Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Csak egy egyszerű húsvét

+17
Elaila Heldfrisk
Simeon
The Gleam Eyes
Rikomono
Rinne
Ozirisz
Afton
Hinari
Chakna
Ronye Arabel
Silence
Akito
Garrgantis
Leonard
Shota
Kayaba Akihiko
Strea
21 posters

16 / 18 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 18:17

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 E39e1cb5a8c113107c1513a4f9ddd42d
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Mirika Szomb. Ápr. 30 2022, 19:25

Locsolás - Leonard


Szóval nem túl meglepő módon mióta Barna-kun elárulta, mi folyik Gyöngyösön, egész nap arra vártam, hogy Leo-kun beállítson. Végeztem a készleteim feltöltésével, kerestem tojást, segítettem Hime-channak elkészíteni egy koszorút, főztem ebédet magamnak, rendet raktam... egyszóval elfoglaltam magam, de már egyre kevesebb ötletem volt, hogy mégis mit tudnék még csinálni. Az utcára már nem akartam kimenni, hogy ha eddig nem ért kellemetlen meglepetés, most már ne is érjen, szóval lassan, de biztosan rám tört az unalom. Egészen addig, amíg meg nem hallottam a kopogást, és lecsekkoltam, hogy ki áll az ajtó előtt. Egy pillanat alatt el is szállt minden unalomra fókuszáló gondolatom, és nagy lelkesen feltéptem az ajtót, de a vészcsengőket már későn hallottam meg. Pedig láttam, mit csinált Hime-channal. Mire felocsúdtam, tetőtől-talpig csurom vizes voltam. Szó se róla, egy csapásra lehűtötte a vödör víz a kedélyemet.
- Hja, én is örülök, hogy látlak, de tudod jobban örülnék, ha a vödör nélkül állítottál volna be >.> - bosszankodtam, miközben meg-megborzongtam a hűvös víztől, és hát a bőrömre tapadó ruha se volt éppen kellemes érzés. És hogy néminemű bosszút is álljak, nem haboztam megölelni, hadd legyen vizes az ő ruhája is, még ha nem is annyira, mint az enyém.
- Két feltétellel: egy, bocsánatot kérsz Hime-chantól. Kettő, alaposan megszárítod az elázott macskádat ˇ^ˇ - támasztottam elvárásokat, cserébe azért, hogy együtt töltsük az estét. Szerintem egész olcsón megússza így (haha, érted!), ki is dobhatnám az ablakon, vagy szurokba és tollba is forgathatnám: ha lenne szurkom és tollam!
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 19:25

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 51a7445ca8b5acef10a26a71dd370ca0
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Silence Szomb. Ápr. 30 2022, 22:22

Típus: Locsolás
Locsoló: Simeon

Meglepődött. Nagyon. De Simeon gyakran csinált váratlan dolgokat, így kétségbeesés helyett csak kissé meglepetten kapszkodott meg a fiú nyakában, és kérdő tekintettel várta, hogy kiderüljön, mit tervez kedvese. Rossz dolog úgy sem lehet.
A víz mellé érve már sejtette, hogy úszni fognak.
Pont ezért zavarodott össze, mikor a fiú verset mondott (Nagyon gyönyörűt! A legszebbet a világon!). Ez után hogy fogja meglocsolni? Hiszen nem tud így sem kölnit elővenni, sem egy vödör vizet…
Végül döbbenten huppant bele a vízbe a fiú kacsintását követően. Kellett pár pillanat, mire összerakta, mi történt. Azután boldogan elnevette magát, Simeon ölelésében, a Kimi elől futkosó csirkét is látva, szerelme csókjától kivirulva.
Egészen addig, ameddig meg nem látta Simeon lefelé biggyedő száját. Elhatározta, hogy ezt nem engedheti, úgyhogy szorosan megölelte Simeont, és ragyogó mosollyal biztatta. Ami megmaradt akkor is, amikor a fiú végül megelégelte a dolgot, és elment, hogy megszabaduljon a csirkétől.
Ő addig körülnzett, hátha talál egy tojást a környéken.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 22:22

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Silence Szomb. Ápr. 30 2022, 22:37

Menekülés

Hát... Tojást azt éppen nem talált, ezért elővette az egyik legszebbet, hogy a tó partján lerajzolja.
Szerencsétlenségére egy vértyúk látta meg, még mielőtt elkezdhetett volna rajzolni. Ezek a tyúkok igazán nagyon szemtelenek. Először úgy gondolta, elszalad a tó másik oldalára,, és majd ott. De a tyúk követte. Sajnálta, hogy Noise nincs itt, mert őt megkérhetné, hogy tartsa távol az állatot. Így viszont neki kellett intézkedni.
Emlékezett, hogy van egy nem jól sikerült rajza, amin azért a tojás elég szép. Ezt vette gyorsan elő, és befutott a fák közé, nyomában a csirkével, Aztán beugrott az egyik fa mögé, letette a rajzolt, amiről a baromfi majd azt hiszi az a tojás, és ő pedig visszaszalad a tóhoz, és nyugodtan rajzol.
Visszafelé futva meg is hallotta a dühödt kotkodácsolást, és a papír máskor szívszorító szakadását.
Azért fülelt még egy kicsit mielőtt belemerült a rajzolásba, nehogy észrevétlenül utána jöjjön a tojó. Véletlenül sem akarta elveszteni a szép tojásokat emiatt.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 22:37

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Silence Szomb. Ápr. 30 2022, 22:46

Menekülés 2

Meghallotta. Nem vált be az ötlete. Ez a tyúk észrevette, hogy egy papírt talált, és ha lehet, még dühösebben csörtetett utána. Gyorsan biztonságba helyezte hát a rajzokat és a tojásokat, és néhány fa körül futva igyekezett valami jobbat kitalálni.
Tojás már nem volt a kezében, úgyhogy talán ha ezt a tyúkkal is megérteti, az hatásosabb lesz. Eszébe jutott a közismerten tyúkevő rókája is, és meg is született az ötlet! Egy fa mögé futott, majd a tyúk háta mögé kerülve Noise hangját igyekezve másolni vakkantgatott, morgott, és vicsorgott, hogy rókának higgye a tyúk. Egy darabig így üldözte a mostmár menekülő állatot, aztán nevetve, de halkan visszafordult. Nem is gondolta volna, hogy a kiskedvencétől is ilyen hasznos dolgokat tanulhat, amik egyszer kihúzzák a csávából. Otthon biztos, hogy egy nagyadag finomságot fog adni a kisrókának hálából. Így tyúkmentesen sokkal jobban tetszett neki az erdő. Talán nem is rajzol, hanem inkább leheveredik a pokrócra, és nézegeti a leveleket, és a napcsíkokat.


_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 22:46

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Silence Szomb. Ápr. 30 2022, 22:59

Típus: Locsolás
Locsoló: Ozirisz

Örült a feladatnak, hogy mindent alaposan meg kell nézni, és szép tojásokat kell keresni. Egyébként is élvezte a dolgok apró részleteit is megfigyelni, most pedig külön haszna is volt, hogy így tegyen.
Kicsit bele is merült a dologba, így meglepve kapta fel a fejét Ozi köszönésére.
De aztán elmosolyodott, és már mutatta is a fiúnak, milyen szépségekre bukkant eddig.
Végül kiderült, hogy tulajdonképpen újabb locsolója akadt, aki a versike alapján azt is tudja, hogy mi támad a gyanútlan locsolókra a céhházban. Ez fontos információ volt, mert talán könnyebb úgy megszabadulni tőle, ha tudja az ember, mi az. És Ozi a versébe foglalta, szóval ezekszerint vértyúknak hívják! Találó név, bár nem vérből van.
Mosolyogva hagyja, hogy meglocsolja a fekete kardforgató, és bólintva viszonozza a jókívánságot is. Bár… a szája sarka kicsit lefele görbül, mert ez a locsolás nem a mókás fajta volt. Lehet azt másnak szánta. Mindenesetre az illata már jó lett, úgyhogy végülis nem panaszkodhatott.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 22:59

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Rikomono Szomb. Ápr. 30 2022, 23:01

Tojáskeresés


A sok agyalágyult köcsög arra ösztönzött, hogy vegyem a nyakamba a világot és keressek valami elhagyatott helyet, ahol több idióta nem talál rám ma már. Nyilván a városok, falvak, random elhagyatott faházikók az erdő közepén kiestek, mert ezekre a helyekre bármikor betévedhet valami anyaszomorító, még akkor is, ha a leglepusztultabb és legkevésbé látogatott helyekre megyek. Szóval inkább valami olyan képződményt kerestem, ami minél magasabb szinten van, és minél nehezebb odatalálni. Valahogy így keveredtem a 41. szint egy igencsak szűk barlangbejáratához, ahol én még éppen csak áttudtam préselni magam, de egy pasi már biztos nem tud utánam jönni, hacsak nem egy gyerekről van szó, de egy kölyök mi a faszt keresne egy sötét barlangban? Egyáltalán, én mit keresek itt? Mondjuk tornagyakorlatnak jó volt leereszkedni a sziklák között, odalent pedig a sötétben még egy tojásra is majdnem sikerült rálépnem. Mármint nem valami vadállat tojására, hanem egy ilyen színes kis vacakra, amit ma lehet gyűjtögetni. Csak nem tudok elmenekülni ez elől a vacak ünnep elől...
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 23:01

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 E39e1cb5a8c113107c1513a4f9ddd42d
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Silence Szomb. Ápr. 30 2022, 23:08

Menekülés

A locsolás után nemsokkal egy tojást is talált, és eldöntötte, hogy máshol folytatja a kutatást.
A kotkodácsolás, és csipogás az egész napját kitöltötte, így bár feltűnt neki, hogy valahol újabb csirke van, azt nem realizálta, hogy ez a bizonyos csirke pont őt nézte ki. Pontosabban a tojást.
Véletlen volt, hogy épp az utolsó pillanatban felkapta a tyúk elől, hogy eltegye. Arra viszont nem maradt ideje a csirke miatt, hogy felteleportáljon a négyes szintre. Futni kellett.
Ő pedig futott is: Yurihime házikója felé. Közben kikerült ezt-azt, hogy ne legyen túl könnyű követni. Nem szerette volna, hogy a kedves céhtársnak legye baja.
Éppen ezért, berontva az ajtón, rögtön becsukta azt maga mögött, és figyemeztette is Himét, ha épp ott volt, hogy tyúkveszély van. Ő pedig már kapta is elő a teleportkristályát, hogy minél gyorsabban tényleg eltűnjön az állat vörös szemei elől. A negyedik szinten kedvesebb állatkákkal szokott találkozni... Talán most is békésebb lesz az a környék.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 23:08

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 E39e1cb5a8c113107c1513a4f9ddd42d
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Ápr. 30 2022, 23:13

Típus: Tojáskeresés


Miután a locsolásokkal megvoltam, elindultam tojásokat keresni. Ahogy sejthető volt, a Kezdetek Városában a nagy nyüzsgés és a sok játékos miatt esélytelen tojáshoz jutni: ahogy egy-egy spawnolt valahova, szinte egyből meg is volt a gazdája. Így inkább a városkapu felé vettem az irányt, a kezdetek mezején is még rengeteg játékos keresgélt. Sietősre vettem a lépteimet, és a viszonylag nyugisabb részek felé igyekeztem. Iránynak Horunkát lőttem be, arrafele amúgyis kevés a játékos. Nagyjából egy húsz perc kocogás után egy erdősávhoz értem, ahol séta tempóra lassítva elkezdtem átkutatni a fák, bokrok környékét. Már-már majdnem feladtam, mondván, itt úgysem lesz semmi. Elvégre oké, hogy nem a legnagyobb nyüzsgésben fog az ember eldugott tojásokat találni, de azért nem is a semmi közepén, ugye? Aztán a madárcsicsergésre felvillant a fejem felett a képzeletbeli villanykörte: Ha madár van, akkor ott akad tojás is, ugye? Fürkésztem a fák lombkoronáját, és az egyik, viszonylag alacsonyabb ágon ki is szúrtam egy fészket. A baj csupán ott kezdődött, hogy akrobatika nélkül az az alacsonyabb ág is elég megközelíthetetlen. Először megpróbáltam felmászni, majd miután megfelelő fogás nélkül harmadjára is puffantam a porban, új tervet eszeltem ki: előbányásztam az inventory mélyéről egy jókora kötelet, ráerősítettem a végére egy kampót, majd átdobtam a faágon. Másodjára sikerült úgy bekadnia, hogy legalább már tartott, így a kötélen fel tudtam mászni, egész a fészekig. ~Remélem nem csak egy közönséges madárfészek~

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 23:13

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chakna Szomb. Ápr. 30 2022, 23:23

Típus: Locsolás
Locsoló: Leonard

Gyanútlanul igyekeztem a boltba. Az előző futkorászós kör éppen elég volt, hogy ne akarjak locsolkodásról hallani. Meg tojásokról sem. Legkevésbé pedig csirkékről.
Befordultam egy sarkon, jól megnézve, hogy se tojás, se vércsirke ne legyen a láthatáron. Aztán folytattam az utat, nyugodtan.
Egy ilyen megállás alkalmával toppan elém Leonard, és öntött nyakon egy vödör vízzel.
- Persze... Te is - sóhajtottam az első döbbenet után. Aztán mégis elmosolyodtam, és elővettem az egyik talált tojást az inventorymból.
- De tudod mit, végül is erről szól ez a nap, tessék ez a tied. - nyomtam a kezébe, és nem várva köszönetet, folytattam az utamat. Persze. Mert nem kedvességbüől adtam a tojást. Reméltem, hogy a locsolásért cserébe egy olyan tyúk őt is megkergeti, és én pedig egy tojással kevesebben hordva a tarsolyomban, megmenekülök az állatok figyelmétől.
Persze... ártani nem akartam neki, elvégre nekem sem lett bajom a víztől. Csak bosszantani, ahogy engem ez a vödör víz bosszantott, ami miatt menet közben száraz ruhát kellett magamra kattintanom.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 23:23

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Ápr. 30 2022, 23:25

Menekülés

Sajnos nem nyert pici piros hangszórót: Ahogy belenéztem a fészekbe, felcsillant a szemem a színes tojás láttán. Azonban amint megamhoz vettem, megtörtént a baj: Éles kotkodácsolás ütötte meg a fülem, és egy feldühödött tyúk talált meg magának. - Heeeee? - tágra nyílt szemekkel lestem - Hát te meg hogy kerültél fel ide? - elvégre a fák lombkoronaszintje nem a tyúkok természetes élőhelye. A következő képkocka pedig, hogy a szárnyas rámront, rohan felém végig a faágon. Ennek hatására pedig úgy megijedtem, hogy egy az egybe leszédültem. Háton fekve néztem, ahogy rámesik a kötél kampóstól, majd ugrik a tyúk. - Mi a... - szaladt ki a számon, ahogy oldalra fordultam a légicsapás elől, szorítva magamhoz a tojást, majd pár csípéssel gazdagodva felpattantam és futásnak eredtem. A tyúk pedig csak jött mögöttem, elég rendesen. A mezőn éppen respawnoló farkasok láttán felcsillant a szemem, hogy "Na, megmenekültem!". Irányt váltottam, be a farkasok közé, ki a farkasok közül, sprintelve tovább. Néhány páncélpontom is bánta a mobok miatt, de ennyi még belefér. Egy perccel később hátranéztem, abban a reményben, hogy talán a farkasoktól beijedt a szárnyas, de ez nagyjából azonnal szertefoszlott: - Na elmentek ám a tudjátok hova - morgolódtam, ahogy konstatáltam: nem csak egy tyúk üldöz, hanem még fél tucat farkas is. Már kezdtem kifogyni a szuszból, amikor jött a mentőötlet: elővettem az inventoryból a legelső kristályt - Teleport... Horunka Falu! - ziháltam a kimerítő hajsza közben, és eltűntem a kék fényefekttel együtt.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 23:25

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chakna Szomb. Ápr. 30 2022, 23:33

Típus: Locsolás
Locsoló: Simeon

Az ikrek hívására nem mondhattam nemet. És az idő is már úgy járt, hogy visszajönni nem terveztem a boltba így bezártam. Éppen akkor, amikor Simeon petje, Kimi a vállamra szállt. Kicsit aggódva kérdeztem, hogy nincs-e valami gond, de a választ már az idomár adta meg az üdvözlés után előadott verssel.
Nem tudtam nevetés nélkül megállni. Piros ibolya, mi? Pont olyan megkapó volt ez így, mint a srác gyermeki jókedve, ami egyáltalán nem butasággal párosult.
- Nagyon különleges virág lehet az a piros ibolya. Olyat még nem is láttam - kuncogtam. Felderített az idomárfiú töretlen jókedve. - Szabad - bólintottam végül. Jókedvemben eszembe sem jutott esetleg megbántani a fiút azzal, hogy nemet mondok. Ráadásul ő is finom illatú kölnivel készült.
- Köszönöm. Ha szeretnétek, valamit választhattok a kirakat díszei közül - ajánlottam fel, gyors tekintetváltással megbizonyosodva róla, hogy belefér az időbe az ikrek számára is.
Végül elnézést kértem, és jeleztem, hogy sajnos dolgom van, de örülnék, ha valamikor mesélne, és elsiettem az ikrek nyomában.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 23:33

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Chakna Szomb. Ápr. 30 2022, 23:44

Típus: Locsolás
Locsolü: Ozirisz

Már megnyugodtam, hogy hazaértem, és elvonulhatok a tyúkok és tojások elől, amikor megláttam a kapuban Oziriszt.
-Szia - köszöntem vissza, eléggé kényszeredett mosollyal. Elég volt nekem mára az emberekből, azt hiszem.
A verse viszont részben nevetni való emléket ébresztett bennem, így őszintébb mosollyal bólintottam végül egy sóhaj kíséretében a benne foglalt kérdésre. Szabad persze.... nekem már amúgy is mindegy.
- Rendkívül költői. Mint ahogy az a helyzet is az volt - kuncogtam is kicsit magamon, ahogy megjelentek az emlékeim. Már ameddig tartanak.  Ezzel pedig az a zavaró érzés is felszínre jött, hogy kiengedtem a kezemből a kontrollt, és bárki bármit megtehetett volna az idő alatt, ami kiesett az emlékezetemből.
- Csirkementeset - bólintottam. A kérdésre aztán röviden meséltem a kazamatás akcióról a céhhel, és hogy szeretném, ha megfelelően megerősödnénk, hogy a frontot támogatni tudjuk.
A mobolás ötletére pedig gondolkodás nélkül mondtam igent. Fejlődnöm nekem is sokat... Rengeteget kell még, hogy megfelelő tagja legyek a bossok ellen küzdő csapatnak. A barátságokat pedig jó fenntartani. Na meg ki tudja, mit tudok meg közben.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1320
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 23:44

The member 'Chakna' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 16 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

16 / 18 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.