Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyálka Fennsík

+11
Simeon
K1
Keita
Shukaku
Tsujimoto Eiki
Danee
Cardinal
Kurokawa Yuuki
Kayaba Akihiko
Mirika
Strea
15 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Afton Szer. Dec. 18 2019, 21:16

Afton hátraugrik, ahogy Sei fejszéje rémesen közel kerül hozzá, majd ripityára töri a csontváz koponyáját, amíg a szörny pixeleire nem robban. Csend telepszik rájuk végül, ahogy abbamarad a csontok klappolása, és a férfi egy mély sóhajjal felegyenesedik, a hajába túr.
-A bemutatkozás már megvolt, köszönöm. Továbbra is Afton vagyok, ez nem változott. -kuncog kicsit, bár nagyon jól tudja, néha milyen zavaró lehet a rövid memória. Van, amikor még ő maga sem emlékszik alig pár perccel ezelőtt történt dolgokra, és most főleg rá lehet fogni az egészet a hirtelen megjelent csontikra. -A nagyra növést meg ezúttal arra értettem, hogy amikor már magasabb szinten leszek. Én balga még csak nemrég kezdtem el fejlődni, de túl lassúnak éreztem, azért jöttem ide, a jelek szerint nem volt épp a legjobb ötlet. Legalábbis, felszerelés nélkül. Na de a férfiak nem mindig az eszükről híresek, mi macsók vagyunk és meg akarjuk mutatni, milyen jól elboldogulunk. -neveti el magát. Hangjával érzékelteti, hogy nem csak viccel, de bevallja, ebben tényleg van igazságalap. Ő valóban azért jött erre a szintre, mert túlbecsülte magát, de reméli, hogy ha túl nagy fába is vágják a fejszéjüket, akkor Sei-é elég erős lesz és legalább el fognak tudni menekülni.

_________________
Nyálka Fennsík - Page 5 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Dec. 26 2019, 14:59

A csontvázakat bár sikeresen legyőztétek azt kell észrevennetek, hogy ahogy indulnátok tovább, hogy K1-nek mintha nyoma veszett volna. Azonban nem sok időtök marad gondolkodni ugyanis Seire 4, Aftonra 2 Tövises Lián támad rá. Sei 16, Afton 8 sérülést szenved el.

Nyálka Fennsík - Page 5 E5bbac443b31d17610bc513aa9ffc155


Seishin (Sebzés: Z:85 / S:93 / P:101, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.3 SP kiskörönként.)
Tövises Lián
Afton (Sebzés: 10, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Tövises Lián

Tövises Lián #1-#6: 30 HP

Seishin (20. szint): 111/120 HP, 0 páncél, 100/100 CSP
Afton (7. szint): 46/50 HP, 0 páncél, 50/50 CSP

Tartalék
Nyálka Fennsík - Page 5 Treasure-Chest-iconNyálka Fennsík - Page 5 Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Seishin Szomb. Jan. 04 2020, 19:17

- Gome, néha elég rövid az eszem. Főleg mostanában, elég sok mindenre nem emlékszem. Még ha sikerül is... na mindegy.
Igen mert ez a téma most nem illik ide. Mi most a harcmezőn vagyunk ki ezért ki azért. Én csak egy kis fejlődés és unalom űzés miatt jöttem. Főleg az unalom volt a ludas abban most itt vagyok. Bár, ha kisebb szintre megyek akkor azt nagy eséllyel vihetném végig. Hol a szórakozás, ha nincs kihívás?
- Hmm... Úgy mondanám fiúk, te férfi vagy. A kettő számomra más, te beismered a hibáid. Legalább is valami olyasmi azt hiszem. Ráadásul te rendes alak vagy nem vagy perverz, aki más lányok melleit lesi. Jah meg vannak a Speciális esetek.
Igen észrevettem, habár meg nézet ahogy én is öt azt totál természetesen tette. Nem volt tolakodó, perverzig benne egy csepp sem. Csak a kíváncsiságot vihetem maximum észre benne.
- Jól láttam a szememmel, egyébként maradj végig a hátam mögött. Jönnek a szörnyikék akkor engem kapjanak meg. Nem fogom sokáig bírni, nem vagyok túl jó a védekezésben, de legalább igy több xp-nak lesz.
Mire ki mondtam a szavaim már itt is volt a következő csapat. Sajnos nem tudtam időben reagálni és azt hiszem kápót egy kis sebzést Afton. Az őt támadó gazt egyből le is csaptam majd beálltam elé igy 5 lián engem fog támadni, de kis szerencsével ezt a kört még kibírjuk.


Támadom Afton megtámadó egyik liánt #1 Liánt ki is gyomlálom maradt 5 lián

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Afton Szomb. Jan. 11 2020, 11:20

Mivel Sei hamar inkább a tegezős módra vált át, Afton egy biccentéssel fogadja és ő maga is közvetlenebb hangsúlyt ejt meg a jövőben. Még csak most jut eszébe; ha a játékban eltelt hét év és mindenki a saját arcmásával van fent, vajon mennyire tudja megzavarni az emberi elmét? A saját arcukat elvégre nem látják nap mint nap, de az idő súlyát érezhetik ,és lehet, hogy egy kis leány előttünk bár arc alapján fiatalka, de belül, a szívében, már jóval idősebb nálunk. Furcsa, felettébb furcsa.
-Hmm? Speciális esetek? Az mit takar? -neveti el magát. Mikor K1 eltűnik - valószínűleg kiportol -, vet felé egy szomorkás pillantást, majd megy tovább Sei után.
Mikor megjelennek a liánok, megdermed, próbál biztos talajt fogni a lábával, majd úgy fogadni azt a kettőt, amelyik őt éri. Mire ocsúdhatna, illetőleg felfogja, mennyit sebeznek, Sei már le is üti róla az egyiket, amit egy hálás mosollyal fogad.
-A többit inkább szedd le magadról. Te onehiteled őket, én majd lefaragom magamról ezt. Túlélem. -emeli meg a karját, amire a lián rátekeredett, majd kardjával elkezdi csapkodni a szívós kis bestiát. Neki bele fog telni három körbe, de túléli, Seinek pedig jó lenne, ha sok életpontja maradna vészesebb esetekre. Hisz páncéljuk már egyiküknek sincs.
-Amúgy, mi lehet azokban a ládákban?

_________________
Nyálka Fennsík - Page 5 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Jan. 25 2020, 10:25

A csontvázakat bár sikeresen legyőztétek azt kell észrevennetek, hogy ahogy indulnátok tovább, hogy K1-nek mintha nyoma veszett volna. Azonban nem sok időtök marad gondolkodni ugyanis Seire 4, Aftonra 1 Tövises Lián támad rá. Sei 16, Afton 4 sérülést szenved el.

Nyálka Fennsík - Page 5 E5bbac443b31d17610bc513aa9ffc155


Seishin (Sebzés: Z:85 / S:93 / P:101, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.3 SP kiskörönként.)
Afton (Sebzés: 10, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Tövises Lián

Tövises Lián #2: 20 HP
Tövises Lián #3-#6: 30 HP

Seishin (20. szint): 95/120 HP, 0 páncél, 100/100 CSP
Afton (7. szint): 42/50 HP, 0 páncél, 50/50 CSP

Tartalék
Nyálka Fennsík - Page 5 Treasure-Chest-iconNyálka Fennsík - Page 5 Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Seishin Pént. Feb. 07 2020, 08:19

- Speciális, akik perverz szoknya vadászok. Attol még rendes és kedves alakok. Az egyik ilyen céh társam, fura egy alak. Mindig lehet számitanirá.
Sajnos, nem tudom használni még az új játék szerem. Azzal még gyorsabban biztosabban tudnánk haladni. Nos ez van, sajnos 4000 arany nagy összeg. Hármas szintü súlyemelésre és teherbirásra.
- Rendben, ha van potionod majd használd ha 30-at megközeliti az élet pontod.
Csak apró jó tanács, minnél tovább ki tudjuk húzni.
Aftonra mosolygok, miközben fél szemel figyelem mit csinál. Probálok úgy helyezkedni ne támadhasa 1 nél több Lián.

Támadom Lián #3 matt és lecsapom

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Afton Hétf. Feb. 10 2020, 12:54

Céh.
Ismét felmerül a céh témája, ám Afton ezúttal nem hagyja magát, hogy a figyelme elterelődjön. A jótanácsra csupán bólint, azt viszont már nem árulja el a lánynak, hogy neki csak egy apró üvegcséje van a célra, valószínűleg az, ami a minimumot szolgáltatja és a játék elején kapta meg minden játékos a cuccai közé. Afféle "annyira pont elég, hogy ne halj éhen" típusú tárgy. Most viszont még bőven zöldben van az életcsíkja, és bár még mindig kételkedik abban, hogy a liánok után harcképesek maradnak - ő legalábbis -, ez még menni fog.
Ismét megemeli kardját és lecsap vele az őt fogó gazra, miközben Sei ismét elpixelez egyet. Afton szeretne már ugyanilyen erős lenni, mint a játékosok többsége, hogy ne kelljen így szenvednie egy szimpla mobbal. Bár, ő elsősorban lovag, ergo a védelemre kéne összpontosítania.
Valami érzés kel fel a lelkében, csupán egy pillanatra, majd el is múlik.

_________________
Nyálka Fennsík - Page 5 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 10 2020, 12:54

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 5 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Feb. 19 2020, 11:58

A csipet csapat aprít. Seire 3, Aftonra 1 Tövises Lián támad rá. Sei 12, Afton 4 sérülést szenved el.

Nyálka Fennsík - Page 5 E5bbac443b31d17610bc513aa9ffc155


Seishin (Sebzés: Z:85 / S:93 / P:101, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.3+0.6 SP kiskörönként.)
Afton (Sebzés: 10, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Tövises Lián

Tövises Lián #2: 10 HP
Tövises Lián #4-#6: 30 HP

Seishin (20. szint): 83/120 HP, 0 páncél, 60/100 CSP
Afton (7. szint): 38/50 HP, 0 páncél, 36/50 CSP

Tartalék
Nyálka Fennsík - Page 5 Treasure-Chest-iconNyálka Fennsík - Page 5 Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Seishin Kedd Márc. 17 2020, 20:28

Megpörgetem a fejszém, míg forog a férfira pillantok, igyekszem felmérni a helyzetet. Elég ügyesek vagyunk még igy is ketten. Talán azt hiszi magáról, nem sok segítség pedig ez mekkora hülyeség. Igen is nagy haszna van annak errefelé tévedt a mai napon. Egyedül talán nem jutottam volna el eddig.
- Hé! - Fegyverem pörgetve Afton mellé lépek majd csípőmmel finoman meg lökőm. - Ügyes vagy egyébként, meg azt hiszem jövök neked egyel.
Végül is igen így is lehet venni a dolgot, bár szimpla kösz erre kószáltál is meg tenné köszönetkép. Lelkes alacsony szintű Afton kedvét nem akartam elvenni. Sőt, szeretném feltüzelni észre vegye mekkora lehetőség rejlik a kasztjában.


Támadom Lián #4 és elpixelezem

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Márc. 18 2020, 19:58

A csipet csapat aprít. Seire 2, Aftonra 1 Tövises Lián támad rá. Sei 8, Afton 4 sérülést szenved el. Afton köre után a mobok viszahúzódnak!

Nyálka Fennsík - Page 5 E5bbac443b31d17610bc513aa9ffc155


Seishin (Sebzés: Z:85 / S:93 / P:101, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.3+0.6 SP kiskörönként.)
Afton (Sebzés: 10, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)
Tövises Lián

Tövises Lián #2: 10 HP
Tövises Lián #5-#6: 30 HP

Seishin (20. szint): 75/120 HP, 0 páncél, 60/100 CSP
Afton (7. szint): 34/50 HP, 0 páncél, 36/50 CSP

Tartalék
Nyálka Fennsík - Page 5 Treasure-Chest-iconNyálka Fennsík - Page 5 Treasure-Chest-icon

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Afton Csüt. Márc. 19 2020, 09:53

Afton lecsap, és az őt fogó lián végre kéklő pixelekre robban. Sei ismét sikeresen lecsap egyet, de a maradék kettő lián elcsendesül, és elindul visszafelé. A férfi elvigyorodik.
-Ezaz, meneküljetek csak!
Bár a vigyor el is tűnik, mikor felvillan az üzenet, miszerint nem sikerült teljesíteniük a kazamatát. Végül leokézza, láthatólag elszontyolódva az eredményen, bár ez nem tart sokáig. Sei szavai közben már vállat von és kihúzza magát, mosolya visszatér és a lány felé fordul.
-Legközelebb ügyesebb leszek. Volt egy régi rajzfilm, legjobb barátnőm szokott is belőle idézni, miszerint "ami nem sikerül elsőre, sikerülni fog másodszorra". -kacsint. Mivel nem lát egy dögöt sem közeledni feléjük, elteszi a kardját-pajzsát és kicsit meghajol Seishin előtt. -Köszöntem a lehetőséget, mademoiselle. Elkísérhetlek a fennsík széléig?
És ha a lány elfogadja, még vidám beszélgetésbe is merülhetnek, amíg visszafelé sétálnak a városi teleportkapuig. Afton fejben pedig már a jövőjét tervezi; a legközelebbi kazamata előtt bizony nem ártana sokat fejlődnie, jobb felszereléssel, és talán pár potion vagy kristály sem ártana. Ideje lesz felkeresni a piacot vagy a boltokat a következő napokban, és talán pár könnyebb küldetést sem ártana elfogadni.
Más kérdés, hogy végül annál komolyabbakba futott, ráadásul két baráttal. De ezek már más mesék, más időkben. A jövő zenéi.

_________________
Nyálka Fennsík - Page 5 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 277
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Seishin Pént. Márc. 20 2020, 19:20

-Ohh, már harmadik volt?
Végül is, ez is felért egy győzelemmel. Hiszen habár hárman indultunk, de ketten szinte majd nem eljutottunk végéig. Ami még fontosabb túléltük a kalandot, fegyverem elteszem és nagyot nyújtózok. Elégedett vagyok a teljesítményünkkel. Bár ahogy látom Afton kicsit szomorú.
- Már az is felér egy győzelemmel, túléltük. -Kicsit lesütöm félszemem és földet bámulom. - Elnézést kell kérjek, nem erőségem az, ha többen vannak. Nem vagyok túl gyors, de cserébe nagyot tudok karmolni.
Szavai hallatán felnézek egyenesen szemébe, fél szemem meg villan, mint egy macskáé. Majd mosolyogva nyugtázom a kijelentését.
-Akkor vehetem úgy a jövőbben újra megpróbáljuk együtt?
Az, amit csinál, a meg hajlás a szavai most meglepnek. Nem tudom mire vélni ezt a gesztust, már idejét se tudom mikor volt egy férfi ilyen kedves velem. Elfogadtam az ajánlatot és vidám beszélgetésbe kavarodva sétáltunk egymás mellett a teleport kapuig. Magamban a búcsúzás után reménykedtem még a jövőben összefutok Aftonal. Kellemes alaknak bizonyult és remek társalgó.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Márc. 24 2020, 12:30

Sajnos el buktátok a Kazamatát, de ne csüggedjetek, a jutalmatokat attól még megkapjátok!

1. hullám, Bronzláda: 100 arany, [T2] Rövid Fegyver Élesség Potion
Időszakos Event bónusz: 90 exp, 450 arany
Összesen: 130 Exp és 550 Arany

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 5 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.