Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyálka Fennsík

+11
Simeon
K1
Keita
Shukaku
Tsujimoto Eiki
Danee
Cardinal
Kurokawa Yuuki
Kayaba Akihiko
Mirika
Strea
15 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Pént. Jún. 10 2016, 22:22

Ha a kilenc takonynál kezdtem elveszteni az érdeklődésem, az öt már unalmas volt, most annak az egynek halálra kellene untatni. De valójában tök szórakoztató volt nézni ahogy rágcsálja a köpenyem.
- Nyom-nyom-nyom. – Mosolygok rá és várok egy picit, hadd élvezze ki szerencsétlen. – Ízlik? – Szinte láttam a szemébe… vagy legalábbis ahol lennie kellene, hogy nagyon tetszik neki.
- Puty. – Egy álmos suhintás a nyálka már el is tűnt. – Bocsi de nem tehettem mást. Kell az exp meg az arany. – Lehet haza vihettem volna. Mondjuk a nyálkát felhasználnám ragasztó anyagnak eladnám és gazdagabb lennék mint a kovácsok együtt véve. Vagy nem.

Pihi majd támadás

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal7230/7300Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Pént. Jún. 24 2016, 10:24

Éééés ekkor a fény körbevett, se te látád az alagút végét, ahol egy kedves, mosolygós Morgan Freeman várt... ja nem, csak elnyelt téged egy nyálka. Egy Óriás Fénynyálka.

Yuuki 12 sebzést szenved el.


Kurokawa Yuuki (Sebzés: 105, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Óriás Fénynyálka


Kurokawa Yuuki (33. szint): 173/190 HP, 0 páncél, 150/150 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Jún. 27 2016, 21:11

A kérdés szerintem adja magát? Még is, hogy tud egy nyálka fényleni? Sűrű meg taknyos és undorító, ráadásul ezt már jól messziről is észrevehetik rajtam. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem lepődtem meg a jeleneten ahogy a lámpatakony magába nyel. Igazából a megijedtem helyesebb kifejezés és olyat tettem amit nem sűrűn, sikítottam. Há, mégse mert a sűrű szmötyi lényen nem hatoltak át a hangok és ami a legjobb még ittam is belőle. Kívül illetve belül egyaránt meggyaláztak ezek a rusnya dögök. Nem volt sok választásom (ha lett volna, akkor is) egyszerűen kivágtam magam a bendőből és gyorsan levegő után kapkodtam végül pedig még mielőtt újra rám mászna a perverz dög végleg kinyuvasztom és most már tényleg irány fürödni.

/minden lehetséges támadás a mocsokba ^^/
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal7230/7300Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Kedd Jún. 28 2016, 11:15

Rendben, mehetsz fürdeni, megengedem :] Lezárom a kazamatát, jutalmad 78 exp és három bronzláda. A ládákban 300 arany, egy [T2] Egyszerű Adrenalin Potion, és két [T2] Tartós Pontosság Potion van.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Szomb. Okt. 08 2016, 15:52

Danee (31) - HP:160 | F:51 | E:76 | K:38 | GY:46 | S:29 | P:175
--- Kristálypajzs
Shukaku (50) - HP:225 | F:74 | E:4 | I:87 | K:59 | GY:57 | S:77 | P:80
--- Nevelés Kesztyűje, Zafírszálas Fedora, Szivárvány Köpeny
Tsujimoto Eiki (39) - HP:75 | F:58 | E:107 | K:34 | GY:63 | S:48 | P:70


Először is elnézést a hosszas várakozásért, de végre itt vagytok, mindenki kedvenc takonymezején. Találkozzatok, ismerkedjetek, öltözzetek védőfelszerelésbe, meg jelezzétek, hogy használtok-e észlelést.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szomb. Okt. 08 2016, 16:58

Pallosom hetykén a vállamra fektettem, természetesen a lappal fektetve, hisz nem szerettem volna, ha véletlenül önsebzést vittem volna be. Vicces lenne, bár eddig nemigen láttam még, hogy ez bárkivel is megtörtént volna, de mind mindig most is jobb félni, mint megijedni. Persze teljes fegyverzetbe voltam, mert már jó ideje, hogy elhagytam a biztonságos körzetet, bár a szint nehézségi szintje, még jóval az én Tierem alatt van. Mindenesetre azért figyelnem kell, mert bárki rám támadhat, ha nem figyelek, persze Észlelésem a legtöbb ilyen esetet szokta jelezni… ejj… egyre több mostanság a Vörös játékos. De hát nincs mit tenni. Szerencsére ahova most tartok, ott nincs helye ilyen kis PVP-nek, hisz célom a Nyálka Fennsík volt. Egy jó kis Kazamata, mely felpörgethet. Bár nem igen kazamatáztam még, de abban reménykedtem, hogy hozzám hasonló kalandvágyó playerekkel összefutva tudunk, majd egy jó kis csapatot alakítani.
 

// kettes észlelés aktív //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal10/8100Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Shukaku Szer. Okt. 12 2016, 14:27

Hasonló kalandvágyú playerek? Azt hiszem ilyesmivel nem szolgálhatok, ám egy rövidke jelenettel, ami megfeleltethető a belépőnknek is, azzal talán igen. A kisebb szinteken való császkáláshoz újra meghozta az idomár kedvét az, hogy Yena megjelent a csapatban. Amíg Timidus mozgásigényét inkább az edzőtermekben vagy az Arénában igyekezett kiélni, addig a kölyök ragaszkodott a természethez, és abból is leginkább az olyan helyek feleltek meg a számára, ahol könnyen eltűnhet a társai szeme elől. Na persze nem ténylegesen, hiszen a jártasságok védett területen kívül mindig aktívak voltak, de az, hogy ha én nem látlak téged, akkor te sem látsz engem, tökéletesen megfelelt a kis hiénának. Vélhetően ugyanígy keresett búvóhelyet magának, amikor meglátott téged. Egy ideig csak távolból figyelt, hogy mit is keresel itt, az ő területén, majd felkapott egy kisebb ágat a földről, és teljes sebességgel megindult feléd. Az indikátorából láthattad, hogy pet, és a termete pedig egyértelműen sejtethette, hogy nem egy veszélyes darab... legalább is ha hiszen a rendszer hagyományainak. Timidus azonban, aki az egyik ágról figyelte a jelenetet, nem feltétlenül hitt abban, hogy te hiszel a rendszerben, így jó pár méterre tőled landolt a társa előtt, aki ennek hatására teljes sebességgel rohant bele a sárkányba, majd kettőt bukfencezve terült el a földön, ahol Timi igyekezett is ott tartani azzal, hogy egyik mellsőjével ránehezedett, majd feléd fordult, és megszólalt.
-Elnézésedet kérem idegen, a társam hevessége  miatt. Biztosíthatlak afelől, hogy nem áll szándékunkban bántani téged.
És ha ez nem lett volna elég, a fák közül ekkor bukkant elő az idomár is, aki egyelőre azzal volt elfoglalva, hogy megértse, hogy mi is zajlik a szeme előtt... de azért egy biccentést kaptál tőle.





Bekapcsolva: Hármas Észlelés, Hármas Akrobatika
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal12695/10100Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Danee Pént. Okt. 14 2016, 23:40

Miért keres fel valaki egy ilyen legjobb indulattal is csak furcsának nevezhető helyet?
Hátha felbukkan egy-két arctámadó? Alien-ivadék?
Netán beteges kíváncsiságból igyekszik rálelni egy-két csapdába eset lolira a kocsonyatenger közepén.

Akárhogy is, ez az izé, ez a zerg trutymó egész jó: csúszik, mint a takony
Nekifutásból simán lehet szánkázni rajta, és amíg szerencsés az ember, addig nem az ülepén, vagy pingvin módjára, állal előre történik.
Amikor először beszéltek nekem a nyálkákról rögtön egy párás barlangrendszer jutott eszembe, halványan derengő, és pulzáló természetidegen zöld és kék fényekben pislákolva, ehhez képest kiderült, hogy egy egész fennsíknyi "jégpálya" vár arra, hogy bohóckodhassak rajta egy kiadósat, és még belépő vagy korcsolyakölcsönzési díjat sem kell fizetnem.

Biztos a sors idióta fintora lehetett, hogy a fennsík fölött egy méretes tollassárkányt szúrtak ki nem-is-olyan-tünde szemeim, rendbe szedtem hát magam: Megigazítottam páncélom nyakán a csokornyakkendőt, nyakamba kanyarítottam kedvenc elnyűhetetlen csiganyálasmintás köpenyemet, és még egyszer utoljára megvillantottam tökéletes állkapcsomat a kis aranyos parizel-szeletelőm pengéjének csillogásában, no meg belőttem a séróm, ahogy azt kell. Amúgy is már tiszta Gundam-Danee-Full-Armor voltam, alig látszottam ki a sok fémből, de hát ez van, ha valaki lovagnak áll.

A fennsík szélét övező aranyos kis kerítés, kansast és dorotit idéző, derékig érő kapujához érve derűsen kurjantottam el magam:
- Hééééj! Te sárkányok legtollasabbika, Timiduuuuuus!  - csápoltam a sárkány felé, majd szócsövet formázva a két tenyeremből, kiáltottam a társa felé:
- Shuuuuuu-chan! Hahooooooo! Vegyetek be engem is a mókába!
A fennsíkon nem volt nagy a népsűrűség, könnyű volt észrevenni a harmadik oda nem illő tereptárgyat is vállán egy batár nagy karddal
- Hey! Yo! -
trappoltam emez felé teljes magabiztossággal és akkora vigyorra a képemen, hogy a joker is megirigyelhetné - Nincs kedved csatlakozni egy puding-szeleteléshez? Gondoltam beugrok ide - mutattam a fennsík felé - némi hajzseléért, de el kéne még egy-két iparos legény, ha érted mire gondolok - sandítottam a fegyverére

Bekapcs minden: Észlelés 3, Látás 3, Nyomkövetés 2
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal7644/7700Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 16 2016, 17:46

Kezdések vörös színű pudingokat kaptok, jut mindegyikőtöknek kettő, meg egy harmadik annak, aki a leggyorsabb.

Eiki 6 sebzést szenved el.
Shukaku 3x6 sebzést szenved el.
Danee 3x6 sebzést szenved el.


Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:117 / S:128 / P:139, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Tsujimoto Eiki
Shukaku (Sebzés: 4, Pet sebzés 87, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Shukaku
Danee (Sebzés: 76, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
7x Vörös Nyálka


Tsujimoto Eiki (39. szint): 75/75 HP, 64 páncél, 170/170 CSP
Shukaku (50. szint): 225/225 HP, 62 páncél, 295/295 CSP
Danee (31. szint): 160/160 HP, 157 páncél, 190/190 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Okt. 16 2016, 18:31

Hamarosan vagy a sors, vagy egyszerűen a véletlen hozta így, de zajra leszek figyelmes. Egy felém közeledő… vakarék ölebféleségnek tűnő valamire leszek végül figyelmes, aki a szájában egy leginkább botra emlékeztető dolgot cipelt. Bár az indikátorán való szokatlanságból rögtön sejtettem, hogy pet, de ennek ellenére, ujjaim a markolatra szorulnak. Persze érthető volt. Egy pet leginkább a gazdája utasítását követi és semmi kedvem nem volt harcolni. Legalábbis playerrel nem. Így mikor egy újabb pet érkezett, csak a szememet forgatva csóváltam a fejem. És hogy-hogy nem két újabb alak is befutott végül. Tessék. Egyszer kell kazamatázni, mennem és akkor is rögtön csak úgy rohannak csatlakozni hozzám az emberek. Cool A kislányt egy biccentéssel, a srácot egy kézrázással köszöntöm, majd a kis kiabálós kedvében lévő srác kérdése/kérésére csak megvonom a vállam, sejtelmes vigyorral az arcomon.
- Szeletelni van kedvem, azért vagyok itt. De remélem valóban hajzseléért jöttél, és nem síkosítóért. – csóválom meg, látszólag rosszallóan a fejem, de végül elmosolyodok – Tsujimoto Eiki, harcos ad carry szerűség, igazi papír kiszerelésbe. És, ha megengeditek, belopom az elsőket…
Vállamról lendítve a kardom egy szökkenés kíséretében szét is pixelezem az első vörös nyálkát, majd egy fél fordulattal a mellette lévőt is kettészelem. Megtámasztom a lábam és hátra szökkenve két kézre fogom a markolatot.

- Nos hajrá srácok. És… Shu. – biccentek a kékségnek, akinek a nevét a lovagfelszereléses sráctól hallottam – Ideje mocsoktalanítani!

// elpixelezem az engem támadó nyálkát, illetve mégegyet azok közül, amelyik Shut támadja //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal10/8100Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 16 2016, 19:20

Ha nem Timidusról lenne szó, talán összerezzent volna a fura üdvözlésre, vagy a szemeit forgatta volna meg, ám azonban csak biccentett, sőt, még egy kedves mosolyt is megejtett Danee felé, megvillantva a fogait. Még ő is volt annyira tapasztalt, és eleget hallgatózott az utcán ahhoz, hogy sejtse, Danee és a nyálka fennsík nem a legjobb párosítás. Az üdvözlés azonban üdvözlés volt, és a srác nem csinált semmi rosszat, így tehát válaszolt.
-Üdv, Danee. Csatlakozhatsz Yenához, ha szeretnél. Azért jöttünk, hogy gyakoroljon, és a nyálka az a mob, amelyet Shu legkevésbé sajnál sportból ölni.
Adta meg a feleletet a mókára való bevétel kérdésére, majd felemelve a mancsát és szárnyait, elő is tűnt a hiénakölyök, aki a botot már ugyan elengedte, ám boldogan vetette volna bele magát akármilyen csatába. Shu ezalatt ha kezet nem is fogott, de meghajlást mindenki felé intézett, és még egy kedves mosolyt is, főleg Danee irányába. Amióta elbeszélgettek rendesen, már nem voltak komolyabb gondok... valamint a másik fiatalúr megjegyzése elterelte a figyelmét. Hátát az egyik fának vetette, és egy hova kerültem megint sóhajtással vette tudomásul, hogy a fiúk továbbra sem lettek értelmesebbek. Szerencséjére a szörnyek sem várattak magukra, és még idejében félbeszakították a beszélgetést. Az első annak a fának a tetejéről csöppentette rá magát, amelyiknek a hátát támasztotta, ám a támadás elől a szöszi még időben megmentette, így Shu gyorsan odébb somfordált, nyílt terepre, miközben a ruháját igyekezett megtisztítani a mocsoktól.
-Eghh... muszáj volt ezt? Izé... köszi. Egyébként Timi és Yena is lány.
Bökte még oda egyáltalán nem szurkálódva, csak úgy kiegészítésképpen, ám a sárkánynak egészen más mondandója volt, hiszen amikor elsuhant a harcos mellett, mindössze egyetlen kifejezést sziszegett halkan a fogai között a fiúnak.
-Kill Stealer.
Öt maradt nekik, két petre, és el is végezték a munkájukat, Daneera bízva Shu hátának védelmét. A sárkány egyszerűen csak végigszántott a karmával a két legközelebbi mobon, ezzel elintézettnek tekintve a dolgot, ám Yena másképpen gondolta. Se taktika, se precizitás, se semmi. Nekifutott az első nyálkának, majd egy ugrással az oldalának vágódott, és ugródeszkaként használva a nyálka testét pattant át a következőre, amelyet vígan tapicskolva, hangos kaffogásokkal kezdett marcangolni, még meg is rázva magát a móka után, nehogy a többiek tiszták maradjanak. Shu igyekezett látványosan más irányba nézni, de azért aggódva oda-odapislantott a kis hiénára, bár tudta, hogy őt nem sebzik a mobok. Miután a nyálkák összeszedték magukat, és támadásba lendültek, gyorsan a lovag mögé futott, megpróbálván elrejtőzni. Félni nem félt persze, de így legalább nem kellett harcolnia.
-A tiéd, Danee! Védj meg!

Timi és Yena is kétszer támad, az mínusz két nyálka, és 9-9 sebzés másik kettőbe.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal12695/10100Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Vas. Nov. 06 2016, 20:17

Danee nélkül folytatjuk. Ő beleragadt a nyálkába, és képtelenség kiszabadítani. Vigyázzatok, nehogy ti is így járjatok.

Vörös Nyálka #1-4 elpusztult.

Eiki 6 sebzést szenved el.
Shukaku 2x6 sebzést szenved el.

Vörös Nyálka #5: 41/50 HP
Vörös Nyálka #6: 41/50 HP
Vörös Nyálka #7: 50/50 HP

Tsujimoto Eiki (39. szint): 75/75 HP, 58 páncél, 92/170 CSP
Shukaku (50. szint): 225/225 HP, 50 páncél, 195/295 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Nov. 06 2016, 21:30

- Hát… úgy tűnik kettesbe maradtunk. – jegyzem meg savanyú arccal, miközben a beragadt lovagra tévedt a tekintetem, majd sóhajtok és megvonom a vállam – Végül is ezekkel szerintem elbánunk magunk is. Hajrá kislány!
Nem tudom, hogy van értelme bíztatni a kékséget, de mindenesetre engem nem kell.  Pallosom egyetlen csapásával repítettem a csúcsra… mármint pixeljeire… az egyik nyálkát és miután egy újabb hasító vágással a másik nyúlós masszát is kivégeztem, egy laza mozdulattal a vállamra fektetem a pengém. Újabban már szokásommá vált.
- Hölgyeim… az utolsó azt hiszem a tiétek. Ahm… előre szólok, hogyha nagy sebzővel kerülünk össze legközelebb én nem biztos, hogy tudom vállalni a tankolást. Nem vagyok épp egy tank kari, mondjuk a sebzést, azt rám bízhatjátok.

// nyálka 5-6 elpusztul //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal10/8100Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 07 2016, 08:19

Először nem tudja, hogy sikítson, vagy nevessen-e azon, ahogy a fiú beleragad a nyálkába. Azonnal hátraugrik, ám észbe kap, hogy talán nem jó ez így. Akkor most a nyálka folyamatosan sebzi őt? Vagy elájul, és földön fekvő embert nem támadnak a szörnyek? Létezik a világ mobjai között coup de grâce? Annyi megválaszolatlan kérdés merül fel annak okán, hogy először jár ilyen helyen, hogy leblokkol félelmében, és csak a fiút tudja figyelni, nézni, hogy fogynak-e az életpontjai, hogy legalább a kezét ki tudja-e szabadítani, hogy elteleportáljon, vagy valami. Nem akar az ő sorsára jutni, de magára sem fogja hagyni a bajban, ha van lehetőség a segítségre anélkül, hogy ő maga bajba keveredjen. Miközben igyekszik kapkodva kikerülni a nyálkákat, sebződik ugyan, de most már még sokkal óvatosabb, és a társait is aggódva figyeli. A harcos fiú lelketlensége meglepi egy pillanatra, bár rögtön utána elkönyveli magában, hogy ő is csak olyan, mint a többi, ezt látta, és ezért nem hibáztathatja. A szörnyek egyelőre nem támadják a beragadt lovagot, ami jó jel. Az idomár egy mély sóhajt hallat, miközben társai előre lendülnek az utolsó nyálka irányába. A sárkány hagyja Yenát először támadni, aki ezúttal, tanulva az előző esetből csak egy karmolós pofont ad a szmötyinek, majd vár egy picit, hogy az akar-e vele is játszani. Úgy tűnik zavarja, hogy a nyálka állandóan csak az idomárt cseszteti, miközben ő invitálta harcra. Mivel azonban a mob továbbra is csak Shu felé araszol, sértődötten ront neki utoljára. Ekkorra időzíti Timi is a támadását, hogy úgy tűnjék, kis társa pixelezte el a mobot, aki ezt el is hiszi magáról, és boldogan szökdécselve ugrálja körül az elpixeleződő halmot, miközben Timi landol a lány és a harcos között.
-Nyugi, nem lesz baja, azt hiszem.
Pislant a lovag felé, szavait az idomárnak intézve, nem éppen magabiztos kijelentéssel, ami csak onnan derül ki, hogy hozzáteszi, hogy azt hiszi, a hangja továbbra is minden kétkedéstől mentes. Ezután viszont a harcos felé fordul, és megforgatja a szemeit.
-A támadások számának alapján körülbelül két és félszer annyi sebzést kapott Shu, mint te, szóval ne ragelj. Eddig sem tankoltál, bár való igaz, hogy ez a lovag feladata lett volna, de ő most afk.
-Timííí... megmondtam, hogy ne az Arénában tanulj ilyen kifejezéseket, mert ezek bántóak lehetnek.

A sárkány ugyan bólint, ám Shu tudja jól, hogy ez egyáltalán nem jelent semmit, hiszen az is lehet, hogy csak elismerte, hogy igen, sértőek lehetnek, attól még nem fogja megváltoztatni a véleményét.
-Ha úgy érzed, hogy bajban vagy, akkor húzódj vissza Shu mögé az első támadásod után. Jelenleg azonban nem úgy tűnik számomra, mintha erre még szükséged lenne, még akkor sem, ha nagy sebzővel kerülnénk szembe.
Shu még egy pillantást vet Daneera, hogy mi a helyzet vele, majd egy kis biztató mosolyt intéz Eiki felé.
-Ne aggódj megvédünk, nem lesz baj. Ugye lányok?
Adja vissza picit csipkelődően az előbbi kislányozást, ám látszik rajta, hogy egyáltalán nem sértette, sőt, örül is neki, ám jó hangulatban szeretné folytatni a küzdelmet, ha már harcolnia kell. A sárkány csak bólint, és tekintetével az újabb ellenfeleket keresi, Yena azonban szépen felsorakozik Eiki előtt, és nagyon elszántnak mutatkozik abban a tekintetben, hogy ő bizony most majd megvédi a fiút, ha erre lett kérve.

//Utolsó szmötyinek is kampec.//
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal12695/10100Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 09 2016, 14:33

Feltámadott a tenger, a nyálkák tengere~ Most már nem csak taknyosak, de még nedvesek is lesztek. Legalábbis Shukaku mindenképp. Danee-t meg elmossa a népharag és látva, hogy nem szabadulhat, inkább a biztonságos városba teleportál.

Shukaku 5x8 sebzést szenved el.


Tsujimoto Eiki (Sebzés: Z:117 / S:128 / P:139, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Tsujimoto Eiki
Shukaku (Sebzés: 4, Pet sebzés 87, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
5x Tengeri Nyálka


Tsujimoto Eiki (39. szint): 75/75 HP, 58 páncél, 170/170 CSP
Shukaku (50. szint): 225/225 HP, 10 páncél, 295/295 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Csüt. Dec. 15 2016, 22:49

Úgy tűnt ezzel meg is volnánk. Az első hullámnak annyi a lány petjének utolsó támadása nyomán. Ezzel egy gonddal kevesebb, most már csak két hullámot kell túlélni és mehet is a kövi. Mármint a kövi kazitakarítás. Úgy érzem nem nehéz ez a kazamata, szerintem egy hasonló szintűvel is elboldogulnék szólóban, bár nem tudom, lehet mégse. Igazából nem olyan vészesek a mobok, az időlimit viszont köt, így lehet, hogy bajba lennék sok, gyorsabb mob esetén. A petre nem igazán figyeltem, hisz számomra ő csak egy egyszerű program volt, s minden cselekedete egy rendszer által kiadott parancs csupán. Így az idomárra figyeltem, de miután láttam, hogy nem akar semmi fontosat, így rámosolyogtam, majd vártam a következő hullámot. Bár nem hittem volna, hogy szó szerint. Hamarosan kissé csöpögve, de pár tengeri nyálkával álltunk szembe. Nagyszerű… na mindegy. Megmarkolom szorosabban a fegyverem, majd rátámadok a lényekre, majd két gyors vágás nyomán hamar pixeleikre robbantom a vakarékokat. Legalábbis kettőt biztosan.

// támadok 2 Tengeri nyálkát, mindkettő elpixeleződik 1-1 támadásom nyomán //
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal10/8100Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 16 2016, 07:52

Egy hatalmas sóhaj szakad fel Shu kebléről, amint Danee lelép, és kivételesen nem azért, mert nem boldogítja őket a továbbiakban. Az idomár úgy érezte, hogy le van rendezve Timi pimaszsága is, le van rendezve Danee bajba jutása, és le van rendezve Eiki is, akire kedvesen visszamosolygott, miközben próbálta a nyálkadarabokat letörölgetni a ruhájáról. Talán nem a legjobb alkalom a kísérletezgetésre, de ez a sok biztonságérzet eszébe juttatott még valamit, és miután látta, hogy Yena harapása után semmilyen módosítót nem kap az állatka, miért is ne alapon úgy döntött, hogy miközben várakoznak a következő hullámra, gyorsan, vélhetően észrevétlenül a szájába dugja az egyik ujját, nagyon remélve, hogy a nyálkának eperzselatin íze lesz. Arra nem vállalkozott volna, hogy emiatt öljön meg egy mobot, a gasztronómiai felhasználás viszont, ha már itt vannak, na meg a kíváncsiság... szóval milyen ízük van? Az undi dolgok azonban ettől függetlenül is undik, és olyan gyorsan még a rendszer sem tisztított, hogy a következő hullámig nyálkátlanítsa őt. A tengeri nyálka feltűnését így még örömmel is vette, és az elsőbe ezúttal ő maga vetette bele magát, egy friss zuhanyt remélve. Nem olyan ruha volt rajta, amit kényelmetlen lett volna vizesen hordani Eiki előtt, és még mindig jobb volt, mint nyálkásan. A többi támadást már igyekezett elkerülni, és a legelsőnél még pancsolt is egy keveset, sebzés gyanánt. Az a lendület, és a kis viháncolós sikítás, amivel beugrott a nyálkába, Yena figyelmét is felkeltette, aki társa után eredt, szintén pofozva párat a mobon, majd jól megrázta magát utána. Az, hogy ketten együtt sem vittek be elegendő sebzést a mob elpixeleződéséhez, talán jelzett valamit számodra a buildjükből, ám Timi annak rendje és módja szerint fúrta át magát egy újabb mob testén, pixelfelhőt hagyva maga után, ezzel picit javítva az eredményen.
-A maradék kettő a tiéd.

/Egy nyálkának Timi után kampec, másik 9+4 sebzést kap/
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal12695/10100Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 05 2017, 12:05

Cóljatok, ha nem írok~

Tengeri Nyálka #1-3 elpusztult.

Shukaku 2x8 sebzést szenved el.

Tengeri nyálka #4: 37/50 HP
Tengeri nyálka #5: full HP


Tsujimoto Eiki (39. szint): 75/75 HP, 58 páncél, 92/170 CSP
Shukaku (50. szint): 219/225 HP, 0 páncél, 245/295 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 12 2017, 10:52

Két inaktív karakter, lezárom a kazamatát. Eiki és Shukaku 40-40 expet kap.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal0/0Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Keita Csüt. Jún. 14 2018, 14:36

Simeon (21) – É:22 -> HP:110 | F:20 | E:45 | I:35 | K:22 -> CSP:110 | GY:46 | S:60 | P:90
K1 (6) – É:9 -> HP:45 | F:8 | E:12 | K:7 -> CSP:35 | GY:7 | S:1 | P:4

Simeon:
Gyémánt Kesztyű (ha az állatidomár támadása nem talál, akkor a támadásának ereje hozzáadódik a következő pet támadáséhoz, maximum egyszer erősödhet egy támadás)
Gyémánt Mellvért (ha valaki megsebez, akkor 10%-al több sebzést kapsz, viszont az eredeti sebzésnek a 10%-át az ellenfél is elszenvedi)

Kérnék szépen egy bevezető kört, amiben megérkeztek a Nyálka Fennsíkra. Csak vigyázzatok, hová léptek, mivel Kayabáék elfelejtették kitenni a csúszásveszélyre figyelmeztető táblákat Rolling Eyes
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal10/10Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (10/10)
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by K1 Csüt. Jún. 14 2018, 15:34

Éppen egy fogadóban ücsörögtem és próbáltam elütni az időt azzal, hogy az immár üres tányéromat bámultam, szótlanul. Mondjuk az sem lett volna jobb, ha elkezdek cseverészni az evő eszközökkel ugyanis akkor a körülöttem lévők biztosan azt gondolták volna, hogy ez megőrült. A hasam korgását végre sikerült megoldanom így egyel kevesebb dolog miatt kellett aggódnom. Ha bár egy igazi férfi tűri, az éhezést ám annak sincs sok értelme, hogy korgó gyomorral menjen a csatába. Vagy a pocakjával vitatkozik vagy pedig az ellenséggel csatázik, kettő együtt nem megy. Szóval ott ültem akár egy rakás szerencsétlenség mikor megütötte a fülemet valami. Nem-nem egy korsó volt bár a hasonló helyeken az ilyesmi sem olyan ritka dolog. Két kalandor éppen javában cseverésztek igaz kissé távol tőlem, de olyan hangerővel, hogy még én is meghallhattam pár szót. Normál esetben nem hallgatóztam volna, de valamivel sikerült felkelteniük az érdeklődésemet. Először arra gondoltam, hogy félre halottam esetleg a fickó tévesztette el, ám másodjára is ugyan olyannak tűnt.


Az egyik arról mesélt a másiknak, hogy nem rég tért vissza a málna fennsíkról és elég érdekes felfedezést tett ott ráadásul nagyon jól szórakozott. Próbáltam elképzelni magam előtt vajon milyen is lehet az a hely. Egy sík területet láttam magam előtt, amin rengeteg málnabokor terül el, amíg a szem ellát. Nem tudtam megérteni mi haszna lehet az ilyesminek majd a fejemhez csaptam a felismeréstől, hogy nem csak csatából áll az élet. Tudtam, hogy készítettek olyan helyeket ahol nem kell harcolni csak élvezni a táj szépségét. Nekem nagyon tetszett az elképzelés, hogy a játékosok pihenhetnek egyet és ráadásképpen degeszre tömhetik a hasukat. Bár nem voltam éhes, de egy kis ínycsiklandozó málnának mindig marad hely. Szerencsére azt is elmondta merre kell menni ezért fölkeltem és meg sem álltam a célig, még a térképet sem kellett használnom. A fennsíkon aztán megláttam egy fiatal kinézetű srácot, ami kissé elvette a kedvemet.


~Mégis mit képzeltél? Csak nem arra gondoltál, hogy itt ez a terülj-terülj asztalkám és rajtad kívül más nem szeretné kiélvezni?~ kérdeztem magamtól.
Végül arra jutottam, hogy elég nagy ez a hely elférünk akár ketten is.
-Üdv. Te is málnázni jöttél a fennsíkra?
Ha esetleg nem értené, miről beszélek, szép lassan elmondom neki a hely nevét.
-Ez a málna fennsík.
/Ha kiderül, az igazság néz nagy kerek szemekkel és szó szerint leesik a szája./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal1721/1900Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Simeon Csüt. Jún. 14 2018, 20:45

- Phhhh.
- De ne mondd már ezt! Nézd, nézd!
- Phh? Ph-phh-brrph. Bbbbh.
- Persze, mert most a felhők eltakarják a napot - mutatott fel az égre a fiú.
- Ph. Phh.
Tengerszem nem volt elragadtatva. Sem most, de már az előző nagyjából öt hosszú percben sem, amíg idomárja egy tócsaszerű izé fölött guggolt szüntelen. A kis polip követte Simeon tekintetét és felnézett: felettük bárányfelhők úszkáltak lustán, Tengerszem pedig azt kívánta, bárcsak alakulnának át valami csúnya nagy esőfelhővé hamar és borítanák be az eget teljesen: akkor végre hazamehetnének és nem kéne egy ismeretlen mob testfolyadékát csodálnia értelmetlenül.
- Lehet, hogy látunk is belőlük! - lelkendezett tovább az idomárfiú és csodával határos módon végre valahára felállt! El is indultak feljebb a fennsíkon.
- Úgy olvastam, hogy odafönt sok spawnol mindenféle színűből és igaz le kell győzni őket, hogy újak jöjjenek, de legalább mi is erősödünk és meglátod, ha egyszer a fénycsíkok legyőzik a felhőket, minden olyan csodás lesz! - magyarázott Simeon és nagy izgatottságában egyre gyorsabbra és gyorsabbra fogta a tempót. Tengerszem felugrott a derekára, ott tartotta magát pár lépésnyit majd feljebbcsúszott a fiú válláig és megtelepedett a fején. Innen már jobban be lehetett látni a környéket: nyálkamobot egyelőre nem láttak, de a nyomuk - a kis tócsák, amelyekért Simeon annyira odavolt - foltokban ott száradtak a napon. Meg kellett hagyni, tényleg különlegesen csillogtak, amíg még frissek voltak, ám utána... Tengerszem inkább kilőtt egy-egy tintasugarat, csakhogy elpixeleződjenek a szemük (és orruk) elől.
Ekkor látták meg a fiút, aki egy másik úton közelítette meg a fennsíkot.
- Szia - köszönt Simeon illedelmesen és Tengerszem is felemelte az egyik csápját üdvözlésképpen - Málnázni? - pislogott a fiú - Nem, mi a nyálkákat jöttünk megnézni, de... azt mondod, vannak itt málnák? - csillant fel Simeon szeme és a kis petje is felkapta a fejét a hírre. De jó is lenne együtt csemegézni belőlük, ha az összes mobbal találkoztak, amivel csak lehet!
- Jut is eszembe, Simeon vagyok, ő pedig Tengerszem - mutatkozott be a fiú egy kicsit késve és vidáman nézett körül, a bokrokat keresve a szemével - De rosszul tudod, ez a Nyálka fennsík, így nevezik. Viszont ha vannak málnák is, az csak még jobb! De... - pillogott körbe és nyújtogatta a nyakát - Merre vannak a málnabokrok? Én egyet sem látok - rázta a fejét értetlenkedve. Az persze meg sem fordult a fejében, hogy a másiknak esetleg ne lenne igaza - nem, Simeon szentül meg volt róla győződve, hogy bizony itt vannak azok a bokrok valahol! Láthatatlanul vagy elbújva, de itt kell lenniük!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal16717/10500Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Keita Csüt. Jún. 14 2018, 21:25

Összetalálkoztatok, és haladtatok egyre beljebb, ahogy K1 bevitte Simeont a málnásba (vagy éppen pont fordítva?), de sajnos a málnabokrokról lelegelték a málnát. Hirtelen három darab jeges nyálka hömpolyög elő, meglehetősen morcosak hogy megzavartátok a délutáni sziesztájukat, legalábbis erre lehet következtetni abból, hogy rátok támadnak a maguk 8-as sebzésükkel. Két nyálka Simeonékat támadja, a harmadik pedig a lovagot szemelte ki magának. Ki tudja, talán van nála egy kis málna? Rolling Eyes


Simeon (Sebzés: 45, Pet sebzés 35, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.8 SP kiskörönként.)
K1 (Sebzés: 12, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 1 SP kiskörönként.)

Simeon (21. szint): 110/110 HP, 74 páncél, 110/110 CSP
K1 (6. szint): 41/45 HP, 0 páncél, 35/35 CSP

Jeges Nyálka #1: 40/40HP
Jeges Nyálka #2: 40/40HP
Jeges Nyálka #3: 40/40HP
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 35

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal10/10Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (10/10)
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by K1 Csüt. Jún. 14 2018, 22:34

Abban a hiszemben voltam, hogy végre lesz egy nyugodt napom viszont az igazság hideg zuhanyként ért. Nem akartam inni a tulajdon fülemnek viszont a szívem mélyén tudtam, hogy mi az igazság. Első pillanatban kidülledtek a szemeim akár egy döglött halé majd lesüllyedt az állam. Úgy néztem kerek három másodpercig, ami számomra perceknek tűnt. Fogalmazhatnék úgy is, hogy kalapács ütésként ért a felismerés, hogy ismételten bebizonyítottam mekkora egy idióta vagyok. Ez nem újdonság, mert magamról tudtam régóta viszont kissé kínos, ha mások is tudomást szereznek róla. Persze a srác teljesen lázba jött, mert elhitte, hogy ott tényleg vannak málnabokrok. Normál esetben megkíséreltem volna diplomatikusan elintézni a dolgot, mert nem szép megbántani egy ilyen ártatlan képű srácot. Akkor viszont nem voltam olyan állapotban, hogy bármi is érdekeljen főleg az illem nem. A harmadik másodpercben a jobb kezemmel becsuktam a számat, ami elindított egy láncreakciót és az egész testem remegni kezdett. Miközben a remegés egyre erősödött úgy lett a fejem egyre vörösebb majd egyszer csak kitört akár egy vulkán.

Elkezdtem olyan hangosan üvölteni amilyen hangosan csak bírtam minden dühömet beleadva. Talán még lángok is felcsaphattak a torkomból ezt nem tudhatom, mert nem arra koncentráltam. Hogy miket mondtam nem szívesen ismételném meg, mert java részt elég durva, de annyit elárulhatok, hogy mindegyik rólam szólt. Felsoroltam az összes szitkot és állatnevet, amikkel az idiótákat szokták illetni. Mikor befejeztem még mindig tombolt bennem a harag akár egy tornádó és nem tudtam mitévő legyek. Végre eljutott az agyamig, hogy a nyálkák valamiféle szörnyek, amiket agyon lehet csapni és nekem pont erre volt szükségem. Kezembe véve a buzogányomat elindultam befelé egy jó terápia reményében. Szegény kölyök csak ott ált semmiről sem tehetett, ám én bunkó módon szinte teljesen megfeledkeztem róla. Bizonyára az állapotom miatt üthetett rajtunk ilyen könnyen az a három nyálka, ugyanis meg sem fordult a fejemben, hogy védekezzek. Az egyikük engem szemelt ki a másik kettő pedig a srácot támadta. Nem vesztettem valami sok életerőt és a rendszernek hála csak egy pirosas pixel csík jelent meg rajtam egy hatalmas vérfolt helyett.
-Engem kóstolgatsz te szemétláda?! Hogy dögölnél meg a meggyártóddal együtt!– kérdeztem majd visszatámadtam.
/Jeges Nyálka #1-et támadom a buzogánnyal/


A hozzászólást K1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 14 2018, 22:41-kor.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_bal1721/1900Nyálka Fennsík - Page 2 Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 14 2018, 22:34

The member 'K1' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Nyálka Fennsík - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nyálka Fennsík - Page 2 Empty Re: Nyálka Fennsík

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.