Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kincses Sziget

+10
Sakuzo
Eru
Elaila Heldfrisk
Strea
Chariton
Sai
Kayaba Akihiko
Blue-Eyes
Hayashi Yuichi
Cardinal
14 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Eru Hétf. Dec. 16 2019, 19:56

dobre

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 16 2019, 19:56

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Kincses Sziget - Page 3 4766612103_86ee832108_s Kincses Sziget - Page 3 4766612103_86ee832108_s Kincses Sziget - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Strea Hétf. Dec. 16 2019, 20:20


Egészen jó a csapatmunka; úgy tűnik figyeltek is egymásra, ennek eredményeképpen pedig mindegyiktek megússza élve az első kört. Egyetlen kígyó maradt azonban, amivel még el kell bánni - vajon melyiktek lesz a leggyorsabb?

Sakuzo 4 sebzést okoz #1-nek.
Frisk elpixelezi #4-et (3 féltámadás), #5-öt (3 féltámadás), #6-ot (3 féltámadás) és 16-ot sebez #3-ba.
Eru 3x39 sebzéssel elpixelezi #3-ast és #1-est.

Óriáskígyó #1,3,4,5,6 elpixeleződött.
Óriáskígyó #2 5 sebzést okoz Frisknek.

Elaila Heldfrisk (Sebzés: 16 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 5.6+0.6=6.2 SP kiskörönként.)
Eru (Sebzés: 39 /kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 4.2+0.2=4.4 SP kiskörönként.)
Sakuzo (Sebzés: 4, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
1x Óriáskígyó

Elaila Heldfrisk (20. szint): 40/40 HP, 10 páncél, 100/0 CSP
Eru (4. szint): 15/7 HP, 45/29 CSP
Sakuzo (2. szint): 10/10 HP, 9 páncél, 15/13 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kincses Sziget - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Sakuzo Hétf. Dec. 23 2019, 18:36

Tényleg nem vagyok túl hasznos a csapatomnak most... ez ilyen sajnos, úgy néz ki egy kicsit nagy még ez a kazamata nekem. Majd talán később, ha lesz rendes felszerelésem, meg jópár plusz pontom, akkor majd labdába fogok rúgni én is.-gondoltam miután a rengeteg kígyó eloszlott körülöttünk. Kicsit fura mondjuk még mindig nekem az a kiscsaj, aki rögtön rávágta, hogy "igenis úrfi"... Nem mondom nem tetszik a dolog, de azért furának is tartom egyben. Be is indítja a fantáziámat egy röpke pillanatra, de aztán visszaránt az, hogy még vannak ellenségeink.
-Szép volt! Még van egy pár, de ez így ízi-pizi még nekünk!-mondom leginkább bíztatásként, hiszen én nem nagyon csináltam még semmit...
Bár most itt az esélyem újra brillírozni, így fogom és odalépek a még élő kígyó elé és megpróbálok belecsapni egyet.

Támadom a megmaradt kígyót.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 23 2019, 18:36

The member 'Sakuzo' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Vas. Dec. 29 2019, 12:23

Úgy tűnik én vagyok a legnagyobb szintű a csapatban. Ez jó jel, hisz akkor végre tehetek valamit a többiekért. A fiú és a… és a másik társunk segítettek kissé megtisztítani a terepet. Viszont nem voltam elég gyors, se elég erős, hogy azonnal eltakarítsak minden mobot az útból. Viszont képes voltam arra, hogy minden őket veszélyeztető ellenfelet kiiktassak és így már nem lesznek veszélyben. Végül már csak egyetlen kígyó maradt meg élve és hamar meg is támadom egy kis pihenő után, majd miután elpixeleztem kicsit szusszanok, majd a többiek felé fordulok bátortalanul.
- K..kérem maradjanak mögöttem é..és akkor nem lesz baj… - mondom, majd megfordulva elindulok.
Elhatároztam, hogy hasznos leszek és megvédem őket… muszáj… nem viselném el, ha itt is haszontalannak lennék titulálva, mikor esélyem lett volna cselekedni.


// pihi – összes támadás kígyóra míg el nem pusztul – én megyek elöl, hogy a következő hullám mobjai engem támadjanak //

_________________
Futó Játékaim

Ismerkedés
- jelenleg nem fut játékom

Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Eru Vas. Dec. 29 2019, 21:45

Mi után a kukacok vagy is a kígyók elpukkantak elő kapom egyetlen potim és meg iszom. Hello extra 5 hp gyere csak ide. Mosolygok miközben lehúzom az itókát, többiek talán azt hiszik na ez meg buggyant. Majd Sakuzo elé sétálok és meg böködöm a homlokát.
-Szép tőled, meg sem ismersz mi után együtt kísértük haza a kölyköt.
Még a nyelvem is ki dugom és hátat fordítva a lány mögé lépek. Igyekszem elbújni, nem vagyok nagy inkább pici törpe. Így biztos nem lesz nehéz a dolog.
- Itt vagyunk Zitával és Sakuzoval mögötted kapitány.
Szolok halkan kuncogva és aktiválom újra lopakodás és rejtőzést.

1 5 hp poti elfogyasztva
1 szintű lopakodás/rejtőzés aktiválva.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Strea Csüt. Jan. 02 2020, 15:39


Úgy tűnik, óriási mázlitok van ezekkel a szörnyekkel: az óriáskígyók után most óriáspókok ugranak rátok... azaz mindegyik Friskre, hiszen úgy döntöttetek, hogy ő megy elöl. De minden jóban van valami rossz, ugyanis mivel a mobok Sakuzot letöbbszörözik, így kétszer is támadnak, mielőtt reagálhatnátok. Lehet nem volt jó ötlet minden szörny figyelmét egy személyre vonni?

Eru +5 hp (mini potion)
Frisk 2x5x3=30 sebzést szenved el.
A helyezkedés miatt Sakuzo és Eru is veszít 1-1 támadási lehetőséget.

Elaila Heldfrisk (Sebzés: 16/kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 3.5 SP kiskörönként.)
Eru (Sebzés: 39/kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2.6 SP-1.0=1.6 kiskörönként.)
Sakuzo (Sebzés: 4, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1-1=0 SP kiskörönként.)
5x Óriáspók
5x Óriáspók

Óriáspók - HP:15 | P:0

Elaila Heldfrisk (20. szint): 40/20 HP, 100/100 CSP
Eru (4. szint): 15/12 HP, 45/45 CSP
Sakuzo (2. szint): 10/9 HP, 15/15 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kincses Sziget - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Sakuzo Szomb. Jan. 11 2020, 21:09

-Váó, eddig jól haladunk! Szép munka volt!-mondom a többieknek.-Rendben, számítunk rád.... Elaila-san!-nézek rá a lányra egy mosollyal az arcomon. Nem értem mondjuk ő miért ilyen visszafogott, hiszen nem kéne annak lennie egy játékon belül. Mondjuk az is igaz, hogy ez nem olyan mint egy klasszikus MMO játék, hiszen olyan szinte, mintha itt élnénk, itt lennénk ebben a szent pillanatban is.
-OUCS! Ezt most miért? Eru-chan? Ez nem fer! Felismertelek, de azonnal megtámadtak minket, nem volt időm köszöngetni annyira....-nézek rá a homlokomat szorítva ahol megpöckölt.
Legalább ne lenne erős ez a csaj! Nem hiszem el, hogy ennyire erősen kell csak úgy megpöckölgetnie az embert! Kinek hiszi magát! A kis szemét!-Ezután nem sokkal ahogyan elindulunk meg is támadnak minket. Valahogyan úgy érzem, hogy nagyon-nagyon gyorsak hozzám képest, bár ezen nem lepődöm meg, hiszen még csak kis szintű vagyok, a gearem sem teljes szóval lehet vagy 3-4-szer gyorsabbak, mint én.-így a rendszer nem is enged támadni... Viszont legalább a kedvenc elfoglaltságomhoz nyúlhatok, A Battlefield Observerkedésre.-ahogyan nézem a többieket, úgy döbbenek meg egy pillanatra és kapok elő az inventorymból egy hp potiont és szólok Eliala-san felé: -Ezt idd meg mielőtt komoly baj lenne!

//Dobok egy [T1] Mini Potion (+5hp)-t Elailanak ha lehetséges. És elnézést a lassú írásért, azt hittem ebből a körből kimaradok XD )
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Eru Csüt. Jan. 16 2020, 19:53

- Nem lenne Elaila neechan, már sikítva futnánk haza felé.
Kuncogtam halkan, tudom ezzel talán megtörőm a jártasságom hatását. Végül is tök mindegy a formációnk miatt úgy sincs hatása. Meg azt hiszem csak akkor jó igy menni mikor első támadás van, legközelebb jobb lesz, ha le tesztelem igaze a dolog.
- Azért nem pöcköltem akkorát, különben sem fájhat.
Még a nyelvem is ki nyújtom, de kárpótlású egy almát dobok a fiú felé, ha elkapja az övé, ha nem akkor ő ma nem fog almát enni.
Amint meg láttom a pókokat fel visítok és rögtön Elaila neechanhoz legközelebbit támadom, ha már az első találatom sikeres és szét pukasztom vele az egyik pókot akkor az utolsót egy másik póknak szánom.
Igy talán két pókot az örök légymezökre küldök.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 16 2020, 19:53

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Kincses Sziget - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Szomb. Jan. 18 2020, 19:46

Nem tudom nagyon hova tenni a többiek dicsérő szavait. Nem igazán tudtam mit kéne köszönniük, hisz nem csinálom túl jól a dolgaimat szerintem, és félő, hogy nem biztos, hogy kitartanék a következő körig. De mindent elrontottam és jószerével én is a visszavonulás szélére kerültem már lassan. Persze nem vonultam volna vissza magamtól, hisz akkor a többiek kerülnének veszélybe, viszont az meg nem lenne jó dolog. Sakuzo kiadta a következő utasításokat és átdobott egy üvegcsét, melyet bizonytalanul, de szó nélkül megittam. Végül sóhajtok és elindulok, és szinte pörögve kaszálok végig az ellenfeleleken, melyen megmaradtak Eru uán. Ha mást nem, legalább itt hasznos tudtam lenni.

// fix találat, 1 hit 1 halott mob, mindegyik lepucolva //

_________________
Futó Játékaim

Ismerkedés
- jelenleg nem fut játékom

Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Strea Szomb. Jan. 18 2020, 22:08


Nos, már majdnem a sziget közepénél jártok... ám utatok a tenger partján vezet el. Sziklás ormok, felcsapó hullámok... és már a ládát is megpillanthatjátok, ami biztos a kincs lenne, ugye? De ekkor hirtelen előbukkan nyolc csáp a vízből és kettőször is megütnek titeket.
Nem túl erőset, de sokat.

Frisk 5x5=25 sebzést szenved el és kiesik.
Eru 3x5=15 sebzést szenved el és kiesik.
Sakuzo 2x5 sebzést szenved el és kiesik.

Még jó, hogy az utolsó ütés előtt mind el tudtatok teleportálni a jutalmatokkal, ami jelenleg nem volt más, mint a tapasztalat: fejenként 22 exp-vel gazdagodtatok az eddig leütött mobokért.

A játékot lezárom, a kazamatát sajnos elbuktátok.

Tipp: Érdemes a kazamatának megfelelő szinttel és felszereléssel érkezni, különös tekintettel a gyorsaságra, ugyanis ha akárcsak egyvalakit letöbbszöröznek a mobok, az ő körükben bizony az egész csapatra többször fognak támadni. Ez különösen nagy hátrány lehet akkor, ha a csapatban a kazamata tierjénél nagyobb szintű tag is részt vesz, ekkor ugyanis a mobok támadnak először, esélyt sem adva a kezdeményező ritkításra - ha pedig nincs elég sebzéstűrése a csapatnak, előbb utóbb véget fog érni a játék.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kincses Sziget - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Strea Hétf. Aug. 31 2020, 17:48


Kasumi (15) - HP:150 | F:10 | E:11 | K:22 | GY:5 | S:10 | P:14
Különleges/egyedi felszerelés: nincs

Saibāitachi (10) - HP:40 | F:9 | E:10 | K:8 | GY:9 | S:8 | P:9
Különleges/egyedi felszerelés: nincs

Ki tudja milyen okból, de úgy határoztatok, hogy megnézitek magatoknak, milyen kincseket is rejt ez a mobokkal igencsak sűrűn lakott sziget. Érkezzetek meg, találkozzatok és döntsétek el, használtok-e Észlelést (ha van).


Edit: Kasumi Hősi Köpeny hozzáadva ^^


A hozzászólást Strea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 01 2020, 22:11-kor.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kincses Sziget - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Saibāitachi Hétf. Aug. 31 2020, 23:31


Itachinak fejlődnie kell, ehhez viszont arra van szükség, hogy szörnyeket aprítson. Amihez pedig kazamatába kell mennie. Így keveredett ide a kincses sziget bejáratához. A neve igen ígéretes, elvégre a fejlődéshez az exp-en kívül aranyra is szükség van, sok aranyra. Az árnyharcos nagyon reméli, hogy nem merő iróniából adták a szigetnek a nevet, és annak ellenére, hogy a 4-es szinten van nem vérnyulak és krokodil démonok őrzik. Ha tévedett és valamit elszámolt, akkor bizony ez igen rövid kaland lesz.
– A bámészkodásból viszont nem lehet megélni. – gondolkodik hangosan és már épp indulna, amikor csobbanások sorát hallja. Nyilván valóan egy másik szerencsét próbáló közeleg. Menyétünk még nem rendelkezik rejtőzéssel így csak annyit tud tenni, hogy valami árnyékosabb helyre húzódik. Ahhoz túl kíváncsi, hogy elhagyja a helyszínt, viszont ahhoz nem elég magabiztos, hogy nyílt terepen várja be az érkezőt. Valamint ha a korábbi elmefuttatásából indul ki, akkor ketten mindenképp nagyobb eséllyel veszik fel a harcot a szigeten ólálkodó vérnyulakkal szemben.

Óvatossága úgy tűnik ez alkalommal alaptalan volt. A csónak egy lányt hozott a szigetre, akiről látszik, hogy magasabb szinten áll, mint Itachi. A menyét láthatóan kivillantja fehér metszőfogait, no nem mintha éhes lenne vagy ilyesmi, de a remek üzleti lehetőséget mindig felismeri. A közeledő lány egyértelműen hozzá segítheti, vagy legalábbis jelentősen növeli, a sziget kincsének fellelését. Gyors elhatározásra jut, és a parti fövenyen, széles vigyorral a képén megindul a lány felé.

– Tiszteletem a hölgynek! Ön is a sziget kincsének felkutatása céljából érkezett? – majd igyekszik a legnyájasabb modorát előszedni – A neve Saibaitachi – hajol meg kissé – De nyugodtan szólíthat az egyszerűség kedvéért Itachinak, vagy végül is hívhat bárhogy, csak tudjam belőle, hogy rám gondol. Ha elfogadja, akkor szívesen segítek Önnek a sziget felfedezésében.

Bekapcsolom az észlelést

_________________
Kincses Sziget - Page 3 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kasumi Kedd Szept. 01 2020, 20:16

Kasumi úgy gondolja, hogy Makuda valamelyik közeli szinten lehet még csak, ezért a már egy kicsit magasabb szinten lévő kazamatát nézi meg, hátha ott találja. Ahogy beszállt a csónakba és a sziget fele vette az irányt átgondolta, hogy ennél a kazamatánál milyen taktikát lehet alkalmazni. Viszont a lány sajnos nem igazán értett a taktikákhoz, ez általában Makuda reszortja volt, ő könnyebben át látta a dolgokat mint a lány. "Remélem itt lesz mert nem tudom képes leszek-e egyedül kitisztítani a területet taktika nélkül." Aggodalmaskodott a lány.

Miután közel ért a sziget partjához látott egy férfi alakot a kazamata bejáratánál. Sajnos ekkor a lány még nem tudta, hogy az nem az akire ő számított. Közelebb ment a kazamata bejáratához de nagyon óvatosan. Amikor tisztes távolságba értek a lány szintén bemutatkozott még ha ez egy kicsit váratlan is volt.
- Ka-Kasumi - nyögte ki a lány halk hangon - Hívj csak Kasuminak. - Jelentette ki félősen a lány. Miután észrevette, hogy így nem lesz semmi ha nem szólal meg érthetően. Vett egy mély levegőt.
- Igen ide jöttem a kazamatához. Nem tudom milyen taktikát lehetne itt alkalmazni. De azt megcsinálhatjuk, hogy én tankolok te pedig majd sebzed az ellenfeleket, ha ez így jó neked. - Pirult el a lány és a fejére húzta a köpenyének kapucniját, mivel nem szokott idegenekkel beszélgetni, pláne ilyen közvetlen. A lány még azért érdeklődött kicsit Itachi felé hátha látta Makudát.
- Keresek valaki. Egy átlagos magasságú európai férfi, kócos barna hajú, kék szemű. Nem láttad valamikor? -Kérdezte a lány bízva abban, hogy látta őt.


/Bekapcsolom az észlelést és a kereseést, ha lehet akkor még a páncél stathoz hozzáadni a köpenyt amit beírtam a felszerelkezőbe/

_________________
Kincses Sziget - Page 3 Kasumi16

Kincses Sziget - Page 3 1810 Kincses Sziget - Page 3 1312 Kincses Sziget - Page 3 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Strea Kedd Szept. 01 2020, 22:48


Bemutatkoztok, beszélgettek, taktikákat dolgoztok ki - mindez szép és jó, de közben elkezd fodrozódni mellettetek a víz. Mindkettőtöknek van Észlelése, így a hullámokból előbukkanó mobok nem tudnak meglepni titeket - talán csak a számuk, ugyanis mindjárt kilencen vesznek körbe titeket.
Félénken és nagyon lassan közelednek felétek; néha már-már azt hinni, hogy inkább elmenekülnek... de azért csak megharapnak titeket, a maguk komótos tempójában. Aztán "gyorsan" igyekeznek visszahúzódni a víz alá az esetleges támadásaitoktól tartva, de ugye ezt nem hagyjátok?

Kasumi 5x2=10, Saibatachi pedig 4x2=8 sebzést szenved el.

Félénk Teknős #1-5: ??? HP, ??? páncél (Kasumi)
Félénk Teknős #6-9: ??? HP, ??? páncél (Saibatachi)

Saibatachi (Sebzés: 5 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.8 SP kiskörönként.)
Félénk Teknős
Kasumi (Sebzés: 11, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Félénk Teknős

Saibatachi (10. szint): 40/40 HP, 1 páncél, 40/40 CSP
Kasumi (15. szint): 150/150 HP, 4 páncél, 110/110 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kincses Sziget - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Szept. 01 2020, 23:23

The member 'Takada Hiroshi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Kincses Sziget - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Saibāitachi Szer. Szept. 02 2020, 13:36

Itachi úgy csinál, mint aki töpreng. Lévén hogy eddig még senkivel sem találkozott, persze kapásból tudna válaszolni, de azon az élesebb eszű játékosok elgondolkodnának. Így legalább úgy tűnik, mintha, hú de nagyon régen játszana. Talán.
– Sajnálom, de nem láttam senkit, aki hasonlítana az úrra. – majd hozzá teszi a teljesen logikus következtetést – De ha itt volt találkozója vele, talán be ment már a kazamatába. Szerintem nézzük meg. – Javasolja, majd a nyomaték kedvéért meg is indul a bejárat felé.

Az árnyharcos nem néz vissza, csak nagyon reméli, hogy a lány jön utána.

Beérve a kazamatába, Itachi hirtelen egy „tömeggel” találja szembe magát, amelyből néhány egyed alaposan megcibálja a páncélját. Az árnyharcos gyorsan elő rántja fegyvereit és a csattogó szájak kerülgetése közben, a védekezésre kevés figyelmet fordítva, két döféssel igyekszik leteríteni az egyik teknőcit.


Mindkét fegyverrel a Félénk Teknős #6-ot támadom.

_________________
Kincses Sziget - Page 3 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kasumi Szer. Szept. 02 2020, 16:18

A lány Itachi válaszán kissé csalódott de persze tudta, hogy nem fogja elsőre megtalálni a Fiút. Csak abban reménykedhetett, hogy tényleg bent lesz a kazamatában. Ahogy a korban közel álló fiú bement a kazamatába a lány vissza szólt neki.
-Várj...! Ismersz valami taktikát az itteni szörnyek ellen? - Kérdezi a lány aggodalmasan - Ha nem akkor mondom én. A szörnyek azok véletlen szerűen jöhetnek és az is eltér, hogy mennyi jön belőle. - Kasumi remélte, hogy megbízhat a fiúban - Ahogy elnézem te árnyharcos vagy. Maradj mellettem mert én megtudlak védeni egy kicsit.  -Ahogy a lány utolérte Itachit meg is jelent 9 Teknős. "Egyből egy ismeretlen ellenség?" Kasumi látta, hogy Itachit is megcsapták ezért besegített ő is annál a teknősnél amelyiket támadta.

Kasumi előhúzta kardját és pajzsát miután őt is megcsapták váratlanul. Erejét arra használta, hogy oda tudjon érni Itachi mellé, hogy támadhassa ugyan azt a teknőst. Kardjával egy egyszerű vágást próbált bevinni az ellenséges mobnak.


/Támadom a Félénk Teknős #6-ot/


A hozzászólást Kasumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 02 2020, 16:19-kor.

_________________
Kincses Sziget - Page 3 Kasumi16

Kincses Sziget - Page 3 1810 Kincses Sziget - Page 3 1312 Kincses Sziget - Page 3 1212
Színkódok| narráció:#8d0e29 beszéd: #FF0000
Kasumi
Kasumi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2020. Aug. 25.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 02 2020, 16:18

The member 'Kasumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Strea Szer. Szept. 02 2020, 19:58


Ezek szívósabbak, mint gondoltátok: a teknős páncélja mégcsak meg sem reped Saibatachi támadásai nyomán, ám arra elég, hogy az eddig kissé félénk egyedet felmérgesítse. Amaz rögtön vissza is támad, társai pedig félszegen bár, de követik példáját.

Kasumi 5x2=10, Saibatachi pedig 4x2=8 sebzést szenved el.

Félénk Teknős #1-5: ??? HP, ??? páncél (Kasumi)
Félénk Teknős #6: ??? HP, -10 páncél (Saibatachi)
Félénk Teknős #7-9: ??? HP, ??? páncél (Saibatachi)

Saibatachi (Sebzés: 5 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.8+0.8=2.6 SP kiskörönként.)
Félénk Teknős
Kasumi (Sebzés: 11, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Félénk Teknős

Saibatachi (10. szint): 40/33 HP, 40/30 CSP
Kasumi (15. szint): 150/144 HP, 110/95 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kincses Sziget - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Saibāitachi Szer. Szept. 02 2020, 21:06


Az árnyharcos érthető okokból nem világosította fel a lányt, hogy nem csak az itteni szörnyekről nincs semmi ismerete, hanem úgy nagyjából az összes létező szörnyről.
Az elhangzó instrukciók kapcsán kicsit elvigyorodik ~Parancs értettem, Tábornokasszony!~ de hangosan csak annyit mond – Rendben, és köszönöm!

A teknősökkel való első összetűzés alatt már látta, hogy ez nem lesz így jó. De jelenleg nem tudott jobbat kitalálni minthogy a megcsapott mobot támadta tovább, még akkor is, ha láthatóan a kései csak karcolgatják annak páncélját. A támadásait igyekezett úgy kivitelezni, hogy némi teret engedje a lánynak, mivel a lovaglány kardja egész más hatósugárral rendelkezik. ~Elég ostobán jönne ki, ha a végén egymást sebeznénk~ így lemondva a lány pajzsa nyújtotta oltalomról, kissé oldalra mozdult, és igyekezett kihasználni gyorsaságát.
A teknősök tovább csattogtatták fura csőrszerű szájukat, amivel csak azt érték el, hogy Itachi kissé begorombúlt így most négyszer villantak a kések.


Támadom Félénk Teknős #6-t fegyverenként 2x

_________________
Kincses Sziget - Page 3 Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Szept. 02 2020, 21:06

The member 'Saibāitachi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Kincses Sziget - Page 3 4766612103_86ee832108_s Kincses Sziget - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Kincses Sziget - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 03 2020, 13:26

The member 'Makuda' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kincses Sziget - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kincses Sziget - Page 3 Empty Re: Kincses Sziget

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.