen erőt. Talán még nem tanultam meg a hatalommal bánni, bármennyire is egy jó ügy érdekében használom fel.
Hátat fordítok a fiúnak, mert nem bírom elviselni azt a keserűséget, ami árad belőle. Nehéz heteken vagyok túl, túl sok stressz ért mostanában és őrületes felelősség nyomta a vállamat mázsás súlyként. Bossharcot szerveztem, céhet alapítottam, s már folynak a céhház építkezései. Ami viszont ennél sokkal inkább megviselt, az a Mirikával való összeveszésünk volt. A Zerois elleni küzdelemről már nem is beszélve. Nem olyan fenékig tejfel az itteni élet, de igyekszem a legjobbat kihozni belőle és túllendülni a depresszív időszakomon. Én magamat mindig is jókedélyű embernek tartottam, s képes vagyok még a szintfőnök termébe is mosolyogva belépni. De azt nem bírom elviselni, ha valaki ennyire maga alatt van, az ellen tennem kell. Ő viszont nem hagyja, s ezzel nagyon felhúz. Az én béketűrésem is véges. Örökké az átkozott erőfitogtatás és a harc. Rosszul vagyok az egésztől...
- Leállhatnék sorolni neked, hogy velem mik történtek, hogy milyen szörnyűségeket láttam már, de nyilván nem érdekel. Elmondhatnám, hogy elképesztően kétségbeejtő, mikor látod egy társad szétpixeleződni a csata hevében, miközben a párja majd megfúl a könnyektől. Elmondhatnám azt is, milyen érzés, mikor banditák vesznek körbe, hogy a kedvesed életére törjenek. Talán azt is megemlíteném, hogy milyen egy vörös indikátorossal párbajozni, aki egy nőt használ pajzsként. Elmesélhetném milyen érzés, amikor meztelenre vetkőztetve kínoznak és egy bug miatt valóban iszonyatosan fáj, ahogy ég a húsod, mások pedig csak nevetnek a kínodon. Vagy beavathatnálak abba is, hogy milyen "kellemes" érzés, mikor a hetek óta tervezett toborzódat tönkre vágja egy gyerekes kölyök, aki nem tudja tartani a száját. Esetleg még arról is szót ejtenék, hogy nem attól lesz valaki tökös legény, mert kihív párbajozni egy frontharcost, hanem attól, ha az imént felsoroltakon felül tud kerekedni ép ésszel és tud még mosolyogni. Tanulj meg mosolyogni, s akkor majd kiállok ellened egy alternatív párbajban. - S mondandóm végeztével lehívom a menümet és rábökök a párbaj feladása gombra. Ez amúgy is egy elme párbaj volt köztünk, s azt hiszem, mindketten alul maradtunk. Nem kívánom tovább folytatni sem a küzdelmet, sem a beszélgetést, mert hasztalan az egész. Kardok elől bármikor elrántanám, de önmagától nem tudom megmenteni. Közben Alex előtt megjelenik a "Győztes" felirat. - Ha nem nyomok félre és az első ütésig tartó párbajt választom, akkor is te nyertél volna. Különben is, már láthattad milyen egy... "élharcos" - Én magam pedig távozóra igyekszem fogni, keserűséggel a szívemben, mert hagytam, hogy ez a tökkelütött ilyen mély érzéseket hozzon felszínre belőlem.


//Részemről zárópost, köszönöm a párbajt Smile//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Márc. 18 2013, 11:37

Csak áll. Semmi mást nem csinál. Egyedül ezt. A semmit. Komolyan, reagálásra utaló jelet nem ad, és feltehetőleg ő sem mutat olyat, amire reagálni lehetne. A csöndes álláson kívül. A harcművész, alias Anatole a Nagy céhvezér, mivel bejelentette, hogy távozik, így vár. Kivárja az ő idejét. Nincs semmi, ami gyors távozásra bírná, s ha a másik megy, ő inkább marad. Megvárja. Szép csöndben, egyhelyben állva. Nem rándul meg, sem a szája, sem a karjai. Előbbi kitörése, rohama mintha csak egy trópusi vihar lett volna, nyomtalanul eltűnt. Már csak a tomboló vihar utáni csend van.
Valójában úgy lehetne egy szóval leírni ezt, és az egész eddigi viselkedését, hogy affektálás. A „nem értem, de nem is akarom megérteni, hagyjatok békén” mechanizmus. Mindenki átesik rajta, van, aki másképp fogalmazza meg. Például a nagy kérdések a világról, vagy a miért élünk mi egyáltalán, vagy miért történik ez dolog. Aztán szép lassan, vagy gyorsan, kinek hogy, elér arra a szintre, mikor már nincsenek válaszok, csak megválaszolatlan kérdések, és az emberek nem segítenek. Sokan, sokféleképpen dolgozzák fel. Van, aki csendben, és gyorsan le tudja rendezni, van, akinél ez nem feltűnő, és van, akinél igen. Ilyenek vagyunk. De ez még nem a vég. A vég az, ha nem tud túllépni rajta az ember.
Problémád van? Old meg egyedül Alex! :/
Mikor már egyedül volt, s még a mobok sem zargatták, lerogyott a földre, és a fának támasztotta a hátát.
Egy darabig úgy nézett ki, mint egy halottnak tervezett njk. A földön félig ülve, félig fekve, kinyújtott lábakkal, széttárt karokkal. Aztán a haja felé nyúlt és nagy keservesen cibálni kezdte. A gondolataival küzdött.
~Vááá, olyan mintha kis millió gondolat lenne bennem, de ezek közül egyik sem az enyém! >< AAaaaAaaAhhh le kell hűtenem magam. Fáradt vagyok, meg kimerült, és különben is hagyjatok békén! >o<
Pff mit kéne gondolnom. ~

Lázasan kutatott elméjében cáfolat vagy alátámasztás után az előbbi cselekedeteire, vagy legalábbis valamiért, ami csak egy kicsit is segíthet a helyzetén.
Aztán elengedte összekócolt haját, és a fejét is hátra támasztotta. Egy vers részlete jutott eszébe. Csukott szemmel, vontatottan, lassan, hogy minden szavát magába szívhassa, mondta fel, hallhatóan.
- Én lenn a gyűlöletben
akartam, s akarom
az élet lehetséges
mosolyát arcomon. …

Egy halovány, vérszegény mosoly ült ki az arcára, de mosoly volt.
- "Helyes válasz.”
Végül egyszerűen elaludt, s ki tudja milyen csoda folytán nem esett semmi baja, se mob se jktól.
Könnyű a prófétáknak.
Fenn laknak a hegyen.
Én rájuk is haragszom.
Üss számra - szerelem.

Kiválasztottak ők
- a szegények közül.
Kiváltak közülünk,
ragyognak egyedül.

Álmodnak boldogságot
minékünk: - nélkülünk:
megteremtik, elérik,
élik - de nem velünk.

Én lenn a gyűlöletben
akartam, akarom
a lehetséges élet
mosolyát arcomon.
>>Váci Mihály<<

Kellj fel és járj! Nem kell az elmélet, éld meg az életed!

¬¬//huhh, asszem ez csak arra volt elég, hogy Alex kitombolja magát Razz Sumann, de remélem nem fájt nagyon :\ , én köszönöm a játékot :3 //


_________________
Anat és Alex, avagy... 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Cardinal Kedd Márc. 19 2013, 19:48

Ossu! Very Happy

Nem mondom, nem spóroltatok a szavakkal és bár harc inkább csak verbális szinten volt főképpen, igen érdekes kis KT-t játszottatok. 25 xp és 60 arany jutalommal lezárom a párbajt, Anatnak pedig jut még 110 arany képességbónuszként.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anat és Alex, avagy... Empty Re: Anat és Alex, avagy...

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.