Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

+4
Peter Worker
Mirika
Kayaba Akihiko
Lizbet
8 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kurokoto Szer. Dec. 18 2013, 20:14

Saya nyílvesszője repült... lefele nyúltam a medálért, megkaparintottam és elévetettem magam a nyílvesszőnek. - Switch Alex! - kiáltottam, miközben elé ugrottam. Hidegen néztem előre, ahogyan arcom feltépi a nyílvessző. Láttam némi pixeleket kiszakadni arcomból, amire azonnal odakaptam bal kezem. Az a srác számtalanszor elém állt. Ideje kicsit törlesztenem. Medál hűvös érintésével, felajzottam az íjam és célbavettem Sayát. Majd a lovas lányt. A tőrössel már felesleges lenne foglalkoznom, úgyse találom el. A lovas lánynál elengedtem az ideget és pörögve repült nyílvesszőm célja felé, találj be és remélhetőleg, öld meg nyilam. - Mindent a pvpért! - kiáltottam.

// fogalmam sincs kinek mennyi életereje van, nekem 54, ha az ezüst medált sikeresen felvettem, ha nem akkor 29 életerőm maradt.
edit: mellé


A hozzászólást Kurokoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 18 2013, 20:14-kor.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 18 2013, 20:14

The member 'Kurokoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Mirika Szomb. Dec. 21 2013, 17:50

Levegőbe csaptam az öklömmel, ahogy Peter kiesett a harcból. Nem éppen optimális, hogy én szúrtam le, de amilyen szorult helyzetben voltunk, határozottan boldog voltam ezzel az egy ponttal is. A cinkes dolog az, hogy Ayani meg Saya-chan életsávja is pirosba került, és bár elég biztos voltam abban, hogy le tudom győzni Alexet és az íjászt egyedül is, az csak három pont miközben a célom a minimum négy pont volt ezen a meccsen. Ki kellett találnom valamit, viszont túlságosan elfáradtam az eddigi ugrálásban. Térdeimre támaszkodva pihentem meg egy pillanatra, és nem túl elegáns módon ziháltam, de igyekeztem összekapni magam.

// 95 HP 27 páncél, pihikör //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Dec. 21 2013, 18:22

Idegeskedve veszem tudomásul, hogy mint Miri nekem is pihennem kell. Így csak morgok egy sort, és szusszanok. De legalább Alex is most fog pihenni... ha jól ügyködöm a dolgokat, viszont Kurotól eléggé tartok. Eléggé nagy valószínűséggel meg fog ölni... Remélhetőleg... nem fog találni...

// pihikör
3 HP //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Dec. 21 2013, 19:18

Kifulladtam. Láttam Ayani életsávját pirosba váltani, annyi pontja lehet, mint Sayanak. Peter sehol ugyebár, és akkor egy nyílvessző suhant felém. Számítottam is rá, meg nem is. De hát harcos vagyok, így nem csak dps, hanem árnyéktank is, vagy valami ehhez hasonló. Ha jól tudom, valahogy így kell mondani. Azonban nyúlfarknyi életű íjászunk elém vágódott. Megijedtem, és rá is szóltam.
- Kuro san! Engem ne switchelj, én harcos vagyok! -
Olyan volt, mint aki kivárja a megfelelő pillanatot ara, hogy lőhessen. Hátra pillantottam, Miri is pihent térdén nyugtatva a kezeit. Ayani is mozdulatlan volt, és ennek ellenére sem tudta eltalálni Kurokoto. facepalm


pihikör
Élet: 110/110 Páncél: 40/16

_________________
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Saya Szomb. Dec. 21 2013, 19:56

A Kuro tanárbácsi elévágott a nyilamnak, mire felszisszentem és a szám elé kaptam a kezem. -Jaj, nee! Bocsi! Önt nem akartam! Bocsi >< -De aztán motyogott valamit, amit nem értettem, vagyis most biztos nagyon dühös rám Sad
~De egy csatának ez a lényege. Anélkül, hogy ne támadd őt is, nem fogunk győzni.~
Najó Rolling Eyes
Aztán mivel senki nem csinál semmit, én is leeresztem az íjam és pislogok, hogy most mi van... O.o -Akkor vége...? -kérdezem halkan.


//Szintúgy pihikör :3//
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kurokoto Szomb. Dec. 21 2013, 23:43

- Csapattársam vagy! - odase néztem csak lőttem a lovas kiscsajt tovább eléggé piroslik a feje melletti csík.

// mellé cheers


A hozzászólást Kurokoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 21 2013, 23:44-kor.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 21 2013, 23:43

The member 'Kurokoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Mirika Vas. Dec. 22 2013, 01:37

- Nincs vége... csak mindenki engem követ Cool- egyenesedtem ki, megmosolyogva kicsit Saya-chant egy utolsó szusszanás után, és megpörgettem a késeket a kezeim között, jelezve hogy újra készen állok a harcra. Vetettem egy pillantást a szitura újfent, és röviden mérlegeltem. Az íjászuk full useless volt, nem maradt más dolgunk, csak aprítani, amíg lehet.
- Mindenki Alexre, lányok! hentai- adtam ki a parancsot, és a támadást vezetve megrohamoztam a harcost, miközben igyekeztem a képességem is aktiválni a pluszsebzésért.

// 95 HP 27 páncél
Sikeres képi esetén: +8 sebzés Sayának egy, Ayaninak és Tűzrózsának két támadás erejéig
Támadás 2x30 sebzéssel Alexre //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 22 2013, 01:37

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Dec. 22 2013, 01:45

Olybá tűnik az én menetemnek most vége... hát ez van... csodálom is hogy eddig bírta HP-val. Most azonban nincs itt a sírás ideje.
- Tűzrózsa Lángoló Unikornis!
Petem nagyobb sebzésével (24) ha sikerült képi szalad Alex felé, hogy felöklelje.

// képiaktiválás, 24 sebzés Alexre //

3 HP


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 22 2013, 01:47-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 22 2013, 01:45

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Halász Alex Vas. Dec. 22 2013, 16:34

- Igyekezz nem kiesni. Neutral -
Vetettem oda míg célzott még egyszer. Ez a kör egy nagy pihenés volt. A nézők is visszafolytva a lélegzetüket várták, hogy nah, vajon ki fog elsőre lecsapni. Az tény, hogy azonban elvezstettük az A szintű harcosunkat, Miri meg csápol ezerrel a késeivel. Közben Kuro megint mellé, pedig olyan közel volt. facepalm
- Csak egyszer találj el valakit az ellenfélből. ><" -
Nem akartam szidalmazni, fogalmazhatnék úgy is, hogy szerencsétlennek nincs jó szériája, a pontok győztek, de akkor kérdezem én, én naív, miért jelentkezett? o.O Ha nem lennék azon a szinten, amin, akkor biztos nem indultam volna el. A Stella-Novát sem véletlenségből csak a lelátóról figyeltem. Jó volt látni, ahogy a nagyok küzdenek, de kis halként csak lejáratnám magam, nem deeee?!?!? O.o
Cöh, fújtam egyet, mielőtt végleg megfogalmazódna bennem az a bizonyos "loser" szó. Nem hagyom magam felidegesíteni. Neutral Nem én. Már ideges vagyok. \o/
Lehet Barran pallosának tényleg ilyen hatása van?
Aztán megugrik Mirika.
- Nani? Shocked -
Csak nézni tudtam, ahogy belém mártja mindkét pengétéjét. Egyből lekapta a maradék pajzsomat, és az életem egy jó részét is. Ayani meg persze megint engem vett célba. Nah jó, ha harc hát legyen harc. Nézzük mennyire ment fel a sebzésem!  Twisted Evil 
- Támadd Sayát, vagy Ayanit ha nem esik ki > -
Szólok oda az íjásznak, majd nekimegyek a lovasunknak. Ennyi sebzéset beleölni, maximum 5 hp pontba már súrolja a pazarlás fogalmát, viszont nem engedhetek meg magamnak még egyszer ekkora életpont veszteséget, és ha már itt tartunk. Előveszem a csomagom egyik potiját, és hát megiszom, hp töltés. Neutral , majd.... Képi on! Gyerünk! ><
Leállok, és ha Ayanit nem sikerült kiütnöm, akkor ő és Mirika felé fordulva próbálom ellökni őket az Inrijoku-val, ha pedig Ayani már kiesett, akkor a megmaradt két tagot próbálom kiütni a következő körből.


// Támadom Ayanit
Élet: 110/42 50% alatt vagyok, így sebzésem 39x0,2 + 39, azaz (46,Cool 47 pont.
Air walk még aktív ez a 4. köre a következő körnél még felhasználhatom, aztán annyi. Surprised Nem használom az aktív részét most. Surprised
Helyette inkább megpróbálom bekapcsolni képi 2-őm és megcélzom Mirikát ill. (Ayanit ha Ayani nem esik ki) Sayat.
És megittam egy Kis potit támadás után, így az életem 110/62 lett Surprised//

edit: mellé ment >< de Miri és Ayani egy körből kiesett >.>


A hozzászólást Halász Alex összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 22 2013, 16:38-kor.

_________________
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 22 2013, 16:34

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Saya Vas. Dec. 22 2013, 22:13

Oké, tehát mindenki Alexre, bólintok, hogy jelezzem, értettem, asszonyom, meg ilyesmi :arrogant:Aztán az Alex megint megindul az Ayani felé, és nagyon megijedek, de ami parancs, az parancs... >.>
Fogom az íjam, felhúzom és megcélzom vele az Alexet, miután sajnos kiütötte az Ayanit. Szemét, ezt még meg fogod keserülni >,<


//Alexet támadom Very Happy Very Happy
HP-m még mindig 3//


A hozzászólást Saya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 22 2013, 22:35-kor.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 22 2013, 22:35

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kurokoto Kedd Dec. 24 2013, 09:57

Egész ügyes, amúgy ez a srác, és jókora sebzése is van, talál is néha napján, én azonban..
- Fene vinné el! - szitkozódtam, miközben vártam, hogy elmúljon a pihenőköröm.


//pihikör
életerő: 54

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Mirika Szer. Dec. 25 2013, 17:08

Alex már eddig is kapálózott a kezével, mint valami kezdő madár, de csak most vágtam le, hogy mit is próbált eddig csinálni, ugyanis... hát, elrepültem, ő csinált belőlem madarat mattaku Elég csúnyán a földnek csapódtam, és gurultam is pár fordulatnyit a tengelyem körül. Még a derekamra erősített szárnyak egyike is letört Sad Gonoszság >.>
- Alex, ha tönkrevágod a jelmezem, azért fizetni fogsz >.> - mérgelődtem, miközben feltápászkodtam, és úgy tűnt, hogy már nem tudok időben reagálni, mielőtt a fiú újra támadni tudna. Eh... viszont az élete visszament zöldbe, akkor pedig...
- Saya-chan, Glória-terv! :3 - jeleztem a hadműveletet feléje, amit szerettem volna, ha végrehajt. Remélem emlékszik, mire gondolok Twisted Evil

// 95 HP 27 páncél, Alex jóvoltából cselekvésképtelen vagyok //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Dec. 25 2013, 17:14

Hát mosolyom, amit az okozott, hogy Alex mellétrafált gyorsan lelankadt, mert hirtelen hátrarepülni kezdtem.
- Wáááá. - kiáltom, majd egy puffanással földet érek.
Ennyit arról, hogy most meg fogom támadni...

// 3 HP kényszerített pihenőkör //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Dec. 28 2013, 00:24

Fújtam egyet, mikor kiegyenesedtem.
- Végre! \o/ -
Ennyit szenvedni ezért a skillért, ráadásul egyből le is tiltotta a rendszer, és ráírta az ikonra, hogy 5, azaz öt kör után próbálkozhatok vele újra. Mindegy is, nem hiszem, hogy lenne még öt köröm. Le kell vágnom Ayanit, és ha szerencsém van, max még Sayat. Kurora nem számíthatok. Jelen pillanatban nem. Sajnos full kezdő, de hát ez van. Sad
Nem néztem végig, ahogy Mirika végig bukfencezik a földön, felkaptam a pallosomat és Ayani után rohantam. Ha minden igaz, lesz még egy lehetőségem lecsapni rá, mielőtt feltápászkodik. A következő jelenetet meg szeretném nem visszanézni nagy képernyőn, a későbbiekben. Ahogy felugrok és minden erőmmel rácsapok egy védtelen lányra a harcmezőn. Neutral
De hát ez a sao...

// sebzésem 43, mivel használtam az Air walk aktív és egyben utolsó körét. Surprised
életem 110/62
és támadom Ayanit, ennyi sebzéssel. facepalm //


_________________
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 28 2013, 00:24

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Saya Szomb. Dec. 28 2013, 12:57

Glória-terv? Glória, Glória... mi is lehetett az? facepalm
~*susmus*~
Jaaa, tényleg! \o/ Fuhh, remélem, menni fog :oFelhúzom az íjam, és elengedem a következő nyilamat, sajnos a Kurokoto bácsi felé :(Remélem, nem fog haragudni rám. Aztán, amíg ők esetleg a nyilammal vannak elfoglalva, elszaladok az Alexhez.
-Szia ^^ -mosolygok rá, mikor odaérek, majd megérintem az arcát. Remélem, most sikerülni fog ><


//3 HP
Támadom Kurokoto-t, ha talál, 19+4 sebzéssel,
és használok Schizo-t Alexen ismét, ha sikerül, 2 körig egyel nagyobbat kell dobnia találathoz, a kari meg igen érdekes világképet kap >.>

Edit: Mindkettő talált \o/ //


A hozzászólást Saya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 28 2013, 12:57-kor.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 28 2013, 12:57

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kurokoto Csüt. Jan. 02 2014, 23:43

Minden nyilam elszáll valamerre.. - a fene vinné már el a csudába.. hogy aza!.. - elharaptam szám és teljes erőből a földhöz vágtam az íjam. Rohadjon le ez a fegyver. Egy kis port is rárúgtam mérgemben. Utálom amikor csíterekkel van tele a pálya.
Lehajoltam hozzá, véletlen elrúgtam magamtól egy méterre, majd utána mentem és felvettem. Remélem most már megjavul ez a vacak
Egy DS-39-nek jobban örülnék helyetted, te vacak. Judytól vettem, de eddig működött, most meg mi lelte, meg ijjedt pár kislánytól??? Fújtattam egyet hangosan, és folytattam a lövöldözést. A lovas lány mellkasát becéloztam, mégis ott a legkönnyebb eltalálni :roll:Egészen bele a szívéig - fúródjál! - kiáltottam.


Életerő: 31
Páncél: 0

edit: nyíl elszáll magában a világba, keresve valahol egy követ fát, vagy valami gyökeret.


A hozzászólást Kurokoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 02 2014, 23:44-kor.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 02 2014, 23:43

The member 'Kurokoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 3 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.