Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss

+11
Cearso
Shakan
Kanami
Asuka
Anatole Saito
Saya
Mirika
Danieru
Jun
Shukaku
Rosalia
15 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Rosalia Pént. Ápr. 17 2015, 17:59

Szépségnap a Kezdetek városában!

Akciós wellness lehetőség minden olyan játékosnak, aki úgy érzi, igencsak kijár már nekik egy kis kényeztetés. Tépj le egy kupont és tér be hozzánk a Nyugati negyedben!

Starting Wellnes

Az egész Kezdetek Városa ki van plakátozva ezzel a felhívással, ami egy újonnan nyíló wellnesközpont szórt ki a napokban. A minibossra jelentkezők feladata nem más, mint felfedezni egyet ebből a plakátból és élni a lehetőséggel!



Határidő: 2 nap
Limit: 100 szó
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Shukaku Pént. Ápr. 17 2015, 18:11

Megtalálni egy plakátot egy olyan lánynak, aki gyűjti az ilyesmit? Akinek a lakásában van egy külön rejtett kis szoba, amiben ott virít a sajtótájékoztatós eventes Kayaba kép? Már csak a rend, mármint az időrend kedvéért is összegyűjt minden olyat, amin részt vett, hogy sorban meglegyenek, és emlékekként szolgáljanak. Ugyan kérlek! Persze most nem csak ezért szedte le, hanem azért is, mert fontos célja volt vele. No jump, megoldom, hogy Jun hogyan fedezi fel a plakátot.

-Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun!
Tört rá szinte a barátosnőjére Shu, nem zavartatva magát holmi kopogással, majd azonnal a másik arcába nyomta a képet.
-Erre elmegyünk! Készülődj! Egyszer már voltam Asuunál ilyen izén, meg én is tanulgattam picit, meg tudod, hogy a randink is a tenglóban volt, és tökre ciki volt, hogy nem is tudom, hogy hogyan kell, meg mit, de most már utánaolvastam, és bizti tudnak olyan dolgokat mutatni, amik érdekesek, meg hasznosak nekem is. Ugye tudnak? Ugye ez nem csak öregeknek van, akik el akarják tüntetni a rácaikat? És szerinted ez a plakát kupon? És ha együtt megyünk, akkor kapunk csoportos kedvezményt, és...
És Timidus az ajtóban állt, lebiggyesztett bal füllel.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal12695/10100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Jun Pént. Ápr. 17 2015, 18:23

Ritka, hogy még az erős napsütés sem tudja megzavarni az álmaimat, és kivételesen nem pattantam ki azonnal az ágyból zsörtölődve, elhúzni a függönyt, helyette átfordultam a másik oldalamra, és folytattam amiben a legjobb vagyok. Vagyis az alvást. Puha szőrű bárányokat láttam ahogyan egy kerítésen ugrándoznak át, szép hófehér gyapjas huncutságok, egy kényelmes székben feküdtem mint egy hercegnő. Álmaimban mindig elképesztően néztem ki, akármilyen testtartást vettem fel mindig tökéletesen állt a hajam, a ruhám sem nyúlt meg, gyűrődött, húzódott le, vagy csinált bármi egyéb nem kívánatosat. Egyszerűen minden a legtökéletesebb volt. De a hangsúly a múltidőn van, hiszen hamarosan az egész kép ripityára tört az ajtó becsapódásával. Ijedten kapom fel a fejem, hajam az arcomhoz tapadva akárcsak egy szörnyeteg, röffentek egy hatalmasat.
- Mimimitörtént? - emelem ki a párnarengetegből a szőkés buksim, és megrázom a fejem, azonban a rakoncátlan tincsek addig el sem tűnnek az útból amíg ujjaimmal el nem fésülöm őket. - Jó menjünk. Indu...lhatunk. - a mondat végére már süllyedt is vissza a fejem a párnák közé, de a lány nem hagyta abba, addig addig mondta a magáét, mesélte a kis sztoriját, hogy végül az álom is eltűnt, és mire végzett a mondatával már nyújtózkodtam.
- Mi van az öregekkel? Mi nem vagyunk öregek. A természetes szépségek sosem öregszenek meg! - bökdösöm a levegőt, közben lemászok az ágyról, négykézláb a szekrény felé csúszkálok, fél úton azonban elterülök a földön, és szuszogásba kezdek.
- Hova is megyünk?
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal3984/4100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Shukaku Pént. Ápr. 17 2015, 19:03

Shu nem nagyon értette, hogy miért van valaki ezen a csodás napon, délután kettőkor az ágyban, de leállni már nem tudott, ha egyszer elindult a programja, szóval végigszavalta a mondókát, majd nyugodt tempóval, szóval szökdécselve az izgalomtól lépkedett Jun mellett, egészen addig a pontig, amíg a harcművész összeesett.
-Persze, hogy nem vagyunk öregek, de ilyen izéket az öregeknek szoktak, meg akiken van mit szépíteni, de lehet, hogy rajtunk már nincs, mert mi természetes szépségek vagyunk…
Odaszökkent Jun szekrényéhez, és szélesre tárta az ajtót.
-Wellness izébe megyünk, mert az jó. Melyik ruhádat szeretnéd felvenni? A zöld? Most úgyis tavasz van. Kell vinni az ilyenhez szerinted külön ruhát, vagy adnak majd ott köntöst?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal12695/10100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Jun Pént. Ápr. 17 2015, 19:16

Azon a ponton ahol elfeküdtem néhány másodpercig mozdulatlanul feküdtem, csupán a szuszogásom volt hallható. Az ablakon keresztüljutó erős napsugarak pont a hátamat érték, így még kevésbé volt energiám ahhoz, hogy tovább folytassam az utat a szekrény felé, ahonnan szerezhetnék valami tisztességes hacukát, a hálóruhám helyett. A szekrény egy jellegzetes nyikorgással tudatta velem, hogy valaki feltárta, az a valaki pedig csak Shushu lehetett. Zombi módjára nyújtom ki a kezem narnia felé, egy halálhörgéssel egybekötve, picit megemelve a buksim, a lábaimmal löktem egy picit magamon, de alig néhány centit haladtam előre, és ismét összeestem, és arcomat a padlónak szegezve próbáltam elnyögni mit is akarok pontosan.
- Fiatalt, kalappal. papucsot, meg aztaztaaizétetisottni. - lóbáltam meg a kezeim minden felsorolt tárgy után, véletlenszerűen bökve valamire, talán nem is éppen a szekrény irányába ment a legtöbb bökés, de ez annyra nem volt lényeges, elvégre a lány előtt most több ezernyi szorosan egymás mellé felsorakoztatott ruhadarab áll, szépen színsorrendben elrendezgetve, amihez rengeteg türelemre, és szabadidőre volt szükségem. Büszke voltam a kis készletemre, ráadásul nem ez az egyetlen szekrény a szobában...
- Nadrááág... kendőőő... - szenvedtem még egy sort, miközben vártam, hogy megérkezzenek a ruhadarabok. Gyakorlatilag rábíztam magam a lány szépérzékére, bíztam benne, hogy sikerül megtalálnia az akármihez legjobban passzoló ruhát. Egy pillanatig még meditáltam, majd mintha feltöltött volna valamiféle aksi, energikusan fordultam a hátamra, majd ültem fel.
- Wellnesizébe megyünk!? Hát miért nem ezzel kezdted? - reppenek oda hozzá, és nyújtom a kezeim a többi csinosság után. - Összeöltözünk? Zöldséget akartál ugye? Timidusnak is kell valami zöldség! Valamelyik fiókban vannak csokornyakkendőim.. hmm
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal3984/4100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Danieru Pént. Ápr. 17 2015, 22:14

Éppen járkáltam a Kezdetek Városának utcáit, fel akartam pár dolgot fedezni magamtól de nem jártam sikerrel. Egy idő után megtaláltam egy plakátot. Szépségnap mi? Nem tudom, ez inkább hangzik olyannak amire lányok mennének el. Bár most ha már van egy lehetőségem akkor miért hagynám ki? Megfogtam egy kupont és zsebrevágtam, majd elmentem pár boltba nézelődni. Ha már szépségnap akkor nem jelenhetek meg egy ilyen szerelésben. "Keresgélésem" (elég gyorsan megtaláltam) sikerrel zárult és találtam egy stílusos kis ruhaboltot. Benn vettem egy szürke öltönyt, egy öltönyhöz illő nadrágot és egy fehér inget. A cuccokkal együtt visszamentem a Dojo-ba ahol átvettem a ruháimat majd elindultam a szépségnapra.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal100/150[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (100/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Shukaku Szomb. Ápr. 18 2015, 05:02

-Nem, most nem lesz kalap, ahhoz még nincsen elég meleg, meg nem elég napsütéses a kint… a papucsot meg nem szeretem, úgyhogy szandál lesz. A szandi sokkal jobb, mint a papucs.
Kezdett el válogatni, persze nagyon ügyelve arra, hogy a rendet megtartsa Jun szekrényében, ám nemsokára így is előkerült egy tavaszi kollekció, ami teljesen véletlenül Jun kezébe nyomódott.
-Ezekhez hasonló ruháim nekem is vannak, csak kékbe és lilába. Meg táskám az nincs, mert mindent az inventoryba szoktam tartani, vagy ha nagyon táskás, akkor Timi nyeregtatyijába. És…
Egy kicsit elgondolkodott, majd megrázta a fejét.
-A lányos csokornyakkendő az már olyan nem divatos! Meg… mondjuk amúgy sem tudom, hogy Timi most… mert tudod ugye ő hüllő, és a hüllőknek elég nehéz megállapítani, meg ugye azt szondázással szokták a…
Elhallgatott és újra megrázta a fejét. Nem, Junt biztos nem érdeklik az ilyen kérdések.
-Szóval akkor indulhatunk? Átöltözöm én is, és már mehetünk is! \o/
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal12695/10100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Mirika Szomb. Ápr. 18 2015, 12:33

Igazából full ritka volt, hogy korábban keltem a mackómnál, mert amúgy későn fekvő, későn kelő típus vagyok, ha éppen nem rángat ki az ágyból semmi, mondjuk az ébresztő óra, ami itt nem volt, vagy az ablakomra kavicsot dobáló hősszerelmesek Razz Mivel utóbbit most magam mellet tudtam, ezért nem állt fent ez a veszély, aludhattam volna, ameddig akarok. De nem, most korán ébredtem, és miután kibányásztam magam Anat öleléséből, szépen útra is keltem egy reggeli sétára. És csak azért, mert nem mondtam el, hogy felöltöztem, még ne hidd azt, hogy Éva-kosztümben mászkáltam az utcákon >.>
Egyébként nem sokáig jutottam, mert alig pár száz méterre a kaputól szembenézett velem egy plakát, amit így reggel elsőre nehezen fogtam fel, de amikor már ötödször olvastam el, és felfogtam, hogy miért is akadt meg rajta a tekintetem, felderült az arcom, és kapásból le is téptem a falról. Visszasiettem, és egy huncut megfontolástól vezérelve félbehajtottam a lapot, majd a melleim közé tűztem, és úgy pattantam fel az alvó fiúra. Lábaim közé vettem a csípőjét és finoman ugrálni kezdtem a hasán.
- Nacchaaaa~n, nézd mi találtam! :3 - szólongattam, és most nem az admirális reggeli tiszteletadására gondoltam - Ezt csak nekünk találták ki! - keltettem vele együtt az érdeklődését is, miközben az arcába toltam a kebleimet papírlapot :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal11225/10500[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Saya Szomb. Ápr. 18 2015, 12:42

-Ööö... Szépségnaap? O.o Te Hugi, szerinted én szép vagyok?
~*gúnyosan* Gyönyörű vagy drágám a nap sem szebb nálad satöbbisatöbbi. Miért is érdekel ez így téged hirtelen?~
-Hát emiatt. -és mutattam rá a szórólapra sutyorászva, mert hát attól függetlenül még nem szabad mindenkinek tudnia a Hugiról, csak mert ő amúgy nem tudom azt se, létezik-e, meg hát amúgy is, hümmögve nézegetjük a lapot, aztán felnyúlunk és tépünk egy kupont, mert a Hugi úgy van vele, végülis is miért is ne, semmi sem árthat, ami ehhez kapcsolódik. Meg hát néha jó a kényeztetés, főleg nehéz időkben. A kupont szorongatva megyek haza, és mikor eljön a nap, akkor azt megint szorongatva elindulok arra, amerre azt mnondja, Nyugati negyed, és Starting Wellnes. Biztos lesz sok kút, mert hát well... nes... >.>
Én nem csíptem ki magam, én maradtam a szokásos öltözékemben, meg amúgy se nagyon készültem, csak a Hugi miatt hoztam a felszerelésem még egy kis batyuban, ami amúgy az inventory, de elfér, mert hát digitális meg minden. Annyira kavarog a fejem és üres egyébként, hogy azt se tudom, mire gondoljak... én csak megyek, mert a Hugi szerint jó lesz ^^;
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal3807/4100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Ápr. 18 2015, 20:24

Megmondom őszintén nem vettem észre, hogy felkelt mellőlem a Pöttöm. Tegnap elég sokat mászkáltunk a városban, készülődés van ugyebár a 19. bossra, ráadásul volt egy megbeszélésem egy újságíróval is, aki cikket akar velem készíteni, úgyhogy vele is kellett tárgyalnom. Este még főzőcskéztünk aztán elég későre nyúlt az este, már ami a fürdőzést és egyéb huncutkodásokat illeti. Szóval rendesen elfáradtam, Miri meg amúgy is olyan pinduri, az ágyikója meg pihe-puha, szóval elvoltam én magamban is, amíg ő sétált. Az ébresztés viszont kissé kellemetlenül érint, megszoktam már, hogy ennél kellemesebb kényeztetéssel kelt fel reggelente. Azonban mikor kinyitom a szemem és a melleivel találkozok szemben, elégedetten csettintek a nyelvemmel.
- Na, ezt már szeretem! - megragadom a derekánál fogva, hogy abbahagyja a gyomromon való ugrálást, mielőtt visszanézzük a tegnap esti étlapot, aztán incselkedve folytatom, miközben arcomat beletúrom a keblei közé - Ezek eddig is megvoltak, vagy elvesztetted talán? ;P - Aztán az orrommal sikerül érzékelnem a gondosan összehajtogatott és eldugott papírkát, melyet érdeklődve hajtok szét. A tartalmát olvasva széles mosolyra húzódik a szám és feltartott kézzel vágódok hanyatt az ágyon.
- Vigyél \o/
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal10/5000[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Mirika Szomb. Ápr. 18 2015, 20:39

Mmm... na nem kellett sok, hogy elcsábuljak, és ne a hasán pattogjak, hanem mondjuk valamivel lejjebb, de ellenálltam a kísértésnek, mert kíváncsi fáncsi voltam, hogy mi az úristent takarhat a wellness itt Aincradban? Pezsgőfürdő? Masszázs? Szauna? Iszappakolás? Aquapark csúszdás medencékkel? Egyedül az taszított, hogy elég ostoba helye volt a helynek. Jó, értem én, mi volt a motiváció, de azért elég szerencsétlenre sikeredett Razz
- Hogyisne! Jössz te a saját, különbejáratú lábaidon, szóval pattanj fel... - rugózás a hasán - ...öltözz fel... - újabb rugózás - ...és egyél - még egy, amivel egyben le is szálltam róla, majd odaszaladtam az ajtóhoz.
- Odakint várlak. Tíz percet kapsz, ha nem jelensz meg időben, összeszedem Junt és megyek vele Razz Mozgás! - tapsoltam párat, aztán kilibbentem a szobából.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal11225/10500[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Ápr. 18 2015, 20:52

- Gonosz vagy, ugye tudod? Razz - utalok a hasamon való ütemes ugrálására, majd huss, már ott sincs. Éhes kutya előtt csontot lebegtetni Sad Nah de ha már az éhségről van szó, hát azzal is meg fog gyűlni a bajom, mert kicsípni magam és még reggelizni is, mindezt 10 perc alatt képtelenség.
- Legalább csinálj reggelit addig, amíg felöltözöm! - kiáltok a távozó lány után, majd nekilátok a készülődésnek. De mire fel ez a rohanás? Na jah, ha tele van plakátolva a város ilyenekkel, akkor sanszos, hogy menni fognak szép számmal, akkor pedig valóban nem árt igyekezni. A hajamat stílusosan összeborzolom, majd magamra öltök egy lilás pulóvert és hozzá illő krémszínű nadrágot, és egy szintén passzoló sálat és kalapot. A cipővel szöszölök egy ideig, mert ehhez a színkombinációhoz hirtelen nem tudom mi illene, mezítláb meg mégsem mehetek, ráadásul be kell pakolnom az inventorymba is pár szükséges dolgot. Mielőtt lejárna a 10 perc, már loholok is, remélhetőleg számban egy mogyoróvajas szendviccsel.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal10/5000[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Mirika Szomb. Ápr. 18 2015, 21:05

- Nihhihii~ Twisted Evil - hallattam a szokásos, sátáni huncut kuncogásom, és még szemtelenül nyelvet is öltöttem, mielőtt kifordultam az ajtón. Reggeli úgyis kész volt, azt még indulás előtt megcsináltam, mert akkor még biztos voltam benne, hogy magányosan fog ébredni, és biztosan rettentően pánikba esett volna, ha se engem nem talál ott, és még a hasikáját se töltheti meg mindenféle finomsággal Rolling Eyes És amíg vártam, addig lecsekkoltam, hogy miféle motyók vannak nálam, amikre szükségem lehet. Közben pedig néha rálestem az órára. Nem, nem akartam itt hagyni, csak ha nem jön időben, akkor elbújok a háztetőn. De erre nem került sor, mert az én kis mackóm ügyes volt és gyors, ahogy azt egy pasitól el is lehet várni, így legédesebb mosolyomat mutatva fűztem össze a karjainkat, és kezdtem el húzni magam után. Nincs vesztegetni való időnk!
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal11225/10500[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Miu Szomb. Ápr. 18 2015, 21:22

A Kezdetek Városa mostanság ki lett tapétázva plakátokkal. Ezek a plakátok valami wellnesközpont nyitását hirdetik. Mindenesetre érdekesnek hangzik, meg megérdemlek egy kis lazítást és pihenést. Nem mintha eddig nem a lébuskából és pihenésből álltam volna ki. Rolling Eyes  De ez most más milyen azért. Ilyen helyen még sose jártam és nem igazán hittem volna, hogy valaha is lesz szerencsém kipróbálni a dolgot. Nem sokáig kellet azon gondolkoznom, hogy tépjek e magamnak kupont vagy sem. Hát persze, hogy téptem egyet, bolond lennék kihagyni a dolgot. :3 Bár lehet, hogy csak így egyedül elmenni kissé uncsi lesz, de megoldom én majd magamnak a helyszínen, hogy ne unatkozzam és még legyen társaságom is. A szemkötőm elásom jó mélyre valahová és irány a Szépségnap! \o/ :3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal10/2100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Asuka Szomb. Ápr. 18 2015, 21:42

Miiiiii? Szépségnaaaap? Itt? Aincradban?
Nem kérdés, hogy ott leszek. *.* Egy kedves jótevő csúsztathatta a plakátot a Konkurencia csukott ajtaja alá, valamikor az éjszaka közepén, én pedig természetesen nagyon hálás vagyok. :3 Természetesen ki is raktam a boltomba, hogy minden betérő, szépségmániás, de legalábbis önmagára adó vendégnek ajánlhassam a programot.
Nem késlekedek, hanem azonnal összepakolok! *.* Rincicc valamiért nem jön velem. Sad Hiába győzködtem, de valamiért bedepizett. Szóval biztos pasi van a dologban, de nem akarja elmondani. >.> Hát, akkor így járt, én akkor is szép leszek. *.*
Egy egész napot töltök azzal, hogy bepakoljam a ruháimat, meg kipakoljam a ruháimat, aztán megint be. Egy hatalmas bőröndöt rakok tele különféle ruhákkal, fürdőruhákkal, törölközőkkel, cipőkkel, szandálokkal (nyilván mindnek van legalább egy kicsi sarka, esetleges medencézéshez tökéletes lesz), körömlakkokkal, sminkekkel, kencékkel, és természetesen még több cipővel. Aztán az indulás napján illatfelhőbe burkolózok, s magam után vonszolom a hatalmas bőröndöt, inventorymban millió kis reklámkártyával – hiszen a Konkurenciának ez egy remek lehetőség az ügyfélbővítésre. :3 Csodálatos ruhámban flawless vagyok, hiszen ez az én napom, csakis az enyém!
Wellness nap, jövök! *-*
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal4530/4700[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Kanami Szomb. Ápr. 18 2015, 22:48

Vajon mennyi időt kell az embernek a mezőkön töltenie ahhoz, hogy teljesen megunja a mobok folyamatos cséplését? Ugyanis nekem nem telt belé sok idő, sikerült. Hiába minden igyekezetem és fogadalmam, végül úgy döntöttem, egy nap szabadságot megérdemlek. És ez mikorra is eshetne, ha nem pont egy szépségnapra? Nekem találták ki! Mintha csak a szervező is tudta volna, hogy nekem bizony pihenésre van szükségem.
Körbenéztem. Először az egyik oldalra, aztán a másikra. Átverésnek tűnt. Ilyesmi nem lehet! Egy ilyen játékban? Kizárt! Még soha életemben nem hallottam ilyesmiről.. De lassan hozzá kellett szoknom, hogy ezen a helyen különös dolgok történnek meg, amikre nem volt még példa egyik játékban sem. Persze ezen a helyen élünk, nem csak szabadidőnkben járunk fel harcolgatni, így pedig logikus, hogy szükség van ilyesmire is.
Viszont nekem még mindig nem volt túl sok pénzem, így híján voltam minden nemű ruhának, kivéve a kezdő felszerelésemet, a páncélt, amit Shukakutól kaptam, és azt az öt kis ruhácskát, amit sikerült azóta beszereznem a mindennapokra. Persze nem volt piszkolódás, így nem is kellett volna váltogatnom őket, a mosásra várva, de azért mégis komfortosabban éreztem magam így. Viszont nem költhettem már többet. Persze egy fürdőruhára és egy törölközőre még futotta. És egy hozzám hasonló cukorfalatnak nem is kell túlságosan törnie magát. A lényem az, ami ennyire aranyossá tesz. A többi az csak kellék. Persze fontos kellék, és én is szeretem őket.. De ha nincs rá pénz, akkor nincs rá pénz.
Viszont a wellnesre futotta. Persze ez így abszurd, ha azt nézzük, odakint mennyibe kerül is az ilyesmi. Viszont itt, most, csak nekem, csak kuponnal, ingyenes a belépés. Szóval vidáman, a legcukibb mosolyommal közelítettem meg a helyet, hogy felségességem megkapja a megérdemelt pihenését.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal10/700[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (10/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Jun Vas. Ápr. 19 2015, 11:14

Miután Shushu kiválasztotta a ruhácskám, kíváncsian léptem oda, hogy magam is szemügyre vehessem azt. Szép zöld, lányos, és még táska is. Igazából nem is emlékeztem rá, hogy mikor ruháztam be erre a táskára, de biztos, hogy voltak vele nagy terveim.
- Tökéletes! Összeöltözünk és kapunk kedvezményt a cukiságunkra is. Az ilyen helyeken általában jóképű pasik és csinos lányok dolgoznak, szóval biztos jól fogjuk magunkat érezni. - reppentem is átöltözni, majd büszkén, mint egy modell léptem elő a fürdőből, mintha kicseréltek volna. A kócos hajkorona, ápoltan, egy hajpánttal összefogva, és az arcom is csak úgy ragyog. Imádom Aincradot!
- A csokornyakkendő soha nem megy ki a divatból! Viszont lehet, hogy az inggel nézne ki csak jól.. hmm Habár Aldonak is van nyakkendője és neki jól áll szóval Timidus is tehetne egy próbát.. Dee talán maradhatunk a sálnál is. Valahol vannak ilyen átlátszó bigyóizékéim! - próbáltam elmutogatni mire is gondolok, de végül feladtam, és inkább Timidusos témára kezdtem figyelni.
- szondázással? Áh értem mire gondolsz. De szerintem Timidust nem kell félteni, nem tűnik iszákosnak. Ugye nem vagy az? - pillantok a kis huncutságra, közben pedig lökdösöm Shu-nyant, hogy öltözzön át végre.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal3984/4100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Drake Haru Vas. Ápr. 19 2015, 19:21

Rosszul éreztem magam egy ideje, nem is öltem, nem is ettem, néha azért kijártam a templomba nézelődni vagy takarítani. De alapjában véve teljesen letört voltam. Fogalmam sincs, miért, talán a tavaszi vitaminhiány lehet az oka, meg azok a fránya nyiladozó virágok. És a madarak. A madárcsicsergéstől egyszerűen nem lehet aludni! Igen, még a föld alatt sem..Tudom, ez elég abszurd. És igazából nem is hallatszik be. De én mindig úgy hallom, odaképzelem.
Szóval ma is ébren voltam nappal. Csak ennek köszönhettem, hogy megtaláltam a kupont, és úgy döntöttem, élek vele. Egy kis kényeztetés kijár, és még én sem vetem meg az ilyesmit. És talán.. Talán egy picikét.. Úgy döntöttem, teszek is valamit, hogy egy kicsit összeszedettebben nézzek ki. Annyira elhanyagolt vagyok. :|Szóval csendesen ácsorogtam a sorban, egy napernyővel a kezemben. Nagyon fehér a bőröm, és ha nem is égek le, rossz érzés, ahogy melegít. Még egy napszemüveget is felvettem, mert az a fránya nap úgy tűz ilyenkor nappal, hogy az valami elviselhetetlen.
Drake Haru
Drake Haru
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 255
Join date : 2013. May. 16.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal1540/1700[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (1540/1700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 19 2015, 19:33

-A cukiságunkra… igen… biztosan…
Na ez egy kicsit megzavarta Shut, mert ő nem nagyon gondolt magára cukiként. Na jó, Aratának tetszhetett, hogy olyan kis esetlenke volt a randin… bár az ügyetlenkedés sokszor jelenthet cukiságot elvileg… legalább is az animékben mindig így mutatták, de Shu egyáltalán nem direkt ügyetlenkedett akkor. Tényleg zavarban volt. Szóval akkor most mégis cuki? És arra tényleg lehet kedvezményt kapni?
-Hogy… jóképű pasik? De hát… tudod, hogy nekem ott van Akira-san…
Junnak még mindig jobban szerette Akira-sannak hívni Kayabát is, Aratát is, persze a fiú előtt ezt nem mondta. Azt sem tudta, hogy Jun mióta lett ilyen szégyenlős, hogy elvonuljon a fürdőbe, de mire ő visszatért, már Shu is átöltözött. nem véletlenül azokat a ruhákat választotta, amelyeket, hiszen ő is így készült. Össze voltak öltözve. Viszont a haját nem volt hajlandó pántba fogni, ahhoz maradt a nagy masni.
-A sál szerintem is jobb… és nem… tényleg nem iszákos. Akkor indulhatunk?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal12695/10100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Shakan Kedd Ápr. 21 2015, 10:11

Kikem magamnak  ˇ^ˇ én Shakan vagyok.


Végre elérkezett ez a nap is, a bátyus azt mondta, hogy ma csak velem fog foglalkozni, és azt csináljuk, amit én szeretnék.
El is mentünk egy sétára a Kezdetek Városában, és a bátyus tényleg mindenhova követett. Még azt se kérdezte meg, hogy hová fogunk menni, csak követett, és én ennek nagyon örültem *.* Végre nem holmi küzdelmekkel meg állatkergetéssel van elfoglalva.
Ahogy haladtunk, találta egy plakátot, ami szépségnapot hirdetett.
Gyere, bátyus, ezt nézzük meg, és neked se árthat egy kis dekoráció
Végül az unszolásomra hajlandó volt beadni a derekát. Igaz én nem a derekát kértem, hanem azt, hogy jöjjön velem. És azt is megtette. *.* Ilyen az én bátyusom. Mire odaértünk a helyre, már nagyon sokan voltak ott

Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal10/1500[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (10/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Cearso Kedd Ápr. 21 2015, 14:12

Megígértem Shakan-nak, hogy ma csak vele fogok foglalkozni, amiért mostanság nem töltök el vele olyan sok időt. Ilyenkor érzem csak meg, hogy már ne vagyok egészen fiatal. Főleg ahogy Shakan itt ugrál előttem. Néha komolyan elgondolkozok azon, hogy mért is vettem a szárnyaim alá. Na meg azon is, hogy mért unszolta be egy céhbe, mikor én magam azokat még messzire kerültem. Ma már máshogy állok hozzá a dologhoz persze.
Amikor Shakan megfogja a plakátot, nekem nagyon rossz előérzetem támad. Nem nekem való az a hely, amit kinézett magának.
Természetesen megígérte neki, hogy a mindenhova vele tartok, ezért el kellett fogadnom a helyzetemet.
-Miért is ne? Ennél rosszabbul már úgy se nézhetek ki. Nincs igazam?
Azt se figyeltem, merre megyünk csak követtem Shakant, ahogy ment a cél felé.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal10/5900[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Rosalia Szer. Ápr. 22 2015, 09:13

Ti is részesei vagytok annak az 50 szerencsés játékosnak, akik időben érkeztek, így a kupon felmutatásával részt vehettek a nyitási akcióban, ami annyit tesz, hogy teljesen ingyen vehetitek igénybe bármelyik szolgáltatást.

Szépségápolás részleg
Pedikűr, manikűr, masszázs, arcpakolás, kozmetikus, fodrász, sminktanácsadás.

Élményfürdő részleg
Mini vízesés, mély hidegvizes medence, sekélyebb melegvizes, hidromasszázs, hullámfürdő, csúszdák, szauna.


cheers Jó szórakozást cheers




Vasárnap délig írhattok, bármennyi min. 100 szavas reagban élvezkedhettek!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Jun Csüt. Ápr. 23 2015, 17:39

Shu-tan egyetértett a kedvezményezésességes dologgal. Ha valamire ö rábólint akkor az biztosan létezik és úgy is van. Kíváncsi vagyok hány százalékot is kapunk a mosolyunkért. Talán 10%-15%?
- Az ilyen helyeken csak szép embereket alkalmaznak. Ne aggódj, ami az ilyen wellnesizékben történik az ott is marad. - kacsintok egyet, majd felnevetek, és megveregetem a vállait, hátha ettől megnyugszik. Nem akarom teljesen elijeszteni, ha már ilyen kis aranyos volt, és elhívott.
- Azért mert ott van neked Akira-san még ránézhetsz másik férfiakra is. Nem fogsz megvakulni tőle. - öltök nyelvet, és felveszem a táskám a vállamra, és az ajtó felé lépdelek, majd szépen kihajtom és előre engedem a vendégeim.
- Vezess! én nem tudom hova kell mennünk. Szóval rád bízom magam. Út közben pedig elmesélheted, hogy honnan is szerezted ezt a wellnesizés kupont.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal3984/4100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 23 2015, 17:55

-A falról. Egy falon volt kiragasztva, és onnan szedtem le. Mint a sajtótájékoztatós plakátot is. Meg minden más plakátot is. Tele van vele egész Aincrad. De nem hiszem, hogy ha többet vinnénk, akkor több kedvezmény járna.
És ahelyett, hogy előreengedődött volna, inkább karon ragadta a másikat, és így mentek egészen a szépségszalonig, miközben válaszolgatott a kérdésekre.
-Hát… nem tudom, hogy mi történik, de ha ott ilyen szépség izé van, akkor én azt haza is akarom vinni.
Öltötte a nyelvét Junra, és direkt nem volt hajlandó megérteni a mondatát.
-Nekem pedig nem kell nézelődnöm sehova. Különben is, az ilyen helyeken uborkát tesznek az ember szemére, és akkor pláne nem tudok nézelődni.
Majd megállt az ajtóban, és ide-oda ingatta a fejét a két ajtó között.
-Menjünk a szépségápolós izére. Timidusnak úgyis meg kellene igazítani a karmait. Jó lesz úgy, Jun?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal12695/10100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Jun Csüt. Ápr. 23 2015, 18:20

- Szóval a falakon ilyenek is szoktak lenni... Én azt hittem, hogy azokat csak unatkozó emberkék szokták kiragasztani. Nem szoktam megnézni őket. De.. minden nap tanul valami újat az ember! - nevetgéltem saját butaságomon, és az úton végig nyitott szemmel jártam, és valóban tele van vele az egész város. Plakátok ezrei a falakon, és mint kiderült nem csak díszítő elemként vannak jelen. Kicsit sajnáltam, hogy ennyi idő után tudtam csak ezt meg, sok mindenről lemaradhattam ez idő alatt...
- Ne aggódj! Van nálam táska, és tudod ez amolyan női táska ezért... nagyon sok minden belefér. Ha ketten pakolunk bele biztosan sokkal több is fog. - böktem az oldalamon csüngő táskára.
- Hidd el, hogy bőven lesz időd nézelődni. Az uborka sem lesz rajtad egész nap, szóval.. viszont amíg rajtad van addig játszhatod a vakot és nyúlkálhatsz ide-oda.. muhaha - lehet megint túl messzire mentem viszont az ajtóból már nem menekülhet.
- Te vezetsz, én követlek. A szépségizé jól hangzik szerintem is!
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_bal3984/4100[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Csak egy cuki miniboss Empty Re: [Miniboss] Csak egy cuki miniboss

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.