Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hólejtő

+8
Silence
The Gleam Eyes
Ozirisz
Kayaba Akihiko
Halász Alex
Kurokawa Yuuki
Hinari
Cardinal
12 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Hólejtő Empty Hólejtő

Témanyitás by Cardinal Szer. Szept. 07 2016, 15:21

A 26. szint egyik lankája arról kapta a nevét, hogy hó fedi. Nem szabad hangosan beszélni, mert könnyen megindul a lavina.


A terület főszörnye
Négyszemű Csiga - HP:600 | F:26 | E:63 | GY:31 | S:112 | P:150
"Ha figyel, el nem találod, kölyök" - akit támad, csak kettővel magasabb célszámmal tudja eltalálni


A hozzászólást Cardinal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:20-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hólejtő Exp_bal0/0Hólejtő Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 03 2017, 12:53

Hinari (50) - HP:250 | F:92 | E:100 | K:60 | GY:149 | S:76 | P:60
Kurokawa Yuuki (37) - HP:195 | F:56 | E:127 | K:35 | GY:80 | S:40 | P:85
Ozirisz (38) - HP:210 | F:82 | E:62 | K:51 | GY:84 (92) | S:68 | P:75
Halász Alex (34) - HP:200 | F:70/61 | E:98/164 | K:30/12 | GY:52/34 | S:62/44 | P:100


Ho-ho-hóóó~ Rátaláltatok az ösvényre, ami elvisz titeket a derékig érő hóba, a csigák birodalmába. Bár ezt ti még nem tudjátok. Találkozzatok, ha akartok, észleljetek, Alex meg közölje azt is, milyen pontyozással kezd.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hólejtő Exp_bal0/0Hólejtő Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Pént. Márc. 03 2017, 23:22


Egészen sok indokot össze tudtam szedni, miért is sétálok én errefele és miért pont ővelük, miközben a lassan végtelenségig tartó úton gyalogoltunk felfelé a teleportkaputól. Falánknak fejlődnie kell, kellenek a kristálykövek, más még nem térképezte fel ezt a vidéket ezelőtt… igazából sokkal inkább foglalkoztatott az, hogy miért nem akarok én itt sétálni. Amely lista igaz az előzőnél sokkal kurtább volt, de jelen helyzetben számomra mégis jóval meghatározóbb: először is, hideg volt. Hó volt. És iszonyat lassan haladtunk.
Hátrapillantottam Oziriszre, küldve feléje egy biztató mosolyt, és megnéztem – újra – a minimapomat, mennyi van még hátra: már majdnem ott voltunk. S amikor végre valahára eljutottunk a keresett lejtő aljáig, megkönnyebbülten fújtam ki magam.
- Innentől… márcsak rosszabb lesz – böktem ki, holott eredetileg teljesen más (pozitívabb) befejezést szántam a mondatnak, majd ezen gondolattól halkan el is nevettem magam. Miért is pont ide jöttünk? Mindenesetre körülnéztem Észleléssel is, hogy vajon merre tovább, két kézbe véve az eddig az övemen pihenő Katanát – Figyeljünk oda egymásra, senki ne maradjon le – ajánlottam, végignézve a kis csapaton, majd ha mindenki kellően kipihente magát, folytattuk utunkat, immáron a kazamata területén belül.


Észlelés 4 aktív (és a többi jártasságom is).
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő Exp_bal29686/10100Hólejtő Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Márc. 05 2017, 15:39

Azt nem mondanám, hogy alaposan felkészültem a hideg ellen viszont hála a húszas szinteken történő állandó barangolásoknak már kellően megedzett ahhoz, hogy különösebben ne zavarjon se a hó se a hideg. A köpenyemet a felső testem köré csavartam eltakarva ezzel az arcom nagy részét és persze megóvva a hóátfúvásoktól. Nem igazán beszéltem, amúgy se értették volna mint mondok. Hinari intelmére bólintottam egyet. Vele ellentétben én nem készítettem elő a fegyvert igaz nagy szükség nem is volt rá. Ha védekezni kellet ott volt a képességem ha meg hirtelen támadni a metamorph gyorsan felveszi azt a formát amire szükségem van.
- Kíváncsi vagyok miféle lények élnek itt. - Szólaltam meg halkan ezzel talán azt is elárulva, hogy ha van is infó erről akkor sem néztem utána. Mostanában túl könnyelmű vagyok... mondjuk eddig is az voltam.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Hólejtő Exp_bal7230/7300Hólejtő Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Márc. 06 2017, 00:12

Huszonhatos szint. Egy újabb hatalmas hóval borított vidéke Aincradnak. Már vagy a hatodik hasonló szint, egymás után, és ismerve a tendenciát, valószínűleg a 30-asig így is lesz. Nem könnyű a terep, így meglehetősen lassan haladtunk az úticélunk felé. Egy nemrégiben nyílt kazamata, amit legjobb tudomásunk szerint senki sem vitt végig. Még talán csak nem is jártak errefele más játékosok. Nem tudhatjuk biztosan, csupán azt, hogy erről a helyről senki se tud szinte semmit.
Viszont kellettek a kristálykövek is, a gyakorlás és az exp pedig sosem árt. És a jó társaság is adott, avagy már nagyon érett a JL-es kazamata tisztítás és mókázás. Ki tudja, talán visszafelé még levezetésképp hócsatát is vívunk *.*
Végül megérkeztünk a lejtő aljához. Hinari pedig felhívta a figyelmünket, hogy innentől sokkal nehezebb lesz. - Egyetértek. Az az emelkedő nem tűnik valami barátságosnak. És van egy olyan érzésem, hogy elég csúszós is helyenként... - tettem hozzá Hinari mondandójához.
Yuuki kérdésére pedig először csak forgattam a szemeimet. Kattogtak a fogaskerekek, és az első ami beugrott egy meglehetősen hasonló szituáció, csak egy szinttel lejjebb. - Na lássuk... Havas emelkedő, csúszós útviszonyok... Egy barlang a domb tetején egy csonttitánnal és egy üres ládával? - egy újabb kérdéssel válaszoltam Yuukiéra. Bár az igazat megvallva, kétlem hogy itt is ugyanez lenne a helyzet, mint ott. Majd jött egy másik, hirtelen bevillant gondolat: - Megvan! Hónyuszi *.* - mondtam kitörő lelkesedéssel a többieknek, várva a reakcióikat. Közben szép sorban aktiválgattam a szükséges jártasságokat, mielőtt továbbmennénk.

Észlelés 3, Látás 2, Keresés 2, Zárnyitás 1 aktiválva
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő Exp_bal19096/10100Hólejtő Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Halász Alex Szer. Márc. 15 2017, 21:46

A hideg nem különösképpen zavarta. Fel volt készülve rá, melegen öltözött, bebugyolálva magát egy nagy kabátba, és sálba. A fején virító fejpánttal együtt valóban ki se látszott semmije a rikító zöld szemein kívül. Fújtatott annak rendje és módja szerint. A sao mindenre fel van készülve, arra i,s hogy az óvatlan játékos megérezze ha egyik másik statra kevesebbet osztott el. Alex a gyorsaságpontok és a jelenleg a kitartáspontok ellensége. Vagy azok az ő ellenségei, részletkérdés. Utolsónak kapaszkodott fel a bejárathoz és elszörnyülködve vette tudomásul, hogy van még feljebb. Hinari "senki nem maradjon le" szavait követően érkezett meg ő is, már lélekben is. Épp mindkét térdére támaszkodva itta a levegőt. Ami hála a virtuális realitásnak, kezdett gyér lenni lenni, ahogy az szokás hegytetőkön. - Éhhn jóval kevésbé, de már le nem megyek exp nélkül... - Elindultak és Oziriszre ráncolta a homlokát, majd megvilágosodás híján rákérdezett. - Ez valami belső poén amit nem értek? xd - Még mindig kicsit szaporábban kapkodta a levegőt.



//A Falánkkal kezdek.
minden jártasság akítv. //
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Hólejtő Exp_bal5187/5300Hólejtő Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 17 2017, 12:30

Milyen lények tudnak mozogni ebben a magas hóban? Kérdezhetitek magatoktól, de gyorsan választ kaptok a kérdésre. Egy hóval belepett fán ugyanis ott huhog néhány bagoly, és meglehetősen zaklatottá teszik magukat, amikor meglátnak titeket.

Annyi kacatotok van, jelezzétek légyszi, hogy éppen milyen képi/itemképi hat rátok.

Ozirisz 9 sebzést szenevd el.
Kurokawa Yuuki 2x9 sebzést szenved el.
Halász Alex 2x9 sebzést szenved el.

Aincradi Uhu #1-5: full HP


Hinari (Sebzés: 100, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 3.5 SP kiskörönként.)
Ozirisz (Sebzés: 62, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)
Kurokawa Yuuki (Sebzés: 127, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
Halasz Alex (Falánk) (Sebzés: Z:107 / S:117 / P:127, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)
Halasz Alex (Flamberge) (Sebzés: Z:180 / S:196 / P:213, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
5x Aincradi Uhu


Hinari (50. szint): 250/250 HP, 60 páncél, 300/300 CSP
Ozirisz (37. szint): 210/210 HP, 66 páncél, 255/255 CSP
Kurokawa Yuuki (37. szint): 195/195 HP, 67 páncél, 175/175 CSP
Halasz Alex (34. szint): 200/200 HP, 82 páncél, 150/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hólejtő Exp_bal0/0Hólejtő Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Szomb. Márc. 18 2017, 20:26


Megvártunk mindenkit. Hunyorítva néztem felfelé, de innen talán már tényleg csupán egy domb lesz – legalábbis a lejtő elnevezés számomra erre utalt, bár igazság szerint az ellenkezőjén se lepődtem volna már meg: mióta idebent ragadtunk, túl sok dolog történt az ilyesmihez.
- Hát, remélem nem – mosolyodtam el Oziriszra, Yuuki gondolatára pedig csupán bólintottam: elég sokféle szörny él itt, és bőven volt belőlük, amivel még nem találkozott játékos. Talán mi leszünk az elsők, de ezzel a csapattal nem volt félnivalóm: erősek voltunk, így együtt. Csupán Ai hiányzott.
- Hát, igen. De majd Ozi elmondja, ha akarja: végtére is, az ő questje volt – feleltem páromnak vidáman, már az első pár lépés megtétele után, amik következményeként alig fél méter után térdig gázoltam a hóban.
A mobokra mondjuk nem kellett sokat várni:
- Baglyok – konstatáltam, azt márcsak gondolatban téve hozzá, hogy ekkora hóban igencsak nagy előnyben vannak velünk szemben. A mázlisták Rolling Eyes Aztán jött a kérdés, hogy ugye nincsenek meg a statjaik, mert bár úgy emlékeztem, hogy ezekről még nem tudni semmit, azért kellett a megerősítés is: fontos volt, márcsak a képességeim miatt is. A Katana azonban nemmel felelt, így egyelőre úgy voltam vele, hogy – mivel a létszámuk sem volt eget rengető – nem használok statmódosító képességet – Mennyit sebeznek? – kérdeztem a többiektől, miközben megpróbáltam felugrani, és belevágni egyet az Alexet sebzőbe: tudomásom szerint neki volt a legkevesebb élete, és fejpánt ide vagy oda, féltettem őt. Majd, mivel elég lassúnak tűntek, folytattam a támadásokat, addig sebezve az elsőt, amíg el nem pixeleződött, rátérve a másikra, ha volt lehetőségem rá. Zárásként pedig igyekeztem aktiválni a Reverse-t: hosszú lesz az út, mire a kazamata végéig jutunk, így nem árt előre felkészülni.


Három támadás az Alexet sebző mobokba: addig ütöm az elsőt, amíg el nem pixeleződik, aztán a másodikkal folytatom; a pernamensem miatt maximum 1x hibázhatok. Képességnek Reverse-próba. Egyéb cuccok: a legiképességet védekezésre állítom, a rúna miatt 10%-al kevesebb sebzés amíg van páncélom, a gyűrűm miatt pedig az első támadásom nem használ CSP-t. 0,5 SP-t viszek át a kövi körre.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő Exp_bal29686/10100Hólejtő Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 18 2017, 20:26

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hólejtő 4766612103_86ee832108_s Hólejtő 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Hólejtő 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Szer. Márc. 22 2017, 09:50

Ami az utalást illet, a drága jó csonttitánra és az üres ládájára, Hinari egyből kapcsolt.
- Még régebben belefutottam egy questbe, amiben valami ritka cuccost ígértek. Az NPC-k össze-vissza küldözgettek a szintek közt, és végül egy barlangba küldtek. Amiben egy csonttitán és egy üres láda éltek egymás társaságában nagy boldogan. - válaszoltam Alexnek. - Azt, hogy megelőztek, vagy, hogy eleve az NPC-k áprilisi tréfája volt-e mindez, az azóta sem derült ki.
Majd alig pár pillanat múlva a semmiből előkerült néhány bagoly. Elsőre fel sem figyeltem rájuk, nem tűntek különösképp veszélyesnek. Meg... kb. minden erdőben előfordulnak baglyok, és azok legalábbis ártalmatlanok. Ezek viszont, csípnek és karmolnak.
Szerencsémre elég keveset sebeznek. Hinari kérdésére próbáltam körülbelülre leolvasni a páncélcsíkom csökkenéséből, hogy mennyire keveset – Úgy tíz körül – válaszoltam, majd azzal a lendülettel csaptam oda nodachival a képemet karmolászó madarat.
- Vigyázz, mert jön a rézf@szú bagoly! - mondtam, majd szinte rögtön rá, a frissen elhessegetett bagoly egy rövid kör után nem visszatért? Na, akkor már kicsit felkészültebben ért a madár, és ezúttal a reflexből indított „Hess innen te...” támadás helyett egy szép, begyakorlott vágás várta.
Valahogy nem egyszerű a dolgunk. Egyrészt, amíg mi ebben a hóban alig-alig tudunk haladni, és hiába a gyorsaság, ilyen terepen legfeljebb gyorsan eltanyálni lehet, addig a baglyok minden további nélkül csak repkednek, csipkelődnek, na meg persze karmolnak. És bár a sebzésük alapból nem túl nagy, de ha egy tucatnyi támad, abból még baj lehet. A terepviszonyokról meg már nem is beszélve.

// két támadás az engem támadó bagolyra, alsó kockák a nodachi tűzsebzésére mennek 





A hozzászólást Ozirisz összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 22 2017, 23:20-kor.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő Exp_bal19096/10100Hólejtő Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 22 2017, 09:50

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hólejtő 4766612103_86ee832108_s Hólejtő 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Hólejtő 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Márc. 25 2017, 11:16

Jól sejtette, hogy ez valami belsőpoén, és Hinari válaszára mosolyogva fordult Ozi felé,aki megadta a választ a kérdésére, avagy problémájára. - Aha, nagy bullshitnek hangzik. Az igazat megvallva,sok ilyen quest van Aincrad szerte. Valamilyen szinten még szórakoztató is. Hehe. - Zárta le a maga részéről a témát, pont jókor, mivel egy másik, alias Yuuki kérdése is válaszra talált. Baglyok. Hangzott el a végszó Hinari szájából. - Ozi.... nem csalódtam benned.... - Majd a kardforgató neki is ment a madárkáknak, azok meg Alexnek. A "miért én" kérdés volt itt a legkevésbé fontos, mivel Hina megritkította őket.Most pedig Alon volt a sor, hogy megkóstoltassa Falánkfiút a vérükkel. - Nesze ><

//képi nem jutott eszébe, szal azt most nem használ.
támadom5öst//


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 25 2017, 12:01-kor.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Hólejtő Exp_bal5187/5300Hólejtő Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 25 2017, 11:16

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szomb. Márc. 25 2017, 22:00

Én is a szemöldököm ráncoltam Ozi mondatára és a gondolataim Alex öntötte szavakba.
- Nem csak te én sem értem. -[/b] Jegyeztem meg de megkaptuk a választ így egy rejtéllyel kevesebb. Majd egy újabbal amint az első mob megjelent. Kicsit többre számítottam néhány bagolynál. Karmos kis dögök. Ozi megjegyzésére csak a szemem forgattam. Nagyon remélem, hogy ezt csak most találta ki és nem valamelyik grafikus agymenése volt egy korábbi küldetésen. Minden esetre mire az első bagoly lecsapott már kivont kardal vártam és még mielőtt tovább reppent volna igyekeztem megnyesni a szárnyait. Hozzám képest gyors volt és azzal is tisztában voltam, hogy nem valami eget rengető a fegyverkezelésem így igyekeztem biztosra menni és röppályája útjába teleportálni, hogy kis túlzással csak belerepüljön a pengémbe.

/támadom az engem támadó 2. baglyot. Képi próba ha sikeres akkor a két kocka közül a nagyobbikat használom ha nem akkor értelemszerűen csak az első számít, csp-t a viking gyűrű miatt csak a mellékcselekvés fogyaszt./
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Hólejtő Exp_bal7230/7300Hólejtő Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 25 2017, 22:00

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hólejtő 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Hólejtő 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Cardinal Szer. Márc. 29 2017, 11:35

Nem olyan egyszerű ezeket a madarakat eltalálni így, hogy ti a mély hóban szenvedtek. Ráadásul feltűnhet nektek a baglyok idegesítő uhuzása is most már. Uhu uhu uhu :3


Uhu #4 elpusztult.

Ozirisz 9 sebzést szenved el.
Kurokawa Yuuki 2x9 sebzést szenved el.
Halász Alex 9 sebzést szenved el.

Aincradi Uhu #1: -124 HP
Aincradi Uhu #2: full HP
Aincradi Uhu #3: full HP
Aincradi Uhu #5: -107 HP

Hinari: 4 SP
Yuuki: 2.4 SP
Ozirisz: 2 SP
Alex: 1.2 SP


Hinari (50. szint): 250/250 HP, 60 páncél, 175/300 CSP
Ozirisz (37. szint): 210/210 HP, 57 páncél, 181/255 CSP
Kurokawa Yuuki (37. szint): 195/195 HP, 49 páncél, 157/175 CSP
Halasz Alex (34. szint): 200/200 HP, 73 páncél, 116/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hólejtő Exp_bal0/0Hólejtő Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szer. Márc. 29 2017, 11:51

Na hát tökéletesen mellé ment a támadásom és a teleport képim se aktiválódott úgy ahogy én azt akartam volna. Konkrétan rohadtul nem ott jelentem meg ahol én akartam ami nagyon idegesítő és példátlan. Vajon a derékig érő hó vagy az idegesítő huhogás zavar össze ennyire bár felteszem az utóbbi. A többiek bezzeg betaláltak és az önbecsülésem rovására ráadásul úgy estem bele a hóba a félrecsúszott képinek hála, hogy hosszú másodpercekre el is tűntem szem elő.
- Hülye madarak! - Duzzogtam és felhergelve magam robbantam ki a hóból egy újabb kísérletre megelőzve mindenkit. A pillanat mikor én magam válok hószörnyé.

/uhu 1 és 5 támadva/

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Hólejtő Exp_bal7230/7300Hólejtő Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 29 2017, 11:51

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Vas. Ápr. 02 2017, 03:45

Ezek a baglyok határozottan az idegeimre mentek. Amíg mi ebben a hóban minden egyes lépésért megharcolunk, addig ezek a madarak pedig csak repkedtek össze-vissza, és persze karmoltak is.
Ami az átveréses küldetést illeti, Alex szerint elég sok a hasonló quest, mindenfele. A rezes baglyos megjegyzésem viszont egy kicsit lefárasztotta a népet, legalábbis Alex válasza erre utalt.
Közben Hina az egyik baglyot a bitmezőkre küldte, tehát fogynak. Amit megkezdtem baglyot, azt nagyjából vörösbe le tudtam vinni, de mire most befejezhettem volna, addigra Yuuki megelőzött. De sebaj, van másik! Célba vettem az egyik megmaradt baglyot, és kapott egy szép nagy "Hess"-t nodachival, majd pár lépés megtétele után kapott még egyet csak úgy, ráadásnak.


// két támadás a #2-re, alsó kockák a nodachi tűzsebzésére mennek
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő Exp_bal19096/10100Hólejtő Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 02 2017, 03:45

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hólejtő 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Hólejtő 4766610511_dda12706fc_s Hólejtő 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Ápr. 03 2017, 16:54

- Hehe x3 - Konstatálta Yuuki egyetértését abban, hogy Ozi fura questekben vesz részt Aincard szerte. Vagy csak a srác találja meg magának az ilyen helyeket, vagy rá lettek írva. Al is találkozott egy pár agymenéssel mondjuk meg is mondta nekik, hogy ne csodálkozzanak legközelebb. x3 Majd... - Höhö x3 - Konstatálta Alexunk Yuuki esését a hóba, majd megvárta míg feltápászkodik a lány. LOL Mondhatta volna, ha ez a szlogen nem járt volna le évekkel ezelőtt. Egyszer minden idejétmúlttá válik. Ahogy például a kitartott hüvelykujj is. Nah de kalandozzunk vissza a baglyukhoz. Uhu.
Míg Alunk bámészkodott az történt, hogy a többiek aprítottak, meg Yuuki is kidühöngte magát, meg nem mellesleg bekapott  asrác párat a szárnyasok csapkodásaiból. Hm.
- Mos már aztán én is odacsapok halljátok! >< - És ezzel együtt, képit próbál aktiválni, hogy az egyik közeli uhukára jóval nagyobbat csapjon ~ még mindig Falánk fiúval ~ mint az előbb. Ha sikerült, a levegőből támadt szerencsétlenekre, fölüllük.


//Támadom #3as baglyot a 30% sebzés növelős képimmel, ha megdobom, ( ha  képit nem dobom meg, de a sebzát igen, akkor simán)//
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Hólejtő Exp_bal5187/5300Hólejtő Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 03 2017, 16:54

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hólejtő 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Hólejtő 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Hétf. Ápr. 03 2017, 22:10


Úgy tűnt, csupán addig lesz lazább a hangulat, ameddig nem akadnak komoly ellenfeleink: elhallgattam céhtársaim Ozi küldetésével kapcsolatos beszélgetését, ám amint előkerültek a baglyok, mintha félbeszakadt volna valami. Én a magam részéről támadtam majd kivártam, elsősorban a madarak mozgását és céhtársaimat figyelve.
A helyzet azonban korántsem hasonlított arra az előzőre, ami végülis az első tiszteletet eredményezte Hoora és énköztem: nem, itt nem volt csapatmunka, legalábbis egyelőre. Egy sóhajtás után lendültem előre, elpixelezve azokat az Uhu-kat, akik túlélték a második rohamot, majd a csapat felé fordultam:
- Szerencsére ezek most kevesen voltak, de egy ilyen nehézségű kazamatában nem engedhetjük meg magunknak, hogy komoly sebzéseket veszítsünk. Ez már nem az a laza körséta, mint az előző utak – engedtem meg magamnak egy mosolyt, tekintetem egy pillanatra valahová a szint alacsonyabb részei felé fordítva – Így gyakoroljuk most egy kicsit a csapatmunkát is ^^ Ozi, jelenleg te sebzel a legkevesebbet, így ha tudod, például az előző támadásaidból, hogy két csapással nem pixelezel el egyet sem a teljes életes ellenfeleid közül, úgy legközelebb támadj két különbözőt, hogy aztán a céhtársaid egyből leüthessék őket. Yuuki, neked több erőd van Ozinál, így az alacsony, erős sárgában vagy pirosban lévő mobokat hagyd meg neki, és inkább a teljes életeseket támadd – illetve ugyanez vonatkozik Alexra is. Itt nem az a lényeg, ki pixelez el többet - bólintottam a harcművész lánynak biztatón – Hanem hogy egy csapatként viselkedve egészítsük ki egymást. Az első kör után segíteni fog nekünk a Katana egy körülbelüli értékkel, amennyit ezek kibírnak, onnantól pedig igyekezzünk a legideálisabb variációval élni. A hiba persze mindig benne van, de azért is csapat a csapat, hogy kijavítsa bármely tagja hibáját. Így felelős sincs sosem, csak mi együtt – magyaráztam a majdnem térdig érő hóban, pillantásomat barátságosan váltva közöttük. Hangom sem volt cseppet sem kioktató vagy megrovó jellegű: inkább javaslatként prezentáltam nekik, amiket eddig észrevettem vagy saját káromon tanultam meg, reménykedve egy sikeresebb folytatásban. Végtére is, ez már egy erős kazamata, ráadásul több ellenféllel, nem úgy, mint a bossok nagy részén. Itt már ennyi is számíthat. És mint JL, amúgyis jó, ha ezeket mind tudjuk és érezzük: hisz egy komolyabb szituációban, ez akár a túlélést is jelentheti.
Végül csak feljebb emeltem a Katanát, a domb teteje felé mutatva vele.
- Induljunk… messze van még a vége – sóhajtottam, és elindultam a magaslat felé.


A pernamensem miatt nem kell dobnom a következő három támadásomra, a negyedik többletkör pedig pihi. Megcélzom a megmaradt egyedet/egyedeket, és remélhetőleg utánam már nem marad egy sem.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Hólejtő Exp_bal29686/10100Hólejtő Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Cardinal Pént. Ápr. 07 2017, 13:32

Uhu-uhu-uhu-uhu... ja nem. Hinari két támadásból befejezi, amit Ozirisz és Alex elkezdett. Megjelenik viszont még néhány madár, akik jól meg is karmolnak titeket üdvözlésként. Huhogás helyett meg ezt halljátok: Heeeeeyaaah! Heeeeeyah!

Uhu #1-3 és #5 elpusztult.

Vérző Héja #1-4 megjelent.

Ozirisz 7 sebzést szenved el.
Kurokawa Yuuki 2x7 sebzést szenved el.
Halász Alex 7 sebzést szenved el.

Hinari (Sebzés: 100, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.2 SP kiskörönként.)
Ozirisz (Sebzés: 62, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Kurokawa Yuuki (Sebzés: 127, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.6 SP kiskörönként.)
Halasz Alex (Falánk) (Sebzés: Z:107 / S:117 / P:127, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Halasz Alex (Flamberge) (Sebzés: Z:180 / S:196 / P:213, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
4x Vérző Héja

Vérző Héja #1: 120/120HP
Vérző Héja #2: 120/120HP
Vérző Héja #3: 120/120HP
Vérző Héja #4: 120/120HP

Hinari: 3.2 SP
Yuuki: 1.6 SP
Ozirisz: 1.8 SP
Alex: 1 SP


Hinari (50. szint): 250/250 HP, 60 páncél, 300/300 CSP
Ozirisz (37. szint): 210/210 HP, 50 páncél, 255/255 CSP
Kurokawa Yuuki (37. szint): 195/195 HP, 35 páncél, 175/175 CSP
Halasz Alex (34. szint): 200/200 HP, 66 páncél, 150/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Hólejtő Exp_bal0/0Hólejtő Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Ápr. 08 2017, 20:39

Minden okés volt, végül leütötték a baglyokat és mehetett tovább a jövet menet... ámde egy lány a sok közül valami látszólag kivetnivalót talált a kivetnivalók között, és úgy is döntött, hogy ezt meg is jegyzi a többieknek, határozottan, mégse indulatosan. Csak a tisztán látás kedvéért. Al míg Hinarit hallgatta valami olyasmi zajlott le a fejében, ami filmes múltra vezethető vissza. Vegyük bele, hogy a srác nem volt gamer, sosem érdeklődött az ilyenek iránt, így magától érthetődő volt a lelkesedése. Még csettintett is hozzá. - Yeah. Just always, I will give you a good assist. x3 - Semmi gondja nem volt abból, hogy támogató legyen. Nagy sebzés, de kis sebzéstűrés per gyorsi per kitartás per fegyverkezelés mellett meg se szólalhat. Ha leüti egyből a cukikákat, jó, de hosszú távon sem full dpsnek készül, hanem sok élet, sok  erő kombóval inkább vmi tank dps hibridnek. Így "játszott" eddig is.
Majd megjelentek a következő ellenfélnek  valók. - Elkapom! - Most azonban váltott fegyvert és képességet aktivált. Flamberges sebzésének felével eltalálta az előre repülőt, kiütve egy körből a csőröst. - Egyeske out egy körre o/


//Az Air wave-t használom. Ha megdobom a képit, akkor fele sebzés + egy kör kimaradás az egyesre.

a Flamberggel 60 CSP-m van és abból elhasználtam egy mellékcsevire valót.//

Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Hólejtő Exp_bal5187/5300Hólejtő Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.