Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niceplace

+8
Kayaba Akihiko
Yue
Szophie
Leafa
Aida Atsumori
Hime
Danee
Zakuro
12 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Niceplace  - Page 5 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Márc. 01 2015, 21:01

- Wáááá.. Unatkozooook. – panaszkodok, csak úgy random a levegőbe.
Szétuntam a fejemet is a máma. Ha nem lenne semmilyen programom, most leinnám magam a sárga földig, esetleg keverném valahol a ganéjt, esetleg szurka bökisset játszanék a mobokkal. De nem… sajnos volt ma programom. Bár jobban belegondolva, csak annyi bajom van, hogy mi a fenét csináljak én este nyolcig? Ha kint lennénk, most lehet, előkészülnék vész esetére, hátha össze koccana pár golyó és engedd, el a hajam stílusban folyna tovább a tali. De hát itt bent nincs nagy aggodalom az efféle problémák miatt. Ez csak egy buta játék, ahol annyit szórakozhatsz más személyekkel, amennyit csak akarsz. Bár mondjuk, pont emiatt komálom Aincradot. Bár nincs fájdalom érzet… így ha másnak fájdalmat okozok nincs benne semmi poén… Pedig milyen jó lenne… gyakrabban támadnék szemre… hehehe. Na de ha sikerült túlélnem a megbeszélt időig (és hát miért ne élném), akkor elindulok el is indulok a fogadó fele. Odaérve ráérősen körülnézek, majd megkeresem a fogadóst, vagy legalább a pultost. Bár kit érdekel, egy kutya. Na amint sikerült megérdeklődni a szoba számot, már viharzottam is a szoba elé. Elmosolyodok, majd kinyitva az ajtót berontok, és vetülök az ágy felé.
- Cearsoooo \O/
Azonban ahelyett, hogy a fiú kapott volna el, csak lepattantam az ágyról, és nekivágódtam a falnak.
- Bakker rossz ajtó. @.@ - állapítom meg, miután körülnézek a szobában.
Igazam volt elnéztem a számot. Becsuktam a rossz ajtót, és miután kétszer is leellenőriztem a kövi ajtót, hogy jó helyen járok, itt is betörök szinte, és vetülök az ágy felé. Remélhetőleg ott vár rám egy száll semmiben. :3 Az ajtó mintha megérezte volna, az akaratomat becsukódik, én meg, ha minden jól megy, leteperem a fiút.  Csonttörő nyakszorításba váltok, és barackot nyomok a fiú fejére.
- Hát így kell várni egy hölgyet? Hol marad a gyertyafény, és miért vagy ennyire túlöltözve. –dugom ki rá a nyelvem, de végül elengedve lehuppanok mellé az ágyra – Aj… .jó újra látni téged.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Niceplace  - Page 5 Empty Re: Niceplace

Témanyitás by Cearso Hétf. Márc. 02 2015, 02:17

Mi a fenét is csinálok most? Arra várok, hogy egy lány, akit alig ismerek betévedjen azon az ajtón. Hogy majd ezek után... Nos, az majd a végén kiderül...
Majd be is robban a szobába, szó szerint. Az utolsó pillanatban sikerült kikapcsolnom még azt a bizonyos etikai módot, mielőtt teljesen letarolt volna. Végigterültünk az ágyon, majd viszonoztam az ölelését.
-Persze, mintha egy ilyen belépővel nem taroltál volna el minden diszítést...
-Gondoltam sokkal szorakoztatobb, ha egymásról szedjük le a ruhát...
Füllentem az első hazugságot, ami eszemre jut az abszurd kérdésére, és a kezemmel játékosan valamilyen kötő vagy cipzár után kezdek el kutatni a ruhája hátulján. Szerencsére a ruhák nem csak a menüs módszerrel vehetőek le, de azt nem tudom, hogy a többiek mennyire használják ki ezt a dolgot. A nyelvkidugásra csak egy reakcióm volt. Amilyen gyorsan csak tudtam, a számat odaemeltem a szájához, és elcsattant kettőnk közt, az első csók, aminek már nem volt közönsége. Ezért aztán nem is sietem el a dolgot, addig kitartom, amig a szivi el nem kapja a fejét, és most még csak nem is harapok.
-Vagy te már nem is szereted az előjátékot?
Kérdezek rá miután a szánk elhagyta a másikat, és ekkor nézek végig a lányon, és találok egy nem odaillő részletet.
-Talán annyira megirigyelted Tachi és Asu indikátorát, hogy neked is be kellett szerezned egyet?
De egyáltalán nem volt számonkérő a hangom, inkább csak kiváncsi.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.