Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Vidámpark!

+15
Kazuma
Hinari
Chancery
Tachibana Makoto
Meredith White
Szophie
RenAi
Noxy
Aidor
Desdemona
Utahime
Atoru
Jun
Cú Chulainn
Shukaku
19 posters

11 / 15 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 08 2014, 14:44

Alex

Ahogy belépsz a kapun, enyhe émelygés fog el, kicsit szédülsz is, egy pillanatra még sötétségbe is borul minden, azonban ahogy jött, úgy tűnik is el a rosszullét, te pedig azt érzed, hogy valaki karon ragad, és határozott léptekkel indul el, persze ügyelve arra, hogy lábacskáid tudják tartani vele a lépést. Elhaladtok pár tükör mellett, melyben megcsodálhatod új alakodat. Nyolcéves forma kisgyerek lett belőled, felszereléseid pedig követték ezt a trendet, mind-mind valamiféle játékká avanzsálódtak. (A többiek két évvel idősebbek nálad. Csak, hogy legyen egy kis izgalom is. Razz)
-Ejnye-ejnye kisfiam, hát illik késve érkezni? Hova foglak én téged most tenni? Ejj... a fiúkkal állandóan csak a baj van...
Szavait nem feléd intézi, inkább csak magának morog. A kezedet ugyan nem szorítja, nem is fáj, még neked sem, de kitépni a karodat nem tudod
a markából. Fél perc alatt el is értek a jegyárusító bódéhoz, a férfi pedig egyetlen mozdulattal felkap és felültet a pultra, majd a mögötted rágózó lányka felé fordul.
-Chiaki drága, adna egy karszalagot a lógósunknak?
Mivel a kezedet még mindig fogja, így egyáltalán nem esik nehezére felrakni rá a szalagot, ami gyönyörű lila színben pompázik. Miután mindennel végzett, el is magyarázza a történteket.
-Na szóval. Én vagyok a Dokusai bácsi, te meg az Alex-kun, ha jól tudom.
Előkotor egy papírost és belenéz.
-Ugyan egy picit késtél, de ez egy vidámpark, úgyhogy nem haragszunk rád, de sietned kell, ha be szeretnéd érni a többieket. Aszongya... félsz egyedül, és szereted a mókusokat.
Elmosolyodik, lekapja a cilinderét és előhúz belőle egy picike vörös mókust, akit a válladra helyez.
-Így nem leszel egyedül, és mókust is kapsz. Tessék, itt egy kis mogyoró neki, meg egy nyalóka neked.
Nyom a kezedbe egy papírzacskót, és a melletted lévő tálkából egy nyalókát is.
-Ha van kérdésed, akkor hallgatlak, ha nincs, akkor kalandra fel!
Pacsira emeli a kezét, és ha kéred, még segít is leevickélni a pultról.  
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Május 08 2014, 23:41

A fejéhez kapott. Érezte hogy meginog. Egy helyben próbálta visszanyerni az egyensúlyát. Lassan, közben eloltották a lámpát. Rolling Eyes Azt hitte, hogy el fog esni, hogy ez már eldöntetett, amikor egy kéz ragadta meg. Hálásan nézett.... jobb híján felfelé. Az illető bitang magas lehet. Tuti njk. Valami bohócféle, pedig a bohócokat utálja! No Végig is futott a hátán egy kellemetlen bizsergő érzés. Megrázkódott az idegen kezében. Eszébe jutott, hogy nem akar arra felé menni, ahova ez a férfi viszi, ám a másik erősebbnek bizonyult nála.
- Nande? o.O - Első ízben szólalt meg, miután belépett a...A Vidámparkba. Akkor ellenérzéssel vegyesen a Tükrös nap után, ám most a hangját hallva félelemmel telve kapta a kezét a szája elé. Miért ilyen vékony a hangja? Ekkor tájt értek az öreggel együtt az ablakokhoz ahol láthatta magát. A látvány meghökkentő. Tisztára úgy néz ki, mint ... mint egy kisgyerek!
- Ááááá ki ez? - Adta tudtára a világnak, hogy nem hajlandó elfogadni saját magát így, azonban mindenzt teljes magyarsággal, s hogy a férfinek is feltűnjön rángatni kezdte a kezét. - Hé hé, mi történt velem? *szip*
Meghökkent. Túl gyorsan törött el a mécses.... azaz még nem. Előbb döbbent le attól, hogy képes lenne sírni. Az érzelmei felkavarodtak és elhagyatottnak érezte magát, pedig csak arról van szó, amiről eddig mindig.... a saoban vagyunk. Itt bármi megtörténhet... de akkor.... valójában hol is vagyunk? Sao? .... Kezdte elveszíteni a fonalat. Úgy érezte, hogy álmodik. Olyasmikre "emlékszik", amiket nem tud hova tenni, és azt sem érti, hogy min döbbent le az előbb.
Végül mégsem sírt.
Hagyta hogy a bácsi feltegye a pultra. Nem lepődött meg. Olyan természetes mozdulat volt, mintha minden nap, napjában többször is átélte volna ezt.
- Ki az a Chiaki? Shocked - Most tudott japánul beszélni rendes gyerek nyelven. ^^ Majd a karjára tett karszalagot kezdte el nézegetni. Fel is emelte hozzá a karját, megtapogatta, majd a bemutatkozó férfi érdekesebb lett mégis.
- Yoroshiku Dokusai san. Surprised Honnan tudod a nevem? o.o - Újabb döbbenet. Nem emlékszik, hogy bemutatkozott volna ennek a férfinek. - Hol van anyu meg apu? o.o - Valamiért félelmetes volt a tény, hogy ő késett, de nem haragszanak rá. Összébb húzta magát. A bácsi ijesztő volt ezzel a hideg kedvességével.
Ám mint mindig, tele kíváncsisággal figyelte nem csak azt amit mondott, de a környezetét is.
- Nem félek egyedül. ˇ^ˇ Én erős vagyok! Mint Noktizs a Fájnal Fantazsiban \o/ - A mókus viszont meglepte. o.o - Arigatou Embarassed - még simit is kapott az állatka, s egyből a kezébe is vette. Kérdés? - Megtarthatom? *-* - Bociszemek. A nyalókát azért eltette, de még nem kell neki. A mókus fontosabb. Ha igen, akkor kapott pacsit a nagyra nőtt bácsi, ha nem akkor durci. ._. Ám nem kérte Alex, hogy levegyék, de le sem akart menni elsőre.
Le-le pislogott, hogy mennyire töri össze magát, majd egész egyszerűen leugrott.
- Huhh, nem is olyan nehéz ez. ^^ - Látszott rajta, hogy így, hogy legyőzte a magasságot, ami a pult és a föld között leledzett, sokkal boldogabbnak érezte magát, mintha levették volna.
El akart indulni, de nem tudta merre menjen....
- Öhm, Dokusai bácsi! Embarassed - Fordult a férfi felé. - Merre menjek? Embarassed
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal5187/5300[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 09 2014, 00:09

Alex

A Chiaki kiléte felől érdeklődő kérdésedre a cilinderes bácsi mindössze mögéd mutat, a tinédzser forma lány pedig egy újabb rágólufi elpukkasztása után még int is egyet feléd, de nem tűnik valami szószátyárnak. Dokusai ellenben készségesen válaszol minden kérdésedre.
-Onnan tudom a neved, hogy én vagyok ennek az egész parknak az igazgatója. Én itt mindent tudok. És persze anyu és apu elmondta nekem, és megkértek, hogy amíg elintézik a fontos dolgaikat, addig szórakoztassalak kicsit itt. Majd ha kijátszottad magadat, akkor majd szólunk nekik, és visszajönnek érted.
A kijelentésedre azonnal felemeli a kezét és szabadkozni kezd.
-Oh! Akkor biztosan összekevertelek valakivel. Annyi sok gyerek járkál itt, biztosan elkeveredtek a papírok. De a mókusokat ezek szerint mégiscsak szereted, ugye? Ő fog segíteni neked, hogy ne tévedj el. Nagyon régóta van itt, és már mindenhova tudja az utat…
Kicsit közelebb hajol, és suttogóra fogja a hangját.
-Még a titkosakat is. Egészen addig veled lesz, amíg itt maradsz a parkban. Utána pedig majd egy következő kisgyereknek fog segíteni. A neve egyébként Rufusz.
Amikor ugorni készülsz, akkor hátrébb lép, hogy biztosítson arról, hogy teljesen megbízik benned, de természetesen nem tartana semeddig elkapnia, ha éppenséggel mégsem sikerülne olyan jól az ugrás.
-Persze, hogy nem nehéz. Főleg annak nem, aki olyan erős, mint Noktizs. És… hmm… egy ilyen bátor fiúcska biztos szívesen segít valakinek, aki eltévedt a tükörlabirintusban. De igazából azt a játékot nézed meg, amelyiket csak szeretnéd. Rufusz majd megmutatja az utat.
És a kis mókus valóban ügyesen le is szánkázik végig a ruhád ujján, picit talán meg is csiklandozva, majd kattogó-csipogó-vinnyogó vidám hangokat hallatva jelzi neked, hogy kövesd. Dokusai cilinderét levéve hajol meg előtted, majd mosolyogva még előre is nyújtja ökölbe szorított kezét, és akár fogadod a gesztust, akár nem, egy rövid üdvözlést követően lila füst kíséretében válik kámforrá.
-Jó szórakozást Alex! Érezd jól magad!
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Halász Alex Pént. Május 09 2014, 22:43

Eltátja a száját. Ez a bácsi az egész Vidámparknak az igazgatója? Akkor az övé az egész hely? Ő most akkor mindent tud, ami a Vidámparkban zajlik? Biztos ezért ilyen erős a Dokusai bácsi. Surprised Kissé megszeppenten is néz fel a férfire, de végül megnyugszik. Ha anyu és apu tud róla, hogy ő itt van akkor jó. Bár nem érti miért nem emlékszik erre ő. Anyu meg apu mindig el szokta mondani neki, ha valahova elmennek. o.o Ohh, de lehet hogy mégis emlékszik... ahogy Dokusai bácsi is mondta, anyunak meg apunak akadt egy kis dolga és mivel itt volt ez a Vidámpark elmentek ide, és majd nemsoká jönnek. Ezért is késett el, mert anyuék eredetileg másra gondoltak, de ő szeretett volna ide jönni ezért megengedték. ^^ Akkor jó, megnyugodott.
A bácsi visszakozására megilletődött de utána hevesen elkezdett bólogatni is egyúttal. Bizony hogy összetévesztették, mert ő nem fél semmitől! ˇ^ˇ Amikor pedig közel hajolt hozzá a férfi, izgatottan várta, hogy mi fog történni. Kikerekedett szemekkel hallgatta végig a mondandóját.
- Honto? Rufusz kun ^^ - Kapott újabb simit a kis állatka. Az infóra, miszerint egészen a játék végéig vele marad, nem vágott csalódott pofit. Habár arra számított, hogy a mókus vele maradhat, megértette, hogy ő ide tartozik és biztosan hiányozna az ittlévőknek, meg nem utolsó sorban ő is hiányolná a Vidámparkot meg a benne élőket. Nem akarta elválasztani őket, így nem is volt szomorú, sőt. Örült, hogy erre a kis időre segíti a mókuska.
Amikor leugrott és kvázi megdicsérte a nagy bácsi, egyből kihúzta magát. Hát persze, hogy nem nagy dolog. Egy ilyesmi meg se kottyan neki! Cool
És a bácsi még ismeri is Noktizst. :3 Azt azért nem kérdezte meg, hogy honnan, hiszen ha egy egész vidámparknak az igazgatója, akkor tudhat ilyet is. Hiszen Noktizs nagyon híres ám! Surprised
A hírre, hogy valaki bajban van és ő megmentheti felcsillant a szeme.
- Majd én megmentem! \o/ - Tett egy félfordulatot a férfi felé, mint a hősök szoktak, mutatva, hogy ne aggódjon, Alex kun megoldja a problémát! \o\
- Rufusz kun vigyél a Labirintusba! *-* -
A jókívánságokra csak biccentett a férfi felé, mielőtt elrohant volna a mókuskát követve. Minél hamarabb oda akart érni.

[Event] Vidámpark! - Page 11 A1_2014_5_9_69mmgypw6g
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal5187/5300[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Szomb. Május 10 2014, 08:04

Alex (Mostantól a lila csapat tagja.):
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Atoru Szomb. Május 10 2014, 19:56

//Sárga csapat//

Úgy tűnik Lancer-nek tetszett a szintfőnök ötletem, és még rá is tett egy lapáttal.
- Remek lesz Lancer. Very Happy– mosolygok rá a fiúra. Egy sárkányos főnök! *.* Erről még én sem mertem álmodni. x3 Lancer-nek egészen jó ötletei vannak. Akkor hát, vegyük fel a pózt! Egy kissé behajlítom a hátam, és valami futás pózt is felveszek, és előveszem a késeimet. És nem, kicsit sem látszik, hogy mind a kettő műanyagból van. x3 De éppen ez adja majd meg a komikumát a képnek, hogy kicsike játékfegyverekkel lebírtuk győzni a sárkányt. Már most kacagok magamban egy jót ezen. És hogyha abba is belegondolok, hogy most tíz éveseknek nézünk ki. x3 Na jó, vegyük komolyan, ez mégis csak egy boss. ˇˇ… x3 Most valahogy nem megy nekem ez a komoly gondolkodás, de ez meg is érthető. Ennyi idősen is önfeledt és vidám voltam, és most, hogy egy kicsit nosztalgiázhattam, újra vidám vagyok. Igen, sokat köszönhetek Dokusai… bácsinak. Itt mindenki elfelejtheti a mindennapi stresszt és fáradalmat, és helyette inkább szórakozhat, és élheti a gondtalan életét, mint régen. Csak majd az lesz rossz, mikor el kell menni a Vidámparkból. :(De mindennek vége van, ezért is kell Carpe Diam módra élni az életet, és minden alkalmat megragadni arra, hogy új dolgokat próbáljunk ki. Nocsak, milyen töprengős kedvemben vagyok. x3 Közben elkészült a kép is, amiben megcsodálhattuk, ahogy ketten leszólózzuk, akarom mondani, duózzuk a bosst. x3
- Köszönjük Shasin! ^^ - hajolok meg a fiú felé, ahogy az illem tartja, majd Lancer-höz fordulok.
- Mondd, Lancer, most hova menjünk? Surprised– nézek rá érdeklődve. Igazából most nekem egy kissé veszélytelenebb jutott eszembe, mint például a Játékterem. De majd Lancer dönt. ^^

Jegyeim: 4/10
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal2303/2500[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Cú Chulainn Vas. Május 11 2014, 12:54

//Sárga csapat//
-Szerintem is, Atoru. \^o^/
Nem követem a példáját és nem húzom elő a fegyverem, csak úgy csinálok mintha állnák és várnám, hogy elérjen a szintfőnök. Így sokkal menőbb szerintem. \^o^/ Kész is a fotó, a kezembe nyomta és elmondta hová dobhatjuk az adományainkat. Be is dobok azonnal ötven aranyat, ne aprózzuk el a dolgot. Fiatalon milyen könnyen szórja az ember a pénzt...főleg ameddig nem tudja mit össze nem kell szenvedni érte. Lényegtelen, nehogy még itt is eszembe jussanak az anyagiak, ez egy vidámpark. \^o^/

-Köszönjük, neked meg jó fotózást és el ne felejts te is játszani. \^o^/ -integetek neki én is, majd kint ideje megbeszélni Atoruval, hogy hová megyünk.Felnézek a térképre.  Mik is vannak itt...Zöld az ami veszélytelen...egyáltalán nem izgi, hiába van még ott a céllövölde is. >< Utána a sárga, az már picit izgalmasabbnak ígérkezik. Már ami. Az állatsimogató például nem.Szerelem alagútból Atoruval nem kérek, köszi. Maradt a játékterem. Az még érdekes is lehet, rég játszottam egy jót. \^o^/ vajon milyen játékok vannak ott, régieg, újak? Talán versenyeket is rendeznek? *-* Atoru újra az én véleményemet várja, hogy hová vezessen utunk...nagyon nem akar neki dönteni. Hát jó...majd elmondom neki én, hová menjünk. – Jelen pillanatban a Játékterem a legszimpibb. Bár a Tükörútvesztő is nagyon vonz, de félek hogy szerencsétlen négy darab jegyünkkel ottpusztulunk. Ha esetleg tudnánk szerezni még valahonnan jegyeket, akkor mehetünk utána oda is, ha kedved tartja. \^o^/ Most azonban akkor induljunk a játékterembe.
Mondom és a térkép alapján elindulok a Játékterem irányába.

(Remélem még kint van a térkép a bejelentés után. Az aranyat utaljam a csere-berében?)
Jegyeim: 4/10
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal270/500[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Vas. Május 11 2014, 17:34

Sárga csapat, játékterem.:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Halász Alex Vas. Május 11 2014, 22:29

Egészen addig a bizonyos labirintusig szaladt. A Tükörlabirintus, amit a Dokusai bácsi emlegetett, nem is volt olyan messze, és a mókuska, Rufusz kun valóban minden kis zegzugot ismert. Nem ám a főúton haladtak, hanem a nem mindenki által ismert, kerülő és nem feltétlen vendégeknek fenn tartott utakon. :3 Azaz, hogy Alnak egészen így tetszett. Mint egy filmben, ahol ő a hős, és megy megmenteni a bajba jutottakat. *-* Teljesen felvillanyozódott a gondolatra, habár figyelemre méltó teljesítményt tett meg, míg a kis mókust követte. Úgy mint futásban, kitartásban és abban is, hogy tudta egyáltalán követni. Néha ha nagyon lemaradt Alunk, azért vissza vissza nézegetett Rufuszka, de összességében úgy ítélte meg az állatka, hogy a fiú jó erőben van, nem kell finomkodni vele. És ez valamennyire így is volt..... Neutral
Kifulladva nyitott be a nagy épületbe melynek hatalmas kapui felett egy, ha lehet még nagyobb tábla hirdette, hogy ez a Tükörlabirintus kastélya \o\ Vagy valami ilyesmi.... nem ért rá olvasgatni, de Rufusz kunban megbízott, és a mókus ide ment, hát akkor ide kell bemenniük.
Rufusz kun volt a segédje. x3
Kifújva magát, miután benyitott, először megnézte, hogy hova nyitott is be. És hát tükrök mindenütt. *-* Kicsi meg nagy, meg mindenféle! \o/ Elindult lassan, kezdetnek csak meg meg nézve egy egy tükröt. A legtöbből rendesen nézett vissza, viszont egy kettő torzított, aminek hatására élénk kacagásba kezdett, és grimaszokat vágni a tükör előtt.
Rufusz kun közben vissza talált hozzá, és most a vállán pihent. Mikor rámászott egy kisebb büszke vigyorral figyelte az állatkát, mintha legalább is ő tanította volna meg erre, majd megsimizte a buksiját.
- Ügyes mókuska vagy Rufusz kun. ^^ -
Lassanként megszokta a sok sok tükröt és egyre gyorsabban haladt előre. Zajokat keresett, és volt is. Élénk szövegelés valamerről, Alex pedig a tőle telhető legnagyobb figyelemmel próbálta meg követni a hangok forrását, vagy forrásait.
A kis mókus is szagolgatott a levegőben, s egyszer csak két lány tükörképét fedezte fel az egyik tükörben. Közel van-nak. Két lányt kell megmentenie!
Ha lehet még lelkesebben nézett körbe, hogy hol lehetnek, majd egy hátat pillantott meg.
Túlságosan is közel voltak! Shocked Milyen becsapó ez a furcsa labirintus! Surprised
- Hahó! \o/ Jöttem megmenteni titeket! \o/ -
Állt eléjük hirtelen \o/ A hősök is mindig hirtelen ugranak be, Noktizs is így csinálta abban a játékban. Surprised
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal5187/5300[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Szophie Kedd Május 13 2014, 19:52

Sóhajtottam. A fiúk kedvesek voltak, tényleg. És a figyelmük középpontjába kerültem, ami jó. Viszont kicsit furán csinálták ezt az egészet. Valljuk be, a fiúk már csak ilyen furcsák mindenben. Érthetetlen, mit miért tesznek, átláthatatlan egész lényük, szörnyű titkok övezik létüket, és egyszerűen sokkal lassabban fejlődnek értelmileg, mint mi, lányok.
- Hét öhmm.. - hajtottam le a fejem zavartan. Nagy volt a választás súlya, és valahogy nem tudtam dönteni. Végül is mindannyian nagyon kedvesek voltak velem, és megérdemelték, hogy engem kísérjenek.. (kari kicsit sem beképzelt.Rolling Eyes ) - Nem ismerlek titeket, és én.. én.. - kicsit zavarban voltam, és ha tehettem volna, szívesen húzkodtam volna a szoknyám alját.. Csakhogy nem akartam elengedni a gumi dolgokat, meg így a vízben nem is működött volna ez a dolog sehogyan sem, szóval inkább nem tettem.
- Szóval én nem tudok választani közületek. Inkább döntsetek ki.. Vagy.. Vagy számoljuk ki! Üvegben a törpével, vagy ilyesmi.. De siessünk, mert a végén tényleg elfáradok, amikor még el sem indultunk!

A farkasok csendben ücsörögtek egymás mellett. Úgy tűnik, a nőstény...lány sem túl beszédes, ahogy Vezér sem az. Viszont a fehér farkas szerette a csendet, valahogy közel állt hozz a hallgatás. Szeretett beszélni is, természetesen, ha szükséges volt. Mégis jobban örült annak, hogy nem kell semmit sem megmagyaráznia, túlbonyolítani a bemutatkozást, kérdésekre felelni.. Egyszerűen csak ült, és figyelte társát. Most még azt sem kellett hangoztatnia, hogy ő micsoda erős és tökéletes farkas. A legtökéletesebb pet persze. Nem kellett ezt elmondania, mert a lány is ugyanaz volt, mint ő, így ő is tudta. Hiszen a lány is ugyanolyan nagyszerű volt. Persze azért Vezér még mindig jobb, a legjobb.. De nem mindig kel ezzel felvágni. Igazából ezt az információt későbbre tartogatta. Majd amikor valamivel le kell nyűgözni a lányt, akkor el fogja mondani. Most egyelőre elég volt a bemutatkozás, és egy aprócska kérdés.
- Szeretnél játszani, Amayeta?
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal12046/10500[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 13 2014, 20:14

Piros csapat:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Atoru Csüt. Május 15 2014, 20:55

Lancer-rel úgy tűnik egyezik a véleményük, azonban ezt ő nem tudja. Így elindultunk a Játékterem felé. Sokat gondolkoztam már azon, hogy hogyan is nézhet ki egy ilyen. Igaz, tévében ilyet már sokat láttam, meg Kyoto-ban sem volt azért kevés ilyen hely, azonban ott legtöbbször táncpad volt, meg karaoke. Azokat pedig nem szerettem. De hát kinek a pap, kinek a papné… Vagy hogyan mondják… Mindegy is, a lényeg, hogy már én is várom ezt az egészet. *-* Beérve, kissé eltátom a számat. Úgy érzem magam, mintha egy régi filmben lennék, és akármikor beléphetnek a gengszterek, hogy széjjelzúzzanak mindent, miközben én is fegyvert rántok és… A SAO-ban nincs lőfegyver… Akkor előrántom a két késemet, és azzal rohamozom meg őket. Egyet leütök balról, egyet jobbról, Lancer is besegít, és így nyerünk! \o/ Aztán Dokusai bácsi örülni fog, és végtelen jegyet ad nekünk! *-*
Na, igen, a gyerekek fantáziája… De térjünk vissza a tárgyhoz. Tehát belépünk, és nézegetjük, hogy mit is lehetne kipróbálni.
- Lancer te mivel fogsz játszani? Én szerintem kipróbálom azt a Whack-A-Mole-t. – mutatok a gépezetre, és elindulok feléje. Azonban odaérve rájövök, hogy még ezek közül is lehet választani! o.o Ez a Vidámpark igazgató mindenre gondolt. Hihetetlen. „És mégis forog a Föld!” – mondta volna erre Galilei. No de akkor melyiket válasszuk? Van egy olyan, amin a hőn szeretett Kayaba fejét lehet ütlegelni. :twisted:Azonban amondó vagyok, hogy az megvan buherálva, hogy ne lehessen eltalálni. Okos gondolat Kayaba, azonban engem nem versz át. Maradok a moboknál. Bedobok a jegyet a gépbe, és már nézem is, hogy mik ugrálnak el. Egy egész vadaspark ott volt! o.o Volt Vérnyúl, Jeti, Medve, valami szőrös lény, majom, farkas, és még sorolhatnám. Akkor mire vadásszunk? Végül is mindegy, amelyik felugrik, arra! És már ütöttem is a felbukkanó figurákat?

Jegyek: 3/10
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal2303/2500[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 15 2014, 20:55

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Event] Vidámpark! - Page 11 4766591541_a6962e6ebb_s [Event] Vidámpark! - Page 11 4766597959_9de1fd561c_s [Event] Vidámpark! - Page 11 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Cú Chulainn Pént. Május 16 2014, 01:28

Áthaladunk a Vidámparkon, és elérünk a Játékteremhez. Nem hoztam rossz döntést. \^o^/ Kívülrő elég régies az épület, de mindamellett csili-vili is, fények mindenhol. \^o^/  Bent sem vár csalódás, ez az eddigi legjobban felszerelt játtékterem, amit láttam. Ilyen bizony nem volt otthon. Játtékgépek. *-* Úúú, ilyen volt otthon is. *-* Igaz, nem sokkal miután felfedeztem, el is vitték, de akkor is volt!  Bár elégg drága volt. >< Nem volt szokva a zsebpéncem az ilyenekhez. Erőmérő . *-* Én leszek itt a legerősebb. \^o^/ Atoru kérdését alig hallottam meg, úgy elámultam a sok játék láttán.

- Hogy mivel? Természetesen minddel. \^o^/ Bár kezdéskép...-újra körülpillantok a terepen és most már kiszúrom a tökéletes játékot. Horgászat. *-* Remélem ez most nem a jártasságon fog múlni. –Pecázni fogok. Utána pedig szerintem a játékgépeket látogatom meg, ha nem ajánlsz valami jobbat, amivel ketten tudnánk. Esetleg az erőmérő...De megyek horgászni jó szórakozást és játszást. –alig hogy ezt elhadarom, már rohanok is a kis műtóhoz.

Igen, ez eddig pont olyan mint a kinti vidámparkban. Remélem semmi trükk nem lesz benne ezután sem. Viszont a botot csak úgy kapom meg, ha beadok egy jegyet. >< Hát semmi nincs ingyen? :(Bár akkor lehet van nyeremény is? Csak úgy deríthetem ki ha játszom, és kifogok egy vagy több halat. Kellemest a hasznossal. ^o^/  Összekellene szedni régi tudásomat. Ráadásul túl sok jegyem sincs már. Nem fogok sokat hezitálni. A jegy már le is vonódott, de megkaptam a botot. ^o^/ Egy határozott dobással bedobom a végét és kezdődhet az izgalmas halászás...

Jegyeim: 3/10


A hozzászólást Cú Chulainn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 16 2014, 01:28-kor.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal270/500[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 16 2014, 01:28

The member 'Cú Chulainn' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
[Event] Vidámpark! - Page 11 4766591541_a6962e6ebb_s [Event] Vidámpark! - Page 11 4766591541_a6962e6ebb_s [Event] Vidámpark! - Page 11 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Pént. Május 16 2014, 07:18

Sárga csapat:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Hinari Vas. Május 18 2014, 15:04


Lila csapat - Alex, én; Mer jelezte, hogy kiszáll

Közeledett. Ugyan hallgatózásom nem volt, de ez a cukrosbácsi elég ügyetlen lehetett, hogy nem halkan jött felénk, még valamit mondott is valakinek.
- Mer… Mer! – suttogtam – Ezek ketten vannak! – más variáció nem létezett, én már csak tudtam. Volt egy halk, aki rátámadott a vörös lánykára, meg egy hangos, aki elrontotta a másik álcáját, és most biztosan veszekednek, mert ennyire buták. Halkan léptem egyet előre, továbbra is magam előtt tartva a Katanát, még a nyelvemet is kinyújtottam a nagy koncentrálásban, meg is feledkezve társamról, aki nem tudtam, hogy követ-e, vagy sem. Majd lett egy ötletem, bebújtam két tükör közé, amiket sátorszerűen egymáshoz állítottak, s amikor mozgást érzékeltem, hirtelen előugrottam, egy hatalmasat kiáltva:
- Búúú!
S már nevettem is; ha megijedt, akkor azon, ha meg nem ijedt meg, akkor azon, hogy mennyire lesokkolódott a belépőmtől. Valamit mondott is, ám nem igazán figyeltem rá, egy kicsit ugyan ismerős volt, de minket, hősöket nem lehet olyan könnyen becsapni, de nem ám!
- Hol van a rejtőzködő társad? Te vagy a cukrosbácsi segédje, ne is tagadd! – hadonásztam a karddal, úgy közelítettem meg a srácot, akinek mozgott is valami a fején. Félrebillentett fejjel nézegettem az állatkát, ártalmatlannak tűnt, de a segédet szolgálta, tehát nem lehetett megsimogatni. :(Pedig igazán szerettem volna, olyannyira, hogy már nyúltam is feléje, ám ekkor eszembe jutott, hogy a hősök csak azután foglalkoznak ilyenekkel, hogy legyőzték a gonoszokat és megmentették a világot. S így nekem is ezt kell csinálnom, nem maradhatok le a többi hőstől, nem bizony! \o – Ő a tiéd? – kérdeztem végül, az állatkára bökve, továbbra is gyanakvóan, de azért kíváncsian szemlélve a párost.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal29686/10100[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Halász Alex Vas. Május 18 2014, 15:50

Teljesen úgy élt a pici kobakjában az egész jelenet, hogy egy megmenteni való lányka áll előtte, és mikor megjelenik, akkor legalább sírva az eddig kétségbeesett kiútkereséstől néz föl rá,. Még azt is el tudta volna viselni ha a karjaiba borul, mert hát a hősöket így szokták üdvözölni, ha nem épp egy gonosz boszorka vagy más szörnyeteg bukkan fel a láthatáron, amit le kell győzni. Itt viszont nem volt boszorka, ám senki más sem. Egyetlen pillanatig lejjebb ereszkedett feltartott karja és elcsodálkozott, ám a következő pillanat hozta magával a meglepetést is.
- Búúú! - Vááá! - Hátra esett, csak nem a boszorka? A mókuska is a háta mögé szaladt, ő meg gyanakvón tekintett fel a jövevényre. - Rejtőzködő? Társam? Rufusz kun csak megijedt, nem rejtőzködik! Surprised És mond csak, te ki vagy? Én egy eltévedt lányt keresek! Tettél vele valamit? És nem vagyok semmiféle segéd, a nevem Alex. ˇ^ˇ - Szögezte egyből felé a kérdést, ahogy felállt és leporolta a nadrágját. Nem foglalkozott a felé szögezett karddal, neki is volt fegyvere. Bizony egy olyan nagy, mint Noktizsnak. \0/ De ő nem rántotta ki a kardját. Lányokat nem bánt. Surprised Csak előre figyelt és büszke hős módjára várta a kérdésére a választ. A lányt figyelte, közben Rufusz kun felszaladt a vállára és onnan szagolgatott a lány felé, akinek meg is indult a keze. Alex nem tudta mire vélni a mozdulatot, de eldöntötte, hogy nem mutat gyengeséget. Ugyan anyuék sosem engedték, hogy korabeli filmeket nézhessen mint a többi gyerek, de volt alkalma bepótolni az ilyen irányú igényeit amikor barátainál aludt. Cool Fel volt készülve mindenre. Ilyenkor meg sem szabad inogni. >.<
Meg aztán a lányka pont olyan volt mint ő, nem úgy nézett ki, mint az eddigi barátai. Szőke volt a haja, és másmilyen az arca. Teljesen el volt ámulva, hogy ilyen lánnyal találkozott. Ugyan nem feltételezte, hogy ebben a Vidámparkban gonoszok is lennének, de nem lehet tudni semmit. Sajnálná, ha ez a lány gonosz lenne. Nem tudná bántani. No
A kezébe vette a mókust...
- Az Igazgató bácsitól kaptam, hogy megkereshessem az elveszett lánykát. Segítesz? Biztosan nem vagy gonosz! ^^ -
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal5187/5300[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Vas. Május 18 2014, 16:01

Lila csapat:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Hinari Vas. Május 18 2014, 16:47


Lila csapat - Alex és én

- Alex? – álltam meg egy pillanatra, s billentettem félre a fejem, újra végigmérve a fiút. Majd elnevettem magam, nevettem, hosszan, meg is feledkezve a veszélyről és a cukrosbácsiról – Én Hinari – mosolyogtam rá, elővéve a dinnyés nyalókát a fakard helyett. Alexet ismertem, ő nem lehetett gonosz, bár érdekes dolgokat mondott, furcsákat – Eltévedt lány? Mi nem tévedtünk el, bejöttünk ide, csak a cukrosbácsi is megjelent, meg is ütötte Meredithet – magyaráztam, s kapkodtam a fejem, mert a vöröshajú lány sehol sem volt. Megijedtem, hátha elkapta a bácsi, amíg én a fiúcskával voltam elfoglalva, ám ekkor villantak a tükrök. Csodálkozva fordultam a legközelebbi felé, és amint megláttam a kalapos bácsit a lánnyal, a férfi felé ütöttem a nyalókával, lévén éppen az volt a kezemben. Tudtam, elkapta, és valahogyan bevitte, bele a tükrökbe! Mérges lettem, Alexra is és magamra is, oda kellett volna figyelnünk! Már éppen készültem megmondani a magamét, amikor a bácsi belekezdett a mondandójába, mit csöndben hallgattam végig. Úgy emlékeztem, a hősök is mindig megvárják, amíg a gonoszok befejezik a monológjaikat.
- Mi nem vesztünk el, csupán… - kezdtem volna elismételni, amit a fiúnak mondtam az előbb, ám aztán csak legyintettem: a bácsi úgysem figyelt rám, el volt foglalva a saját beszédével, és mire észbe kaphattam volna, már el is tűntek. Pislogtam párat, majd Alex felé fordultam:
- Háát, egyedül maradtunk ^^ – kuncogtam – Szóval akkor Rufusznak hívják? – tértem vissza az állatkához, s mostmár közelebb is mertem menni. Igaz, hogy a bácsitól volt, de nem tűnt olyan rossznak, és Alex is kedvelte – Megsimogathatom? – kérdeztem, mert úgy illett, s ha megengedte, s a mókus is hagyta, úgy megsimiztem a fejecskéjét. Puha volt és selymes. Aranyos volt.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal29686/10100[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Május 18 2014, 19:45

Miért aggódott ennyit? Lány lett belőle, az igaz, de attól még ugyanaz a fiú maradt legbelül, aki eddig is volt. Vagyis... ez nem volt teljesen igaz, hiszen valami változott, de hogy mi, azt ő sem tudta volna megragadni. Ettől függetlenül ahogy figyelte a kialakuló balhét, egyre inkább megerősödött benne a gondolat, hogy nem is kell alkalmazkodnia az új külsejéhez viselkedésében. Egyszerűen csak magát kell adnia, úgy lesz a legjobb. Különben is, ha hű marad önmagához, akkor épp eléggé más lesz a többi kislánytól ahhoz, hogy ne érezze rosszul magát miatta. Csak azért maradt bizonytalan, mert Ai-kunt nem kívánta megijeszteni. Mondjuk ő épp eléggé... szédült ahhoz, hogy ne fogjon fel túl sok mindent abból, ami történik velük.
Nagyot sóhajtott, mintegy választóvonalat húzva az eddigi bizonytalan énje és a szokásos szemtelen, rosszcsont valója közé, és talpra állt. Arcán fölényes, gúnyos vigyor látszódott, ahogy a kötözködő fiúkra pillantott. Lepattantak róla a szánalmas próbálkozások a cukkolásra, habár azok elsősorban Ai felé irányultak, hiszen a kis mitugrászok őt tekintették ellenfélnek.
- Jó nagy szátok van, remélem akkor is hangosak lesztek, amikor bömböltök anyucinak, hogy bántottak titeket =] - szólalt meg hangosan, miközben megkerülte az asztalt. Nem tűnt éppen valami aranyos kislánynak, tekintve a baljósan villanó vörös szemeket és a közönyös vonásokat. Ai felbosszantotta őket annyira, hogy elhallgassanak, és éppenséggel nem voltak túl jó esélyeik, ha azt vette, hogy ketten vannak öt ellen. Igen ám, de majdnem biztosra vette, hogy akárhányan vannak, őt akkor sem tudják megütni, és... nos, ideje volt elővenni a titkos fegyverét.
- Ai, emlékszel, amikor azt mondtam, hogy nekem sokkal menőbb karkötőm van? =] - kérdezte, és levette csuklójáról a jelenleg műanyagként funkcionáló másik ékszert, ami a kezében pillanatok alatt átváltozott egy játékpajzzsá. Felmérte a helyzetet, úgy érezte Ai jelenlegi állapotában nem nagyon fognak tudni elfutni, de ha rá tud ijeszteni a kölykökre, jó esélyük van, hogy megfutamítsa őket. Öten erősnek érzik magukat, de ha játszi könnyedséggel kiiktatja az egyiket, akkor mindjárt más lesz a leányzó fekvése. Szóval a testére merőlegesen tartotta a pajzsot, hogy ne saját magát üsse meg vele, majd meglendítette az egyik fiú felé, és hirtelen megnövelte a méretét. Nem volt elég közel ahhoz, hogy sejtsék, rájuk akar támadni, ráadásul a kissrác térdhajlata felé suhintott, hogy az érzékeny részt megütve billentse ki az egyensúlyából, és a lábait kisöpörve hanyatt zuhanjon.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal10/7700[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by RenAi Hétf. Május 19 2014, 12:26


Az a fránya gyömbérsör…>.> Kicsit megszédített, de olyan finom, és gyömbér na meg persze sör is. *-* A fiúk szeretik az ilyesmit nem? Így most fiúhoz illően akartam viselkedni! De nem voltam hozzászokva az efféle italokhoz… így az első után a második kissé megártott, táncoltak a lábaim, vagyis inkább csak keresték megfelelő helyüket hogy nehogy ismét földre pottyanjak… hiába próbáltam eme akaratlan és bosszantó szokásom ellen hadakozni… valahogy az hogy megváltoztam sem változtatott rajtam semmit sem… Bosszantó. Főleg hogy le is horzsoltam a térdecskémet, és uhhh QQ Fájni nem fájt ugyan, de kellemetlenebbnek éreztem magam mint máskor ilyen szituációban. A gonosz fiúcskák kikezdtek velem, és fel is idegesítettek, így a söröm bizony a fejükön landolt, mikor beszólondattak és kinevettek. Erősnek és ügyesnek akartam mutatkozni Tachi-chan előtt, de fordítva sikerült… szemem sarkából láttam miként a lány felkel a helyéről, és visszaszól nekik… Moo, amit én nem tudtam…><
- Kérlek ne.. Mako..to-chan… - Makoto?... Magam sem értem miért is így neveztem, hisz eddig mindig Tachinak szólítottam, most mégis ez jött ki a számon. Sok időm nem volt ezen morfondírozni, mivel a lány már elém is vágódott és a karkötőjét emlegette, amit én már el is felejtettem… azt hittem csak a szája nagy… de most mégis megmutatta hogy igaza volt. A karkötőjéből egy pajzsot hívott elő…
- Uhh, Sugoii *-* - Majd gyorsan megráztam a fejem, hisz ez így nem helyes… nem állt szándékomban harcolni senkivel, és azt sem kívántam hogy egy „lány” védjen meg… igazán megalázottnak éreztem magam. Így nem is tudtam mit tegyek most… a harc elkerülhetetlennek látszott, de… az nem rám vallana, de most én, nem én vagyok… vagy mégis? Nem tudom pontosan mi is történik velem, velünk… Azt hittem ezzel esélyt kapok hogy új formában ismerjem meg önmagam, de mégis… sorra hozom azokat a tulajdonságaim, amiket nem tudok túlszárnyalni, eltörölni… megsemmisíteni, azok amik bennem vannak, és a részemet képezik… Csaképp teljesen más a helyzet… ha fiú lennék, nem szeretném magamat… lányként az elesettség van akinek aranyos, és felébreszti bennük a báttyus vagy a védelmező szerepét… de egy taknyos kölyököt aki nem bír megállni a lábán… nem hiszem hogy bárki is meg akarna védeni, bárki is aranyosnak találná és fel akarná karolni…. szánalmas és gyenge vagyok… és most jöttem rá hogy lányként is, csupán a társadalmi helyzetem más… lányként ez elfogadott, de egy fiú nem mutathat gyengeséget… talán.. nem lehetnek önmaguk?... vagy a fiúk tényleg erősebbek?... rápillantottam Tachi-kunra, vagyis chanra… ő lányként is erős… el tudtam volna magam bőgni, hangosan… hisztizni… a földhöz verni magam… vagy elszaladni… igen… el akartam szaladni… felálltam, és hátat fordítottam nekik… haragudtam rájuk…. a fiúkra és tachira is… ökölbe szorítottam a kezem, és lendületet is vettem... de ezzel a lendülettel vissza is fordultam, a pajzsom és a kardom az én kezemben is megvillant….
- Ikkeei… - Egy csatakiáltás, ha harc hát legyen harc… nem fogom hagyni hogy Tachi egyedül harcoljon, ki állok mellette, ha már ő is megtette ezt értem… bár azt hiszem valahol önös érdek is vezérelte… vagyis nem tudom… ezt konkrétan nem jelenthetem ki, de támadtam. Bele ástam magam a tömegbe, és a „velem kötekszel öcsi?” arccal támadtam is… de volt ám nekem is egy trükköm, nem csak neki… ha bárki menekült volna azt bizony nem hagytam. Egyék meg amit főztek… :POlyankor előhívtam az ostorom, és meglendítve a lábukra kanyarítottam aminek a vége úgy volt kialakítva hogy bele akadjon és súlyemelésemmel vissza húztam. Nincs menekvés! Ha sikedrült mindenkit vagyis nagyjából mindenkit elkapni és földre kényszeríteni, össze kötöztem őket. És elővettem egy filcet, amivel kire bajszot.. kire macskabajuszt, kire emos panda szemet, sőt volt akit még ki is rúzsoztam… izé… hát attól hogy fiú vagyok még megtalálható volt a régi felszerelésem az inventorymban. Majd Tachi felé fordultam… a haragom elszállt, és azt hiszem mindezt elfogadtam mint tényt… a kisújamat nyújtottam felé.
- Legyünk… barátok! – Mosolyodtam el.
- Nem hagytál magamra… kiálltál értem, és ez jól esett… - Fordítottam el a fejem, mivel kissé elpirultam.
- Merre folytassuk? – Kérdeztem, hogy eltereljem a figyelmem és az ő figyelmét is a pirulásomról.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal10/7300[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 19 2014, 13:21

Zöld csapat:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Május 19 2014, 18:24

Átszellemült vigyor jelent meg az arcán, ahogy a kiszemelt srác nagyot nyekkenve hanyatt vágódott, és hamar kiderült, hogy nem jelentenek számukra ellenfelet a kis mitugrászok. Még úgy sem, hogy többen voltak, hiszen semmiféle összhang nem volt köztük. Hogy is lett volna? Csak néhány nagyképű kölyök volt, akik azt hitték, hogy erősek, és büntetlenül lehet kötekedni. Bőven elég volt a pajzsát használnia, tökéletesen kiegészítette vele társa agresszív harcmodorát, és a csőcselék relatíve gyorsan a földre került. Különösen úgy, hogy Ai-kunnak is megvolt az eszköze hozzá :] Tachiko élvezte, hogy egymás oldalán verekedhetnek a fiúvá vált lánnyal, habár talán kicsit túlzásba esett a kötözéssel és a festegetéssel, de végső soron kedvére való csíny volt.
- Legyünk! - villantotta meg csibészes vigyorát, miközben elfogadta a feléje nyújtott kisujjat. Mást úgysem tehetett, habár kicsit fájt neki, hogy csupán barátként akar rá tekinteni Ai. Viszont... ez nem jelentette azt, hogy ne lehetne kitörni ebből a minősítésből.
- Ne viccelj, menő voltál! - tartotta pacsira a kezét. Minden szép volt, meg jó, csakhogy persze az idilli képet el kellett, hogy rontsák a felnőttek. A forgatókönyv több, mint ismerős volt a számára, ezer meg egy alkalommal megtörtént már, hogy a provokálásra ütéssel vagy valami ártatlanabb csínnyel válaszolt, és őt vették elő érte, csak ő kapott érte büntetést. Azonban ez sosem tartotta vissza, hogy újra és újra megtegye, a saját elvei alapján cselekedett.
- Tch... - elégedetlenkedett a hiszékeny Dokusait látva - Azt hittem okosabb annál, hogy bedőljön nekik. Melyik gyerek olyan hülye, hogy ok nélkül verekedjen? - morgolódott félig a férfinek, félig a semminek beszélve, majd hozzátette - Egy fiúnak kötelessége megvédeni a bajba került lányt. Nem hunyhatok szemet afelett, hogy kinevetik, sértegetik, aztán fenyegetik. Bár... most fordítva vagyunk... valamiért... - magyarázta, mintha valami teljesen új dologról lenne szó, ugyanakkor hagyta magát, nem ellenkezett ezúttal. Tisztában volt vele, hogy ha súlyt akar a szavainak, akkor így kellett viselkednie. De miért is várja el egy ostoba felnőttől, különösen ettől az alaktól, hogy higgyen neki?
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal10/7700[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Atoru Kedd Május 20 2014, 10:29

/Sárga csapat/

Lancer egy igen csak optimista választ adott. Úgy legyen! ^o^/ Gondoltam magamban, és már indultam is az ütögetős játék felé. *-* Az angol nevét olyan kacifántos kimondani… Viszont maga a játék remek! *.* Betettem a jegyem, és a gépezet már el is indult. Tisztára, mint valami retro filmben! Ez egyszerűen fantasztikus élmény volt a számomra. És már jöttek is a mobok. Először egy farkasra csaptam volna rá, de ő még időben visszabújt. Majd a következő mglesz! Felugrott egy hiéna is, akit sikeresen eltaláltam.
- Eltaláltam, eltaláltam! *o* - örültem magamnak. Ez az örömmámor egyszerűen Pazar volt. Már csak arra kell figyelnem, hogy még többet is eltaláljak. A következő áldozatom egy kék csiga volt. Aztán mégegy hiéna. Utána mégegy… Végül pedig egy pókot sikerült lecsapnom. A gép pedig leállt, én pedig gazdagabb lettem… Egy plüssel! *-* Lehet, hogy ez nem egy jegy, de akkor is, az enyém! Egyből magamhoz öleltem. Az első nyereményem, az első nyereményem! Egyszerűen nem tudtam betelni ezzel a boldogsággal. Ez a vidámpark visszaadta az elveszett éveket a gyerekkoromból. És ezt ki is kell használnom! ^o^ Kíváncsi vagyok, hogy a Kaxabás gép vajon mit dob. o.o Lehet, hogy egy rendszerüzenetet, hogy sikeresen kivittük a játékot? *-* Akkor mi lennénk Aincrad hősei! Mindenki a vállán hordana minket, és lehet, hogy Kayabától Game Master rangot is kapnánk! Ha persze nem csukják le… Habár… Nem hinném, hogy megtalálják. Hiszen már majdnem kétéve folyik ez a játék, és még mindig nem állították le, így biztos, hogy nem kapták el. De annál jobb, mert addig is élvezhetjük ezt a játékot. Azonban nem kéne ilyeneket gondolnom… Mindenki azon van, hogy kijussunk innen, én pedig csak… Nem csinálok semmit. De ez eddig nem volt probléma. A szinteket továbbra is takarítják, az én segítségem nélkül is. Akkor pedig nyugodtan játszhatok. El is indultam a szomszédos, Kayaba ütő géphez.
- Goni bácsi, most megfizetsz! >< - mondtam  játékosan. Viszont remélem, hogy nem haragszik meg. Embarassed

Jegyek: 2/10
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_bal2303/2500[Event] Vidámpark! - Page 11 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 11 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 15 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.