Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kérdések és válaszok

+90
Sinon
Angelica Katharina
Ryuninji Ren
Rinarin Ai Kita
Tetsuko Jin
Drake Haru
Benedict Arata
Bacchus
Silver
Argo
Saya
Cearso
Nihtek
Suzume
Atoru
Kuromajo
Maci
Silica
Ilsette
Phobos
Akuma
Ryuu
Astaroth
Darkness
Lizbet
Yaru
Utahime
Aoi Shizuka
Angi
Asasel
Ryutoshi Kurasai
Ozirisz
Shukaku
Askr
Danee
Aurora Rainfell
Chitose
Higurashi Sango
Hayashi Yuichi
Kurokoto
Tachibana Makoto
Jun
Fuuko Shinatsu
Nomad
Asuka
Hinari
Hermit
Kazuma
Aidor
Cardinal
Enheriel
Miyako
Szophie
Ichiga Zakuro
Henzon
Chancery
Kamijou Ryner
Koshitsu Esutel
Asobi
Allen Dante
Kiroku
Joey Chrome
Diabel
Halász Alex
Rita Hanami
Rosalia
Hiro Akemi
Taiga Kagami
Haruyuki Kazuto
Kimiko
Peter Worker
Adachi Kaede
Kusumi Ayani
Reaw
Sachi
Shannon Ashdawn
Viola
Anatole Saito
Taidana
Fuun Kotarou
Umono Hebi
Sakamoto Rin
Mikawa Teru
Asuna
Hitodama
Hokushin
Mirika
Tatsuki Ranmaru
Tomoyama Tsubaki
Kayaba Akihiko
94 posters

12 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Júl. 10 2013, 17:30

Cseppet sem ciki! Very Happy
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Viola Szer. Júl. 10 2013, 18:26

Hogyan megy az életcsík színváltozása?
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 10 2013, 18:47

Majd a 8-as boss után hivatalosan is bekerül, de 100-51% = zöld, 50-11% = sárga, 10-0% = piros
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19626
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Viola Szer. Júl. 10 2013, 19:52

Köszönöm! :3
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Jun Vas. Júl. 14 2013, 20:17

most vettem észre, hogy frissen nyílt egy bolt. "Zsákbamacska stand" nagyon megörültem és tetszik is az ötlet, de kicsit lelombozott, hogy a legtöbb nyeremény érc. Nem lesz ugyanilyen növényekkel is? :3

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Júl. 14 2013, 20:36

Lehetséges, hogy lesznek növények is, attól függ, hogy mi lesz nálam éppen felesleges, amit eladhatok ilyen formában, Jun-chan :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Jun Vas. Júl. 14 2013, 20:52

Köszönöm a gyors választ :3

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Júl. 21 2013, 15:44

KA, légyszi segíts nekünk értelmezni! Very Happy

Kayaba Akihiko írta:Első pont: a medál elkészítése után a vezető kiválaszthatja az első statpontot, amit az összes céhtag megkap, míg a céhben van.
Feltétel: elkészült lánc és medál
Ár: ingyenes

További pontok megnyitása: a további statpontok behelyezéséhez egy tapasztalt kovácsnak kell segédkeznie.
Feltétel: legalább egy 100 jártasságpont feletti fegyver vagy páncélkovács, aki szívesen segít a céhednek

Második pont: a második ponthoz tovább kell haladni Aincrad világában, még nem elérhető. (A 10-es boss még él)

Akkor most melyik pont hogy, micsoda? Surprised
Az stimm, hogy kell egy halom lóvé, érc és tárgy a medál elkészítéséhez. Very Happy aztán ha ez meglenne, akkor pl kiválasztom azt, hogy Élet legyen a statpont, amire ad a medál. És a medálra rááldozott rengeteg cucc és pénz mind azért volt, hogy legyen egy-egy tárgyunk, ami ad plusz EGY életpontot? 10. szinttől pedig kettő darab statra (mondjuk életre és mellé választom a gyorsaságot) kapunk 1-1 pontot?

És a "További pontok megnyitása" pontosan mit is takar, amihez T2-es kovács kell? Az hogy működik? Nyilván esetemben magam lennék a céhem kedves kovácsa, aki segédkezik. Akkor én tudok egy starta (tehát a választott életre) több pontot is rakni a kovácsolásom által? Ha igen, hogyan?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 21 2013, 16:07

Igen, pontosan. Lesz egy medálotok egy plusz ponttal. A medál azonban alapból 1 pontra volt tervezve, így kell egy kovács, ki van olyan tapasztalt, hogy átformálja, hogy több pontot magába tudjon fogadni. A kovács akárki lehet, nem muszáj a céhből lennie. Miután át lett formálva beletehettek még egy pontot, de ahhoz is kell majd dolgokat szerezni, tehát a kovács csak megnyitja a lehetőséget.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19626
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Júl. 21 2013, 16:15

És mikor tudhatjuk meg, hogy mi azok a dolgok, amiket meg kell szerezni a többi pontért? Mert ha jól értem, ahhoz, hogy 10. szint alatt 2, 3, 4 és még több pont kerüljön egyetlen választott statra - pl életre - ahhoz a kovácsnak kell megnyitni a lehetőséget. Azért kíváncsiskodok ennyire, mert egyelőre azt látom, hogy nem éri meg a medált legyártani. Senki nem fog egy boss itemet, 5 ritka tárgyat meg tízezer aranyat költeni arra, hogy legyen egy extra iteme, ami plusz 1 pontot ad valamelyik statra. Ezt megszerezni is lényegesen nehezebb, mint a legendások megszerzése volt, és akkor sem éri meg ennyi mindent áldozni rá, ha minden tag részesül belőle és extra felszerelés. SZVSZ! De legalább kezd tisztulni a kép Very Happy
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Viola Vas. Júl. 21 2013, 16:16

Ilyen feltételekkel nyilván senki sem fogja megcsinálni soha.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Júl. 25 2013, 17:52

Az lenne a kérdésem, hogy az íjászok is használhatják most így az állatidomár spec gyűrűt?
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 25 2013, 18:01

Szia!

Amelyiknél nincs odaírva, hogy állatidomár spec, azt tudják csak.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19626
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Júl. 25 2013, 18:02

Nem tudom, nekem ezek a változtatások őszintén szólva hátrányt hoztak a karakteremre nézve és a hangulatomra nézve is.

Nekem nem éri meg, hogy az erőre is tehetek, sokkal jobb volt, hogy közel harcban és távolsági harcban is azonos a sebzésünk. Szerintem nincs olyan tárgy, kiegészítő, amiért megéri a változtatás, maximum a kapcsolat gyűrű lehet, de az igazából közel hasonló szinten van a csigamintás gyűrűvel. Így már semmi értelme az egésznek. Ráadásul az első változtatásban ez volt az egyetlen vigaszom, hogy közel harcban is azonos volt a sebzésem a távolsági sebzésemmel.
De eleve hátrányt hozott nekem, hogy nem a fegyverkezelés adja nekünk a sebzést.
Most így halmozottan hátrányosnak érzem az íjász kasztot, főleg, hogy a 20% kedvezmény 10%ra esett.

Lehet, csak nekem van bajom ezzel. :S

Így is kevesen vagyunk íjászok, ketten árnyharcosok lettek, egy meg öngyilkos lett időhiány miatt, szóval a kihalás szélén állunk szerintem. :S

Vagy csak én látom ilyen negatívan a dolgot? A többi íjász is szóljon hozzá, s ha mindenki meg van elégedve a dolgokkal, akkor elnézést kérek, s többet nem hozakodok fel ezzel a témával.
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Júl. 25 2013, 18:04

Még annyi, hogy szerintem az egy jó megoldás lenne, ha újra a fegyverkezelés fele lenne a távharci sebzés, az erő meg a közelharci sebzés lenne.
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Mirika Csüt. Júl. 25 2013, 18:36

A változtatásnak szerintem is több hátránya van, mint előnye, bár én az előzővel sem értettem egyet (más megoldást vezettem fel, amikor javasoltam), lévén nekem van egy olyan rögeszmém, hogy az íjásznak ne legyen közelharci sebzése, vagy fizessen árat érte. Ez utóbbi szempontból jó a változtatás, de így az íjászok, ha nem akarnak közelharci sebzést, elesnek a halom erőt adó tárgy optimális kihasználásától és cserébe nemigen kapnak semmit a T2-es ritka gyűrűn kívül, legalábbis egyelőre.

Erőre és irányításra gyúrni együtt csak azoknak érdemes, akik funból játszanak és nem szintekért, mivel ekkor ponthátrányba kerülsz más kasztokhoz képest, lévén többfelé kell elosztogatnod a pontjaidat. Szóval vagy csak erő, vagy csak irányítás, előbbi esetén közelharci íjász leszel, utóbbi esetén meg hátrányba kerülsz felszerelésekkel. Az optimális megoldás tehát megöli a kaszt lényegét, a távolsági harcot, mert ha a legjobban akarsz kijönni a pontjaidból, erőre kell tenned.

Az én javaslatom pár hete az volt, hogy kapjanak külön sebző statot az íjászok (én technikának hívtam) és az erőt adó tárgyak alakuljanak át erő/technika-adó tárgyakká. Így megmaradna a kaszt azon (számomra) lényegi része is, hogy nincs közelharci sebzése, miközben hasznosítani tudják ők is az eredetileg erőt adó tárgyakat.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Kurokoto Csüt. Júl. 25 2013, 18:55

Mint friss íjász, hozzászólnék én is. Játékom eleje óta tetszik ez a kaszt, és régóta vártam hogy elinduljon íjász karakterem. Mikor jött az első változtatás, akkor elkezdtem abba az irányba mozgolódni, hogy az íjam spec képességre költsem és minimális sebzésre, és annál több erőre rakott ponttal.
Azonban a mostani változtatással, ha életerőre nem pakolok, csak azt a pár tárgyat ami ad rá azokat veszem fel, akkor vagyok azon a szinten hogy a két sebzést húzom felfelé míg a fegyverkezelést és gyorsaságot tárgyakkal pótlom. Ebből annyi probléma lehet, vagy életerő és akkor egyik sebzés típust teljesen elveszítem, vagy sebző karakter, ami könnyen meghal.

Amit Mirika tagolt erő/technika érdekesen hangzik. Bár azzal Kurokotoval elveszítem a későbbi ötleteim felét, ez viszont üsse kavics inkább lenyelem, de máris jobb lenne a helyzet.

Szeretném erősíteni azon íjászok táborát Esuval egyetemben, akik nem a kihalást választják, vagy kasztcserét.

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Júl. 25 2013, 18:57

Nekem azonban kicsit problémás, hogy nincs közelharci sebzés. Mert így teljesen kiszolgáltatottá válik az íjász mondjuk egy dulakodásban. Alap ötletként nem lenne rossz szerintem, hogy külön legyen közeli és távolsági sebzés is, de akkor legalább térjen vissza a fegyverkezelési távolsági sebzés. Smile
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Kurokoto Csüt. Júl. 25 2013, 19:04


Hallgatva a szép szóra. Smile

A közelharci sebzést engem is érdekelne továbbra is, egy garatra felöntő kocsmai bunyós íjásznál elég nagy szükség van a saller osztogatásra. Irányítás helyetti fegyverkezeléses távolságharci sebzés, támogatva. :arrow: 

_________________
Élet: 5(25)
Fegyverkezelés: 4+4
Erő/Irányítás: 2/4 0/+14
Kitartás: 1+2
Gyorsaság: 5+5
Speciális képesség: 20
Páncél: 20

Küldetések: Thingamajig - Az első, Tavak mélyén, Váltságdíj - Felderítők
KT:Judy és Kurokoto boxra fel!, 28 felessel később
Kurokoto
Kurokoto
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 247
Join date : 2013. Jul. 10.

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Júl. 25 2013, 22:13

Én is el vagyok keseredve. Ez nem jó ötlet. Az tetszett, hogy 5 szintenként tehetünk valami helyett 2-őt a fegyverkezelésre, azonban ettől még a fegyverkezelés (fele) maradhatna ugyanúgy a távolsági sebzés.

Én meg voltam úgy ahogy a változtatások nélkül, habár nagyon irreálisnak tartom, hogy egy ember ne tudja közelről megvédeni magát....ezért örültem, a változtatásnak, ám a mostani helyzettel sehogy sem tudok kibékülni.

Akkor inkább legyen minden a régi. Sad

_________________
Kérdések és válaszok - Page 12 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Koshitsu Esutel Csüt. Júl. 25 2013, 22:27

Ahogy az íjász statok variálását nézem, úgy látom, az a vezetőségnek a gondja, hogy az íjászoknak túl magas volt a fegyverkezelésük. De szerintem ettől voltunk egyediek. A sebzésünk nem volt túl nagy, de legalább pontosak voltunk. Ez miért volt olyan nagy baj? Sad
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 25 2013, 23:21

A változásra elsősorban azért volt szükség, mert fegyverkezelésre téve az íjászok egy pont árán másfél pontot kaptak: egy egészet a találati esélyre és egy felet a sebzésre. Más kasztoknak a találati esély és a sebzés növeléséhez külön kell költeniük, hosszú távon így ti, íjászok jelentős előnybe kerültetek volna a pontozásotok terén. Ranmaru pontozásán már látszik is a dolog, felszerelés nélkül is a 20-as szintű karijának annyi pontja van, mintha 25. szintű lenne.

Kevésbé jelentős okok voltak a flexibilitás hiánya a kasztnál (minden íjásznak ugyanaz a pontozási sémája), és a szükségtelenül magas fegyverkezelés-átlagosnál alacsonyabb sebzés páros, ami miatt történtek vagy tervben voltak kasztváltások.

Azt hiszem bátran mondhatom, hogy ha van megoldásotok, akkor bátran hozakodjatok elő vele. Az alapvető irányvonal az lenne, hogy legyen értelmes közelharci sebzésetek is a nyilak mellett (lévén úgy látom, ezt szeretnétek elérni), és ehhez ne kelljen se több, se kevesebb helyre pontoznotok, mint a többi kasztnak; és ha egy statra pontot költötök, azért valóban egy pontnyi fejlődést is kapjatok, ne másfelet, mint az előző fegyverkezeléses rendszerben, vagy egyenesen kettőt, mint a legelső íjászpontozási módban.

Ha minden kötél szakad, nekem volt egy javaslatom még tavaly egy pusztakezes jártasságra, amiből végül nem lett semmi. Ha azt kidolgozzuk, akkor aranyért cserébe kaphatnátok közelharci sebzést, de akkor anélkül mindenki csak egyet sebezne ököllel kaszttól függetlenül.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Koshitsu Esutel Pént. Júl. 26 2013, 10:36

Hmmm... értem.
Nos akkor, ha csak simán fegyverkezelés és erő lenne? A fegyverkezelés nem adna többet, csak annyit, amennyit jelent a neve.

Az erő meg lehetne olyan, hogy a teljes erő, az az íjászok normális távolsági sebzése. Az erőnek a fele meg a közelharci sebzése lenne.
Ezzel pontosan olyanok lennénk, mint a többi kaszt. Csak annyi az előnyünk, hogy távolra is, és közelre is sebezhetünk. És mégis lenne pici hátrányunk közelharcaban, hisz minden kasztnak a közelharcban az erőre rakott pontok adják a sebzést. Nekünk közelharcban viszont ezeknek a pontoknak csak a fele érvényesülne.
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Júl. 26 2013, 11:00

Esu ötletét annyival kiegészíteném, ha(minden kötél szakad Very Happy) túl erősnek bizonyul, a minden 5. szintenkénti máspont átalakítása 2 fegyverkezelésre, lehetne állatidomár mintára. Minden 15. szinten történjen meg ez, csak nem fegyverkezelésre, hanem erőre adna. Ezzel megmaradni a régen kitalált sebzésbónusz, de sokkal ritkábban következne be mint korábban.

Edit: Vagy ebben az esetben az Erőt az ijászoknál átlehetne nevezni Irányításra és a nem fegyver típusú tárgyak erőbónuszát meglehetne toldani egy (Ijász spec. Irányítás) kifejezéssel. Így nem kellene lemondani az erő alapú tárgyakról. És nem kettő csigamintás gyűrűje lenne minden íjásznak. Alacsony szinteken.


A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 26 2013, 11:22-kor.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1500
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Void és Kezdetek Városa

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Koshitsu Esutel Pént. Júl. 26 2013, 11:08

Szerintem nem olyan hú de nagy előny az, hogy minden 5. szintnél +2 fegyverkezelést ér 1 pontunk. Így is elvesztettük fegyverkezelésünk felét. Halmozzuk a veszteségeket! cheers
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Kérdések és válaszok - Page 12 Empty Re: Kérdések és válaszok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

12 / 40 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.