Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoku vs. Anat - Visszavágók

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 07 2012, 17:50

Jut eszembe, kérsz limonádét? - veszem ekkor elő a másik átlátszó üvegcsét, ami szintén az övemen függő táskában rejtőzött - vagy esetleg ennél valami? Szívesen meghívnálak, választhatsz akármit, kárpótlásért a fenékbeszúrásért! - s ekkor már vigyorogva invitálom meg a fogadóba egy vacsorára.

Ahogy belépünk a vendéglőbe, a korábbi közönségünk már visszafoglalta eredeti ülőhelyét, az alacsony, pocakos fogadós pedig elébünk rohan, hogy a pulthoz ültethessen bennünket.
- Fantasztikus küzdelem volt fiatalurak, fantasztikus! - áradozik a pocakos, nyilván kitörő öröméhez hozzájárul, hogy aki eddig a párbajunkat nézte, azok most mind nála oltják szomjukat vagy éhségüket. Ahogy leülünk a nekünk fenntartott helyre, Hokushinra pillantok:
- Mit szólnál cimbora egy visszavágóhoz? Nagyon kiegyenlített volt a harcunk, és csak a szerencsén múlott, hogy végül én győztem. Szívesen összemérném másban is magamat Veled! Kezdetnek mondjuk például egy limonádéivó versenyben! Mi lenne, ha ilyen ügyességi vagy elme játékokban mérnénk össze az erőnket?
Környezet leírása: A fogadó földszintje tágas tér, tele kör alakú asztalokkal, amelyek rendezetlen összevisszaságban kaptak helyet a hosszú bárpulttal szemben. Alig van üres hely, szinte tömve van a vendéglő. Sokan itt költik el a vacsorájukat, mások csak italoznak asztaltársaságukkal. A vendégek közül többen is figyelemmel követték iménti párbajunkat, korsóikat emelgetve biccentenek felénk elismerően.

//Írj te is nyugodtan kiegészítést a fogadó leírásához és játékötletekhez, ami csak eszedbe jut, hogy színesítsünk a játékot!//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Hokushin Pént. Dec. 07 2012, 19:05

Ezúttal sem az én oldalamon volt a szerencse istennője ugyanis sokadjára meg kellet ismernem a vereség keserű ízét. Annyira szerettem volna, hogy ezúttal én legyek a győztes sajnos ez a vágyam nem teljesülhetett be. Az igazsághoz az is hozzá tartozott, hogy egy ilyen kedves, barátságos ellenféllel szemben nem éreztem szégyennek. Éppen ellenkezőleg a végére jó magam is belemelegedtem a harcba és örültem nemcsak a kevéske jutalomnak hanem eme üdítő személy megismerésének is. Az idegen elővett egy másik üvegcsét és megkínált vele őszinte mosollyal az orcáján ami ragályosnak bizonyult. Én is mosolyogni kezdtem és tenyeremet feltartva utasítottam vissza az italt.
-Nagyon köszönöm de nem vagyok oda az alkoholért és nem szeretnék a terhedre..- ekkor egy földrengés hangerejével mordult meg a már jó ideje lázadozó gyomrom.-de azt hiszem egy kis étel elfogadhatok.-
Ezzel követtem őt az egyik közeli fogadóba, hogy kielégíthessem feneketlennek tünő gyomromat és kipihenhessem az összecsapás fáradalmait.

A fogadó ahova betértünk nem volt éppen a kedvemre való hiszen tele volt idegen emberekkel. Fogalmam sem volt róla miért vannak olyan sokan igaz nem is törtem rajta a fejemet. Egy jól táplált férfi jött oda hozzánk és megdicsért minket a remek párviadal miatt. Saito és az idegen pocakos kedvessége némiképp lecsillapította nyugtalan lelkemet ezért helyet foglaltam. Különben is azért léptem be a SAO világába, hogy levetkőzzem gátlásaimat és emberekkel ismerkedjek meg. Mikor leültünk becses ellenfelem egy visszavágóról beszélt nekem ügyességi és szellemi vetélkedőről. Ez nagyon jól hangzott egy összecsapás melyben nem sérül meg senki mégis kemény koncentrációt igényel.
-Nem rossz ötlet, de ne legyen ilyen egyszerű. Felváltva találnák ki különféle próbatételeket és aki többet nyer az lenne a győztes-
Abban a pillanatban jött egy felettébb csinos pincérlány, hogy kiszolgáljon bennünket.
-Mit hozhatok a két harcosnak?-
-Kezdetnek kérnénk két kupa üdítőt és valami csípőset ami csak az után csíp miután megitták van ilyen.-
A lány válasz helyett csak mosolygott majd elviharzott és pár perc múlva egy tálcán meg is hozta a két kupát és egy fiolát. Az italokat megköszönve elvettem őket a tálcáról és összeszorítottam őket a két lábammal majd egyikbe beleöntöttem a csípős anyagot. Ezután magam elé és Saito elé is letettem egy egy poharat majd diadalmasan az italokra mutattam.
-Megkezdődött a szellemi párbaj. Válasz egyet mi mindketten iszunk és meglátjuk kinek volt szerencséje és kinek nem.-
Még nem észrevehetően azonban pár közelünkben ülő játékos egy egy pillanatra felénk szegezik tekintetüket.

/A szer köhögő rohamot okoz és kissé égető érzést. Próbáld levezetni az elméleted melyik pohárban lehet a valami. A helye fix elmondom egy pártatlan játékosnak a helyét így kizárhatjuk, azt, hogy helyet cserél a vesztes pohár./

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 07 2012, 23:53

- Kiváló! Látom már most nagyon egy rugóra jár az agyunk! - lelkesedek kitörő örömmel, hogy Hokushin is benne van a további mókákban, illetve megmérettetésekben. Az elv, hogy aki többet megnyer, az lesz a győztes, kiváló gondolatnak tűnt. - Rendben, legyen ahogy javasoltad. Ám előtte talán nem árt, ha harapunk valamit - utalok a megkorduló gyomrára, s mikor a pincérlány megérkezik hozzáfűzöm Hoku rendeléséhez, hogy hozzon 1-1 adaggal a napi ajánlatból is. Most már nem kell befeszülnünk, nem vetnek fegyvereink szikrát minden egyes összecsapásnál, így miért ne játszhatnánk teli hassal, vagy evés közben.
Kisvártatva megérkezik a rendelésünk, s a kardforgató srác máris egy próbatétel elé állít! Az asztallap takarásában valami furcsa fiola tartalmát önti, majd elém helyez egy korsót, maga elé pedig a másikat. Arra ösztönöz a fiú, hogy próbáljam meg kilogikázni, melyikben van a csípős nedű. Először figyelmesen megvizsgálom az elém tett italt, bele is szaglászok, de úgy tűnik az esetlegesen belecsempészett anyag színtelen és szagtalan. Vagy pedig pont nem előttem van a csípős mix! Új stratégiát dolgozok ki és próbálok Hokushin fejével gondolkozni, s ezt hangosan is közlöm vele:
- Nem tudom mennyire szereted a csípőset, de alapvetően én úgy gondolkoznék, hogy nem akarok kibabrálni magammal, ezért igya csak meg a másik a kellemetlen italt. Ám mivel ez túl egyszerű lenne, plusz te elég tökös gyereknek tűnsz, már bocsánat a kifejezésért, ezért szerintem simán bevállalod, hogy nálad van a komisz kis ital. Szóval én úgy tippelek, hogy minden félelem nélkül felhörpinthetem ezt a korsó frissítőt! - majd bátran nyúlok a korsó után. Mielőtt belekortyolnék, még utoljára Hokura pillantok, hogy reakcióiból kiolvashassam a megfejtést...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Hokushin Szomb. Dec. 08 2012, 16:34

A Saito nevezetű férfi a pincérnőtől rendelt két adagot a napi ajánlatból ami talán az én korgó gyomrom ösztökélt. Be kell vallanom remek ötletnek tűnt ez az ebéd így nemcsak szórakozhatunk hanem még degeszre is tömhetjük a gyomrunkat. Az étellel együtt megérkezett az általam kért ital is. A fiú nézegette szagolgatta az elé rakott pohár tartalmát majd elkezdte hangosan kifejteni gondolkodás menetét. Először azon gondolkodott, hogy a poharat minél messzebb raktam magamtól a biztonság kedvéért utána viszont túl egyszerű megoldásnak találta ezt. Talán a harcban mutatott képességeim miatt a tökös gyerek jelzővel illetett amin egy cseppet sem sértődtem meg. Azt kívántam bárcsak az lettem volna, de újdonsült cimborám ez esetben nagyot tévedett. Sok párbajozásnak köszönthetően megszoktam nincs fájdalom a csapásaim találatáról pedig a rendszer gondoskodott mivel itt mindent a számok uraltak. Végül a saját poharát választotta viszont mielőtt beleivott volna egy tekintélyes pillantást vetett rám hátha elárulok valamit. Ha a valódi világban lettünk volna talán egy izzadság csepp gurult volna végig a kerek arcomon. Szerencsémre felkészültem a hasonló esetekre már mikor megrendeltem az italt nem is inkább évekkel ezelőtt. Mivel nem nagyon mentem el otthonról így filmeket néztem száz számra és nemegyszer beleképzeltem magam a szereplők helyébe. Ezt a trükköt is egy filmben láttam azzal a különbséggel, hogy ott mérget használtak. Megfeszítettem az arcizmomat és poharamat az arcom elé vettem felkészülve a nagy kortyra. Szemeink úgy vetültek egymásra mint az ősidők western filmjeiben a párbajozó pisztoly hősöké.
-Akkor hát fenékig.-
Mondom majd figyelem ahogy poharaink feneke egyszerre a levegőbe emelkedik és minden cseppjük legurul a harc miatt kiszáradt torkunkon. A poharamat leteszem magam mellé még mindig rezzenéstelen arccal. Pár pillanattal később kellemetlen érzés keríti hatalmába Saito torkát mivel az ő poharába tettem a csípős anyagot. Jó pár másodpercig nézem a szenvedését majd egy halk kuncogás keretében intek az iménti pincérlánynak hozzon még egy kört ezúttal meglepetés nélkül. Most az ő köre következik de előtte halk kuncogásomat egy kissé hangosabb nevetés váltja majd fel.
-Elnézést kérek de nem tudom megállni-
Mondom bocsánatkérő szavaimat széles vigyorral az arcomon ami oximoronná teszi a viselkedésemet.


/Elnézést a késésért nem láttam, hogy már tegnap írtál. És bocsánat ha nem olyanra sikerült mint szeretted volna csak szólj és javítok kivéve ha még húzni szeretted volna az időt./

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Dec. 09 2012, 19:16

Pechemre semmit nem tudtam leolvasni Hoku arcáról, pedig ez volt az utolsó reményem. Kiismerhetetlen ez a srác, egyszerűen félelmetes! Amikor felszólít, hogy fenékig, nem habozok tovább és nagyot kortyolok az italból. Aztán végigmarja a torkomat a folyadék, végül heveny köhögésben török ki. Affen... vesztettem! Nem győzök krákogni, de illetlenségnek tartanám kiadni magamból az imént lenyelt löttyöt. Férfiasan kitartok, majd megtörlöm a számat. Elismerően bólintok Hokushinnak.
- Átráztál cimbora! Vagy túlkombináltam az egészet, vagy pedig még nálam is rafináltabb vagy. Áruld el a titkodat légyszíves, mi alapján döntöttél úgy, hogy én kapom a mérget? - közben Hoku képtelen abbahagyni a kuncogást - Ne nevess ki! - de közben már én is vigyorgok - Habár fordított esetben és sem biztos, hogy megbírnám állni, hogy ne nevessek... Egyébként 1:0 neked!
Közben megérkezik a pincérlány az étellel és az új kör itallal, ez utóbbi után már nyúlok is, hogy a torkomat kaparó érzést csillapíthassam. Aztán arra ösztönzöm asztaltársaságomat, fogyasszon bátra. Van itt minden, mi szemnek, s szájnak ingere: sült hús, zöldségek és desszertnek pedig némi aszalt gyümölcs. Igazi lovagi étkek, s a jó hangulathoz még kellemes háttérzene is dukál, ami némiképpen elnyomja a többi vendég zsivaját.
- Amíg falatozunk, nem akarok nagyon ugrabugrálni, ezért első körben egy találós kérdéssel vágnék vissza. - közben félreteszem a sültet, amit eddig jóízűen rágcsáltam, majd számhoz emelem a kupámat. Egy pillanatra megtorpanok, nem keverem-e véletlenül össze a méreggel mixelt itallal, de miután meggyőződöm, hogy azt a pincérlány már elvitte, hezitálás nélkül belekortyolok. Ezután megtörlöm számat, és folytatom mondókám, közben egy csirkecombbal hadonászok - Ha nem sikerül rájönnöd a válaszra, akkor 1:1 az állás, ha viszont tudod a megoldást, akkor én állom az egész vacsorát! No, lássuk: "Mikor fekszel, ő akkor kél. Egyszer egész, máskor csak fél. Nincsen tüze, mégis lámpás, a vándornak szinte áldás." Mire gondoltam?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Hokushin Vas. Dec. 09 2012, 21:49

Amint lement a torkán a „mérgezett” ital rögtön egy hatalmas köhögő görcs kapta el. Viszont elég gyorsan úrrá lett rajta ami elismerésre méltó teljesítmény volt. Jómagam perceken keresztül fulákoltam volna miközben több liter vizet gurítottam volna le meggyötört gigámon. Mikor végzett megdicsért rafináltságom miatt és kérdőre vont miért eléje raktam le a felturbózott limonádét.
-Ez rendkívül egyszerű fogalmam sincs. Talán azért mert ismerek egy régi közmondást miszerint ha el akarsz valamit dugni ragad olyan helyre ahol szem előtt van így senki nem találja meg. De az is lehet, hogy csak szerencsém volt.-
Az én nevetésemre ő is nevetni kezdett ami kissé megnyugtatott. Ez nem egy vérre menő küzdelem volt hanem egy nemes küzdelem két úriember két cimbora között. Nemsokára megérkezett az étel amitől minden akaratom ellenére egy nagyobbacska nyálcsepp hagyta el orcámat. Mikor eszemhez tértem gyorsan letöröltem a számat egy olyan mozdulattal mintha csak megvakartam volna az államat. Az illatok valami mennyeiek voltak akárcsak a kinézetük. Már arra gondoltam, hogy ott mindenki gondolat olvasó mert a kedvenc étkeimet hozták ki nekünk. A villámat beleszúrtam az előttem lévő sült húsba és egy kicsike szeletet levágtam belőle. Ha valaki arra számított, hogy a villát, hogy felvehessem az apró húsocskát csalódnia kellet. Ahogy volt a majdnem egész húst felkaptam és egy villámgyors mozdulattal begyömiszkültem a számba. Úgy nézhettem ki mint egy hörcsög teli pofazacskóval alig kaptam levegőt de nem érdekelt mert piszkosul éhes voltam. Míg az étellel bajlódtam meghallgattam a találós kérdés és azonnal gondolkodni kezdtem.
-Bizmhmhmhmmukmm.-
Sajnos mivel a szám tömve volt egy értelmes szót nem tudtam kinyögni ezért kénytelen volta lenyelni a falatott amit meg is bántam. Nem kellett volna egyben lenyelni mert így megakadt a torkomon és a fejem elkezdett a vörösödni. Szerencsére egy kis akaraterővel és némi limonádéval karöltve megszabadultam a gátló tényezőtől és az folytatta útját a gyomrom felé.
-Azt akartam mondani bizonyára valami éjszaka munkás de mivel világít valamilyen bogár akar lenni. Sok bogár és más állatok képesek világítani és éjszakai ébrednek fel azonban egyikük sem változtatja a fényét. Ráadásul furcsán venné ki ha a vándorok egy szentjános bogarat követnének a vak sötétségben. Így nem maradt más mint az egyetlen logikus megoldás mint a nap! Mivel én nappal szoktam aludni és azt mondtad akkor kell mikor én fekszem- vágom rá diadalmas és egyben idióta arccal. -Na félre a tréfával ez a Hold. Nem kell fizetned majd a nagy játékunk végén a vesztes fizet mindent. Most én jövök. Ott állsz a folyó partjánál egy tyúkkal, egy farkassal, egy zsák búzával és egy csónakkal. Hogyan vinnéd át a rakományod ha egyszerre csak egy valamit vihetsz a csónakkal és ha magára hagyott a farkast a tyúkkal vagy a tyúkot a búzával azonnal felfalják.-
Miközben magyaráztam megpróbáltam illusztrálni a dolgot. Egy nagy szelet alma volt a farkas egy kisebb szelet narancs a tyúk és egy szelet füge a búza. Ezek elé leterítettem a szalvétát a vizet szimbolizálva majd ráraktam a késemet mint csónak. Ezeket a szimbolikus eszközöket az aszalt közepére helyeztem el ahol ő is könnyedén hozzájuk tud férfi. Miközben megoldást keres én a villámmal falatozgatok a gyümölcsökből és aszalt zöldségekből.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Dec. 13 2012, 20:26

Hümmögve elgondolkozom Hoku válaszán, majd jóízűen elnyammogok a csirkecombon, amit az imént még "mutatópálcának" használtam. Most már bátran kortyolok bele az italomba, s miközben asztaltársam szavaira is figyelek, egy darabka aszalt barackot helyezek a következő falat sült húsra. Amikor ismét felpillantok a szemben ülő fiúra, kis híján felröhögök a hörcsögképe láttán. Én is igencsak megéheztem, de a srác zabolázatlan étvágya még az enyémen is túltesz. Viszont nem akartam kinevetni mohóságát, ezért elfojtottam a kuncogásom és szolidaritást vállalva teletömtem én is a számat párolt zöldségekkel. Úgy festhetünk most együtt az asztalnál, mint két idióta, de nem igazán zavartatjuk magunkat. Viszont mikor elkezd vörösödni Hoku feje, már nyúlok is a székem karfájáért, hogy felállhassak és segíthessek a fiúnak. Aztán persze semmi gond, szóval már vissza is húzom magam alá a székem, úgy tűnik nem kell mesteri hátba veregetésem alkalmaznom a falat félrenyelése után. Látszólag ez a kis közjáték nem zavarta meg a gondolkodás ütemében, mert bár többször is megpróbál átrázni, de a helyes válasszal zárja mondandóját.
- Gratulálok, így van, a helyes válasz a Hold! - Valóban nem volt egy iszonyatosan nehéz feladvány tőlem, de bemelegítésnek éppen megfelelt. Most viszont ő következik és magához is ragadja a szót.
- Hmmm, lássuk csak... - kezdek bele pár percnyi gondolkodás után, mihelyst hozzám kerül a válaszadás lehetősége - Az biztos, hogy első körben a kakast viszem át, mert a farkas nem eszi meg a búzát, így bátran otthagyhatom vele - hogy könnyebb legyen a gondolataimat továbbfűzni, a csónakot szimbolizáló késen végighúzom a narancsot, majd a szalvéta végére helyezem. Ezután viszont komolyan elkezdem törni a fejemet. Gondolkodás közben találomra begyömöszölök a számba egy szem fügét, ami meg is hozza az ihletet. - Áhám! Visszamegyek üres csónakkal a búzáért, majd mikor megérkezem vele a kakashoz, akkor a búzát otthagyom a túlparton, a kakast pedig viszem is vissza a farkas komához. De még mielőtt a farkas megehetné a kakast, már viszem is a búza után a bundást. Aztán már nincs más dolgom, mint az üres csónakkal visszamenni a kakasért, és így már a 3. és egyben utolsó rakománnyal teljes lesz a túlparton a létszám. Jól gondolkoztam? - pillantok fel Hokura, ugyanis eddig teljesen el voltam merülve a gyümölcsökkel való játékba.
- Mit szólnál újabb visszavágóként egy kockajátékhoz? Például: 2 db 6-os dobókockával dobunk mindketten, aki nagyobb összeget dobja ki, az nyer. Viszont lehet kockáztatni, úgy mint a 21-ezésnél, mikor ráhúznak egy új lapot. Tehát ha mondjuk én dobok 1+2-t, te meg 3+5-öt, akkor én állok vesztésre, de ha kockáztatok, és hozzádobok még egy kockával, és túldobom a 3 kocka értékével a tieid összegét, akkor én állok nyerésre. Persze te is kockáztatsz, ha úgy látod jónak. Azonban ha valamelyikünk 12 fölé dob, az automatikusan veszt! - Közben megtörlöm kezeimet, majd kiveszem az inventorymból a kártyapaklim mellől két dobókockámat, s az asztalunk közepére helyezem őket, egyenesen bele egy tiszta, átlátszatlan fakupába.
- Ha szeretnél, dobhatsz te először - engedem át udvariasan a kezdés lehetőségét.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Hokushin Szomb. Dec. 15 2012, 13:02

A Holdas megoldás kiváló volt és így kettő nullára én vezettem aminek rendkívül örültem. Tudtam jól semmiféle tétje nincs az egésznek ám rendkívül felvidított az a tudat, hogy valamiben én állok nyerésre. Ha tényleges tapasztalati pontot nem is kapok ezért párbajért az elmémet mégis csak csiszolom és szert teszek egy újabb barátra. Ezekkel a meglátásokkal tálaltam neki fel az én furmányos feladványomat. Azonban ő hozzá hasonlóan én is egy könnyű feladatott adtam mert pofátlanság lett volna ha egy bonyolult találáskérdéssel háláltam volna meg a kedvességét. Bár az is igaz, hogy nekem annak idején jó pár napomba beletellett mire magamtól rájöttem a válaszra ám ez a gyerek percek alatt kikövetkeztette és elém tárta azt.
-Igen helyes a meglátásod. Bevallom kicsit irigy vagyok rád. Nekem majdnem egy hétbe tellett míg neked csupán pár perc. Vagy te vagy túl okos vagy én túl ostoba.-
Ezután elmagyarázta az ő játékát ami nagyon hasonlított a húszonegyezésre. Az volt a lényege, hogy két dobásból több pontom legyen neki mint nekem. Ez egyszerűnek hangzik ám megtanultam az életben semmi se olyan mint amilyennek látszik. A poharasnál csak mázlim volt, de meglehet Fortuna nem akar a kegyeibe fogadni. Másfelől ha vesztek akkor is csak az ételt kell kifizetnem ami a párbajból szerzett pénzből simán menni fog.
El fogattam a felkérését ám mielőtt dobtam volna fölvázoltam neki az én játékom szabályait mert úgyis dobókockákat kellett használni ahhoz is.
-Rendben van de a következő körben használjuk a kártyáidat. Mindketten húzunk egy lapot, de nem nézzük meg hanem a homlokunkra rakjuk, hogy a másik jól lássa. Akinél van a nagyobb lap az nyeri az egész desszertet a vesztes nem kap semmit ám ha valaki nem bízik magában és feladja megkaphatja a desszert felét.-
Ezzel intettem a csinos pincérnőnek, hogy hozzon valamit desszert gyanánt . Nem volt szükségem szavakra mindent halott és mosolyogva elindult a konyha felé.
-Na, de előbb ezt kell lerendeznünk.-
Ezzel elgurítottam a kockákat remélve megint szerencsém lesz.

/Ha valami rossz kérlek szolj és javítom. Ezuttal is Rnmarut kértem meg bírának és a sors kezének./

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 15 2012, 13:03

The member 'Hokushin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Hoku vs. Anat - Visszavágók 4767250438_224285ea8b_s Hoku vs. Anat - Visszavágók 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Dec. 15 2012, 18:06

Először dobok Smile
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 15 2012, 18:06

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Hoku vs. Anat - Visszavágók 4767251444_0f76bf2817_s Hoku vs. Anat - Visszavágók 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Dec. 15 2012, 18:07

... és kockáztatok is egyet, mondjuk nincs mit kockáztatnom XD
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 15 2012, 18:07

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Hoku vs. Anat - Visszavágók 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Dec. 15 2012, 18:08

... és kénytelen vagyok mégegyet kockáztatni: 4-est vagy annál kevesebbet kell dobnom!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 15 2012, 18:08

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Hoku vs. Anat - Visszavágók 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Dec. 15 2012, 19:38

[off] Elnézést kérek, amiért ennyi kockadobással kellett elcsúfítanom a küzdőteret! [/off]

Mivel a válaszom helyesnek bizonyult, ezért 2:1 az állás. Örömmel tölt el, hogy sikerült felzárkóznom, de az elkövetkezendőkben már pusztán a szerencsémben bízhatok, s nem hagyatkozhatom kizárólag az eszemre és a megérzéseimre. Tetszett az új játék ötlete is, de először a kockadobásokra koncentráltam. Társam magához ragadja a fakupát, benne a kockákkal, megrázza, majd ahogy kell, az asztalra gurítja őket. Egészen szerencsés dobás, 3 és 6, összesen tehát 9, ami csak 3-mal marad el a 12-től, szóval nem lesz egyszerű túldobni. Most én ragadom magamhoz a kockákat, ám gurítás után csalódottság ül ki az arcomra. 5 és 1. Ennyi? Komolyan? Fene vinné el, az én két kockám teszi ki Hoku egy kockájának az értékét. Nincs mese, kockáztatnom kell.
- Ez édeskevés, most jön a kockáztatás... illetve, igazság szerint nincs mit kockáztatnom, mert hatossal sem fogom túldobni a 12-t - magyarázom a fiúnak fennhangon, bár erre bizonyára ő is rájött magától. Ismét gurítok, magamban pedig folyamatosan mondogatom a hatost, de megint csalódnom kellett Furtunában. Egy nyomi kettest sikerül kicsikarnom a kockából, így még mindig vesztésre állok. Nagyot sóhajtok, mivel újra dobnom kell.
- Kénytelen vagyok ismét kockáztatni, 4-est vagy annál kisebbet kell dobnom, hogy partyban maradhassak - majd ezúttal sokkal idegesebben nyúlok a kockáért. Nem tudom miért stresszelem magam, hisze ez csak játék, de valahol mindenkinek a vérébe van kódolva a nyerési vágy. Nincs ez másként nálam sem, de ez talán nem egy szégyellnivaló tulajdonság. Ismét dobok, és ezúttal elsöprő sikert aratok. Magam sem hiszek a szememnek, amikor meglátom a 4 pöttyöt a kocka felső oldalán. Ez azt jelenti, hogy a kockaértékeimnek összege elérte a maximális 12-t.
- Háhááá, Fortuna, most elcsíptelek és eloroztam a csókodat, s vele együtt a győzelmet! Illetve mégsem, ha pontosan 3-mast dobsz cimbora, akkor még kihozhatod döntetlenre az állást.
Közben megérkezik a pincérlány a desszertekkel is, és egy olyan habos-krémes süteményt tesz le elénk, amitől azon nyomban összefolyik a nyál a számban. Nincs más választás, nyernem kell, vagy időben feladni, hogy részesülhessek ebből a nyalánkságból. Azt hiszem a mai ebéd során először sikerült igazán komolyan motiválnia a kardforgatónak. Persze eddig is mindent beleadtam, de most képességeimen felül kell teljesítenem és ha kellene, még Fortunát is megerőszakolnám azért a krémesért. Very Happy
Most jött el az ideje, hogy én is bevágjam a pókerarcot. Még ha tudnék is izzadni itt a virtuális világban, akkor se gördülne le most egyetlen izzadságcsepp sem a homlokomon. Anélkül, hogy megnézném a saját lapomat, azt a homlokomhoz teszem, s miután Hoku is így tett, szemügyre veszem, hogy nála milyen lap van. Minden képességemet latba vetve próbálom száműzni arcomról a mimikát, és fapofával, némi hezitálás után kibököm az álláspontomat:
- Úgy vélem, nálam van a nagyobb lap...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Hokushin Hétf. Dec. 17 2012, 20:47

Idáig jól álltam azonban nem csüggedhetett az éberségem. Két kis győzelem még nem biztosított arról, hogy az egész játék a zsebemben van. Meg fogtam a fakupát és elkezdtem rázogatni fel és le. Hallgattam ahogyan a kockák ide oda verődtek a kupában élveztem a koccanásukat. Megpróbáltam magam elé képzelni a két kockát ahogyan fejel felfelé megállnak előttem mindegyikük a hatos oldallal felfelé. Csak ráztam és ráztam megállás nélkül majd hirtelen kirepültek a kockák a kupából. Mintha csiga lassúsággal haladt volna az idő. Láttam ahogyan a pörgő kockák becsapódnak az asztal lapjába majd pörögve tovább gurulnak. Mindegyik kocka nemegyszer a hatos oldalával állt meg nagy sajnálatomra egy pillanat erejéig. A bal szélső állt meg elsőnek és a várva várt hatos jött ki rajta. A jobb oldali kocka pár pillanattal később állapodott meg méghozzá a hármas számnál így lett nekem összesen kilenc pontom. Felajánlotta nekem, hogy újra dobhatok azonban én nem éltem a lehetőséggel. A kilences jó számnak tűnt és bíztam benne, hogy én leszek a nyerő. A srác gurított majd ismét és ismét és kigurította a bűvös tizenkettőt. Örömében elkezdett kiabálni amin nem volt mit csodálnom hisz én nemrég kinevettem a poharas menet után. Ezúttal is visszautasítottam az ajánlatot és elfogattam, hogy ő nyert. Ezután az én játékom következett amiben megint biztos voltam a győzelmem felől. Nem láttam mást mint ellenfelem homlokára erősített lapot. Nem volt valami gyenge lap ám volt nála erősebb is. A józan ész azt diktálta, hogy dobjam be a törülközőt és vigyem el a sütemény felét. Azonban ez egy játék volt ahol nem a győzelem számított hanem az élvezet. Ellenfelem kijelentette az őnála lévő lap erősebb az enyémnél.
– Szerintem meg az enyém lesz az erősebb. Itt az ideje szint vallani.-
Mosolyodtam el majd felé nyúltam lassan nehogy megijesszem majd levettem a homlokáról a kártyát és lerakta eléje. A káró 9-es volt Saito homlokán és ha Saito egy gyengébb lapot vessz le a homlokomról akkor ő nyer. Viszont ha én nyerek a felénél bevallom, hogy tele vagyok és átadom neki a maradékot nehogy kárba vesszen.

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Dec. 21 2012, 17:01

A fiú végül nem száll harcba a kockadobásban a döntelenért, így sikerült felzárkóznom. 2:2 az állás, ami valamicskét megnyugtatólag hat rám. Nyilván nem egy könnyelmű lépés volt részéről, hogy most hagyott egyértelműen nyerni, egyszerűen csak halovány volt az esély a döntetlenre. Tegyük hozzá, arra is halovány volt az esély, hogy nekem pont 12 jöjjön ki négy kockadobásból. No, mindegy, betudom annak a gesztusát, hogy magabiztos a végső győzelmével kapcsolatban.
Most az ő játéka következett. Ahogy mondtam, úgy vélem nálam van a nagyobb értékű kártya. Nem a legkisebb lap van nála, de elég alacsonynak tűnik ahhoz, hogy kockáztassak azért a csodásan festő krémesért. Készségesen engedem neki, hogy levegye a homlokomról a lapomat, és amikor leteszi az asztalra a káró 9-est, hosszúnak tűnő pillanatokig még pofázmányomra ragad a pókerarc. Meredten nézem a lapot, majd egyszeriben haloványan mosoly jelenik meg szám jobb szegletében.
- Drága barátom, az a nagy helyzet, hogy győztem - ekkor felnézek Hokura, és most már megengedek magamnak egy hozzám illő vigyort. Próbáltam sejtelmes, majd szánakozó maradni, de nem tudom leplezni örömömet. Leveszem a homlokáról az ő kártyáját is, és az asztallapra helyezett kör 6-os bizonyítja, hogy valóban az enyém volt a nagyobb lap.
A szerencse a pártomra állt, így most már én vezetek 2:3 arányban. Azonban nem szeretném, hogy epekedve lesse, amíg én a krémest majszolom, plusz ez a játék is megtetszett, szóval még egy körre invitálom. Nehéz volt visszatartani magamat az édességtől, mert igencsak szerettem a hasamat, és a sós érkek után mindig eszeveszetten kívántam az édeset is, de most jobban tűzbe hozott a játék, mint az evés rituáléja. Ez pedig igen ritkán fordul elő, szóval minden elismerésem a fiúé, hogy ennyire felcsigázott.
- Mit szólnál hozzá, hogy ha a másik krémesért újra harcba szállnál velem? Igazán ínyemre van ez a játék, és szívesen próbára tenném benne magam újra. Legalább gyakorolhatom a pókerarcom, ami az üzleti életben sem jön majd rosszul.
Közben már azon vagyok, hogy a kártyapaklimat minél alaposabban összekeverjem és arra ösztönzöm, hogy húzzon ismét egyet magának, majd tegye a homlokára. Ha megteszi, én is hasonló képpen cselekszem. Ezúttal átadom neki a kezdés lehetőségét.

// Ranmarut megkértem, hogy ismét adjon nekünk 1-1 lapot PM-ben //
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Hokushin Kedd Dec. 25 2012, 22:25

Ami könnyen jön az ugyanolyan könnyen el is megy. Nem is példázhatta volna jobban a mondást mind az, hogy a szerencse úrnője a másik félnek kedvezett. Eddig olyan jól éreztem magam amikor még nyeregben voltam. Az első kettő játékot én nyertem meg utána pedig folyamatosan vesztettem. Meg sem álltunk a 2:3-ig természetesen nem az én javamra. Azonban ez egy cseppet sem zavart mi kissé furcsa lehet. Igaz, hogy nagyon szerettem volna megnyerni életem első hivatalos összecsapását azonban ez kis megmérettetés annyira családiasra sikerült, hogy egyáltalán nem zavart volna ha vesztek. Másodszor nem nagyon bánkódtam ennek a játszmának az elvesztése végett ugyanis nem voltam oda az ilyen édes finomságokért. Egyáltalán nem csorgott a nyálam miközben evett örültem, hogy jóízűen étkezik. Kissé bánkódtam, hogy még egy menetet szeretne a következő adag desszertét, de azért belementem. Ha másért nem is legfeljebb azért, hogy végre egálban lehessünk. Jó alaposan megkeverte a paklit ebből láttam, hogy nem először csinált ilyet. Ha nekem kellett volna kevernem akkor még a konyhában is szedegethettük volna lapokat. Szóval miután végzett a keveréssel mindketten újból egyet fölerősítettük a homlokunkra. Mikor megláttam a kártyáját egy halvány mosoly jelent meg a számon. Nem akartam, hogy megtudja mit látok azonban olyan helyzetben voltam, hogy nem tudtam megállni mosoly nélkül. Az ő lapja nagyon jó volt azonban én csak reménykedni tudtam, hogy nekem még jobb bár ez a remény eléggé gyenge volt feltéve ha gyenge kártyaismeretemre támaszkodhattam. Nem tudom őrültséget műveltem ám nem volt kedvem veszteni így egyetlen egy szót nyögtem ki.
-Enyém a jobb.-
Ez sokkal hatásosabb lett volna ha szemem nem kezd el ragyogni valahányszor a homlokár néztem. Mikor elmondta nekem, hogyan döntött levettem a homlokáról a kártyát és csodák csodájára egy piros ász büszke tulajdonosa volt. Engem nem az édesség érdekelt hanem az, hogy én lehessek a győztes nem inkább, hogy jól érezhessem magam egy cimborámmal.
-Most te következel.-

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jan. 03 2013, 14:57

- Enyém a nagyobb - hangzott Hoku magabiztos válasza. Önmagában az, hogy ilyen könnyedséggel, mégis karakán módon rávágta a választ, lehet egyszerű döntés is látva az én esetlegesen sokkal gyengébb lapomat. Ám az ő homlokán egy treff ászt szemléltem épp, ami viszont bennem igencsak a vesztes kör tudatát keltette. Azt hiszem, itt az ideje átengedni a győzelmet, hiszen egy ász mellett lehetetlenség nyerni.
- Tiéd a nagyobb - bólintottam, majd előzékenyen átengedtem a lehetőséget, hogy levegye mindkettőnk homokáról a lapokat. Amikor azonban az asztalra kerül mindkettő (az övé a kör ász, az enyém pedig a treff ász) akkor aztán igencsak elkerekedik a szemem.
- Wáóóó, ez aztán az igazi csalafinta eredmény Miss Fortuna! A győzelem viszont ezúttal a téged illet ezúttal Hokushin, én adtam fel, mert meg sem fordult a fejemben az egál lehetősége. Tiéd a másik krémes, én már úgyis kipukkadok.
Elvigyorodok, majd elégedetten hátradőlök lábaimat feltéve a mellettem lévő székre, és kerekedő hasamat finoman megveregetem. Igencsak jól laktam, és mivel kell még pár perc, hogy ejtőzhessek, ezért egy újabb asztalnál is játszható feladványon töröm a fejem. Közben megérkezik a pincérlány és kedves mosollyal az arcán letakarítja az asztalunkat. Megkérem, hogy azt a pár szem fügét hagyja még nekünk a kosárba és hozzon még egy kör italt, nehogy újdonsült barátom torka szomjan maradjon. Ahogy a lány távozik, a gyümölcsöstál újabb talány kiötléséhez ad ihletet.
- Már meg is van a következő játék. Vegyük ezt a kosarat. - Ekkor a kezembe veszem a kis gyümölcsös kosárkát. - Itt van benne még lássuk csak... 1-2...7, összesen 7 szem füge. Ha azt mondanám, hogy ezt a 7 darab fügét most szét kellene osztanod 7 ember között, de úgy, hogy végül a kosárban is kell maradnia legalább egy darabnak, akkor azt hogyan oldanád meg?

//Elnézést, hogy ennyire megcsúsztam a válasszal. A következő játékajánlatod lehetne az a pajzson egyensúlyozó, amit chaten említettél és azzal akár zárhatunk is, ha neked is megfelel úgy.//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Hokushin Kedd Jan. 08 2013, 20:39

Az ellenfelem ezúttal feladta nem volt eléggé magabiztos vagy talán a lapjában nem bízott. Immár nem volt kétséges, hogy megkóstolom-e az édességet bár engem nem az étel érdekelt. Azt akartam, hogy végre én legyek a győztes mindegy, hogy az egy harcias párbaj vagy éppen egy békés vetélkedő. Ki akartam törni ebből a vesztes szériából és meg akartam ízlelni a győzelem édes ízét. Igaz egyszer levertem egy fickót aki valami mocsár közelében ránk támadt azonban az nem volt az igazi. Visszatérve eredeti történetünkhöz nem volt hátra más minthogy meglássuk kinek mit osztott a méltán híres és imádott Fortuna isteni. Meg voltam győződve, hogy magabiztosságom késztette hátrálásra és ezért vallotta azt, hogy nálam van az erősebb lap. Mikor mindkettőnk fejéről lekerültek a lapok kiderült mindkettőnknek egyforma erősségű lapjaink voltak. Ellenfelem föltette a lábát a mellette lévő székre és ejtőzött egyet míg én elfogyasztottam a süteményemet vagyis csak megpróbált. Arcomon egy mosoly jelent meg majd a villámmal elfeleztem a krémest és egyik felét átnyújtottam neki.
-Elfelejtetted, ha valaki visszalép a játszmát elveszti, de a fele süteményt megnyeri. Szóval nincs henyélés inkább lapátold be a részedet.-
Mikor végeztünk egy rendkívül nehéz fejtörőt adott nekem feladatul. Több megoldásom volt azonban nem bíztam a helyességükben. Úgy döntöttem nem agyalok fölöslegesen húzva az időt inkább elmondom amire gondolok.
-Hirtelenjében két megoldás jutott eszembe. Az egyik, hogy egy fügét a kosárban hagyok a maradékból pedig süteményt készítek amiből mind a heten kapnak. A másik az lett volna, hogy egyet a kosárba rakok egy másikat meg elfelezek így jutnak mindenkinek ugyanis nem volt a fejtörőben milyen állapotban kell megkapniuk. Azonban ezek csak ostoba találgatások meg csak egyet lehet mondani így az első megoldásom választom.-
Ezután törni kezdtem a fejem mi lehetne a következő a végső tranzakció. Ekkor odajött hozzánk egy hatalmas férfi nagy kerek pajzzsal a kezében.
-Halottam, hogy mit csináltok és volna egy javaslatom. Odahaza volt egy hagyományos játékunk miszerint férfiak körbeálltak vállukhoz fogták a pajzsukat és két bátor harcos felállt ezekre a pajzsokra Egymást kezdték kergetni egyre gyorsabban míg valamelyikük le nem esett. Mit szóltok?-
Ki sem tudtam mondani, hogy érdekes már félre is húzták az asztalokat és egy hatalmas körbe álltak a férfiak pajzzsal a vállukon. Olyan gyorsak és szervezettek voltak úgy döntöttem őket hívom költöztetőnek ha elmegyek egyszer hazulról. Nem volt mit tenni némi segítséggel felálltam az egyik pajzsra és vártam, hogy elinduljon a játék. Mivel nem költöttem az akrobatikára eléggé imbolygott alattam a talaj.

/Szerintem döntsön újfent a kocka ki marad fönn legtovább hatos kocka. És elnézést kérek amiért fölöslegesen feltartotalak játszottam a bizalmaddal és az idegeiddel./

_________________
Most
Spoiler:


párbaj Kimiko vs Incubus vs Ayani vs Hokushin
Spoiler:


Ragnarök,
Spoiler:
Hokushin
Hokushin
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 200
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 08 2013, 20:39

The member 'Hokushin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Hoku vs. Anat - Visszavágók 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jan. 09 2013, 19:46

Először dobok, aztán írom a zárópostom.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 09 2013, 19:46

The member 'Anatole Saito' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Hoku vs. Anat - Visszavágók 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jan. 09 2013, 21:53

Ismét egyenlő volt az állás! Igazán izgalmas játék ez kettőnk között, nem is múlathatnám jobban az időt új cimborám oldalán. Egyikünknek sem sikerült fölényes előnyre szert tennie, de elérkezettnek láttam az időt, hogy végre dűlőre juttassuk ezt a párviadalt. A fél süteményt illetőleg előszőr próbálok ellenkezni, aztán mikor látom Hokushinon, hogy hajthatatlan, belemegyek és magam elé veszem a felét. Nem mintha éhes lennék, inkább csak azért gyűröm le, mert a fogadás, az fogadás. Ezután jött a találós kérdés megválaszolása.
- Igazság szerint én úgy ismerem a megoldást, hogy hat fügét szétosztok, a hetediket meg kosarastul odaadom az utolsónak, de annyira kreatív volt a válaszod, hogy elfogadom! - Felé nyújtom kupámat, hogy koccintsunk erre, majd lehajtom az utolsó kortyokat is. - Az a helyzet, hogy valóban nem szabtam kritériumokat, elrontottam a kérés feltevését. Így meg aztán pláne a tiéd a győzelem, most te vezetsz egy ponttal!
Ekkor érkezik meg az a pajzsos fickó. Először lekapom a lábam az ülésről és már hívnám is le a menümet fegyveremért nyúlva, amikor rájövök, hogy csak túlzottan paranoiás vagyok a nagy darab harcos láttán. Egy játékot ajánl fel számunkra, pont, amikor már kifogytunk az ötletekből. Nem lehet véletlen, de hisz nem is az az érkezése, ő maga mondta az imént, hogy már híre kelt a viadalunknak. Igaz odakint, a fogadó előtt is nagy port kavartunk a küzdelmünkkel, és voltak, akik azóta is folyamatosan lesték minden mozdulatunkat. Jólesett a figyelem középpontjában lenni és most nem bántam, hogy a reflektorfényt meg kell osztanom valaki mással is. Hiszen Hoku nélkül unalmas lett volna az egész délutánom. Vagy akár bele is futhattam volna egy gazfickóba részeges álmámoromban, aki jól elver. Wehh, rossz ebbe belegondolni is. De ez a pajzson futkorászás ínyemre volt. Nemrég költöttem az akrobatika jártasságra, így már akkor zsebemben éreztem a győzelmet, mikor megindultam a sokasodó férfiak tömege felé. Egymás után tartották fel pajzsaikat, én pedig óva intettem magam attól, hogy elbízzam magam. Hiszen Hoku is rendelkezhetett akrobatika jártassággal, és első szinten még én sem voltam arra képes, hogy szaltózzak, meg pörgőrúgásokat csináljak.
- Egyezzünk meg abban, hogy ha én nyerek, akkor döntetlennel lezárjuk az egész visszavágót, ha viszont te nyersz, akkor egyértelmű diadalt aratsz! - kezet nyújtok a fiúnak, hogy a fogadalmat megpecsételjük. Ezután megkérek egy legényt, hogy tartson nekem bakot, majd rátámaszkodom egy harcos lándzsájára, és végül fellépek a pajzsokra. Így sokkal elegándabb volt feljutni, mintha egymagam idétlenkedtem volna. Nem tudtam igazán, hogy most neki kellene feszülnöm Hokunak, vagy csak egyszerűen körbe-körbe kellene szaladgálnom. Az előbbi mellett döntök, mert egy macska-egér játék szánalmas lezárása lenne a viadalunknak. Megkapaszkodom kezeimmel Hoku alkarjaiban, és hagyom, hogy ő is rákulcsolhassa kezeit az én alkarjaimra. Miután összefogódszkodtunk, kezdetét veszi a lépkedés. Bármennyire is próbálják stabilan tartani az alattunk lévő férfiak a pajzsaikat, mégis imbolyong a talpunk alatt a "talaj" és számomra is kényelmetlen a mozgás. Ráadásul Hoku igencsak erős, a valóságban lehet másnapra véraláfutásos lenne a karom a fiú szorítása nyomán. Ügyesen taktikázik, látszik rajta, hogy fegyverforgatói tehetségéből erre az összecsapásra is átmentette a trükkjeit és fogásait. Egy balos rántást sikerül hárítanom, de közben becsúszik a lába két pajzs közé. Nagyot rántok rajta, hogy visszakeveredjen a helyes tartásba. Igazán nem örülnék neki, ha ilyen hamar vége lenne a mókának, ráadásul nem az ő hibája volt, hogy rés keletkezett a pajzsok között. Miután rendezte sorait, ismét belé kapaszkodom. Hol jobbra, hol balra tántorgunk, mostanra már kiismertük egymás mozgását annyira, hogy könyebben tudjunk hárítani. Mikor azonban egy szusszanásnyi levegőhöz próbálna jutni, kihasználom az alkalmat, s minden erőmet összeszedve elkezdek körbe körbe futkosni magammal rántva. Csak reménykedni tudtam abban, hogy ha leesik, akkor nem ránt magával. //A kockadobás eredménye alapján folytatom tovább.// Szerencsém van, és az utolsó pillanatban sikerül kivonnom kezeimet és valószínűleg csak az akrobatikámnak, meg az engem tartó pajzsnak köszönhetem, hogy nem perdülö a lehuppanó Hoku után. Mire magához eszmélhet a fiú, már ott is termek mellette. A korábbi legény készséggel bakot tart ismét, melynek segítségével lekászálódhatok a pajzsokról és cimborám mellé léphetek, hogy kezet nyújthassak neki és felsegíthessem.
- Azt hiszem, most jött el az ideje, hogy még a csúcson hagyjuk abba! Szép küzdelem volt, egyezzünk ki egy döntetlenben, ahogy korábban is említettem! - nyújtom ismét a kezemet a fiú felé, azt remélve, hogy belecsap és elfogadja az ajánlatomat.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Hoku vs. Anat - Visszavágók Empty Re: Hoku vs. Anat - Visszavágók

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.