Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hólejtő

+8
Silence
The Gleam Eyes
Ozirisz
Kayaba Akihiko
Halász Alex
Kurokawa Yuuki
Hinari
Cardinal
12 posters

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Hétf. Nov. 18 2019, 16:07

Hűha, ezt a lövést remélem senki sem látta Embarassed Szerintem még életemben nem ment ennyire mellé egy nyílvesszőm sem, úgyhogy zavartan pislogtam körbe, de úgy tűnt, hogy mindenki a maga dolgával törődött, tehát vagy a denevérekkel, vagy a nyuszikkal. Egy pozitív momentuma azért mégis volt mindennek, mert ha csak egy kicsit lövök mellé, lehet hogy eltalálom Momót. Aki egyébként, nem mellesleg jól megrágcsálta az egyik mobot, bár úgy összességében ez nem számított semmit, de mégis csak tett valamit, hasznos tudott lenni, és ennek megfelelően egy büszke harci nyekergéssel tudatta velünk, hogy ő mennyire boldog éppen. Más kérdés, hogy mire megfordult, és visszarepült hozzám, hogy várja a következő "parancsot", addigra elfogytak a denevérek, de legalább mosolyogva ölelhettem magamhoz a kis szárnyas gombócot.
- Szép volt, csak így tovább :3 - súgtam neki jókedvűen, majd útjára engedtem. A következő állomása persze hogy Nestor volt, biztos kíváncsi volt rá, hogy a másik sárkányszerű képződmény látta-e a hőstettét. Én viszont inkább kikaptam Leo kezéből egy répát, mert úgy tűnt, hogy a nyuszi továbbra sincs meg, és azzal a kezemben indultam tovább, arra amerre Sil-chan is futott.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Nov. 19 2019, 13:55

Bár a moboknak nyoma veszett Fuwa nem elég gyors, hogy utolérje. Ahogy a mobok elfogytak a többiek is nagy eséllyel megindulnak a nyuszi felé, aki egy apró barlangnyílás előtt állt meg és visszafordult felétek látszólag várakozóan, mintha feladta volna az üldözést. Talán kissé meg is nyugodtak és lassabban közelítitek meg, hogy nehogy elijesszétek. Ekkor Leonard meglepődött kiáltása hívja fel a figyelmeteket, majd a következő pillanatban a fiú csúszva elkapja a nyulat és besodródik a barlang mélyebb részére. A következő pillanatban hatalmas fagyott hótömbök zúdultak arra a pontra, ahol előbb még a nyúl állt és a felkapjátok a fejeteket, még épp látjátok a felétek repülő hasonló szüleményeket. Hinari 21 és Ozirisz 24 páncélt sérül a felettük repkedő Éji Majmok "lövedékeitől", akik hangos üdvrivalgásba kezdenek örömükbe.


Hólejtő - Page 4 Ddc2cfea3699a9de9fa9dcb3a86103c8


Hinari (Sebzés: 110, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.2 SP kiskörönként.)
Éji Majom
Ozirisz (Sebzés: 143, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
Éji Majom
Silence (Sebzés: 50, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Éji Majom
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 30, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Éji Majom

Éji Majom #1-#6: 120 HP

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 64 páncél, 300/300 CSP
Ozirisz (48. szint): 210/210 HP, 29 páncél, 200/200 CSP
Silence (25. szint): 135/135 HP, 65 páncél, 145/145 CSP
Mirika (14. szint): 80/80 HP, 40 páncél, 70/70 CSP

Tartalék:
Hólejtő - Page 4 Treasure-Chest-iconHólejtő - Page 4 Treasure-Chest-icon
Hólejtő - Page 4 Aae894b303d3355c0b8bd14825f1c096


// Leonard inaktivitás miatt kikerült a körből //

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Szer. Nov. 20 2019, 10:13


Nestor bólintott Fuwa válaszára. Igazából Nestor pont ilyen választ sejtett. De megpróbálta. És Nestor ezután is meg fogja próbálni még.

Csak fél szemmel láttam, amint a nyúl kiszabadította magát Sil karjai közül, de hiába a gyorsaság, túl messze voltam tőlük. Leo pedig a többiekkel együtt már szaladt is utána, mit volt mit tenni én is követtem őket.
- Egy fehér nyúl egy barlang előtt... valahonnan ismerős nekem a szituáció - töprengtem el, de mivel nem jutott eszembe, honnan (meghát szent kézikristályom sem volt), nem tettem hozzá semmit. Leo pedig ugrott, elkapta a nyulat, majd sodródott is lefelé még azelőtt, hogy ebben bárki megakadályozhatta volna. Súlyemelés híján mondjuk nekem esélyem sem volt... a következő pillanatban viszont jégtömbös estek ránk és egy pillanatig azt sem láttam, a többiek megúszták-e és ha igen mennyivel.
- Mindenki jól van? - kérdeztem körbe, miközben leporoltam magamról a havat - Ki kell szabadítanunk Leoékat - pillantottam az akadályra, majd fel annak okozóira is - De először azokat kell lerendezni - sóhajtottam, majd felizzítottam a Katanát, megemeltem az erő statomat, hogy egyhiteljem őket és megpróbáltam szétcsapni közöttük:
- Hogy is van ez? - vágtam oda az elsőt a barlang külső falának teljes erőből - Zúg az éji majom, nekimegy a falnak, nagyot koppan akkor, azután elhallgat - néztem a szálló pixeleit mosolyogva, majd ha volt még támadásom, megtettem ezt egy másodikkal és egy harmadikkal is.



Megemelem az erőmet 80al, majd 3 támadás a mobokba. A pernamensem miatt max 1et hibázhatok.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 20 2019, 10:13

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s Hólejtő - Page 4 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Silence Szer. Nov. 20 2019, 21:18

Csak a nyuszi el-el tűnő farkincáját figyelte, és szaladt. Valahol a szeme sarkából látta, hogy Hinari, Ozirisz, Mirika és Leo is jönnek vele, de nem igazán tudatosul az információ.
Kissé levegőért kapkodva áll meg a barlang előtt, kicsit megnyugodva, mert úgy fest, nem akar Fehérke tovább rohanni.
Ahogy kis levegőhöz jutott, a többeket is észrevette, és ahogy Hinari felvázolta a helyzetet neki is eszébe jutott a történet, amit nagyon röviden de elmeséltek neki.
A felismeréstől izgatottan halkan rikkantott egyet.
Ő is ismeri, hogy hol van ez a helyzet!
De megosztani ezt a többiekkel nem volt ideje, mert Leo a nyúl után vetődve egyenesen becsúszik a barlangba... És alig győz félreugrani, hogy ne temessék maguk alá a hótömbök.
Mikor ebből kicsit magához tért nagyokat pislogott a barlang helye felé, és Hinarit kereste a szemével. Ha ez tényleg Alíz csodaországban, akkor nem a hercegnőnek kellett volna lecsúszni a barlangba, és átjutni a varázsviágba?
A céhvezért viszont már csak akkor kapja el a tekintetével, mikor az a majmoknak nekiugrik. Ettől észbe kap, hogy neki is segítenie kell, és a kardját markolva nekiiramodik a hozzá közelebbi megmaradt majom felé.


//Egy támadás, sikeresen Cool


A hozzászólást Silence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 20 2019, 21:20-kor.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 20 2019, 21:18

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Vas. Nov. 24 2019, 14:53

Filmes hasonlatokból úgy tűnik nem volt hiány. Bár Hinarival ellentétben nekem ez az egész helyzet, az elejétől fogva a Mátrixra emlékeztetett: "Kövesd a fehér nyulat!", vagy valahogy így szólt a helyi jótanács. Aszerint a film szerint az emberek egy számítógéppel szimulált "valóságban" élnek, és nem tudnak kijönni. Valahonnan nagyon is ismerős az alapszituáció, bár a körülmények enyhén szólva mások. A Mátrix foglyai többnyire nincsenek tudatában a kinti világ létezésének, ellentétben velünk. Bár, csak idő kérdése, amennyi ideje idebent élünk, csak idő kérdése, és elfeledjük az "odakint" fogalmát is. Az évek múlnak, a régi emlékképek megfakulnak, majd idővel olyan távolinak tűnnek felidézéskor, hogy nem is érezzük a sajátunknak. Mintha csak egy kótyagos álom lenne, se több, se kevesebb.
Leo vetődése a nyúl után, majd az alacsonyan szálló hó- és jégtömbök váratlanul értek. De Leo rosszabbul járt, hiába kaptam a srác után, már tovább csúszott a barlang mélyére, amit feltételezhetően újabb jégtömbök követtek. - Jól vagyok - válaszoltam Hinari kérdésére. - Hógolyózó majmok? - szólaltam meg újból, ahogy megláttam a lövedékek forrását. Hinari pedig már rájuk is rontott, ahogy Fuwa is. Majd én is felemeltem a kardom, és az egyik dobálózó állatot támadtam egy vágással. Céhtársam mutatványát próbáltam leutánozni, hogy teljes erőből odasózok a majomnak, hogy az a barlang falának csapódva essen pixelekre... - Valahogy úgy – szólaltam meg, majd fapofával rákontráztam a megkezdett versre – Mintha lába kélne valamennyi jégnek, Lomha Éji Majmok szanaszét röpülnek – ez így egész jó lesz, remélhetőleg Mirika is folytatja egy-két sorral. Vagy épp Leo a barlang mélyéről...


// egy támadás, 0,7SP marad, halál/korona a Lángoló Katana sprcére megy

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 24 2019, 14:53

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Hólejtő - Page 4 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Vas. Dec. 01 2019, 16:36

A nyúlüldözés szörnyek támadásával megspékelve egy icipicit azért már fárasztó, pláne ha közben a fél hegy is ránk omlik valaki miatt. Azt hiszem csak az akrobatikámnak köszönhettem, hogy időben félre tudtam ugrani, ugyanakkor azt nem úsztam meg, hogy beterítsen a hófelhő, úgyhogy félig hómacska lettem. Milyen jó, hogy Momo tud repülni, így ő szó szerint felülemelkedett mindezen, és kíváncsian csivitelve kérdezte valószínűleg ugyanazt, mint Hinari-chan.
- Megvagyok! - kiáltottam a felkavart hópelyhek mögül - Vajon honnan ismerős ez a fajta vakmerő meggondolatlanság Rolling Eyes - morogtam az orrom alatt, miközben igyekeztem a nedves havat legalább a hajamból kirázni valamennyire. Szemtelen majmok... és valószínűleg ezek is mozgékonyak :/
- Momo, sérült célpont! - mutattam a Fuwa-chan által megsebzett majomra, a sárkány pedig lelkesen neki is repült a lénynek, miközben én célra tartottam, vettem egy mély levegőt, és ismét zen állapotba kerülve próbáltam meg kilőni a makit. Nekik lehet, hogy elég könnyed ez a harc ahhoz, hogy legyen kedvük verselni, nekem viszont koncentrálnom kell.


Első kocka Momo, 12 sebzés.
Második kocka képességaktiválás, ha sikerül, a következő két találatom biztos.
Harmadik kocka az enyém, 30 sebzés, ha sikerül a képi, akkor nem érdekes mit mutat.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 01 2019, 16:36

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 4 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Hólejtő - Page 4 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 02 2019, 18:14

A majmok közül három is pixeljeire robbant, ám ez még továbbra sem elég. Ozirisz 24 pontot sérül.


Hólejtő - Page 4 Ddc2cfea3699a9de9fa9dcb3a86103c8


Hinari (Sebzés: 110, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.2 SP kiskörönként.)
Ozirisz (Sebzés: 143, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
Silence (Sebzés: 50, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 30, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Éji Majom

Éji Majom #1-#2: 120 HP
Éji Majom #3: 28 HP

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 64 páncél, 200/300 CSP
Ozirisz (48. szint): 210/210 HP, 5 páncél, 200/200 CSP
Silence (25. szint): 135/135 HP, 65 páncél, 120/145 CSP
Mirika (14. szint): 80/80 HP, 40 páncél, 49/70 CSP

Tartalék:
Hólejtő - Page 4 Treasure-Chest-iconHólejtő - Page 4 Treasure-Chest-icon
Hólejtő - Page 4 Aae894b303d3355c0b8bd14825f1c096

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Szer. Dec. 04 2019, 16:31


Itt, ennek a magas szintű kazamatának belső területén már nem vehettem biztosra, hogy pár, ránk zúduló kőtömb nem okoz elég nagy sérülést hozzá, hogy aggódnom kelljen. Hármójuk közül is, talán értelemszerűen, de Ozi életcsíkját néztem meg először: a csapat többi tagjával ellentétben ugyanis őneki nem volt második esélye. Ő nem egy laborban ébredt volna föl...
- Ah, jó - feleltem a két "jól vagyok" típusú mondatra, majd azért csekkoltam Leo életcsíkját is látóterem a bal oldalsó részén, lévén egy partyban voltunk; utána pedig hátranéztem, hogy Nestor vajon felvette-e a kellő távolságot - Nem is tudom honnan - ingattam meg a fejem egy félmosollyal Mirire reagálva, de aztán inkább úgy voltam vele, foglalkozzunk a majmokkal. Ozi pókerarccal folytatott soraira csak elnevettem magam, mert igazán, nagy veszélyt ezek  nem jelentettek ránk: mire a többiek kettőt pisloghattak, jobb esetben már végeztem is az utolsóval.
- Szerintem keressük meg Leot. Bár ha volt esze, elteleportált - lestem be a barlangba, aminek mélyén valószínű a kazamataboss fog várni ránk. Aztán elindultam lefele - merthogy céhtársam (főszörnyek ide vagy oda) egészen biztosan éppen bent bámészkodik valahol, abban szinte biztos voltam.


3 támadás, max 1et hibázhatok. Először a teljes életeseket támadom.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 04 2019, 16:31

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 4 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 4 4766612103_86ee832108_s Hólejtő - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Dec. 07 2019, 22:38

Amilyen könnyedén ment Hinarinak a majmok falhoz vágós-pixelekre robbantós mutatványa, nekem olyannyira nem. Valószínűleg rossz volt a technikám, és talán túlságosan is arra álltam rá, hogy céhtársam mozdulatát utánozzam le, ahelyett, hogy a pontosságra fókuszáltam volna. Mindennek eredménye az lett, hogy egy szép tűzpiros csík látszódott egy röpke pillanatig a levegőben, néhány centire az egyik dobálózó fenevadtól. Még szerencse, hogy csak mi voltunk itt, mert esélyes, hogy Leóból ismét kitört volna a röhögés, hogy mindenki, de szó szerint mindenki talált, leszámítva engem. De még Leo sem aggasztott volna annyira, mintha random vadidegen játékosok látják a bénázásomat, vagy esetleg a fél front...
Szerencsére nem volt időm ezen rugózni, a Hinari által megkezdett és általam folytatott vers kicsit feldobta a hangulatot. Megkönnyebbültem, ahogy céhtársam nevetni hallottam ~ezek szerint ez közelebb volt a rímeshez mint a rémeshez~ Mindenesetre egyértelműen megérte, ha már valakit sikerült megnevettetni. Aztán egyelőre itt véget is ért a szerepem, legalábbis ebben a hullámban: a majmok, hála a céhtársaimnak – avagy akik nem luftolnak, mint egyesek – elfogytak. De legalább nem kell luftolnom ebben a körben, úgyhogy csak pozitívan.
- Nem tartom valószínűnek, hogy elteleportált – válaszoltam Hinarinak – Ahogy a mellékelt ábra is mutatja, a nyúl igencsak szökős kedvében van ma – az, hogy én nem tudtam elkapni, az csak egy dolog, de az a tény, hogy Fuwa óvó-védelmező öleléséből is kitörte magát, akkor csakis szökős kedve lehet a nyúlnak – Leo pedig fut utána – meg hát... a teleportos feltételezés elég furán hat. Nem tudom, ki hogy van vele, de én egy sima, nem speciális kazamatából nem lépnék le teleporttal csak úgy, pláne nem az utolsó hullám előtt, pláne nem úgy, hogy a céhem is itt van mögöttem. Kivéve, ha tényleg életveszélyben lennék, és remélhetőleg legalább ezt az utolsó dolgot Leo is ugyanígy gondolja. Mindenesetre ha már a majmoknál nem sikerült hasznossá tennem magam, leszámítva a spontán rímet, nekiálltam a barlang további részét elzáró hó- és jégtömbök elpakolászásának. Avagy súlyemelés-teherbírás kombóval ezzel legalább nem nyúlok mellé, mint a nyúlnak még a bejáratnál. A hótömbök ugyanis nem kapcsolnak hiperűrsebességre, hogyha feléjük nyúl az ember...


// no monkey left

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Vas. Dec. 08 2019, 16:39

Na szép, Momo lekörözte a mesterét. Jó, mondjuk ez a lövésem már nem volt olyan reménytelen, mint az előző, tulajdonképpen éppen csak elhibáztam a makit, de ettől még nőtt bennem az az érzés, hogy semmi értelme annak, hogy fárasszam magam. Momo most jól érzi magát, látszik rajta, hogy egy tonna önbizalomra tett szert, semmi szükség rá, hogy a bénázásommal lehúzzam. Épp elég, hogy rohadt lassú vagyok a többiekhez képest, mire fordulnánk egyet, addigra minden szörny pixelekre szakad.
- Elég bátor gondolat, hogy van annyi esze Rolling Eyes - jegyeztem meg kissé rosszmájúan, de cseppet sem ártó szándékkal. Mármint persze nem úgy értettem, hogy a srác hülye, csak szórakozott egy kissé. Amíg Ozi-kun pakolászott, addig én szimplán átmásztam a sziklákon, persze full óvatosan, nehogy a túloldalon mondjuk megcsússzak és leszánkázzak valami meredek lejtőn. Annyi életem azért nem volt, hogy egy szörnyfészek kellős közepén ilyesmire pazaroljam, még ha eddig szerencsém is volt, hogy egy lény se szemelt ki engem. Biztos azt hiszik, a haverjuk vagyok. Mire nem jó egy cicafül Rolling Eyes
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Silence Vas. Dec. 08 2019, 18:36

]Kissé hosszasan pislogott még. Az előbb még itt volt a nyuszi meg Leo... Aztán a nyuszi és Leo eltűntek, és lett helyettük hegyomlás.. (Ezt hívják lavinának?) és majmok. Aztán egyet megcsapott,  ahogy Hinari is tette, de mire belelendült volna, és a következőt is kiszemelte volna magának, már a majmok is eltűntek. Leo és Tapsi ellenben nem kerültek elő...
Hinari meg azt mondja meg kell keresni... Ozi és Mirika pedig azt, hogy nem volt annyi esze hogy elteleportáljon... Most akkor... Mi lett vele?
Kicsit aggódva lép oda Hinarihoz, hogy tisztázza a dolgot.
- Ugye nem lett ba-ja? - kérdezi a kardját még szorongatva, minél hamarabb választ  várva, ezért nem a füzeten keresztül.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Dec. 10 2019, 13:12

Remélem szeretitek, ha beborít titeket a fehér cucc. Ahogy csak úgy rátok csöppen és átnedvesedik tőle a ruhátok. Mert ha nem, akkor bizony rosszul fogjátok érezni magatokat. Ahogy végeztetek a majmokkal tovább is indultok. A barlang bejáratának kipucolását követően miután mind a négyen megindultok Leonardék után egyszer csak azonban furcsa dolog történik. Föntről valami fehér nyálkás cucc esik rátok, kinek a hajába, kinek a keblei közé (ez alól talán csak Ozi a kivétel, mert kecskebácsi nem szereti a yaoit). Ahogy azonban felfigyeltek egy nagy nyálkás hústömeg csapódik Silencere, teljesen kilapítva őt és nyálkás testével teljesen beborítva a lányt, zsizsegő húsmasszával tapogatva őt. No De mi ez a furcas érzés? o.O mintha aprócska kezek tapogatnának meg o.O de hát egy csigának nincsenek kezei... Silence 42 sebzést szenved el.

Hólejtő - Page 4 716a9bb4ffd0eb2fd529a2d9341d93d9


Hinari (Sebzés: 110, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 7.4 SP kiskörönként.)
Ozirisz (Sebzés: 143, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.9 SP kiskörönként.)
Silence (Sebzés: 50, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.2 SP kiskörönként.)*
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 30, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1.1 SP kiskörönként.)
Négyszemű Csiga

Négyszemű Csiga: 600 HP 150 P

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 64 páncél, 200/300 CSP
Ozirisz (48. szint): 210/210 HP, 5 páncél, 200/200 CSP
Silence (25. szint): 135/135 HP, 23 páncél, 120/145 CSP
Mirika (14. szint): 80/80 HP, 40 páncél, 49/70 CSP

Tartalék:
Hólejtő - Page 4 Treasure-Chest-iconHólejtő - Page 4 Treasure-Chest-iconHólejtő - Page 4 Treasure-Chest-icon
Hólejtő - Page 4 Aae894b303d3355c0b8bd14825f1c096


A * jelölt személyt a boss targeteli, az ő támadásai 2-vel nehezebb célszámmal találnak, mint alapjáraton (értsd: Sil jelenleg 4 vagy afölé talál)


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 14 2019, 01:37-kor.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Silence Kedd Dec. 10 2019, 21:43

Még nem is jutott el egészen a tudatáig a válasz, amikor újabb meglepetés érte.
Mindenhonnan számított újabb támadásra, de fentről nem. Éppen ezért védekezni sem tudott ellene. Alig érezte meg a fentről rácsorgó nyúlós-ragacsos, nyálkás fehér valamit, már a földön is találta magát...
És ha ez még nem lett volna elég, ez a valami úgy festett, hogy meg is tapogatta őt.
Fuwa pedig nagyon nem szerette ha tapogatják. Főleg nem így. Az orvosokat idézte fel, akiket sosem látott, de nagyon sokszor érezte magán a hideg kezeiket, vagy éppen a méghidegebb műszereiket. Kiszolgáltatottnak érezte magát, és ettől kezdett pánikba esni.
A kardját szerencsére nem ejtette el, de hiába próbálta, nem tudta rendesen mozgatni a karját.
Ettől aztán végképp megijedt, és pánikszerűen kezdett tovább próbálkozni a kardja lengetésével, nem is gondolva bele, hogy azzal vajon előbb megszabadul-e a csigától.


//Nem használhatok képességet,úgyhogy akkor egy támadáspróba, ami nem sikerül


A hozzászólást Silence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 10 2019, 21:45-kor.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 10 2019, 21:43

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás

#3 '6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Silence Kedd Dec. 10 2019, 22:45

//és mégegy támadás, mert van hozzá gyorsim xDD *szétvancsúszva*

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 10 2019, 22:45

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 13 2019, 10:20


- Nem is gondoltam komolyan - feleltem Mirinek jókedvűen, Ozira pedig bólintottam - Igen, valószínű azóta is kergetőznek. Nes, a te hibád - nevettem és pillantottam hátra a tűzsárkányra, aki azért csak felhúzta az orrát a kijelentésre.
- Nestor nem érti, miért hibás. Nestor csak meg akarja enni.
- Hát épp ezaz - kacagtam, Silence aggódó kérdése viszont ráébresztett, hogy kicsit több komolysággal kellene hozzáállni a dolgokhoz. Végtére is egy magas szintű kazamatában voltunk és az egyik társunk elszakadt.
- Ne aggódj, jól van - mosolyogtam rá a lányra - Hamar utolérjük és minden rendben lesz - tettem hozzá, amíg Ozirisz elpakolta előlünk az úttorlaszt. Odabent viszont nem várt események pottyantak ránk, szó szerint... a nyálkától pedig még a hideg is kirázott, úgy próbáltam egy adag hóval lemosni a kabátomról, hogy minél előbb elpixeleződjön.
- Fujj - kommentáltam, de nemsokára érkezett a tulajdonos is, egy hatalmas, nyálkás csiga képében. Kicsit ugyan lemaradtam a törlés közepette a csapattól, de ahogy észrevettem, hogy pont Silre esett, gyorsan odaugrottam és pár vágással eltakarítottam róla a mobot - már ha a többiek nem tették meg ezt még előttem. Később pedig Leo is előkerült a nyúllal együtt: a kazamata kitisztítva, a csapat újra együtt, végre mehetünk haza.



Ha Miri és Ozi nem előz be/nem üti le a csigát, úgy én megteszem. Dobnom nem kell.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Pént. Dec. 13 2019, 23:34

Az utunkat blokkoló hó- és jégtömbök elpakolása könnyen ment, azonban újabb váratlan események történtek. Ezúttal én megúsztam, ellentétben a lányok enyhén szólva kapták az "égi" áldást odafentről. Még puffereltem a látottakat, és abszolút nem tudtam másodpercekig hová tenni a nyálkás trutyit. Nem egy megszokott dolog hogy ilyesmi csöpögjön egy barlangban, pláne ilyen nagy mennyiségben. Mire azonban tudatosult bennem, hogy valaminek kell lennie a plafonon, addigra már egy bazi nagy, ronda csiga ráesett szegény Fuwára. Túl gyorsan történtek a dolgok, hogy reagálni tudtam volna rá. Azonban a mob alatt rekedt lány láttán tudtam mit kell tennem. - Takarodsz el onnan te rohadt dög – fakadtam ki, miközben minden gyorsaságpontot beleadva és a súlyemelés jártasság előnyeit kiaknázva egy szép nagyot rúgtam a csiga házába, hogy az legrosszabb esetben is legalább lefordult a lányról. Jobbik esetben pedig a barlang fala fogta meg. Majd akárhogy is alakult, a felrúgott csiga végül egy szép nagy szúrással lett gazdagabb. Persze, kezdhettem volna kapásból azzal, hogy a kardomat használom, de inkább nem kockáztattam. A majmot is elluftoltam, szóval biztos ami biztos alapon inkább letakarítottam a lányról az entitást mintsem egy elvétett támadással Silnek essen baja... Mindenesetre a csiga kiiktatása után, ha más addig meg nem tette, felsegítettem a lányt a földről. - Jól vagy? Ne aggódj, már vége... – nyugtatgattam a nemrég még igencsak pánikoló lányt.
- Miért nem bírtak ide rendes csigákat rakni? - fakadtam ki újra – Tudjátok, olyan üveggolyós fajtákat... - azok mennyivel mókásabbak voltak ahogy gyökkettővel, szinte lihegve "menekültek" a magas fű felé, és minden egyes alkalommal hogy valamelyikünktől megkapta a mob a törődést, hálából elejtett egy üveggolyót. Azok jópofa csigák voltak, nem olyan sunyi, lesből támadós, nyálkás, kislányokat kilapítós izék...


// csiga eltakarítása, dobnom nekem sem kell

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Szomb. Dec. 14 2019, 00:32

Aincrad az egyetlen hely széles e világon, ahol a csigák a plafonról ugranak rád. Az egész helyzet komikuma engem valamiféle űrlényes filmre emlékeztetett, azokban csöpögnek furcsa dolgok rád a magasból, jó esetben csak valamiféle lény váladéka, rossz esetben a bajtársaid maradványai. Most a "jó" eset állt fenn, de ez engem nem vigasztalt, undorodva próbáltam leszedni a hajamra és a fülemre tapadt vackot. Én korántsem vettem annyira véresen komolyan a dolgot, mint mondjuk Fuwa-chan vagy Ozi-kun, sőt talán még Hina-channál is nagyobb volt a chillfaktor bennem. Magyarán én egyáltalán nem ijedtem meg, és amíg folyt a meglehetősen rövid harc, addig a háttérben próbáltam tisztává tenni magam. Szerencsére annyira nem voltam macska, hogy a nyelvemet kellett volna használnom...
Viszont bár engem nem is izgatott fel a harc lehetősége, lévén ez úgysem az én szintem volt, Momót mindez egy percig se akadályozta abban, hogy egy merész berepüléssel ne próbálja meg megsebesíteni a csigát. Vagy megölni, bár efelől meglehetősen komoly kételyeim támadtak, lévén elég húsos volt a szörny, úgy néztem kelleni fog Ozi-kun és Hina-chan csapatunkája ahhoz, hogy a harc valóban rövid legyen.
- Ezektől a lényektől nem kell félni, főleg amíg... mondjuk Hina-chant látod :3 - mondtam, miközben óvatosan tapogattam a hajam, nehogy véletlenül benne maradjon valami, ami nem illik oda Rolling Eyes


Khm... hogy lett 120 HP a 600-ból és hová lett a páncélja a kis aranyosnak? Razz
Momo támad egyet, 12 sebzéssel.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 14 2019, 00:32

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 4 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.