Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dumálda alias Csevegő

+114
K1
Kanami Minagawa
Leonard
Saya
Nanise
Ridd
Seishin
Rikomono
Akichi Murai
Chakna
Tsujimoto Eiki
Kiwi
Eldrie
Angelica Katharina
Stingray
Cearso
Yuuki Asuna
Sinon
Kurokawa Yuuki
Kuradeel
Nolan Daneworth
Strea
Nox
Drake Haru
Malcolm
Arisu
Akairo
Morrigan
Lizbet
Miu
Eugeo
Asato
Silica
Aoi Shizuka
Suzume
Yaru
Cardinal
Tachibana Makoto
Ryuu
Hermit
Egil
Kincaid
Utahime
Cú Chulainn
Shukaku
Phobos
Darkness
Tsubasa Norika
Atoru
Noxy
Licht
Ozirisz
Hayashi Yuichi
Aidor
Kuromajo
Meredith White
Hürrem
Danee
Asuka
Hime
Kenzo Kamitora
Clark Corben
Mirouki
Jun
Primrose
Nomad
Lotti
Kyuushiro
Hinari
Chancery
Joey Chrome
Enheriel
Szophie
Taidana
Halász Alex
Zhel T. Everett
Alicia
Tetsuko Jin
RenAi
King
Allen Dante
Tuki Mitsuki
Akuma
Kazuma
Shiel D. Lewis
Thunder
Aida Atsumori
Yurihime
Rosalia
Koshitsu Esutel
Haruyuki Kazuto
Kimiko
Viola
Diabel
Aizawa Shibō
Kusumi Ayani
Anatole Saito
Hitodama
Peter Worker
Zaraki Kizashi
Rita Hanami
Tomoyama Tsubaki
Mesuda Reiko
Yuyume Aokii
Mirika
Taiga Kagami
Sachi
Fuun Kotarou
Kayaba Akihiko
Mikael Vaserin
Tatsuki Ranmaru
Sakamoto Rin
Hokushin
Asuna
118 posters

17 / 31 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next

Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Jún. 18 2014, 15:48

Szophie írta:Melyik Trónok harca szereplő vagy?

Én Robb Stark.O.o Én sem húzom ki a végéig..>.> Szép halál..

Hogy nekem hogy a fenébe jött ki Sansa? Shocked Ez a link hülyeség ˇ^ˇ
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Chancery Szer. Jún. 18 2014, 15:55

C.... C.... Cersei... Cersei Lannister... ._.
D: Szinte egyedüli szereplő, akit filmben is, könyvben is gyűlölök. XD Talán pont ezért nem is akar nagy meghalolni Very Happy

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 18 2014, 17:04

Sandor Clegane

Ez most jó vagy rossz?  scratch 

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Chancery Szer. Jún. 18 2014, 17:06

A Véreb \o/

http://hu.wikipedia.org/wiki/Sandor_Clegane

Őt szeressem :3 Vagy legalábbis a közepe-vége táján megszerettem. >.>

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Yaru Szer. Jún. 18 2014, 19:04

Nekem is Sandor Clegane OwO kép alapján nem szimpi annyira x3

_________________
Szín: CornflowerBlue
Beszédszín: Skyblue
Yaru
Yaru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Oct. 25.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 18 2014, 20:13

Daenerys Targaryen, vigyázzatok a sárkányaimmal! Very Happy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 20 2014, 12:06

A 17-es bossra a határidő holnap 15:49-kor jár le. Felőlem mehetnek 4-en is a bossra, de én a helyetekben írnék. Very Happy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Halász Alex Pént. Jún. 20 2014, 12:15

Holnap 15:49? o.O Shocked pale Suspect No Rest in peace Miért pont 15:49.... :O ._. :/  @.@ :S wtf 

nem értem xD .... höri

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 17 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 20 2014, 15:03

Csak, mert akkor pontos az egy hetes határidő. A 16. boss 15:49-kor ment le.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Chancery Szomb. Jún. 21 2014, 00:52

Klein írta:Alexnek meg ott van Kováts, mint fellelhető honfitárs? Surprised

Máris jön a javítás: nem igazán XD Ő is a Sereg buzgómócsing főnökei közé tartozik, aki bevezet egy csapatot a 9. epizódban a bossterembe tömegmészárlásra Rolling Eyes  (Csak előtte még letámadja Kiritoékat, hogy adják át nekik a kazamata térképét)

*majd fogja a pufiját és visszaül animézni*

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Jún. 21 2014, 01:25

Kováts hozzá se mérhető Alhoz ˇ^ˇ ;P

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 17 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Atoru Kedd Júl. 01 2014, 17:06

Egy kis érdekesség a Trónok Harca kedvelőinek Very Happy

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Szophie Hétf. Júl. 07 2014, 20:13

nem főzök hozzá semmit, a cikk magáért beszél.Smile
http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=88598

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 17 0510Dumálda alias Csevegő - Page 17 1110Dumálda alias Csevegő - Page 17 0310
Dumálda alias Csevegő - Page 17 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 07 2014, 21:46

Abból igyál, amelyik házból meghal valaki a részben. xD

Edit: Rájöttem, hogy miért vagyon nagy GoT fan... mindenki meghal. \o/
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Chancery Hétf. Júl. 07 2014, 21:59

Kayaba Akihiko írta:Abból igyál, amelyik házból meghal valaki a részben. xD

Edit: Rájöttem, hogy miért vagyon nagy GoT fan... mindenki meghal. \o/

Valar Morghulis  hentai 
Én Targaryen bort kérek *.*

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Enheriel Szer. Júl. 09 2014, 15:51

bocsi érte:

Chan, lesd meg a privát üzeneteket!

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 17 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Dumálda alias Csevegő - Page 17 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Júl. 20 2014, 23:23

Szeretném mindenek előtt leszögezni, hogy az alábbi írásomat teljesen higgadtan írom meg, midösszesen szeretném összegezni az eddigi lassan két év tapasztalatát és kiírni magamból a gondolataimat, érzéseimet. Bár senkit sem akarok megbántani, mégis úgy hiszem, hogy az őszinte és helyt-helyt nyers stílusommal megfogok pár ember bántani akaratomon kívül. Viszont úgy érzem, hogy ha őszinte akarok lenni veletek és főként magammal, illetve ha lépni akarok egyről a kettőre, akkor nincs helye a finomkodásnak és a mismásolásnak.

Ezen a héten megért bennem a gondolat, hogy elhagyom az oldalt. Jelenleg az itteni játék nem szórakoztat, teher csupán számomra. Nem akarok az a user lenni, aki cserben hagyja a játékostársait, feltartja a játékokat, mert azon vekeng, hogy menjen vagy maradjon. Én most úgy érzem, hogy mennem kell. Az oldal jelenleg eléggé látogatott, megvan a megfelelő számú staff tag is, tehát nélkülem is életképes lesz a folytatás. Nagyképűen állíthatom, hogy nélkülem döcögni fog. De nem fog behalni! Épp ezért most van esélyem kilépni, anélkül, hogy bűntudatom lenne. Nem haragból távoznék, hanem mert egy hosszú folyamat részeként megérett bennem a gondolat.

S hogy mi vezetett ide? Nagyon sok minden. Bár közismert, hogy szeretek a középpontban lenni, itt már túl sok minden került a vállamra. És ez alatt nem a staffos dolgokat értem. Szeretek admin lenni, szeretek tevékenykedni, szeretek fontoskodni és persze szeretem azt az egzisztenciális többletet is, amit a piros bötűk adnak. Úgy hiszem megdolgoztam érte és azóta is nagyjából tartom a színvonalat. Egyikőtök mindig azzal jön, hogy amit én mondok staffban, annak nagyobb súlya van. Igen, ezt adja a kor, a viselkedés, a minőség és a kreativitás. Megint nagyképű vagyok Smile Viszont bárki előtt nyitva áll a lehetőség, mindösszesen a hozáálláson kellene időnként elgondolkodni majd mindenkinek. Nekem is sokszor el kellet, sokszor meg is tettem. Talán ezért van az, hogy legjobb tudomásom szerint egyikőtökkel sem vagyok haragba, egyikőtök sem neheztel rám.
Ugyanakkor az eltelt hónapok során felhalmozódtak olyan dolgok, amik számomra rendkívül terhessé teszik az ittlétet. S azért hozakodok elő velük, mert bár eddig is megvoltak ezek a dolgok, de az utóbbi időkben úgy érzem halmozottan fokozódtak. Sorolom őket össze-vissza:
1) Egyszerűen nem tudom elviselni azt, hogy bántjátok egymást. Béketűrő, a nyugalmat és a jókedvet szem előtt tartó ember vagyok a mindennapokban is, de itt a fórumon fokozatosan törekednem kell erre. Sokáig arctalan emberek voltunk egymás számára, mostanra viszont tudjuk nagyon jól, hogy a törzsgárdából ki mire ugrik. Ennek ellenére minduntalan összekapunk, felháborodunk, civakodunk ugyanazokon a butaságokon. Bár tény és való, vannak, akik nagy fejlődéseken mentek keresztül. De azt egyszerűen nem bírom elviselni, amikor megy a jópofizás, meg állítólag meg van beszélve a konflikt, aztán egyszer csak belecsap valaki újra a kakiba és akkor megint jön a besértődés, meg a másiknak fordulás, meg a kikérem magamnak duma és a már megint én vagyok a gonosz szövegek. Miért nem lehet egyszer és mindenkorra elásni a csatabárdokat, nem előszedegetni a régi tüskéket, és felfogni végre, hogy nem bántjuk egymást, hanem játékostársak vagyunk. Ha ez végképp nem megy, akkor meg inkább ne is szóljatok egymáshoz. bár ez meg rendkívül faramuci helyzet, mert ezen játékok mehetnek tönkre.
2) Nagyon unom már ezt az "ihlethiányom van" szöveget. Az embernek nem ihlethiánya van, hiszen ahogy elolvassuk a partner(ek) postjait, már azonnal udjuk, hogy a karakterünk hogy reagálna. Mindösszesen nincs kedvünk leírni, ilyen-olyan indokok miatt. Mindannyiunknak van magánélete, amit természetesen tiszteletben tartunk. De amikor valaki azt írja hiányzásokban, hogy ihlettelen, meg pihenteti a karit, akkor az szinte sosem azért van, mert elutazik/dolgozik/párkapcsolatot él/iskolával kapcsolatos dolga van. Egyszerűen csak herótja van a többiek "ihlettelen vagyok" szövegétől, vagy attól, hogy egyesek és kettesek miatt állnak a játékok. Ha nincs kedvünk befejezni egy játékot, miért olyan nehéz azt közölni a partnerrel? És ha esetleg mégis közöljük, azon miért kell megsértődni? Ha egy játék behal, akkor nem tisztább azt mondani, hogy oké, akkor vessünk neki véget, hiszen már úgyis nyögvenyelős? Nem, inkább egymás nyakára járunk, ostorozzuk a másikat, könyörgünk, a másik persze ígérget, hiteget, majd írok holnap, majd írok hétvégén stb. Aztán vagy nem ír, vagy ír valamit kényszerből, vagy esetleg valóban feléled a játék. De ez utóbbi a ritkább eset. És ugye ez a helyzet mit szül? Hiányzások topicban egy nincs ihletem kezdetű bejegyzést. Ami mit szül? Újabb nincs ihletem írni kezdetű hiányzások postot, vagy egyszerű eltűnést, kimaradozást, mert már írni sem mer az ember hiányzásokba, mert akkor is zargatják. Félreértések ne essék, én sem vagyok különb a Deákné vásznánál, csupán kimondom a problémát, hátha ez majd szül valami előrelépést. Nem megoldást, előrelépést.
3) Rettentően feszélyez az, amikor userre kell tekintettel lennem egy játékkal. Ismerem majd majd mindannyiótok rigolyáját, lelkületét, időbeosztását, írástechnikáját és az egyéb befolyásoló tényezőket. Most így hirtelen belegondoltam, hogy nekem mi lehet a tipikus írásrendem, amivel esetleg titeket idegesítelek O.o Majd kommentben/pm-ben kérem megnevezni Wink Szóval, ott tartottam, hogy rendkívül feszélyez játék közben, hogy a fent említett listát mindig végig kell zongoráznom, bármibe is szeretnék fogni. Ami viszont ennél sokkal de sokkal jobban zavar, hogy előfordult már az, hogy valamit csak azért nem léptem meg karival, mert akkor játékostárs user megsértődik rajta. Nem tudok hirtelen konkrét esetet említeni, de amúgy se említenék név szerint. Még mindig általánosságban beszélek, tényeket közlök. Van olyan játékostárs, akivel nagyon jól működik kari és user szétválasztása és sosem jött még át a karik konfliktusa a useri oldalra, van viszont, akivel hímes tojásként kell bánni (nem, nem rád gondolok most Hímestojás Very Happy ). Én nem szeretnék senkivel sem hímes tojásként bánni, de mikor elkezdtem így tenni, akkor többször falba ütköztem, vagy konkrétan el kellett magyarázni, hogy épp mit miért teszek a karival. De most komolyan... normál esetben nem kellene magyarázkodnom, hiszen azt kellene tennem, amit a karakter tesz. Aztán volt aki meg ezen háborodott föl, mert mit kell már mindig drámázni meg idiótán viselkedni. Ha valakinek idióta a karija, akkor idióta. Igen, mindig, minden helyzetben. Azt viszont én sem vagyok hajlandó elviselni, amikor user habókossága, meg nem odafigyelése miatt válik kari idiótává.
4) Céhélet... A céhek szerintem rendkívül fontos mozgatórugói az oldalnak. Akkor viszont miért nem működik normálisan egy céh sem? Eddig mindig a céh volt az, ami maradásra bírt az oldalon, most azonban már ebben sem lelem kedvem. Nagyon sok munkám van benne és sok örömöm is. De nagyon sok mérgelődéssel is jár. Összetartani egy több fős társaságot rendkívüli teljesítményt vár el úgy, hogy az jól is működjék. Ahogy az tapasztalható volt, többen bele is buktak. Sőt, azt kell, hogy mondjam, egyetlen jól működő céh sincs. Szánakozva figyelem céhmester társaim vergődéseit, amikor folyton falakba ütköznek, vagy éppen újra és újra ahhoz a bizonyos postkövetelő ostorhoz kell nyúlniuk, akárcsak nekem. És ennek mi lesz az eredménye mindig? Elmegy a kedve a játéktól a céhtársnak, már megint egy kötelező céhjáték, amin ajánlott megjelenni, de semmi kedved nincs hozzá, a kedves céhfőnök, aki viszont felismerte, hogy összekovácsoló erőre volna szükség, az meg menjen a sunyiba meg ne ugráltasson már meg majd írok, amikor akarok. Jah igen, meg ugye ihlettelenség betegség. Egy valóban jól működő céhhez az kell, hogy a tagok in game is ismerjék egymást, tudják, hogy mik a többiek gyengéi, erősségei, hogy mint a puzzle, úgy illeszkedjenek össze, hiszen igazi bizalom és csapatmunka csak így alakulhat ki. É ha tetszik ha nem, ehhez folyamatos munka és közös játékok szükségesek. Kellene írnia minden céhnek egy figyelmeztető jelzést a céhadatlapra: Belépés csak saját felelősségre, vigyázat, itt játszani is kell! Razz
5) Ki lettem kiáltva valamiféle fórum anyának. Én ezt nem kértem és ami azt illeti, nem is igazán örültem/örülök neki. Talán ez a legterhesebb minden eddigi dilemmám közül. Ha valamit szervezni kell, ha valami gebasz van, ha valami javaslatot kell tenni, ha éppen leült a játékkedv, ha éppen konfliktus van, ha valamit el kell simítani, ha valakiket ki kell békíteni, ha valaki eltűnik és talira kell csalni, akkor jön a fórum anya és majd megoldja. No, ez nekem nem megy tovább. Ez roppant mód nem hálás feladat. Nektek sokszor nagyon kényelmes, én viszont nem jelentkeztem erre a szerepre. Egyszerűen csak így alakult. Viszont az bosszant, hogy nincs feladatmegosztás. Ha én nem bírom, akkor ki segít? Elvétve néha valaki. De ha azt mondom, hogy nem bírom, akkor nem osztódik meg a teher. Akkor nincs semmi. Ha én nem lépek, akkor inkább toporgunk egy helyben? El lettetek kényeztetve és most már sok mindent magától érthetődnek vesztek. Ha valakibe viszont szorul némi tenni akarás, az meg sokszor megsüti a kezét, mondván, hogy de nagy arca lett, meg mit pattog már megint. A helyzetmegoldásoknak nem az a módja, hogy gubbasztunk a probléma fölött, hanem hogy együttesen megoldjuk. Ezt a konstruktív összefogást ritkán látom és akkor sem tartósan. Nem hibáztatlak benneteket, fiatalok vagytok még hozzá. Én is.

Valaki azt mondta nekem pár hete, hogy ez már az én világom. A SAO az én világom. Én nem szeretném, hogy az én világom legyen. Én olyan életet szeretnék, amiben a játék megmarad játéknak, az in game in gamenek, a fórumra járás pedig szórakozásnak bosszankodás és kötelezettség helyett. Mindaddig, amíg nem tapasztalok változást a jóval föntebb említett hozzáállásokban, addig úgy hiszem, hogy a SAO már tényleg nem az én világom és akkor már nincs helyem köztetek. Jobban mondva van, mert élvezem a társaságotokat, az önfeledt beszélgetéseket, a mókázásokat, de akkor a jelenlétem kvázi kimerül majd a chaten töltött időben, de játszani már nem fogok és Anat nem fok többé bohóckodni...

Hogy mi volt ezzel az írásommal a célom? Egyfajta ultimátum. Magamnak, az oldalnak, nektek (?) Fel akarom rázni a társaságot. Hogy nézzen magába, mint ahogyan én azt már oly sokszor megtettem. Nincsenek nagy bajok, csak sok apróság, ami ha nem lenne, akkor minden gördülékenyebben menne. Nem szeretném, hogy ha írogatnátok ezután nekem, hogy jaj maradj, meg gondold át. Még magam sem gondoltam át, hogy mit akarok, de azt tudom, hogy ez így részemről nem mehet tovább. Ha azt látom, hogy van értelme maradnom, akkor fogok. Jelenleg úgy érzem nincs miért. Amíg nem tapasztalok változást, addig nincs miért. Vagy amíg magamban nem tapasztalok változást. Egyelőre azt érzem, hogy nincs szükségem az oldalra. Sajnálnám itt hagyni, de most már nem szórakoztat. Ha majd ismét örömömet lelem benne, akkor érdemes este leülni a klaviatúra elé is...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Júl. 22 2014, 17:52

Nem lájkolni kell, hanem hozzászólni! Vitaindítónak lett szánva, nem vallomásnak. A probléma nem fog megoldódni az egy helyben totyorgástól...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Halász Alex Kedd Júl. 22 2014, 18:02

Ki akartam ragadni pár mondatot az írásodból, (pl a nem írás "ihlettelenségi kört" szül szöveget) de valójában akkor már kiragadhatnám az egészet.

Viszont sosem voltam az a fajta, amelyik elolvassa és pontról pontra ír egy kis hozzáfűzést a szöveghez. Nem szeretem az ilyen megoldásokat.

Elmondom, hogy mi fogalmazódott meg bennem közben.
Igazad van! (nem ő lájkolt Rolling Eyes )
Ennyi. Én is nem rég ezért léptem le majdnem. És sztem Esu is emiatt inaktívkodik. ...

A problémákat eddig is láttad és gondolom nagyon rosszul is estek, ezér tis született meg ez a hszed.
Eddig egyedül próbáltál tenni ellenük valamit.
Ha lelépsz, akkor majd a helyedbe fog lépni más, aki talán bírja addig mint te, de lehet hogy előbb fog kiakadni és lelépni, ahogy most te tervezed. Smile

Vagy.
Most, hogy közkinccsé bocsátottad a hibákat, lehetőséged/ünk nyílhat rá, hogy melléd álljunk a problémák kezelésében/ az előrehaladásban, netalántán a megoldásában is.

Mit gondolsz? Segítesz nekünk kijavítani a hibákat? ^^



_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 17 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Suzume Kedd Júl. 22 2014, 18:43

Hát tényleg elég nagy képű post. Razz
Viszont sok pontja ahogy én látom tényleg igaz. Érdekes egyébként mert amíg ezt így nem írtad le annyira nem is tűnt fel. Az egészre én csak annyit mondanák, hogy ha egy fórum szinte csak egy emberre építkezik akkor talán meg is érdemli a szétesést. Szóval nem annak kellene lennie a megoldásnak, hogy valaki majd Anat helyébe lép hanem tényleg magunkba kell szállni és nekünk kell egybe tartani az oldalt.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Halász Alex Kedd Júl. 22 2014, 18:49

Véleményem szerint pont ezért nem szabad Anatnak most lelépnie.
Mert így egy űr keletkezik, amit be kell tölteni sürgősen.

Hanem ehelyett nem hagyni és megmutatni neki, hogy tudunk magunkba szállni és csapatként viselkedni. Razz x3

My opinion....

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 17 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 22 2014, 18:51

Hogyan tervezel ennek nekilátni?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Suzume Kedd Júl. 22 2014, 18:53

Ezt neki kell eldöntenie. Nem kötelezhetjük arra, hogy maradjon ha nem szeretne. Másrészről (és ezzel nem zavarni akarom még mielőtt félreértené valaki) a legjobb bizonyíték arra, hogy magunkba tudunk szállni és tenni a fenti hibák ellen ha hagyjuk, hogy elmenjen. Az, hogy sikerül meg már rajtunk áll. Ha meg sikerül, úgy is visszajön Smile

Edit: Shu, azzal, hogy ő legalább már beszél erről neki is látott és nem csak neki kellene véleményt írnia ^^

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Halász Alex Kedd Júl. 22 2014, 18:58

Én egyedül sehogy, de veled meg Suzuval közösen már annál inkább. x3

Jó szervező vagy, akár csak Anat, szívesen beállnék én is, ha mondasz valamilyen alternatívát.

Mivel nem elég a lelkesedés, mert ugye van az, hogy ide az ember kikapcsolódni jön, de ez egy közösség is egyben, ahol  a feleknek vannak felelősségei is. És ez egyáltalán nem rossz.

In game mindig túl vállalom magam, mert szeretek aktívkodni.
IRL viszont antiszoc beütéssel rendelkezem. \o/
De attól függetlenül szeretek segédkezni.

Forumtalira is menni akarok segédkezni is term. ( az a 11 órás klikk pedig félreérthető. Azt próbáltam megtudakolni, hogy mennyi ideig szándékoztok a Jászain lenni. >.> )

edit:
.... valóban nem csak nekem kellene véleményt írnom.
És Shu kérdése jogos, habár azzal hoyg nekilátma dumálni erről, tényleg nagyon sokat tettem a dologhoz... Cool (ugye? xD)

És Suzu sztem félreérted.
Anat maradni szeretne, csak Nem Ilyen környezetben!
Legalább is én így vettem le....

_________________
Dumálda alias Csevegő - Page 17 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Suzume Kedd Júl. 22 2014, 19:02

Én azt, hogy még maga sem tudja, mit szeretne pontosan, de ha erőltetjük általában az ellentétét érjük el vele.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Dumálda alias Csevegő - Page 17 Empty Re: Dumálda alias Csevegő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 31 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.