Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

+4
Peter Worker
Mirika
Kayaba Akihiko
Lizbet
8 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Lizbet Szer. Okt. 30 2013, 17:16

Daloló Kisangyalok
Player
HP
PP
SP
Gyors.
Találat
Spec k.
Pihenés
Medál
Mirika
95
27
30
40
2-->
3-->
5. körben
Bronz
Ayani
125
23
20
28
3-->
3-->
5. körben
Arany
Saya
50
29
19+4
14
4-->
5-->
5. körben
Ezüst

VS

Hisame cspata
Player
HP
PP
SP
Gyors.
Találat
Spec k.
Pihenés
Medál
Peter
170
50
34
30
3-->
5-->
6. körben
Ezüst
Alex
110
40
39
22
3-->
3-->
5. körben
Arany
Kurokoto
35
37
12+3
11
6
2-->
3. körben
Bronz
Képességek:


A hozzászólást Lizbet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 16 2013, 13:46-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Lizbet Pént. Nov. 08 2013, 21:36

- Jó estét kívánok hölgyeim és uraim Papa’rahsi vagyok! Üdvözlök mindenkit itt az A.S.I. arénájában.  A csapatok már felsorakoztak. Lássuk, melyik két csapat küzd meg elsőként egymással?  - a kivetítőn jelenik meg az első két csapatnév.
- Óh, Daloló kisanygalok és Hisame csapata… Hmmmm… érdekes nevek, lássuk kik is tartoznak eme csapatokban – a kivetítőn egymás után jelennek meg a képeitek.
- Az angyalkák csapatkapitánya egy az élvonalbeli kovácsok közül, neves stratéga és híres frontharcos… ő nem más, mint az A.V. buja céhvezére: MIRIKA! Vajon győzelemre vezeti a csapatát? Nos, ez hamarosan kiderül.
- A második, vagyis középkategóriás angyala ugyan ennek a céhnek egy idomárja, az életadó Lovász lány és fékezhetetlen paripája: KUSUMI AYANI és TŰZRÓZSA!
- A csapat harmadik és egyben utolsó tagja egy bátor és aranyos íjászlány: SAYA! Biztosra veszem, hogy nagy meglepetéseket fog okozni – azzal hárman kivonultok a pályára

- Gondolom már mindannyian kíváncsiak rá, hogy kiket rejt a másik csapat. Lássuk hát:
- Egy újabb céhvezér, aki egyben idomár is. Gondolom mindenki rájött már a kilétére, hála a csapatnévnek.  PETER WORKER és játékos sárkánya: HISAME!
- A következő csapattag egy igazi külföldi hatalmas szívvel, ki eldobta íját, hogy egy hatalmas kardra cserélje, köszöntsék az arénában mindenki barátját, a pirik védőszentjét: HALÁSZ ALEXet!
- Végezetül egy újabb íjász, ki eddig az ismeretlenségbe burkolózott: KUROKOTO!

Már mindenki itt van, aki számít. Kezdődjék a küzdelem \o/ 

// A daloló kisanygalok kezdenek//


A hozzászólást Lizbet összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 16 2013, 13:41-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 08 2013, 21:36

The member 'Lizbet' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Mirika Szomb. Nov. 16 2013, 14:55

- Yosshi, mindent bele, lányok! :3 - csattant kiáltásom még bevonulás előtt. A csapatom egy healerrel és egy távolsági harcossal gyakorlatilag tökéletes, a taktikát megbeszéltük, a felszereléseink tip-top állapotban vannak, semmi más ne volt hátra, mint leckét adni Peteréknek :3 Az ilyen ünnepségekben aztán lubickoltam, ahogy a többi tornán, úgy most is fürödtem a rivaldafényben, miközben bemutattak. Integetés, ugrálás, angyali mosoly és még egy spéci öltözettel is készültem csak erre.


Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Ore_no_Imouto_ga_Konnani_Kawaii_Wake_ga_Nai._08_Ruri_Gokou_1


Na mármost, amint mindenki megjelent, mosolygósan üdvözöltem a másik csapat tagjait is, különösen az íjászukat végigmérve. Petert és Alexet ismertem úgy ahogy, de ez a Kurokoto bácsi... Mindegy, alacsony szintű játékos, ha minden jól alakul, sok vizet nem fog zavarni :roll:Menümből előhívtam a potis táskám és a tőrjeimet, majd Ayani mögött elhelyezkedtem, várva a harcot elindító gongot. És amint ez megérkezett, már robbantam is ki a lány mögül, hogy az íjászuk felé vegyem az irányt és leblitzelve ejtsek rajta néhány csinos vágást :3

// 95 HP 27 páncél
3x2 támadás Kurokotóra egyenként 30 sebzéssel //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 16 2013, 14:55

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767251444_0f76bf2817_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767250438_224285ea8b_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766612103_86ee832108_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767250438_224285ea8b_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767249862_5877ffd2ef_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Nov. 16 2013, 15:50

- Nyehehehehe. – nevetett mellettem Hisame, miként a küzdőtérre léptünk. Várta a szereplést, a lelkesedése nem okozott csalódást. Már - már zavaróan lelkesen integetett a közönségnek.
A csapatunknak érdekes felosztása volt. Mindenki barátja Alex és az ez eddig számomra ismeretlen íjász Kurokoto. Alexet kis túlzással ismertem, vagy inkább mondjuk úgy, hogy tudtam mire képes, erős ütései még jól jöhettek a számunkra és Kurokoto nyilaiba is reménykedtem, hogy célba találnak majd.
Persze  Mirika rögtön őt támadta, erre számítottunk, azonban cselekedtem én is, nem hagyhattam szó nélkül.
- Switch, Kurokoto. – és ezzel vettem át a lány által mért sebzéseket. Szólni szerettem volna, hogy ez nem egy nyári piknik, más ruhát is felvehetett volna, de inkább nem szóltam, így nem fájt a fejem. Kerülve őt Ayani felé indultam és intettem Hisamének is, hogy támadja ő is a Lovász lányt, ám látszott, hogy harapásával többet akart, mint sebezni őt.


170 HP, 20 Páncél
Ayanit támadjuk. Első kocka Peter (8 sebzés), Második kocka Hisame (26 sebzés)
Ha a római kocka 5, vagy 6, úgy Ayani megfagy egy körre Hisame hűs leheletének köszönhetően.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 16 2013, 15:50

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767250438_224285ea8b_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Nov. 16 2013, 16:37

A meccs elkezdődött, és a Miri már akcióba is lépett. A Kurokoto nevezetű alakra próbált menni, ám Peter leváltotta..
~ Fenébe. - mondom halkan.
Peter és petje ezután engem vettek célba... na szép... Hisame képije miatt sajnos a mozgásomnak annyi, de Tűzrózsa már szaladt is. Kurokotot nézte ki magának, ahogy előtte Mirika is. A Lángoló Unikornissal is próbálkozott, hogy nagyobbat csaphasson rajta. Ha sikerül a képije, és talál is akkor 24-et sebez Kurokotoba, ha nem váltják le, ha nem akkor csak 20-at. Én eközben olvadozni próbálok.

112 HP
http://1.támadás mellé, 2. támadás talált (24-et sebezés Kurora), Lángoló Unikornis 2 körig aktív, így Tűzrózsa sebzése 24-re nő//


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 16 2013, 16:53-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 16 2013, 16:37

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 16 2013, 16:51

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Nov. 16 2013, 17:29

Fekete ruhában jelent meg a hátán a már emlegetett pallossal is. Érdekesnek találta, hogy ez a nagy darab fickó ennyi mindent tud,és mindenkiről. :O De egyben ijesztőnek is, habár azért kíváncsi volt rá, hogy róla miket mond, és lám lám... csalódott.
- Pirik védőszentje? o.O .___. -
~ Most már mindenki tud arról a toborzóról...túl nagy tömeg előtt zajlott le  wtf ~
És kínosan nevetgélt körbe, míg a helyükre nem értek. Velük szembe Mirika, a táltos lány a paripályával >.> meg egy íjászlányka.
Aztán a kezdést megindító gong után a Voice céhvezére aktivizálta is magát, és Alexék leggyengébb láncszemét szemelte ki magának. A-aa azt már nem, azonban Peter megelőzte Alexet, aki közben megmarkolta a pallosát, felvéve a "másik alakját". Peter Ayanit támadta, jah igen ezt is beszélték meg. A healernek hullania kell \o/
- Hm? o.O Jó kis képi... -
És még működött is, azonban csak az idomár fagyott meg, és a petje már célba is vette szegény Kurokotot. Az íjász alacsony szintje miatt elég lassú, és hát íjász révén nehéz a kitérés, tudja ezt Alex is.
- Switch Kurokoto! -
Ugrott elé a lónak, akinek az első támadása sikertelennek bizonyult. Megvan!
~ Akkor most jövök én! \o/ ~
Első volt kipróbálnia az új képijét. Élesben még nem nagyon használhatta. Így hát aktiválta és remélte, hogy menni fog. Maga elé szúrta a pallost, és Mirika illetve Saya felé tolta a kezét. Elméletileg ha sikerül egy nagyot fognak repülni hátra felé, így elesve egy körtől.
Majd felkapta a pallost és megcélozta az olvadásnak induló Ayanit!
- Raaaarrrr \o/ -
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata A1_2013_11_16_jskcgqio6b

//Switchelem Kurot, így nem talál el Ponita Tűzrózsa senkit, Surprised
Illetve használom a második képim, amivel Mirit és Sayat, ha sikerül aktiválnom, szertném kiütni egy körből.
Majd támadom Ayanit (harcos 10% bónusz= 39+3,9) 43 sebzéssel. \o/

edit: színproblem miatt szerkesztve :///



A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 16 2013, 17:31-kor.

_________________
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 16 2013, 17:29

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Saya Szomb. Nov. 16 2013, 19:00

Szívesen lettem volna ugyanolyan ruhácskában, mint a Mirika, de nem jött össze, mert elfelejtettem megcsinálni, vagy megcsináltatni a Channal :duh:Na, nem baj, most már így állok ki a nézők elé Razz
-Yay, Kurokoto tanárbácsi \o/ -vidulok fel, mikor meglátom, de aztán a Hugi már ripakodik is rám, hogy ne örüljek, mert ő most az ellenfelem meg minden. El is szontyolódom, de nem baj. Igaza van, most harcolni kell, sőt, ÉN fogok harcolni, mert a Hugi még mindig utálja az íjamat >.>
A Mirika már meg is indult, aztán az Ayani, de ő hamar le is fagyott. Eközben én készültem az első lövésemre. Mikor a szőke hajú krapek megindult, akkor ismertem fel őt is, hogy ő meg az Alex, aki íjász volt, de most nem az O.o Biztos ő is harcolt valakivel és váltott. A harmadik meg szintén felismerem, hogy a Peter meg a Hisame, akik amúgy nagyon cukik... szóval szerintem ezek nem is azok, mert ahhoz túl harciasak, a Peterék tuti nem ilyenek, biztos düblőrök ˇ^ˇ
Az Alex düblőr készül is valamire, mert jön felém, de elvéti Razz (gondolom ezt a dobásból)
Felhúzom az ideget, célzok a nyilacskámmal, és az már röpül is szélsebesen az Alex felé Surprised


HP: 50
Támadom Alexet, 19+4 sebzéssel, elvileg, ha betalál Rolling Eyes
De nem talál... >_>


A hozzászólást Saya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 16 2013, 19:00-kor.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Nov. 16 2013, 19:00

The member 'Saya' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kurokoto Vas. Nov. 17 2013, 12:51

// Kurokoto 22 évesnek néz ki és nincs a homlokára írva, hogy tanár bácsi Razz(hacsak Saya le nem leplezte Sad)

Kiléptem az Arénába amikor nevemen szólítottam. Íjjal magasba tartottam és szín józan voltam "még". Ugyan a szigeten már körbenéztem, de csupa irrális dolgot láttam, közel hányhatnékom volt tőle. Még ez az aréna is.. jobb lenne becsukott szemmel járni egy magam fajtának. Az a két fiatal aki mellé bekerültem, sose láttam még őket, a kék, a szőke, a fekete és a sárkány. Lgalább ezt a teremtményt könnyű felismerni..
Előttem léptek be az aréna kövezetére. Már legalább a nevüket is tudom és sorra kerültem is utolsónak. Örvendeztem az összegyűlteknek, a harc éltet, semmi más.
A három lány ellenfélből egyiküket tudom ki, Saya, aki akár kislányom lehetne, Akiránál alig lehet több, de ezen a napon nem fogom kímélni, hisz semmi közöm hozzá. Nekem már csak a pia és az íjam a támaszom. Mit megnem adnék egy M4 A1-ért.
- Szia Saya! - integettem felé, és közben odaszóltam két csapattársamhoz - az előre megbeszéltek alapján cselekszem, csak ezt a kislányt ismerem korábbról, de tudom.. lelövöm, ha kell.
Hamar beindult a gépezet és jól láthatóan szeretnének mihamarabb pályán kívül tudni, eddig nem igen hagyták társaim, aminek külön köszönet. - Köszönöm - biccentettem feléjük.
Formalitások, kávé, szünetek és beszélgetés a tanáriban.. nem ez most mind távol áll, most a vérontásé a szerep.
Az alacsony lányka aki elsőnek megindult remélhetőleg a homlokába kap egy lövést, azzal felhúztam íjam és cselekedtem. Saya nyílvesszője elszállt mellettem, szóval eddig nem volt gond.


// Támadás Mirika ellen, találat és sikeres képi esetén -4.5 gyorsaság.
Elrepül a két nyílvessző, kitudja hol áll meg Rolling Eyes


A hozzászólást Kurokoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 17 2013, 12:54-kor.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 17 2013, 12:51

The member 'Kurokoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Mirika Vas. Nov. 17 2013, 14:53

Kisebb-nagyobb bosszúságokkal indult a harc, az első támadásomat rögtön elsodorta Peter lendülete, aztán Tűzrózsát zavarta meg Alex, de a lényeg az, hogy a tervem első részét teljesítettük. A healer támadása és késleltetése viszont felettébb kellemetlen fejlemény volt, hiába diktálja ezt a józan ész. Peternek van olyasmije, kemény dió lesz vele szembenézni.
- Saya-chan, switchelj! - eresztettem el az első utasításomat, majd a felém röpülő nyilat magam mellett. Kis híján eltalált, nem számítottam rá, hogy engem is támadni fognak rögtön az elején. Annyi szerencsém volt, hogy volt íjászként hozzá voltam szokva a repkedő nyilakhoz >.> Megpördültem a tengelyem körül, és Peter mellett elszökkenve újra az íjászuk felé vettem az irányt, de egy hirtelen irányváltással végül mégis Alex felé iramodtam meg, miközben aktiválni szándékoztam a képességemet is.
- Jöhet az all-out attack! - vigyorogtam, miközben becsúsztam Alex elé, hogy a lábait megvágjam a tőrjeimmel. Lássuk ki tudja-e védeni a gyorsaságom és az ügyességem :3

// 95 HP 27 páncél
2x1 támadás Alexre plusz képességaktiválás. Ha sikerül, Ayani és Tűzrózsa két körre, Saya egy körre +8 sebzést kap //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 17 2013, 14:53

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767249862_5877ffd2ef_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Peter Worker Vas. Nov. 17 2013, 17:42

Nem is indult olyan rosszul. Ahogy a bemondó is jellemezte a Stratégával álltunk szembe, így nem vártam sokat tőlünk. Persze ez enyhén önbizalom hiányos gondolat volt, de inkább, minthogy koppanjon az álam a csalódottságtól.
Hisame támadása és hűs lehelete szerencsére sikerrel járt, azonban Mirika újbóli támadásának nem örültem, hisz az előbb tapasztaltam, hogy egy késével is mennyit tudott sebezni.
- Switch, Halász Alex! – ez volt a szerepem, így újra szembe találtam magam Mirikával és újra sebzett a pengéivel – Szervusz ismét. –köszöntem a lánynak, majd most a másik oldalról kerültem, mint az imént és támadtuk újra Ayanit. A képessége kellemetlen volt a számunkra, így végezni akartam, akartunk vele minél hamarabb. Hisame tudta a feladatát támadta a Lovász lányt ismét velem együtt.


Switcheltem Alexet.
130 HP
Támadjuk Ayanit. Első kocka Peter (8 sebzés), második kocka Hisame (26 sebzés)

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 17 2013, 17:42

The member 'Peter Worker' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767251444_0f76bf2817_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Nov. 17 2013, 17:50

- Húúúh.. Ez nagyon közel volt. - mondom pislogva.
Én szerencsétlen Peter és Alex kiszemeltje lettem, és kissé kellemetlenül éreztem magamat, hisz csak Tűzrózsának volt sebzése. Elhatároztam, hogy némi sebzést mindenképpen fogok szerezni, mert ez így nem járja... Ismét az íjászt szemelem ki. Ha Alex leváltja ez van, ha meg nem akkor szépet sebzek rá.

63 HP

//2 támadás Kurokoto felé, Lángoló Unikornis aktív egyenként 24-es sebzéssel (következő köröm elején véget ér)//


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 17 2013, 20:21-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 17 2013, 17:50

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4766610511_dda12706fc_s Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Halász Alex Vas. Nov. 17 2013, 21:46

Sikeres volt a switch és a lángoló lovacskát meg is tudta annyira zavarni, hogy ne vigye be a támadását, majd bekapcsolta a képijét, de luft.... wtf
Akkor plan B, nekirohanunk Ayaninak és leviszünk az életéből egy nagy adagot. \o/ Betalált. \o/
Hátrál, közben a szeme sarkából figyeli, ahogy Kurokoto viszonozza Saya nyíl vesszőjét, de egyikük sem tudta eltalálni a másikat. Ejj. :/
Mirika is, a nagy céhvezér Kurokotonak támad, Alex észre se veszi, hogy az utolsó pillanatban irányt váltott a lányka, és mégis őrá feni a késeit. Hiszen közelebb volt hozzá, de Peter leswitchelte. Huhhh @.@
~ Még mindig nem kaptam sebzést. *.* ~
Peter elsuhan mellette, és Ayanit támadja, de a lány kikerüli és megint a lovacskát küldi előre.
Alex gondolkodás nélkül hagyja ott Mirikát, és ugrik újfent a ló elé.
- Switch Kurokoto! -
A ló most bele is ütközik, de szerencsére csak a páncélját vitte le, így egy kellemetlenebb bizsergésen kívül, nem érez mást, majd lecsapja újfent a nagy pallost a ló elé, és Saya illetve Mirika felé tolja ki a két tenyerét.
~ Képesség használat, gyerünk. ~
- Nah! @.@ -
Ha nem megy, ha megy, Ayanira áll rá megint csak és megpróbálja tovább sebezni.


// Switchelem Kurot megint.
Élet 110 Páncél 40/16
Ayanit ütöm; 43 sebzésponttal. \o/ //


A hozzászólást Halász Alex összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 17 2013, 22:45-kor.

_________________
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 17 2013, 21:46

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Saya Vas. Nov. 17 2013, 22:56

/Kurokoto árulta el Sayának még a harmadik szinten RazzÉs ő mindenkit bácsizik-nénizik magában Razz/

Hülye nyíl >,< Nem hogy nem Alex felé szállt, de mindenki valami miatt azt hiszi, hogy a Kurokotot támadtam, mikor nem is Razz
-Igenis! -vágom magam haptákba, vagy hogy is mondják, mikor a Mirika rám szól, és mikor látom, hogy valami bizony történik, odavetem magam az Ayani elé, mert a többiektől is így láttam, és elkiáltom magam: -Switch Ayani!
Majd, mivel szintén ezt láttam a többiektől, felemelem az íjam és ismét megpróbálok lőni. Csak túlzottan remeg a kezem amiatt, hogy nem vagyok elég hátul >.>


/SWITCHELEM Ayanit, hogy felfogjam a sebzését, majd támadom Petert 19+4 sebzéssel.
36 HP-m maradt elvileg./


A hozzászólást Saya összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 18 2013, 00:00-kor.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata Empty Re: Daloló Kisangyalok vs Hisame csapata

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.