Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] #14 Kék Nyálka

5 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Szept. 07 2014, 19:09

Helyszín: egy hatalmas síkság, melynek a közepén rengeteg nyálka gyülekezik.

Feladat: érkezzetek meg a helyszínre (még ne támadjatok x3)

Off: hogy miként találtok ide rátok van bízva

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Szophie Kedd Szept. 09 2014, 11:05

A legutóbbi boss óta izgatott Suzume-chan. Nem csak Shukaku hirtelen monológja miatt, és az indikátor kérdése is csak másodlagosnak tűnt az mellett, hogy nemrég még T1-es cuccokat vásárolt nálam, most meg bossolni jön hirtelen. Az ember ölés ennyire kifizetődő lenne exp-ben? Csak Vezér meg ne tudja.No Egyébként is elég agresszív néha ilyen szempontból.. Habár egy ideje nem volt rá példa szerencsére. Talán a növés miatt. Lehet, egy kicsit megkomolyodott.
Ránéztem a mellettem baktató farkasfüles emberre. Nem, én sem gondoltam komolyan, hogy komolyabb lenne... Egyáltalán nem az.
- Suzumee.. - integettem messziről már a lánynak, ahogy megláttam feltűnni az alakját. Csak remélni tudtam, hogy tényleg eljön. Habár azért nem lepődtem volna meg, ha mégsem.. Mindenesetre örültem, hogy itt van, akármi is legyen az oka annak, hogy hogy üzenetbeli meghívásomnak eleget tett.
Odafutottam a lányhoz, és egy öleléssel köszöntöttem, nem hagyva időt ellenkezésre.
- Furcsa volt téged bosson látni. - kezdtem magyarázni. - Van kedved sétálni? - kérdeztem, ám válasza előtt már el is indultam. Kinek ne lenne egy ilyen napos délután? Rolling Eyes
- Csak azt nem értem, miért nem köszöntél.. - húztam el a számat. Ez illetlen dolog, na.. Habár lehet, hogy a céhem miatt. Hiszen tudja, hogy melyiknek vagyok a tagja, és így azt is tudhatja, hogy ellenzik a vöröseket köreinkben. Meg nekem sem tenne jót, ha Makoto és Zu mellett most őt is a közelemben látnák.. Mindenesetre én sosem fogom letagadni, hogy ismerem és kedvelem.
Sétánk közben hirtelen megtorpantam. Ugyanis látómezőmbe rettenetes nyálka tenger kúszott bele.
- Ez meg mi a... - húztam el a számat.
- Exp! - örült meg Vezér, és el is indult belevetni magát a gusztustalan trutyik közé.. Blöee.. Most bezzeg nem félti azt a szép bundáját..

_________________
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0510[Miniboss] #14 Kék Nyálka 1110[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0310
[Miniboss] #14 Kék Nyálka Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Suzume Kedd Szept. 09 2014, 14:17

Eléggé meglepett mikor kaptam egy pm-et Szophietól, hogy találkozzunk bár azt nem mondanám, hogy nem örültem neki sőt! Így hát nem is igazán volt akadálya, hogy ne menjek bele a meghívásba, bár azért megfordult a fejemben, hogy kapok egy két sallert majd, de bíztam abban, hogy Szophie nem tesz majd ilyet. A tartozásomat is már lerendeztem úgy, hogy ha tippelnem kellene akkor azt mondanám tuti a boss miatt akar látni. Mikor megérkezem a kijelölt a lány már messziről integet nekem és elkezd rohanni felém majd a nyakamba ugrik és megölel. Hát nem mondom eléggé meglepődtem, kicsit haboztam is visszaölelni de ez is a meglepettség számlájára írható be.
- Én is örülök, hogy látlak Szophie-chan! – Ölelem őt vissza boldogan. - ő itt vezér? – Mutatok a vele lévő fiúra. Őt magát nem látom és vannak is farkas szerű vonásjegyei. – Ezt tök jó! Emberré tudsz válni? – Csillannak fel a szemeim. Még nem láttam őt ebben a formában.
- Furcsa volt ott lenni is. – Kuncogok. – Persze, sétáljunk! – Bólintok és követem őt, vagyis pontosabban mellette sétálok. A kérdése természetesen jogos volt ahogy talán a válaszom is.
- Nem tudtam sem azt, hogy te sem azt, hogy mások miként reagálnak erre. – Bökök rá az indikátoromra. – Jobbnak láttam ha egyenlőre nem mutatkozom veled közvetlen. És különben is köszöntem. – Kérem ki magamnak ölbe tett kézzel. – Mosolyogva biccentettem, az is a köszönés egy diszkrétebb formája. – Persze látható volt a mű pukkadás hisz mosolyogtam közben. Azonban ahogy haladtunk és sétáltunk előre valami elég furcsa trutyi szerű akármikbe botlottunk. Vezér gyorsan levágta mi is az és örömmel rohant bele a nyálka tengerbe.
- Kövesd a vezért! \o/ - Rohanok utána. :3


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Szept. 09 2014, 18:06

Ahogy közelebb értek a nyálkák szétváltak. Közülük egy más színű, hatalmas egyedet pillanthattok meg, ám a szokásos fehér színű név helyett sárgában virít a neve. Ahogy közelebb értek egy táblát pillanthattok meg, mire ez van írva:
"Vigyázz a kékséggel, mert elragad, ha óvatlan vagy"




Szophie és Vezér (Sebzés: 17/63, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Kék Nyálka
Zöld Nyálka 1-20
Suzume (Sebzés: 1/44, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Suzume
Suzume
Suzume
Suzume
Suzume
Kék Nyálka
Zöld Nyálka 1-20

Életek:
[Miniboss] #14 Kék Nyálka A777ec05daccba808c055adea4f3eba3_2005e36979a79bfd669516c7b270a0dbf025e4bb
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0425cf7c5a489945c84be39bed271859_a4569c7bbb4813b2233ab9b9734bf70478604d07
Zöld Nyálka 1-20: Full HP

Szophie: 160 HP 25 HP
Vezér: 80 HP
Suzume: 100 HP 75 HP


// minden támadás után kérek korona-koponya dobást x3 Vezér is játszik, szóval csak óvatosan >.> //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Szophie Kedd Szept. 09 2014, 19:59

/Vezér emberi alakjában van, így megkapja ugyanúgy a páncél pontjaimat.Razz Spec. képesség használhatóságtól függetlenül../

- Igen, ő az. - mosolyogtam Vezérre, majd Suzumera, akit, úgy tűnt, lenyűgözött farkasom képessége. Egyébként jó kis dolog volt, tényleg.. Habár még csak elég kevés embernek tűnt fel. Habár azt is csak Hinari jegyezte meg még annak idején, hogy megnőtt..Rolling Eyes Ezek után nem tudom, miért várnám el, hogy valakinek feltűnjenek ilyesmik.O.o
- Ja. - válaszolt tömören farkasom a lánynak, majd el is fordította a fejét. Nem volt valami beszédes kedvében, és hozta a szokásos alapvetően bunkó formáját. Habár néhány - elég ritka esetben - tudott normális is lenni. De ez volt a kevesebb sajnos. Persze azért látszott rajta, hogy örül a dicséretnek. Mert Suzume-chan lelkesedése az emberi alak iránt egyértelmű dicséret volt. Persze ez nem is a farkas érdeme igazán, hiszen az én képességemről van szó voltaképp..
Zavartan fordultam el a lánytól. Ohh, szóval köszönt..
- Bocsii.. azt.. nem figyeltem. - vallottam be szégyellősen. Nekem vagy hangosan köszönjön, vagy.. csak úgy. Rendesen. - Az igazat megvallva, én sem tudom. De héé, én nem indikátor alapján választom meg, hogy kit kedvelek. - mosolyodtam el, játékosan megsimogatva a fejét, ezzel össze is kócolva a haját.
- Talán csak egyedüli problémám az összes többi ember.. Már Makoto és Zu miatt is furcsák velem. - ráztam meg rosszallóan a fejem. Nem tudom, mit szólnának, ha egyszer én is egy ilyen elszíneződött micsodával a fejem fölött jelennék meg. Akik most kedvelnek, vagy legalábbis próbálnak kedvesek lenni velem, talán egyből a halálomat kívánnák. Vagy hasonlók..
- Undii.. - fintorral arcomon követtem a Vezért. Meg a Suzumet.
Akkor képesség, majd támadjunk..

/Szophie 8x támadja a zöld nyálkákat, ezzel elpusztítva 4 egyedet, ha sikerül a képesség aktiválás, akkor 8 egyedet, mivel képesség hatására ereje megnő spec. képesség ponttal, azaz 20-al. És egyszer támadja a kék izéét.Rolling Eyes Vezér mind a 9x a minit támadja. Nem tudom, hogy a kis zöld izékhoz is kell-e dobnom, vagy hogy van.. De dobok.
Első sor első 8 kocka a zöld izék kockája, a kilencedik a boss kockája.
Második sor 9 kockája Vezér.
Harmadik sor kockája képi./

_________________
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0510[Miniboss] #14 Kék Nyálka 1110[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0310
[Miniboss] #14 Kék Nyálka Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 09 2014, 19:59

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

#1 '2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Szophie Kedd Szept. 09 2014, 20:00

azért a halál és a korona aránya.... jellemző.>.> xD

_________________
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0510[Miniboss] #14 Kék Nyálka 1110[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0310
[Miniboss] #14 Kék Nyálka Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Szept. 09 2014, 20:47

Szophie csapása nyomán Nyálka 20-19-18-17 elpusztul. Vezér 1. 2 támadása sikeres, azonban 2. támadásakor karja beszorul a Kék Nyálkába, ami után mozdulni sem tud, így a többi támadása sikertelen. Szo túl későn veszi észre, hogy petje bajban van, így csapása után azt veheti észre, hogy petje is sérült, mégpedig a bossra mért sebzés 25%-ával (lefele kerekítve). A boss rugózni kezd, ahogy a segítői is. A Kék Nyálka nem támad. Zöld Nyála 1-től 16-ig 32-t sebez Szophieba.

Életek:
Kék Nyálka: FUll HP, -143
Zöld Nyálka 1-16: Full HP

Szophie: 153 HP (beért)
Vezér: 80 HP 21 P (beért)
Suzume: 100 HP 75 HP (-)

(igazad van Szo nem írtam xD csak bossra mért közelharci csapáskor kell korona-halált dobni, illetve a bossba szorult személy kihúzásához 1 kört ÉS mellékcselekvést fel kell áldoznotok, ja és csak korona esetén siekrült kihúzni :3)

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Suzume Csüt. Szept. 11 2014, 11:20

-Wow! – Nézem tovább vezért még mindig nagy csillogó szemekkel. – Én is tudok hasonlót. Nézd! – Hívom fel vezér figyelmét mielőtt még otthagyna és átváltozok egy farkas lánnyá. :3 Huh, nem kéne petekkel is neki állni flörtölni. :3 Viszont jó volt hallani, hogy Szophie nem az indikátor színe alapján ítéli az embereket. Igaz a bosson egyértelműen kiderült, hogy nem egészen véletlen vagyok ilyen állapotban. legalábbis ők így tudják.
- Ezt öröm hallani! ^^ - Mosolygok rá a lányra. – Remélem a céhtársaid is hasonlóan megértőek, bár ezt alig ha hiszem a boss alapján. Pedig titkon szeretnék hozzátok tartozni, egyfajta vezeklés gyanánt és bizonyítási vágyból, hogy nem vagyok én olyan rossz. – Kacsintok rá Szophie-chanra.
Hamar elkezdődött a harc és máris tele vagyunk meglepetésekkel meg kérdőjelekkel. Először is az, hogy vezér beragadt elég nagy probléma. másodszor ha most megtámadnám a nyálkát akkor vezér is sebződne? Harmadszor, távolsági támadással előnyben lehetek? Negyedszer pedig miért remeg az összes nyálka ha eltalálják. Ez utóbbit hangosan is kimondom, hogy Szophie is hallja.
- Lehet, hogy a nyálkák a nagyból jöttek, ami baj mert akár idézhet többet is. - Gondolkodom hangosan. – Minden esetre a sok nyálka is gondot okoz szóval velük mindenképp le kell számolnunk. Egy részével tuti. A másik ami megfordult a fejemben azt látva, hogy vezér is sebeződött a saját támadásától hogy pont az a lényeg, hogy a kicsiket is megöljük. Mert így a boss megölne minket mielött mi tehetnénk meg de lehet ha megöljük a kicsiket és ő újakat idéz az nekünk jó. Ha magából idézi meg lehet, hogy azzal az élete is eszerint csökken. – Mondom el a teóriáim ezzel kapcsolatban. De mindenek előtt tesztelnem kell és több infóra lesz szükségem. – Szophie-chan, egyenlőre támadd a kis nyálkákat miután kiszabadítottad vezért. – Adom ki az utasítást, ügyelve arra, hogy ne legyen túl parancsolgató hangsúlyban. Majd szépen meg is kezdem a támadásaim. Először is tesztelnem kell pár dolgot a bosson így az első nyilam őt célozza. Ezután pedig támadom a kicsiket egytől fölfele.


/első támadás boss, többi pedig a nyálkákra megy/

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 11 2014, 11:20

The member 'Suzume' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Szept. 13 2014, 20:19

A boss sebződik 44-et
Vezér sebződik 11-et
Nyálka 16-15-14-13-12 elpusztult
A boss rugózni kezd, ahogy a segítői is. A Kék Nyálka nem támad. Zöld Nyála 1-től 11-ig 22-t sebez Szophieba.

Életek:
Kék Nyálka: FUll HP, -187
Zöld Nyálka 1-11: Full HP

Szophie: 131 HP
Vezér: 80 HP 10 P
Suzume: 100 HP 75 HP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Szophie Szomb. Szept. 20 2014, 21:48

- Hát... ők nem azok. - Legalábbis Hinari biztosan nem. Oziriszról nem tudom, de talán ő nem olyan előítéletes. A többieket viszont annyira nem is ismerem ilyen szempontból. Meg más szempontból sem. Hiába a sok ismerkedés, meg közösen eltöltött nap...
Elmosolyodtam. El tudtam volna képzelni, hogy az enyémmel szemközti szobát Suzume birtokolja.
- Vezeklés? - kérdeztem vissza. - Ez úgy hangzik, mintha megbántad volna tetteidet. - tárgyilagos hangnemben beszéltem. Hangomban nem volt semmi vádló, vagy ellenszenves. De az ellenkezője sem. Egyszerűen csak nem értettem. Akaratlanul is felpillantottam az indikátorára, miközben az járt a fejemben, hogy ezt nem lehet véletlenül csinálni.. De akkor mit akar most vezekelni? Lelkifurdalása lenne? De miért? Nem hittem volna, hogy ez a lány ilyen...

Aztán nekiálltunk harcolni. Pedig nem is volt betervezve ilyesmi.. Pláne nem egy egész miniboss ellen.:O De ilyen a mi szerencsénk.. Nade ketten vágunk neki ennek? Amikor máskor 10-20 fős csapatokkal szoktunk indulni? O.o Háát..
Nem támadtam, inkább Vezérnek próbáltam segíteni.

/Vezér szabadítás próba../

_________________
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0510[Miniboss] #14 Kék Nyálka 1110[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0310
[Miniboss] #14 Kék Nyálka Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Szept. 20 2014, 21:48

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Szept. 21 2014, 19:59

Vezér nagyot cuppanva kimászott a bossból, ám bundája csupa ragacs.... ejj ezen már csak a 0-ás gép segíthet...
A boss rugózni kezd, ahogy a segítői is. A Kék Nyálka nem támad. Zöld Nyála 1-től 11-ig 22-t sebez Szophieba.

Életek:
Kék Nyálka: FUll HP, -187
Zöld Nyálka 1-11: Full HP

Szophie: 109 HP
Vezér: 80 HP 10 P
Suzume: 100 HP 75 HP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Suzume Hétf. Szept. 22 2014, 11:04

- Valahogy sejtettem. – Mosolyodom el a válaszra. A bossban ez egyértelművé vált.
- Nos, valamilyen szinten bánom. nem volt kifejezetten szándékos a tettem csupán egy balul elsült terv mellékhatása volt. Nem igazán volt jobb megoldás ráadásul egy hozzám hasonló „ébredő” játékosnak ha szeretne valamit érni a SAO-ban szüksége van bizonyos áldozatok meghozatalára. De ezt úgyis csak azok értenék akik hasonló cipőben járnak mint én. – Mondom el a saját szemszögemből a dolgot, hiszen eddig csak Shu tömör, megöltem három társamat verziót ismerhette. AZ más kérdés, hogy nem volt teljesen őszinte az amit most mondtam…

Szophie-chan kis erőlködés után sikerült kihúznia vezért a nyálkából. Itt az én időm!
- Szép volt! Vezért meg majd megfürdetjük. – Közös kutyafürdetés \o/ - De előbb a koszt kell eltakarítani. Szophie-chan bírd még ki egy kicsit a nyálkák támadását. – A robbanó nyilakat minél előbb kell a bossra tennem annál nagyobbat fog durranni. Így hát ki is lövöm a nyilakat.

/Minden támadás a bossra abból három robbanó nyíl lesz ami ha sikerül rátapad a nyálkára. Nem tudom nekem is kell most akkor dobnom halál/koronát de kidobom biztos ami biztos/

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Szept. 22 2014, 11:04

The member 'Suzume' has done the following action : Kockadobás

#1 '2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766597959_9de1fd561c_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766591541_a6962e6ebb_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 4767244252_11aeb0c585_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766603033_e921bedc36_s [Miniboss] #14 Kék Nyálka 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Szept. 28 2014, 10:40

1 kivételével mindegyik talál mivel az pihenőkör >.> a boss 220-at sebződik. 1. nyíl sikertelen, a többi robbanó nyíl.
A boss rugózni kezd, ahogy a segítői is. A Kék Nyálka nem támad. Zöld Nyála 1-től 11-ig 22-t sebez Szophieba.

Szophie és Vezér (Sebzés: 17/63, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Szophie és Vezér
Kék Nyálka
Zöld Nyálkák
Suzume (Sebzés: 1/44, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Suzume
Suzume
Suzume
Suzume
Suzume
Kék Nyálka
Zöld Nyálkák


Életek:
Kék Nyálka: FUll HP, -387 (2 robbanó nyíl)
Zöld Nyálka 1-11: Full HP

(4)Szophie: 87 HP
Vezér: 80 HP 10 P
(2)Suzume: 100 HP 75 HP

Szophie jön 1. és 6. támadása pihenő kör

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Szophie Vas. Szept. 28 2014, 18:14

- Nem feltétlenül. Ha elmagyarázod, én is megértem. Milyen terv volt? Mi célt szolgált? - mosolyogtam rá, biztatva, hogy mesélje el nekem az ölés indokait. Azon túl, hogy pontokért történt.. Nem hiszem el, hogy csupán az miatt.. Persze ha igen, az is elmond nekem valamit róla. Egészen fontos információt. Tudni akartam, milyen rothadt is vajon belül ez a lány. Vagy ez csak egy álca, és alapvetően angyali teremtés? Vicces elgondolás..

Erősen vissza kellett fognom Vezért, hogy ne rohanjon oda dühösen a nyálkához, és történjen vele most is ugyanaz, mint az előbb. Szegénykém egészen agresszívvá vált az őt ért támadások miatt. Nem igazán tűri a megalázottságot, hogy nekem kellett kiszabadítanom őt, és nem pedig fordítva. És most pedig pláne kikészült, amiért nem engedem támadni.
- Ez most így okosabb, ne lény meggondolatlan. - súgom neki, miközben határozottan, erősen, lefogva, magamhoz ölelem.
- Switch Suzume! - tettem az egyetlen hasznos dolgot, amit tehettem.

_________________
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0510[Miniboss] #14 Kék Nyálka 1110[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0310
[Miniboss] #14 Kék Nyálka Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Suzume Vas. Szept. 28 2014, 18:50

A lány szavaira bólintok. Elmondom hát neki amit hallani akar.
- A célt azt hiszem már tudod. Pontok. Létezik vagyis létezett egy potion amivel nagy mértékben megnövelhető a játékos szintje. A gond csak az volt, hogy egy nagyon erős mob őrizte. Habár a kepeségemmel el tudok sunnyogni mellettük az item megszerzéséhez fel kell adnom az álcám. Ezért kellet pár ember akik elterelik a mob figyelmét még én megszerzem. A terv bevált azonban az egyikük kivételével a csapat nem tudott megszokni a mob elöl. Ők meghaltak mi ketten pedig túléltük. Viszont a fiú érthető okok miatt engem hibáztatott és nekem támad én pedig megöltem. Ennyi a történet. – Fejezem be a kis mesét.

- Az élete nem sokat változott, de most már van rajtuk robbanó nyíl. Jöhetnek a kis nyálkák. – Gondolkodom hangosan és célba is veszem a nyálkákat.

/Támadom 1-6-ig a zöld nyálkákat/


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Szept. 28 2014, 19:43

Zöld Nyálka 1-től 5-ig kanyec (1 kör pihi).
A boss rugózni kezd, ahogy a segítői is. A Kék Nyálka nem támad. Zöld Nyálka 6-tól 11-ig 12-t sebez Szophieba.

Életek:
Kék Nyálka: Full HP, -387 (2 robbanó nyíl)
Zöld Nyálka 6-11: Full HP

(0)Szophie: 75 HP
Vezér: 80 HP 10 P
(3)Suzume: 100 HP 75 HP

Suzu jön 2. támadása pihenő kör

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Suzume Vas. Szept. 28 2014, 19:48

Na szépen fogyogatnak a nyálkák. A meglepetések elkerülése végett jobb lenne ha leváltanám Szophie-chant.
- Switch Szophie. - Kiáltok majd támadom a nyálkákat.

/5 támadás 5 nyálkába. /

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Szept. 28 2014, 20:29

Zöld Nyálka 6-tól 10-ig pusztult.
A boss rugózni kezd, ahogy a segítői is. A Kék Nyálka nem támad. Zöld Nyálka 11 2-et sebez Suzuba.

Életek:
Kék Nyálka: Full HP, -387 (2 robbanó nyíl)
Zöld Nyálka 11: Full HP

(0)Szophie: 75 HP
Vezér: 80 HP 10 P
(4)Suzume: 100 HP 73 HP

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Szophie Vas. Szept. 28 2014, 21:09

- Hümm.. értem. - néztem magam elé elgondolkodva. Szükségszerű volt a gyilkolás a célért. És az a bizonyos cél meg is magyarázza, miért jött bossra, amikor nem régen még T1-es cuccokat vásárolt tőlem.
- Ejj, ha én tudtam volna ilyen itemről.. - sóhajtottam fel hangosan, és Vezér is álmodozva bólintott.

Ez a folyamatos rugózás a boss és segítői részéről félelmetes volt. Mindazonáltal folytattam a politikám, miszerint switchelek mindig, minden körülmények között Suzura. Ez volt a legbiztonságosabb.
- Switch Suzume! Ha van, használj vörös bika potit! Ha nincs, akkor adok, ha kell! - mondtam neki csendesen, mivel egymás mellett álltunk. Én csak beszéltem, merengtem, ő meg nyilazgatott..

_________________
[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0510[Miniboss] #14 Kék Nyálka 1110[Miniboss] #14 Kék Nyálka 0310
[Miniboss] #14 Kék Nyálka Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Suzume Vas. Szept. 28 2014, 21:23

- Akkor lehet mi sosem találkoztunk volna. Az a hely veszélyes volt. - jegyzem meg bár nem is érteim miért, mindenki a maga ura.

Nem maradt már csak egy nyálka. Az elméleteim már kifejtettem így hagyom hagy karcolgassa páncélom.
- Az utolsó nyálkát ne bántsd egyenlőre. - Szólok azért Szophie-channak is. A potis kérdésre viszont megrázom a fejem. - Egyenlőre ne pazaroljuk. Ha boss nem vet más trükköt csak annyi dolgunk van, hogy szép lassan leszedjem az életét. Ha szükséges akkor majd átveszek párat. - Magyarázom Szophie-channak és megtámadom a nyálkát.

/Minden támadás a bossba/

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Okt. 07 2014, 19:57

A boss sebződik 220-at (1. kör pihi)
A boss rugózni kezd, ahogy a segítője is. A Kék Nyálka nem támad. Zöld Nyálka #11 2-et sebez Suzuba.

Életek:
Kék Nyálka: Full HP, -607 (2 robbanó nyíl)
Zöld Nyálka #11: Full HP

(1)Szophie: 75 HP
Vezér: 80 HP 10 P
(4)Suzume: 100 HP 71 HP

Suzu jön, 1. kör pihenés, 4x támadhat, 6. támadás pihenés

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] #14 Kék Nyálka Empty Re: [Miniboss] #14 Kék Nyálka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.