Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Vidámpark!

+15
Kazuma
Hinari
Chancery
Tachibana Makoto
Meredith White
Szophie
RenAi
Noxy
Aidor
Desdemona
Utahime
Atoru
Jun
Cú Chulainn
Shukaku
19 posters

12 / 15 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 20 2014, 10:29

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Event] Vidámpark! - Page 12 4766597959_9de1fd561c_s [Event] Vidámpark! - Page 12 4766597959_9de1fd561c_s [Event] Vidámpark! - Page 12 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 20 2014, 10:54

Tájékoztató jellegű hírdetés:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Cú Chulainn Kedd Május 20 2014, 14:20

||Sárga csapat||

Voltam már jobb halászaton is. Eléggé untam a dolgot, már épp szedelőzködni készültem, amikor hirtelen rántást éreztem. Most pedig már öt perce azzal szenvedek, hogy húzzam kifelé a zsákmányom, (ami szerintem már sárkányhal is lehet amilyen erős...vagy cápa!) de az nem enged. Nagyon erős, erősebb mint én. Nem bírok vele. >< Már bele is rántott a tóba. Itt vagyok, csurom vizesen, a víz alatt. Légszomjam még nincs ugyan, de nem tudom meddig bírom itt. Azonban a hal (ami végül műanyag volt ránézésre...hogy volt ennek ilyen ereje...) már elfáradt, és kezd sülyedni, ameddig a horgászbotom visszanem rántja. Nekem is volt hozzá közöm az igaz, hisz én rántottam meg a pecabotot, de csak azért, hogy végre a kezembe vehessem a nagy fogást. Meg is tettem, most látom csak, hogy ez egy aranyhal. Ez azt jelenti kívánhatok? *-* Igen, ezt jelenti, legalábbis a rendszer szerint. Amin a kezembe vettem már hírdeti is, ha visszadobom, kívánhatok. Hogy ne dobnám, ilyen feltételekkel. \^o^/ Megdobom a tó mélye felé, menjen Isten hírével. ^o^/ Nos..akkor most kell kívánni. Ki kell mondani? >< Ha nem vállik be, akkor majd kimondom, egyenlőre csak gondolom. Mit is kívánjak...jegyeket. *-* Nagyon sok jegyet. \^o^/ A többit meg...meghagyom későbbre. Remélem nem vész így el. Kockáztatok, de most csak jegyekre van szükségem...Ez önző gondolat. Nem csak nekem, Atorunak is. Sőt, mindenkinek. Meg is van az átformálódott kívánságom. *-* Végtelent ugyan nem, de kívánom a maximumot. \^o^/ Biztos ami biztos, ki is mondom, miközben kimászom a tóból:

-Azt kívánom, hogy mindenkinek a vidámparkban legyen annyi jegye, amennyije csak lehet. A többi kívánságot majd később kérem. –nem tudom kinek mondom...talán a levegőnek? Mindegy, várom hogy teljesüljön. \^o^/

Jegyeim: 3/10
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 20 2014, 14:34

Sárga csapat:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Atoru Kedd Május 20 2014, 15:22

//Sárga csapat//

Beraktam a jegyemet, és vártam. Közben pedig oda sandítottam, hogy mégis hány jegyem maradt. A végeredmény rosszabb volt, mint amire számítottam. Kettő. Kettő nyavalyás jegy, amit még ebben a vidámparkban használni. Akkor viszont spórolnom kell. Vagy… Vagy pedig szereznem valahonnan. De vajon honnan? Hm… Talán ez az Admin Bácsi verő gép tud nekem segíteni. Meg kell próbálnom! Még ha haragudni is fog rám. :oops:Figyeltem, hogy mikor bukkannak fel a fejek, és lesújtottam. Egyszer. Azonban többször nem is tudtam, ugyanis egyből rázkódni kezdett az épület. Talán mégis csak rossz ötlet volt? És most kön a tortúra. NoÉs még Lanc-t is belerángattam ebbe az egészbe. Pedig ő nem tehet semmiről sem! Én voltam a hibás, csak engem tessen büntetni Admin bácsi! Aztán jött a sötétség… És ami utána történt, az azt hittem, hogy a halálom volt. Egyszer csak vakító fényességet láttam, és már vártam volna, hogy mikor fog kijönni a felirat, hogy, >>You Are Dead<<. Azonban, semmi ilyesmi nem történt. Még vártam néhány pillanatot, és nem sokára vége is lett a világosságnak. Helyette azonban jött a sötétség. ._.
- Ki szórakozik a kapcsolóval? – kérdeztem meg hangosan. Aztán észrevettem, hogy van egy rés, ahol ki tudok látni. Ezután szemügyre vettem, hogy épségben maradtam-e a történtek után. De észrevettem valami furcsát. Nem emlékszem arra, hogy piros ruhába lettem volna. Akkor viszont… Gyorsan kerestem valami tükörféleséget, hogy megtudjam, mégis mi folyik itt. Találtam is, azonban a látványtól hátrébb ugrottam. A tükörből maga Kayaba Akihiko nézett vissza rám! O.o Sosem felejtenem el azt a napot, amikor megjelent mindenki előtt és bejelentette, hogy a játék már nem játék… És most ez az alak itt állt előttem. Viszont volt valami furcsa benne. Felemeltem a jobb kezem, mire ő is ezt tette. Ezután ezt tettem a ballal is, majd egyszerre leeresztettem a kettőt. Ő teljesen ugyanezt csinálta. Akkor viszont… Az ott a tükörben én lennék? Hiszen ez képtelenség. Én nem vagyok Kayaba! >.< De helyzetkomikumnak mindenesetre jó. Leütöttem, így én léptem a helyére. x3 Rettegjetek Aincrad lakói, Atoru az új admin! :twisted:Jó, ennyire azért nem vészes a helyzet. De ez a gúnya eléggé poénos. Remélem, hogy ezt a ruhát megtarthatom a Vidámpark után is. Csak lehet, hogy nem lesz jó rám. Ha persze visszaváltozunk, amire ötven százalék esély van. Vagy igen, vagy nem. De még ezt se bánom. Lanc- szel megismerkedtem, és ez bizony eléggé pozitív oldala ennek a Vidámparknak. Tényleg, Lancer! Egyből felé fordultam. Vajon ő hogy halad a horgászattal?
- Hogy haladsz Lanc? – kérdezem tőle. Vajon mit fog szólni a külsőmre? x3 Közben pedig gondolkoztam, hogy mégis mit kéne kiróbálni, és rá is jöttem: Táncpad! *-* Egyből meg is kerestem, és raktam is be a jegyet, ami... Újból maximum volt? O.O
- Lancer, ebben a te kezed van? - kérdeztem meg a harcművészt. - Mivel akkor köszönöm! ^^ - mondtam neki. Tehát újból tíz jegyem van. Ez jó, sőt, remek!Így még többet játszhattunk! Akkor viszont, kezdődjék, a tánc!

Jegyek: 9/10

/Arigatou Lanc! ^.^/
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 20 2014, 15:22

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Event] Vidámpark! - Page 12 4766597959_9de1fd561c_s [Event] Vidámpark! - Page 12 4766591541_a6962e6ebb_s [Event] Vidámpark! - Page 12 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Cú Chulainn Szer. Május 21 2014, 15:31

||Sárga csapat||

A kívánságomnak volt ilyen hatása, vagy mástól remeg az egész terem? Jó kérdés...mindenesetre az egész terem remeg, amitől térdre zuhanok. Atoru furán világít, rá sem tudok nézni. Ez Kayaba büntetése lenne, amiért leütötte? ._. Lealábbis legutóbb annak a játéknak a környékén járta ha jól vettem észre. Lehet betalált, és beddurcizott a játék Kayaba. Nem sokkal ezután rájövök, hogy semmi ilyesmi nem történ...de Atoru furán néz ki. Úgy mint Kayaba, AZON a napon. Amikor kijelentette, hogy nincs kiút. Akkor is bejött a ruhája, de most mégjobban. *_* Kell majd nekem is egy ilyen. *-* Új külsejében kérdezett tőlem, még jó, hogy a hangja nem változott.

- Jól, kifogtam egy aranyhalat...csak csupa víz vagyok, mert a vízalá kellett mennem miatta...nehezen adta meg magát, de a lényeg, hogy megvan. Jól áll az új ruhád, majd felpróbálhatom? *-* Mindig is tetszett, akartam egy ilyet. \^o^/ Igen, ez volt a kívánságom, hogy maximum jegyünk legyen...ha elfogy, kívánok még. \^o^/ Nincs mit, majd meghálálod. \^o^/

Nézem ahogyan táncol a parketten és mosolygok...mennyire nem szerettem ezt a játékot sohasem. ._. Sőt, táncolni se túlságosan. Nem megyek fel Atoru mellé..nem...nem. ˘^˘ Inkább felvezetem neki, hogy most, a csodálatos tervem beteljesedésével van elég jegyünk egy újabb érdekes játékhoz. \^o^/

- Te Atoru...nincs kedved velem tartani a Tükörlabirintusba? Vagy valami ilyesmi volt a neve...Persze csak miután eleget játszottál, meg ha van kedved. Ráérsz dönteni. \^o^/ Addig keresek én is valami játékot –mondom és megállok a csocsó előtt. Ebben profi voltam, remélem megmaradt a tehetségem. Bedobom a jegyem és elkezdek játszani.

Jegyeim: 9/10
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 21 2014, 15:31

The member 'Cú Chulainn' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Event] Vidámpark! - Page 12 4766597959_9de1fd561c_s [Event] Vidámpark! - Page 12 4766597959_9de1fd561c_s [Event] Vidámpark! - Page 12 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 21 2014, 15:57

Sárga csapat:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Halász Alex Szer. Május 21 2014, 20:44

- Ohh, nekem Dokusai san azt mondta... lehet hogy nem téged keres... - Ám belefojtotta a szót pont az a bizonyos Dokusai Igazgató bácsi. És nagyon úgy tűnt, hogy de bizony Hinari chant kereste. Ránézett a lányra. Szóval a vörös hajú lány volt Meredtih, akivel betévedtek ide, és eltévedtek. De most ő is eltévedt? Az nem lehet! A hősök nem tévednek el. >.< - Ne aggódj Hinari, kiviszlek innen. Smile - Szívből jövően mosolygott rá a lányra. Hiszen ezért jött ide alapból is. Meg egyedül nem jó játszani. Eszébe is jutott, hogy megkérdezze, hogy majd játszanak e együtt, miután kijutottak innen. Egy csomó helyre el akart menni a vidámparkban, bizony! Surprised Biccentett a lány felé. - Hüm, Dokusai bácsinál biztonságban lesz. És mond, hol van ez a cukros bácsi? Szerinted le kéne győznünk, vagy kerüljük el? - Nem tudta melyiket kéne választani. Egyik mellett az szólt, hogy gonoszakat nem hagynak rendbontani a hősök, és Hinari elmondása szerint ez a cukros bácsi megütötte Meredtihet. tehát bántotta, az pedig gonosz. Viszont ő most éppen egy ártatlant ment ki, ami pedig elsőbbséget élvez, de lehet, hogy Hinari is egy hős. Mivel Dokusai bácsitól sem félt. Mondjuk ő sem, csak nagyon nagy a bácsi. Rolling Eyes A mókuskát pedig akezébe vette és készségesen nyújtotta Hinari felé. - Persze, meg lehet simogatni. Nagyon aranyos, desho? ^^ Én szeretem a mókusokat. :") Te is szereted őket? Surprised - Aztán ha kisimogatták magukat, akkor Rufuszt maga felé fordította. - Rufusz kun vigyél minket ki! - Hiszen ő volt az aki ide is elvezette, és Dokusai bácsi azt mondta, hogy Rufusz mindent ismer, még a rejtek helyeket is. *.* Végül elővette a saját nyalókáját. Megkívánta, ahogy látott Hinarinál is egyet. ^^

_________________
[Event] Vidámpark! - Page 12 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Szer. Május 21 2014, 21:41

Lila csapat:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Atoru Csüt. Május 22 2014, 15:55

//Sárga csapat//

Lanc elmondott mindent, én pedig mosolyra húztam a szám. Tehát ő segített abban, hogy megint ennyi jegyünk legyen. Akkor viszont kihasználva új külsőmet… Hm… Talán megpróbálhatnám megjutalmazni.
- Arigatou, Lancer-kun! ^o^/ A tükörlabirintus pedig jó ötlet, csak akkor még előtte táncolok egy sort. x3 – mondtam, és mentem táncolni. Nos… a teljesítményem csapnivaló volt. Lehet, hogy azért, mivel ilyet a valóságban nem bírtam csinálni? Talán. De valamiféle erőfeszítést láthattak ott fent, hiszen kaptam valami világító cipőt is. Komolyan, lassan úgy fogok kinézni, mint aki valamilyen puccparádéról szabadult. Akkor viszont már csak Lanc jutalmazása van hátra.
- Lancer, jer közelebb. ˇoˇ/ - mondtam, mint valami uralkodó, majd elővettem a műanyag késeimet. – Én, Kayaba Akihiko, mint Aincrad teljhatalmú ura, előléptetlek téged Játékmesterré, a hősiességed és bátorságod miatt. ˇoˇ/ – Majd úgy, mint a középköri lovagoknál, én is a két vállához érintettem a pengéimet. Igaz, hogy az egészet csak kitaláltam, de ki kell élvezni a helyzetet, amíg lehet. Azután pedig nekiálltam a kívánság végrehajtásnak, és elkezdtem levenni a ruhámat. Azonban nem mozdult. ._. Ezután megpróbáltam csak a csuklyát eltávolítani, de még az sem sikerült. No fene…
- Sajnálom Lanc, nem tudom levenni. No- mondtam szomorúan. Pedig olyan szívesen megnéztem volna ilyen öltözetben. De ha a rendszer mást akar… Talán akkor majd működik, amikor kilépünk a Játékteremből. Ahhoz viszont kell Lanc is.
- Nos, készen állsz? – kérdeztem a fiútól? – Akkor menjünk a Tükörlabirintusba! ^o^/ - mondtam jókedvűen. Igaz, hogy az is egy piros hely, de talán nem lesz olyan veszélyes, mint a Szanatórium. A Játékteremből kiérve pedig megpróbálom újból levenni a ruhát – hogyha persze rajtam marad – és átadni Lanc-nek, hogy ő is lehessen Kayaba. Ki tudja… talán amikor felnő, ő is csinál egy hasonló játékot. Hiszen még oly sok év van előtte – persze, nem mintha előttem nem lenne sok. Mondjuk az is lehetséges, hogy ebben a játékban fogjuk letengetni a hátralévő éveinket, és majd nyolcvan évesen is ugyanezek a kisgyerekek leszünk. Persze ehhez az is kell, hogy életben maradjunk addig. De miket beszélek itt! >.< Most egy VIDÁMparkban vagyunk, nem valóak ide ezek a borús gondolatok. Különben is, most megyünk egy új játékhoz, tehát kalandra fel!
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Hinari Pént. Május 23 2014, 18:41


Lila csapat - Alex, én

- Kivinni? – néztem a fiúra csodálkozva, s ujjamat elgondolkodva emeltem az ajkaimhoz – Csak most jöttünk be játszani, nem gondoltam, hogy máris ki kell menni – biggyesztettem le a szám, és néztem körbe újból. Tetszett a hely, nem akartam még elmenni innen, és amúgyis, ameddig itt van a cukrosbácsi, nem is mehetünk el. A fiú kérdésére bőszen és határozottan bólogattam, közben meg-megemelve a dinnyés nyalókámat – Le kell győzni, természetesen. A Hősök nem futnak el! – húztam ki magam, büszkén mutatva neki a lila karszalagomat, amire maga a bácsi mondta, hogy a hősök csapatának a színe. Az a buta hosszúhajú fiú nem értékelte eléggé, Meredith meg elment, így én maradtam az egyedüli, az utolsó, akinek ilyenje van. A filmekben pedig mindig nagyon fontos, ha valaki utoljára marad. Nem egészen értettem, hogy pontosan miért, de ha fontos volt, akkor nekem is annak kell lennie! A gonoszok soha nem tudják legyőzni az utolsót, így nekem sem kell félnem.
- Szeretem. Minden állatot szeretek, azt hiszem – hümmögtem, majd elnevettem magam – De legjobban a leopárdot! Olyan szépek *-* - lelkesedtem, ám hamar elhallgattam, Rufuszra nézve, aki a fejét ingatta éppen. Tehát ő sem tudta a kiutat… - Nembaj, Rufusz, majd együtt ^^ – feleltem vidáman, és, megfogva a fiú kezét, kezdtem el húzni az egyik irányba, amerre a kijáratot sejtettem. Majd álltam is meg hirtelen, úgy három másodperc múlva – Shhh. Hallok valamit – suttogtam, majd fejemmel intettem, arrafelé, ahol a léptek zaját véltem hallani. Pár pillanatra teljesen mozdulatlanná dermedtem, el is tettem az édességet, helyette a beszélő fakardot vettem a kezembe. Ő megmondja, ha valaki hátulról akar támadni, így mi koncentrálhattunk az előttünk lévő dolgokra - „Valaki közeledik, arról” – formáltam a szavakat hangtalanul, remélve, hogy Alex tud szájról olvasni, majd, mint akinek nagy ötlete támad, mosolyodtam el, leguggolva Rufusz mellé, társamat is lehúzva, ha nem tette volna magától – Kupaktanács – kuncogtam, összedugtuk a fejünket, hogy mit is kéne most csinálni – Én megyek jobbról, Lopakodással, Alex, te menj balról, ha nincs lopakodásod, úgy nagyon halkan. Rufusz, te pedig menj vele szembe, és minél hangosabban, hogy elnyomd a mi zajunkat, így meglephetjük, mielőtt elérne hozzád – magyaráztam, továbbra is suttogva – Így jó lesz?
Ha mindketten benne voltak, úgy a megbeszéltek szerint indultam el, a Katanát készenlétben tartva, ám ha jobb ötletük támadt, akkor azt is belevettük a haditervbe. Akció indul!

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 23 2014, 18:50

Kék csapat:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Cú Chulainn Pént. Május 23 2014, 22:16

|| Sárga csapat|| ( Ügyesen összekevertem a flippert és a csocsót. facepalm )
-Nincs mit –válaszolok már játék közben.

Jól sejtettem, a csocsóhoz elég voltam én is, egy ilyen helyen nem csodálom hogy a „gép” is játszik ellenem. \^o^/ Próbálkozott szegény, de nem jött össze neki: végül én győztem. Nyereményként kaptam nagyon sok jó dolgot. \^o^/ Egy jó kist mezt, amiben majd villoghatok mindenki előtt, focilabda amivel focizhatok és egy kupa.\^o^/ Remélem mindez megmarad amiután kilépek a Vidámparkból, gondosan el is rakom őket az inventorymba. Erre Atoru szólít meg, mintha ő lenne az uralkodó itt. Nos..az öltözékének hála, közel áll hozzá. Legyen, hát, belemegyek a játéka. Ha jól értem mi akar ez lenni. Most az egyszer. ˘˘ Odamegyek és féltérdre ereszekedem, ahogy a lovagok szoktak. Eltaláltam, most ütött lovaggá...izé, játékmesterré.

- Ó köszönöm, hatalmas Ato...Kayaba Akihiko. Hűségemmel halálomig szolgállak majd, lándzsám pedig hősiesen fog megvédeni mindentől. ˘^˘-jelentem ki és ahogyan befejezi a szertartást felálltam és néztem ahogyan próbálja levenni magáról a ruhát. Nem jött össze neki. Sebaj, majd ha nagyon akarom és nem lesz jobb ötletünk leszedni, kívánok egyet. \^o^/- Bizony hogy készen, mehetünk is. \^o^/ Most te mész elől, rajtad van ahhoz illő ruha.

Remélem lesz olyan érdekes ez is, mint a Szanatórium volt. Érdekes volt a beszélgetés a félelmeinkkel. ^o^/ Tükrök...lehet itt majd önmagunkkal kell játszani? *-* Az is izgalmas lenne, láttam már ilyet mesékben. Majd ugyanúgy fogunk ütni és így blokkoljuk a másikat.^o^/ Vagy csak a labirintusról fog szólni? Ezen elmélkedek miközben a labirintus felé tartunk. Hála a térképnek tudjuk is hová kell mennünk.

Jegyeim: 10/10
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 24 2014, 20:53

Sárga csapat:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Jun Szomb. Május 24 2014, 21:53

A lányok bementek a vízbe és tátott szájjal figyeltem ahogyan eltűnnek a lábaik, és helyettük egy-egy uszony jelenik meg. Eleinte egyetlen szó sem jött ki a torkomon, csak mutogattam értetlenül, majd végül egyetlen logikus magyarázatként a különleges képesség jöhetett szóba. Kizárt dolog, hogy ez a két lány sellő legyen. Ki is nevettek amiatt, hogy mennyire sikerül meglepniük, és lenyűgözni. Ez az én szokásom... nekem kellene őket meglepni nem nekik engem. Ez gonosz húzás volt. De legalább igazam lett. Nem voltam oda túlzottan az ötletért, hogy a vízbe merészkedjek, kicsit tartottam az ötlettől, na meg persze a bünti is... Gyors átöltözés, és végül bele is merészkedtem a szerelemalagút medencéjének vizébe. A víz kellemes, a lányok már sürgettek is amire reagáltam is gyorsan.
- Nekem nem megy ez olyan gyorsan mint nektek. Időre van szükségem... és persze fő a biztonság... - motyogtam, közben picit lubickoltam, szoktattam magam a vízhez, majd amint a lányok is elindultak próbáltam tartani velük a tempót. Szerencsére ők sem voltak túl gyorsak ezért nem kellett levegőért kapkodnom, hogy ne maradjak le. Az úszásra koncentráltam csak, nem mozgok annyira otthonosan a vízben mint mások, sőt talán kicsit tartok is tőle, hogy időközben elfáradok és lesüllyedek a medence aljára, mint egy darab kő...
- Szóval messze van még a... - kezdtem bele a mondatba, hogy megtudakolhassam, hogy mennyire is van még messze a kincs amit annyira emlegettek, azonban mint a villám ott is hagytak. - HÉÉÉ!! Ez nem ér! - kiáltottam utánuk, majd kicsit gyorsabbra vettem az irányt. Mégis lefárasztanak... Mire a partra értem már tényleg kezdtem magam rémesen érezni, és már messzebbről is további alakokat láttam, de közelebb érve már biztos volt, hogy Vezér is köztük van. Kimászva a vízből kicsavartam a hajamból a vizet és hátrafésültem a kezeimmel, és végigpillantottam a jelenlévőkön.
- Szoophiee! - rohantam felé széttárt karokkal - Képzeld! Van itt egy kincs valahol! Te is velünk tartasz ugye? Izé.. kik a barátaid? - lepődtem meg, hogy ö is összeszedett játszótársakat. Habár annyira talán mégsem meglepő... végtére is mi is bejutottunk valahogyan akkor nekik sem lehetett nehezükre a belopózás.
- Szóóval hogyan tovább lányok? Merre van a kincs? - kérdeztem izgatottan, egyre jobban érdekelt hol is van.

fürdőruci a balról, harmadik lánykáé Junon :3

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by RenAi Vas. Május 25 2014, 18:51

Nem értem hogy mégis hogy keveredhetek ismét bajba….>< Nem elég hogy fiúvá váltam és ki tudja találn így is maradok, ami azért elég ijesztő számomra, főleg hogy más fiúnak esetlennek lenni mint lányként… ezt eddig nem értettem, mindig is úgy véltem hogy a fiúknak könnyebb dolguk van… de ahogy nézem nekik is megvan ezzel a maguk baja. Tehát ügyesen megvédtük magunkat Tachi pajzsa nagyszerű, én viszont az ostorommal ostromoltam a srácokat, de ki tudja talán meglepődtek de könnyedén összeszedtem őket az ostorommal megközöztem a fiúcskákat majd egy filccel rajzoltam az arcukra, kinek mit… Majd Tachihoz fordultam, barátságot kötöttem vele, ami úgy éreztem örömel fogad, így én is nagyon örültem neki. És izééé… elég mulatságos hogy egy kisebb banda leverése után történik mindez. Amikor megdícsért, elpurultam és vakargatni kezdtem az arcom miközben már nem tudtam rá nézni… majd minden szép volt egészen addig amíg egy hang őröket nem hívott és meg is jelent az akit nem igazán szerettem volna most, talán csak a nap vége fele látni.
- Ön felismert minket? oO – Lepődtem meg, hisz egyikőnk sem úgy néz ki mint azelőtt. Bár ő azon sem lepődött meg hogy összezsugorodtunk. >< A kérdésem közvetlen a megszidásunk után tettem fel neki. Tachira pillantottam, nem tudtam mi tévő legyek… hisz engem még nem igazán büntettek meg… főleg nem igazságtalanul. Valami ügyeset kell kitalálnom…. >< A hiszti! Az mindig bevállt! Földhöz vágtam magam és kezemmel lábammal kapálózva, krokodil könnyeket hullajtva kezdtem bele taktikai hadviselésembe. Hisz egyik felnőtt sem szereti ha egy hangos kislány bömből mellettük, szégyent hozva rájuk, nem szeretik ha mindenki őt figyelik, hogy még egy gyereket sem tudnak megnevelni. Razz Majd hangos sipítozásom közepette rádöbbentem…Én most kisfiú vagyok! >< Ez olyan gáz… miért nem lehetek önmagam?... Kezd zavarni ez a fiús dolog, legszivesebben kivetkőztem volna belőle. Vissza akartam menni a játékterembe, ismét rácsapni KA kobakjára hogy visszaváltozzunk.
- Vissza akajok menni! Vissza akarok vájtozniii! – Folytattam hisztimet, és nagyot dobbantottam a lábammal.
- Dokusai! Igazságtalan vagy! Az nélkül büntetsz meg minket, hogy tudnád mi is történt ténylegesen! És Tachi tényleg nem tehet semmiről, Ő csak meg akart védeni… - Féltem hogy nem is érdekli az igazság… inkább cska ketté akarta választani a két bandát hogy ne keverhessünk több bajt.. külön zavartak a srácok akik igencsak otrombán viselkedtek mikor Dokusai hátat fodított neki. Tudtam hogy most kellene valami fotókristály… de nem volt nálam.>< Így mást kellett kitalálnom. A férfi a vállára vett és elindult velünk az irodájába. Majd előhívtam a kardom, mindenféle rossz szándék nélkül.
- Nem akarlak bántani! – Mondtam neki, majd a kardom a szeme elé tettem lapjával felé nézve, hogy tükröződjenek benne a kötözködő srácok.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Vas. Május 25 2014, 19:10

Zöld csapat:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Atoru Vas. Május 25 2014, 20:59

//Sárga csapat//

Lanc belement a játékba, ami számomra külön öröm volt. A válaszán pedig csak kuncogtam. Most már nem csak, hogy barátom, hanem a testőröm is! \^o^/ Boldogan indultunk útnak a Labirintus felé, de sajna a ruhát nem próbálhatta fel Lancer. De majd legközelebb! Azonban az úton volt egy kis furcsaság. Néhányan igencsak megbámultak engem. Először azt hittem, hogy valami rosszat csináltam, de aztán rájöttem: a ruha volt az oka. Volt, aki autogramot kért, és volt, aki szitkozódott. Én pedig csak szorongtam. Nem akartam Kayaba lenni. Lehet, hogy ő nagy híresség, azonban a vélemény megoszlik róla. De mit tehetnék? Az emberek azt hiszik, hogy én vagyok az Admin, így úgyis kell tennem. Több emberrel kezet fogtam, és néhány aláírást is adtam, azonban a tömeg nem akart elfogyni. Ez így nem lesz jó. Kezdem szem elől veszteni Lanc-et. Pedig elméletileg pont ő miatta vagyok itt a Vidámparkban.
- Hagyjatok, engedjetek át! – kiabáltam bele a tömegbe. Miért nem veszik észre, hogy csak egy tízéves vagyok? TAT Túl nagy a hitük, hogy én vagyok az Admin, így eltompul a gondolkodásuk. Ez nem lesz jó. Kapálóztam, és végül sikeresen át is jutottam a tömegen.
- Sajnálom Lanc. – mondtam a fiúnak. – Sajnos nem tudják, hol a határ. – majd hátranéztem, és újból jött a tömeg.
- Szerintem… fussunk! – kiáltottam Lanc-nek és elkezdtem futni a Labirintus felé. Miért nem látják, hogy sokkal kisebb vagyok, mint Kayaba Akihiko? Nem a ruha teszi az embert! Próbáltam sietni, ahogy csak bírtam és reménykedtem, hogy Lanc sem marad le. Amikor hátrafordultam a bejárat előtt, már csak néhányan követtek én pedig már mentem is be a tükörlabirintusba. Bent még hozzászóltam Lanc-hez.
- Ez… közel volt… - lihegtem, és neki dőltem az egyik falnak. Az emberek nem tudják, mikor és hol kell feladni.

Jegyek: 9/10
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Cú Chulainn Hétf. Május 26 2014, 15:57

|| Sárga csapat||
Elindultunk a Labirintus felé, de nem sok időbe telt és máris felktűnt az embereknek milyen ruhája van a barátomnak. Először még nem voltak sokan és Atoru is kedves volt velük, autogrammot osztogatott meg minden. Azonban a durvaságuk arányosan nőtt a tömeggükkel, ami egyre több volt. Ráadásul ami mégnagyobb problémám, hogy ENGEM nem ismertek fel. ._. Milyen tudatlan népek...fel sem tűnik nekik, hogy itt vagyok. ._. Na ezellen gyorsan tegyünk valamit.

- Engem senki nem vesz észre?! Én is vagyok olyan nagy sztár. ˘^˘ - jelentem ki dőlyfösen és mostantól Atoru hátát védve haladok a hátamögött. Csak a biztonság kedvéért, nehogy merénylet áldozata legyen, vagy valami ilyesmi. Nem, az sem zavar, hogy itt szerintem nem lehet gyilkolni...bármi megeshet. Na meg...remélem így én is kapok a rivaldafényből. Atoru beszél és ellenáll a tömegnek és bocsánatot kér tőllem. Majd egy idő után azt mondja fussunk. Jó megoldás...Hallgatok rá és immár megfordulva futok utána mint egy őrült. Munkánk meghozta gyümölcsét, senki nem volt olyan gyors mint mi...csak megközelítőleg.

-Szép munka, ügyesek vagyunk.-veregetem meg a vállát, mert szegény kicsit a falnakdőlve liheg. – Engem nem ismertek fel. –mondom el neki is problémámám, majd szétnézek a tükörlabirintusban. Ez érdekes, már itt kívül is, milyen lehet mélyen bent? Kiderítem! – Atoru, gyere, ideje felfedezni.^o^/ - majd megyek is amerer csa a szemem lát...legtöbbet magamat látja ugyan, de sebaj, hisz apránként az előre utat is megtalálom, Atorut nem figyelem, remélem ő is, eddig is ügyes volt. Az is feltűnt, hogy egyes tükrökben nagyon furán festek..biztos torzít...az egyik helyen például nagyon nagy fejem volt. o_O

Jegyeim: 10/10
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 26 2014, 16:42

Sárga csapat:

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Chancery Hétf. Május 26 2014, 17:17

//Kék csapat//

Bár ennél már idősebb voltam, de eszembe jutott egy történet, amit a Híradóban követtem nyomon. Olyanokról, akik hosszú évtizedekig is fogva tartottak kislányokat. A lányok felnőttek, és még gyereket is szültek a fogva tartóiknak. Borzalmas történetek voltak, még akkor is, ha sosem hallgattam meg minden részletet, és az, ahogy a férfi nem hajlandó elengedni Des-t... erre emlékeztet.
Szorosabban markolom a szoknyámat, és örülök, hogy a kis főnix közelebb jött hozzám. Leguggolok, megsimogatom a fejecskéjét és halkan duruzsolok neki.
-Te menj vissza Utához. Vigyázz rá. -suttogom neki a kérést, amit már ezelőtt megfogalmaztam, csak a bújkálásban még nem akartam kimondani neki. Uta mellé kell valaki, akiben jobban megbízok, mint az ikrekben, és erre ki más lenne alkalmasabb, mint a saját petje?
Majd ismét felkelek és a nyitott ajtó felé nézek. Közelebb lépdelek, de a küszöböt nem vagyok hajlandó átlépni. Ahhoz túlságosan is félek attól, hogy én magam is csapdába kerülök, és a férfi, legyen akármilyen nyugodt, számomra nem jelent biztonságot. Nem igazán emlékszem rá, féltem-e valaha is a felnőtt férfiaktól még kiskoromban... talán soha, amilyennek ismerem magam. Esetleg már kamasz koromban, mikor tudtam egy-s-mást az erőszakok különböző fajtáiról...
Egyszerűen képtelen vagyok elengedni a szoknyám szélét és reszketek a félelemtől. A hangom se különb, halk és félelemmel teli, de én mégis beszélni próbálok. Ha sokat beszél az ember, az jó pont szokott lenni, főleg vizsgák alkalmával... persze ez a helyzet közel sem hasonlít egy vizsgára, de talán megér egy próbát. Kérdés az, hogy elég leszek-e hozzá, hisz csak az tart itt, hogy vezetőként meg kell mentenem a társamat.
-Kérem. Az anyukája nagyon dühös lesz. És én nem szeretem, ha dühös. Csak... csak picit kéne, hogy láthassa, hogy jól van, aztán visszajövünk. Meg jöjjön maga is. És utána visszajövünk vacsorázni.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Utahime Hétf. Május 26 2014, 19:49

~Kék Csapat - Szanatórium~
Vidáman feltornáztam magam a nyeregbe, majd felreppentünk a magasba. Ijedten, de mégis vidáman csodálkoztam rá a világra madártávlatból. Hiszen ez az első repülésem... amire emlékszem. Izgatottan kapkodtam a fejem, hogy mindent megcsodáljak madártávlatból, és közben reszketve szorítottam a nyerget, minél szorosabban simulva a hátasom nyakához. Falco egy ideig csak csendben figyel. Mikor felvettünk egy viszonylag stabil tempót és magasságot és lassan én is lenyugodtam, Válaszolt a kérdéseimre, mire csak elkacagtam magam.
- Persze, persze... De tényleg milyen erős lettél! - Simogattam meg a bóbitáját. Újabb furcsálló pillantás után fújt egyet, majd kérésemre, hogy közelítsen a park felé, zuhanórepülésre váltott. Bár felkészültem a gyorsításra, talán mégsem eléggé. Éles toroktépő sikoly tört fel belőlem ahogy teljes erőmből kapaszkodtam. Egy pillanat alatt leértünk és puhán landoltunk a füvön. Bár már egy helyben álltunk, még mindig görcsösen kapaszkodtam és igyekeztem levegőhöz jutni, ráeszmélve, hogy a zuhanás közben elfelejtettem...
- Ah, bo- bocsi... - Töröltem meg a szemeimet remegő kézzel és lassan lekászálódtam a nyeregről. Mikor a lábam földet ért, még támolyogtam egy kicsit mielőtt a földre rogytam. Egy nagyot sóhaj után nyújtóztam egyet és hátradőltem.
- Hehe, nagyon gyors vagy! Ez elképesztő volt, Falco! - A madár csak pár szúrós pillantást vetett felém, majd kijelentette, hogy furcsán viselkedem. Ezt hallva mozdulatlanná válltam néhány pillanatra.
- Hmm... az lennék? - Bámultam az óriásmadárra. Valóban, hisz amióta véget ért a játék már biztosan sokszor láttam a várost, és a nyeregre is rácsodálkoztam, pedig még az őr is teljesen szokványos dologként kezelte...
- Ah! - Ültem fel hirtelen vörös arccal és lekaptam a fejemről a mikrofont. Miután így belesikítottam, kíváncsi vagyok, mit gondolnak a vevő oldalán...
- Tudod... az az igazság... Azt hiszem amnéziám van. - Suttogtam Falco felé, a headsetet magam mellé téve, mintha titkot árulnék el. Tulajdonképpen az is, mert senki sem tud még róla.

Odaszökkentem a sárga lufis lányhoz. Részben remélve, hogy segít a helyzeten, ha valaki szót érthet az Aisu társát elrabló ember megértésében. Részben pedig aggódva, hogy vele mi eshet még meg. Sajnos szót érteni nem tudok vele...sem. Éppen ezért, mikor megkért, hogy menjek vissza Utához, nagyon ellenkezni sem akartam, de magára hagyni sem. Tény, hogy nekem a saját társammal kéne törődnöm, aki összeesett a ködben, de mégis mit tehetnék érte? Felnéztem a lépcsőre, amit egyszer próbáltam már megmászni. Magas... Sok időbe fogy telni... Ráadásul mi történik addig az itteniekkel?
- Ti meglesztek itt? - Csipogtam a lépcsőt fixírozva, majd bólintottam egy nagyot a lány felé. Mindenki ide gyűlt már, nem hagyhatom, hogy Uta egyedül maradjon... Elkezdtem megmászni a lépcsőket, felugorva elcsíptem a fok szélét, majd a szárnyaimmal csapkodva egyensúlyoztam, míg a lábaimmal felkapaszkodtam. Hátranéztem, bizakodva nézve a többiekre. Majd folytattam a mászást és visszasiettem a kis szobába.

_________________
Stat:
Adatlap
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Szophie Hétf. Május 26 2014, 20:50

Nem nagyon tudtam mit kezdeni a helyzettel, így jobb híján egyszerűen csak úszkáltam, rátámaszkodva a felfújható játékra, lábaimmal a víz alatt kalimpálva, hogy fent maradjak. Egy helyben álltam, és még mindig nem jutottunk el addig a pontig, hogy végre elinduljunk. Tipikus fiú viselkedés ez a fölösleges töprengés értelmetlen dolgok felett, mint hogy ki kísérjen ki engem a partra. Persze nem szabad ezt nekik hibaként felróni, ugyanis csak szerény személyem bűvölte meg őket. Örülnek neki, hogy szolgálhatnak. 8)Mint mindenki, természetesen..
A következő pillanatban lányok tűntek fel mellettünk a semmiből.
- Üdv.. - köszöntem csendesen, de ezek az illetlenek csak a fiúknak köszöntek.>.> Buták.. Béka? Félni? Mi?
Még rendesen végig sem tudtam gondolni, amit akartam, és leszidni őket azért, mert ilyen illetlenül bánnak velem, már kint is voltam a parton. No lám, egy pozitívum, végre szilárd talaj! Úgy döntöttem, nem is fogok a továbbiakban ezekkel az... arra érdemtelen emberekkel foglalkozni, és itt hagyom őket. Lassan kezdtem sétálni Vezér felé, miközben ruhámból facsartam ki a vizet. Még ezt is saját két kezemmel kellett megtennem! Ekkor pillantottam meg kawaii Junt. Neki legalább volt fürdőruhája.>.> Én lenyitottam azt a fura menü izét, ami nem tudom mi, és hogy került oda... de csak rám nemigazán illő holmikat találtam ott._. Szóval maradt a vizes. Örültem, hogy végre láthatok egy értelmes embert, aki elismeri nagyságomat..*-* Legalábbis részben. Szavaira az arcomra kíváncsi mosoly költözött.
- Szóval... kincs? *-* - csillant fel a szemem. Nem mintha szükségem lenne még több pénzre, mert van elég, deee... A kincskereséssel járó kaland nem utolsó azért! Talán még kalózhajóra is mehetünk! És ott lesz egy papagáj! És majom! És fél szemem le kell majd takarni! És lesz egy kendőm, meg fa lábam, meg kardom és pisztolyom.. és akkor egy ismeretlen sziget, meg bennszülöttek, meg pálmafák..*-*
- Kincskeresésre fel! - fordultam meg, és feltartottam a kezem magam elé, miközben a távolba mutattam.
Közben szemfüles farkasom is meghallotta a beszélgetést, és a hirtelen érdeklődést mutató nőstény felé fordult.
- Kincskeresést! - jelentette ki kihúzva magát. - Titokban követni fogjuk az embereket..

_________________
[Event] Vidámpark! - Page 12 0510[Event] Vidámpark! - Page 12 1110[Event] Vidámpark! - Page 12 0310
[Event] Vidámpark! - Page 12 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 12 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

12 / 15 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.