Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hati vs. Ranmaru

3 posters

Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Askr Vas. Május 12 2013, 12:55

Sose szerettem, hogyha zargatnak. Különösen akkor, ha alszok. És pedig minden reggel aludtam, és mindig fel lettem keltve, Askr által. Kedveltem a fiút, de valahol mégis fújtam rá. Talán azért, mert ha a fülét harapdáltam a felkelésnél, mindig megharagudott rám és akkor kifejezetten csúnyán festett. Végülis azzal, hogy ő keltegetett és (szerinte!) "megjátszottam" a morcoskodót, csupán rá akartam hasonlítani. Tudja csak meg milyen érzés, ha a jól megérdemelt szunyókálást nem kaphatja meg! Minden napnak az a vége, hogy látástól vakulásig ki kell menni és ölni kell az átkozottakat. Én dolgozok, mint a kis angyal, és Askr aratja le a babérokat! No de elegem lett ebből. Bizonyítani akartam, hogy érek annyit, mint a saját gazdám. Bár nem is sejthettük ketten, miféle viszonytagságok közepette kellett talpra állnom. De haladjunk sorjában.
Miután csak elnéztem Askrnek a reggelieket, - mert jóképű, ravasz és főleg, hogy egy elnéző démonfarkas vagyok - egy napi teendő megbeszélés után készen álltunk az indulásra. Ám nem tudtam megelégedni a teendőkkel. Kedvenc időtöltésem amúgy is a gazdi ruhájának ráncigálása volt, így nem csak azt tehettem meg, de közölni is közölhettem azt, amit akartam.

- Várj! Várj! Askr! Figyelj már rám! Arra gondoltam, hogy...
- Hati, ne vesztegesd az időt, tudod, hogy nem értek farkasul. - vágott közbe a mondandómban unottan, mikor már ki akart lépni az ajtón. Sikerült megharagítania! De juszt sem tántorított el a célomtól, sőt! Még jobban megragadtam a nadrágszárát, így már lépni sem tudott.
- A fenébe is, mit akarsz annyira?! - ijesztő volt dühösen, de csúnya is! Azonban a legbátrabb démonfarkast nem tudta elkergetni csak úgy. A leendő falkavezérrel, a farkasok farkasával állt szemben!
- Küzdőtér! Küzdőtér! Menjünk! - ha ezt nem érti meg, akkor Askr valóban egy reménytelen észkombájn. Előbbi félelmem valóban megmutatkozott, hiszen értetlenül csóválta meg fejét. Tanácstalanul csücsültem ott egy darabig, majd az idomárom elé vágva, kikukkantottam az ajtón. Nagy szerencsémre a közelben vívtak egy párviadalt. Ez talán fényt világíthat a reménytelen társam sötét agyába. Egy vakkantással jeleztem neki, hátha azt felfogja. Mire végre odateszi a valagát a küszöbhöz, az előbbit nem sejtően egy "Óh, szóval ezt akartad!" felkiáltással ijesztett meg, majd megsimogatott. Szó nélkül belement az ötletembe, bár arról mitsem tudott, mit akartam tenni. De legalább nem hiába téptem a számat. Félsikernél tartottam, mert én olyan okos kisfarkas vagyok! Tudós is lehetne belőlem, de teszek a tudományra! Az nem hozza elém a vacsorámat.
Szóval félsikerrel indultunk meg egy kissé félreesőbb hely, a Kezdetek erdeje felé. Nem tudom, pontosan miféle ötlet vágott be nála, hogy egy olyan helyen viaskodjunk meg egy áldozattal, de nem is érdekelt. A fő, hogy küzdőterezzünk. Askr hirtelen megállt és szembefordult velem. Mi a fene? Olyat csinált, amit nem szokott: négykézláb elkezdett szaglászni, mintha egy magamfajta farkas lett volna. Én meg ott ültem és nagyjából olyan fejet vágtam, amilyet ő szokott, ha valami rosszat álmodik. Helycserés támadás? Meglepetten pislogtam, miközben úgy vicsorított, mint én, amikor valaki nem tetszik nekem. Askr fogta magát és megmarcangolta a bal fülemet! A kedvenc fülem volt! Mi üthetett belé, hogy ilyen gonoszságra vetemedjen?!

- Hagyd már ezt abba, nagyon fáj! - jajveszékelésemre először fel sem figyelt. Csakis azért hagyta abba a harapdálást, mert lenyelte a szőrömet. Úgy kell neki! Visszasült a vicce és ezzel annyira elégedett voltam, hogy felmásztam a hátára, miközben már majdnem rókázott.
- Úgy kell neki! Úgy kell neki! Lüke Askr szőrgombócot nyelt, mint egy lüke cica! Askr, a lüke cica! - tettem rá magasból, mit fog szólni. Ebben az volt jó, hogy azt mondhattam neki, amit csak akartam, mégse fogta fel a dolgot... teljesen. Amint összeszedte magát, lelökött a hátáról és nagyot nevetett.
- Bocsi, pajti, de ezt ki akartam próbálni. Láttad volna a képedet! - gúnyolódjon csak! Mindaddig, amíg bokán nem harapom! Legalább akkor fogta a lapot, hogy már hagyja abba a játszadozást és álljon fel, keressen nekem egy ellenfelet! Az iskoláját, én nem felejtek, mert okos és ravasz farkas vagyok!

_________________
Hati vs. Ranmaru Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Hati vs. Ranmaru Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Vas. Május 12 2013, 23:58

Mindig odafigyelek a lábam elé. Tényleg! Relatíve könnyen megy ez nekem, hiszen a yagan rengeteg extra látóteret biztosít, amiken belül a fókuszokkal élesítem a képet. Minden fókusz olyan, mint egy-egy tekintet: rendkívül hatásosan tudom ellenőrizni velük a környezetemet. Éppen ezért megszoktam, hogy nem tudnak meglepni. Tény, hogy újabban elkényelmesedtem, hiszen az észlelésem is aktív volt védett területen kívül, így számítottam rá, hogy amit szabad szemmel nem szúrhatnék ki, tehát lopakodók vagy hallgatózók, arra bejelezne az észlelésem. Nem mondom, hogy tökéletesnek éreztem a védelmem, de egyelőre megteszi. Nem nagyon találkoztam még kettes lopakodással bíró JK-val. Más kérdés, hogy technikailag lehetséges, hogy ha találkoztam is, észrevétlenül túljutott rajtam… Ebbe belegondolva lehetségesnek tartottam, hogy be kell majd szereznem egy másodszintű észlelést.
Szóval ott tartottam, hogy meglátogattam a Kezdetek Erdejét. Régen jártam erre, de olyan információt sikerült kicsikarnom egy brókertől, hogy van erre néhány magasabb szintű hely, amely még tiszta. Mindig felröppentek ilyen pletykák. Aincrad világa sokkal szélesebb volt, mint ahogy mi azt gondoltuk volna, és mindig tartogatott még egy-két poént.
Szóval felbuktam. Igen, ez történt. Az egész nagyon furcsa volt, ugyanis biztos voltam benne, hogy nincs semmi előttem. Egész jó vagyok dolgok memorizálásában, így a környezetemet is hatékonyan tudom monitorozni. Lehetséges, hogy túlságosan is biztos voltam a dolgomban, hiszen kis túlzással már vagy ezredszer jártam meg ezt a területet, és előfordulhat, hogy a tudtomon kívül még a lopakodásomat is aktiváltam, így lehetőséget sem hagyva a másiknak, hogy észrevegyen. Rendkívül kellemetlen volt.
Bo-bocsánat! Remélem, hogy nem ért életpont-veszteség! – tápászkodtam fel, egy gyors mozdulattal orrom hegyére illesztve a lecsúszott szemüvegemet is. Minden erőmmel azon voltam, hogy én felpattanhassak, a letarolt pedig levegőhöz jusson.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Askr Hétf. Május 13 2013, 15:40

Kimondhatom, hogy ennél vacakabb napom sosem volt még rövid életem során. Komolyan! Először felzavarnak békés álmomból, végig kell hallgatnom egy gázos napi programot, utána meg a gazdám agyilag zokninak tetteti magát. És lehetne ennél rosszabb? Igen, lehet! Nagy zörgés-motoszkálás és egy két lábon járó, pápaszemes ürge nekicsapódik Askrnak és jól a földre küldik. Éles hallásomnak hála én nem jártam pórul, de így is elég idegesítő volt két ember hülyéskedését nézni. Ezért jöttem én a világra? Na jó, összeszedtem magamat és valami kedves farokcsóválást színlelve üdvözöltem a pápaszemes kobrát. Askr sosem tudott haragudni, pedig jó oka lehetett volna rá. Lüke, lökött, buta Askr, de én így szeretem őt.
- Nem-nem, dehogyis, megesik ez bárkivel. - nagyot röhögtem volna, ha tényleg bárkivel megeshetett ez volna. Nem, csak a leghülyébbekkel eshet meg egy ekkora kudarc. Gondoljatok csak gonosznak, szurkálónak, de én ilyen vagyok! Nincsen apelláta, mert én azt mondom.
Megrángattam a gazdi ruhaujját, hátha azzal segíthetek neki a felállásban. Szerintem még fel se foghatta, mi történt vele, hiszen annyira meglepetten törölte le magáról a port és megpróbálta összeszedni magát. Na, ahogy kinéztem belőle, leáll beszélgetni, ismerkedőset játszani és könnyen eltántorodik a valódi céltól: küzdőfelet keresni. Egyszerűen nem hagyhattam, hogy csak úgy vesztegesse a drága időt. Jól bokán martam, majd odébb szökkentem. Tipikusan úgy állítottam be, mintha csupán játszani akarnék. Elég meggyőző voltam, hogy azt kell mondjam: döbbenten nézett utánam, miközben könnyen megjátszottam az édes kis állatkát. Szilajul szökdécselve elmentem a két emberszerzet közeléből, hogy még látni se láthattak, ám én tökéletes hallottam minden szavukat, az éles hallásomnak köszönhetően!

- Nagyszerű... most megsértődött, amiért nem az lett, amit ő akart. - Askr tipikusan begurult, amiért tudta, hogy igazam van! De arra nem számítottam, amit utólag hozzátett. - Figyelj, ha segítesz leállítani ezt a méregzsákot egy alapos leckéztetéssel, akkor részemről el van felejtve az előbbi. Jó?
- Nagyszerű! Bújócska-fogócska! - Askr mégiscsak használható volt valamire. Nem csak bizonyíthatok rettentő erőmről, de még játszhatok is a vicces, pápaszemes ürgével. De előtte kellett egy klassz búvóhely és hogy egyáltalán belemegy-e az ipse, az kérdéses. Minden esetre addig felküszködtem egy fára, és vártam, vajon tényleg lesz cséplés, vagy sem.

_________________
Hati vs. Ranmaru Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Hati vs. Ranmaru Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Május 17 2013, 17:05

Teljes sötétség volt! Első körben még gyanakodtam volna arra, hogy a találkozás mégis életpont-veszteséghez vezetett, innentől kezdve a rendszer küzdőterezésként kezelte a találkozásunk, és a fiú spec képesség pontjai olyan magasan verték az enyémeket, hogy az letiltotta a yagant és a fókuszaimat. Akkor viszont legalább a saját szememmel látnom kellett volna. Éppen ezért ésszerű volt, hogy valami más lesz itt a ludas.
Vá-várj! – hívtam fel a figyelmét. Belé kapaszkodva sikeresen feltápászkodtam én is, legalábbis a cél ez volt. Az egyensúlyérzékem remek volt, és ahogy sorra futtattam ellenőrző rendszereimet a különböző érzékeimen, minden más stimmelt: éreztem az erdő illatát, a friss levegő üde levegőjét. Hallottam, ahogy a fiú beszél hozzám, bár nem érettem, hogy mégis kit emleget folyton. Az érzékelésem is működött, hiszen tudtam kapaszkodni. Tehát az összes többi érzékszervem stimmelt. Furcsaság!
Azt nem tudtam, hogy a Látásom és Észlelésem nem volt még elég magas szintű ahhoz, hogy a segítségükkel legalább körvonalazódjon valami a látóteremben, vagy alapból nem is volt lehetőségem ilyesmire felhasználni őket. Ettől függetlenül most, hogy még ezek sem álltak a rendelkezésemre… nem örültem.
Fogalmam sincs, hogy kiről beszélsz – mondtam, miközben egy automatikus mozdulat keretében feljebb toltam orromon a szemüvegem. Ehhez nem kellett látnom. Bevallom, a félelem lassan kezdett belopakodni az idegrendszerem hálózatába, éreztem, ahogy rontja gondolataim tisztaságát; hatalmába kerít a rettegés, nekem pedig egyre irracionálisabb megoldások és lehetőségek kezdenek eszembe jutni.
Elszállt a monitorom! – hívtam fel némileg magasba csúszó hangon a másik figyelmét arra, hogy milyen kellemetlen helyzetbe is kerültem. – Nincs bejövő vizuális jelem…! – próbáltam valahogy másként is megfogalmazni az egészet, mint ahogy eddig történt. Gyakori megfigyelésem, hogy nehezen dekódolják a szavaimat.
Amíg a rendszer nem javítja a hibát, kérlek mondd el, hogy miről beszélsz – indultam el, hogy kezeimmel feltérképezzem a környezetemet.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Askr Hétf. Május 20 2013, 19:00

Cöh, ennyire figyelnek az emberre! Nekem nagyon úgy tűnt egyébként, - mert jó megfigyelő vagyok - hogy a pápaszemes ürge egyáltalán nem látott. Türelmem lassan a végéhez közeledett és a mancsnyalogatáson és hallgatózáson kívül nem is tudtam jobb elfoglaltságot, hogy addig is lekössem magamat. Askr-pajtás nehezen birkózott meg a csodabogarakkal és efelől a vakondember sem élvezhetett kivételt.
- Na, mi lesz már? Lemegy a nap és én játszani akarok! - kiáltottam, hátha azok ketten meghallják. Ha a csodabogár nem is, Askrnek meg kéne. Megmenekültem, mert tényleg hallott! Nem kételkedtem magamban, tudok én hatni az emberekre, hogyha nagyon akarok. Hatásszünet következett és miután végighallgatta a vakondember panaszát, csakis akkor juthatott szóhoz. Megköszörülte torkát, mielőtt bármit is mondhatott volna.
- Ha nem is látsz, gondolom hallod, hogy valami nyüszít a távolban. A petem az és... hát, nem akar visszajönni, amíg nem harcolt valakivel. Kicsi, fekete farkas, rémisztő agyarakkal, vörös a szeme és rettentően undok. Márha tényleg hiba miatt szállt el a "monitorod", akkor könnyű lesz felismerni. Ezer hála, ha elintézed, mert így már nem bírok ezzel az átokfajzattal.
Átokfajzat? Rémisztő agyarak? Rettentően undok? Ha nem lennék démonfarkas, akkor bizony a szívemre vettem volna amiket Askr mondott. De mivel démonfarkas vagyok, menten elolvadtam eme bókok hallatán! Kellemesség járta át szőrös szívemet és lehunytam szememet. Elkalandoztam gondolataimban: ha megnövök, igazi alfa démonfarkas leszek, aki rettegésben tartja Aincradot! Acélos agyaraim kettéharapják az ellenséget, nevemet mindenki ismerni fogja: Hati, a hatalmas. Milyen jó is lenne... és milyen jó is LESZ! Bizony, ha törik, ha szakad, de kiérdemlem mások tiszteletét és idomártársak leghatalmasabbika leszek! De előtte ezzel az ürgével kellett elbánnom, aki vagy tetteti, hogy agyilag zokni, vagy tényleg hülye és vak. Micsoda kombináció, no de sebaj! Annyival könnyebb dolgom lesz. Már csak ki kellett várnom, hogy egyáltalán hajlandó-e bújócskázó harcolósdit játszani vagy sem. Az minden bizonnyal azt jelentené, hogy féli a hatalmamat. Mindkét esetből jól jönnék ki: győzök vagy rettegve hátrálnak tőlem. Egyik sem rossz elgondolás, sőt, briliáns!

_________________
Hati vs. Ranmaru Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Hati vs. Ranmaru Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Május 20 2013, 23:39

Optikai rendszerem a következő pillanatban újrakalibrálta magát! Pislogásom volt monitorom felbontás- és színbeállításainak boot-olása, szemdörgölésem pedig a bemelegítési procedúra része. Yaganom aktiválódott, fókuszaimat végre szétszórhattam megint. Feszült tartásom abban a pillanatban engedett is fel, a kellemetlenül benn szorongatott levegőt fújtam is ki, mint egy luftballon, úgy eresztettem le. Teljes volt a megkönnyebbülés.
Megint látok! – hallottam a saját gyermeki boldogságról árulkodó hangomat. A közléshez nem fordultam oda a fiúhoz, élveztem, hogy egy fókuszom is használhatom, és én akkor is látom őt. Sőt, látok mindent! Élvezettel lestem körbe az erdőben, csodálatosnak és színesnek tűnt minden! Lenyűgözött a dolgok aprólékos kidolgozottsága, a részletekbe menő tervezés mesteri szintje!
A vakkantást hallottam korábban is, de eddig nem vált élesen a háttérből. Most viszont, hogy figyelmem képes voltam fókuszálni is, és szemem támogatásával már nem vesztem el a bejövő jelek kavalkádjában: tekintetem arrafelé szegeztem, ahonnan a hangot is hallottam. Mint íjász, nem állt messze tőlem, hogy akár hang alapján is tökéletesen le tudjak vadászni valamit… Legalábbis szerettem ezt gondolni magamról, és örültem, hogy eddig ezt nem kellett kipróbálnom. Sem most, és reméltem, hogy a jövőben sem. Egyetlen hang alapján történt célzásom még hónapokkal ezelőtt, egy igen furcsa „küldetés” keretében történt.
A torkom köszörültem, amikor leesett, hogy elragadott a gondolataim árja, és nem figyelek eléggé a fiúra és a… petjére?
Idomár vagy, igaz? Kapjam el? Ez igazán nem lesz probléma… – A megkapott információkat megszűrtem, és sajátos értelmezés alapján dekódoltam: valószínűleg egy kicsi, első fejlettségi szinten lévő petet keresek, amely… az biztos, hogy fekete, vagy legalábbis sötét bundájú lesz. Ezek ismeretében robbantam ki a srác mellől. – Elkapom! – biztosítottam.
A korábban hallott hang alapján haladtam, a célom igen egyszerű volt: gyorsaságommal minél hamarabb megszerezni a petet, és visszahozni. A kivitelezéshez egyelőre ötletem sem volt, de bíztam abban, hogy magas szinten és korábbi tapasztalataim mindenképpen hozzásegítenek majd a feladat sikeres megoldásához.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Askr Kedd Május 21 2013, 18:47

Hiába, annyira halkan beszéltek, hogy szinte nem is hallottam miről van szó. Fülem elég hegyes volt és jól, helyesen használtam, tehát csakis az ő hibájuk volt! Legalább kicsi, apró, elsikkadt részletek jöttek le abból, amiről hablatyoltak: kiderült, hogy a vakondember nem is vak, hogy Askr állatidomár (Várjunk... ezt eddig is tudtam!) és ami a legfontosabb, a legjobb hír... a mégsem vak vakond játszani akar! A legjobb döntés egyben a legrosszabb is. Minden bizonnyal az ipse misem tudhat arról, kivel áll szemben, így könnyen nyerhetek.
- Hálám üldözzön! Csak vigyázz vele... ördögi bestia és mindet megtesz a győzelemért! Ja, és ne lepődj meg, ha egy óriási szörnyeteggé változik! - Askr továbbra is csak bókolgatott velem. A nagy buta Askr azt hitte, hogy nyalakodással lemászok a fáról és visszasomfordálok, hogy majd ő arassa le a babérokat? Hohó, én ebből nem kérek! Amúgy is nagyon jól éreztem magamat a fámon. Szép, nagy, délceg tölgyfa és nem fenyegetett a leesés veszélye. És ha azt tette volna, leküzdöm a félelmemet, én, a bátor és rettenhetetlen bajnok! Bár nagyon dühös lettem rá, amiért a kedvenc trükkömet csak úgy elmondta a pápaszemesnek. Így is, úgy is én nyerek, mert ez csillagokban van megírva.
No, de félre a nagyzolással. Az igazságot hiába mondja ki az ember vagy farkas, az ugyanis a tettekben nyilvánul meg. És a tetteket nem lehet puszta szavakkal eltitkolni. Nem ám! Legalább bebizonyíthatom azt, hogy ezek mind igazak. Egytől egyig. Szóval inkább a tettek mezejére léptem. Ügyes vadász módjára várakoztam, hogy a látó vakondember megmutassa magát. Nem szerzem meg neki azt az örömöt, hogy rögtön előhúzom menő húzásomat, a kedvenc trükkömet, az űber-király átváltozásomat. Helyette inkább bemelegítem éles, csillogó, fehér agyaraimat, hogy majd azokkal szabdaljam fel ellenfelemet. Milyen jó is, hogy agyaraimat akkor tudom elrejteni és megmutatni, amikor csak akarom. Amolyan démonfarkasos-dolog, amit eddig csak én élvezhetek, ugyanis rajtam kívül nincs más, aki démonfarkas lenne. Ó, igen. Tévedtem... van. Az a nagydarab, fehér dög, aki nem csak Askrt akarta megölni, de még a hódoltságomat is bepiszkította! Szerencséje, hogy csak kicsit bántottam, mert ha nagyon, akkor már rég cafatokra téptem volna. Ha még egyszer meglátom, rosszabb sorsa lesz annál, amit a legutóbb kapott. Azonban jobb, ha erőmet inkább másra, a vakondember legyőzésére fektetem. Amint felbukkan, elrettentő morgás közepette levetem magamat a fáról és jól karon ragadom, megcsócsálom egy picikét. Amúgy sem tudom még, milyen ízű az emberhús! Ha pedig rémes lesz, nos, akkor sem válogatok. Ki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli, nemde bár?

_________________
Hati vs. Ranmaru Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Hati vs. Ranmaru Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Csüt. Május 23 2013, 12:55

Nem ő volt az első idomár, akivel találkoztam, tisztában voltam vele, hogy a peteknek is megvannak a maguk különleges képességeik. Biztos voltam abban, hogy a JK felhívása nyomán vagy ő fog besegíteni neki, és átváltoztatni a petjét, vagy tényleg a pet lesz rá képes. Bárhogyan is történik majd, innentől kezdve fixen fel voltam készülve az esmények ilyen mederben történő kezelésére.
Az információt elraktároztam, köszönöm – fordultam még hátra, hogy biztosítsam a fiút arról, hogy amit elmondott, nem fogja elkerülni a figyelmemet. Az erdőben sokkal könnyebben mozogtam, mióta az akrobatika a rendelkezésemre állt. A mozgásom sokat finomodott, és nem kellett állandóan virtuális bokám kiugrásától tartanom. A yaganom értelemszerűen aktív volt, fókuszaim módszeresen pásztázták a környéket. Bíztam észlelés jártasságomban is, hogy nem fog tudni meglepni a kis pet. Íjászként gyűjtött tapasztalatom segítségével szerintem gyorsan és pontosan találtam meg a helyet, ahonnan a hangot hallottam.
Összpontosításomat mesteri szintre fejlesztettem a SAO-ban: rengeteg minden között voltam képes megosztani a figyelmem, miközben mindegyik maximálisan élvezte kiemelt érdeklődésemet iránta. Temérdek mennyiségű fókuszom mindegyikére egyformán koncentráltam. Passzív szereplője lettem a bennem lezajló folyamatoknak: vártam, hogy Észlelésem bejelezzen, hogy a fókuszaim egyikével kiszúrjak valamit, hogy a Látásom segítségével árulkodó jelre bukkanjak a monitorozott területen.
Így láttam meg a fán gubbasztó petet is. Bizony, nem kerülte el a figyelmemet. Az, hogy hagytam, hogy becserkésszen, egyszerű taktikai csel volt. Biztos voltam benne, hogy a fiú nem élharcos, tehát a petje nem rendelkezhet komoly sebzéssel. Érzelmek eljátszásában nem vagy jó – sőt ha már itt tartunk, igazság szerint alap érzelmek természetes kimutatásában sem –, így ilyesmivel nem is próbálkoztam. Egyszerűen vártam, hogy rám harapjon, én pedig abban a pillanatban már lendültem is fiú irányába. Ellenőrizve az életpontjaimat, biztos voltam benne, hogy ezzel ki fogom bírni azt a kis távolságot, ami elválasztott minket az idomárjától. – Megvagy! – jelentettem ki teljes magabiztossággal, és egyben azzal a céllal, hogy tájékoztassam aktuális állapotáról rövid életű játszmánkban.


Páncél: 0/11, élet: 93/95


A hozzászólást Tatsuki Ranmaru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 24 2013, 11:04-kor.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Askr Csüt. Május 23 2013, 14:56

Sikerült! Bár nem kellett túl sok erőfeszítés ahhoz, hogy megsebesítsem ellenfelemet, mégis örömmel töltött el az a tudat, miszerint megmutathattam nyers erőm mivoltát. Azonban elgondolkodtam valamin: ki ez a vakond, hogy az előbb is úgy beszélt, mint valami robot? Találkoztam már rövid életem során különféle fémdobozokkal, sőt, már volt szerencsém egy óriási robottal is összefutni. Elég rossz társaságnak bizonyult: vagy agymosás alá akart vetni, vagy pedig kivégzésre szánt engem, Askrt és még néhány emberkét és állatkát. Rossz visszagondolni az ilyen eszelős hülyékre, de megmutattam neki, ki az alfa! Bizony, hogy én! Ha egy olyan behemótot sikerült legyőznöm, akkor egy droid nem akadály a számomra.
De mit látok? Ez a vakondember vagy mit tudom én már micsoda számára ez szükségszerű áldozat volt, hogy aztán célját megvalósíthassa: Askrt vette célba és egyenesen felé tartott! Nem csak ő akarta learatni a babérokat, de más is csak őrá figyelt? Majd' elöntött a harag, amikor láttam, hogy a pápaszemes egyre csak közelít felé. Egy ideig csak vártam, utána már vetődtem is ellenfelem után.

- Azt már nem! Az ellenfeled most én vagyok és csak rám kell figyelned! - üvöltöttem nagy morgás közepette, majd ellendülve a talajtól, elkezdtem átváltozni. Nem tartott sokáig, pillanatok alatt megnőttem és mindig rám jött az a csiklandós érzés, mikor használtam ezt a formát. Azonban akkor, mikor egy farkasnak sietnie kellett a gazdája segítségére, nem foglalkozhatott a pillanatnyi jóval, hanem minden erejét beleadta abba, hogy ne valljon kudarcot. Pontosan így telt el az a néhány másodperc, mikor beértem ellenfelemet. Számomra hosszú órának tűnt az a töredéknyi kis idő, mikor elvetődtem a talajtól és igyekeztem a földre gyűrni a pápaszemest. Ha mégsem jönne össze, a fa árnyékát használom arra, hogy még jobban megsebesítsem, amiért Askrre és nem rám figyelt. Egyszerűen nem tudtam elfogadni azt a tényt, hogy valaki ilyesmire vetemedik. És még Askr adott infókat rólam, inkább hálásnak kellett volna lennie. Őt egyébként nem nagyon ijesztette meg a tény, hanem inkább megdöbbent. Furcsálltam... pedig egy anyámasszony katonájának ismertem meg annak idején, mikor kikászálódtam abból a tojásból. Persze arra már csak halványan emlékszek, de végülis Askr volt az én mamám-papám. Ennyivel csak tartoztam neki, hogy néhányszor megmentem a bőrét...

_________________
Hati vs. Ranmaru Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Hati vs. Ranmaru Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Május 24 2013, 11:40

A farkas levált a vállamról, a tervem befuccsolt. A célom az volt, ahogy amíg a szájzár tart, addig én is összeszorítsam a fogam, és tűrve a harapás okozta kellemetlen érzést, gazdájához szállítsam a petet. Kidolgozott taktikám azonban másodpercek alatt csődöt mondott, ahogy a vállamra és felkaromra nehezedő nyomás már engedett is, a kellemetlen érzés múlni kezdett, a rajtam hagyott sebek alatt vörös mátrixháló izzott, viszont a farkas már nem rajtam piócáskodott. – Fene – mormoltam az orrom alatt, és egy gyors mozdulattal még a szemüvegem is feljebb toltam, hiszen nem gondoltam volna, hogy olyan gyorsan összeomlik szépen kidolgozott tervem, ahogy az megtörtént. Viszont láttam, hogy a farkas sem marad nyugton. Utánam lendül. Perfecto! Így még csak egyetlen pillanatra sem kellett megállnom, ugyan azzal az irammal futhattam tovább. Hátrapillantanom sem kellett, hiszen yaganom segítségével anélkül odaláttam, hogy a tekintetem arrafelé emeltem volna. Tökéletesen tisztában voltam azzal, hogy követ, pontosabban utánam lendül.
Sebességem miatt soha el nem érhetett volna. Hiszen ennél nagyobb iramra is képes voltam. Más kérdés, hogy nem volt célom lehagyni. Akkor nem tudna követni, én pedig kezdhetném elölről a keresését. Inkább még lassítottam is, hogy amolyan jutalomfalat szerepében tetszeleghessek: ami után mindig vágyik, pitizik és mutatványozik, avagy esetünkben követ engem érte, de soha nem érheti el, csak akkor, ha teljesíti, amit én szeretnék, avagy hogy kerüljön vissza a gazdájához. Éppen ezért vettem vissza a sebességemből, nem szedtem már olyan gyorsan a lábaimat, mint eddig. Hiba volt! A pet nem csak utánam iramodott, de láthatóan célja volt rám is vetni magát. Ki akartam térni előle, hiszen nyilvánvaló volt, hogy képtelen lennék most hirtelen annyit emelni a rohamomon, hogy azzal elsprintelhessek az ugrása ívéből. Helyette csak jobbra akartam lépni, ahogy a lendületem engedi. Egyik fókuszom arra irányítottam, fa zárta le az utamat. Így kénytelen voltam balra lépni, viszont a pillanatnyi teketóriázás csak rátett egy lapáttal amúgy is lassú lépteimre, és így ledönthetett a lábamról. Pontosabban a rám vetődő farkas megtörte a ritmusom, huppantam, de nem alá kerültem. Célom volt, hogy már fel is tápászkodhassak, és lopakodásomat, illetve a fákat felhasználva elrejtőzhessek a rémfarkassá változott szimpla farkaskölyök elől. Valóban sokkoló volt ez a formája…

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Askr Pént. Május 24 2013, 15:30

Cöh, az ellenség minden bizonnyal meglepődött azon, amit látott... Jogosan lehettem büszke, elvégre ki számíthatott volna arra, hogy egy magam fajta démonfarkaskölyök hatalmas szörnyeteggé váljon? Ki nézhetné ki egy ilyen szeretni való, gonosz kis szőrmókból ezt a trükköt? Valószínűleg senki sem. Gúnyosan mosolyogva nyelvemmel körbenyaltam számat, fülemet jobban hátrahúztam. Biztos voltam benne, hogy a puszta méretemmel leteríthetem a pápaszemest. Tévedtem: egy hajszálon múlott és csak a közelemben vesztette el egyensúlyát. Nem vesztegethettem az időmet buta meglepődésekkel, ám az ellenfelem gyorsan összeszedte magát és elrejtőzött az oltalmat nyújtó fák között.
- Hé, gyere csak vissza! Előlem aztán nem lógsz meg! - ripakodtam, magamon kívül. Azonban sejtettem, hogy ez nem fog használni. Ott álltam a nyílt téren egy darabig és vártam. Amennyire csak tudtam, lenyugodtam, azonban csak kisebb nehézségek árán tudtam ezt megtenni. Úgy éreztem, mintha szörnyeteg alakomban nem csak erősebbnek és hatalmasabbnak, de még érettebbnek is éreztem magamat. Elgondolkodtam: vajon mit tenne egy igazi vadász? Mi lenne a legkézenfekvőbb, legbölcsebb dolog, amit megtehettem? Még szép, hogy a hallásomra, szaglásomra és az ösztöneimre való hagyatkozás. Lehunytam szememet és engedtem, hogy ezek vezényeljenek. Beleszippantottam a levegőbe, hátha azzal ki tudnám szűrni az ellenfél szagát vagy csak a megfelelő úti irányt találjam meg hozzá. Bingó. Valamit éreztem, bár voltam benne biztos, hiszen a szél mindig másfelől fújt és a szagokat állandóan összemosta valami mással. Fülemet hegyeztem és a fejemben zúgó hangokra hallgattam. Kövesd az ösztönt! Kövesd az ösztönt! Követtem őket, így már nem kellett sok, hogy sikerrel járhassak. Már csak próbát kellett tennem, vajon tényleg megtettem a magamét... A fák árnyékát használva csápokat növesztettem belőlük, melyeket végül abba az irányba mozdítottam, ahova a pápaszemes menekült. Különböző irányokba ágaztak el, hátha több felől közelíthetik meg és ha megtalálják, lesújtanak rá. Türelmesen vártam, vajon tényleg érdemes volt-e az ösztöneimre hallgatni vagy jobb lett volna a saját fejem után menni?

_________________
Hati vs. Ranmaru Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Hati vs. Ranmaru Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Pént. Május 24 2013, 15:49

Nem maradtam nyugton. Én voltam a vadász, ő pedig az áldozatom. Fordult a sorrend, ebben biztos voltam. Sikeresen beértem a fák nyújtotta védelembe, és nem terveztem lassítani lépteim rohamán. Aktiváltam lopakodásomat, hogy tompítsam a zajt, ahogy a fűben suhanok. Igyekeztem mindig takarásban maradni, és meghatározni egy rádiuszt, amely távolságot a pet és közém ékelek. Így egy kört teremtek az állat és közém, amely mentén haladva egy kör nyomvonalán maradok. Így próbáltam becserkészni én őt. Nem fordítva.
Célom igen egyszerű volt: nekiugrani. Nem szó szerint, hiszen fizikai erő nem állt rendelkezésemre. Erőpontjaim nem voltak, súlyemeléssel nem rendelkeztem. Ellenben ügyes ugrásokkal közlekedve próbáltam aktív üzemmódban tartani akrobatikámat. Tudtam, hogy szükségem lenne rá ahhoz, hogy a petet visszaterelhessem idomárjához. A tervem a következő volt: melléugorva hívom fel magamra a figyelmemet. Nem támadom meg, hiszen tartok tőle, hogy akár egyetlen nyílvesszőm is törölné a rendszerből, az én vállalt küldetésem pedig nem ez volna. Helyette csak szimplán mellétoppantok. Ezúttal teljes sebességemmel, és egyáltalán nem lassítva. Nem az a cél, hogy nekem ugorhasson a fenevad, hanem, hogy figyelme rám terelődjön. Majd megugrom, és távozom a közeléből. Biztos voltam abban, hogy ha nem lassítok, akkor nem fog problémát okozni, hogy ezt véghez is tudjam vinni. A problémát a mozgó árnyékok jelentették. Fókuszaim nagy száma miatt tudtam csak észrevenni őket. Nem tudtam mire vélni az effektet. A pet is holmi árnyéklénynek tűnt ebből az aspektusból már, így viszont át kellett értékelnem a stratégiámat. Újrakomponálása azonban nem vezetett sikerre, maradt az eredeti terv: mellé robbanni, felhívni a figyelmét magamra, majd megugrani. A cél, hogy utánam lendüljön ő is, és így tereljem vissza idomárjához.
Nem számoltam vissza egy ismeretlen együtthatóval: az ő mozgásával. Mert bizony nem maradt a helyén, így ahelyett, hogy teljes sebességgel átrohantam volna a fák között és mellette, megtorpantam: így akkor hogyan tovább?

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Askr Vas. Május 26 2013, 00:23

Figyelmemet teljesen lekötötte, hogy árnyékaimat tökéletesen kontrollálhassam. Hiába is, ügyes-okos démonfarkas létemre még gyakorolnom kellett az irányítást. Zavaró kérdés merült fel bennem: ha ilyen bénán ment ez a manipuláció, akkor mégis hogyan fogom a leendő falkámat kezelni? Keserű igazság, azonban egyre jobban ez arra ösztönzött, hogy elkapjam ellenfelemet, a pápaszemest. Egyszerűnek tűnt, de olyan jól elbújt... Minden figyelmemet a megtalálására összpontosítottam. Bevallom, így még amúgy sem használhattam a menő képességemet. Árnyékaim sosem jutottak túlságosan messzire. Arra a fára néztem fel, ami a segítségemre volt: egy igen magasra nyúló, terebélyes fáról beszélek. Akkor végre leesett képességem nyitja! Hiszen csak akkora hosszúságú árnyékot tudtam nyújtani, amilyen a tárgy volt, amit fel akartam rá használni! Hogy ez eddig miért is nem jutott az eszembe?
Felmerült bennem, - kisebb-nagyobb aggodalmam közepette - hogy az árnyékok talán túl messzire nyúltak és már nem voltak képesek beérni az ellenséget. Kudarcot vallottam volna? Miképpen bizonyíthatnám be Askrnek erőmet, ha még egy ilyen gyáva alakkal sem bírok elbánni? Azonban nem adhattam fel a reményt. Csak az járt a fejemben, hogy bizonyítsak. Igen, bizonyítani akartam, miszerint egy pet lehet ugyanolyan tekintélyű, mint a saját gazdája! Felbőszülten morogtam, de akkor a pápaszemes végre elővetődött rejtekéből és mellettem állt meg. Furcsálltam, ám elmosolyodtam, amint megpillantottam árnyékaimat, melyeket végül visszaállítottam eredeti formájukba. A fára pillantottam és biccentéssel köszöntem meg segítségét, majd figyelmem fürge ellenségemre irányult. Megkocogtattam fogaimat, bemelegítettem őket, mielőtt ismét támadásra lendülhettem volna. Fényezés? Szó sincs róla, hiszen csak el akartam félemlíteni, mielőtt bármit is csinálhattam. Támadó pózba helyezkedtem, olyan mélyen hajoltam, hogy szinte már lopakodó állásnak tűnt, semmint rohamozónak. Fülemet lekonyítva, farkamat és minden egyes izmomat befeszítve, fenyegetően morogtam. Még magam se tudtam, pontosan mire vártam. Egy erősebb szellő fújt át az erdőn, s mire alábbhagyott, tétovázás nélkül vetődtem a pápaszemes felé, ám ezúttal nem leteríteni akartam. Hogyha bedől a kis trükkömnek és azt hiszi, hogy le akarom teríteni, akkor még időben megállok előtte és egy alulról mért, felfele haladó harapással próbálom még jobban megsebesíteni. A kérdés csak az, hogy vajon tényleg bedől-e neki vagy fújhatom a "nagy" ötletet?

_________________
Hati vs. Ranmaru Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Hati vs. Ranmaru Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Vas. Május 26 2013, 23:16

Az észlelő képességeim továbbra is a rendelkezésemre álltak. A yaganom ritka széles látóteret biztosított, amiket szinte vakfoltok nélkül szemmel tudtam tartani a fókuszaim segítségével. Észlelés jártasságom továbbra is aktív volt, bátran támaszkodtam rá, hiszen eddig mindig a segítségemre volt. Biztos voltam abban, hogy élesebb látásom is a javamat szolgálja, így látás jártasságomnak is nagy szerepet kívántam szánni továbbra is.
Szóval igen, láttam én mindent magam körül. Láttam az apró jeleket is. Tudtam, hogy mit figyeljek, és tudtam, hogy mire kell még több figyelmet szentelnem. Egyszer már levadászott az égből. Reméltem, hogy nem használja ellenem kétszer ugyan azt a cselt. Főleg, hogy jelenlegi formája… mondjuk úgy: izgatta az optikai beviteli csatornáimat. A hideg futkosott tőle a hátamon és égnek állt a hajam a feszültségtől a tarkómon. Összegezve: hatásos volt, mert egyáltalán nem akartam, hogy hozzám érhessen. Ettől függetlenül célom lett volna megint állni a harapását. Életpontjaim száma indokolta volna, hogy ne tartsak ettől, ellenben méretei miatt volt egy olyan sanda gyanúm, hogy ezúttal sem fogom tudni megtartani egyenes tartásom, és nem engedni az online gravitáció szabályainak, így elterülve alatta. Mivel fekvő helyzetben kevés lehetőségem lett volna idomárjához szállítani, ezért jobb ötletem volt, amihez kivitelezéshez gyors mozgásra volt szükségem:
Miközben néhány gyors mozdulattal előhívtam az íjam, megálljt kiáltottam a bestiának. Igyekeztem úgy mozdulni, hogy az árnyakat kikerüljem, de nagyon sok mozdult, nekem pedig limitált mennyiségű szabad tér állt rendelkezésemre – hiszen mégiscsak egy erdő közepén voltunk! Reméltem, hogy a bestia érti az emberi beszédet.
Egyetlen lövésem nullázhatja az életedet! – hadartam el gyorsan, hogy szót értsünk egymással. Nem volt célom állva maradni, egyhelyben, ki akartam térni, távolodni, oldalazni, mozgásban lenni, azt a táncot járni, amire az árnyékok köteleznek.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Askr Hétf. Május 27 2013, 18:26

Rövid életem során talán először történt meg az, ami igazán meglepő volt számomra, rettenthetetlen démonfarkas létemre: haboztam. Még idejében lefékeztem, mikor a pápaszemes váratlan taktikaváltással a célpontjává váltam. Fel-alá jártam, de szememet nem bírtam levenni ellenfelem különös fegyveréről. Miért éreztem azt, hogy nem kéne támadnom? Az a valami kicsit sem rettentett el, de megállásra sarkalt. Beleszimatoltam csak úgy megszokásból a levegőbe és fenyegető morgással igyekeztem ellenfelem tudtára adni, mennyire buta dolog engem fenyegetni. Egyetlen lövés és meghalok? Ezt mondta nekem. Ilyenkor az embernek és állatnak egyaránt lenne oka az aggodalomra, azonban én kimondottan szórakoztatónak tartottam a helyzetet. Tisztán értettem az embereket, bár arról fogalmam sem volt, hogy vajon ez fordítva is igaz? Hiszen ahányszor Askrhöz szóltam, sosem tudott úgy válaszolni, ahogyan kell... Azért egy próbát megért, nagyobb bajom már úgy sem eshetett, a fenyegetőzés üres volt. Felnevettem.
- Nem mondod? Mit érsz el Askr gyűlöletén kívül azzal, hogy megölsz? - kérdeztem gúnyolódva, próbaszerencse gyanánt, hátha ő okosabb Askrnél és végre valaki megértene az emberek közül. Vártam egy-két pillanatot, hogy vajon tényleg megértett-e engem vagy sem. Vagy igen, vagy nem, de én eluntam a fenyegetőzést és a játszadozást, hamar le akartam győzni, azonban úgy tűnt, nálam sokkalt fejlettebb volt. A kihívást már akkor elfogadtam, mikor elszöktem Askrtől. Vállaltam ennek kockázatát és semmiképpen sem akartam vesztesen visszakullogni az idomáromhoz. Minden áron nyerni akartam. Ám éreztem, hogy lábam megremegett és egy pillanatra össze is csuklottam. Igyekeztem minél hamarabb talpra állni és nekilendülni a harcnak. Tisztában voltam vele, hogy az erőm a végéhez közelített, így ha nem is nyerni, legalább úgy érezhetem, mintha megtettem volna a magamét. Egy végső nekilendülés gyanánt ezúttal gyűrű alakban idéztem magamhoz négy ostort és igyekeztem olyan hegyesre kiélezni azokat, amennyire ez lehetséges volt, a jelenlegi erőmmel. Nemigen sikerült, így hát csak abban a taszítóerőben bízhattam, amiket ostoraimba fektettem. Egy végső, elkeseredett támadás és az ostoraimmal négy különböző irányból irányítottam az ellenfelemre, végül fáradtan ültem hátsó felemre és akkor is igyekeztem talpon maradni. Legalább megtettem a magamét és örültem, amiért nem futamodtam meg a jókora erőkülönbségtől. Innentől kezdve már nem is izgatott annyira a győzelem.

_________________
Hati vs. Ranmaru Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Hati vs. Ranmaru Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Hétf. Május 27 2013, 23:18

Átlátott a trükkön, én pedig nem voltam az a típus, aki különösebb élvezet leli a nyelvi párbajokban. Főleg nem egy… pettel szemben? Most komolyan? Enyhe megütközéssel figyeltem szemüvegem mögül a petre, és arra, hogy nem csak beszél hozzám, de visszabeszél. Próbáltam szituációnktól elvonatkoztatni, és egy egészen más típusúba képzelni magunkat. A hazugság szakirodalmai szerint ez a kulcsa sok számomra nehezen alkalmazható verbális megnyilatkozásnak. Mint a hazugság, az irónia, a hazugság, a szarkazmus… szóval így kéne valahogy hazudni is.
Egy gyilkos vagyok, rendszeresen ölök peteket… hobbiból. – Nem volt az igazi, ezt még én is éreztem. Nem voltam túl rpfoi, ha hazugságokról volt szó. A füllentés… nos, nem az én asztalom. Így viszont… nem láttam más utat, mint az erőszakot.
Eddig nem fedeztem fel, hogy az árnyakkal sebzésokozásra is kész volna, így bátran léptem támadásuk elé. Meg sem próbáltam elszlalomozni közöttük. Egy íjász távolsági harcos, akit a többiek védenek, de én a kezdetektől fogva a legjobbak között edződtem, így kénytelen voltam alaposan felnyomni életpontjaimat is. Nem hátráltam akkor sem, amikor az árnycsápok belém mélyedtek. Komoly sebzésmennyiség volt, de nem életveszélyes. És meg akartam rémíteni: megmutatni neki állhatatosságomat, kitartásomat, hogy néhány pixelem elröppenése nem fog megakadályozni céljaim elérésben.
Így léptem a bestia elé. Ha rajtam múlik, Artemist a homlokának szegezem, és bár biztos vagyok benne, hogy ilyen közelről a rendszer letiltja majd a sebzésokozást, hiszen a nyílnak esélye sincs elhagyni az íj húrját, de abban is egészen biztos vagyok, hogy ha ez a pet olyan tapasztalatlan, mint amilyennek én gondolom, akkor ezt nem tudja. Reméltem, hogy nem volt dolguk még íjásszal. Nem vagyunk egy gyakori kaszt, kevés a jeles képviselő.
Kipróbálod, hogy gyilkolok-e petet, vagy mehetünk vissza az idomához? – szorítanám fejéhez Artemist. Fájdalom nincs a rendszerben, de azért az érzés kellemetlen talán.

Páncél: 0/11, élet: 80/95

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Askr Kedd Május 28 2013, 17:51

El sem hiszem, hogy ez megtörtént: végre egy ember megértett engem. Kellemes csalódás volt ez számomra, ám a válasza csak olyan megdöbbentőnek bizonyult, mint ez a korábbi tény. Sejtelmesen morogtam a különös válaszára: hozzám hasonló peteket öl, és csak brahiból? Nem tudtam, hogy most higgyek neki vagy csak blöffölt. Azért szórakoztatónak találtam egy olyan szájából, aki egyáltalán nem nézett ki gyilkológépnek. Ilyen csontkollekcióból vajon ki is nézhetné ki? Én aztán nem. Igazából nem is érdekelt, hogy mit is állított. Csakis az, hogyan tudnék minél többet ártani neki. Tudom... túlságosan kedves vagyok, hogy ilyenekre vetemedjek, de a harc az harc.
Talán még engem is meglepett, amiért egy fikarcnyit sem mozdult el a csápjaim közeléből. Tartottam tőle, hogy gyorsaságával felülkerekedik és akkor még esélyem se volt még egy utolsó löketre, ám alaposan tévedtem. Elszenvedte még azt a támadást, amit az árnyékirányításommal sebesítettem meg. Önelégültségem nem volt tökéletesen a magamé. A pápaszemes ellenfelem ugyanis önként vállalta a támadást. Sosem értettem az embereket, néha miket meg nem tesznek. És az ellenségem csak azért vállalta az életpontvesztést, hogy a fegyverét a homlokomnak szegezve újabb fenyegető szavakkal illessen meg. Már előzőleg is feltűnt, mennyire feszültté tett az a valami. Más volt, mint Askr botja vagy bármilyen más fegyver. Még a szaga is... márha jól éreztem. Arra a pontra figyeltem, - kissé befelé nézve - ahova rám szegezte a valamijét. Egy ideig csendben maradtam, - hatásszünet gyanánt - majd derűs nevetés közepette lehunytam szememet és szóra nyitottam jókora számat:

- Fölösleges. Már úgyis unom a játszadozást. - nyájasan, szinte a körülményekhez alkalmazkodva mondtam mindezt, aztán elkezdtem a visszaváltozást. Ugyanaz a csiklandós érzés kerülgetett, mint korábban. A hosszabb időtartam után kicsit szokatlan volt megint kicsinek lenni. Azonban kifejezetten jól esett megint pici, aranyos és jóképűnek lenni, ennyi fáradtságos erőfeszítés után. Ott ültem, közvetlenül a pápaszemes ürge alatt és nagyot ásítottam. Nagyon elfáradtam, így már eszemben se volt megmozdulni és magamtól visszacaplatni Askrhöz.
- Az volt az alkuban, hogy visszaviszel. Nos? - kérdeztem tőle félalvó állapotomban, szinte már-már az oldalamra dőltem és szundítottam volna. Kíváncsi voltam Askr döbbent kis arcára és, hogy vajon ő is érti-e a beszédemet... vagy csak ez a pápaszemes?

_________________
Hati vs. Ranmaru Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Hati vs. Ranmaru Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Május 28 2013, 23:31

A pillanatok múltak, én pedig kezdtem érdeklődésemet veszteni a helyzet iránt. A pet kivárt, én kivártam… olcsó játék volt, és nem kecsegtetett túl sok pozitívummal. A társadalmi haszon miatt vállaltam el, mert jót akartam tenni a fiúnak. Alsó szintű volt, megérdemelt egy kis segítséget. Viszont lassan túl sok időt és energiát fektettem a kutyus kézhez kerítésére. A belefeccölt veszteség lassan nem volt kevesebb, mint a várható haszon. És ebből a szempontból az egész kezdett végtelenül untatni. Persze, a petvadászat érdekes dolog, soha ilyesmin rész nem vettem még eddig, de azért nem akartam a végtelenségig ezt csinálni. Márpedig egyre inkább kezdtem úgy érezni, hogy az idő egy egyenes mentén a végtelenbe nyúló massza, amely még zárt rendszerünkben is fektetett nyolcas végponttal rendelkezik. Magyarán soha nincs vége.
Így hát megkönnyebbültem, amikor a pet zsugorodni kezdett. Az ováció feltörni készült bennem, hogy füllentésem bevált, és ellenfelem nem látott át a cselemen. Tudatosan elfojtottam, bár azt hiszem, hogy a szemem kicsit tikkelt, hiszen bár kivételesen mosolyogni akartam, de még most sem szabadott. Legalábbis… azt hiszem, hogy azzal elárultam volna magam. Nem tudom, nem értek az ilyen emberi dolgokhoz. Az emocionalitás fura gépezet, amely számomra ismeretlen mozgatórugóval látja el az embereket cselekedeteik végrehajtásához.
Kis toporgás után közölni akartam a pettel, hogy tájékoztatom majd az idomárjával, hogy itt találja. Aztán rá kellett jönnöm, hogy ez valószínűleg nem járható út, addigra a kis rakoncátlan megint felszívódna. Így hát…
Nincs kedvem több HP-t elvesztegetni, szóval kérlek, ne harapj – nyaláboltam fel az állatot, és egy suta mozdulattal a vállamra fektettem. Nem jutott jobb eszembe.
Ne mocorogj! – szóltam rá, miközben feljebb toltam a szemüvegem, és megindultam az elhagyott petgazdához.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Askr Kedd Jún. 04 2013, 08:47

Mintha meg sem hallottam volna a pápaszemes felszólalását. Vajon miért gondolnak ennyire vérengzőnek, hogy harcon kívül harapok? Szó, mi szó tényleg elég ügyes és veszélyes fenevad vagyok, de tiszteletben tartom azt, hogy párbajokon és szörnyirtáson kívül nem használom másokon az agyaraimat. Még egy finom, frissen sült oldalasért sem. Elfáradtam a kis fogócskától, így hát csendben tűrtem, ahogy a vállára vesz,s végül elindultunk Askr felé. Nagyot ásítottam, s megráztam fejemet, mikor az idomárom látó közelben volt. Látszólag megnyugodott, mikor az ellenfelem vállán talált meg. Ahelyett, hogy ő is jött volna... kimaradt egy jó kis játékból.
- Remélem azért nem tépted pixelekre. - intézte felém dorgáló szavait. Ennyi elég is volt! Mindenki azt hiszi rólam, hogy démonfarkas létemre mindenkit csak bántatni akarok? Igaz, ijesztő vagyok, amikor átváltozok, de Askr is ugyanazt gondolja, amit ők? Sértődötten borzoltam fel szőrömet és abban reménykedtem, hogy ahogy a pápaszemes, úgy a társam is meg fogja érteni, amit mondok:
- Láthatod, hogy egészben van, úgyhogy miért is nem értem aggódsz? - igyekeztem erélyes, meggyőző lenni, ezért is emeltem meg hangomat. Hál' a jó égnek, hogy nem volt hiába a kifakadásom. Askr tekintetér csodálkozás ült. De még mennyire!
- Te mióta tudsz beszélni? - kérdezte szinte dühödten.
- Most persze hallasz, de hol voltál húsz perce? - gúnyolódtam, de még mindig nagyon haragudtam az idomáromra. Askr próbált diplomatikusan a pápaszemeshez is szólni, nehogy hálátlannak tűnjön. Nekem tartozott hálával, amiért élve visszajöttem! Nem az ő fejéhez szegeztek egy micsodát! Igaz, még mindig nem tudtam, a négyszemű most viccelt vagy komolyan gondolta azt a dolgot a petek nyirbálásáról. Elképzeltem, hogy szerényes hajlékában hány állatkának a fejét tette ki trófeának... Megremegve ugrottam át Askr vállára.
- Köszönöm a segítségedet. Óh, majdnem elfelejtettem! A nevem...
- A bemutatkozás már megtörtént, tudja, hogy Askr vagy... - unottan vágtam a szavába és orrommal sürgetően bökdöstem. - Hazamehetnénk?
- Jólvan-jólvan. Bocsi, ez eltarthat egy darabig. - mondta a pápaszemesnek, s ha bemutatkozott, ha nem, de elköszöntünk tőle és máris az volt, ami én akartam. Remek érzés, ha valaki eléri azt, amit igazán szeretne! És ami biztos: innentől kezdve a fiú az én rabszolgám!

Ne haragudj késésért. Embarassed

_________________
Hati vs. Ranmaru Zbluh5zsgm5p8j7j37z
Hati vs. Ranmaru Kickutisthsjlb3jvsrj

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Tatsuki Ranmaru Kedd Jún. 04 2013, 14:22

Beszélgetés alakult ki idomár és idomítottja között. Nem is bírtam szóhoz jutni, annyira gyorsak voltak a szóváltások, és úgy látszik, hogy ezen én voltam az egyetlen, aki nem csodálkozik.
Már korábban is beszélt hozzám, amikor ketten voltunk – közöltem a fiúval, miközben zavarom jeleként megigazítottam orromon a szemüvegem. Miért nekem kell tájékoztatnom arról, hogy a petje igenis beszél? Az ilyen szintű alulinformáltságra nincsenek a szókészletemből előhívható kifejezések.
Tatsuki Ranmaru – biccentettem a fiúnak. – Íjász. A Justice League-nek, korábban az Ítélet Öklének volt céhvezére, most már solo játékos – biccentettem még egyszer, hogy teljessé tegyem a procedúrát. A fiú nem volt ilyen részletes, de tudtam, hogy alacsony szintű, tudtam, hogy idomár és tudtam, hogy Askr-nek hívják. – A céhed pedig a Young Justice, céhvezére Peter, a sárkányidomár – néztem rá kérdőn. Visszaigazolást vártam.
Örültem, hogy találkoztunk! Máskor kérlek vigyázz jobban a petedre. Ügyes jószág egyébként – mondtam. – És add át az üdvözletem Peternek! Sok sikert nektek… – tettem hozzá, majd részemről is lezártnak tekintettem innentől kezdve a búcsúzkodást.
Elégedetten néztem a páros után. Kicsit fellobbant bennem a régi láng, főleg így, hogy fel lett emlegetve az Ököl is. Régen több mentés volt. Mentettük egymást a bosson. Mentettük egymást a küldetéseken. A koboldok ellen. A Tünemény Bogár klónjai ellen… Szép idők is voltak.
Cigit varázsoltam elő invertorymből, aktiválásom után pixelpernyéket lobbantva szívtam bele, majd fújtam ki. Már-már dudorászva indultam tovább, katonás léptekkel, komoly tempóban, határozottan haladva szeltem át az erdőt, hogy pótoljam az elvesztegetett időt. Nagyon hamar a célomhoz akartam érni, és bizony sok időmbe, és még több kitartáspontomba került az előbbi affér… Így hamarosan megint sétába váltva folytattam utamat.

_________________
A Fegyvermester
Állandó akciók: érccel rendelkezőknek és árubeszállítóknak! Foglalási lehetőség! Kezdők támogatása!

pontozás:
Tatsuki Ranmaru
Tatsuki Ranmaru
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 606
Join date : 2012. Aug. 01.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jún. 06 2013, 18:56

Ossu!

Élvezetes, minőségi párbajt vívtatok, semmilyen kifogásolni valót nem találtam benne. Jutalmatok 30 xp és 80 arany, Ranmaru kap még 22 xp képességbónuszt, Artemis pedig 3 xp-vel fejlődik. Lezárom a küzdőteret!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hati vs. Ranmaru Empty Re: Hati vs. Ranmaru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.