Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anat vs Al \o/

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Anat vs Al o/

Témanyitás by Halász Alex Szer. Szept. 25 2013, 00:25

Ergo mi lesz ebből? o.O <.< xD
Meg tudjuk hamarosan, épp, mikor össze találkozik a két ...hmmm fiú >< Alex a céhházban hozta meg ugyan a döntést, de persze ez nem akadályozta meg abban, hogy kimenjen utána levegőzni egyet. Aztán kint is maradt éjszakára. Egy a főtérhez közeli fogadóban éjszakázott. Nem volt kedve vissza menni, és a rákövetkező napját is csak sétálgatással töltötte. Nézelődött, süteményezett, bútorokat keresett, illetve olyan tárgyakat, amik jók lehetnek majd a szobájába, de nem ment vissza. ><
Egy kicsi egyedüllétre volt szüksége, noha eddig se nagyon kereste a társaságot. Semmilyen formában, a céh tagjaival meg sehogy se. Anatot is, ... nem, nem mondhatni, hogy kerülte volna, de ha csak találkoztak, intett neki, és ennyivel le is tudta. Nem volt mit megbeszélniük, legalább is ő így érezte, így nem is beszélt .... jószerivel senkivel sem az elmúlt napokban, hetekben. Legyőzték a bosst, azóta sok minden történt. Egy furcsa küldi, és utána a "magányos" mobhajkurászások. Talán meg se tudná mondani, hogy mennyi időt töltött ezzel. Vagy hogy mi történt ezalatt a céhben, amiből persze kimaradt. Hallott valamit, hogy egyik nap a Young Justice vezére ellátogatott hozzájuk, mint Anat régi barátja, és sárkány... :/ Nem biztos, hogy akart volna ott lenni. Látásból már ismerte a fiút, valamilyen Peter, és állatidomár. Neki volt az a kék sárkánya.
Aztán elfáradt, és beült a ...a , nem a Sweet dreamsbe, hanem egy a Főtérhez közeli kis cukrászdába, aminek volt elkülönítve egy kis rész a sétáló utcából az asztalainak.
Még a nap elején, mikor "felkerekedett", hogy végig nézze az összes kis bútor üzletet ezen a szinten, meg minden ehhez hasonló simsezős részen, elküldött Anatnak egy levelet. Úgy érezte, ha valakinek, akkor > természetesen Hinari chan mellett <, akkor Anatnak kell tudnia első kézből a kaszt váltásáról. Tudja, mennyire szerette volna, ha két íjászuk lesz, erre ő is harcossá váltott, mint maga a céhvezér. Így utólag nem is olyan jó választás. Mit csináljon egy olyan céhben, aminek a vezére ugyanabban a kasztban van mint ő? o.O
Nah mindegy, most már késő bánat.
Szóval jó előre kinézve ezt a kis kávézó/ fagyizót, elküldte a kovácsnak a koordinátákat egy rövid levéllel együtt. Épp csak annyit írt, hogy felkeltse a másik érdeklődését, meg megindokolja, hogy miért is kapott tőle egy koordintátát.


Üdv.
Híreim vannak, amit jobb ha személyesen tudsz meg.
Délután 4kor a megadott koordinátán leszek.

Alex.

Túl száraznak érezte, de ezen a sok beletoldott, majd szisztematikusan kivett toldalékok sem segítettek, így arra jutott, hogy nem fog tudni lágyabb és persze kevésbé drámai hangnemben beszélni. Talán majd délután menni fog, egy nagy krémes után mondjuk. ^^

_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Szept. 26 2013, 22:57

- Menj haza! Ehh, nem érted, hogy otthon a helyed? Fontos elintéznivalóm van és nem vihetlek mindenhova magammal. - Komisz kölke... egy pillanat alatt ki tudja készíteni az embert. - Matteo Francesco Aldo! Ki lesz porolva a bolhás feneked, ha nem fogadsz szót! - Na tessék! Elkezdett dörgölőzni és olyan hangosan dorombol, mint egy atomreaktor. Annyira utálom, hogy pillanatok alatt le tud venni a lábamról, bármennyire is haragszom rá. hiába is akarnám lerázni, nem fog menni. Az utóbbi időben nagyon ragaszkodik hozzám. Csak nem fél Ayato kígyójától? Könnyen meglehet, hogy inába száll a bátorsága, ha a hüllő petről van szó, de persze ezt sosem vallaná be. S mivel füle botját sem mozdítja a hazazavarásra, kénytelen leszek magammal vinni.
- Ejj, te kis szimmász király. Levakarhatatlan vagy! - Sóhajtok egy óriásit, aztán kelletlenül lehajolok érte és ölbe veszek. Elégedett fejjel dorombol tovább, s ha lehet, még jobban hozzám dörgölőzik, mint eddig. Három dolognak sosem tudtam ellenállni: az egzotikus nőknek, az édességnek és a macskáknak. ez utóbbi talán nem a legférfiasabb jellemvonás, de nem érzem kevésbé macsónak magamat attól, hogy nem egy nyáladzó kutya van az oldalamon. Különben is, a macska már igazi védjegyemmé vált, s Aincrad szerte egyre többen ismerik Aldot is. Ha másról nem is, a feneketlen gyomráról biztos.
Na de miért is rohantam el otthonról? Kaptam egy üzenetet Alextól, ami ezernyi kérdést vetett fel bennem. Elég titokzatos volt a levél szövege, így azon nyomban félretettem minden tennivalómat és késlekedés nélkül megindultam a megadott koordináták felé. Amióta csak beköltözött a Limenbe, szinte színét sem látom. Nem tudom mégis mit tehetnék még érte, a múltkori sárkányeregetésen sem vett részt, pedig rá igazán számítottam. Kezdem azt érezni, hogy én aztán megfeszülhetek, tehetek ármit is az összetartás érdekében, az egész Artes egy lusta banda, akiknek eszük ágában sincs megemelni a hátsójukat. Na de mi lehet az a hír, ami nem "telefontéma". Persze jóleső érzés, hogy a bizalmába avat a fiú és akármiről is legyen szó, személyesen akarja megosztani velem.
Ugyanakkor ez a fene nagy titkolózás is gyanús. Lehet mégiscsak visszautasítja a céhtagságot? Összebalhézott volna valakivel a céhben és elege van az egészből? Egyszerűen képtelen vagyok derűsen látni a dolgokat, valamiért rossz előérzetem van. Aldo halk dorombolása kezdi el ütemezni zilált légzésemet, s mire odaérek a megadott helyszínre, már egészen lenyugtat a közelsége. Úgy tűnik mégiscsak jó ötlet volt magammal hozni. Lehet nem is fél otthon, csak érezte, hogy baj van és mellettem akart lenni. Aldo... te kis komisz ^^
Szinte beesek a cukrászdába, ahol Alex várakozik rám. Na nem úgy, mint aki már nem evett hetek óta édességet és csurog a nyála. A pult helyett egyenesen oda veszem az irányt, ahol a szöszke ül. Jelentőségteljes pillantást intézek felé, majd csak ennyit mondok nyakamban a macskámmal. - Hívtál.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Halász Alex Pént. Szept. 27 2013, 00:09

Egy nagy csésze tea végét kortyolgatta épp, mikor a kovácsfiú belépett a cukrászda ajtaján, körbe nézett, majd elindult felé. Nem vette észre egyből. A csésze aljába bambulva merengett. Magában sokszor lejátszotta már a beszélgetést, számtalan kimenetellel a végén, de azért remélte, hogy nem fogja eltántorítani a céhvezért a hír attól, hogy felvegye. Meg mit is mondott az a vörös szélvész? Nem azért veszik be, mert a kasztja kell. Ebbe kapaszkodott magában, de ha nem látná az esélyét, sem titkolná el a váltást. El kell mondania Anatnak. Elég gondterheltnek nézett ki úgy, a csésze fölé hajolva, ám mikor megszólították egy kis összerezzenést követően felemelte a fejét, és rámosolygott a céhvezérre. Ahogy általában szokott, mikor nem igazán jön szívből a mosoly, mind inkább ésszel eldöntve. Kissé oldalra billentve a fejét teli szájjal, még intett is hozzá egy aprót.
- Igen. Ülj csak le.
Nem hagyott kiutat, szépen megvárta, amíg a másik leült vele szemben, vagy mellette, azt már a céhvezér dönti el, de Alex > csak olyan felszínesen < értelemszerűen maga elé, azaz a vele szemben lévő székre mutatott.
Ekkor megjelent mellettük egy njk pincér lány és a rendelést kérdezte meg kettejüktől, amin Alex kapva kapott, és rögtön rendelt kettejüknek.
- Két-két krémest kérnék kettőnknek. - ezzel Anat felé fordult, hogy biztos legyen abban, hogy jót választott, mindvégig fen tartva a mosolygós felhőtlen kedv látszatát. Szó ami szó egész ügyesen csinálta, nem mindenki mondaná meg az igazat. - Ugye jól tudom, hogy azt szereted? Most én fizetek. ^^ Aldo cica is kér esetleg egy kis tejet? Surprised
Ekkor a pincér lányka Anat felé fordult, és felírva a 2-2 krémest, hozzá írta az ő rendelését is, ha volt, majd elegánsan távozott. Ekkor Alex előbb a macsekra, majd a fiúra sandított. hmm, hol is kezdje hol is kezdje, sose volt túl jó a körítésben, lehet bele kéne csapni a közepébe. Jó imedias res módra >.<
- Gondolom tudni akarod, miért hívtalak ide. Ennek több oka is van. ^^ Hol is kezdjem.... talán ott, hogy...
Ekkora megérkeztek a sütik, meg Anat rendelései, ha voltak. Hiába, ez a sao, nem kell várni az elkészítésre, vagy egyéb tényezőkre. A lány könnyeden közéjük állt és ki-ki megkapta maga elé a saját adagját. Surprised
Alex bőszen vette is a kezébe a villáját, és ha Anat nem is, ő azért bele evett a finom francia krémesbe. Jól is fog esni a következő téma előtt.
- Megtámadtak! ^^ ...
Hát persze, hogy nem a kínosabbal fogja kezdeni. Elsőre ez is elég lesz. Razz.... mindezt a lehető legvidámabban közölve. xD

_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Szept. 27 2013, 01:23

Kissé idiótán érzem magam. Na nem azért, mert úgy jelenek meg Aldoval a nyakam körül, mint valami puccos dáma, hanem mert úgy rontok oda az asztalhoz, mint valami dúvad. Anatole, mégis hová lett az elegancia? Hívott bizony, de attól még nem kell nekiesni. Sokkal nagyobb nyugalmat erőltetek magamra, légzésem is lelassul immáron, s helyet foglalok az Alex által felkínált helyre. Igenis eldöntöm most szépen magamban, hogy nem fogom hagyni, hogy a kíváncsiságom és a téveszméim irányítsanak. Mindig is egy megfontolt, jó magaviseletű, birka türelmű ember voltam. A SAO-ban pedig egyre hevesebb vérmérsékletűvé kezdek válni, ami csöppet sem tetszik. Egyszerűen nem áll jól és gyűlölöm azt az érzést, mikor kicsúszik az irányítás a kezem alól, még ha önmagam irányításáról, szabályzásáról is legyen szó.
Mikor megérkezik a pincérlány felvenni a rendelést, nem kerüli el figyelmemet a csinos megjelenése, ugyanakkor az sem, hogy Alex a kedvemben akar járni. Igen, valóban a krémes a kedvencem, s ő ezt tudja, pedig talán egyszer ha szóba került. Nem-nem, nem kezdek el azon agyalni, hogy ez is gyanús. Egyszerűen csak elfogadom a meghívást és inkább a macskámmal kezdek el foglalkozni. Ölembe veszem a szőrgolyót, majd arcát egészen közel emelem az enyémhez. - Tejecske vagy halacska? Jobb kacsintás tej, bal kacsintás hal. Nos? - Hát nem lehunyja mindkét szemét? Telhetetlen! - Ha lehetséges kisasszony, akkor hozna neki egy tálka tejet és mellé halat is? Köszönöm!
A lány bólint, majd elsiet a rendelésünkkel. Utána pillantok még, majd rögvest vissza Alexre. Kérdésére elhúzom kissé a számat. Hát persze, hogy tudni akarom, hogy miért hívtál ide... Szöszi, ne bosszants! Több oka is van... ehh, még "jobb". Anat, fegyelmezd magad! Mosoly! Erre már meg is érkezik a rendelés. Ha a tekintetemmel tudnék levitáltatni dolgokat, a pincérlány már az utcán kötne most ki. Ehelyett inkább illedelmesen megköszönöm a kiszolgálást, majd Aldot leteszem szépen a tálkájához és hagyom lefetyelni. Ekkor hallom meg Al félbeszakított mondata végét.
- Megtámadtak? O.o - Bakker! Tudtam, hogy barátnak kellett volna jelölnöm! A céhtagoknál nem szükséges a barátlista, anélkül is megkapom a funkciókat, mint például a térképen való követést vagy a gyorsmenüs üzenetküldést. De Alex se nem céhtag még, és a barátlistámon sincs, így a segítségkérés lényegesen nehézkesebb dolog. Nem mintha olyannak ismertem volna meg, mint aki hajlamos igénybe is venni mások segítségnyújtását. Annál ő sokkal konokabb természetű. - Megtámadtak... de mégis ki és miért? Miért nem kértél segítséget? Ha már belekezdtél, mondd is végig rendesen!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Halász Alex Pént. Szept. 27 2013, 22:44

Vicces volt látni, ahogy eljátszik a macsekjával egy céhvezér. Ilyenkor realizálódik újra benne, hogy hiába vagyunk a "magunk urai" itt, még is csak pár >kocka?< srác, meg lány. Szám szerint most már kevesebb mint tízezer. Halvány mosollyal nyugtázza csak a jelenséget, és épp csak annyi időre, hogy a kovács ne vehesse észre. Ő beszédbe fog, de még előtte megérkezik a süti. Túl gyors volt, nem számított rá, így mondat közben érte a jelenség, de nem is bánta. Jó volt a bejelentés előtt egy falat krémes. Bevett egy falatot a szájába, elmajszolta, majd csak azután ejtette ki a bűvös szót. "Megtámadták". Habár számított rá, hogy kérdezgetni fogja a fiú, de arra a heves reakcióra nem, ami lezajlott előtte. Zavarában elnevette magát.
- Heheh, nincs semmi bajom. Mint látod, olcsón megúsztam. ^^ Jó dolog ez a saos rendszer. Smile
Még egy falás. Most jön a neheze. Bele kell tudnia gyömöszölnie a kasztváltásos részt a támadás részleteibe. talán így nem éri olyan érzékenyen a másikat. >.<
- Azért tartom fontosnak, mert többen voltak, és itt hangsúlyoznám, hogy csak feltételezhető, hogy talán egy céhről lenne szó. A szóhasználatukból meg azt éreztem, hogy nem veszik jó néven a szintek ilyen gyors kivitelét. ...
Jah meg csak egyikük volt piros, én is ennek dőltem be. :/

Közben bőszen tömte magába az ételt, így voltak a szavak között kisebb nagyobb szünetek.
- ...nem jelzett be az észlelés jártasságom... :S 
... sok furcsaság egyszerre, habár a rendszer újraindult tábla talán nem az ő művük...

Próbálta teljes nyugalommal adni elő a történetét, de azért látszott rajta, hogy nem egy sétagalopp volt az aznapja. Kissé félrepillantott, mikor kimondta a következőeket.
- A kasztomat is elvesztettem.... <.<
Majd egy gyors falás az első krémes végéből.

_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Szept. 28 2013, 00:18

Olyan tempóban falom be a krémest, mintha csak az életem múlna rajta. Nem vagyok az a típus, aki mindenfélét összeeszik, ha ideges, de most nagy mennyiségű cukorra van szükségem, hogy lenyugtassam magam. Komolyan nem értem a viselkedésem. Mégis mit aggodalmaskodok? Szemmel láthatólag kutya baja sincs Alexnek, ráadásul nagy fiú, nincs már a pellus a fenekén és nekem sem kell eljátszanom a big brother szerepét. Különben is, eddig szólóként is megtudta védeni magát és mégiscsak magának köszönheti, hogy eljutott legalább a 10. szintig. A második krémesnek egyelőre még megkegyelmezek, s a krémes mellé kapott italomat szürcsölgetve ittam a frissítővel együtt Alex szavait is.
- Hmm, magasabb szintű lopakodás... az blokkolja az észlelést is, nem? Nem tetszik nekem ez az egész. Rablóbanda? Vagy csak azt nehezményezték, hogy frontharcos vagy? Egyáltalán honnan tudták, hogy te is az vagy? Vagy nem emiatt támadtak meg? - Talán kicsit sok kérdést zúdítottam rá egyszerre, de tulajdonképpen egyetlen gondolatmenettel meg lehet válaszolni az összeset. Nagyon fura nekem ez az egész szituáció. Mégis miért ragaszkodnak egyesek ennyire ehhez a játékhoz, hogy még képesek el is tenni azokat láb alól, akik tesznek a játék kiviteléért. Már azon morfondírozok, hogy miként járhatnánk utána a történtek hátterének, amikor Alex valami roppant mód ide nem illő dolgot említ.
- Rendszer újraindulás? Hmm... - Utoljára ilyet az OFF idején tapasztaltunk. De ha kint járt volna ismét a fiú, akkor egyrészt nem hiszem, hogy még egyszer visszatért volna, másrészt rögtön azzal kezdte volna az egész sztorit. Ismét visszaveszem számba a szívószálat és tovább szürcsölgetek. Most mégis mi válthatta ki az újraindulást? Jobban mondva a rendszerleállást. Ezt talán a fiú jobban tudhatja, mint én. Mire azonban rákérdezhetnék, jön a sokkoló információ, amelynek hatására sikerül kiköpnöm az italomat. Kis krákogásba váltok át, még a könnyem is majd kicsordul a torkomra szippantott folyadéktól, majd mikor sikerül végre erőt vennem magamon, akkor félve kérdezek vissza. - Nem leszel többé íjász? Nem sajnálod? És... és... mit választottál helyette? Ehh, mégis mi a csuda történik körülötted!? Utána kellene járni a dolgoknak, nem gondolod?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Szept. 28 2013, 11:50

Miközben Anat emésztett, megette az utolsó falat krémest is az elsőből, majd óvatosan leszedte a második tetejét. Nagy gonddal és figyelemmel távolította el a még nem kívánt részt, hogy hozzá juthasson a finomsághoz. A jártasságra tett következtetésre bólintott.
- Én is erre gyanakodtam... - majd a szájába vette az első nagy krémes falatott szegény második krémesből. Gyorsan fogyott, hiszen a beszélgetés témája is olyan. Jól döntött, mikor cukrászdába hívta a másikat, és akkor is, mikor rögtönzött a krémessel. Emlékeiben az élt, hogy a toborzón is erről volt szó. Hogy "hagyjuk a vitát, menjünk, és üljünk le egy krémes mellé beszélgetni". És valóban. ^^ Még az ilyen nehéz téma is, mint ez, egy finom édesség mellett sokkal felszabadultabb, és nincs tele fölösleges stresszel. Lehet, hogy az akkori szóváltásuk se harapódzott volna el ennyire, ha megfogadják Anat javaslatát. Nah mindegy. Rolling Eyes Hibáiból tanul a legjobban az ember. A krémes felénél ő is a pohárért nyúlt, hogy a hűs ital után még jobban essen a maradék.
- Nem tudom. Lehet mindkettő. Elvégre feltett szándékuk volt megölni.
Ebben biztos volt. Azok után, hogy a fájdalmai ellenére is tovább sebezték, több mint elegendő bizonyíték volt. Azonban ügyelt arra, hogy még véletlenül se említse a fájdalom érzetet. Eredetileg se akarta, de Anat reakcióit látva, nem tenne jót az egészségének. Talán még itt se >.> Meg aztán minek olyan dologgal ijesztgetni valakit, ami valószínűleg nem tér vissza többet. Úgy volt vele, hogy ha a sao egyéb törvényei visszaálltak, mint a védett övezet, akkor a fájdalom nélküliség is helyre kellett álljon. Így meg, nem volt értelme a rémtörténetnek.
Aztán csak elérkezett a pillanat, hogy ki kelljen mondania. "elvesztette a kasztját." Érdekes megfogalmazás. Egy mélyről jövő sóhajjal együtt megemelte a vállait, majd lassan leeresztette a helyükre.
- Utána járni nem olyan könnyű valaminek, ami nem tartozik bele a rendszerbe. Elvileg.... vagy Kayaba játszik velem, vagy.... nos, ez csak az én elméletem, de hallottam olyanokról, akikről levették a sisakot. Az avatárjuk bent hullámozni kezdett, majd szétesett...
Kicsit közelebb hajolt a céhvezérhez, és teljes komolysággal beszélt. Látszott, hogy valóban kérdezősködött ezután kicsit.
- Az én avim is hullámzott egy ideig.... :/
Hirtelen az jutott az eszébe, hogy talán most sincs biztonságban, vagy már rég halott, csak a rendszer által eltárolt ideghullámok alapján van még egy kis ideje. Beleborzongott a gondolatba, és ennek hatására visszahúzódott. Olyan volt most, mint aki szellemet lát. A kasztra tett kérdést totálisan elfelejtette.

_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Szept. 29 2013, 14:42

Megrökönyödött arccal hallgatom végig a fiú mondandóját. Úgy tűnik, hogy nem szívesen beszél a történtekről, legalább is nem bocsátkozik részletekbe. Egyelőre tiszteletben tartom a dolgot, ki tudja mennyire friss az élmény. Lehet pont a minap történt, mikor mi vígan sárkányt eregettünk, ő meg élet és halál között lebegett. Még belegondolni is szörnyű... Hullámzott az avatarja O.o
Amióta csak céhvezér lettem, jobban mondva mióta elkezdett új tagokkal gyarapodni a céh, egyre inkább növekedett bennem az az érzet, hogy gondoskodnom kell a társaimról. Minden téren. Anyagilag, hogy a legélhetőbb, legkomfortosabb környezetet biztosíthassam számukra, és azt sem akarom, hogy olyasmire kelljen spórolniuk a magukra költendő pénzükből, mint a felszerelések. Erkölcsileg is támogatni kívánom őket, nem véletlenül születtek meg azok az irányelvek, amik a céhleírásunkban szerepelnek. Mindemellett a legdiszkrétebb bizalmamról is biztosítani szeretném őket, de ez az, amit a legnehezebb megvalósítani. Egyrészt ehhez az is kell, hogy ők is kiérdemeljék a bizalmamat, másrészt bizonyítanom kell előttük is, hogy rátermett vezető vagyok, akihez ha kell barátként, ha kell harcostársként, ha kell bátyóként, apaként esetleg mesterként fordulhatnak. De ez nem olyan egyszerű dolog...
- Hogyan sikerült megmenekülnöd végül? - kérdezek vissza valamivel lecsillapultabb hangulatban. A második krémeshez még nem látok hozzá, egyelőre a fiú mozdulatait és gesztusait vizslatom. Úgy tűnik Alex előtt még nem sikerült bizonyítanom. Máskülönben sikerült volna elnyernem a bizalmát. tulajdonképpen lehet csak telhetetlen vagyok. Hisz mi más bizonyíthatná jobban a köztünk lassan, de egyre biztosabban kialakuló bizalom meglétét, ha nem az, hogy beavat a történtekbe. Még ha elég  nyögvenyelősen is.
- Valamire azonban elfelejtettél válaszol... a kasztváltásos dologra... - nem kerüli el a figyelmem, hogy mintha szándékosan kifelejtette volna ezt az információt. Biztosan sajnálja még a régit, vagy talán szégyelli az újat? Egy biztos, bármire is váltott, az az ő megfontolt döntésének az eredménye lehet és én tiszteletben fogom tartani. A legfontosabb most úgyis az, hogy ép bőrrel megúszta a történteket.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Halász Alex Vas. Szept. 29 2013, 19:01

Magába mélyedve nézte a térdeit. Rolling Eyes Legszívesebben elfutna, elbújna, mint egy félénk kislány, aki nem találja a helyét, és akinek a világ túl ijesztő, de persze ilyet nem tehet, mert ő fiú. Rolling Eyes Méghozzá egy erős, és büszke fiú. ˇˇ Nyugodtan él magában ezzel a jelzővel, mert úgy érzi, hogy azért tett már le az asztalra eleget ahhoz, hogy legyen mire büszkének lennie. Kint versenyeket nyert versenyek után, és soha nem mutatkozott gyávának. Soha ˇˇ Még is. Amióta a saoba került, olyan az egész számára, mintha minden túlmutatna az ő képességein, és ez nem kicsit rémisztő. Most pedig a láthatatlan csapás, a tény, hogy nem rajta múlik, hogy él e vagy hal. Egy áramkimaradás, a NerveGear meghibásodása, vagy valaki, aki rosszat akar neki, vagy csak egyszerűen nincs tisztában azzal, hogy mit tesz, ha leveszi a sisakot. Habár nem tud ilyen személyről, még is olyan furcsa az egész. Azok a történések amik körülötte játszódnak, már már olyannyira furcsák, hogy nem tagadhatja, hiszen még Anat is észre vette. A vak is látná, hogy nincs rendjén valami nála, de hát tudja is. Nagyon is tisztában van a helyzetével, épp csak tenni ellene nem tud. Nem lát megoldást, és ez a szörnyű benne. Nem az akadály, hanem a kilátástalanság. A körülmények túlmutatnak a saját erején, és a hullámok összecsapnak a feje felett. Mondani sem kell, hogy letörten, mit letörten, megtörten bambult maga elé.
Anatole hangjára összerezzent. Felemelte a fejét, egyenesen rá a céhvezérre bámult, de a tekintetéről lerítt, hogy nem tartja "szerencsének", hogy megmenekülhetett. Nem érzi jobban magát attól, hogy "él".
Aztán egy kisebb sóhaj után erőt vett magán, és félrepillantva adott választ.
- Valaki megzavarta őket, így sikerült elteleportálnom. De nem tudom ki lehetett az.... -
A hangja zavarossá vált, mint aki nem döntötte még el, hogy jó e neki, hogy úgy alakultak a dolgok ahogy, de még inkább azt tükrözte, hogy teljesen tanácstalan. Nem csak a furcsaságokat illetően, hanem a jövőjét illetően is. Megváltozott a kis beszélgetésük óta, s valahogy felszínre került az eddig olyan szépen leplezett "depressziója". Csak ült ott, mint egy kihűlésre vágyó befőtt, lefelé horgasztott fejjel, meggörnyedt háttal, és a szavaiból áradt a reménytelenség.
- Hmff,... talán nem a legjobb döntést hoztam, de próbáltam úgy, hogy egy olyan kasztot válasszak, amelyiket erősnek mondnak, és mégis illik hozzám.
Ezért döntöttem a harcos mellett.

Eddig a földet bámulta, nem kereste Anat tekintetét, majd, csak hogy ne ugyanazt nézze egyfolytában, megint oldalra vitte a zöld íriszeket.
- Tudod, kint kendóztam. Egész jó voltam benne, még versenyekre is jártam.
Ez a két mondat alapvetően nem lenne lesújtó, de a szöszi érezhetően megnyomta a múlt időt. Talán már abban sem biztos, hogy valaha kikerül innen.

_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Okt. 01 2013, 20:16

Sajnos nem lehet nem tudomást vennem arról a tényről, hogy Alex eléggé maga alatt van. Ezidáig próbálta a krémessel bajlódva leplezni az érzéseit, de nem sokáig tudja tagadni, hogy a történtek igenis megviselték. A pillantásai mindig is elárulták a fiút, s nem először van alkalmam megfigyelni a gesztusait és a mimikáját. Nagyon sokszor nem arra figyelek elsősorban, hogy az emberek mit mondanak, hanem hogyan mondják. És olykor az is előfordul, hogy nem kifejezetten arra koncentrálok, hogy mit kívánok közölni, hanem arra, hogy beszéd közben hova teszem a kezem, állom-e a beszélgetőpartner pillantásait, s ha félrenézek, egyáltalán miért csinálom azt és gyorsan fegyelmezem magam. Ez alkalommal ismerősek azok a félrenézések, csüggedt pillantások, maga elé meredések, amiket Alex produkál, s nem tudok mit tenni, csak gombóccal a torkomban hallgatom, amit szeretne megosztani velem. Mégis mit kellene tennem? Ő nem Mirika, akit bármikor magamhoz ölelek és hagyom, hogy kisírja magát a vállamon. Ő a büszke Alex, aki sosem kér segítséget, aki mindig sziklaszilárd meggyőződéssel rohan bele a vakmerő cselekedeteibe és aki egyedül száll szembe akár az egész világgal. De már nincs egyedül, ezt valahogy azonban még nem sikerült tudatosítani benne. Talán az idő majd megold mindent, nekem pedig türelemmel kell viseltetnem vele szemben. Nagyobb türelemmel, mint bárki mással szemben.
Elteleportált... Hát persze, ez a legkézenfekvőbb. Nem is tudom miért nem rögtön erre gondoltam. Egy év telt el, de még mindig vannak pillanatok, amikor nem tudok eléggé SAO-san gondolkozni. Az ilyen pillanatok azonban emlékeztetnek arra is, hogy nem vesztettem el a racionális, valósághoz ragaszkodó gondolkodásomat és nem süppedtem bele az egyesek és nullák hamis világába. Erős kaszt, ami még illik is hozzá? Vajon melyik lehet ez? Mire végigpörgethetném a fejemben a kasztok listáját, szerencsére nem várat a folytatással és kiböki, hogy az én jelenlegi kasztom mellett döntött. Nem néz rám, pedig ha egy pillanatra is venné a bátorságot, hogy a szemembe néz, akkor láthatná, hogy mosolygok.
- Kendóztál? - vigyorodok el még jobban, hiszen ez új információ számomra. Nem elég, hogy dobol a srác, de még a kedvenc sportomat is űzi. - Hogy lehet, hogy korábban egyetlen bajnokságon sem találkoztunk? Hát tényleg kicsi a világ! Mondjuk Japánban elég népszerű küzdősport, így nem meglepő, hogy külföldiként is ráharaptál. Juteszembe! Azt még nem is mesélted, hogy keveredtél te európai létedre Japánba! Beavatsz? - s komótosan belekezdek a második krémesembe, szándékosan mellőzve a kasztváltás témáját. Talán ezzel a témaváltással sikerül kizökkentenem a morózus hangulatából. Tulajdonképpen a harcosnak még jobban örülök, mint az íjásznak. Álmomban sem gondoltam, hogy rajtam kívül lesz valaha még egy harcos a céhben. A két íjászról szőtt terveimről továbbra sem mondok le, de ez a hirtelen fordulat bár váratlanul ért, koránt sem negatívan. Különben is, annak idején nagyon is jól mondta Meredith: nem a kaszt a fontos, hanem az ember, s mi nem harcoló robotokat keresünk magunk közé tagoknak.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Halász Alex Szer. Okt. 02 2013, 10:59

Nem erre várt. No nem mintha valami eltorzult rémképet alakított volna ki magában Anatról, aki leharapja a fejét, mihelyst nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt eltervezte, de mégis....nem erre számított. Ha megkérdeznék tőle, hogy "no akkor mire", nagy valószínűséggel arra sem tudna kielégítő választ adni, csak azt tudja, hogy nem erre. A kaszt mint olyan nem is foglalkoztatja Anatolet? Felemelte a fejét, és úgy félig még az előző állapota vonásait tartva magán, félig egyfajta értetlen bambulást produkált. Úgy néz ki, el kellett telnie annak a bizonyos három másodpernek, mire tudott is valamit kezdeni magával. Közben végig Anaton csüngtek a szemei, mint egy kocsányon, és persze szájtátva, megnyúlt ábrázattal leste, hogy kezd bele a krémesbe.
Aztán mint egy világítani akaró kis lámpa, fény csillant meg a zöld szemeiben, és széles mosolyra húzta a száját.
- Ühüm ühüm ^^ - Közelebb ülve az asztalhoz, amit az előbb kissé eltávolított magától, vagy épp fordítva, észrevétlenül, bólogatva kezdett újra a beszédbe.
- Elmondom. ^^ - És már fülig ért a szája. Maga se tudná miért, de most először beszélhetett valami olyasmiről, ami nem Aincrad és nem a harcról szól. A harcművészet az más, az egy művészet, és habár lehet harcra is használni, sok más hasznos oldala is van.
Ő pedig most olyasmiről beszélhet, ami nagy kedvence.
- Amióta az eszemet tudom Japánban éltem. Olyan három-négy lehettem, amikor az egész család kiköltözött. Apa munkája  kívánta meg. A cég ahol dolgozik, kirendelte. Így amolyan második anyanyelvvé vált ez a nyelv, és az ország második lakhelyé.
Valójában tényleg európai vagyok. Magyarországból jöttem.

Valóban semmi akcentus nem fedezhető fel a szavaiban, mint egy igazi Japán.
- Demo, te is kendóztál? Sose hittem volna, hogy itt is  rátalálhatok olyanra, aki szereti.
A következő mondat előtt meg kissé meglegyezte maga előtt a levegőt, jelezve, hogy azért nem olyan jó a kendóban.
- Voltam versenyeken, de a bajnokságra nem jutottam ki. A mesterem mindig azt mondta, hogy túl lazán fogom a kardot. ^^ ~Szép emlékek ehh xD ~ Azért lehet, mert eredetileg "pusztakezes harcosnak" vagyok besorolva, és előtte tanultam szabad kardhasználatot ninjutsun. ^^"
Azt hiszem a dob mellett a harcművészetek a gyengéim. Szinte mindent kipróbáltam már. Még a Thai boxot is, de ott egy edzés a kórházban végződik, és én nem szívesen tőrnék csontokat brrr ~

Közben a mielőbbi pincér lányka, az a csinos njk megint megjelent. Észre vette, hogy fogyóban van az édesség és kötelességének érezte, hogy elmondja, mennyi minden van még az étlapon.
- Urak, kérnek még valamit?
- Én igen. Egy naagy banános shake-et, a tetején habbal.
- Csokit kér rá?
- Inkább fahéjat. ^^ Jah, és hidegen kérem. *-*
- Wakarimashita. És ön?
Fordult Anat felé. Alex csillogó szemekkel várta meg a rendelést, ha volt, majd felvillanyozódva a shake gondolatától, eszébe jutott még valami.
- Te sem látszol igazán japánnak. Tippelhetek?

_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Okt. 03 2013, 17:57

Elmondja. Mosoly. Mosoly. Azt hiszem rájöttem a titok nyitjára. Ami nem is olyan nagy titok, csak kis odafigyelés kell. Mondhatnám úgy is, hogy a szenzibilis jelleme miatt különleges bánásmódban kell részesíteni. De ez melyik tagunkra nem igaz? Különleges embereknek különleges bánásmód igenis kijár. Meredith vérmes megnyilvánulásai mögé bújtatott érzékenysége, Ren kéjenc-különc stílusa, az én sznobizmusom, s azt hiszem minden tagunknak van valami olyan jellegzetessége, ami nagy fokú odafigyelést és türelmet igényel a többiek részéről. Ugyan miért lenne más Alex? Hiszen félig-meddig már ő is Artes tag Rolling Eyes
Csöndesen falatozok tovább, amíg a szöszi mesél, de tekintetem lényegesen kevesebbet időzik a krémesen, csak annyit, amennyi szükséges, hogy a szemkontaktus révén is biztosítsam Alexet arról, hogy a mondandója valóban érdekel, nem csak udvariasságból vagy tématerelés végett kérdeztem rá. - Áhhám, már értem miért nincs akcentusod! - vágok közbe rátapintva egy lényegi információra, ami eddig furdalta az oldalamat. Azt viszont nem merem neki bevallani, hogy nem sokat hallottam még Magyarországról. Annyit tudok róla, hogy Európa közepén van, Franciaországtól lényegesen keletebbre. Viszont információt szerezhetek anélkül is erről az idegen kultúráról, hogy beégetném tudatlanságom.
- Igen, kendóztam. Apám mániája volt, hogy a zenélés mellett tanuljak fegyelmet és magabiztosságot, ráadásul satnya kis kölyök voltam, szóval nem ártott önvédelmet tanulnom a keményebb nagyobb fiúk ellen. Aztán egészen bejött ez a sport és úgy tűnt jónak bizonyultam benne. Sosem nyertem érmet bajnokságon, de azért rendre kijutottam. A zenélés azonban mindig is jobban lekötött, de sport nélkül sem tudok élni. Viszont hadd kérdezzek még az országodról! Szívesen ismerek meg új kultúrákat, szóval mesélnél a szokásaitokról, jellegzetességeitekről? Mennyire kedvelik ott a japánokat egyébként? A világ másik fele elég messze van azért.
Miközben kuncogok egy sort, megérkezik a csinos pincérlány, s amíg Alex rendel, picit tovább legeltethetem a szemeimet a hölgyike idomain. Persze nagyon kifinomult, cseles módon teszem ezt, mintha csak az étlapot böngészném. A krémesem elfogyott, de valami hideget szívesen ennék még. - Fagylaltot kérnék. Hmm, legyen banános tört mogyoróval. Hálásan köszönöm kisasszony a figyelmességét. - Azzal összecsapom az étlapot és kedvesen rámosolygok a leánykára. Amíg elsiet a rendelésünkért, Alex újabb csavart tesz a beszélgetésünkbe.
- Tippelj! De annyit hozzáteszek elöljáróban, hogy nem lesz egyszerű, de valóban nem vagyok tiszta vérű japán, csak apai ágról. De tudod mit, ne csak tippelj! Mondd el milyennek látsz! Persze nem külsőleg, hogy mi a benyomásod rólam. Kíváncsi vagyok mennyire ismertél ki az eddigi találkozások alapján, s lehet a személyiségem újabb vonásait ismerteted meg velem, amikről nem is tudtam eddig.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Halász Alex Pént. Okt. 04 2013, 13:48

Anat figyelmesen hallgatta, habár akkor is ömlött volna belőle a szó ha nem így tesz. A puszta kérdés, egy akaratlan udvariasság is átzökkentette volna "őszintébe". A jelenlegi lelkiállapotában egész könnyen. De Anat érdeklődve merült bele a krémesbe és sűrűn nézett fel Alexre, ami csak még jobban megerősítette a fiút abban, hogy érdemes beszélnie. Elmondhatja, van igény rá, és a további kérdések, illetve a szavaira adott válaszok csak még inkább megszilárdították az alap helyzetet. Egy igen lassan alakuló barátság kezdete lehet ez, de talán pont ezért is válhat majd erőssé. Anat öregéről szóló részekre egy mindentudó vigyorral felelt.
- Ismerős. xD Én meg úton útfélen verekedtem, kicsinek én voltam az alsó középiskola "megmentő hőse" Rolling Eyes Már akkor is tanultam karatézni, de azután az ősök mellém rendeltek egy mestert.... nah ő megtanított kesztyűbe dudálni. Razz
Majd egy kis szünet következett. Mit is mondjon Magyarországról.
- Hmmm, ezek szerint nem hallottál még a japán-magyar rokonság elméletről. Otthon iskolarendszerben egy zagyvaságot tanítanak a finnekkel való rokonságunkról, de ezt nem hogy a finnek, de az ezt tanító tanárok többsége sem hiszi el. xD Semmi bizonyíték nincs rá, pár átvett szón kívül.
Ezzel szemben a világon egyediként, a nevünket is úgy használjuk, mint a japánok, és ugyanúgy ragozó a nyelvünk, mint nektek. ^^ Példul a múlt idő jele ugyanúgy t, de még sorolhatnám.
Nézz utána ha kijutottunk, sok japán ismeri ezt az elméletet, és tudomásom szerint nem is vetik el.
Az itteni tankönyvünkben is az van, hogy a jamatók nyugatról jöttek, Kínán túl. :")
Izé, habár a mostani helyzet otthon nem túl rózsás. :/ Az általános nemtörődömség jellemző sajnos. Elég magába forduló nép a mienk, ami remélem nem látszik rajtam. ^^" ..... hehe-he, nagyon. x)

Fel is nevetett zavarában, saját leleplezésén. A magyar népről beszél úgy általánosságban, erre a saját jellemvonását teríti ki, ami ráadásul nem is túl pozitív. :/
- De ha szereted a csípős illetve a fűszeres ételeket, egyszer ki kéne próbálnod a magyar konyhát. Wink
...hmmm, a souka, énekórán például tanultunk a Kodály módszerről. Legalább is a mi sulinkban megvolt említve a neve, és hogy ezzel a módszerrel fogja tartani a sensei az óráit. Noh, Kodály Zoltán az 1900-as években élt magyar énekoktató volt. Smile

Sütött róla, hogy ha nem is töltött sokat saját hazájában, nagyon is érdekelte annak múltja, illetve jelene, és sokat nézett utána. Sőt a jövője sem hagyja hidegen. Félti is szegény piciny népet. Meg nem utolsó sorban büszke is volt arra, amit megtudott róluk. Szerette a magyar népet, és örült, hogy annak született.
Majd ugye a rendelés. Megvárva Anatot, majd feltette a saját kérdését. Ki is jött, hogy szeret találósozni. Rá is kérdezett, hogy tippelhet e. Azonban sokkal többet kapott, ami nem biztos, hogy jó a jelenlegi helyzetben, de azért kíváncsi volt.
- Huhh, azért azt előre bocsátom, hogy nem sokat találkoztunk, nem igazán ismerhetlek.
Majd kis szünet, alaposabban is szemügyre vette az előtte ülőt.
- Nah szóval, feltűnően barna a hajad, ami viszont nem sokat mond, csak annyit, hogy nem csak japán géneket örököltél. A neved alapján nem szívesen indulnék el. Elvbe az Alex sem magyar név. De viselkedés, és öltözködés alapján, vagy angolnak vagy franciának mondanálak. Még a németet se zárnám ki, habár ahhoz nem vagy elég vállas. xD
Hmmm, x) egyértelműen társasági ember vagy, ami tök jó, de néha van amikor nem veszed észre, hogy túl közel hajolsz vagy mész másokhoz. ^^" ... Azt hiszem az a pici lány volt megilletődve egyszer a közös küldinken. A Voice vezére.... Rolling Eyes

Megvárta az épp aktuális reakciókat, hogy ne vigye túlzásba, ha Anatnak nem tetszene a dolog, és úgy nézhessen ki, hogy csak annyit akart volna mondani, mint amennyit közölt is. Egyszóval bárhol megállt, ha a másik fiú rosszallta a hallottakat.
- Meg, hogy is mondják, ... túl bőkezű vagy, mint egy régimódi nemes. x) Habár lehet, hogy tévedek, és megválogatod, hogy kinek mennyit adsz. Rolling Eyes
Azt viszont rég felismertem, hogy a végletekig tudsz tapintatos lenni a másik emberrel. Még sosem láttam, hogy lerohantál volna bárkit is. Nah persze ezzel együtt nem kertelsz, ha valamit akarsz. ^^
Szerintem dicséretes. Ha az ember akar valamit, mondja ki kerek perec. Rolling Eyes

Majd elhallgatott. Ennyi. Egyelőre. Rolling Eyes
Aztán kiegyenesedett a következő mondata előtt.
- Nah de vica-verza. Kíváncsi vagyok, hogy te milyennek ismertél meg engem. Ne kímélj, valszeg nem lesz még egy ilyen helyzet. Razz
Mosolygott. Nem volt letörve a gondolattól, hogy talán negatívokat fog kapni. Fel volt rá készülve. Razz Azonban a kíváncsisága hajtotta. Talán most meg tudja, hogy miért ragaszkodott hozzá Anatole.

_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Okt. 09 2013, 14:51

A "megmentő hős" jelzőn már meg sem lepődök. Valahogy vártam ezt a részét a sztorinak. Alex nem az a típus, aki puszta szórakozásból vagy szadizásból verekedne, inkább az a fajta, aki felrepedt szájjal, vérző arccal ér haza, s mikor az anyja felsikoltva, hisztérikusan faggatja, hogy mi történt, csak annyit mond, hogy leesett a lépcsőn. Bár a lépcsős zakózást is kinézem belőle Rolling Eyes A gondolattól csak még jobban elvigyorodok.
Japán-magyar rokonságról én aztán még nem hallottam (user igen Razz), de az elhangzottak alapján úgy tűnik sokat veszítettem. Nem is gondoltam volna, hogy egy ilyen távoli nép és az apámé között ilyen sok hasonlóság feszülhet. Amikor a szöszi elszontyolodik, mert a nemtörődömségről és hasonlókról mesél, én is elhúzom a szám. A gazdasági válság és a kimondatlan, de annál inkább létező hidegháború nyomot hagyott Japán 21. századi történelmén is. Mivel apám a 3. szektorban dolgozik odakint és nekem is mindig naprakésznek kellett lennem az egyetemi tanulmányaim miatt, tisztában voltam az általános gazdasági helyzettel. Idebent mindez eltörpül. Mintha egy kis mikrogazdaságra épülne egész Aincrad, aminek megvannak a kulcsfigurái, a csomópontjai, s még dinamikusan fejlődik is, tágul a piac, pedig a születések száma egyenlő egy nagy nullával... szóval tulajdonképpen az idebenti gazdasági élet egy sikertörténet. Nincs elöregedő társadalom, nincsenek az adófizetők pénzén eltartott nyugdíjasok és taníttatott fiatalok. Mindenki a maga lábán áll meg, vagy legfeljebb a céhe segíti. És tudjátok mit, ez sokkal menőbb! Persze lényegesebben könnyebben koordinálja magát egy pár ezer fős társadalom, mint a több milliárdos népesség. Ehh, elkalandoztam. Remélem nem ült ki az arcomra. Teljesen elgondolkodtatott, amit a srác mesélt az imént. O.o
- Imádom a csípőset! *.* - kapom fel a fejem a krémes fölül, még a szám is porcukros marad körben. -Nincs esetleg főzés jártasságod? Főzhetnél egyszer valami magyar ételt a Limenben. Benne vagy?
Aztán rátérünk a személyiségelemzésre és engem roppant mód szórakoztat a szituáció. Ha nem marketing szakember lennék és még csak nem is zenész, tuti pszichológusnak tanultam volna. Az egyetemen kíváncsiságból felvettem egy-két pszichomókus órát, de az nem adott lényeges tudást, csak langyos vízben való lavírozás volt. Csöppet sem zavar, hogy egyfajta tükröt tart elém a személyiségleírásom által. Mindig is kíváncsi voltam arra, hogy az emberek mit gondolnak rólam, sokat lehet belőle tanulni, de nagyon ritkán talál az ember alkalmat arra, hogy erről a beszélgetőpartner nyíltan és egyenesen, kertelés nélkül beszéljen. Alex szavait elégedett mosollyal nyugtázom - igen, ő valóban kimond mindent, amit gondol.
- Értékelem az őszinteségedet. S ami azt illeti, szerintem nagyon is jól leírtál. A francia amúgy stimmel, a felmenőim között vannak francia nemesemberek. Anyám francia kanadai származású, apám japán. Elég érdekes és szerintem izgalmas egyveleg vagyok Very Happy És abban is egyetértek, hogy időnként belegázolok az emberek intim szférájába Rolling Eyes De ennek csak az tulajdonít szexuális attitűdöt, aki annak akarja hinni. Razz Néha már észre sem veszem magam, de általában igen tudatosak a mozdulataim és a mondataim. Nem szoktam meggondolatlanul beszélni vagy cselekedni. A határozottságra apám nevelt, a türelmemet pedig anyámnak köszönhetem. Jól kiegészítették egymást a nevelésemkor. Hálás vagyok nekik mindenért. - Kis szünetet tartok a beszédemben, amíg kortyolok párat az italomba. Nos igen, nem múlik el anélkül nap, hogy ne gondolnék a családomra. - Hmm, igen... megválogatom kinek mit adok. Legyen szó bizalomról, barátságról, az otthonomról, vagy tényeges tárgyi értékekről. - Számra tapasztom az ujjamat, miközben elgondolkozom pár pillanatra. Hmm, miért ne. Nem butaság. Talán végre megérti a gondolkodásmódomat, ha előhozakodok vele, s egyben megválaszolom neki a kérdését is.
- Alex, én úgy gondolom, hogy rendkívüli személyiséggel bírsz. Ha nem így lenne, nem keresném a társaságod. Különleges ember vagy, s kezdeti viharos ismertségünk ellenére is bujkált bennem a kíváncsiság, szerettelek volna kiismerni. Nagyon kedvelem benned, hogy minden körülmény között kiállsz az elveid mellett. Szeretem, mikor valakinek sziklaszilárd meggyőződései vannak és tartja is magát hozzá. Persze ha ehhez nem csőlátás, hanem széles látókör társul, akkor az igazán nyerő. És ez neked megvan, nyitott vagy és ész érvekkel meggyőzhető, de nem adod olcsón a bőröd, nem vagy meggyőzhető, irányítható. Bár időnként kicsit utópisztikusan, naivan, máskor meg pesszimistán szemléled a világot, ráadásul hajlamos vagy alulértékelni magad. Ráadásul ez némi kiszámíthatatlansággal is párosul nálad, de ettől izgalmas veled minden találkozás. Sosem tudhatom, hogy éppen milyen hangulatú lesz egy-egy találkozónk. Éppen ezért fogadtam el a mostani meghívásodat is. Említetted, hogy bőkezű meccénás vagyok... ennek megvan az egyszerű magyarázata: akik megérdemlik, azoknak meg kell kapniuk a maximális támogatást. Nem szabad, hogy az anyagi javak álljanak annak útjába, hogy valaki ki tudjon teljesedni. Épp ezért törekszem arra, hogy minden céhtagom a lehető legjobb felszereléssel bírjon és ne szenvedjen anyagilag hiányban. Az érzelmi stabilitáshoz, a biztonságérzethez, a közvetlen viszonyhoz és a bizalomhoz viszont nem csak egy ember kell. - Jobbom a nyakamhoz vándorol beszéd közben és a nyakláncommal kezdek el babrálni. A csontmacskosz medálom már a játék kezdete óta megvan, kedves ajándék volt számomra egy küldetésmegbízómtól. A nyakláncomon azonban pár napja függ már egy másik csecsebecse is. Nagyon hozzám nőtt, de ideje jobb helyet találni neki.
- Szeretném visszakérni a Rubint íjat. - kezdem tárgyilagosan, jobbommal továbbra is a nyakamban lévő gyűrűvel játszva, míg tekintetem az előttem lévő pohárra szegeződik. Aztán leakasztom a nyakláncomat és lehúzom róla az itemet és Alex elé helyezem. Csak ekkor nézek fel rá. - Tudod mi ez? I. Bunmei gyűrűje. A színtiszta erő. Akárcsak Baran tábornok pörölye. Két igen fontos item számomra, mert az 5. és 10. boss elleni harcot én vezettem. Igaz egyik szintfőnököt sem én győztem le, az itemek mégis hozzám kerültek kalandos úton. A nevetséges az az egészben, hogy egyiket sem szereltem fel. Parlagon vannak, mégis nehezen válok meg tőlük a morális jelentőségük miatt. Nálad viszont jó helyre lelnének, most, hogy a kasztom képviselője lettél. Erősödnöd kell Alex és én ezt biztosítani tudom számodra, ha hajlandó vagy elfogadni. Ezen itemek elfogadása azonban jelentse azt is, hogy valóban csatlakozol az Arteshez. Félre ne értsd, ez nem zsarolás, hiszen szeretném, ha majd a céhet erősítenéd te is a felajánlásaiddal, gondolva az alacsonyabb szintű tagokra. Azonban szeretném ha átlátnád: azzal, hogy ezt a két felszerelést odaadom neked, belépsz egy nagyon szűk bizalmi körbe, ahonnan már nincs menekülési lehetőség. - Itt már elvigyorodok, felhagyva az eddigi komoly hangvételű beszédstílussal. - Akarod vállalni ezt? Elhiszed végre, hogy az Artes tagja vagy? Elfogadod az itemeket?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Halász Alex Szer. Okt. 09 2013, 21:33

Ő csak beszél és beszél, hiszen erre kérték fel, de Anat nem engedi lankadni a témát, és ő maga is aktívan részt vesz annak folytatásában. A főzéses résznél kis híján felkacagott, de csak egy hangosabb kuncogássá redukálta. Hogy tud e főzni? Itt még nem próbálta ki, habár tett a főzés jártasságára is pár pontot. Nem mondaná meg, hogy egy jó magyaros kaját össze tudna e hozni itt.
- Sore wa doo-mo. ^^ Nem mondok nemet. Smile
Nem utasította el az étel készítés ajánlatát. Nem mondaná, hogy rossz kajákat csinál, legfeljebb rááldoz még pár pontot a főzés jártasságára. Aztán jött Anat kérdése, majd nagy nehezen, de végül olyannyira belelendült a kielemzésbe, hogy szinte észre se vette magát közben. Anat pedig nem tiltakozott ellene, vagy háborodott fel miatta. Végül a reakció azért ráfestett a szőkeségre egy kis pírt.
"Értékeli az őszinteségét." Túl sokat beszélt. >< Viszont ahogy haladt tovább a beszéd fonala, és ahogy Anatole egyre inkább és tisztábban fejtette ki a gondolatait, úgy váltott előbb ámulásba, majd csodálkozásba.
Ez kívülről abban mutatkozott meg, hogy kisimult ábrázattal csüngött Anat szavain. Mozdulatlanul hallgatta amik a céhvezér felől szálltak felé. Magában megszavazott egyfajta bizalmat a francia fiúnak, ezért is dobta fel a lehetőségét annak, hogy most Anat lehet őszinte vele szemben, de amit hallott az egyszerűen túl szép volt, hogy igaz legyen, és mégis el kellett fogadnia. Már túl távoli eshetőség lett volna, és túl bizarr a "hátsó szándék" elmélet.
Valahogy úgy volt vele, hogy már eljutott idáig, akkor nem fog bizalmatlankodni, és hát, a folytatás meg csak még inkább megzavarta. Ezt amit az előbb láthatott a másik fiútól, ezt csak őszintén lehet meglépni. Nem gondolt zsarolásra, és valahogy eloszlott a közelben megbújó kérdése is. Motoszkált benne valami olyasmi, hogy miért is kérte fel a céhvezér, hogy lakjon náluk, és miért nem hívta meg a céhébe. Úgy volt vele, hogy biztosan bizonyítania kellene ahhoz, hogy megbízzon benne, és valóban megkapja a céhmeghívást. Szándékában is állt megkérdezni, hogy mit kéne tennie ahhoz, hogy a várakozási idő leteljen. Hogy mutassa meg annál is jobban az elhatározását, hogy beköltözött.... félig-meddig. Rolling Eyes
Titokban attól félt, hogy azzal fogja vádolni Anat, hogy egyáltalán nem érintkezik a többiekkel, és nem szociális alkat, de hát ez nem igaz. Csak most.... csak mostanában ilyen. És mégis, nem volt elég jó érve ahhoz, hogy ha komolyan kérdőre vonná a fiú, akkor meg tudná győzni őt.
De a mostani fordulat egyszerűen túl jó volt. Nem volt szó erről, sőt, olyan mintha ez az idő csak azért lett volna, hogy ő meg tudjon barátkozni a helyzettel. Miatta nem "rohanta le" Anat, időt adott neki a végleges döntéshez, ahogy az előbb még ő maga mondta el. Anat igenis egy tapintatos ember, és Alexszel is így járt el. Hagyott gondolkozási időt neki, miközben gondosan előkészítette a helyzetet arra, hogy végül elé tárja a nagy kérdést.
Kisimult arccal meredt rá a gyűrűre. Nem nézett a fiúra. Elmerült a gondolataiban, és valahogy megmosolyogtatta ez a nagy figyelmesség. Biztos nem úgy alakultak a dolgok, ahogy a kovács elképzelte, hiszen ki tudna erre felkészülni. De ez a mai beszélgetés nagyon bebizonyította, hogy Anatnak semmi sem lehetetlen.
A kezébe vette a gyűrűt, miközben mély hallgatásba burkolózott. Mosolygott rá, és már tudta, hiszen már rég tudta, hogy mit fog válaszolni. Ez az ember, akárcsak neki ő, sokkal különösebb volt, minthogy azt egy átlagos emberről mondaná. Anat nem volt átlagos, és ha már itt tartunk, kiszámítható sem. Azonban most egy kicsivel többet tudott meg róla, ahogy biztos volt benne, hogy Anat is őróla. Ekkor, kezében a gyűrűvel, Anatra emelte zöld íriszeit.
- Sokkal több elkötelezettséget jelent egy céhhez tartozni, mint azt egyesek hiszik, de az előnyei, egy jó céhnek felbecsülhetetlenek.
Úgy beszélt, hogy érezhető volt, hogy már döntött, és talán sejteni is lehetett azt is, hogy mit. Nem az a fajta ember, aki csak úgy visszavon valamit, és hát miért fogadta volna el a Limenbe költözést, ha nem azért, hogy egy nap hivatalos tag legyen?
Eddig is mosolygott, de mosolya komoly volt, hivatalosnak is mondható. Azonban a következő mondatnál játékossá vált az egész arcberendezése is, és szinte elnevette magát. Még mindig kezében a gyűrűvel. Az íj kérdést eddig mér nem reagálta le.
- Beletrafáltál te is. Én idealistának mondanám magam, másfelől meg realistának, de hát az meg a pesszimista közeli barátok. Surprised ^^""
Majd megint a gyűrűre sandított, csak egy parányit. Olyan volt, mint egy féltve őrzött ereklye kettejük közt. Aztán ezzel le is tette, vissza oda, ahonnan felemelte.
Ám még mindig előre hajolva beszélt kissé, nem dőlt hátra. Ahogy így izgett-mozgott kikandikált a céhmedál, amit még mindig a nyakában viselt nyakláncként.
Aztán egy kisebb hatásszünetet előidéző levegővétel következett a részéről, s csak utána szólalt meg újból.
Ő volt soron, hiszen még nem válaszolt a komoly kérdésre. Egy viccelődő félmosollyal indított.
- Ez igaz rád is. Mármint, hogy nincs menekülési lehetőség. Very Happy
Mivelhogy halálosan komolyan fogom venni amit az előbb mondtál, szóval még most van esélyed visszavonni, vagy elkerülhetetlenül Arteses leszek. Wink

Ekkor húzta ki magát, egy kissé nagyobb teret teremtve kettejük közt ezzel. Majd lehúzta a menüjét, és átutalta Anatnak a rubin íjat, még mielött a fiú bármit is mondhatott volna.
- Ezt az íjat mindenképp az új íjásznak kell használnia, akit majd felveszel.
Tette még hozzá kíséretként, s bár volt egy elképzelése a másik reakciójáról, azért szépen megvárta a hatást. Nem hálálkodott, s ezt nem is tartaná fiúsnak, de teljesen világosan kijelentette, hogy mi az ő szándéka.

_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Okt. 10 2013, 00:33

Őszintén? Elégedett vagyok az iménti beszédemmel. Meggyőző voltam, magabiztos, jól érveltem és nem alakult ki közöttünk az a fura hangulat, mint az ismertségünk elején. De ami még ennél is fontosabb, hogy mertem őszintén beszélni előtte. És nem is feltétlenül az őszinteségen van a hangsúly, mert mindig is egyenes embernek tartottam magam, hanem az őszinteség mértékén. Mert bár mondhatok nagy igazságokat, ha azok közhelyesek, vagy csak a felszínt kapargatják, akkor megette a fene az egészet. Finomkodással nem lehet semmit sem elérni Alexal. Most belegondolva... amilyen könnyen megy a kommunikáció köztünk most, nem is értem miért esik olyan nehezemre megfogalmazni egy levelet a fiúnak. Talán azért, mert sosem tudhatom, hogy miként fog reagálni. Ellenben itt és most, ahogy látom a gesztusait és a mimikáját, az árulkodó. Bármennyire is próbálja fegyelmezni a viselkedését, azért látom rajta, hogy jólesnek neki a szavaim. Halovány kétely azért ébred bennem a válaszát illetőleg, hiszen jobbára csak velem tartja a kapcsolatot a céhen belül, de ezen innentől kezdve neki kell dolgoznia.
- Egy céhet a tagok teszik jóvá, a jó céh előnyeit pedig valóban a tagok élvezhetik. Ezt az örök körforgást szeretném maradandóan kiépíteni az Artesben. A váz megvan, de úgy érzem még a szív hiányzik belőle. tudod, nem robotokat, bádogembereket keresünk, s élettel ti tagok tudjátok megtölteni. Remélem érted, hogy az ömlengős szövegemmel mire akarok kilyukadni. - Elnevetem magam. Egen, kissé szentimentálisra vettem a figurát. Anyámra emlékeztetem most magam, ő tudott ilyen végletekig érzelgős monológokat tartani.
Minden egyes mozdulatát árgus szemmel követem, s kissé összeráncolom a homlokomat, mikor a gyűrűt visszateszi az asztalra. Ellenben a szavai arról tanúskodnak, hogy valóban komolyan gondolja a céhesdit. Elvigyorodok a visszavágását hallva, s a végleges kinyilatkoztatása arra ösztönöz, hogy felpattanjak ültömből és belecsapjak a tenyerébe. A másodperc törtrésze alatt átvillan egy huncut gondolat, miszerint megtréfálom Alexet és visszavonom a csatlakozási lehetőséget, de ezt túl morbidnak érzem és még a végén rosszul is elsülhet. Ha elfogadja a praclimat, akkor azzal a mozdulattal talpra is rántom ültéből és indulásra sarkallom. - Gyere, menjünk ki kicsit a levegőre, amíg kihozzák a rendelésünk. - Akár kimegyünk, akár marasztal az asztalnál, a mondandómat folytatom ismét kissé komolyabb hangvételben. Az íjat közben gondosan elteszem az inventorymba és biccentéssel jelzem, hogy teljesítem a kérését és természetesen én is így terveztem.
- Én komolyan úgy hiszem, hogy te kulcsfigura lehetsz abban, hogy megteljen élettel a Limen és a segítségeddel össze tudom fűzni azokat a szálakat, amik a levegőben lógnak. Őszinte leszek... szerintem gyenge a közösségi élet a céhben. A minap vendégeink voltak, rettentő jól éreztük magunkat, mégis voltak, akik nagy ívben tettek arra, hogy kitolják egyáltalán a képüket és illendően köszöntsék az érkezetteket, még ha csak egy ital erejére is. Te is a lógósok között voltál, de neked most még megbocsájtom, mert gondolom be voltál tojva. Razz De javíts ki, ha tévedek!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Okt. 10 2013, 12:51

A céhről tett általános megállapítása értő fülekre talált. Ami azt illeti Anat szinte azonnal válaszolt is rá. A nevetés őt is arra ösztönözte, hogy ha csak egy kicsit is, de Anattal nevessen. Nem bánta a válasz eme "szentimentális" megnyilvánulását. Úgy érezi, hogy igenis megvan a helye annak is, és nem jött ki rosszul.
- Értem, igazad is van. ^^
Talán azért hogy húzza az időt, vagy csak mindenre akart valamit hozzá fűzni, ő is szóvá tette még utoljára a személyiségábrázolós dolgot. Egyetértett a naivságán, habár másképp mondaná. Realistának, a pesszimistát, illetve idealistának az utópisztikusságot, habár könnyen lehet, hogy csak szinonima szavakon van fennakadva. Mégis más árnyalatot képviselnek. Ezután visszatette az asztalra a gyűrűt, de csak azért, hogy kissé kihúzhassa magát a következő mondatához. Még nem fogadja el, habár most ebben a pillanatban semmiben sem biztosabb, minthogy el fogja fogadni, és persze nem utolsó sorban abban is, hogy az előtte ülő fiú teljesen komolyan beszélt. Csalódna ha nem így lenne. Azt jelentené, hogy nagyon félre ismerte Anatot, ami azért nem csak hogy nem esne jól, de a saját ítélőképességét is felül kéne bírálnia. Hosszú, fáradalmas, kényelmetlen feladat lenne. Ám nem így történt. Alig hogy belekezdett az utolsó mondatába, amivel együtt átutalta azt a szép rubin íjat, Anat felpattant ültéből és belecsapott a kezébe. Hirtelen azt se tudta, hogy mit is kéne csinálnia, vagy hogy mi is történt. Reflexből ragadta meg a kezet, s ezzel együtt a másik fel is rántotta ültéből. Kiült rá a csodálkozás, ám nem tiltakozott a friss levegő gondolata ellen. Tulajdonképp már ő is gondolt rá, csak hát a megrendelt banános shaket várta. Talán ezért is kérte hidegen. Anat közben elteszi a szép íjat, ami még neki is bejövős volt, s biccent felé, hogy értette amit mondott, és ő még azt is kivenni vélte, hogy ő is így gondolta, habár lehet, hogy ezt már csak ő látta bele a mozdulatba. De kinek másnak adhatná még oda Anat ezt az íjat. Ha el is adják, akkor is a céh gazdagszik a pénzből, amit hoz, de Esu channak is a hasznára válhat, amíg a legi fel nem fejlődik eléggé. Bárhogy is dönt Anat, biztos benne, hogy jól megfontolt döntést fog hozni. Mert ilyennek ismerte meg.
A kulcsfigura szerep is eléggé homlokon ütötte. Szóval elég komoly szerepet képzelt el neki. Hogy ő hozná össze a csapatot? Persze a következőkre csak zavarodott nevetgélés volt az első válasza. Csak azután tudott szóhoz is jutni, hogy lenyugodott.
- Ehhehehee... Razz  Mostanában a kasztváltással, meg az élet nagy rejtelmeivel voltam elfoglalva. Észre se vettem semmit magam körül, gomen. ^^"
Demo...

Nyitotta tányér nagyságúra amúgy is nagy zöldjeit, és egyenesen Anatra bámult velük.
- Nem ismerek senkit igazán a céhben. Talán csak Esu channal tartottam a kapcsolatot, de a többiekről fogalmam sincs.
Próbált azért visszakozni. A végén még túl nagy felelősséget tesz rá Anat, mint céhvezér. Egyáltalán nem tudja milyen lenne a kulcsfigura szerepében, bármi is legyen az... Neutral

_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Okt. 13 2013, 20:32

A gyűrűt a kezébe veszi, de végül nem rakja el. Furcsállottam, ugyanakkor mégsem lepődtem meg. Tudom, hogy előbb vagy utóbb fel fogja venni, csak még nem mer rárabolni. Mikor kiindulunk a szabad levegőre, már teljesen meg is feledkezik róla a habókos srác, könnyen lehet, hogy ezt az értékes holmit csak úgy otthagyná az asztalon. Én azért felmarkolom, mielőtt lába kél és egyelőre az ujjamra húzom. Olyan érzés kerít hatalmában, mintha az egy gyűrűt viselném, a Gyűrűk urából. Eddig még sosem volt rajtam, mindig csak a nyakláncomon hordtam. Most pedig reflexszerűen húztam fel, nem is gondolkodtam igazán. Nem érzek változást, hiszen ez a 3. gyűrű az ujjaimon, nem érvényesül a statmódosító, a rendszer fel is ajánlja, hogy válasszak, melyiket szerelem fel. Kiixelem a menüt és folytatom tovább a beszélgetést.
- Megértem, igazság szerint ezt ne is vedd lecseszésnek, csak a csalódottságomnak adtam hangot. - Kissé elszontyolodott képpel dőlök neki a vendéglő előterében lévő pultnak, miközben ismét lehívom a menümet. Nem akarom ráerőltetni a fiúra a dolgot, de talán nem ártana, ha belekóstolna az igazi harcos dolgokba. Előhívom hát az inventorymból Baran pörölyét, majd mielőtt Alex kezébe nyomnám, figyelmeztetem azért. - Csak óvatosan, elsőre lehet kicsit nehéz lesz! Van súlyemelésed? Azzal könnyebb forgatni, nem csökkenti a kitartásod. Próbáld ki, milyen! - Biztatás képen rávigyorgok a fiúra, talán még egy kacsintást is megengedek magamnak, majd átnyújtom a pörölyt. - Átválthatod egyébként a küllemét pallosra vagy fejszére is. Én is Falánkból pallosból pörölyt csináltam, az közelebb áll hozzám, bármennyire is meglepő a kendozás után. Van kedved kipróbálni... esetleg ellenem? Rolling Eyes


A hozzászólást Anatole Saito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 14 2013, 01:03-kor.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Halász Alex Vas. Okt. 13 2013, 21:20

Nehéz is volt, dög nehéz a Barran pörölyének nevezett fegyó, így jószerivel le is tette a földre, majd rápillantva Anatra széles mosollyal jutalmazta a felvetést.
- Nincs sajnos, és már betelt az összes helyem. :/
Nem reagált érdemben a "bocsánat kérésre", épp talán csak bólintott. Nem tartotta lecseszésnek, épp eléggé kiérezte a másik fiú hangjából azt a bizonyos csalódottságot. Nem vette véresen komolyra és egy kicsit talán jogos is volt, hogy szóvá tette a másik. Talán akkor is kihagyta volna, ha nem történik vele semmi, mert megint hajnalok hajnalán "kiszökik" és megy mobokat csépelni, meg új járatokat keresgélni. Mostanában ez volt a heppje, amíg meg nem állították. Szó szerint is meg amúgy is.
Most pedig egy mindent tudó mosollyal és tele izgatottsággal szólalt meg.
- Örömmel. Smile Most sokkal inkább érzem azt, hogy a küzdőterekben is van esélyem, mint íjászként, még ha nagyobb szinten is állsz.
Habár pontosan tudta, hogy miért érez így. Sosem érezte magáénak azt a harcstílust, inkább távolról figyelte, mint valami kecses művészetet, amiben a célzás a lényeg, nem a sebzés vagy az elszenvedett kár. Egy közelharcosnak az íj legfeljebb is csak kiegészítés, ha valóban harcmán, de nem több. Csak egy újabb fegyver, amit forgathat, ám ő mindig is közelharcos marad.
Rábökött a pörölyre, majd kis hezitálás után megváltoztatta a jellegét pallossá. Ekkor egy hatalmas, felfelé, a markolat felé kiszélesedő penge jelent meg előtte. Szinte akkora volt mint ő maga. Fel volt ugyan szerelve a kezdő pallos, amit kapott, de felegyenesedve pár gombnyomás útján lecserélte erre a kis káprázatra. Egyből megugrottak az erőpontjai. A kitartása viszont esett néggyel. Micsoda kár.
Összességében azonban minden oka megvolt arra, hogy vidám legyen és az is volt. A vak is észre vette volna, hogy mennyire az. Ennyi erő pontot még nem látott egy helyen. \o/ *.*
Anat javaslatát már ugye elfogadta, de még oda kívánkozott egy mondat a részéről.
- Egy baráti mérkőzésre sose mondok nemet. ^^"
Persze a gyűrű meg se fordult a fejében. Hogy talán el is kérje, és felszerelje a színtiszta erőt is. Az viszont annál inkább, hogy ő küldje e el a felkérést, vagy esetleg szóljon Anatnak, hogy ő, ha már Anat vállalkozott, vagy ez teljesen lényegtelen és fölöslegesen jártatja az agyát rajta? o.o
Ki tudja. Közben kissé belemerengve a gondolataiba, megfogta a nagy darab pallost, és felemelte. Nem volt már olyan nehéz mint, mikor még nem volt felszerelve, de érezhető volt a súlya a kezében. Nem is bánta, ám történ még valami. Igen furcsán kezdte érezni magát, mintha legalább is elgémberedtek volna a tagjai. Rögtön szóvá is tette.
- Érdekes. - Meredt közben maga elé, rá a pallosra. - Elég furán érzem magam tőle, talán csak szoknom kéne....
Nem is igazán Anatnak mondta, mint magának hangosan. Azonban jószerivel maga a céhvezér is meg fogja említeni a "furcsa érzés" látható oldalát is. Ugyanis Alex azzal, hogy csupán megfogta a fegyvert egy pillanatra eltűnt. Nagyon hasonlított a jelenség a szétpixeleződés folyamatára, azzal a különbséggel, hogy a következő pillanatban a darabkák összeálltak villámsebesen, egy új, magasabb, markánsabb, és ha lehet még szöszibb Alex kiadásban.

Anat vs Al     \o/ A1_2013_10_13_djkainun35


_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Okt. 15 2013, 11:21

Csak bízni tudok abban, hogy nem vagyok túl rámenős és nem éppen az ellenkező hatást érem el, mint amit szeretnék. Sokszor úgy érzem, hogy a fiúval úgy kell bánni, mint a hímes tojással, mert ki tudja milyen fordulatot vesz a találkozásunk, mikor mondok vagy teszek valami olyat, amire hevesen fog reagálni. Ugyanakkor azt sem akartam, hogy állandóan vissza kelljen fognom magam a jelenlétében, akkor megette a fene az egészet. Másrészről most kicsit elkapott az az érzés is, mintha ő egy kölyök kutyus lenne, akit a nagyobb eb, vagyis én, éppen tanítgatom. Nem áll szándékomban kioktatni, de örömmel veszem, hogy jó néven veszi a tanácsokat.
- Kár, pedig a súlyemelés a harcos legjobb barátja. - Való igaz, ez a jártasság nemcsak extra erőnlétet biztosít, hanem gondoskodik arról is, hogy a bitang nehéz fegyverek forgatása közben se fáradjunk ki idő előtt. De ezt bizonyára már ő is tudja a guide bookból, tenni azonban nem igen tud ellene, ha már nem tud jártasságot váltani. Nekem még megvan a váltás lehetősége, de eszem ágában sincs egyiket sem leváltani, pláne úgy, hogy már második szintre fejlesztettem őket. Igaz, a kasztváltás sem állt szándékomban, mégis megtettem Rolling Eyes
- A jó felszerelés sokat jelent. Egyrészt nem kell amiatt mérgelődnöd, hogy esetleg ezzel kerülnek fölében, másrészt magabiztosságot ad nemcsak az extra stat, de úgy egészében a teljes megjelenés. Például mióta az Artes logós szélvész köpenyemet hordom, sokkal magabiztosabban mozgolódok a fronton is.
A baráti mérkőzés említésére elmosolyodok, még ha csak egy szófordulat is volt, akkor is megmelengette a szívem a baráti jelző. - Ezt azért még vedd csak fel, így teljes a dolog. - húzom le ujjamról a Bunmei gyűrűt és ellenvetést nem tűrően a fiú kezébe nyomom. Könnyebb így. Megkönnyebbülök a tudattól, hogy meg tudok válni olyan tárgyaktól, amikhez nagyon ragaszkodok. Nem vagyok függő \o/ A döntésemet mondjuk nagyban megkönnyíti, hogy tudom, a holmik céhen belül, jó helyre kerülnek.
Az iménti mosolyom elszánt vigyorba vált át, s máris úgy kezdek el mozogni, mint egy nagymacska. Már le is hívom a menümet, hogy felszerelkezhessek, előtte azonban átküldöm a párbajra hívást. Fél életesre gondoltam, de meghagyom neki a választás lehetőségét. Mire azonban megjelenik Alex előtt a felkérés, furcsa dolgok történnek. Shocked Ez Baran pörölyének valami rejtett skillje, amire eddig nem jöttem rá? Ahogy átvált pörölyből pallosba, úgy tűnik el pár pillanatra a fegyver, majd ahogy a pixelekből újra felépül, a szösziből egy markánsabb megjelenésű, jó kiállású emberke lesz. Az eddigi Al sem volt nyüzüge, de most mintha még jobb benyomást keltene. - Uhh, milyen érzés? - meredek rá még mindig kissé értetlen fejjel.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Halász Alex Kedd Okt. 15 2013, 12:15

Végül nem kellett a gyűrűvel külön törődnie, habár nem is volt már a fejében a gondolat. Mikor megkapta elsőre egy értetlen fejet vágott hozzá, ám az ellenvetést nem tűrő átadás széles mosolyt csalt az arcára. Felszerelte, rögtön azután, hogy levette a Csigamintás gyűrűt. Nem kellett sokat gondolkoznia azon, hogy vajon melyiket vegye le. Közel áll a 14. szint eléréséhez,és a tünemény gyűrűért sokat megharcolt. Egy ideig biztos nem tudna megválni tőle. A Bunmei gyűrű viszont megint csak nagyot dobott az erején. Az aranyszín gyűrű olyan volt, mintha Az Egy gyűrűt hordaná, de a "színtiszta erő" megnevezés is illet hozzá. Még plusz 7 erő! \o/ :FFF
- Ezzel már egész nagyot sebzek. *-*
Csillogtak a zöld szemek az örömtől. Valóban jó érzés egy-egy ilyen kis csoda a felszerelésbe. Nem azt mondaná, hogy bátrabbnak, inkább magabiztosabbnak érzi magát az ember tőle. Ő is így van ezzel. Nagyobb erő, több időt és megfontoltságot szül(het) Rolling Eyes Aki nem azért küzd, hogy a harc által még több harcban vehessen részt, hanem azért, hogy pusztán erősebb lehessen a fontos pillanatokban, annak az erővel több út is megnyílik egyszerre. Ha gyenge vagy, nincs más választásod, mint kihasználni az első... a legelső adandó alkalmat arra, hogy kiszabadulhass, és akkor semmi esetre sem nézheted az ellenfeled testi épségét, mert meghalhatsz. A gyengék könnyebben lesznek "önvédelmi gyilkosok"
Ha erős vagy, akkor több időd van mérlegelni, több lehetőséged nyílik kiszabadulni, és nagyobb magabiztossággal beszélhetsz az eléd állóhoz, akiknek a többsége talán már abból is megérti, hogy ne kezdjen ki veled, ahogy állsz, és amilyen nyugodt vagy.
Ennyit jelent ésszel erősnek lenni.
Nah de honnan is jutottunk ide?... Ohh igen, a Bunmei gyűrűje. ^^ Nem nézegette sokáig Al sem. Most még eltette az inventoryjába a helyétől megfosztott Csigamintást, ám fűzött még Anatnak hozzá pár mondatot.
- Ezt majd a céhbankba teszem. +5 Fegyverkezelés sem jön rosszul valakinek. Smile
Végül, most, hogy már teljes a felszerelése, a pörölyből pallossá lett Barran fegyverért nyúlt. Tetszett neki a "nagy darab vas" alak. Elég ormótlan egy harcosnak, és ezzel együtt elég ijesztő is. Főleg, hogy akkora mint ő maga. Fél kézzel nyúlt felé és örömmel vette tudomásul, hogy elbírja csak a jobbjában is, persze forgatni más tészta. A harcos fegyók amúgy is két kezesre vannak tervezve, szóval ez a félkezes dolog leginkább csak menőzésre lehet jó, meg a kisebb szintűek ijesztgetésére, de mit bánja. Razz
Most ennek örül, ennek ami van. :3
Majd olyan érzése támad, mintha egy kiadós futás után elzsibbadtak volna a végtagjai. Meg is jegyzi Anatnak, vagy magának, már ő sem tudná megmondani. Mindenesetre hangosan, amire a másik fiú reagál is. Ránéz, közben észleli, hogy megjött a felkérés. Fél életesre. Nagyszerű. Lenyomja az "ok"-ot közben.
- Hmm, tulajdonképp egész jó. >.> - Válaszolt Anatnak. - Még sosem éreztem magam ilyen erősnek. *-*
Teljesen fel volt dobva az érzéstől. Nem tudta mi történik ugyan vele, de minden cseppjét élvezte. \o/
Ezt bizonyítván még a vállára is rakta a nagy pallost, csak olyan lazán, mintha súlya se lenne. Cool
Így várta a várakozási idő leteltét.

Anat vs Al     \o/ A1_2013_10_15_5iwj91nra9

mostani stat:

_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Okt. 15 2013, 14:51

Eleinte kissé aggodalmaskodva figyelem a mozdulatait, ahogy feltuningolt külsejében próbálgatja az új holmijait. Ezek szerint nem érzékeli a tényleges változást, már ami a fizimiskáját és a kiállását illeti. Persze, hogy nem, hisz nincs itt egy egész alakos tükör, amiben megcsodálhatná magát és persze az én inventorymban sem lapul ilyesmi. Meghagyom neki a felfedezés örömét, meg különben is... mégis mit mondhatnék neki? Héjj, Al, jól nézel ki? O.o Ehhehe, azt azért nem Razz
A gyűrűs dologra csak bólintok, fejben már a harcot tervezgetem, pár gondolattal már előrébb járok. Egy valamit azonban még meg kell tennem, mielőtt belevágunk. Ennyi jár nekem is Rolling Eyes Miután felszerelkezünk a párbajra, a menümben pötyögve odalépek Al mögé. Mindkét kezemet használva kinagyítok egy képet, majd a menümből áthúzom a fiú hátára, jobban mondva a köpenyére. Alaposan bemérem a helyét, talán még a nyelvem hegye is kilóg a számból koncentráció közben. - Ne mocorogj! - Intem le a fiút, ha ki akarna térni előlem. Mikor már jónak érzem a dolgot, akkor a páncélkovács skilljeimmel ráhelyezem az Artes logót a köpenyére, végül hátba veregetem a szöszit. - Na így már tökéletes! ^^
Mire a visszaszámlálás lejárna, szépen, komótosan visszabattyogok a helyemre, hogy farkasszemet nézhessek a fiúval. Ezúttal nem fogom visszafogni magam, a maximumra fogom felpörgetni minden statomat és képességem. Nem is habozok, élve a gyorsaságom adta előnnyel, támadást indítok! Sebességemet a maximumra pörgetve már előtte is termek, hogy pillanatnyi időt se hagyjak neki a védekezésre. Nyers erő, ó igen, az bevált legutóbb is. Minden sallang és cselezés nélkül támadom, ívelt ütéssel a bordáira célzok a hóna alatt, abban bízva, hogy a balkezes támadásommal meglephetem

//Dobok egyet, hátha neked is jobban fekszik a kockázós harc. Majd Kleintől kérek találati esélyeket. Kétszer olyan gyors, vagyok mint te, de ezzel nem rontjuk el a mókát. Wink //

stat:
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 15 2013, 14:51

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Anat vs Al     \o/ 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Halász Alex Kedd Okt. 15 2013, 16:58

Alex: találat 5 vagy afölött, speciális képesség 4 vagy afölött, pihenés 4 körönként.
Anat: találat 3 vagy afölött, specre 2 vagy afölött, pihenés 5 körönként.


//sose talállak el Razz//


A nagy készülődésben talán egyikük se vette észre az egyre sűrűsödő közönséget. Jószerivel megbámulták Al véletlenszerű magánprodukcióját is, amiről őmaga még nem sejtett semmit. :PHarc lesz, ez lengte körbe a kis cukrászdát. Látványosság. Gyorsan levágták róluk a jobbak, hogy két harcossal van dolguk. Harcosok meg nem sokan vannak, úgy hogy elhelyezkedtek. Ez talán nem Alnak kedvez, mivel jól tudta, hogy jóval fölötte áll a céhvezér, de mint mondotta volt, nem mond nemet egy baráti felkérésnek. ˇˇ Másik részről pedig nem csak saját új skilljeit akarta kiismerni, hanem kicsit Anatét is. Látta már, hogy nagyjából miket tudhat a fiú, de például a speceiről fogalma nincsen. Kérdésére nyugodtan felelt. Valóban egész jól érezte magát a bőrében, s ahogy mondta is, talán ilyen erősnek még nem érezte magát eddig. Hogy ebbe bele tartozik e a kinti élete is, arról nem nyilatkozott. Értheti Anat úgy, ahogy kívánja. A vállára vette a kardot, ami elsőre jobb ötletnek bizonyult, mint másodikra, és mint úgy általában utána. Ám mielőtt lejárt volna a felkészülési egy perc, Anatnak eszébe juthatott még valami, mert a háta mögött termett.
Erre az első gondolata egyetlen szó volt.
~ Gyors! o.o ~
- Nani? - Próbálta nézegetni magát hátulról, de nem volt elég jó tükör kint sehol sem, és nem volt kivehető, hogy mi került a hátára. Sad
- Ez az az Artes logó, amiről beszéltél? -
Válsz azonban nem érkezett, mivel az idő lejárt, és hiába emelte le a pallosát a válláról, Anat támadása kivédhetetlennek bizonyult. Maga elé tartotta pajzsként a fegyvert, ám későn, és mindennek tetjébe meglepve érezte a karjába nyilalló fájdalmat. Felszisszent, és hátrébb ugrott, de azzal a lendülettel el is fojtotta a késztetést.
Most harcolnak, később fog foglalkozni ilyen apróságokkal, mint fájdalomérzet. Megrázta magát és a következő pillanatban már indult is a kovács fiút megcélozva. A macskaköves út csak úgy csikorgott Barran pallosának pengéjéhez érvén. Egy alulról felfelé ívelő szép egyenes vágást akart ejteni a másikon, egy határozott csatakiáltás kíséretében.
El is felejtette szinte a fájdalmat, ami még ott nyilallt a bal karjában, annyira rákoncentrált a támadásra. Be akar vinni egyet legalább. >.<


élet: 120/83 páncél: 16/0

//volt egy edit; mert a színeket elcseszte az oldal, és mert később tudtam meg, hogy specre mennyit kel dobnod. Razz .... és aztán még egy a színek miatt ._____.//


A hozzászólást Halász Alex összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 15 2013, 17:05-kor.

_________________
Anat vs Al     \o/ 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 15 2013, 16:58

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Anat vs Al     \o/ 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Anat vs Al     \o/ Empty Re: Anat vs Al \o/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.