Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumálda alias Csevegő

+114
K1
Kanami Minagawa
Leonard
Saya
Nanise
Ridd
Seishin
Rikomono
Akichi Murai
Chakna
Tsujimoto Eiki
Kiwi
Eldrie
Angelica Katharina
Stingray
Cearso
Yuuki Asuna
Sinon
Kurokawa Yuuki
Kuradeel
Nolan Daneworth
Strea
Nox
Drake Haru
Malcolm
Arisu
Akairo
Morrigan
Lizbet
Miu
Eugeo
Asato
Silica
Aoi Shizuka
Suzume
Yaru
Cardinal
Tachibana Makoto
Ryuu
Hermit
Egil
Kincaid
Utahime
Cú Chulainn
Shukaku
Phobos
Darkness
Tsubasa Norika
Atoru
Noxy
Licht
Ozirisz
Hayashi Yuichi
Aidor
Kuromajo
Meredith White
Hürrem
Danee
Asuka
Hime
Kenzo Kamitora
Clark Corben
Mirouki
Jun
Primrose
Nomad
Lotti
Kyuushiro
Hinari
Chancery
Joey Chrome
Enheriel
Szophie
Taidana
Halász Alex
Zhel T. Everett
Alicia
Tetsuko Jin
RenAi
King
Allen Dante
Tuki Mitsuki
Akuma
Kazuma
Shiel D. Lewis
Thunder
Aida Atsumori
Yurihime
Rosalia
Koshitsu Esutel
Haruyuki Kazuto
Kimiko
Viola
Diabel
Aizawa Shibō
Kusumi Ayani
Anatole Saito
Hitodama
Peter Worker
Zaraki Kizashi
Rita Hanami
Tomoyama Tsubaki
Mesuda Reiko
Yuyume Aokii
Mirika
Taiga Kagami
Sachi
Fuun Kotarou
Kayaba Akihiko
Mikael Vaserin
Tatsuki Ranmaru
Sakamoto Rin
Hokushin
Asuna
118 posters

18 / 31 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Next

Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Júl. 22 2014, 19:03

Itt nem az a kérdés, hogy az oldal működni fog-e. Hanem az, hogy az oldal jól fog-e működni! Ehhez pedig a problémák megoldása kell, nem az elfedésük és a szőnyeg alá söprésük. A konfliktusok nem oldódnak meg maguktól, a besértődések nem oldanak meg semmit, a terheket meg kell osztani, a határidőket be kell tartani és játéktechnikailag nem szabad különbséget tenni haver és nem haver között. Ha ebben tapasztalható lesz előrelépés, akkor véleményem szerint nem lesz "ihlettelenség" hullám.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Suzume Kedd Júl. 22 2014, 19:11

"határidőket be kell tartani"

Szerintem Shu módszere elég hatásos, legalábbis számomra az, bár tény, hogy most én tartom fel a küldiét ráadásul a nincs ihlet kifogással de mentségemre, szóljon ebben az esetben tényleg nincs más a háttérben csupán annyi, hogy nem tudom, úgy kijátszani a karit ahogy én azt szeretném.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Halász Alex Kedd Júl. 22 2014, 19:14

Ez sztem olyan, hogy az oldal megért egy olyan kort, hoyg most már lehet egy újabb "szintet" lépni vele.

"Eddig jó volt így is" Döcögősen, meg magunkban tartva egy s mást, de azért jó volt, mert " jobb mint a több". Sokkal jobb, teszem hozzá.

Viszont ha ilyen jó volt eddig, akkor érdemes még jobbnak lennie. Smile


Alias letenni a kicsinyes sértődéseket, különválasztani karit a usertől, őszintébbnek lenni a másik félhez. Lezárni egy nem működő játékot, hogy a másik ne várjon fölöslegesen, etc etc....és ha ezt meg tudjuk lépni, akkor az oldal olyan lesz, ami még vonzóbb.


_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 18 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 22 2014, 19:22

Én nagyon úgyse tudok mit hozzáfűzni. Nekem, ugyanúgy, mint karinak, egy homlokpöccintés elég, mikor hülye vagyok, és a rendszer resetelődik az agyamban. Ez az írásod nem hogy reset volt, inkább több homlokpöccintés, szóval egyenlőre még betölt a useri Windowsom Suspect
A saját problémáimat úgyis csak én tudom megoldani, aztán legfeljebb legközelebb, ha nektek nyavalygok segítségért, pofozzatok fel Very Happy  Haverom meg nem haverom nekem egy sincs, ez nekem ugyanolyan szó, mint barátnak/barátnőnek hívni az ember párját. Nekem barátaim vannak, ti azok vagytok mindannyian, még ismeretlen is - ergo még igen, Dretan is, annak ellenére, amit összevesztünk legutóbb. Határidőket én is igyekszem tartani, mesélőiknél mostanság vagyok nagyon szigorú, kariknál meg pánikszerűen jelentem be úgyis ezer hozzászólásban, hogy mikortól mikorig nem leszek, ha nem tudok írni Very Happy Ihlettelenség meg nálam talán azért ritka, mert az én játékaimban jóformán valóban a "karik írnak", és nem én...
Az meg, hogy Chan-t nehezen tudom magamtól elválasztani olykor, az probléma, de dolgozom rajta.  ninja 

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 22 2014, 19:23

Szerintem a megoldás igen egyszerű. Ha valakiben szorul egy kis empátia (pont ő beszél erről), és érti, hogy mi a szerepjáték lényege, akkor nem nehéz kikövetkeztetnie.

A szerepjáték a valóság leképezése valamilyen formában. Amellett, hogy el kell tudni választani a karit a usertől, amit sokan nem tesznek meg (ezt Anat bőven kifejtette, idióta sértődések etc), azt is meg kell érteni, hogy akkor fog életszerűen működni, ha az életet próbáljuk benne lemodellezni. Ha a játékosok egy céhházban élnek, akkor találkoznak egymással. Legalább a lépcsőházban összefutnak. Ha az adott karakter antiszoc, akkor persze találhat kibúvókat, de ezt is ki lehet játszani. Az ihlethiány azért logikátlan, mert ez olyan, mintha a valóságban teljesen bedepizne valaki, és bezárkózna a szobájába. Ha nem mozgatod a karit, akkor nem fognak vele dolgok történni, nincs mire reagáljon, és így magadtól veszed el az esélyét annak, hogy tehessen valamit. Olyan nincs, hogy valakivel ne történjen semmi. Az meg van értve, ha valakinek elfoglaltságai vannak, és nem ér rá, de az ihlethiány csak egy gyenge kifogás, és jogosan húzza fel az embereket, ha ilyen egyértelmű kifogással rázzák le. Ugyanígy nem életszerű az, hogy nem játszunk XY valakivel, mert rossz játékos. Ez olyan, mintha varázsütésre eltűnnének a fedélnélkült áruló hajléktalanok az utcáról, csak azért, mert te nem akarsz találkozni velük. Ha utánpótlást akartok, akkor az olyanokkal igenis kell játszani, aki kéri és megfogadja a tanácsokat, csak éppen egy picit még tanulnia kell. Azt is át lehet értékelni egy kissé, miszerint ide az emberek szórakozni járnak. Igen, ez egy játék, helyén kell tudni kezelni. Viszont ez egy közösségi játék. Legyünk tekintettel arra, hogy mások is szórakozni járnának ide, és ha mi akadályozzuk ebben őket, akkor nem tudnak szórakozni. Ha elvállaltunk valamit, akkor tartsuk magunkat ahhoz, vagy ha nem tudjuk, akkor legyen bennünk annyi becsület, hogy odaállunk a többiek elé, és megmondjuk, hogy bocsi, most ez nem megy, de nem tartalak fel titeket, nektek további jó szórakozást. Nem olyan nagyon bonyolult.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by RenAi Kedd Júl. 22 2014, 19:23

*Magába nézett* Úgy érzem én egy olyan alak vagyok aki pár pillanat alatt képes megszeretni és ragaszkodni bárkihez és bármihez. Ez nagyon jó és egyben sokszor talán a legkínzóbb tulajdonság. Amikor elkezdődött a fórum, vagyis én majd fél évre regisztráltam rá indulástól számítva, rengeteget változott. Sokat fejlődött, és sokan hiányoznak már. És a hiányzás alatt hiányzást értek, elvégre user és kari egy és ugyan az mégis az igazat megvallva saját magamban tudom hogy Ai sokszor nagyszerűbb mint én valaha is lehetek. (No ego) Sok mindent tanultam Aitól és tőletek is, mindenkitől. Jót is és rosszat is. Én az oldalt úgy szeretem ahogy van, de ennek csakis az az oka, hogy cheten csak néha vagyok, nem közösködök és álltalában kimaradok a komolyabb dolgokból.... Szóval én vagyok az egyik, aki tudja hogy válltoznia kell. Szeretem az itteni játékosok nagy részét, és elfogadom ha el akarnak menni. Ha valaki karit öl user már megilyed hogy itt akarja hagyni, de te nem ilyesztegettél, te kimondtad, és ezt köszönöm. Igaz, nem ismerlek igazán, és sajnálnám ha nem is ismerhetnélek meg, mint usert mint karit... Nem tudom hogy mit is kéne tennem, elsőnek. Leginkább komolyabban venni mindent, mivel felszínes és sablonos vagyok úgy ahogy vagyok. A viselkedésem, a hozzáállásom, gyakran inkább degredáló, mintsem kiegészíthessem a játékostársam, vagy akár egy usert. Apróságokról van szó csupán, mégis gyakran járatom le magam miattuk, hogy még ezt sem tudom... vagy csak szimpla figyelmetlenség miatt bukok szét úgy ahogy vagyok.... Aival már nekem sem olyan írni mint rég, de nem mondok le róla. Nem azért mert fő kari és fuuu... inkább önmagamért. Aki ismer az tudja hogy user makacs. Ai addig nem fog meghallni amíg végleg be nem zár  az oldal. Viszont amit ebből ki akartam hozni, hogy Ai az akivel megismerhettelek titeket, Ai az aki valamiképp összeköt titeket velem userrel. Ai egy híd, és örülök hogy megalkottam. User viszont tudja hogy nem olyan erős mint Ai, user szereti a megszokott dolgokat amikhez ragaszkodhat, szereti a megszokott embereket akikről úgy gondolja hogy valamelyest megismerte, ismerheti... A sikereid szépek Roo, a játékodat, amiket olvastam, magát a karakteredet, magát a céhedet mindig is tisztelettel néztem hogy a leg"dilisebb" és imádnivaló karaktereket egy csokorba tudsz fűzni, és úgy megtartani őket. Igaza kulisszák mögé nem látok, és a céhvezérség tényleg nem egyszerű és gyakran én is kikészítem Hinarit, nem szándékosan persze... Én változtatni fogok! Könnyen veszek magamra dolgokat, gyakran én is félek meglépni bizonyos helyzeteket mint például amikor ki álltam ellenetek a 17.-es bossnál, persze ezzel is viszályt szűltem, de a véleményem akkor is az, és aki ismeri Ait az tudja hogy nem useres dolog volt. Usert idő kellett de megtanultam kizárni a játékaimból, de sikerült. És az hogy nekem is ügyelnem kell sokszor mások lelki épségére... tényleg zavaró főleg hogy én alap olyan személy is vagyok... Kyubei a petem ezért is nem született meg igazán... nem volt merszem mert inkább a békét részesítettem ilyen téren előnyben, pedig Kyub egy igazi sz@ar kavaró. Legalább is lenne... Azokat a problémák egy részét amit kiírtál főként azzal próbáltam kompenzálni hogy nem mentem fel chetre... nem olvastam más topicokat csak amik szükségesek... Még Kota korából tanultam meg ez, mert már akkor is sokszor voltak viták, nézeteltérések, és ellenségeskedések... és szomorú beismerni de ennyi embernél már szinte lehetetlen hogy ne legyenek ilyenek. Mindig lesz valaki akinek más a véleménye, és nem hajlandó lemondani a saját akaratáról... Ugyanakkor szerintem ez nem baj. Az ha valakinek van saját tömegtől elkülönölő véleménye az jó!  Épp csak azt nem szeretem én sem, amikor öl-re tudnak menni érte. Egy játék nem ér ennyt... Amikor észrevettem magamon hogy én is egy item miatt vitáztam anno, vagyis két ilyen is volt... én akkor egyrészt megtörtem... de nem azért mert nem kaptam meg... hanem azért mert észrevettem magam. Sokszor nem egészséges határokat súrolt hogy mennyire fel tudtam húzni magam dolgokon... és megtanultam hogy hogy kezeljem... Sokan mondják hogy a sao egy játék számukra, semmi több... De ez talán olyan dolog amivel magukat is be akarják csapni a játékosok... Kevés az az ember akinek tényleg csak játék, és nem munka... Talán csakis a kezdők érezhetik még játéknak... Nekünk akinek ennyi ideje, ereje és minden tudása benne van... nekünk már több. Az életünk része... Gyakran előfordul hogy már automaikusan sw.-t írunk be googleba más helyett... és az már nem egészséges... nekem is volt ilyen korszakom... volt mikor az expeket számoltam hogy ezért meg azért a küldiért, kt.-ért mennyit fogok kapni, mikor szintelek stb... Amikor ráébredtem hogy ez már túlzás, azután hiányoztam is az oldalról egy ideig. Besokaltam... Nem az oldaltól, nem a játékoktól, magamtól... és szerintem sokan vannak akik sírásig fel tudják magukat idegesíteni egy egy döntésen... az már nem jó... Én amikor visszatértem, játszani jöttem vissza. Hozzátok jöttem vissza, és ügyelek arra hogy Ait aki már megtört karakter igazából, vissza szerezzem. Harcolok érte, mert megérdemli. Ugyanakkor én csak játszok! Talán ezért is van, hogy sokszor maradok le az újjításokról, és hogy úgy szólnak rám hogy szerelkezzek fel, stb...><" És ez sem jó önmagamban, félek hogy megint túlzásba esek, és az oldalt "magaménak" gondolom. Mert fucsa ezt így kiírni, de mindenki magáénak érzi akinek van itt karija, és már játékokkal megismerte azt. Picit mindenkié is. De soha sem lesz igazán. Ez az oldal KA.-é és hálásak lehetünk neki amiért a megalkotásával teret adott nekünk, hogy megszülessenek a karaktereink. De visszatérve a fő okokhoz, tényleg az a probléma sokszor, hogy nem tudjuk megbeszélni a dologat. Vagy sokan nem is merik mondani a véleményüket, akadnak akiknek nincs is, ugyanakkor sokan tényleg nem tudják külön választani az ingamet, az offtól... mivel tudjuk hogy a legtöbb játékos önmagának egy részét alkotta meg, így ha a karit bántják, az ő azon részét is bántják... pedig nem. Itt a megoldás a teljes őszinteség lenne, usernek userrel szemben, ahogy Anat is tette, mondta. Végre valki aki hiszti, vagy épp végképp lemondás helyett, összeszedte magát, és vállalt mindent. Mindent!
Igyekszem követni a példádat! Vagyis inkább esőnek, még inkább ráfekszek hogy javítsak magamon.


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 22 2014, 19:51-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 22 2014, 19:29

Suzume írta:"határidőket be kell tartani"

Szerintem Shu módszere elég hatásos, legalábbis számomra az, bár tény, hogy most én tartom fel a küldiét ráadásul a nincs ihlet kifogással de mentségemre, szóljon ebben az esetben tényleg nincs más a háttérben csupán annyi, hogy nem tudom, úgy kijátszani a karit ahogy én azt szeretném.

Ha már a Shu módszer (methodo shuitus) került szóba, akkor megnyugtatlak, a te esetedben más a helyzet. Kértél haladékot, konkrét határidővel, és eddig még rád nem nagyon kellett várni. Haladékot bármikor lehet adni, hiszen felmerülhetnek ilyen-olyan gondok. A probléma az olyanokkal van, akik se szó, se beszéd eltűnnek, vagy azt mondják, hogy ők most nem, de majd valamikor (be nem határolható idő múlva) majd talán esetleg ha az istenek is úgy akarják, és a csilalgok is úgy állnak, akkor igen, de ez nem biztos.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Suzume Kedd Júl. 22 2014, 19:37

Az eltűnök bizonytalan időre Ritánál elég gyakori volt. Mostanra nagyjából sikerült felfognom azt, hogy ez így nem megy és igazából próbálok ilyen téren változni. Igyekszek változni és most úgy látom, hogy inkább írok egy gyengébb, rövidebb postot mint hagyom összegyűlni és inkább elbujdosok abban reménykedve, hogy majd magától lemegy a játék.  Rolling Eyes 
A játékokkal ténylegesen felelősséget vállalunk és azt hiszem én ezt lassan kezdem kapiskálni.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Szophie Kedd Júl. 22 2014, 20:49


No vélemény.. asszem kezdjetek el követ gyűjteni, mert a végén kövezést kapok.>.>
Ihlettelenség: Nem tudom, kinél hogy működik ez, de nálam tényleg ilyesmiről van szó... Amikor van időm, van kedvem, és leülök, megnyitom az ablakot, elolvasom az előttem levő hsz-eket, és... semmi._. Vagy max. két mondat. Aztán megyek a következőre inkább, megnyitom, elolvasom, majd.. ugyanaz történik, mint az előtte levővel._. Nálam ilyen tényleg van, és semmilyen magán hátteret nem tudok erre mondani, egyszerűen csak... ez van.
A másik ok, amiért néha erre hivatkozva nem írok: tök más a hangulatom. Egyszerűen vannak napok, amikor nem megy kari fejével gondolkodni.
Érzelmileg rettenetesen labilis személynek tartom magam, és ha úgy van, akkor gondolok egyet, és képes vagyok neki állni bőgni egyik pillanatról a másikra. Ez szerintem karin is látszik, mivel neki is van egy kicsit - nagyon - depresszívebb énje, meg egy.. másik. Dehh szóval.. ha olyan napom/hetem van, akkor NEM, nem fogok tudni megírni egy tök vidám Szophie postot, ahogy egy olyan héten sem fogok tudni normális Haru postot alkotni, amikor éppen mindenkit  imádok életérzés lesz úrrá rajtam.
Ne már, hogy ilyesmi mással nem történik meg? Ilyenkor nekem igenis ihlettelenségem van, de ha kell, akkor kifejtem én nektek, hogy éppen képtelen vagyok két mondatnál többet írni a Shus ismibe, és semmi kedvem ahhoz, hogy gyilkos hangulatú postot írjak Haruval, de attól még ez nem fog megoldódni nálam. Csak idő kell, és kész. Ez IHLETHIÁNY. És ne mondjátok, hogy ilyen nincs!
Kari-user kapcsolat: tény és való, hogy az én személyiségem minden karakteremben jelen van. Mivelhogy én alakítom az ő gondolataikat, és csak olyan gondolatuk lehet, mint amilyen user fejében is megfordulhat. Persze ez nem jelenti azt, hogy ugyanolyanok vagyunk, természetesen. Azért user nem gyilkos.Rolling Eyes És user fáradékonyabb, mint Szo.Razz Meg még van egy jó csomó eltérés....
Viszont! Ha elolvasok egy postot, az akaratlanul hat userre is. Ha vidám post, akkor mosolygok rajta, ha nem kedvelik karit, akkor kicsit elszontyolodok... Ám! Nem sértődök meg.
Félreértés ne essék, én semmilyen körülmények között nem szeretném, hogy akárki is tekintettel legyen rám.. És ha chaten valamit megjegyzek, azt sem kell komolyan érteni..^^ Kari élete nem az enyém.. Szép is lenne vezérigazgatóként...
Fórumanya: Ezt bevallom, nem értem. Én sosem gondoltam azt, hogy mindent neked kéne csinálnod, vagy akárki másnak. Ha eldöntendő kérdés volt, sosem azt vártam, hogy te mit szólsz. Ha van véleményem, azt elmondom, ha nincs, akkor nincs. Aztán hogy ki foglalkozik a véleményemmel? Általában senki. Az meg, hogy a tiéddel foglalkoznak, rajtuk múlik. Mert vannak ilyen emberek mindenhol, akik találnak valakit, aki húú dee.. és akkor mindig egyetértenek a véleményével, meg őt követik, meg ilyesmik. Bevallom, én rühellem az ilyen embereket. De léteznek ilyenek, ez van. Sosem szerettem követni valakit, mert ő okos, vagy szép, vagy imádják a pasik, vagy mindenki az ő barátnője akar lenni.....O.o Sőt, kerülöm őket. Már csak azért is. Még ha nem is tehetnek róla, hogy követik őket. Lehet, te is ebbe a követős csapdába kerültél, fogalmam sincs, én nem vettem észre semmit ezzel kapcsolatban. Mert mégis... miért adna mindenki neked minden feladatot? Senki, szerintem senki nem adott. Megkérdezték, vállalod-e, és vagy igen, vagy nem. Ennyi.

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 18 0510Dumálda alias Csevegő - Page 18 1110Dumálda alias Csevegő - Page 18 0310
Dumálda alias Csevegő - Page 18 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Júl. 22 2014, 22:10

Szophie írta:és akkor mindig egyetértenek a véleményével, meg őt követik, meg ilyesmik. Bevallom, én rühellem az ilyen embereket. De léteznek ilyenek, ez van. Sosem szerettem követni valakit, mert ő okos, vagy szép, vagy imádják a pasik, vagy mindenki az ő barátnője akar lenni.....O.o Sőt, kerülöm őket. Már csak azért is. Még ha nem is tehetnek róla, hogy követik őket. Lehet, te is ebbe a követős csapdába kerültél, fogalmam sincs, én nem vettem észre semmit ezzel kapcsolatban. Mert mégis... miért adna mindenki neked minden feladatot? Senki, szerintem senki nem adott. Megkérdezték, vállalod-e, és vagy igen, vagy nem. Ennyi.

Én nem hiszem, hogy ilyen ember lennék, mint amit felsoroltál O.o Sőt, nagyon sokszor megvétózzák az ötletemet, amit mondjuk nem bánok, feltéve ha ésszerű ellenérvet hallok. Bármiről meggyőzhető vagyok, amiben van logika. Az ötleteimnek nem csekély hányada lett leszavazva, de általában szépen el van magyarázva a buksimnak, hogy az miért nem jó és rájövök, hogy megint más a logikám, mint a többieknek és akkor minden el van simítva Very Happy

Megkérdezték, hogy vállalom-e? Nope Very Happy Pont erről van szó. Nem volt semmiféle kérdés! Ez csak úgy kialakult. Mint említettem, szeretek fontoskodni, rendezgetni, habitusomból, jellememből adódik, hogy szeretem, ha rend a lelke mindennek. És hát ha nem csinálja senki, akkor majd csinálom én alapon kezdtem csinálgatni dolgokat, csak most már sok minden magától érthetődőnek lett véve szerintem, ezért kérem a feladatmegosztást. Mert az nemhogy nem segítség, de rettentően lelombozó, ha kakiban vagyok hagyva, mert mindenki más kivonja magát a helyzet alól. És az valóban nem megoldás, ha valaki átveszi a funkciómat, mert az az egy személy ugyanúgy beleroppan. Sztem pont ez történt Junnal is a közelmúltban. Én már nem győztem a céh összefogását, Alex dípelt, Jun próbálta meg felpezsdíteni a céhet, de egymaga ő is belegyökkent, túlvállalta magát, ki is hajtottam a szabad levegőre macskázni Very Happy
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Szophie Kedd Júl. 22 2014, 22:26

Hümm.. Hát ha nem történt így, akkor hogy történt?
Ha te magad vállaltad, akkor mi itt a baj?
Egyszerűen annyit kell tenned, amit most is teszel, megmondani, hogy neked most ez nem megy, és hogy csinálja meg más. És meg is fogja. Persze, hogy rajtad hagyjuk a feladatokat, ha azokat önként elvállalod.. Ha valaki meg akarja csinálni helyettem a házimat, én sem veszem ki a kezéből, hogy ne tegye.Razz Kivéve, ha azt mondja, hogy nem akarja. Ez ennyire egyszerű.^^ Panaszkodj kicsit gyakrabban.xD Razz

Nos, Anat, miben tudok segítségedre lenni, helyetted elvégezni, ha neked már nehézséget okoz? ^^

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 18 0510Dumálda alias Csevegő - Page 18 1110Dumálda alias Csevegő - Page 18 0310
Dumálda alias Csevegő - Page 18 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Júl. 23 2014, 00:55

Egyelőre fogalmam sincs Szo Rolling Eyes Játssz úgy, mint eddig ^^
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 23 2014, 06:39

Szophie írta:
Ha valaki meg akarja csinálni helyettem a házimat, én sem veszem ki a kezéből, hogy ne tegye. Razz


Ez szomorú. Szerintem észre kellene venni magunktól is, ha valaki jószívűségből túlvállalja magát, és nem csak akkor segíteni neki, ha már belerokkant. Eleve én nem engedem senkinek, hogy megcsinálja a házimat, de ha még azt is látom, hogy a többiek engedik, és emiatt a saját házijával nem tud elkészülni, akkor felajánlom a segítségemet. Persze itt is megjelenhet a néma gyereknek hatás, azt nem tudhatom, hogy ki mennyire észlelte az kialakuló eseményeket...  Rolling Eyes 

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by RenAi Szer. Júl. 23 2014, 11:33

Őszíntén megmondom hogy én semminyire. Egyrészt mivel nem is vagyok céhtag hogy érezzem, másrészt mert a tagokkal nincs is játékom. Én általában csupán annyit látok hogy xy már jó ideje nem lépet fel. Feltűnik a hiánya ami már a legvégső stádium, és olyankor már ha akarnék sem tudnék segíteni...Plusz a kari halálokról nem is beszélve, amikhez tényleg sokszor visz ilyen probléma, pedig nem lenne rá szükség... plusz ha valaki nem kéri a segítségem, főleg ismeretlen csakis akkor ajánlom fel neki, ha teljesen nyilvánvaló a probléma. Ugye ilyen téren a tucat emberekhez tartozom... akik állnak és várnak hogy majd valaki jelentkezik... nem azért mert nem szeretnék segíteni, de ilyenkor mindig azt gondolom hogy a belső ügyeket belülről kell megoldani, viszont tény és való hogy hibás... Amit még említett Shu és igaz, néma gyereknek annya sem érti a szavát, és senki sem gondolatolvasó. És az hogy ez különösképp nem tűnt fel végülis annak is köszönhető hogy usert nem viszed bele a játékba... És még valami: mi csakis annyit látunk hogy Roo csinálja, Anat csinálja... tehát mivel csinálja és csinálta is. Mi nem látunk át a monitoron hogy mennyi időd és energiád van. Nem látjuk hogy a homolokod törölgeted hogy huhh, ez is meg van. Mint ahogy azt sem hogy gyilkos pillantásokat vetsz egyes hsz.ekre vagy avialanyokra, márha van ilyen. Razz Így nem is gondolhattunk arra hogy már sok... ilyenkor tényleg az lenne a legjobb ha ilyen esetekben már hamarabb szólnánk, plusz hogyha mindenki némi toleranciával és figyelemmel lenne a másikra, azzal tudnánk orvosolni ezt a problémát. Ami szerintem elég sok mindenkinél felmerült már... Nem okoskodni szerettem volna vagy ilyesmi, sőt ujjat nem is mondtam ezzel a hozzászólással, csupán kifejtettem a véleményem.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Chancery Kedd Júl. 29 2014, 15:20

Áh, inkább kirakom ide, nem csak a céhházba, viszont YJ-sek, ti különösen nézzetek rá Razz

Jópár hete dolgoztam vele, bár ez nem látszik rajta, mivel a vonalrajzot, ami végül lett, az utolsó két napra kellett tennem a gyulladás, aztán meg a technika ördöge miatt facepalm
Viszont végre késznek mondhatom teljesen, lehet olvasni :3 Minden magyarázó szöveg alatt ott a következő oldal címe is, így lehet lépkedni.

Remélem, hogy azokat, akik az "ülnek és hallgatnak" jeleneten túl másképp is mozgattam, sikerült legalább picit eltalálnom rendesen - itt főleg KayaBára és Peterre gondolok. Scott, Uta, Desdemona, Shu, tőletek meg főleg ezer gomen és bocsi, hogy sikerült ennyire debilre rajzolnom a karijaitokat Sad Legközelebbre jobban fog sikerülni, ha lesz még ilyen projektem o/
És remélem, azért van, akinek tetszeni fog Embarassed YJ-sek pedig nyugodtan vegyék megtörténtnek az eseményeket. Ez úgyis Chan visszatértének sztorija :3

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Aoi Shizuka Csüt. Júl. 31 2014, 13:40

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/07/28/japanese-government-to-start-anti-animemanga-piracy-operation-next-month

Tömören: a japán kormány, 15 nagyobb anime kiadó céggel karöltve hadat üzen az animék, mangák külföldi kalózoldalainak.
Várhatóan sok-sok nagy látogatottságú oldal fog bezárni, ami múlt évben is 560 billion yen (~1,2 billió/ezer milliárd forint) kiesést okozott

Viszont, hogy a külföldi közönség ne maradjon animék/mangák nélkül, olyan oldalakra lesznek irányítva ahol pár száz yenért (~2,2 forint/yen), 250 különböző alkotást, köztük a legújabbakat is lehet majd megtekinteni.

(arról ne szól a fáma, hogy a pár száz yen darabra vagy havi előfizetésre vonatkozik)

_________________
színem: 95E3FC E080E0

adatlapom
Boszorkánykonyha

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Potion_Case_item_artwork_BG2_www.kepfeltoltes.hu_

Táska tartalma:


Küldi bónuszok:
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Silica Hétf. Aug. 18 2014, 06:25

Kedves játékosok!

A mesélő (Relator forumitis) az állatfajok azon csoportjába tartozik, melynek különös ismertetőjegye, hogy motiváltságában nagy szerepet játszik, lévén egyetlen jutalma a ténykedésének, az emberek azon csoportjának visszajelzése, légyen ez pozitív vagy negatív, mely csoportnak ő a történeteit előadja. Amennyiben ez a csoport érdektelenséget mutat az irányába, úgy hajlamos ezt rosszul kezelni, és ideiglenesen, avagy örökre felhagyni ilyen irányú cselekvésével.

Megértésüket előre is köszönöm!

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Feedback
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Aug. 23 2014, 16:01

holnap reggel megpróbálok írni a horgászversenybe, elnézést kérek, csak itt pocsék az idő, s hatással van rám. .S

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 18 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
Dumálda alias Csevegő - Page 18 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Chancery Szer. Szept. 10 2014, 23:25

Börcsök Gyöngyi neve kezd egyre jobban terjedni, főleg a reggeli műsorok meg a Ki Mit Tube hatására. Aki ismerte, aki nem, Gyöngyi elindította saját csatornáját is. Röviden-tömören pszichológus, aki Szirmai Gergő-t "utánozva" próbál a fiatalokhoz is szólni.
Hát ha valakit érdekel még rajtam kívül a dolog kanosnyuszi

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Atoru Vas. Szept. 14 2014, 00:46


_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 18 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Chancery Vas. Szept. 14 2014, 01:06

Nem tudom, mennyire első petívió, mert pár éve is volt hasonló, asszem közvetlenül az első Miku-koncertet követően. De tény, engem is érdekelne, hogy oldják meg az ilyesmit (Tupac meg nem érdekel Rolling Eyes ), szóval hiába nem vagyok koncertező típus, erre elmennék o/

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Szept. 18 2014, 09:52

Hátha valakit komolyan érdekel: Japán filmhét a Toldi moziban (Bp.)
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Szophie Kedd Szept. 23 2014, 19:47

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/ezt-jelentette-valojaban-az-ovodai-jeled/

Mehet a jel keresés!
Nekem: Katica: Felszínen könnyed, játékos személyek vagyunk. A lelkünk mélyén érzékenyek és szorongók lehetünk. Gyerekként a mesékhez, felnőttként a misztikumhoz vonzódunk. Ha bízunk magunkban, akkor szerencse kísér végig az utunkon.

Egésze igaz! >.<

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 18 0510Dumálda alias Csevegő - Page 18 1110Dumálda alias Csevegő - Page 18 0310
Dumálda alias Csevegő - Page 18 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Chancery Kedd Szept. 23 2014, 19:51

Az én első jelem, a Manó, nincs benne >w<
Második az igen: Fa: Kedveljük a társaságot, a világ felé pedig nyitottak vagyunk. Szükségünk van a biztos, stabil családi háttérre. A belső békénk és harmóniánk ebből a kettőből adódik.

Ez igaz. Most se családi béke, se társaság, és érzem is owo

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Jun Kedd Szept. 23 2014, 19:54

Dominó: lásd a dobókockánál hmm xD akkor nézzük dobókocka..

Dobókocka: Első pillantásra bizonytalanok tűnünk, mégis könnyen, rugalmasan alkalmazkodunk az új helyzetekhez. Taktikus gondolkodás jellemző ránk. Ha nekibátorodunk, akkor hazardírozók is lehetünk.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 18 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

18 / 31 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 31  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.