Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kincses Sziget

+10
Sakuzo
Eru
Elaila Heldfrisk
Strea
Chariton
Sai
Kayaba Akihiko
Blue-Eyes
Hayashi Yuichi
Cardinal
14 posters

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 14 2016, 12:29

Miután kikötöttetek, hangulatos kis tengerparti környezet tárul elétek. Puha homok, a hullámok moraja, melengető napsütés, és brekegés. Kicsit a föld is remeg, ahogy az öt bernáthegyi méretű béka felétek pattog.


Chariton (Sebzés: 15, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Chariton
Sai (Sebzés: 6, Pet sebzés 12, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Sai
5 Óriásbéka


Chariton (10. szint): 55/55 HP, 48 páncél, 40/40 CSP
Sai (10. szint): 50/50 HP, 28 páncél, 50/50 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal0/0Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Sai Csüt. Júl. 14 2016, 21:06

//well, well since succession doesnt really matter I take the initiative

- Hát Chariton, örvendek! - majd szét reped az orcám a fülig érő, széles vigyortól, de még a szemem is csíkká nyúlik mindeközben
- Amúgy, hogy is ejtetted a neved? C-ével, k-val, vagy csé-vel? Nem hallottam egészen tisztán
Nem feledkezem meg az evezésről sem közben, hogy mi hamarabb kijuthassunk a szárazra, és hogy a kucsma lekerüljön végre a fejemről mert kezd nagyon meleg lenni
- Szuper! Úgy érzem jól ki fogunk mi jönni! - az elvetemült mosolyomat talán már sikerült is "csupán" cinkos mosollyá szelídíteni, mire a csónak végigsúrolva a fenéket nagy rántással megreked a fövenyen
~ Megérkeztünk! ~ harsogja a rókakölyök izgatottan, leugrik a fejemről a csónak elé, és mellső lábaival fura mozdulatokat tesz.
Mintha vezényelne
~ Go! Go! Go! ~ hangzik a parancs
~ Ki a csónakból golyófogók!
Homlokomat ráncolva hagyom el az evezőlapátokat, és lépek ki a sekélyesre
- Ezt most már befejezhetnéd!
~ De miért? Úgy élvezem!
- Mert másokat idegesít?
~ Kit?
- Például engem!
~ Charitont viszont biztos nem, nézd, hogy élvezi, ahogy győzelemre vezetem! Igaz, Char?
- Nem hinném, hogy jól érzékeled a dolgokat, és jobban tennéd, ha inkább azokra pazarolnád az erőd! - mutattam a közeledő béka-szörnyetegekre
~ Azokra? Azt hittem azokkal ti fogtok megküzdeni.
- Hát ezt elég rosszul hitted - húzom fel a fél szemöldököm - Na! Eridj és dolgozz meg pénzedért! - utasítottam Bubát, most már ellentmondást nem tűrő hangon
~ Ay-ay, captain! ~ szalutált a kis semmirekellő
Megvan az a helyzet, amikor leviszed a kutyád sétálni, és ő baromi boldog emiatt? Na. Buba, mint az örült startolt el, ki a vízből, át a fövenyen, elrugaszkodás, vicsor, morgás, karmok. A békák meg ugye elég kerekdedek, a kis rókám úgy érkezik az egyikük hátára, mint ovis gyerek az ugrálóvárra. Csak azoknak nincsenek karmaik és ilyen fogaik.
- Gyerünk Chariton, sózzunk oda mi is! - kapom elő a pálcám, hogy én is pépé verhessem a békák busa fejét. Csak így egyszerűen, nyugisan, kimért léptekkel, aztán meg gépies mozdulatokkal suhintgatok

//sorrend: Buba, Sai, Sai, Buba, értelemszerűen egyre koncentrálunk, ha megmurdál, akkor már ugrunk is a következőre
Sai
Sai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2016. Jun. 14.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal46/500Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (46/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 14 2016, 21:06

The member 'Sai' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 2 4766612103_86ee832108_s Kincses Sziget - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Kincses Sziget - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Kincses Sziget - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Chariton Pént. Júl. 15 2016, 00:11

Beszédes egy fiú, az biztos. És mindennek örül. Ez nem feltétlenül rossz. Inkább érdekes. Fő a pozitívság, vagy mi...
- Angolosan, inkább olyan cs-sen. - próbálom magyarázni neki, hogyan ejtse a nevemet, majd nagyban helyeselek arra, hogy jól kijövünk majd. Úgy legyen. Mire kiértünk a partra, legalább leállította a rókáját. Igazából egész aranyos ha megszokja az ember, főleg ahogy "civakodtak". A győzelembe vezetésre sem reagálok, inkább előhúzom a kardom, és elindulok a békák felé.
- Well. Jó szórakozást - szólok oda Sainak, hogy ne tűnjek mogorvának. Közben eszembejut, vajon milyen íze lehet a békacombnak? Mégjobban csökkentem a mogorv-o-metert, és megkérdezem társamtól a vagdalózás közben:
-Te...ettél már békacombot?

|| Először arra koncentrálok amelyiken Sai és Buba sebzett, de nem ölt meg (ha van olyan), aztán ha van még támadásom, támadok egy másik, teljes életpontosat. ||


A hozzászólást Chariton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 15 2016, 00:12-kor.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal681/700Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (681/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 15 2016, 00:11

The member 'Chariton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Kincses Sziget - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Vas. Júl. 24 2016, 11:44

Ez a nyugis tempó annyira nem jött be, ennél azért fürgébbek a békák a méretük ellenére is, és a nyelvükkel egész jól védekeznek. Chariton ezzel szemben ellenállhatatlan, biztos befújta magát Axe-szal.

Óriásbéka #1 elpusztult.
Chariton 4x3 sebzést szenved el.

Óriásbéka #2: -15 HP
Óriásbéka #3-5: full HP


Chariton (10. szint): 55/55 HP, 36 páncél, 20/40 CSP
Sai (10. szint): 50/50 HP, 28 páncél, 30/50 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal0/0Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Sai Szomb. Júl. 30 2016, 20:30

- Oh, értem, szóval úgy - bólintottam tudomásul véve a választ. Bizonytalan voltam, ahogy a csapatalkotáskor megláttam a nevét, annak ellenére, is hogy ő szintén bemutatkozott, nem vettem 100%-ra, hogy jól értettem, így viszont sikerült minden kételyt eloszlatni a nevével kapcsolatban, hurray! \o/

Szerencsére a parton nem várt ránk bunkerek sora és végeláthatatlan halálos dróthálók kifeszítve, és gépágyútűz sem fogadott minket, így a partraszállás sima ügy volt, még ha Buba meg is sürgetett minket a maga bolond módján.
Na, ha ellenséges nációk nem is, hatalmasra nőtt békák azért akadtak, és nem tűntek úgy,  mint akik éppen vendégváró hangulatban lennének, bár ahogy vesszük: lehet csak én értettem félre, és a széles nyelvcsapások valamiféle békés üdvözlési forma részei lennének?

Tekintve, hogy az életcsíkomnak nem volt éppen egészséges a dolog, úgy gondoltam, talán érdemesebb lenne komolyan elgondolkodni azon, hogy a zsákmány reményében áthajtsunk a béka-hadon.
Első kapcsolatfelvételünk igen kétséges eredménnyel zárult, de Chariton láthatóan elemében volt és ha polgárt nem is, de békát mindenképpen pukkasztott már így rögtön az elején
- Hát, ha már haverok nem leszünk a gürü-szeműekkel, hát akkor hajtsunk rá a főfogásnak valóra. Amúgy még nem ettem soha. Finom?
- Oh, és igen, öm, lehet, hogy fordítva fogtam a pálcámat? - hárítottam el csak hamar a hibát, megpördítve a levegőben a pálcát, s túlsó végére markolva rá, röptiben.
- Buba, légy szíves innentől vedd komolyan a dolgot, jó? Te sem szeretnél felsülni, nem igaz?
Bubától nem érkezett válasz, talán mert nagyon is azzal volt elfoglalva, hol is találhatna fogást a túlon-túl nagy ugrálóvárakon, fenyegetően hadonászva a lábacskájával, meg pöttöm termete ellenére, fölborzolt bundával vicsorgott a nála sokkalta nagyobb prédára, hogy a megfelelő pillanatban ugorhasson nekik.
- Wingardium Leviosa - sújtottam a levegőbe a fegyveremmel, majd felfedezve, hogy semmi sem történt, gyorsan kirrogáltam, a béka fejére sújtva:
- Megpusztulusz Mostusz!

//támadunk: Buba a Óriásbéka #2-re, ha sikerül, ugrik a #3-ra következőnek (ha nem akkor megpróbálkozik a #2-essel újra), Sai pedig érintéses módszerrel igyekszik a megsebzett brekit kilapítani két támadásból
Sai
Sai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2016. Jun. 14.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal46/500Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (46/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 30 2016, 20:30

The member 'Sai' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Kincses Sziget - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Kincses Sziget - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Kincses Sziget - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Chariton Kedd Aug. 09 2016, 12:10

Részemről bevállt a dolog és sikerült elpusztítanom egy békát, most pedig úgy látom Saiék támadásai is betaláltak. Igaz, néhány páncélpontomba belekerült azért a dolog, de nem érzem vészesnek. Ezt a kört teljesítjük ha így haladunk, s remélhetőleg a maradékra is jut szuflánk.
- Még én sem ettem, de szívesen megkóstolnám. Kár, hogy ezek pixelekre mennek. Legalábbis reméljük. - mondom Sainak, s teszek is az ügyért, bőszen vagdosom a békákat, ahol csak érem.

|| Ugyanúgy támadok mint legutóbb. Ha van olyan ami le van sebezve akkor azt, ha (már) nincs, akkor a következőt.||
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal681/700Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (681/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 09 2016, 12:10

The member 'Chariton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Kincses Sziget - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Szer. Aug. 17 2016, 13:00

Fordított szereposztás, most Buba és Sai brillíroznak, előbb a megsebzett békát teszik el láb alól könnyedén, majd leviszik pirosba egy újabb varangy életét, akit aztán jó csapatmunkáról tanulságot téve, Chariton le is csap. Na de van még kettő, velük mit kezdtek? Szerintem méregetik Bubát, hátha ehető.

Chariton, figyelj rá oda, hogy meglegyen a 100 szó, ha legközelebb nincs meg, érvénytelen lesz a támadásod.

Óriásbéka #2 és #3 elpusztult.
Sai 2x3 sebzést szenved el.

Óriásbéka #4-5: full HP


Chariton (10. szint): 55/55 HP, 36 páncél, 0/40 CSP
Sai (10. szint): 50/50 HP, 19 páncél, 10/50 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal0/0Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Cardinal Szomb. Okt. 08 2016, 15:36

A békák végül felszívódtak, úgyhogy majdnem üres kézzel kell távoznotok. Lezárom a kazamatát, jutalmatok 6 exp.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal0/0Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Strea Vas. Okt. 20 2019, 22:01


Eru (4) - HP:15 | F:7 | E:6+24 | K:9 | GY:21 | S:1 | P:2
Elaila (20) - HP:40 | F:39 | E:16/kés | K:20 | GY:28 | S:11 | P:25

Érkezzetek meg, találkozzatok és lépjetek be a kincses sziget területére!
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal0/0Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Kedd Nov. 19 2019, 14:12

Kissé félénken nézek körbe, keresve valami támaszt merre kéne mennem. Egy fiatalabb játékos megkért, hogy nézzek utána, hogy biztonságos-e az itteni kazamat, hogy nem túl erős egy kisebb csoporttal, és hát mivel szíves örömest felajánlottam a szolgálataimat neki, már csak az kellett, hogy belépjek a kazamatába és megnézzem milyen is igazából… viszont.. kicsit félek. Nem elég, hogy nincs bátorságom mások segítségét kérni, még jószerével a kazamata bejáratát se igen-igen találom, így viszont nem fogok sehova sem jutni, ha így folytatom. Azonban, ahogy szépen lassan indulok tovább egyszer csak felfigyelek rá, hogy a térképem már a Kincses Sziget területet jelzi. Kicsit meg is lepődők, hisz nem vettem észre, mikor léptem be a területre… de innen már nincs visszaút.
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal1170/1500Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Eru Szer. Nov. 20 2019, 00:01

Csak úgy itt bóklásztam a környéken, miért? Mert miért ne tenném? Nincs kihez vagy mihez kötődjek, szabad vagyok, mint a madár. Igazából még barátaim sincsenek idebent, azért ez egy picit zavar. Most is mind mindig kommandózva igyekszem lopakodni jártaságaim bekapcsolva. Úgy döntöttem nagy úri jó kedvemben, ma belesek egy kazamatába. Próba cherry alapon, hátha valami érdekesbe botlok vagy mókásba. Botlottam is, nem is saját lábamba, egy lányba. Láttam erre felé ügyködik és talán nem szép dolog, de kicsit követtem. Majd mikor úgy látom épp nem figyel annyira meg állok mellette és meg szólalok.
- Hoy hoy Mizu?
Jártaságok ugyan még aktivak, de nem mindenható rejtőző álcázó és legfőképp láthatatlana tevő csoda képeség. Igy mivel nem árnyékban vagy bokorban lapulok látnia kell szerintem.
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal2727/2900Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Sakuzo Pént. Nov. 29 2019, 23:39

Bátornak érzem magamat. Azután, hogy Pinkuval legutóbb ketten letudtuk nyomni a kezdő kazamaták egyikét most belevágok egy nagyobb falatba. Picit jó tudni, hogy az ember képes még feszegetni a határait nem? Mármint, most is szerintem lehet túltolom, mert hát nincsen sok hp-m, de hátha lesznek még ott bátor jelentkezők, meg éppen szintezők, mint én.-lépkedtem a Kincses Szigetként ismert kazamata bejárata felé.-Végső soron másnem a lexikális tudásommal tudok majd segíteni.-értem majdnem a bejárathoz, amikor megláttam egy pár játékost a bejárat előtt. Mitöbb ismerősek is voltak számomra, hiszen küldetésekben és küzdőtéren már láttam őket ezelőtt.
-Ohayoo Mina-san!-köszöntöttem őket, miközben a lépteim nyomán megérkeztem a két hölgy mellé.-Ti is a kazamatába mentek? Nem bánjátok ha csatlakozom a partyhoz?-kérdeztem rá barátságosan közvetlenül, hogy vajon velük tarthatok-e. Persze ha nemet mondanának kénytelen lennék megvárni egy másik csapatot, de ahhoz nem nagyon lenne kedvem, meg hát mennyivel jobb lenne már ismerősökkel bemenni egy újabb kalandra. Végső soron el kell mélyíteni a kapcsolatokat, mert a végén egy raidben még jól jöhetnek a bátor ismert csapattársak.

Élet 2
Fegyverkezelés 3+3
Erő/Irányítás 1+3
Kitartás 3
Gyorsaság 2+2
Speciális képesség 5
Páncél+9

Elnézést kérek itt is a késői csatlakozásért, de eddig nem voltam biztos benne, hogy tudnék elég időt szakítani egy pörgős játékra.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal1542/1700Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Strea Vas. Dec. 01 2019, 16:14


Ki véletlenül, ki szánt szándékkal keveredett ide, de még jó, hogy időben egymásra találtatok. Sok lehetőségetek azonban nincsen egy mélyebbet beszélgetni, ugyanis alighogy Sakuzo felteszi a kérdését, hirtelen sziszegést hallotok a közeli fák ágairól. Hat darab Óriáskígyó csúszik le onnan és villámgyorsan körbevesznek titeket... és talán Frisk szintje miatt, de mintha a kelleténél irritáltabbak lennének: azonnal meg is harapnak titeket, még mielőtt ti magatok támadásba lendülnétek. Eru életcsíkja azonnal sárgába csap át... nos, csapatban fogtok dolgozni, vagy inkább mindenki a sajátját támadja először?

Mindenki 2x5=10 sebződést szenved el.

Elaila Heldfrisk (Sebzés: 16 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.6 SP kiskörönként.)
Eru (Sebzés: 39 /kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 4.2 SP kiskörönként.)
Sakuzo (Sebzés: 4, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
6x Óriáskígyó

Elaila Heldfrisk (20. szint): 40/40 HP, 15 páncél, 100/100 CSP
Eru (4. szint): 15/7 HP, 45/45 CSP
Sakuzo (2. szint): 10/10 HP, 9 páncél, 15/15 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal0/0Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Sakuzo Vas. Dec. 08 2019, 13:13

Vannak pillanatok amikor az ember jófej szeretne lenni, sőt azt is ki merem jelenteni, hogy a beszélgetés a szocializálódás jót tesz neki, viszont a mostani szándékomat elég brutálisan elnyomták a kígyók. A pokol aztán hamar el is szabadul az első sziszegés után és hamar sebzést szenvedünk el. Ez nem kicsit kezdett irritálni és előkapva a fegyveremet felidéztem amit már olyan régóta tudok.-Srácok! Nem ismerem pontosan a ti harci adataitokat, de annyit tudok, hogy ezeknek 35 hp-ja van és mellé 10 páncélja! Gyorsan üssük szét őket! És Elaila kérlek tankolj ki minnél többet!-mondom a harc hevében miközben a fegyveremmel együtt elkezdek az egyik kígyó felé közelíteni, abból a szándékból, hogy megüssem azt. Sajnos nem volt időnk egyeztetni, hogy ki miben jó, mik a képességei... Talán ez a lehető legrosszabb kezdés ami egy erős kazamatában lehetne.-gondolom magamban, miközben a kaszámat már lendítem is az előttem lévő egyik Kígyó felé.

Támadom #1 Óriáskígyót
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal1542/1700Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 08 2019, 13:13

The member 'Sakuzo' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Hétf. Dec. 09 2019, 21:00

Mikor a fiú hirtelen megjelent mellettem és megszólított, akaratlanul is kissé kirázott a hideg és bár sikerült magamban tartanom megilletődöttségemből fakadó sikkantásom, azért sikerült visszatartanom magamban. Végül nemsokra rá egy harmadik személy is csatlakozott hozzánk és én megszólalni is alig tudtam, a közeledő egyének láttán, de szerencsére ne is kellett. Ugyanis rövidesen mobok jelentek meg körülöttünk és elég gyorsan körbe is vettek minket és bár én elég jól átvészeltem a támadásokat, a többi társam már nem volt ilyen szerencsés. Szerencsére az idősebbik fiú azonnal utasított.
- Igenis Úrfi. – mondom halkan, majd tőreimet elővéve megrohamozom az őket célzó kígyókat.
Remélem nem okozok nekik csalódást.



// Óriáskígyó #4-5-6 elpixeleződött és a 3-as is sérül 16-t, 0 CSP-m marad //
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal1170/1500Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Eru Pént. Dec. 13 2019, 23:15

- Persze mert nem is ....
Tudom nem fáj még is kiszalad belőlem egy nyüszítés szerű hang. Inkább azért mert látom az életem menyire lecsökkent. Na szép ennyi volt a pálya futásom azt hiszem.
No lám szinte meg ilyesztem vagy is ki ugrasztom böréböl, de egy szot sem szol hozám a lány. Talán haragszik? Pedig illedelmesen köszöntem is neki.
A férgek vagy is kigyókák jól megtámadtak minket. Már a lábam rágják szinte, de miért mindig engem akarnak meg enni? Többieket miért nem, talán tul finom vagyok?
Támadásba lendülök és jó alaposan meg csapkodom a pikelyeseket Zitával nagy egyetértésben.

Támadom 3 majd 1 Óriáskígyót

Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal2727/2900Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (2727/2900)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 13 2019, 23:15

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Strea Vas. Dec. 15 2019, 16:12


Erutól még 3 dobást várok Smile
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal0/0Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Seishin Vas. Dec. 15 2019, 16:25

Dob
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Kincses Sziget - Page 2 Exp_bal3371/3500Kincses Sziget - Page 2 Exp_ures  (3371/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 15 2019, 16:25

The member 'Seishin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 2 4766612103_86ee832108_s Kincses Sziget - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Kincses Sziget - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 2 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.