Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hólejtő

+8
Silence
The Gleam Eyes
Ozirisz
Kayaba Akihiko
Halász Alex
Kurokawa Yuuki
Hinari
Cardinal
12 posters

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Silence Szomb. Szept. 07 2019, 10:33

A héten sokadjára látogatott el a Palotába. Nem, nem lakott ott! Biztosan nem! De az elmúlt hat napból négy éjszaka ott aludt. Mert ott voltak a többiek, és szeretett velük lenni. Ozirisz még mindig igyekezett megtanítani neki a térkép használatát, de még mindig össze zavarodott tőle, hogy a menüjében lévő térkép folyton mozog. Hinarit pedigha nem is folyton, de sokszor nyüstölte a maga módján, hogy forrócsokizzanak közösen (lehet túlságosan is ízlett neki?) Himének pedig szivesen segített a virágokat karban tartani. Azaz, főleg igyekezett segíteni, leginkább csak figyelt, mert félt, hogy valamelyikben kárt tesz.
És Leonál is sok időt töltött, sokszor addig, hogy  már leragadó szemekkel kellett eltessékelni a szobájába. De ha egyszer olyan aranyos nyuszija lett Leonak?
Igazából most is ezért jött a palotába. Hátha Leo megengedi, hogy játszon a nyuszival. Ez végre nem egy beteg nyuszi volt, amelyik meg akarja harapni, hanem egy édes, kedves, ölelnivaló szőrpamacs! Ezt lehet szeretgetni biztonságosan, és játszani vele!
Épp kopogott Leohoz, amikor csippant az üzenet Hinaritól, és el is felejtette Leo nyusziját. Van egy másik, amelyiket meg kell keresni! És ő is segíthet
Annyira fellelkesült, hogy Leot is alig győzte kivárni, hogy ajtót nyisson, már vette a kabátját, hogy ne fázzon a hólejtőn, aztán gyanúsan gyorsan sikerült leírnia Leonak a füzetén keresztül:

Jössz te is nyuszit keresni a hólejtőn? Hinari azt mondta segítsünk neki! Gyere te is!

Aztán ha a fiú igent mondott szinte topogva várta, hogy indulhassanak.
Megérkezve a Hólejtőre majdnem repült Hinari mellé, és nagy, csillogó szemekkel nézett a barátnőjére: Hol a nyuszi?


//Nincs jártasságom Smile

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Szept. 07 2019, 21:32

Váratlanul ért az üzenet csippanása, épp a délutáni szieszta kellős közepén. Hirtelen megijedtem, hogy valami baj van, aztán kicsit megnyugodtam: szerencsére nincs világraszóló vészhelyzet, sem bármi, ami közvetlen veszélyt jelentene valamelyik céhtársamnak. Kivéve, ha a Hinari kódnyelven írt, és a "nyuszi" alatt egy hatméteres, másféltonnás bestiát ért. Elvégre egy kazamatát nevezett meg, ott pedig fordulnak elő érdekes dolgok. Furcsa baglyok, vérző héják és csigák... lehet egy frissítés során egy nyuszi is bekerült mint miniboss? Kicsit vicces lenne a szitu, ahogy elénkdübörög a fenevad, és nulladik körében néz ki a fejéből, mély hangján csak annyit mondva: "nyusz-nyusz...". Egy pillanatra meg is mosolyogtatott, elvégre vizuális típus vagyok, majd fejcsóválás kíséretében gyorsan magama aggattam a menü segítségével a felszerelésem és indultam is neki az útnak. Valószínűbbnek eshetőségnek tartottam, hogy Hinari csak valami ürügyet keresett, hogy elődugjam a szimatbogyómat. Vagy valami össznépi program, vagy ilyesmi...

Viszonylag hamar odaértem, hisz szinte azonnal indultam, a szobámból teleportálva, és mivel sok időt töltöttem a fagyos szinteken, tudtam, hol tudok kicsit lecsípni az útból a kazamata bejáratáig. - Ugye nem valami új miniboss ez a nyuszi? - tettem fel a kérdést, szinte még kapkodva a virtuális levegő után. Avagy a loholás mellékhatása itt is utoléri az embert sajnos. Majd amíg kifújtam magam, hamarosan ismerős alakokat véltem felfedezni a horizonton. Megjelent a lelki szemeim előtt, ahogy egy virtuális kéz sunyiba áttolja a zsetonokat "Miniboss" feliratról az "Össznépi Program" mezőbe. Rövidesen pedig láthatóan feszült lettem, ahogy megláttam kit hozott magával Fuwa. Természetesen tudtam róla, hogy Leonard valahogy behackelte magát a céhbe, azon egyszerű indoknál fogva, hogy az L az előrébb van a listán mint az Y, és bizony elég gyakran a beépített térkép alapján tájékozódtam Himécske hollététe felől. Emlékszem is rá, hogy megdöbbentett a dolog, hisz legjobb tudomásom szerint a vörös indikátor nem fakul ki automatán mint a sárga. Hinarival is akartam erről beszélni, de valami rejtélyes okból nem sikerült úgy elcsípnem, hogy épp egyedül lett volna. És az a legaggasztóbb, hogy sem azt nem tudom, hogy csinálta Leonard mindezt, sem azt, hogy mi célból? Vajon mit akar a céhben? Tényleg átállt volna? Vagy csakegy beépült alvóügynök volna? Esetleg kémkedik? Mindenesetre nem sokat tudok, csupán azt, hogy a mentőakcióból nem vette ki a részét, viszont a "holtak emlékének meggyalázása" tantárgyból csillagos ötösre vizsgázott. - Hát te? Hogy keveredsz ide? - tettem fel a kérdést, ahogy közelebb ért a srác – Mellesleg te valami profi hacker vagy, vagy csak a túlzott mennyiségű kannabisz szállt a fejedbe szó szerint? - sandítottam a feje felett levő zöld indikátor irányába – ez esetben jobb ha kerülöm a vörösbort... - jegyeztem meg, majd határozottan és talán kicsit nyersebben folytattam – Ha bármi rosszban sántikálsz, tudni fogok róla. Ha a céhtársak közül bárkinek is ártani mersz bármit is, meg foglak találni. Ha már Hinari megbízott benned, kérlek ne élj vissza vele. - avagy így korrekt, tudatni kell vele, mire számítson, és nem fogom tétlenül nézni ha nem éppen az, akinek mutatja magát. Vajon Hinari tud róla, hogy vörös volt? Vagy Judy emlékének bemocskolásáról, hogy mentse a saját búvóhelyét? Vagy őt is az orránál fogva vezeti? Nem tudom... de van egy olyan érzésem, hogy hamarosan fognak kiderülni dolgok...


// Észlelés 4, Látás 2, Zárnyitás 3, Paranoia 5 aktív Rolling Eyes

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Vas. Szept. 08 2019, 18:02

A nyúlon túl? Nem, a nyúl az! Közel voltam hozzá, hogy ne keljek útra. Messze volt, és lusta voltam átvándorolni a világ másik felére, de végül úgy voltam vele, hogy ha már Hina-chan beengedett a céhébe, akkor az a minimum, hogy ha hív, és elérhető vagyok, akkor megjelenek, nem? :3 Mondjuk azt nem vágom, miért ilyen fontos egy nyúl, amikor nekem úgy rémlik, hogy a lány nem rajong értük túlságosan. Akárhogy is, ahogy haladtam felfelé, úgy kaptam magamra egye több ruhát, bár a kabát és a sál elég idegen dolog volt az év ezen szakában. De hát a havas tájakon nyilván nincs húsz fok Rolling Eyes Még egy napszemüveg is felkerült, a szemem elég érzékenyen reagált a végtelen fehérségre. Ami Momót illeti, neki nem volt újdonság a hó, és egy kicsit jobban védve volt a hideg ellen, mint én, de azért így is jóval kevesebbet utazott a vállamon, mint szokott, és inkább repkedéssel töltötte az időt.
Őszintén szólva nem gondoltam rá, hogy Hina-chan és Leo-kun mellett mással is össze fogok futni, de Ozi-kun jelenléte kellemes meglepetés volt számomra. Karácsony óta nem találkoztunk harcikálós körülmények között. Sőt, még az a lányka is itt volt, akit néha-néha látok a palotában, de még nem volt alkalmam rendesen megismerkedni vele :/
- Mi a terv? Tudjuk, hol kezdünk neki a keresésnek, vagy tűt kajtatunk a szénakazalban? - léptem oda Hina-chanhoz, miután széles mosollyal intettem mindenkinek, és Momo is megejtette a maga üdvözlésnek is beillő csippanásait. Más kérdés, hogy míg nekem jó kedvem volt, a fiúknak mintha lett volna egymással egy kis problémája, szóval értetlenül pislogva néztem rá a szőke hercegnőre, hátha ő többet tud.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Vas. Szept. 08 2019, 19:30


- Hova az anyám kínjába tűntél, te csapnivaló nyúlutánzat?
Leo szobájában a szokásosnál is nagyobb volt a felfordulás. A párnák és ruhák szanaszét hajigálva feküdtek a padlón, a szőnyegen sütis tál és kakaós bögrék éktelenkedtek, a falon a képkeretek csálén lógtak, a sarokban pedig feldőlt egy virágkezdemény, ami egyébként is száraz és sárga volt, földdel borítva be maga körül mindent.
Ennek koronázásaként ott állt Leo az ágya tetején, úgy kémlelt körbe a szobában, kezében néhány répa és salátafejjel.
- Ne legyél gonosz, Silence szeret téged! Megígérem, hogy nem húzkodja meg többet a bajszod.
Az egész probléma ugyanis ezen a korai hajnalon azzal kezdődött, hogy a lány bejelentette látogatását. Egyáltalán nem lepte meg Leot, mivel a hét nagy részét nála töltötte céhtársa, ezeknek a látogatásoknak a nyomai éktelenkedtek a szőnyegén is. Sil imádta az újdonsült nyúlpajtást, és úgy tűnt, az állatnak sincs gondja a simogatással, ha azt egy kedves női kéztől kapja. Úgy tűnt viszont, Tapsinak elege lett mára a rengeteg dédelgetésből, és talán már kezdtek rémálmai lenni Silence-től. Pedig amíg a lány itt volt, egészen normálisan viselkedett, csak olykor-olykor próbált meg elbújni, de persze Leo mindig előhúzta, legyen az akár az ágy alatt, akár egy kalapban. Amikor a kardforgató távozott, akkor látszódott csupán az említett fülesen, hogy az idegei egy kicsit megsínylik a látogatást. Olyankor elnyúlt a földön, és hosszú ideig feküdt ott mozdulatlan, akárha valóban halott volna.
Leo egy picit sem sajnálta. Épp elég problémát okozott a Fehér nyúl jelenléte az életében, teljesen felforgatott mindent. Alapesetben még örült is volna, hogy egy kicsi nyugta van a folyamatosan sarkában loholó egyedtől, ám most ez kicsit sem vigasztalta. Már megígérte Silence-nek, hogy aznap is meglátogathatja őket, és játszhatnak együtt.
Amikor Leo meghallotta a kopogást, még mindig pizsamában volt, már ha azt a gyűrött ruhát annak lehet nevezni, ami rajta volt. Kicsit késleltette az ajtónyitást, és nem csak azért, mert gyorsan ruhát váltott, és ujjai segítségével megpróbálta megfésülni kócos sörényét.
- Áhh, Sil! Öh.. Izé.. - már készült volna belefogni a magyarázatba, de a lány nagyon furcsán viselkedett. Egy pillanatig értetlenül meredt rá, de aztán elolvasta Sil mondatait, és egy csapásra megvilágosult előtte minden. Majdnem minden. A nyúl hogy szökhetett el a birtokról, és Hinari miért ment utána? Itt valami turpisság van!
- Van egy olyan érzésem, hogy Tapsit kell megkeresnünk - vonta össze a szemöldökét, de aztán találgatás helyett csak gyorsan magához ragadott néhány téliesebb ruhadarabot, és persze a répákat sem felejtette otthon.
A Tapsi és a Fehér nyúl nevet az állat egyelőre csupán kényszerből viselte. Egyáltalán nem hallgatott a neveire, és Leonak sehogy sem sikerült kitalálni, mi is illene a jószághoz. Nem is törte nagyon rajta a fejét, jobb híján úgy hívta, ahogy éppen sikerült. Silence-t sem tudta tehát felvilágosítani róla, hogyan kell hívni a nyuszit, így a legkülönfélébb megnevezések születtek rá az elmúlt napokban.

A kelleténél kicsit talán lassabban haladtak a hófödte hegyek irányába, így mire Leo csupasál, szövetkabátos és napszemüveges kombinációja megjelent a távolban, rajtuk kívül már mindenki odagyűlt.
- Sziasztok! - köszönt rá a többiekre, amikor megérkeztek, majd rálehelt átfagyott ujjaira.
- Neked is szia, haver - nézett hirtelen elkomorodva Oziriszra, és hívta fel rá a figyelmet, hogy a srác még ezt az alapvető illendőségi formulát is elmulasztotta. Rápillantott Hinarira egy amolyan "Látod?" arckifejezéssel, majd visszafordult hímtársához. Szokásával ellentétben teljesen levedlette magáról a laza stílust, most megfeszített háttal, összepréselt ajkakkal állt céhtársa előtt.
- Ne aggódj, nem élek vissza - villantott egy megnyugtatónak szánt mosolyt, de arckifejezése komoly volt, szemei korántsem csillogtak a szokásos módon. Kezét nyújtotta a srácnak, aki ezt vagy elfogadta, vagy nem.
- Majd megbeszélhetjük a dolgokat később, most viszont azt javaslom, tegyük el az ellentéteket. Ezen a környéken veszélyes lehet - pillantott körbe a nagyon is ismerős környezeten, habár már évek óta nem volt itt. A börtön óta, pontosabban.
- És azt hiszem, ez jól fog jönni! - rántott elő aztán egy csokor répát a zsebéből, és rámosolygott a többiekre. Külön figyelemmel illette Hinarit, mert tőle még némi magyarázatot várt a történtekre, de közben inkább Mirika mellé lépett, és rátette a vállára a kezét. Még mindig nem tudta, hányadán állnak, és még mindig tartozott egy randival a lánynak.

A nyúl pedig, alig fél perccel később, megjelent a semmiből Ozirisz lába mellett, megrágcsálta észrevétlen a nadrágja szárát, majd sietősen odébbállt. Egyenesen a kazamata irányába.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Hétf. Szept. 16 2019, 21:26


Többször is elnéztem a fák között, hogy biztos legyek benne, Nestor tényleg elment - közben egyszerre kerestem a nyulat nyomkövetés nélkül, próbáltam olvasni a hóban hagyott tappancsok irányából és figyeltem, mikor érnek ide a céhtársaim. Hogy egy kazamata előtt voltunk? Jelen pillanatban nem is igen foglalkoztam vele, mert Leo már biztosan keresi a nyulát odalent és ha véletlen megtudja, hogy miért nem találja...
Nem, mindenképpen vissza kellett vinnem valahogy.
- Szia Ozi - mosolyodtam el hálásan a korán érkező fiúnak, majd kis híján el is nevettem magam a feltételezésén - Nem, ő... hát, hogy is mondjam... tényleg egy nyuszi. Ilyen kicsi, hófehér, bolyhos és cuki - mutattam komoly ábrázattal - Leoval lakik és elvesztettem - adtam meg egy kicsivel később a magyarázatot is zavartan, miközben már Miri is megérkezett:
- Szia, hát... valahol itt - tártam szét a kezeim reménytelenül, mert amerre elláttam, csak hó és hó és hó... fehérség mindenütt - Köszi, hogy segítetek. Ha Leo megtudja, ki... - akadt a szó a torkomon - Leo, hát te? Hogy... - némultam el és bámultam rá Oziriszra, aki szó szerint azt kezdte el mondani, amit én, csak nagyon, nagyon más hangsúllyal. Silre persze üdvözlésképpen rámosolyogtam közben, mert igen, azt természetesen nem írtam bele a levélbe, hogy Leonak nem szabad szólni, a lány pedig nyilvánvalóan megtette ezt a szívességet helyettem... máskor talán elővigyázatosabb leszek. Ezen azonban sokat nem volt időm gondolkodni; inkább a fiúkra koncentráltam, akik úgy tűnt azóta se tisztázták a félreértéseiket. Leo pillantására csak bocsánatkérőn néztem vissza rá, mert igen, Ozi itt most tényleg egyszerűen csak alaptalanul volt bunkó. Vagy annyira mérges lett, hogy szimplán csak elfelejtette? Magam is komoran hallgattam végig a párbeszédet és ha Ozi rám is nézett volna a monológja közben, egészen biztosan észreveszi rajtam a nemtetszést.
- Khm, egyetértek. Foglalkozzunk a feladattal - léptem Leo és Ozi közé, amikor viszont előkerült a répa, nem tudtam nem elnevetni magam - Erre nem is gondoltam - mosolyogtam rá Leora több fokkal felszabadultabban és zavartan igazítottam el egy tincset a vállamon. A nyúl szereti a répát, tehát ha nem éppen reszketve kuksol valahol, csak elő kell jönnie. Ugye? - Hát... a helyzet az, hogy... - kezdtem bele, de ekkor a szemem sarkából megláttam a nyulat - Ott van! Ozi, kapd el! - ugrottam, de túl későn: a nyúl elszaladt, egy hatalmas, mélykék árny pedig utána.
- ... Hogy Nestor meg akarja enni - fejeztem be lemondón, egy nagyobb sóhaj kíséretében - Esküszöm, ha egyszer utolérem... - morogtam és már vetődtem is utánuk, egyenesen be a kazamata mélyére, bízva abban, hogy céhtársaim követni fognak: egyedül valószínű nem, de így együtt ki tudjuk tisztítani a helyet még azelőtt, hogy az itteni, magasabb szintű mobok elpixeleznék a nyulat és azt a meggondolatlan, idióta sárkányt -.-

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Silence Kedd Szept. 17 2019, 19:53

Teljes természetességgel kezelte mindig a nyuszit. Ahogy azt kell, simogatta, ölelgette, bár néha-néha a kíváncsisága arra sarkallta, hogy kicsit tanulmányozza is, és megnézze közelebbről a fülét, a farkincáját, a bajszát, vagy a szőrét. Nem akarta ő bántani, és ha olykor egy-egy ilyen célú mozdulata mégis túl erősnek bizonyult, ha a nyuszi jelezte nemtetszését, rögtön abbahagyta, azzal a céllal, hogy ne kínozza az állatkát.
Emiatt a biztos tudat miatt aztán persze nem tűnt fel neki, hogy a nyuszi olykor - de biztosan csak olykor - nem kívánja a törődését, de még a jelenlétét sem.
Kacagva nézte, ha Leo éppen az ágy alól húzza elől, és teljesen elbűvölve, ha egy kalapból, ahogy a bűvészek. És bár hangot nem adott neki, de simogatás közben némán nagyon nagyon dicsérte a nyuszit az ügyes mutatványokért, míg a fiúnak füzetén keresztül fejezte ki gratulációját, és csodálatát a trükkök kapcsán.

Ezen a napon is hasonlóra számított, de a Hinaritól érkező levél annyira lekötötte a figyelmét, hogy arra is csak automatikusan bólintott, hogy Leo szerint az ő bizonyos fehér nyusziját kell megkeresni…
Nagyon izgatottan érkezett a fiúval együtt végül a Hólejtőre. Már Ozirisz is ott volt és a cicalány is! Fuwa először nagyon megörült, mert többen - de ez csak a céhtagokra igaz - mókásabb megkeresni azt a nyuszit.
Hinari mosolya is arról biztosította, hogy szuper kaland lesz.
Csak éppen Ozirisz festett úgy, mint akinek nem tetszik a dolog, és eléggé furcsán, és Fuwa számára kuszán mordult Leora… Miért? Hát nem barátok mind a céhben? Nem azért egy csapat?
Leo viszont őgy tűnt barátságosan fogadta Ozirisz közeledését, az arca viszont furcsa volt. Fuwa persze mire a párbeszéd folytatódott volna, már a füzetébe írt, amit aztán a fiúknak, főleg Ozirisznak ad.


Ne legyetek morcosak! Meg kell keresni a nyuszit, és Leo is segít. Mindig segít, mert kedves. Nem kell félni tőle, neki is van nyuszija!


Végül lelkesen vesz ő is a répából, és kicsit lóbálja is, próbálva csalogatni a nyuszit, bár fogalma nincs, hogy hol van, és merrefelé kellene tartani a répát, hogy észrevegye.
Aztán csak megjelent Fehérke Ozirisz lábánál - Így már Fuwa felismerte, hogy ez Leo nyuszija -, és meglepett sikantás után a többieket majdnem el is felejtve szalad el a nyuszi után, ráadásul mintha motyogna is valamit az állatnak, amit viszont még ő maga sem hal tisztán, nemhogy bárki más.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Pént. Szept. 20 2019, 10:44

Mint kiderült, ezúttal a nyuszi az tényleg csak egy nyuszi és nem valami random miniboss ami feltűnt a fagyos szinteken, pedig ez sem lett volna túl szokatlan Aincradban. Elég furcsa teremtmények kószálnak ebben a világban, hatszemű üveggolyós csigák, vérző héják, életüket megunt mobok, vaddisznóháton vágtázó koboldok és hasonlók. Szóval a programozóknak enyhén szólva lett volna elég fantáziája egy túlméretezett nyúl minibosshoz. Vagy Marthy McFly-hoz nyuszi jelmezben, aminek a figyelmét switch helyett a "Nyuszi vagy McFly" parancsszóval lehet magunkra vonni.
Leo felbukkanásával indultak a bonyodalmak, és ahogy Hinára pillantott, majd megláttam a lány arcán a nemtetszést, egyre inkább az az érzésem támadt, hogy valamiről nagyon lemaradtam. És a többiek se tudták hova tenni a dolgot. Mintha mindenki tudna valamit, kivéve Ozi, akit valami rejtélyes oknál fogva elkerültek a baglyok annak ellenére hogy az utóbbi időben jóval többet tartózkodott az állandó lakcímén mint random fogadókban. Na mindegy. Mindenesetre a srácot is váratlanul érte ahogy letámadtam, és kicsit meglepett a reakciója. A békejobbot természetesen elfogadtam, és egy barátságosabbnak szánt mosollyal válaszoltam – Ezt örömmel hallom.
A "később megbeszéljük a dolgot" részre, amit rajta kívül Hinari is javasolt, bólintottam – Rendben. Ha már egy céhben vagyunk, illene kicsit jobban megismernünk egymást. - közben a kezembe került füzetet olvasva nem tudtam nem elmosolyodni – Nyugi Sil, nem lesz baj – a lány szokás szerint cuki volt mint mindig, és most pont erre volt szükség, hogy valaki valami hasonlóval oldja a feszültséget. Majd Leo felé fordultam – Ha itt végeztünk, ráérsz kicsit dumálgatni? Vagy amikor neked alkalmas? Ideje lenne továbblépni a tüskéken – kérdeztem a srácot. Elvégre ha Hinari megbízott benne, akkor annyira rossz arc nem lehet. Jobban belegondolva talán kicsit túl is reagáltam a dolgot, bár... nem volt épp a legszebb az az álcavédős ötlet aminek a kárát Judy emléke látta. És rátett egy lapáttal az előtte felgyülemlett stressz és reménytelen keresgélés, a kialvatlanság, szóval hangulatilag abszolute a negatív oldalon voltam minden szempontból. A kialvatlanság pedig köztudottan ingerültséghez, nem várt hangulatingadozásokhoz vezet, ami nem jó. És ugye a koncentrációkészség hiánya. Talán mindezek együttes hatása és hogy lelkileg még egy szinttel lejjebb kerültem a mutatványnak hála vezethetett ahhoz, hogy fáradtan kikotyogtam a haditervet? Lehet. Van benne valami, hisz nem véletlen papoltam (hiába) később a bossterem előtt kialakult drámahelyzetnél arról, hogy mindenki menjen haza és gondolkozzon el, mert ha lelkileg nincs a toppon az ember akkor az bizony kihat a harci teljesítményre. Szóval ez amolyan sok faktor együttes hatása lehetett. Jobban belegondolva Leo honnan a rákból tudhatott volna Judyról bármit is? Főleg azt, hogy egykoron a párom volt? Oké, talán Szophietól tudhatott ezt-azt, talán nem. Valószínűleg legkisebb gondjuk is nagyobb volt mint egy szerencsétlen srác magánéletében vájkálni. Szóval hajlok a dolgok rendezésére. Hosszú távon a tüskék amúgy sem egészségesek, pláne nem akkor, ha adott esetben egy céh, egy család tagjai a két oldal. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem árt az óvatosság, hiszen jelen pillanatban tényleg nem tudok semmit. Lehet, hogy tényleg rendes srác, de lehet maga az ördög álruhában. Vagy csak én látok bele dolgokat. Elvégre én is jártam már hasonló cipőben, amikor Ai le"gonoszbácsi"-zott.
Viszont az előkerült marék répa láttán forgattam a szemem elég rendesen. Valahogy kezdem kapisgálni hogy mivel szerettette meg magát Leo egy olyan céhben ami túlnyomórészt lányokból áll. Lelki szemeim előtt lejátszódott a jelenet, ahogy a srác nyakába kerül a tábla hogy "Yurihimétől távol tartandó". Azonban túl sokat nem foglalkozhattam a dologgal, kicsit felgyorsultak az események. Először is mintha valami a nadrágom szárát ráncigálná, majd Hinari hangja hogy "kapd el". Következő képkocka, hogy minden gyorsaságpontot beleadva fordultam meg és ugrottam egy nagyot a szőrpamacs után. De sajnos nem a várt eredményt hozta. Lehet tényleg kellene az a rohadt akrobatika és ugrás. Egy pillanatra mintha éreztem volna valami bolyhosat az egyik mancsommal, de sajnos szó szerint kicsúszott a kezemből, én pedig elterültem mint a nagyalföld. Csak néztem a hóban fekve ahogy a tapsifüles nagy vígan elugrabugrál a hóban, Fuwa pedig ahogy szalad utána...
Hát ez nem nyert pici piros hangszórót... pedig megpróbáltam...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Hétf. Szept. 23 2019, 18:40

Nem mondanám, hogy közelebb kerültem a megoldáshoz, úgyhogy maradt az, hogy tudomásul veszem, Ozi-kun és Leo-kun között van valami ellentét. Én itt nem avatkoztam közbe, egyrészt mert Hina-chan megelőzött, másrészt meg felnőtt férfiak, akik optimális esetben rendelkeznek szájjal, amivel megbeszélik a problémájukat, kevésbé optimális esetben meg rendelkeznek öklökkel, hogy laposra verjék egymást. Férfiasan. Akárhogy is, tűzszünet köttetett, úgyhogy foglalkozhatunk azzal, amiért itt vagyunk: Leo-kun nyuszijával. Apropó.
- Nem értelek, tudtommal a nyulak nem pikkelyesek :3 - néztem fel rá a homlokomat ráncolva, amikor odalépett hozzám, majd rákacsintottam... ééés elszabadult a káosz. Már azt sem tudom, ki vette észre a nyulat, ha egyáltalán ez a mi nyulunk volt, viszont én nem láttam meg, szemben a semmiből előkerülő Nestorral, aki piszok gyorsan vette üldözőbe a tapsifülest, és mire észbe kaptam, már el is tűntek. Hiába próbáltam őket követni a látásomat aktiválva. Más kérdés, hogy Nestort meglátva Momo azon nyomban versenyre kelt vele, és megpróbálta őt befogni, de mivel az én gyorsaságomon osztozunk, és az még azért hagy kívánnivalót maga után, így neki se volt sok esélye. Viszont legalább adott nekem valami támpontot, hogy merre induljak. Vagy induljunk. Hina-chan már futott, mögötte Fuwa-chan, Ozi-kun még a hóban fetrengett, mi meg Leo-kunnal elbambultunk. Sóhaj.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Leonard Szer. Okt. 23 2019, 22:22


Nincs is optimálisabb dolog, ami összehozhatná a céh nagy családját egy remek délutánra, mint egy nyúl kergetése. Nos, Leo el tudott volna képzelni kellemesebb programot is, dehát ő volt az állat tulajdonosa, aki a galibáért felelt. Az egyik feléért. A másik, a nagyobbik része ugyanis Nestort terhelte a felelősségnek. Dehát ki haragudna egy játékos sárkányra, aki emberek nadrágját és állatját nasizza délutánonként? Hinarira meg főleg? Elnéző mosollyal pillantott a lányra, remélte, hogy nem aggódott túlságosan.
Nos, Leo nem haragudott. Bár szándéka volt megnevelni a sárkányt, mert hát ez így mégsem mehet örökké, a végén még szegény Tapsi depressziós lesz itt. Már így is foltokban hullik a szőre - bár az is lehet, hogy csupán épp a nyári bundájára vedlik. Mondjuk ha így is volt, nem jól tette, mert az nem segít a havas részeken, ahol most is voltak.
Ozirisszal is egészen könnyen sikerült lerendezni a problémát, és Leo természetesen leokézta a találkozás ajánlatát, majd Silence is kapott egy hajborzolást és egy meleg mosolyt is, amikor ő is segíteni akart. Jól esett Leonak, hogy így mellette áll a lány, és olyan szépeket ír róla.
- Persze, hogy nem gondoltál rá, nem a te állatod. Én meg napjában háromszor kergetem a Palota falai között. Már felkészült vagyok - vigyorgott Hinarira, felmutatva a répákat. Amikre aztán Nyúlúr persze ügyet sem vetett, mert Ozirisz nadrágszára sokkal finomabbnak bizonyult. Mi ütött a JL összes állatkájába?
- Nem is, de a macskák sem - fordult aztán Mirika felé. - Mégis a kedvenceim - mosolygott rá melegen, aztán még mondani akart valamit, de hirtelen a világ a feje tetejére állt. Éppen csak megpillantotta Nyúlurat, a következő pillanatban már el is szelelt, méghozzá egy sárkánnyal a nyomában. Nem mondhatjuk, hogy beleolvadtak a környezetbe. Mire mindezt végiggondolta, a két lány már el is tűnt, és Momo is útnak indult. Leo még talált alkalmat rá, hogy röhögjön egy picit Ozirisz hóangyalkáján, aztán kézen fogta Mirikát, talán bele sem gondolva, mit csinál, és ők is a csapat után indultak. Végül is, ha ennyi ügyes személy üldözi a Nyuszit, akkor teljesen mindegy, hogy a sor elején vagy végén kullog-e.


A hozzászólást Leonard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 25 2019, 21:22-kor.

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Okt. 25 2019, 16:56

Bár eltartott egy ideig de végül elindultok Nyúl Úr megkeresésére. Viszont... nem igazán kedvező a helyzetetek, ugyanis nemsokra rá egy nagyobb raj Ördögdenevér csap le rátok. Ozirisz 77-et, Leonard 22-t sérül. Ozirisz páncélképessége 3 visszasebzést okoz a lényeknek.

Hinari (Sebzés: 110, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.4 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 86, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 3 SP kiskörönként.)
Ozirisz (Sebzés: 143, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.9 SP kiskörönként.)
Silence (Sebzés: 50, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.6 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 30, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ördögdenevér

Ördögdenevér #1-#9: -3 HP
Hólejtő - Page 3 Hpcsikd

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Leonard (31. szint): 125/125 HP, 53 páncél, 225/225 CSP
Ozirisz (0. szint): 210/210 HP, 53 páncél, 200/200 CSP
Silence (25. szint): 135/135 HP, 65 páncél, 145/145 CSP
Mirika (14. szint): 80/80 HP, 40 páncél, 70/70 CSP

Tartalék:
Hólejtő - Page 3 Treasure-Chest-icon
Hólejtő - Page 3 Aae894b303d3355c0b8bd14825f1c096

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Pént. Okt. 25 2019, 21:23


Úgy tűnt a fiúk is hamar elrendezték egymással a dolgot (legalábbis mostanra), azonban alighogy meg tudtam mosolyogni a képet, amint Leo a nyuszi után szaladgál a palota folyosóin, az említett egyed már elő is került - majd el is tűnt, Nestorral a nyomában. Gyorsan felsegítettem Ozit és már rohantam is befelé a kazamatába, félig mérgesen, félig pedig ijedten, hogy a két petnek valami baja esik, mielőtt odaérnék. Nem sokkal később meg is láttam őket a következő hóbucka alján, jó tíz-húsz méterre még... a felettük kavargó denevérraj pedig több mint aggasztó volt.

Nestor gyorsan repült. Mögötte kavargott a frissen esett hó. Nestor becserkészte áldozatát, aki mostmár hiába bújt el. Nestor látta, merre ment. Nestor látta, hol van. És Nestor legfőképpen meg akarta enni azt.
Mozgásuk röpképes mobokat vert fel, ahogyan haladtak előre. Nestor észrevette, hogy sokan vannak és a nyúl felé tartanak. Nestor erőteljesen ért földet áldozata fölött és tárta szét a szárnyait fenyegetőn:
- A denevérek maradjanak távol a nyúltól. Az Nestor ennivalója! - jelentette ki haragosan és füstöt fújt rájuk. De Nestor tudta, hogy amióta Shiki nincsen, a füstje semmit sem ér. A dögök pedig csak közeledtek. Nestor látta szeme sarkából Annabellt és a többieket is. Annabell gyorsan ért oda. Felugrott Nestor vállára, Nestor pedig tudta, mit kell tennie.


Akrobatika és gyorsaság ide vagy oda, a denevérek csak jobban és gyorsabban mozogtak a levegőben, mint én a térdig érő hóban. Ha az a raj megtámadja őket, a nyulat egészen biztosan elpixelezik - szorítottam össze a fogaim, de ezúttal nem késtem el: Nes füstje kellően szétzavarta őket ahhoz, hogy érzékeljék a közeledtünket és új célpontot válasszanak. Felugrottam a sárkányra és amíg a mobok Ozival és Leoval voltak elfoglalva, a Nes adta lendülettel a levegőben, oldalról támadtam meg a csapatot, hogy annyi vágást vigyek be nekik, amennyit csak tudok még azelőtt, hogy földet (és havat) érnék. Nes pedig maradt ott, ahol van. Meg tudtam érteni. Lábai között ugyanis valami bolyhos kukkantott ki a csapatra...



Támadok; első támadás a gyűrűm miatt nem fogyaszt CSP-t. A pernamensem miatt maximum kettőt hibázhatok.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 25 2019, 21:23

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Hólejtő - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Hólejtő - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Silence Szer. Okt. 30 2019, 15:04

A simogatástól, és Ozirisz szavaitól kicsit megnyugodott. Kezdett megijedni, hogy baj lesz, de nem csalódott a barátaiban. Hamar megoldották a helyzetet. Megnyugodva rámosolygott min a két fiúra.
Megszűnt a feszültség, úgyhogy koncentrálhattak a nyuszira. Aki igenscsak hirtelen jelent meg, és futott tovább.
Észre sem vette, hogy Ozirisz elesett, annyira igyekezett megfogni Fehérkét, és utána futni. Nehogy baja essen szegénykének!
Ahogy észrevétlenül belép a kazamatába és szembe találja magát a denevérekkel, megtorpan, aztán Hinari után mozdulva Ő is megpróbálja az egyik denevért eltalálni, de ügyetlen és kapkodós mozdulattal. Igazából csak a nyuszitól akarta elhessenteni az állatokat, hogy aztán - Nestor lába alól kiemelje a nyuszkót, és magához ölelve megvédje. Akkor.... mostmár mehetnek, ugye? Naaa, semmi baj nyuszi, ne kapálózz!


//Támad egy random denevért

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 30 2019, 15:04

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Nov. 06 2019, 14:43

Mivel nem haladunk kénytelen vagyok elővenni az ostorom. Sajnos bőrszerkóm nincs, de amúgy se menne a csodás kék szőrzetemhez, szóval azzal nem tudok szolgálni. Mostantól próbáljuk meg a vasárnapokat becélozni, mint határidő.

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Szer. Nov. 06 2019, 23:39

Hát, nem egyszerű ez a mai nap. Egyik váratlan esemény jön a másik után, és csak sodródok az árral. Mindenesetre egy kicsit megnyugtatott, hogy Leo legalább rábólintott a nyúlkergetés utáni beszélgetésre. Ideje lenne már, de nagyon, mert enyhén szólva lemaradtam mint a borravaló, legalábbis ami a Leós történéseket és szálakat illeti.
Mindenesetre a nyúl az szépen elszaladt, hiába a gyors reakció, ha az a nyúl indokolatlanul áramvonalas állat, mert csak úgy hasítja a levegőt. Vagy csak kétszáz pont feletti gyorsasága van? Viszont nem esett valami túl jól Leo röhögése. Eleve ez az egész dolog számomra roppant kínos. A megérkezéskor megtapasztalni, hogy mindenki tud mindent, leszámítva én, aztán Hinari rosszalló pillantása amikor szóvátettem egy-két dolgot. Igen, ők tudnak, én nem tudok. Aztán meg az említett jóember nyulát próbálom tőlem telhetően mindent beleadva elkapnom, még jól ki is röhögnek. Legalább Hinari felsegített a hóból, de mire már leporoltam magamról a havat, el is viharzott a bejárat felé, ahogy kábé mindenki. Persze nem csöszmörögtem, csak annyira húztam meg a lépést, hogy beérjem a többieket. De a kazamata elejében ismét egy nem várt történés fogadott. Első képkocka, hogy sok valami a képembe repül, amire szinte ösztönösen csuktam be a szemem amilyen hirtelen kerültek elő. Majd a következő pillanatban már Nestor hangja, majd egy Nestorra fel- és onnan leugró Hinari, aki remélhetőleg megritkította kicsit a denevérállományt. Mert hogy ezek valamiféle denevérre emlékeztető kreatúrák, amik valamiért engem pécéztek ki maguknak javarészt. Lehet híre ment a denevértársadalomban hogy jómultkor az egyik fajtársuknak szándékoztam leharapni a fejét? Igaz, már a denevér közelébe se jutottam, és már elterültem a trutyiban, de gondolatban az volt a tervem. És a denevérek ha az ultrahangot hallják, ebben a felfordult világban talán az agy által kibocsátott elektromágneses impulzusokat is fogni tudják. Mindenesetre amíg Fuwa a nyulat próbálta elkapni, én addig a denevéreknek sóztam oda a katanával. Ha már a páncélomat megkóstolták, itt az ideje, hogy a kardom éléből is kivegyék a részüket, esetleg ropogósra süljenek. Avagy a sült denevérfej finomabb, mint a nyers Rolling Eyes


// 2 támadás, 0.9 SP marad, Vikinggyűrű miatt az első támadás nem fogyaszt CSP-t
// alsó kockák a Lángoló Katanára mennek, találat és korona esetén +22 tűzsebzés

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 06 2019, 23:39

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Hólejtő - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s Hólejtő - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Mirika Pént. Nov. 08 2019, 14:55

Hina-chan egészen elképesztő volt. Irigylésreméltó volt a gyorsasága és az ügyessége, aminek én nyomába se érhettem. Persze itt nagyjából mindenkihez képest béna vagyok, de a szöszi kiemelkedett még így is. Muszáj volt kifújnom magam, mert nagyjából háromszor estem kis híján orra Leo-kun után futva, szóval közel voltam hozzá, hogy megismételjem Ozi-kun mutatványát. Még jó, hogy a macskák talpon maradási képessége átlag feletti :3
Füttyentettem egyet, hogy a nálánál talán valamivel kisebb denevérek között cikázó Momo figyelmét magamra vonjam, majd támadásra ösztökéltem a kézmozdulatommal. Ő pedig nem is habozott, és rávetette magát az egyik még repülőképes bőregérre, miközben én lekaptam az íjamat a vállamról, és egy nyilat elővéve becéloztam a sárkányom célpontját. Mivel ezek a dögök repülnek, ezért gondoltam nem könnyű eltalálni őket, szóval megpróbáltam segítségül hívni a Látásomat, de valahogy úgy voltam vele, hogy ha ez itt most nem sikerül, akkor lehet, hogy inkább segítsek Fuwa-channak a nyusziszelidítésben.


1. Momo támadja az egyik még épen maradt denevért (12 sebzés).
2. Képességet próbálok aktiválni, ha sikerül, a következő két támadásom fixen talál.
3. Támadom én is a petem célpontját, 30 sebzéssel.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 08 2019, 14:55

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Hólejtő - Page 3 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Nov. 11 2019, 16:34

Hat dögnek vége, de további 3 továbbra is marad. Ozirisz 33-et sérül.

Hinari (Sebzés: 110, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.4+0.4 SP kiskörönként.)
Leonard (Sebzés: 86, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 3 SP kiskörönként.)
Ozirisz (Sebzés: 143, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.9+0.9 SP kiskörönként.)
Silence (Sebzés: 50, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.6 SP kiskörönként.)
Mirika (Sebzés: 12, Pet sebzés 30, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Ördögdenevér

Ördögdenevér #1-#2: -6 HP
Ördögdenevér #3: -18 HP

Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 100/300 CSP
Leonard (31. szint): 125/125 HP, 42 páncél, 225/225 CSP
Ozirisz (48. szint): 210/210 HP, 53 páncél, 163/200 CSP
Silence (25. szint): 135/135 HP, 65 páncél, 120/145 CSP
Mirika (14. szint): 80/80 HP, 40 páncél, 49/70 CSP

Tartalék:
Hólejtő - Page 3 Treasure-Chest-icon
Hólejtő - Page 3 Aae894b303d3355c0b8bd14825f1c096

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Hinari Kedd Nov. 12 2019, 14:57


Nestor számított rá, hogy kiszabadítják védelméből a nyulat. Igaz Nestor arra gondolt, hogy Annabell lesz az, nem Fuwa. Annabell ugyanis sosem engedi, hogy Nestor megegye a nyulat. Ám Annabell még harcolt.
- Nestor megeheti? - kérdezte meg Fuwát és nézett rá a nyuszira közben. Nestor úgy gondolta, hogy megpróbálja. Hátha Fuwa megengedi neki, amíg Annabell nem figyel ide. Nestor pedig gyors volt ám! Olyan gyors, mint Annabell. Ha Fuwa hagyja, a nyúl már azelőtt Nestor pocakjában lesz, hogy Annabell odaérne.


Egészen jól manővereztem a levegőben, így mire földet - illetve havat - értem, már jóval kevesebb mob repkedett körülöttünk. Persze céhtársaim is besegítettek ennek elérésében, három azonban még mindig volt és mivel most nem az volt a célom, hogy hagyjam az alacsonyabb szintűeket gyakorolni, vettem egy nagyobb levegőt és nekiindultam újra. Csak akkor pillantottam oldalra, amikor (akár az én, akár más pengéje által) már csupán pixelek szálldostak a levegőben, bőrszárnyak helyett: úgy tűnt a nyuszi biztonságba került Fuwa ölében, lassan tehát mehettünk is a kijárat felé. Márha semmi nem jön szembe kifele menet...


2 támadás, pihi, 2 támadás a denevérekre. Az elsőt még elhibázhatom (az előző 6os "csomag" része), a második kettőből pedig kettőt hibázhatok - azaz most nem változtat a képesség a kockákon.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 12 2019, 14:57

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Hólejtő - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Silence Kedd Nov. 12 2019, 15:12

Fehérke csak nem akart nyugton maradni... Fuwa egész ügyesen sikerült megfogja, így percekig még a kezében volt a fehér kis tapsi. De nagyon kell figyelnie, hogy el ne ejtse a kapálózás miatt... Szegényke nagyon meg lehet ijedve...
Aztán Nestor megszólította. Elsápadt, és ijedten majdnem kiáltva válaszolt.
- Nem! - mondta a sárkánynak... Csakhogy közben már nem tudott Tapsira figyelni, aki végre valahára kiszabadította magát a kezéből, és megint elrohant, tovább az úton.
Ettől aztán még jobban megijedt, és futva indult a denevérek felé, gyorsan csapott jobbra-balra a kardjával egyet-egyet, igazából csak elhessenteni akarva a bőregereket, aztán futott a nyuszi után, nehogy szem elől tévessze. Fel sem tűnt neki közben, hogy már feleslegesen hessegetett, mert Hinari gyorsabb volt.


// két támadás (denevér 1-re és 2-re)


A hozzászólást Silence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 12 2019, 15:17-kor.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 12 2019, 15:12

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Hólejtő - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Hólejtő - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ozirisz Vas. Nov. 17 2019, 19:33

A denevérek hála az égnek, de a páncélomból alig maradt valami, legalábbis ami a pontokat illeti. Szinte említésre se méltó. De vajon miért rám enrageltek ennyire? Oké, mondjuk még mindig jobb, mintha Fuwát vagy Mirikát lepték volna el. De a fene se gondolta volna, hogy ezek a kis dögök ennyit sebeznek. De azért igazán eloszthatta volna a rendszer kicsit igazságosabban is a mobokat. ~Mintha csak egy elb*szott hétfő lenne~. Elvégre a nem várt események sorozata ez az egész délután. Először a nyúl, aztán Leo, aztán az a felismerés hogy kimaradtam az elmúlt időszakok történéseiből, aztán a szép nagy hanyattas amikor a nyulat próbálom megfogni, majd Leo körberöhögése. Ugyan, miért lettek volna kegyesek hozzám a mobok mindezek után?
Majd Fuwa nyúlszeidítéses mutatványára lettem figyelmes, és Nessyre ahogy bepróbálkozott. Persze a tapsifülesnek se kellett több, mintha értette volna mit akar a sárkány, inkább menekült is tovább, meg sem várva Fuwa válaszát. Lényeg az, hogy a nyuszi elszaladt, Sil utána eredt, majd egy másodpercnyi szusszanás után én is úgy tettem. Elvégre kell valaki akikre a mobok rávethetik magukat, ahogy a mellékelt ábra is mutatja. Na meg persze a lánynak sem árt, hogyha nyuszit akar fogni, nem zavarja meg 6*1023 darab random bőregér a ténykedései közepette...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Hólejtő - Page 3 Empty Re: Hólejtő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.