Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kincses Sziget

+10
Sakuzo
Eru
Elaila Heldfrisk
Strea
Chariton
Sai
Kayaba Akihiko
Blue-Eyes
Hayashi Yuichi
Cardinal
14 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Kincses Sziget - Page 5 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Jan. 22 2022, 07:56

Ahogy egyre többet dumált a csajszi, úgy tűnt egyre sötétebbnek. De annyira, hogy még a kedvemet is elvitte. De komolyan, hogy lehet valaki ennyire hülye? A figyelmeztetésem ellenére is tovább erőlteti a dolgot. Persze erőltesd csak, hogy mi mások vagyunk, csak mert vörösek vagyunk, végül is a diszkrimináció, ami ezzel jár nem elég ok, hogy felmenjen valakiben a pumpa. De hát ő tudja, az biztos, hogy ha a srác esetleg nekitámadna, én egy újjal se segítenék neki. Szenvedjen csak ő vele. Lassan elkezdődött a harc, azonban a lovag csajszinak úgy tűnik, csak dísznek van pajzsa és mikor tovább menetnél is ugyanúgy le voltam magas ívből tojva, így hátrébb álltam, hogy még véletlenül se célozzon engem egyetlen mob se. Mondjuk emiatt gyakorlatilag nem is férek egykönnyen a lényekhez, de kit érdekel ez már. A csávó legalább elvégzi a dolgát. Mivel a másik csajszi elvette a szórakozásomat, így úgy döntöttem, hogy akkor vele játszadozok kicsit. Ragadozó vigyorral megyek oda hozzá és a karjának döntöm vállam, ahogy felé szólok.
- Igazán ügyes, nagyfiú. Mond, csak tudod, hogy kell kikapcsolni az etikai módot? Ha a kövi hullámot is ilyen ügyesen elpucolod, akkor szívesen megtanítom, hogy kell és mire jó amaz hiánya.~ - duruzsolom neki, nem zavartatva magam akkor se, ha esetleg arrébb megy.


// mivel Saibaitachi elpixelezett mindent, nincs dolgom, a kövi hullámra szintén helyezkedek leghátulra, így kövi hullámba is elveszik 1 SP-m //


IC történtek:
A mobok kezdenek, mert nagyobb Tierűek kisebb tierre jöttek.

2 támadja Kasumit (sérül 22-őt), 3 támadja Saibaitachi (sérül 33-at).

Reszkető Bika #1: 20 HP 10 P (Saibaitachi)
Reszkető Bika #2: 20 HP 10 P (Kasumi)
Reszkető Bika #3: 20 HP 10 P (Saibaitachi)
Reszkető Bika #4: 20 HP 10 P (Kasumi)
Reszkető Bika #5: 20 HP 10 P (Saibaitachi)

Saibaitachi (27. szint): 140/140 HP, 69 páncél, 150/150 CSP
Angelica Katharina (20. szint): 26/50 HP, 0 páncél, 100/100 CSP
Kasumi (30. szint): 340/340 HP, 90 páncél, 120/120 CSP
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 5 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kasumi Szer. Feb. 02 2022, 20:32

Az első hullámot sikeresen leverte a kis csapat, bár Katharina eléggé megsínylette ezt, de Kasumi ezt nem látja, hiszen nincsenek partyban. Azt viszont látja a lány, hogy vissza húzódik. De a beszélgetésből legalább könnyen ki tudott hátrálni.
-Minden oké? Ha valami gáz van akkor csak szóljál. - Mondtam a lánynak, miután hátrébb állt. -Majd switchelünk vagy másképp helyezkedünk. Attól még, hogy vörös játékos vagy nem jelenti azt, hogy utálni kell titeket. Amíg engem vagy valakit akit ismerek, nem bántják vagy bántanak addig nem fogok rosszat tenni nekik. De a biztonság kedvéért leszögeztem azt a szabályt. - Mondtam a lánynak és, hogy érezze a törődést vállára tettem a kezemet, majd tovább sétáltam a következő hullám felé.

A második hullám elég gyorsan le is ment. Kasumi csak nézte az egészet, de igyekezett közel maradni Katharinához. Ezt a távolságot tartotta Kasumi a haramdik hullámra, bár az eddigiekből kiindulva nem sok veszélyt rejt...

_________________
Kincses Sziget - Page 5 Kasumi16

Kincses Sziget - Page 5 1810 Kincses Sziget - Page 5 1312 Kincses Sziget - Page 5 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 5 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Feb. 13 2022, 04:15

A második hullám, már jóval hamarabb lement, mint az előző, szerencsére nem volt ezzel gond, én pedig új játékostárs után néztem a csávó képében. Természetesen, mint várható volt, ő se volt éppen a legjobb kedvébe, és totálisan elutasító volt az ajánlatom felé. A lovag csajszit, egyszerűen figyelmen kívül hagyom. Szép, hogy magyaráz a switchről meg a helyezkedésről, de eddig se mutatott túl sok hajlandóságot bevédeni engem, de mondjuk nem is bánom, hisz így nincs mitől tartanom. Így legalább okom is van arra, hogy „ne legyek láb alatt”, ahogy arra meg lettem „kérve”. Végül is teszek rá. Az ingyen exp és arany, az ingyen jutalom. Nekem csak jó, dolgozzanak meg érte nyugodtan.

// mivel előző körben helyezkedtem a szörnyek nem támadtak rám, viszont 1-el kevesebb SP-m van. Azonban nem csinálok semmit se. //

IC történtek:
A mobok kezdenek, mert nagyobb Tierűek kisebb tierre jöttek.

6 támadja Kasumit (sérül 48-at), 2 támadja Saibaitachit (sérül 16-ot).

Kraken Csápja #1: 10 HP (Saibaitachi)
Kraken Csápja #2: 10 HP (Saibaitachi)
Kraken Csápja #3: 10 HP (Kasumi)
Kraken Csápja #4: 10 HP (Kasumi)
Kraken Csápja #5: 10 HP (Kasumi)
Kraken Csápja #6: 10 HP (Kasumi)
Kraken Csápja #7: 10 HP (Kasumi)
Kraken Csápja #8: 10 HP (Kasumi)

[spoiler=Statok]Saibaitachi (Sebzés: 43 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 6.9 SP kiskörönként.)
Angelica Katharina (Sebzés: 1 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 4.3 SP kiskörönként.)
Kasumi (Sebzés: 21, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.6 SP kiskörönként.)[spoiler]

Saibaitachi (27. szint): 140/140 HP, 53 páncél, 150/150 CSP
Angelica Katharina (20. szint): 26/50 HP, 0 páncél, 100/100 CSP
Kasumi (30. szint): 340/340 HP, 42 páncél, 120/120 CSP
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 5 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Saibāitachi Vas. Feb. 13 2022, 12:15


A fiú első gondolata, hogy ~Miért talál meg engem az összes nimfomán csaj!~ De aztán rájött, hogy  ő nem is olyan nagy szám, épp csak kéznél van. Valószínűleg így járt volna Makuda is, ha Ő lett volna most a helyébe. A helyzet amit elképzelt megmosolyogtatta, lévén hogy a két csajszi közt már így is elég parázs a hangulat, ha még a kardforgató is bonyolítaná a helyzetet… ~kész iszapbirkózás~
Viszont a válasszal már óvatos volt, és kellő komolyságot is magára erőltetett. Viszonylag halkan, hogy Kasumi ne nagyon hallja, és tömören fogalmazva közli;
– Kértelek, ne legyél láb alatt. – és kijelentését nyomatékosítva el is távolodik a lánytól. Nagyon reméli, hogy ebből megérti a másik, neki fontosabb a személyes terének tisztasága, mint egy szexuális kapcsolat lehetősége.

Kasumi közben csacsog tovább, ám a mondandója láthatóan nem jut el az idegenhez. Ita nem tartja ezt fontosnak, mert az eddig elhangzottakból és annak az egyértelmű ténynek a meglétéből, hogy az új csaj még arra sem volt hajlandó a csapat boldogulása érdekében, hogy a fegyverét felszerelje, nem tekinti igazi fenyegetésnek. Ezért hálás tekintettel, teljes biztonsággal fordít neki hátat, miután az előző közeledéséből visszavonulót fújva, gyakorlatilag kivonva magát a küzdelemből elhátrál a fiú közeléből.

Amint a lányok dolgát elrendezettnek látta, lép is tovább. Elérve az utolsó mobot gyorsan elintézi az utolsó tesztet. A leggyorsabban kialakítható kuji-kirit a retsu-t, a látás kívánságát formálja meg. Bal kezét ökölben tartva, mutatóujját mintha figyelmeztetne valakit felfelé tartja, majd jobbkezével rászorít úgy, hogy hüvelykujja körmét a bal mutatóujja körnének nyomja.
A stratégia egyszerű; 8 célpontja van de csak 6 támadása, így 4 célpontot csak egy késsel sebezhet. Ennek megfelelően a biztonság kedvéért a gyenge pontokat sebzi. A csapkodó csápok közt cikázva sorra pixelezi el azokat, nem hagyva több időt nekik egy esetleges újabb támadásra.


//Aktiválom a Jakuten mite iru-t és támadom a nyolc csáp gyenge pontjait, így a sebzésem késenként 53 ami bőven a csápok Hp-je fölött van. Vagyis támadom és pixelezem mind a 8 csápot.//

_________________
Kincses Sziget - Page 5 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 5 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kasumi Szomb. Feb. 26 2022, 12:23

Kasumi látva, hogy teljes mértékben ignorálva van, vállat von és meg tovább a következő hullám felé. Kicsit zavarja, hogy eddig nem sok mindent csinált, amit csinált is azt is rosszul. Kasumi nem igazán szeret haragba lenni másokkal így a későbbiekben igyekezni fog, hogy elsímítsa a nézeteltéréseket. De mivel látta, hogy most senkit se foglalkoztat ezért inkább "elnapolta" a dolgot, majd ha lesz rá affinitása Katharinának, hogy beszélgessenek, vagy legalább, hogy szóba álljon Kasumival, akkor majd elintézik a dolgokat.

Közben elérkeztünk az utolsó hullámhoz, ami eg kissé zűrösen kezdődött, bár a helyezkedésünknek köszönhetően, vagy inkább csak Katharina duzzogása miatt, Kasumi kapta a több sebzést, akinek még mindig csak a páncélja bánja. "Kéne majd egy olyan taktikát kitalálni ami pozíciótól függetlenül, minden mob engem támad." Morfondírozott Kasumi egy kicsit a későbbiekre gondolva, hogy ha megint egy hasonló kaliberű játékossal találkozik elkerülje az ilyen problémákból történő nézeteltéréseket. Meghát, az a taktik még a boss harcokon is működhet. A harc kimenetelét rábízza Itára elvégre eddig mindent ő csinált és  Kasumi sebzése amúgy se kimagasló.

_________________
Kincses Sziget - Page 5 Kasumi16

Kincses Sziget - Page 5 1810 Kincses Sziget - Page 5 1312 Kincses Sziget - Page 5 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 5 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Strea Vas. Márc. 13 2022, 17:34


A saját kazamatát lezárom. Most kivételesen nem vonok jutalmat azért, mert a harcot levezető tagot Itachi nem várta meg a körök elején, de innentől ilyen kérlek ne forduljon elő. Nem véletlenül kell egy harcrendszert ismerő user a saját kazamatákhoz; ő gondoskodik arról, ami alapesetben a mesélő feladata, tehát ő a kinevezett mesélője a játéknak.

A jutalmak a következők:

1. hullám, Nincs láda
2. hullám, Bronzláda: 50 arany, [T1] Kis Potion
3. hullám, Bronzláda: 50 arany, [T1] Mini Potion
Összesen: 25 Exp és 100 Arany

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kincses Sziget - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 5 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.