Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Pet ovi

+7
Ixion
Fuuko Shinatsu
Snowcat
Szophie
Clark Corben
Chancery
Rosalia
11 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Ixion Szomb. Júl. 27 2013, 11:12

Elfáradtam a dalolászásban. Valahol csak kellett nekem egy kisebb társaság. Tény, hogy nem beszéltem sokat, de nem voltam ennyi ideig egyedül. Csak nem tudtam, mit fognak gondolni rólam. Nem voltam olyan átlagos tűzsárkány, kezdve, hogy még tüzet se fújtam. A népek egész biztosan egy hatalmas, vörös, hártyás szárnyú fenevadnak képzelnének el. Kiábrándító, hogy pont a szöges ellentéte voltam: egy apró, sötétkék, tollas szárnyú csöppség, aki a hátától nem messze, egy órához hasonló aranykereket hordozott. Így is tűzsárkánynak neveztek, ámbátor én egyáltalán nem éreztem magamat annak. Szégyennek gondoltam, amiért még lángot sem tudok fújni. Csodáltam, hogy ennek ellenére Shiki mégis megtartott. Ezért kell minél hamarabb talpra állnom! Felálltam, s már azon voltam, hogy újból nekilendüljek a gyakorlásnak, ám az oszlop körül tartott kis diskurálás csak felkeltette a minimális érdeklődésemet. Vállat vontam, mert egy kicsit sem érdekelt, mit gondolt az a macska. Gondolja csak magát királynak, ha engem addig békén hagy. Meglehet, a kikapcsolódás másodlagos volt, de nekem már az bőven elég, hogyha megkímélnek az efféle értelmetlen civakodásoktól. Elsősorban repülni akartam, méghozzá magamtól. Már nem is akartam segítséget. Ha nem megyek oda, megmenekülök az értelmetlen közegtől, így hát egyelőre a lengőhíd korlátján ücsörögtem, gondolataimban elandalogva. Gondolkodtam, miképpen tudnám a leghatásosabban megülni a szelet. Szárnyaimmal lassan, körkörösen csapkodtam, hogy kellőképpen bemelegedjenek. Szememmel a gyönyörű eget fürkésztem. Csakis rajtam múlik, mikor tudok eljutni odáig. Farkammal aztán rátekeredtem a korlátra, egy vetődéssel pedig a lengőhídon "táncoltam". Arra gondoltam, hogy a himbálózással talán könnyebb lesz megszoknom a változékony légáramlatokat. Hogy honnan tudtam mindezt? Az eszemre és az ösztönömre hallgatva sok minden napvilágra kerülhet. Tény, hogy eddig még egyetlen egy repülő petet sem láttam, de sejtelmeim valószínűek. Gyors, rettentő gyors akartam lenni, ha a lány hasznára akartam válni. Miközben a szél és a kicsiny testsúlyom ringatta a függőhidat, szárnyaimmal egyre többet, gyorsabban csapkodtam. Éreztem, éreztem, hogy ezúttal sikerülni fog, sikerülnie kell. Ezúttal csupán az ösztöneimre hallgatva, előredöntött testtartással elkezdtem futni. Nagyokat léptem, aztán végül teljesen ellendültem a talajtól, repüléshez segítő tagjaimmal egyre feljebb tornáztam magamat a levegőben. Ha nem is szárnyaltam, de már siklottam! A föld már legalább negyed méterre volt tőlem, miközben arra a terület felé "száguldtam", ahol a legtöbb pet tartózkodott. Történetesen sajnos egy idő után tényleg nem tudtam irányítani a siklásomat. Ennek ellenére figyelmeztető kiáltás híján, összefont karokkal tartottam egy fa felé, aminek az ágán éppen az a furcsa madár, egy macska ült. Úgy tűnt, nincs más lehetőségem, s mivel egyáltalán nem akartam őket elsodorni, így előálltam egy végső megoldással: lábaimat előre nyújtottam. Madarakat viszont már láttam landolásnál, s ahogyan azok így csinálták, úgy megpróbáltam elsajátítani ezt a trükköt. Sikerült, azaz majdnem! Bár tényleg a fán landoltam, de fejjel lefelé lógtam. Hatásszünet, aztán végül feltornáztam magamat az ágra, két pettársam mellé, a tisztes távolságot megtartva.
- Elnézést. Nestornak ez még új. - mormoltam szűkszavúan. Különös, hogy aztán végül ott maradtam. Farkamat az ágra tekertem, nehogy végül lepottyanjak a helyemről. Nem volt nekem való ez a hely és persze maga a szituáció sem, de mi mást tehettem volna? Csak délig bírjam ki, hogy aztán minden a régi lehessen... Addig is újból nekilendültem a dúdolásnak, a feszültségoldás végett. Remélem, hogy addig is békén hagynak a túlbuzgó, ostoba jószágok.
Ixion
Ixion
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2013. May. 10.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Júl. 29 2013, 22:51

Ren elmegy, itt hagy minket ezen az ovi nevezetű helyen, ami nem tűnik annyira rossznak. Van itt sok játék, meg minden, illik hozzám. Sokkal jobban, mint az itthoni részem, mert ugye az közös, de itt már minden az enyém, csak meg kell majd mondanom a többieknek is, hogy okosan.  A pufit küldték játszani, engem uralkodni és fogok is >_<  Miután Ren elmegy, felkapom a pamacsot,  hogy megröppentsem egy picikét, majd ledobom az összegyűlt petekhez hihihhi…  öröm volt látni az arcát… ahogy kiáltozott hihihhi Bakaikon nagyon félős, ezt most már tudja mindenki, hihihi.  Ügyesen körberepülök, jól megnézem magam ezeket az épületizéket. elég szépek is vannak, de vannak nagyon csúnyák is, azokat el kellene tűntetni innen valahogy, de hogy?  Ha tudnám, felégetném az olyanokat, de nem tudom. Valamiért a szép és erős lángjaim nincsenek hatással az izékre.  Nem igazság  >_<
Lángolva repkedtem egy darabig, most már biztos jól felhívtam magamra a figyelmet.  Fel is, egy pici pont lentről felkiabál nekem valamit. Közelebb repülök és leszállok egy fa ágára. elég sok gyenge pet gyűlt itt össze, lehet, hogy rám várnak? A kiabálós pont nem más, mint másik baka macska, akit a puffanccsal együtt szoktam megviccelni. Hihihihi, ha lehet, még gyengébb, mint ő, nem tud ellenem mit csinálni, hihihi. Látok itt még ismerős peteket. Ott van az a fehér négylábú, akit már párszor elvertem. Nem meglepő, nekem nincs ellenfelem, még a boss sem, mert kettőt elvertem belőlük. Bizony ám, apró kis darabokra szedtem őket.
- Bakaldo te mit keresel itt? Megint verést akarsz ezzel, hogy bemerészkedtél a területemre? megkaphatod >_<  – tényleg mit keres itt egy ilyen? Őt is mindek hívták meg ide? azt hittem, hogy itt adnaka  minősége és A pufit is csak azért engedték be, mert velem van… ez nem éééér >_< Mérges vagyok, nagyon mérges, hogy itt olyanok is vannak, akiket nem akarom, hogy itt legyenek >_<
Körülnézve látok itt egy lusta griffet, meg pár cicamicát és két négylábút. Kicsit megfigyelek, hogy mit is beszélgetnek ezek, de nem tetszik az am it itt látok, hallok. Mindegyik gyenguska és mégis játssza itt az erős petet, pedig az én vagyok itt. És ha én vagyok itt az erős, akkor ők a gyengék, hát nincs igazam? Dehogynem, mint mindig.…
Azt hiszem, hogy ideje lenne megverni párat, hogy lássák az erőmet, akkor lehet, hogy mutatnak némi tiszteletet irántam, mert ugye megillet engem, mert menőzni küldött ide Ren.
A négylábúak körbeveszik Bakaduót , így odaröppenek föléjük, megint egy faágra. Hallottam, hogy korábban milyen vicceseket mondtak, még nevettem is rajtuk, de azért mégis csak kellene tennem valamit, ha már én vagyok itt az erős.
- Hé te fehér(Vezér)!!! Megint elverjelek? – kiáltom le neki. Tudom, hogy gyengébb mint én, mert Ren azt mondta, hogy én vagyok a legerősebb és Rennek mindig igaza van. És-és és ha én vagyok a legerősebb, akkor mindenki más gyenge….
- Elmesélted már a csicskásodnak, hogyan is vertelek meg párszor, hihihhi- buta földi teremtmény, sok verés után tanul csak…  Talán ilyen az összes?? Másik főnixxel még nem találkoztam, lehet én vagyok az egyetlen, de ha van másik is, akkor ő biztos nem ilyen buta mint ezek…..


Sad SadSad:(Baka Jegi megint megijesztett :(Nem szejetem, amikoj ezt cinálja. Ilyen cúnyán bedobni a többiek közé. Lehet, hogy ők is megijedtek egy picikécskét Sad Gonosz fivéjem ledob és máj megy is tovább, én meg kejesek magamnak játszótájsakat. Odapattogok közéjük és megkéjdezem, hogy akaj-e velem valaki játszani, mejt én máj nagyon szejetnék. Egy ideje, nincs kivel játszogatni és az nem jó dolog. Jeginyald meg cak durválkodik velem mindig, mikor Jen nem figyel, sőt, néha még akkor is. Néha nagyon gonosz tud lenni ám Sad 
Kéjdésemje nem válaszol senki sem. Nyem tudom, hogy miért nem, hiszen szépen kéjtem és még mosolyogtam is, pont úgy, ahogyan a gazdi mindig is szokta mikoj csinos lánykákkal beszélget. ^.^
Jegin kívül van ám itt másik ismejős is. Aldo az, ő is ott lakik, ahol mi, cak jitkábban látjuk és Jegivel nagyon, de nagyon nem szejetik egymást. Mindig gonosz csínyeket űznek egymással. Komolan nem éjtem őket, miéjt csinálják ezt? Szejintem jobb lenne, ha helyette mind együtt játszanánk és ennénk meg Jeginyald sütickéjét.
- Egyben-egyben… teli hp ^.^ - nincs itt semmi baj sem, cak picikét megijedtem attól, amit gonosz fivéjem művelt az előbb, de máj nem hajagszom annyira, helyette játszunk valamit. ^.^
- Játszunk-játszunk-játszunk- mondom izgatottan, pattogva, mint mindig. Nagyon bennem van máj ez a játszhatnék, cak kell valaki, aki velem együtt lesz, báj az lenne a legjobb, ha mindenki együtt játszana, mert az az igazi móka ^.^
Valamiéjt nem nagyon figyelnek jám ezek a petek, pedig azt hittem, hogy jól megéjtjük majd egymást.  Nem baj, cak most találkoztunk, lesz még idő bajátkozni.
Aldo-nak van egy jó ötlete, végre-végre, ezt máj szejetem ^.^
- Cúszda-cúszda-cúszdaaaa  ^.^ - megindulok a hatalmas játék felé de Aldoka mond valami fujcát, amit nem éjtek Sad Én cicus vagyok, tiszta állat, nem piszkolok be semmit sem :(ezt neki kellene tudnia a legjobban. Ő is cicus és velem együtt lakik, akkoj meg miéjt mondja ezt??
Elindulok azéjt, de két petecske velünk akaj játszani. Engem nem zavajna, de nem tetszik a játék, amit mondanak. Eszembe jut, amikor Jeginyalddal is ezt játszottuk és akkoj mindig leestem valahonnan, bántott, meg-meg dobált a gonosz :(Mindig utoléjt, nem éjtem, hogy hogyan cinálja ezt Jegi… lehet valami tjükk van a tajsojában…. majd egyszej kifigyelem ^.^
- Kejgetőzni nem jó, gyejtek ti is inkább cúszdázni… cúszdázni nagyon jó ^.^ - pattogok örömömben, majd Jegi is ismejkedni kezd. Én addig odamegyek a cúszdához, felpattogok jajta. Fent megállok és jól köjülnézek. Huhúúúúú, nagyon magasan vagyok nyan-nyan-nyan… de jóóóóóó, akkoj cússzunk ^.^
- Jup-jup-jup-jup-jupppííííííí- gujulok és hujulok, majd földet éjek a puha homokban.
- Ez de jó @.@ - mondom a többieknek, akik még mindig beszéjgetnek. Jöhetnének máj, mejt úgy sokkal mókásabb a játék ^.^
Mindegy, amíg ők beszélgetnek, én addig megyek még páj köjt. Odapattogok a lőcsőhöz, majd fel jajta és megint.. ijány lefelé
- Jup-jup-jup-jupppííííííí  @.@—huhuhúúúú, de jó, most mintha gyojsabb lettem volna, igen, biztosan. Pjóbájjuk ki, mennyije megy még gyojsabban , lehet, hogy száguldozni is fogok ^.^
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Rosalia Kedd Júl. 30 2013, 12:08

Most Aldo kijátszását mellőzöm, hergeljétek csak nyugodtan Very Happy Egy valamit nem szabad: kész tényként kezelni a lepisilését és a megtépését, arra majd reagálok a következő körben. Most játszatok, fárasszátok le magatokat, vagy csak szimplán aludjatok, esetleg szövögessétek tovább világmegváltó terveiteket. Lényeg, hogy teljen el az idő és éhezzetek meg!

Amikor elérkezik az ebédidő, akkor megszólalnak a gongok, s már érezhetitek a finom illatokat. Az étkező maga egy szabad ég alatti, oldalt nyitott, fa tetőzettel ellátott pavilon, ahol bőven elfértek mindannyian mérettől függetlenül is. Két nagy ételadagoló áll a pavilon alatt, minkettőhöz tartozik 5-5 tálka. Ha kiválasztjátok a nektek tetsző ételt, orrotokkal/csőrötökkel csak meg kell érintenetek a megfelelő gombot és abból a nasiból kaptok a tálkátokba.


Feladat tehát, hogy rendeződjetek két csapatba!


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 20 2013, 16:11-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Enheriel Pént. Aug. 02 2013, 10:18

- Aha, a Csanszeri. És neked?
- A szőke hajú leány, aki szürkében volt. – Válaszoltam neki. Én is figyeltem, hogy a fehér macska hogy fog járni. Természetes, hogy a farkas nagyképűen kijelentette, hogy neki nem kell szövetséges, de nem fogja bántani, mert tudja, hogy vele nem lehet egy szinten. Majd hozzám jött a fehér farkas, de nem beszélgetni, hanem hogy nagyképűzzön:
- Mégis mit képzelsz? Miért kellett bántani ezt a nyomorult embert? Az egy dolog, hogy az embered ez miatt sárga lett, de még a játszótársunkat is elüldözted. Most képzeld el, milyen jól szórakozhattunk volna egy ilyennel. Senki nem volt veszélyben, ugyanis elég sok magas szintű pet van közöttünk. De mindegy, ön hősködj csak, hogy egy macska tiszteletét kivívd.
- Akkor is ezt a NEVETSÉGES hozzáállást fogod elővenni az emberre támadást illetően, mikor a gazdádat meg akarja ölni majd egy pszichopata? – Kérdeztem vissza. – Ha nem tudnád, ez egy Pet Ovi, és nem a vadon, úgyhogy mindenki egyenrangú, még az a fekete„Őfelsége macska” is. - És ni csak, ki van itt? Az idióta „nekem nincs felelősségem, ha valaki más vállalja” Askrnak a petje, Hati, aki belepofázott:
- Áh, hagyd el! Csak az idődet vesztegeted. Ő amolyan dédelgetett kis házi kedvenc, nem érdemes vitatkozni vele.
- Szervusz Hati. Ha jól gondolom, az a gyerek is ment arra a programra, csakhogy neki rontson a gazdámnak azzal, hogy ne parancsolgasson neki, mert egy nő kérni mert tőle valamit. És sajnos kezdesz rá hasonlítani… – De oda sem figyeltek, hanem elmentek.
- Pff, milyen szánalmasak ezek a kutya utánzatok. Még jó, hogy csak a csivava a legközelebbi leszármazottjaik ezeknek, nem pedig mi. – Vetettem oda a macskának. Ekkor megjelent egy sárkányszerűség kishíján belénkjöve, majd elnézést kért érte. Most gondoltam, ideje bemutatkozni.
- Semmi baj, egy kis gyakorlással ügyesebb lesz, higgye le.^^ Villámlás a nevem, és az önöké? – Figyelmesen hallgatom, az ő mondataikat is, miközben megint Himeko jár a fejemben. Nem jött ide, valószínűleg más dolga lett a gazdájának. Olyan nagy kár, pedig szívesen összebarátkoztam volna vele. Vajon hol van most? Miközben gondolkodtam, hirtelen morgásszerű hangot hallottam.
~ Mi az, az az ember segítséggel jött? ~ Néztem hátra, de semmi. Azonban megint hallottam a morgó szerű hangot, és ekkor jöttem rá a hang forrására: a gyomrom korgott. Kezdek éhes lenni. Mintha megérezték volna a Pet Ovi igazi tulajdonosai ezt, mert ekkor szólaltak meg a gongok, és csapták meg a csőrömet a finom illatok.
- Úgy tűnik gondolatolvasók, akik csinálták ezt a helyet. – Jegyeztem meg beszélgető társaimnak, majd velük együtt indultam meg az ebédlő felé. Nem konkrétan ebédlő volt, hanem inkább pavilon oldal nyitottsággal, alatta meg két nagy ételadagoló, 5-5 tálkával. Két csapatba kellett rendeződni, ha jól láttam. Én abba a csapatba álltam, ahol nincsen az a két beképzelt farkas, mert nem volt szükségem arra, hogy ezek a csivavák szánalmas gyerekek módjára azért is belém kössenek, hogy mit eszek. Bár elképzelném, hogy mit szólnának hozzá, ha valaki megmondaná nekik, mik is a rokonaik…XD Nézegettem, hogy miféle étkek vannak, és meg is találtam a nekem valót: hal meg gyümölcs. Mivel gondolom, az egyikből lehet csak, megnyomtam a gyümölcs gombot csőrömmel, és meg is kaptam az adagot. Nem rossz szerkezet, bár nem értem, hogy hogyan és mennyi ideig sikerült megcsinálniuk ezeket a gépeket.


A hozzászólást Enheriel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 02 2013, 22:04-kor.

_________________
[Event] Pet ovi - Page 2 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Event] Pet ovi - Page 2 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Snowcat Pént. Aug. 02 2013, 11:37

- Hát rendben, és örülök, hogy legalább megoldódott így a helyzet. - bólintottam Vezért szavaira.
Aztán illedelmes csendességgel elindultam a farkasokkal, hogy egy madárfélét helyre rakjanak, akivel igen csak nagy vitába szálltak. Csak néztem döbbenten, hogy a félvacsora-jelöltem (mert félig madár) miként vág vissza nekik.
- Jajj, ne csináld már! - szóltam rá. - Honnan a fenéből tudnád, hogy az a szerencsétlen azért akart ide bemászni, hogy bántson minket? Láttuk az egészet, és milyen aljas módon bántottad anélkül, hogy előbb utána járhattál volna, hogy mi a szándéka egyáltalán a bemászáson kívül! Ha te itt játszhatod még kisebb szinten a nagy hőst, akkor bizonyára a gazdád elég gyenge ahhoz, hogy megvédhesse magát, és helyette inkább te végzed a piszkos munkákat. Lehet, hogy az én gazdám nem egy észkombájn, és mi csak kicsi szintűek vagyunk, még mindig belénk szorult több logika, mint beléd, Csőrike! Figyi, nem akarok veled kekeckedni, meg játszani az észt, meg ilyesmi, csak bátorkodtam megjegyezni az IGAZAT. Szóval nem akarjuk látni mi kicsik, miféle ROSSZ példát mutatsz nekünk azzal, hogy hidegvérűen bántasz egy embert, akit nem is ismersz, ahogyan a szándékát sem. Szégyelld össze magad! Ezért kár volt a saját indikátorodat negatívba tenni, ha van nekünk ilyen egyáltalán!
Lehet, hogy ezzel felvágtam az újdonsült farkastársaim mellett, de én nem azért mondtam mindezt. Én tényleg csak az igazat mondtam abból, amit láttam és amit eddig tapasztaltam. A gazdámat is hányszor bántották, csak mert látták, miféle hülyeségeket csinál, amik még egyáltalán nem tűntek volna rossz szándéknak. Az ilyen petek meg mégis mit képzelnek egyáltalán magukról? Látszik, hogy ez a hülye madár se gondolkodik előbb, hanem cselekszik.
- Áh, hagyd el! Csak az idődet vesztegeted. Ő amolyan dédelgetett kis házi kedvenc, nem érdemes vitatkozni vele. - szólt Hati Vezérnek, és úgy tűnik mintha nekem is szólt volna. Talán a griffcsirke pökhendin beszólt neki is, de remélem az én kiosztásom kicsit észhez téríti majd.
- Szerintem is inkább lépjünk le, úgyis udvarolna a fajtársamnak. - Nem hinném, hogy a szürke macska kapós lenne egy griffcsirkére, de ha mégis, inkább abban az értelemben, hogy megenné vacsorára. Én is megenném a madárrészét.
A kis fekete idegesítő vakarcsól, aki a vezért játszotta az imént, teljesen megfeledkeztünk. Vezérnek kedve támadt egy kis kergetős játékhoz, és Hati már egy pillangót üldözött. Úgyis ideje egy kicsit az állóképességem gyakorolni, úgyhogy Vezér előtt én már játékos pózban ugrálgattam, hogy kergetőzzünk egyet. Aztán megláttam a kerítésen kívül a játékost, aki át akart mászni és az a szörnyű griffcsirke bántott. Láttam, hogy guggolva sírt egy fánál. Intettem Vezérnek, hogy álljunk meg egy kicsit a játékkal, mert oda akartam menni megnézni, jól van-e az a játékos.
Odaügettem a kerítéshez, és jól megnéztem a tagot. A síró egyén egy fiatal nőstény ember (azaz kislány) volt. Mikor érezte, hogy valaki figyeli, felemelte a fejét, és meglátott a kerítésnél. Meghátrált, mert attól félt, hogy én is bántani akarom majd, mint a griffcsirke. Ám én vele ellentétben csak kedvesen nyávogtam neki, és dörgölődztem a kerítésnek, jelezve neki baráti szándékomat. Nem igaz, hogy nem ismerném ki a rossz embereket, de nem hinném, hogy ez a szegény meggyalázott lány csupán azért akart volna betörni hozzánk, hogy bántson minket.
A lány csak vonakodva volt hajlandó végül megközelíteni. Remegő kézzel nyúlt felém, míg végül átért a keze a rácsos részen és megsimogatott. A lágy kényeztetést dorombolással díjaztam.
- Milyen aranyos kisvadmacska vagy! - szólt a lány. - Bár csak én is állatidomár lehettem volna, akkor nekem is lett volna egy aranyos petem.
Szomorúan sóhajtott és nézte a HP szintjét, ami igencsak megcsappant a kis szemét Csőrike miatt. Úgy tűnik, egyes szintű játékos lehetett.
- Remélem, azért jöttél hozzám, mert tudtad, hogy senkit se akarok bántani. Csak szerettem volna  játszani és szeretgetni azokat az állatokat... de az a griff bántott engem, mikor én nem is ártottam neki!
Eggyel több ok, amiért megharagudjak a griffcsirkére. Itt van ez a másik egyes szintű, védtelen lány, aki kereste csak a társaságunkat, és így kell vele bánni! Ezt el is mondom Hatinak és Vezérnek. Ott maradtam vele, hogy legyen egy kis társasága, amíg idővel megéheztem, és gongszók hangzottak fel. Itt az ebédidő, legalábbis éreztem az ínycsiklandozó illatokból. Kedves nyávogással elköszöntem a lánytól, aki már sokkal jobban érezte magát a kedvességem és a vigaszom mellett. Otthagytam a kerítés túloldalán, hogy csatlakozzam a farkasokhoz ebédre. Ételpavilonok előtt már fel is sorakoztunk a tálkáink előtt.
- Bocsi, hogy eltűntem egy kicsit. - szóltam Vezérnek és Hatinak. - Azzal az emberrel ismerkedtem, akit az a csirke bántott. Fiatal lány az illető, és csak azért akart betörni, mert azt gondolja, hogy állatsimogató ez a hely. Aranyos, kedves lány, a légynek se tud ártani. Egy nap meg fog fizetni a griffcsirke, amiért bántott egy ártatlan állatszerető lányt!
A papának is el fogom ezt mesélni, és már magam előtt képzeltem a reakcióját. Apa is nagyon szereti a macskákon kívül a többi állatot is, és a nőstény embereket. Ha elmondom neki, tuti dühös lesz, és meg fogja keresni a griffcsirke gazdáját, hogy elmondja neki, mit művelt az a koszos dög egy ártatlannal, akinek csak annyi volt a bűne, hogy át akart mászni egy kerítésen. Én nem fogok a gazdájával beszélni, mert nem beszélek más emberekkel.
Kissé felháborodott arccal a mancsommal megnyomtam a számomra kiválasztott kaja megfelelő gombját, és a tálkám nemsokára tele lett finomabbnál finomabb, szaftos hússal.
- Jó étvágyat! - mondtam udvariasan az újdonsült kutyatársaimnak, és nekiestem a kajámnak. Isteni finom volt, de annyira, hogy megfeledkeztem egy időre a bosszússágaimról. Ráér majd később a kis nagyképű fekete fajtársat és a griffcsirkét megleckéztetni. Majd egy szép napon. Vagy akár most is, ha Vezér vagy Hati kitalálnak valami okosat. Egyedül csak ők tudják keményen lerendezni őket. Bár ott volt még egy másik probléma: az a tüzes csirke, aki Reginaldnak hívj magát és a legfőbb nagyúrnak kiáltotta ki magát.

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Chancery Vas. Aug. 04 2013, 19:11

Egy kis hümmögéssel nyugtázom, hogy oké, ő is megmondta a saját gazdájának nevét-címét-biztosítási számát, anyja nevét, hasfájását, mindenét, és visszahajtottam a fejem a mancsomra, hogy jelezzem, köszönöm, részemről a társalgásnak vége, lehet engem teljes lelki nyugadalommal békén hagyni. Dühös fülrántással konstatálom viszont, hogy az egyik büdös dög odajött kekeckedni, aztán meg a köpönyegforgató fehér cicamica is nekiállt hepciáskodni, hogy mit képzel magáról a griff, meg satöbbi. Olyannyira nem érdekelt a dolog, hogy azon csodálkozom, miért nem veszik észre, hogy van itt valaki, akit ez az egész nagyon nem érdekel.
-A... Istenit, hát már aludni sem hagyják itt az állatot? -morgok, nem érdekel, meghallják-e vagy sem, és elindulok az ellenkező irányba, hogy valahol máshol keressek nyugodalmasabb alvóhelyet. Szerencsétlenségemre a griff utánam jön, mintha nem lenne elég bajom és nekiáll traktálni a saját nevével is. Villámlás, heh. Na, nem mintha az Álomkelő olyan bitangjó lenne, de legalább egyedi, legalábbis amennyire én tudom. A Chan meg gyakran viccelődik azzal, hogy a nevem rövidítése, az ÁK valami fegyvernek is a neve az ő világában, én meg végülis az ő fő fegyvere vagyok a játékban.
Mindegy is, én már lezártam ezt a bájcsevejt köztünk, csak a féligmadár úgy látszik, ezt nem igazán szeretné felfogni. Nem értem, mit akarhat. Csak azért, mert félig ő is macskaféle, még nem fogok vele párosodni vagy jópofizni, ha erre akar kilyukadni.

-Álomkelő. -vetem oda csak úgy, hát ha ettől megnyugszik a kis aranyos ártatlan lelke és végre békén hagy, de ez hiú ábránd. Nekiáll itt korogni nekem, meg hülyéskedni, hogy itt gondolatolvasók vannak, és még engem is csak húz a kajálda felé, hogy menjek. Legszívesebben felüvöltenék, hogy hagyjunk már békén, de a Chan közölte velem, hogy legyek udvarias, és ne húzzam a szám mindenre. Oké, az udvariasságot még ki tudom csikarni magamból, de a szájhúzás kihagyását már nem. Najó, talán azt is, de csak mert mókás, ahogy viselkedik...

Harcban, na abban benne vagyok, ahol használhatom a karmaimat is. Persze azzal a feltétellel, hogy nem kell senkit megölni, és baráti párbaj a dolog. Eh, de minek is törődöm most ilyesmivel? Amíg nem provokálnak, nincs semmi baj, utána meg a Chan hiába hepciáskodik majd nekem, megmondom, önvédelem volt. Igaz, a két döggel nem tudom, mennyire lenne ildomos harcba keveredni, mert láthatólag ha kölykök is, akkor is eléggé a kölyökkor végső küszöbén állnak. A feketével, Hatival meg úgy rémlik, még találkoztam is egyszer, de az már elég rég...
Oh, tényleg, tudom már. A Chan benne van valami méhben vagy hogy a fenébe hívják az ilyen társulásokat, és a Hati egy másik tag petje. Ezért volt olyan ismerős.

Na de itt jön a bibi, hogy a griff az külön megy, a Hatiék meg szintén, és már ismerem mindkettőt... de Richard Parker szerelmére, minek törődöm én ilyesmivel? Leülök a népesebb csoportosuláshoz, ott legalább egy méh-tag is van (bocs, Villámlás, de cserébe ebéd után felőlem beszélhetünk, amennyit akarsz), és megnézem a kínálatot. Mocsok, mocsok, mocsok, megint csak mocsok, fúj, gyűlölöm, jáj. De valamit ezek szerint enni kell, akármennyire is nem vagyok még elég éhes a dologhoz. Megnyomorgatom a halas ikont, megszagolgatom, amit adott, majd egye-kutya (esetemben macska) alapon elkezdek falatozni. Közben remélem, hogy nem fognak bevonni egy esetleges vitába, mert már most marhára elegem van az egész bagázsból, és haza akarok menni. Igaz, közben konstatálnom kell, hogy ez a hal igenis finom, minőségi termék, jobb Chan főztjénél, de nem sokkal. Valami köze lehet a Főzés vagymiaszöszöm jártassághoz a dolognak, de mindegy is, amíg a leányka néha leáll azokkal a bigyókkal szöszmötölni, és aztán elém rakja az ízletes, néha előzőnél ízletesebb étkeket, nem fogom kirúgni a konyhából.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Askr Pént. Aug. 09 2013, 11:02

Cöh, hogy egyesek nem tudják, kivel beszélnek! Igaz, a legjobb volt otthagyni azt a szánalmas pulykát, de még mindig bántott, amiért így mer beszélni az idomáromról. Ki fogom ábrándítani, mert csakis ÉN beszélhetek így Askrről! Pulykát mondtam az előbb? Nem, a kiskutya jobb megfogalmazás. Mielőtt elmehettem volna azt a szemtelen pillangót megleckéztetni, Regina azért még odaszólt neki, amire ismételten csak bólintani tudtam. Lehet, hogy macska, de szónokolni azt tud.
A pillével bizony, meggyűlt a bajom, s miközben csak nevetett, én egyre dühödtebb lettem. Rossz tréfa kikezdeni a ragadozók ragadozójával, a démonfarkasok legszebbjével és legerősebbikével, a nagyszerű Hatival! Eljutottam arra a pontra, hogy bármi áron, de el kell fognom, és akkor megeszem. De mit lehet tenni? Tudtam a megoldást: vonyítottam egyet, aztán átváltoztam. Jogosan retteghetett a többi pet, ha megláttak óriási, koponyafejű alakomban. Éles agyaraimat megkocogtatva újból a pille után vetődtem, ami továbbra is azzal akart kicselezni, hogy magasabbra szál. Elmosolyodtam: most aztán kelepcébe esett! A fa által használt árnyékkarmom megmarkolta, aztán egy vetődéssel a lepke a számban landolt. Mmmm, fincsi pille, van még? Büszkén megingattam fejemet, aztán visszatértem társaimhoz. A pöttyös cicus arról számolt be, hogy a "betörő" történetesen egy kislány volt, aki csupán meg akart simogatni bennünket.

- Akkor eggyel több okom van arra, hogy én magam belezzem ki az ölállatkát. - mondtam, halálos nyugodtsággal a hangomban, miközben megvillantottam vörös agyaraimat a napfényben. Furcsa, de szörnyetegként még az átlagnál is nyugodtabb, és persze menőbb is vagyok. Voltak más idegesítő petek is ezen a helyen, - köztük szólva az az Aldo nevezetű szőrmók, na meg az az aranytollú kanári - de Villámlással még nem számoltam el, a múltkori miatt. Áh, lehet, hogy inkább a fájára kellett volna spriccelnem azt a maradék adagot, amit tegnap óta őrizgettem. Mindegy, majd legközelebb. Kíváncsi vagyok, vajon Askr mit szólna hozzá. Ráér ezen később rágódni, ugyanis elérkezett az ebéd ideje. És az ebéd annyit jelentett, hogy végre van kaja! Elegáns léptekkel mentem oda a tálkámhoz. Ott láttam meg azt a szürke macskát, aki azzal a griffel trónolt a fán. Látszólag nem akart belém kötni, szal' értelmetlennek találtam vitát kezdeményezni, pláne kajánál. Nem akarok mérget enni. Askr azt mondta, hogyha "evés közben nem lehet vitázni, mert akkor csakis mérget viszek a szervezetembe". És az Álomkelőnek csúfolt macska amúgy sem volt "hű, de király vagyok" személyiségű. Így még a macskákat is megtűröm a közelemben. Szememmel a kínálatot pásztáztam, s amint megláttam, hogy sült oldalas is van a menüben, árnyékot használva lenyomtam a gombot. Most én voltam a legnagyobb pet ezen az átkozott helyen, de mégsem kaptam nagy adagot! Áh, a legjobbak a legkisebbel is beérnek. Az oldalas amúgy is a kedvencem volt, de nem úgy volt elkészítve, ahogyan a bolondom szokta. Ennek ellenére ízlett.
- Sült oldalas, sült oldalas, minden mennyiségben irány a has! - mondogattam vidáman, s egy pillanatra a fennálló problémákat is elengedtem a fülem mellett.

_________________
[Event] Pet ovi - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Event] Pet ovi - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Ixion Pént. Aug. 09 2013, 18:13

Szerencsémre (?) a két állatkát nemigen aggasztotta a váratlan becsapódásom. A szürke, hegyes fülű macskát egyáltalán nem érdekeltem, a félig madár, félig oroszlán testű állatkát pedig kifejezetten jóindulatúnak láttam, annak ellenére, hogy az előbb éppen egy kislányt regulázott meg. Ej, de dühös lettem volna, ha Shikit bántaná! Szerencséje, hogy nem ő volt az. Az ágon ülve, egyesmást is megtudhattam: a barátságosabbat Villámlásnak, a kevésbé jóindulatút pedig Álomkelőnek nevezték.
- Nestor. - mutatkoztam be tömören. Nem csűröm-csavarom, nem játszom meg magamat, hogy "mennyire barátságos tűzsárkány vagyok". Erre még Shiki sem tudna felhatalmazni, és biztos vagyok benne, hogy nem is kérné ezt. Ő úgy fogad el engem, ahogyan vagyok, s ezért tisztelem őt annyira. Meg másért is. Keresztbe öltött karokkal, törökülésben ültem a fán, farkamat néhol ide-oda lendítve, szárnyamat kissé feszülten csapkodva. Nem tudtam, mit kéne tennem. Az egyik túlbuzgó, a másik meg olyan, mint én: nem túl bőbeszédű. Inkább hagytam, hogy a madárszerű pet fecsegjen, és ha van, mire reagálnom, úgy teszek, bár nem szívesen. Nem voltam az a társasági lélek. Remélem, hogy ezt hamar észre veszi. Ugyanis egyesek nemigen érzik és hallják meg a csend szavát. Az rengeteget elmond anélkül, hogy megszólaljon. Nagy kár lenne, ha Villámlás se értené meg, mert sajnos csekély számúak értik meg az igazi csendet. Ez van az egyedülléttel is. Ha valaki nem szokik hozzá, az lelki gyengeségre utal. Elég sokat voltam Shikivel, de a társaságában mégis sokszor egyedül éreztem magamat, ámbátor nem panaszkodtam. Szeretek egyedül lenni, mert gondolkodhatok. Most csupán azért maradtam ott annak a két petnek a körében, hogy közelebbről megvizsgálhassam őket és a többieket. Amint megnézhettem magamnak a zsibongó társaságot, elérkezett az ebéd ideje. Első ránézésre nemigen passzoltam össze a többi pettel, de mit tehettem volna? Shiki szavai számomra sérthetetlenek. Nem okozhattam neki csalódást! Ezzel a tudattal siklottam le a fáról. Szárnyaimat olyan feszesen tartottam siklás közben, hogy én magam tudjam irányítani, mégis hová menjek. Sokat kell még tanulnom. A landolás nem éppen a legmesteribbnek bizonyult, ugyanis bukfencben érkeztem a pázsitra. Megráztam fejemet, megköszörültem torkomat, s mintha misem történt volna, úgy lépkedtem tova. A madár-macska hibrid megjegyzésére egy sejtelmes morgással válaszoltam, egyetértésemet beleadva. Villámlás közelében maradva ültem le az egyik, számomra "szimpatikus" tálka elé, s megvizsgáltam, mit lehetett enni. Én a Shiki által készített mézes kenyeret kerestem, de nagy csalódás ért, amikor azt láttam, hogy az nincsen. Állati ösztöneimre - mivel azok még nekem is voltak - kiválasztottam azt, ami ahhoz a bámulatosan finom étekhez hasonlított: nyers virágnektárt. Azt hittem, csupán szomjúságoldónak lesz jó, de rájöttem, milyen tökéletesen elégíti ki az étvágyamat. Lassan, minden "morzsát" kiélvezve, a tálkát a karmaimban tartva nyalogattam ki a nektárt. Egy elégedett morgással jeleztem, mennyire tetszett a különös étel íze. Biztosan furcsállják a többiek, mifélét eszek, de nem érdekelt, mit gondolnak. A fő, hogy nekem nagyon ízlett. Körbe néztem a színes társaságon. Legalább nem túl unalmas petek vettek körül, de reménykedtem, hogy nagyobb összetűzésekre nem kell számítanom. Ha pedig harcra hívnak, nos, akkor állok elébe. Bár tüzet (még!) nem tudok fújni, közelharcban jó vagyok. Majd csak megértik, hogy ez a tűzsárkány másra se vágyik, csak csendre és nyugalomra. Kell-e ennél több?
Ixion
Ixion
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2013. May. 10.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Szophie Szomb. Aug. 10 2013, 15:17

Fú, hogy az a nem farkas mindenit, milyen idegesítő kis pojáca ez a valami!
- Figyi kis izéé! Te csak ne oktatgass engem az emberemmel kapcsolatban, vili? Teljesen különbözik egymástól az, ha csak úgy megtámadsz valakit, vagy ha egyszerűen a gazdidat véded. - morogtam rá. - Amúgy meg még csak azt sem tudom megmondani, milyen fajta állat vagy. Biztos valami keverék korcs. - szűrtem a fogaim között végig mérve az állatot. - Te csak ne kaffogj egy hozzám hasonlónak, az állatok legnemesebbikének, fajtám tökéletes képviselőjének! Egyáltalán honnan veszed a bátorságot, hogy hozzám merj szólni? Nyamvadék! - ezzel elfordultam, és ott hagytam. Nem fogok egy hozzá hasonlóra ennél több időt pazarolni. Szánalmas! Hogy képzeli ez? Jó-jó, nyugi Vezér, nyugi. Ne alacsonyodj le a szintjére, nem érdemli meg.. Nem szabadott volna hozzá se szólnom. Felette állok! Buta Vezér, hát hogyan tehettél ilyet? Hogy elegyedhettél szóba egy ilyennel? Többet nem fordul elő.. Hozzá sem szólok! De mégis hogy képzeli? Az én gazdimat én sosem engedném! Amúgy meg jól kijön a pszichopatákkal, minthogy ő maga is az. Őt amúgy sem akarja csak úgy megtámadni senki, ahhoz túl szelíd, és kedves mindenkivel. És ha valami történne vele, természetesen akármikor megvédeném. Már nem egyszer áldoztam fel magam érte. Nem tud ez a lény semmit. Nagyon - nagyon felidegesített! Aztán jött a tűz izéé madárka.. Már ő sem érdekelt, sem a beszólásai, annyira dühös voltam. Csak fintorogva odaszóltam neki.
- Nem tudom, ki is volt az, aki legutóbb csőrével állt bele a fába! - emlékeztem vissza, és immár egy gonosz, ám elégedett vigyor terült el arcomon...vagyis pofámon. Micsoda idegesítő madár, egy idegesítő gazdával. Fogalmam sincs, Szophie miért szereti annyira azt az embert. Mondjuk gazdi mindig fura alakokat szeret. Nem normális, az tény.. Igaza volt Hatinak, hagyni kell azokat a peteket, és inkább pillangót vadászni, az olyan jó móka! Én is elkezdtem kergetni a kis lényt, majdnem fajtársammal együtt. Ám akkor hirtelen Hati vonyított egyet, pedig nem is jött fel a Hold, és átalakult. Én már ismertem ezt, egyszer láttam egy párbajunk során, úgyhogy nem lepődtem meg. Végül is csak farkasokhoz illő nagyságot öltött. Így a nagy Hatival kergettem tovább a pillét. Egyszer én is leszek ám ekkora! Sőt..! Büszke voltam fajtársamra. Ez előtt az alak előtttuti mindenki leborul! Egyszer lássanak csak egy nagy farkast! Annyira rühellem, hogy most olyan pici vagyok, hogy az emberek térdét is alig verdesi a magasságom. Ember alakban valamivel jobb, de nem sokkal. Szörnyű állapot..  Továbbra is a pillangót kergettem, ám amikor éppen bekaptam, és prüszkölve tovább álltam volna, megszólalt valami harang szerűség, és egyszeribe fenséges illatok csalogattak egyre közelebb, és közelebb egy kis hejhez. A többiek is hamar megérezték ezt, és közelebb jöttek. Én Hati mellett telepedtem le. Egy darabig csillogó szemmel figyeltem a sok gombot, melyek alatt finomságok rejtőztek. Főleg a húsos részleg nyerte el tetszésem. Elgondolkoztam, hogy csirkét eszek, de aztán elvetettem az ötletet. Nekem rágósabb kell, hogy levezessem a feszültségemet. Végül ráböktem a marhahúsosra. Közben elgondolkodtam. Vajon a nagy Hatinak hogyan elég olyan kevés étel? És itt miért nincs sütike? Gazdi szokott nekem adni! Én édességet is kérek! Lehet, hogy a főfogás után jön? Akkor megváltoznak a gombok? Jó, igen, nem szeretem, hogy a gazdi mindig sütizik, de attól még finom. és én is szeretem..

_________________
[Event] Pet ovi - Page 2 0510[Event] Pet ovi - Page 2 1110[Event] Pet ovi - Page 2 0310
[Event] Pet ovi - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Aug. 12 2013, 01:19

Ezek a földiek nagyon furák. Itt kötekednek egymással, mintha anniyra erősek lennének. Ezek nem tudják még, hogy ki itt a legjobb pet, mert az én vagyok. Bizony ám, Ren megmondta, hogy én vagyok és Ren mindig igazat mond, mert ő tudja, hogy mikor mit kell tennem, ahhoz, hogy legyőzzek mindenkit. Annak a fehérnek nagyon nagy az álkapcája, így lekiabálok neki, hogy esetleg megverjem-e, mint a múltkor, mert lehet, hogy csak abból ért. A múltkor úgy, de úgy elvertem, hogy még csak pislogni sem tudott rendesen, de nem ám.   ezek a földiek nagyon gyengék, mindannyian.
-  Ne hazudj te hazudós  >_<  - Ez a fehér hazudik, azt mondja, hogy a csőrömmel álltam bele egy fába. ez nem is így volt. Igazából megálltam előtte, lelassítottam és csak leszálltam a fára.
-  Rossz a szemed te hazudós fehér >_< szólok oda neki mérgemben.  Szerintem lassan el kellene verjem ezt a hazudósat, mert még a végén megint hazudik és azt nem szabad. Ren azt mondta, hogy nem szereti azt, ha hazudnak neki, mert az nem szép dolog.  Ren szerint a füllentés elmegy, mert az olyan, mint pofon helyett a simogatás. Nem tudom mi az a pofon, de a simogatást azt én is szeretem, az jó érzés.  A hazudós fehér elakar menni, amit nem engedek. Meg kell verjem… meg  >_<  Felszállok és lángolni kezdek, majd megindulok  a földi felé,  pont előtte megállok, mert valami furcsa hangot hallok az egyik irányból.  Azután mindenki elindul a hang irányába… fufufuffuuuuuuuuu >_<
- Legközelebb megverlek >_< - én is kíváncsi vagyok arra, hogy mi van ott arrafelé, ezért arra repcsizek, hogy megnézzem.  
Hmmmm, jó illatokat érzek onnan bentről, de nem megyek be oda a hazudós fehér mellé, meg a többi földi közé.  Leszállok a tetőre és ott várakozok.
- Éhes vagyok….. – mondom magamnak, nagyon éhes vagyok és fincsik az illatok is. Látom, hogy a pufi is lassan ideér, ezt azért nem hagyhatom, hogy ő előbb egyen, mint én. Leereszkedek és odalépek ahhoz a nagy géphez, amiből a többiek az ennivalójukat vették ki.
- Huhuuuu *.* keksz- nem kell sok és máris megnyomom a sütis gombot jó sokszor, míg tele nem  a tálacskám *.* jujj de finom lehet *.* A puffancs is megérkezik mellém, és ahogy vártam tőle, baka, baka, mert ő is földi… igen.. ő Bakaikon.
- Ez nem éj Jegi… én jövök  >_< - szól nekem pamacska, de én csak odébb tolom a lábammal, hihihhi, nem bír el velem
- Csak utánam Razz– nem hagyom magam, ő gyenge is, baka is >_<
- Jóvannya  Sad -  szól, mondtam én, hogy nem bír velem
- Nézd Jegi… tejecke, tejecke… kéjek is belőle. – Bakaikon megint azt a fehér valamit issza, nem tudom, hogy mit szeret rajta, még csak nem is néz ki finomnak.
- Hűűűűű  Halacka, Nézd-nézd… halacka is van
- Fúúúúj, de büdi…. – kicsit odébb is lépek, nagyon nemjó illata van ennek az izének.
- Süticke… Jegi van süticke iiiis… cokis, meg citjomos is, meg még sok…- csak nézem, ahogy a pufi mindenféle színű és állagú dologgal pakolja meg a tálacskáját
- Ez mi Jegi? – kérdezi tőlem, mintha én tudnám… de akkor sem mondom meg neki, hogy nem tudom..
- Az-az… felhő ( a képen tejszínhab van)
- Haaaaa??!! Felhő?? Váááóóóó kéjek felhőt, még sosem ettem ^.^ - hihihi.. ezt jól bevette… baka..
- És ez Mi Jegi?
- Az? Az szivárványdarabka (franciadrazsé ) – hihih, nagyon okos vagyok ..
- Itt jó lesz nekünk… - mondom, mert a másik helyen ott van a hazudós fehér is, oda nem akarok menni. Most eszek, aztán megverem >_<
- Jegi ez a felhő finci, meg a szivájványdajabka is .. kéjsz?- Pamacsra nézek, majd a tálkájába. Én abból nem kérek..
- Baka…. – a sütim amúgy is finomabb




- Jup-jup-jup-jup-jupppííííííí @.@ - cúszkálok lefelé a cúszdán, hihihi, nagyon jó dolog ez, de a többiek nem jönnek  Sad  Nyem tudom, hogy miéjt, pedig Aldo hívott ide, de mégsem van itt. Ez nem éj, azt mondta, hogy jön és vájjam meg, de máj jó ideje játszok itt egyedül és még mindig nem jön senki sem. Szejetek játszani, egyedül is tudok, de ha sokan vagyunk az olyan jó. Így nem az igazi :(Lizzy mindig játszik velem, jó sokat, szinte egész végig, mikoj ott vagyok nála. Szejetem Lizzy-t. Ő is kedves és szejet játszani, mint én, bájcsak ő is itt lenne és akkoj nem kellene egyedül  cúszdáznom  Sad  Jegi sem játszik velem, csak nagyon jitkán. Most is inkább másokkal beszélget, pedig nyugodtan idejöhetne játszani velem. Jen azt mondta, hogy játszak sokat és én akajok is, fogok is. Majd kejesek valakit, aki játszani is akaj velem és akkoj elleszünk egész nap. Ha nyem,  lehet elmegyek Lizzy-hez és elhívom ide, hogy együtt játszhassunk midenkivel. Lizzy nagyon nagy, nem olyan nagy, mint Jen, de ő is nagy és szejet játszani. Biztos mindenki eljátszana vele ^.^ Nyah, addig cússzunk még egyet. Felpattogok a legfelső fokja és legurulok
- Jup-jup-jup-.. hihihih.. @.@ Azt hiszem, hogy szédülok @.@ ajajaajajj… fojog a világ, hehe Jeginyald látod ezt? Szédülök @.@ – de Jegi nem figyel jám, helyett megint másokkal veszekszik. Ő mindig ilyen, veszekszik és vejekedik. Mindig mindenkit meg akaj vejni, aki nem tetszik neki. Néha nagyon gonosz ám, de mondjuk én így is szejetem őt ^.^ Nyem annyija, mint Jen-t, de szejetem, csak ne legyen olyan sokszoj gonosz és ne bántson annyiszoj ^.^ Akkoj jobban fogom ám szejetni …
- Hmmm???!!! Mi ez? – hallok valamilyen hangot és mindenki elindul ajjafelé. Megyek én is.
- Megyek én is, ne hagyjatok itt, megye – megyek ^.^ - pattogok utánuk, mégis lehagynak. Miéjt cinálják ezt velem? nya de majd én megmutatom. Elkezdek gyojsabban pattogni, hogy utoléjjem őket, de nem nagyon sikejül Sad Lassú vagyok és nem vájtak meg :(gonoszok mind…
- Fufu… mi ez?  - szimatolok a levegőbe. Nagyon finci illatkát éjzek onnan, abból a nagy izéból, ahova mindenki bement. Megyek hát én is.  Látom, hogy a többiek egy nagy valamiből finci illatú valamiket vesznek ki. Hami idő van *-*
- Én is-én is-én is hami-hami- nyami-nyannyan – pattogok oda a nagy micodákhoz, de Jedinyald megint megelőz.
- Ez nem éj Jegi… én jövök  >_< - szólok neki, de ő cak félje lök a lábackájával. Ez nem éj Sad
- Csak utánam Razz  Pjóbálom visszanyomni, de nyem tudom Sad
- Jóvannya  Sad - nézegetem a micodákon aképet és egyből felismejem a tejeckét.
- Nézd Jegi… tejecke, tejecke… kéjek is belőle. – úgy cinálom, mint a többiek és nekimegyek a gombizének és már curdogál is a tálackámba a tejecke, míg Jeginyald csak kekszet eszik megint..
- Hűűűűű *-* Halacka, Nézd-nézd… halacka is van *-* -  Lizzy-nél szoktam ilyent enni, nagyon finci.. .. kéjek ezt is. Megynyomom az izét és páj halacka máj úszkál is a tejeckémben :F
- Süticke… Jegi van süticke iiiis… cokis, meg citjomos is, meg még sok… - mindegyikből kéjek, hehehe, féj bőven a tálkámba. Megyek tovább és látok valami éjdekeset, de nem tudom mi az.. valami fehéj az is, de nem tejecke.
- Ez mi Jegi? – kéjdezem meg fívéjemet.
- Az-az… felhő
- Haaaaa??!! Felhő?? Váááóóóó kéjek felhőt, még sosem ettem ^.^ - és máj jön is a táljámba a felhőcke
- Még-még-még kéjek felhőckét. – a tálkámban van még hely, ezéjt köjülnézek még és látok valami mást is..
- És ez Mi Jegi?-
- Az? Az szivárványdarabka
- vúúúúú… kéjek azt is… - megszórom jól a tálkámat, addig, még féj bele..
- Oké-oké.. együnk.. – mondom és belekzdek a nagy tálamban lévő mindenségbe ^.^
- Jegi ez a felhő finci, meg a szivájványdajabka is .. kéjsz? ^.^ -
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Rosalia Kedd Aug. 20 2013, 17:17

/Bocsánat, hogy nem írtam ide, de masszív ihlethiány volt./

Az a pettyes vadmacska azt várja tőlem, hogy összeverekedjek a kutyával. Alantas módszer, s különben sem fogom bizonygatni, hogy én vagyok itt a legkiválóbb, s az ovi az én birodalmam. Nincs is ebben nagy füllentés, hiszen eddig csak én jártam ide, és ők a betolakodók. Tessék, még viselkedni sem tudnak ezek a kutyákok, egy macska sose alacsonyodna le oda, hogy nyálcsorgatva, a másik fülét harapdálva, idióta módjára birkozzon a másikkal, üdvözlésképpen. Aztán a macskafajták legnagyobb szégyene megy lepacsizni a bolhásokkal. Pfej. Áruló! Ráadásul a többi pet sem tudja értékelni, hogy a megengedem nekik az itteni játékot és étkezést. Hálátlan alakok. Úgy tűnik Aikon az egyetlen, akivel társaságra lelhetek. Nem mintha társra szorulnék, nagyon is jól elvagyok én magányos harcosként, bár egy csinos kis perzsa lánykát szívesen körbedorombolnék. Regit azért válaszra méltatom: - A te területed? Vissza a csőrökkel Reginald, emlékeztetnélek, hogy az egész Liment az én gazdám vette, ti csak vendégek vagytok ott, akik ottragadtak Razz - Én legalább is megvagyok győződve erről. ˇ^ˇ 
Vezér... cöh, még rendes neve sincs. Válaszra sem méltatom a beképzelt, minden összepisáló farkasokat, csak elfordítom a fejemet és megyek Aikon után a homokozóba. Közben az a sunyibb képű utánam sonfordált és kis híján lespriccelt. Fujj, undorító lények! Kultúráltan még vizelni sem tudnak. Ez az általános magamutogatás jellemző is rájuk. Szaporábban kezdem szedni a tipegő lábikóimat, persze nem szaladok el a kutyák elől, nem én! Aztán megállapodok a csúszda mellett és csak a szememet mozgatva követem le Aikon pályát a játékszeren. Nem igazán akaródzik beszálni a mókába. Most nem, most mások látnak. Legközelebb majd kihozom egyedül Aikont, persze csak ha jól viselkedik otthon - na majd akkor szórakozhatunk önfeledten. Most feszülten figyelnem kell. Regi legalább kiáll mellettünk, vagy ha nem is mellettünk, de be-be szólogat a kutyákoknak. Tetszik nekem ez, Regi néha használható is valamire, nem csak desszertnek való.
Nem is kell soká várni, máris balhé tört ki az ovi egyik falánál, ugyanis egy hevesebb pet éppen egy JK-n akar erőfitogtatni. Butuska, védett területen vagyunk, nem eshet bántódásunk. De ha már mindenképpen tenni akar valamit, hát csinálja csak. Lehet kinevezem személyi testőrömnek, ha jól végzi a dolgát. Aztán az a farkas csak nem bír magával és kergetőzni akar. A francokat fogok én kergetőzni, ha kilóméterhiánya van, akkor ott az újdonsült haverja, az az áruló vadmacska. Rájuk se pillantok, hátha veszik a lapot, hogy nem muszáj nekünk közösködni itt semmin, de Aikont hagyják szépen békén játszani. A kis tökkelütött még gyerek, nem való neki az erőszak. Aztán úgy tűnik, hogy az oktondibb pofázmányú farkasnak mégiscsak megvan a magához való esze és leakadnak végre rólunk. Aztán újabb zajongás és a griff és a bajusztárs társaságába becsapódik valami kék, tollas izé. Nocsak, micsoda teremtmények fordulnak meg itt ma.
Bevallom egyre szimpatikusabb nekem az a griff. Jól kiosztotta a farkasfajzatokat. Mondjuk az a mindenki egyenlő duma elég naív, de végül is, lehet minden alatvalóm egyenrangú, csak én álljak fölöttük. Nyahaha. A vadmcsak viszont egyre jobban kezdi elásni magát előttem. Van logika abban, amit mond, de könnyű úgy nagyszájúskodni, hogy két farkas áll mögötted. Értelmetlen szópárbajjá fajul a nézeteltérés a bolhások és a griff között, tulajdonképpen oda se figyeltem már rájuk. Jobban lekötött, hogy aikon egyben van-e. A fene vinné el, a közelében előjönnek belőlem a védelmező ösztönök, de ha egyszer ilyen kis oktondi, szerencsétlen, hát muszáj vigyázni rá. Regi úgyis örökké terrorizálja, így kénytelen vagyok én a nagy testvér szerepét betölteni mellette.

Elérkezik az ebédidő, s legnagyobb megdöbbenésemre, az az álomszuszék macska is a farkasokhoz csatlakozik. Komolyan mondom, egész életem során nem csalódtam még ennyit a macska népben, mint a mai napon. Természetesen eszem ágában sincs nekem is arra az oldalra ülni, csatlakozok inkább a griffhez és a kék szárnyas lényhez. Höhöhö, mellettem esznek a legnagyobb darab petek, mint két testőr. Na most dumáljatok kutyákok! Aikon persze lemarad, nem győz szökdécselni utánunk. Valami elképesztő kotyvalékot hordanak össze a kicsi táljába, egy pillanatra elkap a háninger, de gyorsan le is küzdöm. Ha végre mindenki választott és lakmározik, akkor leheveredek én is a kék szárnyas mellé és Aikont is magam mellé hívom. - Gyere kisöreg, huppanj le ide szépen mellém. - Mégse hagyhaom, hogy Regi minden vackot megetessen vele, még a végén vukkolás lesz belőle. Az meg igazán nem kéne, mert ha hányást látok, azon nyomban kipakolok én is mellé @.@

Egyik oldal: Vezér, Hati, Regina, Álomkelő
Másik oldal: Villámlás, Nestor, Aldo, (Aikon?)

iválasztok magamnak én is egy kis halat, aztán bevackolom magam nyammogni. Magamban viszont egyre inkább fortyogok. Nem elég, hogy ez a pökhendi banda nem képes felfogni, hogy óriási kegyben részesülhette azáltal, hogy a magánbirodalmamban leetnek, de még kötekednek is a másikkal. A két cirmos árulása viszont végképp betette nálam a kaput. Aikon kajástálát nézegetem még egy idei, majd én is jól teletömöm a tányérom mindenfélével. ELőször egy kis tejecske, abba beleásztatok sz-raz cicanasit, addig, amíg jó szottyos, tocsogós nem lesz. Jöhet még bele halacska, oldalas és más husi, tetejére a tejszínhab. egy pillanatra megint majdnem öklendezés fog el, de most már kitartok. Amikor nem figyel rám senki, mert mindenki burkol, akkor jól összemaszatolom a bundimat egy darabka husinak a szaftjával. - Hééééj, ez meg ki volt? Ki dobált meg? - Kezdem haragosan a füllentést. Alaposan körbenéztem előtte, így nem bukhatok le, hogy magamat mocskoltam be, szóval könnyen rákenhetem bárkire. Én azonban nem egy petre akarom kenni. Annál sokkal nagyobb mókát terveztem ám. Majd én megmutatom a kutyafülűeknek! - Kajacsatát akartok? Hát akkor nesztek! - S a tálkámban lévő trutyuból merítve elkezdem dobálni a két ordast és az áruló macskákat. Abban bízok, hogy a mellettem lévő griff és kékség, na meg aikon és Regi is beszáll az oldalamon.


Vonatkoztassatok el attól, hogy normál esetben egy pet nem igazán tud markolni a mancsával, karmával, most szabad a dobálózás. A kajacsatában nem kötelező részt venni, ha olyan a habitusa a petnek, akkor fedezékbe is menekülhet. Aki viszont beszáll, az igyekezzen minél ötletesebb harci jeleneteket kialakítani. Arra kérnélek azonban benneteket, hogy ha lehet, akkor tényleges harc, verekedés ne akaluljon ki petek között. Lehet össze is dolgozni egy-egy manőverben, de előtte feltétlenül egyeztessetek PM-ben egymással, mások petjét engedély nélkül ne mozgassátok!

Határidő: Augusztus 31. éjfél
Ezen kívül még egy kör lesz, a záró.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Chancery Hétf. Aug. 26 2013, 00:45

Amennyire csak lehet, kizárom a fülemből a környezetem, hogy nyugodtan ehessek. Marhára nem érdekel semmi, sem a griff, sem a farkasok, sem az áruló fehér macska, sem ennek a fekete kiskirálynak a mondandója. Egyes-egyedül a főnixre meg a kék zizére figyelek, de rájuk is csak azért, mert tudom, a Chan mennyire imádja őket és rajong értük, feltételezem, majd alaposan ki is fog faggatni a történtekről. Milyenek voltak, meg ilyesmi. Ha jó idegállapotba lesz hozzá, meg is hallja majd a válaszom, és hát ha akkor rájön, hogy nem holmi "Richard Parker" vagyok, hanem Álomkelő. A Richard Parker se rossz név, de az férfi... >.>
Sokáig nem lehet nyugtom, mert a kiskirály elkezd hangosan hepajkodni, aztán azon kapom magam, hogy be vagyok terítve trugymóval. Felhúzom az ajkaimat, hogy mutogassam felé tűéles fogaimat és felborzolom a szőröm, puszta ösztönből.

-Megkergültél, te marha? -rázom le magamról a kajamaradvány nagyját, aztán amilyen gyorsan csak lehet kirohanok a hadszintérről. Lehetőleg a sátron kívül telepszem a fűbe és nyalom le magamról a rám tapadt gusztustalan mocsadékot. Hogy lehet valaki ekkora vadbarom? Az már biztos, hogy ha kikerülök innen, megmondom a Channak, hogy akárki is a gazdája a kiskirálynak, én párbajra hívom és megtépem ezt a megátalkodott csimbókot! Nem tudom, mit képzel magáról, de túl sokat, és jó lenne, ha valaki helyrerakná a kis agyában, hogy itt nem így működnek a dolgok!
És amúgy is, elméletileg ebédidő van. Miért olyan nagy kívánság az ebédidőt, nem is tudom, mondjuk evéssel eltölteni? Ha a kiskirálynak az volt a gondja, hogy a macskák nem azonos oldalon ettek, akkor szívesen helyreráznám az agyát, és kiűznék belőle minden ilyesféle képzelgést. Ha meg csak úgy, akkor egyszerűen csak azért verném agyon, hogy tanuljon némi tiszteletet. Lehet, hogy kiscica vagyok, de közöttük is a legfélelmetesebb, és ezt jó lenne, ha észbe vésnék. Valószínűleg a Chan sem véletlenül gondol egy hatalmas bengáli tigrisre, mikor szólok hozzá.
Mondjuk azt is szívesen agyonütném, aki rádobált a kiskirályra, mert többek közt őmiatta se fejezhettem meg nyugodtan az ebédemet. Erről szólva, ki kéne találni valamit, amit tehetnék. Vagy visszamegyek a hülyék közé, vagy egyszerűen elbújok. Egyik irány se kecsegtet sok jóval, de talán valahogy véget vetni a harcnak több dicsőséget és hírnevet jelent, mint egyszerűen fülemet-farkamat behúzva kivárni a végét.
Mivel úgyis sikerült minden kajadarabot leszednem magamról, megfordulok és visszaindulok a csata színhelyére. A kiskirályt szemelem ki magamnak, és ha megtehetem, odamegyek hozzá, fogaimmal meghúzom a farkát  - nem nagyon, de azért nyávogjon - és a fülébe ordítok:
-Ha már úgyis te vagy itt az a hatalmas vezér, nem kéne inkább rendet tartanod? -majd magamban még hozzáteszek pár jelzőt, de nem vagyok annyira ostoba, hogy kimondjam őket és ezzel Channak is kellemetlen perceket okozzak.
Akár felfogta, amit mondtam, akár nem, ismét hátrébb húzódok és lehetőleg olyan távolból nézem végig a jelenetet, ahova nem érnek el a kajamaradványok. Ha valami mégis eltalált, azt a lehető legfeltűnőbb undorral rázom le magamról. Türelem, most ez a legfontosabb. Ha látják, hogy türelmes vagyok, és várok valamire, talán elszégyellik magukat, főleg a kiskirály, és véget vetnek az egész csatározásnak.
Tényleg egy oviba kerültem, hogy a fene esne bele, csak épp nénik meg bácsik nincsenek sehol, akik rendet tarthatnának. Mégis miféle szervezés ez? Elég gyenge, ha engem kérdeznek.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Szophie Kedd Aug. 27 2013, 15:38

Éppen csendesen eszegettem ebédemet a nem éppen kellemes társaságban - tisztelet a kivételnek - amikor hirtelen zajra, majd nyávogások sorára kellett felkapnom a fejem az én szép kis húsos tálamból. Még nem is nagyon fogtam fel, mi történik körülöttem, már el is találta valami undorító massza az én szép fehér kis bundámat. Rondán, és nem épp kellemesen folyt végig az oldalamon, hogy aztán platty hangot adva érkezzen meg a földre. Gusztustalan. Nem tudtam, ki tette ezt velem, de amíg én a bundámat figyeltem, és próbáltam felmérni a barna foltból, hogy mekkora kár keletkezett benne, addig még egy valami fejbe csapott.
- Hogy az a..! - villantottam elő fogaimat, mély, hasból szóló morgás kíséretében. Kedvem lett volna széttépni az összeset. És természetesen sikerült is volna, mivel én, a hatalmas Vezér mindannyiuk fölött állok. Csakhogy most nem lett volna túl okos húzás tőlem belevetni magam a kaja hullámok közé, csakhogy széttépjek pár gusztustalan szőr, és toll pamacsot.  Így nem maradt más megoldás, fogtam a húsomat, s arrébb vonultam, jó messzire el az etetőtől, egy csúszda árnyékába. Csak hogy még véletlenül se találjon el több kaja bigyó.. Elfogyasztottam ebédemet, és neki láttam a bundámnak. A szépséges, hófehér szőr között igencsak rondán nézett ki a kéttenyérnyi kosz. Mintha foltos lennék. Az eszem megáll, a foltos tarkaság az alantas jószágra utal. Az igazi alfa hímek bundája bizony egyszínű. El kell tüntetnem a piszkot, mielőtt valaki félre értelmei azokat, és foltosnak hisz.
Gyorsan elkezdtem a farkasféle mosakodást, ami nem másból állt, mint nyalogatásból. Majdnem úgy, mint ahogy a macskák teszik, csak mi a nyelvünket közvetlenül használjuk, nem a mancsunkkal tisztálkodunk, illetve ez alatt sokkal kevesebb szőrt nyelünk be.
Nagyot köptem, amint megéreztem az undorító ízt. Ez nem is rendes kaja volt, hanem moslék! Pfúújj..! Biztos valamelyik szőrgombóc kajája. Remek, még az a íze sem jó.
Végül meguntam az egyedüllétet. Ha jól láttam, akkor rajtam kívül csak egy cicus ment el a többiek mellől- mások mind maradtak "csatázni". Az én értelmezésemben ugyan a harc fogalma másra terjed ki, de ez van. Visszamentem, és egy viszonylag biztonságos fedezékből bekukkantottam, hogy lássam, ki mennyire mocskolódott be, illetve hogy kiderítsem, ki is a tettes. Beszállni nem szálltam, se kedvem nem volt hozzá, se gusztusom.
Szinte biztosra vettem, hogy a főnix kezdeményezett, olyan sunyi pofája van, ugyanakkor jobban belegondolva ő is sokkalta inkább volt elfoglalva az evéssel, mintsem ilyesmit tett volna. ~Talán az a griff volt? ~ néztem a madárszerűségre, mely már az elején nem tetszett nekem. Az ő habitusából kitelne. Olyan gyerekes amúgy is, és meggondolatlan. Szörnyű egy lény, én mondom. Inkább barátkozok holmi macskákkal, és a főnix-szel, mintsem azzal az izével. De mi van, ha nem ő volt? Ahhoz nem elég okos. Egy ilyenfajta megtévesztéshez ugyanis megfelelő tervezésre, és észre is szükség van. Olybá tűnt, egy macska lehetett. Igen, szinte biztos, hogy az egyik macska volt.
De vajon a pöttyös, aki hozzánk csapódott, vagy esetleg "Őfelsége", netalántán a kékség? A kéket szinte rögtön ki is zártam. Túl bugyuta az ilyesmihez. A másik kettőről sokkalta jobban el tudtam volna képzelni mindezt. A pöttyös talán azért csapódott, hogy csapdát állítson, és ne vegyük észre, hogy hátba támad minket. Vagy legalábbis ne őt gyanúsítsuk. Megeshet, hogy az összes lépése egy cselszövés része volt. Ha így van, akkor tényegesen megérdemli, hogy farkasok közé álljon. Egy olyan remek, mesterien előkészített terv farkasokhoz illő dolog. Bár annyira okosnak azért őt sem tartom, hogy mindezért álljon velünk szóba. Inkább a másik cicus lehetett, aki nem tervezte annyira előre el a dolgot, de egy macskához képest szép húzás volt. Talán felemelkedhet ezzel a cselekedettel a szememben egy bolha szintjére..

_________________
[Event] Pet ovi - Page 2 0510[Event] Pet ovi - Page 2 1110[Event] Pet ovi - Page 2 0310
[Event] Pet ovi - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Askr Pént. Aug. 30 2013, 10:53

Alapszabály: ENGEM sosem lehet zavarni evés közben. Ennek ellenére ezek a gonosz, ördögi fajzatok mégis kihúzták nálam a gyufát, és pont azzal a kajával hajítottak meg, amíg szívből gyűlölök: hallal. Phöj, undorító! Hogy tudják ezt szeretni? Csúszós, nyálkás, ráadásul még nyugodtan sem lehet megenni, a kismilliónyi szálka miatt. Ha valaki nem a hegyes fülű macska korcsok klánjába tartozik, az akár öt perc után is alulról szagolhatja az ibolyát. Ebben az egyetlen dologban jártasak, másban meg tök pancserek. De a bajkeverés is igen silányul megy nekik. Megdermedtem a korábbi, evő pózomba, és lassan körbenéztem Aldoékon. Szép komótosan, türelmesen tekintettem hol a arra kiskutya-pulykára, hol a kék tollas madárra, hol a masnis pokolfajzatra, de még az aranykanárit, és az eszét vesztett macskafejet is jól megnéztem magamnak. Azt hiszem, már most eldőlt, ki fog nyerni: ÉN! Főleg, hogy Vezér is itt van mellettem. De álljunk csak meg egy pillanatra! Hogyhogy elfut? Tisztán, tökéletesen láttam, - jó szemeim révén - ahogyan befejezi a kajálást, és tisztálkodik. Az eddig összegyűjtött tiszteletpontjai most legalább hatvannyolc százaléknyit vesztettek. Mindegy, mert megmutathatom ezeknek a senkiknek, ki az úr a háznál. Nyugodtan emeltem meg fejemet, és ezekre a senkikre néztem. Még azt sem érdemelték meg, hogy rájuk nézzek, nemhogy megszólítsam őket. Nagy kegy érte őket, hogy egyáltalán alaposan megnézhettek engem, mert aki rám mer nézni, azt elvakítja a rettentő nagyságom! Őket mégse tudtam elvakítani, elvégre biztos volt valamilyen csodaszerük az idomárjaiknál, bár nem ez a fontos. A lényeg, hogy megkapják a hatalmas Hatitól méltó "jutalmukat". Elkuncogtam magamat.
- Most ástátok meg a sírotokat, fiacskáim. Megtanuljátok, ki a vezér a háznál. Üdvözöllek benneteket Hati kínkamrájában. - mormoltam, még magamat is meglepő nyugodtsággal. Oldalvást tekintve árnyékokkal kezdtem el játszani. A terv egyszerű volt: megleckéztetni ezeket a vakarcsokat, egy kis kajadobálás keretei között. Most én vettem át a tehén (Vagy vezér? Ki tudja...) szerepét fehér fajtársamtól, és felmarkoltam minden olyan tálat a társaimtól, amit - még a macskáktól is - használni tudtam. Meg se kellett kérdeznem, elvehetem-e, mert ezek már az ENYÉIM. Egy-egy árnyékkézzel ott tartottam őket a levegőben, akár egy pincér, aki másra se vágyik, minthogy kiszolgálja az étteremben járókat. Sok pincért láttam, de én voltam a legjobb! Pedig még nem is vizsláztam? Vizsgáztam! Na, mindegy, ott tartottam őket a kezeimmel. Felettébb élveztem, hogy ismét megmutathatom, ki az alfa a háznál. A támadáshoz maromat felemeltem, kisebb terpeszbe álltam, aztán már ugrásra készen állva meg is akartam leckéztetni ezeket a dögöket.
- Készüljetek silány életetek legnagyobb pofonjára! - vonyítottam, majd az árnyékkezeket meglendítve jókora kajamennyiséget akartam zúdítani a társaság nyakába. Számat kárörvendő, gonosz hahota hagyta el, noha nem tudtam teljesen boldog lenni. Nagyot csalódtam Vezérben, de reméltem, hogy legalább ezek a hitszegő macsekok hajlamosak fajtársuk ellen fordulva beszállni a rodeóba.

_________________
[Event] Pet ovi - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Event] Pet ovi - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Snowcat Hétf. Szept. 02 2013, 15:22

Nem szóltam semmit, hagytam, hogy a farkasok kitombolják magukat, és békésebben is egyenek. Köztudott, hogy a farkasokat nem szabad ingerelni, és jobb, ha inkább tisztelik őket, minthogy kikezdjenek velük. Bár van itt egy-két pet, ami nagyobb náluk. De őszintén szólva nem a szintarányosság számít, hane a leleményesség, bizony! A papa mindig erre tanított engem. Úgy látszik, hogy a viszályok és a barátkozások, szövetségesek két különböző csoportot alkotott. Az a szánalmas törpemacska, a szemét csirkemacska és a főnökösködő grillcsirke azok mind az ellenoldalt képviselik, úgy utálom mindhármukat. Ha tehetném, legszívesebben mindannyiukat elkapnám, és móresre tanítanám őket, de a papa arra is tanított, hogy többet ésszel, mint erővel. Ravasz módszerek mindig nyernek, és ez a rend mindig is így marad örökkön örökké. Hogy a farkas-szövetségeseim mit gondolnak erről, inkább rájuk hagyom. Velük a későbbiekben is szeretnék jobban kijönni, tehát ilyesmilyen apróságért nem kell a konfliktus.
Közben figyeltem a magát a hely vezérének és urának tituláló kis mitugrászt, aki el volt a kajájával. Bár messze voltam tőle, ahogy eszik, majd azt is láttam, hogy keni össze magát a kajával, aztán elrikkantja magát, hogy kidobálta meg. És ettől kezdve kezdődött a szánalmas kajacsata. Valakinek a szaftos húsdarabja eltalált a vállamon, és félrevonultam, hogy lenyalogassam a bundámról. Tulajdonképpen finom a kaja, csak az a baj, hogy erre kell pazarolni a finom étket. A farkas társaim azonban be is szálltak a csatába. Bár én nem is vettem részt az egészben, de azért nekik szurkoltam.
- Szerintem a kis "főnököt se hagyjátok ki! Tudom, hogy ő kezdte az egészet, csak megjátszotta magát! - szóltam nekik. Bár ezt bebizonyítani már nem is lehet. Nyamvadt kis szemétláda, így keresni magának a bajt.
Persze, könnyű beszélni arról, hogy kit támadjon meg valaki, de hát én mégis csak egy macskaféle vagyok, kicsit kényes fajzat, méghozzá egy olyan képességgel, ami...
- Óóóóóóóóh!
Messziségből könnyebben céloztam az asztalon maradt kaja felé, a nagyszájú cicuskát targetolva, aztán kitátottam a számat, és a szélcsavar végigzúgott az asztalon, elrepítve a kaját. Sajnos a kis beképzelt nyomorultat nem sikerült eltalálnom, de viszont egy kicsi adag, húsgombócokkal teli tál betalálta arcon a tömör szavú gyíkfajzatot (Nestor).

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Szept. 02 2013, 20:31

Ez a sok hazudós itt körülöttem. Nem szabad hazudni, ezt megmondta Ren is. Csak akkor, ha valami nagyon nagy bajt akarunk megúszni, igen, akkor lehet. Az a földi négylábú még megbánja ezt is, meg Aldo is, hogy olyanokat mond, hogy ő itt a király. Ő is hazudós >_<  Ren azt is mondta, hogy itt én leszek, tehát én vagyok, nem ő, hanem én >_<
Most még itt beszél össze-vissza, hogy mi náluk lakunk, meg minden.
- A te gazdád gyenge, meg…meg buta… igen és naaaagy, szőrős szája van – mutatom ezt szárnyacskáimmal is. tényleg hatalmas és szőrös. Olyan, mint ennek a fekete földinek itt lent. Nem pazarlok rájuk több időt, mert követem a többieket. Mint kiderült ebédidő van. Most éhes is vagyok, de hamarosan elverem ezeket a hazudósakat. Jó alaposan és akkor majd nem hazudnak többet, bizony ám. Az ebédnél mindenki maga választ ennivalót a tálkájába,  kivéve a pufit. Neki én segítek a menüben, mert annyira, de annyira butaaaa, hogy nem tudja, hogy mi micsoda. De komolyan, még felhőt se látott a pamacs… baaaaaaka >_<
Én maradok a fincsi kekszikémnél, mert annál jobb nincs is a világon *-*   Örülök, hogy Ren megkóstoltatta velem ezt, azóta mindig ilyet kérek :F A pufi mellettem telerakja a tálját, ő mindig is sokat evett, csak nem tudom, hogy hova fér bele ennyi ennivaló? Igaz szép nagydarab gömbőcke hihihi.
A tálkám megrakása után igyekszem kicsit félrevonulni, főleg a hazudósaktól. Szólok pamacsnak is, de ő inkább ott marad az egyik hazudóssal Bakaldoval. Ezért még kap, majd őt is jól megverem, leharcolom a többivel együtt  >_<
Nyugodtan eszegetem, közel az ételadagolóhoz, mert szerintem ez a mennyiség nem lesz elég. Pici vagyok, igen, de belém is fér ám sok kekszike. Ilyenkor nem figyelek a többiekre. A csipegetés az első és legfontosabb, mert ez annyira fini :F
- Hmmm??!!! – hírtelen felkapom a fejem a hangzavarra és körülnézek. Alig hiszek a szemecskéimnek. Itt mindegyik földi négylábú az ennivalójával dobálózik o.o Ezek a petek nagyon buták. Ilyen finom falatokat eldobálni. Én a kekszikémet el nem dobom, nem adok belőle senkinek sem, ez az enyém, az ENYÉM >_<
Csőröcskémmel ráfogok a tálacskám szélére és kicsit távolabb húzódok tőlük. Nem szeretném, ha a finom falatokra rádobnának valami nem finom ennivalót. Nem is foglalkozom velük, buta az összes é némelyik még hazudós is, Bakaikon meg  nagyon butaaa, mert odaült Bakaldo mellé….
Nyugodtan eszem a baka társaság ellenére is, elvagyok az étkemmel, amivel amúgy sem szabad játszani. Ren azt mondta, hogy nem szabad pazarolni, mert neki az sok.. öhm.. valamibe kerül..  (csóri gazdi xD )
- o.o – az egyik falat közben eltalálja a buksimat és belecsöppen a kekszes tálkámba. fufufufuuuuu >_<  
Egy pillanat alatt láng borít be,ami elégeti rólam ezt a trutyiságot nagyon, de nagyon mérges vagyok fufufuuuu >_< Erősen csapkodom a szárnyaimmal és megindulok. Nem repülök, csak vadul csapkodok és amint egy tálacsaka elé érek, azt a gazdájára borítom. Nincs pajti, csak ellenség. Bemocskolták a kekszem, ezt nem úszhatják meg >_<  Se cicát, se kutyuskát nem kímélek, vesszen mindenki, úszkáljanak a saját étkükben. Mindent borítok amit érek  >_< Baaaaka az összes pet rajtam íkvül, baaaaaka >_<



Egyedül jell játszanom, mejt Aldo nem jön, cak áll és nézi, ahogy gujulgatok lefelé a cúszdán. Engem ez annyija nem is zavaj, de többen gujulgatni jobb lenne, sokkal, de sokkal jobb. Együtt játszani jó, egyedül nem annyija.  Kezdem is unni, mikoj a nagy csöjgésre mindenki elindul a hang ijányába, még Jegi is, így én is pattogok, de lemajadok, mejt mindenki olyan gyojs és sietnek. Jám nem is figyelnek, pedig én megvájnám ám őket. De engem sem kell ám féjteni ^.^ Beéjem őket és látom, hogy máj majdnem mindenki falatozgat. Odamegyek én is ahhoz a naaaagy valamihez és nézem az ábjákat, hogy mit kéjjek. Nem éjtem mindegyiket, vannak nagyon fujcsa képek is a gomboknál, de szejencséje Jegi itt van mellettem és segít nekem. Okos ez a Jeginyald, sokat tud az finci ennivalókról. Hamaj megtöltöm a tánackámat fincibbnél fincibb dolgokkal, jó puposan, mejt az az igazi. Mennék is fivéjem után, hogy együtt együnk, mint otthon, de Aldoka szól, hogy menjek mellé.
- Haaaai- odatuszkolom a jól megpakolt tálacskámat és  helyet foglalok mellete.
- Itadakimasu – mondom, mejt Jen is mindig ezt mondja, mielőtt elkezdünk enni, majd belevetem magam a tálkámba és elkezdek enni.
- Hmmm, ez nagyon finci ^.^ -  mondom Aldokának. Látom, hogy ő alig eszik valamickét, ezéjt közelebb tolom hozzá a tálackám.
- Kéjsz belőle Aldoka? Adok  ^.^- megkínálom őt, sőt mindenkit aki kéj belőle. Pejsze szejetek sokat enni, de nem vagyok undok mint fivéjem, aki a kekszeit cak magának akajja.
Tovább eszegetem, majd ajja leszek figyelmes, hogy a mellettem lévő Aldoka elkezd ojdibálni
- Mi az mi az? ^.^- kéjdezek já. A petek nem szoktak cak úgy ojdibálni, ha hajcolnak akkoj szoktak, meg Jegi néha álmában is, de így simán nem szoktak, nem-nem.
- Hoooo o.o  -kiváncian nézam, ahogy a fekete macka megkínálja a többieket az ételébpől. Hehehe, biztos ennyije izlik neki és megakajja osztani másokkal. Mennyire jendes az az Aldoka. Jegi tanulhatna tőle is ^.^
Kicsivel később pájan elmennek, majd pájan ugyan úgy kínálgatják a többit.
- Ajigato – köszönöm meg mejt valaki az ajcomja dobott egy kis ételt, kicsit kemény, meg fura szagú, de megkóstolom. Hmm… nem is olyan rossz.
Azután egy másik macka megragadja Aldoka farkincáját és meghúzza. Ettől egy picit megijedek és magam elé kapom a sajátom. Nekem ne jáncigálja a farkincámat egy cicalány (na, majd pár év múlva megnézzük, hogy mennyit változik a véleménye xD)
- Jaaaj… ajajajaja…- látom, hogy jeginyald lángolni kezd és cúnyán néz. Igaz, ő mindig cúnyán néz, de ez az a fajta cúnya, amikoj valakit megakaj vejni, például engem Sad
- Jajajajjj.. Jegi méjges! Jegi méjges, bújjunk el! – kiabálom mindenkinek, hogy tudjanak jóla. Fivéjem ilyenkor nagyon gonoc, és bántani szokott. Pattogok köjbe-köjbe, miközben jár a szám, majd elbújik az egyik nagy valami mögé, amiből a finci mindenség jött  a tálkámba ^.^
Hallom, hogy idegesen cipog, ajajajj, még nagyobb a baj, majadjunk cak itt, elbújva, itt nem tud minket bántani.
Kikukkantok a nagy valami takajásából és látom, hogy mit cinál éppen Jeginyald. Josszul csinálja. Nem a saját ennivalójukkal  kell megkínálnia  többieket, hanem az ő kekszeivel . Jaaj, ez a Jegike… de azéjr most inkább nem megyek oda, picikét félek tőle ^.^

_________________
[Event] Pet ovi - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Ixion Hétf. Szept. 02 2013, 21:43

Az evés igen jólesett Nestornak, mindaddig, míg a szánalmasabbnak ígérkező jószágok el nem kezdték a kötekedést. Az Aldonak nevezett macska ott ült Nestor mellett, ami igazából nem is zavarta, nem is érdekelte, de amint valamelyik ostoba megdobálta a szőrmókot, a cica nem hagyhatta szótlanul a dolgot. Nestor egy morgással fejezte ki nemtetszését, majd aztán nekilátott a tányéron lévő maradék virágnektár nyaldosásának. Ha valaki nem tudná, Nestor nem eszik olyan ételeket, melyeket a barbár, erőszakos, hegyes fülű, büdös, bolhás korcsok szoktak. Nem, a tűzsárkány nem süllyedt le olyan szintre, hogy a nyilvánosság előtt ilyen ételeket fogyasszon. Tudta, hogyha egy sárkány húshoz nyúl, onnantól kezdve bekattan, és aligha lehet leállítani. Nestor nem volt ostoba, hogy ne tudná a következményeket. Ízlett neki a mézízű nektár, annyira, akár mind a tíz karmát megnyalhatná. Csak hát ez a társaság volt a táplálkozás megkeserítője. Nestor nem tudja, melyik kis hülye kezdte ezt a fajta, értelmetlen civakodást, de azt igen, hogy neki semmi keresni valója az ostobák között. Még utoljára körbenézett a társaságon: az egyik blöki okosan döntött, amiért odébb állt az élelmével, de a másik, a fekete szörnyformájú a nagyfiút játszva osztotta a lapot. Nestor egyik féllel sem értett egyet: a farkasok megdobálták Aldot, a macsek pedig folytatta az ingyen cirkuszt. Helytelen, nagyon helytelen! Főleg az, amit Nestorral akartak tenni: a pöttyös vadmacska és a Hatinak keresztelt pokolfajzat összefogott Nestor ellen! Ő ellen, aki még a légynek sem ártott. Arra viszont nem számítottak, hogy a sárkány a saját tányérját pajzsként használja a moslékzuhatag ellen. Kényelmesen lenyalta róla még az utolsó csepp, mézállagú nektárt, aztán elhajította. Szúrós szemmel nézte mindkét teremtményt. Ökölbe szorított karmokkal, a hátán lévő kerék fürgén forogva - köztudott, Nestor ezt teszi, hogyha megzakkant - méregette mind a fekete dögöt, mind a pöttyös nyávogót.
- Ez súlyos hiba volt. Nestor most nagyon dühös. - sziszegte feszülten. Meglebbentette farkát, aztán ismét keresztbe fonta karját, miközben a kerék csak forgott-forgott tovább. Nestor gyűlölte, ha így, különösebb ok nélkül meggyalázzák, vagy ha nem is, akkor csak megpróbálják. Akár egy western filmben, csak állt, hosszabb ideig, míg cselekvésre szánta el magát. Ujjait és nyakát kiroppantva készült a harcba való bocsátkozásba. Nestor nem hagyhatta ezt, szó nélkül. Az életére, a becsületére törtek, és ezért mind - ahányan vannak - meg kell lakolniuk. A sárga madárka csőrrohama közben a sárkány az elhullatott ételmaradékból gyúrt össze, maroknyi méretű galacsinokat. Egy vigyorgás közepette kivillantotta fogát, majd hátat fordított. Egy harci kiáltás közepette lendítette meg farkát, és ahány galacsint gyúrt, minden szemben állónak szánt egyet-egyet. Be akarta bizonyítani, hogy csendes természete ellenére nem érdemes nála kihúzni a gyufát. Meg akarta mutatni, milyen hatalmas erő birtokosa ez a sárkány. Számos kérdés felmerült Nestorban, amire már túl késő volt gondolni, hiszen nagyon szórakoztatta ez a fajta bosszúhadjárata. Igazából egyetlen egy kérdés az, amire tényleg választ szeretett volna kapni: hogy az unalmas macskának miért is adott egy meglepetés-csomagot? Mert Nestor egyszerűen megzakkant, és évezi!

//Tény, hogy E/1. személyben kezdtem a játékot, de nem hiszem, hogy ezzel a továbbiakban folytathatni tudnám a játékot ^^"//
 
Ixion
Ixion
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2013. May. 10.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Rosalia Szomb. Szept. 07 2013, 01:36

Figyelem! Zárókör következik! Igyekezzetek elvarrni a szálakat!

Zseniális leleményeséggel sikerült pofás kis kajacsatát generálnom. Ha már betolakodtak a teritóriumomra és kénytelen vagyok az ételt is megosztani velük, akkor megosztom én minden porcikájukkal, nyáháhá. Az a bolhás démonfajzat azonban komoly tűzerőt vet be, a macskák legnagyobb szégyene is beveti magát az oldalán, Aikon meg fedezékbe vonul, így nincs más dolgom, mint kihasználva mozgékonyságomat és elmacskásodott végtagjaimat megmozgatva kitérő manőverek közepette futkosok, alkalmasint pedig a számba veszek egy-egy halat, melyet egyenesen az ellenség képébe szánok. Tervemet azonban meghiúsítja valami égből pottyant bomba. Reginald... >.< Kénytelen vagyok fedezékbe vonulni és lesből tovább támadni.
- Mááááá, ki harapdálja a szépséges farkincámat? - fordulok meg rögvest fújva, felborzolt szőrrel, ahogy érzem, hogy valaki a hátsó fertályomnál matat. Nem szép dolog ilyen orvul hátbatámadni a macskaúrfit. Mire észbe kaphatnék, az az álomkóros macskacsaj már a fülembe is nyávog, hogy tegyek rendet. Még mit nem! - Most keződött ám az igazi móka, eszemben sincs kiszállni belőle. Gyere te is, lazulj egy kicsit szépségem! Cool - S mire befejezem mondandóm, már be is terít minket egy-egy Nestor felől érkező galacsin.
 

Folytatódjon tovább a kajacsata, azonban mire elfajulhatna a helyzet, megérkeznek az idomárjaitok, akik valószínűleg döbbenten szemlélik majd a mocskos étkezdét. Lesz akit leszid, lesz akit esetleg megdícsér a gazdája, írjátok úgy, ahogy jólesik. Egyébként élénken él a kép a fejemben, ahogy morcos képű, karba font kezű idomárok tornyosulnak a rosszalkodó, ételfoltos petek fülé Very Happy

Enheriel kérte, hogy kiszállhasson az eventből, ezért innentől kezdve NJK-ként kezeljétek és ne mozgassátok önkényesen!

Limit: 500 szó
Határidő ezúttal nincs, de jó lenne, ha mindannyian írnátok addig, mire 2 hét múlva Chan hazajön külföldről.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Szophie Hétf. Szept. 09 2013, 18:07

A háttérből figyeltem, ahogy a társaság nagy erővel beleveti magát a trutyiba, Hatival az élen. Én aztán semmiért sem kockáztatnám a drága bundám épségét. Pláne nem egy ilyen egyszerű butaság miatt, aminek a neve játék. Nem értem, miért van mindenki oda a játékokért. Gazdi is folyamatosan csak ezt szajkózza.. Meg hogy mindenben nyernie kell. Hatiban mintha Szophiet látnám viszont. Ez egy picit idegesít.
Ohh, és itt is az emlegetett szamár. Jó lesz, ha végre rendet tesz valaki ebben a zűrzavarban a petek között. Szophie vidáman ugrálva közelít, és mintha valamit keresne. Biztos engem.Smile Egyébként egyáltalán nem meglepő, hogy ő az, aki elsőként ellépett a komoly küzdelemből. Szokása ez.. Úgy gondolom, számra unalmas a sima harc, és nem látja sok értelmét. Ezért is kell nekem mindig noszogatnom, hogy egyáltalán valamit képes legyen csinálni. Olyan idegesítő.. Egy játékban bezzeg akármikor benne van. Meg a butaságokban, amiknek semmi értelme. El is döntöttem, most nem fogok elé menni, most egy kis feladatot bízok rá. Méghozzá azt, hogy keressen engem meg! Hihihihihhh. Twisted Evil
Elérte az "éttermet" , ahol még mindig folyt a kaja csata. Bolond petek, most jó kis szidást kaptok, bizony. És Szophie belép, és most fog jönni az én kedvenc részem. *-* És... Mi? Mit csinálsz?? Mi a fene? Gondolhattam volna.. Ez a buta idomár persze, hogy nem szidja le őket. És szinte természetes tőle, hogy méltóságát eldobva beáll. Hisz játék őrült.. Hati oldalán nagy kiáltással ugrik a tömérdek undorító trutyi közé, hogy jó piszkos legyen. És természetesen nyerni akar. Ez az egyetlen egy tulajdonsága, amit szeretek. Mindig mindenben nyerni szeretne. Így olyan erőbedobással dobálja az ételeket, mintha épp egy bossal csatázna. Annyira butus, annyira értelmetlen, annyira megalázó.. És a szemében mégis harci fény ég. Bezzeg ha egy mob állja az utunkat, sosem ennyire lelkes. Most meg képes még négykézláb kúszásra is a cél érdekében. És jajj.. Jön a többi idomár is. Oda lesz a maradék méltóságom is, ha meglátják a gazdámat trutyiban hemperegni. Gyorsan odaszaladtam gazdimhoz, és orrommal megböködtem.
- Hát itt vagy! - köszöntött boldogan. - Gyerünk, csatára feeeel! Vezér, teljes erőbedobást várok tőled! - kiáltotta, és azt hiszem, nem vette észre a tekintetemben lappangó szörnyülködést. Újra.. Szinte már megszokott, hogy a nézésemből nem ért meg semmit. Így kénytelen voltam beszédhez folyamodni.
- Menjünk, és csináljunk valami értelmeset. Ettől nem fogsz fejlődni. - morogtam, és meg is fordultam, hogy elillanjak, mielőtt egy gonosz étel darabka eltalálna.
- Ne mááár! Csak ezt játsszuk le! - nyivákolt, mint egy kisgyerek. Az agyamra megy. Én csak meg akarom menteni attól, hogy a többi ember előtt elírja magát. Erre ő.. De jól van, tegye csak, ha annyira akarja. Engem nem érdekel, hogy mennyire nézik bohócnak. Békésen leültem vissza az árnyékba, és figyeltem a közeledő tömeget. Annyira bosszantó, hogy én, a legeslegharcosabb pet egy ilyen idomárral kerültem össze. Mennyivel jobban meglenne ő egy játékos valamivel? Például azzal a bohóc kék macskával. Nekem meg juthatott volna egy rendes, valamire való játékos, aki képes elvonatkoztatni a butaságoktól. Vagy épp ez az ok, ami miatt ő lett az idomárom? Hisz ha én nem lennék, akkor ő még most is első szinten tötyörögne. Az én magasztos feladatom lenne az, hogy megváltoztassam? Lehet.. De akkor is idegesítő!
Azt hiszem, hamarosan végez. Mintha abba hagyta volna a dobálózást, és a többi idomárral beszélne. Valószínűleg elköszön tőlük. És érdekli is őt, hogy folyik róla a kaja trutyi? Dehogy.. És most végre felém néz. Talán indulhatunk? Igen, teljesen úgy tűnik.
- Azt hiszem, gyorsan haza kéne mennünk, lezuhanyozni. - közölte nagy vidáman, ahogy végig nézett magán. Valahogy támogattam az ötletet. Sült csirke szaga volt. Éhes lettem tőle. Ezzel libegve végigsuhant az utcán, maga után csodás illatfelhőt húzva. Így nem lenne nehéz megtalálni, ha elveszne. Azt hiszem azért mégis hagyom, hogy lezuhanyozzon, aztán elrángatom mobozni. Ez a legkevesebb, ami nekem jár, ha már az egész napomat roppant bosszúságok közepette kellett eltöltenem ezekkel az idegesítő kis mitugrász petekkel.

_________________
[Event] Pet ovi - Page 2 0510[Event] Pet ovi - Page 2 1110[Event] Pet ovi - Page 2 0310
[Event] Pet ovi - Page 2 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Snowcat Szer. Szept. 11 2013, 12:10

Mikor a nyavalyás kis pökhendi hülye játszotta az eszét a csirkemacsek új barátnőjének, mérgesen ezt kiáltottam rá.
- Na persze, csak mert TE indítottad el ezt az egész balhét, beképzelt hencegőcske! Láttam, hogy magadat kented össze a saját kajával! És biztos vagyok benne, hogy nem is vagy te ennek a kócerájnak a vezetője, csak egy egoista kis macska-szégyen, sőt, nagyobb szégyen, mint én! Nesze, csakhogy érezd a törődést!
Azzal vettem egy újabb nagy levegőt, és megint küldtem az irányába egy szélcsavart, de ezúttal egy nagyobb kaja a szélcsavartól eltaszítva beletrafált a beképzelt kis képébe. Ha nem sikerül, legalábbis megpróbáltam, csakhogy érezze a dolog súlyosságát és a szándékomat. Remélem ezzel is pontot tettem az egészre, mert már nagyon elegem volt belőle. Remélem a Hatiék is hallották, és szívesen segítenek megalázni végre ezt a mitugrászt.
Na de a lányt bántalmazó szemétládáról se feledkeztem meg. Ő saját szerencsétlenségére közelebb volt hozzám, így kinézve magamnak egy nagyobb asztalra kiömlött trutyit becéloztam. Aztán megint használtam a képességem, ami már persze hp-mba került. De sebaj! Használtam a képességem, és a nagy trutyi jól elöntötte őt tetőtől talpig. Igaz, néhány helyen engem is eltaláltak, de ha már ez a kis hülye elindította a csatát, akkor a macskák szégyene, a csirke és a szövetségesei kapják meg a magukét.
Na de a bosszúhadjáratomnak hamar vége szakadt mert megjelent a semmiből pár állatidomár köztük a papa. Ő persze nem nagyon örült, amikor látta, mit művelek itt a farkasbarátaimmal.
- Regina! Nya, te meg mi a jó fenét művelsz? - hüledezett, aztán elkapott, mielőtt egy újabb trutyival próbálkoztam volna megtámadni ismét a pökhendi kis hülyét hátulról. Nem volt valami jó kedvében. Talán előtte jókedvű volt, de most biztos mérges lett, amiért látta, mit művelünk itt.
- Hát hogy nézel te ki, Regina?! Hogy lehetsz ilyen buta?? Részt venni ilyen gusztustalan játékban? Benne vagyok én mindenben, de azért... - Itt egyszer csak telibe trafálta valamelyik pet egyik kajabombája. A papa nagyon szigorú bézett körba, de mivel nem akart adós maradni, felszedett egy még teli tálat (gusztusos, löttyel hígított darabkás hús), amit egy gonoszkodó vigyorral visszavágott valamerre. De ez nem sikerült, mert papa nem valami jó célbadobó, és ezt már tudtam jól korábban is. Játszottunk sokszor célbadobást, és neki kábé tízből három sikerült mindig.
De sajnos azért nem lett hirtelen még olyan jó kedvében, hogy még maradjunk egy kicsit itt szórakozni egy kicsit. Papa is kicsit kényes fajta, és utálja a piszkot. Szóval gyorsan el akart innen hurcolni. Már a válla alá voltam csapva, mikor szomorúan elbúcsúztam a farkas-társaimtól, jelezvén, hogy remélem fogunk még találkozni. Akartam hozzájuk is szólni, de itt volt az a pár másik állatidomár is, akikkel egyáltalán nem akartam megosztani beszélőképességemet. Micsoda pech! Itt van az a szemét csirkefajzat, aki bántott egy tök ártatlan lányt, meg ez a beképzelt magát főnöknek kinyilvánító macska-szégyen, aki nem is főnök, csak egy gyenge kis vakarcs, mégis én éreztem magam igazságtalan bánásmódban. Remélem Hatiék azért megtorolnak mindent, amit tudnak.
Öt perc múlva már kint voltunk a Pet Oviból. Papa nedves ronggyal és kefével tisztította ki a bundám, közben panaszkodott a Pet Ovi igazi főnökére, aki nem volt ott, hogy leállítsa a zűrzavart. Legalább nem engem hibáztatott mindenért, főleg miután elmeséltem neki, hogy mi volt a Pet Oviban.
- Ahhoz a csirkeféle gazdájához is lesz egy-két keresetlen szavam! - panaszkodott tovább. - Egy állatidomár se engedheti meg, hogy a petje engedély nélkül, minden gondolkodás nélkül, nyomozást kihagyva rávesse magát valakire, akiről nem is tudja, ki egyáltalán! Legalább neked helyén volt az eszed Regina...
Aztán akkor látta meg őt. Egy szőke lányt. A papa szeret a lányok társaságában lenni, és megnevettetni őket a külső kisugárzásával és poénjaival, de mikor azt a lányt látta, kicsit úgy tűnt egy pillanatra, mintha élete első olyan nőneműjét látná, aki mintha más lenne egy csupa, minket szeretgető lányoknál, akik kacagnak rajtunk és butaságainkon, miközben engem cirógatnak, és "cuki", "édes" meg egyéb ilyen szavakkal dicsérnek. Ugyan egy pillanatra elkomorodtunk, mikor megláttuk mellette a lányt bántalmazó árulót, de a papát mégsem érdekelte, mert odament hozzá beszélgetni. Én meg csak ott ültem mellette, és hallgattam csevegéseiket.

_________________
Nya!
Pontozás és felszerelés:
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Askr Pént. Szept. 13 2013, 20:15

Mindig is szerettem koszosnak lenni, de ez a harc még annál is szórakoztatóbb volt, mint azt előtte vártam. Én voltam a legjobb, a legügyesebb, a legrátermettebb! Ehhez kétség sem férhetett: én vagyok a pet ovi koronázatlan királya. Minek kell nekem korona, ha már a megjelenésem is egy királyhoz méltó? Királyt mondtam? Ej, de szerény vagyok, hiszen a császár ezerszer klasszabbul hangzik. Hati, Aincrad petcsászára, a leghatalmasabb démonfarkas, akit rettegni kell. Gyönyörű, egyszerűen gyönyörű. Ezekkel a gondolatokkal próbáltam minden lehetséges támadás elől farkasbukfencezni. Egyszerűen szánalmas, hogy egy szánalmas macskafajtáról neveznek el egy remek akrobatikai mutatványt. A farkasbukfenc ezerszer jobb! A kék sárkány által küldött kajazápor úgy ragadt fel a bundámra, mint légy a légypapírra. Ebben a testben alig éreztem meg bármit is belőle, sőt, örültem, hogy tetőtől talpig koszos lehetek. Hogy ezt a többiek - akik persze jóval alacsonyabb rangúak voltak - tudtára adjam, elegánsan, császárhoz illő módon vetettem magamat a moslékba, s meghemperegtem benne. Nem érdekelt, hogy azokat is összekenem-e, akikkel egy "oldalon" álltam: szilajul megráztam magamat, hogy az összes bundámba ragadt trutyiból mindenki kapjon. Már ha sikerül képen törölni őket. Mindegy is, mert nagy öröm és meglepetés is ért, mikor megláttam a bolondomat, és őt végülis sikerült eltalálnom. A hülyét persze nem nagyon boldogította a moslék, amit az arcába kapott, de engem nagyon fellelkesített.
- Most miért nézel így? Sokkal szebb vagy. Sikerült az arcodon valamicskét javítanom. - Nemigen sikerült felvidítanom. Ott állt, keresztbe font karokkal, és úgy nézett rám, mintha halálos bűnt követtem el. Jó pet módjára - mivel az is tudok lenni - visszaváltoztam, és meghunyászkodva, lehajtott fülekkel néztem fel Askrre.
- Most naná, hogy adod a szende kis ölebet, de kíváncsi vagyok, mit csináltál az elmúlt néhány órában. - Hozzászoktam, ha a bolondnak azt mondják, hogy "gonosz", akkor erről a szóról én jutok eszébe. Hát nem tündéri? Nem az. Még sose tett velem ilyen szörnyűséget - nyilvánosan megalázott! A tarkómnál fogva megemelt, mint valami kölköt, és úgy vitt ki a pet oviból. Még egy utolsó nyelvöltés Aldora, és ez a megaláztatás mégse volt olyan szörnyű, mint azt vártam.
- Letennél végre? - kérdeztem morcosan. Nem szerettem, ha így bánik VELEM, Aincrad legerősebb petjével! - Baromira nem szeretem ezt!
- És ez baromira nem érdekel engem. - Ajjaj, most tényleg dühös. De nem is izgat, úgy is csak átmeneti állapot nála. Ismerem a fajtáját, mert nem csak okos, de tapasztalt démonfarkas is vagyok! Megráztam magamat, hátha elenged ez a tökfej, ámbár látszólag nagyon is fogni akart.
- Úgy bánsz velem, mint a szeméttel! - fejeztem ki nemtetszésemet, egy mély morgással.
- Te helyedben én meg se szólalnék, te kis taknyos. - "Taknyos"? Ezt még sosem használta! Askr tényleg megzakkant. - Addig nem eresztelek meg, míg le nem tudjuk a zuhanyt. - Csak azt ne! Én fürdés nélkül is jóképű, charme-os, aranyos vagyok, nincs szükségem tisztálkodásra. A farkas meg tudja csinálni magának, ha nagyon akarja. És mivel én a démonfarkas vagyok, még ebben is remekelek! De ezt a tökfej Askr nem értette meg. Az emberek túlságosan ostobák, hogy ezt megértsék. Pet vagyok, és nem háziállat. Ha nem szelídített volna meg, vérengző vadállat lehetnék. Nem hibáztattam a hülyeségei miatt, bááár lehet, hogy kéne. Minden esetre én megpróbáltam kiszabadulni a gazdám erős markolásából, de nem eresztett. Aztán egy pillanatra megállt.
- Hati?
- Mi van már? - néztem fel rá, türelmetlenül.
- Legalább megmutattad nekik, ki az úr a háznál? - Ez mi? Az előbb dühös, néhány órával előtt azt mondja, hogy ne csináljak vadlibát, (vagy galibát, fene se tudja, hogy van ez...) és pont az ellenkezőjét várja el tőlem? Ez azért még Aincrad utánozhatatlan, eredeti démonfarkasának is meredek! Hogy megnyugodjon, egy ördögi vigyorral néztem a szemébe.
- Alap, hogy tudják, kivel is van dolguk. - A gúnyos mosolya és az, hogy elengedett, végképp megnyugtatott. Megnyaltam magamat érdes nyelvemmel, miközben Askr kutya módjára rázta ki magából a moslékot. Hát, ezt még gyakorolnia kéne. De legalább nem úgy távolodtunk el a pet ovitól, hogy még annál is rosszabb dolog vár rám, ha hazaértünk. Habár Askrből kinézem, hogy nem felejti el a fürdetést... Persze ilyenkor soha sem játssza meg a hülyegyereket!

_________________
[Event] Pet ovi - Page 2 Zbluh5zsgm5p8j7j37z
[Event] Pet ovi - Page 2 Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Chancery Hétf. Szept. 16 2013, 16:03

-Cöh, neandervölgyi. Én inkább kihagyom az efféle piszkos "mókát". Szánalmas egy kiskirály vagy.
Az már nem érdekel, a fekete, nevetséges bajszos Aldócska (így hívják, igaz?) meghallja-e egyáltalán, amit még morgok a számára, hátat fordítok a nevetséges társulatnak és égnek meredő farkincával, egy kölyökmacskától leginkább elvárható, kecses léptekkel (még ha elég suta is) elhagyom a helyszínt. Annak a sárkánynak a támadása utolér, és valami felismerhetetlen izé kerül a hátsó fertályomra, mire odébb ugrok pár szökkenésnyit és lerázom magamról a mocskot.
Visszatérek a fához, ahol kezdődött az egész, karmaim hasznos segítségével felkapaszkodom és elterpeszkedem az egyik vastagabb ágon. Fél szemem folyamatosan a közeli kajacsatát szemléli, nehogy egy kósza maradvány eltaláljon, esetleg az egyik vadbarom úgy döntsön, engem is mindenképp be akar venni a "mókába".
A jelek szerint erre nemigazán gondol senki, nagy szerencsémre - vagy az övékére, hisz így nem ízlelik meg karmaim vérszomjas élességét -, hisz nem is oly sok idő múlva mocorgás támad a bejáratnál. Felemelem a fejem és alaposan megnézem a jövevényeket: vannak köztük szőkék, feketék, meg még több szőkeség, és némelyik azonnal a saját petjéhez siet. Tehát visszatértek dicső idomárjaink. Ülő helyzetbe tornászom magam, majd olyan macskásan, domború háttal nyújtózom egyet, amilyet csak egy magamfajta gyönyörű állat tehet meg.
-Áááá-Kááá! -hallom is Chan hangját, aki láthatólag aggódón szemléli a többi pet maradványait... vagyis a rajtuk terpeszkedő kajamaradványokat. Karmaim újabb segítségével lemászok a fa törzsén, majd egy nagy ásítás kíséretében ismét leülök, ezúttal már egy fűcsomóra. Cicafülű leányzóm észre is vesz (hát hogy ne lehetne észrevenni egy magamfajtát?), és úgy tűnik, igencsak nagy kő eshetett le a szívéről, mikor meglátta, hogy rajtam bizony semmi tisztogatnivaló nincsen.
(Amúgy meg miféle mondás ez, hogy nagy kő esik le valaki szívéről? Ha majd jobban tudok kommunikálni a kiscsajjal, megkérdezem tőle, ahogy ő is folyton megkérdezi, mire jó a bundanyalogatás.)
-Jaj, látom, jó kislány voltál, egyetlenem <3 -kezdi a nyáladzást, mire legszívesebben megfordulnék és menekülnék, de késő, mert már a karjaiba is kap, nagy lendülettel felemel a földről és visszasiet a bejárathoz. Nem részletezem a továbbiakat, mert ezek után úgyis csak azt tudnám mondani, milyen kényelmetlen volt egy darabig a helyzetem, amíg Chan megdögönyözte a főnixmadarat és a kék pamacsot, eregetett pár láthatatlan szívecskét a tűzmadár felé, meg váltott pár szót például a griffmadár szőke gazdájával is (Mi is a neve?). Csak ezek után indultunk haza, és végre a másik karját is úgy tartotta, hogy kényelmesen ülhessek-fekhessek útközben. Egyébként csacsogott egész végig a tanfolyamáról, meg hogy mennyire büszke rám, amiért én nem lettem kajacsata-résztvevő, de mentségemre legyen, csak a dicséretre füleltem. A többi nem érdekelt, úgyis elmeséli még a Dzséjnek is.
Na, és így legyen ötösöm a lottón! Hazaértünk, egyből letámadták egymást, puszi-puszi, satöbbi. Csak azért bocsájtottam meg minden kényelmetlenséget és nyáladzást, mert Chan teljesen elfelejtette, hogy mi tulajdonképpen abban az Ovinak nevezett Pokolban is kaptunk ételt, és már rakta is le a tányért és két mozdulattal megtöltötte finom tonhallal. Tekintve, hogy ebédidőben nem tudtam rendesen enni a buta Aldo miatt, igencsak örültem a kis ajándéknak. A jóízű falatozás közben csak-csak meghallgattam, mi történt azon a tanfolyamon, és hogy elméletileg már könyvtárosa is van a méhünk-céhünk-nemtommink könyvtárának, aki szintén idomár, és pont óriáspókja van.
Kicsit eltöprengtem, de tényleg csak egy picurit. Azt a Normot is szívesen megismertem volna, fogalmam sincs, miért nem maradhatott, de talán ez a másik pók majd választ tud adni a kérdésre, már ha egyáltalán beszél.
Bár az a griffmadár is rendesen tudott beszélni velem... meg a farkasok is, meg a sárkány, a főnix, a mittudoménmégmik. Vajon Channal én miért csak úgy tudok beszélni, hogy "Richard Parkernek" vagy valami belső hangjának hisz engem? A farkasok tudnak beszélni a gazdáikkal, szerintem a sárkány is... a főnix viszont nem. Talán fajfüggő a dolog, de akkor panaszkodni fogok annál a Kajabalibánál, hogy a kutyák miért beszélhetnek, a macskák meg miért nem? Suspect Hisz ez, kéremszépen, igen erős negatív diszkrimináció, ami ellen fel kell lépni!
De most előbb a tonhal, aztán egy kiadós szunya. <3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Ixion Kedd Szept. 17 2013, 12:41

Nestor talán egy kicsikét elvetette a sulykot. Vagy igen, vagy nem. De abban biztos volt, hogy egyáltalán nem tetszett neki az a foltos macska. Ő kezdte, a többit meg a fekete farkas folytatta. Nestor dühös volt, mert csak úgy nekirontottak. Most aztán kijárt az összes senkiházinak egy-egy pofon. Egy idő után azonban Nestornak elege lett az őrültségből. Nem illett hozzá. Hamar rájött, hogy ez az értelmetlen harc nem oldja meg a feszültséget. Megállt, és karját keresztbe fonta.
- Nestornak elég volt. Nestor most elmegy. - mondta, és nem csak fenyegetőzött. Kipróbálta szárnyait, majd a legutóbbinál hatásosabban felszállt a levegőbe, ki, az ebédlőből a szabadba. Elégedettség töltötte el Nestor szívét. Igen, Nestor nagy örült. Nestor végre repült! De vajon meddig tudna repülni? Kellett a kihívás, és valami olyan, amit csak ő élhet áll, hiszen Nestor repült. A többi pet - a griffet és a főnixet leszámítva - nem. És ennek Nestor rettentően örült, elvégre többé nem tudták eltalálni. Nem keverték több galibába. Nem kellett több galacsint elviselnie, nem bántották, nem fenyegették. Nestor szabad volt. És ahogyan ezt átérezte, úgy ez az érzés egyre magasabbra és magasabbra vitte. Jobb karját előre nyújtva, a másikat visszahúzva szárnyalt, akár egy szuperhős. De mi az a szuperhős? Shiki beszélt róluk, de hogy mivel kapcsolatban, arról Nestornak fogalma se volt. Olyan emberek, akik hatalmas erővel rendelkeznek, legalábbis a lány ezt mondta. Nestor elképzelte Shikit szuperhősként. Nem kellett sokat képzelődnie, hiszen a szemében már alapjából is egy hős volt. Megtanította Nestort járni és harcolni. Mindenre, amire Nestornak szüksége volt, és Nestor csakis egyetlen dologért élt: megvédeni Shikit, bármi is álljon az útjába. De hogy mi volt az igazi célja, arról Nestornak sosem beszélt. Azt mondta, itt ragadt. De hogyan ragadhatott itt? Hiszen mióta Nestor az eszét tudja, mindig is itt volt, és Shiki azt a házat, ahol Nestorral él, otthonnak nevezi. Otthon. Igen, Nestor egész Aincradot az otthonának gondolta, már amit ismert belőle. De ahogy Shiki, úgy Nestor is el volt veszve. Nestor nem ismerte az igazi, tényleges otthonát. Nestor tudta, hogy Shiki csak megtalálta és anyja helyett anyja volt, mégis meg akarta találni az igazi szüleit. Nestor valós anyja és apja hatalmas, tűzokádó sárkányok? Nestor nem tud tüzet okádni... És amint erre gondolt, az a bizonyos erő, ami a repüléshez kellett, elhagyta Nestort. Zuhanni kezdett: és csak zuhant, zuhant, és zuhant. Azt hitte, Nestor meg fog halni, de aztán bármilyen veszteség nélkül, Shiki karjaiba esett. Nestort meglepte a végső mentőöv. És Shiki csupán egy mosolyt eresztett el, aztán szó nélkül kilépett a pet óvoda kapuján. Se szó, se beszéd. Nestornak nem kellett több, csakhogy láthassa az arcát, a mosolyát, és minden gondját elfelejtette. Nestor hallgatott. Nestor tudta, hogy Shiki nem haragszik rá. Shiki túlságosan jóságos ahhoz, ehelyett elkezdett énekelni. A dalt, melyet Nestor annyiszor hallott tőle, mégis valahonnan máshonnan ismerte. Nestornak a vérében volt a dal, és tudta, hogy nem emberi nyelven éneklik. Sárkánydal. Nestor mindig is meg akarta kérdezni Shikitől, honnan ismeri a nótát, de Nestor félt, hogy megharagszik vagy magába fordul. Azt viszont Nestor nem tudná kiheverni, így hát csöndben maradt, és hagyta, hogy Shiki hazavigye. Oda, ahol Shiki és Nestor él: az otthonukhoz.
Ixion
Ixion
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2013. May. 10.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Szept. 17 2013, 19:50

Az ebédecskémet nem tudom nyugodtan elfogyasztani, mert ezek a földi petek nem hagyják.  Dobálózni kezdenek, majd engem is eltalálnak és ekkor telik be a pohárka >_<
Lángra kapva, szárnyaimmal erőteljesen csapkodva és rikácsolva indulok meg a baka banda felé >_< Szép, aranyszínű tollcsakáimat bemocskolták, de még a sütikémet is, ezért megfizetnek >_< Mindenkire felé tálacskákat borítgatok, ezt hogy gondolták? Baka-baka-bakaaa az összes…. megverem őket, megverem, megcsípem, szétszedem, szétkarmolom fufuffuuuuu >_< Nem érdekel, hogy ki, mit csinált, nem figyelek rájuk, csak borítgatok, őrjöngök, mert ezt mind baka, bakábbak még Pufinál is  >_<
A végén már fel is repülök egy tálacskával, hogy fentről is borítgassak fufuffuuuu ezt kapjátok ki földiek… ilyet ti nem tudtok és nem is fogtok tudni >_< visszakapják mind, amit velem mertek tenni, többszörösen is >_<
Amikor új tálacskáért mennék, ami tele van valami nem széppel, valaki megragadja a lábacskáimat és nem ereszt el, nem tudok tovább repülni, ez nem éééér >_<
Hátranézek és Ren az, ő fogja a picike lábacskámat és nem hagyja, hogy még jobban megbüntessem ezeket itt >_<
- Nyugi van pajti… látom elvadult itt a buli – nincs nyugalom, nem nyugszom meg, addig míg meg nem büntetem a sok baka petet.
- Engedj el Ren! Engedj-engedj-engedj-endgedjnegedj eeeel!!! – mondom neki, és kapálózok a szárnyaimmal, meg égek is, ahogy szoktam, de nem használ. Mindig ezt csinálja, mikor valakit meg akarok büntetni, pedig mindegyik megérdemelte volna, ez igazságtalanság >_<
- Nah, Regi!! Maradj!!- próbál jobban lefogni, de nem olyan könnyű ám velem ezt megtenni.. Erőteljesebben csapkodok, és még jobban lángolok, hogy engedjen el végre ez a Ren és hagyjon, had végezzem a dolgomat >_<
- Nem maradok, nem-nem-nem fufufuuuuu NEM >_< - minden erőmmel próbálok elszabadulni, de nem megy, elfáradok, már megint . Szárnyaimat elhagyja az erő, és majdnem leesem, de Ren elkap. Várj csak Ren, kicsit pihenek és te is megkapod a magadét, meg a pufi is, mert nem mellém állt  >_<
- Én mondtam, hogy maradj  Razz még gúnyolódik is velem.. >_<  Körülnéz, de nem zavarja a látvány, meg az, hogy így merészeltek velem bánni, csak mosolyog és köszönget itt mindenkinek. Ezért az este nem alszol Ren, meg holnap sem, meg azután sem az biztos  >_<  
- Aikon! Hol vagy? Gyere ide, lassan megyünk! – Hívogatja az áruló pamacsot is. Róla sem feledkezem ám el, csak pihenek egy kicsit és…  >_<  
Lassan előkerül a pufi, odapislantok Ren karjaiból, felénk pattog, nagy vidáman. Még csak nem is koszos, biztos megint elbújt, mint olyan sokszor, amikor baj van >_<
- Gyere csak. – még le is hajol ehhez az árulóhoz. Ha lenne erő a lábamban, lerúgnám őt innen. Nem érdemli meg, hogy itt egyek, ahogy Ren sem, senki sem >_<
Mennénk már, mikor egy lány sétál oda hozzánk és kezd el simogatni minket. Ismerem őt, a múltkor együtt ettünk egy asztalnál és akkor is ezt csinálta. Most rá is csúnyán nézek, mert azt a kék pamacsot is simogatja. Összeszedek egy kis erőt és megrúgom, de nem esik le…  >_<
- Héhééé, nyugi van!-  Mindegy is, csak menjünk már haza, el innen, erről a baka helyről, amiben csak baka-baka-bakaaaa van. Nem szólok se Ren-hez, se a pamacshoz, csak elfordulok valamerre, amerre nem őket látom.  Pihenek, majd utána megkapják…



Jujujujujj…. Jeginyald megint méjges, ilyenkoj el kell bújni, mejt, ha megtalál, akkoj cúnya dolgokat cinál velem. Például felvisz a magasba és ledob, meg megjúgdal, vagy cípked és ilyenkoj mindig messzije jepülök és vissza kell pattognom, ami nem jó, nagyon fájasztó ám pattogni. Azt is cak az tudja, aki suokott pattogni, de egyelője nem láttam másoktól, hogy pattognának, nem értem hogyan bíjják ezt ki, számomja jejtély, mejt pattogni jó dolog ^.^
Elbújok a nagy micokád mögé és onnan figyelem a többieket, akik még mindig kínálgatják egymást finom falatkákkal. De jó nekik, de én nem mehetek oda :(Fivéjem mindent bojítgat, mindenki tálját és nem figyel oda másokja. Ez máj nem játék, nem is mulatságos. Egy így nem jó, valaki megmondhatná neki, de én nem mejem. Én túl picike vagyok és gyenge, ahhoz, hogy megmejjem tenni ezt. Alodka is elbújik, miután Jegi bekattan, éjthető, hiszen ilyenkor nagyon félelmetes ám, nagyon, de nagyom, de attól én még szejetem, mejt ő a fivéjem és együtt lakunk, meg nem mindig gonosz, csak sokszor, de néha kedves is ám, csak nagyon néha ^.^
Félve mejek csak kikukuckálni a nagy valami mögül, nehogy meg legyek találva és megint le legyek dobva onnan fentjől. Az nagyon ijesztő ám Sad
- Jen!!! ***.*** - kinézek megint és meglátom Jen-t aki éppen Jegi-t fogja le, nem engedi őt gonoszkodni *-* Ő mindig tudja, hogyan állítsa meg Jeginyaldot, mejt ejősebb nála, tőle még ő is fél hehehe. Én nem féjek Jen-től, engem soha nem bántana, meg mondjuk Jegi-t se, meg senkit sem, annyija kedves embej ^.^ Úgy látom másoknak is eljött a tájsuk, nem csak nekünk és a kínálgatás abbamarad. Bizonyára mindenki jól is lakott ennyi ennivalóval, én igen, és engem nem is nagyon kellett kínálgatni hehe ^.^
- Megyek-megyek, mindjárjt ott vagyok ^.^ - előbújok rejtekemből, mejt úgy látszik, hogy Jen nem vett észje. Nagyon jó lehetek bújockában ha senki sem talált meg ^.^
Odapattogok a gazdihoz, aki máj lenyugtatta Jegi-t.
- Gyere csak! -  egyből fel is vesz engem, de jó, nem kell hazáig pattognom. Pattogni jó, de máj fájadt vagyok egy kicsikét, így jobb lesz most ^.^
Elhelyezkedem A másik karockában, de valamiért fivéjem nagyon cúnyán néz jám, ezéjt inkább nem is szólok hozzá. Majd jön az a múltkoji néni, aki annyit simogatott minket ~.~ Szejencséje most is ezt teszi. Nagyon kedves néni, olyan kedves, mint a mi gazdink ^.^
- Naaaa…. gonocc vagy Jeginyald Sad- csak úgy megjúg és még a kedves nénire is cúnyán néz. Nem bíj magával, el is fojdulok tőle, engem máj nem éjdekel. Ha ilyen gonocc, akkoj játszon majd egyedül…
- Héhééé, nyugi van-  igen nyugi van, de ő ezt nem éjti meg… cináljon amit akaj..
elindulunk hazafelé, miután elbúcúzunk a nénitől. Jegi nem szól egy ideje, ezéjt odafojdulok, hátha van valami baja.
- Jegi? – szólok, de nem válaszol, még cak felém se néz,  szejintem elaludt.
- Alszol Jeginyald? ^.^

_________________
[Event] Pet ovi - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Rosalia Kedd Szept. 17 2013, 23:09

Nemáááumááár! Jönnek az emberek mattaku Elrontják a mókát! De várjunk csak. Az a kiscsaj még be is száll a dobálózásba! O.o Érdekes... Én mindenesetre iszkirire fogom, gyorsan fel a tetőtartó keresztgerendára, onnan szemlélem a többi érkezőt is. Az én gazdám természetesen nincs itt, hiszen egem nem dugtak be az oviba. Végre visszakapom a birodalmamat! \o/ Felkapaszkodok a tetőre, majd nyelvemet öltögetem a távozó petekre. Kidüllesztett mellkassal trónolok a birodalmam közepén, már csak egy palást hiányzik a hátamról és egy korona a fejemről king Ideje végre élveznem a felhőtlen nyugalmam és egy normális ebéd után durmolni egyet a vízparton! Egy valamit azonban el kell ismernem... ez a kajacsata izgis volt Rolling Eyes

cheersGRATULÁLOK cheers

Végigvittétek a Pet ovi eventet és elviseltétek rosszcsont Aldot Very Happy

cheersJUTALOMOSZTÁS cheers

Szophie, Chancery, Askr, Ixion (helyett Aurora), Snowcat: 50 exp és 300 arany fejenként
Enheriel: 20 exp és 150 arany (részjutalom, mivel nem vitte végig az eventet)
Fuuko: 10 exp 100 arany
Peter: 5 exp 100 arany
Clarck: 5 exp 50 arany
Ren: 50 exp és 600 arany (a bónusz a második pet kijátszásáért jár)

Továbbá a staff a következő peteknek szavazta meg a szintlépést: Vezér, Hati, Reginald
Megfigyelési stádiumban: Villámlás, ÁK, plusz javaslatot kaptam Timudus és Kau, Parvulus és Fuuko petjeinek figyelemmel követésére is.

Gratulálok a szintlépésekhez, fejlődésekhez! Köszönöm a tartalmas postokat, a magas fokú játékkedvet és hogy kipróbáltatok valami egészen mást, mint amihez hozzászoktatok idomárként. Remélem nem felejtitek el az itt tanultakat és a további postjaitokban is kamatoztatjátok azt az ismeretet, amire szert tettetek a petjeitekkel való játék során.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Event] Pet ovi - Page 2 Empty Re: [Event] Pet ovi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.