Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

3 posters

Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Hime Szer. Jún. 19 2013, 12:22

Egy borongós reggelen úgy döntöttem valahogy le kéne vezetnem felesleges energiámat.Csak az volt a baj, hogy semmi használható megoldás nem jutott az eszembe. Az energia csak úgy dúlt bennem, és valami miatt iszonyatosan ideges voltam.Az indulat csak úgy zuhogott a véremben, minden szívverésnél egyre erősebben. Úgy döntöttem, elindulok sétálni, és kiszellőztetem a fejem, hátha az segít valamennyit.De sajna sok hasznát nem vettem ennek se. Elindultam a cukrászdába, és pár gombóc fagylalttal próbáltm lehűtteni magam, de idegeim szinte már pattanásig feszültek.
Úgy döntöttem, elnézek a Küzdőtérre, hátha szerencsém lesz, és valaki mondjuk belém köt, vagy olyat tesz, ami nekem nem tetszik és kihívhatom párbajozni. Eldöntöttem magamban, most nem fogom kierőszakolni a párbajfelkérést, mint a legutóbb, hanem én kezdeményezem a párbajt.

Lassan, komótosan ballagtam a Küzdőter felé, ám járásomon még így is látni lehetett, hogy túlhevült érzéseim miatt egy két lábon járó időzített bomba vagyok. Fogalmam sem volt, mi a bajom, de reménykedtem, hogy egy hasonlóan jó párharcot vívhatok meg, mint a múltkor.
Pechemre még az eső is eleredt.
-Na ez most kellett.- Morogtam magamban arra gondolva, megint szétázok, és megint pont tiszta sár lesz minden, mint amikor Junnal párbajoztam.
Remélem a söpredék megismer, és nem csinál semmi meggondolatlan lépést, mert amilyen ideges vagyok, lehet piros indikátor lenne a vége. Azt meg nem szeretnék. 
Elmélkedésem végére már ott is voltam a bejáratnál. Lazán besétáltam és örömmel konstatáltam, hogy csak páran lődörögnek a lelátókon. Úgy döntöttem gy kicsit nézelődök én is, így belepislantottam pár harcba, ám egyik sem fogott meg igazán.

Közben a nap is kisütött és milliónyi fénysugárban ontotta melegét. Úgy döntöttem, leülök, és élvezem a napsugarakat, aztán lesz, ami lesz.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Kayabuky Yahiko Szer. Jún. 19 2013, 13:56

Harc, ez volt az egyetlen dolog az egész játékban, ami számított, és amivel az ember igazán el tudta ütni az idejét. Ennek véleményem szerinti legjobb módja a küzdőtéren való részvétel, elvégre a mobok kíméletlenül végeznek a gyengékkel, de egy játékos elleni harcban ez nem így van, s bár akkor is meghalhatnak a felek, nem sok piros indikátoros játékossal találkoztam, így nem aggódtam emiatt. Sőt, az igazat megvallva még egyetlen pirossal se hozott össze a sors.
Szóval ilyen indíttatások közepette érkeztem meg az arénába, ahol, amennyire tudtam a játékosok szabadon püfölhették egymást. Ugyan még sose jártam ott, de mivel gyakorlatilag lehetetlen volt eltévedni a virtuális világban, így könnyedén odataláltam. A bejáraton áthaladva a kezdeti várakozásaim ellenére nem volt se hangzavar, sem pedig nagy fegyvercsörgés vagy efféle dolgok, csupán alig hallottam egy-két neszt.
Beljebb haladva is csak egy harcoló párost láttam, akik már valószínűleg harcuk végéhez közeledhettek, mert egyre lassabban mozogtak. Nem ismertem még a hely működési mechanizmusát, így hát csak leültem a nézőtérre. A lelátók sem voltak sokkal zsúfoltabbak, mint odalent az aréna talaja, mindössze néhány ember lézengett vagy ücsörgött.
Viszonylag közel a harchoz, de messze a többi nézőtől próbáltam helyet foglalni, így a második sorban néztem ki magamnak egy helyet. A legközelebbi másik néző is játékos volt, legalábbis erről árulkodott a felette lévő zöld indikátor. Egy ideig még néztem, mielőtt leültem volna. Vörös haja volt, és eléggé extrém hatást keltő ruhája, és máris azon kezdtem gondolkodni, hogy az ilyen kinézetű ember vajon melyik kasztban lehet, és hogy vajon nem jönne-e jól a csapatomba. Aztán elfordítottam a tekintetemet, és a küzdő feleket kezdtem szemlélni.
Kayabuky Yahiko
Kayabuky Yahiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jun. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Hime Szer. Jún. 19 2013, 16:50

Annyira elmélyültem a gondolataimban, hogy nem vettem észre, hogy egy ismeretlen srác ült le tőlem pár méterre. Arcát nem láttam a csuklya miatt. Ő is eléggé fel lehetett tüzelve, mert eléggé izgatottam nézte az éppen akkor zajló küzdelmet.
Úgy döntöttem, megnézem magamnak, miféle szerzet ez az ismeretlen egyén, mivel irritált a csuklya a fején.
Megindultam felé, bakancsom alatt csak úgy kopogott a padló. Már nem érdekelt a lenti harc. Harcolni akartam, és úgy döntöttem, hogy őt hívom ki. Már csak egy indok kellett ahhoz, hogy ki tudjam hívni. De engem se ejtettek a fejemre. Már kész is volt a tervem. Direkt abban a sorban indultam el, amelyben a srác lába volt, és amikor elmentem mellette, elestem, mintha csak ő gáncsolt volna el.
-Mit képzelsz te magadról, hogy csak úgy ismeretlenül kigáncsolsz?-Kérdeztem tőle. Szinte leüvöltöttem a fejét. Minden szem felénk szegeződött. Néhányan felismertek és olyanokat sutyorogtak, hogy előre sajnálják szegény srácot.
-Ne nézz már olyan bambán, hozzád beszélek.-Szinte izzot körülöttem a levegő.
-Azt hiszem az lesz a legjobb, ha móresre tanítalak.Ilyen pimaszságot, hogy valakit minden ok nélkül elgáncsolsz. Ezt nem lehet szó nélkül hagyni.Kihívlak egy fél életig tartó párbajra.
Ha elfogadta, akkor a visszaszámlálás alatt invertory-mból magamhoz vettem a pajzsom és a kardom, ha nem akkor így feleltem:
-Mi van nyuszi vagy? Nem mersz kiállni egy nő ellen? Azt hiszed nem vagyok hozzád méltó ellenfél? Gyere és nézd meg mit tudok!- Mondtam egy ördögien gúnyos kacaj kíséretében, melytől még a holtak is megijedtek volna.
Szemeim szikrát szórva villogtattam a srácra, és vártam a reakcióját.
-De hogy tudd, kivel kezdtél kis: Nashimary Lyliana vagyok, de szólíts csak Hime-nek.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Kayabuky Yahiko Szer. Jún. 19 2013, 18:32

Egy darabig csak ültem nyugodtan, és szemléltem az odalent folyó összecsapást, aztán meghallottam a közeledő léptek hangját. Egy bakancs volt, ehhez nem is fért kétség, és első hallásra inkább egy férfinak tudtam volna be a lábak tulaját, de egy idő után annyira közel ért, hogy egyszerűen csak befordult előttem az alattam lévő sorba, és tovább indult öles léptekkel. Ekkor vettem észre, hogy az a lány tart felém, akit az imént szemügyre vettem.
~ Vajon mire fel ez a nagy felhajtás? – gondoltam, ahogy egyszer közelebb és közelebb ért, mígnem közvetlenül oda nem ért elém, majd elvágódott, mint egy zsák krumpli.
Aztán feltápászkodott és elkezdett a képembe ordibálni valami gáncsolásról meg efféle ostobaságokról, holott kétségtelen volt, hogy ezért az alakításért a bíró, egy focimeccsen, már amennyiben jó szögben áll az esettől természetesen, egyből pirosat ad a lánynak színészkedésért, hiszen a lábam szinte hozzá sem ért, így esélytelennek tűnt számomra, hogy valóban én gáncsoltam volna el. Aztán meg kihívást intézett hozzám, méghozzá egészen fél életig szólót.
~ Érdekes. – gondoltam furcsán.
Egy ideig csak fürkésztem a tekintetét, aztán kicsit lejjebb is tévedt a szemem, majd visszapillantottam az arcára, és kissé értetlenül álltam, jobban mondva ültem a történtek előtt. Nem válaszoltam neki semmit, csak néztem továbbra is szótlanul, mire nyíltan nyuszinak nevezett, és tovább acsarkodott. Majd végül be is mutatkozott, mint megtudtam, a neve valami Lyliana, vagy mi, a vezetékneve meg végképp nem ragadt meg bennem, csak annyi, hogy mondhatni nicknévként a Himét hagyta a végére.
- Na persze, mintha egy hercegnő beszélhetne így egy békés úriemberrel. – morogtam vissza neki, miközben felálltam, hiszen tisztában voltam a Hime jelentésével, elvégre már nem egy animét néztem meg odakint. – De ha ennyire kötözködős kedvedben vagy, hát rajtam ne múljon, irány a küzdőtér és harcra fel! – ajánlottam fel neki segítőkészen az edzőpartnert, azaz jómagamat, aztán elővettem a páncélom és a késeim, melyek eddig talonban voltak. – Az én nevem Kayabuky Yahiko, de szólíthatsz kegyelemnek is, úgyis csak ez a szó fogja elhagyni utolsóként a szádat. – közöltem vele hidegen anélkül, hogy ismertem volna akárcsak az erejét, vagy a kasztját. – Gyerünk, irány a kör! – siettettem immáron én, és elindultam lefelé a lelátóról.
Kayabuky Yahiko
Kayabuky Yahiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jun. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Hime Szer. Jún. 19 2013, 20:48

Ezaz, végre van kin levezetnem a felesleges energiámat. Belement a harcba. Mikor leértünk a küzdőtérre, akkor elindítottam a felkérést egy fél életre szóló harcról. Amikor már csak pár másodperc volt vissza akkor váltottam páncélra, és mintha a semmiből húztam volna elő magamhoz vettem a pajzsom és a kardom.

Ekkor megszólalt a kürt.

-Kegyetlen... Hmmm... Rám már nem egyszer mondták, de lássuk, melyikünk a kegyetlenebb.-Mondtam, miközben eleresztettem egy ördögi nevetést, és kihívó mosolyt villantottam ellenfelem felé.

Úgy döntöttem, eljátszadozok egy kicsit vele, és abban se vagyok túl biztos, hogy most be kell-e vetnem különleges képességemet.Nem tűnik túl erős ellenfélnek, de senkit nem szabad alábecsülni. Majd ha már pár körön túl leszünk, akkor tudok róla bővebben gondolkodni.

Kezdtem érezni az adrenalin jóleső dübörgését ereimben, ám még nyugalomra intettem magam. Kíváncsi vagyok mit tud a srác.

Kasztját jelenleg még nem tudtam biztosan megtippelni, bár Árnyharcosra saccoltam volna, ha kérdezik. Az ő harctechnikájuk egészen más mint a harcművészeké.

Magamban végiggondoltam, mit is olvastam róluk.Késekkel és mérgekkel harcolnak. Ezek szerint nem nagyon hagyhatom, hogy megsebezzen.Beálltam kezdő pozícióba, és vártam hogy ellenfelem mit lép.

-Gyere csak ha igazi férfi vagy.Kíváncsi vagyok rá, hogy mit tudsz.-Méregettem kisebb távolságból ellenfelemet.

Ha megindult felém, akkor megpróbáltam támadását háratni, ha viszont nem akkor így folytattam.

-Úgy látszik, hogy egy betoji kis csirke az ellenfelem.-Felkiálltással rohantam felé, és pajzsom magam elé tartva törtettem felé, majd kardommal pár csapást intéztem irányába. Reménykedem benne hogy legalább egy csapásom is sikeres volt, és betalált.

Ezután pár métert hátrébb ugrottam, és vártam ellenfelem mit reagál.




Pontjaim:


A hozzászólást Lyliana összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 20 2013, 13:40-kor.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Kayabuky Yahiko Szer. Jún. 19 2013, 21:40

Akárhogy néztem, úgy vettem ki, hogy örül annak, hogy összecsapunk. Lehet persze, hogy tévedtem, de mindenképpen figyelemreméltó jellemvonás volt.
~ Még a végén kiderül, hogy vannak hozzám hasonlók is ezen a tetves helyen. – gondoltam elégedetten, de gondolkodásra most nem volt idő.
Aztán ő is ízlelgette az imént felvetett kegyelem szavamat, bár más jelentésben, mint ahogyan én használtam, de sebaj. Én máris tudtam, hogy mit akarok, és fejben azt is, hogy hogyan érhetem el, ehhez mindenképpen teljes koncentráció, egy adag szerencse, és leginkább több level kellett volna, de nem volt mit tenni, elvégre azért mentem az arénába, hogy exp-et szerezzek.
Aztán amikor átvette ő is a harci öltözetét, az önbizalmam máris sokat esett. Egy pajzsot ragadott, ami akárhogy néztem nem volt jó fejlemény a számomra. A pajzs a legjobb családban is több páncélt jelent, pedig Kurohebit akartam volna bevetni, ám, ha nem tudom megsebezni, akkor hogyan alkalmazhattam volna a technikámat?
~ Ha gyorsan le tudom venni a páncélját és be tudok vinni egy csapást, akkor már csak ki kell várnom, és a győzelem az enyém. – latolgattam magamban a számokat.
De most már nem volt mit tenni, a harc elindult, és látszólag ellenfelem rám várt. Én pedig nem az a fajta voltam, aki a harcban hagyja, hogy más irányítson, meg persze más téren sem, szóval erősebbre markoltam a fegyveremet, majd suhintottam elsőként az egyik, majd a másik késemmel is, remélve, hogy legalább az egyik megsebzi, valamint, hogy nem kezd ellentámadásba.
Ráadásul ekkor még azt sem tudhattam, hogy milyen a statja, így kétszeresen is meggondolatlan húzás volt, hogy szembeszálltam vele így nyíltan, de nem tehettem mást, ilyen volt a vérmérsékletem, azt pedig nem lehet semmibe venni.
Kayabuky Yahiko
Kayabuky Yahiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jun. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Hime Szer. Jún. 19 2013, 22:25

-Heh, csak ennyire vagy képes?-Kérdeztem ellenfelemtől, és rögtön ellentámadásba is lendültem.
-Már bánom, hogy téged szemeltelek ki. Ez uncsi harc lesz úgy érzem.-Mondtam nem kicsit gúnyos mosollyal.
Ellenfelemnek éppen hogy minimális páncélt sikerült levernie rólam, de még így is bőven van. Szinte gondolkodás nélkül ugrottam újabb támadásra, és hogy egy kicsit megtántorítsam ellenfelem, felé löktem a pajzsommal.
-Mi van több nem telik tőled?-Vigyorogtam, miközben ismét védekező pozíciót vettem fel.

Megtanultam régebben, hogy egy támadást, mindig a védekezésnek kell követni. Máskülönben nagy bajba kerülhet az ember.
Ellenfelemen túlzott magabiztosságot véltem látni. Volt már dolgom pár ilyennel. Túl sokat képzelnek magukról, viszont könnyen pánikba esnek. És mivel elég gyenfe védelme lehet, és alapból nincs sok élete, ezért viszonylag könnyű dolgom lehet. Ám nem szabad megem elbíznom, mert azzal az ő malmára hajtom a vizet.
Hirtelen elkezdett csöpögni az eső, amit nem kis idegeséggel vettem észre. Ebből vagy iszapbirkózás lesz, vagy a múltkori eset. de akkor nem fogom vissza magam.
Egymás után háromszor rohantam rá, és sújtottam felé, majd ugrottam pár lépésnyit hátra. Éreztem, kezdek kifáradni kissé, de nem szabad láttatnom.
-Na most mit lépsz?-Kérdeztemellenfelemet, aki mintha valamin nagyon gondolkodott volna.

A tömeg egyre nagyobb hangerővel tombolt odafenn, bár nem hiszem hogy a harcunk tetszett volna nekik túlságosan.
Kezdtek irritálni. Egy pár pillanatig egy kissé megpróbáltam meditálni, és pár mélyebb levegővétel után megpróbáltam a stadionban lévő embereket kizárni és csak Yahiko-ra koncentrálni. Hála isten sikerrel.
Izgatottan vártam, hogy most mi fog történni. Nem láttam még árnyharcost csata közben, így nem tudtam, mire képesek.

Pontjaim::

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Kayabuky Yahiko Csüt. Jún. 20 2013, 10:33

Az egyik csapásom betalált, és a páncéljából sikeresen le is vettem, de még így is maradt neki, tehát bajban voltam. Alig, hogy támadtam, máris heves ellentámadási roham kapott el. Elsőként felém lökött a pajzsával, melyet ki tudtam kerülni, bár magam sem éreztem fürgébbnek a testem, mint ahogy az ütés érkezett. De ez még csak a kezdet volt, jobban mondva inkább az elterelés. Alig, hogy eltáncoltam a pajzs elől, máris a fegyverével vett ostrom alá. Egy gyors suhintás, majd vissza a védekező pózba, nagyjából ez volt a taktikája. Az első elől még sikerült eltáncolnom ismét, de a következő már meghaladta a lehetőségeimet, így eltalált, és éreztem, hogy a páncélom máris elfogyott.
~ A francba, erősebb, mint hittem. – gondoltam morcosan.
Azzal tisztában voltam, hogy a páncélja erős, de nem gondoltam volna, hogy a sebzése is ilyen magas. Még egy támadás érkezett, ezt viszont már sikerült blokkolnom a saját pengémmel, így az már nem tett bennem kárt.
~ Jól van, itt az ideje, hogy feltegyek mindent egy lapra. – döntöttem el.
Még ha sikerült is volna bevinni a csapásomat, még akkor sem volt biztos, hogy ki tudok tartani az aktiválódásig, így hát nem teketóriázhattam.
- Na most mit lépsz? – kérdezte ellenfelem, miközben már megint védelmi állásban volt.
Mindeközben fel sem tűnt, hogy az eső is elkezdett csöpögni.
~ Hm, ez még lehet, hogy jól is jön. – gondoltam, de persze nem bízhattam magam ilyen véletlenekre.
Így hát nem hezitáltam tovább. Nem tudtam mennyi páncélja van még, de nem is számított, csak meg kellett vágnom, csak egyetlen egyszer, és máris jobban állhattam volna, mint ő. Bár az is igaz, hogy az életét sem ismertem, de akkor hirtelen ez sem számított.
Még jobban megmarkoltam a tőreimet, és a tőlem telhető leggyorsabb léptekkel megközelítettem. Úgy tettem, mintha a jobb oldalán próbálnék meg támadni, de az utolsó pillanatban átléptem a balra, remélve, hogy ezzel megzavarhatom kissé. Mintha sikerült is volna, legalábbis akkor úgy tűnt, majd meglendültek a karjaim, és a két kés egymás után suhant felé.

Aktuális stat:
Kayabuky Yahiko
Kayabuky Yahiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jun. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Hime Csüt. Jún. 20 2013, 13:39

Úgy látom, a három csapásomból csak egy lett sikeres.Ez elkeserítő. Mégse olyan gyenge, mint amilyennek gondoltam.Nagyon oda kell figyelnem. Reménykedtem, hogy végzünk arra, mire az eső megered, de sajna megint csalódnom kellett. Szinte már a teljes föld fellazult alattunk, és nagy volt az elcsúszás esélye. De Yahiko már támadott is.

Egy pillanatra azt hittem hogy jobb oldalra támad, ám szinte villámgyorsan a bal oldalamhoz közeledtek a pengék.
-Na azt már nem!- Sziszegtem a fogaim között, és pajzsommal hárítottam, majd ugyanazzal a mozdulattal,egy Z betűt írtam le a kardommal remélve, hogy mindhárom vágásom eltalálja. Ezután hátráltam pár lépést, lélegeztem pár mélyet és ellentámadást indítottam. Hogy lehet valaki ennyire meggondolatlan, és forrófejű. Gondoltam ellenfelem előző támadására. Ám ahogy a támadássorozatom után megint hátrálni akartam, megcsúszott a lábam, és nem sikerült megtartanom az egyensúlyom, így seggre ültem a sárban, a közönség legnagyobb örömére.
Az istenbe! Gondoltam magamban. Ezt nem hiszem el. Miközben próbáltam felkelni, még kétszer estem vissza a sárban, és mindeközben csak azon reménykedhettem, hogy ellenfelem nem használja ezt ki.
A nézőtérről hallattszott, hogy mindenkinek tetszik a műsor, ez a múltkor úgyis elmaradt. Felettébb idegesített, de most nagyon nehéz volt, hogy minden mást ki tudjak zárni.
Mikor végre sikerült nagy nehezen felkelnem undorral néztem végig magamon. Tiszta sár voltam. Bár tudtam, hogy a szennyeződés percek alatt szétpixeleződik, de akkor is dühített a dolog. Ráadásul az eső is egyre jobban szakadt, és a sötét égen villámok cikáztak keresztül.
Így még az elvakító technikát se tudom használni dobbantottam egyet a lábammal mérgesen.
Most már csak reménykedhettem hogy ő előbb fárad ki, mint én mert a végén még használnom kell a klónjaimat.

Pontjaim::

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Kayabuky Yahiko Vas. Jún. 23 2013, 14:19

Bármennyire próbálkoztam is, és akartam magamból a lehető legjobbat kihozni, egyszerűen nem tudtam áthatolni a pajzsán. Mindkét vágásom a pajzsát érte, és úgy vágódott le róla, mintha csak valami kavics lett volna, amelyet csak úgy messziről, valami hanyag mozdulattal eldobnak.
~ Szóval még a megtévesztés se segít. – gondoltam lehangoltan, de nem volt időm elmélkedni.
Azonnal egy ellentámadás fogadott, mely egy gyors, Z alakú vágás formájában alakult ki. Hajszálon múlt, hogy nem kap el teljes testemben a csapás, de valahogy mégis sikerült annyira hátravetnem magam, hogy ne érjen el a pengéje.
Azonban mint mindennek, ennek is megvolt a maga ára, így, bár ki tudtam térni, de megtántorodtam, és hirtelenjében nem tudtam megvetni a lábam, így, ha újra támadott volna, szinte biztos, hogy életet vesztettem volna. Szerencsémre azonban ahelyett, hogy egyből lerohant volna, ő is hátrált pár lépest, s csak utána indult meg felém.
Ez az idő pont elég volt arra, hogy kicsit összekapjam magam, és megvessem a lábam. Hiába támadott hát, minden szúrást és vágást hárítani tudtam, vagy legalább elkerülni, így az életcsíkom nem ment le még jobban, de el kellett ismernem, hogy kezdtem fáradni, ami nagyon nem volt jó jel. Reméltem, hogy ő is hasonló cipőben járt, már ha abból indultam ki, hogy a harcstílusa és a gyorsasága milyen szinten vannak, de természetesen ebből még nem tudhattam meg semmit biztosra, hiszen akár az is lehetett, hogy egyszerűen csak játszadozik velem, bár ez nem tűnt valószínű opciónak.
Aztán ahogy ismét a szokásának megfelelően a támadásai után kissé hátrébb lépett, a vizes talajon, melyet az eső okozott, megcsúszott és a földre ült. Ott kínálkozott előttem az alkalom, hogy elkapjam végre, de azt sem tudhattam, hogy ez nem csak valami trükk-e, így megrohamoztam, de korántsem olyan meggondolatlanul, mint azt egy ilyen helyzetben várhatta volna valaki. Persze amiatt, hogy átgondoltam gyorsan a dolgokat, időt vesztettem, így volt ideje talpra állni, de így is előbb elértem, mint hogy rendesen fel tudta volna venni a pozícióját, így még volt esélyem.
~ Most, még ha be is kapok némi sebzést, akkor is el kell, hogy kapjam!  - biztattam magam.
Mindkét tőrömet szúrásra emeltem, és megpróbáltam a kardtartó oldaláról sebezni, lehetőleg a fegyvere és a pajzsa közt átsuhanva.

AKTUÁLIS STAT:
Kayabuky Yahiko
Kayabuky Yahiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jun. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Hime Vas. Jún. 23 2013, 20:32

Ezt nem hiszem el, hogy minden támadásomat hárította, és nem sikerült még csak megkarcolnom se. Ez nagyon felidegesített, de tudtam, hogy nem hagyhatom, hogy eluralkodjanak rajtam az érzések, mert akkor nem tudok nyugodtan koncentrálni.
Miután sikerült felkelnem a földről nem nagy örömmel konstatáltam, hogy merő sár vagyok. De nem töprenghettem túl sokat ezen, mivel ellenfelem abban a pillanatban nekem rontott.
-Felejtsd el!- Kiáltottam rá, és abban a pillanatban pajzsom átrántottam arra az oldalra, én pedig többször előre szúrtam, mintha csak vívnék. Ezt már nem háríthatod el. Gondoltam magamban, miközben gúnyosan néztem rá, majd egy kissé távolabb ugrottam tőle. Hála isten, most esés nélkül.
-Hollow.-Suttogtam bele a szakadó eső ritmikus dobolásába.
Hirtelen három lett belőlem, amivel reménykedtem, hogy elrettenthetem ellenfelem, és amég ő egy kicsit bolondnak gondolja magát, és nem tér észhez, addig én újra meg tudom támadni, és nem engem fog sebezni.
Ezt végigvéve magamban abban a másodpercben rohamra indultam, és nem törődtem se az esővel, se a sárral se a tomboló tömeg zajával. Most már csak ellenfelem volt, és az, hogy győzni akarok.
Ellenfelemet először gyors támadásokkal hergeltem, utánna pedig körülötte keringtem. Minden oldalról megpróbáltam támadni, miközben klónjaim is így tettek, és egy idő után két klónommal együtt egyszerre ugrottunk hátra egyenlő távolságra tőle.De ekkor se álltunk meg, lassú léptekkel köröztünk  körülötte, ezzel is próbálve megzavarni párbajtársam elméjét.
Az eső mellé idő közbe dörgés és villámlás is társult, és kezdett egyre veszélyesebbé válni a helyzet. A nézők közül páran úgy döntöttek, hogy inkább szárazabb helyre vonultak, viszont voltak olyanok, akiknek nagyon is tetszett a műsor, és nem mentek volna el onnan semmi pénzért.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Kayabuky Yahiko Kedd Jún. 25 2013, 16:02

Nem jött össze. Hiába szerettem volna kihasználni a hézagot, sikerült időben betömnie a rést a védelmén, így hárítani tudta a pajzsával a szúrásaimat, sőt mi több, támadott is. A kardjával előre szurkált, ami alapjában véve nem okozott volna gondot, mivel nem úgy tűnt, mintha ez valami erős technikája lett volna, de így is sikerült megvágnia vele. Ennek oka egyfelől a közelség volt, hiszen gyakorlatilag egy késnyi távolság választott el minket, valamint az is közre játszhatott, hogy meglepődtem. Nem hittem volna, hogy védekezni is tud, meg még utána támadni is.
Viszont nem volt időm se a sebeim nyalogatására, sem pedig a további gondolkozásra. Hirtelen három lett az ellenfelemből. A szemem igen elkerekedett, és nem tudtam hova tenni a dolgot.
~ Ez valami bug lenne? Vagy valami különleges skill, mint az enyém? Vagy talán valami más? – pörgettem a fejemben az eshetőségeket.
De erre sem volt időm. Alig, hogy osztódott vagy nem is tudom, hogy mit csinált, mindhárom lány elindult felém, és három irányból kezdtek el támadni.
~ Ez különös. – gondoltam, ugyanis komoly változásokat tapasztaltam.
Sokkal lassabb volt mindegyik, mint annak előtte az eredeti. Meg mertem volna kockáztatni, hogy a felére, vagy még annál is jobban lelassultak, így viszont nekem is részben esélyem, részben pedig pechem volt. Egyfelől sokkal könnyebb volt kitérni a támadásaik elől, még akkor is, ha hárman voltak, ugyanis bár igencsak próbára tette figyelmemet, de sikerült minden vágásuk előre kitérnem, vagy a saját pengém villanásával kivédenem, így megúszva a további sérülést, ami lehet, hogy már a párbajunk végét is jelentette volna, ha figyelembe vettem azt is, hogy mennyi életem maradt még.
~ Vajon, ha az egyiket elkapom, akkor a többi is sebzem? – tanakodtam. ~ És vajon meddig marad fenn ez az állapot? És mégis mi ez? – tekergettem az agyam fogaskerekeit, vagy jelen esetben lehet, hogy találóbb lenne azt mondanom, hogy az agyamat tároló biteket, de mindegy is.
Ugyan védekezni tudtam, de ezzel azt is vállalnom kellett, hogy nem maradt időm az ellentámadásra, valamint mind a koncentrációm, mind pedig a maradék erőm is fogytán volt, és kezdtem fáradni.
~ A francba is, ebből már nem fogok jól kijönni, az tuti. – gondoltam lemondóan és némileg morcosan is. ~ De nem fogom feladni! Csak ezért sem fogom feladni! – morogtam, és csak vártam, hogy végre elfogyjon az ellenfelem ereje, vagy legalább eltűnjön a másik kettő, vagy valami, valami olyan következzen, ami az én oldalamra billenti a mérleg nyelvét.
Szóval nem támadtam. Csak álltam ott a gyűrűjükben, álltam és vártam.

AKTUÁLIS STAT:
Kayabuky Yahiko
Kayabuky Yahiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jun. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Hime Kedd Júl. 02 2013, 17:16

Kissé megdöbbentett, hogy ellenfelem ennyire félvállról vette a küzdelmet, részben pedig feldühített, hogy egy vágást se sikerült bevinnem. Elfogott a kötekedős hangulat. Úgy éreztem, hogy most az élő fába is bele tudnék kötni. Éreztem, hogy a düh szétárad a testemben, és ezzel együtt egy jó adag adrenalin is.
-Na mi van már arra se méltatsz, hogy betámadj.- Kiabáltam oda neki.- Vagy hogy megmozdulj. Ekkora hülyét!
-Ennyire nem tekintesz egyenlő ellenfélnek?- Ezt már szinte üvöltöttem. Minden felgyülemlett feszültségemet ezen a srácon adtam ki.
-Mozdulj már meg végre! Vagy a skillemtől földbe gyökerezett a lábad? Esetleg annyira sokkoló vagyok három példányban, hogy már megkövültél a rémülettől?
Vagy csak a vér az agyadból lejjebb vándorolt a látvány miatt?-
Üvöltöttem, mint egy sakál, de nem bírtam abbahagyni. Ez a pár perc annyira feltüzelt, hogy fáradtságomat feledve újra és újra nekirontottam, majd a végén hátra ugrottam pihenni, ám eközben kissé megcsúsztam, és csúsztam még vagy fél métert hátra fele, mire sikerült megvetnem a lábam. Hála isten, most nem estem el, ám ez nem sokon múlt. Az eső egyre jobban esett, és a tömeg egyre hangosabban üvöltözött, de most már az se tudott érdekelni. Most már erős gyűlöletet éreztem ellenfelem iránt, aki eddig minden szidásomat ridegen fogadta, mintha egy márványtömböt szidnék.
- Na mi van te gyáva nyuszi, te betoji kis tyúk, ennyire nincs vér a pucádban, hogy vissza is támadj.
Ha jól számoltam az elmúlt pár percben négy vágást intéztem irányába, ám harci kedvem csak nem hagyott alább. Egyre jobban belelovaltam magam a vitába, és egyre inkább úgy éreztem, ha nem sikerül lenyugodnom, akkor el fogom veszteni a higgadt gondolkodásom, és az végzetes lehet számomra.
Kissé kapkodva a levegőt, kis pihenőt beiktatva arra vártam, mit lép ellenfelem, és reméltem, ha támad valamelyik klónom lesz a célpont, és nem én, hisz nem biztos, hogy rájön, melyik is vagyok. Ám az a baj, hogy a klónok már csak egy körig vannak velem, utána szemtől szembe kell mennem ezzel a lúzerrel.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Kayabuky Yahiko Szer. Júl. 03 2013, 16:03

~ Ec-pec ki me-hetsz… - futtattam a szemem a körülöttem lévő három harcoson, akikből még mindig nem tudtam eldönteni, hogy valójában kik is, vagy hogy hogyan viszonyuljak hozzájuk.
Nem támadtam és még csak meg sem próbáltam mozdulni sem. A sorozatos támadásaikat egy helyben állva vártam ki. Ellenben a védekezés sem volt olyan egyszerű. Hol jobbról, hol balról, hol pedig a legváratlanabb irányokból jöttek a vágások, amiket igyekeztem a legjobb tudásom szerint hárítani vagy éppen elkerülni, ám ez nem volt olyan egyszerű. Noha én voltam a gyorsabb, kezdtem egyre jobban elfáradni, arról nem is beszélve, hogy három felé egyszerre figyelni gyakorlatilag lehetetlen volt, ennek tudtam be azt is, hogy egyszer sikerült megvágnia.
~ A fenébe már! – mérgelődtem, hiszen a számlálómon jelzett életem egyre jobban leesett, és bizony ha csak még egyetlen vágást is sikerült volna bevinnie, akkor gyakorlatilag győzött is. ~ Ezt nem hagyhatom! – határoztam el, bár persze semmit sem számított.
Mindenféléket üvöltött közben, ami alapjáraton véve bizonyosan felnyomta volna bennem a pumpát, de akkor más volt a helyzet. Az elhatározásom, hogy győzzek szilárdabb lábakon állt, sem mint hogy némi ingerlés hatására alább hagyjon a figyelmem. Csak egy egyszerű harcra jöttem az arénába, csupán úgy kezdtem neki, hogy erősödjek egy kicsit a harc folyamán, reméltem, hogy talán sikerül, ám a helyzet megváltozott.
~ Ha még meg sem tudom sebezni annak ellenére, hogy közel egy szinten lehetünk, akkor semmi esélyem arra, hogy egyáltalán az átlagos mobok ellen esélyem legyen, nem hogy egy boss ellen. Hogy akarok én így egy csapatot vezetni? – kalandoztak el egy rövid időre a gondolataim, és ez majdnem a végzetes vágáshoz vezetett, de az utolsó pillanatban sikerült elhajolnom előle. ~ Ő is fárad. – döbbentem rá, ugyanis egyre kevésbé vagdalkozott és egyre hanyagabbul. ~ Bár az is lehet, hogy csak játszik velem… Ki tudja… - tűnődtem, de aztán nem mertem kockáztatni. ~ Még nem jött el az idő!
Továbbra is csak álltam ott, gyakorlatilag tényleg földbe gyökerezett lábakkal, és vártam. Arra a pillanatra vártam, amely reményeim szerint hamarosan eljő… Az ellentámadás ideje.

AKTUÁLIS STAT:
Kayabuky Yahiko
Kayabuky Yahiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jun. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Hime Szer. Júl. 03 2013, 18:18

Agyamat elöntötte a düh, és a vér. Szinte lángolt minden porcikám. Ha egy animében lennék, kb most jelenne meg körülöttem egy lángcsóva vagy valami hasonló. Nem hiszem el, hogy ennyire nem reagál semmit arra, amit mondtam neki. Na de ezt akkor se hagyom annyiban.
-Na mi van megkukultál? Vagy elvitte a cica a nyelvedet? Néma nem lehetsz, hisz már beszéltél. De akkor mi lelt. Állsz ott, mint fagyott lókuki a hideg vízben. Annyira sötét vagy, hogy a fekete lyuk hozzád képest atomvillanás. Ne húzzál fel ezzel a hallgatással, mert olyat mondok, hogy rögtön tojsz egy húsvéti tojást. Ha így folytatod, szétszedlek, mint etióp kisgyerek a segélycsomagot. Olyan gyenge vagy, mit a kannás bor!- Üvöltöztem felé nem kevés ingerültséggel és indulattal. Közben azon imádkoztam, hogy egy kicsit térjen vissza az erőm. Ám nem nagyon akaródzott, hisz eléggé túlhajtottam magam, mint az ordibálással, mint a támadásokkal.
-Te kis mitugrász olyan kevés vagy, mint mackósajtban a brummogás, mint térdkalácsban a mazsola.- Próbáltam felhergelni, hogy elveszítse a fejét, és nekem rontson, bár abban csak reménykedni tudtam, hogy felém rohan, és nem valamelyik klón fele.
-Úgy felrúglak, hogy mire visszaérsz a földre, háromszor olvasod le a göncölszekér alvázszámát. -Szemem villámokat szórt, miközben az ég is egyre sötétebb alakot öltött, és egyre nagyobb vihar keveredett a közelünkben. A nézők szava egybefolyt a a mennydörgéssel.
Egyre jobban belelovaltam magamat ellenfelem szidalmazásába.
-Te kis agyhalott, nem érsz többet, mint egy hulla amit elleptek a döglegyek, ha nem kapnék piros indikátort érte, sátánista szertartást végeznék nálatok! Hogy a Micheal Jackson prücskölne meg! Lefejellek, mint koreai a skinheadbakancsot !!!Ne idegesíts, mert megveszlek kilóra!!!- Üvöltöttem felé, miközben éreztem, hogy kezdek újra erőre kapni.
Ám egyenlőre nem mozdultam, bár tudtam, hogy következő kör elején eltűnnek a klónok.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Kayabuky Yahiko Csüt. Júl. 04 2013, 13:39

Nos, azt őszintén állíthatom, hogy annyi sértést és ráadásul annyi ostobaságot azóta sem kaptam soha senkitől, mint amit ott akkor a fejemhez vágott a lány. Egyet sem tudnék belőlük pontosan idézni, mert nem szinte csak átsuhantak az agyamon és azt hiszem ez volt a szerencsém. Annyira lekötött a sok egyéb téma, melyen gondolkodtam, hogy nem volt időm még idegeskedni sem.
~ Ki kell találnom valamit és nagyon gyorsan! – sürgettem magam, de egyszerűen semmi nem jutott az eszembe, amivel a magam oldalára billenthettem volna a mérleget.
Egy jó dolog azonban elmondható volt, méghozzá az, hogy amíg üvöltözött és szidalmazott, addig legalább nem támadott.
~ Úgy tűnik, hogy mégis igaz az a mondás, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap. – gondoltam egy félmosoly kíséretében. ~ Viszont tényleg ideje lenne valamit nekem is csinálnom. – döntöttem el végül, így tehát szólásra nyitottam a számat: - Mondd csak, te hányas szintű vagy? – érdeklődtem, bár nem hittem őszintén, hogy elárulja, sőt, azt is el tudtam volna hinni, hogy nem is hallja meg, hogy mit mondok.
~ Ha jóval magasabb szintű, mint én, akkor érthető, hogy miért áll ennyire rosszul a szénám, viszont, ha azt mondja, hogy velem egy súlycsoportban van, akkor viszont tényleg benne vagyok a lekvárban. Hiszen milyen dolog az, hogy még egy őrjöngő némbert sem tudok lenyomni? - végeztem egy gyors eszmefuttatást, míg a válaszára vártam, s közben egy stratégián is törtem a fejem, bár az még annál is bonyolultabbnak bizonyult, mint hogy hogyan figyeljek egyszerre három felé, elvégre még mindig hárman voltak én fogalmam sem volt róla, hogy melyiket támadjam meg.
~ Lehet, hogy egy kis időt kéne nyernem beszélgetéssel, amíg kitalálom, hogy mi legyen. – jutott eszembe egy ötlet, elvégre, ahogy elnéztem eléggé fáradtnak látszott, tehát neki is kapóra jött volna egy kis szusszanás, és már én sem voltam a helyzet magaslatán, bár engem inkább a sebek sem mint a fáradtság hátráltatott.

AKTUÁLIS STAT:
Kayabuky Yahiko
Kayabuky Yahiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jun. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Hime Csüt. Júl. 04 2013, 19:06

Egyre inkább forr-t bennem a düh. Nem hittem el hogy ennyi sértés se húzta fel szemernyit se ellenfelemet. Ám a következő pillanatra még idegesebb lettem. Eltűnt a két klónom is, lejárt a kijátszási idejük. A fenébe. Gondoltam mérgesen. Fejemet felfele fordítottam, de szinte semmit nem láttam, olyan mértékben esett az eső. A tömeg hangja egybeolvadt a dörgések erejével, és szinte folyamatos villámlás vakított el minket. De tudtam, már nem kell sok ahhoz, hogy ezt a meccset is megnyerjem. De vajon hogyan oldjam meg. Minden tiszta sár. Úgy döntöttem, nem érdekel ha én is sebződök, hisz páncélom még van, és így nem eshet nagy bántódásom, hisz most hogy lejárt a képességem, így vissza ugrottak az értékeim eredeti helyzetükbe. Ám ekkor ellenfelem megkérdezte, hogy hányas szintű vagyok.
-Ha ennyire tudni akarod, hamarosan kettes szintű leszek. De miért érdekel ez téged ennyire?- Kérdeztem kicsit erőteljes hanghordozásban. Kezdett elegem lenni az egész harcból. Hideg volt, fáztam, vizes voltam, legszívesebben a földhöz vágtam volna magam, és hisztiztem volna egy sort, vagy fogtam volna magam, és ott hagytam volna ellenfelemet, mint eb a nagydolgát a fűben. De erről szó sem lehetett, hisz nyerésre álltam. Miközben ezen agyaltam úgy döntöttem, egyszer élünk.
-Hajrá.- Suttogtam csak úgy magamnak, és megindultam ellenfelem felé, szinte üvöltve. Esküszöm, egy régi háborús banda megirigyelhette volna azt a hangerősséget, és hangmennyiséget, amit én kiadtam magamból abban a pár másodpercben. Bár a sár eléggé hátráltatott, és megnehezítette a mozgást, megpróbáltam mindent megtenni annak értelmében, hogy ne essek el. Határozott mozdulattal törtem ellenfelem felé, és amint oda értem elé, abban a pillanatban támadtam is kardommal, és próbáltam védekezni pajzsommal az esetleges ellentámadásra.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Kayabuky Yahiko Csüt. Júl. 04 2013, 21:34

Hosszas gondolkodásom és kitartásom végre eredményt is hozott. Hirtelen, mintha csak egy villámcsapás lett volna, eltűnt két ellenfelem, és már csak egyel találtam szembe magam. Csak ekkor tűnt fel, hogy milyen mostoha is az időjárás. Egészen eddig egy helyben álltam, így fel esem tűnt a sár, amivé a talaj vált alattunk, sem pedig az eső, hisz teljesen másra koncentráltam. Most azonban, ahogy egy lépést próbáltam tenni, éreztem, hogy a lábam bizony eléggé mélyre süpped a már-már iszapnak nevezhető aljzatban, és a mozgásom jelentősen nehezebbé válik.
~ Ez baj. Eddig a gyorsaságom mentett meg, neki pedig olyan erős a páncélja, hogy egy helyben jobban fogja bírni. Azt hiszem, hogy ezt már elvesztettem. – gondoltam borúsan, de ettől még persze eszem ágában sem volt feladni.
Aztán közben megkaptam a válaszom is a kérdésre, ami meglepett, mármint az, hogy egyáltalán felfogta, hogy mit kérdezek két fortyogás közepette, az pedig már csak hab volt a tortán, hogy még vissza is kérdezett, hogy miért érdekel.
Furcsa volt, hogy nem okád rám újabb szitkokat vagy ócsárló megjegyzéseket. Mintha egy teljesen másik ember lett volna, bár az arca még mindig zabolázatlan érzelmekről árulkodott. Még nekem, aki nem voltam jártas a lélek rejtelmeiben, sem okozott gondot mindezt leolvasni róla.
- Lényegtelen, hogy miért érdekel. Az csak az én dolgom. – válaszoltam neki némileg dühítés gyanánt. ~ Ha elveszti az eszét, akkor talán én is előnybe kerülhetek. Már ha kitartok addig.
Hogy a hergelés hatása volt-e, vagy magától is megtette volna, azt nem tudnám megmondani, de annyi biztos, hogy nekem rontott. Szemtől szemben, ahogy eddig még sosem tette. Első pillanatra ez meglepett, de aztán rájöttem, hogy nem is nagy baj, hisz ezt akartam. És ahogy elnéztem, a sár neki sem volt a barátja, így hát nem volt még csak előnyben sem, már ami a külső tényezőket illeti persze.
Ahogy odaért közvetlen közel hozzám, a kardjával támadott, a pajzsot pedig védekezően tartotta maga előtt, ám ez nem ért célt. Némi cuppogás közepette hátrébb vetődtem, és bár megcsúsztam én is egy kissé, az egyensúlyom mégis megmaradt, így talpon maradtam. Majd a tőlem telhető leggyorsabban iramodtam meg, és jobbra indulva megpróbáltam a háta felé kerülni.
~ Most kell lecsapnom rá, amíg még fáradt! – visszhangzott a fejemben, és amikor eléggé jónak éreztem a helyzetem, egyetlen lépést kellet csak tennem felé, és már száguldottak is a pengéim, hogy feltépjék a húsát, még ha csak virtuálisan is.

AKTUÁLIS STATOM:
Kayabuky Yahiko
Kayabuky Yahiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jun. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Hime Pént. Júl. 05 2013, 14:09

Ellenfelem szeme látszólag felcsillant, mikor klónjaim eltűntek. Láttam, hogy őt is ugyanúgy hátráltatja a sár, mint engem. Sajnos a sebességem nem volt elég gyors, és emiatt a támadásom se sikerült, ám ő abban a másodpercben a hátam mögé került, és sikerült megsebeznie. Hála isten még csak a páncélomat vette le, és nem az életemet. El se tudtam képzelni, hogy egy árnyharcosnak, mert valószínűleg az volt, milyen speciális képessége lehetett. Csak azt tudtam, hogy mérgekkel dolgozik. Ezért nem hagyhattam, hogy még jobban megsebezzem. Megpróbáltam felé rúgni, és rúgás közben a lábammal egy nagy adag sarat juttatni az arcába, ám ennek a mozdulatnak a hatására megcsúsztam, és eléggé sok időmbe került, hogy újra talpon legyek. Mivel eközben eléggé sebezhető lehettem, sejtettem, ellenfelem nem fog egy pillanatig se tétovázni, hogy nekem támadjon. Ezért abban a pillanatban, hogy felkeltem egyből egy erős támadási hullámot indítottam felé. Az volt a legdurvább, hogy az eső nemhogy csillapodott, egyre jobban és egyre nagyobb cseppekben szakadt ránk, és szinte szélvihar tetézte a dörgést és villámlást. Szinte embertelen körülmények voltak, melyek közepette most mi itt harcoltunk. Ha nem a büszkeségem harcolna belülről, akkor a józan eszemre hallgatok, és megmondom, hogy halasszuk el, ám az egóm ezt nem engedhette meg magának. Tudtam magamról, hogy én nem az a nyápic kis csaj vagyok, aki ennyitől megijed, és visszavonulót fúj. A három támadás után kicsit megpróbáltam eltávolodni ellenfelemtől, hogy egy kis levegőhöz jussak. Reménykedtem benne, hogy sikerült megsebeznem, hisz akkor minden valószínűség szerint vége a meccsnek, és nem kell tovább ázni. Ám ha mégse, akkor se adom fel, hanem újabb rohamra indulok, amíg meg nem sebzem.

stats:
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Kayabuky Yahiko Pént. Júl. 05 2013, 18:01

Hosszú idő után végre ismét sikeres volt a mozdulatsorom. Sikerült ugyanis a háta mögé kerülnöm és az egyik késem célt is ért, így sikerült ismét sebeznem. Jobban mondva ismét nem jött össze, ugyanis még mindig tartott a pajzs, így az életét még mindig nem tudtam levenni.
~ A rohadt életbe, milyen ostoba képességük van az árnyharcosoknak, hogy gyakorlatilag lehetetlen használni őket! – dühöngtem magamban, hiszen amíg nem hatoltam át a pajzson, addig nem érhettem el semmit.
Az eső pedig csak esett és esett, méghozzá egyre hevesebben. A támadásom jutalma egy sáros csizmával kivitelezett rúgás volt, ami nem ért célt, ám a sár így is sikeresen összekoszolta a ruhámat, és az arcomra is került belőle egy kevés, ami kifejezetten zavart. Le is töröltem, de éppen csak ennyi időm volt, mielőtt a lány ismét támadásban nem lendült.
~ Ha csak egyszer is megvág, nekem végem. – tudatosítottam gondolatban még egyszer, bár nem volt rá szükség, hiszen folyton ez keringett a fejemben.
Már-már azon voltam, hogy hagyom, hadd vigye be az utolsó csapást és legyen vége ennek az egész komédiának, de a bensőm valahogy nem hagyta ez a megoldást. Nem büszkeségről volt szó, hiszen különösebben nem tartottam volna megalázónak, ha megvernek… na jó, dehogynem, de ezúttal lenyeltem volna, ha csak ennyiről lett volna szó, de más is volt még.
~ Lehet, hogy erősebb, de nem sokkal. Ha még ellene sem tudok győzni, akkor már írhatom is meg a végrendeletem. – morogtam, miközben elhajoltam egy vágása elől, mely csupán millimétereken múlott, hogy nem hasított fel. ~ A pajzs miatt van a egész. Valamit ki kell találnom a pajzsok semlegesítésére! – szűrtem le a tanulságot, de még nem volt vége.
Amíg ott álltam, addig meg volt benne a küzdőszellem és nem akartam feladni. Nem volt kedvem harcolni, de mégis égtem a vágytól, hogy a legjobbat hozzam ki magamból. Első hallásra ez talán paradoxonnak tűnik, de nem az. Az ember, aki voltam itt már régen feladta volna a sok nyűg miatt, de mióta eltűnt a kijelentkezés, s amióta ez már nem csak egy játék volt a sok közül, hanem maga az élet, akkor valami megváltozott benne, és azóta, mintha más ember lettem volna.
~ Kockáztassunk kicsit! – gondoltam egy hirtelen ötlettől vezérelve.
Révén, hogy nem tudtam, hogy mennyi élete lehet, így felesleges lett volna az esélyeket latolgatni. Csak tettem, amit kellett, amolyan, „ha már meghalunk, akkor csináljuk látványosan” címszóval.
A lehető legszorosabbra markoltam a tőreimet, és amikor ismét rohamozott, ellépve a támadása elől máris felé rontottam. Hasonlóan már csináltam, de most mást terveztem. Ahogy egyre csökkent kettőnk közt a távolság, a jobb kezemben tartott kést egyenesen felé dobtam, mintha csak egy dobócsillag lett volna.
~ Ha ez betalál, akkor lehet, hogy sikerült aktiválnom a Kurohebit. – reménykedtem, de nem bíztam semmit a véletlenre.
Körülbelül a pengével egyszerre, mondhatni a dobás lendületével együtt tovább nyújtottam a kezem, és megpróbáltam egyenesen a pajzsát megmarkolni.
~ Lássuk, ezt mivel véded ki! – gondoltam reménykedve, és izgatottan.

AKTUÁLIS STATOM:
Kayabuky Yahiko
Kayabuky Yahiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jun. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Hime Pént. Júl. 05 2013, 19:38

Egyre jobban idegesített, hogy ellenfelem nem képes feladni, és az is hogy megint nem sikerült megvágnom. De nem adhatom fel. Eddig még soha nem adtam fel, és most sem szabad, akármennyire tűnik kilátástalannak az, hogy ebben az időjárásban, ezen a felázott talajon még bármire képes lennék. Akkor még talán gyorsabban véget tudnék vetni ennek a komédiának, ha tudnám használni a képességeimet, ám erre most már esélyem sincs. Csak magamra számíthatok. Ellenfelem arcán láttam, ő is hezitál, hogy feladja vagy nem, de úgy döntött mégis csak támadásba lendül. Úgy dobta felém a tőrét, mint egy dobócsillagot, és oly hirtelen hogy reagálni se tudtam rá. Kegyetlenül belém fúródott, és amint észrevettem abban a pillanatban már ki is téptem a karomból, és felé dobtam olyan idegesen, amennyire tudtam, és megpróbáltam pontosan célozni. Csak reménykedni tudtam benne, hogy sikerül eltalálnom, bár nem lehettem benn biztos, hogy a saját fegyverével meg is tudom sebezni. Ha mégis sikerülne, akkor valószínűleg megnyertem a harcot. Kezdett egyre jobban idegesíteni az, hogy a villámoktól szinte semmit nem láttam, és hogy az eső már szinte komplett mocsárrá változtatta a küzdőteret. Egyre nagyobb szél kerekedett, egyre jobban felcsapkodva az esőt és a sarat. A nézők többsége már száraz helyre menekült, csak pár bátor ember volt, akik úgy döntöttek, hogy a mostoha időjárás ellenére is kivárják a mérkőzés végét. Én egy ideig csak álltam, és tájékozódni próbáltam, majd amikor már biztos voltam abban, hogy merre kell mennem, elindultam ellenfelem felé. Hatalmas léptekkel próbáltam megközelíteni, ügyelve arra, hogy ne essek el ebben a mocsárban. Több-kevesebb sikerrel. Mikor odaértem elé ismét támadtam. Egyszer, Kétszer, Háromszor. Majd ezután ismét visszavonulót fújtam, és reménykedtem, ha a tőrének eldobása nem is sebezte meg, akkor ez igen. Ha mégiscsak megsebezte a tőre és vége lett a harcnak, akkor így szóltam:
- Nagyon szépen köszönöm a meccset. Méltó ellenfélnek bizonyultál, annyi szent, de menjünk innen végre, mert ez az időjárás őrjítő.


stats:

/Mivel elolvastam ellenfelem utolsó postját, így utólag megteszem ezt zárópostnak. Köszönöm én is a játékot, élvezetes KT volt! Remélem egy visszavágóra majd jó leszek Smile /


A hozzászólást Hime összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 05 2013, 20:42-kor.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Kayabuky Yahiko Pént. Júl. 05 2013, 20:36

A kés célba talált, ahogyan azt elterveztem, de sajnos a többi már nem úgy sült el, mint ahogyan azt szerettem volna. A karjába fúródó fegyverem kirántotta és visszaküldte a feladónak, azaz nekem. Noha közel voltam hozzá, nem talált el, viszont nekem így már csak egyetlen fegyverem maradt, mellyel már nem voltam képes a tökéletes védekezésre. Igaz, hogy eddig is jobbára csak kitértem a támadásai elől, de az, hogy volt két penge a kezemben azért mégiscsak biztonságot adott, eggyel viszont már nehezebb volt a dolog. Ha csapás érkezett akkor ha nem is megállítani, de eltéríteni így is el tudtam, ha kettő volt nálam, de egy az gyakorlatilag semmit sem ért.
~ Le kéne szoknom erről a dobálózásról! – korholtam magam, hiszen lehet, hogy egy támadásom ezzel célba ér, de több kárt okozok vele magamnak, mint hasznot.
Eközben ellenfelem újabb heves rohamot indított ellenem, és bár inkább csak súrolt a vágása, de az utolsó támadása eltalált, levéve az életem annyira, hogy átbillenjen a félen, amelyet eredetileg megjelöltünk. A mellkasomon suhant végig a pengéje, felszántva azt, ám így is kissé csalásnak éreztem, hogy a rendszer ilyen sérülésért ennyi életet vegyen le. Bár az is igaz volt, hogy ha az előzőket nem kaptam volna be, akkor ez az egy sem jelentett volna sokat. A speciális képességemnek pedig még úgyis két kör kellett volna, mire aktiválódott volna, így hát amúgy sem volt sok esélyem a győzelemre, tehát nem is voltam annyira csalódott.
~ Legalább vége van végre. – gondoltam.
Meglepő módon köszönetet és elismerő szavakat kaptam, ami furcsán hatott, azok után a sértések után, melyeket a fejemhez vágott, hogy felingereljen.
- Én is örömmel vettem a harcot. – közöltem vele nyersen. ~ Azt hiszen ezzel sikerül majd tökéletesíteni a technikáimat. – tettem hozzá gondolatban, aztán semmire sem várva hátat fordítottam neki, megkerestem a sárban a kétszeresen elhajított tőrt, majd miután kissé letöröltem a ruhámban eltettem, s elhagytam a küzdőteret.

STAT:

//Köszi a játékot, élveztem Smile //
Kayabuky Yahiko
Kayabuky Yahiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Jun. 17.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Cardinal Vas. Júl. 07 2013, 21:59

Ossu!

Megint eső, megint sár, Hime? Very Happy Arra ügyelj, hogy egyenlő gyorsaságnál hasonló mennyiségű támadást kéne egy-egy körben leírnotok, illetve jelen esetben neked feleannyit, mivel Yahiko árnyharcos.

Lezárom a párbajt, jutalmatok 25 xp és 50 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yahiko VS Lyliana (Alias Hime) Empty Re: Yahiko VS Lyliana (Alias Hime)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.