Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Csak egy egyszerű húsvét

+17
Elaila Heldfrisk
Simeon
The Gleam Eyes
Rikomono
Rinne
Ozirisz
Afton
Hinari
Chakna
Ronye Arabel
Silence
Akito
Garrgantis
Leonard
Shota
Kayaba Akihiko
Strea
21 posters

15 / 18 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Hinari Pént. Ápr. 29 2022, 10:33


Típus: locsolás
Személy: Shota

Éppen a Virágmező egy másik, talán kevésbé közkedvelt része felé igyekeztem Floria utcáin át: úgy voltam vele, hogy ha már a virágokat nem szívesen szedem le, pár növénymagot azért szerzek Himének a céhkertbe, vagy akár magamnak, hogy gyakoroljam kicsit a kertészkedést. Azok pedig nagyobb rsézben pont a tulipánmezővel ellentétes oldalon voltak megtalálhatóak, szóval miután elraktam a fehér tulipán alatt talált tojást, átvágtam a városon. Ekkor lépett elém egy számomra ismeretlen, japán fiú és egy meghajlás után már bele is kezdett a versébe, én pedig csak annak örültem eközben, hogy nem volt a kezében semmiféle vizesvödör, legalábbis egyelőre.
- Nem gond, nyugodtan - mosolyogtam rá és oda is tartottam neki a hajamat, hogy a kölnivel spriccelhessen párat, ezek után pedig a jól bevált szokásomhoz híven őt is megkínáltam a fonott kosaramban rejtőző finomságok egyikével; kakaós piskóta és pogácsa, amelyiket csak szeretné. Miután választott, pedig elköszöntünk egymástól és ki ki ment a saját dolgára, éppen úgy, ahogy annak lennie kell.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 29 2022, 10:33

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 821435eec292ccd9cd82b2d5e620cda7
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Hinari Pént. Ápr. 29 2022, 10:52


Típus: locsolás
Személy: Rend tag - njk

A tizenpáréves, barnahajú, egyértelműen a Rendhez tartozó céhek egyikének jelvényével rendelkező sráccal éppen a város határában futottam össze. A fiú elkerekedett szemekkel torpant meg, aztán gyorsan meghajolt és köszönt, látszólag teljesen zavarban.
- Szia neked is - mosolyogtam vissza rá és kíváncsian kukkantottam be a háta mögé, ahova kezeit rejtette, ám a mai nap átlagától eltekintve nem egy vizesvödröt vagy éppen egy parfümöt szorongatott, hanem egy csokor friss virágot.
Ez pedig megmagyarázta azt is, hogy miért ácsorog itt Floria határában, folyton az utca túlfelét bámulva.
- Nem is zavarok tovább - kuncogtam és már siettem is volna el mellette, amikor mintha álomból ébredt volna fordult felém:
- Ne-em zavarsz! Meg... meglocsolhatlak? - kérdezte és miközben a csokrot a hóna alatt egyensúlyozta, ügyetlenül elővett egy üveg parfümöt és zavartan rám mosolygott - Néked int a hóvirág, s barka bontja bársonyát. Itt a tavasz: kikelet, s a húsvét is közeleg - szavalta, az engedélyem után pedig rám öntött pár cseppet a parfümből.
- Nagyon szép ez a vers, köszönöm - feleltem jókedvűen és a kezébe adtam cserébe egy piskótát - Sok szerencsét! - köszöntem el tőle végül, majd rátértem a virágokkal szegélyezett ösvényre, madárdaltól kísérve.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 29 2022, 10:52

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Evilch10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Hinari Pént. Ápr. 29 2022, 11:07


Menekülés

Rátértem hát az ösvényre,
Madárdaltól kísérve,
Ám az utam nem sokáig folytattam egyedül,
Egy fehér tollas szegődött el társamul.

Villogó szemeivel folyton engem nézett,
Csőrével mutatta a kezemben a szépet,
Ovális és színes tojás, ami kellett őneki,
Én azonban nem engedtem azt markomból ki.

Helyette versenyre hívtam őt,
Keresztül is rohantuk a virágos mezőt,
Elhaladva megannyi csoda mellett,
De ezekből neki semmi sem kellett.

- Szerencséd, hogy nem készülök elmenni sehova,
Különben jelenlétemnek hamar nem lenne itt nyoma.
Magokat szeretnék felszedni párat,
Elvinni azt ajándékba a céhtársamnak.


A csirke persze nem értett a szóból,
Hisz nem iskolából jött, hanem tyúkólból.
Nem ismerte ő az emberi beszédet,
Csak a kerekded, általában fehér terméket.

Nevettem és futottam hát tovább,
Túl három dombon is át,
Amígnem elértem végül egy kis faházhoz,
Az udvarról onnan njk pet futott lábhoz.

A tyúk bizony megijedt a kutyától,
Majdnem meg is szabadult a fele tollától,
Én meg vidáman nyitottam be a házba,
A kopasz csirkét otthagyva kint, ráfázva.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 29 2022, 11:07

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Ozirisz Pént. Ápr. 29 2022, 12:21

Típus: Locsolás
Célpont: Silence


Hinari locsolása után egy bögre forrócsokira beültünk. Mialatt elmajszoltam a frissen kapott süteményt, elbeszélgettünk egy kicsit, majd kis idő múlva továbbindultunk, ki-ki a maga dolgára. Míg a folyosón ballagtam,
Az én utam hirtelen jött ötlettől vezérelve - és mivel amúgy is tervben volt - Fuwához vezetett. A folyosó ablakán kinézve láttam, ahogy a céhkertben keresgéli a húsvéti tojásokat, így szép komótosan arrafele vettem az irányt, időközben valami locsolóvers-félét kiokoskodva. Valamit, ami passzol a helyzethez. A következő kép pedig, hogy megláttam Leót elszáguldani a folyosón, menekülve egy tyúk(?) elől. Csak annyira volt időm, hogy a falhoz lapuljak, utat biztosítva a srácnak - és persze valahogy nem hiányzott volna, hogy egy koccanást követően a folyosóvégi falon legyek az új tapéta. Majd az éles, aztán elmosódó, elnyújtott kotkodács után pár másodpercig csak pislogtam, mint fácán a felezővonalon, hogy ez mi volt? Aztán, miután elmúlt a veszély, elindultam a céhkertbe Silhez, aki még javában a bokrokat vizsgálgatta tojások után.
- Szia - köszöntem neki, majd leguggoltam mellé - Tojáskeresés? - tettem fel a kérdést, majd rövidesen rátértem a lényegre
Itt egy vértyúk, ott egy nyuszi,
Meglocsollak, az már tuti.
Majd zsebemből elővettem a kölnisüveget és kettőt spricceltem vele a lányra - Boldog húsvétot, Sil - vigyorodtam el, kíváncsian várva a lányka reakcióját.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 29 2022, 12:21

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 821435eec292ccd9cd82b2d5e620cda7
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Simeon Pént. Ápr. 29 2022, 15:46

Locsolás: Mary

Simeon határtalan jókedvvel vágtatott keresztül az utcán, kezében a tyúktól megmentett, gyönyörű, piros tojással! Ez majdnem annyira szép volt, mint amit Mikotól kapott reggel, igaz azt nem fogja odaadni senkinek sem, soha! Tehát csak jó verset kell választani, igen. Biztos ez a nyitja. Simeon felnevetett a felismerésre és ha lehet, még az eddiginél is nagyobb kedvvel rótta az utcákat, egészen addig, amíg meg nem látott egy valahonnan nagyon ismerős kislányt. De aztán az is lehet, hogy csak összetéveszti valakivel.
- Szia! - integetett neki és mosolygott rá - Piros tojás, szürke nyuszi, szabad-e meglocsolni? - mondta fel a vers második részét, mert ezt már meg tudta jegyezni azóta! Csak a fehér nyuszit cserélte ki szürkére, hogy egyetlen tyúk se vegye magára a hallottakat, mint a legutóbb - Virágos kölnim van, vagy fiola vizem - mutatta a kislánynak a választékot vidám mosollyal és rálocsolt egy keveset Mary hajára abból, amit a lány választott, aztán már rohant is tovább, mert Kimi nem vette észre, hogy megállt és már rég továbrepült, az aggódó Tengerszemmel a nyomában.

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 29 2022, 15:46

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 E39e1cb5a8c113107c1513a4f9ddd42d
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Simeon Pént. Ápr. 29 2022, 16:03

Tojáskeresés!

- Kimiiiiii! Kimi várjatok meg! - zengett az utca, ahogy Simeon rohant a petjei után, akiket végül egészen a város szélén talált meg, a mező közelében: a kis sasfióka egy sárga pillangót kergetett fel-alá a levegőben, Tengerszem pedig a fűben pihegett a sok csúszástól és az emberek kerülgetésétől, amivel a madárkának természetesen nem volt gondja.
- Phhh-phh ppph bhhhrp bhhpr ph! - méltatlankodott a polip, az idomár viszont csak felnevetett ezen:
- Ugyan, nézd, milyen ügyesen manőverezik! - guggolt le Simeon a fiatalkorú pet mellé és onnan nézték ketten Kimit, aki csakhamar karmaiba zárta a szép rovart és sajnos egy óvatlan mozdulattal el is pixelezte azt. Simeonnak viszont ettől támadt egy ötlete!
- Kimi, szedj össze párat, de vigyázz rájuk! Tedd bele ide ebbe mind! - magyarázta a tervet az idomár és elő is keresett egy erre alkalmas vödröt, aztán a fellelkesült madárka felé mutatta - Ebben hazavihetjük őket a céhházig és elengedjük őket a kertben! Fuwának és Chancerynek biztos tetszeni fog! - nevetett és már kezdődött is a lepkevadászat, aminek eredménye végül nyolc pillangó lett, meg egy tojás is! Igaz nem színes, hanem fekete, mert Tengerszem kicsit összetintázta azt hazafele menet.

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 29 2022, 16:03

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 E39e1cb5a8c113107c1513a4f9ddd42d
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Mirika Pént. Ápr. 29 2022, 16:11

Locsolás - Shota


Gyanútlanul érkeztem meg délelőtt a főtérre, és először fel se tűnt, hogy valami event van éppen a városban. De tényleg! A céhkastély nem volt messze, és szinte senkivel sem találkoztam ezen a rövid úton, semmi olyasmi nem jött szembe, amire azt tudtam volna gondolni, hogy valami nincs rendben. Aztán a kastély kertjén áthaladva is csak a fejemet csóváltam arra, hogy a távolban Hime-chan éppen a kerti tóban mártózik Leo-kun jóvoltából: biztos csak valami bolondos csínytevés, ugye? Szóval simán csak felcaplattam az emeletre, miközben Momo megválasztotta odakint légifolyosót, amivel eléri a "lakosztályom" erkélyét, és miután a szokásos módon beengedtem az egyre nagyobb sárkányt a tágas nappaliba, nekiláttam helyet csinálni a virtuális batyumban, hogy fel tudjam tölteni az elapadt készleteimet.
Alig tizenöt perccel később pedig, immár Momo nélkül újra az utcán voltam, hogy visszatérjek a főtérre és a környékén elszórt árusokkal alkudozzak. Na, ebbe a tevékenységembe zavart bele a fiatalember, aki ismeretlenül lépett oda hozzám, váratlanul elszavalt valamit, majd a hajamba fújt valami illatosat. Parfüm, kölni, fene se tudja. Ennyi, már el is köszönt, én meg zavartan néztem utána, elvégre nem értettem, mi történik.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 29 2022, 16:11

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Mirika Pént. Ápr. 29 2022, 16:24

Locsolás - Bjarne


Kétségtelenül furcsa volt az egész, de még mindig nem fogtam gyanút. Találkoztam már furcsaságokkal és furcsa emberekkel itt, nem egyszer, nem kétszer, szóval eszembe se jutott beparázni egy holdkórostól, aki illatossá akar tenni. Nem volt kirívó eset, szerintem minden hónapban belefutottam legalább egy-két ilyen csodabogárba. Na de amikor nem sokkal később élénk füttyentést hallottam a hátam mögül, és mire megfordultam, már előttem is állt a hegyomlás, akit Barnának hívnak... vagyis nem így hívják, én hívom így... khm... Szóval amikor ő is eljátszotta ugyanezt a mutatványt, akkor bevillant, hogy ez nem lehet véletlen egybeesés.
- Oké, na álljon meg a menet. Mi ez a locsolásos téma?? - ragadtam meg a férfi karját, mielőtt esetleg ő is sarkon fordult volna. Barna pedig volt olyan kedves, hogy felhívta a figyelmemet erre a húsvéti eventre, és most, hogy nem csak félig eltájolva léteztem, már felfigyeltem a tojásra is, ami a batyumban keletkezett.
- Oh... öh, köszi. Izé... ha szükséged van még áldozatra, akkor keresd meg Rikót. Picit nagyobb nálam itt is, meg itt is - mutattam a fejem búbjára, aztán a melleimre - Ezüstös haja van, kék szeme és ha követed a letépett karokat meg a jajveszékelést, akkor biztos megtalálod. Amúgy nem kell félni tőle Wink - igazítottam útba, és meg is adtam neki, hogy nagy valószínűséggel merre kell keresnie.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 29 2022, 16:24

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Mirika Pént. Ápr. 29 2022, 16:42

Locsolás - Simeon


Hallottam már erről az ünnepről, bár keresztény ünnep volt, szóval részem még nem igazán volt benne - vagy csak nem vettem észre -, viszont így, hogy event kerekedett köréje, nyilván senkit sem érdekelt, hogy ennek a szokásnak éppen miféle háttere van. Így már értelmet kaptak olyan apró jelenetek is, amik eddig nem lépték át az ingerküszöbömet, csak a szokásos furcsaságok egyikének tudtam be őket. Ilyenek voltak például a ruhájukból vizet csavaró lányok, vagy a rendkívül lelkes csirkék elől menekülő emberek is. Csodálkoztam is, hogy én eddig hogy úsztam ezt meg szárazon (haha, érted!), tekintetbe véve, hogy mennyi mindenkit ismerek. Csak a céhben van öt fiú, akik közül legalább hárommal elég jó viszonyt ápoltam, meg aztán ott voltak a bossharcos társak és egyéb innen-onnan ismert barátok. Mint például Sim-kun és hű csatlósai, Szem és Kimi.
- Sziasztok :3 - integettem már messziről, hiszen nyilván felém tartottak - Bár nem értem ezt a szokást, de persze. Alig pár perce tudok róla, hogy egyáltalán létezik ez a dolog - meséltem az idomár fiúnak, miközben ő erre nyilván készült, ahogy sokan mások is. Így jár az, aki nem tudja minden nap elolvasni a rendszerüzeneteket, ugye?
- Köszönöm, ígérem nem hervadok el :3 - borzoltam meg a fiú haját, aztán Szemnek is nyújtottam az öklömet, hogy lepacsizzunk, majd jó hangulatban elköszöntünk egymástól. Azt hiszem hajat kéne mosnom... kezdenek összekeveredni az illatok.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 29 2022, 16:42

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 821435eec292ccd9cd82b2d5e620cda7
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Ápr. 30 2022, 11:09

Típus: Locsolás
Célpont: Chakna


Már javában délutánra járt az idő, amikor láttam a térképen Chaknát hazafelé indulni. Jómagam az egyik közeli kávézóban ütöttem el az időt, amíg vártam a lányt. Nem akartam megzavarni a szokásos - vagy épp kevésbé szokásos - dolgaiban, szóval inkább vártam egy kicsit a koffeinfröccs mellett, plusz fél füllel kagylóztam az oda betévedő játékosok csevegését, hogy hol lehet eventes tojásokat farmolni. Azonban amikor Chakna már csak percekre volt a céhháztól, úgy megindultam én is, hogy kicsivel előtte érjek a kapuhoz.
- Szia - köszöntöttem széles mosollyal az íjászlányt, majd neki is kezdtem a már-már szokásosnak mondható, személyre szabott versikével
Tenger mélyén jártam,
Gyöngykagylókat láttam,
Fel akartak falni,
Szabad-e locsolni?
Utaltam vissza a régi, de annál emlékezetesebb kalandunkra a harmincegyesen. Bár laza küldetésnek ígérkezett, azonban az óceán mélyén bizony szembe kellett nézni a kellemes idő utáni jéghideg vízzel, és az alkoholos befolyásoltsággal, de összességében jól alakultak a dolgok. A rossz elszáll, a jó megmarad, most pedig minden bizonnyal jót nevetünk így, ennyi idő távlatából visszatekintve a múltra.
A versike és a kérdésre adott igenlő válasz után természetesen előkerült a kölnisüveg, amiből kettőt spricceltem a lányra.
- Boldog nyuszit - tettem hozzá, majd egy kérdéssel folytattam - Amúgy mi újság? Minden oké? Valamikor ha úgy ráérsz, összefuthatunk egy kis mobolásra - hozakodtam elő az ötlettel. Avagy ideje lenne rendbeszedni az utóbbi időben relative szétestt szociális hálómat.


_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 11:09

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 51a7445ca8b5acef10a26a71dd370ca0
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Ápr. 30 2022, 11:14

Típus: Locsolás
Célpont: Mirika


A következő áldozatom Miri volt, akit a térkép a főtér környékére jelzett. Nem teleporttal utaztam, hanem gyalog - elvégre össze is kellett szednem a gondolataimat. Útközben, ahogy az ő versikéje körvonalazódott a kobakomban, el-elvigyorodtam, amin még az utcán kóválygó gépi és nem gépi karakterek is csak pislogtak, mint hal a szatyorban. ~Nembaj, jó lesz ez így~
Majd jó negyed órával később a főtéren igyekeztem elcsípni Mirit, akit ha jól sejtem, azon töprenghetett, merre indulhasson tovább, hogy az itt töltött idejéből a lehető legtöbbet csikarja ki az eventből.
-Szia - léptem oda hozzá, elvigyorodva, majd rákezdtem a versikére:
Bossteremben jártam,
Dühös baglyot láttam,
El akart kapni,
Szabad-e locsolni?

Kissé bizonytalanul figyeltem a lány reakcióját, hogy ebből mi fog kisülni. Legrosszabb esetben kapok akkorát, hogy azt a Holdról is látni lehet. Sőt, szakadást hoz létre a téridő-kontinuum szövetében, aminek következtében az ismert univerzum megszűnik létezni.
Azonban ha ez mégsem következik be, és valami csoda folytán igenlő választ kapnék, úgy kettőt fújok a lányra a kölnimből
- Boldog húsvétot - tettem hozzá, majd folytattam egy más témával, hogy valami haszna is legyen belőlem - Ha eventes tojás érdekel, a nagyobb városok környékét lefosztották. Horunka jó tipp lehet, estleg Wiskota környéke. De a holt állatok szintjén se valószínű, hogy sokan keresgélnének, pedig az még aránylag biztonságos hely. A fagyos szinteket is kerülik valamiért a népek... - osztottam meg vele pár tippet, ami talán hasznos lehet neki is. Bár, amennyire oda-vissza ismeri a SAO-t, kétlem, hogy bármi újat tudnék neki mondani, de a szándék a lényeg, nem?


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 30 2022, 11:14-kor.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 11:14

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 808be95ca1a85304c847b5dafc32327e
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Mirika Szomb. Ápr. 30 2022, 13:32

Locsolás - Ozirisz


Még mielőtt visszaindultam volna a céhházba, végezni szerettem volna a beszerző körúttal. Még úgy is, hogy immáron minden létező virág illata összekeveredett a hajamban, és emiatt valószínűleg nem volt túl kellemes velem beszélni. Tudjátok, mint a plázacicák, akik bemennek a drogériába, végigpróbálják magukon az összes parfümöt, aztán úgy lépnek ki a boltból, hogy az egész épületben érezni azt az illatkoktélt, amit magukra locsoltak. Na, valahogy Ozi-kun is így találhatott rám, csak követnie kellett az illatfelhőt, és rám lelt a zöldséges mellett.
- Úgy nézel rám, mint aki arra számít, hogy levágják a fejét, de minimum kiverik pár fogát - fontam keresztbe a karjaimat a mellkasom előtt, majd nagyot sóhajtottam. Hülye vers volt, de miért is haragudnék miatta? - Locsolj - legyintettem, csak hogy újabb virágillattal egészüljön ki az eddigi egyveleg. Kezdtem úgy érezni, hogy irritálja a fülemet.
- Neked is, és köszi a tippeket. Ha lesz időm rá, körbenézek :3 - mosolyogtam rá, majd intettem búcsúzóul. Ha neki is állok keresgélni, azt biztos csak azután teszem, hogy megmostam a hajamat.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 30 2022, 13:32

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'Event kocka' :
[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 51a7445ca8b5acef10a26a71dd370ca0
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Mirika Szomb. Ápr. 30 2022, 18:17

Tojáskeresés


Miközben a hajamat szárítgattam, azon töprengtem, hogy mégis hová menjek tojást keresni. Az Ozi-kun által emlegetett falvak és kihalt szintek nem vonzottak, úgy éreztem hogy kell lennie valami jóval kézzelfoghatóbb helynek is. Elvégre a tojásokat nyilván olyan helyekre rejtették, ahol meg is lehet találni őket, szóval a nyolcvanadik egyforma parasztház a kis faluban és a kihalt szinten fellelhető kétszáz ugyanolyan bokor nem tűnt megfelelő rejtekhelynek. Inkább azon kezdtem gondolkodni, hogy mik lehetnek azok a helyek, amik nekem vannak kitalálva. Mármint nekem, mint idomárnak. Biztos voltam benne ugyanis, hogy olyan helyre is kerültek tojások, ahová csak petek tudnak eljutni. Márpedig nekem van egy repülő állatkám :3
Fel is kerekedtünk Momóval, és egyből a legkézenfekvőbb helyet kerestük fel, méghozzá a főtér legmagasabb pontját. Ám a Black Iron Kastély tetején nem találtunk semmit. Könnyen lehet, hogy volt itt valami, de ami nekem a legnyilvánvalóbb hely, az másoknak is nyilván az. Ám nem ez volt az egyetlen magaslati pont a városban, szóval ha már ott voltunk a magasban, jó alaposan körbenéztem, és a figyelmemet a templom ragadta meg. Úgyhogy jeleztem Momónak, és máris újra a levegőben voltunk. De még mielőtt leereszkedhettünk volna a templomtoronyig, a szemem sarkában megláttam valami különös csillanást. Azonnal megálljt parancsoltam a sárkányomnak, és a csillogás irányába fordulva hamar felfedeztünk egy nagyon különleges, alacsonyan szálló felhőt, ami egyfajta fészekként funkcionált: fészekként egy színes húsvéti tojásnak.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Csak egy egyszerű húsvét - Page 15 Empty Re: [Event] Csak egy egyszerű húsvét

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

15 / 18 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.