Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

+4
Peter Worker
Mirika
Kayaba Akihiko
Lizbet
8 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Saya Vas. Nov. 17 2013, 22:57

/Hülye rendszer........../
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 17 2013, 22:57

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kurokoto Hétf. Nov. 18 2013, 14:24

// Miri bácsizott le Razz

Nyilam nem messzire a feje mellett elszáll, eh.. miből van ez a kiscsaj, pattog itt mint a gumilabda. Peter az Alex nevű elé áll és így mellkasát díszíti a két tőr, csak egy kicsit ránts rajta és akkor könynebb célpont lesz a lány. Idegesít, hogy ő kezd.. én akarok Rolling Eyes
Azt akarom, hogy végtelenül lassú legyen!
- Ezt nyeld be! - facsartam ki a szavakat magam elé. Legalább nem csak én bénázok jó lesz leülni egy lócára újból és mérkőzés után beszélni Sayaval mosolyodtam el a gondolatra, lesz közös témánk, sok-sok. Akirával is lenne.
Elmerengve, de tisztán látva a célt, a hátába akarok állítani egy nyílvesszőt.


// Mirika a célpont, Találat esetén 15 sebzés és -4.5 gyorsaság.
edit: újabb két nyíl szágulsd el Mirika mellett.


A hozzászólást Kurokoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 18 2013, 14:25-kor.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 18 2013, 14:24

The member 'Kurokoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Mirika Hétf. Nov. 18 2013, 16:47

Egy testcsel ide, egy hirtelen irányváltás oda, de Peter mégis be tudott vetődni még a tőrjeim útjába és jó tankként felfogta az Alexnek szánt sebzéseket. Eh, hát csak nem zajlik úgy ez a harc, ahogy én szeretném, de ez a szépsége ennek a műfajnak Razz
- Szia Pete, hogy vagy? :3 - mosolyogtam édesen a srácra, és ha nem került volna máris meg, még egy ölelést is kiosztok neki. Na mindegy, eléggé megzavarta a cuki mosolyom is ahhoz, hogy Ayanit elhibázzák a támadásai, de a neheze csak most jött, Ayaninak ugyanis nem nőttek szárnyai, nekem meg nem záporoztak lézerfények a késeimből. Ez kezdett bosszantó lenni >.>
- Dehogy nyelem Razz- öltöttem nyelvet az íjásznak, picit mellément a lövése - Ayani, Saya-channak kellesz! - fordítottam a figyelmem a lány felé immár, Petert pedig ebben a pillanatban utol is értem. Ha már nem hagyja, hogy mást sebezzek, akkor kénytelen voltam behódolni neki és nehéz helyzetbe hozni a tankot. Melléugrottam, elé perdültem, és egy határozott suhintással igyekeztem mindkét késemmel felszántani a mellkasát. Mosolyogva :3

// 95 HP 27 páncél
2x30 sebzés Peterre, ha sikerülnek a támadások //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 18 2013, 16:47

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4766612103_86ee832108_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Nov. 18 2013, 18:01

- Hehe, futottál egy fiú után? Nem áll jól. - apró cukkolás Mirika irányába, miután a késeivel vágott, majd kerültem őt ismét - Azonban én továbbra sem téged ütlek. - most nem kellett messziről támadnom, sem más helyére állnom, így reméltem, hogy sikerül a támadás, nem úgy, mint az előbb. Mirika sokat sebző kései kellemetlenek voltak, hamar véget akartam vetni ennek.


70 HP.
Ayanit támadjuk ismét. Első kocka Peter (8 sebzés), második kocka Hisame (26 sebzés).

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 18 2013, 18:01

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4766612103_86ee832108_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Nov. 19 2013, 17:00

- Ááááá. - idegeskedek.
Peter nagyokat sebez rám, Alexel együtt, ráadásul a harcoska még a  támadásaimat is állandóan megakasztja. Tűzrózsa lángjai kialusznak, majd a 2. képességemmel próbálkozok, amivel szárnyaim nőnek. Ha képi is sikeres, és támadásom is sikeres, akkor a képpen gyógyítom Sayat. Mindenképpen Kurokotot támadom, bár úgyis leváltja róla Alex.

45 HP
// 2.képességpróba sikeres, ha 2. támadás talált Kuro 20-at sebeződik, Saya ugyanennyit gyógyul // //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 19 2013, 17:02-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 19 2013, 17:00

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Halász Alex Pént. Nov. 22 2013, 13:48

//Hopp ide egy minimálposzt (nem volt képe tovább váratni a többieket) //

A lovacska megint csak Kurot veszi célba, de azt már nem hagyom.  \o/
- Switch Kurokoto! >< -
És megint csak sikerült megakasztanom a pónit. Nos ekkor jöjjön aminek jönnie kell. Ha a második képim nem ér egy fabatkát se, akkor próbálkozzunk az elsővel.
Bekapcsolom és megrohamozom Ayanit újfent, ha sikerült, akkor a levegőbe lépek és föntről csapok le rá, de ha nem sikerül, akkor sem akadok meg, akkor szépen a földről sózok oda egy nagyot. Twisted Evil



//Switcheltem Kurot, így a második támadás érvénytelen, mivel engem csak egyszer lehet támadni, így Saya nem gyógyul, asszem....scratch 
illetve az első támadás nem sikerült, így nem sebződöm. Surprised
Élet: 110 Páncék: 40/16
Bekapcsolom az Air walkot, így ha sikerül, akkor 43 helyett, 47 ponttal ütöm, ha nem sikerül, akkor 43-al Surprised

edit, a képi sikeres, föntről támadok és 47 pont minusz Ayaninak \o///


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 22 2013, 13:50-kor.

_________________
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 22 2013, 13:48

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Saya Pént. Nov. 22 2013, 14:43

Megint nem talált a nyilacskám >.> Sőt, az Ayani sem járt sikerrel, az Alex meg csúnya módon őt vette célba >< Méghozzá nagyon, mert csak látom, hogy amit ő ütne rá, az az Ayaninak már végzetes. Ajjaj!
A Mirikára nézek gyorsan, aki bólint, és már tudom, mit is kell csinálnom. Gyorsan előkapok egy Kis Potit, megiszom, majd elkiáltom magam:
-Switch Ayani!
Aztán nyelvem hegyét kinyújtva ismét lőni próbálok, ezúttal a nagy sárkányos fiúra ^^


//Egy Kis Poti elhasználva: 50 HP (ha jól tudom, nem gyógyít max fölé)
Switch Ayani: 3 HP-m maradt.
Majd a következő célpont: Peter Razz
Ja, 19+4 sebzés \o///


A hozzászólást Saya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 22 2013, 14:44-kor.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 22 2013, 14:43

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kurokoto Pént. Nov. 22 2013, 15:34

Újabb biztos találatom repült el a lány mellet.. szánalmas vagyok. És ahogy Saya a kislány könnyed szerrel átvette a szőke hajú srác magas léptű támadását, azzal én nem tudom ezt megtenni a sárkányost menekítve. Fent a számláló nulla darab nyilat mutat, ez mi, nem tudok mit tenni. Földre hajítottam íjam.. és orrom alatt dörmögtem halkan. "Hasznavehetetlen vagyok.. teljesen.. remélem belegyalulnak a földbe, ezek.." Vetettem egy rosszalló pillantást a kis csajok felé, nagyjából egyidősek lehetnek Sayával ez az egy maradt, hogy ne fedjem meg őket ruhájukért...

//pihikör.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Mirika Pént. Nov. 22 2013, 18:11

- Nem szép dolog egy lányt visszautasítani, különösen ha az olyan csini, mint én vagyok :3 Csak nem tetszik valaki? hentai- próbáltam kizökkenteni Petert, meg egyébként is, ha már cukkolni próbált, illik visszaadni a kölcsönt. Amúgy sem szerettem, ha nem az enyém az utolsó szó, különösen ha egy kevésbé éles nyelvű partnerem volt. A srác a szerény, jámbor hozzáállásával tök cuki volt, de megismertem már annyira, hogy tudjam, okos gyerek és nem szabad alábecsülni. Tuti ő találta ki a taktikát, az ő keze kell, hogy a dologban legyen. Sarokba szorítottak minket, elég volt csak ránézni Ayani és Saya-chan életcsíkjára. Azt azonban nem hagyhattam, hogy az övék legyen az első kill, kulcsfontosságú, hogy ki kerül először létszámfölénybe.
- Szép volt, Saya-chan! - dicsértem meg kislányt, tökéletesen előkészítette nekem a terepet. Innentől kezdve minden rajtam múlott, de nem akartam kockáztatni, így a biztonság kedvéért a késemet belemártottam egy Paralízis Méregbe, és úgy rohamoztam meg újra a kékhajú srácot.

// 95 HP 27 páncél
Két támadás Peterre, a második kockán egy Paralízis Méreg is van //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 22 2013, 18:11

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Peter Worker Kedd Dec. 03 2013, 22:11

Elrontottuk. Ayaninak sikerült működtetnie a képességét. A gondolat, hogy vége, mint egy piros tábla jelent meg előttem. Persze nem volt még vége, de a nyerési esélyeink igencsak megcsappantak.
Elrontottam. Egy nyíl a vállamban. Nem tudtam kitérni. Az életem kritikusi állapotba került. Mirika felém indult. Gyors volt. Túlságosan is. Nem tudtam kitérni. Talán Hisame. Talán, bár kérdéses volt, hogy megtudja e állítani Mirikát.
- Hisame. - a pálcámmal mutattam, hogy mit tegyen és reméltem, hogy még időben.


Ha a dobás 5, vagy 6, akkor Hisame képessége működik. Hűs lehelet. Mirikának sikertelen a támadása.
Ha a dobás sikertelen, úgy Peter meghal, kiesik ebből a meccsből. Mirika után majd Ayani jön. És Alex, vagy Kuro vegye fel majd a medált.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 03 2013, 22:11

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Dec. 04 2013, 05:29

Túl sok HP-t vesztettem, de az első kill nálunk van, ettől boldognak érzem magamat. Ekkor Saya életére pillantok, amiből alig maradt valami... majd a sajátoméra... majd megint rá, és megint a a magaméra. Szerintem bőven egyértelmű, hogy nem fogok potizni, így viszont Sayanak próbálok életet tölteni, de megy egy támadás Kuro felé, majd ha képim sikertelen kapcsolom is ki, mert túl lépné a 100-as határt.
- Sorry Miri és Saya, de túlléptem volna a keretemet, és akkor sebeződtem volna... - mondom, majd szusszanok egyet.

// 20-as sebzés Kurora, majd pihikör (ha Alex switchel csak támadok), ezen felül képim nem töltött volna, így kikapcsoltam azt. Tűzrózsa és én visszaváltozunk //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 04 2013, 05:32-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 04 2013, 05:29

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Dec. 12 2013, 19:06

Petert elkapta Miri. Hátrafordulok, de már késő, csak azt láthatom, hogy a sárkány is, mely jóval közelebb van, pár centivel téveszti el célpontját. A fiú életcsíkjára pillantok, egy pillanatra feléled bennem a félsz, hogy ha eltűnik, meghal, aztán csak a jól ismert lila gömb veszi körül, s végül kiteleportálnak, itt hagyva nekünk az idomár medálját. Elnyomok egy szitkozódás, és Mirika elé bevágva felkapom a medált, és az íjásznak dobom, legalább nem kellesz majd annyit switchelnem. Ha jól tudom életre rakott Peter.
- Vedd fel! - Kiáltom oda neki, kicsit ingerültebben is, mint kellett volna, majd minden előkészület nélkül megrohamozom Ayanit. A fenébe is már!


//Felkapom a Peter által elejtett medált és Kurokkotónak dobom, hogy ő szerelje fel, ha lehet ilyet.
Illetve most egy kör passzív képi rész van így nem tudok pluszt adni rá ebből, harcos bonusz miatt (39+4) 43 pontot akarok levenni Ayaniról szintén.
és ez a 4. köröm, köviben lenne a pihi//

Szöveg később ><


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 15 2013, 14:35-kor.

_________________
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 12 2013, 19:06

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Saya Kedd Dec. 17 2013, 23:50

Pítör elment :(Picit mosolygok, mert így mi állunk nyerésre, de picit azért szomi vagyok miatta :(Tehát olyan... Sad)
Aztán az Alex megindul megint az Ayani felé, én meg dühösen nézek utána. Felhúzom az íjamat, rácélzok és lövök, aztán elkezdek futni felé, hogy megzavarhassam. És megérinthessem :3


//Támadás Alex-re, és kísérlet képihasználatra :3
Ha sikerül, akkor a Shizophrenia hatására Alexnek majd két körön át egyel nagyobbat kell tudnia dobnia ><
Plusz ha találok is, akkor 19+4 sebzés :3
HP-m maradt 3 *ha jól emlékszem Rolling Eyes*

Spec nem sikerült Sad De találtam \o///


A hozzászólást Saya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 17 2013, 23:50-kor.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 17 2013, 23:50

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata - Page 2 Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.